V Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 16/10/2016 |
2 - V Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin II | 16/10/2016 - 12:45 |
Konkurencja 7 16/10/2016 - 12:45 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 27.69 | 591 | |||
2. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 30.04 | 463 | |||
3. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 31.72 | 393 | |||
4. | Woźny Joanna | 99 | Jasień Sucha Besk. | 33.00 | 349 | |||
5. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa-Swim | 33.37 | 337 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 16/10/2016 - 12:45 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 30.72 | 432 | |||
2. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 30.97 | 422 | |||
3. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 31.72 | 393 | |||
4. | Habowska Weronika | 03 | Jasień Sucha Besk. | 32.15 | 377 | |||
5. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 32.16 | 377 | |||
6. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk. | 33.07 | 347 | |||
7. | Jeremiejko Natalia | 02 | Limanowa-Swim | 33.12 | 345 | |||
8. | Rymarczyk Kinga | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 33.15 | 344 | |||
9. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 33.69 | 328 | |||
10. | Łęgowska Pola | 03 | Swim Test Kraków | 33.97 | 320 | |||
11. | Brózda Emilia | 03 | Karol Wadowice | 34.46 | 306 | |||
12. | Szczęsny Julia | 02 | Karol Wadowice | 34.88 | 295 | |||
13. | Rybska Aleksandra | 03 | Karol Wadowice | 34.93 | 294 | |||
14. | Dokupił Aleksandra | 03 | Karol Wadowice | 35.22 | 287 | |||
Wierzycka Natalia | 02 | Limanowa-Swim | 35.22 | 287 | ||||
16. | Filek Julia | 03 | Karol Wadowice | 35.60 | 278 | |||
17. | Jopek Karolina | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | 35.88 | 271 | |||
18. | Łokcik Gabriela | 03 | Sokół Myślenice | 36.97 | 248 | |||
19. | Morawska Laura | 03 | Swim Test Kraków | 37.28 | 242 | |||
20. | Copija Anita | 02 | Jasień Sucha Besk. | 37.40 | 239 | |||
21. | Pochopień Anna | 02 | Jasień Sucha Besk. | 37.84 | 231 | |||
22. | Kaczmarczyk Małgorzata | 02 | Jasień Sucha Besk. | 38.68 | 216 | |||
23. | Twaróg Anna | 03 | Limanowa-Swim | 39.13 | 209 | |||
24. | Kuczaj Weronika | 01 | Limanowa-Swim | 39.16 | 209 | |||
25. | Jagielska Julia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 39.19 | 208 | |||
26. | Biela Jagoda | 03 | Aquarius Myślenice | 40.07 | 195 | |||
27. | Urbańczyk Iga | 03 | Jordan Kraków | 40.13 | 194 | |||
28. | Żelasko Natalia | 03 | Limanowa-Swim | 40.94 | 182 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 16/10/2016 - 12:45 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 30.37 | 448 | |||
2. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 31.63 | 396 | |||
3. | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 32.13 | 378 | |||
4. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 32.25 | 374 | |||
5. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-Swim | 32.81 | 355 | |||
6. | Markowska Nicola | 04 | Orka Częstochowa | 33.00 | 349 | |||
7. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 33.35 | 338 | |||
8. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 33.75 | 326 | |||
9. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 34.12 | 315 | |||
10. | Dyduch Martyna | 04 | Karol Wadowice | 34.57 | 303 | |||
11. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 34.60 | 303 | |||
12. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 35.09 | 290 | |||
13. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 35.47 | 281 | |||
Wołczek Krystyna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.47 | 281 | ||||
15. | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepołomice | 35.88 | 271 | |||
16. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 36.96 | 248 | |||
17. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 38.12 | 226 | |||
18. | Hajduk Alicja | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 38.15 | 226 | |||
19. | Urban Wiktoria | 04 | Delfin Nowy Targ | 38.28 | 223 | |||
20. | Kowalska Maja | 04 | Karol Wadowice | 40.43 | 189 | |||
21. | Kubas Joanna | 04 | Jasień Sucha Besk. | 49.75 | 101 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 16/10/2016 - 12:45 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mędrysa Martyna | 05 | Glosator Kraków | 32.41 | 368 | |||
2. | Paruta Sara | 05 | Glosator Kraków | 33.22 | 342 | |||
3. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 33.50 | 333 | |||
4. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-Swim | 35.25 | 286 | |||
Migacz Anna | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 35.25 | 286 | ||||
6. | Brońska Julia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 36.09 | 267 | |||
7. | Dzięgiel Zofia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 37.88 | 230 | |||
8. | Marczak Martyna | 05 | Zawodnik niezrzeszony | 38.53 | 219 | |||
9. | Połeć Julia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 38.75 | 215 | |||
10. | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 40.44 | 189 | |||
11. | Madej Justyna | 05 | SwimArt Myślenice | 40.78 | 185 | |||
12. | Piątek Zosia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 42.32 | 165 | |||
13. | Mroczka Zuzanna | 05 | UKS Delfin Nowy Targ | 43.75 | 149 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 16/10/2016 - 12:45 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 36.60 | 256 | |||
2. | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 37.37 | 240 | |||
3. | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechów | 38.12 | 226 | |||
4. | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 39.13 | 209 | |||
5. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzów | 39.53 | 203 | |||
6. | Bętkowska Zuzanna | 06 | Zawodnik niezrzeszony | 39.66 | 201 | |||
7. | Durbas Joanna | 06 | Karol Wadowice | 40.12 | 194 | |||
8. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 40.37 | 190 | |||
9. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 40.81 | 184 | |||
10. | Ruchlewicz Maja | 06 | Sokół Myślenice | 41.06 | 181 | |||
11. | Liszka Amelia | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 41.28 | 178 | |||
12. | Jakubas Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 41.31 | 178 | |||
13. | Cęcek Joanna | 06 | Swim Test Kraków | 41.62 | 174 | |||
14. | Palarska Natalia | 06 | Karol Wadowice | 42.19 | 167 | |||
15. | Szynalik Anna | 06 | Limanowa-Swim | 42.28 | 166 | |||
16. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 42.63 | 162 | |||
17. | Cichy Julia | 06 | Sokół Myślenice | 42.72 | 160 | |||
18. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 43.41 | 153 | |||
19. | Panek Natalia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 45.47 | 133 | |||
20. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 46.10 | 128 | |||
21. | Płaskocińska Agnieszka | 06 | Salwator Kraków | 47.44 | 117 | |||
22. | Błachut Maria | 06 | Jasień Sucha Besk. | 47.60 | 116 | |||
23. | Stępień Karolina | 06 | Orka Proszówki | 50.62 | 96 | |||
24. | Mroczek Kinga | 06 | Orka Proszówki | 52.06 | 88 | |||
25. | Lorek Roksana | 06 | Jasień Sucha Besk. | 54.44 | 77 | |||
26. | Mleczek Marta | 06 | Sokół Myślenice | 1:06.13 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 16/10/2016 - 13:12 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 26.50 | 446 | |||
2. | Stefaniak Piotr | 98 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.60 | 355 | |||
3. | Dudka Filip | 00 | Limanowa-Swim | 32.00 | 253 | |||
4. | Kaczmarczyk Jan | 99 | Jasień Sucha Besk. | 32.30 | 246 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 16/10/2016 - 13:12 | Chłopców, 50m dowolny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Malina Szymon | 01 | Glosator Kraków | 26.19 | 462 | |||
2. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 26.85 | 429 | |||
3. | Belski Jakub | 01 | MKS STP Nowy Sącz | 27.22 | 412 | |||
4. | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 27.59 | 395 | |||
Sowa Karol | 02 | Jasień Sucha Besk. | 27.59 | 395 | ||||
6. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 27.65 | 393 | |||
7. | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 28.22 | 370 | |||
8. | Kalata Michał | 02 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.31 | 366 | |||
9. | Połeć Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 28.72 | 351 | SC 1 | ||
10. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 28.72 | 351 | SC 2 | ||
11. | Tokarczyk Patryk | 02 | Limanowa-Swim | 29.22 | 333 | |||
12. | Pyczek Adam | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 30.56 | 291 | |||
13. | Gal Grzegorz | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | 30.65 | 288 | |||
14. | Kaczmarczyk Sebastian | 02 | UKS Delfin Nowy Targ | 31.34 | 270 | |||
15. | Talaga Maciej | 02 | Jasień Sucha Besk. | 31.44 | 267 | |||
16. | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 32.00 | 253 | |||
17. | Woźny Gabriel | 03 | Jasień Sucha Besk. | 32.35 | 245 | |||
18. | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 34.57 | 201 | |||
19. | Durbas Filip | 03 | Karol Wadowice | 36.22 | 175 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 16/10/2016 - 13:12 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sadowy Piotr | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 30.91 | 281 | |||
2. | Kulig Bartosz | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 31.72 | 260 | |||
3. | Tomaniewski Filip | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 31.84 | 257 | |||
4. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 32.03 | 253 | |||
5. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 32.47 | 242 | |||
6. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 33.19 | 227 | |||
7. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomice | 34.25 | 206 | |||
8. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 34.62 | 200 | |||
9. | Bielewicz Oskar | 04 | Orka Proszówki | 35.04 | 193 | SC 1 | ||
10. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 35.04 | 193 | SC 2 | ||
11. | Filipowicz Jan | 04 | Salwator Kraków | 36.25 | 174 | |||
12. | Sowa Bartłomiej | 04 | Limanowa-Swim | 42.19 | 110 | |||
13. | Jaworz Przemysław | 04 | Limanowa-Swim | 44.81 | 92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 16/10/2016 - 13:12 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 30.03 | 307 | |||
2. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 32.30 | 246 | |||
3. | Nowak Wojciech | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 32.78 | 236 | |||
4. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 33.25 | 226 | |||
5. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 35.38 | 187 | |||
6. | Mółka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 35.53 | 185 | |||
7. | Basiaga Patryk | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 35.56 | 184 | |||
8. | Książek Stanisław | 05 | Swim Test Kraków | 37.65 | 155 | |||
9. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 38.16 | 149 | |||
10. | Twaróg Jacek | 05 | Limanowa-Swim | 42.19 | 110 | |||
11. | Batko Adam | 05 | Orka Proszówki | 42.41 | 109 | |||
12. | Pyrć Franciszek | 05 | Limanowa-Swim | 43.63 | 100 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 16/10/2016 - 13:12 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zawojski Bartosz | 06 | Jasień Sucha Besk. | 35.41 | 187 | |||
2. | Nowak Piotr | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 35.78 | 181 | |||
3. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa-Swim | 36.28 | 174 | |||
4. | Proszek Jan | 06 | Aquarius Myślenice | 37.00 | 164 | |||
5. | Pastwa Amadeusz | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.18 | 149 | |||
6. | Tynor Kacper | 06 | Fala Niepołomice | 38.62 | 144 | |||
7. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 38.72 | 143 | |||
8. | Kubasiak Jan | 06 | Kmita Zabierzów | 39.75 | 132 | |||
9. | Teca Konrad | 06 | Jordan Kraków | 39.91 | 130 | |||
10. | Jaśkiewicz Mikołaj | 06 | CKiS Miechów | 40.75 | 122 | |||
11. | Kutera Jakub | 06 | Salwator Kraków | 40.85 | 121 | |||
12. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | 41.03 | 120 | |||
13. | Gondek Kasper | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 41.59 | 115 | |||
14. | Biernat Kacper | 06 | Orka Proszówki | 41.75 | 114 | |||
15. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 43.44 | 101 | |||
16. | Bartłomiej Szyszka | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 44.47 | 94 | |||
17. | Koper Maciej | 06 | Salwator Kraków | 44.50 | 94 | |||
18. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 45.12 | 90 | |||
19. | Postrożny Patryk | 06 | Limanowa-Swim | 45.19 | 90 | |||
20. | Pruchnicki Jakub | 06 | Orka Proszówki | 45.81 | 86 | |||
21. | Piekarczyk Karol | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 49.31 | 69 | |||
22. | Chudy Karol | 06 | Limanowa-Swim | 49.40 | 68 | |||
23. | Wojs Maksymilian | 06 | Limanowa-Swim | 49.53 | 68 | |||
24. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 53.63 | 53 | |||
25. | Lizoń Paweł | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 58.22 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 16/10/2016 - 13:34 | Kobiet, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 32.65 | 485 | |||
2. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa-Swim | 36.97 | 334 | |||
3. | Woźny Joanna | 99 | Jasień Sucha Besk. | 39.56 | 273 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 16/10/2016 - 13:34 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 38.69 | 292 | |||
2. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 39.31 | 278 | |||
Jeremiejko Natalia | 02 | Limanowa-Swim | 39.31 | 278 | ||||
4. | Sroka Katarzyna | 02 | CKiS Miechów | 39.63 | 271 | |||
5. | Pochopień Anna | 02 | Jasień Sucha Besk. | 40.25 | 259 | |||
6. | Brózda Emilia | 03 | Karol Wadowice | 40.63 | 252 | |||
7. | Rybska Aleksandra | 03 | Karol Wadowice | 41.59 | 235 | |||
8. | Jopek Karolina | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | 42.25 | 224 | |||
9. | Morawska Laura | 03 | Swim Test Kraków | 42.78 | 216 | |||
10. | Żelasko Natalia | 03 | Limanowa-Swim | 44.22 | 195 | |||
11. | Łęgowska Pola | 03 | Swim Test Kraków | 44.25 | 195 | |||
12. | Szczęsny Julia | 02 | Karol Wadowice | 44.53 | 191 | |||
13. | Urbańczyk Iga | 03 | Jordan Kraków | 44.81 | 187 | |||
14. | Biela Jagoda | 03 | Aquarius Myślenice | 50.40 | 132 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 16/10/2016 - 13:34 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko Biała | 34.59 | 408 | |||
2. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 35.37 | 382 | |||
3. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 36.16 | 357 | |||
4. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 37.53 | 319 | |||
5. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 38.68 | 292 | |||
6. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-Swim | 39.07 | 283 | |||
7. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 39.47 | 275 | |||
8. | Majoch Zuzanna | 04 | Limanowa-Swim | 40.06 | 263 | |||
9. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-Swim | 40.31 | 258 | |||
10. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 41.97 | 228 | |||
11. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 42.18 | 225 | |||
12. | Hajduk Alicja | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 44.53 | 191 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 16/10/2016 - 13:34 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brońska Julia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 39.73 | 269 | SC 1 | ||
2. | Migacz Anna | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 39.73 | 269 | SC 2 | ||
3. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 41.06 | 244 | |||
4. | Paruta Sara | 05 | Glosator Kraków | 42.28 | 223 | |||
5. | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 44.59 | 190 | |||
6. | Dzięgiel Zofia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 45.78 | 176 | |||
7. | Madej Justyna | 05 | SwimArt Myślenice | 47.12 | 161 | |||
8. | Mroczka Zuzanna | 05 | UKS Delfin Nowy Targ | 49.21 | 141 | |||
9. | Durmała Julia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 55.19 | 100 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 16/10/2016 - 13:34 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 44.53 | 191 | ||||
2. | Jakubas Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 44.91 | 186 | ||||
3. | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechów | 45.00 | 185 | ||||
4. | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 45.19 | 183 | ||||
5. | Liszka Amelia | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.75 | 176 | ||||
6. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 46.03 | 173 | ||||
7. | Cęcek Joanna | 06 | Swim Test Kraków | 46.31 | 170 | ||||
8. | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 47.53 | 157 | ||||
9. | Cichy Julia | 06 | Sokół Myślenice | 49.03 | 143 | ||||
10. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 50.10 | 134 | ||||
11. | Ruchlewicz Maja | 06 | Sokół Myślenice | 50.50 | 131 | ||||
Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 50.50 | 131 | |||||
13. | Stępień Karolina | 06 | Orka Proszówki | 52.40 | 117 | ||||
14. | Mleczek Marta | 06 | Sokół Myślenice | 1:04.94 | 61 | ||||
DYSKW. | Durbas Joanna | 06 | Karol Wadowice | ||||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 13:26) |
PK | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 37.22 | 328 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 16/10/2016 - 13:52 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 29.15 | 442 | |||
2. | Dyda Arkadiusz | 99 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.25 | 212 | |||
3. | Stefaniak Piotr | 98 | UKS Delfin Nowy Targ | 37.37 | 210 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 16/10/2016 - 13:52 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 32.41 | 322 | |||
2. | Malina Szymon | 01 | Glosator Kraków | 32.59 | 316 | |||
3. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 33.31 | 296 | |||
4. | Koczur Michał | 01 | Jasień Sucha Besk. | 33.56 | 290 | |||
5. | Tokarczyk Patryk | 02 | Limanowa-Swim | 33.68 | 287 | |||
6. | Sowa Karol | 02 | Jasień Sucha Besk. | 35.00 | 255 | |||
7. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 36.47 | 226 | |||
8. | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 38.25 | 196 | |||
9. | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 40.40 | 166 | |||
10. | Limanowski Piotr | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.41 | 166 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 16/10/2016 - 13:52 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sadowy Piotr | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 34.53 | 266 | |||
2. | Kulig Bartosz | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 35.94 | 236 | |||
3. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 38.68 | 189 | |||
4. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 39.35 | 180 | |||
5. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomice | 41.03 | 158 | |||
6. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 47.47 | 102 | |||
7. | Sowa Bartłomiej | 04 | Limanowa-Swim | 52.94 | 73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 16/10/2016 - 13:52 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 35.00 | 255 | |||
2. | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 36.88 | 218 | |||
3. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 41.31 | 155 | |||
4. | Basiaga Patryk | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 41.78 | 150 | |||
5. | Książek Stanisław | 05 | Swim Test Kraków | 44.13 | 127 | |||
6. | Twaróg Jacek | 05 | Limanowa-Swim | 47.56 | 101 | |||
7. | Leśnik Igor | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 48.06 | 98 | |||
8. | Jakubas Michał | 05 | Nika Sport Team Kraków | 49.50 | 90 | |||
9. | Podmokły Jakub | 05 | Aquarius Myślenice | 49.75 | 89 | |||
10. | Pyrć Franciszek | 05 | Limanowa-Swim | 51.53 | 80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 16/10/2016 - 13:52 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Piotr | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 41.97 | 148 | |||
2. | Jaśkiewicz Mikołaj | 06 | CKiS Miechów | 47.40 | 103 | |||
3. | Kubasiak Jan | 06 | Kmita Zabierzów | 48.56 | 95 | |||
4. | Kutera Jakub | 06 | Salwator Kraków | 48.88 | 93 | |||
5. | Koper Maciej | 06 | Salwator Kraków | 49.31 | 91 | |||
6. | Postrożny Patryk | 06 | Limanowa-Swim | 51.28 | 81 | |||
7. | Chudy Karol | 06 | Limanowa-Swim | 53.72 | 70 | |||
8. | Pruchnicki Jakub | 06 | Orka Proszówki | 53.84 | 70 | |||
9. | Piekarczyk Karol | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 56.87 | 59 | |||
10. | Wojs Maksymilian | 06 | Limanowa-Swim | 1:00.35 | 49 | |||
11. | Lizoń Paweł | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 1:02.34 | 45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16/10/2016 - 14:07 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 35.87 | 517 | |||
2. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 36.31 | 498 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16/10/2016 - 14:07 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 39.00 | 402 | ||||
2. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 39.47 | 388 | ||||
3. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk. | 40.10 | 370 | ||||
4. | Habowska Weronika | 03 | Jasień Sucha Besk. | 41.72 | 328 | ||||
5. | Filek Julia | 03 | Karol Wadowice | 42.16 | 318 | ||||
6. | Dokupił Aleksandra | 03 | Karol Wadowice | 44.13 | 277 | ||||
7. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 45.32 | 256 | ||||
8. | Sroka Katarzyna | 02 | CKiS Miechów | 45.94 | 246 | ||||
9. | Rymarczyk Kinga | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 46.84 | 232 | ||||
10. | Copija Anita | 02 | Jasień Sucha Besk. | 48.40 | 210 | ||||
11. | Wierzycka Natalia | 02 | Limanowa-Swim | 48.59 | 208 | ||||
12. | Twaróg Anna | 03 | Limanowa-Swim | 48.71 | 206 | ||||
13. | Łokcik Gabriela | 03 | Sokół Myślenice | 49.31 | 199 | ||||
14. | Kuczaj Weronika | 01 | Limanowa-Swim | 50.10 | 189 | ||||
15. | Jagielska Julia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 50.44 | 186 | ||||
DYSKW. | Kaczmarczyk Małgorzata | 02 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 13:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16/10/2016 - 14:07 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 38.00 | 435 | ||||
2. | Markowska Nicola | 04 | Orka Częstochowa | 40.72 | 353 | ||||
3. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 41.82 | 326 | ||||
4. | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepołomice | 42.66 | 307 | ||||
5. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 43.97 | 281 | ||||
6. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-Swim | 44.00 | 280 | ||||
7. | Majoch Zuzanna | 04 | Limanowa-Swim | 45.06 | 261 | ||||
8. | Dyduch Martyna | 04 | Karol Wadowice | 45.16 | 259 | ||||
9. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 45.81 | 248 | ||||
10. | Wołczek Krystyna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | 47.00 | 230 | ||||
11. | Urban Wiktoria | 04 | Delfin Nowy Targ | 49.60 | 195 | ||||
12. | Kubas Joanna | 04 | Jasień Sucha Besk. | 58.65 | 118 | ||||
DYSKW. | Kowalska Maja | 04 | Karol Wadowice | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 13:58) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16/10/2016 - 14:07 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mędrysa Martyna | 05 | Glosator Kraków | 44.19 | 276 | |||
2. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-Swim | 46.06 | 244 | |||
3. | Połeć Julia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 47.12 | 228 | |||
4. | Durmała Julia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 49.75 | 193 | |||
5. | Marczak Martyna | 05 | Zawodnik niezrzeszony | 50.44 | 186 | |||
6. | Piątek Zosia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 51.56 | 174 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16/10/2016 - 14:07 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bętkowska Zuzanna | 06 | Zawodnik niezrzeszony | 46.85 | 232 | ||||
2. | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 47.90 | 217 | ||||
3. | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 49.00 | 203 | ||||
4. | Palarska Natalia | 06 | Karol Wadowice | 50.37 | 186 | ||||
5. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzów | 53.15 | 159 | ||||
6. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 54.50 | 147 | ||||
7. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 55.03 | 143 | ||||
8. | Płaskocińska Agnieszka | 06 | Salwator Kraków | 58.09 | 121 | ||||
9. | Panek Natalia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 59.59 | 112 | ||||
10. | Błachut Maria | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:01.25 | 103 | ||||
11. | Mroczek Kinga | 06 | Orka Proszówki | 1:04.81 | 87 | ||||
12. | Lorek Roksana | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:20.94 | 45 | ||||
DYSKW. | Szynalik Anna | 06 | Limanowa-Swim | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 13:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16/10/2016 - 14:24 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaczmarczyk Jan | 99 | Jasień Sucha Besk. | 39.94 | 252 | |||
2. | Dudka Filip | 00 | Limanowa-Swim | 41.85 | 219 | |||
3. | Dyda Arkadiusz | 99 | UKS Delfin Nowy Targ | 42.63 | 207 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16/10/2016 - 14:24 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 33.47 | 429 | |||
2. | Belski Jakub | 01 | MKS STP Nowy Sącz | 33.59 | 424 | |||
3. | Koczur Michał | 01 | Jasień Sucha Besk. | 34.16 | 403 | |||
4. | Połeć Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 37.06 | 316 | |||
5. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 37.28 | 310 | |||
6. | Talaga Maciej | 02 | Jasień Sucha Besk. | 39.75 | 256 | |||
7. | Kalata Michał | 02 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.25 | 246 | |||
8. | Woźny Gabriel | 03 | Jasień Sucha Besk. | 41.35 | 227 | |||
9. | Gal Grzegorz | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | 42.62 | 207 | |||
10. | Limanowski Piotr | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | 43.50 | 195 | |||
11. | Kaczmarczyk Sebastian | 02 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.47 | 171 | |||
12. | Durbas Filip | 03 | Karol Wadowice | 50.91 | 122 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16/10/2016 - 14:24 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tomaniewski Filip | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 41.06 | 232 | |||
Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 41.06 | 232 | ||||
3. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 42.18 | 214 | |||
4. | Bielewicz Oskar | 04 | Orka Proszówki | 46.53 | 159 | |||
5. | Filipowicz Jan | 04 | Salwator Kraków | 54.06 | 101 | |||
6. | Jaworz Przemysław | 04 | Limanowa-Swim | 55.81 | 92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16/10/2016 - 14:24 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 40.04 | 250 | |||
2. | Nowak Wojciech | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 41.37 | 227 | |||
3. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 45.10 | 175 | |||
4. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 47.40 | 151 | |||
5. | Mółka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 47.59 | 149 | |||
6. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 51.00 | 121 | |||
7. | Leśnik Igor | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 56.32 | 90 | |||
8. | Podmokły Jakub | 05 | Aquarius Myślenice | 56.91 | 87 | |||
9. | Batko Adam | 05 | Orka Proszówki | 57.63 | 84 | |||
10. | Jakubas Michał | 05 | Nika Sport Team Kraków | 58.22 | 81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16/10/2016 - 14:24 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tynor Kacper | 06 | Fala Niepołomice | 49.18 | 135 | ||||
2. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa-Swim | 49.22 | 135 | ||||
3. | Zawojski Bartosz | 06 | Jasień Sucha Besk. | 49.38 | 133 | ||||
4. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 50.00 | 128 | ||||
5. | Proszek Jan | 06 | Aquarius Myślenice | 50.87 | 122 | ||||
6. | Pastwa Amadeusz | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 51.96 | 114 | ||||
7. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 52.94 | 108 | ||||
8. | Teca Konrad | 06 | Jordan Kraków | 53.53 | 104 | ||||
9. | Biernat Kacper | 06 | Orka Proszówki | 56.28 | 90 | ||||
10. | Bartłomiej Szyszka | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 56.91 | 87 | ||||
11. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | 57.63 | 84 | ||||
12. | Imiołek Michał | 06 | Orka Proszówki | 1:01.31 | 69 | ||||
13. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 1:03.97 | 61 | ||||
DYSKW. | Gondek Kasper | 06 | MKS STP Nowy Sącz | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 14:04) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 16/10/2016 - 14:41 | Mieszane, 10 x 25m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | MKS STP Nowy Sącz | MKS STP Nowy Sącz | 2:21.22 |
Kurzeja Jakub, Rymarczyk Kinga, Połeć Jakub, Maciuszek Jakub Tomaniewski Filip, Kulig Bartosz, Tarasek Szymon, Sadowy Piotr Belski Jakub, Mordarski Filip |
2. | Jasień 1 | Jasień Sucha Besk. | 2:26.15 |
Copija Daria, Kaczmarczyk Jan, Copija Kaja, Panek Natalia Habowska Weronika, Sowa Karol, Koczur Michał, Pająk Mikołaj Palcar Marta, Sikora Marta |
3. | Limanowa-Swim 1 | Limanowa-Swim | 2:29.47 |
Jeremiejko Natalia, Dudka Filip, Aksamit Gabriela, Dzik Wiktoria Tokarczyk Natalia, Tokarczyk Patryk, Wierzycka Natalia, Mruk Julia Majoch Zuzanna, Sewielski Kacper |
4. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:31.90 |
Staszowski Jakub, Tokarz Dawid, Tobiasz Maciej, Pieróg Adam Król Zuzanna, Vasilendiuc Emilia, Chołda Krzysztof, Gawlik Maja Kosiba Szymon, Chołda Łukasz |
5. | Karol Wadowice 1 | Karol Wadowice | 2:49.03 |
Filek Julia, Brózda Emilia, Chowaniec Oliwia, Szczęsny Julia Rybska Aleksandra, Dyduch Martyna, Dokupił Aleksandra, Durbas Filip Kowalska Maja, Palarska Natalia |
6. | Jasień Sucha Besk. 2 | Jasień Sucha Besk. | 2:54.94 |
Copija Anita, Parchańska Julia, Zawojski Bartosz, Talaga Maciej Panek Natalia, Wrona Ewa, Jagielska Julia, Woźny Gabriel Kaczmarczyk Małgorzata, Woźny Joanna |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |