V Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 25/10/2015 |
1 - V Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin I | 25/10/2015 - 10:35 |
Konkurencja 1 25/10/2015 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 17.00 | |||
2 | Drzewiecka Karolina | 08 | UKS Orka Częstochowa | 17.22 | |||
3 | Buła Maya | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 17.80 | |||
4 | Górecka Maja | 08 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 18.10 | |||
5 | Kowalska Patrycja | 08 | KS Victoria Zawiercie | 18.11 | |||
6 | Machno Anna | 07 | KS Victoria Zawiercie | 18.11 | |||
7 | Wołczek Malwina | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 18.50 | |||
8 | Krawczyk Emilia | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 18.50 | |||
9 | Dyduch Natalia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 19.00 | |||
10 | Stanisz Anna | 07 | KS Limanowa-Swim | 19.00 | |||
11 | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 19.03 | |||
12 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 19.18 | |||
13 | Rumińska Wiktoria | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 19.42 | |||
14 | Litwa Justyna | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 19.60 | |||
15 | Krysa Kamila | 07 | CKiS Miechów | 19.76 | |||
16 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 19.81 | |||
17 | Skupień Joanna | 07 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 20.00 | |||
18 | Kowalik Aleksandra | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 20.38 | |||
19 | Budzeń Julia | 07 | CKiS Miechów | 20.63 | |||
20 | Wuszczewska Marcelina | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 20.69 | |||
21 | Hanna Bajorek | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 20.70 | |||
22 | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 20.76 | |||
23 | Nowak Alicja | 07 | CKiS Miechów | 20.90 | |||
24 | Ponikwia Julia | 07 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 21.21 | |||
25 | Kaszuba Magda | 08 | UKS Omega Olkusz | 21.34 | |||
26 | Mączka Klaudia | 08 | UKS Omega Olkusz | 21.45 | |||
27 | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 21.45 | |||
28 | Węgrzyn Hanna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 21.58 | |||
29 | Fryc Nadia | 08 | UKS Omega Olkusz | 21.66 | |||
30 | Kolasa Oliwia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 21.74 | |||
31 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 22.00 | |||
32 | Teluk Amelia | 08 | PUKS Karol Wadowice | 22.02 | |||
33 | Strycharz Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.12 | |||
34 | Piechnik Lena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.20 | |||
35 | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.50 | |||
36 | Stodolny Zofia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 22.66 | |||
37 | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.80 | |||
38 | Dakowicz Lena | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 23.00 | |||
39 | Ćwiertnia Natalia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 23.12 | |||
40 | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.20 | |||
41 | Minior Julia | 07 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 24.00 | |||
42 | Wacław Daria | 07 | PUKS Karol Wadowice | 25.00 | |||
43 | Graczyk Lena | 07 | KS Limanowa-Swim | 25.00 | |||
44 | Siatka Oliwia | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 25.00 | |||
45 | Kulanica Blanka | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 25.00 | |||
46 | Wrona Maria | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 25.00 | |||
47 | Batko Alicja | 07 | SP Orka Proszówki | 25.16 | |||
48 | Budnik Małorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 25.38 | |||
49 | Pach Patrycja | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 25.98 | |||
50 | Minior Zuzanna | 08 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 26.00 | |||
51 | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.00 | |||
52 | Kryjak Aleksandra | 09 | PUKS Karol Wadowice | 28.00 | |||
53 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 36.74 | |||
54 | Leśnik Milena | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 38.11 | |||
55 | Pudełko Katarzyna | 10 | Swim Test Kraków | 48.00 | |||
56 | Kurek Marysia | 08 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
57 | Kościarz Wiktoria | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
58 | Filek Magdalena | 07 | ULKS Victoria Kozy | NT | |||
59 | Grzybowska Natalia | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
60 | Kierońska Maryla | 11 | Zawodnik niezrzeszony | NT | |||
61 | Mroczka Alicja | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
62 | Japoł Paula | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
63 | Gąsior Iga | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
64 | Węgrzyn Aleksandra | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
65 | Libura Magdalena | 07 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
66 | Czapnik Gabriela | 07 | CKiS Miechów | NT | |||
67 | Krzykała Julia | 07 | CKiS Miechów | NT | |||
68 | Wawro Zuzanna | 09 | UKP Kmita Zabierzów | NT | |||
69 | Stoch Małgorzata | 08 | MSP Aquarius Myślenice | NT | |||
70 | Kapała Emilia | 07 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
71 | Szkaradek Zuzanna | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
72 | Pękala Milena | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
73 | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 25/10/2015 - 10:55 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wdowiak Dominik | 07 | UKS Jedynka Łazy | 16.16 | |||
2 | Giec Kacper | 07 | UKS Omega Olkusz | 16.41 | |||
3 | Ruchała Adrian | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 16.95 | |||
4 | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 17.25 | |||
5 | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 17.50 | |||
6 | Kieroński Marcel | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 17.88 | |||
7 | Golonka Konrad | 07 | KS Limanowa-Swim | 18.00 | |||
8 | Zając Maciej | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 18.00 | |||
9 | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 18.11 | |||
10 | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 18.48 | |||
11 | Pietrzak Dominik | 08 | UKS Orka Częstochowa | 18.86 | |||
12 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 19.00 | |||
13 | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 19.00 | |||
14 | Maćkowiak Krzysztof | 07 | SSKSiT Glosator Kraków | 19.00 | |||
15 | Chabasiewicz Jakub | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 19.50 | |||
16 | Urban Mateusz | 07 | SP Delfin Nowy Targ | 19.55 | |||
17 | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 19.78 | |||
18 | Wawro Jakub | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 20.00 | |||
19 | Wójcikowski Patryk | 08 | UKS Omega Olkusz | 20.01 | |||
20 | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 20.05 | |||
21 | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 20.31 | |||
22 | Sawiński Wojciech | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 20.60 | |||
23 | Olszewski Eryk | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 21.20 | |||
24 | Gołąb Krzysztof | 07 | TG Sokół Myślenice | 22.00 | |||
25 | Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 22.97 | |||
26 | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.30 | |||
27 | Wrześniak Dawid | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 23.45 | |||
28 | Małota Jan | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 23.50 | |||
29 | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.50 | |||
30 | Kukułka Aleksander | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.00 | |||
31 | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 24.59 | |||
32 | Dylowicz Nikodem | 07 | SP Orka Proszówki | 24.70 | |||
33 | Przybyłko Tomasz | 07 | SP Orka Proszówki | 25.00 | |||
34 | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 25.14 | |||
35 | Smoleń Arkadiusz | 09 | SP Delfin Nowy Targ | 26.55 | |||
36 | Przewoźnik Hubert | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 27.09 | |||
37 | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 27.15 | |||
38 | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.00 | |||
39 | Solner Jan | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 28.59 | |||
40 | Gaweł Szymon | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 29.00 | |||
41 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 29.91 | |||
42 | Hankus Dawid | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 30.00 | |||
43 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 30.81 | |||
44 | Marczak Radosław | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 31.00 | |||
45 | Janiszewski Wawrzyniec | 09 | UKS Omega Olkusz | 31.38 | |||
46 | Król Marek | 10 | KS Limanowa-Swim | 35.00 | |||
47 | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 38.00 | |||
48 | Madej Józef | 10 | SMS SwimArt Myślenice | 44.91 | |||
49 | Filipowicz Piotr | 07 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
50 | Stodolny Tadeusz | 10 | PUKS Karol Wadowice | NT | |||
51 | Urbański Jakub | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
52 | Gal Konrad | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
53 | Kula Piotr | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
54 | Kowalczyk Michał | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
55 | Rogowiec Andrzej | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
56 | Karpiel Mateusz | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
57 | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
58 | Reroń Antoni | 07 | CKiS Miechów | NT | |||
59 | Dawiec Tymoteusz | 08 | UKP Kmita Zabierzów | NT | |||
60 | Gągor Hubert | 07 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
61 | Gorzkowski Filip | 08 | UKS PS Salwator Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 25/10/2015 - 11:12 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Pyka Małgorzata | 08 | PUKS Karol Wadowice | 20.00 | |||
2 | Sowa Barbara | 07 | UKS Jasień Sucha Besk. | 20.00 | |||
3 | Górecka Maja | 08 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 20.80 | |||
4 | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 21.00 | |||
5 | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 21.25 | |||
6 | Skupień Joanna | 07 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 22.00 | |||
7 | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 22.00 | |||
8 | Nowak Alicja | 07 | CKiS Miechów | 22.08 | |||
9 | Czerwiec Karolina | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 22.11 | |||
10 | Machno Anna | 07 | KS Victoria Zawiercie | 22.50 | |||
11 | Budzeń Julia | 07 | CKiS Miechów | 22.54 | |||
12 | Malik Emilia | 08 | Siemacha ASP Kraków | 22.82 | |||
13 | Oczkowska Nadia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 23.00 | |||
14 | Frączek Aleksandra | 07 | PUKS Karol Wadowice | 23.00 | |||
15 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 23.27 | |||
16 | Krawczyk Emilia | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 23.55 | |||
17 | Rumińska Wiktoria | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 23.55 | |||
18 | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.80 | |||
19 | Strycharz Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.80 | |||
20 | Borkowska Dominika | 07 | UKS Omega Olkusz | 23.99 | |||
21 | Piechnik Lena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.00 | |||
22 | Wacław Daria | 07 | PUKS Karol Wadowice | 24.00 | |||
23 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 24.00 | |||
24 | Kaszuba Magda | 08 | UKS Omega Olkusz | 24.24 | |||
25 | Hanna Bajorek | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 24.50 | |||
26 | Węgrzyn Hanna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.82 | |||
27 | Graczyk Lena | 07 | KS Limanowa-Swim | 25.00 | |||
28 | Dakowicz Lena | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 25.00 | |||
29 | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 25.02 | |||
30 | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 25.32 | |||
31 | Ponikwia Julia | 07 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 25.60 | |||
32 | Fryc Nadia | 08 | UKS Omega Olkusz | 25.96 | |||
33 | Minior Julia | 07 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 26.00 | |||
34 | Siatka Oliwia | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 26.00 | |||
35 | Ćwiertnia Natalia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 26.55 | |||
36 | Pach Patrycja | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 27.09 | |||
37 | Siudak Lena | 08 | CKiS Miechów | 27.33 | |||
38 | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 27.58 | |||
39 | Libura Magdalena | 07 | KS Limanowa-Swim | 28.00 | |||
40 | Kulanica Blanka | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 28.00 | |||
41 | Wuszczewska Marcelina | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 28.35 | |||
42 | Budnik Małorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 28.74 | |||
43 | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | 29.80 | |||
44 | Kantor Amelia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 30.00 | |||
45 | Kryjak Aleksandra | 09 | PUKS Karol Wadowice | 30.00 | |||
46 | Król Maja | 08 | KS Limanowa-Swim | 35.00 | |||
47 | Sawińska Antonina | 08 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
48 | Kurek Marysia | 08 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
49 | Jakubowicz Lena | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
50 | Kościarz Wiktoria | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
51 | Grzybowska Natalia | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
52 | Mroczka Alicja | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
53 | Japoł Paula | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
54 | Krzykała Julia | 07 | CKiS Miechów | NT | |||
55 | Wawro Zuzanna | 09 | UKP Kmita Zabierzów | NT | |||
56 | Kapała Emilia | 07 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
57 | Szkaradek Zuzanna | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
58 | Pękala Milena | 08 | Swim Test Kraków | NT | |||
59 | Korbiel Aleksandra | 08 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 25/10/2015 - 11:28 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Wdowiak Dominik | 07 | UKS Jedynka Łazy | 19.71 | |||
2 | Ruchała Adrian | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 19.91 | |||
3 | Maćkowiak Krzysztof | 07 | SSKSiT Glosator Kraków | 20.29 | |||
4 | Urban Mateusz | 07 | SP Delfin Nowy Targ | 20.89 | |||
5 | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 21.25 | |||
6 | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 21.50 | |||
7 | Kieroński Marcel | 07 | Zawodnik niezrzeszony | 21.54 | |||
8 | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 21.59 | |||
9 | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.65 | |||
10 | Niestój Igor | 08 | UKS Omega Olkusz | 22.70 | |||
11 | Giec Kacper | 07 | UKS Omega Olkusz | 22.84 | |||
12 | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.97 | |||
13 | Chrobak Tomasz | 08 | UKP Kmita Zabierzów | 23.11 | |||
14 | Konieczny Miłosz | 07 | UKS Nika Sport Team Kraków | 23.34 | |||
15 | Zając Maciej | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 23.90 | |||
16 | Gołąb Krzysztof | 07 | TG Sokół Myślenice | 24.00 | |||
17 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 24.00 | |||
18 | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 24.26 | |||
19 | Wójcikowski Patryk | 08 | UKS Omega Olkusz | 24.28 | |||
20 | Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 24.44 | |||
21 | Szybiwski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 26.00 | |||
22 | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 26.10 | |||
23 | Małota Jan | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 26.70 | |||
24 | Solner Jan | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 26.84 | |||
25 | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 26.89 | |||
26 | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 27.00 | |||
27 | Zbrożek Adam | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 27.60 | |||
28 | Kukułka Aleksander | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.00 | |||
29 | Marczak Radosław | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 28.07 | |||
30 | Smoleń Arkadiusz | 09 | SP Delfin Nowy Targ | 28.90 | |||
31 | Zdechlik Jan | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 29.74 | |||
32 | Dylowicz Nikodem | 07 | SP Orka Proszówki | 29.90 | |||
33 | Gaweł Szymon | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 30.00 | |||
34 | Przewoźnik Hubert | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 30.38 | |||
35 | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 30.50 | |||
36 | Talar Bartosz | 07 | KS Limanowa-Swim | 31.00 | |||
37 | Duchnik Konrad | 09 | KS Limanowa-Swim | 32.00 | |||
38 | Przybyłko Tomasz | 07 | SP Orka Proszówki | 32.00 | |||
39 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 32.25 | |||
40 | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 33.00 | |||
41 | Janiszewski Wawrzyniec | 09 | UKS Omega Olkusz | NT | |||
42 | Filipowicz Piotr | 07 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
43 | Jaworski Jakub | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
44 | Cieszkowski Leon | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
45 | Piecuch Mateusz | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
46 | Urbański Jakub | 07 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
47 | Kula Piotr | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
48 | Kowalczyk Michał | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
49 | Rogowiec Andrzej | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
50 | Karpiel Mateusz | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 25/10/2015 - 11:41 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Stanisz Anna | 07 | KS Limanowa-Swim | 21.00 | |||
2 | Buła Maya | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 22.60 | |||
3 | Malik Emilia | 08 | Siemacha ASP Kraków | 22.89 | |||
4 | Kowalska Patrycja | 08 | KS Victoria Zawiercie | 22.90 | |||
5 | Pyka Małgorzata | 08 | PUKS Karol Wadowice | 23.01 | |||
6 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 23.04 | |||
7 | Krysa Kamila | 07 | CKiS Miechów | 24.00 | |||
8 | Sowa Barbara | 07 | UKS Jasień Sucha Besk. | 24.00 | |||
9 | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 24.53 | |||
10 | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.60 | |||
11 | Borkowska Dominika | 07 | UKS Omega Olkusz | 24.80 | |||
12 | Wołczek Malwina | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 24.80 | |||
13 | Czerwiec Karolina | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 25.00 | |||
14 | Drzewiecka Karolina | 08 | UKS Orka Częstochowa | 25.41 | |||
15 | Czapnik Gabriela | 07 | CKiS Miechów | 25.82 | |||
16 | Dyduch Natalia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 26.22 | |||
17 | Litwa Justyna | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 26.90 | |||
18 | Teluk Amelia | 08 | PUKS Karol Wadowice | 26.98 | |||
19 | Kolasa Oliwia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 26.98 | |||
20 | Oczkowska Nadia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 27.00 | |||
21 | Wrona Maria | 08 | UKS Jasień Sucha Besk. | 27.00 | |||
22 | Frączek Aleksandra | 07 | PUKS Karol Wadowice | 27.12 | |||
23 | Stodolny Zofia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 27.21 | |||
24 | Kowalik Aleksandra | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 27.24 | |||
25 | Stoch Małgorzata | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 28.00 | |||
26 | Mączka Klaudia | 08 | UKS Omega Olkusz | 28.39 | |||
27 | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 28.62 | |||
28 | Minior Zuzanna | 08 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 29.00 | |||
29 | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 31.58 | |||
30 | Kantor Amelia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 36.22 | |||
31 | Sawińska Antonina | 08 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
32 | Filek Magdalena | 07 | ULKS Victoria Kozy | NT | |||
33 | Siudak Lena | 08 | CKiS Miechów | NT | |||
34 | Batko Alicja | 07 | SP Orka Proszówki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 25/10/2015 - 11:51 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 22.25 | |||
2 | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.15 | |||
3 | Chabasiewicz Jakub | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 23.60 | |||
4 | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 23.92 | |||
5 | Wawro Jakub | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 24.00 | |||
6 | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 24.63 | |||
7 | Golonka Konrad | 07 | KS Limanowa-Swim | 25.00 | |||
8 | Szybiwski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 26.00 | |||
9 | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 26.01 | |||
10 | Pietrzak Dominik | 08 | UKS Orka Częstochowa | 26.23 | |||
11 | Chrobak Tomasz | 08 | UKP Kmita Zabierzów | 26.88 | |||
12 | Olszewski Eryk | 07 | UKP Kmita Zabierzów | 27.20 | |||
13 | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 27.28 | |||
14 | Zbrożek Adam | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 27.61 | |||
15 | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.00 | |||
16 | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.03 | |||
17 | Reroń Antoni | 07 | CKiS Miechów | 28.31 | |||
18 | Wrześniak Dawid | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 28.62 | |||
19 | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 29.00 | |||
20 | Dawiec Tymoteusz | 08 | UKP Kmita Zabierzów | 29.00 | |||
21 | Niestój Igor | 08 | UKS Omega Olkusz | 29.11 | |||
22 | Hankus Dawid | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 30.00 | |||
23 | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 30.20 | |||
24 | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 33.09 | |||
25 | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 35.00 | |||
26 | Sawiński Wojciech | 08 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
27 | Konieczny Miłosz | 07 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
28 | Gal Konrad | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
29 | Gągor Hubert | 07 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
30 | Gorzkowski Filip | 08 | UKS PS Salwator Kraków | NT |
<< TOP >> |
2 - V Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin II | 25/10/2015 - 12:45 |
Konkurencja 7 25/10/2015 - 12:45 | Kobiet, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sikora Marta | 00 | UKS Jasień Sucha Besk. | 27.00 | |||
2 | Hałucha Julia | 02 | SSKSiT Glosator Kraków | 30.35 | |||
3 | Pawelska Dominika | 00 | SSKSiT Glosator Kraków | 30.60 | |||
4 | Kopp Oliwia | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 30.60 | |||
5 | Biela Inga | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 30.89 | |||
6 | Godlewska Zofia | 04 | UKS PS Salwator Kraków | 31.01 | |||
7 | Rutka Emilia | 04 | MSP Aquarius Myślenice | 31.79 | |||
8 | Mruk Julia | 04 | KS Limanowa-Swim | 32.00 | |||
9 | Habowska Weronika | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 32.00 | |||
10 | Palcar Marta | 00 | UKS Jasień Sucha Besk. | 32.00 | |||
11 | Woźny Joanna | 99 | UKS Jasień Sucha Besk. | 32.00 | |||
12 | Rymarczyk Kinga | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 32.11 | |||
13 | Szuba-Łata Daria | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 32.22 | |||
14 | Lech Zofia | 04 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 32.50 | |||
15 | Markowska Nicola | 04 | UKS Orka Częstochowa | 32.54 | |||
16 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 32.93 | |||
17 | Dzik Wiktoria | 04 | KS Limanowa-Swim | 33.00 | |||
18 | Tokarczyk Natalia | 00 | KS Limanowa-Swim | 33.00 | |||
19 | Martemianow Natalia | 02 | KS Fala Niepołomice | 33.06 | |||
20 | Król Zuzanna | 02 | MKS Jordan Kraków | 33.88 | |||
21 | Wierzycka Natalia | 02 | KS Limanowa-Swim | 34.00 | |||
22 | Biedroń Wiktoria | 05 | KS Limanowa-Swim | 34.00 | |||
23 | Jeremiejko Natalia | 02 | KS Limanowa-Swim | 34.00 | |||
24 | Copija Daria | 04 | UKS Jasień Sucha Besk. | 34.00 | |||
25 | Mędrysa Martyna | 05 | SSKSiT Glosator Kraków | 34.10 | |||
26 | Cyganek Nina | 05 | UKS PS Salwator Kraków | 34.50 | |||
27 | Kasza Katarzyna | 03 | KS Fala Niepołomice | 34.63 | |||
28 | Bajorek Marysia | 04 | UKS PS Salwator Kraków | 34.90 | |||
29 | Wołczek Krystyna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.90 | |||
30 | Migacz Anna | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 34.93 | |||
31 | Mleko Karolina | 04 | KS Fala Niepołomice | 34.96 | |||
32 | Brońska Julia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 35.41 | |||
33 | Chowaniec Oliwia | 04 | PUKS Karol Wadowice | 36.00 | |||
34 | Węgrzyn Aleksandra | 06 | KS Limanowa-Swim | 36.00 | |||
35 | Panek Nikola | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 36.00 | |||
36 | Gawlik Maja | 04 | MKS Jordan Kraków | 36.34 | |||
37 | Paruta Sara | 05 | SSKSiT Glosator Kraków | 36.50 | |||
38 | Dziendziel Eliza | 04 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 36.68 | |||
39 | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 36.95 | |||
40 | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechów | 37.42 | |||
41 | Gajda Emilia | 04 | KS Fala Niepołomice | 37.49 | |||
42 | Dzięgiel Zofia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 37.68 | |||
43 | Copija Kaja | 04 | UKS Jasień Sucha Besk. | 38.00 | |||
44 | Kachel Julia | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 38.00 | |||
45 | Waga Karolina | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 38.20 | |||
46 | Brózda Emilia | 03 | PUKS Karol Wadowice | 38.21 | |||
47 | Filek Julia | 03 | PUKS Karol Wadowice | 38.28 | |||
48 | Jopek Karolina | 03 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 38.34 | |||
49 | Marczak Martyna | 05 | Zawodnik niezrzeszony | 38.64 | |||
50 | Vasilendiuc Emilia | 04 | MKS Jordan Kraków | 38.71 | |||
51 | Łokcik Gabriela | 03 | TG Sokół Myślenice | 39.00 | |||
52 | Kuczaj Weronika | 01 | KS Limanowa-Swim | 39.00 | |||
53 | Szynalik Anna | 06 | KS Limanowa-Swim | 39.00 | |||
54 | Copija Anita | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 39.00 | |||
55 | Pietrusa Julia | 01 | UKS Jasień Sucha Besk. | 39.00 | |||
56 | Rybska Aleksandra | 03 | PUKS Karol Wadowice | 39.12 | |||
57 | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 39.94 | |||
58 | Dokupił Aleksandra | 03 | PUKS Karol Wadowice | 40.00 | |||
59 | Żelasko Natalia | 03 | KS Limanowa-Swim | 40.00 | |||
60 | Twaróg Anna | 03 | KS Limanowa-Swim | 40.00 | |||
61 | Bętkowska Zuzanna | 06 | Zawodnik niezrzeszony | 40.00 | |||
62 | Szczęsny Julia | 02 | PUKS Karol Wadowice | 40.06 | |||
63 | Madej Justyna | 05 | SMS SwimArt Myślenice | 40.09 | |||
64 | Jakubas Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 40.93 | |||
65 | Połeć Julia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 40.97 | |||
66 | Dyduch Martyna | 04 | PUKS Karol Wadowice | 41.00 | |||
67 | Piątek Zosia | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | 41.00 | |||
68 | Pochopień Anna | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 41.00 | |||
69 | Chorążąk Agnieszka | 04 | MKS Jordan Kraków | 42.00 | |||
70 | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 42.00 | |||
71 | Hajduk Alicja | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 42.00 | |||
72 | Parchańska Julia | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 42.00 | |||
73 | Waga Dominika | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 42.30 | |||
74 | Liszka Amelia | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 42.80 | |||
75 | Kowalska Maja | 04 | PUKS Karol Wadowice | 43.00 | |||
76 | Durbas Joanna | 06 | PUKS Karol Wadowice | 43.21 | |||
77 | Płaskocińska Agnieszka | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 43.80 | |||
78 | Palarska Natalia | 06 | PUKS Karol Wadowice | 44.11 | |||
79 | Cichy Julia | 06 | TG Sokół Myślenice | 45.00 | |||
80 | Biela Jagoda | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 45.00 | |||
81 | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 45.97 | |||
82 | Ruchlewicz Maja | 06 | TG Sokół Myślenice | 46.00 | |||
83 | Mleczek Marta | 06 | TG Sokół Myślenice | 46.00 | |||
84 | Panek Natalia | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 46.00 | |||
85 | Wrona Ewa | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 46.00 | |||
86 | Lorek Roksana | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 46.00 | |||
87 | Stępień Karolina | 06 | SP Orka Proszówki | 52.20 | |||
88 | Mroczek Kinga | 06 | SP Orka Proszówki | 52.80 | |||
89 | Zabielna Amelia | 06 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
90 | Urbańczyk Iga | 03 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
91 | Urban Wiktoria | 04 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
92 | Mroczka Zuzanna | 05 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
93 | Błachut Maria | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
94 | Cęcek Joanna | 06 | Swim Test Kraków | NT | |||
95 | Morawska Laura | 03 | Swim Test Kraków | NT | |||
96 | Łęgowska Pola | 03 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 25/10/2015 - 13:12 | Mężczyzn, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Pająk Mikołaj | 01 | UKS Jasień Sucha Besk. | 26.00 | |||
2 | Chołda Łukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 26.12 | |||
3 | Belski Jakub | 01 | MKS STP Nowy Sącz | 27.20 | |||
4 | Sowa Karol | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 28.00 | |||
5 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 28.80 | |||
6 | Stefaniak Piotr | 98 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.90 | |||
7 | Kalata Michał | 02 | UKS Delfin Nowy Targ | 28.90 | |||
8 | Malina Szymon | 01 | SSKSiT Glosator Kraków | 29.00 | |||
9 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 29.28 | |||
10 | Nosek Tomasz | 03 | KS Fala Niepołomice | 29.74 | |||
11 | Dyląg Wojciech | 01 | KS Limanowa-Swim | 29.99 | |||
12 | Tokarczyk Patryk | 02 | KS Limanowa-Swim | 29.99 | |||
13 | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 30.69 | |||
14 | Tobiasz Maciej | 02 | MKS Jordan Kraków | 30.82 | |||
15 | Połeć Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 31.05 | |||
16 | Sadowy Piotr | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 31.18 | |||
17 | Tomaniewski Filip | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 31.34 | |||
18 | Pyczek Adam | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 31.51 | |||
19 | Kulig Bartosz | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 31.76 | |||
20 | Gal Grzegorz | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | 31.90 | |||
21 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 32.11 | |||
22 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 32.11 | |||
23 | Strózik Mikołaj | 04 | SSKSiT Glosator Kraków | 32.55 | |||
24 | Dudka Filip | 00 | KS Limanowa-Swim | 33.00 | |||
25 | Kaczmarczyk Jan | 99 | UKS Jasień Sucha Besk. | 33.00 | |||
26 | Warchoł Sebastian | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 33.99 | |||
27 | Kaczmarczyk Sebastian | 02 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.05 | |||
28 | Kosiba Szymon | 05 | MKS Jordan Kraków | 34.49 | |||
29 | Paruta Andrea | 03 | SSKSiT Glosator Kraków | 34.50 | |||
30 | Boratyński Michał | 04 | ULKS Victoria Kozy | 34.79 | |||
31 | Staszowski Jakub | 04 | MKS Jordan Kraków | 34.90 | |||
32 | Woźny Gabriel | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 35.00 | |||
33 | Talaga Maciej | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 35.00 | |||
34 | Basiaga Patryk | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 35.08 | |||
35 | Nowak Piotr | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 35.54 | |||
36 | Tynor Jan | 04 | KS Fala Niepołomice | 35.68 | |||
37 | Paruta Francesco | 05 | SSKSiT Glosator Kraków | 35.75 | |||
38 | Tokarz Dawid | 04 | MKS Jordan Kraków | 35.82 | |||
39 | Zawojski Bartosz | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 36.00 | |||
40 | Pieróg Adam | 04 | MKS Jordan Kraków | 36.94 | |||
41 | Aksamit Wiktor | 06 | KS Limanowa-Swim | 37.00 | |||
42 | Mółka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 37.00 | |||
43 | Bielewicz Oskar | 04 | SP Orka Proszówki | 37.00 | |||
44 | Sarnat Szymon | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | 37.80 | |||
45 | Laskowski Maciej | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 37.90 | |||
46 | Kubasiak Jan | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 38.11 | |||
47 | Tynor Kacper | 06 | KS Fala Niepołomice | 38.28 | |||
48 | Chrobak Bartek | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 38.30 | |||
49 | Proszek Jan | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 38.59 | |||
50 | Nowak Wojciech | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 38.78 | |||
51 | Filipowicz Jan | 04 | UKS PS Salwator Kraków | 39.40 | |||
52 | Pastwa Amadeusz | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 39.80 | |||
53 | Chudy Karol | 06 | KS Limanowa-Swim | 40.00 | |||
54 | Gondek Kasper | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 40.03 | |||
55 | Twaróg Jacek | 05 | KS Limanowa-Swim | 41.00 | |||
56 | Kaczmarczyk Małgorzata | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 41.00 | |||
57 | Konieczny Mateusz | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 41.49 | |||
58 | Teca Konrad | 06 | MKS Jordan Kraków | 41.94 | |||
59 | Jaworz Przemysław | 04 | KS Limanowa-Swim | 42.00 | |||
60 | Kutera Jakub | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 42.01 | |||
61 | Durbas Filip | 03 | PUKS Karol Wadowice | 43.00 | |||
62 | Postrożny Patryk | 06 | KS Limanowa-Swim | 43.00 | |||
63 | Koper Maciej | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 43.50 | |||
64 | Kruczek Hubert | 04 | MKS Jordan Kraków | 44.49 | |||
65 | Wojs Maksymilian | 06 | KS Limanowa-Swim | 45.00 | |||
66 | Sowa Bartłomiej | 04 | KS Limanowa-Swim | 45.00 | |||
67 | Bartłomiej Szyszka | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 45.80 | |||
68 | Batko Adam | 05 | SP Orka Proszówki | 46.75 | |||
69 | Jaśkiewicz Mikołaj | 06 | CKiS Miechów | 47.57 | |||
70 | Pyrć Franciszek | 05 | KS Limanowa-Swim | 49.00 | |||
71 | Imiołek Michał | 06 | SP Orka Proszówki | 49.08 | |||
72 | Biernat Kacper | 06 | SP Orka Proszówki | 49.62 | |||
73 | Widurski Arkadiusz | 06 | MKS Jordan Kraków | 54.83 | |||
74 | Piekarczyk Karol | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
75 | Lizoń Paweł | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
76 | Herbut Oskar | 06 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
77 | Książek Stanisław | 05 | Swim Test Kraków | NT | |||
78 | Próchnicki Jakub | 06 | SP Orka Proszówki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 25/10/2015 - 13:34 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sikora Marta | 00 | UKS Jasień Sucha Besk. | 33.00 | |||
2 | Lech Zofia | 04 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 34.80 | |||
3 | Rutka Emilia | 04 | MSP Aquarius Myślenice | 35.36 | |||
4 | Hałucha Julia | 02 | SSKSiT Glosator Kraków | 35.40 | |||
5 | Dzik Wiktoria | 04 | KS Limanowa-Swim | 36.00 | |||
6 | Tokarczyk Natalia | 00 | KS Limanowa-Swim | 36.00 | |||
7 | Godlewska Zofia | 04 | UKS PS Salwator Kraków | 36.01 | |||
8 | Martemianow Natalia | 02 | KS Fala Niepołomice | 36.48 | |||
9 | Mruk Julia | 04 | KS Limanowa-Swim | 37.00 | |||
10 | Mleko Karolina | 04 | KS Fala Niepołomice | 37.00 | |||
11 | Szuba-Łata Daria | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 37.91 | |||
12 | Jeremiejko Natalia | 02 | KS Limanowa-Swim | 38.00 | |||
13 | Majoch Zuzanna | 04 | KS Limanowa-Swim | 38.00 | |||
14 | Król Zuzanna | 02 | MKS Jordan Kraków | 39.19 | |||
15 | Bajorek Marysia | 04 | UKS PS Salwator Kraków | 39.50 | |||
16 | Sroka Katarzyna | 02 | CKiS Miechów | 39.68 | |||
17 | Aksamit Gabriela | 04 | KS Limanowa-Swim | 40.00 | |||
18 | Cyganek Nina | 05 | UKS PS Salwator Kraków | 40.50 | |||
19 | Brońska Julia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 40.90 | |||
20 | Migacz Anna | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 41.28 | |||
21 | Vasilendiuc Emilia | 04 | MKS Jordan Kraków | 41.84 | |||
22 | Paruta Sara | 05 | SSKSiT Glosator Kraków | 43.00 | |||
23 | Woźny Joanna | 99 | UKS Jasień Sucha Besk. | 43.00 | |||
24 | Brózda Emilia | 03 | PUKS Karol Wadowice | 43.05 | |||
25 | Jopek Karolina | 03 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 43.89 | |||
26 | Żelasko Natalia | 03 | KS Limanowa-Swim | 44.00 | |||
27 | Copija Kaja | 04 | UKS Jasień Sucha Besk. | 44.00 | |||
28 | Parchańska Julia | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 44.00 | |||
29 | Rybska Aleksandra | 03 | PUKS Karol Wadowice | 44.01 | |||
30 | Szczęsny Julia | 02 | PUKS Karol Wadowice | 44.25 | |||
31 | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 45.06 | |||
32 | Jakubas Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 45.14 | |||
33 | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 45.36 | |||
34 | Chorążąk Agnieszka | 04 | MKS Jordan Kraków | 46.00 | |||
35 | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 46.00 | |||
36 | Pochopień Anna | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 47.00 | |||
37 | Waga Dominika | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 47.80 | |||
38 | Madej Justyna | 05 | SMS SwimArt Myślenice | 48.14 | |||
39 | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechów | 48.31 | |||
40 | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 49.30 | |||
41 | Durbas Joanna | 06 | PUKS Karol Wadowice | 50.00 | |||
42 | Cichy Julia | 06 | TG Sokół Myślenice | 50.00 | |||
43 | Mleczek Marta | 06 | TG Sokół Myślenice | 50.00 | |||
44 | Dzięgiel Zofia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 50.41 | |||
45 | Ruchlewicz Maja | 06 | TG Sokół Myślenice | 51.00 | |||
46 | Hajduk Alicja | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 53.10 | |||
47 | Stępień Karolina | 06 | SP Orka Proszówki | 56.62 | |||
48 | Zabielna Amelia | 06 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
49 | Urbańczyk Iga | 03 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
50 | Liszka Amelia | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
51 | Mroczka Zuzanna | 05 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
52 | Pawelska Dominika | 00 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
53 | Biela Jagoda | 03 | MSP Aquarius Myślenice | NT | |||
54 | Durmała Julia | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
55 | Bisaga Małgorzata | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
56 | Cęcek Joanna | 06 | Swim Test Kraków | NT | |||
57 | Morawska Laura | 03 | Swim Test Kraków | NT | |||
58 | Łęgowska Pola | 03 | Swim Test Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 25/10/2015 - 13:52 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Chołda Łukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 30.03 | |||
2 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 30.89 | |||
3 | Malina Szymon | 01 | SSKSiT Glosator Kraków | 33.30 | |||
4 | Tokarczyk Patryk | 02 | KS Limanowa-Swim | 34.00 | |||
5 | Sewielski Kacper | 05 | KS Limanowa-Swim | 35.00 | |||
6 | Pająk Mikołaj | 01 | UKS Jasień Sucha Besk. | 35.00 | |||
7 | Koczur Michał | 01 | UKS Jasień Sucha Besk. | 35.00 | |||
8 | Sadowy Piotr | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 35.06 | |||
9 | Sowa Karol | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 36.00 | |||
10 | Paruta Francesco | 05 | SSKSiT Glosator Kraków | 36.46 | |||
11 | Tobiasz Maciej | 02 | MKS Jordan Kraków | 37.12 | |||
12 | Kulig Bartosz | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 37.36 | |||
13 | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 37.74 | |||
14 | Podmokły Jakub | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 38.00 | |||
15 | Dyda Arkadiusz | 99 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.76 | |||
16 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 39.10 | |||
17 | Stefaniak Piotr | 98 | UKS Delfin Nowy Targ | 39.62 | |||
18 | Boratyński Michał | 04 | ULKS Victoria Kozy | 40.19 | |||
19 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 40.54 | |||
20 | Nowak Piotr | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 40.98 | |||
21 | Basiaga Patryk | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 42.44 | |||
22 | Tynor Jan | 04 | KS Fala Niepołomice | 42.74 | |||
23 | Limanowski Piotr | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | 42.90 | |||
24 | Chudy Karol | 06 | KS Limanowa-Swim | 43.00 | |||
25 | Staszowski Jakub | 04 | MKS Jordan Kraków | 43.22 | |||
26 | Postrożny Patryk | 06 | KS Limanowa-Swim | 44.00 | |||
27 | Kubasiak Jan | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 45.45 | |||
28 | Twaróg Jacek | 05 | KS Limanowa-Swim | 46.00 | |||
29 | Kruczek Hubert | 04 | MKS Jordan Kraków | 48.68 | |||
30 | Kutera Jakub | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 48.70 | |||
31 | Koper Maciej | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 49.05 | |||
32 | Pyrć Franciszek | 05 | KS Limanowa-Swim | 50.00 | |||
33 | Wojs Maksymilian | 06 | KS Limanowa-Swim | 50.00 | |||
34 | Jakubas Michał | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 51.93 | |||
35 | Pieróg Adam | 04 | MKS Jordan Kraków | 53.46 | |||
36 | Leśnik Igor | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 54.17 | |||
37 | Piekarczyk Karol | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
38 | Lizoń Paweł | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
39 | Sowa Bartłomiej | 04 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
40 | Jaśkiewicz Mikołaj | 06 | CKiS Miechów | NT | |||
41 | Książek Stanisław | 05 | Swim Test Kraków | NT | |||
42 | Ślęczka Nataniel | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
43 | Próchnicki Jakub | 06 | SP Orka Proszówki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 25/10/2015 - 14:07 | Kobiet, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Palcar Marta | 00 | UKS Jasień Sucha Besk. | 36.00 | |||
2 | Pawelska Dominika | 00 | SSKSiT Glosator Kraków | 36.20 | |||
3 | Kopp Oliwia | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 37.18 | |||
4 | Panek Nikola | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 38.00 | |||
5 | Biela Inga | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 39.18 | |||
6 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 40.40 | |||
7 | Majoch Zuzanna | 04 | KS Limanowa-Swim | 41.00 | |||
8 | Markowska Nicola | 04 | UKS Orka Częstochowa | 41.13 | |||
9 | Dokupił Aleksandra | 03 | PUKS Karol Wadowice | 42.00 | |||
10 | Biedroń Wiktoria | 05 | KS Limanowa-Swim | 42.00 | |||
11 | Copija Daria | 04 | UKS Jasień Sucha Besk. | 42.00 | |||
12 | Rymarczyk Kinga | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 42.11 | |||
13 | Filek Julia | 03 | PUKS Karol Wadowice | 42.15 | |||
14 | Gawlik Maja | 04 | MKS Jordan Kraków | 42.44 | |||
15 | Aksamit Gabriela | 04 | KS Limanowa-Swim | 43.00 | |||
16 | Kachel Julia | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 43.00 | |||
17 | Gajda Emilia | 04 | KS Fala Niepołomice | 43.52 | |||
18 | Dziendziel Eliza | 04 | UKS Ondraszek Bielsko Biała | 43.53 | |||
19 | Habowska Weronika | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 44.00 | |||
20 | Dyduch Martyna | 04 | PUKS Karol Wadowice | 44.16 | |||
21 | Chowaniec Oliwia | 04 | PUKS Karol Wadowice | 44.55 | |||
22 | Mędrysa Martyna | 05 | SSKSiT Glosator Kraków | 44.82 | |||
23 | Twaróg Anna | 03 | KS Limanowa-Swim | 45.00 | |||
24 | Węgrzyn Aleksandra | 06 | KS Limanowa-Swim | 45.00 | |||
25 | Bętkowska Zuzanna | 06 | Zawodnik niezrzeszony | 45.00 | |||
26 | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 45.03 | |||
27 | Kasza Katarzyna | 03 | KS Fala Niepołomice | 45.20 | |||
28 | Kowalska Maja | 04 | PUKS Karol Wadowice | 47.00 | |||
29 | Wołczek Krystyna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | 47.20 | |||
30 | Sroka Katarzyna | 02 | CKiS Miechów | 47.32 | |||
31 | Marczak Martyna | 05 | Zawodnik niezrzeszony | 47.67 | |||
32 | Pietrusa Julia | 01 | UKS Jasień Sucha Besk. | 48.00 | |||
33 | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 49.76 | |||
34 | Łokcik Gabriela | 03 | TG Sokół Myślenice | 50.00 | |||
35 | Palarska Natalia | 06 | PUKS Karol Wadowice | 50.11 | |||
36 | Połeć Julia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 50.18 | |||
37 | Waga Karolina | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 50.22 | |||
38 | Copija Anita | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 52.00 | |||
39 | Piątek Zosia | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | 52.00 | |||
40 | Lorek Roksana | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 54.00 | |||
41 | Panek Natalia | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 55.00 | |||
42 | Wrona Ewa | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 56.00 | |||
43 | Płaskocińska Agnieszka | 06 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
44 | Urban Wiktoria | 04 | SP Delfin Nowy Targ | NT | |||
45 | Wierzycka Natalia | 02 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
46 | Kuczaj Weronika | 01 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
47 | Szynalik Anna | 06 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
48 | Durmała Julia | 05 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
49 | Błachut Maria | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
50 | Bisaga Małgorzata | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | |||
51 | Mroczek Kinga | 06 | SP Orka Proszówki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 25/10/2015 - 14:24 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Belski Jakub | 01 | MKS STP Nowy Sącz | 32.66 | |||
2 | Koczur Michał | 01 | UKS Jasień Sucha Besk. | 34.00 | |||
3 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 34.02 | |||
4 | Połeć Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 38.73 | |||
5 | Dyląg Wojciech | 01 | KS Limanowa-Swim | 40.00 | |||
6 | Kaczmarczyk Jan | 99 | UKS Jasień Sucha Besk. | 40.00 | |||
7 | Nowak Wojciech | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 40.08 | |||
8 | Strózik Mikołaj | 04 | SSKSiT Glosator Kraków | 40.15 | |||
9 | Nosek Tomasz | 03 | KS Fala Niepołomice | 40.30 | |||
10 | Tomaniewski Filip | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 40.99 | |||
11 | Sewielski Kacper | 05 | KS Limanowa-Swim | 41.00 | |||
12 | Dudka Filip | 00 | KS Limanowa-Swim | 41.00 | |||
13 | Woźny Gabriel | 03 | UKS Jasień Sucha Besk. | 42.00 | |||
14 | Talaga Maciej | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 42.00 | |||
15 | Kalata Michał | 02 | UKS Delfin Nowy Targ | 42.15 | |||
16 | Paruta Andrea | 03 | SSKSiT Glosator Kraków | 42.70 | |||
17 | Tokarz Dawid | 04 | MKS Jordan Kraków | 43.33 | |||
18 | Dyda Arkadiusz | 99 | UKS Delfin Nowy Targ | 43.45 | |||
19 | Gal Grzegorz | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | 43.45 | |||
20 | Ślęczka Nataniel | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 44.29 | |||
21 | Warchoł Sebastian | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 44.72 | |||
22 | Aksamit Wiktor | 06 | KS Limanowa-Swim | 45.00 | |||
23 | Laskowski Maciej | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 45.11 | |||
24 | Kaczmarczyk Małgorzata | 02 | UKS Jasień Sucha Besk. | 46.00 | |||
25 | Durbas Filip | 03 | PUKS Karol Wadowice | 47.22 | |||
26 | Kaczmarczyk Sebastian | 02 | UKS Delfin Nowy Targ | 47.55 | |||
27 | Filipowicz Jan | 04 | UKS PS Salwator Kraków | 48.90 | |||
28 | Kosiba Szymon | 05 | MKS Jordan Kraków | 49.36 | |||
29 | Sarnat Szymon | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | 49.88 | |||
30 | Chrobak Bartek | 06 | UKP Kmita Zabierzów | 50.00 | |||
31 | Tynor Kacper | 06 | KS Fala Niepołomice | 50.10 | |||
32 | Konieczny Mateusz | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 50.72 | |||
33 | Bielewicz Oskar | 04 | SP Orka Proszówki | 51.00 | |||
34 | Gondek Kasper | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 51.44 | |||
35 | Mółka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 52.00 | |||
36 | Zawojski Bartosz | 06 | UKS Jasień Sucha Besk. | 52.00 | |||
37 | Proszek Jan | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 54.34 | |||
38 | Teca Konrad | 06 | MKS Jordan Kraków | 55.41 | |||
39 | Pastwa Amadeusz | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 55.66 | |||
40 | Widurski Arkadiusz | 06 | MKS Jordan Kraków | 1:00.00 | |||
41 | Jakubas Michał | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 1:01.30 | |||
42 | Batko Adam | 05 | SP Orka Proszówki | 1:03.00 | |||
43 | Leśnik Igor | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 1:09.16 | |||
44 | Bartłomiej Szyszka | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
45 | Jaworz Przemysław | 04 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
46 | Herbut Oskar | 06 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
47 | Limanowski Piotr | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
48 | Podmokły Jakub | 05 | MSP Aquarius Myślenice | NT | |||
49 | Biernat Kacper | 06 | SP Orka Proszówki | NT | |||
50 | Imiołek Michał | 06 | SP Orka Proszówki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 25/10/2015 - 14:41 | Mieszane, 10 x 25m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
1 | Karol Wadowice 1 | PUKS Karol Wadowice | NT | ||||
2 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
3 | Glosator Kraków 1 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | ||||
4 | Jasień 1 | UKS Jasień Sucha Besk. | NT | ||||
5 | Limanowa-Swim 1 | KS Limanowa-Swim | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |