Mistrzostwa Młodzików Okr. Małopolskiego - Memoriał J. Kota Bochnia, 4 - 5/5/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Brach Oliwia | 04 | 01506 | 101506600016 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) | NT NT NT NT | ||||
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) | 1:21.78 2:52.89 41.17 1:33.21 | 16/4/2016 19/3/2016 24/4/2016 27/2/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 1:13.61 2:35.63 34.69 1:18.64 1:23.82 | 29/5/2016 19/3/2016 28/5/2016 23/4/2016 17/4/2016 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Zabierzow (POL) Herby (POL) |
||
Gicala Patrycja | 04 | 01506 | 101506600027 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 42.61 1:33.13 NT 1:30.30 3:13.04 | 24/4/2016 30/1/2016 23/4/2016 20/3/2016 | Zabierzow (POL) Debica (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Gurgul Julia | 04 | 01506 | 101506600026 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) | 44.56 1:34.16 1:32.05 | 16/4/2016 14/5/2016 13/2/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 39.93 1:30.88 NT 1:23.58 2:52.85 | 20/3/2016 19/3/2016 20/3/2016 29/5/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Masiuk Ksawery | 04 | 01506 | 101506700013 | 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 5:05.75 10:18.61 33.54 1:10.83 2:31.22 | 22/4/2016 22/4/2016 5/3/2016 10/4/2016 9/4/2016 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Sacz (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Mikulska Oliwia | 04 | 01506 | 101506600024 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 41.75 1:32.50 3:19.80 1:30.51 3:17.91 | 16/4/2016 14/5/2016 5/3/2016 23/4/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Pawłowska Weronika | 03 | 01506 | 101506600023 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 43.35 1:35.10 3:19.27 1:25.53 2:56.66 | 16/4/2016 19/3/2016 20/3/2016 6/12/2015 16/4/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 200m zmienny (31) | 40.48 1:27.20 3:03.02 3:10.34 | 20/3/2016 10/4/2016 14/5/2016 29/5/2016 | Krakow (POL) Stalowa Wola (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) |
||
Szydłowski Erwin | 03 | 01506 | 101506700014 | 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 37.50 1:21.44 2:56.10 1:19.57 | 23/4/2016 14/5/2016 20/3/2016 23/4/2016 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Zwoleń Julia | 03 | 01506 | 101506600018 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 43.56 1:34.58 3:22.35 | 17/10/2015 7/11/2015 30/1/2016 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Debica (POL) |
Grabczan Weronika | 03 | 00606 | 100606600039 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) | NT NT | ||||
Kierzkowski Eryk | 05 | 00606 | 100606700046 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m motylkowy (2) | NT NT NT |
||||
Kowalczyk Mateusz | 05 | 00606 | 100606700045 | 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) | 1:05.36 NT | 21/3/2015 | Strzyzow (POL) | ||
Marczak Grzegorz | 05 | 00606 | 100606700044 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) | NT NT 1:41.40 | 7/5/2016 | Miechow (POL) |
||
Pawłowski Jan | 05 | 00606 | 100606700041 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (16) | 35.62 1:13.83 40.44 1:25.10 NT | 21/11/2015 14/5/2016 20/3/2016 7/5/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) |
||
Sobota Roch | 05 | 00606 | 100606700043 | 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) | 1:31.77 NT 1:57.48 | 7/5/2016 7/5/2016 | Miechow (POL) Miechow (POL) |
||
Zaremba Robert | 05 | 00606 | 100606700042 | 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) | NT 1:42.32 | 7/5/2016 | Miechow (POL) |
Chowaniec Oliwia | 04 | 01206 | 400m dowolny (19) 200m grzbietowy (17) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) | NT 3:33.91 1:44.86 1:40.99 | 19/3/2016 13/2/2016 13/2/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Czamara Nina | 04 | 00306 | 100306600175 | 100m grzbietowy (7) 100m klasyczny (5) | NT NT | ||||
Iwańska Barbara | 03 | 00306 | 100306600122 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) | 34.30 36.37 1:19.73 2:50.97 1:22.24 | 20/3/2016 16/4/2016 20/3/2016 19/3/2016 6/2/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kałuża Stanisław | 03 | 00306 | 100306700110 | 50m dowolny (14) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 33.59 2:51.00 38.30 1:24.62 | 11/10/2015 19/3/2016 6/2/2016 6/12/2015 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Knapp Jakub | 04 | 00306 | 100306700126 | 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) | 1:16.43 40.76 | 16/4/2016 6/2/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kozioł Krzysztof | 03 | 00306 | 100306700120 | 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) | 1:08.05 NT 1:19.35 2:42.45 34.28 | 20/3/2016 21/11/2015 19/3/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kędracki Mikołaj | 04 | 00306 | 100306700176 | 100m klasyczny (6) 100m zmienny (10) | NT NT |
||||
Mokrzycka Natalia | 03 | 00306 | 100306600113 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 34.37 1:11.71 1:34.82 3:22.12 1:24.44 | 5/12/2015 16/4/2016 19/3/2016 21/11/2015 6/2/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Nita Wiktoria | 04 | 00306 | 100306600118 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) | 33.39 1:11.64 1:22.64 2:51.39 1:30.95 | 28/11/2015 16/4/2016 20/3/2016 19/3/2016 20/6/2015 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Oleksy Michał | 03 | 00306 | 100306700111 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 100m zmienny (10) | 33.14 36.71 1:17.88 2:43.97 1:30.75 | 5/12/2015 5/3/2016 20/3/2016 19/3/2016 16/5/2015 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Panek Nikola | 04 | 00306 | 100306600128 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 39.09 44.26 1:35.55 3:24.73 1:32.26 | 11/10/2015 5/3/2016 19/3/2016 20/3/2016 6/2/2016 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Poreda Martyna | 04 | 00306 | 100306600119 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (1) | 33.99 1:15.89 37.84 2:58.31 38.82 | 21/11/2015 13/2/2016 20/3/2016 14/5/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Różycki Aleksander | 03 | 00306 | 100306700112 | 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) | 1:18.32 1:26.21 3:01.12 46.64 1:44.72 | 16/4/2016 20/3/2016 19/3/2016 16/4/2016 21/11/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Szkurat Martyna | 03 | 00306 | 100306600114 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 29.98 1:05.69 2:34.22 33.19 1:18.99 2:46.23 | 21/11/2015 16/4/2016 7/11/2015 6/2/2016 6/12/2015 20/3/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 50m motylkowy (1) | 38.99 1:22.35 41.84 1:36.19 42.12 | 28/11/2015 14/5/2016 16/4/2016 20/3/2016 14/5/2016 | Tarnow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Świerta Emilia | 03 | 00306 | 100306600124 | 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 50m motylkowy (1) | 1:18.87 41.40 1:30.07 43.22 | 13/2/2016 16/4/2016 20/3/2016 13/2/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Żak Amelia | 04 | 00306 | 100306600133 | 100m dowolny (25) 100m grzbietowy (7) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 1:09.65 1:20.65 40.57 1:27.87 3:12.57 | 14/5/2016 20/3/2016 6/2/2016 19/3/2016 6/12/2015 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 400m dowolny (19) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 32.65 1:09.01 5:19.31 1:18.72 2:42.59 | 21/11/2015 20/3/2016 19/3/2016 6/12/2015 16/4/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 13 lat | NT |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 13 lat | NT |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat | 2:16.30 |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 13 lat | NT |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 13 lat | 2:36.00 |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 12 lat | 2:37.00 |
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 103206600043 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) | 34.33 1:19.98 45.47 NT 1:31.84 | 23/4/2016 20/3/2016 23/4/2016 20/3/2016 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 35.54 1:16.37 40.47 1:26.91 3:06.80 | 28/11/2015 14/5/2016 14/5/2016 23/4/2016 20/3/2016 | Tarnow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Mruk Julia | 04 | 03206 | 103206600033 | 100m dowolny (25) 200m zmienny (31) | 1:09.17 3:01.39 | 20/3/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (32) | 32.00 36.52 1:21.58 35.97 NT | 23/4/2016 16/4/2016 21/11/2015 24/4/2016 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
Bukowska Ola | 05 | 04206 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 36.27 43.68 1:35.55 NT | 29/1/2016 30/1/2016 29/1/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Chyc Marcel | 05 | 04206 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) | NT NT NT NT |
|||||
Cygan Nikoletta | 05 | 04206 | 100m dowolny (25) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | NT 1:28.16 NT NT 3:12.53 | 30/1/2016 29/1/2016 | Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Janik Anna | 05 | 04206 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | NT NT NT NT NT |
|||||
Mamcarz Mateusz | 04 | 04206 | 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | NT 38.62 NT 37.47 NT | 29/1/2016 30/1/2016 | Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Para Mikołaj | 03 | 04206 | 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 200m grzbietowy (18) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | NT 2:43.39 NT NT NT | 30/1/2016 | Debica (POL) |
|||
Ryba Monika | 05 | 04206 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 37.98 47.19 1:52.51 NT | 29/1/2016 29/1/2016 29/1/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
|||
Tworek Wiktor | 05 | 04206 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) | 38.48 NT NT | 29/1/2016 | Debica (POL) | |||
Wilczek Renata | 04 | 04206 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 33.83 43.42 1:32.52 NT NT | 29/1/2016 30/1/2016 29/1/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:23.00 |
Bukowska Ola Ryba Monika | 05 05 | Cygan Nikoletta Janik Anna | 05 05 |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 11 lat | 5:17.00 |
Cygan Nikoletta Ryba Monika | 05 05 | Janik Anna Bukowska Ola | 05 05 |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 lat | 2:44.00 |
Cygan Nikoletta Bukowska Ola | 05 05 | Janik Anna Ryba Monika | 05 05 |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 200m zmienny (32) | 1:41.95 NT 39.81 1:32.11 3:09.49 | 19/3/2016 16/4/2016 17/4/2016 14/5/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Herby (POL) Wieliczka (POL) |
||
Chorążak Agnieszka | 04 | 00106 | 100106600368 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) | 41.09 1:32.75 46.82 1:43.33 | 17/4/2016 14/5/2016 17/4/2016 6/12/2015 | Herby (POL) Wieliczka (POL) Herby (POL) Bochnia (POL) |
||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) | 36.34 41.56 1:30.20 NT 48.70 | 16/4/2016 20/3/2016 14/5/2016 7/5/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Miechow (POL) |
||
Kargul Filip | 04 | 00106 | 100106700380 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m klasyczny (6) | 37.51 1:22.21 48.65 1:52.40 | 17/4/2016 17/4/2016 17/10/2015 19/3/2016 | Herby (POL) Herby (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kosiba Szymon | 05 | 00106 | 100106700385 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (10) | 35.69 1:21.42 49.36 1:50.31 NT | 17/4/2016 17/4/2016 17/4/2016 14/5/2016 | Herby (POL) Herby (POL) Herby (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kruczek Hubert | 04 | 00106 | 100106700381 | 50m dowolny (14) 100m grzbietowy (8) | 44.49 1:54.27 | 17/4/2016 30/1/2016 | Herby (POL) Debica (POL) |
||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700376 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 38.27 1:27.69 42.74 1:31.08 3:12.96 | 17/4/2016 30/1/2016 17/4/2016 27/2/2016 14/5/2016 | Herby (POL) Debica (POL) Herby (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Nieciuńska Aleksandra | 04 | 00106 | 100106600377 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 50m motylkowy (1) | 41.48 1:26.21 49.65 1:49.45 57.80 | 17/4/2016 14/5/2016 16/4/2016 14/5/2016 31/5/2015 | Herby (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 37.23 1:22.70 42.74 1:38.23 1:39.25 | 28/11/2015 20/3/2016 14/5/2016 19/3/2016 13/2/2016 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Staśkiewicz Nikola | 04 | 00106 | 100106600366 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 50m klasyczny (27) | 38.94 1:26.28 45.38 | 16/4/2016 20/3/2016 17/4/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Herby (POL) |
||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 39.18 41.84 1:34.21 3:20.16 | 17/4/2016 16/4/2016 17/4/2016 19/3/2016 | Herby (POL) Krakow (POL) Herby (POL) Krakow (POL) |
MKS Jordan Kraków I | 00106 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
MKS Jordan Kraków I | 00106 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
MKS Jordan Kraków I | 00106 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat | NT |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 12 lat | NT |
Basiaga Patryk | 05 | 01406 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 38.19 1:17.60 1:28.57 NT | 6/2/2016 7/5/2016 7/5/2016 | Krakow (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
|||
Brońska Julia | 05 | 01406 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) | 35.41 41.90 1:30.92 38.62 1:40.32 | 6/2/2016 28/11/2015 21/11/2015 7/5/2016 5/3/2016 | Krakow (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Dzięgiel Zofia | 05 | 01406 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 100m klasyczny (5) | 44.68 1:27.23 1:52.08 | 20/6/2015 7/5/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Miechow (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 50m dowolny (14) 800m dowolny (34) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 34.87 11:33.07 37.36 1:24.25 2:58.14 | 14/5/2016 13/2/2016 16/4/2016 27/2/2016 7/11/2015 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 200m zmienny (31) | 35.88 42.86 1:27.89 NT NT | 16/4/2016 28/11/2015 7/5/2016 | Krakow (POL) Tarnow (POL) Miechow (POL) |
|||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) | NT 47.70 1:41.07 NT | 16/4/2016 7/5/2016 | Krakow (POL) Miechow (POL) |
|||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 40.08 1:32.07 3:17.20 1:24.07 3:02.40 | 5/3/2016 27/2/2016 30/1/2016 14/5/2016 27/2/2016 | Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) Debica (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Połeć Julia | 05 | 01406 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 50.35 1:45.45 NT | 16/4/2016 7/5/2016 | Krakow (POL) Miechow (POL) |
|||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 5:21.51 10:50.31 35.13 1:16.20 2:42.65 | 21/11/2015 13/2/2016 2/4/2016 2/4/2016 13/2/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Swiebodzice (POL) Swiebodzice (POL) Bochnia (POL) |
|||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 40.92 1:31.61 3:18.57 | 16/4/2016 14/5/2016 5/3/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Słaby Adrian | 05 | 01406 | 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) | 1:26.10 NT NT 41.56 | 17/10/2015 14/5/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 400m dowolny (20) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 32.72 1:10.07 5:15.69 1:19.15 2:50.55 | 5/12/2015 16/4/2016 14/5/2016 2/4/2016 16/4/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Swiebodzice (POL) Krakow (POL) |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:26.92 |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 11 lat | 5:41.12 |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 lat | 2:40.00 |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:38.64 |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 11 lat | 5:46.39 |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 lat | 3:04.07 |
Biela Inga | 03 | 00506 | 100506600045 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) | 31.41 1:08.66 39.89 1:27.93 1:20.15 | 23/4/2016 17/4/2016 23/4/2016 14/5/2016 17/4/2016 | Zabierzow (POL) Herby (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Herby (POL) |
||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100506700048 | 50m dowolny (14) 200m dowolny (4) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 200m zmienny (32) | 29.94 2:21.41 33.51 1:12.04 2:30.23 2:38.65 | 21/11/2015 6/2/2016 5/3/2016 17/4/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Herby (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 100506600051 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (1) | 33.47 35.88 1:17.85 2:45.58 34.91 | 11/10/2015 16/4/2016 20/3/2016 19/3/2016 17/4/2016 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Herby (POL) |
||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 100506700047 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (10) | 33.99 1:14.92 44.89 1:39.12 1:28.48 | 23/4/2016 14/5/2016 16/4/2016 19/3/2016 14/5/2016 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
Fuks Aleksandra | 03 | 02211 | 102211600087 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (33) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 4:48.50 9:47.67 1:19.54 2:47.29 1:16.36 | 20/5/2016 21/5/2016 14/5/2016 21/5/2016 5/2/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Wieliczka (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Siuta Sandra | 05 | 02211 | 102211600101 | 100m dowolny (25) 200m grzbietowy (17) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) | 1:19.50 3:07.98 1:43.17 1:37.33 1:34.15 | 2/4/2016 14/5/2016 14/5/2016 2/4/2016 19/12/2015 | Cieszyn (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Cieszyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Strządała Jakub | 04 | 02211 | 102211700078 | 100m dowolny (26) 400m dowolny (20) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m motylkowy (30) | 1:12.86 5:43.72 1:30.47 3:17.37 1:27.26 | 2/4/2016 14/5/2016 2/4/2016 5/3/2016 2/4/2016 | Cieszyn (POL) Wieliczka (POL) Cieszyn (POL) Nowy Sacz (POL) Cieszyn (POL) |
Augustyn Adam | 04 | 03706 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (10) | 45.24 1:30.76 50.71 1:50.06 1:45.08 | 5/12/2015 14/5/2016 16/4/2016 14/5/2016 13/2/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
|||
Bednarz Natalia | 04 | 03706 | 103706600066 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (1) | 32.67 36.18 1:20.16 2:48.72 36.12 | 21/11/2015 24/4/2016 27/2/2016 13/2/2016 16/4/2016 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Bezpalko Kinga | 04 | 03706 | 103706100024 | 50m dowolny (13) 400m dowolny (19) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) | 36.52 6:04.90 47.84 1:39.93 1:32.31 | 5/12/2015 19/3/2016 6/2/2016 14/5/2016 6/12/2015 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Bukała Bartosz | 03 | 03706 | 103706200012 | 400m dowolny (20) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 6:08.37 41.02 1:29.51 | 5/12/2015 14/5/2016 6/12/2015 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Bukowski Kamil | 05 | 03706 | 103706700042 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 100m klasyczny (6) | 44.12 1:32.81 52.04 2:02.85 1:54.42 | 21/11/2015 14/5/2016 14/5/2016 7/11/2015 7/5/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Miechow (POL) |
||
Chrapek Julia | 04 | 03706 | 103706100026 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 200m zmienny (31) | 38.67 40.68 1:28.04 3:20.70 3:23.36 | 5/12/2015 5/3/2016 20/3/2016 5/12/2015 27/2/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Dach Wiktoria | 03 | 03706 | 103706100012 | 200m dowolny (3) 800m dowolny (33) 50m klasyczny (27) 200m klasyczny (15) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 2:22.02 10:20.06 36.05 2:57.79 31.79 1:12.61 | 6/12/2015 5/12/2015 16/4/2016 6/12/2015 24/4/2016 23/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Gawlik Maja | 05 | 03706 | 103706600090 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 50m klasyczny (27) 100m zmienny (9) | 40.75 51.58 1:57.68 54.44 NT | 6/2/2016 28/11/2015 19/3/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Tarnow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Gniewek Oliwia | 05 | 03706 | 103706600055 | 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) | 1:32.16 46.83 1:40.67 3:31.01 1:47.20 | 29/5/2016 16/4/2016 7/5/2016 14/5/2016 14/5/2016 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03706 | 103706100014 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 30.77 1:06.71 2:24.83 5:05.11 1:16.84 2:44.62 | 23/4/2016 20/3/2016 23/4/2016 5/12/2015 6/12/2015 27/2/2016 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jawień Wiktoria | 05 | 03706 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) | 42.20 NT NT 57.05 NT | 16/4/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 103706700030 | 200m dowolny (4) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (28) 200m klasyczny (16) 50m motylkowy (2) | 2:54.96 42.44 1:27.90 44.64 NT 38.36 | 21/11/2015 13/2/2016 28/5/2016 6/2/2016 28/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Kercel Emilia | 05 | 03706 | 103706600044 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) | 33.30 1:15.60 2:44.40 36.42 1:34.28 | 16/4/2016 29/5/2016 19/3/2016 7/5/2016 27/2/2016 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (32) | 45.41 1:36.86 1:55.90 45.70 NT | 6/2/2016 27/2/2016 27/2/2016 28/5/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) |
||
Kogut Tadeusz | 04 | 03706 | 103706200020 | 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 43.67 1:34.69 3:22.55 1:31.84 3:11.03 | 16/4/2016 14/5/2016 20/3/2016 13/2/2016 14/5/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Koryciński Kamil | 03 | 03706 | 103706200018 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 100m zmienny (10) | 29.87 1:03.40 2:17.73 4:48.99 10:04.30 1:17.89 | 23/4/2016 14/5/2016 23/4/2016 19/3/2016 13/2/2016 6/12/2015 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 50m klasyczny (27) | 40.13 47.88 NT NT | 16/4/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Kędra Kamil | 04 | 03706 | 103706200021 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (32) | 39.18 1:25.61 1:38.26 41.49 3:29.16 | 5/12/2015 27/2/2016 20/3/2016 16/4/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 103706600057 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 50m klasyczny (27) 50m motylkowy (1) | 42.11 49.48 1:45.53 56.79 51.19 | 16/4/2016 6/2/2016 19/3/2016 20/3/2016 28/5/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Michalec Jan | 04 | 03706 | 103706200017 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (28) | 40.60 49.71 1:46.51 NT | 28/11/2015 16/4/2016 28/11/2015 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) |
||
Niepogodzińska Izabela | 03 | 03706 | 103706100015 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (3) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 200m zmienny (31) | 32.98 2:34.67 35.18 1:13.56 2:37.48 2:49.66 | 21/11/2015 23/4/2016 24/4/2016 20/3/2016 19/3/2016 16/4/2016 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600043 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) | 36.80 1:23.31 3:06.11 43.13 1:34.58 | 16/4/2016 14/5/2016 19/3/2016 20/3/2016 7/5/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) |
||
Pituła Julia | 05 | 03706 | 103706600033 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 38.83 1:28.73 1:50.64 1:38.29 3:33.64 | 16/4/2016 14/5/2016 19/3/2016 7/5/2016 27/2/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 103706700034 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (18) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 40.26 48.18 3:23.66 1:45.47 NT | 16/4/2016 5/3/2016 14/5/2016 13/2/2016 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Skorupa Weronika | 03 | 03706 | 103706100007 | 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 800m dowolny (33) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 2:32.28 5:11.05 11:02.56 39.55 1:23.75 3:03.29 | 6/12/2015 14/5/2016 13/2/2016 16/4/2016 19/3/2016 24/4/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Stręk Kacper | 04 | 03706 | 103706200016 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 32.34 36.77 34.04 1:23.61 1:22.06 | 23/4/2016 16/4/2016 14/5/2016 5/12/2015 6/12/2015 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 37.04 45.57 3:28.57 46.08 1:38.02 | 16/4/2016 5/3/2016 14/5/2016 16/4/2016 7/5/2016 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) |
|||
Weiss Weronika | 05 | 03706 | 103706600048 | 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m klasyczny (5) | 1:23.09 40.24 1:26.76 3:09.10 1:40.43 | 13/2/2016 16/4/2016 28/5/2016 14/5/2016 29/5/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) |
||
Woźniak Natalia | 05 | 03706 | 103706600035 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (3) 50m grzbietowy (23) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 37.33 3:02.32 43.17 3:17.94 1:35.30 3:27.65 | 16/4/2016 28/5/2016 20/3/2016 14/5/2016 7/5/2016 27/2/2016 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Miechow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Włosik Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600047 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) | 35.02 1:17.93 48.38 1:51.26 1:30.89 | 16/4/2016 14/5/2016 17/10/2015 27/2/2016 7/5/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Miechow (POL) |
||
Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | 03706 | 103706100023 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 44.32 1:37.88 NT 1:32.25 3:17.84 | 16/4/2016 14/5/2016 13/2/2016 5/3/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Zamojski Kajetan | 05 | 03706 | 103706700036 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 42.95 1:29.36 47.72 1:40.23 NT | 6/2/2016 7/5/2016 20/3/2016 7/5/2016 | Krakow (POL) Miechow (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) |
||
Łapka Aurelia | 05 | 03706 | 103706600054 | 50m grzbietowy (23) 200m grzbietowy (17) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) | 42.87 NT 48.08 1:46.34 1:33.12 | 13/2/2016 16/4/2016 14/5/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Łopuch Jakub | 05 | 03706 | 103706700041 | 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 43.85 1:34.90 NT 47.82 1:35.65 | 13/2/2016 28/5/2016 20/3/2016 28/11/2015 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) |
||
Łopuch Jan | 03 | 03706 | 103706700089 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m klasyczny (28) | 31.81 33.18 1:11.42 2:44.23 41.31 | 5/12/2015 5/3/2016 14/5/2016 14/5/2016 16/4/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
Akademia Sportu Progres 2005 M | 03706 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:32.80 |
Szczepanik Kacper Knapik Michał | 05 05 | Łopuch Jakub Kamiński Bartosz | 05 05 |
Akademia Sportu Progres 2003 M | 03706 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 13 lat | NT |
Łopuch Jan Bukała Bartosz | 03 03 | Stręk Kacper Koryciński Kamil | 04 03 |
Akademia Sportu Progres 2004 M | 03706 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
Augustyn Adam Michalec Jan | 04 04 | Kędra Kamil Kogut Tadeusz | 04 04 |
Akademia Sportu Progres 2003 M | 03706 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 13 lat | NT |
Łopuch Jan Bukała Bartosz | 03 03 | Stręk Kacper Koryciński Kamil | 04 03 |
Akademia Sportu Progres 2004 M | 03706 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
Augustyn Adam Michalec Jan | 04 04 | Kędra Kamil Kogut Tadeusz | 04 04 |
Akademia Sportu Progres 2005 M | 03706 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Akademia Sportu Progres 2005 M | 03706 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 lat | 2:54.98 |
Szczepanik Kacper Łopuch Jakub | 05 05 | Kamiński Bartosz Knapik Michał | 05 05 |
Akademia Sportu Progres 2003 M | 03706 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 13 lat | NT |
Łopuch Jan Bukała Bartosz | 03 03 | Stręk Kacper Koryciński Kamil | 04 03 |
Akademia Sportu Progres 2004 M | 03706 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
Augustyn Adam Kogut Tadeusz | 04 04 | Kędra Kamil Michalec Jan | 04 04 |
Akademia Sportu Progres 2003 K | 03706 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 13 lat | 2:09.47 |
Skorupa Weronika Gwiazdowska Wiktoria | 03 03 | Niepogodzińska Izabela Dach Wiktoria | 03 03 |
Akademia Sportu Progres 2005 K (1) | 03706 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:22.60 |
Włosik Wiktoria Orzechowska Wiktoria | 05 05 | Weiss Weronika Kercel Emilia | 05 05 |
Akademia Sportu Progres 2005 K (2) | 03706 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:38.96 |
Woźniak Natalia Pituła Julia | 05 05 | Małysza Julia | 05 |
Akademia Sportu Progres 2004 K | 03706 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat | NT |
Zaczkiewicz Aleksandra Chrapek Julia | 04 04 | Bezpalko Kinga Bednarz Natalia | 04 04 |
Akademia Sportu Progres 2005 K(3) | 03706 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 11 lat | NT |
Gawlik Maja Jawień Wiktoria | 05 05 | Gniewek Oliwia Łapka Aurelia | 05 05 |
Akademia Sportu Progres 2003 K | 03706 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 13 lat | 4:34.78 |
Niepogodzińska Izabela Gwiazdowska Wiktoria | 03 03 | Skorupa Weronika Dach Wiktoria | 03 03 |
Akademia Sportu Progres 2005 K (1) | 03706 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 11 lat | 5:24.83 |
Orzechowska Wiktoria Włosik Wiktoria | 05 05 | Weiss Weronika Kercel Emilia | 05 05 |
Akademia Sportu Progres 2004 K | 03706 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 12 lat | NT |
Zaczkiewicz Aleksandra Chrapek Julia | 04 04 | Bezpalko Kinga Bednarz Natalia | 04 04 |
Akademia Sportu Progres 2005 K (2) | 03706 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 11 lat | NT |
Małysza Julia | 05 | Pituła Julia Woźniak Natalia | 05 05 |
Akademia Sportu Progres 2005 K(3) | 03706 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 11 lat | NT |
Jawień Wiktoria Gawlik Maja | 05 05 | Gniewek Oliwia Łapka Aurelia | 05 05 |
Akademia Sportu Progres 2005 K (1) | 03706 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 lat | 2:42.00 |
Weiss Weronika Włosik Wiktoria | 05 05 | Kercel Emilia Orzechowska Wiktoria | 05 05 |
Akademia Sportu Progres 2004 K | 03706 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 12 lat | NT |
Zaczkiewicz Aleksandra Chrapek Julia | 04 04 | Bednarz Natalia Bezpalko Kinga | 04 04 |
Akademia Sportu Progres 2005 K (2) | 03706 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 lat | NT |
Woźniak Natalia | 05 | Pituła Julia Małysza Julia | 05 05 |
Akademia Sportu Progres 2005 K(3) | 03706 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 lat | NT |
Gniewek Oliwia Gawlik Maja | 05 05 | Łapka Aurelia Jawień Wiktoria | 05 05 |
Ciopała Michał | 05 | 03506 | 10350600037 | 100m dowolny (26) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 1:10.70 1:33.86 NT 1:22.38 2:58.01 | 29/5/2016 29/5/2016 14/5/2016 5/3/2016 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Hanf Szymon | 03 | 03506 | 103506700031 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 32.30 1:10.32 2:35.99 36.19 1:17.32 2:44.80 | 29/1/2016 27/2/2016 9/4/2016 24/4/2016 10/4/2016 23/4/2016 | Debica (POL) Wieliczka (POL) Stalowa Wola (POL) Zabierzow (POL) Stalowa Wola (POL) Zabierzow (POL) |
||
Jamróz Michał | 03 | 03506 | 103506700030 | 50m dowolny (14) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 200m zmienny (32) | 31.61 2:28.08 5:08.63 33.65 1:13.91 2:45.14 | 23/4/2016 9/4/2016 19/3/2016 24/4/2016 19/3/2016 5/3/2016 | Zabierzow (POL) Stalowa Wola (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Kalińska Martyna | 04 | 03506 | 103506600040 | 100m dowolny (25) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) | 1:17.57 5:48.45 41.53 1:37.90 1:33.39 | 20/3/2016 5/12/2015 11/10/2015 11/4/2015 6/12/2015 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Stalowa Wola (POL) Bochnia (POL) |
||
Kania Kamila | 05 | 03506 | 103506600036 | 100m dowolny (25) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) | 1:09.85 2:52.24 34.87 1:17.74 1:19.78 | 14/5/2016 14/5/2016 10/4/2016 9/4/2016 20/3/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) Krakow (POL) |
||
Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 103506700043 | 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 100m zmienny (10) | 5:35.20 35.96 1:17.39 2:46.55 1:27.11 | 5/3/2016 17/4/2016 17/4/2016 19/3/2016 11/10/2015 | Nowy Sacz (POL) Herby (POL) Herby (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03506 | 103506700044 | 100m dowolny (26) 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) | 1:08.29 5:24.63 11:35.63 1:29.53 3:10.94 | 10/4/2016 14/5/2016 13/2/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Stalowa Wola (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Nowak Laura | 04 | 03506 | 103506600051 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 42.48 1:27.24 3:02.32 1:43.98 3:36.76 | 5/3/2016 10/4/2016 14/5/2016 19/3/2016 5/3/2016 | Nowy Sacz (POL) Stalowa Wola (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Przystał Adam | 03 | 03506 | 103506700033 | 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 37.02 1:17.66 2:42.63 1:11.11 2:33.50 | 10/4/2016 19/3/2016 24/4/2016 23/4/2016 20/3/2016 | Stalowa Wola (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03506 | 103506600038 | 100m dowolny (25) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 1:19.52 1:35.25 NT 1:23.83 3:01.57 | 27/2/2016 7/5/2016 7/5/2016 10/4/2016 | Wieliczka (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Roman Dawid | 04 | 03506 | 103506700042 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 31.11 36.66 2:48.00 35.37 1:17.72 | 9/4/2016 17/10/2015 19/3/2016 13/2/2016 19/3/2016 | Stalowa Wola (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Stanek Szymon | 03 | 03506 | 103506700058 | 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 200m zmienny (32) | 1:20.33 2:50.43 35.75 1:26.79 2:51.67 | 10/4/2016 14/5/2016 10/4/2016 27/2/2016 14/5/2016 | Stalowa Wola (POL) Wieliczka (POL) Stalowa Wola (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03506 | 103506500039 | 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) | 1:17.43 41.61 1:29.13 NT 1:30.58 | 29/5/2016 6/2/2016 10/4/2016 29/11/2015 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Stalowa Wola (POL) Kozy (POL) |
||
Wójcik Mateusz | 04 | 03506 | 103506700055 | 800m dowolny (34) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) | 12:19.19 43.06 1:27.83 2:59.01 36.81 | 13/2/2016 29/3/2015 20/3/2016 19/3/2016 19/5/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Radlin (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 03506 | 103506700032 | 200m dowolny (4) 200m klasyczny (16) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 2:45.00 3:11.29 31.35 1:13.56 1:14.63 2:36.89 | 7/2/2015 5/3/2016 14/5/2016 9/4/2016 23/4/2016 14/5/2016 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) Stalowa Wola (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
Solne Miasto Wieliczka 1 | 03506 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 13 lat | 2:05.00 |
Jamróz Michał Przystał Adam | 03 03 | Zając Kamil Hanf Szymon | 03 03 |
Solne Miasto Wieliczka 1 | 03506 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 13 lat | 2:20.50 |
Hanf Szymon Przystał Adam | 03 03 | Zając Kamil Jamróz Michał | 03 03 |
Mędrysa Martyna | 05 | 02906 | 102906600018 | 50m dowolny (13) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 34.10 1:37.34 NT 1:37.00 | 23/4/2016 19/3/2016 31/5/2015 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Leśniak Piotr | 03 | 01906 | 101906700022 | 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m motylkowy (2) | 1:06.66 NT 36.30 | 20/3/2016 6/12/2015 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
Kubsik Stanisław | 03 | 01806 | 101806700024 | 200m dowolny (4) 800m dowolny (34) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 2:32.76 10:59.73 32.35 1:11.73 | 13/2/2016 5/12/2015 21/5/2016 23/4/2016 | Katowice (POL) Bochnia (POL) Cieszyn (POL) Zabierzow (POL) |
||
Schab Zuzanna | 03 | 01806 | 101806600013 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 41.22 1:28.98 1:17.21 2:55.28 | 13/2/2016 17/10/2015 23/4/2016 17/10/2015 | Katowice (POL) Tarnowskie Gory (POL) Zabierzow (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Skrzyszowski Bruno | 03 | 01806 | 101806700022 | 200m dowolny (4) 800m dowolny (34) 100m zmienny (10) | 2:27.60 10:52.29 1:20.66 | 20/2/2016 5/12/2015 14/2/2016 | Poznan (POL) Bochnia (POL) Katowice (POL) |
||
Socha Zofia | 03 | 01806 | 101806600029 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 37.94 1:23.01 NT NT | 20/2/2016 13/2/2016 | Poznan (POL) Katowice (POL) |
||
Szastak Błażej | 03 | 01806 | 101806700034 | 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 800m dowolny (34) | 1:03.38 2:30.49 NT | 20/3/2016 20/2/2016 | Krakow (POL) Poznan (POL) |
Płusa Maksymilian | 04 | 00906 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (24) 100m klasyczny (6) | 34.01 1:15.66 6:01.12 48.70 1:49.72 | 23/4/2016 24/4/2016 22/4/2016 19/4/2015 5/12/2015 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
|||
Rudek Aleksandra | 03 | 00906 | 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) | 1:12.33 41.56 | 27/2/2016 23/4/2016 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Ziółko Wiktor | 05 | 00906 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) | 35.31 1:21.11 NT 49.17 1:51.22 | 23/4/2016 27/2/2016 23/4/2016 27/2/2016 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
Banaszkiewicz Oliwia | 04 | 03306 | 103306600020 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 800m dowolny (33) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) | 32.07 2:36.12 5:30.03 NT 34.96 1:21.65 | 9/4/2016 13/5/2016 19/3/2016 14/5/2016 13/5/2016 | Stalowa Wola (POL) Kedzerzyn (POL) Krakow (POL) Kedzerzyn (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Barczyk Jan | 03 | 03306 | 103306700030 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 28.75 1:02.68 2:17.50 4:57.06 30.30 1:11.39 | 9/4/2016 14/5/2016 13/5/2016 19/3/2016 17/4/2016 9/4/2016 | Stalowa Wola (POL) Kedzerzyn (POL) Kedzerzyn (POL) Krakow (POL) Herby (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Błyskuń Amelia | 04 | 03306 | 103306600021 | 200m grzbietowy (17) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 200m zmienny (31) | 2:49.80 38.31 1:24.30 2:58.75 2:49.73 | 19/3/2016 17/4/2016 19/3/2016 5/3/2016 10/4/2016 | Krakow (POL) Herby (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Gałka Katarzyna | 04 | 03306 | 103306600022 | 800m dowolny (33) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | NT 40.68 1:27.43 3:08.67 1:21.70 | 10/4/2016 19/3/2016 20/3/2016 9/4/2016 | Stalowa Wola (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Jeleń Katarzyna | 04 | 03306 | 103306600023 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 30.49 1:07.64 2:34.55 35.97 1:19.45 2:50.32 | 17/4/2016 17/4/2016 9/4/2016 17/4/2016 27/2/2016 5/12/2015 | Herby (POL) Herby (POL) Stalowa Wola (POL) Herby (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Kluczewski Jakub | 05 | 03306 | 103306700015 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 200m zmienny (32) | 33.02 1:10.81 2:34.96 1:23.32 2:56.98 3:01.21 | 13/5/2016 14/5/2016 19/3/2016 19/3/2016 9/4/2016 10/4/2016 | Kedzerzyn (POL) Kedzerzyn (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Kuś Aleksander | 04 | 03306 | 103306700033 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 29.43 1:05.36 2:25.31 32.13 1:14.41 1:14.83 | 17/4/2016 14/5/2016 20/2/2016 14/5/2016 9/4/2016 13/5/2016 | Herby (POL) Kedzerzyn (POL) Poznan (POL) Kedzerzyn (POL) Stalowa Wola (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Soborski Igor | 05 | 03306 | 103306700016 | 50m dowolny (14) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 33.19 3:01.53 35.55 1:19.89 1:26.93 | 13/5/2016 9/4/2016 14/5/2016 27/2/2016 20/3/2016 | Kedzerzyn (POL) Stalowa Wola (POL) Kedzerzyn (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Szymanek Adam | 04 | 03306 | 103306700034 | 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 200m klasyczny (16) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 2:31.95 5:22.25 NT 3:20.96 32.85 1:11.94 | 6/12/2015 19/3/2016 5/3/2016 19/2/2016 19/3/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Poznan (POL) Krakow (POL) |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat | 2:09.10 |
Błyskuń Amelia Gałka Katarzyna | 04 04 | Jeleń Katarzyna Banaszkiewicz Oliwia | 04 04 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 12 lat | 4:43.10 |
Błyskuń Amelia Gałka Katarzyna | 04 04 | Jeleń Katarzyna Banaszkiewicz Oliwia | 04 04 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 12 lat | 2:22.57 |
Jeleń Katarzyna Błyskuń Amelia | 04 04 | Banaszkiewicz Oliwia Gałka Katarzyna | 04 04 |
Bajorek Maria | 04 | 03406 | 103406600009 | 100m grzbietowy (7) | NT | ||||
Cyganek Nina | 05 | 03406 | 103406600008 | 200m dowolny (3) 50m motylkowy (1) | 2:48.07 38.38 | 19/3/2016 29/11/2015 | Krakow (POL) Kozy (POL) |
||
Godlewska Zofia | 04 | 03406 | 103406600010 | 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 33.27 1:25.24 | 19/2/2016 29/11/2015 | Poznan (POL) Kozy (POL) |
Salwator Kraków 1 | 03406 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | Open | NT |
Cyganek Nina Bajorek Maria | 05 04 | Godlewska Zofia | 04 |
Salwator Kraków 1 | 03406 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | Open | NT |
Bajorek Maria | 04 | Godlewska Zofia Cyganek Nina | 04 05 |
Bandura Kinga | 05 | 03606 | 103606600203 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 42.40 44.93 1:55.54 NT 1:40.67 | 23/4/2016 24/4/2016 29/5/2016 14/5/2016 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Bartłomowicz Tomasz | 03 | 03606 | 103606700093 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 34.79 39.68 1:27.35 3:10.30 1:24.52 | 5/12/2015 23/4/2016 5/12/2015 6/12/2015 23/4/2016 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Basa Szymon | 03 | 03606 | 103606700093 | 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 100m grzbietowy (8) | 1:10.15 2:29.87 5:07.29 NT 1:20.68 | 5/12/2015 6/2/2016 14/5/2016 11/10/2015 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Basista Barbara | 04 | 03606 | 103606600094 | 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 200m klasyczny (15) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 1:15.58 37.58 3:24.28 35.80 1:21.75 | 5/12/2015 24/4/2016 24/4/2016 6/12/2015 6/12/2015 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Białek Wiktor | 04 | 03606 | 103606700130 | 50m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (18) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 41.22 3:03.22 1:40.49 3:35.39 1:39.23 | 16/4/2016 19/3/2016 14/5/2016 21/11/2015 11/10/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606700131 | 200m dowolny (4) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 2:43.90 37.35 1:20.33 2:53.99 1:15.93 2:44.99 | 31/5/2015 17/4/2016 17/4/2016 24/4/2016 23/4/2016 14/5/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Herby (POL) Herby (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Chabałowska Ewa | 03 | 03606 | 103606600096 | 100m dowolny (25) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 1:09.98 1:16.10 2:40.58 1:21.45 2:48.97 | 14/5/2016 11/10/2015 23/4/2016 16/5/2015 11/10/2015 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) Wadowice (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Ciapała Jarosław | 04 | 03606 | 103606700132 | 50m dowolny (14) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 34.63 2:57.66 38.01 1:29.27 | 19/3/2016 14/5/2016 28/11/2015 13/2/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) |
||
Cichoń Jan | 05 | 03606 | 103606700181 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 100m klasyczny (6) | 42.89 1:35.40 1:44.64 NT 1:50.68 | 29/5/2016 29/5/2016 28/5/2016 29/5/2016 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Domiter Daria | 04 | 03606 | 103606600133 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 38.71 44.13 1:34.24 3:23.80 1:31.67 | 5/12/2015 16/4/2016 19/3/2016 20/3/2016 6/12/2015 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 1:24.80 50.93 1:46.29 NT 1:35.39 | 29/5/2016 16/4/2016 7/5/2016 14/5/2016 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Dybowski Jan | 03 | 03606 | 103606700097 | 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (32) | 34.45 1:15.60 2:54.88 30.34 2:40.65 | 23/4/2016 9/4/2016 20/3/2016 24/4/2016 9/4/2016 | Zabierzow (POL) Raciborz (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Raciborz (POL) |
||
Dziedzic Bartosz | 04 | 03606 | 103606700134 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 100m zmienny (10) | 32.06 36.87 1:19.69 2:51.42 1:21.90 | 14/5/2016 17/4/2016 14/5/2016 14/5/2016 17/4/2016 | Wieliczka (POL) Herby (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Herby (POL) |
||
Dziedzic Mikołaj | 04 | 03606 | 103606700135 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 32.90 1:10.26 44.73 35.12 1:22.42 | 21/11/2015 20/3/2016 19/4/2015 17/4/2016 17/4/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Herby (POL) Herby (POL) |
||
Fortuna Filip | 03 | 03606 | 103606700108 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 100m zmienny (10) | 31.81 1:09.20 2:29.09 5:07.59 10:45.05 1:21.60 | 23/4/2016 20/3/2016 23/4/2016 14/5/2016 22/4/2016 6/2/2016 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | NT 1:17.38 40.79 NT 1:35.77 | 14/5/2016 16/4/2016 6/2/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 31.85 37.32 NT NT 1:18.99 | 23/4/2016 24/4/2016 7/5/2016 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Miechow (POL) |
||
Grzenkowicz Paweł | 03 | 03606 | 103606700110 | 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 1:10.57 36.41 36.51 1:21.78 | 20/3/2016 24/4/2016 24/4/2016 23/4/2016 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) | 36.65 1:20.55 47.16 1:39.89 1:30.58 | 19/3/2016 20/3/2016 23/4/2016 29/5/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
||
Gwóźdź Kacper | 03 | 03606 | 103606700111 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 32.59 36.75 1:21.33 2:58.35 1:17.67 | 5/12/2015 23/4/2016 19/3/2016 6/12/2015 23/4/2016 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 1:45.58 NT 51.76 1:38.26 NT | 21/11/2015 6/2/2016 7/5/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Miechow (POL) |
||
Jakubowska Maja | 04 | 03606 | 103606600137 | 100m dowolny (25) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) | 1:11.98 5:40.90 38.86 1:31.43 1:36.63 | 16/4/2016 19/3/2016 16/4/2016 19/3/2016 20/6/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jankowiak Cyprian | 04 | 03606 | 103606700138 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 100m zmienny (10) | 37.00 39.78 1:25.32 3:01.39 1:31.50 | 7/11/2015 5/3/2016 20/3/2016 13/2/2016 11/10/2015 | Sucha Beskidzka (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Jodłowska Zuzanna | 03 | 03606 | 103606600112 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 41.03 1:25.62 2:57.82 1:18.81 2:42.05 | 6/12/2015 14/5/2016 10/4/2016 17/4/2016 9/4/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Raciborz (POL) Herby (POL) Raciborz (POL) |
||
Klimczyk Emilia | 03 | 03606 | 103606600067 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 32.58 38.40 1:25.93 1:16.38 2:43.84 | 6/6/2015 17/4/2016 19/3/2016 23/4/2016 5/12/2015 | Bochnia (POL) Herby (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Kozdęba Karolina | 03 | 03606 | 103606600114 | 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 800m dowolny (33) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 1:03.98 2:18.42 4:56.47 10:59.01 1:11.59 2:31.64 | 14/5/2016 9/4/2016 19/3/2016 5/12/2015 17/4/2016 9/4/2016 | Wieliczka (POL) Raciborz (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Herby (POL) Raciborz (POL) |
||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606700113 | 50m dowolny (14) 200m dowolny (4) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 32.85 2:36.91 37.97 46.55 1:24.92 | 23/4/2016 6/2/2016 17/10/2015 6/12/2015 23/4/2016 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606600139 | 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) | 1:29.75 3:01.92 45.16 1:33.58 3:28.81 | 20/3/2016 14/5/2016 17/10/2015 14/5/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Laskowski Bogdan | 05 | 03606 | 103606700186 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) | 41.67 50.36 1:50.48 58.59 NT | 23/4/2016 24/4/2016 28/5/2016 23/4/2016 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Wadowice (POL) Zabierzow (POL) |
||
Lewicki Filip | 03 | 03606 | 103606700116 | 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 1:02.30 2:11.60 4:35.26 9:26.60 2:44.72 1:10.83 | 20/3/2016 9/4/2016 19/3/2016 22/4/2016 10/4/2016 17/4/2016 | Krakow (POL) Raciborz (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Raciborz (POL) Herby (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606700140 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (32) | 34.26 1:11.13 1:21.04 38.15 3:14.00 | 28/11/2015 14/5/2016 14/5/2016 14/5/2016 5/3/2016 | Tarnow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Malecki Iwo | 05 | 03606 | 103606700188 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 45.83 47.80 1:56.23 NT 2:03.73 | 23/4/2016 16/4/2016 29/5/2016 31/5/2015 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Michna Klaudia | 05 | 03606 | 103606600209 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 46.71 51.49 1:47.25 NT 1:48.64 | 23/4/2016 23/4/2016 7/5/2016 7/5/2016 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
||
Oczkowska Daria | 03 | 03606 | 103606600117 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) 200m klasyczny (15) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 35.06 41.39 3:11.11 38.82 1:24.26 | 5/12/2015 7/6/2015 6/12/2015 14/5/2016 6/12/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Piotrowicz Martyna | 04 | 03606 | 103606600141 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) | 30.78 1:08.59 1:14.69 2:47.60 1:20.53 | 23/4/2016 14/5/2016 17/4/2016 13/2/2016 13/2/2016 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Herby (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Plucińska Klaudia | 04 | 03606 | 103606600142 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (3) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m zmienny (9) | 33.25 2:40.70 39.79 41.25 1:23.56 | 14/5/2016 28/11/2015 6/2/2016 16/4/2016 17/4/2016 | Wieliczka (POL) Tarnow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Herby (POL) |
||
Płonka Jakub | 03 | 03606 | 103606700118 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 50m motylkowy (2) | 34.84 41.36 1:27.54 3:10.10 41.22 | 5/12/2015 6/12/2015 19/3/2016 20/3/2016 25/4/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Płoskonka Jakub | 03 | 03606 | 103606700119 | 50m dowolny (14) 800m dowolny (34) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 33.63 11:56.70 44.36 37.11 1:23.53 | 5/12/2015 5/12/2015 17/10/2015 14/5/2016 23/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Rajski Radosław | 05 | 03606 | 103606700210 | 50m dowolny (14) 200m grzbietowy (18) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 50m motylkowy (2) | 41.15 NT 50.47 1:49.68 44.48 | 23/4/2016 16/4/2016 27/2/2016 28/5/2016 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) |
||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 39.75 48.95 51.37 NT 1:41.96 | 16/4/2016 24/4/2016 23/4/2016 14/5/2016 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Rębiasz Martyna | 05 | 03606 | 103606600179 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 50m klasyczny (27) 100m zmienny (9) | 36.12 1:17.94 2:45.14 51.81 1:35.05 | 16/4/2016 29/5/2016 28/5/2016 23/4/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Sikora Kacper | 03 | 03606 | 103606700121 | 100m dowolny (26) 400m dowolny (20) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 1:06.86 5:06.02 1:16.62 40.49 1:16.57 | 24/4/2016 22/4/2016 20/3/2016 6/12/2015 23/4/2016 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606700143 | 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) | 1:13.55 2:51.90 1:26.42 41.00 1:30.17 3:10.14 | 14/5/2016 28/11/2015 6/12/2015 16/4/2016 14/5/2016 20/3/2016 | Wieliczka (POL) Tarnow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Skrzypek Filip | 03 | 03606 | 103606700122 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 33.00 1:08.71 34.85 1:21.07 2:50.44 | 21/11/2015 14/5/2016 24/4/2016 6/12/2015 14/5/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Sobota Adriana | 03 | 03606 | 103606600083 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 50m motylkowy (1) | 36.05 1:12.38 43.57 1:28.42 39.25 | 11/10/2015 14/5/2016 23/4/2016 14/5/2016 17/10/2015 | Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Sobota Angelina | 04 | 03606 | 103606600144 | 100m dowolny (25) 400m dowolny (19) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) | 1:25.87 6:36.14 47.83 1:53.82 1:42.95 | 14/5/2016 19/3/2016 16/4/2016 19/3/2016 13/2/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | 103606700191 | 200m grzbietowy (18) 200m klasyczny (16) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | NT NT 34.32 1:20.78 1:20.06 | 7/5/2016 17/4/2016 7/5/2016 | Miechow (POL) Herby (POL) Miechow (POL) |
||
Sowa Łukasz | 03 | 03606 | 103606700123 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 30.33 38.24 1:20.78 30.54 1:08.38 | 14/5/2016 6/2/2016 14/5/2016 14/5/2016 24/4/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 50m motylkowy (2) | 46.24 58.43 55.37 1:56.12 54.50 | 16/4/2016 24/4/2016 16/4/2016 29/5/2016 28/5/2016 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606700145 | 50m dowolny (14) 200m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (32) | 31.02 2:29.20 1:17.26 2:46.91 34.20 2:48.19 | 23/4/2016 6/2/2016 17/4/2016 19/3/2016 14/5/2016 14/5/2016 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Herby (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Stanek Zuzanna | 04 | 03606 | 103606600146 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (3) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m zmienny (9) | 44.01 3:08.35 43.95 50.73 1:39.70 | 20/6/2015 28/11/2015 16/4/2016 6/12/2015 6/12/2015 | Wieliczka (POL) Tarnow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Szczepka Oliwia | 03 | 03606 | 103606600124 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m grzbietowy (23) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (9) | 35.77 1:18.36 39.10 42.58 1:31.41 | 11/10/2015 7/11/2015 5/3/2016 24/4/2016 18/4/2015 | Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Szpak Marcel | 04 | 03606 | 103606700148 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m klasyczny (28) 100m zmienny (10) | 37.23 1:17.66 3:06.79 49.62 1:32.07 | 28/11/2015 14/5/2016 16/5/2015 6/12/2015 13/2/2016 | Tarnow (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Tasak Aleksandra | 03 | 03606 | 103606600125 | 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 1:13.61 2:37.53 1:16.33 1:16.22 2:43.27 | 20/3/2016 19/3/2016 23/4/2016 23/4/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) | 39.67 1:27.49 43.85 1:32.83 NT | 17/4/2016 28/5/2016 17/4/2016 29/5/2016 | Herby (POL) Wadowice (POL) Herby (POL) Wadowice (POL) |
||
Wanat Grzegorz | 03 | 03606 | 103606700126 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 29.90 1:08.67 33.19 1:10.73 2:30.47 | 23/4/2016 10/4/2016 17/4/2016 10/4/2016 19/3/2016 | Zabierzow (POL) Raciborz (POL) Herby (POL) Raciborz (POL) Krakow (POL) |
||
Wojtaszek Tomasz | 03 | 03606 | 103606700127 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (10) | 34.79 39.75 1:27.31 1:29.47 | 21/11/2015 24/4/2016 14/6/2015 6/6/2015 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Woźniczka Alan | 03 | 03606 | 103606700128 | 50m dowolny (14) 200m grzbietowy (18) 100m klasyczny (6) 50m motylkowy (2) | 33.58 2:47.78 1:34.69 35.07 | 23/4/2016 14/5/2016 13/6/2015 14/5/2016 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Zachacka Katarzyna | 04 | 03606 | 103606600149 | 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 1:15.96 47.51 1:40.43 3:31.62 1:41.12 | 16/4/2016 17/10/2015 19/3/2016 20/3/2016 11/10/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606700150 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) | 31.43 37.42 1:28.64 39.58 1:27.97 | 14/5/2016 16/4/2016 14/2/2015 16/4/2016 14/5/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Zawodny Oliwia | 05 | 03606 | 103606600180 | 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) | 1:16.40 44.19 1:34.19 NT 1:27.00 | 16/4/2016 16/4/2016 29/5/2016 14/5/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Zięba Wojciech | 05 | 03606 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) | 40.29 1:28.60 3:12.02 51.71 1:50.66 | 16/4/2016 14/5/2016 28/5/2016 20/3/2016 14/5/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Żak Michał | 05 | 03606 | 103606700217 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 36.37 47.28 38.37 1:27.94 1:30.91 | 23/4/2016 16/4/2016 24/4/2016 5/3/2016 14/5/2016 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Żukowski Kamil | 03 | 03606 | 103606700129 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (2) | 28.65 1:03.78 32.81 1:11.09 31.82 | 17/4/2016 10/4/2016 17/4/2016 20/3/2016 14/5/2016 | Herby (POL) Raciborz (POL) Herby (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
SMS Galicja Kraków 13 | 03606 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 13 lat | 1:58.29 |
Żukowski Kamil Lewicki Filip | 03 03 | Sikora Kacper Dybowski Jan | 03 03 |
SMS Galicja Kraków 13 | 03606 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 13 lat | 2:04.68 |
Sowa Łukasz Wanat Grzegorz | 03 03 | Fortuna Filip Woźniczka Alan | 03 03 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 12 lat | 2:10.00 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 12 lat | 2:16.00 |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 12 lat | 2:19.00 |
1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:21.20 |
Gościński Jakub Iheanacho Alexander | 05 05 | Dybowski Antoni Sowa Bartłomiej | 05 05 |
2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:35.28 |
Żak Michał Różycki Ignacy | 05 05 | Rajski Radosław Tetlak Maciej | 05 05 |
SMS Galicja Kraków 13 | 03606 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 13 lat | 4:19.28 |
Żukowski Kamil Lewicki Filip | 03 03 | Sikora Kacper Sowa Łukasz | 03 03 |
SMS Galicja Kraków 13 | 03606 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 13 lat | 4:33.62 |
Dybowski Jan Wanat Grzegorz | 03 03 | Woźniczka Alan Fortuna Filip | 03 03 |
1 | 03606 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Gościński Jakub Żak Michał | 05 05 | Tetlak Maciej Sowa Bartłomiej | 05 05 |
2 | 03606 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Iheanacho Alexander Różycki Ignacy | 05 05 | Rajski Radosław Dybowski Antoni | 05 05 |
SMS Galicja Kraków 13 | 03606 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 13 lat | 2:06.83 |
Wanat Grzegorz Dybowski Jan | 03 03 | Sowa Łukasz Żukowski Kamil | 03 03 |
SMS Galicja Kraków 13 | 03606 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 13 lat | 2:15.76 |
Lewicki Filip Gwóźdź Kacper | 03 03 | Skrzypek Filip Sikora Kacper | 03 03 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 12 lat | 2:20.36 |
Dziedzic Bartosz Bryg Bartosz | 04 04 | Dziedzic Mikołaj Stanek Kacper | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 12 lat | 2:30.73 |
Kłaput Maciej Zaczyński Filip | 04 04 | Ciapała Jarosław Luberda Wiktor | 04 04 |
1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 lat | 2:35.45 |
Żak Michał Tetlak Maciej | 05 05 | Sowa Bartłomiej Gościński Jakub | 05 05 |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 12 lat | 2:36.68 |
Szpak Marcel Skimina Kacper | 04 04 | Generowicz Marek Jankowiak Cyprian | 04 04 |
2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 lat | 2:56.95 |
Iheanacho Alexander Różycki Ignacy | 05 05 | Rajski Radosław Dybowski Antoni | 05 05 |
SMS Galicja Kraków 13 | 03606 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 13 lat | 2:08.05 |
Kozdęba Karolina Klimczyk Emilia | 03 03 | Chabałowska Ewa Jodłowska Zuzanna | 03 03 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat | 2:16.00 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat | 2:19.00 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:21.99 |
Zawodny Oliwia Rębiasz Martyna | 05 05 | Guzik Karolina | 05 |
SMS Galicja Kraków 13 | 03606 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 13 lat | 4:31.97 |
Kozdęba Karolina Jodłowska Zuzanna | 03 03 | Chabałowska Ewa Klimczyk Emilia | 03 03 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 11 lat | 5:12.39 |
Rębiasz Martyna Guzik Karolina | 05 05 | Zawodny Oliwia | 05 |
SMS Galicja Kraków 13 | 03606 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 13 lat | 2:17.99 |
Tasak Aleksandra Klimczyk Emilia | 03 03 | Jodłowska Zuzanna Kozdęba Karolina | 03 03 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 12 lat | 2:25.79 |
Piotrowicz Martyna Plucińska Klaudia | 04 04 | Basista Barbara Jakubowska Maja | 04 04 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 lat | 2:43.96 |
Zawodny Oliwia | 05 | Guzik Karolina Rębiasz Martyna | 05 05 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 12 lat | 2:46.17 |
Larysz Wiktoria Domiter Daria | 04 04 | Stanek Zuzanna Zachacka Katarzyna | 04 04 |
Jadach Oliwier | 05 | 03806 | 103806700019 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 37.48 1:20.22 38.69 1:30.29 1:30.81 | 6/2/2016 29/5/2016 28/5/2016 5/3/2016 7/5/2016 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Nowy Sacz (POL) Miechow (POL) |
||
Kostecka Paulina | 04 | 03806 | 103806600030 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 35.21 1:15.50 2:46.27 5:42.87 1:29.17 3:10.90 | 11/10/2015 5/12/2015 28/11/2015 14/5/2016 6/12/2015 14/5/2016 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kozioł Przemysław | 05 | 03806 | 103806700025 | 50m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 45.35 3:21.22 40.20 1:34.70 3:16.42 | 16/4/2016 14/5/2016 28/5/2016 14/5/2016 29/5/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) |
||
Litwora Filip | 03 | 03806 | 103806700031 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) | 34.53 1:09.56 2:39.37 5:16.53 37.89 1:22.15 | 6/6/2015 14/5/2016 6/2/2016 14/5/2016 16/4/2016 20/3/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 200m dowolny (4) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (32) | 2:43.45 41.80 1:25.56 2:59.83 47.92 NT | 28/5/2016 16/4/2016 28/5/2016 14/5/2016 13/2/2016 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
Kawala Patryk | 04 | 00706 | 100706200037 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 32.95 1:11.83 33.80 1:16.92 1:22.49 | 17/4/2016 14/5/2016 14/5/2016 27/2/2016 14/2/2016 | Herby (POL) Kedzerzyn (POL) Kedzerzyn (POL) Wieliczka (POL) Katowice (POL) |
||
Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 100706600038 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 50m motylkowy (1) | 31.12 1:07.45 2:25.11 34.95 1:14.15 35.31 | 16/4/2016 14/5/2016 28/5/2016 17/4/2016 13/5/2016 17/4/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Herby (POL) Kedzerzyn (POL) Herby (POL) |
||
Rajca Luiza | 04 | 00706 | 100706600043 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (3) 800m dowolny (33) 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 31.98 2:27.73 11:07.32 33.60 1:14.12 2:38.79 | 13/12/2015 13/5/2016 13/2/2016 24/4/2016 17/4/2016 19/3/2016 | Pawlowice (POL) Kedzerzyn (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Herby (POL) Krakow (POL) |
||
Szczurek Kacper | 03 | 00706 | 100706200035 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (10) | 27.81 1:00.52 2:14.78 32.11 1:09.55 1:12.29 | 17/4/2016 24/4/2016 13/5/2016 24/4/2016 13/5/2016 13/5/2016 | Herby (POL) Zabierzow (POL) Kedzerzyn (POL) Zabierzow (POL) Kedzerzyn (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 100706600037 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) | 30.16 1:04.29 2:21.86 1:12.86 1:20.19 1:14.19 | 17/4/2016 14/5/2016 13/5/2016 13/5/2016 12/12/2015 13/5/2016 | Herby (POL) Kedzerzyn (POL) Kedzerzyn (POL) Kedzerzyn (POL) Pawlowice (POL) Kedzerzyn (POL) |
Bigaj Gabriel | 05 | 00806 | 100806700278 | 50m dowolny (14) 50m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 41.32 45.88 NT 39.57 1:48.70 1:36.01 | 31/5/2015 13/2/2016 7/5/2016 5/3/2016 14/5/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Miechow (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Brączek Kacper | 03 | 00806 | 100806700220 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 29.30 1:08.66 33.81 1:13.78 2:41.97 | 14/5/2016 10/4/2016 24/4/2016 10/4/2016 14/5/2016 | Wieliczka (POL) Raciborz (POL) Zabierzow (POL) Raciborz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Cierpiał Wiktor | 04 | 00806 | 100806700282 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m klasyczny (16) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) | 37.69 1:22.75 3:34.61 44.02 1:36.09 | 28/11/2015 5/3/2016 20/3/2016 31/5/2015 19/3/2016 | Tarnow (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
||
Daszkiewicz Michał | 03 | 00806 | 100806700221 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 27.00 58.59 2:42.60 1:08.91 2:27.06 | 9/4/2016 24/4/2016 20/3/2015 23/4/2016 14/5/2016 | Raciborz (POL) Zabierzow (POL) Raciborz (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 00806 | 100806200208 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) | 34.14 46.08 40.57 1:29.20 | 23/4/2016 23/4/2016 24/4/2016 23/4/2016 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Drabczyk Krystian | 04 | 00806 | 100806700207 | 50m dowolny (14) 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (28) | 39.13 5:58.59 12:34.97 1:31.75 51.69 | 11/10/2015 19/3/2016 13/2/2016 14/5/2016 11/10/2015 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Iwanicka Emilia | 04 | 00806 | 100806600292 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (23) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 50m motylkowy (1) | NT NT NT 1:54.17 NT 1:00.62 | 9/5/2015 16/5/2015 | Sucha Beskidzka (POL) Wadowice (POL) |
||
Jakubiec Paweł | 05 | 00806 | 100806700257 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 100m zmienny (10) | 40.31 1:21.53 50.58 1:44.76 1:35.02 | 28/11/2015 29/5/2016 28/11/2015 29/5/2016 14/5/2016 | Tarnow (POL) Wadowice (POL) Tarnow (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jedliński Adam | 04 | 00806 | 100806700293 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m klasyczny (16) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 43.15 NT NT 55.88 NT 3:43.45 | 21/11/2015 21/11/2015 5/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Juda Dominik | 04 | 00806 | 100806700294 | 50m dowolny (14) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 34.47 2:49.51 6:00.99 1:33.27 1:31.98 3:07.22 | 5/12/2015 28/11/2015 14/5/2016 19/3/2016 13/2/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Tarnow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kotyza Aleksandra | 04 | 00806 | 100806600204 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (33) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) | 5:54.00 12:39.84 1:25.56 3:09.02 1:35.66 | 19/3/2016 13/2/2016 20/3/2016 7/11/2015 11/10/2015 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Kowalik Zofia | 04 | 00806 | 100806600206 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 49.90 1:41.07 3:37.54 1:35.76 3:15.89 | 11/10/2015 19/3/2016 20/3/2016 28/11/2015 14/5/2016 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kryza Maja | 05 | 00806 | 100806600262 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (31) | 48.14 1:43.19 NT 43.07 3:16.42 | 5/3/2016 29/5/2016 28/5/2016 29/5/2016 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Kumor Aleksandra | 03 | 00806 | 100806600226 | 50m grzbietowy (23) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) | 39.21 1:22.41 2:57.11 38.98 1:26.22 | 21/11/2015 10/4/2016 14/5/2016 13/2/2016 10/4/2016 | Bochnia (POL) Raciborz (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) |
||
Mayerberg Anna | 05 | 00806 | 100806600259 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) | 42.38 1:19.17 38.75 NT 1:34.70 | 31/5/2015 29/5/2016 28/5/2016 14/5/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Mendyka Martyna | 04 | 00806 | 100806600276 | 800m dowolny (33) 200m grzbietowy (17) 200m klasyczny (15) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) | 13:01.52 3:37.45 3:35.10 46.55 1:33.50 | 13/2/2016 14/5/2016 20/3/2016 11/10/2015 19/3/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
||
Miernik Wiktoria | 04 | 00806 | 100806600281 | 400m dowolny (19) 800m dowolny (33) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (9) | 5:51.14 NT 1:26.43 3:09.60 1:32.96 | 19/3/2016 14/5/2016 19/3/2016 28/11/2015 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) |
||
Mikos Mateusz | 03 | 00806 | 100806700216 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 35.86 1:09.11 1:21.39 3:09.66 1:19.10 | 11/10/2015 24/4/2016 14/5/2016 10/4/2016 23/4/2016 | Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Raciborz (POL) Zabierzow (POL) |
||
Miodoński Mateusz | 03 | 00806 | 100806700223 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m grzbietowy (24) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 32.46 1:08.63 36.55 1:18.31 2:46.13 | 23/4/2016 10/4/2016 24/4/2016 10/4/2016 14/5/2016 | Zabierzow (POL) Raciborz (POL) Zabierzow (POL) Raciborz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Mordarski Szymon | 05 | 00806 | 100806700271 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | 38.48 NT 42.49 1:32.68 NT 1:35.06 | 6/6/2015 5/3/2016 29/5/2016 21/11/2015 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Nosal Miłosz | 04 | 00806 | 100806700205 | 50m dowolny (14) 50m klasyczny (28) 100m klasyczny (6) 200m klasyczny (16) 100m zmienny (10) | NT 46.39 1:37.92 3:27.72 NT | 7/6/2015 13/2/2016 5/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Ptaszyńska Weronika | 03 | 00806 | 100806600224 | 400m dowolny (19) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (29) 200m zmienny (31) | 5:28.93 34.38 1:16.62 2:49.10 | 19/3/2016 14/5/2016 10/4/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Raciborz (POL) Krakow (POL) |
||
Ptaszyński Stanisław | 05 | 00806 | 100806700252 | 50m dowolny (14) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 37.56 40.50 NT 1:30.35 | 14/5/2016 7/5/2016 7/5/2016 | Wieliczka (POL) Miechow (POL) Miechow (POL) |
||
Ryszka Jakub | 04 | 00806 | 100806700298 | 50m dowolny (14) 800m dowolny (34) 200m grzbietowy (18) 50m motylkowy (2) 100m motylkowy (30) 100m zmienny (10) | 38.28 13:24.21 3:54.83 45.95 1:51.53 1:38.02 | 5/12/2015 13/2/2016 6/6/2015 14/5/2016 19/3/2016 13/2/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Ryszka Kacper | 04 | 00806 | 100806700289 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 400m dowolny (20) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (10) 200m zmienny (32) | 40.69 1:21.73 NT 45.13 NT 3:44.08 | 6/6/2015 14/5/2016 14/5/2016 31/5/2015 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Sadlik Martyna | 03 | 00806 | 100806600225 | 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m zmienny (9) 200m zmienny (31) | 44.21 1:28.69 3:13.48 NT 2:55.89 | 19/12/2015 14/5/2016 20/3/2016 5/3/2016 | Wola (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Sieprawski Roch | 03 | 00806 | 100806700227 | 50m dowolny (14) 100m dowolny (26) 200m dowolny (4) 400m dowolny (20) 800m dowolny (34) | 31.39 1:06.10 2:20.83 4:52.07 10:03.85 | 23/4/2016 14/5/2016 23/4/2016 14/5/2016 22/4/2016 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) |
||
Szczurek Julia | 05 | 00806 | 100806600270 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 50m motylkowy (1) | 40.27 1:32.58 51.75 1:51.08 46.25 | 14/5/2016 29/5/2016 5/3/2016 13/2/2016 14/5/2016 | Wieliczka (POL) Wadowice (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Zawadzka Dorota | 05 | 00806 | 100806600267 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 100m zmienny (9) | 46.51 1:26.93 51.34 1:48.20 1:48.32 | 9/5/2015 14/5/2016 5/3/2016 14/5/2016 21/11/2015 | Sucha Beskidzka (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Łagowska Oliwia | 04 | 00806 | 100806600296 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (27) 100m klasyczny (5) 200m klasyczny (15) 100m motylkowy (29) 100m zmienny (9) | 39.42 48.48 1:40.73 3:36.67 1:43.24 1:33.58 | 11/10/2015 11/10/2015 13/2/2016 5/3/2016 5/3/2016 13/2/2016 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 13 lat | 1:59.94 |
Brączek Kacper Sieprawski Roch | 03 03 | Mikos Mateusz Daszkiewicz Michał | 03 03 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:32.82 |
UKS Ósemka Oświęcim | 00806 | 4 x 50m dowolny (12) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 13 lat | 4:43.26 |
Sieprawski Roch Mikos Mateusz | 03 03 | Brączek Kacper Daszkiewicz Michał | 03 03 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 11 lat | 5:29.00 |
UKS Ósemka Oświęcim | 00806 | 4 x 100m dowolny (36) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 13 lat | 2:27.88 |
Brączek Kacper Mikos Mateusz | 03 03 | Daszkiewicz Michał Sieprawski Roch | 03 03 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 11 lat | 2:50.51 |
UKS Ósemka Oświęcim | 00806 | 4 x 50m zmienny (22) | Mężczyzn | 12 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:39.11 |
UKS Ósemka Oświęcim | 00806 | 4 x 50m dowolny (11) | Kobiet | 12 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 11 lat | 5:45.00 |
UKS Ósemka Oświęcim | 00806 | 4 x 100m dowolny (35) | Kobiet | 12 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 11 lat | 2:55.30 |
UKS Ósemka Oświęcim | 00806 | 4 x 50m zmienny (21) | Kobiet | 12 lat | NT |
Drzazga Emilia | 03 | 03411 | 103411600062 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (25) 200m dowolny (3) 400m dowolny (19) 800m dowolny (33) 100m zmienny (9) | PK PK 2:35.25 PK PK 1:22.19 | 11/10/2015 19/3/2016 9/4/2016 20/5/2016 21/5/2016 9/4/2016 | Nowy Sacz (POL) Raciborz (POL) Stalowa Wola (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Stalowa Wola (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |