Mistrzostwa Młodzików Okr. Małopolskiego - Memoriał J. Kota Bochnia, 4 - 5/5/2016 |
1 - Mistrzostwa Młodzików Okr. Małopolskiego - Memoriał J. Kota BLOK I | 4/5/2016 - 10:05 |
Konkurencja 1 4/5/2016 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:05 |
2 3 4 | Iwanicka Emilia Małysza Julia Nieciuńska Aleksandra | 04 05 04 | Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 | 1:00.62 51.19 57.80 |
Seria 2 z 6, 10:07 |
1 2 3 4 5 | Sobota Angelina Szczurek Julia Kryza Maja Świerta Emilia Mendyka Martyna | 04 05 05 03 04 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | 47.83 46.25 43.07 43.22 46.55 |
Seria 3 z 6, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Trzeciecka Agnieszka Dadej Julia Sobota Adriana Dzik Wiktoria Kalińska Martyna Szczepka Oliwia | 04 05 03 04 04 03 | Korona Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.12 41.17 39.25 40.47 41.53 42.58 |
Seria 4 z 6, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Jakubowska Maja Oczkowska Daria Brońska Julia Mayerberg Anna Poreda Martyna Kumor Aleksandra | 04 03 05 05 04 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 38.86 38.82 38.62 38.75 38.82 38.98 |
Seria 5 z 6, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 | Kercel Emilia Basista Barbara Banaszkiewicz Oliwia Poznańska Justyna Bednarz Natalia Cyganek Nina | 05 04 04 05 04 05 | Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz UKS SP 8 Chrzanów Siemacha ASP Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.42 35.80 34.96 35.31 36.12 38.38 |
Seria 6 z 6, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 | Kania Kamila Godlewska Zofia Dach Wiktoria Szkurat Martyna Ptaszyńska Weronika Rutka Emilia | 05 04 03 03 03 04 | Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Siemacha ASP Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 34.87 33.27 31.79 33.19 34.38 34.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 4/5/2016 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 10:15 |
2 3 4 | Kierzkowski Eryk Jedliński Adam Generowicz Marek | 05 04 04 | CKiS Skawina Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT 55.88 NT |
Seria 2 z 10, 10:17 |
2 3 4 5 | Dadej Jakub Szczepanik Kacper Szczerba Igor Stanek Jakub | 05 05 05 05 | Jordan Kraków Siemacha ASP Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | 48.70 46.08 47.92 54.50 |
Seria 3 z 10, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | Knapik Michał Rajski Radosław Pieróg Adam Cierpiał Wiktor Ryszka Kacper Ryszka Jakub | 05 05 04 04 04 04 | Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 45.70 44.48 42.74 44.02 45.13 45.95 |
Seria 4 z 10, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kędra Kamil Bukała Bartosz Ptaszyński Stanisław Daszkiewicz Mikołaj Płonka Jakub Słaby Adrian | 04 03 05 04 03 05 | Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 41.49 41.02 40.50 40.57 41.22 41.56 |
Seria 5 z 10, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 | Bajgrowicz Paweł Jadach Oliwier Kamiński Bartosz Żak Michał Bigaj Gabriel Kozioł Przemysław | 04 05 05 05 05 05 | Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 39.81 38.69 38.36 38.37 39.57 40.20 |
Seria 6 z 10, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Luberda Wiktor Mamcarz Mateusz Wójcik Mateusz Płoskonka Jakub Ciapała Jarosław Kałuża Stanisław | 04 04 04 03 04 03 | SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 38.15 37.47 36.81 37.11 38.01 38.30 |
Seria 7 z 10, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniak Piotr Stanek Szymon Roman Dawid Soborski Igor Sewielski Kacper Grzenkowicz Paweł | 03 03 04 05 05 03 | Pływak Bochnia Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Limanowa-Swim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.30 35.75 35.37 35.55 35.97 36.51 |
Seria 8 z 10, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 | Woźniczka Alan Gibuła Patryk Kozioł Krzysztof Sowa Bartłomiej Skrzypek Filip Dziedzic Mikołaj | 03 05 03 05 03 04 | SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.07 34.69 34.28 34.32 34.85 35.12 |
Seria 9 z 10, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | Stręk Kacper Jamróz Michał Kubsik Stanisław Szymanek Adam Kawala Patryk Stanek Kacper | 04 03 03 04 04 04 | Siemacha ASP Kraków Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków Omega Olkusz UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 34.04 33.65 32.35 32.85 33.80 34.20 |
Seria 10 z 10, 10:29 |
1 2 3 4 5 6 | Żukowski Kamil Sowa Łukasz Barczyk Jan Dybowski Jan Zając Kamil Kuś Aleksander | 03 03 03 03 03 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 31.82 30.54 30.30 30.34 31.35 32.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 4/5/2016 | Kobiet, 200m dowolny | Memoriał Jana Kota Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:31 |
2 3 4 | Stanek Zuzanna Woźniak Natalia Orzechowska Wiktoria | 04 05 05 | SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 | 3:08.35 3:02.32 3:06.11 |
Seria 2 z 4, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Rębiasz Martyna Jeleń Katarzyna Dach Wiktoria Rajca Luiza Banaszkiewicz Oliwia Dadej Julia | 05 04 03 04 04 05 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Siemacha ASP Kraków UKS SP 8 Chrzanów Omega Olkusz BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 2:45.14 2:34.55 2:22.02 2:27.73 2:36.12 2:52.89 |
Seria 3 z 4, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Kercel Emilia Szkurat Martyna Ziober Wiktoria Poznańska Justyna Drzazga Emilia Cyganek Nina | 05 03 05 05 03 05 | Siemacha ASP Kraków Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów Victoria Kozy Salwator Kraków | 06 06 06 06 11 06 | 2:44.40 2:34.22 2:21.86 2:25.11 2:35.25 2:48.07 |
Seria 4 z 4, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 | Plucińska Klaudia Skorupa Weronika Kozdęba Karolina Gwiazdowska Wiktoria Niepogodzińska Izabela Kostecka Paulina | 04 03 03 03 03 04 | SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 06 06 | 2:40.70 2:32.28 2:18.42 2:24.83 2:34.67 2:46.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 4/5/2016 | Mężczyzn, 200m dowolny | Memoriał Jana Kota Lista startowa Eliminacje |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:47 |
2 3 4 | Leśniak Piotr Szpak Marcel Zięba Wojciech | 03 04 05 | Pływak Bochnia SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT 3:06.79 3:12.02 |
Seria 2 z 6, 10:51 |
2 3 4 5 | Skimina Kacper Zając Kamil Juda Dominik Kamiński Bartosz | 04 03 04 05 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 | 2:51.90 2:45.00 2:49.51 2:54.96 |
Seria 3 z 6, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 | Szczerba Igor Daszkiewicz Michał Kłaput Maciej Litwora Filip Para Mikołaj Bryg Bartosz | 05 03 04 03 03 04 | Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:43.45 2:42.60 2:36.91 2:39.37 2:43.39 2:43.90 |
Seria 4 z 6, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 | Kubsik Stanisław Jamróz Michał Barczyk Jan Piechota Edgar Basa Szymon Hanf Szymon | 03 03 03 03 03 03 | Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 2:32.76 2:28.08 2:17.50 2:21.41 2:29.87 2:35.99 |
Seria 5 z 6, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 | Szymanek Adam Skrzyszowski Bruno Szczurek Kacper Sieprawski Roch Stanek Kacper Gibuła Patryk | 04 03 03 03 04 05 | Omega Olkusz Wisła Kraków UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 2:31.95 2:27.60 2:14.78 2:20.83 2:29.20 2:35.63 |
Seria 6 z 6, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Szastak Błażej Kuś Aleksander Lewicki Filip Koryciński Kamil Fortuna Filip Kluczewski Jakub | 03 04 03 03 03 05 | Wisła Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 2:30.49 2:25.31 2:11.60 2:17.73 2:29.09 2:34.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 4/5/2016 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 11:09 |
2 3 4 5 | Biedroń Wiktoria Bandura Kinga Czamara Nina Jawień Wiktoria | 05 05 04 05 | Limanowa-Swim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 | NT 1:55.54 NT NT |
Seria 2 z 9, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 | Ryba Monika Włosik Wiktoria Pituła Julia Szczurek Julia Dzięgiel Zofia Iwanicka Emilia | 05 05 05 05 05 04 | Płetwal Zakopane Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:52.51 1:51.26 1:50.64 1:51.08 1:52.08 1:54.17 |
Seria 3 z 9, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Zawadzka Dorota Łapka Aurelia Chowaniec Oliwia Połeć Julia Michna Klaudia Nieciuńska Aleksandra | 05 05 04 05 05 04 | Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Karol Wadowice STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:48.20 1:46.34 1:44.86 1:45.45 1:47.25 1:49.45 |
Seria 4 z 9, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Kryza Maja Kowalik Zofia Zachacka Katarzyna Łagowska Oliwia Siuta Sandra Nowak Laura | 05 04 04 04 05 04 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Gilus Gilowice Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 11 06 | 1:43.19 1:41.07 1:40.43 1:40.73 1:43.17 1:43.98 |
Seria 5 z 9, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Bezpalko Kinga Zaczkiewicz Aleksandra Bukowska Ola Mędrysa Martyna Guzik Karolina Weiss Weronika | 04 04 05 05 05 05 | Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Płetwal Zakopane Glosator Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:39.93 1:37.88 1:35.55 1:37.34 1:39.89 1:40.43 |
Seria 6 z 9, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 | Rapkiewicz Natalia Mokrzycka Natalia Domiter Daria Zwoleń Julia Pawłowska Weronika Panek Nikola | 05 03 04 03 03 04 | Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko BOSiR Brzesko Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:35.25 1:34.82 1:34.24 1:34.58 1:35.10 1:35.55 |
Seria 7 z 9, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 | Gurgul Julia Wilczek Renata Sopata Sandra Mikulska Oliwia Larysz Wiktoria Zawodny Oliwia | 04 04 04 04 04 05 | BOSiR Brzesko Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.16 1:32.52 1:31.61 1:32.50 1:33.58 1:34.19 |
Seria 8 z 9, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 | Schab Zuzanna Sobota Adriana Żak Amelia Biela Inga Sadlik Martyna Marek Amelia | 03 03 04 03 03 05 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Aquarius Myślenice Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 1:28.98 1:28.42 1:27.87 1:27.93 1:28.69 1:30.88 |
Seria 9 z 9, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 | Klimczyk Emilia Błyskuń Amelia Fuks Aleksandra Skorupa Weronika Jodłowska Zuzanna Gałka Katarzyna | 03 04 03 03 03 04 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Gilus Gilowice Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 11 06 06 06 | 1:25.93 1:24.30 1:19.54 1:23.75 1:25.62 1:27.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 4/5/2016 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:32 |
1 2 3 4 5 6 | Kędracki Mikołaj Sobota Roch Stanek Jakub Malecki Iwo Laskowski Bogdan Kowalczyk Mateusz | 04 05 05 05 05 05 | Korona Kraków CKiS Skawina SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT 1:57.48 1:56.12 1:56.23 NT NT |
Seria 2 z 7, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kargul Filip Cichoń Jan Kosiba Szymon Zięba Wojciech Ziółko Wiktor Bukowski Kamil | 04 05 05 05 05 05 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:52.40 1:50.68 1:50.31 1:50.66 1:51.22 1:54.42 |
Seria 3 z 7, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 | Płusa Maksymilian Dybowski Antoni Różycki Aleksander Jakubiec Paweł Rajski Radosław Augustyn Adam | 04 05 03 05 05 04 | Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:49.72 1:46.29 1:44.72 1:44.76 1:49.68 1:50.06 |
Seria 4 z 7, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Mordarski Filip Warchoł Sebastian Kogut Tadeusz Nosal Miłosz Białek Wiktor Bajgrowicz Paweł | 05 05 04 04 04 04 | STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:41.07 1:39.12 1:34.69 1:37.92 1:40.49 1:41.95 |
Seria 5 z 7, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 | Ciopała Michał Mordarski Szymon Strządała Jakub Nowak Wojciech Tetlak Maciej Woźniczka Alan | 05 05 04 05 05 03 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Gilus Gilowice STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 11 06 06 06 | 1:33.86 1:32.68 1:30.47 1:32.07 1:32.83 1:34.69 |
Seria 6 z 7, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Krystyński Aleksander Płonka Jakub Szydłowski Erwin Bartłomowicz Tomasz Zaczyński Filip Skimina Kacper | 04 03 03 03 04 04 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.53 1:27.54 1:21.44 1:27.35 1:27.97 1:30.17 |
Seria 7 z 7, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 | Gwóźdź Kacper Bryg Bartosz Dybowski Jan Przystał Adam Sowa Łukasz Mikos Mateusz | 03 04 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.33 1:20.33 1:15.60 1:17.66 1:20.78 1:21.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 4/5/2016 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:51 |
2 3 4 | Czamara Nina Janik Anna Kołodziejczyk Agata | 04 05 05 | Korona Kraków Płetwal Zakopane Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 11:53 |
2 3 4 5 | Jawień Wiktoria Gawlik Maja Bajorek Maria Brach Oliwia | 05 05 04 04 | Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Salwator Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 | NT 1:57.68 NT NT |
Seria 3 z 8, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 | Chorążak Agnieszka Trzeciecka Agnieszka Vasilendiuc Emilia Orzechowska Wiktoria Gniewek Oliwia Małysza Julia | 04 04 04 05 05 05 | Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:43.33 1:36.19 1:34.21 1:34.58 1:40.67 1:45.53 |
Seria 4 z 8, 11:59 |
1 2 3 4 5 6 | Brońska Julia Larysz Wiktoria Cygan Nikoletta Tchórzewska Sabina Świerta Emilia Gicala Patrycja | 05 04 05 05 03 04 | STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.92 1:29.75 1:28.16 1:29.13 1:30.07 1:33.13 |
Seria 5 z 8, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 | Migacz Anna Smoleń Patrycja Miernik Wiktoria Weiss Weronika Nowak Laura Chrapek Julia | 05 05 04 05 04 04 | STP Nowy Sącz BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Solne Miasto Wieliczka Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.89 1:27.20 1:26.43 1:26.76 1:27.24 1:28.04 |
Seria 6 z 8, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 | Kotyza Aleksandra Nita Wiktoria Żak Amelia Kumor Aleksandra Socha Zofia Staśkiewicz Nikola | 04 04 04 03 03 04 | Ósemka Oświęcim Korona Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Wisła Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:25.56 1:22.64 1:20.65 1:22.41 1:23.01 1:26.28 |
Seria 7 z 8, 12:06 |
1 2 3 4 5 6 | Iwańska Barbara Rutka Emilia Piotrowicz Martyna Chabałowska Ewa Jeleń Katarzyna Bednarz Natalia | 03 04 04 03 04 04 | Korona Kraków Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.73 1:17.85 1:14.69 1:16.10 1:19.45 1:20.16 |
Seria 8 z 8, 12:08 |
1 2 3 4 5 6 | Rajca Luiza Niepogodzińska Izabela Kozdęba Karolina Ziober Wiktoria Tasak Aleksandra Poznańska Justyna | 04 03 03 05 03 05 | UKS SP 8 Chrzanów Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów | 06 06 06 06 06 06 | 1:14.12 1:13.56 1:11.59 1:12.86 1:13.61 1:14.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 4/5/2016 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 12:11 |
1 2 3 4 5 | Mamcarz Mateusz Słaby Adrian Bukowski Kamil Ziółko Wiktor Gościński Jakub | 04 05 05 05 05 | Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Siemacha ASP Kraków Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT 2:02.85 NT NT |
Seria 2 z 9, 12:13 |
1 2 3 4 5 6 | Kruczek Hubert Michalec Jan Cichoń Jan Iheanacho Alexander Laskowski Bogdan Knapik Michał | 04 04 05 05 05 05 | Jordan Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:54.27 1:46.51 1:44.64 1:45.58 1:50.48 1:55.90 |
Seria 3 z 9, 12:16 |
1 2 3 4 5 6 | Marczak Grzegorz Kędra Kamil Drabczyk Krystian Łopuch Jakub Zamojski Kajetan Zaremba Robert | 05 04 04 05 05 05 | CKiS Skawina Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 1:41.40 1:38.26 1:31.75 1:34.90 1:40.23 1:42.32 |
Seria 4 z 9, 12:19 |
1 2 3 4 5 6 | Dadej Jakub Basiaga Patryk Wójcik Mateusz Kamiński Bartosz Zaczyński Filip Mazur Maksymilian | 05 05 04 05 04 04 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.20 1:28.57 1:27.83 1:27.90 1:28.64 1:31.08 |
Seria 5 z 9, 12:21 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtaszek Tomasz Różycki Aleksander Jankowiak Cyprian Szczerba Igor Skimina Kacper Tetlak Maciej | 03 03 04 05 04 05 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.31 1:26.21 1:25.32 1:25.56 1:26.42 1:27.49 |
Seria 6 z 9, 12:23 |
1 2 3 4 5 6 | Kulig Bartosz Litwora Filip Luberda Wiktor Sewielski Kacper Kluczewski Jakub Pawłowski Jan | 04 03 04 05 05 05 | STP Nowy Sącz Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Limanowa-Swim Omega Olkusz CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 1:24.25 1:22.15 1:21.04 1:21.58 1:23.32 1:25.10 |
Seria 7 z 9, 12:26 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Szymon Kozioł Krzysztof Oleksy Michał Miodoński Mateusz Dziedzic Bartosz Basa Szymon | 03 03 03 03 04 03 | Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.33 1:19.35 1:17.88 1:18.31 1:19.69 1:20.68 |
Seria 8 z 9, 12:28 |
1 2 3 4 5 6 | Hanf Szymon Sikora Kacper Brączek Kacper Sadowy Piotr Stanek Kacper Kozak Arkadiusz | 03 03 03 04 04 04 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:17.32 1:16.62 1:13.78 1:16.20 1:17.26 1:17.39 |
Seria 9 z 9, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Łopuch Jan Masiuk Ksawery Szczurek Kacper Wanat Grzegorz Żukowski Kamil Piechota Edgar | 03 04 03 03 03 03 | Siemacha ASP Kraków BOSiR Brzesko UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 1:11.42 1:10.83 1:09.55 1:10.73 1:11.09 1:12.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 4/5/2016 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 12:33 |
2 3 4 | Wilczek Renata Sadlik Martyna Socha Zofia | 04 03 03 | Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 12, 12:35 |
2 3 4 5 | Cygan Nikoletta Zawadzka Dorota Michna Klaudia Gawlik Maja | 05 05 05 05 | Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 | NT 1:48.32 1:48.64 NT |
Seria 3 z 12, 12:38 |
1 2 3 4 5 6 | Sobota Angelina Chowaniec Oliwia Stanek Zuzanna Bandura Kinga Zachacka Katarzyna Gniewek Oliwia | 04 04 04 05 04 05 | SMS Galicja Kraków Karol Wadowice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:42.95 1:40.99 1:39.70 1:40.67 1:41.12 1:47.20 |
Seria 4 z 12, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 | Mędrysa Martyna Kowalik Zofia Woźniak Natalia Kotyza Aleksandra Jakubowska Maja Pituła Julia | 05 04 05 04 04 05 | Glosator Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:37.00 1:35.76 1:35.30 1:35.66 1:36.63 1:38.29 |
Seria 5 z 12, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 | Mayerberg Anna Łagowska Oliwia Łapka Aurelia Kalińska Martyna Siuta Sandra Rębiasz Martyna | 05 04 05 04 05 05 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Solne Miasto Wieliczka Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 11 06 | 1:34.70 1:33.58 1:33.12 1:33.39 1:34.15 1:35.05 |
Seria 6 z 12, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Bezpalko Kinga Zaczkiewicz Aleksandra Biedroń Wiktoria Gurgul Julia Panek Nikola Miernik Wiktoria | 04 04 05 04 04 04 | Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Limanowa-Swim BOSiR Brzesko Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:32.31 1:32.25 1:31.84 1:32.05 1:32.26 1:32.96 |
Seria 7 z 12, 12:48 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepka Oliwia Włosik Wiktoria Guzik Karolina Tchórzewska Sabina Nita Wiktoria Domiter Daria | 03 05 05 05 04 04 | SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:31.41 1:30.89 1:30.58 1:30.58 1:30.95 1:31.67 |
Seria 8 z 12, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Gicala Patrycja Zawodny Oliwia Pawłowska Weronika Dzik Wiktoria Kostecka Paulina Mikulska Oliwia | 04 05 03 04 04 04 | BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Limanowa-Swim Sokół Mościce Tarnów BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.30 1:27.00 1:25.53 1:26.91 1:29.17 1:30.51 |
Seria 9 z 12, 12:53 |
1 2 3 4 5 6 | Mokrzycka Natalia Rapkiewicz Natalia Plucińska Klaudia Marek Amelia Oczkowska Daria Godlewska Zofia | 03 05 04 05 03 04 | Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:24.44 1:23.83 1:23.56 1:23.58 1:24.26 1:25.24 |
Seria 10 z 12, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Drzazga Emilia Gałka Katarzyna Piotrowicz Martyna Chabałowska Ewa Basista Barbara Iwańska Barbara | 03 04 04 03 04 03 | Victoria Kozy Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 11 06 06 06 06 06 | 1:22.19 1:21.70 1:20.53 1:21.45 1:21.75 1:22.24 |
Seria 11 z 12, 12:57 |
1 2 3 4 5 6 | Kania Kamila Jodłowska Zuzanna Schab Zuzanna Żelazny Kinga Szkurat Martyna Biela Inga | 05 03 03 04 03 03 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Wisła Kraków Korona Kraków Korona Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.78 1:18.81 1:17.21 1:18.72 1:18.99 1:20.15 |
Seria 12 z 12, 12:59 |
1 2 3 4 5 6 | Klimczyk Emilia Tasak Aleksandra Dach Wiktoria Ziober Wiktoria Fuks Aleksandra Gwiazdowska Wiktoria | 03 03 03 05 03 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków UKS SP 8 Chrzanów Gilus Gilowice Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 11 06 | 1:16.38 1:16.22 1:12.61 1:14.19 1:16.36 1:16.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 4/5/2016 | Chłopców, 100m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 13:02 |
2 3 4 | Mamcarz Mateusz Kędracki Mikołaj Kosiba Szymon | 04 04 05 | Płetwal Zakopane Korona Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 12, 13:05 |
1 2 3 4 5 | Para Mikołaj Ryszka Kacper Malecki Iwo Nosal Miłosz Jedliński Adam | 03 04 05 04 04 | Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT NT 2:03.73 NT NT |
Seria 3 z 12, 13:08 |
1 2 3 4 5 6 | Augustyn Adam Pieróg Adam Iheanacho Alexander Białek Wiktor Różycki Ignacy Sikora Olgierd | 04 04 05 04 05 05 | Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:45.08 1:39.25 1:38.26 1:39.23 1:41.96 1:45.47 |
Seria 4 z 12, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepanik Kacper Generowicz Marek Dybowski Antoni Łopuch Jakub Bigaj Gabriel Ryszka Jakub | 05 04 05 05 05 04 | Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:38.02 1:35.77 1:35.39 1:35.65 1:36.01 1:38.02 |
Seria 5 z 12, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 | Jakubiec Paweł Szpak Marcel Kogut Tadeusz Juda Dominik Kozioł Przemysław Mordarski Szymon | 05 04 04 04 05 05 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:35.02 1:32.07 1:31.84 1:31.98 1:34.70 1:35.06 |
Seria 6 z 12, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 | Żak Michał Oleksy Michał Bukała Bartosz Ptaszyński Stanisław Jadach Oliwier Jankowiak Cyprian | 05 03 03 05 05 04 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.91 1:30.75 1:29.51 1:30.35 1:30.81 1:31.50 |
Seria 7 z 12, 13:18 |
1 2 3 4 5 6 | Ciapała Jarosław Warchoł Sebastian Soborski Igor Kozak Arkadiusz Daszkiewicz Mikołaj Wojtaszek Tomasz | 04 05 05 04 04 03 | SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:29.27 1:28.48 1:26.93 1:27.11 1:29.20 1:29.47 |
Seria 8 z 12, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kałuża Stanisław Nowak Wojciech Płoskonka Jakub Gibuła Patryk Bartłomowicz Tomasz Kłaput Maciej | 03 05 03 05 03 04 | Korona Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:24.62 1:24.07 1:23.53 1:23.82 1:24.52 1:24.92 |
Seria 9 z 12, 13:22 |
1 2 3 4 5 6 | Dziedzic Mikołaj Stręk Kacper Grzenkowicz Paweł Dziedzic Bartosz Ciopała Michał Kawala Patryk | 04 04 03 04 05 04 | SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka UKS SP 8 Chrzanów | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.42 1:22.06 1:21.78 1:21.90 1:22.38 1:22.49 |
Seria 10 z 12, 13:24 |
1 2 3 4 5 6 | Skrzypek Filip Sowa Bartłomiej Tomaniewski Filip Szydłowski Erwin Skrzyszowski Bruno Fortuna Filip | 03 05 04 03 03 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz BOSiR Brzesko Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.07 1:20.06 1:19.15 1:19.57 1:20.66 1:21.60 |
Seria 11 z 12, 13:27 |
1 2 3 4 5 6 | Gościński Jakub Gwóźdź Kacper Bryg Bartosz Sikora Kacper Koryciński Kamil Mikos Mateusz | 05 03 04 03 03 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:18.99 1:17.67 1:15.93 1:16.57 1:17.89 1:19.10 |
Seria 12 z 12, 13:29 |
1 2 3 4 5 6 | Zając Kamil Przystał Adam Daszkiewicz Michał Lewicki Filip Szczurek Kacper Kuś Aleksander | 03 03 03 03 03 04 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:14.63 1:11.11 1:08.91 1:10.83 1:12.29 1:14.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 4/5/2016 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 13:31 |
1 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
2 | UKS Ósemka Oświęcim | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
3 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | NT |
4 | Akademia Sportu Progres 2004 K | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Zaczkiewicz Aleksandra 04, Chrapek Julia 04, Bezpalko Kinga 04, Bednarz Natalia 04 |
5 | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 06 | NT |
Cyganek Nina 05, Bajorek Maria 04, Godlewska Zofia 04 |
6 | Akademia Sportu Progres 2005 K(3) | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Gawlik Maja 05, Jawień Wiktoria 05, Gniewek Oliwia 05, Łapka Aurelia 05 |
Seria 2 z 3, 13:35 |
1 | Akademia Sportu Progres 2005 K (2) | Siemacha ASP Kraków | 06 | 2:38.96 |
Woźniak Natalia 05, Pituła Julia 05, Małysza Julia 05 |
2 | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 06 | 2:23.00 |
Bukowska Ola 05, Ryba Monika 05, Cygan Nikoletta 05, Janik Anna 05 |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:21.99 |
Zawodny Oliwia 05, Rębiasz Martyna 05, Guzik Karolina 05 |
4 | Akademia Sportu Progres 2005 K (1) | Siemacha ASP Kraków | 06 | 2:22.60 |
Włosik Wiktoria 05, Orzechowska Wiktoria 05, Weiss Weronika 05, Kercel Emilia 05 |
5 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 2:38.64 |
6 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:39.11 |
Seria 3 z 3, 13:38 |
1 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 2:16.30 |
2 | Akademia Sportu Progres 2003 K | Siemacha ASP Kraków | 06 | 2:09.47 |
Skorupa Weronika 03, Gwiazdowska Wiktoria 03, Niepogodzińska Izabela 03, Dach Wiktoria 03 |
3 | SMS Galicja Kraków 13 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:08.05 |
Kozdęba Karolina 03, Klimczyk Emilia 03, Chabałowska Ewa 03, Jodłowska Zuzanna 03 |
4 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:09.10 |
Błyskuń Amelia 04, Gałka Katarzyna 04, Jeleń Katarzyna 04, Banaszkiewicz Oliwia 04 |
5 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:16.00 |
6 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:19.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 4/5/2016 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 13:42 |
1 | Akademia Sportu Progres 2004 M | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Augustyn Adam 04, Michalec Jan 04, Kędra Kamil 04, Kogut Tadeusz 04 |
2 | UKS Ósemka Oświęcim | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
3 | MKS Jordan Kraków I | Jordan Kraków | 06 | NT |
4 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | NT |
5 | Akademia Sportu Progres 2003 M | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Łopuch Jan 03, Bukała Bartosz 03, Stręk Kacper 04, Koryciński Kamil 03 |
Seria 2 z 3, 13:46 |
1 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:32.82 |
2 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 2:26.92 |
3 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:19.00 |
4 | 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:21.20 |
Gościński Jakub 05, Iheanacho Alexander 05, Dybowski Antoni 05, Sowa Bartłomiej 05 |
5 | Akademia Sportu Progres 2005 M | Siemacha ASP Kraków | 06 | 2:32.80 |
Szczepanik Kacper 05, Knapik Michał 05, Łopuch Jakub 05, Kamiński Bartosz 05 |
6 | 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:35.28 |
Żak Michał 05, Różycki Ignacy 05, Rajski Radosław 05, Tetlak Maciej 05 |
Seria 3 z 3, 13:49 |
1 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:10.00 |
2 | SMS Galicja Kraków 13 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:04.68 |
Sowa Łukasz 03, Wanat Grzegorz 03, Fortuna Filip 03, Woźniczka Alan 03 |
3 | SMS Galicja Kraków 13 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:58.29 |
Żukowski Kamil 03, Lewicki Filip 03, Sikora Kacper 03, Dybowski Jan 03 |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 1:59.94 |
Brączek Kacper 03, Sieprawski Roch 03, Mikos Mateusz 03, Daszkiewicz Michał 03 |
5 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:05.00 |
Jamróz Michał 03, Przystał Adam 03, Zając Kamil 03, Hanf Szymon 03 |
6 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:16.00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |