Mistrzostwa Młodzików Okr. Małopolskiego - Memoriał J. Kota Bochnia, 4 - 5/5/2016 |
2 - Mistrzostwa Młodzików Okr. Małopolskiego - Memoriał J. Kota BLOK II | 4/5/2016 - 16:00 |
Konkurencja 13 4/5/2016 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 16:00 |
2 3 4 | Janik Anna Brach Oliwia Grabczan Weronika | 05 04 03 | Płetwal Zakopane BOSiR Brzesko CKiS Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 11, 16:02 |
1 2 3 4 5 6 | Michna Klaudia Dzięgiel Zofia Bandura Kinga Stanek Zuzanna Zawadzka Dorota Iwanicka Emilia | 05 05 05 04 05 04 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 46.71 44.68 42.40 44.01 46.51 NT |
Seria 3 z 11, 16:03 |
1 2 3 4 5 6 | Jawień Wiktoria Nieciuńska Aleksandra Gawlik Maja Chorążak Agnieszka Małysza Julia Mayerberg Anna | 05 04 05 04 05 05 | Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 42.20 41.48 40.75 41.09 42.11 42.38 |
Seria 4 z 11, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Kołodziejczyk Agata Vasilendiuc Emilia Trzeciecka Agnieszka Panek Nikola Łagowska Oliwia Szczurek Julia | 05 04 04 04 04 05 | Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 40.13 39.18 38.99 39.09 39.42 40.27 |
Seria 5 z 11, 16:06 |
1 2 3 4 5 6 | Domiter Daria Ryba Monika Orzechowska Wiktoria Woźniak Natalia Chrapek Julia Pituła Julia | 04 05 05 05 04 05 | SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 38.71 37.98 36.80 37.33 38.67 38.83 |
Seria 6 z 11, 16:08 |
1 2 3 4 5 6 | Bezpalko Kinga Rębiasz Martyna Migacz Anna Sobota Adriana Bukowska Ola Guzik Karolina | 04 05 05 03 05 05 | Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.52 36.12 35.88 36.05 36.27 36.65 |
Seria 7 z 11, 16:09 |
1 2 3 4 5 6 | Dzik Wiktoria Kostecka Paulina Włosik Wiktoria Oczkowska Daria Brońska Julia Szczepka Oliwia | 04 04 05 03 05 03 | Limanowa-Swim Sokół Mościce Tarnów Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.54 35.21 35.02 35.06 35.41 35.77 |
Seria 8 z 11, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 | Biedroń Wiktoria Mędrysa Martyna Wilczek Renata Poreda Martyna Iwańska Barbara Mokrzycka Natalia | 05 05 04 04 03 03 | Limanowa-Swim Glosator Kraków Płetwal Zakopane Korona Kraków Korona Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 34.33 34.10 33.83 33.99 34.30 34.37 |
Seria 9 z 11, 16:12 |
1 2 3 4 5 6 | Nita Wiktoria Plucińska Klaudia Niepogodzińska Izabela Drzazga Emilia Kercel Emilia Rutka Emilia | 04 04 03 03 05 04 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Victoria Kozy Siemacha ASP Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 11 06 06 | PK | 33.39 33.25 32.98 33.10 33.30 33.47 |
Seria 10 z 11, 16:13 |
1 2 3 4 5 6 | Żelazny Kinga Banaszkiewicz Oliwia Biela Inga Rajca Luiza Klimczyk Emilia Bednarz Natalia | 04 04 03 04 03 04 | Korona Kraków Omega Olkusz Aquarius Myślenice UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.65 32.07 31.41 31.98 32.58 32.67 |
Seria 11 z 11, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Piotrowicz Martyna Jeleń Katarzyna Szkurat Martyna Ziober Wiktoria Gwiazdowska Wiktoria Poznańska Justyna | 04 04 03 05 03 05 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów Siemacha ASP Kraków UKS SP 8 Chrzanów | 06 06 06 06 06 06 | 30.78 30.49 29.98 30.16 30.77 31.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 4/5/2016 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 16:17 |
2 3 4 | Mordarski Filip Nosal Miłosz Chyc Marcel | 05 04 05 | STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 16, 16:18 |
2 3 4 5 | Marczak Grzegorz Stanek Jakub Generowicz Marek Kierzkowski Eryk | 05 05 04 05 | CKiS Skawina SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 06 | NT 46.24 NT NT |
Seria 3 z 16, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 | Knapik Michał Kruczek Hubert Jedliński Adam Bukowski Kamil Augustyn Adam Malecki Iwo | 05 04 04 05 04 05 | Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 45.41 44.49 43.15 44.12 45.24 45.83 |
Seria 4 z 16, 16:22 |
1 2 3 4 5 6 | Cichoń Jan Bigaj Gabriel Ryszka Kacper Rajski Radosław Laskowski Bogdan Zamojski Kajetan | 05 05 04 05 05 05 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 42.89 41.32 40.69 41.15 41.67 42.95 |
Seria 5 z 16, 16:23 |
1 2 3 4 5 6 | Jakubiec Paweł Sikora Olgierd Kędra Kamil Różycki Ignacy Zięba Wojciech Michalec Jan | 05 05 04 05 05 04 | Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.31 40.26 39.18 39.75 40.29 40.60 |
Seria 6 z 16, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 | Mordarski Szymon Ryszka Jakub Basiaga Patryk Mazur Maksymilian Tworek Wiktor Drabczyk Krystian | 05 04 05 04 05 04 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Jordan Kraków Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 38.48 38.28 38.19 38.27 38.48 39.13 |
Seria 7 z 16, 16:26 |
1 2 3 4 5 6 | Ptaszyński Stanisław Jadach Oliwier Pieróg Adam Szpak Marcel Kargul Filip Cierpiał Wiktor | 05 05 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 37.56 37.48 37.23 37.23 37.51 37.69 |
Seria 8 z 16, 16:28 |
1 2 3 4 5 6 | Jankowiak Cyprian Dadej Jakub Kosiba Szymon Mikos Mateusz Żak Michał Szczepanik Kacper | 04 05 05 03 05 05 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.00 36.34 35.69 35.86 36.37 37.04 |
Seria 9 z 16, 16:29 |
1 2 3 4 5 6 | Ziółko Wiktor Płonka Jakub Wojtaszek Tomasz Bartłomowicz Tomasz Kulig Bartosz Pawłowski Jan | 05 03 03 03 04 05 | Kmita Zabierzów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz CKiS Skawina | 06 06 06 06 06 06 | 35.31 34.84 34.79 34.79 34.87 35.62 |
Seria 10 z 16, 16:31 |
1 2 3 4 5 6 | Litwora Filip Luberda Wiktor Płusa Maksymilian Daszkiewicz Mikołaj Juda Dominik Ciapała Jarosław | 03 04 04 04 04 04 | Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 34.53 34.26 34.01 34.14 34.47 34.63 |
Seria 11 z 16, 16:32 |
1 2 3 4 5 6 | Płoskonka Jakub Woźniczka Alan Oleksy Michał Soborski Igor Kałuża Stanisław Warchoł Sebastian | 03 03 03 05 03 05 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Omega Olkusz Korona Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 33.63 33.58 33.14 33.19 33.59 33.99 |
Seria 12 z 16, 16:33 |
1 2 3 4 5 6 | Skrzypek Filip Dziedzic Mikołaj Tomaniewski Filip Kłaput Maciej Kawala Patryk Kluczewski Jakub | 03 04 04 04 04 05 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 33.00 32.90 32.72 32.85 32.95 33.02 |
Seria 13 z 16, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 | Miodoński Mateusz Hanf Szymon Sewielski Kacper Dziedzic Bartosz Stręk Kacper Gwóźdź Kacper | 03 03 05 04 04 03 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Limanowa-Swim SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.46 32.30 32.00 32.06 32.34 32.59 |
Seria 14 z 16, 16:36 |
1 2 3 4 5 6 | Łopuch Jan Jamróz Michał Sieprawski Roch Zaczyński Filip Fortuna Filip Gościński Jakub | 03 03 03 04 03 05 | Siemacha ASP Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 31.81 31.61 31.39 31.43 31.81 31.85 |
Seria 15 z 16, 16:37 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Kacper Piechota Edgar Koryciński Kamil Wanat Grzegorz Sowa Łukasz Roman Dawid | 04 03 03 03 03 04 | SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 31.02 29.94 29.87 29.90 30.33 31.11 |
Seria 16 z 16, 16:39 |
1 2 3 4 5 6 | Brączek Kacper Żukowski Kamil Daszkiewicz Michał Szczurek Kacper Barczyk Jan Kuś Aleksander | 03 03 03 03 03 04 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim UKS SP 8 Chrzanów Omega Olkusz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 29.30 28.65 27.00 27.81 28.75 29.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 4/5/2016 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:41 |
1 2 3 4 5 6 | Kryza Maja Rapkiewicz Natalia Zaczkiewicz Aleksandra Zawodny Oliwia Wilczek Renata Połeć Julia | 05 05 04 05 04 05 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 16:45 |
1 2 3 4 5 6 | Iwanicka Emilia Michna Klaudia Bukowska Ola Bandura Kinga Ryba Monika Mędrysa Martyna | 04 05 05 05 05 05 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Zofia Łagowska Oliwia Zachacka Katarzyna Mendyka Martyna Nowak Laura Marek Amelia | 04 04 04 04 04 05 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 3:37.54 3:36.67 3:31.62 3:35.10 3:36.76 NT |
Seria 4 z 6, 16:54 |
1 2 3 4 5 6 | Panek Nikola Domiter Daria Mokrzycka Natalia Zwoleń Julia Basista Barbara Larysz Wiktoria | 04 04 03 03 04 04 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:24.73 3:23.80 3:22.12 3:22.35 3:24.28 3:28.81 |
Seria 5 z 6, 16:58 |
1 2 3 4 5 6 | Pawłowska Weronika Sadlik Martyna Oczkowska Daria Żak Amelia Sopata Sandra Mikulska Oliwia | 03 03 03 04 04 04 | BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków STP Nowy Sącz BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 3:19.27 3:13.48 3:11.11 3:12.57 3:18.57 3:19.80 |
Seria 6 z 6, 17:03 |
1 2 3 4 5 6 | Skorupa Weronika Jodłowska Zuzanna Fuks Aleksandra Dach Wiktoria Błyskuń Amelia Gałka Katarzyna | 03 03 03 03 04 04 | Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice Siemacha ASP Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz | 06 06 11 06 06 06 | 3:03.29 2:57.82 2:47.29 2:57.79 2:58.75 3:08.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 4/5/2016 | Chłopców, 200m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 17:07 |
2 3 4 | Tetlak Maciej Bajgrowicz Paweł Różycki Ignacy | 05 04 05 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 17:12 |
1 2 3 4 5 | Ciopała Michał Malecki Iwo Dybowski Antoni Sowa Bartłomiej Mordarski Szymon | 05 05 05 05 05 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6, 17:16 |
1 2 3 4 5 6 | Kamiński Bartosz Gościński Jakub Białek Wiktor Pawłowski Jan Mordarski Filip Jedliński Adam | 05 05 04 05 05 04 | Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków CKiS Skawina STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:35.39 NT NT NT |
Seria 4 z 6, 17:21 |
1 2 3 4 5 6 | Nosal Miłosz Szymanek Adam Nowak Wojciech Strządała Jakub Kogut Tadeusz Cierpiał Wiktor | 04 04 05 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz STP Nowy Sącz Gilus Gilowice Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 | 3:27.72 3:20.96 3:17.20 3:17.37 3:22.55 3:34.61 |
Seria 5 z 6, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 | Krystyński Aleksander Skimina Kacper Mikos Mateusz Płonka Jakub Bartłomowicz Tomasz Zając Kamil | 04 04 03 03 03 03 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 3:10.94 3:10.14 3:09.66 3:10.10 3:10.30 3:11.29 |
Seria 6 z 6, 17:29 |
1 2 3 4 5 6 | Szydłowski Erwin Bryg Bartosz Przystał Adam Lewicki Filip Dybowski Jan Gwóźdź Kacper | 03 04 03 03 03 03 | BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:56.10 2:53.99 2:42.63 2:44.72 2:54.88 2:58.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 4/5/2016 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 17:33 |
2 3 4 5 | Łapka Aurelia Janik Anna Gicala Patrycja Migacz Anna | 05 05 04 05 | Siemacha ASP Kraków Płetwal Zakopane BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 17:38 |
1 2 3 4 5 6 | Tchórzewska Sabina Chowaniec Oliwia Chrapek Julia Gniewek Oliwia Mendyka Martyna Cygan Nikoletta | 05 04 04 05 04 05 | Solne Miasto Wieliczka Karol Wadowice Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | NT 3:33.91 3:20.70 3:31.01 3:37.45 NT |
Seria 3 z 6, 17:42 |
1 2 3 4 5 6 | Woźniak Natalia Weiss Weronika Siuta Sandra Kotyza Aleksandra Miernik Wiktoria Vasilendiuc Emilia | 05 05 05 04 04 04 | Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Gilus Gilowice Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 11 06 06 06 | 3:17.94 3:09.10 3:07.98 3:09.02 3:09.60 3:20.16 |
Seria 4 z 6, 17:47 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Laura Poreda Martyna Kania Kamila Kumor Aleksandra Larysz Wiktoria Smoleń Patrycja | 04 04 05 03 04 05 | Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 3:02.32 2:58.31 2:52.24 2:57.11 3:01.92 3:03.02 |
Seria 5 z 6, 17:50 |
1 2 3 4 5 6 | Iwańska Barbara Błyskuń Amelia Piotrowicz Martyna Bednarz Natalia Jeleń Katarzyna Nita Wiktoria | 03 04 04 04 04 04 | Korona Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Omega Olkusz Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:50.97 2:49.80 2:47.60 2:48.72 2:50.32 2:51.39 |
Seria 6 z 6, 17:54 |
1 2 3 4 5 6 | Chabałowska Ewa Tasak Aleksandra Kozdęba Karolina Niepogodzińska Izabela Rajca Luiza Rutka Emilia | 03 03 03 03 04 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków UKS SP 8 Chrzanów Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 2:40.58 2:37.53 2:31.64 2:37.48 2:38.79 2:45.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 4/5/2016 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 17:58 |
1 2 3 4 5 6 | Bigaj Gabriel Sowa Bartłomiej Cichoń Jan Łopuch Jakub Dadej Jakub Rajski Radosław | 05 05 05 05 05 05 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7, 18:03 |
1 2 3 4 5 6 | Iheanacho Alexander Basiaga Patryk Ryszka Jakub Para Mikołaj Zamojski Kajetan Słaby Adrian | 05 05 04 03 05 05 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane Siemacha ASP Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 3:54.83 NT NT NT |
Seria 3 z 7, 18:08 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Olgierd Mazur Maksymilian Soborski Igor Białek Wiktor Kozioł Przemysław Szczepanik Kacper | 05 04 05 04 05 05 | Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:23.66 3:12.96 3:01.53 3:03.22 3:21.22 3:28.57 |
Seria 4 z 7, 18:12 |
1 2 3 4 5 6 | Różycki Aleksander Wójcik Mateusz Ciapała Jarosław Kulig Bartosz Szczerba Igor Jankowiak Cyprian | 03 04 04 04 05 04 | Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:01.12 2:59.01 2:57.66 2:58.14 2:59.83 3:01.39 |
Seria 5 z 7, 18:16 |
1 2 3 4 5 6 | Dziedzic Bartosz Stanek Szymon Woźniczka Alan Roman Dawid Kałuża Stanisław Kluczewski Jakub | 04 03 03 04 03 05 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 2:51.42 2:50.43 2:47.78 2:48.00 2:51.00 2:56.98 |
Seria 6 z 7, 18:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kozak Arkadiusz Hanf Szymon Oleksy Michał Łopuch Jan Miodoński Mateusz Stanek Kacper | 04 03 03 03 03 04 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:46.55 2:44.80 2:43.97 2:44.23 2:46.13 2:46.91 |
Seria 7 z 7, 18:23 |
1 2 3 4 5 6 | Kozioł Krzysztof Masiuk Ksawery Piechota Edgar Wanat Grzegorz Brączek Kacper Sadowy Piotr | 03 04 03 03 03 04 | Korona Kraków BOSiR Brzesko Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 2:42.45 2:31.22 2:30.23 2:30.47 2:41.97 2:42.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 4/5/2016 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 18:28 |
2 3 4 5 | Sobota Angelina Kotyza Aleksandra Bezpalko Kinga Chowaniec Oliwia | 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Karol Wadowice | 06 06 06 06 | 6:36.14 5:54.00 6:04.90 NT |
Seria 2 z 3, 18:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kalińska Martyna Jakubowska Maja Ptaszyńska Weronika Banaszkiewicz Oliwia Kostecka Paulina Miernik Wiktoria | 04 04 03 04 04 04 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 5:48.45 5:40.90 5:28.93 5:30.03 5:42.87 5:51.14 |
Seria 3 z 3, 18:42 |
1 2 3 4 5 6 | Drzazga Emilia Gwiazdowska Wiktoria Fuks Aleksandra Kozdęba Karolina Skorupa Weronika Żelazny Kinga | 03 03 03 03 03 04 | Victoria Kozy Siemacha ASP Kraków Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Korona Kraków | 11 06 11 06 06 06 | PK | 5:15.18 5:05.11 4:48.50 4:56.47 5:11.05 5:19.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 4/5/2016 | Chłopców, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 18:49 |
2 3 4 | Ryszka Kacper Płusa Maksymilian Bukała Bartosz | 04 04 03 | Ósemka Oświęcim Kmita Zabierzów Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 | NT 6:01.12 6:08.37 |
Seria 2 z 4, 18:56 |
1 2 3 4 5 6 | Drabczyk Krystian Kozak Arkadiusz Szymanek Adam Krystyński Aleksander Strządała Jakub Juda Dominik | 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Gilus Gilowice Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 11 06 | 5:58.59 5:35.20 5:22.25 5:24.63 5:43.72 6:00.99 |
Seria 3 z 4, 19:02 |
1 2 3 4 5 6 | Litwora Filip Jamróz Michał Basa Szymon Fortuna Filip Tomaniewski Filip Sadowy Piotr | 03 03 03 03 04 04 | Sokół Mościce Tarnów Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 5:16.53 5:08.63 5:07.29 5:07.59 5:15.69 5:21.51 |
Seria 4 z 4, 19:09 |
1 2 3 4 5 6 | Masiuk Ksawery Sieprawski Roch Lewicki Filip Koryciński Kamil Barczyk Jan Sikora Kacper | 04 03 03 03 03 03 | BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 5:05.75 4:52.07 4:35.26 4:48.99 4:57.06 5:06.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 4/5/2016 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 19:15 |
2 | UKS Ósemka Oświęcim | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
3 | Akademia Sportu Progres 2005 K(3) | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Gniewek Oliwia 05, Gawlik Maja 05, Łapka Aurelia 05, Jawień Wiktoria 05 |
4 | Akademia Sportu Progres 2004 K | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Zaczkiewicz Aleksandra 04, Chrapek Julia 04, Bednarz Natalia 04, Bezpalko Kinga 04 |
5 | Akademia Sportu Progres 2005 K (2) | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Woźniak Natalia 05, Pituła Julia 05, Małysza Julia 05 |
Seria 2 z 3, 19:19 |
1 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 3:04.07 |
2 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:46.17 |
Larysz Wiktoria 04, Domiter Daria 04, Stanek Zuzanna 04, Zachacka Katarzyna 04 |
3 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:43.96 |
Zawodny Oliwia 05, Guzik Karolina 05, Rębiasz Martyna 05 |
4 | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 06 | 2:44.00 |
Cygan Nikoletta 05, Bukowska Ola 05, Janik Anna 05, Ryba Monika 05 |
5 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:55.30 |
6 | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 06 | NT |
Bajorek Maria 04, Godlewska Zofia 04, Cyganek Nina 05 |
Seria 3 z 3, 19:23 |
1 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 2:37.00 |
2 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:25.79 |
Piotrowicz Martyna 04, Plucińska Klaudia 04, Basista Barbara 04, Jakubowska Maja 04 |
3 | SMS Galicja Kraków 13 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:17.99 |
Tasak Aleksandra 03, Klimczyk Emilia 03, Jodłowska Zuzanna 03, Kozdęba Karolina 03 |
4 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:22.57 |
Jeleń Katarzyna 04, Błyskuń Amelia 04, Banaszkiewicz Oliwia 04, Gałka Katarzyna 04 |
5 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 2:36.00 |
6 | Akademia Sportu Progres 2005 K (1) | Siemacha ASP Kraków | 06 | 2:42.00 |
Weiss Weronika 05, Włosik Wiktoria 05, Kercel Emilia 05, Orzechowska Wiktoria 05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 4/5/2016 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 19:27 |
1 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | NT |
2 | Akademia Sportu Progres 2003 M | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Łopuch Jan 03, Bukała Bartosz 03, Stręk Kacper 04, Koryciński Kamil 03 |
3 | UKS Ósemka Oświęcim | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
4 | MKS Jordan Kraków I | Jordan Kraków | 06 | NT |
5 | Akademia Sportu Progres 2004 M | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Augustyn Adam 04, Kogut Tadeusz 04, Kędra Kamil 04, Michalec Jan 04 |
Seria 2 z 3, 19:31 |
1 | Akademia Sportu Progres 2005 M | Siemacha ASP Kraków | 06 | 2:54.98 |
Szczepanik Kacper 05, Łopuch Jakub 05, Kamiński Bartosz 05, Knapik Michał 05 |
2 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 2:40.00 |
3 | 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:35.45 |
Żak Michał 05, Tetlak Maciej 05, Sowa Bartłomiej 05, Gościński Jakub 05 |
4 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:36.68 |
Szpak Marcel 04, Skimina Kacper 04, Generowicz Marek 04, Jankowiak Cyprian 04 |
5 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:50.51 |
6 | 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:56.95 |
Iheanacho Alexander 05, Różycki Ignacy 05, Rajski Radosław 05, Dybowski Antoni 05 |
Seria 3 z 3, 19:35 |
1 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:27.88 |
Brączek Kacper 03, Mikos Mateusz 03, Daszkiewicz Michał 03, Sieprawski Roch 03 |
2 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:20.36 |
Dziedzic Bartosz 04, Bryg Bartosz 04, Dziedzic Mikołaj 04, Stanek Kacper 04 |
3 | SMS Galicja Kraków 13 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:06.83 |
Wanat Grzegorz 03, Dybowski Jan 03, Sowa Łukasz 03, Żukowski Kamil 03 |
4 | SMS Galicja Kraków 13 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:15.76 |
Lewicki Filip 03, Gwóźdź Kacper 03, Skrzypek Filip 03, Sikora Kacper 03 |
5 | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 06 | 2:20.50 |
Hanf Szymon 03, Przystał Adam 03, Zając Kamil 03, Jamróz Michał 03 |
6 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:30.73 |
Kłaput Maciej 04, Zaczyński Filip 04, Ciapała Jarosław 04, Luberda Wiktor 04 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |