Mistrzostwa Młodzików Okr. Małopolskiego - Memoriał J. Kota Bochnia, 4 - 5/5/2016 |
3 - Mistrzostwa Młodzików Okr. Małopolskiego - Memoriał J. Kota BLOK III | 5/5/2016 - 10:05 |
Konkurencja 3 5/5/2016 | Kobiet, 200m dowolny | Memoriał Jana Kota Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 5/5/2016 | Mężczyzn, 200m dowolny | Memoriał Jana Kota Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 5/5/2016 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:13 |
1 2 3 4 5 | Iwanicka Emilia Brach Oliwia Gawlik Maja Janik Anna Jawień Wiktoria | 04 04 05 05 05 | Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko Siemacha ASP Kraków Płetwal Zakopane Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT 51.58 NT NT |
Seria 2 z 7, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kołodziejczyk Agata Gniewek Oliwia Bandura Kinga Chorążak Agnieszka Ryba Monika Małysza Julia | 05 05 05 04 05 05 | Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Płetwal Zakopane Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.88 46.83 44.93 46.82 47.19 49.48 |
Seria 3 z 7, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Zuzanna Orzechowska Wiktoria Migacz Anna Łapka Aurelia Woźniak Natalia Panek Nikola | 04 05 05 05 05 04 | SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków STP Nowy Sącz Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 43.95 43.13 42.86 42.87 43.17 44.26 |
Seria 4 z 7, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Laura Vasilendiuc Emilia Tchórzewska Sabina Trzeciecka Agnieszka Brońska Julia Gicala Patrycja | 04 04 05 04 05 04 | Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków STP Nowy Sącz BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 42.48 41.84 41.61 41.84 41.90 42.61 |
Seria 5 z 7, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Chrapek Julia Weiss Weronika Kumor Aleksandra Plucińska Klaudia Smoleń Patrycja Świerta Emilia | 04 05 03 04 05 03 | Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.68 40.24 39.21 39.79 40.48 41.40 |
Seria 6 z 7, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Staśkiewicz Nikola Poreda Martyna Iwańska Barbara Basista Barbara Socha Zofia Szczepka Oliwia | 04 04 03 04 03 03 | Jordan Kraków Korona Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Wisła Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 38.94 37.84 36.37 37.58 37.94 39.10 |
Seria 7 z 7, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Jeleń Katarzyna Niepogodzińska Izabela Rajca Luiza Poznańska Justyna Rutka Emilia Bednarz Natalia | 04 03 04 05 04 04 | Omega Olkusz Siemacha ASP Kraków UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów Aquarius Myślenice Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 35.97 35.18 33.60 34.95 35.88 36.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 5/5/2016 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 10:25 |
2 3 4 | Kozioł Krzysztof Chyc Marcel Marczak Grzegorz | 03 05 05 | Korona Kraków Płetwal Zakopane CKiS Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 10, 10:27 |
2 3 4 5 | Tworek Wiktor Bukowski Kamil Stanek Jakub Zaremba Robert | 05 05 05 05 | Płetwal Zakopane Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 06 | NT 52.04 58.43 NT |
Seria 3 z 10, 10:29 |
1 2 3 4 5 6 | Michalec Jan Płusa Maksymilian Sikora Olgierd Kargul Filip Różycki Ignacy Laskowski Bogdan | 04 04 05 04 05 05 | Siemacha ASP Kraków Kmita Zabierzów Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 49.71 48.70 48.18 48.65 48.95 50.36 |
Seria 4 z 10, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Zamojski Kajetan Szczepanik Kacper Dziedzic Mikołaj Kozioł Przemysław Bigaj Gabriel Malecki Iwo | 05 05 04 05 05 05 | Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.72 45.57 44.73 45.35 45.88 47.80 |
Seria 5 z 10, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcik Mateusz Kamiński Bartosz Dadej Jakub Szczerba Igor Mazur Maksymilian Łopuch Jakub | 04 05 05 05 04 05 | Solne Miasto Wieliczka Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków Sokół Mościce Tarnów Jordan Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 43.06 42.44 41.56 41.80 42.74 43.85 |
Seria 6 z 10, 10:33 |
1 2 3 4 5 6 | Generowicz Marek Pawłowski Jan Wojtaszek Tomasz Jankowiak Cyprian Knapp Jakub Białek Wiktor | 04 05 03 04 04 04 | SMS Galicja Kraków CKiS Skawina SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 40.79 40.44 39.75 39.78 40.76 41.22 |
Seria 7 z 10, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Mamcarz Mateusz Litwora Filip Kulig Bartosz Zaczyński Filip Kłaput Maciej Tetlak Maciej | 04 03 04 04 04 05 | Płetwal Zakopane Sokół Mościce Tarnów STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 38.62 37.89 37.36 37.42 37.97 39.67 |
Seria 8 z 10, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 | Dziedzic Bartosz Oleksy Michał Miodoński Mateusz Roman Dawid Stręk Kacper Gościński Jakub | 04 03 03 04 04 05 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.87 36.71 36.55 36.66 36.77 37.32 |
Seria 9 z 10, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 | Grzenkowicz Paweł Kozak Arkadiusz Brączek Kacper Sadowy Piotr Hanf Szymon Sewielski Kacper | 03 04 03 04 03 05 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 36.41 35.96 33.81 35.13 36.19 36.52 |
Seria 10 z 10, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Piechota Edgar Łopuch Jan Szczurek Kacper Żukowski Kamil Wanat Grzegorz Masiuk Ksawery | 03 03 03 03 03 04 | Aquarius Myślenice Siemacha ASP Kraków UKS SP 8 Chrzanów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 33.51 33.18 32.11 32.81 33.19 33.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 5/5/2016 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:41 |
2 3 4 5 | Brach Oliwia Chorążak Agnieszka Janik Anna Cygan Nikoletta | 04 04 05 05 | BOSiR Brzesko Jordan Kraków Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 | NT 1:32.75 NT NT |
Seria 2 z 9, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 | Gniewek Oliwia Dzięgiel Zofia Nieciuńska Aleksandra Zawadzka Dorota Pituła Julia Szczurek Julia | 05 05 04 05 05 05 | Siemacha ASP Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:32.16 1:27.23 1:26.21 1:26.93 1:28.73 1:32.58 |
Seria 3 z 9, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 | Orzechowska Wiktoria Trzeciecka Agnieszka Guzik Karolina Dadej Julia Weiss Weronika Sobota Angelina | 05 04 05 05 05 04 | Siemacha ASP Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:23.31 1:22.35 1:20.55 1:21.78 1:23.09 1:25.87 |
Seria 4 z 9, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | Rapkiewicz Natalia Mayerberg Anna Szczepka Oliwia Świerta Emilia Siuta Sandra Biedroń Wiktoria | 05 05 03 03 05 05 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Gilus Gilowice Limanowa-Swim | 06 06 06 06 11 06 | 1:19.52 1:19.17 1:18.36 1:18.87 1:19.50 1:19.98 |
Seria 5 z 9, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | Włosik Wiktoria Tchórzewska Sabina Dzik Wiktoria Zawodny Oliwia Kalińska Martyna Rębiasz Martyna | 05 05 04 05 04 05 | Siemacha ASP Kraków Solne Miasto Wieliczka Limanowa-Swim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:17.93 1:17.43 1:16.37 1:16.40 1:17.57 1:17.94 |
Seria 6 z 9, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Poreda Martyna Basista Barbara Sobota Adriana Kostecka Paulina Kercel Emilia Zachacka Katarzyna | 04 04 03 04 05 04 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:15.89 1:15.58 1:12.38 1:15.50 1:15.60 1:15.96 |
Seria 7 z 9, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Jakubowska Maja Nita Wiktoria Chabałowska Ewa Drzazga Emilia Mokrzycka Natalia Rudek Aleksandra | 04 04 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Victoria Kozy Korona Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 11 06 06 | PK | 1:11.98 1:11.64 1:09.98 1:11.51 1:11.71 1:12.33 |
Seria 8 z 9, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 | Żak Amelia Żelazny Kinga Piotrowicz Martyna Biela Inga Mruk Julia Kania Kamila | 04 04 04 03 04 05 | Korona Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Aquarius Myślenice Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:09.65 1:09.01 1:08.59 1:08.66 1:09.17 1:09.85 |
Seria 9 z 9, 10:59 |
1 2 3 4 5 6 | Poznańska Justyna Szkurat Martyna Kozdęba Karolina Ziober Wiktoria Gwiazdowska Wiktoria Jeleń Katarzyna | 05 03 03 05 03 04 | UKS SP 8 Chrzanów Korona Kraków SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów Siemacha ASP Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:07.45 1:05.69 1:03.98 1:04.29 1:06.71 1:07.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 5/5/2016 | Chłopców, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 | Mamcarz Mateusz Mordarski Szymon Para Mikołaj Kierzkowski Eryk Tworek Wiktor Jedliński Adam | 04 05 03 05 05 04 | Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane CKiS Skawina Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 11, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 | Knapik Michał Bukowski Kamil Augustyn Adam Sobota Roch Cichoń Jan Chyc Marcel | 05 05 04 05 05 05 | Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków CKiS Skawina SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 1:36.86 1:32.81 1:30.76 1:31.77 1:35.40 NT |
Seria 3 z 11, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 | Zięba Wojciech Słaby Adrian Dybowski Antoni Kędra Kamil Mazur Maksymilian Zamojski Kajetan | 05 05 05 04 04 05 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:28.60 1:26.10 1:24.80 1:25.61 1:27.69 1:29.36 |
Seria 4 z 11, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | Pieróg Adam Ryszka Kacper Kosiba Szymon Jakubiec Paweł Kargul Filip Cierpiał Wiktor | 04 04 05 05 04 04 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.70 1:21.73 1:21.42 1:21.53 1:22.21 1:22.75 |
Seria 5 z 11, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 | Jadach Oliwier Szpak Marcel Generowicz Marek Basiaga Patryk Różycki Aleksander Ziółko Wiktor | 05 04 04 05 03 05 | Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Korona Kraków Kmita Zabierzów | 06 06 06 06 06 06 | 1:20.22 1:17.66 1:17.38 1:17.60 1:18.32 1:21.11 |
Seria 6 z 11, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 | Płusa Maksymilian Pawłowski Jan Skimina Kacper Gibuła Patryk Warchoł Sebastian Knapp Jakub | 04 05 04 05 05 04 | Kmita Zabierzów CKiS Skawina SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Aquarius Myślenice Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:15.66 1:13.83 1:13.55 1:13.61 1:14.92 1:16.43 |
Seria 7 z 11, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kawala Patryk Kluczewski Jakub Grzenkowicz Paweł Ciopała Michał Luberda Wiktor Strządała Jakub | 04 05 03 05 04 04 | UKS SP 8 Chrzanów Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice | 06 06 06 06 06 11 | 1:11.83 1:10.81 1:10.57 1:10.70 1:11.13 1:12.86 |
Seria 8 z 11, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Dziedzic Mikołaj Tomaniewski Filip Fortuna Filip Litwora Filip Basa Szymon Hanf Szymon | 04 04 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:10.26 1:10.07 1:09.20 1:09.56 1:10.15 1:10.32 |
Seria 9 z 11, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 | Skrzypek Filip Brączek Kacper Krystyński Aleksander Miodoński Mateusz Wanat Grzegorz Mikos Mateusz | 03 03 04 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:08.71 1:08.66 1:08.29 1:08.63 1:08.67 1:09.11 |
Seria 10 z 11, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Kacper Sieprawski Roch Żukowski Kamil Kuś Aleksander Leśniak Piotr Kozioł Krzysztof | 03 03 03 04 03 03 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Pływak Bochnia Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:06.86 1:06.10 1:03.78 1:05.36 1:06.66 1:08.05 |
Seria 11 z 11, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 | Szastak Błażej Lewicki Filip Daszkiewicz Michał Szczurek Kacper Barczyk Jan Koryciński Kamil | 03 03 03 03 03 03 | Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim UKS SP 8 Chrzanów Omega Olkusz Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:03.38 1:02.30 58.59 1:00.52 1:02.68 1:03.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 5/5/2016 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 11:26 |
2 3 4 | Iwanicka Emilia Kołodziejczyk Agata Grabczan Weronika | 04 05 03 | Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 11:28 |
2 3 4 5 | Małysza Julia Rębiasz Martyna Gawlik Maja Jawień Wiktoria | 05 05 05 05 | Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 | 56.79 51.81 54.44 57.05 |
Seria 3 z 9, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 | Michna Klaudia Stanek Zuzanna Kowalik Zofia Połeć Julia Zawadzka Dorota Szczurek Julia | 05 04 04 05 05 05 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 51.49 50.73 49.90 50.35 51.34 51.75 |
Seria 4 z 9, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 | Łagowska Oliwia Kryza Maja Bezpalko Kinga Łapka Aurelia Włosik Wiktoria Nieciuńska Aleksandra | 04 05 04 05 05 04 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 48.48 48.14 47.84 48.08 48.38 49.65 |
Seria 5 z 9, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 | Guzik Karolina Staśkiewicz Nikola Gurgul Julia Larysz Wiktoria Biedroń Wiktoria Zachacka Katarzyna | 05 04 04 04 05 04 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Limanowa-Swim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 47.16 45.38 44.56 45.16 45.47 47.51 |
Seria 6 z 9, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Sadlik Martyna Domiter Daria Sobota Adriana Bukowska Ola Zawodny Oliwia Zaczkiewicz Aleksandra | 03 04 03 05 05 04 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 44.21 44.13 43.57 43.68 44.19 44.32 |
Seria 7 z 9, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 | Wilczek Renata Mikulska Oliwia Oczkowska Daria Rudek Aleksandra Pawłowska Weronika Zwoleń Julia | 04 04 03 03 03 03 | Płetwal Zakopane BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów BOSiR Brzesko BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 43.42 41.75 41.39 41.56 43.35 43.56 |
Seria 8 z 9, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 | Schab Zuzanna Sopata Sandra Żak Amelia Gałka Katarzyna Jodłowska Zuzanna Plucińska Klaudia | 03 04 04 04 03 04 | Wisła Kraków STP Nowy Sącz Korona Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.22 40.92 40.57 40.68 41.03 41.25 |
Seria 9 z 9, 11:39 |
1 2 3 4 5 6 | Biela Inga Klimczyk Emilia Dach Wiktoria Błyskuń Amelia Skorupa Weronika Marek Amelia | 03 03 03 04 03 05 | Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Omega Olkusz Siemacha ASP Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 39.89 38.40 36.05 38.31 39.55 39.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 5/5/2016 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:41 |
2 3 4 | Sobota Roch Michalec Jan Chyc Marcel | 05 04 05 | CKiS Skawina Siemacha ASP Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 11:43 |
2 3 4 5 | Laskowski Bogdan Iheanacho Alexander Stanek Jakub Kowalczyk Mateusz | 05 05 05 05 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków CKiS Skawina | 06 06 06 06 | 58.59 51.76 55.37 1:05.36 |
Seria 3 z 8, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Drabczyk Krystian Dybowski Antoni Jakubiec Paweł Augustyn Adam Różycki Ignacy Zięba Wojciech | 04 05 05 04 05 05 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 51.69 50.93 50.58 50.71 51.37 51.71 |
Seria 4 z 8, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Szpak Marcel Ziółko Wiktor Mordarski Filip Łopuch Jakub Kosiba Szymon Rajski Radosław | 04 05 05 05 05 05 | SMS Galicja Kraków Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Siemacha ASP Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 49.62 49.17 47.70 47.82 49.36 50.47 |
Seria 5 z 8, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 | Różycki Aleksander Nosal Miłosz Warchoł Sebastian Daszkiewicz Mikołaj Kłaput Maciej Żak Michał | 03 04 05 04 04 05 | Korona Kraków Ósemka Oświęcim Aquarius Myślenice Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 46.64 46.39 44.89 46.08 46.55 47.28 |
Seria 6 z 8, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Płoskonka Jakub Kogut Tadeusz Płonka Jakub Mordarski Szymon Tetlak Maciej Kamiński Bartosz | 03 04 03 05 05 05 | SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 44.36 43.67 41.36 42.49 43.85 44.64 |
Seria 7 z 8, 11:52 |
1 2 3 4 5 6 | Skimina Kacper Nowak Wojciech Zaczyński Filip Bartłomowicz Tomasz Sikora Kacper Łopuch Jan | 04 05 04 03 03 03 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 41.00 40.08 39.58 39.68 40.49 41.31 |
Seria 8 z 8, 11:53 |
1 2 3 4 5 6 | Szydłowski Erwin Przystał Adam Dybowski Jan Gwóźdź Kacper Bryg Bartosz Sowa Łukasz | 03 03 03 03 04 03 | BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 37.50 37.02 34.45 36.75 37.35 38.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 5/5/2016 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:55 |
2 3 4 5 | Sobota Angelina Brońska Julia Łagowska Oliwia Mayerberg Anna | 04 05 04 05 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | 1:53.82 1:40.32 1:43.24 NT |
Seria 2 z 3, 11:58 |
1 2 3 4 5 6 | Siuta Sandra Mendyka Martyna Jakubowska Maja Dadej Julia Kercel Emilia Kalińska Martyna | 05 04 04 05 05 04 | Gilus Gilowice Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Siemacha ASP Kraków Solne Miasto Wieliczka | 11 06 06 06 06 06 | 1:37.33 1:33.50 1:31.43 1:33.21 1:34.28 1:37.90 |
Seria 3 z 3, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | Banaszkiewicz Oliwia Kania Kamila Tasak Aleksandra Ptaszyńska Weronika Ziober Wiktoria Kumor Aleksandra | 04 05 03 03 05 03 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:21.65 1:17.74 1:16.33 1:16.62 1:20.19 1:26.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 5/5/2016 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 | Ryszka Jakub Pieróg Adam Juda Dominik Cierpiał Wiktor Bigaj Gabriel Ptaszyński Stanisław | 04 04 04 04 05 05 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:51.53 1:38.23 1:33.27 1:36.09 1:48.70 NT |
Seria 2 z 4, 12:06 |
1 2 3 4 5 6 | Jadach Oliwier Strządała Jakub Stręk Kacper Stanek Szymon Żak Michał Bajgrowicz Paweł | 05 04 04 03 05 04 | Sokół Mościce Tarnów Gilus Gilowice Siemacha ASP Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 11 06 06 06 06 | 1:30.29 1:27.26 1:23.61 1:26.79 1:27.94 1:32.11 |
Seria 3 z 4, 12:08 |
1 2 3 4 5 6 | Soborski Igor Roman Dawid Kuś Aleksander Kawala Patryk Gibuła Patryk Sowa Bartłomiej | 05 04 04 04 05 05 | Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz UKS SP 8 Chrzanów BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.89 1:17.72 1:14.41 1:16.92 1:18.64 1:20.78 |
Seria 4 z 4, 12:11 |
1 2 3 4 5 6 | Zając Kamil Kubsik Stanisław Sowa Łukasz Barczyk Jan Szymanek Adam Jamróz Michał | 03 03 03 03 04 03 | Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.56 1:11.73 1:08.38 1:11.39 1:11.94 1:13.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 5/5/2016 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:13 |
1 2 3 4 5 6 | Socha Zofia Woźniak Natalia Mikulska Oliwia Chrapek Julia Pituła Julia Migacz Anna | 03 05 04 04 05 05 | Wisła Kraków Siemacha ASP Kraków BOSiR Brzesko Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | NT 3:27.65 3:17.91 3:23.36 3:33.64 NT |
Seria 2 z 5, 12:18 |
1 2 3 4 5 6 | Kryza Maja Gicala Patrycja Kostecka Paulina Cygan Nikoletta Kowalik Zofia Zaczkiewicz Aleksandra | 05 04 04 05 04 04 | Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko Sokół Mościce Tarnów Płetwal Zakopane Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:16.42 3:13.04 3:10.90 3:12.53 3:15.89 3:17.84 |
Seria 3 z 5, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 | Dzik Wiktoria Mruk Julia Sadlik Martyna Pawłowska Weronika Rapkiewicz Natalia Smoleń Patrycja | 04 04 03 03 05 05 | Limanowa-Swim Limanowa-Swim Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 3:06.80 3:01.39 2:55.89 2:56.66 3:01.57 3:10.34 |
Seria 4 z 5, 12:26 |
1 2 3 4 5 6 | Marek Amelia Niepogodzińska Izabela Chabałowska Ewa Ptaszyńska Weronika Błyskuń Amelia Schab Zuzanna | 05 03 03 03 04 03 | BOSiR Brzesko Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:52.85 2:49.66 2:48.97 2:49.10 2:49.73 2:55.28 |
Seria 5 z 5, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Gwiazdowska Wiktoria Tasak Aleksandra Jodłowska Zuzanna Żelazny Kinga Klimczyk Emilia Szkurat Martyna | 03 03 03 04 03 03 | Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:44.62 2:43.27 2:42.05 2:42.59 2:43.84 2:46.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 5/5/2016 | Chłopców, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 12:34 |
2 3 4 5 | Iheanacho Alexander Knapik Michał Sewielski Kacper Szczerba Igor | 05 05 05 05 | SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Limanowa-Swim Sokół Mościce Tarnów | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 12:38 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Olgierd Jedliński Adam Kozioł Przemysław Kędra Kamil Ryszka Kacper Para Mikołaj | 05 04 05 04 04 03 | Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Sokół Mościce Tarnów Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | NT 3:43.45 3:16.42 3:29.16 3:44.08 NT |
Seria 3 z 5, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 | Kogut Tadeusz Juda Dominik Kluczewski Jakub Nowak Wojciech Bajgrowicz Paweł Luberda Wiktor | 04 04 05 05 04 04 | Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Omega Olkusz STP Nowy Sącz Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:11.03 3:07.22 3:01.21 3:02.40 3:09.49 3:14.00 |
Seria 4 z 5, 12:47 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Szymon Skrzypek Filip Jamróz Michał Stanek Kacper Tomaniewski Filip Ciopała Michał | 03 03 03 04 04 05 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 2:51.67 2:50.44 2:45.14 2:48.19 2:50.55 2:58.01 |
Seria 5 z 5, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 | Dybowski Jan Zając Kamil Daszkiewicz Michał Przystał Adam Piechota Edgar Bryg Bartosz | 03 03 03 03 03 04 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:40.65 2:36.89 2:27.06 2:33.50 2:38.65 2:44.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 5/5/2016 | Dziewcząt, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:55 |
1 2 3 4 5 | Miernik Wiktoria Gałka Katarzyna Kotyza Aleksandra Mendyka Martyna Banaszkiewicz Oliwia | 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 | NT NT 12:39.84 13:01.52 NT |
Seria 2 z 2, 13:09 |
1 2 3 4 5 6 | Skorupa Weronika Drzazga Emilia Fuks Aleksandra Dach Wiktoria Kozdęba Karolina Rajca Luiza | 03 03 03 03 03 04 | Siemacha ASP Kraków Victoria Kozy Gilus Gilowice Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów | 06 11 11 06 06 06 | PK | 11:02.56 10:49.38 9:47.67 10:20.06 10:59.01 11:07.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 5/5/2016 | Chłopców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 13:22 |
1 2 3 4 5 | Basa Szymon Szymanek Adam Drabczyk Krystian Ryszka Jakub Szastak Błażej | 03 04 04 04 03 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT 12:34.97 13:24.21 NT |
Seria 2 z 3, 13:36 |
1 2 3 4 5 6 | Płoskonka Jakub Kulig Bartosz Skrzyszowski Bruno Kubsik Stanisław Krystyński Aleksander Wójcik Mateusz | 03 04 03 03 04 04 | SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Wisła Kraków Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 11:56.70 11:33.07 10:52.29 10:59.73 11:35.63 12:19.19 |
Seria 3 z 3, 13:49 |
1 2 3 4 5 6 | Fortuna Filip Koryciński Kamil Lewicki Filip Sieprawski Roch Masiuk Ksawery Sadowy Piotr | 03 03 03 03 04 04 | SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim BOSiR Brzesko STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 10:45.05 10:04.30 9:26.60 10:03.85 10:18.61 10:50.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 5/5/2016 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 14:01 |
2 | Akademia Sportu Progres 2005 K (2) | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Małysza Julia 05, Pituła Julia 05, Woźniak Natalia 05 |
3 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 06 | NT |
4 | Akademia Sportu Progres 2005 K(3) | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Jawień Wiktoria 05, Gawlik Maja 05, Gniewek Oliwia 05, Łapka Aurelia 05 |
Seria 2 z 3, 14:08 |
2 | UKS Ósemka Oświęcim | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
3 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 5:45.00 |
4 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 5:46.39 |
5 | Akademia Sportu Progres 2004 K | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Zaczkiewicz Aleksandra 04, Chrapek Julia 04, Bezpalko Kinga 04, Bednarz Natalia 04 |
Seria 3 z 3, 14:15 |
1 | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 06 | 5:17.00 |
Cygan Nikoletta 05, Ryba Monika 05, Janik Anna 05, Bukowska Ola 05 |
2 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 4:43.10 |
Błyskuń Amelia 04, Gałka Katarzyna 04, Jeleń Katarzyna 04, Banaszkiewicz Oliwia 04 |
3 | SMS Galicja Kraków 13 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:31.97 |
Kozdęba Karolina 03, Jodłowska Zuzanna 03, Chabałowska Ewa 03, Klimczyk Emilia 03 |
4 | Akademia Sportu Progres 2003 K | Siemacha ASP Kraków | 06 | 4:34.78 |
Niepogodzińska Izabela 03, Gwiazdowska Wiktoria 03, Skorupa Weronika 03, Dach Wiktoria 03 |
5 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 5:12.39 |
Rębiasz Martyna 05, Guzik Karolina 05, Zawodny Oliwia 05 |
6 | Akademia Sportu Progres 2005 K (1) | Siemacha ASP Kraków | 06 | 5:24.83 |
Orzechowska Wiktoria 05, Włosik Wiktoria 05, Weiss Weronika 05, Kercel Emilia 05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 5/5/2016 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 14:21 |
1 | MKS Jordan Kraków I | Jordan Kraków | 06 | NT |
2 | Akademia Sportu Progres 2004 M | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Augustyn Adam 04, Michalec Jan 04, Kędra Kamil 04, Kogut Tadeusz 04 |
3 | 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
Gościński Jakub 05, Żak Michał 05, Tetlak Maciej 05, Sowa Bartłomiej 05 |
4 | UKS Ósemka Oświęcim | Ósemka Oświęcim | 06 | NT |
5 | 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
Iheanacho Alexander 05, Różycki Ignacy 05, Rajski Radosław 05, Dybowski Antoni 05 |
6 | Akademia Sportu Progres 2005 M | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 2, 14:28 |
1 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 06 | 5:41.12 |
2 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:43.26 |
Sieprawski Roch 03, Mikos Mateusz 03, Brączek Kacper 03, Daszkiewicz Michał 03 |
3 | SMS Galicja Kraków 13 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:19.28 |
Żukowski Kamil 03, Lewicki Filip 03, Sikora Kacper 03, Sowa Łukasz 03 |
4 | SMS Galicja Kraków 13 | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:33.62 |
Dybowski Jan 03, Wanat Grzegorz 03, Woźniczka Alan 03, Fortuna Filip 03 |
5 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 5:29.00 |
6 | Akademia Sportu Progres 2003 M | Siemacha ASP Kraków | 06 | NT |
Łopuch Jan 03, Bukała Bartosz 03, Stręk Kacper 04, Koryciński Kamil 03 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |