Już Pływam Sucha Beskidzka, 5/6/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Gicala Natalia | 07 | 01506 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 23.00 22.00 | |||||
Skoczek Małgorzata | 07 | 01506 | 101506600021 | 25m dowolny (13) 25m motylkowy (1) | 18.50 22.30 |
Basta Nina | 06 | 00306 | 100306600145 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (11) | 56.66 59.58 | ||||
Czaja Zuzanna | 08 | 00306 | 100306600189 | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 19.25 20.39 |
||||
Haluch Konrad | 06 | 00306 | 100306700143 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (8) | 42.13 48.08 |
||||
Kamzol Flawia | 07 | 00306 | 100306600178 | 25m dowolny (13) 25m motylkowy (1) | 15.94 16.94 |
||||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (12) | 38.65 49.76 |
||||
Lasek Blanka | 06 | 00306 | 100306600147 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 49.23 54.13 |
||||
Nowicka Jagoda | 06 | 00306 | 100306600149 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 47.84 NT |
||||
Podkowa Oskar | 06 | 00306 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Pyrcz Szymon | 06 | 00306 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
KS Korona | 00306 | 8 x 25m dowolny (17) | Mieszane | 10 lat | NT |
Bętkowska Zuzanna | 06 | OPSKA | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 37.00 45.00 |
Machno Anna | 07 | 04611 | 25m dowolny (13) 25m klasyczny (9) | 18.60 24.00 |
Bialek Amelia | 07 | MAZYW | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 23.00 27.00 | |||||
Górna Wiktoria | 07 | MAZYW | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 29.00 31.00 |
|||||
Knapek Franciszek | 07 | MAZYW | 25m klasyczny (10) 25m motylkowy (2) | 27.00 23.00 |
|||||
Konior Julia | 07 | MAZYW | 25m dowolny (13) 25m klasyczny (9) | 29.00 32.00 |
|||||
Kowaliczek Natalia | 10 | MAZYW | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 41.00 43.00 |
|||||
Kubica Wiktor | 08 | MAZYW | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 25.00 27.00 |
|||||
Prochownik Maria | 07 | MAZYW | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 27.00 30.00 |
|||||
Urbaś Jagoda | 07 | MAZYW | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 29.00 34.00 |
Marbi-Sport Żywiec 1 | MAZYW | 8 x 25m dowolny (17) | Mieszane | 9 lat i młodsi | 2:20.00 |
Całka Alicja | 07 | MAKRA | 25m grzbietowy (5) 25m motylkowy (1) | 23.80 NT | |||||
Erstzen Sean | 07 | MAKRA | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 23.76 26.54 |
|||||
Górnikiewicz Jędzrzej | 07 | MAKRA | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 23.85 23.86 |
|||||
Jasiniak Anna | 07 | MAKRA | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 22.98 NT |
|||||
Kusińska Zofia | 08 | MAKRA | 25m klasyczny (9) 25m motylkowy (1) | 27.00 NT |
|||||
Musiałek Marta | 08 | MAKRA | 25m klasyczny (9) | NT | |||||
Nyiregyhazki Tony | 07 | MAKRA | 25m dowolny (14) 25m klasyczny (10) | 23.61 NT |
|||||
Pawlik-Gwozdecki Ignacy | 07 | MAKRA | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Płaczek Mateusz | 07 | MAKRA | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 19.00 24.39 |
|||||
Płaczek Natalia | 07 | MAKRA | 25m grzbietowy (5) | 25.00 | |||||
Sanowski Patryk | 07 | MAKRA | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | 19.57 25.41 |
Maxrelax Kraków 1 | MAKRA | 8 x 25m dowolny (17) | Mieszane | 9 lat i młodsi | NT |
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 25m klasyczny (9) 25m motylkowy (1) | 34.18 30.46 | |||||
Gondek Kasper | 06 | 01406 | 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (4) | 51.44 47.67 |
|||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 21.97 23.04 |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 25m grzbietowy (5) 25m motylkowy (1) | 23.20 28.40 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (2) | 23.00 21.07 |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 50m grzbietowy (8) 50m motylkowy (4) | 40.98 39.76 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 25m dowolny (13) 25m motylkowy (1) | 18.76 21.51 |
|||||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (2) | 20.37 23.00 |
|||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (3) | 55.40 55.58 |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 8 x 25m dowolny (17) | Mieszane | 10 lat | 2:40.00 |
Bandura Oliwia | 06 | 03706 | 103706600082 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (3) | 43.11 NT | ||||
Bysiek Oliwia | 06 | 03706 | 103706600073 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (3) | 44.00 NT |
||||
Czyż Adam | 06 | 03706 | 103706700074 | 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (4) | 45.55 39.99 |
||||
Czyżycki Patryk | 06 | 03706 | 103706700075 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | 42.50 NT |
||||
Figiel Emilia | 06 | 03706 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 47.68 53.81 |
|||||
Filipiak Julia | 06 | 03706 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 40.86 48.41 |
|||||
Ilnicka Amelia | 06 | 03706 | 103706600077 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (3) | 37.50 45.50 |
||||
Kopta Piotr | 06 | 03706 | 103706700078 | 50m grzbietowy (8) 50m motylkowy (4) | 45.50 45.50 |
||||
Korcala Alan | 06 | 03706 | 103706700085 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (8) | 52.07 56.78 |
||||
Limanówka Aleksandra | 06 | 03706 | 103706600087 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 42.70 53.24 |
||||
Malik Emilia | 08 | 03706 | 25m klasyczny (9) 25m motylkowy (1) | 23.30 23.30 |
|||||
Mroczek Joanna | 06 | 03706 | 103706600088 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | NT NT |
||||
Nowakowski Iwo | 08 | 03706 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03706 | 25m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 17.97 20.98 |
|||||
Orzechowska Blanka | 07 | 03706 | 25m dowolny (13) 25m klasyczny (9) | 21.64 28.30 |
|||||
Polowiec Nikola | 07 | 03706 | 25m dowolny (13) 25m klasyczny (9) | 21.98 27.88 |
|||||
Rubenbauer Wojciech | 07 | 03706 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 27.86 31.78 |
|||||
Rzucidło Marek | 07 | 03706 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 18.50 21.10 |
|||||
Smurzyńska Julia | 06 | 03706 | 103706600079 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (3) | 37.50 40.99 |
||||
Ćwikliński Maciej | 06 | 03706 | 103706700076 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (12) | 48.50 57.27 |
||||
Ślęzak Emilia | 08 | 03706 | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
AS Progres AS Progres 1 AS Progres 2 AS Progres | 03706 03706 03706 03706 | 4 x 50m zmienny (19) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) 8 x 25m dowolny (17) | Mężczyzn Kobiet Kobiet Mieszane | 9 lat i młodsi 9 lat i młodsi 9 lat i młodsi 9 lat i młodsi | NT NT NT NT |
Cholewa Hanna | 07 | 03506 | 25m dowolny (13) 25m klasyczny (9) | 19.03 24.10 | |||||
Depczyński Jakub | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | 40.00 37.00 |
|||||
Dulak Emilia | 07 | 03506 | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 21.45 25.32 |
|||||
Gaweł Szymon | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | 32.50 39.00 |
|||||
Gałuszka Magdalena | 08 | 03506 | 25m dowolny (13) 25m klasyczny (9) | 23.00 28.00 |
|||||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 18.11 21.25 |
|||||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 25m dowolny (14) 25m klasyczny (10) | 18.84 24.62 |
|||||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 22.50 23.55 |
|||||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 25m dowolny (14) 25m klasyczny (10) | 24.36 28.00 |
|||||
Kolasa Oliwia | 07 | 03506 | 25m dowolny (13) 25m klasyczny (9) | 21.74 26.98 |
|||||
Kot Kacper | 08 | 03506 | 25m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 18.48 22.60 |
|||||
Kowalik Norbert | 07 | 03506 | 25m dowolny (14) 25m klasyczny (10) | 20.31 27.28 |
|||||
Kowalski Mieszko | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | 34.00 38.00 |
|||||
Kuna Jakub | 07 | 03506 | 25m dowolny (14) 25m klasyczny (10) | 19.00 23.92 |
|||||
Myszkowski Igor | 07 | 03506 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 19.79 24.26 |
|||||
Nowak Aleksandra | 07 | 03506 | 25m dowolny (13) 25m klasyczny (9) | 25.00 32.04 |
|||||
Przystał Antonio | 07 | 03506 | 25m klasyczny (10) 25m motylkowy (2) | 24.22 23.40 |
|||||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03506 | 25m dowolny (13) 25m motylkowy (1) | 19.42 24.80 |
|||||
Słomski Mikołaj | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | 26.00 29.00 |
|||||
Urbaniec Zofia | 07 | 03506 | 25m dowolny (13) 25m klasyczny (9) | 30.00 28.64 |
|||||
Wrześniak Dawid | 07 | 03506 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (10) | 26.11 27.87 |
|||||
Wuszczewska Marcelina | 07 | 03506 | 25m dowolny (13) 25m klasyczny (9) | 20.69 32.40 |
|||||
Zawiślan Julia | 07 | 03506 | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 24.00 25.02 |
|||||
Zbrożek Adam | 07 | 03506 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 21.06 26.40 |
|||||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (2) | 21.70 24.20 |
Mistrzowie z Wieliczki | 03506 | 8 x 25m dowolny (17) | Mieszane | 9 lat i młodsi | NT |
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (12) | NT NT |
Bisaga Małgorzata | 07 | 02706 | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | NT NT | |||||
Bisaga Wojciech | 06 | 02706 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
|||||
Błachut Maria | 06 | 02706 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 52.00 1:02.00 |
|||||
Kubas Kacper | 07 | 02706 | 25m dowolny (14) 25m klasyczny (10) | 21.00 27.00 |
|||||
Kłapyta Jakub | 06 | 02706 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (12) | 46.00 57.00 |
|||||
Mazur Martyna | 06 | 02706 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Najder Bartłomiej | 06 | 02706 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (12) | 42.00 52.00 |
|||||
Panek Natalia | 06 | 02706 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 51.00 56.00 |
|||||
Parchańska Julia | 06 | 02706 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (11) | 46.22 54.30 |
|||||
Pochopień Paweł | 07 | 02706 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 21.00 23.00 |
|||||
Sowa Barbara | 07 | 02706 | 25m dowolny (13) 25m motylkowy (1) | 17.30 21.00 |
|||||
Trybała Julia | 07 | 02706 | 25m dowolny (13) 25m klasyczny (9) | 24.00 27.00 |
|||||
Wrona Ewa | 06 | 02706 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Wrona Maria | 08 | 02706 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | NT NT |
|||||
Zawojski Bartosz | 06 | 02706 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | 36.00 NT |
|||||
Łazarz Milena | 06 | 02706 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 42.00 54.00 |
Jasien Sucha Besk. 1 Jasien Sucha Besk. 1 Jasien Sucha Besk. 1 | 02706 02706 02706 | 4 x 50m zmienny (19) 4 x 50m zmienny (18) 8 x 25m dowolny (17) | Mężczyzn Kobiet Mieszane | 9 lat i młodsi 9 lat i młodsi 10 lat | NT NT NT |
Łukasik Oliwier | 06 | 05411 | 105411700014 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | 36.00 37.40 | 21/5/2016 14/5/2016 | Od młodzika do olimpijczyka AZ (POL) Jurajska Liga Pływacka (POL) |
||
Łukasik Zuzanna | 08 | 05411 | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 29.31 33.41 | 28/4/2016 28/4/2016 | Skała CUP Łazy (POL) Skała CUP Łazy (POL) |
Konieczny Miłosz | 07 | 03906 | 103906700009 | 25m grzbietowy (6) 25m motylkowy (2) | 24.70 23.07 | 22/5/2016 7/5/2016 | Limanowa Miechów |
||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 103906600006 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 25.42 32.08 | 6/12/2015 6/12/2015 | Miechów Miechów |
||
Mazur Miłosz | 06 | 03906 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (12) | NT 54.56 | 7/5/2016 | Miechów |
|||
Pach Patrycja | 09 | 03906 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 27.84 NT | 22/5/2016 | Limanowa | |||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 103906700001 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (12) | 37.80 52.21 | 13/3/2016 23/4/2016 | Myślenice Zabierzów |
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | 34.75 41.64 | ||||
Giec Kacper | 07 | 03306 | 25m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 16.99 19.69 |
|||||
Grzebinoga Franciszek | 06 | 03306 | 103306700041 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | 36.96 NT |
||||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 50m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) | 37.89 38.72 |
||||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 34.14 44.70 |
||||
Kaszuba Magda | 08 | 03306 | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 22.39 24.24 |
|||||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | 37.16 47.61 |
||||
Korcz Kinga | 06 | 03306 | 103306600045 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (3) | 35.44 40.11 |
||||
Kuś Wiktor | 06 | 03306 | 103306700046 | 50m grzbietowy (8) 50m motylkowy (4) | 41.25 41.65 |
||||
Mączka Klaudia | 08 | 03306 | 25m dowolny (13) 25m klasyczny (9) | 21.65 29.11 |
|||||
Mędrek Krzysztof | 06 | 03306 | 103306700047 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (8) | 42.38 46.16 |
||||
Niestój Igor | 08 | 03306 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 17.80 22.70 |
|||||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (12) | 36.99 45.71 |
||||
Polarz Lena | 06 | 03306 | 103306600051 | 50m klasyczny (11) 50m motylkowy (3) | 48.58 46.56 |
||||
Płonka Bartosz | 06 | 03306 | 103306700050 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (12) | 43.54 45.76 |
||||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 37.64 44.26 |
||||
Waśko Faustyna | 06 | 03306 | 103306600053 | 50m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) | 47.20 44.25 |
||||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | 36.75 47.53 |
||||
Wójcikowski Patryk | 08 | 03306 | 25m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 20.02 26.11 |
Omega Olkusz 1 Omega Olkusz 1 Omega Olkusz 1 | 03306 03306 03306 | 4 x 50m zmienny (19) 4 x 50m zmienny (18) 8 x 25m dowolny (17) | Mężczyzn Kobiet Mieszane | 10 lat 10 lat 10 lat | 2:48.20 2:40.20 NT |
Hańderek Mateusz | 06 | 00406 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (8) | 35.92 42.47 | |||||
Małecka Karolina | 09 | 00406 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | 27.00 NT |
Chabasiewicz Jakub | 07 | 03406 | 25m dowolny (14) 25m klasyczny (10) | 19.80 25.04 | |||||
Litwa Justyna | 08 | 03406 | 25m dowolny (13) 25m klasyczny (9) | 20.30 26.05 |
|||||
Litwa Tomasz | 06 | 03406 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (4) | 32.85 36.70 |
|||||
Małota Jan | 07 | 03406 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 24.03 26.07 |
|||||
Płaskocińska Agnieszka | 06 | 03406 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | NT 57.90 |
|||||
Sawińska Antonina | 08 | 03406 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (9) | NT NT |
|||||
Sawiński Wojciech | 08 | 03406 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Wojciechowska Maria | 06 | 03406 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Zabielna Amelia | 06 | 03406 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | NT NT |
Salwator Kraków 1 Salwator Kraków 1 | 03406 03406 | 4 x 50m zmienny (19) 4 x 50m zmienny (18) | Mężczyzn Kobiet | 9 lat i młodsi 9 lat i młodsi | NT NT |
Kieroński Marcel | 07 | 03606 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 17.88 21.54 |
Cora Lena | 07 | 00706 | 25m dowolny (13) 25m motylkowy (1) | 21.22 22.50 | |||||
Kawala Szymon | 08 | 00706 | 25m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 18.22 18.81 |
|||||
Rajca Lena | 08 | 00706 | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 19.93 21.90 |
|||||
Waligóra Emilia | 07 | 00706 | 25m grzbietowy (5) 25m motylkowy (1) | 21.92 23.89 |
|||||
Zychowicz Krystian | 07 | 00706 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 18.70 20.17 |
Bernacik Dawid | 06 | 00806 | 100806700326 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (12) | 44.91 54.82 | ||||
Czerwik Krzysztof | 06 | 00806 | 100806700345 | 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (4) | 55.57 NT |
||||
Hałatek Patryk | 08 | 00806 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 24.81 35.65 |
|||||
Jakubiec Anna | 08 | 00806 | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 32.83 29.60 |
|||||
Jarosz Mateusz | 08 | 00806 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 27.80 34.90 |
|||||
Jarosz Zuzanna | 06 | 00806 | 100806600327 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (3) | 41.80 NT |
||||
Juda Aleksandra | 06 | 00806 | 100806600349 | 50m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) | 43.67 40.00 |
||||
Kaczmarczyk Jakub | 08 | 00806 | 25m dowolny (14) 25m grzbietowy (6) | 28.14 39.91 |
|||||
Klęczar Natalia | 06 | 00806 | 100806600328 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
||||
konopczyński Szymon | 07 | 00806 | 25m dowolny (14) 25m klasyczny (10) | 24.35 29.54 |
|||||
Kos Maciej | 07 | 00806 | 25m dowolny (14) 25m motylkowy (2) | 18.88 19.82 |
|||||
Kowalik Jędrzej | 06 | 00806 | 100806700347 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (12) | 45.00 55.00 |
||||
Machulak Kamil | 06 | 00806 | 100806700329 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (12) | 37.43 48.57 |
||||
Mendyk Hanna | 08 | 00806 | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 30.20 27.06 |
|||||
Merkel Ewa | 06 | 00806 | 100806600330 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 42.92 50.48 |
||||
Merta Miłosz | 06 | 00806 | 100806700331 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (12) | 42.95 54.09 |
||||
Miodońska Wiktoria | 06 | 00806 | 100806600332 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 36.50 43.67 |
||||
Myga Igor | 06 | 00806 | 100806700333 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
||||
Odrobina Bartosz | 06 | 00806 | 100806700334 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
||||
Odrobina Patryk | 06 | 00806 | 100806700335 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
||||
Pasternak Klaudia | 06 | 00806 | 100806600336 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (7) | 44.92 51.56 |
||||
Skawina Witold | 06 | 00806 | 100806700337 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (12) | 49.13 55.29 |
||||
Słomski Jakub | 06 | 00806 | 100806700338 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
||||
Telesiewicz Martyna | 06 | 00806 | 100806600344 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (11) | 55.20 1:00.37 |
||||
Turza Jakub | 06 | 00806 | 100806700339 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
||||
Uchańska Oliwia | 08 | 00806 | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 27.30 28.41 |
|||||
Wilczak Szymon | 06 | 00806 | 100806700341 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (12) | 48.50 54.63 |
||||
Woźnicki Dominik | 06 | 00806 | 100806700342 | 50m grzbietowy (8) 50m motylkowy (4) | 42.29 NT |
||||
Wąsik Martyna | 06 | 00806 | 100806600340 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (11) | NT 59.80 |
||||
Zielińska Weronika | 08 | 00806 | 25m dowolny (13) 25m grzbietowy (5) | 31.83 27.45 |
Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 | 00806 00806 00806 | 4 x 50m zmienny (19) 4 x 50m zmienny (18) 8 x 25m dowolny (17) | Mężczyzn Kobiet Mieszane | Open Open Open | 2:58.00 3:05.80 2:39.00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |