DMW Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Nowy Targ, 11 - 12/6/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 100m dowolny (117) 200m dowolny (113) 50m motylkowy (103) 100m zmienny (129) | 1:22.00 2:50.00 42.00 1:36.00 | ||||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 100m dowolny (118) 200m dowolny (114) 50m motylkowy (104) 100m zmienny (130) | 1:13.50 2:38.00 35.00 1:21.50 |
||||
Gicala Patrycja | 04 | 01506 | 101506600027 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 3:10.00 1:38.00 |
||||
Gurgul Julia | 04 | 01506 | 101506600026 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 1:19.00 1:34.00 3:22.00 NT |
||||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 50m klasyczny (121) 100m klasyczny (105) 50m motylkowy (103) 100m zmienny (129) | 40.00 1:30.00 36.00 1:21.50 |
||||
Masiuk Ksawery | 04 | 01506 | 101506700013 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (17) | 5:05.75 1:10.83 2:31.22 2:38.32 |
||||
Mikulska Oliwia | 04 | 01506 | 101506600024 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | NT 1:33.00 3:19.00 NT |
||||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 200m dowolny (113) 50m grzbietowy (125) 100m grzbietowy (109) 100m zmienny (129) | 2:52.00 40.00 1:27.00 NT |
BOSiR Brzesko 1 BOSiR Brzesko 1 BOSiR Brzesko 1 | 01506 01506 01506 | 4 x 50m dowolny (131) 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m zmienny (115) | Mieszane Mieszane Mieszane | 11 lat 12 lat 11 lat | NT NT NT |
Czamara Nina | 04 | 00306 | 100306600175 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | NT 1:52.60 | ||||
Iegorushkova Polina | 04 | 00306 | 100306600135 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 3:15.29 1:41.42 |
||||
Knapp Jakub | 04 | 00306 | 100306700126 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (2) | 1:25.35 5:45.37 1:27.18 1:35.73 |
||||
Kędracki Mikołaj | 04 | 00306 | 100306700176 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | NT 1:51.76 |
||||
Nita Wiktoria | 04 | 00306 | 100306600118 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:11.64 5:30.92 1:22.64 2:51.39 |
||||
Panek Nikola | 04 | 00306 | 100306600128 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:19.90 6:10.59 1:33.18 3:17.80 |
||||
Poreda Martyna | 04 | 00306 | 100306600119 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:14.76 1:25.20 2:51.99 NT |
||||
Pyrcz Kamil | 04 | 00306 | 100306700188 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | NT NT |
||||
Sieniawski Mateusz | 04 | 00306 | 100306700136 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (4) | 1:25.35 1:36.47 1:38.83 |
||||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:20.47 1:33.64 |
||||
Żak Amelia | 04 | 00306 | 100306600133 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (16) | 1:08.11 5:27.85 2:52.52 3:04.11 |
||||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:08.62 2:45.87 1:27.55 NT |
Korona Kraków 1 Korona Kraków 1 Korona Kraków 2 Korona Kraków 2 | 00306 00306 00306 00306 | 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat | 2:15.00 NT NT NT |
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (3) | 1:14.90 6:00.00 1:26.00 1:34.00 | ||||
Mruk Julia | 04 | 03206 | 103206600033 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:09.00 5:50.00 NT 2:56.00 |
||||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 100m dowolny (118) 200m dowolny (114) 100m grzbietowy (110) 100m zmienny (130) | 1:10.00 2:40.00 1:19.50 1:26.00 |
Limanowa Swim 1 Limanowa Swim 1 | 03206 03206 | 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m zmienny (18) | Mieszane Mieszane | 12 lat 12 lat | 2:10.00 2:25.00 |
Bukowska Ola | 05 | 04206 | 100m klasyczny (105) 50m motylkowy (103) | 1:30.30 39.00 | |||||
Chyc Marcel | 05 | 04206 | 50m motylkowy (104) | 39.00 | |||||
Cygan Nikoletta | 05 | 04206 | 200m dowolny (113) 100m grzbietowy (109) | 2:40.00 1:22.00 |
|||||
Janik Anna | 05 | 04206 | 200m dowolny (113) 100m grzbietowy (109) | 2:43.00 1:26.00 |
|||||
Mamcarz Mateusz | 04 | 04206 | 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 2:39.00 1:11.00 |
|||||
Para Mikołaj | 03 | 04206 | 400m dowolny (112) 200m grzbietowy (108) | NT 2:56.00 |
|||||
Wilczek Renata | 04 | 04206 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) | NT 1:30.00 |
Płetwal Zakopane 1 | 04206 | 4 x 50m zmienny (115) | Mieszane | 11 lat | NT |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 6:18.38 1:39.89 3:27.30 3:05.89 | ||||
Burek Krzysztof | 04 | 00106 | 100106700378 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) | 1:35.12 1:57.49 NT NT |
||||
Chorążak Agnieszka | 04 | 00106 | 100106600368 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:31.89 1:41.77 |
||||
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:22.36 NT 1:37.89 3:40.51 |
||||
Grelewicz Łukasz | 04 | 00106 | 100106700379 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (17) | 1:21.62 6:17.82 3:57.40 NT |
||||
Kargul Filip | 04 | 00106 | 100106700380 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:22.21 1:41.38 3:42.88 1:52.40 |
||||
Kosiba Szymon | 05 | 00106 | 100106700385 | 100m dowolny (118) 200m dowolny (114) 100m grzbietowy (110) 100m zmienny (130) | 1:17.30 3:01.78 1:42.88 NT |
||||
Kruczek Hubert | 04 | 00106 | 100106700381 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:29.11 1:54.00 NT |
||||
Leszczak Aleksandra | 03 | 00106 | 100106600353 | 100m dowolny (117) 100m grzbietowy (123) | 1:21.35 1:39.67 |
||||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700376 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:27.69 6:47.07 1:31.08 3:12.96 |
||||
Nieciuńska Aleksandra | 04 | 00106 | 100106600377 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:25.89 3:44.79 1:48.62 NT |
||||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:21.14 6:44.61 1:38.23 NT |
||||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (2) | 1:15.27 6:20.82 1:35.00 NT |
||||
Staśkiewicz Nikola | 04 | 00106 | 100106600366 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (16) | 1:26.39 3:04.39 1:37.97 3:33.06 |
||||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:30.98 4:00.00 1:41.70 3:42.98 |
||||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:28.75 1:34.21 3:17.00 1:52.09 |
MKS Jordan Kraków I MKS Jordan Kraków II MKS Jordan Kraków III MKS Jordan Kraków I MKS Jordan Kraków II MKS Jordan Kraków III | 00106 00106 00106 00106 00106 00106 | 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat | 2:24.00 NT NT 2:37.00 NT NT |
Biela Inga | 03 | 00506 | 100506600045 | 100m dowolny (117) 100m klasyczny (105) 200m klasyczny (119) 100m motylkowy (101) | 1:08.48 1:26.34 3:10.55 1:35.39 | ||||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100506700048 | 100m dowolny (118) 100m grzbietowy (124) 200m grzbietowy (108) 100m klasyczny (106) | 1:04.71 1:11.86 2:30.23 1:23.39 |
||||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 100506600051 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:17.85 2:45.58 1:24.73 2:54.41 |
||||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 100506700047 | 100m dowolny (118) 100m grzbietowy (110) 100m klasyczny (106) 100m zmienny (130) | 1:14.92 1:32.59 1:38.70 1:28.48 |
Kalińska Martyna | 04 | 03506 | 103506600040 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:17.57 5:48.45 1:37.90 3:18.33 | 20/3/2016 5/12/2015 11/4/2015 5/3/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Stalowa Wola (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Kania Kamila | 05 | 03506 | 103506600036 | 100m dowolny (117) 200m dowolny (113) 50m grzbietowy (125) 100m grzbietowy (109) | 1:09.73 2:26.50 36.65 1:19.98 | 5/6/2016 19/3/2016 13/2/2016 19/3/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 103506700043 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:10.41 5:35.20 1:17.39 2:46.55 | 14/5/2016 5/3/2016 17/4/2016 19/3/2016 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) Herby (POL) Krakow (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03506 | 103506700044 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:08.29 5:21.26 1:28.35 3:06.90 | 10/4/2016 4/6/2016 4/6/2016 4/6/2016 | Stalowa Wola (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Nowak Laura | 04 | 03506 | 103506600051 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (16) | 1:26.59 3:02.32 1:43.98 3:12.69 | 4/6/2016 14/5/2016 19/3/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03506 | 103506600038 | 200m dowolny (113) 50m klasyczny (121) 50m motylkowy (103) 100m zmienny (129) | 2:45.31 44.32 37.01 1:23.83 | 28/5/2016 20/3/2016 28/5/2016 7/5/2016 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) Miechow (POL) |
||
Roman Dawid | 04 | 03506 | 103506700042 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:18.10 2:48.00 1:17.72 2:58.62 | 20/3/2016 19/3/2016 19/3/2016 5/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03506 | 103506500039 | 100m dowolny (117) 100m grzbietowy (109) 50m motylkowy (103) 100m zmienny (129) | 1:17.43 1:29.13 42.81 1:30.21 | 29/5/2016 10/4/2016 7/11/2015 4/6/2016 | Wadowice (POL) Stalowa Wola (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Wójcik Mateusz | 04 | 03506 | 103506700055 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:14.75 5:34.83 1:25.39 2:59.01 | 20/5/2016 18/3/2016 4/6/2016 19/3/2016 | Radlin (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
Gal Grzegorz | 03 | 04106 | 100m dowolny (118) 100m klasyczny (106) | 1:16.20 NT | 25/5/2016 | Nowy Targ (POL) | |||
Limanowski Piotr | 03 | 04106 | 100m dowolny (118) | 1:16.80 | 18/2/2016 | Zakopane (POL) | |||
Mroczka Zuzzana | 05 | 04106 | 50m grzbietowy (125) | NT | |||||
Wołczek Krystyna | 04 | 04106 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) | 6:30.01 NT | 2/6/2016 | Nowy Targ (POL) | |||
Łapka Maciek | 05 | 04106 | 100m klasyczny (106) | NT |
Banaszkiewicz Oliwia | 04 | 03306 | 103306600020 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:09.71 5:22.36 1:24.52 1:19.26 | ||||
Barczyk Jan | 03 | 03306 | 103306700030 | 100m dowolny (118) 400m dowolny (112) 100m motylkowy (102) 200m zmienny (128) | 1:02.68 4:52.86 1:10.93 2:38.33 |
||||
Błyskuń Amelia | 04 | 03306 | 103306600021 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 2:49.80 1:24.30 2:58.75 2:49.73 |
||||
Gałka Katarzyna | 04 | 03306 | 103306600022 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 5:36.15 1:27.43 3:08.67 2:56.01 |
||||
Jeleń Katarzyna | 04 | 03306 | 103306600023 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:07.64 5:26.39 1:17.79 2:46.91 |
||||
Kluczewski Jakub | 05 | 03306 | 103306700015 | 100m dowolny (118) 200m dowolny (114) 100m grzbietowy (110) 100m zmienny (130) | 1:10.24 2:31.44 1:21.90 1:26.11 |
||||
Kuś Aleksander | 04 | 03306 | 103306700033 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (17) | 1:04.80 5:12.33 2:41.86 2:45.15 |
||||
Szymanek Adam | 04 | 03306 | 103306700034 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:08.13 5:20.04 1:11.94 2:51.30 |
Omega Olkusz 1 Omega Olkusz 1 | 03306 03306 | 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m zmienny (18) | Mieszane Mieszane | 12 lat 12 lat | 2:02.51 2:16.03 |
Basista Barbara | 04 | 03606 | 103606100074 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:19.59 2:56.09 NT 2:59.19 | 20/3/2016 19/3/2016 21/11/2015 | Kraków (POL) Kraków (POL) Bochnia (POL) |
||
Białek Wiktor | 04 | 03606 | 103606200076 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:27.92 3:03.22 1:40.49 3:34.30 | 28/11/2015 19/3/2016 14/5/2016 5/5/2016 | Tarnów (POL) Kraków (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606200087 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 5:18.73 1:20.33 2:52.01 2:40.40 | 19/3/2016 17/4/2016 5/5/2016 5/5/2016 | Kraków (POL) Herby (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Ciapała Jarosław | 04 | 03606 | 103606200073 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:23.71 2:50.70 1:29.06 3:19.60 | 20/3/2016 5/5/2016 19/3/2016 31/5/2015 | Kraków (POL) Bochnia (POL) Kraków (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 200m dowolny (113) 50m grzbietowy (125) 100m grzbietowy (109) 100m zmienny (129) | 2:44.85 38.94 1:24.32 1:35.76 | 19/3/2016 16/4/2016 19/3/2016 31/5/2015 | Kraków (POL) Kraków (POL) Kraków (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Domiter Daria | 04 | 03606 | 103606100083 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:23.60 1:34.07 3:23.80 | 20/3/2016 5/5/2016 20/3/2016 | Kraków (POL) Bochnia (POL) Kraków (POL) |
||
Dziedzic Bartosz | 04 | 03606 | 103606200077 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:13.30 5:41.12 1:18.41 2:50.63 | 16/4/2016 19/3/2016 5/5/2016 5/5/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Dziedzic Mikołaj | 04 | 03606 | 103606200078 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:10.26 NT 1:28.22 2:59.61 | 20/3/2016 19/3/2016 5/3/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:17.38 6:29.74 1:40.61 3:15.90 | 14/5/2016 5/3/2016 19/3/2016 14/5/2016 | Wieliczka (POL) Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Jakubowska Maja | 04 | 03606 | 103606100081 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:11.98 5:27.54 1:26.22 1:31.43 | 16/4/2016 5/5/2016 20/3/2016 19/3/2016 | Kraków (POL) Bochnia (POL) Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Jankowiak Cyprian | 04 | 03606 | 103606200074 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:25.32 2:59.34 1:35.83 3:12.87 | 20/3/2016 5/5/2016 5/3/2016 20/3/2016 | Kraków (POL) Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606200071 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:10.52 1:19.56 2:52.61 1:40.54 | 20/3/2016 19/3/2016 5/12/2015 | Kraków (POL) Kraków (POL) Bochnia (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606100082 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:29.40 3:01.92 1:33.58 3:26.22 | 5/5/2016 14/5/2016 14/5/2016 5/5/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606200079 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:11.13 1:21.04 NT 1:40.92 | 14/5/2016 14/5/2016 5/3/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Piotrowicz Martyna | 04 | 03606 | 103606100076 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:08.04 1:13.75 2:47.35 NT | 5/5/2016 5/5/2016 5/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Plucińska Klaudia | 04 | 03606 | 103606100083 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (16) | 1:11.25 5:47.74 1:34.03 3:02.19 | 16/4/2016 5/3/2016 14/5/2016 20/3/2016 | Kraków (POL) Nowy Sącz (POL) Wieliczka (POL) Kraków (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606200080 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:11.32 5:41.13 1:28.52 3:08.21 | 5/5/2016 5/3/2016 5/5/2016 5/5/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Sobota Angelina | 04 | 03606 | 103606100084 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:25.87 6:25.08 1:51.41 3:27.23 | 14/5/2016 5/5/2016 5/5/2016 14/5/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606200081 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:05.86 5:07.74 1:19.81 2:47.65 | 24/4/2016 5/3/2016 23/4/2016 5/5/2016 | Zabierzów (POL) Nowy Sącz (POL) Zabierzów (POL) Bochnia (POL) |
||
Stanek Zuzanna | 04 | 03606 | 103606100085 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:26.91 1:32.56 3:13.61 1:46.78 | 20/3/2016 20/3/2016 5/12/2015 5/3/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Szpak Marcel | 04 | 03606 | 103606200084 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:16.31 1:24.18 2:57.88 | 5/5/2016 20/3/2016 19/3/2016 | Bochnia (POL) Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Zachacka Katarzyna | 04 | 03606 | 103606100086 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:15.96 NT 1:40.43 3:31.62 | 16/4/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606200075 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:12.40 3:00.38 NT 3:09.37 | 14/5/2016 13/2/2016 20/3/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Kraków (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 3 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 3 | 03606 03606 03606 03606 03606 03606 | 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat | 2:05.00 2:08.50 2:11.00 2:16.37 2:23.28 2:31.18 |
Rajca Luiza | 04 | 00706 | 100706600043 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (16) | 1:07.20 5:13.54 2:38.40 2:46.75 |
Boba Arkadiusz | 04 | 00806 | 100806200204 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:23.29 1:41.18 3:39.90 1:43.38 | ||||
Cierpiał Wiktor | 04 | 00806 | 100806700282 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:16.79 6:09.29 1:34.28 3:18.71 |
||||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 00806 | 100806200208 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:36.73 3:32.84 1:38.19 3:10.92 |
||||
Drabczyk Krystian | 04 | 00806 | 100806700207 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:24.74 5:40.46 1:31.75 3:22.24 |
||||
Juda Dominik | 04 | 00806 | 100806700294 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:18.00 6:00.00 1:33.00 3:07.00 |
||||
Kotyza Aleksandra | 04 | 00806 | 100806600204 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (16) | 1:15.13 5:54.00 3:01.56 3:06.16 |
||||
Marszałek Stanisław | 04 | 00806 | 100806200217 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 1:37.68 3:13.91 1:48.36 3:19.14 |
||||
Mendyka Martyna | 04 | 00806 | 10080660067 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:42.08 3:34.07 1:33.50 3:16.43 |
||||
Miernik Wiktoria | 04 | 00806 | 100806600281 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (16) | 1:15.99 5:46.27 3:06.79 3:09.03 |
||||
Nosal Miłosz | 04 | 00806 | 100806700205 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | NT 3:35.39 1:33.91 3:20.24 |
||||
Ryszka Jakub | 04 | 00806 | 100806700298 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (17) | 1:20.00 6:26.00 3:29.00 3:27.00 |
||||
Ryszka Kacper | 04 | 00806 | 100806700289 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:21.00 6:25.00 1:48.00 3:22.00 |
||||
Łagowska Oliwia | 04 | 00806 | 100806600296 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) | 1:40.00 1:41.00 3:36.00 1:42.00 |
Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 2 Ósemka Oświęcim 3 UKS Ósemka Oświęcim 1 UKS Ósemka Oświęcim 2 UKS Ósemka Oświęcim 3 | 00806 00806 00806 00806 00806 00806 | 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m dowolny (9) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat 12 lat | 4:59.00 5:20.00 5:35.00 2:46.38 3:00.86 3:01.00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |