DMW Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Nowy Targ, 11 - 12/6/2016 |
1 - DMW Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Dzień I | 11/6/2016 - 10:05 |
Konkurencja 1 11/6/2016 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | Mruk Julia Basista Barbara Stanek Zuzanna Sobota Angelina Piotrowicz Martyna Poreda Martyna | 04 04 04 04 04 04 | Limanowa Swim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 1:46.78 1:51.41 NT NT |
Seria 2 z 2, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Kalińska Martyna Jakubowska Maja Banaszkiewicz Oliwia Rutka Emilia Mendyka Martyna Łagowska Oliwia | 04 04 04 04 04 04 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Aquarius Myślenice Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:37.90 1:31.43 1:19.26 1:24.73 1:33.50 1:42.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/6/2016 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:11 |
1 2 3 4 5 | Staszowski Jakub Boba Arkadiusz Generowicz Marek Luberda Wiktor Burek Krzysztof | 04 04 04 04 04 | Jordan Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 1:43.38 1:40.61 1:40.92 NT |
Seria 2 z 3, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 | Daszkiewicz Mikołaj Knapp Jakub Juda Dominik Cierpiał Wiktor Jankowiak Cyprian Pieróg Adam | 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Korona Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:38.19 1:35.73 1:33.00 1:34.28 1:35.83 1:38.23 |
Seria 3 z 3, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | Dziedzic Mikołaj Roman Dawid Mamcarz Mateusz Szymanek Adam Stanek Kacper Ciapała Jarosław | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:28.22 1:17.72 1:11.00 1:11.94 1:19.81 1:29.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 101 11/6/2016 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:18 |
3 | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 06 | 1:35.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 102 11/6/2016 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:21 |
3 | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 06 | 1:10.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 103 11/6/2016 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:24 |
1 2 3 4 5 | Tchórzewska Sabina Bukowska Ola Marek Amelia Rapkiewicz Natalia Dadej Julia | 05 05 05 05 05 | Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 | 42.81 39.00 36.00 37.01 42.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 104 11/6/2016 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:26 |
3 4 | Gibuła Patryk Chyc Marcel | 05 05 | BOSiR Brzesko Płetwal Zakopane | 06 06 | 35.00 39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/6/2016 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:28 |
1 2 3 4 5 | Wołczek Krystyna Vasilendiuc Emilia Nowak Laura Nieciuńska Aleksandra Czamara Nina | 04 04 04 04 04 | Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 1:52.09 1:43.98 1:48.62 1:52.60 |
Seria 2 z 4, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Iegorushkova Polina Zachacka Katarzyna Staśkiewicz Nikola Gicala Patrycja Łagowska Oliwia Mendyka Martyna | 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:41.42 1:40.43 1:37.97 1:38.00 1:41.00 1:42.08 |
Seria 3 z 4, 10:33 |
1 2 3 4 5 6 | Domiter Daria Gurgul Julia Larysz Wiktoria Dzik Wiktoria Plucińska Klaudia Gawlik Maja | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Limanowa Swim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:34.07 1:34.00 1:33.58 1:34.00 1:34.03 1:37.89 |
Seria 4 z 4, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Mikulska Oliwia Żelazny Kinga Błyskuń Amelia Gałka Katarzyna Wilczek Renata Panek Nikola | 04 04 04 04 04 04 | BOSiR Brzesko Korona Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz Płetwal Zakopane Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:33.00 1:27.55 1:24.30 1:27.43 1:30.00 1:33.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/6/2016 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:38 |
1 2 3 4 5 | Zaczyński Filip Burek Krzysztof Kędracki Mikołaj Kargul Filip Pyrcz Kamil | 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 1:57.49 1:51.76 1:52.40 NT |
Seria 2 z 3, 10:41 |
1 2 3 4 5 6 | Ryszka Kacper Kłaput Maciej Bajgrowicz Paweł Białek Wiktor Tokarz Dawid Marszałek Stanisław | 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:48.00 1:40.54 1:39.89 1:40.49 1:41.70 1:48.36 |
Seria 3 z 3, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 | Daszkiewicz Mikołaj Skimina Kacper Bryg Bartosz Krystyński Aleksander Nosal Miłosz Sieniawski Mateusz | 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:36.73 1:28.52 1:20.33 1:28.35 1:33.91 1:38.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 105 11/6/2016 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:46 |
2 3 4 | Bukowska Ola Biela Inga Marek Amelia | 05 03 05 | Płetwal Zakopane Aquarius Myślenice BOSiR Brzesko | 06 06 06 | 1:30.30 1:26.34 1:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 106 11/6/2016 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:49 |
2 3 4 5 | Łapka Maciek Piechota Edgar Warchoł Sebastian Gal Grzegorz | 05 03 05 03 | Delfin Nowy Targ Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | NT 1:23.39 1:38.70 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11/6/2016 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:52 |
2 3 4 5 | Czamara Nina Vasilendiuc Emilia Nieciuńska Aleksandra Gawlik Maja | 04 04 04 04 | Korona Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 | NT 3:17.00 3:44.79 NT |
Seria 2 z 4, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Zuzanna Miernik Wiktoria Nowak Laura Staśkiewicz Nikola Gicala Patrycja Iegorushkova Polina | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków BOSiR Brzesko Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:13.61 3:06.79 3:02.32 3:04.39 3:10.00 3:15.29 |
Seria 3 z 4, 11:01 |
1 2 3 4 5 6 | Kotyza Aleksandra Żak Amelia Nita Wiktoria Poreda Martyna Basista Barbara Larysz Wiktoria | 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Korona Kraków Korona Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:01.56 2:52.52 2:51.39 2:51.99 2:56.09 3:01.92 |
Seria 4 z 4, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Piotrowicz Martyna Żelazny Kinga Rajca Luiza Rutka Emilia Jeleń Katarzyna Błyskuń Amelia | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów Aquarius Myślenice Omega Olkusz Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 2:47.35 2:45.87 2:38.40 2:45.58 2:46.91 2:49.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/6/2016 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:09 |
2 3 4 | Kruczek Hubert Pyrcz Kamil Kędracki Mikołaj | 04 04 04 | Jordan Kraków Korona Kraków Korona Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 11:13 |
1 2 3 4 5 | Luberda Wiktor Grelewicz Łukasz Boba Arkadiusz Kargul Filip Tokarz Dawid | 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 3:57.40 3:39.90 3:42.88 4:00.00 |
Seria 3 z 5, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 | Ryszka Jakub Marszałek Stanisław Białek Wiktor Mazur Maksymilian Drabczyk Krystian Nosal Miłosz | 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:29.00 3:13.91 3:03.22 3:12.96 3:22.24 3:35.39 |
Seria 4 z 5, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 | Jankowiak Cyprian Szpak Marcel Ciapała Jarosław Kłaput Maciej Wójcik Mateusz Zaczyński Filip | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:59.34 2:57.88 2:50.70 2:52.61 2:59.01 3:00.38 |
Seria 5 z 5, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 | Roman Dawid Kuś Aleksander Masiuk Ksawery Mamcarz Mateusz Kozak Arkadiusz Dziedzic Bartosz | 04 04 04 04 04 04 | Solne Miasto Wieliczka Omega Olkusz BOSiR Brzesko Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:48.00 2:41.86 2:31.22 2:39.00 2:46.55 2:50.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 108 11/6/2016 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:31 |
3 4 | Piechota Edgar Para Mikołaj | 03 03 | Aquarius Myślenice Płetwal Zakopane | 06 06 | 2:30.23 2:56.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 109 11/6/2016 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Smoleń Patrycja Cicha Aleksandra Kania Kamila Cygan Nikoletta Janik Anna Tchórzewska Sabina | 05 05 05 05 05 05 | BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.00 1:24.32 1:19.98 1:22.00 1:26.00 1:29.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 110 11/6/2016 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:38 |
2 3 4 5 | Warchoł Sebastian Sewielski Kacper Kluczewski Jakub Kosiba Szymon | 05 05 05 05 | Aquarius Myślenice Limanowa Swim Omega Olkusz Jordan Kraków | 06 06 06 06 | 1:32.59 1:19.50 1:21.90 1:42.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/6/2016 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:41 |
2 3 4 | Zachacka Katarzyna Mikulska Oliwia Wilczek Renata | 04 04 04 | SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko Płetwal Zakopane | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 11:48 |
2 3 4 5 | Sobota Angelina Dzik Wiktoria Panek Nikola Wołczek Krystyna | 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Limanowa Swim Korona Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | 6:25.08 6:00.00 6:10.59 6:30.01 |
Seria 3 z 4, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Mruk Julia Plucińska Klaudia Gałka Katarzyna Miernik Wiktoria Kalińska Martyna Kotyza Aleksandra | 04 04 04 04 04 04 | Limanowa Swim SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 5:50.00 5:47.74 5:36.15 5:46.27 5:48.45 5:54.00 |
Seria 4 z 4, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 | Żak Amelia Jeleń Katarzyna Rajca Luiza Banaszkiewicz Oliwia Jakubowska Maja Nita Wiktoria | 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków Omega Olkusz UKS SP 8 Chrzanów Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 5:27.85 5:26.39 5:13.54 5:22.36 5:27.54 5:30.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/6/2016 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 12:09 |
1 2 3 4 5 | Dziedzic Mikołaj Pieróg Adam Ryszka Jakub Generowicz Marek Mazur Maksymilian | 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 6:44.61 6:26.00 6:29.74 6:47.07 |
Seria 2 z 4, 12:16 |
1 2 3 4 5 6 | Staszowski Jakub Grelewicz Łukasz Juda Dominik Cierpiał Wiktor Bajgrowicz Paweł Ryszka Kacper | 04 04 04 04 04 04 | Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 6:20.82 6:17.82 6:00.00 6:09.29 6:18.38 6:25.00 |
Seria 3 z 4, 12:24 |
1 2 3 4 5 6 | Skimina Kacper Drabczyk Krystian Wójcik Mateusz Kozak Arkadiusz Dziedzic Bartosz Knapp Jakub | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 5:41.13 5:40.46 5:34.83 5:35.20 5:41.12 5:45.37 |
Seria 4 z 4, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Szymanek Adam Kuś Aleksander Masiuk Ksawery Stanek Kacper Bryg Bartosz Krystyński Aleksander | 04 04 04 04 04 04 | Omega Olkusz Omega Olkusz BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 5:20.04 5:12.33 5:05.75 5:07.74 5:18.73 5:21.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 112 11/6/2016 | Chłopców, 400m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 12:37 |
3 4 | Barczyk Jan Para Mikołaj | 03 03 | Omega Olkusz Płetwal Zakopane | 06 06 | 4:52.86 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 113 11/6/2016 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:43 |
2 3 4 | Smoleń Patrycja Rapkiewicz Natalia Dadej Julia | 05 05 05 | BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko | 06 06 06 | 2:52.00 2:45.31 2:50.00 |
Seria 2 z 2, 12:47 |
2 3 4 5 | Janik Anna Kania Kamila Cygan Nikoletta Cicha Aleksandra | 05 05 05 05 | Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 | 2:43.00 2:26.50 2:40.00 2:44.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 114 11/6/2016 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 12:51 |
2 3 4 5 | Sewielski Kacper Kluczewski Jakub Gibuła Patryk Kosiba Szymon | 05 05 05 05 | Limanowa Swim Omega Olkusz BOSiR Brzesko Jordan Kraków | 06 06 06 06 | 2:40.00 2:31.44 2:38.00 3:01.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/6/2016 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 12:55 |
2 | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 06 | NT |
Gurgul Julia 04, Gicala Patrycja 04, Mikulska Oliwia 04, Masiuk Ksawery 04 |
3 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | NT |
4 | MKS Jordan Kraków II | Jordan Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 3, 13:01 |
1 | MKS Jordan Kraków III | Jordan Kraków | 06 | NT |
2 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 5:20.00 |
3 | MKS Jordan Kraków I | Jordan Kraków | 06 | 2:24.00 |
4 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 4:59.00 |
5 | Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 5:35.00 |
Seria 3 z 3, 13:08 |
1 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:11.00 |
2 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:08.50 |
3 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:02.51 |
Szymanek Adam 04, Jeleń Katarzyna 04, Banaszkiewicz Oliwia 04, Kuś Aleksander 04 |
4 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:05.00 |
5 | Limanowa Swim 1 | Limanowa Swim | 06 | 2:10.00 |
Mruk Julia 04, Dzik Wiktoria 04, Sewielski Kacper 05 |
6 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 2:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 115 11/6/2016 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1, 13:11 |
3 | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 06 | NT |
4 | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 06 | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |