DMW Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Nowy Targ, 11 - 12/6/2016 |
2 - DMW Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Dzień II | 12/6/2016 - 10:05 |
Konkurencja 10 12/6/2016 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:05 |
2 3 4 | Chorążak Agnieszka Stanek Zuzanna Vasilendiuc Emilia | 04 04 04 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 | 1:31.89 1:26.91 1:28.75 |
Seria 2 z 5, 10:07 |
1 2 3 4 5 | Nieciuńska Aleksandra Domiter Daria Trzeciecka Agnieszka Gawlik Maja Sobota Angelina | 04 04 04 04 04 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 | 1:25.89 1:23.60 1:20.47 1:22.36 1:25.87 |
Seria 3 z 5, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Gurgul Julia Miernik Wiktoria Kotyza Aleksandra Zachacka Katarzyna Kalińska Martyna Panek Nikola | 04 04 04 04 04 04 | BOSiR Brzesko Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.00 1:15.99 1:15.13 1:15.96 1:17.57 1:19.90 |
Seria 4 z 5, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 | Poreda Martyna Nita Wiktoria Banaszkiewicz Oliwia Plucińska Klaudia Jakubowska Maja Dzik Wiktoria | 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków Korona Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Limanowa Swim | 06 06 06 06 06 06 | 1:14.76 1:11.64 1:09.71 1:11.25 1:11.98 1:14.90 |
Seria 5 z 5, 10:14 |
1 2 3 4 5 6 | Żelazny Kinga Piotrowicz Martyna Rajca Luiza Jeleń Katarzyna Żak Amelia Mruk Julia | 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków UKS SP 8 Chrzanów Omega Olkusz Korona Kraków Limanowa Swim | 06 06 06 06 06 06 | 1:08.62 1:08.04 1:07.20 1:07.64 1:08.11 1:09.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/6/2016 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarz Dawid Mazur Maksymilian Sieniawski Mateusz Knapp Jakub Kruczek Hubert Burek Krzysztof | 04 04 04 04 04 04 | Jordan Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Korona Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:30.98 1:27.69 1:25.35 1:25.35 1:29.11 1:35.12 |
Seria 2 z 5, 10:19 |
1 2 3 4 5 6 | Boba Arkadiusz Grelewicz Łukasz Ryszka Kacper Pieróg Adam Kargul Filip Drabczyk Krystian | 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:23.29 1:21.62 1:21.00 1:21.14 1:22.21 1:24.74 |
Seria 3 z 5, 10:21 |
1 2 3 4 5 6 | Juda Dominik Cierpiał Wiktor Staszowski Jakub Szpak Marcel Generowicz Marek Ryszka Jakub | 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:18.00 1:16.79 1:15.27 1:16.31 1:17.38 1:20.00 |
Seria 4 z 5, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 | Dziedzic Bartosz Skimina Kacper Kłaput Maciej Luberda Wiktor Zaczyński Filip Wójcik Mateusz | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.30 1:11.32 1:10.52 1:11.13 1:12.40 1:14.75 |
Seria 5 z 5, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Dziedzic Mikołaj Szymanek Adam Kuś Aleksander Stanek Kacper Krystyński Aleksander Kozak Arkadiusz | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 1:10.26 1:08.13 1:04.80 1:05.86 1:08.29 1:10.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 117 12/6/2016 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:28 |
1 2 3 4 5 | Dadej Julia Tchórzewska Sabina Biela Inga Kania Kamila Leszczak Aleksandra | 05 05 03 05 03 | BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 | 1:22.00 1:17.43 1:08.48 1:09.73 1:21.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 118 12/6/2016 | Chłopców, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:30 |
2 3 4 | Kosiba Szymon Gal Grzegorz Limanowski Piotr | 05 03 03 | Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | 1:17.30 1:16.20 1:16.80 |
Seria 2 z 2, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 | Gibuła Patryk Sewielski Kacper Barczyk Jan Piechota Edgar Kluczewski Jakub Warchoł Sebastian | 05 05 03 03 05 05 | BOSiR Brzesko Limanowa Swim Omega Olkusz Aquarius Myślenice Omega Olkusz Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 1:13.50 1:10.00 1:02.68 1:04.71 1:10.24 1:14.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/6/2016 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:35 |
2 3 4 | Nieciuńska Aleksandra Gawlik Maja Żelazny Kinga | 04 04 04 | Jordan Kraków Jordan Kraków Korona Kraków | 06 06 06 | NT 3:40.51 NT |
Seria 2 z 3, 10:39 |
2 3 4 5 | Mendyka Martyna Larysz Wiktoria Zachacka Katarzyna Łagowska Oliwia | 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 | 3:34.07 3:26.22 3:31.62 3:36.00 |
Seria 3 z 3, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 | Gurgul Julia Panek Nikola Błyskuń Amelia Gałka Katarzyna Mikulska Oliwia Domiter Daria | 04 04 04 04 04 04 | BOSiR Brzesko Korona Kraków Omega Olkusz Omega Olkusz BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:22.00 3:17.80 2:58.75 3:08.67 3:19.00 3:23.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/6/2016 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:48 |
1 2 3 4 5 | Burek Krzysztof Białek Wiktor Bajgrowicz Paweł Daszkiewicz Mikołaj Tokarz Dawid | 04 04 04 04 04 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 | NT 3:34.30 3:27.30 3:32.84 3:42.98 |
Seria 2 z 2, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Nosal Miłosz Skimina Kacper Bryg Bartosz Krystyński Aleksander Zaczyński Filip Ryszka Kacper | 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:20.24 3:08.21 2:52.01 3:06.90 3:09.37 3:22.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 119 12/6/2016 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 10:58 |
3 | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 06 | 3:10.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 121 12/6/2016 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:02 |
3 4 | Marek Amelia Rapkiewicz Natalia | 05 05 | BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka | 06 06 | 40.00 44.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/6/2016 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:04 |
1 2 3 4 5 | Chorążak Agnieszka Vasilendiuc Emilia Stanek Zuzanna Trzeciecka Agnieszka Łagowska Oliwia | 04 04 04 04 04 | Jordan Kraków Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 | 1:41.77 1:34.21 1:32.56 1:33.64 1:40.00 |
Seria 2 z 3, 11:07 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Laura Jakubowska Maja Poreda Martyna Dzik Wiktoria Staśkiewicz Nikola Larysz Wiktoria | 04 04 04 04 04 04 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Korona Kraków Limanowa Swim Jordan Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:26.59 1:26.22 1:25.20 1:26.00 1:26.39 1:29.40 |
Seria 3 z 3, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | Nita Wiktoria Rutka Emilia Piotrowicz Martyna Jeleń Katarzyna Basista Barbara Banaszkiewicz Oliwia | 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków Omega Olkusz SMS Galicja Kraków Omega Olkusz | 06 06 06 06 06 06 | 1:22.64 1:17.85 1:13.75 1:17.79 1:19.59 1:24.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/6/2016 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 11:12 |
2 3 4 | Nosal Miłosz Kargul Filip Kruczek Hubert | 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 | NT 1:41.38 1:54.00 |
Seria 2 z 4, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Marszałek Stanisław Staszowski Jakub Mazur Maksymilian Drabczyk Krystian Sieniawski Mateusz Boba Arkadiusz | 04 04 04 04 04 04 | Ósemka Oświęcim Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:37.68 1:35.00 1:31.08 1:31.75 1:36.47 1:41.18 |
Seria 3 z 4, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Knapp Jakub Jankowiak Cyprian Ciapała Jarosław Szpak Marcel Wójcik Mateusz Białek Wiktor | 04 04 04 04 04 04 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:27.18 1:25.32 1:23.71 1:24.18 1:25.39 1:27.92 |
Seria 4 z 4, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 | Kłaput Maciej Roman Dawid Masiuk Ksawery Kozak Arkadiusz Dziedzic Bartosz Luberda Wiktor | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:19.56 1:18.10 1:10.83 1:17.39 1:18.41 1:21.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 123 12/6/2016 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:22 |
3 | Leszczak Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 06 | 1:39.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 124 12/6/2016 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:25 |
3 | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 06 | 1:11.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 125 12/6/2016 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:27 |
2 3 4 5 | Smoleń Patrycja Kania Kamila Cicha Aleksandra Mroczka Zuzzana | 05 05 05 05 | BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | 40.00 36.65 38.94 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/6/2016 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:29 |
1 2 3 4 5 | Mikulska Oliwia Staśkiewicz Nikola Kalińska Martyna Sobota Angelina Gurgul Julia | 04 04 04 04 04 | BOSiR Brzesko Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 | NT 3:33.06 3:18.33 3:27.23 NT |
Seria 2 z 3, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Laura Kotyza Aleksandra Plucińska Klaudia Żak Amelia Miernik Wiktoria Mendyka Martyna | 04 04 04 04 04 04 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 3:12.69 3:06.16 3:02.19 3:04.11 3:09.03 3:16.43 |
Seria 3 z 3, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 | Gałka Katarzyna Rutka Emilia Rajca Luiza Błyskuń Amelia Mruk Julia Basista Barbara | 04 04 04 04 04 04 | Omega Olkusz Aquarius Myślenice UKS SP 8 Chrzanów Omega Olkusz Limanowa Swim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 2:56.01 2:54.41 2:46.75 2:49.73 2:56.00 2:59.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/6/2016 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 | Grelewicz Łukasz Ciapała Jarosław Cierpiał Wiktor Marszałek Stanisław Ryszka Jakub Pieróg Adam | 04 04 04 04 04 04 | Jordan Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT 3:19.60 3:18.71 3:19.14 3:27.00 NT |
Seria 2 z 3, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 | Jankowiak Cyprian Juda Dominik Dziedzic Mikołaj Bajgrowicz Paweł Daszkiewicz Mikołaj Generowicz Marek | 04 04 04 04 04 04 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Jordan Kraków Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 3:12.87 3:07.00 2:59.61 3:05.89 3:10.92 3:15.90 |
Seria 3 z 3, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Szymanek Adam Kuś Aleksander Masiuk Ksawery Bryg Bartosz Stanek Kacper Roman Dawid | 04 04 04 04 04 04 | Omega Olkusz Omega Olkusz BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 2:51.30 2:45.15 2:38.32 2:40.40 2:47.65 2:58.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 128 12/6/2016 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:54 |
3 | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 06 | 2:38.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 129 12/6/2016 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:58 |
1 2 3 4 5 6 | Dadej Julia Tchórzewska Sabina Marek Amelia Rapkiewicz Natalia Cicha Aleksandra Smoleń Patrycja | 05 05 05 05 05 05 | BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 06 06 | 1:36.00 1:30.21 1:21.50 1:23.83 1:35.76 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 130 12/6/2016 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 12:01 |
1 2 3 4 5 | Kosiba Szymon Kluczewski Jakub Gibuła Patryk Sewielski Kacper Warchoł Sebastian | 05 05 05 05 05 | Jordan Kraków Omega Olkusz BOSiR Brzesko Limanowa Swim Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 | NT 1:26.11 1:21.50 1:26.00 1:28.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/6/2016 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 12:04 |
2 | MKS Jordan Kraków II | Jordan Kraków | 06 | NT |
3 | Korona Kraków 2 | Korona Kraków | 06 | NT |
4 | Korona Kraków 2 | Korona Kraków | 06 | NT |
Seria 2 z 3, 12:08 |
2 | UKS Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 06 | 3:01.00 |
3 | UKS Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:46.38 |
4 | UKS Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 3:00.86 |
5 | MKS Jordan Kraków III | Jordan Kraków | 06 | NT |
Seria 3 z 3, 12:11 |
1 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:31.18 |
Kłaput Maciej 04, Skimina Kacper 04, Ciapała Jarosław 04, Jakubowska Maja 04 |
2 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:23.28 |
Dziedzic Bartosz 04, Zaczyński Filip 04, Dziedzic Mikołaj 04, Plucińska Klaudia 04 |
3 | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 06 | 2:16.03 |
Kuś Aleksander 04, Błyskuń Amelia 04, Szymanek Adam 04, Banaszkiewicz Oliwia 04 |
4 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:16.37 |
Piotrowicz Martyna 04, Bryg Bartosz 04, Basista Barbara 04, Stanek Kacper 04 |
5 | Limanowa Swim 1 | Limanowa Swim | 06 | 2:25.00 |
Sewielski Kacper 05, Mruk Julia 04, Dzik Wiktoria 04 |
6 | MKS Jordan Kraków I | Jordan Kraków | 06 | 2:37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 131 12/6/2016 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1, 12:15 |
3 | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 06 | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |