DMW Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Nowy Targ, 11 - 12/6/2016 |
2 - DMW Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Dzień II | 12/6/2016 - 10:05 |
Konkurencja 10 12/6/2016 - 10:05 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:06.51 | 451 | 32.17 | 34.34 | |||
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:07.51 | 431 | 32.59 | 34.92 | |||
3. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:08.75 | 408 | 32.40 | 36.35 | |||
4. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 1:09.66 | 392 | 33.14 | 36.52 | |||
5. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 1:09.72 | 391 | 33.51 | 36.21 | |||
6. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:10.33 | 381 | 33.36 | 36.97 | |||
7. | Mruk Julia | 04 | Limanowa Swim | 1:10.40 | 380 | 33.44 | 36.96 | |||
8. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:11.50 | 363 | 34.87 | 36.63 | |||
9. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:11.88 | 357 | 34.36 | 37.52 | |||
10. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:13.60 | 332 | 35.28 | 38.32 | |||
11. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:14.54 | 320 | 36.08 | 38.46 | |||
12. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa Swim | 1:16.59 | 295 | 36.61 | 39.98 | |||
13. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.85 | 292 | 37.25 | 39.60 | |||
14. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:17.04 | 290 | 36.44 | 40.60 | |||
15. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 1:17.75 | 282 | 36.32 | 41.43 | |||
16. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:18.40 | 275 | 36.16 | 42.24 | |||
17. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 1:18.99 | 269 | 37.63 | 41.36 | |||
18. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 1:21.63 | 244 | 38.32 | 43.31 | |||
19. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.77 | 225 | 40.49 | 43.28 | |||
20. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:24.20 | 222 | 39.88 | 44.32 | |||
21. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:25.29 | 213 | 40.73 | 44.56 | |||
22. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 1:26.20 | 207 | 41.13 | 45.07 | |||
23. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:29.72 | 183 | 43.53 | 46.19 | |||
24. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 1:30.33 | 180 | 42.34 | 47.99 | |||
25. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:30.56 | 178 | 43.55 | 47.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/6/2016 - 10:16 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 1:03.60 | 352 | 30.52 | 33.08 | ||||
2. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:06.05 | 314 | 31.76 | 34.29 | ||||
3. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.65 | 293 | 32.42 | 35.23 | ||||
4. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 1:09.88 | 265 | 33.30 | 36.58 | ||||
5. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:10.50 | 259 | 33.87 | 36.63 | ||||
6. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.36 | 249 | 34.31 | 37.05 | ||||
7. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:11.48 | 248 | 33.49 | 37.99 | ||||
8. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:11.78 | 245 | 33.25 | 38.53 | ||||
9. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.46 | 238 | 34.96 | 37.50 | ||||
10. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:12.48 | 238 | 34.97 | 37.51 | ||||
11. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:13.26 | 230 | 35.10 | 38.16 | ||||
12. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:13.43 | 229 | 35.77 | 37.66 | ||||
13. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.63 | 201 | 36.65 | 39.98 | ||||
14. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | 1:16.93 | 199 | 36.71 | 40.22 | ||||
15. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:17.72 | 193 | 37.24 | 40.48 | ||||
16. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.24 | 189 | 36.96 | 41.28 | ||||
17. | Drabczyk Krystian | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:19.46 | 180 | 38.24 | 41.22 | ||||
18. | Ryszka Kacper | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:21.04 | 170 | 38.19 | 42.85 | ||||
19. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:21.08 | 170 | 39.13 | 41.95 | ||||
20. | Ryszka Jakub | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:21.29 | 168 | 38.52 | 42.77 | ||||
21. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:21.61 | 166 | 38.96 | 42.65 | ||||
22. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:21.65 | 166 | 39.54 | 42.11 | ||||
23. | Kargul Filip | 04 | Jordan Kraków | 1:24.94 | 148 | 40.90 | 44.04 | ||||
24. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 1:25.93 | 143 | 40.76 | 45.17 | ||||
25. | Sieniawski Mateusz | 04 | Korona Kraków | 1:26.28 | 141 | 40.82 | 45.46 | ||||
26. | Grelewicz Łukasz | 04 | Jordan Kraków | 1:26.85 | 138 | 41.27 | 45.58 | ||||
27. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:28.39 | 131 | 41.77 | 46.62 | ||||
28. | Kruczek Hubert | 04 | Jordan Kraków | 1:31.69 | 117 | 43.98 | 47.71 | ||||
29. | Burek Krzysztof | 04 | Jordan Kraków | 1:38.71 | 94 | 46.81 | 51.90 | ||||
DYSKW. | Boba Arkadiusz | 04 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 117 12/6/2016 - 10:28 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:08.79 | 407 | 32.81 | 35.98 | |||
2. | Leszczak Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 1:21.92 | 241 | 38.72 | 43.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 117 12/6/2016 - 10:28 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:10.05 | 386 | 33.43 | 36.62 | |||
2. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.40 | 265 | 38.13 | 41.27 | |||
3. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:21.33 | 246 | 39.67 | 41.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 118 12/6/2016 - 10:30 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 1:02.73 | 367 | 29.74 | 32.99 | |||
2. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:04.41 | 339 | 31.15 | 33.26 | |||
3. | Gal Grzegorz | 03 | Delfin Nowy Targ | 1:13.04 | 232 | 33.71 | 39.33 | |||
4. | Limanowski Piotr | 03 | Delfin Nowy Targ | 1:17.24 | 196 | 34.69 | 42.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 118 12/6/2016 - 10:30 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa Swim | 1:09.99 | 264 | 33.09 | 36.90 | |||
2. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 1:10.16 | 262 | 33.89 | 36.27 | |||
3. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:14.02 | 223 | 34.77 | 39.25 | |||
4. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 1:19.27 | 182 | 36.94 | 42.33 | |||
5. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 1:19.54 | 180 | 37.29 | 42.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/6/2016 - 10:35 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 2:59.18 | 423 | 41.51 | 45.77 | 46.34 | 45.56 | |||
2. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 3:07.42 | 370 | 43.27 | 47.33 | 49.10 | 47.72 | |||
3. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 3:09.58 | 357 | 43.59 | 48.79 | 49.06 | 48.14 | |||
4. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 3:14.66 | 330 | 44.62 | 49.49 | 50.62 | 49.93 | |||
5. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:18.51 | 311 | 43.97 | 51.39 | 52.74 | 50.41 | |||
6. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:19.09 | 308 | 44.52 | 50.17 | 53.19 | 51.21 | |||
7. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:21.09 | 299 | 45.93 | 51.95 | 52.39 | 50.82 | |||
8. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:26.97 | 274 | 47.34 | 52.16 | 54.44 | 53.03 | |||
9. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:32.70 | 253 | 49.85 | 55.50 | 54.58 | 52.77 | |||
10. | Mendyka Martyna | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:39.25 | 231 | 50.25 | 57.38 | 57.40 | 54.22 | |||
11. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 3:40.89 | 226 | 48.60 | 56.52 | 58.03 | 57.74 | |||
12. | Łagowska Oliwia | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:41.67 | 223 | 49.66 | 55.77 | 57.91 | 58.33 | |||
13. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 3:44.91 | 214 | 53.40 | 58.61 | 58.91 | 53.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/6/2016 - 10:48 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:50.34 | 353 | 39.07 | 43.88 | 43.94 | 43.45 | |||
2. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:10.98 | 251 | 43.91 | 49.69 | 50.29 | 47.09 | |||
3. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 3:11.22 | 250 | 43.34 | 48.95 | 49.38 | 49.55 | |||
4. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:12.65 | 244 | 44.92 | 49.22 | 49.64 | 48.87 | |||
5. | Nosal Miłosz | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:18.66 | 223 | 45.36 | 50.92 | 51.35 | 51.03 | |||
6. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:25.18 | 202 | 48.30 | 52.87 | 53.01 | 51.00 | |||
7. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:27.40 | 196 | 48.36 | 53.73 | 52.93 | 52.38 | |||
8. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 3:36.42 | 172 | 49.98 | 55.17 | 56.01 | 55.26 | |||
9. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 3:45.32 | 152 | 50.89 | 57.55 | 58.92 | 57.96 | |||
10. | Ryszka Kacper | 04 | Ósemka Oświęcim | 4:06.15 | 117 | 53.05 | 1:03.64 | 1:04.23 | 1:05.23 | |||
11. | Burek Krzysztof | 04 | Jordan Kraków | 4:07.34 | 115 | 56.94 | 1:02.69 | 1:05.64 | 1:02.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 119 12/6/2016 - 10:58 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 3:14.92 | 329 | 43.34 | 49.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 121 12/6/2016 - 11:02 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 41.55 | 333 | |||
2. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 44.51 | 270 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/6/2016 - 11:04 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.96 | 395 | 36.52 | 38.44 | |||
2. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:17.56 | 357 | 39.39 | 38.17 | |||
3. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 1:18.05 | 350 | 37.80 | 40.25 | |||
4. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:18.45 | 345 | 38.31 | 40.14 | |||
5. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 1:22.86 | 292 | 40.51 | 42.35 | |||
6. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 1:23.52 | 286 | 40.98 | 42.54 | |||
7. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:24.88 | 272 | 41.00 | 43.88 | |||
8. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 1:25.14 | 270 | 41.71 | 43.43 | |||
9. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa Swim | 1:25.42 | 267 | 42.06 | 43.36 | |||
10. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.18 | 251 | 42.40 | 44.78 | |||
11. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:28.26 | 242 | 43.69 | 44.57 | |||
12. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:30.84 | 222 | 44.92 | 45.92 | |||
13. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:31.24 | 219 | 45.29 | 45.95 | |||
14. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:31.29 | 219 | 45.31 | 45.98 | |||
15. | Trzeciecka Agnieszka | 04 | Korona Kraków | 1:35.73 | 189 | 47.03 | 48.70 | |||
16. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 1:38.33 | 175 | 47.00 | 51.33 | |||
17. | Łagowska Oliwia | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:42.87 | 153 | 50.34 | 52.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/6/2016 - 11:12 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 1:13.15 | 299 | 35.94 | 37.21 | ||||
2. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.39 | 262 | 37.94 | 38.45 | ||||
3. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.86 | 248 | 38.49 | 39.37 | ||||
4. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.24 | 244 | 37.90 | 40.34 | ||||
5. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:19.99 | 229 | 39.38 | 40.61 | ||||
6. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:22.45 | 209 | 40.65 | 41.80 | ||||
7. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.29 | 202 | 40.84 | 42.45 | ||||
8. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:24.44 | 194 | 41.43 | 43.01 | ||||
9. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:25.70 | 186 | 41.49 | 44.21 | ||||
10. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:25.84 | 185 | 42.30 | 43.54 | ||||
11. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:27.44 | 175 | 42.86 | 44.58 | ||||
12. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 1:33.71 | 142 | 46.72 | 46.99 | ||||
13. | Drabczyk Krystian | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:35.31 | 135 | 47.48 | 47.83 | ||||
14. | Sieniawski Mateusz | 04 | Korona Kraków | 1:35.46 | 134 | 46.17 | 49.29 | ||||
15. | Kargul Filip | 04 | Jordan Kraków | 1:39.51 | 118 | 48.82 | 50.69 | ||||
16. | Nosal Miłosz | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:40.34 | 116 | 49.15 | 51.19 | ||||
17. | Boba Arkadiusz | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:42.97 | 107 | 48.52 | 54.45 | ||||
18. | Kruczek Hubert | 04 | Jordan Kraków | 1:47.84 | 93 | ||||||
DYSKW. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 11:04) | |||||||||||
DYSKW. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 11:06) | |||||||||||
DYSKW. | Marszałek Stanisław | 04 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 11:04) |
<< TOP >> |
Konkurencja 123 12/6/2016 - 11:22 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Leszczak Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 1:31.89 | 214 | 44.01 | 47.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 124 12/6/2016 - 11:25 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:12.21 | 311 | 35.52 | 36.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 125 12/6/2016 - 11:27 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 37.64 | 317 | |||
2. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 40.33 | 257 | |||
3. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 40.80 | 249 | |||
4. | Mroczka Zuzzana | 05 | Delfin Nowy Targ | 46.50 | 168 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/6/2016 - 11:29 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:43.17 | 416 | 35.89 | 42.17 | 47.47 | 37.64 | |||
2. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 2:49.91 | 368 | 38.48 | 43.48 | 46.75 | 41.20 | |||
3. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:55.32 | 335 | 37.48 | 45.36 | 55.12 | 37.36 | |||
4. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 2:57.02 | 326 | 38.98 | 43.45 | 51.79 | 42.80 | |||
5. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 2:58.16 | 320 | 41.54 | 45.56 | 49.00 | 42.06 | |||
6. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 3:03.16 | 294 | 44.08 | 48.36 | 50.04 | 40.68 | |||
7. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:03.29 | 293 | 41.03 | 48.54 | 52.25 | 41.47 | |||
8. | Mruk Julia | 04 | Limanowa Swim | 3:05.06 | 285 | 37.92 | 48.95 | 56.38 | 41.81 | |||
9. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:08.91 | 268 | 44.51 | 46.85 | 56.97 | 40.58 | |||
10. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:09.66 | 265 | 44.95 | 48.59 | 54.79 | 41.33 | |||
11. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 3:11.43 | 257 | 42.76 | 49.41 | 55.72 | 43.54 | |||
12. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:13.23 | 250 | 42.52 | 51.51 | 54.93 | 44.27 | |||
13. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:16.07 | 240 | 42.61 | 52.44 | 53.42 | 47.60 | |||
14. | Mendyka Martyna | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:18.66 | 230 | 45.20 | 53.31 | 56.65 | 43.50 | |||
15. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 3:21.10 | 222 | 48.10 | 48.48 | 57.74 | 46.78 | |||
16. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:42.79 | 163 | 55.75 | 57.89 | 1:04.47 | 44.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/6/2016 - 11:42 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 2:37.27 | 338 | 35.32 | 38.54 | 49.39 | 34.02 | ||||
2. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 2:42.36 | 307 | 34.72 | 40.52 | 49.48 | 37.64 | ||||
3. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:50.11 | 267 | 36.30 | 42.73 | 54.26 | 36.82 | ||||
4. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 2:53.02 | 254 | 37.15 | 44.75 | 53.56 | 37.56 | ||||
5. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:54.68 | 247 | 37.98 | 42.81 | 54.49 | 39.40 | ||||
6. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:57.34 | 236 | 38.75 | 47.03 | 52.73 | 38.83 | ||||
7. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:59.27 | 228 | 36.73 | 48.94 | ||||||
8. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:08.09 | 198 | 43.72 | 49.97 | ||||||
9. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:09.49 | 193 | 43.63 | 50.67 | 53.78 | 41.41 | ||||
10. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 3:10.04 | 191 | 43.92 | 50.45 | 57.04 | 38.63 | ||||
11. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:10.08 | 191 | 45.91 | 52.05 | 54.77 | 37.35 | ||||
12. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:15.60 | 176 | 42.93 | 50.50 | 58.93 | 43.24 | ||||
13. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:21.53 | 160 | 48.70 | 50.58 | 1:00.08 | 42.17 | ||||
14. | Ryszka Jakub | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:21.92 | 160 | 48.06 | 53.67 | ||||||
15. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 3:32.71 | 136 | 47.61 | 57.84 | ||||||
16. | Grelewicz Łukasz | 04 | Jordan Kraków | 3:41.22 | 121 | 51.80 | 56.10 | ||||||
DYSKW. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 11:38) | |||||||||||||
DYSKW. | Marszałek Stanisław | 04 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 128 12/6/2016 - 11:54 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 2:42.08 | 309 | 33.47 | 42.36 | 49.86 | 36.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 129 12/6/2016 - 11:58 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:21.52 | 336 | 39.34 | 42.18 | |||
2. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:25.88 | 287 | 41.08 | 44.80 | |||
3. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:28.66 | 261 | 41.41 | 47.25 | |||
4. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:28.71 | 261 | 42.21 | 46.50 | |||
5. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:28.97 | 258 | 40.20 | 48.77 | |||
6. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:36.53 | 202 | 45.63 | 50.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 130 12/6/2016 - 12:01 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa Swim | 1:19.61 | 257 | 36.96 | 42.65 | |||
2. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 1:21.76 | 237 | 38.71 | 43.05 | |||
3. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:25.21 | 210 | 38.48 | 46.73 | |||
4. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 1:30.38 | 176 | 44.09 | 46.29 | |||
5. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 1:35.07 | 151 | 43.83 | 51.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/6/2016 - 12:04 | Wszystkie, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:16.54 | 291 |
Kuś Aleksander Błyskuń Amelia | 04 04 | +0,54 +0,56 | 33.97 38.66 | Szymanek Adam Banaszkiewicz Oliwia | 04 04 | +0,50 +0,27 | 33.56 30.35 |
2. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:17.31 | 286 |
Piotrowicz Martyna Bryg Bartosz | 04 04 | +0,79 +0,53 | 36.10 36.77 | Basista Barbara Stanek Kacper | 04 04 | +0,46 +0,37 | 34.86 29.58 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:25.82 | 239 |
Dziedzic Bartosz Zaczyński Filip | 04 04 | +0,68 +0,36 | 36.72 41.29 | Dziedzic Mikołaj Plucińska Klaudia | 04 04 | +0,50 +0,65 | 35.26 32.55 |
4. | Korona Kraków 2 | Korona Kraków | 2:30.04 | 219 |
Poreda Martyna Żak Amelia | 04 04 | +0,72 +0,54 | 37.71 42.39 | Żelazny Kinga Nita Wiktoria | 04 04 | +0,55 +0,57 | 35.09 34.85 |
5. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:33.21 | 206 |
Kłaput Maciej Skimina Kacper | 04 04 | +0,78 +0,56 | 39.16 43.22 | Ciapała Jarosław Jakubowska Maja | 04 04 | +0,24 +0,94 | 36.90 33.93 |
6. | MKS Jordan Kraków I | Jordan Kraków | 2:39.47 | 182 |
Staśkiewicz Nikola Gawlik Maja | 04 04 | +0,73 +0,51 | 40.60 44.12 | Bajgrowicz Paweł Staszowski Jakub | 04 04 | +0,67 +0,35 | 41.96 32.79 |
7. | UKS Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:41.29 | 176 |
Miernik Wiktoria Nosal Miłosz | 04 04 | +0,91 +0,81 | 40.75 43.44 | Cierpiał Wiktor Juda Dominik | 04 04 | +0,74 +0,51 | 41.29 35.81 |
8. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 2:44.58 | 166 |
Knapp Jakub Panek Nikola | 04 04 | +0,83 +0,60 | 41.68 43.65 | Trzeciecka Agnieszka Sieniawski Mateusz | 04 04 | +0,52 +0,61 | 40.26 38.99 |
9. | UKS Ósemka Oświęcim 3 | Ósemka Oświęcim | 2:50.12 | 150 |
Drabczyk Krystian Łagowska Oliwia | 04 04 | +0,89 | Mendyka Martyna Kotyza Aleksandra | 04 04 | +0,69 +0,53 | 42.40 33.46 |
10. | MKS Jordan Kraków II | Jordan Kraków | 2:52.22 | 145 |
Mazur Maksymilian Tokarz Dawid | 04 04 | +0,92 +0,83 | 43.44 46.89 | Pieróg Adam Grelewicz Łukasz | 04 04 | +0,90 +0,46 | 44.22 37.67 |
11. | UKS Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:54.68 | 139 |
Ryszka Jakub Marszałek Stanisław | 04 04 | +0,69 +0,46 | 46.53 48.26 | Ryszka Kacper Daszkiewicz Mikołaj | 04 04 | +0,81 +0,52 | 44.17 35.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 131 12/6/2016 - 12:15 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jordan Kraków | Jordan Kraków | 2:30.48 | 165 |
Kosiba Szymon Chorążak Agnieszka | 05 04 | +0,84 +0,81 | 34.59 40.71 | Vasilendiuc Emilia Leszczak Aleksandra | 04 03 | +0,76 +0,66 | 39.78 35.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 131 12/6/2016 - 12:15 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 2:21.35 | 199 |
Marek Amelia Smoleń Patrycja | 05 05 | +0,65 +0,37 | 32.94 37.14 | Dadej Julia Gibuła Patryk | 05 05 | +0,38 +0,41 | 38.25 33.02 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |