GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej Bochnia, 8/10/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Bator Kacper | 00 | 01606 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.54 NT 1:14.47 1:07.17 5:06.18 | 14/2/2016 17/6/2016 18/6/2016 21/2/2016 | Katowice (POL) Klagenfurt (AUT) Klagenfurt (AUT) Poznan (POL) |
|||
Bazyl Magdalena | 97 | 01606 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | NT NT NT NT NT |
|||||
Bałabuch Krystian | 95 | 01606 | 101606200034 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 51.72 57.37 1:03.80 56.09 4:28.97 | 5/12/2015 6/12/2015 25/10/2015 24/10/2015 21/11/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Poznan (POL) |
||
Buczkowski Kamil | 96 | 01606 | 101606200041 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 52.51 1:01.70 1:11.45 55.42 4:43.29 | 18/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 17/12/2015 10/10/2015 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Kozłowska Anna | 96 | 01606 | 101606100021 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 57.11 1:01.56 1:16.95 1:05.35 NT | 17/12/2015 17/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Lublin (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kurleto Piotr | 00 | 01606 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 53.19 59.76 1:06.18 55.77 4:26.19 | 13/3/2016 22/11/2015 5/12/2015 11/3/2016 11/3/2016 | Gliwice (POL) Poznan (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
|||
Lechowicz Filip | 97 | 01606 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 53.96 1:03.91 1:10.76 59.81 4:28.38 | 20/2/2016 10/10/2015 10/10/2015 20/2/2016 27/11/2015 | Kozienice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Kozienice (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
|||
Litwa Krzysztof | 96 | 01606 | 101606200040 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 51.31 1:00.28 1:03.72 57.25 4:37.17 | 18/12/2015 6/12/2015 17/12/2015 24/10/2015 21/11/2015 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Krakow (POL) Poznan (POL) |
||
Michalczyk Urszula | 97 | 01606 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:00.53 1:11.95 1:11.02 1:11.51 5:11.82 | 5/12/2015 10/10/2015 19/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Sirignano Luigia | 96 | 01606 | 101606100016 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 56.37 1:09.58 1:16.08 1:04.39 5:09.22 | 17/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 21/11/2015 10/10/2015 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Poznan (POL) Bochnia (POL) |
||
Sobczyk Maciej | 95 | 01606 | 101606200036 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 54.90 1:00.21 1:08.34 1:00.56 4:21.47 | 24/10/2015 30/1/2016 10/10/2015 10/10/2015 18/12/2015 | Krakow (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Tombarkiewicz Józef | 97 | 01606 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 50.95 1:01.39 1:08.13 54.85 NT | 18/12/2015 28/2/2016 5/12/2015 17/12/2015 | Lublin (POL) Trnava (SVK) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
|||
Ungeheuer Mateusz | 96 | 01606 | 101606200039 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 50.33 53.31 NT 55.19 4:46.07 | 19/12/2015 19/12/2015 24/10/2015 10/10/2015 | Lublin (POL) Lublin (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Uryga Paulina | 95 | 01606 | 101606100019 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 59.93 1:06.73 1:08.30 1:07.28 5:00.96 | 10/10/2015 10/10/2015 20/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Wysoczyński Mateusz | 93 | 01606 | 101606200029 | 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) | 53.17 NT 56.04 | 18/12/2015 21/11/2015 | Lublin (POL) Poznan (POL) |
||
Łabuz Rafał | 95 | 01606 | 101606200035 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 50.02 1:02.63 1:15.71 59.93 NT | 18/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 24/10/2015 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Żarłok Martyna | 97 | 01606 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:04.26 1:01.42 NT 1:13.11 NT | 5/12/2015 17/12/2015 5/12/2015 | Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
Kusion Weronika | 02 | 01506 | 101506600010 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.76 1:13.56 1:35.20 1:08.35 5:19.60 | 25/6/2016 10/4/2016 20/2/2016 4/3/2016 4/3/2016 | Wieliczka (POL) Stalowa Wola (POL) Nowy Targ (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Nowak Jan | 02 | 01506 | 101506700017 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:02.01 1:25.11 1:40.01 1:25.50 NT | 10/4/2016 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Stalowa Wola (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Barczyk Norbert | 00 | 00306 | 100306700190 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 54.87 1:00.91 1:12.12 1:01.38 4:48.26 | 30/1/2016 10/4/2016 10/10/2015 18/12/2015 10/10/2015 | Debica (POL) Raciborz (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Dzięgiel Julia | 01 | 00306 | 100306600102 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:14.11 1:23.29 1:34.19 1:13.15 6:04.35 | 10/10/2015 6/12/2015 5/12/2015 4/3/2016 20/2/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Hanf Szymon | 03 | 00306 | 100306700192 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:09.53 1:15.13 1:39.39 NT 2:54.90 | 5/6/2016 19/6/2016 14/5/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Iwańska Barbara | 03 | 00306 | 100306600122 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:13.48 1:19.73 1:36.83 NT 3:06.36 | 19/6/2016 20/3/2016 18/6/2016 21/11/2015 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kozioł Krzysztof | 03 | 00306 | 100306700120 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:04.40 1:14.50 1:40.93 1:15.14 2:41.57 | 19/6/2016 4/6/2016 11/10/2015 18/6/2016 19/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Mazurek Gabriela | 01 | 00306 | 100306600105 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:11.24 1:20.93 1:29.26 1:27.99 5:41.12 | 5/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 4/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Mokrzycka Natalia | 03 | 00306 | 100306600113 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:11.71 1:29.84 1:34.82 NT 2:57.83 | 16/4/2016 6/12/2015 19/3/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Nita Daria | 01 | 00306 | 100306600104 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 58.95 1:05.28 1:21.72 1:09.71 5:15.17 | 6/3/2016 6/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Oleksy Michał | 03 | 00306 | 100306700111 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.97 1:17.55 1:32.17 1:20.68 2:57.34 | 19/6/2016 19/6/2016 18/6/2016 18/6/2016 20/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Podkowa Arkadiusz | 00 | 00306 | 100306700142 | 100m dowolny (8) 100m klasyczny (6) | 1:02.81 1:16.14 | 5/12/2015 5/12/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Raczkowski Krzysztof | 01 | 00306 | 100306700109 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.43 1:03.12 1:14.66 1:10.20 5:09.28 | 24/10/2015 6/3/2016 29/1/2016 10/10/2015 10/10/2015 | Krakow (POL) Gorzow Wlkp (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Różycki Aleksander | 03 | 00306 | 100306700112 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:16.95 1:26.19 1:36.25 1:45.03 3:21.76 | 5/6/2016 19/6/2016 18/6/2016 13/6/2015 21/11/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Stępińska Natalia | 01 | 00306 | 100306600106 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 59.48 1:09.99 1:21.34 1:10.90 5:12.33 | 6/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 20/2/2016 4/3/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Urbańczyk Adrian | 01 | 00306 | 100306700107 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:02.40 1:14.67 1:19.02 1:11.37 5:42.46 | 6/3/2016 10/10/2015 14/9/2016 8/11/2015 10/10/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Wąsik Anna | 01 | 00306 | 100306600103 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:09.30 1:28.00 1:29.74 1:26.62 6:10.72 | 6/3/2016 10/10/2015 5/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Łaba Amelia | 03 | 00306 | 100306600125 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:11.79 1:26.81 1:29.32 NT 2:55.43 | 16/4/2016 11/10/2015 19/3/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Świerta Emilia | 03 | 00306 | 100306600124 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:18.39 1:26.40 1:40.22 NT 3:20.22 | 19/6/2016 19/6/2016 18/6/2016 21/11/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Para Mikołaj SO | 03 | 04206 | 104206700002 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:13.44 1:28.12 NT NT 3:00.38 | 5/6/2016 30/1/2016 5/6/2016 | Bochnia (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) |
||
Szkurat Martyna SO | 03 | 04206 | 104206600001 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:04.83 1:25.94 1:27.30 1:17.13 2:46.23 | 5/6/2016 11/10/2015 18/6/2016 18/6/2016 20/3/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
Nowak Kacper SO | 00 | 00115 | 100115700308 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.68 1:06.44 1:06.79 1:00.87 4:48.52 | 22/11/2015 13/3/2016 13/3/2016 10/4/2016 8/4/2016 | Poznan (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) Rawicz (POL) |
Berezak Gabriel | 02 | 00508 | 100508700253 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:12.67 NT 1:22.08 NT NT | 16/4/2016 16/4/2016 | Tarnobrzeg (POL) Tarnobrzeg (POL) |
||
Cerlich Maksymilian | 00 | 00508 | 100508700238 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 52.55 59.17 1:05.17 58.88 4:31.69 | 13/3/2016 16/4/2016 16/4/2016 9/4/2016 11/3/2016 | Gliwice (POL) Tarnobrzeg (POL) Tarnobrzeg (POL) Stalowa Wola (POL) Gliwice (POL) |
||
Cerlich Oliwia | 02 | 00508 | 100508600239 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.69 1:16.28 1:20.96 1:15.57 5:31.09 | 10/4/2016 16/4/2016 16/4/2016 10/10/2015 4/3/2016 | Stalowa Wola (POL) Tarnobrzeg (POL) Tarnobrzeg (POL) Stalowa Wola (POL) Olsztyn (POL) |
||
Gancarz Julia | 03 | 00508 | 100508600227 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:04.78 1:14.94 1:28.09 1:09.56 2:37.40 | 20/3/2016 16/4/2016 16/4/2016 19/3/2016 16/4/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Tarnobrzeg (POL) Tarnobrzeg (POL) Ostrowiec Sw (POL) Tarnobrzeg (POL) |
||
Jakubiec Kacper | 03 | 00508 | 100508700228 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | NT 1:33.27 1:39.73 NT 3:13.54 | 19/6/2016 18/6/2016 16/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Tarnobrzeg (POL) |
||
Krężel Bartłomiej | 02 | 00508 | 100508700240 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:07.95 1:19.51 1:20.59 1:33.06 NT | 16/4/2016 30/1/2016 6/3/2016 10/10/2015 | Tarnobrzeg (POL) Debica (POL) Olsztyn (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Książnicki Dawid | 02 | 00508 | 100508700241 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.12 1:08.25 1:09.09 1:07.60 4:51.93 | 20/2/2016 16/4/2016 6/3/2016 20/2/2016 4/3/2016 | Kozienice (POL) Tarnobrzeg (POL) Olsztyn (POL) Kozienice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kużdżał Mikołaj | 02 | 00508 | 100508700242 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:08.77 1:09.04 1:24.03 1:24.92 NT | 20/2/2016 6/3/2016 16/4/2016 20/6/2015 | Kozienice (POL) Olsztyn (POL) Tarnobrzeg (POL) Krakow (POL) |
||
Labak Krystian | 02 | 00508 | 100508700255 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:02.03 1:14.16 1:20.49 1:09.95 NT | 21/6/2015 10/10/2015 16/4/2016 20/6/2015 | Krakow (POL) Stalowa Wola (POL) Tarnobrzeg (POL) Krakow (POL) |
||
Madycka Marcelina | 02 | 00508 | 100508600251 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:09.10 1:25.96 1:23.38 1:24.05 5:40.98 | 30/1/2016 21/6/2015 16/4/2016 10/10/2015 4/3/2016 | Debica (POL) Krakow (POL) Tarnobrzeg (POL) Stalowa Wola (POL) Olsztyn (POL) |
||
Magda Patryk | 02 | 00508 | 100508700243 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:01.75 1:14.09 1:31.49 1:06.43 5:15.81 | 16/4/2016 10/10/2015 10/10/2015 16/4/2016 4/3/2016 | Tarnobrzeg (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) Tarnobrzeg (POL) Olsztyn (POL) |
||
Malec Mikołaj | 01 | 00508 | 100508700250 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.33 59.59 1:14.43 1:01.69 5:02.66 | 17/9/2016 6/3/2016 16/4/2016 9/4/2016 10/10/2015 | Polaniec (POL) Gorzow Wlkp (POL) Tarnobrzeg (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Malec Wiktoria | 03 | 00508 | 100508600230 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:07.78 1:10.66 1:28.57 1:32.99 2:38.58 | 24/4/2016 19/6/2016 19/3/2016 11/11/2015 19/6/2016 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Mielec (POL) Bochnia (POL) |
||
Myśliwiec Tatiana | 03 | 00508 | 100508600232 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:12.96 1:23.59 1:37.68 1:26.88 2:57.03 | 30/1/2016 19/6/2016 7/6/2015 18/6/2016 6/12/2015 | Debica (POL) Bochnia (POL) Stalowa Wola (POL) Bochnia (POL) Kielce (POL) |
||
Niziołek Kinga | 00 | 00508 | 100508600247 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:05.42 1:14.87 NT 1:07.48 5:18.35 | 12/12/2015 16/4/2016 11/3/2016 11/3/2016 | Mielec (POL) Tarnobrzeg (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
O'hara Julia | 03 | 00508 | 100508600233 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:09.31 1:22.60 1:23.31 1:30.40 2:51.89 | 24/4/2016 12/12/2015 18/6/2016 11/11/2015 16/4/2016 | Zabierzow (POL) Mielec (POL) Bochnia (POL) Mielec (POL) Tarnobrzeg (POL) |
||
Strugała Oliwia | 02 | 00508 | 100508600245 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.43 1:16.02 1:39.24 1:09.24 NT | 5/3/2016 16/4/2016 10/10/2015 9/4/2016 | Olsztyn (POL) Tarnobrzeg (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Szydłowska Patrycja | 02 | 00508 | 100508600249 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:05.97 1:16.31 1:30.27 1:16.87 NT | 16/4/2016 6/3/2016 10/10/2015 20/2/2016 | Tarnobrzeg (POL) Olsztyn (POL) Stalowa Wola (POL) Kozienice (POL) |
||
Warzecha Wiktor | 03 | 00508 | 100508700236 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.62 1:19.68 1:29.50 1:26.25 2:50.68 | 20/3/2016 16/4/2016 19/3/2016 29/1/2016 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Tarnobrzeg (POL) Ostrowiec Sw (POL) Debica (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Butkiewicz Władysław SO | 00 | 00309 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 53.13 1:02.56 1:13.82 1:01.59 4:48.97 | 18/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 24/10/2015 10/10/2015 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
Budzińska Paulina SO | 03 | 00207 | 100207600213 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:08.03 1:20.32 1:26.22 1:31.97 2:51.43 | 23/4/2016 22/4/2016 18/3/2016 23/1/2016 23/4/2016 | Legnica (POL) Kietrz (POL) Raciborz (POL) Strzelce Opolskie (POL) Legnica (POL) |
||
Kempa Anna SO | 01 | 00207 | 100207600205 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:04.58 1:18.41 1:17.23 1:12.29 5:15.27 | 5/12/2015 10/10/2015 9/4/2016 10/4/2016 4/3/2016 | Opole (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Kempa Mikołaj SO | 99 | 00207 | S00207200116 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.58 1:04.89 1:11.75 1:00.76 4:26.90 | 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 29/1/2016 11/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Debica (POL) Lublin (POL) |
||
Moryl Wojciech SO | 02 | 00207 | 100207700206 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:04.75 1:11.03 1:32.88 1:08.56 5:11.71 | 30/1/2016 18/12/2015 10/10/2015 18/12/2015 4/3/2016 | Debica (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Stańczyk Jarema SO | 02 | 00207 | 100207700207 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:06.63 1:19.61 1:14.64 1:25.26 5:19.31 | 18/12/2015 10/10/2015 6/3/2016 10/10/2015 4/3/2016 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wasiuk Jakub SO | 99 | 00207 | S00207200121 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.37 1:05.23 1:17.75 1:07.02 4:37.78 | 18/12/2015 18/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 11/3/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
Biela Inga | 03 | 00506 | 100506600045 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:08.48 1:28.83 1:26.34 1:24.18 2:59.88 | 5/6/2016 11/10/2015 4/6/2016 11/6/2016 21/11/2015 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 100506600043 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) | 1:05.76 1:19.16 1:24.60 1:24.71 | 5/12/2015 10/10/2015 5/12/2015 10/10/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100506700048 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:03.02 1:11.86 1:23.39 NT 2:36.50 | 25/6/2016 4/6/2016 14/5/2016 5/6/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 100506600040 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) | 1:09.17 1:20.97 1:44.03 1:29.18 | 25/6/2016 27/2/2016 10/10/2015 10/10/2015 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Latusek Szymon SO | 00 | 02211 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | NT NT NT NT NT |
Bukała Bartosz | 03 | 03706 | 103706200012 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:18.08 NT NT 1:32.84 3:07.60 | 19/6/2016 27/2/2016 20/3/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Darłak Julia | 02 | 03706 | 103706100009 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:14.46 1:24.50 1:41.82 1:34.35 NT | 17/10/2015 21/6/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Łopuch Jan | 03 | 03706 | 103706700089 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:07.76 1:10.77 1:28.26 NT 2:48.87 | 5/6/2016 4/6/2016 18/6/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
Batko Karol | 01 | 06 | 103606700062 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.19 1:04.35 1:21.82 1:07.05 5:28.16 | 24/10/2015 6/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Bazyl Kamil | 00 | 06 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:01.50 1:16.66 1:11.86 1:14.25 5:39.57 | 24/4/2016 10/10/2015 13/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Dudzik Sebastian | 01 | 06 | 103606700080 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 58.02 1:01.91 1:15.96 1:13.61 5:14.10 | 24/4/2016 17/9/2016 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Hojoł Agata | 01 | 06 | 103606600088 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:07.52 1:15.86 1:26.84 1:06.94 5:20.00 | 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 21/11/2015 22/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Poznan (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kruszniewska Kinga SK | 99 | 06 | 103606600222 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) | 1:06.84 1:17.82 1:23.46 1:07.57 | 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 11/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Kłaput Bartosz | 00 | 06 | 103606700158 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.28 1:11.71 1:27.91 1:06.34 5:05.31 | 13/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Lewicki Filip | 03 | 06 | 103606700116 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:02.30 NT 1:18.85 NT 2:26.08 | 20/3/2016 18/6/2016 19/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Majerski Jakub | 00 | 06 | 103606700160 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.76 59.24 1:17.92 58.48 5:08.34 | 10/10/2015 10/4/2016 18/12/2015 11/3/2016 10/10/2015 | Bochnia (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Malinowska Ada | 99 | 06 | 103606100087 | 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) | 1:18.49 1:24.48 1:08.55 | 10/10/2015 20/2/2016 11/3/2016 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Lublin (POL) |
||
Paszko Mikołaj | 01 | 06 | 103606700216 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 58.26 1:11.81 1:22.28 1:01.03 5:08.99 | 24/4/2016 10/10/2015 14/6/2015 4/3/2016 24/10/2015 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Goczalkowice - Zroj (POL) Gorzow Wlkp (POL) Krakow (POL) |
||
Rogowska Angelika SK | 99 | 06 | 103606100015 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) | 1:05.15 1:06.95 NT | 24/10/2015 13/3/2016 | Krakow (POL) Lublin (POL) |
||
Rokita Aleksander SK | 99 | 06 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.94 1:09.49 1:07.77 1:04.29 NT | 10/10/2015 10/10/2015 17/12/2015 5/12/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
|||
Sikora Adrianna SK | 99 | 06 | S03606100016 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m motylkowy (1) | 1:04.05 1:12.06 1:07.68 | 24/10/2015 24/10/2015 27/11/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Sosna Tomasz | 01 | 06 | 103606700223 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.68 NT 1:23.13 1:00.45 NT | 5/12/2015 2/4/2016 4/3/2016 | Gliwice (POL) Cieszyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Warian Karolina SK | 99 | 06 | 103606100018 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) | 1:05.23 1:06.85 1:26.23 1:17.07 | 5/12/2015 13/3/2016 20/2/2016 10/10/2015 | Bochnia (POL) Lublin (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Woźniak Łukasz | 01 | 06 | 103606700106 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:02.12 1:15.15 1:09.28 1:05.78 5:11.96 | 10/10/2015 10/10/2015 6/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Jamróz Michał | 03 | 03506 | 103506700030 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:07.03 1:17.97 1:28.91 1:12.80 2:40.20 | 25/6/2016 10/4/2016 14/5/2016 5/6/2016 19/6/2016 | Wieliczka (POL) Stalowa Wola (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Peciak Katarzyna | 02 | 03506 | 103506600028 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 59.44 1:14.37 1:27.57 1:05.44 NT | 6/3/2016 14/6/2015 10/10/2015 4/3/2016 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Przystał Adam | 03 | 03506 | 103506700033 | 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) | 1:12.31 NT 1:13.35 | 10/4/2016 23/4/2016 | Stalowa Wola (POL) Zabierzow (POL) |
||
Sala Julia | 02 | 03506 | 103506600029 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) | 1:07.83 1:11.56 | 6/3/2016 6/3/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wleciał Damian | 03 | 03506 | 103506700034 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:03.75 1:13.76 1:28.50 1:26.82 2:42.84 | 14/5/2016 20/3/2016 14/5/2016 5/3/2016 14/5/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 03506 | 103506700032 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:03.54 1:23.93 1:23.85 1:10.89 2:36.34 | 25/6/2016 11/10/2015 14/5/2016 5/6/2016 19/6/2016 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Chamera Weronika SO | 99 | 00908 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.53 1:14.60 1:13.46 1:14.19 5:34.63 | 5/12/2015 10/10/2015 13/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Leśniak Piotr | 03 | 01906 | 101906700022 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:02.33 1:19.22 1:36.26 1:17.34 2:58.73 | 5/6/2016 20/3/2016 13/2/2016 5/3/2016 13/2/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
Adamiec Dominika SO | 99 | 01006 | S01006100129 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 59.53 1:09.44 1:21.11 1:02.56 5:12.79 | 30/1/2016 20/2/2016 10/10/2015 19/12/2015 20/2/2016 | Debica (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Alencynowicz Maciej SO | 02 | 01006 | 01006700277 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:00.20 1:04.73 1:24.75 1:16.54 5:28.02 | 18/12/2015 6/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 5/12/2015 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Bator Aleksandra SO | 01 | 01006 | 101006100158 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.20 1:11.50 NT 1:11.98 NT | 6/3/2016 6/3/2016 5/12/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) |
||
Blachura Julia SO | 02 | 01006 | 101006600265 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:09.42 1:17.54 1:31.20 1:19.57 5:43.70 | 18/12/2015 11/12/2015 24/10/2015 11/12/2015 4/3/2016 | Gliwice (POL) Raciborz (POL) Tychy (POL) Raciborz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Blachura Oskar SO | 02 | 01006 | 101006700266 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:01.82 1:10.90 1:14.23 1:08.73 4:56.86 | 29/11/2015 30/1/2016 29/1/2016 5/12/2015 4/3/2016 | Kozy (POL) Debica (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Brączek Kacper SO | 03 | 01006 | 101006700299 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:05.73 1:12.40 1:40.52 1:20.76 2:58.00 | 19/6/2016 19/6/2016 11/10/2015 18/6/2016 5/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Chromik Mateusz SO | 00 | 01006 | 101006700247 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.84 1:03.42 1:17.23 1:03.36 4:50.52 | 5/12/2015 13/3/2016 10/10/2015 29/1/2016 5/12/2015 | Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) |
||
Dach wiktoria SO | 03 | 01006 | 101006600301 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:04.02 1:15.60 1:21.19 1:10.50 2:33.48 | 16/4/2016 27/2/2016 18/6/2016 23/4/2016 19/6/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Daszkiewicz Michał SO | 03 | 01006 | 101006700290 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 58.09 1:24.47 1:23.67 1:11.60 2:27.06 | 5/6/2016 11/10/2015 19/3/2016 10/4/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Raciborz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Drozd Tymoteusz SO | 99 | 01006 | 101006200180 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 52.33 1:07.51 1:12.85 1:00.03 4:51.59 | 13/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 29/1/2016 24/10/2015 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Debica (POL) Krakow (POL) |
||
Fiedosiuk Rafał SO | 99 | 01006 | S01006200173 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.04 1:00.18 1:13.89 57.85 4:47.88 | 5/12/2015 18/12/2015 10/10/2015 11/3/2016 10/10/2015 | Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Gałuszka Bruno SO | 02 | 01006 | 01006700281 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:01.89 1:13.05 1:11.15 1:15.28 5:06.93 | 18/12/2015 6/12/2015 6/3/2016 29/11/2015 4/3/2016 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Kozy (POL) Olsztyn (POL) |
||
Goleniec Kamil SO | 99 | 01006 | S01006200174 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 53.71 1:02.89 1:05.26 58.43 4:28.99 | 5/12/2015 10/10/2015 13/3/2016 20/2/2016 11/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Kozienice (POL) Lublin (POL) |
||
Głąb Karol SO | 99 | 01006 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 53.73 56.40 1:11.63 1:00.71 4:58.07 | 18/12/2015 13/3/2016 29/1/2016 20/2/2016 10/10/2015 | Lublin (POL) Lublin (POL) Debica (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
|||
Hojda Bartłomiej SO | 98 | 01006 | 101006200169 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 55.11 1:02.66 1:05.41 59.56 4:34.38 | 12/3/2016 24/10/2015 18/12/2015 11/3/2016 11/3/2016 | Lublin (POL) Krakow (POL) Gliwice (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Janik Jakub SO | 01 | 01006 | 101006200198 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:00.58 1:04.36 1:22.72 1:16.90 5:34.61 | 5/12/2015 6/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Jarosz Angelika SO | 01 | 01006 | 101006100159 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:09.66 NT NT 1:24.58 NT | 18/12/2015 5/12/2015 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Jedliński Radosław SO | 00 | 01006 | 101006700214 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 57.19 1:13.72 1:14.42 1:08.57 5:35.67 | 13/3/2016 8/11/2015 18/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kapcińska Maja SO | 02 | 01006 | 101006600280 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:05.33 1:18.07 1:34.18 1:14.17 5:26.21 | 5/3/2016 29/5/2015 10/10/2015 18/12/2015 4/3/2016 | Olsztyn (POL) Radlin (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Klimek Marta SO | 03 | 01006 | 101006600297 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:02.63 NT NT 1:26.14 2:33.99 | 21/5/2016 17/10/2015 20/5/2016 | Gornicza (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gornicza (POL) |
||
kOZIEŁ Mikołaj SO | 02 | 01006 | 101006700267 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 54.61 1:05.21 1:17.56 1:00.18 5:01.66 | 5/3/2016 24/10/2015 20/6/2015 1/10/2016 20/2/2016 | Olsztyn (POL) Tychy (POL) Krakow (POL) Cieszyn (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kołodziej Katarzyna SO | 00 | 01006 | 101006600213 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 58.43 1:06.16 1:18.43 1:01.05 5:08.09 | 28/11/2015 18/12/2015 10/10/2015 11/3/2016 5/12/2015 | Ostrowiec Sw (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Kramarczyk Jakub SO | 01 | 01006 | 101006200200 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:04.71 1:26.26 1:36.50 1:13.33 5:51.51 | 30/1/2016 10/10/2015 10/10/2015 4/3/2016 10/10/2015 | Debica (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) |
||
Krawczyk Nikola SO | 03 | 01006 | 101006600296 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:07.94 1:12.71 NT 1:14.23 2:44.59 | 25/6/2016 2/4/2016 17/4/2016 20/5/2016 | Wieliczka (POL) Cieszyn (POL) Herby (POL) Gornicza (POL) |
||
Krulikowski Maciej SO | 99 | 01006 | S01006200178 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.59 1:05.79 1:04.37 58.57 4:33.34 | 7/11/2015 10/10/2015 13/3/2016 29/1/2016 5/12/2015 | Lodz (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) |
||
Krupa Mateusz SO | 03 | 01006 | 101006700295 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | NT 1:09.06 1:16.50 NT 2:38.25 | 21/5/2016 20/5/2016 25/11/2015 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Kumor Aleksandra SO | 03 | 01006 | 101006600300 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:12.34 1:22.37 1:40.77 1:25.40 3:01.98 | 19/6/2016 4/6/2016 11/10/2015 5/6/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Lewandowska Natalia SO | 01 | 01006 | 103111100071 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:00.32 1:07.36 1:17.69 1:04.96 5:18.27 | 5/3/2016 10/4/2016 18/12/2015 4/3/2016 5/12/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) |
||
Lewandowski Jakub SO | 02 | 01006 | 01006700282 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:05.10 1:16.16 1:37.67 1:13.80 5:22.74 | 30/1/2016 18/12/2015 10/10/2015 29/1/2016 4/3/2016 | Debica (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Debica (POL) Olsztyn (POL) |
||
Major Daniel SO | 01 | 01006 | 101006700254 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.12 1:15.01 1:21.57 59.22 5:21.95 | 18/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 4/3/2016 10/10/2015 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) |
||
Mayerberg Kacper SO | 00 | 01006 | 101006700216 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.22 1:10.08 1:19.19 1:01.14 4:44.34 | 30/1/2016 10/10/2015 10/10/2015 11/3/2016 11/3/2016 | Debica (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Mazur Dominik SO | 99 | 01006 | 101006700236 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 55.43 1:07.88 1:16.32 1:10.80 5:10.68 | 13/3/2016 10/10/2015 18/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Michalczyk Andrzej SO | 00 | 01006 | 101006200188 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 51.85 1:02.62 1:04.38 59.77 4:52.94 | 12/3/2016 10/4/2016 9/4/2016 29/1/2016 10/10/2015 | Gliwice (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) |
||
Michałowski Tomasz SO | 02 | 01006 | 101006700288 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 58.39 1:03.22 1:19.92 1:12.16 NT | 25/6/2016 6/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 | Wieliczka (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Miodoński Mateusz SO | 03 | 01006 | 101006700291 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.63 1:15.57 1:51.42 NT 2:58.90 | 10/4/2016 4/6/2016 11/10/2015 19/6/2016 | Raciborz (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Misiejuk Aldona SO | 01 | 01006 | 101006600255 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:08.21 NT 1:24.21 1:16.04 NT | 30/1/2016 6/3/2016 4/3/2016 | Debica (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Musioł Wiktoria SO | 98 | 01006 | 101006100119 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | NT 1:06.41 NT 1:03.50 4:55.82 | 13/3/2016 27/11/2015 5/12/2015 | Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) |
||
Nowak Zuzanna SO | 02 | 01006 | 101006600289 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.74 1:15.58 1:26.41 1:09.96 NT | 6/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 4/3/2016 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Opolka Kacper SO | 00 | 01006 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 55.21 1:00.16 1:21.52 58.96 5:01.70 | 18/12/2015 10/4/2016 10/10/2015 11/3/2016 10/10/2015 | Gliwice (POL) Raciborz (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
|||
Orzechowski Michał SO | 01 | 01006 | 101006200201 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:01.49 NT NT NT NT | 18/12/2015 | Gliwice (POL) | ||
Pawłowska Julia SO | 02 | 01006 | 101006600275 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:11.22 1:25.02 1:22.63 1:23.17 5:32.54 | 10/10/2015 10/10/2015 6/3/2016 10/10/2015 20/2/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Pałka Aleksandra SO | 02 | 01006 | 101006600284 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:16.66 1:25.31 1:28.32 1:32.01 NT | 11/12/2015 9/5/2015 11/12/2015 29/11/2015 | Raciborz (POL) Wola (POL) Raciborz (POL) Kozy (POL) |
||
Pisarek Justyna SO | 00 | 01006 | 101006600220 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:01.97 1:15.01 1:15.83 1:03.67 5:06.24 | 18/12/2015 10/10/2015 9/4/2016 11/3/2016 11/3/2016 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Prochownik Martyna SO | 02 | 01006 | 101006600273 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:05.11 1:29.21 1:33.02 1:38.60 5:58.58 | 6/3/2016 10/10/2015 18/12/2015 10/10/2015 20/2/2016 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Przewoźniak Partycja SO | 01 | 01006 | 101006100160 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:06.50 NT NT 1:11.50 NT | 18/12/2015 4/3/2016 | Gliwice (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Ptaszyńska Weronika SO | 03 | 01006 | 101006600294 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:12.24 1:37.49 1:36.18 1:16.36 2:49.10 | 19/6/2016 11/10/2015 11/10/2015 5/6/2016 20/3/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Pyrlik Paulina SO | 99 | 01006 | 101006600243 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:04.23 NT NT 1:11.02 NT | 18/12/2015 11/3/2016 | Gliwice (POL) Lublin (POL) |
||
Płatek Maciej SO | 02 | 01006 | 01006700278 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:07.02 1:22.45 1:32.87 1:15.36 5:15.37 | 18/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 18/12/2015 4/3/2016 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Sadlik Martyna SO | 03 | 01006 | 101006600293 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:19.46 1:35.35 1:28.10 1:23.07 2:55.89 | 5/12/2015 11/10/2015 4/6/2016 19/3/2016 5/3/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Sieprawski Roch SO | 03 | 01006 | 101006700292 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:05.85 1:22.21 1:28.73 NT 3:00.08 | 19/6/2016 10/4/2016 18/6/2016 5/3/2016 | Bochnia (POL) Raciborz (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Skarwecka Wiktoria SO | 02 | 01006 | 101006600272 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.68 NT 1:26.60 NT 5:54.50 | 5/3/2016 5/12/2015 5/12/2015 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Stanek Adam SO | 99 | 01006 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.68 1:05.06 1:20.69 1:00.81 4:45.94 | 18/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 18/12/2015 10/10/2015 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
|||
Szałaśny Bartosz SO | 00 | 01006 | 101006700219 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:06.16 1:08.03 1:26.41 1:13.02 5:15.82 | 10/10/2015 13/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 11/3/2016 | Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) |
||
Szczygieł David SO | 02 | 01006 | 101006700283 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:02.32 1:09.72 NT NT 5:29.88 | 5/3/2016 6/3/2016 4/3/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Szuster Aleksandra SO | 00 | 01006 | 101006600210 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:00.63 1:14.17 1:23.07 1:11.96 5:38.33 | 13/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 13/2/2016 10/10/2015 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Katowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Szydłowski Erwin SO | 03 | 01006 | 101006700303 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:14.86 NT 1:20.85 NT 2:46.92 | 7/11/2015 18/6/2016 20/3/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Szynawa Oskar SO | 00 | 01006 | 101006700305 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 58.85 NT 1:07.85 NT 5:03.92 | 14/2/2016 13/3/2016 4/12/2015 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Tomera Roksana SO | 02 | 01006 | 101006600268 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:08.40 1:17.03 1:26.56 1:25.83 NT | 18/12/2015 18/12/2015 20/2/2016 10/10/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Więzik Jan SO | 03 | 01006 | 101006700304 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:05.68 1:20.02 NT 1:20.28 2:58.30 | 25/6/2016 19/3/2016 18/3/2016 18/12/2015 | Wieliczka (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Wojaczek Paweł SO | 00 | 01006 | 101006700264 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.90 1:09.72 1:20.88 1:09.36 5:39.71 | 13/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Wojdak Wojciech | 96 | 01006 | 101006200197 | 400m zmienny (12) | 4:12.40 | 18/12/2015 | Lublin (POL) | ||
Woźniak Karolina SO | 02 | 01006 | 101006600285 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:08.38 1:10.40 NT NT NT | 12/12/2015 13/2/2016 | Pawlowice (POL) Katowice (POL) |
||
Wróbel Zofia SO | 03 | 01006 | 101006600298 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:10.64 1:20.95 1:35.21 NT 2:59.69 | 21/5/2016 18/12/2015 18/12/2015 20/5/2016 | Gornicza (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Gornicza (POL) |
||
Wąsik Julia SO | 03 | 01006 | 101006600302 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:12.69 1:25.04 1:42.51 1:32.82 3:06.47 | 10/4/2016 20/3/2016 21/11/2015 5/3/2016 20/3/2016 | Raciborz (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
||
Zawisza Alina SO | 00 | 01006 | 101006600221 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:02.44 1:06.31 1:22.07 1:07.11 4:59.59 | 5/12/2015 10/4/2016 10/10/2015 10/4/2016 11/3/2016 | Bochnia (POL) Raciborz (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) |
||
Zięba Gabriela SO | 01 | 01006 | 101006100161 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:01.53 1:16.80 1:25.17 1:14.36 5:38.54 | 20/2/2016 10/10/2015 10/10/2015 20/2/2016 10/10/2015 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Żurawska Sabina SO | 01 | 01006 | 101006100162 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:10.30 1:18.67 1:23.54 1:22.97 5:51.09 | 5/12/2015 10/10/2015 6/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Tomala Kinga | 01 | 01908 | 101908100010 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) | 1:27.52 1:28.37 1:29.71 NT | 29/11/2015 10/4/2016 16/4/2016 | Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) Tarnobrzeg (POL) |
Jurzak Michał | 02 | 02706 | 102706700056 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:05.37 NT 1:29.29 NT NT | 25/6/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Koczur Michał | 01 | 02706 | 102706700045 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:03.63 1:17.31 1:21.70 NT NT | 30/1/2016 30/1/2016 5/12/2015 | Debica (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) |
||
Pająk Mikołaj | 01 | 02706 | 102706700048 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:00.37 NT 1:23.71 1:14.13 NT | 24/4/2016 5/12/2015 5/12/2015 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Palcar Marta | 00 | 02706 | 102706600038 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:14.36 1:22.78 1:20.13 NT 6:06.84 | 10/10/2015 10/10/2015 13/3/2016 10/10/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Panek Nikola | 03 | 02706 | 102706600054 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:16.12 1:27.87 1:33.41 NT NT | 25/6/2016 19/6/2016 19/3/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Sowa Karol | 02 | 02706 | 102706700058 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:05.45 NT 1:25.94 NT NT | 25/6/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
Zalewski Oskar SO | 99 | 04914 | 104914700065 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 58.67 1:16.92 1:10.57 1:14.66 4:55.43 | 5/12/2015 10/10/2015 13/3/2016 10/10/2015 11/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
Adamska Zuzanna | 02 | 03606 | 103606600224 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:05.88 1:18.92 1:28.19 1:25.44 NT | 6/3/2016 8/11/2015 20/6/2015 10/10/2015 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Astashev Bogdan | 01 | 03606 | 103606700218 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 54.64 NT 1:16.29 1:01.92 4:56.88 | 18/12/2015 10/10/2015 29/1/2016 10/10/2015 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) |
||
Augustyn Jan | 02 | 03606 | 103606700064 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:00.42 1:09.52 1:30.76 1:04.29 5:13.69 | 24/4/2016 6/3/2016 10/10/2015 4/3/2016 22/4/2016 | Zabierzow (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Zabierzow (POL) |
||
Bartłomowicz Tomasz | 03 | 03606 | 103606700093 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:17.32 1:27.13 1:27.35 1:33.02 2:58.92 | 21/11/2015 19/6/2016 5/12/2015 21/11/2015 14/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Basa Szymon | 03 | 03606 | 103606700093 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:07.36 1:17.06 1:34.47 NT 2:58.58 | 19/6/2016 19/6/2016 11/10/2015 17/10/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
||
Czajkowski Mateusz | 02 | 03606 | 103606700066 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:09.63 1:15.20 1:42.37 1:24.05 NT | 24/4/2016 15/9/2016 10/10/2015 18/12/2015 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) |
||
Dybowski Jan | 03 | 03606 | 103606700097 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:04.68 1:19.46 1:15.60 1:08.78 2:40.65 | 19/6/2016 11/10/2015 9/4/2016 18/6/2016 9/4/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Raciborz (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) |
||
Fortuna Filip | 03 | 03606 | 103606700108 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.15 1:21.75 1:36.34 1:22.48 2:49.08 | 19/6/2016 6/12/2015 14/5/2016 18/6/2016 19/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03606 | 103606600227 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:06.26 1:13.67 1:26.57 1:17.94 2:40.39 | 5/6/2016 19/6/2016 14/5/2016 23/4/2016 5/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Gwóźdź Kacper | 03 | 03606 | 103606700111 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:09.53 1:25.84 1:20.38 NT 2:53.21 | 24/4/2016 6/12/2015 4/6/2016 19/6/2016 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Jodłowska Zuzanna | 03 | 03606 | 103606600112 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:09.25 1:15.60 1:24.55 1:16.72 2:38.24 | 14/5/2016 6/12/2015 18/6/2016 18/6/2016 5/6/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Jędrszczyk Kacper | 02 | 03606 | 103606700226 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:06.87 1:12.89 1:15.61 1:26.55 5:40.97 | 24/4/2016 15/9/2016 17/9/2016 10/10/2015 4/3/2016 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Klimczyk Emilia | 03 | 03606 | 103606600067 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:06.43 1:18.11 1:24.96 NT 2:42.99 | 19/6/2016 17/9/2016 4/6/2016 5/6/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Koryciński Kamil | 03 | 03606 | 103606700228 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:02.23 1:11.37 1:22.64 1:13.63 2:33.47 | 19/6/2016 17/9/2016 18/6/2016 23/4/2016 19/6/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Kozdęba Karolina | 03 | 03606 | 103606600114 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:02.48 1:11.33 1:36.05 NT 2:43.57 | 19/6/2016 19/6/2016 11/10/2015 14/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Król Wiktoria | 02 | 03606 | 103606600070 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.40 1:08.88 1:21.02 1:11.16 5:18.23 | 18/12/2015 6/3/2016 9/4/2016 10/4/2016 22/4/2016 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kulisiewicz Adrianna | 02 | 03606 | 103606600072 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:09.57 1:20.68 1:20.99 1:32.67 NT | 30/1/2016 18/12/2015 6/3/2016 10/10/2015 | Debica (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) |
||
Kumorek Kamila | 02 | 03606 | 103606600230 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:07.01 1:16.90 1:24.39 1:15.46 5:33.22 | 18/12/2015 10/10/2015 14/9/2016 5/12/2015 4/3/2016 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Mazur Bartosz | 02 | 03606 | 103606700221 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:02.79 1:06.52 1:30.24 1:08.43 5:32.26 | 24/4/2016 17/9/2016 10/10/2015 4/3/2016 5/12/2015 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) |
||
Miłek Marcelina | 02 | 03606 | 103606600075 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:04.85 1:16.39 1:27.04 1:10.50 5:31.38 | 5/3/2016 17/9/2016 10/10/2015 4/3/2016 5/12/2015 | Olsztyn (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) |
||
Niepogodzińska Izabela | 03 | 03606 | 103606600229 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:11.31 1:13.56 1:32.32 1:18.75 2:44.30 | 13/2/2016 20/3/2016 14/5/2016 18/6/2016 5/6/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Oczkowska Daria | 03 | 03606 | 103606600117 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:16.07 1:25.82 1:28.98 NT 2:56.43 | 24/4/2016 20/3/2016 7/11/2015 19/6/2016 | Zabierzow (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Owsianowska Sara | 02 | 03606 | 103606600200 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:10.50 1:20.11 NT 1:20.34 NT | 5/12/2015 6/3/2016 20/2/2016 | Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Pająk Jakub | 02 | 03606 | 103606700213 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:00.49 1:08.55 1:21.74 1:09.66 5:26.35 | 10/4/2016 20/2/2016 20/2/2016 9/4/2016 4/3/2016 | Stalowa Wola (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Stalowa Wola (POL) Olsztyn (POL) |
||
Pniak Bartosz | 02 | 03606 | 103606700079 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:04.24 1:14.96 1:18.45 1:22.75 5:21.35 | 6/3/2016 6/12/2015 17/9/2016 10/10/2015 4/3/2016 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Płoskonka Jakub | 03 | 03606 | 103606700119 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:10.89 1:28.25 1:32.24 1:27.97 2:53.14 | 19/6/2016 20/3/2016 14/5/2016 18/6/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Rolnicka Oliwia | 01 | 03606 | 103606600100 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.70 1:20.42 1:17.69 1:15.15 5:36.21 | 5/3/2016 10/10/2015 6/3/2016 24/10/2015 22/4/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Serafin Magdalena | 01 | 03606 | 103606600101 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:00.45 1:07.12 1:24.23 1:09.90 5:19.80 | 5/12/2015 22/11/2015 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Bochnia (POL) Poznan (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Skrzypek Filip | 03 | 03606 | 103606700122 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.11 1:23.31 1:37.07 1:16.62 2:45.13 | 19/6/2016 11/10/2015 11/10/2015 18/6/2016 19/6/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Sobota Adriana | 03 | 03606 | 103606600083 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:10.69 1:26.08 1:27.70 NT 3:02.08 | 5/6/2016 15/9/2016 18/6/2016 11/10/2015 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Spórna Weronika | 02 | 03606 | 103606600084 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:08.59 1:13.42 1:32.60 1:25.44 NT | 18/12/2015 6/3/2016 20/6/2015 10/10/2015 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Tasak Aleksandra | 03 | 03606 | 103606600125 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:11.40 1:13.57 1:29.31 1:13.45 2:38.95 | 10/4/2016 19/6/2016 14/5/2016 5/6/2016 5/6/2016 | Raciborz (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Twardowski Piotr | 01 | 03606 | 103606700104 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.63 1:10.34 1:23.89 1:26.90 5:27.29 | 24/4/2016 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Wanat Grzegorz | 03 | 03606 | 103606700126 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.46 1:09.15 1:42.08 NT 2:43.83 | 19/6/2016 19/6/2016 11/10/2015 14/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Widurska Kinga | 02 | 03606 | 103606600214 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:05.12 1:19.36 1:33.73 1:13.38 5:58.16 | 20/6/2015 10/10/2015 10/10/2015 18/12/2015 20/2/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Wójcik Paweł | 01 | 03606 | 103606700107 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.57 1:10.56 1:22.36 1:09.23 5:06.60 | 5/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Zbrożek Radosław SO | 99 | 03606 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 58.07 1:10.34 1:17.83 1:05.29 4:41.19 | 18/12/2015 10/10/2015 10/10/2015 5/12/2015 11/3/2016 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
|||
Śmietana Karolina | 01 | 03606 | 103606600103 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (11) | 1:03.08 1:17.09 1:25.75 1:07.77 5:36.46 | 24/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 4/3/2016 10/10/2015 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) |
||
Żukowski Kamil | 03 | 03606 | 103606700129 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:02.14 1:09.89 1:40.10 1:15.05 2:41.97 | 19/6/2016 17/9/2016 11/10/2015 18/6/2016 5/3/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
Jurkiewicz Dawid | 02 | 03806 | 103806700017 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 1:02.96 1:06.40 1:26.40 1:13.56 NT | 5/12/2015 6/3/2016 10/10/2015 10/10/2015 | Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Litwora Filip | 03 | 03806 | 103806700031 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:09.56 1:22.15 1:53.21 1:42.70 3:05.05 | 14/5/2016 20/3/2016 11/10/2015 5/3/2016 14/5/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Ruciński Wiktor | 99 | 03806 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 56.95 1:09.64 1:12.09 1:02.62 5:28.60 | 13/3/2016 10/10/2015 28/11/2015 11/3/2016 10/10/2015 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
Danikiewicz Dawid SO | 03 | 03411 | 103411700094 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:04.05 NT 1:19.83 NT NT | 19/6/2016 20/5/2016 | Bochnia (POL) Gornicza (POL) |
||
Drzazga Emilia SO | 03 | 03411 | 103411600062 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:10.79 1:15.83 1:35.36 NT 2:57.86 | 5/6/2016 18/12/2015 18/6/2015 11/10/2015 | Bochnia (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Kuziów Martyna SO | 03 | 03411 | 103411600081 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:06.52 1:14.57 1:32.55 1:20.97 2:44.76 | 21/5/2016 19/6/2016 11/10/2015 18/3/2016 20/5/2016 | Gornicza (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Raciborz (POL) Gornicza (POL) |
||
Malarz Marcin SO | 03 | 03411 | 103411700071 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:02.02 1:15.22 1:27.00 1:09.28 2:36.51 | 25/6/2016 2/4/2016 14/11/2015 20/5/2016 19/3/2016 | Wieliczka (POL) Cieszyn (POL) Paniowki (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) |
||
Sordyl Mateusz SO | 99 | 03411 | 100m dowolny (8) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (12) | 59.02 1:03.01 1:10.86 58.87 4:42.12 | 10/10/2015 2/4/2016 5/12/2015 11/3/2016 11/3/2016 | Bochnia (POL) Cieszyn (POL) Gliwice (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |