GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej Bochnia, 8/10/2016 |
2 - GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej BLOK II | 8/10/2016 - 15:30 |
Konkurencja 7 8/10/2016 - 15:30 | Kobiet, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16, 15:30 |
1 2 3 4 5 | Musioł Wiktoria SO Tomala Kinga Świerta Emilia Sadlik Martyna SO Bazyl Magdalena | 98 01 03 03 97 | Unia Oświęcim Foxball Rzeszów Korona Kraków Unia Oświęcim AZS AGH Kraków | 06 08 06 06 06 | NT 1:27.52 1:18.39 1:19.46 NT |
Seria 2 z 16, 15:32 |
1 2 3 4 5 6 | Panek Nikola Darłak Julia Dzięgiel Julia Palcar Marta Oczkowska Daria Pałka Aleksandra SO | 03 02 01 00 03 02 | Jasień Sucha Besk. Siemacha ASP Kraków Korona Kraków Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:16.12 1:14.46 1:14.11 1:14.36 1:16.07 1:16.66 |
Seria 3 z 16, 15:34 |
1 2 3 4 5 6 | Myśliwiec Tatiana Kumor Aleksandra SO Łaba Amelia Ptaszyńska Weronika SO Wąsik Julia SO Iwańska Barbara | 03 03 03 03 03 03 | Ikar Mielec Unia Oświęcim Korona Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Kraków | 08 06 06 06 06 06 | 1:12.96 1:12.34 1:11.79 1:12.24 1:12.69 1:13.48 |
Seria 4 z 16, 15:36 |
1 2 3 4 5 6 | Tasak Aleksandra Mazurek Gabriela Drzazga Emilia SO Pawłowska Julia SO Niepogodzińska Izabela Mokrzycka Natalia | 03 01 03 02 03 03 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków Victoria Kozy Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Korona Kraków | 06 06 11 06 06 06 | 1:11.40 1:11.24 1:10.79 1:11.22 1:11.31 1:11.71 |
Seria 5 z 16, 15:38 |
1 2 3 4 5 6 | Wróbel Zofia SO Żurawska Sabina SO Kulisiewicz Adrianna Jarosz Angelika SO Owsianowska Sara Sobota Adriana | 03 01 02 01 02 03 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:10.64 1:10.30 1:09.57 1:09.66 1:10.50 1:10.69 |
Seria 6 z 16, 15:40 |
1 2 3 4 5 6 | O'hara Julia Jodłowska Zuzanna Madycka Marcelina Szuba-Łata Daria Wąsik Anna Blachura Julia SO | 03 03 02 02 01 02 | Ikar Mielec SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Aquarius Myślenice Korona Kraków Unia Oświęcim | 08 06 08 06 06 06 | 1:09.31 1:09.25 1:09.10 1:09.17 1:09.30 1:09.42 |
Seria 7 z 16, 15:41 |
1 2 3 4 5 6 | Biela Inga Woźniak Karolina SO Budzińska Paulina SO Misiejuk Aldona SO Tomera Roksana SO Spórna Weronika | 03 02 03 01 02 02 | Aquarius Myślenice Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 07 06 06 06 | 1:08.48 1:08.38 1:08.03 1:08.21 1:08.40 1:08.59 |
Seria 8 z 16, 15:43 |
1 2 3 4 5 6 | Sala Julia Hojoł Agata Kruszniewska Kinga SK Kumorek Kamila Malec Wiktoria Krawczyk Nikola SO | 02 01 99 02 03 03 | Solne Miasto Wieliczka SMS Kraków SMS Kraków SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Unia Oświęcim | 06 06 06 06 08 06 | 1:07.83 1:07.52 1:06.84 1:07.01 1:07.78 1:07.94 |
Seria 9 z 16, 15:45 |
1 2 3 4 5 6 | Przewoźniak Partycja SO Gwiazdowska Wiktoria Adamska Zuzanna Szydłowska Patrycja Klimczyk Emilia Kuziów Martyna SO | 01 03 02 02 03 03 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ikar Mielec SMS Galicja Kraków Victoria Kozy | 06 06 06 08 06 11 | 1:06.50 1:06.26 1:05.88 1:05.97 1:06.43 1:06.52 |
Seria 10 z 16, 15:47 |
1 2 3 4 5 6 | Niziołek Kinga Warian Karolina SK Widurska Kinga Rogowska Angelika SK Kapcińska Maja SO Kopp Oliwia | 00 99 02 99 02 02 | Ikar Mielec SMS Kraków SMS Galicja Kraków SMS Kraków Unia Oświęcim Aquarius Myślenice | 08 06 06 06 06 06 | 1:05.42 1:05.23 1:05.12 1:05.15 1:05.33 1:05.76 |
Seria 11 z 16, 15:49 |
1 2 3 4 5 6 | Miłek Marcelina Gancarz Julia Żarłok Martyna Kempa Anna SO Szkurat Martyna SO Prochownik Martyna SO | 02 03 97 01 03 02 | SMS Galicja Kraków Ikar Mielec AZS AGH Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle Płetwal Zakopane Unia Oświęcim | 06 08 06 07 06 06 | 1:04.85 1:04.78 1:04.26 1:04.58 1:04.83 1:05.11 |
Seria 12 z 16, 15:50 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Adrianna SK Kusion Weronika Rolnicka Oliwia Nowak Zuzanna SO Dach wiktoria SO Pyrlik Paulina SO | 99 02 01 02 03 99 | SMS Kraków BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:04.05 1:03.76 1:03.70 1:03.74 1:04.02 1:04.23 |
Seria 13 z 16, 15:52 |
1 2 3 4 5 6 | Skarwecka Wiktoria SO Strugała Oliwia Bator Aleksandra SO Król Wiktoria Chamera Weronika SO Cerlich Oliwia | 02 02 01 02 99 02 | Unia Oświęcim Ikar Mielec Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Motyl MOSiR St. Wola Ikar Mielec | 06 08 06 06 08 08 | 1:03.68 1:03.43 1:03.20 1:03.40 1:03.53 1:03.69 |
Seria 14 z 16, 15:54 |
1 2 3 4 5 6 | Klimek Marta SO Zawisza Alina SO Zięba Gabriela SO Pisarek Justyna SO Kozdęba Karolina Śmietana Karolina | 03 00 01 00 03 01 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:02.63 1:02.44 1:01.53 1:01.97 1:02.48 1:03.08 |
Seria 15 z 16, 15:56 |
1 2 3 4 5 6 | Michalczyk Urszula Lewandowska Natalia SO Adamiec Dominika SO Uryga Paulina Serafin Magdalena Szuster Aleksandra SO | 97 01 99 95 01 00 | AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AGH Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 1:00.53 1:00.32 59.53 59.93 1:00.45 1:00.63 |
Seria 16 z 16, 15:57 |
1 2 3 4 5 6 | Peciak Katarzyna Kołodziej Katarzyna SO Sirignano Luigia Kozłowska Anna Nita Daria Stępińska Natalia | 02 00 96 96 01 01 | Solne Miasto Wieliczka Unia Oświęcim AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Korona Kraków Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 59.44 58.43 56.37 57.11 58.95 59.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 8/10/2016 - 16:00 | Mężczyzn, 100m dowolny | 13 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 20, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Latusek Szymon SO Bukała Bartosz Różycki Aleksander Bartłomowicz Tomasz Jakubiec Kacper Krupa Mateusz SO | 00 03 03 03 03 03 | Gilus Gilowice Siemacha ASP Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Unia Oświęcim | 11 06 06 06 08 06 | NT 1:18.08 1:16.95 1:17.32 NT NT |
Seria 2 z 20, 16:02 |
1 2 3 4 5 6 | Para Mikołaj SO Płoskonka Jakub Litwora Filip Czajkowski Mateusz Berezak Gabriel Szydłowski Erwin SO | 03 03 03 02 02 03 | Płetwal Zakopane SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Unia Oświęcim | 06 06 06 06 08 06 | 1:13.44 1:10.89 1:09.56 1:09.63 1:12.67 1:14.86 |
Seria 3 z 20, 16:03 |
1 2 3 4 5 6 | Gwóźdź Kacper Kużdżał Mikołaj Warzecha Wiktor Miodoński Mateusz SO Oleksy Michał Hanf Szymon | 03 02 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Ikar Mielec Unia Oświęcim Korona Kraków Korona Kraków | 06 08 08 06 06 06 | 1:09.53 1:08.77 1:08.62 1:08.63 1:08.97 1:09.53 |
Seria 4 z 20, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Fortuna Filip Krężel Bartłomiej Basa Szymon Łopuch Jan Skrzypek Filip Wanat Grzegorz | 03 02 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Ikar Mielec SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 08 06 06 06 06 | 1:08.15 1:07.95 1:07.36 1:07.76 1:08.11 1:08.46 |
Seria 5 z 20, 16:07 |
1 2 3 4 5 6 | Płatek Maciej SO Stańczyk Jarema SO Sieprawski Roch SO Szałaśny Bartosz SO Jędrszczyk Kacper Jamróz Michał | 02 02 03 00 02 03 | Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 07 06 06 06 06 | 1:07.02 1:06.63 1:05.85 1:06.16 1:06.87 1:07.03 |
Seria 6 z 20, 16:09 |
1 2 3 4 5 6 | Więzik Jan SO Jurzak Michał Moryl Wojciech SO Lewandowski Jakub SO Sowa Karol Brączek Kacper SO | 03 02 02 02 02 03 | Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim | 06 06 07 06 06 06 | 1:05.68 1:05.37 1:04.75 1:05.10 1:05.45 1:05.73 |
Seria 7 z 20, 16:11 |
1 2 3 4 5 6 | Dybowski Jan Pniak Bartosz Wleciał Damian Danikiewicz Dawid SO Kozioł Krzysztof Kramarczyk Jakub SO | 03 02 03 03 03 01 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Victoria Kozy Korona Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 11 06 06 | 1:04.68 1:04.24 1:03.75 1:04.05 1:04.40 1:04.71 |
Seria 8 z 20, 16:12 |
1 2 3 4 5 6 | Zając Kamil Jurkiewicz Dawid Mazur Bartosz Podkowa Arkadiusz Piechota Edgar Koczur Michał | 03 02 02 00 03 01 | Solne Miasto Wieliczka Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków Korona Kraków Aquarius Myślenice Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 1:03.54 1:02.96 1:02.79 1:02.81 1:03.02 1:03.63 |
Seria 9 z 20, 16:14 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniak Piotr Lewicki Filip Żukowski Kamil Koryciński Kamil Szczygieł David SO Urbańczyk Adrian | 03 03 03 03 02 01 | Pływak Bochnia SMS Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 1:02.33 1:02.30 1:02.14 1:02.23 1:02.32 1:02.40 |
Seria 10 z 20, 16:16 |
1 2 3 4 5 6 | Labak Krystian Nowak Jan Blachura Oskar SO Gałuszka Bruno SO Malarz Marcin SO Woźniak Łukasz | 02 02 02 02 03 01 | Ikar Mielec BOSiR Brzesko Unia Oświęcim Unia Oświęcim Victoria Kozy SMS Kraków | 08 06 06 06 11 06 | 1:02.03 1:02.01 1:01.82 1:01.89 1:02.02 1:02.12 |
Seria 11 z 20, 16:18 |
1 2 3 4 5 6 | Bazyl Kamil Janik Jakub SO Augustyn Jan Pająk Jakub Orzechowski Michał SO Magda Patryk | 00 01 02 02 01 02 | SMS Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Ikar Mielec | 06 06 06 06 06 08 | 1:01.50 1:00.58 1:00.42 1:00.49 1:01.49 1:01.75 |
Seria 12 z 20, 16:19 |
1 2 3 4 5 6 | Alencynowicz Maciej SO Wojaczek Paweł SO Wójcik Paweł Twardowski Piotr Rokita Aleksander SK Pająk Mikołaj | 02 00 01 01 99 01 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Kraków Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 1:00.20 59.90 59.57 59.63 59.94 1:00.37 |
Seria 13 z 20, 16:21 |
1 2 3 4 5 6 | Raczkowski Krzysztof Major Daniel SO Sordyl Mateusz SO Książnicki Dawid Mayerberg Kacper SO Bator Kacper | 01 01 99 02 00 00 | Korona Kraków Unia Oświęcim Victoria Kozy Ikar Mielec Unia Oświęcim AZS AGH Kraków | 06 06 11 08 06 06 | 59.43 59.12 59.02 59.12 59.22 59.54 |
Seria 14 z 20, 16:23 |
1 2 3 4 5 6 | Zalewski Oskar SO Paszko Mikołaj Zbrożek Radosław SO Daszkiewicz Michał SO Michałowski Tomasz SO Szynawa Oskar SO | 99 01 99 03 02 00 | Pirania Targówek Warszawa SMS Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 14 06 06 06 06 06 | 58.67 58.26 58.07 58.09 58.39 58.85 |
Seria 15 z 20, 16:24 |
1 2 3 4 5 6 | Chromik Mateusz SO Nowak Kacper SO Malec Mikołaj Sosna Tomasz Majerski Jakub Dudzik Sebastian | 00 00 01 01 00 01 | Unia Oświęcim Warta Poznań Ikar Mielec SMS Kraków SMS Kraków SMS Kraków | 06 15 08 06 06 06 | 57.84 57.68 57.33 57.68 57.76 58.02 |
Seria 16 z 20, 16:26 |
1 2 3 4 5 6 | Jedliński Radosław SO Stanek Adam SO Kempa Mikołaj SO Krulikowski Maciej SO Ruciński Wiktor Kłaput Bartosz | 00 99 99 99 99 00 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim Sokół Mościce Tarnów SMS Kraków | 06 06 07 06 06 06 | 57.19 56.68 56.58 56.59 56.95 57.28 |
Seria 17 z 20, 16:27 |
1 2 3 4 5 6 | Batko Karol Mazur Dominik SO Hojda Bartłomiej SO Opolka Kacper SO Fiedosiuk Rafał SO Wasiuk Jakub SO | 01 99 98 00 99 99 | SMS Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle | 06 06 06 06 06 07 | 56.19 55.43 55.11 55.21 56.04 56.37 |
Seria 18 z 20, 16:29 |
1 2 3 4 5 6 | Barczyk Norbert kOZIEŁ Mikołaj SO Głąb Karol SO Lechowicz Filip Astashev Bogdan Sobczyk Maciej | 00 02 99 97 01 95 | Korona Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AGH Kraków SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 54.87 54.61 53.73 53.96 54.64 54.90 |
Seria 19 z 20, 16:31 |
1 2 3 4 5 6 | Kurleto Piotr Cerlich Maksymilian Drozd Tymoteusz SO Buczkowski Kamil Butkiewicz Władysław SO Goleniec Kamil SO | 00 00 99 96 00 99 | AZS AGH Kraków Ikar Mielec Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Juvenia Białystok Unia Oświęcim | 06 08 06 06 09 06 | 53.19 52.55 52.33 52.51 53.13 53.71 |
Seria 20 z 20, 16:32 |
1 2 3 4 5 6 | Bałabuch Krystian Tombarkiewicz Józef Łabuz Rafał Ungeheuer Mateusz Litwa Krzysztof Michalczyk Andrzej SO | 95 97 95 96 96 00 | AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 51.72 50.95 50.02 50.33 51.31 51.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 8/10/2016 - 16:34 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:34 |
1 2 3 4 5 6 | Świerta Emilia Iwańska Barbara Kumor Aleksandra SO Sobota Adriana Wąsik Julia SO Panek Nikola | 03 03 03 03 03 03 | Korona Kraków Korona Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 3:20.22 3:06.36 3:01.98 3:02.08 3:06.47 NT |
Seria 2 z 5, 16:38 |
1 2 3 4 5 6 | Wróbel Zofia SO Mokrzycka Natalia Oczkowska Daria Myśliwiec Tatiana Drzazga Emilia SO Biela Inga | 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Victoria Kozy Aquarius Myślenice | 06 06 06 08 11 06 | 2:59.69 2:57.83 2:56.43 2:57.03 2:57.86 2:59.88 |
Seria 3 z 5, 16:42 |
1 2 3 4 5 6 | Łaba Amelia Budzińska Paulina SO Szkurat Martyna SO Ptaszyńska Weronika SO O'hara Julia Sadlik Martyna SO | 03 03 03 03 03 03 | Korona Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle Płetwal Zakopane Unia Oświęcim Ikar Mielec Unia Oświęcim | 06 07 06 06 08 06 | 2:55.43 2:51.43 2:46.23 2:49.10 2:51.89 2:55.89 |
Seria 4 z 5, 16:46 |
1 2 3 4 5 6 | Krawczyk Nikola SO Kozdęba Karolina Gwiazdowska Wiktoria Klimczyk Emilia Niepogodzińska Izabela Kuziów Martyna SO | 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Victoria Kozy | 06 06 06 06 06 11 | 2:44.59 2:43.57 2:40.39 2:42.99 2:44.30 2:44.76 |
Seria 5 z 5, 16:49 |
1 2 3 4 5 6 | Malec Wiktoria Gancarz Julia Dach wiktoria SO Klimek Marta SO Jodłowska Zuzanna Tasak Aleksandra | 03 03 03 03 03 03 | Ikar Mielec Ikar Mielec Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 08 08 06 06 06 06 | 2:38.58 2:37.40 2:33.48 2:33.99 2:38.24 2:38.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 8/10/2016 - 16:53 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:53 |
1 2 3 4 5 | Danikiewicz Dawid SO Jakubiec Kacper Litwora Filip Bukała Bartosz Różycki Aleksander | 03 03 03 03 03 | Victoria Kozy Ikar Mielec Sokół Mościce Tarnów Siemacha ASP Kraków Korona Kraków | 11 08 06 06 06 | NT 3:13.54 3:05.05 3:07.60 3:21.76 |
Seria 2 z 6, 16:57 |
1 2 3 4 5 6 | Sieprawski Roch SO Miodoński Mateusz SO Basa Szymon Leśniak Piotr Bartłomowicz Tomasz Para Mikołaj SO | 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Pływak Bochnia SMS Galicja Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 3:00.08 2:58.90 2:58.58 2:58.73 2:58.92 3:00.38 |
Seria 3 z 6, 17:01 |
1 2 3 4 5 6 | Brączek Kacper SO Hanf Szymon Płoskonka Jakub Gwóźdź Kacper Oleksy Michał Więzik Jan SO | 03 03 03 03 03 03 | Unia Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 2:58.00 2:54.90 2:53.14 2:53.21 2:57.34 2:58.30 |
Seria 4 z 6, 17:04 |
1 2 3 4 5 6 | Fortuna Filip Szydłowski Erwin SO Wanat Grzegorz Skrzypek Filip Łopuch Jan Warzecha Wiktor | 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków Ikar Mielec | 06 06 06 06 06 08 | 2:49.08 2:46.92 2:43.83 2:45.13 2:48.87 2:50.68 |
Seria 5 z 6, 17:08 |
1 2 3 4 5 6 | Żukowski Kamil Dybowski Jan Krupa Mateusz SO Jamróz Michał Kozioł Krzysztof Wleciał Damian | 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 2:41.97 2:40.65 2:38.25 2:40.20 2:41.57 2:42.84 |
Seria 6 z 6, 17:11 |
1 2 3 4 5 6 | Piechota Edgar Koryciński Kamil Lewicki Filip Daszkiewicz Michał SO Zając Kamil Malarz Marcin SO | 03 03 03 03 03 03 | Aquarius Myślenice SMS Galicja Kraków SMS Kraków Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka Victoria Kozy | 06 06 06 06 06 11 | 2:36.50 2:33.47 2:26.08 2:27.06 2:36.34 2:36.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 8/10/2016 - 17:15 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 17:15 |
2 3 4 | Nowak Zuzanna SO Jarosz Angelika SO Kulisiewicz Adrianna | 02 01 02 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 10, 17:22 |
1 2 3 4 5 6 | Szydłowska Patrycja Spórna Weronika Pyrlik Paulina SO Żarłok Martyna Pałka Aleksandra SO Tomera Roksana SO | 02 02 99 97 02 02 | Ikar Mielec SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 08 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 10, 17:29 |
1 2 3 4 5 6 | Strugała Oliwia Bator Aleksandra SO Misiejuk Aldona SO Bazyl Magdalena Przewoźniak Partycja SO Peciak Katarzyna | 02 01 01 97 01 02 | Ikar Mielec Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Solne Miasto Wieliczka | 08 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 10, 17:36 |
1 2 3 4 5 6 | Darłak Julia Owsianowska Sara Wąsik Anna Kozłowska Anna Adamska Zuzanna Woźniak Karolina SO | 02 02 01 96 02 02 | Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków AZS AGH Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 6:10.72 NT NT NT |
Seria 5 z 10, 17:43 |
1 2 3 4 5 6 | Dzięgiel Julia Widurska Kinga Żurawska Sabina SO Skarwecka Wiktoria SO Prochownik Martyna SO Palcar Marta | 01 02 01 02 02 00 | Korona Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. | 06 06 06 06 06 06 | 6:04.35 5:58.16 5:51.09 5:54.50 5:58.58 6:06.84 |
Seria 6 z 10, 17:49 |
1 2 3 4 5 6 | Mazurek Gabriela Zięba Gabriela SO Śmietana Karolina Szuster Aleksandra SO Madycka Marcelina Blachura Julia SO | 01 01 01 00 02 02 | Korona Kraków Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Ikar Mielec Unia Oświęcim | 06 06 06 06 08 06 | 5:41.12 5:38.54 5:36.46 5:38.33 5:40.98 5:43.70 |
Seria 7 z 10, 17:56 |
1 2 3 4 5 6 | Chamera Weronika SO Pawłowska Julia SO Cerlich Oliwia Miłek Marcelina Kumorek Kamila Rolnicka Oliwia | 99 02 02 02 02 01 | Motyl MOSiR St. Wola Unia Oświęcim Ikar Mielec SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 08 06 08 06 06 06 | 5:34.63 5:32.54 5:31.09 5:31.38 5:33.22 5:36.21 |
Seria 8 z 10, 18:02 |
1 2 3 4 5 6 | Hojoł Agata Kusion Weronika Lewandowska Natalia SO Niziołek Kinga Serafin Magdalena Kapcińska Maja SO | 01 02 01 00 01 02 | SMS Kraków BOSiR Brzesko Unia Oświęcim Ikar Mielec SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 08 06 06 | 5:20.00 5:19.60 5:18.27 5:18.35 5:19.80 5:26.21 |
Seria 9 z 10, 18:08 |
1 2 3 4 5 6 | Kempa Anna SO Adamiec Dominika SO Michalczyk Urszula Stępińska Natalia Nita Daria Król Wiktoria | 01 99 97 01 01 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Korona Kraków Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 07 06 06 06 06 06 | 5:15.27 5:12.79 5:11.82 5:12.33 5:15.17 5:18.23 |
Seria 10 z 10, 18:14 |
1 2 3 4 5 6 | Kołodziej Katarzyna SO Uryga Paulina Musioł Wiktoria SO Zawisza Alina SO Pisarek Justyna SO Sirignano Luigia | 00 95 98 00 00 96 | Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AGH Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 5:08.09 5:00.96 4:55.82 4:59.59 5:06.24 5:09.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 8/10/2016 - 18:21 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 18:21 |
2 3 4 | Nowak Jan Sowa Karol Michałowski Tomasz SO | 02 02 02 | BOSiR Brzesko Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 15, 18:27 |
2 3 4 5 | Kużdżał Mikołaj Tombarkiewicz Józef Latusek Szymon SO Krężel Bartłomiej | 02 97 00 02 | Ikar Mielec AZS AGH Kraków Gilus Gilowice Ikar Mielec | 08 06 11 08 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 15, 18:34 |
1 2 3 4 5 6 | Rokita Aleksander SK Berezak Gabriel Czajkowski Mateusz Koczur Michał Labak Krystian Sosna Tomasz | 99 02 02 01 02 01 | SMS Kraków Ikar Mielec SMS Galicja Kraków Jasień Sucha Besk. Ikar Mielec SMS Kraków | 06 08 06 06 08 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 15, 18:40 |
1 2 3 4 5 6 | Jurkiewicz Dawid Pająk Mikołaj Kramarczyk Jakub SO Jurzak Michał Łabuz Rafał Orzechowski Michał SO | 02 01 01 02 95 01 | Sokół Mościce Tarnów Jasień Sucha Besk. Unia Oświęcim Jasień Sucha Besk. AZS AGH Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 5:51.51 NT NT NT |
Seria 5 z 15, 18:47 |
1 2 3 4 5 6 | Jędrszczyk Kacper Bazyl Kamil Janik Jakub SO Jedliński Radosław SO Wojaczek Paweł SO Urbańczyk Adrian | 02 00 01 00 00 01 | SMS Galicja Kraków SMS Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim Korona Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 5:40.97 5:39.57 5:34.61 5:35.67 5:39.71 5:42.46 |
Seria 6 z 15, 18:53 |
1 2 3 4 5 6 | Szczygieł David SO Batko Karol Twardowski Piotr Alencynowicz Maciej SO Ruciński Wiktor Mazur Bartosz | 02 01 01 02 99 02 | Unia Oświęcim SMS Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Sokół Mościce Tarnów SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 5:29.88 5:28.16 5:27.29 5:28.02 5:28.60 5:32.26 |
Seria 7 z 15, 18:59 |
1 2 3 4 5 6 | Lewandowski Jakub SO Pniak Bartosz Szałaśny Bartosz SO Stańczyk Jarema SO Major Daniel SO Pająk Jakub | 02 02 00 02 01 02 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków | 06 06 06 07 06 06 | 5:22.74 5:21.35 5:15.82 5:19.31 5:21.95 5:26.35 |
Seria 8 z 15, 19:05 |
1 2 3 4 5 6 | Płatek Maciej SO Augustyn Jan Moryl Wojciech SO Woźniak Łukasz Dudzik Sebastian Magda Patryk | 02 02 02 01 01 02 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle SMS Kraków SMS Kraków Ikar Mielec | 06 06 07 06 06 08 | 5:15.37 5:13.69 5:11.71 5:11.96 5:14.10 5:15.81 |
Seria 9 z 15, 19:11 |
1 2 3 4 5 6 | Raczkowski Krzysztof Majerski Jakub Wójcik Paweł Gałuszka Bruno SO Paszko Mikołaj Mazur Dominik SO | 01 00 01 02 01 99 | Korona Kraków SMS Kraków SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim SMS Kraków Unia Oświęcim | 06 06 06 06 06 06 | 5:09.28 5:08.34 5:06.60 5:06.93 5:08.99 5:10.68 |
Seria 10 z 15, 19:17 |
1 2 3 4 5 6 | Kłaput Bartosz Malec Mikołaj kOZIEŁ Mikołaj SO Opolka Kacper SO Szynawa Oskar SO Bator Kacper | 00 01 02 00 00 00 | SMS Kraków Ikar Mielec Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim AZS AGH Kraków | 06 08 06 06 06 06 | 5:05.31 5:02.66 5:01.66 5:01.70 5:03.92 5:06.18 |
Seria 11 z 15, 19:23 |
1 2 3 4 5 6 | Astashev Bogdan Zalewski Oskar SO Książnicki Dawid Michalczyk Andrzej SO Blachura Oskar SO Głąb Karol SO | 01 99 02 00 02 99 | SMS Galicja Kraków Pirania Targówek Warszawa Ikar Mielec Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 14 08 06 06 06 | 4:56.88 4:55.43 4:51.93 4:52.94 4:56.86 4:58.07 |
Seria 12 z 15, 19:29 |
1 2 3 4 5 6 | Chromik Mateusz SO Nowak Kacper SO Fiedosiuk Rafał SO Barczyk Norbert Butkiewicz Władysław SO Drozd Tymoteusz SO | 00 00 99 00 00 99 | Unia Oświęcim Warta Poznań Unia Oświęcim Korona Kraków Juvenia Białystok Unia Oświęcim | 06 15 06 06 09 06 | 4:50.52 4:48.52 4:47.88 4:48.26 4:48.97 4:51.59 |
Seria 13 z 15, 19:34 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Adam SO Buczkowski Kamil Zbrożek Radosław SO Sordyl Mateusz SO Mayerberg Kacper SO Ungeheuer Mateusz | 99 96 99 99 00 96 | Unia Oświęcim AZS AGH Kraków SMS Galicja Kraków Victoria Kozy Unia Oświęcim AZS AGH Kraków | 06 06 06 11 06 06 | 4:45.94 4:43.29 4:41.19 4:42.12 4:44.34 4:46.07 |
Seria 14 z 15, 19:40 |
1 2 3 4 5 6 | Litwa Krzysztof Krulikowski Maciej SO Goleniec Kamil SO Cerlich Maksymilian Hojda Bartłomiej SO Wasiuk Jakub SO | 96 99 99 00 98 99 | AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Ikar Mielec Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle | 06 06 06 08 06 07 | 4:37.17 4:33.34 4:28.99 4:31.69 4:34.38 4:37.78 |
Seria 15 z 15, 19:45 |
1 2 3 4 5 6 | Lechowicz Filip Kurleto Piotr Wojdak Wojciech Sobczyk Maciej Kempa Mikołaj SO Bałabuch Krystian | 97 00 96 95 99 95 | AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświęcim AZS AGH Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle AZS AGH Kraków | 06 06 06 06 07 06 | 4:28.38 4:26.19 4:12.40 4:21.47 4:26.90 4:28.97 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |