GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej Bochnia, 8/10/2016 |
1 - GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej BLOK I | 8/10/2016 - 9:30 |
Konkurencja 1 8/10/2016 - 9:30 | Kobiet, 100m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:04.26 | 613 | 30.62 | 33.64 | |||
2. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:05.92 | 568 | 31.13 | 34.79 | |||
3. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 1:06.04 | 565 | 30.74 | 35.30 | |||
4. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.53 | 553 | 31.41 | 35.12 | |||
5. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 1:06.59 | 551 | 31.33 | 35.26 | |||
6. | Zawisza Alina SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:07.49 | 529 | 31.79 | 35.70 | |||
7. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:08.46 | 507 | 32.53 | 35.93 | |||
8. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 1:09.34 | 488 | 32.70 | 36.64 | |||
9. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:09.37 | 487 | 32.41 | 36.96 | |||
10. | Niziołek Kinga | 00 | Ikar Mielec | 1:11.60 | 443 | 33.35 | 38.25 | |||
11. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 1:11.93 | 437 | 33.42 | 38.51 | |||
12. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:11.97 | 436 | 33.79 | 38.18 | |||
13. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:12.53 | 426 | 33.30 | 39.23 | |||
14. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:13.97 | 402 | 34.92 | 39.05 | |||
15. | Szuster Aleksandra SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:14.05 | 401 | 33.41 | 40.64 | |||
16. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:14.87 | 388 | 35.03 | 39.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 8/10/2016 - 9:30 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.49 | 529 | 31.92 | 35.57 | ||||
2. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.23 | 512 | 32.48 | 35.75 | ||||
3. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 1:08.78 | 500 | 32.21 | 36.57 | ||||
4. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:09.36 | 488 | 32.45 | 36.91 | ||||
5. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:09.91 | 476 | 32.31 | 37.60 | ||||
6. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:10.07 | 473 | 33.01 | 37.06 | ||||
7. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:10.11 | 472 | 33.39 | 36.72 | ||||
8. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:10.12 | 472 | 33.18 | 36.94 | ||||
9. | Strugała Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:10.84 | 458 | 32.77 | 38.07 | ||||
10. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 1:11.29 | 449 | 34.32 | 36.97 | ||||
11. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:11.50 | 445 | 33.44 | 38.06 | ||||
12. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:12.66 | 424 | 34.21 | 38.45 | ||||
13. | Bator Aleksandra SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:12.75 | 422 | 33.60 | 39.15 | ||||
14. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:12.85 | 421 | 33.96 | 38.89 | ||||
15. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:12.86 | 421 | 33.24 | 39.62 | ||||
16. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:13.86 | 404 | 34.10 | 39.76 | ||||
17. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:14.73 | 390 | 35.30 | 39.43 | ||||
18. | Madycka Marcelina | 02 | Ikar Mielec | 1:15.23 | 382 | 34.58 | 40.65 | ||||
19. | Szydłowska Patrycja | 02 | Ikar Mielec | 1:15.41 | 379 | 34.78 | 40.63 | ||||
20. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 1:15.70 | 375 | 34.71 | 40.99 | ||||
21. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:15.76 | 374 | 34.90 | 40.86 | ||||
22. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:15.90 | 372 | 34.61 | 41.29 | ||||
23. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:15.91 | 372 | 34.92 | 40.99 | ||||
24. | Rolnicka Oliwia | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:16.27 | 367 | 35.37 | 40.90 | ||||
25. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:16.46 | 364 | 37.29 | 39.17 | ||||
26. | Misiejuk Aldona SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:17.08 | 355 | 35.99 | 41.09 | ||||
27. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:17.51 | 349 | 34.76 | 42.75 | ||||
28. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:17.56 | 349 | 35.14 | 42.42 | ||||
29. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:20.40 | 313 | 36.90 | 43.50 | ||||
30. | Dzięgiel Julia | 01 | Korona Kraków | 1:20.42 | 313 | 36.86 | 43.56 | ||||
31. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:21.29 | 303 | 34.92 | 46.37 | ||||
32. | Żurawska Sabina SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:21.77 | 297 | 37.12 | 44.65 | ||||
33. | Woźniak Karolina SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:22.76 | 287 | 38.22 | 44.54 | ||||
34. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:23.75 | 277 | 38.15 | 45.60 | ||||
35. | Mazurek Gabriela | 01 | Korona Kraków | 1:23.97 | 275 | 39.12 | 44.85 | ||||
36. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:24.14 | 273 | 37.08 | 47.06 | ||||
37. | Tomala Kinga | 01 | Foxball Rzeszów | 1:25.76 | 258 | 40.32 | 45.44 | ||||
38. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:27.08 | 246 | 38.67 | 48.41 | ||||
39. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:27.26 | 245 | 39.65 | 47.61 | ||||
40. | Wąsik Anna | 01 | Korona Kraków | 1:29.80 | 224 | 41.08 | 48.72 | ||||
41. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:29.82 | 224 | 40.46 | 49.36 | ||||
DYSKW. | Zięba Gabriela SO | 01 | Unia Oświęcim | ||||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 10:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 8/10/2016 - 9:30 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:10.59 | 463 | 33.30 | 37.29 | |||
2. | Dach wiktoria SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:11.05 | 454 | 33.11 | 37.94 | |||
3. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.22 | 414 | 33.95 | 39.27 | |||
4. | Szkurat Martyna SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:13.53 | 409 | 32.83 | 40.70 | |||
5. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:15.48 | 378 | 34.47 | 41.01 | |||
6. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:15.63 | 376 | 34.19 | 41.44 | |||
7. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:16.32 | 366 | 35.02 | 41.30 | |||
8. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.80 | 359 | 35.86 | 40.94 | |||
9. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.19 | 354 | 35.76 | 41.43 | |||
10. | Kuziów Martyna SO | 03 | Victoria Kozy | 1:17.91 | 344 | 35.39 | 42.52 | |||
11. | O'hara Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:18.06 | 342 | 36.20 | 41.86 | |||
12. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:18.17 | 340 | 36.23 | 41.94 | |||
13. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:19.24 | 327 | 35.65 | 43.59 | |||
14. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 1:20.12 | 316 | 34.80 | 45.32 | |||
15. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:21.60 | 299 | 36.40 | 45.20 | |||
16. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:22.84 | 286 | 38.52 | 44.32 | |||
17. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 1:23.04 | 284 | 37.69 | 45.35 | |||
18. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:23.07 | 284 | 38.45 | 44.62 | |||
19. | Łaba Amelia | 03 | Korona Kraków | 1:23.71 | 277 | 39.44 | 44.27 | |||
20. | Myśliwiec Tatiana | 03 | Ikar Mielec | 1:24.09 | 273 | 39.19 | 44.90 | |||
21. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:25.48 | 260 | 39.25 | 46.23 | |||
22. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:25.67 | 259 | 38.20 | 47.47 | |||
23. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:25.99 | 256 | 40.27 | 45.72 | |||
24. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:27.00 | 247 | 38.96 | 48.04 | |||
25. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:30.09 | 222 | 41.29 | 48.80 | |||
26. | Iwańska Barbara | 03 | Korona Kraków | 1:30.29 | 221 | 41.59 | 48.70 | |||
27. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:33.68 | 198 | 41.35 | 52.33 | |||
28. | Drzazga Emilia SO | 03 | Victoria Kozy | 1:34.85 | 190 | 41.27 | 53.58 | |||
29. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:35.74 | 185 | 43.35 | 52.39 | |||
30. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 1:36.97 | 178 | 44.47 | 52.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 8/10/2016 - 10:03 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 56.91 | 616 | 26.13 | 30.78 | |||
2. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 57.27 | 605 | 26.73 | 30.54 | |||
3. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 57.29 | 604 | 26.65 | 30.64 | |||
4. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 57.76 | 589 | 27.23 | 30.53 | |||
5. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 58.28 | 574 | 28.47 | 29.81 | |||
6. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 58.31 | 573 | 27.94 | 30.37 | |||
7. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 58.42 | 570 | 28.12 | 30.30 | |||
Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 58.42 | 570 | 27.61 | 30.81 | ||||
9. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 58.80 | 559 | 27.66 | 31.14 | |||
10. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 58.84 | 557 | 27.72 | 31.12 | |||
11. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 58.88 | 556 | 27.86 | 31.02 | |||
12. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 59.32 | 544 | 27.43 | 31.89 | |||
13. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 59.40 | 542 | 27.62 | 31.78 | |||
14. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 1:00.04 | 525 | 27.81 | 32.23 | |||
Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:00.04 | 525 | 28.16 | 31.88 | ||||
16. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:00.15 | 522 | 28.26 | 31.89 | |||
17. | Głąb Karol SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:00.17 | 521 | 28.42 | 31.75 | |||
18. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 1:00.52 | 512 | 28.43 | 32.09 | |||
19. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 1:00.53 | 512 | 27.96 | 32.57 | |||
20. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:01.11 | 498 | 28.82 | 32.29 | |||
21. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:02.03 | 476 | 28.88 | 33.15 | |||
22. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 1:02.24 | 471 | 28.72 | 33.52 | |||
23. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:02.37 | 468 | 29.38 | 32.99 | |||
24. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:02.68 | 461 | 29.39 | 33.29 | |||
25. | Nowak Kacper SO | 00 | Warta Poznań | 1:03.21 | 450 | 29.22 | 33.99 | |||
26. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:03.49 | 444 | 29.76 | 33.73 | |||
27. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:04.03 | 432 | 29.79 | 34.24 | |||
28. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:04.49 | 423 | 30.25 | 34.24 | |||
29. | Rokita Aleksander SK | 99 | SMS Kraków | 1:05.52 | 404 | 31.23 | 34.29 | |||
30. | Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.61 | 402 | 30.52 | 35.09 | |||
31. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:05.69 | 400 | 30.75 | 34.94 | |||
32. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.72 | 400 | 30.10 | 35.62 | |||
33. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 1:06.04 | 394 | 30.90 | 35.14 | |||
34. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.44 | 387 | 29.16 | 37.28 | |||
35. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.73 | 382 | 31.16 | 35.57 | |||
36. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.91 | 379 | 30.75 | 36.16 | |||
37. | Bazyl Kamil | 00 | SMS Kraków | 1:06.92 | 379 | 31.49 | 35.43 | |||
38. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:07.00 | 377 | 30.95 | 36.05 | |||
39. | Latusek Szymon SO | 00 | Gilus Gilowice | 1:07.02 | 377 | 31.03 | 35.99 | |||
40. | Zalewski Oskar SO | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 1:07.70 | 366 | 31.60 | 36.10 | |||
41. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:09.44 | 339 | 31.54 | 37.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 8/10/2016 - 10:03 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 59.94 | 527 | 27.90 | 32.04 | ||||
2. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.18 | 496 | 28.05 | 33.13 | ||||
3. | Malec Mikołaj | 01 | Ikar Mielec | 1:01.25 | 494 | 28.72 | 32.53 | ||||
4. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:01.63 | 485 | 28.67 | 32.96 | ||||
5. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:02.84 | 458 | 29.33 | 33.51 | ||||
6. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:04.53 | 422 | 29.39 | 35.14 | ||||
7. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:04.69 | 419 | 30.17 | 34.52 | ||||
8. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:04.89 | 415 | 31.34 | 33.55 | ||||
9. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 1:05.08 | 412 | 30.29 | 34.79 | ||||
10. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:05.12 | 411 | 29.67 | 35.45 | ||||
11. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:05.39 | 406 | 30.58 | 34.81 | ||||
12. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:05.71 | 400 | 29.74 | 35.97 | ||||
13. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:05.92 | 396 | 31.41 | 34.51 | ||||
14. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:05.96 | 396 | 31.45 | 34.51 | ||||
15. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 1:06.10 | 393 | 32.00 | 34.10 | ||||
16. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:06.42 | 387 | 32.05 | 34.37 | ||||
17. | Labak Krystian | 02 | Ikar Mielec | 1:06.53 | 385 | 31.21 | 35.32 | ||||
18. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:06.70 | 383 | 30.29 | 36.41 | ||||
19. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.33 | 372 | 31.47 | 35.86 | ||||
20. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.34 | 372 | 31.61 | 35.73 | ||||
21. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.76 | 365 | 31.52 | 36.24 | ||||
22. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 1:08.07 | 360 | 32.27 | 35.80 | ||||
23. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.43 | 354 | 31.13 | 37.30 | ||||
24. | Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:08.61 | 351 | 32.03 | 36.58 | ||||
25. | Orzechowski Michał SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:09.15 | 343 | 31.52 | 37.63 | ||||
26. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:09.36 | 340 | 32.54 | 36.82 | ||||
27. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:09.83 | 333 | 31.74 | 38.09 | ||||
28. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 1:10.27 | 327 | 32.66 | 37.61 | ||||
29. | Koczur Michał | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:10.35 | 326 | 33.03 | 37.32 | ||||
30. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:10.55 | 323 | 32.69 | 37.86 | ||||
31. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:11.15 | 315 | 33.08 | 38.07 | ||||
32. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:12.46 | 298 | 34.64 | 37.82 | ||||
33. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.38 | 287 | 34.67 | 38.71 | ||||
34. | Sowa Karol | 02 | Jasień Sucha Besk. | 1:14.00 | 280 | 33.79 | 40.21 | ||||
35. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:14.11 | 279 | 34.76 | 39.35 | ||||
36. | Krężel Bartłomiej | 02 | Ikar Mielec | 1:14.59 | 273 | 35.22 | 39.37 | ||||
37. | Kużdżał Mikołaj | 02 | Ikar Mielec | 1:14.76 | 272 | 34.68 | 40.08 | ||||
38. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:15.79 | 261 | 35.24 | 40.55 | ||||
39. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:17.20 | 247 | 35.44 | 41.76 | ||||
40. | Berezak Gabriel | 02 | Ikar Mielec | 1:17.77 | 241 | 34.81 | 42.96 | ||||
41. | Jurzak Michał | 02 | Jasień Sucha Besk. | 1:18.81 | 232 | 35.64 | 43.17 | ||||
DYSKW. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | ||||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 10:26) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 8/10/2016 - 10:03 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:08.47 | 354 | 31.82 | 36.65 | |||
2. | Malarz Marcin SO | 03 | Victoria Kozy | 1:09.61 | 336 | 32.05 | 37.56 | |||
3. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.02 | 331 | 31.97 | 38.05 | |||
4. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.34 | 326 | 32.16 | 38.18 | |||
5. | Krupa Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.74 | 321 | 33.07 | 37.67 | |||
6. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.92 | 305 | 33.75 | 38.17 | |||
7. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:12.08 | 303 | 33.02 | 39.06 | |||
8. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:12.22 | 301 | 32.26 | 39.96 | |||
9. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Victoria Kozy | 1:13.94 | 281 | 33.28 | 40.66 | |||
10. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:13.99 | 280 | 33.53 | 40.46 | |||
11. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.06 | 279 | 34.28 | 39.78 | |||
12. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:14.68 | 272 | 34.70 | 39.98 | |||
13. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 1:15.29 | 266 | 34.25 | 41.04 | |||
14. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:16.29 | 255 | 34.29 | 42.00 | |||
15. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.39 | 254 | 36.42 | 39.97 | |||
16. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.67 | 242 | 35.29 | 42.38 | |||
17. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 1:17.68 | 242 | 33.24 | 44.44 | |||
18. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.57 | 234 | 35.37 | 43.20 | |||
19. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.97 | 230 | 35.80 | 43.17 | |||
20. | Oleksy Michał | 03 | Korona Kraków | 1:21.20 | 212 | 37.73 | 43.47 | |||
Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 1:21.20 | 212 | 37.21 | 43.99 | ||||
22. | Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:21.56 | 209 | 36.65 | 44.91 | |||
23. | Łopuch Jan | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:21.98 | 206 | 36.93 | 45.05 | |||
24. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:22.43 | 202 | 37.54 | 44.89 | |||
25. | Warzecha Wiktor | 03 | Ikar Mielec | 1:23.25 | 196 | 38.05 | 45.20 | |||
26. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:23.46 | 195 | 36.98 | 46.48 | |||
27. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:26.20 | 177 | 39.65 | 46.55 | |||
28. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:26.95 | 172 | 40.94 | 46.01 | |||
29. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:27.27 | 171 | 41.01 | 46.26 | |||
30. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:32.61 | 143 | 40.37 | 52.24 | |||
31. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:33.04 | 141 | 42.83 | 50.21 | |||
32. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 1:34.28 | 135 | 42.67 | 51.61 | |||
33. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:34.51 | 134 | 42.92 | 51.59 | |||
34. | Jakubiec Kacper | 03 | Ikar Mielec | 1:36.56 | 126 | 44.80 | 51.76 | |||
35. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:41.70 | 108 | 46.68 | 55.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 8/10/2016 - 10:45 | Kobiet, 100m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 1:05.70 | 587 | 31.60 | 34.10 | |||
2. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 1:06.64 | 563 | 32.93 | 33.71 | |||
3. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:08.14 | 526 | 32.98 | 35.16 | |||
4. | Zawisza Alina SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:08.62 | 515 | 33.79 | 34.83 | |||
5. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:08.69 | 514 | 33.15 | 35.54 | |||
6. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 1:09.10 | 505 | 33.24 | 35.86 | |||
7. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:12.31 | 440 | 35.64 | 36.67 | |||
8. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:12.71 | 433 | 34.96 | 37.75 | |||
9. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:14.16 | 408 | 36.90 | 37.26 | |||
10. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:14.25 | 407 | 36.49 | 37.76 | |||
11. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:14.30 | 406 | 36.29 | 38.01 | |||
12. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:14.39 | 404 | 35.53 | 38.86 | |||
13. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 1:14.62 | 401 | 37.00 | 37.62 | |||
14. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:15.81 | 382 | 37.04 | 38.77 | |||
15. | Szuster Aleksandra SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:16.49 | 372 | 36.30 | 40.19 | |||
16. | Niziołek Kinga | 00 | Ikar Mielec | 1:17.06 | 364 | 37.60 | 39.46 | |||
17. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:17.34 | 360 | 38.15 | 39.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 8/10/2016 - 10:45 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 1:08.66 | 514 | 33.45 | 35.21 | |||
2. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.80 | 511 | 33.35 | 35.45 | |||
3. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:09.88 | 488 | 34.47 | 35.41 | |||
4. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:09.97 | 486 | 34.53 | 35.44 | |||
5. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 1:09.99 | 486 | 35.29 | 34.70 | |||
6. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:10.84 | 468 | 34.87 | 35.97 | |||
7. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:10.96 | 466 | 34.27 | 36.69 | |||
8. | Bator Aleksandra SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:12.38 | 439 | 35.87 | 36.51 | |||
9. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:12.39 | 439 | 35.30 | 37.09 | |||
10. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:12.63 | 434 | 35.49 | 37.14 | |||
11. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:12.83 | 431 | 35.38 | 37.45 | |||
12. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:14.29 | 406 | 36.33 | 37.96 | |||
13. | Woźniak Karolina SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:14.48 | 403 | 36.62 | 37.86 | |||
14. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:15.04 | 394 | 36.78 | 38.26 | |||
15. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:15.11 | 393 | 37.09 | 38.02 | |||
Zięba Gabriela SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:15.11 | 393 | 36.42 | 38.69 | ||||
17. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:15.24 | 391 | 36.98 | 38.26 | |||
18. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:15.78 | 382 | 37.45 | 38.33 | |||
19. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:15.84 | 382 | 37.10 | 38.74 | |||
20. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:16.21 | 376 | 37.92 | 38.29 | |||
21. | Strugała Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:16.25 | 375 | 36.99 | 39.26 | |||
22. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:16.30 | 375 | 38.37 | 37.93 | |||
23. | Sala Julia | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.61 | 370 | 36.77 | 39.84 | |||
24. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 1:16.73 | 368 | 37.69 | 39.04 | |||
25. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:16.95 | 365 | 37.97 | 38.98 | |||
26. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:16.97 | 365 | 38.05 | 38.92 | |||
27. | Szydłowska Patrycja | 02 | Ikar Mielec | 1:17.32 | 360 | 37.73 | 39.59 | |||
28. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:17.39 | 359 | 37.45 | 39.94 | |||
29. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:17.99 | 351 | 38.94 | 39.05 | |||
30. | Rolnicka Oliwia | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:19.04 | 337 | 38.86 | 40.18 | |||
31. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:19.09 | 336 | 38.97 | 40.12 | |||
32. | Żurawska Sabina SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:19.36 | 333 | 38.85 | 40.51 | |||
33. | Madycka Marcelina | 02 | Ikar Mielec | 1:19.99 | 325 | 39.51 | 40.48 | |||
34. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:21.12 | 312 | 40.90 | 40.22 | |||
35. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:21.33 | 309 | |||||
36. | Misiejuk Aldona SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:21.51 | 307 | 39.70 | 41.81 | |||
37. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:21.90 | 303 | 40.07 | 41.83 | |||
38. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:22.02 | 302 | 40.33 | 41.69 | |||
39. | Mazurek Gabriela | 01 | Korona Kraków | 1:22.29 | 299 | 40.10 | 42.19 | |||
40. | Tomala Kinga | 01 | Foxball Rzeszów | 1:24.24 | 278 | 41.65 | 42.59 | |||
41. | Dzięgiel Julia | 01 | Korona Kraków | 1:26.37 | 258 | 43.13 | 43.24 | |||
42. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:27.96 | 244 | 43.65 | 44.31 | |||
43. | Wąsik Anna | 01 | Korona Kraków | 1:29.92 | 229 | 44.75 | 45.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 8/10/2016 - 10:45 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.12 | 463 | 35.17 | 35.95 | |||
2. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:12.54 | 436 | 35.25 | 37.29 | |||
3. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 1:13.13 | 426 | 35.44 | 37.69 | |||
4. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:13.44 | 420 | 35.81 | 37.63 | |||
5. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.89 | 396 | 36.79 | 38.10 | |||
6. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:15.49 | 387 | 36.46 | 39.03 | |||
7. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:15.51 | 387 | 37.34 | 38.17 | |||
8. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:15.91 | 380 | 36.36 | 39.55 | |||
9. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.05 | 378 | 37.88 | 38.17 | |||
10. | Drzazga Emilia SO | 03 | Victoria Kozy | 1:16.24 | 376 | 37.86 | 38.38 | |||
11. | Kuziów Martyna SO | 03 | Victoria Kozy | 1:16.29 | 375 | 36.94 | 39.35 | |||
12. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.97 | 365 | 37.73 | 39.24 | |||
13. | Iwańska Barbara | 03 | Korona Kraków | 1:18.35 | 346 | 38.29 | 40.06 | |||
14. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:18.69 | 342 | 39.05 | 39.64 | |||
15. | Dach wiktoria SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:19.25 | 334 | 38.55 | 40.70 | |||
16. | Szkurat Martyna SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:19.46 | 332 | 38.71 | 40.75 | |||
17. | O'hara Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:20.45 | 320 | 39.76 | 40.69 | |||
18. | Myśliwiec Tatiana | 03 | Ikar Mielec | 1:22.13 | 300 | 39.72 | 42.41 | |||
19. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:22.15 | 300 | 39.30 | 42.85 | |||
20. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:22.78 | 293 | 40.65 | 42.13 | |||
21. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:23.06 | 290 | 40.88 | 42.18 | |||
22. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:23.20 | 289 | 40.24 | 42.96 | |||
23. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 1:24.80 | 273 | 41.41 | 43.39 | |||
24. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:25.00 | 271 | 42.16 | 42.84 | |||
25. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:27.02 | 252 | 42.69 | 44.33 | |||
26. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 1:27.11 | 252 | 42.76 | 44.35 | |||
27. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:28.52 | 240 | 43.81 | 44.71 | |||
28. | Łaba Amelia | 03 | Korona Kraków | 1:28.57 | 239 | 44.56 | 44.01 | |||
29. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:28.70 | 238 | 44.27 | 44.43 | |||
30. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:31.18 | 219 | 45.06 | 46.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 8/10/2016 - 11:18 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 57.43 | 618 | 28.50 | 28.93 | ||||
2. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 58.61 | 581 | 28.59 | 30.02 | ||||
3. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 58.75 | 577 | 28.79 | 29.96 | ||||
4. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 59.47 | 556 | 29.26 | 30.21 | ||||
5. | Głąb Karol SO | 99 | Unia Oświęcim | 59.78 | 548 | 29.02 | 30.76 | ||||
6. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 1:00.24 | 535 | 29.18 | 31.06 | ||||
7. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:00.49 | 528 | 29.33 | 31.16 | ||||
8. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:01.05 | 514 | 30.52 | 30.53 | ||||
9. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 1:01.52 | 502 | 30.25 | 31.27 | ||||
10. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 1:01.76 | 496 | 30.10 | 31.66 | ||||
11. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:02.05 | 490 | 30.52 | 31.53 | ||||
12. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 1:02.36 | 482 | 30.72 | 31.64 | ||||
13. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 1:02.67 | 475 | 30.60 | 32.07 | ||||
14. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:03.42 | 458 | 31.20 | 32.22 | ||||
15. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 1:03.45 | 458 | 31.10 | 32.35 | ||||
16. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:03.87 | 449 | 30.94 | 32.93 | ||||
17. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 1:04.23 | 441 | 31.76 | 32.47 | ||||
18. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:04.30 | 440 | ||||||
19. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:04.34 | 439 | 31.37 | 32.97 | ||||
20. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 1:04.78 | 430 | 31.11 | 33.67 | ||||
21. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.79 | 411 | 31.80 | 33.99 | ||||
22. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.41 | 399 | 30.72 | 35.69 | ||||
23. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.80 | 392 | 31.72 | 35.08 | ||||
24. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:06.82 | 392 | 32.89 | 33.93 | ||||
25. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:06.88 | 391 | 32.86 | 34.02 | ||||
26. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:07.44 | 381 | 33.40 | 34.04 | ||||
27. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:07.46 | 381 | 33.21 | 34.25 | ||||
28. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:08.07 | 371 | 33.69 | 34.38 | ||||
29. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:08.75 | 360 | 33.72 | 35.03 | ||||
30. | Nowak Kacper SO | 00 | Warta Poznań | 1:09.03 | 355 | 33.75 | 35.28 | ||||
31. | Latusek Szymon SO | 00 | Gilus Gilowice | 1:09.67 | 346 | 33.49 | 36.18 | ||||
32. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:09.98 | 341 | 34.39 | 35.59 | ||||
33. | Bazyl Kamil | 00 | SMS Kraków | 1:10.03 | 340 | 34.83 | 35.20 | ||||
34. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:12.43 | 308 | 35.02 | 37.41 | ||||
35. | Zalewski Oskar SO | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 1:13.01 | 300 | 35.93 | 37.08 | ||||
36. | Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:16.16 | 265 | 37.34 | 38.82 | ||||
37. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 1:17.80 | 248 | 38.32 | 39.48 | ||||
38. | Rokita Aleksander SK | 99 | SMS Kraków | 1:18.21 | 244 | 38.57 | 39.64 | ||||
DYSKW. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | ||||||||
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m (Czas: 11:46) | |||||||||||
DYSKW. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:46) |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 8/10/2016 - 11:18 | Chłopców, 100m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Malec Mikołaj | 01 | Ikar Mielec | 1:00.29 | 534 | 29.54 | 30.75 | |||
2. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.36 | 506 | 30.01 | 31.35 | |||
3. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:02.81 | 472 | 30.69 | 32.12 | |||
4. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:04.11 | 444 | 31.32 | 32.79 | |||
5. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:04.23 | 441 | 31.56 | 32.67 | |||
6. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 1:05.65 | 413 | 32.96 | 32.69 | |||
7. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:05.71 | 412 | 31.86 | 33.85 | |||
8. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:06.47 | 398 | 33.06 | 33.41 | |||
9. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:07.50 | 380 | 33.14 | 34.36 | |||
10. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:07.51 | 380 | 33.42 | 34.09 | |||
11. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:07.56 | 379 | 32.35 | 35.21 | |||
12. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.58 | 379 | 33.12 | 34.46 | |||
13. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 1:07.72 | 376 | 32.96 | 34.76 | |||
14. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:07.73 | 376 | 33.34 | 34.39 | |||
15. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:07.89 | 374 | 33.34 | 34.55 | |||
16. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:08.13 | 370 | 32.77 | 35.36 | |||
17. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:08.59 | 362 | |||||
18. | Kużdżał Mikołaj | 02 | Ikar Mielec | 1:08.86 | 358 | 34.14 | 34.72 | |||
19. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 1:10.12 | 339 | 33.92 | 36.20 | |||
20. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:10.22 | 338 | 34.26 | 35.96 | |||
21. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:10.36 | 336 | 34.09 | 36.27 | |||
22. | Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:10.46 | 334 | 34.46 | 36.00 | |||
23. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:10.52 | 333 | 35.45 | 35.07 | |||
24. | Labak Krystian | 02 | Ikar Mielec | 1:10.94 | 327 | 34.29 | 36.65 | |||
25. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:11.30 | 322 | 35.16 | 36.14 | |||
26. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:11.55 | 319 | 34.17 | 37.38 | |||
27. | Krężel Bartłomiej | 02 | Ikar Mielec | 1:12.51 | 307 | |||||
28. | Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 1:12.85 | 302 | 35.42 | 37.43 | |||
29. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:13.03 | 300 | 35.85 | 37.18 | |||
30. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:13.29 | 297 | 36.21 | 37.08 | |||
31. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.54 | 294 | 36.01 | 37.53 | |||
32. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:13.70 | 292 | 35.89 | 37.81 | |||
33. | Orzechowski Michał SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:13.82 | 291 | 35.57 | 38.25 | |||
34. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:14.37 | 284 | 36.11 | 38.26 | |||
35. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:14.62 | 281 | 36.76 | 37.86 | |||
36. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:15.20 | 275 | 36.54 | 38.66 | |||
37. | Koczur Michał | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:15.21 | 275 | 37.04 | 38.17 | |||
38. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:15.46 | 272 | 36.20 | 39.26 | |||
39. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:16.34 | 263 | 38.18 | 38.16 | |||
40. | Jurzak Michał | 02 | Jasień Sucha Besk. | 1:17.72 | 249 | 38.75 | 38.97 | |||
41. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:17.85 | 248 | 37.85 | 40.00 | |||
42. | Sowa Karol | 02 | Jasień Sucha Besk. | 1:18.04 | 246 | 37.56 | 40.48 | |||
43. | Berezak Gabriel | 02 | Ikar Mielec | 1:18.77 | 239 | 38.74 | 40.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 8/10/2016 - 11:18 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Krupa Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:07.03 | 388 | 32.86 | 34.17 | |||
2. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:10.35 | 336 | 34.42 | 35.93 | |||
3. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.44 | 334 | |||||
4. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.61 | 332 | 34.95 | 35.66 | |||
5. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:10.62 | 332 | 34.27 | 36.35 | |||
6. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:10.69 | 331 | 34.61 | 36.08 | |||
7. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.71 | 317 | 35.13 | 36.58 | |||
8. | Łopuch Jan | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:12.11 | 312 | 34.79 | 37.32 | |||
9. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:12.15 | 311 | 35.26 | 36.89 | |||
10. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:12.49 | 307 | 36.05 | 36.44 | |||
11. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.53 | 294 | 35.46 | 38.07 | |||
12. | Malarz Marcin SO | 03 | Victoria Kozy | 1:13.57 | 294 | 35.81 | 37.76 | |||
13. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 1:13.92 | 289 | 36.72 | 37.20 | |||
14. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:15.24 | 274 | 37.25 | 37.99 | |||
15. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 1:15.64 | 270 | 36.78 | 38.86 | |||
16. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:16.34 | 263 | 37.62 | 38.72 | |||
17. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 1:16.37 | 262 | 37.50 | 38.87 | |||
18. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.56 | 260 | 37.99 | 38.57 | |||
19. | Warzecha Wiktor | 03 | Ikar Mielec | 1:16.86 | 257 | 37.77 | 39.09 | |||
20. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:16.93 | 257 | 37.03 | 39.90 | |||
Oleksy Michał | 03 | Korona Kraków | 1:16.93 | 257 | 37.58 | 39.35 | ||||
22. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.06 | 255 | 38.23 | 38.83 | |||
23. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.33 | 243 | 37.94 | 40.39 | |||
24. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.52 | 241 | 38.70 | 39.82 | |||
25. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Victoria Kozy | 1:18.58 | 241 | 38.85 | 39.73 | |||
26. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:19.64 | 231 | 38.30 | 41.34 | |||
27. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:21.86 | 213 | 40.38 | 41.48 | |||
28. | Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:22.07 | 211 | 39.92 | 42.15 | |||
29. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:22.08 | 211 | 40.42 | 41.66 | |||
30. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:23.55 | 200 | 40.72 | 42.83 | |||
31. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:23.84 | 198 | 41.63 | 42.21 | |||
32. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:24.26 | 195 | 41.99 | 42.27 | |||
33. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 1:26.31 | 182 | 41.40 | 44.91 | |||
34. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:29.55 | 163 | 44.57 | 44.98 | |||
35. | Jakubiec Kacper | 03 | Ikar Mielec | 1:33.06 | 145 | 44.59 | 48.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 8/10/2016 - 11:59 | Kobiet, 100m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 1:13.59 | 608 | 35.18 | 38.41 | |||
2. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 1:15.21 | 570 | 36.11 | 39.10 | |||
3. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:16.36 | 544 | 36.43 | 39.93 | |||
4. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 1:17.54 | 520 | 36.61 | 40.93 | |||
5. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:18.85 | 494 | 37.46 | 41.39 | |||
6. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:19.23 | 487 | 37.60 | 41.63 | |||
7. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 1:19.89 | 475 | 37.45 | 42.44 | |||
8. | Zawisza Alina SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:20.47 | 465 | 38.38 | 42.09 | |||
9. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:21.81 | 442 | 39.02 | 42.79 | |||
10. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:22.06 | 438 | 39.41 | 42.65 | |||
11. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:23.80 | 412 | 39.84 | 43.96 | |||
12. | Szuster Aleksandra SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:26.09 | 380 | 39.83 | 46.26 | |||
13. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:27.30 | 364 | 42.22 | 45.08 | |||
14. | Niziołek Kinga | 00 | Ikar Mielec | 1:29.28 | 340 | 42.43 | 46.85 | |||
15. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:30.30 | 329 | 42.93 | 47.37 | |||
16. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:30.63 | 325 | 43.08 | 47.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 8/10/2016 - 11:59 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:17.98 | 511 | 37.59 | 40.39 | ||||
2. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:18.88 | 494 | 38.54 | 40.34 | ||||
3. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:19.73 | 478 | 37.49 | 42.24 | ||||
4. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 1:19.78 | 477 | 38.97 | 40.81 | ||||
5. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:19.79 | 477 | 38.37 | 41.42 | ||||
6. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 1:20.17 | 470 | 38.50 | 41.67 | ||||
7. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:20.70 | 461 | 38.34 | 42.36 | ||||
8. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:21.09 | 454 | 38.52 | 42.57 | ||||
9. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:22.65 | 429 | 38.86 | 43.79 | ||||
10. | Madycka Marcelina | 02 | Ikar Mielec | 1:23.23 | 420 | 39.36 | 43.87 | ||||
11. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:23.32 | 419 | 39.33 | 43.99 | ||||
12. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:23.73 | 413 | 39.33 | 44.40 | ||||
13. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:24.00 | 409 | 39.63 | 44.37 | ||||
14. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:24.16 | 406 | 39.86 | 44.30 | ||||
15. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:24.84 | 397 | 40.31 | 44.53 | ||||
16. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:25.30 | 390 | 40.76 | 44.54 | ||||
17. | Rolnicka Oliwia | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:25.50 | 387 | 40.07 | 45.43 | ||||
18. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:25.60 | 386 | 41.22 | 44.38 | ||||
19. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:27.16 | 366 | 40.88 | 46.28 | ||||
20. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:27.34 | 363 | 41.37 | 45.97 | ||||
21. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:27.44 | 362 | 41.43 | 46.01 | ||||
22. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:27.82 | 358 | 41.34 | 46.48 | ||||
23. | Misiejuk Aldona SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:28.12 | 354 | 42.33 | 45.79 | ||||
24. | Szydłowska Patrycja | 02 | Ikar Mielec | 1:28.42 | 350 | 42.19 | 46.23 | ||||
25. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:28.85 | 345 | 41.91 | 46.94 | ||||
26. | Woźniak Karolina SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:28.89 | 345 | 42.76 | 46.13 | ||||
27. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:29.09 | 342 | 42.55 | 46.54 | ||||
28. | Tomala Kinga | 01 | Foxball Rzeszów | 1:29.44 | 338 | 43.19 | 46.25 | ||||
29. | Mazurek Gabriela | 01 | Korona Kraków | 1:29.58 | 337 | 43.44 | 46.14 | ||||
30. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:29.72 | 335 | 42.89 | 46.83 | ||||
31. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:30.47 | 327 | 43.89 | 46.58 | ||||
32. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:31.61 | 315 | 42.80 | 48.81 | ||||
33. | Strugała Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:32.38 | 307 | 44.48 | 47.90 | ||||
34. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:32.64 | 305 | 43.81 | 48.83 | ||||
35. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 1:33.04 | 301 | 44.60 | 48.44 | ||||
36. | Wąsik Anna | 01 | Korona Kraków | 1:34.20 | 290 | 45.34 | 48.86 | ||||
37. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:35.22 | 280 | 44.97 | 50.25 | ||||
38. | Bator Aleksandra SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:38.04 | 257 | 46.80 | 51.24 | ||||
39. | Dzięgiel Julia | 01 | Korona Kraków | 1:39.14 | 248 | 47.66 | 51.48 | ||||
40. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:40.73 | 237 | 47.93 | 52.80 | ||||
DYSKW. | Zięba Gabriela SO | 01 | Unia Oświęcim | ||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 12:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 8/10/2016 - 11:59 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Dach wiktoria SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:19.12 | 489 | 37.51 | 41.61 | ||||
2. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:23.15 | 421 | 39.70 | 43.45 | ||||
3. | O'hara Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:23.24 | 420 | 40.15 | 43.09 | ||||
4. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:24.56 | 401 | 40.35 | 44.21 | ||||
5. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:24.66 | 399 | 40.61 | 44.05 | ||||
6. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:26.27 | 377 | 40.23 | 46.04 | ||||
7. | Kuziów Martyna SO | 03 | Victoria Kozy | 1:26.44 | 375 | 40.77 | 45.67 | ||||
8. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:26.51 | 374 | 41.92 | 44.59 | ||||
9. | Szkurat Martyna SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:26.75 | 371 | 40.74 | 46.01 | ||||
10. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:26.78 | 371 | 41.07 | 45.71 | ||||
11. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:27.30 | 364 | 41.38 | 45.92 | ||||
12. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 1:27.89 | 357 | 41.89 | 46.00 | ||||
13. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:28.19 | 353 | 41.82 | 46.37 | ||||
14. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:28.50 | 349 | 43.49 | 45.01 | ||||
15. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:28.60 | 348 | 42.04 | 46.56 | ||||
16. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:29.26 | 340 | 42.13 | 47.13 | ||||
17. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:29.41 | 339 | 42.96 | 46.45 | ||||
18. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:30.55 | 326 | 43.22 | 47.33 | ||||
19. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:31.29 | 318 | 44.48 | 46.81 | ||||
20. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:31.39 | 317 | 44.25 | 47.14 | ||||
21. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:31.71 | 314 | 43.51 | 48.20 | ||||
22. | Myśliwiec Tatiana | 03 | Ikar Mielec | 1:31.82 | 313 | 43.61 | 48.21 | ||||
23. | Łaba Amelia | 03 | Korona Kraków | 1:33.19 | 299 | 45.35 | 47.84 | ||||
24. | Drzazga Emilia SO | 03 | Victoria Kozy | 1:33.78 | 294 | 44.63 | 49.15 | ||||
25. | Iwańska Barbara | 03 | Korona Kraków | 1:35.24 | 280 | 45.38 | 49.86 | ||||
26. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:36.41 | 270 | 45.93 | 50.48 | ||||
27. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 1:37.73 | 259 | 48.04 | 49.69 | ||||
28. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 1:38.29 | 255 | 46.37 | 51.92 | ||||
29. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:38.50 | 253 | 47.11 | 51.39 | ||||
DYSKW. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 8/10/2016 - 12:34 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.18 | 621 | 30.53 | 34.65 | ||||
2. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 1:06.03 | 597 | 31.09 | 34.94 | ||||
3. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 1:06.18 | 593 | 31.77 | 34.41 | ||||
4. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 1:06.33 | 589 | 30.89 | 35.44 | ||||
5. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:06.42 | 586 | 31.85 | 34.57 | ||||
6. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:06.62 | 581 | 31.55 | 35.07 | ||||
7. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:06.83 | 576 | 32.33 | 34.50 | ||||
8. | Nowak Kacper SO | 00 | Warta Poznań | 1:07.40 | 561 | 32.30 | 35.10 | ||||
9. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 1:08.02 | 546 | 32.24 | 35.78 | ||||
10. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:09.79 | 505 | 33.19 | 36.60 | ||||
11. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 1:10.11 | 499 | 33.20 | 36.91 | ||||
12. | Rokita Aleksander SK | 99 | SMS Kraków | 1:10.62 | 488 | 34.13 | 36.49 | ||||
13. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:10.78 | 484 | 33.45 | 37.33 | ||||
14. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:11.00 | 480 | 33.94 | 37.06 | ||||
15. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 1:11.21 | 476 | 33.80 | 37.41 | ||||
16. | Bazyl Kamil | 00 | SMS Kraków | 1:11.54 | 469 | 33.53 | 38.01 | ||||
17. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 1:11.85 | 463 | 33.73 | 38.12 | ||||
18. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 1:12.40 | 453 | 34.49 | 37.91 | ||||
19. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 1:12.44 | 452 | 34.05 | 38.39 | ||||
20. | Zalewski Oskar SO | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 1:13.01 | 441 | 34.94 | 38.07 | ||||
21. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 1:13.11 | 440 | 35.25 | 37.86 | ||||
22. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:14.11 | 422 | 34.86 | 39.25 | ||||
23. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 1:14.73 | 412 | 36.16 | 38.57 | ||||
24. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:14.83 | 410 | 35.24 | 39.59 | ||||
25. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:15.18 | 404 | 35.50 | 39.68 | ||||
26. | Wysoczyński Mateusz | 93 | AZS AGH Kraków | 1:15.25 | 403 | 35.71 | 39.54 | ||||
27. | Latusek Szymon SO | 00 | Gilus Gilowice | 1:15.28 | 403 | 34.97 | 40.31 | ||||
28. | Zbrożek Radosław SO | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:16.04 | 391 | 35.54 | 40.50 | ||||
29. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:16.41 | 385 | 35.92 | 40.49 | ||||
30. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Korona Kraków | 1:16.74 | 380 | 36.02 | 40.72 | ||||
31. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:16.83 | 379 | 37.40 | 39.43 | ||||
32. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:18.40 | 356 | 36.88 | 41.52 | ||||
33. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 1:19.10 | 347 | 37.18 | 41.92 | ||||
34. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:19.75 | 339 | 38.21 | 41.54 | ||||
35. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:21.08 | 322 | 37.76 | 43.32 | ||||
36. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:21.42 | 318 | 38.95 | 42.47 | ||||
37. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:22.44 | 306 | 37.19 | 45.25 | ||||
38. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:23.40 | 296 | 39.42 | 43.98 | ||||
39. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:29.42 | 240 | 42.48 | 46.94 | ||||
DYSKW. | Głąb Karol SO | 99 | Unia Oświęcim | ||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 12:54) | |||||||||||
DYSKW. | Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | ||||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie (Czas: 12:53) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 8/10/2016 - 12:34 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:11.10 | 478 | 33.28 | 37.82 | ||||
2. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 1:11.83 | 464 | 33.48 | 38.35 | ||||
3. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:12.06 | 459 | 34.20 | 37.86 | ||||
4. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:12.63 | 448 | 35.58 | 37.05 | ||||
5. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:12.79 | 445 | 34.48 | 38.31 | ||||
6. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:13.17 | 438 | 35.48 | 37.69 | ||||
7. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 1:14.12 | 422 | 35.25 | 38.87 | ||||
8. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:14.32 | 418 | 35.78 | 38.54 | ||||
9. | Malec Mikołaj | 01 | Ikar Mielec | 1:14.45 | 416 | 35.17 | 39.28 | ||||
10. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:14.73 | 412 | 35.39 | 39.34 | ||||
11. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:15.33 | 402 | 35.05 | 40.28 | ||||
12. | Labak Krystian | 02 | Ikar Mielec | 1:16.23 | 388 | 36.61 | 39.62 | ||||
13. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:16.57 | 383 | 36.71 | 39.86 | ||||
14. | Krężel Bartłomiej | 02 | Ikar Mielec | 1:16.76 | 380 | 36.50 | 40.26 | ||||
15. | Koczur Michał | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:16.94 | 377 | 36.50 | 40.44 | ||||
16. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:17.11 | 375 | 36.70 | 40.41 | ||||
17. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 1:17.65 | 367 | 36.87 | 40.78 | ||||
18. | Orzechowski Michał SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:17.98 | 362 | 36.62 | 41.36 | ||||
19. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:18.47 | 355 | 38.00 | 40.47 | ||||
20. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:19.30 | 344 | 37.88 | 41.42 | ||||
21. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:19.32 | 344 | 38.38 | 40.94 | ||||
22. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:19.68 | 339 | 37.21 | 42.47 | ||||
23. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:20.14 | 334 | 37.64 | 42.50 | ||||
24. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:20.61 | 328 | 38.02 | 42.59 | ||||
25. | Berezak Gabriel | 02 | Ikar Mielec | 1:21.42 | 318 | 37.93 | 43.49 | ||||
26. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:21.84 | 313 | 39.55 | 42.29 | ||||
27. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:22.10 | 310 | 39.24 | 42.86 | ||||
28. | Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:22.16 | 310 | 39.20 | 42.96 | ||||
29. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:24.52 | 284 | 38.54 | 45.98 | ||||
30. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:24.53 | 284 | 37.80 | 46.73 | ||||
31. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:24.59 | 284 | 39.66 | 44.93 | ||||
32. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:24.67 | 283 | 40.61 | 44.06 | ||||
33. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:24.99 | 280 | 40.51 | 44.48 | ||||
Magda Patryk | 02 | Ikar Mielec | 1:24.99 | 280 | 40.97 | 44.02 | |||||
35. | Kużdżał Mikołaj | 02 | Ikar Mielec | 1:25.74 | 272 | 41.09 | 44.65 | ||||
36. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:27.60 | 255 | 41.69 | 45.91 | ||||
37. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:27.62 | 255 | 41.06 | 46.56 | ||||
38. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:28.03 | 252 | 41.83 | 46.20 | ||||
39. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:34.36 | 204 | 45.09 | 49.27 | ||||
40. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:36.05 | 194 | 45.92 | 50.13 | ||||
DYSKW. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:42) | |||||||||||
DYSKW. | Sowa Karol | 02 | Jasień Sucha Besk. | ||||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie (Czas: 12:38) | |||||||||||
DYSKW. | Jurzak Michał | 02 | Jasień Sucha Besk. | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:35) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 8/10/2016 - 12:34 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Krupa Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:13.57 | 431 | 35.25 | 38.32 | |||
2. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.22 | 388 | 36.44 | 39.78 | |||
3. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.29 | 372 | 37.14 | 40.15 | |||
4. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.87 | 364 | 36.90 | 40.97 | |||
5. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.92 | 363 | 37.12 | 40.80 | |||
6. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:18.20 | 359 | 36.89 | 41.31 | |||
7. | Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:18.44 | 356 | 37.47 | 40.97 | |||
8. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Victoria Kozy | 1:21.34 | 319 | 38.53 | 42.81 | |||
9. | Malarz Marcin SO | 03 | Victoria Kozy | 1:22.75 | 303 | 38.59 | 44.16 | |||
10. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:22.96 | 301 | 39.27 | 43.69 | |||
11. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:23.55 | 294 | 39.94 | 43.61 | |||
12. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:23.96 | 290 | 39.83 | 44.13 | |||
13. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:24.41 | 285 | 40.60 | 43.81 | |||
14. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:25.08 | 279 | 40.87 | 44.21 | |||
15. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:25.77 | 272 | 41.25 | 44.52 | |||
16. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:25.96 | 270 | 40.33 | 45.63 | |||
17. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:26.91 | 261 | 41.30 | 45.61 | |||
18. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 1:27.11 | 260 | 40.01 | 47.10 | |||
19. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:27.32 | 258 | 40.69 | 46.63 | |||
20. | Warzecha Wiktor | 03 | Ikar Mielec | 1:27.56 | 256 | 41.88 | 45.68 | |||
21. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:28.98 | 244 | 42.12 | 46.86 | |||
22. | Łopuch Jan | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:29.68 | 238 | 41.50 | 48.18 | |||
23. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:29.95 | 236 | 42.63 | 47.32 | |||
24. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:31.73 | 222 | 44.12 | 47.61 | |||
25. | Oleksy Michał | 03 | Korona Kraków | 1:31.92 | 221 | 43.81 | 48.11 | |||
26. | Brączek Kacper SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:33.03 | 213 | 44.88 | 48.15 | |||
27. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:33.05 | 213 | 45.06 | 47.99 | |||
28. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | 1:34.10 | 206 | 44.55 | 49.55 | |||
29. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:35.86 | 195 | 45.81 | 50.05 | |||
30. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 1:36.53 | 191 | 46.01 | 50.52 | |||
31. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 1:36.95 | 188 | 46.94 | 50.01 | |||
32. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:37.88 | 183 | 46.09 | 51.79 | |||
33. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 1:38.37 | 180 | 46.73 | 51.64 | |||
34. | Jakubiec Kacper | 03 | Ikar Mielec | 1:40.34 | 170 | 48.14 | 52.20 | |||
35. | Litwora Filip | 03 | Sokół Mościce Tarnów | 1:40.69 | 168 | 47.75 | 52.94 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |