Puchar Wczechstronności Stylowej Sucha Beskidzka, 9/10/2016 |
1 - Puchar Wczechstronności Stylowej BLOK I | 9/10/2016 - 9:35 |
Konkurencja 1 9/10/2016 - 9:35 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 33.76 | 376 | |||
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.35 | 357 | |||
3. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 34.79 | 344 | |||
4. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.95 | 339 | |||
5. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 35.26 | 330 | |||
6. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.27 | 330 | |||
7. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-swim | 36.04 | 309 | |||
8. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 36.38 | 300 | |||
9. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 36.52 | 297 | |||
10. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 36.96 | 287 | |||
11. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 37.64 | 271 | |||
12. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 38.05 | 263 | |||
13. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 38.12 | 261 | |||
14. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 38.74 | 249 | |||
15. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 39.23 | 240 | |||
16. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 39.74 | 230 | |||
17. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 39.87 | 228 | |||
18. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 40.37 | 220 | |||
19. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 40.60 | 216 | |||
20. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 40.69 | 215 | |||
21. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 41.02 | 209 | |||
22. | Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 41.29 | 205 | |||
23. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 41.50 | 202 | |||
24. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 42.03 | 195 | |||
25. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 42.20 | 192 | |||
26. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 42.31 | 191 | |||
27. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 42.58 | 187 | |||
28. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 42.86 | 184 | |||
29. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 43.35 | 177 | |||
30. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 43.55 | 175 | |||
31. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 43.63 | 174 | |||
32. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 43.69 | 173 | |||
33. | Szwed Aleksandra | 04 | Jasień Sucha Besk. | 43.85 | 171 | |||
34. | Kowalik Zofia | 04 | Ósemka Oświęcim | 44.77 | 161 | |||
35. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 45.34 | 155 | |||
36. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 45.80 | 150 | |||
37. | Łagowska Oliwia | 04 | Ósemka Oświęcim | 46.04 | 148 | |||
38. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 46.22 | 146 | |||
39. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 46.36 | 145 | |||
40. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 47.20 | 137 | |||
41. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 49.18 | 121 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 9/10/2016 - 9:35 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 33.01 | 402 | |||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 33.61 | 381 | |||
3. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 34.97 | 338 | |||
4. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 35.27 | 330 | |||
5. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 37.61 | 272 | |||
6. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 37.91 | 265 | |||
7. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 38.92 | 245 | |||
8. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 39.24 | 239 | |||
9. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 40.04 | 225 | |||
10. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 40.11 | 224 | |||
11. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 40.31 | 221 | |||
12. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 40.82 | 213 | |||
13. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 42.10 | 194 | |||
14. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 42.75 | 185 | |||
15. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 42.82 | 184 | |||
16. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 43.54 | 175 | |||
17. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 43.66 | 174 | |||
18. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 43.72 | 173 | |||
19. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 44.94 | 159 | |||
20. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 44.95 | 159 | |||
21. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 46.29 | 146 | |||
22. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-swim | 46.45 | 144 | |||
23. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 46.88 | 140 | |||
24. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 47.17 | 138 | |||
25. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 47.43 | 135 | |||
26. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 48.83 | 124 | |||
27. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 49.02 | 123 | |||
28. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 49.94 | 116 | |||
29. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 50.55 | 112 | |||
30. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 51.67 | 105 | |||
31. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 52.05 | 102 | |||
32. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 52.25 | 101 | |||
33. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 52.84 | 98 | |||
34. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 55.31 | 85 |
PK | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 42.30 | 191 | |||
PK | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 50.61 | 111 | |||
PK | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 56.10 | 82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/10/2016 - 9:57 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 31.62 | 327 | |||
2. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 32.46 | 302 | |||
3. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.65 | 271 | |||
4. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.85 | 267 | |||
5. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 34.15 | 260 | |||
6. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 34.21 | 258 | |||
7. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.24 | 258 | |||
8. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 34.49 | 252 | |||
9. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 34.80 | 245 | |||
10. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 34.87 | 244 | |||
11. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.30 | 235 | |||
12. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.42 | 233 | |||
13. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.04 | 203 | |||
14. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.17 | 201 | |||
15. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 37.21 | 201 | |||
16. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | 37.49 | 196 | |||
17. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 37.63 | 194 | |||
18. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.72 | 193 | |||
19. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 38.23 | 185 | |||
20. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 38.89 | 176 | |||
21. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 38.90 | 176 | |||
22. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 39.18 | 172 | |||
23. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 39.53 | 167 | |||
24. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 39.78 | 164 | |||
25. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 40.27 | 158 | |||
26. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 40.33 | 157 | |||
27. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 40.35 | 157 | |||
28. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 40.56 | 155 | |||
29. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 40.64 | 154 | |||
30. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 40.68 | 153 | |||
31. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 40.97 | 150 | |||
32. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 41.12 | 149 | |||
33. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 41.53 | 144 | |||
34. | Kargul Filip | 04 | Jordan Kraków | 41.99 | 139 | |||
35. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 44.41 | 118 | |||
36. | Palcar Paweł | 04 | Jasień Sucha Besk. | 45.13 | 112 | |||
37. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 45.14 | 112 | |||
38. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | 45.28 | 111 | |||
39. | Drabczyk Krystian | 04 | Ósemka Oświęcim | 46.06 | 106 | |||
40. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 47.67 | 95 | |||
41. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 49.07 | 87 | |||
42. | Kruczek Hubert | 04 | Jordan Kraków | 51.77 | 74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/10/2016 - 9:57 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 35.05 | 240 | |||
2. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.56 | 230 | |||
3. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 36.38 | 215 | |||
4. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 37.30 | 199 | |||
5. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 37.54 | 195 | |||
6. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 37.63 | 194 | |||
Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 37.63 | 194 | ||||
8. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 38.89 | 176 | |||
9. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 39.75 | 164 | |||
10. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 40.02 | 161 | |||
11. | Basiaga Patryk | 05 | STP Nowy Sącz | 42.20 | 137 | |||
12. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 42.85 | 131 | |||
13. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 43.24 | 128 | |||
14. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 45.34 | 111 | |||
15. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 45.48 | 110 | |||
16. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 45.56 | 109 | |||
17. | Mólka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 45.58 | 109 | |||
18. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 45.63 | 109 | |||
19. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 45.85 | 107 | |||
20. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 46.00 | 106 | |||
21. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 46.15 | 105 | |||
22. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 48.45 | 91 | |||
23. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 48.72 | 89 | |||
24. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 50.91 | 78 | |||
25. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 51.20 | 77 | |||
26. | Malecki Iwo | 05 | SMS Galicja Kraków | 52.45 | 71 | |||
27. | Bukowski Kamil | 05 | Siemacha ASP Kraków | 52.68 | 70 | |||
28. | Zamojski Kajetan | 05 | Siemacha ASP Kraków | 52.91 | 69 | |||
29. | Cichoń Jan | 05 | SMS Galicja Kraków | 52.94 | 69 | |||
30. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 53.79 | 66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 9/10/2016 - 10:18 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.63 | 407 | |||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.84 | 399 | |||
3. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 37.15 | 329 | |||
4. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 38.39 | 298 | |||
5. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 39.14 | 282 | |||
6. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 39.79 | 268 | |||
7. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 39.94 | 265 | |||
8. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 40.04 | 263 | |||
Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 40.04 | 263 | ||||
10. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 40.53 | 254 | |||
11. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 40.66 | 251 | |||
12. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 40.76 | 249 | |||
13. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 40.93 | 246 | |||
14. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 40.97 | 245 | |||
15. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 41.26 | 240 | |||
16. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-swim | 41.89 | 230 | |||
17. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 42.95 | 213 | |||
18. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 44.09 | 197 | |||
19. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 45.02 | 185 | |||
20. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 45.03 | 185 | |||
21. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 45.33 | 181 | |||
22. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 45.52 | 179 | |||
23. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 45.74 | 176 | |||
24. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 46.16 | 171 | |||
Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 46.16 | 171 | ||||
26. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 46.44 | 168 | |||
27. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 46.52 | 168 | |||
28. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 46.86 | 164 | |||
29. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 46.94 | 163 | |||
30. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 47.00 | 162 | |||
31. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 47.21 | 160 | |||
32. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 47.50 | 157 | |||
33. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 48.26 | 150 | |||
34. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 50.08 | 134 |
PK | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 45.20 | 183 | |||
PK | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 46.85 | 164 | |||
PK | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 46.90 | 163 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/10/2016 - 10:29 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 37.74 | 204 | |||
2. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 37.86 | 202 | |||
3. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 38.67 | 189 | |||
4. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 39.46 | 178 | |||
5. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 39.49 | 178 | |||
6. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 39.91 | 172 | |||
7. | Basiaga Patryk | 05 | STP Nowy Sącz | 39.94 | 172 | |||
8. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 40.23 | 168 | |||
9. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 40.38 | 166 | |||
10. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 40.45 | 165 | |||
11. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 42.57 | 142 | |||
12. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 42.82 | 139 | |||
13. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 43.11 | 136 | |||
14. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 43.77 | 130 | |||
15. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 43.78 | 130 | |||
16. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 44.03 | 128 | |||
17. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 44.19 | 127 | |||
18. | Mólka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 44.80 | 122 | |||
19. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 44.96 | 120 | |||
20. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 44.99 | 120 | |||
21. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 45.00 | 120 | |||
22. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 45.13 | 119 | |||
23. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 45.46 | 116 | |||
24. | Zamojski Kajetan | 05 | Siemacha ASP Kraków | 45.51 | 116 | |||
25. | Malecki Iwo | 05 | SMS Galicja Kraków | 45.59 | 115 | |||
26. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 46.07 | 112 | |||
27. | Cichoń Jan | 05 | SMS Galicja Kraków | 46.12 | 111 | |||
28. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 46.73 | 107 | |||
29. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 47.61 | 101 | |||
30. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 51.99 | 78 | |||
31. | Bukowski Kamil | 05 | Siemacha ASP Kraków | 52.88 | 74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 9/10/2016 - 10:39 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:13.86 | 413 | 36.11 | 37.75 | |||
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:14.46 | 403 | 35.97 | 38.49 | |||
3. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:15.17 | 392 | 37.09 | 38.08 | |||
4. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:15.56 | 386 | 36.86 | 38.70 | |||
5. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:17.18 | 362 | 37.06 | 40.12 | |||
6. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:18.92 | 339 | 38.73 | 40.19 | |||
7. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 1:19.99 | 325 | 38.80 | 41.19 | |||
8. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 1:20.65 | 317 | 39.26 | 41.39 | |||
9. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 1:21.21 | 311 | 39.17 | 42.04 | |||
10. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 1:22.37 | 298 | 41.31 | 41.06 | |||
11. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 1:22.70 | 294 | 40.90 | 41.80 | |||
12. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 1:23.14 | 289 | 41.37 | 41.77 | |||
13. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-swim | 1:24.60 | 275 | 40.93 | 43.67 | |||
14. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:25.55 | 266 | 41.52 | 44.03 | |||
15. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:25.71 | 264 | 41.94 | 43.77 | |||
16. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:26.50 | 257 | 42.25 | 44.25 | |||
17. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:26.67 | 255 | 42.90 | 43.77 | |||
18. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 1:26.82 | 254 | 42.14 | 44.68 | |||
19. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:28.06 | 244 | 43.46 | 44.60 | |||
20. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:28.17 | 243 | 44.40 | 43.77 | |||
21. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:28.27 | 242 | 42.30 | 45.97 | |||
22. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.41 | 241 | 43.08 | 45.33 | |||
23. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:28.93 | 236 | 43.78 | 45.15 | |||
24. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:29.11 | 235 | 44.64 | 44.47 | |||
25. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 1:29.49 | 232 | 44.13 | 45.36 | |||
26. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:30.16 | 227 | 44.21 | 45.95 | |||
27. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 1:31.17 | 219 | 45.49 | 45.68 | |||
28. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:31.44 | 217 | 44.20 | 47.24 | |||
29. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:31.71 | 216 | 44.37 | 47.34 | |||
30. | Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:32.61 | 209 | 46.50 | 46.11 | |||
31. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 1:33.00 | 207 | 44.68 | 48.32 | |||
32. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 1:33.46 | 204 | 47.19 | 46.27 | |||
33. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 1:33.56 | 203 | |||||
34. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:34.46 | 197 | 46.66 | 47.80 | |||
35. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:35.17 | 193 | 46.78 | 48.39 | |||
36. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:35.32 | 192 | 48.03 | 47.29 | |||
37. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:35.60 | 190 | 47.16 | 48.44 | |||
38. | Kowalik Zofia | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:35.99 | 188 | 48.68 | 47.31 | |||
39. | Szwed Aleksandra | 04 | Jasień Sucha Besk. | 1:37.08 | 182 | 47.67 | 49.41 | |||
40. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:43.86 | 148 | 50.91 | 52.95 | |||
41. | Łagowska Oliwia | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:44.41 | 146 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 9/10/2016 - 10:56 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 1:09.68 | 346 | 34.55 | 35.13 | |||
2. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:13.51 | 294 | 36.17 | 37.34 | |||
3. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:15.04 | 277 | 37.34 | 37.70 | |||
4. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:16.14 | 265 | 36.87 | 39.27 | |||
5. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 1:16.86 | 257 | 36.98 | 39.88 | |||
6. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.02 | 256 | 38.64 | 38.38 | |||
7. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:17.31 | 253 | 37.23 | 40.08 | |||
8. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 1:17.80 | 248 | 37.91 | 39.89 | |||
9. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:19.69 | 231 | 39.52 | 40.17 | |||
10. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.79 | 230 | 39.36 | 40.43 | |||
11. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:20.44 | 224 | 39.86 | 40.58 | |||
12. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:21.32 | 217 | 40.55 | 40.77 | |||
13. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.97 | 212 | 40.74 | 41.23 | |||
14. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:22.01 | 212 | 41.03 | 40.98 | |||
15. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:22.19 | 210 | 41.57 | 40.62 | |||
16. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:22.57 | 207 | 40.06 | 42.51 | |||
17. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:22.80 | 206 | 40.60 | 42.20 | |||
18. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:22.89 | 205 | 40.91 | 41.98 | |||
19. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.51 | 201 | 41.37 | 42.14 | |||
20. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:24.22 | 195 | 41.36 | 42.86 | |||
21. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | 1:24.39 | 194 | 42.21 | 42.18 | |||
22. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:25.35 | 188 | 42.87 | 42.48 | |||
23. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:25.66 | 186 | 41.90 | 43.76 | |||
24. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:25.89 | 184 | 42.73 | 43.16 | |||
25. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 1:26.22 | 182 | 42.80 | 43.42 | |||
26. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:26.29 | 182 | 42.80 | 43.49 | |||
27. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:27.69 | 173 | 42.97 | 44.72 | |||
28. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:28.51 | 168 | 43.14 | 45.37 | |||
29. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:32.10 | 149 | 45.01 | 47.09 | |||
30. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:32.24 | 149 | 45.87 | 46.37 | |||
31. | Palcar Paweł | 04 | Jasień Sucha Besk. | 1:33.02 | 145 | 45.94 | 47.08 | |||
32. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:33.11 | 145 | 45.87 | 47.24 | |||
33. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:34.45 | 138 | 44.53 | 49.92 | |||
34. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:34.62 | 138 | 46.52 | 48.10 | |||
35. | Drabczyk Krystian | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:35.54 | 134 | 46.58 | 48.96 | |||
36. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:38.72 | 121 | 49.99 | 48.73 | |||
37. | Kruczek Hubert | 04 | Jordan Kraków | 1:39.49 | 118 | 49.81 | 49.68 | |||
38. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:39.66 | 118 | 49.35 | 50.31 | |||
39. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 1:40.80 | 114 | 49.62 | 51.18 | |||
40. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:41.68 | 111 | |||||
41. | Kargul Filip | 04 | Jordan Kraków | 1:41.85 | 110 | |||||
42. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:45.60 | 99 | 51.08 | 54.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 9/10/2016 - 11:13 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 38.71 | 411 | |||
2. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 39.30 | 393 | |||
3. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 43.18 | 296 | |||
4. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 44.26 | 275 | |||
Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 44.26 | 275 | ||||
6. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 45.47 | 254 | |||
7. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 45.52 | 253 | |||
8. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-swim | 45.78 | 248 | |||
9. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 45.84 | 247 | |||
10. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 46.30 | 240 | |||
11. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 46.42 | 238 | |||
12. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 46.93 | 231 | |||
13. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 47.67 | 220 | |||
14. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 47.91 | 217 | |||
15. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 48.36 | 211 | |||
16. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 48.68 | 207 | |||
17. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 48.71 | 206 | |||
18. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 48.76 | 206 | |||
19. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 49.50 | 196 | |||
20. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 49.68 | 194 | |||
21. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 50.06 | 190 | |||
22. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 50.59 | 184 | |||
23. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 51.02 | 179 | |||
24. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 51.49 | 174 | |||
25. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 51.68 | 173 | |||
26. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 51.80 | 171 | |||
27. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 52.07 | 169 | |||
28. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 52.09 | 169 | |||
29. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 52.71 | 163 | |||
30. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 52.81 | 162 | |||
31. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 53.04 | 160 | |||
32. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 53.24 | 158 | |||
33. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 54.20 | 150 | |||
34. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 56.63 | 131 |
PK | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 48.25 | 212 | |||
PK | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 52.69 | 163 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/10/2016 - 11:26 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 40.08 | 250 | |||
2. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 40.23 | 247 | |||
3. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 42.00 | 217 | |||
4. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 43.59 | 194 | |||
5. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 44.47 | 183 | |||
6. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 44.69 | 180 | |||
7. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 44.94 | 177 | |||
8. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 45.95 | 165 | |||
9. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 46.56 | 159 | |||
10. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 46.67 | 158 | |||
11. | Basiaga Patryk | 05 | STP Nowy Sącz | 46.99 | 155 | |||
12. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 47.16 | 153 | |||
13. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 47.31 | 152 | |||
14. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 47.34 | 151 | |||
15. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 48.06 | 145 | |||
16. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 48.09 | 144 | |||
17. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 48.16 | 144 | |||
18. | Mólka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 48.52 | 140 | |||
19. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 49.20 | 135 | |||
20. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 49.94 | 129 | |||
21. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 50.61 | 124 | |||
22. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 51.48 | 117 | |||
23. | Cichoń Jan | 05 | SMS Galicja Kraków | 51.53 | 117 | |||
24. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 52.46 | 111 | |||
25. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 53.69 | 104 | |||
26. | Malecki Iwo | 05 | SMS Galicja Kraków | 54.74 | 98 | |||
27. | Zamojski Kajetan | 05 | Siemacha ASP Kraków | 54.80 | 97 | |||
28. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 54.95 | 97 | |||
29. | Bukowski Kamil | 05 | Siemacha ASP Kraków | 55.19 | 95 | |||
30. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 56.03 | 91 | |||
31. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:01.37 | 69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9/10/2016 - 11:36 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 1:26.64 | 372 | 41.80 | 44.84 | ||||
2. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:26.96 | 368 | 41.69 | 45.27 | ||||
3. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 1:27.31 | 364 | 41.74 | 45.57 | ||||
4. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 1:27.98 | 356 | 41.68 | 46.30 | ||||
5. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:28.71 | 347 | 42.44 | 46.27 | ||||
6. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:31.69 | 314 | 42.86 | 48.83 | ||||
7. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:32.46 | 306 | 43.53 | 48.93 | ||||
8. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:32.71 | 304 | 44.16 | 48.55 | ||||
9. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:33.46 | 297 | 43.87 | 49.59 | ||||
10. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:33.94 | 292 | 45.02 | 48.92 | ||||
11. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:35.19 | 281 | 45.82 | 49.37 | ||||
12. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:35.50 | 278 | 46.91 | 48.59 | ||||
13. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 1:35.86 | 275 | 44.56 | 51.30 | ||||
14. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 1:36.96 | 266 | 45.44 | 51.52 | ||||
15. | Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:37.58 | 260 | 46.75 | 50.83 | ||||
16. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:37.74 | 259 | 47.65 | 50.09 | ||||
17. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 1:38.77 | 251 | 47.44 | 51.33 | ||||
18. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 1:39.29 | 247 | 46.14 | 53.15 | ||||
19. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 1:40.02 | 242 | 47.13 | 52.89 | ||||
20. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:40.60 | 238 | 47.34 | 53.26 | ||||
21. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:41.45 | 232 | 48.57 | 52.88 | ||||
22. | Kowalik Zofia | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:41.68 | 230 | 48.44 | 53.24 | ||||
23. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-swim | 1:42.35 | 226 | 48.70 | 53.65 | ||||
24. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:42.39 | 225 | 48.44 | 53.95 | ||||
25. | Budzeniusz Pola | 04 | Korona Kraków | 1:42.83 | 223 | 49.28 | 53.55 | ||||
26. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:43.11 | 221 | 49.36 | 53.75 | ||||
27. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 1:43.47 | 218 | 50.23 | 53.24 | ||||
28. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:43.70 | 217 | 48.51 | 55.19 | ||||
29. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 1:44.63 | 211 | 49.71 | 54.92 | ||||
30. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:44.88 | 210 | 49.92 | 54.96 | ||||
31. | Łagowska Oliwia | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:45.69 | 205 | 50.65 | 55.04 | ||||
32. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:46.12 | 202 | 51.04 | 55.08 | ||||
33. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 1:46.79 | 199 | 50.50 | 56.29 | ||||
34. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:46.94 | 198 | 50.59 | 56.35 | ||||
35. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:47.53 | 195 | 51.64 | 55.89 | ||||
36. | Szwed Aleksandra | 04 | Jasień Sucha Besk. | 1:48.10 | 191 | 51.66 | 56.44 | ||||
37. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:49.50 | 184 | 52.68 | 56.82 | ||||
38. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:58.38 | 146 | 56.92 | 1:01.46 | ||||
DYSKW. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:27) | |||||||||||
DYSKW. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | ||||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie (Czas: 11:25) | |||||||||||
DYSKW. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:23) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/10/2016 - 11:55 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.22 | 359 | 37.45 | 40.77 | ||||
2. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:25.60 | 274 | 41.86 | 43.74 | ||||
3. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.01 | 261 | 40.95 | 46.06 | ||||
4. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:28.93 | 244 | 42.23 | 46.70 | ||||
5. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:29.22 | 242 | 43.05 | 46.17 | ||||
6. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 1:30.90 | 228 | 43.33 | 47.57 | ||||
7. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:31.38 | 225 | 43.86 | 47.52 | ||||
8. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 1:32.60 | 216 | 44.69 | 47.91 | ||||
9. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:32.80 | 215 | 44.59 | 48.21 | ||||
10. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:34.92 | 201 | 45.11 | 49.81 | ||||
11. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.92 | 188 | 46.25 | 50.67 | ||||
12. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 1:37.34 | 186 | 47.44 | 49.90 | ||||
13. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:37.46 | 185 | 46.87 | 50.59 | ||||
14. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:37.68 | 184 | 46.93 | 50.75 | ||||
15. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:38.37 | 180 | 47.11 | 51.26 | ||||
16. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:39.12 | 176 | 47.87 | 51.25 | ||||
17. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 1:40.08 | 171 | 48.27 | 51.81 | ||||
18. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:40.13 | 171 | 47.48 | 52.65 | ||||
19. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:40.59 | 168 | 48.57 | 52.02 | ||||
20. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:40.72 | 168 | 48.14 | 52.58 | ||||
21. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:40.85 | 167 | 47.30 | 53.55 | ||||
22. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:41.17 | 166 | 50.30 | 50.87 | ||||
23. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:42.40 | 160 | 49.22 | 53.18 | ||||
24. | Palcar Paweł | 04 | Jasień Sucha Besk. | 1:42.86 | 158 | 49.04 | 53.82 | ||||
25. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | 1:43.16 | 156 | 49.25 | 53.91 | ||||
26. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:43.56 | 154 | 49.43 | 54.13 | ||||
27. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 1:43.89 | 153 | 47.89 | 56.00 | ||||
28. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:44.18 | 152 | 50.45 | 53.73 | ||||
29. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:44.33 | 151 | 50.42 | 53.91 | ||||
30. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:44.70 | 149 | 49.31 | 55.39 | ||||
31. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:44.93 | 148 | 49.93 | 55.00 | ||||
32. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:45.08 | 148 | 50.51 | 54.57 | ||||
33. | Drabczyk Krystian | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:45.31 | 147 | 50.95 | 54.36 | ||||
34. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:45.66 | 145 | 50.13 | 55.53 | ||||
35. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 1:46.88 | 140 | 50.43 | 56.45 | ||||
36. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:48.77 | 133 | 52.22 | 56.55 | ||||
37. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:49.63 | 130 | 52.54 | 57.09 | ||||
38. | Kargul Filip | 04 | Jordan Kraków | 1:50.23 | 128 | 52.18 | 58.05 | ||||
39. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 1:51.56 | 123 | 52.96 | 58.60 | ||||
40. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:52.53 | 120 | 54.10 | 58.43 | ||||
41. | Kruczek Hubert | 04 | Jordan Kraków | 2:06.98 | 83 | 1:00.87 | 1:06.11 | ||||
DYSKW. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | ||||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie (Czas: 11:47) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |