Puchar Wczechstronności Stylowej Sucha Beskidzka, 9/10/2016 |
2 - Puchar Wczechstronności Stylowej BLOK II | 9/10/2016 - 14:20 |
Konkurencja 11 9/10/2016 - 14:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 30.52 | 441 | ||||
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.12 | 416 | ||||
3. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 31.67 | 395 | ||||
4. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 32.09 | 379 | ||||
5. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 32.37 | 370 | ||||
6. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 32.40 | 369 | ||||
7. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 32.48 | 366 | ||||
8. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 32.93 | 351 | ||||
9. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.24 | 341 | ||||
10. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 33.28 | 340 | ||||
11. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.70 | 327 | ||||
12. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 33.71 | 327 | ||||
Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 33.71 | 327 | |||||
14. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.21 | 313 | ||||
15. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 34.22 | 313 | ||||
16. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 34.69 | 300 | ||||
17. | Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 34.71 | 300 | ||||
18. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 34.82 | 297 | ||||
19. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 35.25 | 286 | ||||
20. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 35.93 | 270 | ||||
21. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 36.15 | 265 | ||||
22. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 36.24 | 263 | ||||
23. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 36.36 | 261 | ||||
Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 36.36 | 261 | |||||
25. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 36.54 | 257 | ||||
26. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 36.76 | 252 | ||||
27. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.27 | 242 | ||||
28. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 37.30 | 241 | ||||
29. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 37.82 | 232 | ||||
30. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 38.29 | 223 | ||||
31. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 38.40 | 221 | ||||
32. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 38.75 | 215 | ||||
33. | Kowalik Zofia | 04 | Ósemka Oświęcim | 38.84 | 214 | ||||
Szwed Aleksandra | 04 | Jasień Sucha Besk. | 38.84 | 214 | |||||
35. | Łagowska Oliwia | 04 | Ósemka Oświęcim | 39.40 | 205 | ||||
36. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 39.92 | 197 | ||||
37. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 39.98 | 196 | ||||
DYSKW. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 14:31) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9/10/2016 - 14:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 30.29 | 451 | |||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 31.98 | 383 | |||
3. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 32.73 | 357 | |||
4. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 33.32 | 339 | |||
5. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 33.61 | 330 | |||
6. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 33.88 | 322 | |||
7. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.10 | 290 | |||
8. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 35.27 | 286 | |||
9. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 35.48 | 281 | |||
10. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 35.59 | 278 | |||
11. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.61 | 277 | |||
12. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.62 | 277 | |||
13. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 36.70 | 253 | |||
14. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 37.03 | 247 | |||
15. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 37.26 | 242 | |||
16. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 37.30 | 241 | |||
17. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 37.45 | 238 | |||
18. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 37.48 | 238 | |||
19. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 37.51 | 237 | |||
20. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 37.78 | 232 | |||
21. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 39.29 | 206 | |||
22. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 39.41 | 205 | |||
23. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 39.79 | 199 | |||
24. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 39.81 | 198 | |||
25. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 40.17 | 193 | |||
26. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 40.56 | 188 | |||
27. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 41.13 | 180 | |||
28. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 41.50 | 175 | |||
29. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 41.62 | 174 | |||
30. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 41.96 | 169 | |||
31. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 42.19 | 167 | |||
32. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 42.62 | 162 | |||
33. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 42.81 | 159 |
PK | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 36.15 | 265 | |||
PK | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 39.25 | 207 | |||
PK | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 44.04 | 146 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/10/2016 - 14:50 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 28.81 | 347 | ||||
2. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 29.75 | 315 | ||||
3. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 30.53 | 292 | ||||
4. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 30.76 | 285 | ||||
5. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.82 | 284 | ||||
6. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 31.18 | 274 | ||||
7. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 31.37 | 269 | ||||
8. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.42 | 268 | ||||
9. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 31.76 | 259 | ||||
10. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.97 | 254 | ||||
11. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.31 | 246 | ||||
12. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 32.34 | 245 | ||||
13. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 32.44 | 243 | ||||
14. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 32.76 | 236 | ||||
15. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.87 | 234 | ||||
16. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 32.93 | 232 | ||||
17. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.24 | 226 | ||||
18. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.32 | 224 | ||||
19. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | 33.36 | 223 | ||||
20. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.57 | 219 | ||||
21. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 33.72 | 216 | ||||
22. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.87 | 214 | ||||
23. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 33.90 | 213 | ||||
24. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 34.23 | 207 | ||||
25. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 34.31 | 205 | ||||
26. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.41 | 204 | ||||
27. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 34.44 | 203 | ||||
28. | Drabczyk Krystian | 04 | Ósemka Oświęcim | 35.43 | 186 | ||||
29. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.52 | 185 | ||||
30. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.60 | 184 | ||||
31. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.67 | 183 | ||||
32. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 35.80 | 181 | ||||
33. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 36.39 | 172 | ||||
34. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | 36.52 | 170 | ||||
35. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 37.10 | 162 | ||||
36. | Palcar Paweł | 04 | Jasień Sucha Besk. | 37.30 | 160 | ||||
37. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 37.33 | 159 | ||||
38. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 37.46 | 158 | ||||
39. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 39.14 | 138 | ||||
40. | Kargul Filip | 04 | Jordan Kraków | 39.19 | 138 | ||||
41. | Kruczek Hubert | 04 | Jordan Kraków | 39.83 | 131 | ||||
DYSKW. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 14:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/10/2016 - 14:50 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 30.69 | 287 | |||
2. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 31.95 | 254 | |||
3. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.16 | 228 | |||
4. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 33.25 | 226 | |||
5. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 33.40 | 223 | |||
6. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 33.84 | 214 | |||
7. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 33.86 | 214 | |||
8. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 33.94 | 212 | |||
9. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 34.70 | 199 | |||
10. | Basiaga Patryk | 05 | STP Nowy Sącz | 35.61 | 184 | |||
11. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.92 | 179 | |||
12. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 36.08 | 177 | |||
13. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 36.16 | 175 | |||
14. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 36.45 | 171 | |||
15. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 36.53 | 170 | |||
16. | Mólka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 36.64 | 169 | |||
17. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 37.02 | 163 | |||
18. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 37.16 | 162 | |||
19. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 37.83 | 153 | |||
20. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 37.89 | 152 | |||
21. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 38.20 | 149 | |||
22. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 38.38 | 147 | |||
23. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 38.75 | 142 | |||
24. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 39.35 | 136 | |||
25. | Cichoń Jan | 05 | SMS Galicja Kraków | 40.27 | 127 | |||
26. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 40.50 | 125 | |||
27. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 40.82 | 122 | |||
28. | Bukowski Kamil | 05 | Siemacha ASP Kraków | 41.20 | 118 | |||
29. | Zamojski Kajetan | 05 | Siemacha ASP Kraków | 41.36 | 117 | |||
30. | Malecki Iwo | 05 | SMS Galicja Kraków | 45.07 | 90 | |||
31. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 45.55 | 87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 9/10/2016 - 15:09 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:14.17 | 446 | 35.47 | 38.70 | |||
2. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:16.27 | 410 | 35.82 | 40.45 | |||
3. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:19.53 | 361 | 38.20 | 41.33 | |||
4. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.20 | 339 | 37.78 | 43.42 | |||
5. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:26.56 | 280 | 40.52 | 46.04 | |||
6. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:26.91 | 277 | 39.66 | 47.25 | |||
7. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.30 | 273 | 40.94 | 46.36 | |||
8. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:27.57 | 271 | 39.54 | 48.03 | |||
9. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:29.23 | 256 | 42.21 | 47.02 | |||
10. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 1:29.90 | 250 | 42.11 | 47.79 | |||
11. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:29.96 | 249 | 42.27 | 47.69 | |||
12. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 1:30.61 | 244 | 43.33 | 47.28 | |||
13. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:30.98 | 241 | 44.48 | 46.50 | |||
14. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:31.37 | 238 | 40.70 | 50.67 | |||
15. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:31.58 | 236 | 43.02 | 48.56 | |||
16. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:31.77 | 235 | 44.92 | 46.85 | |||
17. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:33.29 | 224 | 45.03 | 48.26 | |||
18. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:36.42 | 203 | 45.15 | 51.27 | |||
19. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:36.59 | 201 | 48.17 | 48.42 | |||
20. | Woźniak Natalia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:37.28 | 197 | 43.82 | 53.46 | |||
21. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:38.51 | 190 | 50.61 | 47.90 | |||
22. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:39.92 | 182 | 49.62 | 50.30 | |||
23. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:39.96 | 182 | 45.83 | 54.13 | |||
24. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:40.26 | 180 | 48.66 | 51.60 | |||
25. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:41.32 | 174 | 50.14 | 51.18 | |||
26. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:41.63 | 173 | 47.45 | 54.18 | |||
27. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:41.70 | 173 | 48.66 | 53.04 | |||
28. | Osiecka Emilia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:41.92 | 171 | 48.74 | 53.18 | |||
29. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:43.55 | 163 | 51.62 | 51.93 | |||
30. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:44.34 | 160 | 52.06 | 52.28 | |||
31. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:44.52 | 159 | 51.69 | 52.83 | |||
32. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:45.76 | 153 | 49.10 | 56.66 | |||
33. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:46.49 | 150 | 51.07 | 55.42 |
PK | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:31.73 | 235 | 41.39 | 50.34 | |||
PK | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:43.25 | 165 | 49.59 | 53.66 | |||
PK | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:45.61 | 154 | 50.68 | 54.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 9/10/2016 - 15:26 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 1:17.91 | 274 | 36.88 | 41.03 | ||||
2. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:21.34 | 241 | 38.62 | 42.72 | ||||
3. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:23.07 | 226 | 39.60 | 43.47 | ||||
4. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:23.47 | 223 | 39.18 | 44.29 | ||||
5. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 1:24.14 | 218 | 39.90 | 44.24 | ||||
6. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:24.23 | 217 | 40.64 | 43.59 | ||||
7. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 1:24.33 | 216 | 40.32 | 44.01 | ||||
8. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:29.16 | 183 | 42.20 | 46.96 | ||||
9. | Basiaga Patryk | 05 | STP Nowy Sącz | 1:29.46 | 181 | 43.09 | 46.37 | ||||
10. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:31.55 | 169 | 44.15 | 47.40 | ||||
11. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:32.88 | 162 | 45.59 | 47.29 | ||||
12. | Mólka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 1:33.14 | 160 | 46.01 | 47.13 | ||||
13. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:33.20 | 160 | 45.16 | 48.04 | ||||
14. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:33.38 | 159 | 45.87 | 47.51 | ||||
15. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 1:33.49 | 159 | 44.20 | 49.29 | ||||
16. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 1:33.68 | 158 | 45.12 | 48.56 | ||||
17. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:33.71 | 157 | 45.20 | 48.51 | ||||
18. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:34.07 | 156 | 45.33 | 48.74 | ||||
19. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:37.48 | 140 | 45.71 | 51.77 | ||||
20. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:37.75 | 139 | 48.30 | 49.45 | ||||
21. | Łopuch Jakub | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:38.46 | 136 | 48.53 | 49.93 | ||||
22. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:38.82 | 134 | 42.32 | 56.50 | ||||
23. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:39.34 | 132 | 49.23 | 50.11 | ||||
24. | Cichoń Jan | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:42.65 | 120 | 51.92 | 50.73 | ||||
25. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:45.08 | 112 | 49.56 | 55.52 | ||||
26. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:45.46 | 110 | 52.84 | 52.62 | ||||
27. | Zamojski Kajetan | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:45.57 | 110 | 52.20 | 53.37 | ||||
28. | Malecki Iwo | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:46.55 | 107 | 51.95 | 54.60 | ||||
29. | Bukowski Kamil | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:46.96 | 106 | 52.00 | 54.96 | ||||
30. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 1:46.99 | 106 | ||||||
DYSKW. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 15:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 9/10/2016 - 15:41 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 2:45.05 | 402 | 1:18.47 | 1:26.58 | ||||
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:49.88 | 369 | 1:17.94 | 1:31.94 | ||||
3. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:51.48 | 358 | 1:20.06 | 1:31.42 | ||||
4. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:53.53 | 346 | 1:23.16 | 1:30.37 | ||||
5. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 2:53.66 | 345 | 1:18.22 | 1:35.44 | ||||
6. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 2:55.00 | 337 | 1:27.19 | 1:27.81 | ||||
7. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 2:55.51 | 334 | 1:20.53 | 1:34.98 | ||||
8. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:56.68 | 328 | 1:22.42 | 1:34.26 | ||||
9. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 2:59.02 | 315 | 1:25.09 | 1:33.93 | ||||
10. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:00.46 | 307 | 1:28.30 | 1:32.16 | ||||
11. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 3:01.80 | 301 | 1:26.79 | 1:35.01 | ||||
12. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 3:02.09 | 299 | 1:31.01 | 1:31.08 | ||||
13. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:05.23 | 284 | 1:29.97 | 1:35.26 | ||||
14. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 3:05.44 | 283 | 1:32.39 | 1:33.05 | ||||
15. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:07.23 | 275 | 1:31.03 | 1:36.20 | ||||
16. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:07.29 | 275 | 1:33.74 | 1:33.55 | ||||
17. | Panek Nikola | 04 | Korona Kraków | 3:10.14 | 263 | 1:33.65 | 1:36.49 | ||||
18. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 3:10.35 | 262 | 1:29.91 | 1:40.44 | ||||
19. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:11.72 | 256 | 1:33.44 | 1:38.28 | ||||
20. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:12.11 | 255 | 1:32.03 | 1:40.08 | ||||
21. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:12.79 | 252 | 1:31.75 | 1:41.04 | ||||
22. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 3:13.14 | 251 | 1:34.11 | 1:39.03 | ||||
23. | Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:14.09 | 247 | 1:36.11 | 1:37.98 | ||||
24. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:16.22 | 239 | 1:41.77 | 1:34.45 | ||||
25. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:16.42 | 238 | 1:31.03 | 1:45.39 | ||||
26. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 3:16.46 | 238 | 1:34.46 | 1:42.00 | ||||
27. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 3:17.17 | 236 | 1:34.20 | 1:42.97 | ||||
28. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:19.80 | 226 | 1:42.66 | 1:37.14 | ||||
29. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 3:20.08 | 225 | 1:38.07 | 1:42.01 | ||||
30. | Kowalik Zofia | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:20.10 | 225 | 1:38.31 | 1:41.79 | ||||
31. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 3:20.33 | 225 | 1:39.95 | 1:40.38 | ||||
32. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 3:24.03 | 213 | 1:39.64 | 1:44.39 | ||||
33. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 3:24.07 | 212 | 1:40.33 | 1:43.74 | ||||
34. | Szwed Aleksandra | 04 | Jasień Sucha Besk. | 3:31.71 | 190 | 1:41.59 | 1:50.12 | ||||
35. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 3:34.31 | 183 | 1:46.30 | 1:48.01 | ||||
36. | Łagowska Oliwia | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:36.46 | 178 | 1:47.55 | 1:48.91 | ||||
37. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:37.68 | 175 | 1:49.67 | 1:48.01 | ||||
DYSKW. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 15:35) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 9/10/2016 - 16:10 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 2:37.21 | 339 | 1:13.35 | 1:23.86 | ||||
2. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:41.01 | 315 | 1:18.80 | 1:22.21 | ||||
3. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:43.15 | 303 | 1:16.69 | 1:26.46 | ||||
4. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 2:46.25 | 286 | 1:17.76 | 1:28.49 | ||||
5. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 2:47.51 | 280 | 1:18.96 | 1:28.55 | ||||
6. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:48.43 | 275 | 1:22.60 | 1:25.83 | ||||
7. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 2:51.02 | 263 | 1:23.29 | 1:27.73 | ||||
8. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:51.18 | 262 | 1:20.49 | 1:30.69 | ||||
9. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:53.89 | 250 | 1:24.39 | 1:29.50 | ||||
10. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:54.25 | 249 | 1:26.74 | 1:27.51 | ||||
11. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:55.28 | 244 | 1:22.21 | 1:33.07 | ||||
12. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 2:56.35 | 240 | 1:23.72 | 1:32.63 | ||||
13. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:57.76 | 234 | 1:25.65 | 1:32.11 | ||||
14. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 2:58.15 | 233 | 1:28.06 | 1:30.09 | ||||
15. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:00.25 | 224 | 1:30.20 | 1:30.05 | ||||
16. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:00.52 | 223 | 1:23.37 | 1:37.15 | ||||
17. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:00.80 | 222 | 1:30.14 | 1:30.66 | ||||
18. | Knapp Jakub | 04 | Korona Kraków | 3:01.02 | 222 | 1:26.44 | 1:34.58 | ||||
19. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 3:01.52 | 220 | 1:27.08 | 1:34.44 | ||||
20. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:01.92 | 218 | 1:29.45 | 1:32.47 | ||||
21. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 3:04.66 | 209 | 1:31.02 | 1:33.64 | ||||
22. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:04.86 | 208 | 1:31.58 | 1:33.28 | ||||
23. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:05.03 | 207 | 1:31.60 | 1:33.43 | ||||
24. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:05.97 | 204 | 1:26.66 | 1:39.31 | ||||
25. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:07.99 | 198 | 1:33.11 | 1:34.88 | ||||
26. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 3:08.18 | 197 | 1:31.87 | 1:36.31 | ||||
27. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:08.34 | 197 | 1:30.01 | 1:38.33 | ||||
28. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:08.78 | 195 | 1:33.50 | 1:35.28 | ||||
29. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:10.46 | 190 | 1:29.84 | 1:40.62 | ||||
30. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:12.79 | 183 | 1:34.97 | 1:37.82 | ||||
31. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:17.73 | 170 | 1:40.80 | 1:36.93 | ||||
32. | Drabczyk Krystian | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:21.71 | 160 | 1:41.98 | 1:39.73 | ||||
33. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:22.12 | 159 | 1:39.48 | 1:42.64 | ||||
34. | Palcar Paweł | 04 | Jasień Sucha Besk. | 3:23.24 | 156 | 1:40.16 | 1:43.08 | ||||
35. | Kędracki Mikołaj | 04 | Korona Kraków | 3:25.47 | 151 | 1:41.67 | 1:43.80 | ||||
36. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:26.41 | 149 | 1:40.90 | 1:45.51 | ||||
37. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:32.41 | 137 | 1:48.48 | 1:43.93 | ||||
38. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 3:32.57 | 137 | 1:47.19 | 1:45.38 | ||||
39. | Kargul Filip | 04 | Jordan Kraków | 3:35.64 | 131 | 1:47.08 | 1:48.56 | ||||
40. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 3:37.42 | 128 | 1:46.62 | 1:50.80 | ||||
DYSKW. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 16:11) | |||||||||||
DYSKW. | Kruczek Hubert | 04 | Jordan Kraków | ||||||||
K3 - Obrót ciała na plecy w trakcie wyścigu (za wyjątkiem wykonywania nawrotu, po dotknięciu dłońmi, a przed opuszczeniem ściany) (Czas: 15:56) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |