Zawody Pływackie z okazji 110-lecia TS Wisła GP Małopolski Kraków, 6/11/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Bator Kacper | 00 | 01606 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (12) | 4:36.21 1:05.40 | 21/5/2016 22/10/2016 | Cieszyn (POL) Krakow (POL) |
|||
Buczkowski Kamil | 96 | 01606 | 101606200041 | 200m dowolny (6) 200m motylkowy (20) | 1:54.00 2:07.49 | 20/12/2015 22/10/2016 | Lublin (POL) Krakow (POL) |
||
Hołub Maciej | 95 | 01606 | 101606200033 | 100m klasyczny (14) 200m klasyczny (22) | 59.41 2:20.54 | 18/12/2015 22/10/2016 | Lublin (POL) Krakow (POL) |
||
Kurleto Piotr | 00 | 01606 | 100m klasyczny (14) 200m zmienny (10) | 1:06.18 2:04.07 | 5/12/2015 12/3/2016 | Bochnia (POL) Gliwice (POL) |
|||
Lechowicz Filip | 97 | 01606 | 101606200047 | 400m dowolny (4) 200m motylkowy (20) | 4:03.23 2:13.91 | 20/2/2016 24/10/2015 | Kozienice (POL) Krakow (POL) |
||
Litwa Krzysztof | 96 | 01606 | 101606200040 | 100m klasyczny (14) 200m zmienny (10) | 1:03.72 2:00.84 | 17/12/2015 17/12/2015 | Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Michalczyk Urszula | 97 | 01606 | 101606100048 | 200m dowolny (5) 100m klasyczny (13) | 2:09.61 1:11.02 | 27/11/2015 19/12/2015 | Ostrowiec Sw (POL) Lublin (POL) |
||
Sirignano Luigia | 96 | 01606 | 101606100016 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) | 25.95 2:05.12 | 20/12/2015 20/12/2015 | Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Tombarkiewicz Józef | 97 | 01606 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) | 23.20 NT | 17/12/2015 | Lublin (POL) | |||
Łabuz Rafał | 95 | 01606 | 101606200035 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) | 23.34 1:55.88 | 17/12/2015 8/11/2015 | Lublin (POL) Bochnia (POL) |
AZS AGH Kraków 1 AZS AGH Kraków 2 AZS AGH Kraków 1 AZS AGH Kraków 2 | 01606 01606 01606 01606 | 4 x 100m dowolny (24) 4 x 100m dowolny (24) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn | Open Open Open Open | 3:30.00 3:32.00 1:45.00 1:47.00 |
Kusion Weronika | 02 | 01506 | 101506600010 | 400m dowolny (3) 100m motylkowy (11) 200m motylkowy (19) | 4:43.52 1:08.35 2:30.32 | 20/2/2016 4/3/2016 6/3/2016 | Nowy Targ (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Madej Maja | 03 | 01506 | 101506600025 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 5:20.77 1:19.62 2:45.62 | 18/6/2016 19/6/2016 18/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Nowak Jan | 02 | 01506 | 101506700017 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) 400m dowolny (4) | 28.29 2:11.74 4:35.23 | 4/3/2016 23/4/2016 22/10/2016 | Olsztyn (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
Kasza Katarzyna | 03 | 02806 | 200m dowolny (5) 100m grzbietowy (7) | 2:52.28 NT | 23/4/2016 | Zabierzow (POL) | |||
Kot Zuzanna | 02 | 02806 | 200m dowolny (5) 100m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Kudela Filip | 03 | 02806 | 200m dowolny (6) 200m zmienny (10) | 2:39.98 NT | 30/1/2016 | Debica (POL) | |||
Martemianow Natalia | 02 | 02806 | 200m dowolny (5) 200m zmienny (9) | 2:37.61 NT | 23/4/2016 | Zabierzow (POL) | |||
Nosek Tomasz | 03 | 02806 | 200m dowolny (6) 200m zmienny (10) | 2:24.21 NT | 23/4/2016 | Zabierzow (POL) |
Malina Amelia | 03 | 02111 | 102111600080 | 100m klasyczny (13) 200m motylkowy (19) 200m zmienny (9) | 1:21.20 2:38.22 2:32.37 | 24/9/2016 20/2/2016 19/6/2016 | Siemianowice Slaskie (POL) Poznan (POL) Bochnia (POL) |
Barczyk Norbert | 00 | 00306 | 100306700190 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) 100m motylkowy (12) | 25.39 2:00.06 1:00.52 | 22/10/2016 20/2/2016 8/10/2016 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Dzięgiel Julia | 01 | 00306 | 100306600102 | 100m motylkowy (11) 200m zmienny (9) | 1:13.15 2:46.16 | 4/3/2016 5/3/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Hanf Szymon | 03 | 00306 | 100306700192 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) 200m grzbietowy (18) | 31.17 2:29.68 2:40.93 | 14/9/2016 4/6/2016 18/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Iwańska Barbara | 03 | 00306 | 100306600122 | 200m dowolny (5) 200m grzbietowy (17) | NT 2:47.63 | 17/9/2016 | Krakow (POL) |
||
Kozioł Krzysztof | 03 | 00306 | 100306700120 | 200m dowolny (6) 100m motylkowy (12) | NT 1:15.14 | 18/6/2016 | Bochnia (POL) |
||
Mazurek Gabriela | 01 | 00306 | 100306600105 | 200m dowolny (5) 200m zmienny (9) | 2:31.05 2:44.01 | 20/2/2016 29/1/2016 | Nowy Targ (POL) Debica (POL) |
||
Mokrzycka Natalia | 03 | 00306 | 100306600113 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) 100m klasyczny (13) | 32.80 NT 1:34.82 | 14/9/2016 19/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Nita Daria | 01 | 00306 | 100306600104 | 200m dowolny (5) 200m grzbietowy (17) 200m zmienny (9) | 2:06.88 2:26.76 2:30.00 | 4/3/2016 25/10/2015 29/1/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Krakow (POL) Debica (POL) |
||
Oleksy Michał | 03 | 00306 | 100306700111 | 200m dowolny (6) 200m grzbietowy (18) | 2:37.54 2:43.97 | 6/2/2016 19/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Raczkowski Krzysztof | 01 | 00306 | 100306700109 | 200m grzbietowy (18) 100m klasyczny (14) 200m zmienny (10) | 2:16.32 1:14.12 2:28.28 | 4/3/2016 8/10/2016 5/12/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Różycki Aleksander | 03 | 00306 | 100306700112 | 200m dowolny (6) 100m grzbietowy (8) 200m zmienny (10) | NT 1:24.26 3:02.95 | 8/10/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Stępińska Natalia | 01 | 00306 | 100306600106 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (17) 100m motylkowy (11) | 4:38.47 2:27.43 1:10.90 | 8/11/2015 5/12/2015 20/2/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Suchan Przemysław | 01 | 00306 | 100306700132 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) 100m klasyczny (14) | 26.00 2:02.01 1:09.33 | 22/10/2016 4/3/2016 23/10/2016 | Krakow (POL) Gorzow Wlkp (POL) Krakow (POL) |
||
Suchan Łukasz | 01 | 00306 | 100306700131 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) 200m zmienny (10) | 26.66 2:06.08 2:31.32 | 22/10/2016 23/10/2016 29/1/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Debica (POL) |
||
Urbańczyk Adrian | 01 | 00306 | 100306700107 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) 100m klasyczny (14) | 26.80 2:10.00 1:17.65 | 22/10/2016 23/10/2016 8/10/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Łaba Amelia | 03 | 00306 | 100306600125 | 200m dowolny (5) 100m klasyczny (13) | 2:44.55 1:29.32 | 7/11/2015 19/3/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
||
Świerta Emilia | 03 | 00306 | 100306600124 | 200m dowolny (5) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 2:57.98 1:26.40 3:02.22 | 6/12/2015 19/6/2016 18/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn | Open | 1:58.00 |
Para Mikołaj SO | 03 | 04206 | 104206700002 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (18) | 5:38.13 2:56.03 | 11/6/2016 11/6/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Szkurat Martyna SO | 03 | 04206 | 104206600001 | 400m dowolny (3) 200m motylkowy (19) | 5:22.97 NT | 5/3/2016 | Nowy Sacz (POL) |
Nowak Kacper SO | 00 | 00115 | 100115700308 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (4) | 26.17 4:18.47 | 7/6/2016 21/10/2015 | Leszno (POL) Wagrowiec (POL) |
Marszałek Kacper | 01 | 00308 | 100308700103 | 400m dowolny (4) 200m zmienny (10) | NT NT |
Butkiewicz Władysław SO | 00 | 00309 | 200m dowolny (6) 400m dowolny (4) | 1:55.16 4:05.89 | 11/3/2016 12/3/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Budzińska Paulina SO | 03 | 00207 | 100207600213 | 400m dowolny (3) 200m klasyczny (21) | 5:45.79 3:11.81 | 7/6/2016 19/3/2016 | Strzelce Opolskie (POL) Raciborz (POL) |
||
Kempa Anna SO | 01 | 00207 | 100207600205 | 400m dowolny (3) 100m klasyczny (13) 200m motylkowy (19) | 4:48.70 1:17.23 NT | 8/11/2015 9/4/2016 | Bochnia (POL) Raciborz (POL) |
||
Kempa Mikołaj SO | 99 | 00207 | 100207700204 | 400m dowolny (4) 200m motylkowy (20) | 4:02.70 2:03.80 | 12/3/2016 13/3/2016 | Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Moryl Wojciech SO | 02 | 00207 | 100207700206 | 200m motylkowy (20) 200m zmienny (10) | 2:23.06 2:30.58 | 22/10/2016 5/3/2016 | Krakow (POL) Olsztyn (POL) |
||
Nowak Marta SO | 99 | 00207 | 200m klasyczny (21) 200m zmienny (9) | 2:35.51 2:27.52 | 12/3/2016 20/2/2016 | Lublin (POL) Kozienice (POL) |
|||
Stańczyk Jarema SO | 02 | 00207 | 100207700207 | 100m klasyczny (14) 200m zmienny (10) | 1:12.63 2:35.65 | 8/10/2016 18/12/2015 | Bochnia (POL) Gliwice (POL) |
||
Wasiuk Jakub SO | 99 | 00207 | S00207200121 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (4) | 25.76 4:09.91 | 18/12/2015 12/3/2016 | Gliwice (POL) Lublin (POL) |
Biela Inga | 03 | 00506 | 100506600045 | 50m dowolny (15) 100m klasyczny (13) | 30.89 1:26.34 | 4/6/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 100506600043 | 50m dowolny (15) 100m klasyczny (13) | 30.60 1:24.60 | 5/12/2015 5/12/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100506700048 | 50m dowolny (16) 200m grzbietowy (18) 200m zmienny (10) | 29.14 2:30.23 2:29.27 | 4/6/2016 19/3/2016 15/10/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 100506600040 | 50m dowolny (15) 200m zmienny (9) | 32.22 2:57.82 | 23/4/2016 27/2/2016 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
Batko Karol SK | 01 | SMSKR | 103606700062 | 50m dowolny (16) 100m motylkowy (12) | 25.07 1:01.86 | 22/10/2016 22/10/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Bazyl Kamil | 00 | SMSKR | 100m klasyczny (14) 200m zmienny (10) | 1:10.59 2:19.31 | 23/10/2016 22/10/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Cholewa Karolina SK | 01 | SMSKR | 103606600063 | 50m dowolny (15) 100m grzbietowy (7) | 29.77 1:09.74 | 20/2/2016 18/12/2015 | Nowy Targ (POL) Gliwice (POL) |
||
Czaja Barbara SK | 99 | SMSKR | 100211600175 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) | 27.03 2:09.12 | 20/12/2015 20/12/2015 | Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Dudzik Sebastian SK | 01 | SMSKR | 103606700080 | 100m grzbietowy (8) 100m klasyczny (14) | 1:01.36 1:14.73 | 8/10/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMSKR | 100211600176 | 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (11) | 2:33.17 1:10.10 | 12/3/2016 22/10/2016 | Lublin (POL) Krakow (POL) |
||
Goraj Marcin SK | 01 | SMSKR | 103606700085 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (4) | 24.52 4:26.61 | 22/10/2016 30/1/2016 | Krakow (POL) Debica (POL) |
||
Hojoł Agata SK | 01 | SMSKR | 103606600088 | 200m dowolny (5) 100m motylkowy (11) 200m motylkowy (19) | 2:21.58 1:06.94 2:22.98 | 18/12/2015 21/11/2015 24/4/2016 | Gliwice (POL) Poznan (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kolanowski Wiktor SK | 99 | SMSKR | 103606200007 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) 100m motylkowy (12) | 24.44 1:56.60 1:04.63 | 11/3/2016 11/3/2016 5/12/2015 | Lublin (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Kościk Patrycja SK | 98 | SMSKR | 101703100002 | 50m dowolny (15) 100m grzbietowy (7) | 27.87 1:03.01 | 11/3/2016 17/12/2015 | Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMSKR | 103606600222 | 50m dowolny (15) 100m grzbietowy (7) | 28.28 1:14.39 | 22/10/2016 8/10/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Kłaput Bartosz SK | 00 | SMSKR | 103606700158 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (4) 200m motylkowy (20) | 25.43 4:18.62 2:21.47 | 22/10/2016 22/10/2016 23/4/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | SMSKR | 101006600244 | 50m dowolny (15) 200m zmienny (9) | NT 2:26.43 | 18/12/2015 | Gliwice (POL) |
||
Litwin Andrea SK | 01 | SMSKR | 103606600232 | 200m motylkowy (19) 200m zmienny (9) | 2:21.05 2:25.31 | 6/3/2016 5/3/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Majerski Jakub SK | 00 | SMSKR | 103606700160 | 200m dowolny (6) 100m klasyczny (14) | 2:05.03 1:17.92 | 23/4/2016 18/12/2015 | Zabierzow (POL) Gliwice (POL) |
||
Misiarz Adrian SK | 98 | SMSKR | S01703200004 | 50m dowolny (16) | 25.83 | 8/11/2015 | Bochnia (POL) | ||
Moskała Michał | 98 | SMSKR | 101511700053 | 50m dowolny (16) 100m klasyczny (14) | 26.79 1:08.87 | 22/10/2016 18/12/2015 | Krakow (POL) Gliwice (POL) |
||
Paszko Mikołaj SK | 01 | SMSKR | 103606700216 | 200m dowolny (6) 100m motylkowy (12) | 2:07.26 1:01.03 | 23/4/2016 4/3/2016 | Zabierzow (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Pogorzelska Laura SK | 01 | SMSKR | 103606600099 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) | 28.61 2:19.48 | 21/11/2015 8/11/2015 | Poznan (POL) Bochnia (POL) |
||
Rokita Aleksander SK | 99 | SMSKR | 50m dowolny (16) 200m klasyczny (22) | 26.39 2:28.16 | 22/10/2016 20/12/2015 | Krakow (POL) Lublin (POL) |
|||
Serafin Magdalena | 01 | SMSKR | 103606600101 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) | 27.83 2:10.98 | 18/12/2015 6/12/2015 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Sosna Tomasz SK | 01 | SMSKR | 103606700223 | 200m dowolny (6) 100m motylkowy (12) | 2:05.91 1:00.45 | 18/11/2015 4/3/2016 | Gliwice (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Szczepaniak Paweł SK | 99 | SMSKR | 103606700172 | 200m grzbietowy (18) 200m klasyczny (22) 100m motylkowy (12) | NT 2:25.08 58.46 | 21/11/2015 10/10/2015 | Poznan (POL) Bochnia (POL) |
||
Woźniak Łukasz SK | 01 | SMSKR | 103606700106 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) 400m dowolny (4) | 28.18 2:13.34 4:42.60 | 20/2/2016 20/2/2016 30/1/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Debica (POL) |
SMS Kraków 1 SMS Kraków 1 | SMSKR SMSKR | 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (1) | Mężczyzn Kobiet | 16 lat i starsi 16 lat i starsi | 1:49.20 2:01.22 |
SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 2 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 2 SMS Oświęcim 3 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 2 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 SMS Oświęcim 1 | SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS SMSOS | 4 x 100m dowolny (24) 4 x 100m dowolny (24) 4 x 100m dowolny (24) 4 x 100m dowolny (24) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 100m dowolny (23) 4 x 100m dowolny (23) 4 x 100m dowolny (23) 4 x 100m dowolny (23) 4 x 100m dowolny (23) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet | Open Open Open Open Open Open 16 lat i starsi Open Open Open Open Open 14 - 15 lat 14 - 15 lat Open Open Open 14 - 15 lat 14 - 15 lat | 3:32.50 3:39.00 NT NT 1:46.50 1:51.00 1:57.00 NT NT 4:00.00 NT NT NT NT 1:59.50 2:05.00 NT NT NT |
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) 100m motylkowy (11) | 34.06 2:48.75 1:23.02 | 25/6/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Wieliczka (POL) Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Jamróz Michał | 03 | 03506 | 103506700030 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (4) 100m motylkowy (12) 200m motylkowy (20) | 30.92 4:58.35 1:12.80 2:53.21 | 4/6/2016 4/6/2016 5/6/2016 10/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 1:20.42 2:51.17 | 10/4/2016 14/5/2016 | Stalowa Wola (POL) Wieliczka (POL) |
||
Peciak Katarzyna | 02 | 03506 | 103506600028 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) 100m motylkowy (11) | 27.08 2:11.70 1:05.44 | 22/10/2016 9/4/2016 4/3/2016 | Krakow (POL) Stalowa Wola (POL) Olsztyn (POL) |
||
Przystał Adam | 03 | 03506 | 103506700033 | 200m dowolny (6) 100m klasyczny (14) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (10) | 2:22.88 1:16.22 2:42.63 2:31.05 | 30/1/2016 8/10/2016 24/4/2016 15/10/2016 | Debica (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Sala Julia | 02 | 03506 | 103506600029 | 50m dowolny (15) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 31.08 1:11.56 2:35.67 | 4/3/2016 6/3/2016 9/4/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Wleciał Damian | 03 | 03506 | 103506700034 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) | 30.41 4:44.63 1:10.35 2:28.57 | 9/4/2016 14/5/2016 8/10/2016 14/5/2016 | Stalowa Wola (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 03506 | 103506700032 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) 100m motylkowy (12) 200m motylkowy (20) | 29.74 2:23.76 1:10.89 2:47.42 | 9/4/2016 4/6/2016 5/6/2016 10/4/2016 | Stalowa Wola (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Stalowa Wola (POL) |
Leśniak Piotr | 03 | 01906 | 101906700022 | 400m dowolny (4) 200m zmienny (10) | NT 2:44.67 | 8/10/2016 | Bochnia (POL) |
Chyba Łukasz | 00 | 01806 | 101806700025 | 50m dowolny (16) 100m motylkowy (12) | 27.38 1:04.82 | 5/12/2015 17/10/2015 | Bochnia (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Docew Maksymilian | 02 | 01806 | 101806700035 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (4) 200m klasyczny (22) | 27.97 5:09.97 NT | 14/9/2016 22/4/2016 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kraus Wiktor | 03 | 01806 | 101806700038 | 50m dowolny (16) 200m grzbietowy (18) 200m zmienny (10) | 28.52 NT NT | 14/9/2016 | Krakow (POL) | ||
Maciąg Piotr | 99 | 01806 | 101806700015 | 50m dowolny (16) 200m motylkowy (20) 200m zmienny (10) | 26.14 2:13.19 NT | 25/10/2015 13/3/2016 | Tychy (POL) Lublin (POL) |
||
Maciąg Wojciech | 02 | 01806 | 101806700016 | 400m dowolny (4) 200m motylkowy (20) 200m zmienny (10) | 4:42.06 2:31.21 NT | 21/5/2016 15/9/2016 | Cieszyn (POL) Krakow (POL) |
||
Mirowska Zuzanna | 02 | 01806 | 101806600027 | 50m dowolny (15) 200m motylkowy (19) 200m zmienny (9) | 32.55 2:44.99 2:42.62 | 5/12/2015 6/3/2016 18/6/2016 | Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Klagenfurt (AUT) |
||
Piętka Marcin | 99 | 01806 | 101806700031 | 100m klasyczny (14) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (10) | 1:08.88 2:33.59 2:19.87 | 8/10/2016 6/12/2015 12/3/2016 | Tarnowskie Gory (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Plutecki Dawid | 00 | 01806 | 01806700039 | 50m dowolny (16) 100m motylkowy (12) | 26.42 1:05.07 | 18/12/2015 5/12/2015 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Podleśny Emilia | 00 | 01806 | 101806600033 | 100m klasyczny (13) 200m klasyczny (21) 200m zmienny (9) | 1:22.29 2:55.91 2:41.13 | 5/12/2015 12/3/2016 17/10/2015 | Bochnia (POL) Gliwice (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Ryś Szymon | 00 | 01806 | 101806700017 | 50m dowolny (16) 100m motylkowy (12) 200m motylkowy (20) | 30.01 1:08.22 2:32.56 | 13/2/2016 11/3/2016 13/3/2016 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Ryś Tymon | 02 | 01806 | 101806700020 | 100m grzbietowy (8) 200m motylkowy (20) 200m zmienny (10) | 1:14.10 NT 2:53.08 | 15/9/2016 25/10/2015 | Krakow (POL) Tychy (POL) |
||
Schab Zuzanna | 03 | 01806 | 101806600013 | 400m dowolny (3) 200m motylkowy (19) 200m zmienny (9) | 5:17.60 2:53.25 2:46.41 | 19/6/2016 20/2/2016 5/6/2016 | Klagenfurt (AUT) Poznan (POL) Bochnia (POL) |
||
Skrzyszowski Bruno | 03 | 01806 | 101806700022 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (18) 200m zmienny (10) | 5:06.65 2:45.64 2:49.44 | 21/2/2016 21/2/2016 20/3/2016 | Poznan (POL) Poznan (POL) Krakow (POL) |
||
Sumara Konrad | 00 | 01806 | 101806700018 | 400m dowolny (4) 200m motylkowy (20) 200m zmienny (10) | 4:27.46 2:30.03 2:30.32 | 12/3/2016 15/9/2016 17/10/2015 | Gliwice (POL) Krakow (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Szastak Błażej | 03 | 01806 | 101806700034 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (4) 200m zmienny (10) | 27.90 4:58.24 2:49.65 | 18/6/2016 19/6/2016 20/3/2016 | Klagenfurt (AUT) Klagenfurt (AUT) Krakow (POL) |
||
Włodarczyk Bruno | 00 | 01806 | 101806700019 | 50m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (18) 200m zmienny (10) | 26.10 59.09 2:07.31 2:15.20 | 5/12/2015 8/10/2016 19/6/2016 12/3/2016 | Bochnia (POL) Tarnowskie Gory (POL) Klagenfurt (AUT) Gliwice (POL) |
Wisła Kraków 2 Wisła Kraków 3 Wisła Kraków 2 Wisła Kraków 3 | 01806 01806 01806 01806 | 4 x 100m dowolny (24) 4 x 100m dowolny (24) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn | 16 lat i starsi Open 16 lat i starsi Open | NT NT NT NT |
Majda Adam | 01 | 00906 | 100906700060 | 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (12) | NT 1:03.14 | 22/10/2016 | Krakow (POL) |
||
Stec Kacper | 99 | 00906 | 100906700059 | 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (12) | 1:03.54 58.31 | 10/10/2015 13/2/2016 | Bochnia (POL) Katowice (POL) |
Adamiec Dominika SO | 99 | 01006 | 101006600223 | 200m dowolny (5) 200m motylkowy (19) | 2:06.78 2:16.28 | 11/3/2016 17/12/2015 | Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Bacik Laura SO | 01 | 01006 | 101006100157 | 50m dowolny (15) 100m grzbietowy (7) | NT NT |
||||
Chromik Mateusz SO | 00 | 01006 | 101006700247 | 50m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) | 25.97 1:03.42 | 11/3/2016 13/3/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Ciastoń Sebastian SO | 99 | 01006 | 101006700225 | 200m klasyczny (22) 200m zmienny (10) | 2:21.37 2:11.57 | 12/3/2016 12/3/2016 | Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Dach wiktoria SO | 03 | 01006 | 101006600301 | 200m klasyczny (21) 200m zmienny (9) | 2:46.57 2:32.55 | 4/6/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Daszkiewicz Michał SO | 03 | 01006 | 101006700290 | 400m dowolny (4) 200m zmienny (10) | 5:01.31 2:27.06 | 5/3/2016 14/5/2016 | Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Drozd Tymoteusz SO | 99 | 01006 | 101006200180 | 200m dowolny (6) 200m motylkowy (20) | 1:55.79 2:13.13 | 11/3/2016 6/12/2015 | Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Fiedosiuk Rafał SO | 99 | 01006 | 101006700227 | 200m grzbietowy (18) 100m motylkowy (12) | 2:12.55 57.85 | 23/10/2016 11/3/2016 | Krakow (POL) Lublin (POL) |
||
Gałuszka Bruno SO | 02 | 01006 | 01006700281 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (22) | 4:56.18 2:31.62 | 8/11/2015 5/3/2016 | Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Goleniec Kamil SO | 99 | 01006 | 101006700228 | 400m dowolny (4) 100m klasyczny (14) | 4:10.08 1:05.26 | 5/12/2015 13/3/2016 | Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Głąb Karol SO | 99 | 01006 | 50m dowolny (16) 100m motylkowy (12) | 24.37 1:00.17 | 11/3/2016 8/10/2016 | Lublin (POL) Bochnia (POL) |
|||
Hojda Bartłomiej SO | 98 | 01006 | 101006700262 | 400m dowolny (4) 100m grzbietowy (8) | 4:04.87 1:02.66 | 22/10/2016 24/10/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Janik Jakub SO | 01 | 01006 | 101006200198 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (18) | 4:25.56 2:19.44 | 5/3/2016 4/3/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Jarosz Angelika SO | 01 | 01006 | 101006100159 | 200m dowolny (5) 100m klasyczny (13) | 2:32.51 1:25.60 | 4/3/2016 8/10/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) |
||
Jedliński Radosław SO | 00 | 01006 | 101006700214 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) | 25.64 2:07.92 | 11/3/2016 11/3/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kapcińska Maja SO | 02 | 01006 | 101006600280 | 400m dowolny (3) 200m motylkowy (19) | 4:54.81 2:39.31 | 5/3/2016 22/10/2016 | Olsztyn (POL) Krakow (POL) |
||
Klimek Marta SO | 03 | 01006 | 101006600297 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (17) | 4:51.03 2:43.71 | 21/5/2016 5/2/2016 | Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Kołodziej Katarzyna SO | 00 | 01006 | 101006100141 | 400m dowolny (3) 200m zmienny (9) | 4:30.63 2:19.94 | 24/10/2015 12/3/2016 | Krakow (POL) Gliwice (POL) |
||
Kramarczyk Jakub SO | 01 | 01006 | 101006200200 | 400m dowolny (4) 200m motylkowy (20) | 4:37.95 2:44.55 | 5/3/2016 6/12/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) |
||
Krawczyk Nikola SO | 03 | 01006 | 101006600296 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (17) | NT 2:37.57 | 20/5/2016 | Gornicza (POL) |
||
Krulikowski Maciej SO | 99 | 01006 | 101006700232 | 400m dowolny (4) 200m motylkowy (20) | 4:05.74 2:05.15 | 14/10/2016 13/3/2016 | Raciborz (POL) Lublin (POL) |
||
Krupa Mateusz SO | 03 | 01006 | 101006700295 | 200m grzbietowy (18) 200m klasyczny (22) | 2:30.42 2:44.48 | 5/2/2016 21/5/2016 | Radlin (POL) Gornicza (POL) |
||
Kumor Aleksandra SO | 03 | 01006 | 101006600300 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (17) | 5:47.96 2:54.99 | 18/6/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Lewandowska Natalia SO | 01 | 01006 | 103111100071 | 200m grzbietowy (17) 200m zmienny (9) | 2:23.43 2:25.55 | 20/2/2016 18/12/2015 | Nowy Targ (POL) Gliwice (POL) |
||
Lewandowski Jakub SO | 02 | 01006 | 01006700282 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (12) | 4:34.81 1:13.80 | 22/10/2016 29/1/2016 | Krakow (POL) Debica (POL) |
||
Mayerberg Kacper SO | 00 | 01006 | 101006700216 | 200m motylkowy (20) 200m zmienny (10) | 2:12.99 2:15.67 | 13/3/2016 12/3/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Mazur Dominik SO | 99 | 01006 | 101006700236 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) | 26.33 1:57.80 | 27/11/2015 11/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Lublin (POL) |
||
Michalczyk Andrzej SO | 00 | 01006 | 101006200188 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (4) | 23.49 4:17.45 | 22/10/2016 8/11/2015 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Michałowski Tomasz SO | 02 | 01006 | 101006700288 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (18) | NT 2:17.40 | 4/3/2016 | Olsztyn (POL) |
||
Miodoński Mateusz SO | 03 | 01006 | 101006700291 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (18) | 5:15.21 2:39.11 | 18/6/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Misiejuk Aldona SO | 01 | 01006 | 101006600255 | 200m dowolny (5) 100m klasyczny (13) | 2:31.57 1:24.21 | 30/1/2016 6/3/2016 | Debica (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Musioł Wiktoria SO | 98 | 01006 | 101006600196 | 100m motylkowy (11) 200m motylkowy (19) | 1:03.50 2:16.96 | 27/11/2015 28/11/2015 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Nowak Zuzanna SO | 02 | 01006 | 101006600289 | 200m motylkowy (19) 200m zmienny (9) | 2:40.07 2:30.92 | 22/10/2016 22/10/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Orzechowski Michał SO | 01 | 01006 | 101006200201 | 200m dowolny (6) 100m motylkowy (12) | 2:14.52 1:08.23 | 18/12/2015 22/10/2016 | Gliwice (POL) Krakow (POL) |
||
Pawłowska Julia SO | 02 | 01006 | 101006600275 | 200m dowolny (5) 200m klasyczny (21) | 2:30.11 2:49.77 | 30/1/2016 22/10/2016 | Debica (POL) Krakow (POL) |
||
Pałka Aleksandra SO | 02 | 01006 | 101006600284 | 200m klasyczny (21) 100m motylkowy (11) | 3:00.04 1:29.82 | 22/10/2016 8/10/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Pisarek Justyna SO | 00 | 01006 | 101006600220 | 200m dowolny (5) 200m motylkowy (19) | 2:14.74 2:23.22 | 30/1/2016 13/3/2016 | Debica (POL) Gliwice (POL) |
||
Prochownik Martyna SO | 02 | 01006 | 101006600273 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (17) | 4:47.60 NT | 22/10/2016 | Krakow (POL) | ||
Przewoźniak Partycja SO | 01 | 01006 | 101006100160 | 200m dowolny (5) 100m motylkowy (11) | 2:22.03 1:11.50 | 4/3/2016 4/3/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Ptaszyńska Weronika SO | 03 | 01006 | 101006600294 | 400m dowolny (3) 200m motylkowy (19) | 5:27.51 NT | 4/6/2016 | Bochnia (POL) | ||
Pyrlik Paulina | 99 | 01006 | 101006600243 | 400m dowolny (3) 100m motylkowy (11) | 4:48.66 1:11.02 | 12/3/2016 11/3/2016 | Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Płatek Maciej SO | 02 | 01006 | 01006700278 | 200m klasyczny (22) 200m zmienny (10) | NT 2:42.91 | 18/12/2015 | Gliwice (POL) |
||
Rogulin Bogdan SO | 01 | 01006 | 101006700274 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (22) | 4:36.98 2:40.55 | 5/12/2015 30/1/2016 | Bochnia (POL) Debica (POL) |
||
Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | 01006 | 101006600240 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) | 28.12 2:11.69 | 11/3/2016 18/12/2015 | Lublin (POL) Gliwice (POL) |
||
Sadlik Martyna SO | 03 | 01006 | 101006600293 | 400m dowolny (3) 200m klasyczny (21) | NT 3:01.99 | 4/6/2016 | Bochnia (POL) |
||
Sieprawski Roch SO | 03 | 01006 | 101006700292 | 200m dowolny (6) 400m dowolny (4) | 2:18.74 4:44.81 | 4/6/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Stanek Adam SO | 99 | 01006 | 400m dowolny (4) 200m motylkowy (20) | 4:01.47 NT | 12/3/2016 | Lublin (POL) | |||
Szałaśny Bartosz SO | 00 | 01006 | 101006700219 | 200m dowolny (6) 200m zmienny (10) | 2:16.01 2:24.50 | 30/1/2016 22/10/2016 | Debica (POL) Krakow (POL) |
||
Szydłowski Erwin SO | 03 | 01006 | 101006700303 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (22) | 5:28.71 2:53.04 | 13/2/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Szynawa Oskar SO | 00 | 01006 | 101006700305 | 100m klasyczny (14) 200m klasyczny (22) | 1:07.85 2:23.30 | 13/3/2016 12/3/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Tomera Roksana SO | 02 | 01006 | 101006600268 | 50m dowolny (15) 100m grzbietowy (7) | 31.27 1:15.08 | 18/12/2015 22/10/2016 | Gliwice (POL) Krakow (POL) |
||
Topolski Arkadiusz SO | 98 | 01006 | S011006200167 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) | 23.52 1:49.29 | 17/12/2015 11/3/2016 | Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Więzik Jan SO | 03 | 01006 | 101006700304 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (18) | 5:13.47 2:47.66 | 20/5/2016 18/3/2016 | Gornicza (POL) Raciborz (POL) |
||
Wojaczek Paweł SO | 00 | 01006 | 101006700264 | 50m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) | 25.57 1:06.41 | 22/10/2016 8/10/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Woźniak Karolina SO | 02 | 01006 | 101006600285 | 200m grzbietowy (17) 200m zmienny (9) | 2:33.45 NT | 20/2/2016 | Nowy Targ (POL) | ||
Wróbel Zofia SO | 03 | 01006 | 101006600298 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (17) | 5:50.33 NT | 20/5/2016 | Gornicza (POL) | ||
Wąsik Julia SO | 03 | 01006 | 101006600302 | 400m dowolny (3) 200m zmienny (9) | 5:44.55 3:06.47 | 19/3/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Zawisza Alina SO | 00 | 01006 | 101006600221 | 200m grzbietowy (17) 200m zmienny (9) | 2:19.60 2:24.32 | 9/4/2016 9/4/2016 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Zięba Gabriela SO | 01 | 01006 | 101006100161 | 400m dowolny (3) 200m zmienny (9) | 4:53.36 NT | 30/1/2016 | Debica (POL) |
I GMS OŚWIĘCIM II GMS OŚWIĘCIM Unia Oświęcim 1 I 2002 UKP ,,UNIA'' OŚWIĘCIM 2002 GMS OŚWIĘCIM Unia Oświęcim 1 2002 UKP ,,UNIA'' OŚWIĘCIM Unia Oświęcim 2 2002 UKP ,,UNIA'' OŚWIĘCIM Unia Oświęcim 2 | 01006 01006 01006 01006 01006 01006 01006 01006 01006 01006 | 4 x 100m dowolny (24) 4 x 100m dowolny (24) 4 x 100m dowolny (24) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 100m dowolny (23) 4 x 100m dowolny (23) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet | 14 - 15 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat Open 14 - 15 lat Open | 3:57.00 3:57.50 NT 1:55.00 2:06.00 NT 4:15.00 NT 2:10.00 NT |
Pająk Mikołaj | 01 | 02706 | 102706700048 | 50m dowolny (16) 100m motylkowy (12) | 26.57 1:09.83 | 23/4/2016 8/10/2016 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Sikora Marta | 00 | 02706 | 102706600032 | 100m klasyczny (13) 200m zmienny (9) | 1:13.36 2:24.69 | 29/1/2016 30/1/2016 | Debica (POL) Debica (POL) |
Kijek Wiktor | 02 | 04711 | 104711700039 | 200m dowolny (6) 400m dowolny (4) | 2:05.61 4:36.69 | 13/2/2016 13/2/2016 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Kowalczyk Dawid | 02 | 04711 | 104711700041 | 200m dowolny (6) 400m dowolny (4) | 2:24.47 NT | 10/12/2015 | Raciborz (POL) | ||
Nocoń Dominika | 02 | 04711 | 104711600040 | 200m dowolny (5) 400m dowolny (3) | 2:25.08 5:41.55 | 4/12/2015 13/2/2016 | Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Ptak Filip | 01 | 04711 | 104711700035 | 200m dowolny (6) 400m dowolny (4) | 2:09.92 NT | 2/10/2016 | Opole (POL) | ||
Skudlik Marta | 01 | 04711 | 104711600030 | 200m dowolny (5) 400m dowolny (3) | 2:20.31 4:58.85 | 4/3/2016 22/10/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Krakow (POL) |
||
Szymczak Patrycja | 02 | 04711 | 104711600044 | 200m dowolny (5) 400m dowolny (3) | 2:08.28 4:36.98 | 4/3/2016 22/10/2016 | Olsztyn (POL) Krakow (POL) |
Zalewski Oskar SO | 99 | 04914 | 104914700065 | 100m klasyczny (14) 200m zmienny (10) | 1:10.57 2:19.36 | 13/3/2016 12/3/2016 | Lublin (POL) Lublin (POL) |
Adamska Zuzanna | 02 | 03606 | 103606600224 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) 100m grzbietowy (7) | 29.51 2:24.15 1:16.30 | 22/10/2016 4/3/2016 8/10/2016 | Krakow (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) |
||
Astashev Bogdan | 01 | 03606 | 103606700218 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) 200m zmienny (10) | 25.19 2:05.39 2:17.89 | 29/1/2016 18/12/2015 8/11/2015 | Debica (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Augustyn Jan | 02 | 03606 | 103606700064 | 200m dowolny (6) 200m grzbietowy (18) 200m zmienny (10) | 2:11.98 2:31.90 2:38.47 | 23/4/2016 20/2/2016 10/10/2015 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Bartłomowicz Tomasz | 03 | 03606 | 103606700093 | 200m dowolny (6) 100m klasyczny (14) | 2:46.07 1:25.77 | 7/11/2015 8/10/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Basa Szymon | 03 | 03606 | 103606700093 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (4) | 32.85 4:58.08 | 14/9/2016 18/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Dybowski Jan | 03 | 03606 | 103606700097 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) | 30.42 2:32.13 | 11/10/2015 6/12/2015 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Fortuna Filip | 03 | 03606 | 103606700108 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) | 31.81 2:29.09 | 23/4/2016 23/4/2016 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03606 | 103606600227 | 50m dowolny (15) 400m dowolny (3) | 30.50 5:02.95 | 4/6/2016 18/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Gwóźdź Kacper | 03 | 03606 | 103606700111 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) | 31.45 2:43.57 | 4/6/2016 6/2/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Jodłowska Zuzanna | 03 | 03606 | 103606600112 | 200m dowolny (5) 200m grzbietowy (17) | 2:31.76 2:36.80 | 6/2/2016 7/11/2015 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Jędrszczyk Kacper | 02 | 03606 | 103606700226 | 400m dowolny (4) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (10) | 5:01.92 2:53.45 2:43.86 | 22/4/2016 6/12/2015 5/12/2015 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Klimczyk Emilia | 03 | 03606 | 103606600067 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) 200m grzbietowy (17) | 31.48 2:28.06 NT | 4/6/2016 17/4/2016 | Bochnia (POL) Herby (POL) |
||
Koryciński Kamil | 03 | 03606 | 103606700228 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (4) | 29.03 4:44.88 | 14/9/2016 4/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Kozdęba Karolina | 03 | 03606 | 103606600114 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) | 29.68 2:17.90 | 4/6/2016 5/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Król Wiktoria | 02 | 03606 | 103606600070 | 200m dowolny (5) 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (21) | 2:15.32 1:08.88 2:50.60 | 23/4/2016 6/3/2016 24/4/2016 | Zabierzow (POL) Olsztyn (POL) Zabierzow (POL) |
||
Kulisiewicz Adrianna | 02 | 03606 | 103606600072 | 200m grzbietowy (17) 100m klasyczny (13) 200m zmienny (9) | 2:43.67 1:20.70 2:49.22 | 20/2/2016 8/10/2016 17/10/2015 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Kumorek Kamila | 02 | 03606 | 103606600230 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (17) 200m zmienny (9) | 4:54.47 NT 2:35.04 | 5/3/2016 5/3/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Lewicki Filip | 03 | 03606 | 103606700116 | 200m dowolny (6) 100m klasyczny (14) | 2:11.60 1:17.92 | 9/4/2016 8/10/2016 | Raciborz (POL) Bochnia (POL) |
||
Malinowska Ada | 99 | 03606 | 103606100087 | 200m dowolny (5) 100m motylkowy (11) | 2:20.32 1:08.24 | 8/11/2015 22/10/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Mazur Bartosz | 02 | 03606 | 103606700221 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (18) 100m motylkowy (12) | 4:45.69 2:28.94 1:07.33 | 22/4/2016 4/3/2016 8/10/2016 | Zabierzow (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) |
||
Miłek Marcelina | 02 | 03606 | 103606600075 | 50m dowolny (15) 400m dowolny (3) 100m motylkowy (11) | 29.97 NT 1:10.12 | 17/9/2016 8/10/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Niepogodzińska Izabela | 03 | 03606 | 103606600229 | 200m dowolny (5) 100m motylkowy (11) | 2:32.78 1:15.48 | 4/6/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Ochał Maja | 01 | 03606 | 103606600098 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) | 31.57 2:24.02 | 29/1/2016 4/3/2016 | Debica (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Oczkowska Daria | 03 | 03606 | 103606600117 | 200m dowolny (5) 100m klasyczny (13) | 2:45.18 1:28.60 | 6/12/2015 8/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Owsianowska Sara | 02 | 03606 | 103606600200 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) 100m motylkowy (11) | 31.15 2:30.51 1:15.76 | 4/3/2016 4/3/2016 8/10/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) |
||
Pająk Jakub | 02 | 03606 | 103606700213 | 200m dowolny (6) 200m grzbietowy (18) 200m klasyczny (22) | 2:09.61 2:31.85 NT | 4/3/2016 5/12/2015 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) |
||
Pniak Bartosz | 02 | 03606 | 103606700079 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (18) | 29.40 5:12.20 2:38.98 | 20/2/2016 22/4/2016 23/4/2016 | Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Płoskonka Jakub | 03 | 03606 | 103606700119 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) 100m grzbietowy (8) | 33.57 2:43.33 1:22.08 | 4/6/2016 23/4/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Rogowska Angelika SK | 99 | 03606 | 103606100015 | 400m dowolny (3) 100m grzbietowy (7) 200m zmienny (9) | NT 1:06.95 NT | 13/3/2016 | Lublin (POL) |
||
Rolnicka Oliwia | 01 | 03606 | 103606600100 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) | 29.47 2:25.39 | 24/10/2015 20/2/2016 | Krakow (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Sikora Adrianna SK | 99 | 03606 | S03606100016 | 400m dowolny (3) | 5:04.01 | 5/12/2015 | Bochnia (POL) | ||
Sikora Kacper | 03 | 03606 | 103606700121 | 200m dowolny (6) 100m klasyczny (14) | 2:28.66 1:26.48 | 9/4/2016 14/5/2016 | Raciborz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Skrzypek Filip | 03 | 03606 | 103606700122 | 200m dowolny (6) 100m motylkowy (12) | 2:33.67 1:16.62 | 6/12/2015 18/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Sobota Adriana | 03 | 03606 | 103606600083 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) 200m klasyczny (21) | 33.36 NT 3:10.28 | 4/6/2016 20/3/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Sowa Łukasz | 03 | 03606 | 103606700123 | 200m dowolny (6) 200m motylkowy (20) | NT 2:41.42 | 17/9/2016 | Krakow (POL) |
||
Spórna Weronika | 02 | 03606 | 103606600084 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) 200m grzbietowy (17) | 30.74 2:33.61 2:36.29 | 4/3/2016 6/12/2015 4/3/2016 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Tasak Aleksandra | 03 | 03606 | 103606600125 | 200m dowolny (5) 200m motylkowy (19) | 2:37.72 3:13.77 | 6/12/2015 15/9/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Twardowski Piotr | 01 | 03606 | 103606700104 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (4) | 27.82 4:19.47 | 29/1/2016 22/10/2016 | Debica (POL) Krakow (POL) |
||
Wanat Grzegorz | 03 | 03606 | 103606700126 | 200m dowolny (6) 200m grzbietowy (18) | 2:28.65 2:30.24 | 17/4/2016 18/6/2016 | Herby (POL) Bochnia (POL) |
||
Warian Karolina SK | 99 | 03606 | 103606100018 | 50m dowolny (15) 100m grzbietowy (7) | 30.03 1:06.85 | 24/10/2015 13/3/2016 | Krakow (POL) Lublin (POL) |
||
Widurska Kinga | 02 | 03606 | 103606600214 | 100m klasyczny (13) | 1:32.64 | 8/10/2016 | Bochnia (POL) | ||
Wójcik Paweł | 01 | 03606 | 103606700107 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) | 27.76 2:03.27 | 18/12/2015 23/10/2016 | Gliwice (POL) Krakow (POL) |
||
Zbrożek Radosław | 99 | 03606 | S00606200021 | 200m dowolny (6) 100m motylkowy (12) | 2:01.79 1:04.49 | 11/3/2016 8/10/2016 | Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Śmietana Karolina | 01 | 03606 | 103606600103 | 200m dowolny (5) 200m motylkowy (19) | 2:13.03 2:33.23 | 9/4/2016 8/11/2015 | Raciborz (POL) Bochnia (POL) |
||
Żukowski Kamil | 03 | 03606 | 103606700129 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (6) | 28.65 2:27.48 | 17/4/2016 6/12/2015 | Herby (POL) Bochnia (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 6 SMS Galicja Kraków 7 SMS Galicja Kraków 8 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 3 SMS Galicja Kraków 4 SMS Galicja Kraków 5 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 3 SMS Galicja Kraków 4 SMS Galicja Kraków 7 SMS Galicja Kraków 8 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 5 SMS Galicja Kraków 6 | 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 | 4 x 100m dowolny (24) 4 x 100m dowolny (24) 4 x 100m dowolny (24) 4 x 100m dowolny (24) 4 x 100m dowolny (24) 4 x 100m dowolny (24) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (2) 4 x 100m dowolny (23) 4 x 100m dowolny (23) 4 x 100m dowolny (23) 4 x 100m dowolny (23) 4 x 100m dowolny (23) 4 x 100m dowolny (23) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet | 14 - 15 lat 14 - 15 lat 13 lat 13 lat 13 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat 13 lat 13 lat 13 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat 13 lat 13 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat 14 - 15 lat 13 lat 13 lat | 3:42.99 4:05.30 4:09.79 4:24.68 4:34.36 NT 1:51.15 2:00.36 2:04.03 2:06.32 2:10.16 2:20.70 4:09.45 4:20.12 4:24.43 4:25.63 4:39.80 NT 2:02.42 2:08.48 2:12.31 2:16.64 2:16.70 2:24.38 |
Ruciński Wiktor | 99 | 03806 | 50m dowolny (16) 100m motylkowy (12) | 26.19 1:02.62 | 22/10/2016 11/3/2016 | Krakow (POL) Lublin (POL) |
Kiszka Dominika | 02 | 00706 | 100706600041 | 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (17) | 1:06.51 2:20.75 | 6/3/2016 4/3/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Szczurek Kacper | 03 | 00706 | 100706200035 | 50m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (12) | 27.52 1:09.55 NT | 4/6/2016 13/5/2016 | Bochnia (POL) Kedzerzyn (POL) |
Bieg Oskar | 00 | 03311 | 103311700031 | 200m dowolny (6) 100m klasyczny (14) 200m klasyczny (22) | 2:09.20 1:07.30 2:21.16 | 17/10/2015 8/10/2016 12/3/2016 | Tarnowskie Gory (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) |
||
Pawliniak Mariusz | 99 | 03311 | 103311700041 | 400m dowolny (4) 100m motylkowy (12) 200m motylkowy (20) | 4:10.07 1:01.62 NT | 12/3/2016 2/4/2016 | Lublin (POL) Cieszyn (POL) |
||
Skierski Radosław | 00 | 03311 | 103311700032 | 100m grzbietowy (8) 100m klasyczny (14) 200m klasyczny (22) 200m zmienny (10) | 1:05.98 1:08.17 2:29.93 2:12.05 | 15/9/2016 8/10/2016 5/12/2015 2/4/2016 | Krakow (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) Cieszyn (POL) |
||
Zawadzka Anna | 00 | 03311 | 103311600024 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (5) 200m grzbietowy (17) 100m motylkowy (11) | 27.62 2:08.58 2:35.38 1:15.43 | 11/3/2016 15/10/2016 2/4/2016 17/10/2015 | Gliwice (POL) Plzen - Slovany (CZE) Cieszyn (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
Danikiewicz Dawid SO | 03 | 03411 | 103411700094 | 200m dowolny (6) 400m dowolny (4) | NT NT | ||||
Drzazga Emilia SO | 03 | 03411 | 103411600062 | 400m dowolny (3) 200m grzbietowy (17) | 5:15.18 2:41.95 | 20/5/2016 18/3/2016 | Gornicza (POL) Raciborz (POL) |
||
Kuziów Martyna SO | 03 | 03411 | 103411600081 | 200m dowolny (5) 200m motylkowy (19) | 2:26.12 NT | 30/1/2016 | Debica (POL) | ||
Malarz Marcin SO | 03 | 03411 | 103411700071 | 200m dowolny (6) 200m motylkowy (20) | 2:24.14 2:53.79 | 29/11/2015 26/9/2015 | Kozy (POL) Siemianowice Slaskie (POL) |
||
Sordyl Mateusz SO | 99 | 03411 | 103411700048 | 400m dowolny (4) 200m grzbietowy (18) | 4:23.25 2:17.57 | 30/1/2016 2/4/2016 | Debica (POL) Cieszyn (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |