Zawody Pływackie z okazji 110-lecia TS Wisła GP Małopolski Kraków, 6/11/2016 |
1 - Zawody Plywackie z okazji 110-lecia TS Wisla GP Malopolski II | 6/11/2016 - 10:00 |
Konkurencja 1 6/11/2016 - 10:00 | Kobiet, 4 x 50m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Galicja Kraków 17 | SMS Galicja Kraków | 2:06.49 | 556 |
Rogowska Angelika SK Durczyńska Katarzyna SK | 99 99 | 32.51 35.20 | Kruszniewska Kinga SK Malinowska Ada | 99 99 | 30.08 28.70 |
2. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 2:06.65 | 554 |
Zawisza Alina SO Nowak Marta SO | 00 99 | 32.85 36.01 | Pisarek Justyna SO Kołodziej Katarzyna SO | 00 00 | 29.87 27.92 |
3. | Unia Oświęcim | Unia Oświęcim | 2:11.33 | 497 |
Woźniak Karolina SO Pałka Aleksandra SO | 02 02 | 34.45 37.39 | Adamiec Dominika SO Rzepczyńska Patrycja SO | 99 99 | 29.70 29.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 6/11/2016 - 10:00 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Galicja Kraków 15/1 | SMS Galicja Kraków | 2:05.15 | 574 |
Pogorzelska Laura SK Cholewa Karolina SK | 01 01 | 30.89 35.72 | Litwin Andrea SK Śmietana Karolina | 01 01 | 30.54 28.00 |
2. | SMS Oświęcim 2 | SMS Oświęcim | 2:07.68 | 541 |
Lewandowska Natalia SO Kempa Anna SO | 01 01 | Przewoźniak Partycja SO Zięba Gabriela SO | 01 01 | 31.65 28.44 |
3. | Galicja Kraków 14/1 | SMS Galicja Kraków | 2:11.43 | 496 |
Król Wiktoria Kulisiewicz Adrianna | 02 02 | 33.23 36.45 | Miłek Marcelina Adamska Zuzanna | 02 02 | 30.86 30.89 |
4. | 2002 UKP ,,UNIA'' OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 2:11.72 | 492 |
Nowak Zuzanna SO Pawłowska Julia SO | 02 02 | 32.37 36.93 | Kapcińska Maja SO Prochownik Martyna SO | 02 02 | 33.47 28.95 |
5. | Galicja Kraków 15/2 | SMS Galicja Kraków | 2:12.97 | 479 |
Serafin Magdalena Ochał Maja | 01 01 | 32.05 39.05 | Hojoł Agata SK Rolnicka Oliwia | 01 01 | 31.41 30.46 |
6. | Galicja Kraków 14/2 | SMS Galicja Kraków | 2:16.24 | 445 |
Spórna Weronika Kumorek Kamila | 02 02 | 33.66 38.95 | Widurska Kinga Owsianowska Sara | 02 02 | 32.41 31.22 |
7. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 2:20.48 | 406 |
Bacik Laura SO Jarosz Angelika SO | 01 01 | 37.87 39.02 | Misiejuk Aldona SO Tomera Roksana SO | 01 02 | 33.69 29.90 |
8. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 2:29.98 | 333 |
Wąsik Julia SO Sadlik Martyna SO | 03 03 | 39.28 42.10 | Ptaszyńska Weronika SO Kumor Aleksandra SO | 03 03 | 35.07 33.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 6/11/2016 - 10:00 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 2:12.83 | 480 |
Krawczyk Nikola SO Dach wiktoria SO | 03 03 | 33.19 37.39 | Wróbel Zofia SO Klimek Marta SO | 03 03 | 33.62 28.63 |
2. | Galicja Kraków 13/1 | SMS Galicja Kraków | 2:15.22 | 455 |
Gwiazdowska Wiktoria Klimczyk Emilia | 03 03 | 34.72 39.52 | Niepogodzińska Izabela Kozdęba Karolina | 03 03 | 32.90 28.08 |
3. | SMS Oświęcim 2 | SMS Oświęcim | 2:19.51 | 414 |
Drzazga Emilia SO Budzińska Paulina SO | 03 03 | 36.06 40.32 | Kuziów Martyna SO Szkurat Martyna SO | 03 03 | 34.42 28.71 |
4. | Galicja Kraków 13/2 | SMS Galicja Kraków | 2:21.29 | 399 |
Tasak Aleksandra Oczkowska Daria | 03 03 | Jodłowska Zuzanna Sobota Adriana | 03 03 | 34.36 31.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 6/11/2016 - 10:10 | Mężczyzn, 4 x 50m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | 1:48.06 | 587 |
Kurleto Piotr Litwa Krzysztof | 00 96 | 28.31 30.74 | Buczkowski Kamil Łabuz Rafał | 96 95 | 25.46 23.55 |
2. | Galicja Kraków 16/17 | SMS Galicja Kraków | 1:49.01 | 572 |
Majerski Jakub SK Szczepaniak Paweł SK | 00 99 | 27.47 29.49 | Kłaput Bartosz SK Kolanowski Wiktor SK | 00 99 | 27.46 24.59 |
3. | SMS Oświęcim 3 | SMS Oświęcim | 1:49.66 | 562 |
Głąb Karol SO Nowak Kacper SO | 99 00 | 27.73 30.25 | Drozd Tymoteusz SO Michalczyk Andrzej SO | 99 00 | 27.77 23.91 |
4. | AZS AGH Kraków 2 | AZS AGH Kraków | 1:50.79 | 545 |
Lechowicz Filip Hołub Maciej | 97 95 | 29.03 27.53 | Bator Kacper Tombarkiewicz Józef | 00 97 | 30.15 24.08 |
5. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 1:50.82 | 544 |
Topolski Arkadiusz SO Hojda Bartłomiej SO | 98 98 | 28.06 30.31 | Sordyl Mateusz SO Butkiewicz Władysław SO | 99 00 | 27.55 24.90 |
6. | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 1:52.63 | 518 |
Włodarczyk Bruno Piętka Marcin | 00 99 | 28.56 31.09 | Maciąg Piotr Plutecki Dawid | 99 00 | 26.86 26.12 |
7. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 1:53.60 | 505 |
Fiedosiuk Rafał SO Goleniec Kamil SO | 99 99 | 29.07 31.66 | Krulikowski Maciej SO Wojaczek Paweł SO | 99 00 | 27.10 25.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 6/11/2016 - 10:10 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Galicja Kraków 15/1 | SMS Galicja Kraków | 1:54.23 | 497 |
Dudzik Sebastian SK Woźniak Łukasz SK | 01 01 | 28.73 32.39 | Goraj Marcin SK Wójcik Paweł | 01 01 | 26.21 26.90 |
2. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 1:57.41 | 458 |
Raczkowski Krzysztof Suchan Przemysław | 01 01 | 29.06 32.30 | Suchan Łukasz Urbańczyk Adrian | 01 01 | 28.42 27.63 |
3. | Galicja Kraków 15/2 | SMS Galicja Kraków | 1:59.48 | 434 |
Batko Karol SK Astashev Bogdan | 01 01 | 31.52 33.12 | Sosna Tomasz SK Paszko Mikołaj SK | 01 01 | 27.70 27.14 |
4. | I 2002 UKP ,,UNIA'' OŚWIĘCIM | SMS Oświęcim | 2:01.50 | 413 |
Szałaśny Bartosz SO Stańczyk Jarema SO | 00 02 | 31.66 33.85 | Moryl Wojciech SO Jedliński Radosław SO | 02 00 | 29.62 26.37 |
5. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 2:01.98 | 408 |
Janik Jakub SO Rogulin Bogdan SO | 01 01 | 30.99 33.91 | Orzechowski Michał SO Kramarczyk Jakub SO | 01 01 | 28.73 28.35 |
6. | Galicja Kraków 14 | SMS Galicja Kraków | 2:02.88 | 399 |
Mazur Bartosz Jędrszczyk Kacper | 02 02 | 31.03 35.99 | Augustyn Jan Pająk Jakub | 02 02 | 29.01 26.85 |
7. | 2002 GMS OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 2:03.73 | 391 |
Michałowski Tomasz SO Gałuszka Bruno SO | 02 02 | 30.17 33.62 | Lewandowski Jakub SO Płatek Maciej SO | 02 02 | 31.25 28.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 6/11/2016 - 10:10 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Galicja Kraków 13 | SMS Galicja Kraków | 2:05.08 | 378 |
Wanat Grzegorz Dybowski Jan | 03 03 | 32.17 34.60 | Sowa Łukasz Lewicki Filip | 03 03 | 30.28 28.03 |
2. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 2:07.16 | 360 |
Więzik Jan SO Krupa Mateusz SO | 03 03 | 33.60 33.90 | Daszkiewicz Michał SO Sieprawski Roch SO | 03 03 | 30.90 28.76 |
3. | Galicja Kraków 13/2 | SMS Galicja Kraków | 2:08.32 | 350 |
Żukowski Kamil Gwóźdź Kacper | 03 03 | 32.73 1:05.94 | Koryciński Kamil Sikora Kacper | 03 03 |
4. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 2:10.83 | 331 |
Para Mikołaj SO Szydłowski Erwin SO | 03 03 | 35.44 37.31 | Malarz Marcin SO Danikiewicz Dawid SO | 03 03 | 30.81 27.27 |
5. | Galicja Kraków 13/3 | SMS Galicja Kraków | 2:20.57 | 266 |
Basa Szymon Bartłomowicz Tomasz | 03 03 | 35.42 39.18 | Skrzypek Filip Fortuna Filip | 03 03 | 34.22 31.75 |
PK | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 2:07.52 | 357 |
Maciąg Wojciech Docew Maksymilian | 02 02 | 31.90 38.53 | Ryś Szymon Sumara Konrad | 00 00 | 29.28 27.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 6/11/2016 - 10:22 | Kobiet, 400m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:36.95 | 607 |
50m: 100m: | 31.46 1:06.90 | 31.46 35.44 | 150m: 200m: | 1:42.62 2:18.18 | 35.72 35.56 | 250m: 300m: | 2:53.61 3:29.01 | 35.43 35.40 | 350m: 400m: | 4:36.95 |
2. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 4:59.27 | 481 |
50m: 100m: | 34.05 1:09.91 | 34.05 35.86 | 150m: 200m: | 1:47.08 2:25.05 | 37.17 37.97 | 250m: 300m: | 3:03.70 3:42.36 | 38.65 38.66 | 350m: 400m: | 4:21.40 4:59.27 | 39.04 37.87 |
3. | Pyrlik Paulina | 99 | Unia Oświęcim | 5:05.68 | 451 |
50m: 100m: | 34.07 1:11.49 | 34.07 37.42 | 150m: 200m: | 1:50.56 2:29.10 | 39.07 38.54 | 250m: 300m: | 3:07.95 3:47.80 | 38.85 39.85 | 350m: 400m: | 4:27.01 5:05.68 | 39.21 38.67 |
4. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 5:17.20 | 404 |
50m: 100m: | 35.23 1:13.43 | 35.23 38.20 | 150m: 200m: | 1:53.06 3:14.80 | 39.63 1:21.74 | 250m: 300m: | 4:36.56 | 350m: 400m: | 5:17.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 6/11/2016 - 10:22 | Dziewcząt, 400m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 4:35.61 | 616 |
50m: 100m: | 33.44 1:09.04 | 33.44 35.60 | 150m: 200m: | 1:44.86 2:20.03 | 35.82 35.17 | 250m: 300m: | 2:54.82 3:29.92 | 34.79 35.10 | 350m: 400m: | 4:03.67 4:35.61 | 33.75 31.94 |
2. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 4:42.45 | 572 |
50m: 100m: | 32.69 1:08.12 | 32.69 35.43 | 150m: 200m: | 1:44.10 2:20.33 | 35.98 36.23 | 250m: 300m: | 2:56.16 3:32.46 | 35.83 36.30 | 350m: 400m: | 4:08.10 4:42.45 | 35.64 34.35 |
3. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:44.75 | 558 |
50m: 100m: | 31.92 1:07.37 | 31.92 35.45 | 150m: 200m: | 1:42.90 2:19.22 | 35.53 36.32 | 250m: 300m: | 2:54.98 3:31.73 | 35.76 36.75 | 350m: 400m: | 4:08.25 4:44.75 | 36.52 36.50 |
4. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:50.77 | 524 |
50m: 100m: | 32.62 1:08.51 | 32.62 35.89 | 150m: 200m: | 1:45.12 2:21.76 | 36.61 36.64 | 250m: 300m: | 2:59.09 3:36.99 | 37.33 37.90 | 350m: 400m: | 4:14.63 4:50.77 | 37.64 36.14 |
5. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:51.85 | 518 |
50m: 100m: | 33.91 1:10.60 | 33.91 36.69 | 150m: 200m: | 1:48.22 2:25.50 | 37.62 37.28 | 250m: 300m: | 3:03.00 3:39.92 | 37.50 36.92 | 350m: 400m: | 4:16.28 4:51.85 | 36.36 35.57 |
6. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:53.14 | 512 |
50m: 100m: | 32.64 1:09.01 | 32.64 36.37 | 150m: 200m: | 1:45.73 2:23.30 | 36.72 37.57 | 250m: 300m: | 3:01.14 3:39.22 | 37.84 38.08 | 350m: 400m: | 4:16.93 4:53.14 | 37.71 36.21 |
7. | Zięba Gabriela SO | 01 | Unia Oświęcim | 4:57.42 | 490 |
50m: 100m: | 33.18 1:10.35 | 33.18 37.17 | 150m: 200m: | 1:47.98 2:25.21 | 37.63 37.23 | 250m: 300m: | 3:02.61 3:39.97 | 37.40 37.36 | 350m: 400m: | 4:17.97 4:57.42 | 38.00 39.45 |
8. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:00.62 | 474 |
50m: 100m: | 33.71 1:11.24 | 33.71 37.53 | 150m: 200m: | 1:49.79 2:28.31 | 38.55 38.52 | 250m: 300m: | 3:06.42 3:44.77 | 38.11 38.35 | 350m: 400m: | 4:23.21 5:00.62 | 38.44 37.41 |
9. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 5:02.19 | 467 |
50m: 100m: | 34.36 1:11.97 | 34.36 37.61 | 150m: 200m: | 1:51.19 2:30.39 | 39.22 39.20 | 250m: 300m: | 3:10.09 3:49.21 | 39.70 39.12 | 350m: 400m: | 4:26.80 5:02.19 | 37.59 35.39 |
10. | Skudlik Marta | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 5:07.16 | 445 |
50m: 100m: | 33.09 1:10.61 | 33.09 37.52 | 150m: 200m: | 1:49.18 2:28.32 | 38.57 39.14 | 250m: 300m: | 3:08.64 | 40.32 | 350m: 400m: | 4:28.90 5:07.16 | 38.26 |
11. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 5:17.35 | 403 |
50m: 100m: | 1:10.77 | 150m: 200m: | 1:50.48 | 39.71 | 250m: 300m: | 3:12.19 | 350m: 400m: | 4:37.31 5:17.35 | 40.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 6/11/2016 - 10:22 | Dziewcząt, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:34.55 | 623 |
50m: 100m: | 30.99 1:04.81 | 30.99 33.82 | 150m: 200m: | 1:39.55 2:14.45 | 34.74 34.90 | 250m: 300m: | 2:49.58 3:24.84 | 35.13 35.26 | 350m: 400m: | 4:00.29 4:34.55 | 35.45 34.26 |
2. | Szkurat Martyna SO | 03 | Płetwal Zakopane | 4:58.31 | 485 |
50m: 100m: | 33.78 1:10.99 | 33.78 37.21 | 150m: 200m: | 1:48.51 2:27.04 | 37.52 38.53 | 250m: 300m: | 3:05.63 3:44.19 | 38.59 38.56 | 350m: 400m: | 4:22.01 4:58.31 | 37.82 36.30 |
3. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:01.00 | 472 |
50m: 100m: | 33.20 1:10.04 | 33.20 36.84 | 150m: 200m: | 1:47.73 2:26.23 | 37.69 38.50 | 250m: 300m: | 3:05.30 3:44.91 | 39.07 39.61 | 350m: 400m: | 4:23.47 5:01.00 | 38.56 37.53 |
4. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:03.19 | 462 |
50m: 100m: | 33.79 1:10.95 | 33.79 37.16 | 150m: 200m: | 2:29.94 | 250m: 300m: | 3:49.43 4:26.83 | 1:19.49 37.40 | 350m: 400m: | 5:03.19 |
5. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 5:13.61 | 418 |
50m: 100m: | 150m: 200m: | 2:38.12 | 250m: 300m: | 3:57.73 | 350m: 400m: | 4:35.37 5:13.61 | 37.64 38.24 |
6. | Drzazga Emilia SO | 03 | Victoria Kozy | 5:15.55 | 410 |
50m: 100m: | 35.19 1:13.73 | 35.19 38.54 | 150m: 200m: | 1:53.14 2:34.01 | 39.41 40.87 | 250m: 300m: | 3:14.25 3:54.87 | 40.24 40.62 | 350m: 400m: | 4:35.59 5:15.55 | 40.72 39.96 |
7. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:16.02 | 408 |
50m: 100m: | 37.26 1:16.80 | 37.26 39.54 | 150m: 200m: | 1:56.82 2:37.67 | 40.02 40.85 | 250m: 300m: | 3:17.93 3:58.13 | 40.26 40.20 | 350m: 400m: | 4:37.60 5:16.02 | 39.47 38.42 |
8. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:18.71 | 398 |
50m: 100m: | 36.39 1:16.64 | 36.39 40.25 | 150m: 200m: | 1:58.12 2:39.34 | 41.48 41.22 | 250m: 300m: | 3:20.01 4:00.96 | 40.67 40.95 | 350m: 400m: | 4:40.77 5:18.71 | 39.81 37.94 |
9. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 5:21.43 | 388 |
50m: 100m: | 36.51 1:16.53 | 36.51 40.02 | 150m: 200m: | 1:57.39 2:38.64 | 40.86 41.25 | 250m: 300m: | 3:19.71 4:00.73 | 41.07 41.02 | 350m: 400m: | 4:41.67 5:21.43 | 40.94 39.76 |
10. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 5:23.71 | 380 |
50m: 100m: | 36.42 1:17.47 | 36.42 41.05 | 150m: 200m: | 1:58.75 2:39.45 | 41.28 40.70 | 250m: 300m: | 4:01.46 | 350m: 400m: | 4:41.25 5:23.71 | 39.79 42.46 |
11. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:30.20 | 358 |
50m: 100m: | 37.49 1:19.42 | 37.49 41.93 | 150m: 200m: | 2:01.69 2:43.81 | 42.27 42.12 | 250m: 300m: | 3:25.84 4:08.03 | 42.03 42.19 | 350m: 400m: | 4:50.17 5:30.20 | 42.14 40.03 |
12. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:32.38 | 351 |
50m: 100m: | 38.06 1:19.12 | 38.06 41.06 | 150m: 200m: | 2:00.97 2:42.85 | 41.85 41.88 | 250m: 300m: | 3:25.43 4:08.12 | 42.58 42.69 | 350m: 400m: | 4:50.88 5:32.38 | 42.76 41.50 |
13. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:41.81 | 322 |
50m: 100m: | 39.33 1:22.54 | 39.33 43.21 | 150m: 200m: | 2:06.94 2:50.91 | 44.40 43.97 | 250m: 300m: | 3:36.64 4:19.80 | 45.73 43.16 | 350m: 400m: | 5:03.16 5:41.81 | 43.36 38.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 6/11/2016 - 10:52 | Mężczyzn, 400m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:08.53 | 622 |
50m: 100m: | 28.68 1:00.82 | 28.68 32.14 | 150m: 200m: | 1:33.22 2:05.37 | 32.40 32.15 | 250m: 300m: | 2:37.04 3:08.62 | 31.67 31.58 | 350m: 400m: | 3:38.78 4:08.53 | 30.16 29.75 |
2. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 4:09.54 | 615 |
50m: 100m: | 28.88 1:00.40 | 28.88 31.52 | 150m: 200m: | 1:32.39 | 31.99 | 250m: 300m: | 2:36.06 | 350m: 400m: | 4:09.54 |
3. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:10.42 | 608 |
50m: 100m: | 28.73 59.96 | 28.73 31.23 | 150m: 200m: | 1:32.25 2:04.30 | 32.29 32.05 | 250m: 300m: | 2:36.48 3:08.53 | 32.18 32.05 | 350m: 400m: | 3:40.48 4:10.42 | 31.95 29.94 |
4. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 4:10.45 | 608 |
50m: 100m: | 28.62 1:00.41 | 28.62 31.79 | 150m: 200m: | 1:32.34 2:04.60 | 31.93 32.26 | 250m: 300m: | 2:36.56 3:08.32 | 31.96 31.76 | 350m: 400m: | 3:40.34 4:10.45 | 32.02 30.11 |
5. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:14.57 | 579 |
50m: 100m: | 29.87 1:01.97 | 29.87 32.10 | 150m: 200m: | 1:34.01 2:06.08 | 32.04 32.07 | 250m: 300m: | 2:38.46 3:10.77 | 32.38 32.31 | 350m: 400m: | 3:43.18 4:14.57 | 32.41 31.39 |
6. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 4:16.82 | 564 |
50m: 100m: | 29.13 1:01.16 | 29.13 32.03 | 150m: 200m: | 1:34.58 2:07.82 | 33.42 33.24 | 250m: 300m: | 2:40.27 3:12.30 | 32.45 32.03 | 350m: 400m: | 3:44.89 4:16.82 | 32.59 31.93 |
7. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:17.30 | 561 |
50m: 100m: | 29.73 1:03.00 | 29.73 33.27 | 150m: 200m: | 1:35.55 2:07.51 | 32.55 31.96 | 250m: 300m: | 2:39.12 3:10.81 | 31.61 31.69 | 350m: 400m: | 3:44.13 4:17.30 | 33.32 33.17 |
8. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:17.52 | 559 |
50m: 100m: | 29.72 1:01.82 | 29.72 32.10 | 150m: 200m: | 1:34.62 2:07.84 | 32.80 33.22 | 250m: 300m: | 2:40.85 3:13.07 | 33.01 32.22 | 350m: 400m: | 3:45.64 4:17.52 | 32.57 31.88 |
9. | Nowak Kacper SO | 00 | Warta Poznań | 4:17.98 | 556 |
50m: 100m: | 29.65 1:01.64 | 29.65 31.99 | 150m: 200m: | 1:34.46 2:07.23 | 32.82 32.77 | 250m: 300m: | 2:39.87 3:13.00 | 32.64 33.13 | 350m: 400m: | 3:45.69 4:17.98 | 32.69 32.29 |
10. | Pawliniak Mariusz | 99 | Wodnik 29 Tychy | 4:20.02 | 543 |
50m: 100m: | 29.86 1:02.32 | 29.86 32.46 | 150m: 200m: | 1:34.65 2:07.46 | 32.33 32.81 | 250m: 300m: | 2:40.58 3:13.59 | 33.12 33.01 | 350m: 400m: | 3:46.89 4:20.02 | 33.30 33.13 |
11. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 4:25.46 | 511 |
50m: 100m: | 30.23 1:03.45 | 30.23 33.22 | 150m: 200m: | 1:36.93 2:10.50 | 33.48 33.57 | 250m: 300m: | 2:44.25 3:18.75 | 33.75 34.50 | 350m: 400m: | 3:52.56 4:25.46 | 33.81 32.90 |
12. | Kłaput Bartosz SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 4:25.82 | 509 |
50m: 100m: | 29.44 1:03.72 | 29.44 34.28 | 150m: 200m: | 1:38.11 2:12.34 | 34.39 34.23 | 250m: 300m: | 2:45.52 3:19.43 | 33.18 33.91 | 350m: 400m: | 3:54.00 4:25.82 | 34.57 31.82 |
13. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 4:28.28 | 495 |
50m: 100m: | 29.62 1:02.39 | 29.62 32.77 | 150m: 200m: | 1:36.08 2:10.51 | 33.69 34.43 | 250m: 300m: | 2:44.57 3:19.36 | 34.06 34.79 | 350m: 400m: | 3:54.00 4:28.28 | 34.64 34.28 |
14. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:28.82 | 492 |
50m: 100m: | 29.48 1:03.22 | 29.48 33.74 | 150m: 200m: | 1:37.01 2:11.13 | 33.79 34.12 | 250m: 300m: | 2:45.68 3:20.82 | 34.55 35.14 | 350m: 400m: | 3:55.75 4:28.82 | 34.93 33.07 |
15. | Sumara Konrad | 00 | Wisła Kraków | 4:37.61 | 446 |
50m: 100m: | 31.11 1:05.38 | 31.11 34.27 | 150m: 200m: | 1:40.57 2:16.39 | 35.19 35.82 | 250m: 300m: | 2:52.87 3:28.34 | 36.48 35.47 | 350m: 400m: | 4:04.01 4:37.61 | 35.67 33.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 6/11/2016 - 10:52 | Chłopców, 400m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Goraj Marcin SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:18.56 | 553 |
50m: 100m: | 26.12 55.99 | 26.12 29.87 | 150m: 200m: | 2:01.26 | 250m: 300m: | 2:35.44 3:09.69 | 34.18 34.25 | 350m: 400m: | 3:44.58 4:18.56 | 34.89 33.98 |
2. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:23.24 | 524 |
50m: 100m: | 30.13 1:03.35 | 30.13 33.22 | 150m: 200m: | 1:36.68 | 33.33 | 250m: 300m: | 2:44.43 | 350m: 400m: | 3:51.04 4:23.24 | 32.20 |
3. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 4:31.16 | 479 |
50m: 100m: | 30.23 1:03.49 | 30.23 33.26 | 150m: 200m: | 1:37.70 2:11.92 | 34.21 34.22 | 250m: 300m: | 2:46.92 3:21.49 | 35.00 34.57 | 350m: 400m: | 3:57.07 4:31.16 | 35.58 34.09 |
4. | Woźniak Łukasz SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:33.61 | 466 |
50m: 100m: | 30.25 1:03.66 | 30.25 33.41 | 150m: 200m: | 1:38.04 2:13.30 | 34.38 35.26 | 250m: 300m: | 2:48.78 3:24.26 | 35.48 35.48 | 350m: 400m: | 4:00.08 4:33.61 | 35.82 33.53 |
5. | Marszałek Kacper | 01 | Bobry Dębica | 4:33.63 | 466 |
50m: 100m: | 29.23 1:03.58 | 29.23 34.35 | 150m: 200m: | 1:39.25 2:14.92 | 35.67 35.67 | 250m: 300m: | 2:50.89 3:26.78 | 35.97 35.89 | 350m: 400m: | 4:00.55 4:33.63 | 33.77 33.08 |
6. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:34.41 | 462 |
50m: 100m: | 29.71 | 29.71 | 150m: 200m: | 250m: 300m: | 3:26.72 4:01.65 | 34.93 | 350m: 400m: | 4:34.41 |
7. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 4:34.52 | 462 |
50m: 100m: | 30.70 1:05.05 | 30.70 34.35 | 150m: 200m: | 1:40.13 2:14.92 | 35.08 34.79 | 250m: 300m: | 2:50.52 3:25.57 | 35.60 35.05 | 350m: 400m: | 4:00.65 4:34.52 | 35.08 33.87 |
8. | Rogulin Bogdan SO | 01 | Unia Oświęcim | 4:35.93 | 455 |
50m: 100m: | 30.11 | 30.11 | 150m: 200m: | 1:37.92 2:12.88 | 34.96 | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 4:35.93 |
9. | Kijek Wiktor | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:36.55 | 452 |
50m: 100m: | 29.72 1:03.21 | 29.72 33.49 | 150m: 200m: | 1:37.59 2:12.80 | 34.38 35.21 | 250m: 300m: | 2:48.62 3:25.49 | 35.82 36.87 | 350m: 400m: | 4:02.06 4:36.55 | 36.57 34.49 |
10. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 4:36.64 | 451 |
50m: 100m: | 30.88 1:04.82 | 30.88 33.94 | 150m: 200m: | 1:40.23 2:15.61 | 35.41 35.38 | 250m: 300m: | 2:51.48 3:27.65 | 35.87 36.17 | 350m: 400m: | 4:03.33 4:36.64 | 35.68 33.31 |
11. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:38.04 | 444 |
50m: 100m: | 31.21 1:05.16 | 31.21 33.95 | 150m: 200m: | 1:40.06 2:15.22 | 34.90 35.16 | 250m: 300m: | 3:26.31 | 350m: 400m: | 4:02.73 4:38.04 | 36.42 35.31 |
12. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:38.36 | 443 |
50m: 100m: | 31.50 1:06.78 | 31.50 35.28 | 150m: 200m: | 1:42.69 2:18.45 | 35.91 35.76 | 250m: 300m: | 2:53.84 3:29.22 | 35.39 35.38 | 350m: 400m: | 4:04.64 4:38.36 | 35.42 33.72 |
13. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:42.15 | 425 |
50m: 100m: | 32.20 1:08.09 | 32.20 35.89 | 150m: 200m: | 1:44.75 2:20.67 | 36.66 35.92 | 250m: 300m: | 2:55.35 3:31.36 | 34.68 36.01 | 350m: 400m: | 4:07.30 4:42.15 | 35.94 34.85 |
14. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:44.21 | 416 |
50m: 100m: | 32.40 1:08.37 | 32.40 35.97 | 150m: 200m: | 1:44.78 2:22.29 | 36.41 37.51 | 250m: 300m: | 2:58.64 3:35.45 | 36.35 36.81 | 350m: 400m: | 4:10.64 4:44.21 | 35.19 33.57 |
15. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:44.93 | 413 |
50m: 100m: | 33.06 1:08.51 | 33.06 35.45 | 150m: 200m: | 1:45.13 2:22.54 | 36.62 37.41 | 250m: 300m: | 2:58.94 3:36.79 | 36.40 37.85 | 350m: 400m: | 4:12.04 4:44.93 | 35.25 32.89 |
16. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 4:44.98 | 413 |
50m: 100m: | 31.41 1:06.78 | 31.41 35.37 | 150m: 200m: | 1:43.35 2:19.90 | 36.57 36.55 | 250m: 300m: | 2:56.92 3:33.82 | 37.02 36.90 | 350m: 400m: | 4:10.29 4:44.98 | 36.47 34.69 |
17. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:51.35 | 386 |
50m: 100m: | 32.32 1:08.34 | 32.32 36.02 | 150m: 200m: | 1:45.71 2:23.14 | 37.37 37.43 | 250m: 300m: | 3:00.91 3:38.48 | 37.77 37.57 | 350m: 400m: | 4:15.84 4:51.35 | 37.36 35.51 |
18. | Docew Maksymilian | 02 | Wisła Kraków | 5:19.93 | 291 |
50m: 100m: | 33.58 1:10.36 | 33.58 36.78 | 150m: 200m: | 250m: 300m: | 3:56.36 | 350m: 400m: | 5:19.93 |
DYSKW. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:16) |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 6/11/2016 - 10:52 | Chłopców, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:37.14 | 449 |
50m: 100m: | 31.35 1:07.06 | 31.35 35.71 | 150m: 200m: | 2:55.22 | 250m: 300m: | 3:31.51 4:06.42 | 36.29 34.91 | 350m: 400m: | 4:37.14 |
2. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:42.12 | 425 |
50m: 100m: | 30.77 1:06.60 | 30.77 35.83 | 150m: 200m: | 1:42.29 2:18.37 | 35.69 36.08 | 250m: 300m: | 2:54.70 3:31.25 | 36.33 36.55 | 350m: 400m: | 4:07.21 4:42.12 | 35.96 34.91 |
3. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 4:44.70 | 414 |
50m: 100m: | 32.34 1:08.48 | 32.34 36.14 | 150m: 200m: | 1:45.02 2:21.52 | 36.54 36.50 | 250m: 300m: | 2:58.55 3:35.28 | 37.03 36.73 | 350m: 400m: | 4:10.98 4:44.70 | 35.70 33.72 |
4. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:48.05 | 400 |
50m: 100m: | 32.64 1:08.85 | 32.64 36.21 | 150m: 200m: | 1:46.16 2:23.11 | 37.31 36.95 | 250m: 300m: | 2:59.94 3:35.46 | 36.83 35.52 | 350m: 400m: | 4:12.95 4:48.05 | 37.49 35.10 |
5. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Victoria Kozy | 4:51.10 | 387 |
50m: 100m: | 31.94 1:08.75 | 31.94 36.81 | 150m: 200m: | 1:45.91 2:23.61 | 37.16 37.70 | 250m: 300m: | 3:01.32 3:39.04 | 37.71 37.72 | 350m: 400m: | 4:16.26 4:51.10 | 37.22 34.84 |
6. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 4:52.06 | 383 |
50m: 100m: | 33.27 1:09.38 | 33.27 36.11 | 150m: 200m: | 1:46.04 2:23.00 | 36.66 36.96 | 250m: 300m: | 3:01.08 3:38.23 | 38.08 37.15 | 350m: 400m: | 4:52.06 |
7. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:58.39 | 359 |
50m: 100m: | 34.28 1:11.97 | 34.28 37.69 | 150m: 200m: | 1:49.71 2:27.85 | 37.74 38.14 | 250m: 300m: | 3:05.99 3:44.22 | 38.14 38.23 | 350m: 400m: | 4:22.40 4:58.39 | 38.18 35.99 |
8. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 5:02.76 | 344 |
50m: 100m: | 33.57 1:11.75 | 33.57 38.18 | 150m: 200m: | 1:50.34 2:29.13 | 38.59 38.79 | 250m: 300m: | 3:07.54 3:46.65 | 38.41 39.11 | 350m: 400m: | 4:25.28 5:02.76 | 38.63 37.48 |
9. | Szastak Błażej | 03 | Wisła Kraków | 5:02.90 | 344 |
50m: 100m: | 34.41 1:12.60 | 34.41 38.19 | 150m: 200m: | 2:30.26 3:09.10 | 1:17.66 38.84 | 250m: 300m: | 3:48.03 | 38.93 | 350m: 400m: | 4:27.33 5:02.90 | 35.57 |
10. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:03.55 | 341 |
50m: 100m: | 33.64 1:12.74 | 33.64 39.10 | 150m: 200m: | 1:52.18 | 39.44 | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 4:25.94 5:03.55 | 37.61 |
11. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | 5:05.61 | 334 |
50m: 100m: | 33.96 1:12.41 | 33.96 38.45 | 150m: 200m: | 1:51.41 2:31.33 | 39.00 39.92 | 250m: 300m: | 3:10.69 3:49.81 | 39.36 39.12 | 350m: 400m: | 4:28.31 5:05.61 | 38.50 37.30 |
12. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 5:06.81 | 331 |
50m: 100m: | 34.06 1:10.68 | 34.06 36.62 | 150m: 200m: | 1:49.00 2:29.50 | 38.32 40.50 | 250m: 300m: | 3:09.36 3:49.34 | 39.86 39.98 | 350m: 400m: | 5:06.81 |
13. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 5:11.59 | 316 |
50m: 100m: | 35.24 1:14.61 | 35.24 39.37 | 150m: 200m: | 1:53.93 2:33.66 | 39.32 39.73 | 250m: 300m: | 3:13.43 3:53.24 | 39.77 39.81 | 350m: 400m: | 4:32.89 5:11.59 | 39.65 38.70 |
14. | Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 5:12.60 | 313 |
50m: 100m: | 33.67 1:12.87 | 33.67 39.20 | 150m: 200m: | 1:53.28 2:35.21 | 40.41 41.93 | 250m: 300m: | 3:14.90 3:55.13 | 39.69 40.23 | 350m: 400m: | 4:35.26 5:12.60 | 40.13 37.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 6/11/2016 - 11:37 | Kobiet, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 2:08.14 | 646 | 28.32 | 32.07 | 33.63 | 34.12 | |||
2. | Zawadzka Anna | 00 | Wodnik 29 Tychy | 2:10.34 | 613 | 31.51 | 32.84 | 33.69 | 32.30 | |||
3. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 2:12.93 | 578 | 30.74 | 33.17 | 34.24 | 34.78 | |||
4. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:14.30 | 561 | 30.96 | 34.82 | 34.59 | 33.93 | |||
5. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:14.39 | 560 | 29.90 | 33.62 | 35.43 | 35.44 | |||
6. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 2:16.01 | 540 | 31.68 | 35.38 | 35.38 | 33.57 | |||
7. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:20.53 | 489 | 31.92 | 35.14 | 37.13 | 36.34 | |||
8. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:20.84 | 486 | 31.32 | 35.16 | 37.32 | 37.04 | |||
9. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:24.43 | 451 | 33.51 | 36.84 | 37.34 | 36.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 6/11/2016 - 11:37 | Dziewcząt, 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 2:10.36 | 613 | 30.62 | 33.01 | 33.83 | 32.90 | |||
2. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 2:12.89 | 579 | 30.10 | 34.10 | 34.77 | 33.92 | |||
3. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:13.96 | 565 | 30.63 | 33.52 | 35.49 | 34.32 | |||
4. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:17.82 | 519 | 1:06.72 | 35.82 | |||||
5. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:17.85 | 518 | 31.02 | 34.55 | 36.46 | 35.82 | |||
6. | Pogorzelska Laura SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:18.09 | 516 | 32.93 | 36.09 | 35.25 | 33.82 | |||
7. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:18.32 | 513 | 32.93 | 35.82 | 35.72 | 33.85 | |||
8. | Przewoźniak Partycja SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:21.85 | 476 | 33.19 | 35.82 | 36.84 | 36.00 | |||
9. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:22.28 | 472 | 33.28 | 35.69 | 36.53 | 36.78 | |||
10. | Hojoł Agata SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:23.59 | 459 | 32.78 | 35.92 | 38.32 | 36.57 | |||
11. | Skudlik Marta | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:24.94 | 446 | 33.17 | 36.74 | 37.07 | 37.96 | |||
12. | Mazurek Gabriela | 01 | Korona Kraków | 2:26.52 | 432 | 34.44 | 37.87 | 37.85 | 36.36 | |||
13. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:27.14 | 426 | 32.73 | 37.22 | 39.13 | 38.06 | |||
14. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:27.72 | 421 | 34.90 | 37.83 | 38.81 | 36.18 | |||
15. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:28.45 | 415 | 34.19 | 38.00 | 38.98 | 37.28 | |||
16. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:30.27 | 400 | 34.81 | 39.12 | 39.55 | 36.79 | |||
17. | Rolnicka Oliwia | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:30.40 | 399 | 34.91 | 38.75 | 40.32 | 36.42 | |||
18. | Misiejuk Aldona SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:31.15 | 393 | 35.03 | 38.46 | 40.02 | 37.64 | |||
19. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:33.27 | 377 | 35.70 | 38.84 | |||||
20. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:34.94 | 365 | 32.99 | 38.74 | 46.59 | 36.62 | |||
21. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 2:39.51 | 334 | 36.31 | 41.59 | 42.09 | 39.52 | |||
22. | Kot Zuzanna | 02 | Fala Niepołomice | 2:54.24 | 257 | 37.82 | 43.57 | 47.22 | 45.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 6/11/2016 - 11:37 | Dziewcząt, 200m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:18.66 | 509 | 32.97 | 36.65 | 35.40 | 33.64 | |||
2. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:22.41 | 470 | 33.51 | 36.88 | 36.29 | 35.73 | |||
3. | Kuziów Martyna SO | 03 | Victoria Kozy | 2:23.89 | 456 | 33.31 | 36.76 | 37.30 | 36.52 | |||
4. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:27.40 | 424 | 34.25 | 37.95 | 38.28 | 36.92 | |||
5. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:27.62 | 422 | 33.89 | 37.36 | 38.70 | 37.67 | |||
6. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:30.01 | 402 | 39.97 | 38.43 | |||||
7. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:37.27 | 349 | 36.35 | 40.45 | 41.17 | 39.30 | |||
8. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:38.59 | 340 | 36.95 | 39.78 | 41.25 | 40.61 | |||
9. | Iwańska Barbara | 03 | Korona Kraków | 2:40.75 | 327 | 35.73 | 41.62 | 42.73 | 40.67 | |||
10. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 2:40.77 | 327 | 37.23 | 41.67 | 42.39 | 39.48 | |||
11. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 2:45.04 | 302 | 37.93 | 42.48 | |||||
12. | Łaba Amelia | 03 | Korona Kraków | 2:46.20 | 296 | 38.32 | 42.26 | 43.48 | 42.14 | |||
13. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 2:50.62 | 273 | 38.17 | 43.71 | 46.35 | 42.39 |
PK | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:45.88 | 297 | 37.19 | 41.57 | 43.94 | 43.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 6/11/2016 - 12:04 | Mężczyzn, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:57.21 | 609 | 27.31 | 30.66 | 30.28 | 28.96 | ||||
2. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 1:57.41 | 606 | 27.21 | 30.66 | 30.43 | 29.11 | ||||
3. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 1:58.45 | 590 | 27.01 | 29.93 | 31.23 | 30.28 | ||||
4. | Kolanowski Wiktor SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:59.37 | 576 | 27.61 | 30.67 | 31.13 | 29.96 | ||||
5. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 2:00.14 | 565 | 28.87 | 31.07 | 30.02 | 30.18 | ||||
6. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 2:00.28 | 563 | 26.67 | 30.58 | 31.50 | 31.53 | ||||
7. | Majerski Jakub SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:01.00 | 553 | 27.70 | 30.43 | 31.23 | 31.64 | ||||
8. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:05.90 | 491 | 29.03 | 32.10 | 32.85 | 31.92 | ||||
9. | Bieg Oskar | 00 | Wodnik 29 Tychy | 2:06.40 | 485 | 29.03 | 32.14 | 33.05 | 32.18 | ||||
10. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:07.26 | 476 | 28.44 | 31.91 | 33.65 | 33.26 | ||||
11. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:10.49 | 441 | 30.37 | 32.88 | 33.87 | 33.37 | ||||
12. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:11.66 | 429 | 30.46 | 33.51 | ||||||
13. | Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:16.29 | 387 | 29.49 | 33.68 | 35.79 | 37.33 | ||||
DYSKW. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | ||||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:37) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 6/11/2016 - 12:04 | Chłopców, 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 2:03.70 | 518 | 28.64 | 31.26 | 31.42 | 32.38 | |||
2. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:04.37 | 510 | 29.39 | 32.06 | 31.63 | 31.29 | |||
3. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 2:07.24 | 476 | 29.57 | 32.77 | 31.81 | 33.09 | |||
4. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:07.86 | 469 | 28.98 | 33.40 | |||||
5. | Sosna Tomasz SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:07.96 | 468 | 29.35 | 32.55 | 33.69 | 32.37 | |||
6. | Kijek Wiktor | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:09.20 | 454 | 29.49 | 32.97 | 33.98 | 32.76 | |||
7. | Orzechowski Michał SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:10.02 | 446 | 29.19 | 31.91 | 34.52 | 34.40 | |||
8. | Paszko Mikołaj SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:10.85 | 437 | 28.88 | 32.97 | 34.57 | 34.43 | |||
9. | Woźniak Łukasz SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:11.26 | 433 | 29.85 | 33.52 | 34.83 | 33.06 | |||
10. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 2:11.45 | 432 | 30.89 | 33.69 | 33.25 | 33.62 | |||
11. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:12.30 | 423 | 29.27 | 32.65 | 35.36 | 35.02 | |||
12. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:12.70 | 419 | 29.79 | 33.89 | 35.16 | 33.86 | |||
13. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:12.75 | 419 | 30.50 | 33.67 | 35.15 | 33.43 | |||
14. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 2:13.82 | 409 | 30.94 | 33.96 | 35.45 | 33.47 | |||
15. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:33.82 | 269 | 31.04 | 38.24 | 42.01 | 42.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 6/11/2016 - 12:04 | Chłopców, 200m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:10.82 | 438 | 29.72 | 33.63 | 34.06 | 33.41 | ||||
2. | Malarz Marcin SO | 03 | Victoria Kozy | 2:12.75 | 419 | 29.17 | 32.57 | 35.14 | 35.87 | ||||
3. | Danikiewicz Dawid SO | 03 | Victoria Kozy | 2:16.40 | 386 | 29.92 | 35.33 | 37.05 | 34.10 | ||||
4. | Sieprawski Roch SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:17.24 | 379 | 31.33 | 35.64 | 35.57 | 34.70 | ||||
5. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:18.54 | 369 | 31.19 | 34.86 | 36.48 | 36.01 | ||||
6. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:18.65 | 368 | 30.94 | 34.77 | 36.50 | 36.44 | ||||
7. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:18.77 | 367 | 31.56 | 36.10 | 35.76 | 35.35 | ||||
8. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:21.82 | 343 | 31.92 | 36.10 | 37.63 | 36.17 | ||||
9. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:23.27 | 333 | 33.36 | 35.27 | 37.37 | 37.27 | ||||
10. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 2:28.20 | 301 | 35.31 | 38.01 | 37.65 | 37.23 | ||||
11. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:28.25 | 301 | 32.78 | 36.96 | 39.52 | 38.99 | ||||
12. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:28.39 | 300 | 33.45 | 38.33 | 39.67 | 36.94 | ||||
13. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:28.82 | 297 | 33.45 | 36.94 | 38.63 | 39.80 | ||||
14. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.72 | 292 | 35.80 | 38.86 | 38.01 | 37.05 | ||||
15. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:32.89 | 274 | 35.18 | 39.08 | 39.51 | 39.12 | ||||
16. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:33.83 | 269 | 34.71 | 39.65 | 40.33 | 39.14 | ||||
17. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:39.07 | 243 | 1:59.25 | |||||||
DYSKW. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | ||||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:23) | |||||||||||||
DYSKW. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | ||||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:21) | |||||||||||||
DYSKW. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | ||||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:18) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 6/11/2016 - 12:32 | Kobiet, 100m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kościk Patrycja SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 1:06.31 | 571 | 32.11 | 34.20 | |||
2. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:07.64 | 538 | 32.98 | 34.66 | |||
3. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:08.97 | 507 | 33.33 | 35.64 | |||
4. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:13.11 | 426 | 35.05 | 38.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 6/11/2016 - 12:32 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:08.53 | 517 | 32.96 | 35.57 | |||
2. | Cholewa Karolina SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:11.29 | 459 | 34.08 | 37.21 | |||
3. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:11.40 | 457 | 34.65 | 36.75 | |||
4. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:15.19 | 392 | 36.52 | 38.67 | |||
5. | Bacik Laura SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:20.23 | 322 | 39.24 | 40.99 | |||
6. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:21.44 | 308 | |||||
7. | Kot Zuzanna | 02 | Fala Niepołomice | 1:27.40 | 249 | 41.60 | 45.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 6/11/2016 - 12:32 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 1:20.84 | 315 | 39.37 | 41.47 | ||||
2. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 1:26.56 | 256 | 42.63 | 43.93 | ||||
DYSKW. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | ||||||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 12:42) |
PK | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.29 | 375 | 37.06 | 39.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 6/11/2016 - 12:39 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 59.21 | 563 | 28.86 | 30.35 | |||
2. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:01.92 | 493 | 30.10 | 31.82 | |||
3. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:02.82 | 472 | 30.43 | 32.39 | |||
4. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:07.81 | 375 | 31.31 | 36.50 | |||
5. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:08.54 | 363 | 32.39 | 36.15 | |||
6. | Skierski Radosław | 00 | Wodnik 29 Tychy | 1:09.06 | 355 | 32.95 | 36.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 6/11/2016 - 12:39 | Chłopców, 100m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:03.28 | 462 | 30.73 | 32.55 | |||
2. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 1:09.84 | 343 | 33.72 | 36.12 | |||
3. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 1:10.09 | 340 | 33.96 | 36.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 6/11/2016 - 12:39 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:12.17 | 311 | 34.24 | 37.93 | |||
2. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.75 | 258 | 36.95 | 39.80 | |||
3. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.57 | 250 | 38.39 | 39.18 | |||
4. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:21.53 | 216 | 39.20 | 42.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 6/11/2016 - 12:45 | Kobiet, 200m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 2:27.33 | 565 | 31.28 | 37.47 | 42.66 | 35.92 | |||
2. | Zawisza Alina SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:29.11 | 545 | 32.17 | 38.13 | 44.50 | 34.31 | |||
3. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:30.86 | 527 | 33.09 | 38.46 | 42.45 | 36.86 | |||
4. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:30.88 | 526 | 31.48 | 40.38 | 43.63 | 35.39 | |||
5. | Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | Unia Oświęcim | 2:32.17 | 513 | 33.92 | 38.16 | 44.31 | 35.78 | |||
6. | Podleśny Emilia | 00 | Wisła Kraków | 2:42.93 | 418 | 36.11 | 43.05 | 46.60 | 37.17 | |||
7. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:51.85 | 356 | 36.98 | 44.30 | 51.65 | 38.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 6/11/2016 - 12:45 | Dziewcząt, 200m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:25.28 | 590 | 31.39 | 36.81 | 42.49 | 34.59 | |||
2. | Litwin Andrea SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:28.52 | 552 | 32.44 | 39.59 | 42.41 | 34.08 | |||
3. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 2:29.36 | 543 | 32.89 | 38.87 | 44.30 | 33.30 | |||
4. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:32.38 | 511 | 31.55 | 39.20 | 46.26 | 35.37 | |||
5. | Woźniak Karolina SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:40.76 | 435 | 35.77 | 39.86 | 48.56 | 36.57 | |||
6. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:41.63 | 428 | 37.48 | 40.46 | 46.40 | 37.29 | |||
7. | Zięba Gabriela SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:43.49 | 414 | 34.83 | 40.21 | 47.88 | 40.57 | |||
8. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 2:44.58 | 405 | 35.03 | 42.69 | 48.95 | 37.91 | |||
9. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:45.26 | 400 | 35.34 | 42.81 | 48.08 | 39.03 | |||
10. | Mazurek Gabriela | 01 | Korona Kraków | 2:45.56 | 398 | 37.20 | 43.65 | 46.52 | 38.19 | |||
11. | Dzięgiel Julia | 01 | Korona Kraków | 2:50.24 | 366 | 34.99 | 43.75 | 52.18 | 39.32 | |||
12. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 2:52.52 | 352 | 36.34 | 43.82 | 53.95 | 38.41 | |||
13. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 2:55.48 | 334 | 38.11 | 44.30 | 52.80 | 40.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 6/11/2016 - 12:45 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 2:33.02 | 505 | 32.61 | 39.50 | 44.53 | 36.38 | ||||
2. | Dach wiktoria SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:33.04 | 504 | 32.04 | 40.88 | 42.75 | 37.37 | ||||
3. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 2:52.05 | 355 | 37.30 | 44.61 | 49.63 | 40.51 | ||||
DYSKW. | Wąsik Julia SO | 03 | Unia Oświęcim | ||||||||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:54) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 6/11/2016 - 12:59 | Mężczyzn, 200m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:11.66 | 577 | 29.26 | 33.49 | 37.46 | 31.45 | |||
2. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 2:13.54 | 553 | 28.71 | 35.32 | 37.85 | 31.66 | |||
3. | Skierski Radosław | 00 | Wodnik 29 Tychy | 2:15.22 | 532 | 28.97 | 35.81 | 38.31 | 32.13 | |||
4. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 2:16.45 | 518 | 28.38 | 34.84 | 40.00 | 33.23 | |||
5. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:18.98 | 490 | 29.86 | 36.38 | 40.82 | 31.92 | |||
6. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 2:19.09 | 489 | 29.76 | 33.99 | 42.66 | 32.68 | |||
7. | Piętka Marcin | 99 | Wisła Kraków | 2:19.86 | 481 | 30.27 | 37.18 | 39.53 | 32.88 | |||
8. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 2:20.49 | 475 | 28.72 | 34.17 | 43.34 | 34.26 | |||
9. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 2:22.09 | 459 | 30.10 | 36.90 | 39.45 | 35.64 | |||
10. | Zalewski Oskar SO | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 2:26.17 | 421 | 31.44 | 39.35 | 40.60 | 34.78 | |||
11. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:27.09 | 414 | 31.43 | 38.12 | 43.70 | 33.84 | |||
12. | Sumara Konrad | 00 | Wisła Kraków | 2:31.39 | 379 | 32.44 | 39.33 | 46.24 | 33.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 6/11/2016 - 12:59 | Chłopców, 200m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 2:17.72 | 504 | 31.29 | 34.46 | 39.89 | 32.08 | |||
2. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:24.10 | 440 | 31.49 | 36.30 | 43.97 | 32.34 | |||
3. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:24.11 | 440 | 30.25 | 38.25 | 41.55 | 34.06 | |||
4. | Marszałek Kacper | 01 | Bobry Dębica | 2:24.57 | 436 | 30.26 | 38.07 | 44.24 | 32.00 | |||
5. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 2:25.04 | 431 | 32.62 | 36.37 | 43.30 | 32.75 | |||
6. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 2:26.12 | 422 | 32.91 | 38.84 | 41.97 | 32.40 | |||
7. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:26.96 | 415 | 34.38 | 39.14 | 39.75 | 33.69 | |||
8. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:28.68 | 400 | 33.38 | 41.10 | 39.59 | 34.61 | |||
9. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:28.94 | 398 | 31.51 | 38.55 | 45.47 | 33.41 | |||
10. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:30.92 | 383 | 33.02 | 39.20 | 43.41 | 35.29 | |||
11. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 2:39.68 | 323 | 35.48 | 40.19 | 49.38 | 34.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 6/11/2016 - 12:59 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Daszkiewicz Michał SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:24.98 | 432 | 31.35 | 38.40 | 42.69 | 32.54 | ||||
2. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:30.36 | 387 | 33.29 | 40.16 | 41.48 | 35.43 | ||||
3. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 2:30.48 | 386 | 32.28 | 37.45 | 45.68 | 35.07 | ||||
4. | Kraus Wiktor | 03 | Wisła Kraków | 2:38.03 | 333 | 34.12 | 40.81 | 46.03 | 37.07 | ||||
5. | Szastak Błażej | 03 | Wisła Kraków | 2:40.14 | 320 | 33.61 | 42.87 | 48.77 | 34.89 | ||||
6. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 2:44.00 | 298 | 34.27 | 41.97 | 50.10 | 37.66 | ||||
7. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 2:50.99 | 263 | 36.72 | 43.68 | 49.83 | 40.76 | ||||
8. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 2:58.69 | 230 | 42.13 | 45.20 | 49.79 | 41.57 | ||||
DYSKW. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | ||||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 13:07) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |