Zawody Pływackie z okazji 110-lecia TS Wisła GP Małopolski Kraków, 6/11/2016 |
2 - Zawody Plywackie z okazji 110-lecia TS Wisla GP Malopolski II | 6/11/2016 - 14:00 |
Konkurencja 11 6/11/2016 - 14:00 | Kobiet, 100m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Musioł Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:04.98 | 593 | 30.73 | 34.25 | |||
2. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:08.76 | 500 | 33.18 | 35.58 | |||
3. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:11.92 | 437 | 33.27 | 38.65 | |||
4. | Zawadzka Anna | 00 | Wodnik 29 Tychy | 1:12.73 | 423 | 34.68 | 38.05 | |||
5. | Pyrlik Paulina | 99 | Unia Oświęcim | 1:12.83 | 421 | 34.49 | 38.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 6/11/2016 - 14:00 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:05.43 | 581 | 31.96 | 33.47 | |||
2. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 1:09.69 | 481 | 32.48 | 37.21 | |||
3. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 1:10.00 | 474 | 33.59 | 36.41 | |||
4. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:10.42 | 466 | 33.29 | 37.13 | |||
5. | Hojoł Agata SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:10.65 | 461 | 32.90 | 37.75 | |||
6. | Przewoźniak Partycja SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:12.86 | 421 | 34.60 | 38.26 | |||
7. | Dzięgiel Julia | 01 | Korona Kraków | 1:13.42 | 411 | 34.92 | 38.50 | |||
8. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:19.23 | 327 | 36.19 | 43.04 | |||
9. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:22.96 | 285 | 37.89 | 45.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 6/11/2016 - 14:00 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Niepogodzińska Izabela | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.31 | 352 | 35.06 | 42.25 |
PK | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.21 | 315 | 38.06 | 42.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 6/11/2016 - 14:07 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 58.08 | 580 | 27.43 | 30.65 | |||
2. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 59.27 | 545 | 28.65 | 30.62 | |||
3. | Szczepaniak Paweł SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 59.49 | 539 | 27.42 | 32.07 | |||
4. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 59.65 | 535 | 28.08 | 31.57 | |||
5. | Pawliniak Mariusz | 99 | Wodnik 29 Tychy | 1:02.13 | 473 | 29.62 | 32.51 | |||
6. | Głąb Karol SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:02.46 | 466 | 28.56 | 33.90 | |||
7. | Kolanowski Wiktor SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:04.35 | 426 | 29.85 | 34.50 | |||
8. | Plutecki Dawid | 00 | Wisła Kraków | 1:05.30 | 408 | 29.33 | 35.97 | |||
9. | Chyba Łukasz | 00 | Wisła Kraków | 1:05.66 | 401 | 30.09 | 35.57 | |||
Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:05.66 | 401 | 30.58 | 35.08 | ||||
11. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół-Mościce Tarnów | 1:06.42 | 387 | 30.55 | 35.87 | |||
12. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:06.98 | 378 | 30.87 | 36.11 | |||
13. | Ryś Szymon | 00 | Wisła Kraków | 1:08.57 | 352 | 32.09 | 36.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 6/11/2016 - 14:07 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sosna Tomasz SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:00.52 | 512 | 28.41 | 32.11 | |||
2. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 1:02.46 | 466 | 28.96 | 33.50 | |||
3. | Batko Karol SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:03.44 | 445 | 29.11 | 34.33 | |||
4. | Paszko Mikołaj SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:03.46 | 444 | 29.63 | 33.83 | |||
5. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.70 | 366 | 31.19 | 36.51 | |||
6. | Orzechowski Michał SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.91 | 347 | 30.63 | 38.28 | |||
7. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:09.90 | 332 | 31.04 | 38.86 | |||
8. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:09.91 | 332 | 32.45 | 37.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 6/11/2016 - 14:07 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:08.08 | 360 | 31.53 | 36.55 | |||
2. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 1:12.23 | 301 | 34.58 | 37.65 | |||
3. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:12.39 | 299 | 32.96 | 39.43 | |||
4. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:12.68 | 296 | 33.21 | 39.47 | |||
5. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.35 | 288 | 33.92 | 39.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 6/11/2016 - 14:16 | Kobiet, 100m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 1:14.41 | 588 | 35.51 | 38.90 | |||
2. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:15.88 | 555 | 35.83 | 40.05 | |||
3. | Podleśny Emilia | 00 | Wisła Kraków | 1:25.90 | 382 | 40.46 | 45.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 6/11/2016 - 14:16 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:16.18 | 548 | 35.91 | 40.27 | |||
2. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:20.49 | 465 | 38.14 | 42.35 | |||
3. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:24.97 | 395 | 41.11 | 43.86 | |||
4. | Misiejuk Aldona SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:25.37 | 389 | 40.83 | 44.54 | |||
5. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:26.30 | 377 | 40.67 | 45.63 | |||
6. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:29.80 | 334 | 42.36 | 47.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 6/11/2016 - 14:16 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:21.13 | 454 | 37.63 | 43.50 | ||||
2. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:26.32 | 377 | 40.65 | 45.67 | ||||
3. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:29.53 | 337 | 42.21 | 47.32 | ||||
4. | Łaba Amelia | 03 | Korona Kraków | 1:30.88 | 323 | 42.99 | 47.89 | ||||
5. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 1:35.80 | 275 | 46.05 | 49.75 | ||||
DYSKW. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 14:31) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 6/11/2016 - 14:23 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Hołub Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:02.50 | 704 | 28.80 | 33.70 | |||
2. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:06.95 | 573 | 31.67 | 35.28 | |||
3. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 1:07.82 | 551 | 32.04 | 35.78 | |||
4. | Bieg Oskar | 00 | Wodnik 29 Tychy | 1:08.09 | 544 | 32.40 | 35.69 | |||
5. | Skierski Radosław | 00 | Wodnik 29 Tychy | 1:08.26 | 540 | 32.46 | 35.80 | |||
6. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 1:10.42 | 492 | 32.62 | 37.80 | |||
7. | Piętka Marcin | 99 | Wisła Kraków | 1:10.92 | 482 | 32.90 | 38.02 | |||
8. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:11.91 | 462 | 33.66 | 38.25 | |||
9. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:12.49 | 451 | 34.39 | 38.10 | |||
10. | Moskała Michał | 98 | Delfin Cieszyn | 1:14.18 | 421 | 34.55 | 39.63 | |||
11. | Zalewski Oskar SO | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 1:14.64 | 413 | 35.23 | 39.41 | |||
12. | Majerski Jakub SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:14.96 | 408 | 35.45 | 39.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 6/11/2016 - 14:23 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 1:11.29 | 474 | 33.31 | 37.98 | |||
2. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:11.51 | 470 | 33.98 | 37.53 | |||
3. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 1:12.71 | 447 | 34.87 | 37.84 | |||
4. | Dudzik Sebastian SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:15.85 | 394 | 35.43 | 40.42 | |||
5. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 1:18.40 | 356 | 36.62 | 41.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 6/11/2016 - 14:23 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.37 | 401 | 35.54 | 39.83 | |||
2. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.79 | 365 | 37.77 | 40.02 | |||
3. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:21.94 | 312 | 38.16 | 43.78 | |||
4. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:23.98 | 290 | 39.37 | 44.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 6/11/2016 - 14:32 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 26.89 | 645 | |||
2. | Zawadzka Anna | 00 | Wodnik 29 Tychy | 28.53 | 540 | |||
3. | Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | Unia Oświęcim | 29.02 | 513 | |||
4. | Kościk Patrycja SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 29.78 | 475 | |||
5. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 29.83 | 472 | |||
6. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.13 | 458 | |||
7. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | Unia Oświęcim | 30.46 | 444 | |||
8. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.76 | 391 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 6/11/2016 - 14:32 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 27.81 | 583 | |||
2. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.08 | 510 | |||
3. | Pogorzelska Laura SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.25 | 501 | |||
4. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.72 | 478 | |||
5. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 30.32 | 450 | |||
6. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 30.57 | 439 | |||
7. | Cholewa Karolina SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.00 | 421 | |||
8. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.09 | 417 | |||
9. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 31.26 | 410 | |||
10. | Rolnicka Oliwia | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.38 | 406 | |||
11. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 31.90 | 386 | |||
12. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.98 | 383 | |||
13. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 32.03 | 381 | |||
14. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 32.43 | 368 | |||
15. | Bacik Laura SO | 01 | Unia Oświęcim | 33.73 | 327 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 6/11/2016 - 14:32 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.35 | 496 | |||
2. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | SMS Galicja Kraków | 30.47 | 443 | |||
3. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 31.25 | 411 | |||
4. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 32.10 | 379 | |||
5. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 32.30 | 372 | |||
6. | Mokrzycka Natalia | 03 | Korona Kraków | 34.03 | 318 |
PK | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 34.33 | 310 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 6/11/2016 - 14:40 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 24.38 | 573 | |||
2. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 24.40 | 572 | |||
3. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 24.61 | 557 | |||
4. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 24.97 | 534 | |||
5. | Głąb Karol SO | 99 | Unia Oświęcim | 25.39 | 508 | |||
6. | Kolanowski Wiktor SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 25.41 | 506 | |||
7. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 25.69 | 490 | |||
8. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 26.05 | 470 | |||
9. | Misiarz Adrian SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 26.34 | 455 | |||
10. | Kłaput Bartosz SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 26.36 | 454 | |||
11. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 26.58 | 442 | |||
12. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 26.63 | 440 | |||
13. | Nowak Kacper SO | 00 | Warta Poznań | 26.93 | 425 | |||
14. | Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 26.96 | 424 | |||
15. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 27.13 | 416 | |||
16. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 27.23 | 411 | |||
17. | Plutecki Dawid | 00 | Wisła Kraków | 27.42 | 403 | |||
18. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 27.44 | 402 | |||
19. | Moskała Michał | 98 | Delfin Cieszyn | 27.55 | 397 | |||
20. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół-Mościce Tarnów | 27.80 | 387 | |||
21. | Chyba Łukasz | 00 | Wisła Kraków | 28.03 | 377 | |||
22. | Ryś Szymon | 00 | Wisła Kraków | 29.16 | 335 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 6/11/2016 - 14:40 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Goraj Marcin SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 25.51 | 500 | |||
2. | Batko Karol SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 25.75 | 487 | |||
3. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.07 | 469 | |||
4. | Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 26.93 | 425 | |||
5. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 27.30 | 408 | |||
6. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 27.45 | 402 | |||
7. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 27.51 | 399 | |||
8. | Docew Maksymilian | 02 | Wisła Kraków | 27.81 | 386 | |||
Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 27.81 | 386 | ||||
10. | Woźniak Łukasz SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 27.91 | 382 | |||
11. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 28.07 | 376 | |||
12. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 28.56 | 356 | |||
13. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.06 | 338 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 6/11/2016 - 14:40 | Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 27.79 | 387 | |||
2. | Szastak Błażej | 03 | Wisła Kraków | 28.04 | 377 | |||
3. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 28.22 | 370 | |||
4. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 28.95 | 342 | |||
5. | Kraus Wiktor | 03 | Wisła Kraków | 28.99 | 341 | |||
6. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.00 | 340 | |||
7. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 29.07 | 338 | |||
8. | Koryciński Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.13 | 336 | |||
9. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 30.20 | 301 | |||
10. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 30.25 | 300 | |||
11. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 30.83 | 283 | |||
12. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 30.92 | 281 | |||
13. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 31.32 | 270 | |||
14. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 32.48 | 242 | |||
15. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 32.57 | 240 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 6/11/2016 - 14:50 | Kobiet, 200m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zawisza Alina SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:26.39 | 540 | 34.66 | 37.19 | 37.68 | 36.86 | |||
2. | Zawadzka Anna | 00 | Wodnik 29 Tychy | 2:33.96 | 464 | 36.34 | 38.40 | 39.97 | 39.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 6/11/2016 - 14:50 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:24.61 | 560 | 34.04 | 36.28 | 37.14 | 37.15 | |||
2. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 2:27.01 | 533 | 35.12 | 37.69 | 37.65 | 36.55 | |||
3. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:27.10 | 532 | 34.11 | 37.54 | 38.50 | 36.95 | |||
4. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 2:28.64 | 516 | 36.36 | 38.41 | 37.83 | 36.04 | |||
5. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:34.66 | 458 | 36.19 | 38.81 | 39.80 | 39.86 | |||
6. | Woźniak Karolina SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:38.24 | 427 | 36.76 | 39.45 | 41.14 | 40.89 | |||
7. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:38.67 | 424 | 38.49 | 39.93 | 40.36 | 39.89 | |||
8. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:42.79 | 392 | 37.36 | 41.13 | 43.00 | 41.30 | |||
9. | Kumorek Kamila | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:46.61 | 366 | 38.09 | 42.73 | 43.70 | 42.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 6/11/2016 - 14:50 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Klimek Marta SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:32.93 | 473 | 35.83 | 39.03 | 39.43 | 38.64 | |||
2. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:36.49 | 442 | 38.17 | 39.78 | 40.05 | 38.49 | |||
3. | Krawczyk Nikola SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:37.90 | 430 | 36.13 | 39.95 | 41.64 | 40.18 | |||
4. | Drzazga Emilia SO | 03 | Victoria Kozy | 2:41.34 | 403 | 37.83 | ||||||
5. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:43.55 | 387 | 39.29 | 41.81 | 41.84 | 40.61 | |||
6. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 2:48.41 | 354 | 41.25 | 43.40 | 43.66 | 40.10 | |||
7. | Wróbel Zofia SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:50.94 | 339 | 40.43 | 44.12 | 44.94 | 41.45 | |||
8. | Iwańska Barbara | 03 | Korona Kraków | 2:53.51 | 324 | 41.41 | 43.77 | 44.81 | 43.52 | |||
9. | Kumor Aleksandra SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:55.97 | 311 | 42.20 | 44.29 | 46.10 | 43.38 |
PK | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:45.69 | 372 | 38.71 | 42.71 | 42.79 | 41.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 6/11/2016 - 15:05 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 2:11.16 | 522 | 31.91 | 34.27 | 33.52 | 31.46 | |||
2. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 2:16.83 | 460 | 31.82 | 34.56 | 35.40 | 35.05 | |||
3. | Szczepaniak Paweł SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:17.94 | 449 | 31.91 | 34.84 | 35.96 | 35.23 | |||
4. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:19.47 | 434 | 32.07 | 34.85 | 36.10 | 36.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 6/11/2016 - 15:05 | Chłopców, 200m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:16.95 | 458 | 31.78 | 34.97 | 35.40 | 34.80 | |||
2. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 2:18.10 | 447 | 32.78 | 35.42 | 35.20 | 34.70 | |||
3. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:24.74 | 388 | 34.66 | 37.55 | |||||
4. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:25.04 | 386 | 32.26 | 36.25 | 38.07 | 38.46 | |||
5. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:25.72 | 380 | 34.84 | 1:15.68 | |||||
6. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:29.29 | 354 | 35.62 | 38.50 | 38.51 | 36.66 | |||
7. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:36.03 | 310 | 38.66 | 40.54 | 39.52 | 37.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 6/11/2016 - 15:05 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Krupa Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:22.27 | 409 | 34.20 | 36.77 | 36.52 | 34.78 | |||
2. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 2:25.76 | 380 | 34.59 | 37.74 | 38.28 | 35.15 | |||
3. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:31.86 | 336 | 35.48 | 39.02 | 39.33 | 38.03 | |||
4. | Więzik Jan SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:37.16 | 303 | 37.19 | 39.78 | 41.00 | 39.19 | |||
5. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:37.33 | 302 | 37.92 | 40.10 | 40.19 | 39.12 | |||
6. | Miodoński Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:38.80 | 294 | 39.18 | 40.96 | 41.58 | 37.08 | |||
7. | Hanf Szymon | 03 | Korona Kraków | 2:39.79 | 288 | 39.31 | 40.82 | 40.92 | 38.74 | |||
8. | Kraus Wiktor | 03 | Wisła Kraków | 2:41.59 | 279 | 38.82 | 41.22 | 41.88 | 39.67 | |||
9. | Para Mikołaj SO | 03 | Płetwal Zakopane | 2:44.85 | 263 | 38.27 | 42.09 | 42.57 | 41.92 | |||
10. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 2:47.59 | 250 | 40.59 | 42.56 | 42.52 | 41.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 6/11/2016 - 15:19 | Kobiet, 200m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Musioł Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:20.38 | 618 | 32.48 | 35.98 | 36.33 | 35.59 | |||
2. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:22.27 | 594 | 32.24 | 36.65 | 37.72 | 35.66 | |||
3. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:31.56 | 491 | 33.96 | 37.85 | 39.56 | 40.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 6/11/2016 - 15:19 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Litwin Andrea SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:26.48 | 544 | 33.27 | 37.79 | 38.25 | 37.17 | |||
2. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 2:31.78 | 489 | 34.86 | 40.01 | 39.34 | 37.57 | |||
3. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:34.03 | 468 | 33.98 | 39.28 | 40.10 | 40.67 | |||
4. | Hojoł Agata SK | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:34.77 | 461 | 34.68 | 39.43 | 40.18 | 40.48 | |||
5. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:35.46 | 455 | 34.19 | 39.42 | 40.41 | 41.44 | |||
6. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:38.89 | 426 | 34.91 | 40.99 | 42.10 | 40.89 | |||
7. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:43.36 | 392 | 36.10 | 41.84 | 42.80 | 42.62 | |||
8. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 2:47.77 | 362 | 37.25 | 42.34 | 44.31 | 43.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 6/11/2016 - 15:19 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 2:35.86 | 451 | 35.20 | 40.18 | |||||
2. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:45.49 | 377 | 35.21 | 41.55 | 43.68 | 45.05 | |||
3. | Ptaszyńska Weronika SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:47.79 | 362 | 36.31 | 42.25 | 44.43 | 44.80 | |||
4. | Szkurat Martyna SO | 03 | Płetwal Zakopane | 2:53.15 | 329 | 36.08 | 42.96 | 46.07 | 48.04 | |||
5. | Kuziów Martyna SO | 03 | Victoria Kozy | 2:53.68 | 326 | 36.29 | 42.43 | 46.89 | 48.07 | |||
6. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 2:56.86 | 309 | 39.26 | 46.24 | 45.88 | 45.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 6/11/2016 - 15:30 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:07.41 | 618 | 29.23 | 32.92 | 32.50 | 32.76 | |||
2. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:07.43 | 618 | 28.94 | 33.04 | 32.85 | 32.60 | |||
3. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 2:12.18 | 554 | 27.67 | 32.62 | 34.31 | 37.58 | |||
4. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:15.31 | 516 | 30.35 | 35.11 | 35.44 | 34.41 | |||
5. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 2:16.25 | 505 | 30.29 | 34.36 | 35.68 | 35.92 | |||
6. | Pawliniak Mariusz | 99 | Wodnik 29 Tychy | 2:19.04 | 475 | 32.02 | 36.01 | 35.95 | 35.06 | |||
7. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:19.27 | 473 | 30.71 | 35.13 | 36.14 | 37.29 | |||
8. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 2:20.29 | 463 | 30.76 | 36.49 | 37.43 | 35.61 | |||
9. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:21.30 | 453 | 30.62 | 35.14 | 36.78 | 38.76 | |||
10. | Kłaput Bartosz SK | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:22.60 | 441 | 31.14 | 37.04 | 38.03 | 36.39 | |||
11. | Sumara Konrad | 00 | Wisła Kraków | 2:35.70 | 338 | 34.05 | 39.99 | 41.00 | 40.66 | |||
12. | Ryś Szymon | 00 | Wisła Kraków | 2:40.42 | 309 | 34.24 | 41.00 | 42.72 | 42.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 6/11/2016 - 15:30 | Chłopców, 200m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:21.14 | 455 | 32.19 | 37.17 | 35.67 | 36.11 | |||
2. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 2:25.94 | 411 | 32.63 | 37.83 | 38.03 | 37.45 | |||
3. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:30.51 | 375 | 33.42 | 38.27 | 39.26 | 39.56 | |||
4. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 2:41.79 | 302 | 35.25 | 41.16 | 43.93 | 41.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 6/11/2016 - 15:30 | Chłopców, 200m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Malarz Marcin SO | 03 | Victoria Kozy | 2:32.67 | 359 | 33.29 | 38.19 | 41.40 | 39.79 | ||||
2. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:33.71 | 352 | 32.55 | 38.67 | 40.99 | 41.50 | ||||
3. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:47.48 | 272 | 35.84 | 41.86 | 44.50 | 45.28 | ||||
DYSKW. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 15:37) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 6/11/2016 - 15:44 | Kobiet, 200m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:41.40 | 579 | 37.13 | 41.11 | 41.69 | 41.47 | |||
2. | Podleśny Emilia | 00 | Wisła Kraków | 3:06.60 | 375 | 43.36 | 47.35 | 48.08 | 47.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 6/11/2016 - 15:44 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:48.08 | 513 | 38.55 | 42.40 | 43.63 | 43.50 | |||
2. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:55.47 | 451 | 39.74 | 44.78 | 45.57 | 45.38 | |||
3. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:56.85 | 440 | 41.82 | 45.89 | 45.01 | 44.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 6/11/2016 - 15:44 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dach wiktoria SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:51.28 | 484 | 38.43 | 42.79 | 44.48 | 45.58 | ||||
2. | Budzińska Paulina SO | 03 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 3:00.32 | 415 | 41.97 | 47.10 | 46.25 | 45.00 | ||||
3. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:04.74 | 386 | 42.66 | 47.43 | 47.48 | 47.17 | ||||
DYSKW. | Sadlik Martyna SO | 03 | Unia Oświęcim | ||||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 15:49) |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 6/11/2016 - 15:52 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Hołub Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 2:23.52 | 591 | 31.98 | 36.99 | 38.22 | 36.33 | |||
2. | Bieg Oskar | 00 | Wodnik 29 Tychy | 2:23.90 | 586 | 33.32 | 37.38 | 37.43 | 35.77 | |||
3. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:24.06 | 584 | 32.92 | 36.33 | 37.03 | 37.78 | |||
4. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:29.71 | 521 | 33.61 | 38.10 | 38.85 | 39.15 | |||
5. | Skierski Radosław | 00 | Wodnik 29 Tychy | 2:30.41 | 513 | 35.20 | 39.43 | 38.66 | 37.12 | |||
6. | Szczepaniak Paweł SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:37.53 | 447 | 33.05 | 39.77 | 41.87 | 42.84 | |||
7. | Piętka Marcin | 99 | Wisła Kraków | 2:39.86 | 428 | 35.95 | 41.56 | 41.51 | 40.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 6/11/2016 - 15:52 | Chłopców, 200m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:31.50 | 502 | 35.17 | 39.09 | 38.72 | 38.52 | |||
2. | Rogulin Bogdan SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:34.89 | 470 | 35.39 | 39.42 | 39.70 | 40.38 | |||
3. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:41.87 | 412 | 36.92 | 41.59 | 43.22 | 40.14 | |||
4. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:51.85 | 344 | 38.27 | 43.69 | 45.18 | 44.71 | |||
5. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:53.94 | 332 | 38.71 | 44.24 | 45.76 | 45.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 6/11/2016 - 15:52 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Krupa Mateusz SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:38.86 | 436 | 36.54 | 40.54 | 41.02 | 40.76 | |||
2. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:40.18 | 425 | 36.05 | 41.42 | 41.94 | 40.77 | |||
3. | Szydłowski Erwin SO | 03 | Unia Oświęcim | 2:44.12 | 395 | 42.46 | 42.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 6/11/2016 - 16:03 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:08.77 | 572 |
Kołodziej Katarzyna SO Musioł Wiktoria SO | 00 98 | 29.87 29.81 | 1:02.01 1:01.89 | Adamiec Dominika SO Pisarek Justyna SO | 99 00 | 29.98 29.73 | 1:03.02 1:01.85 |
2. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:11.78 | 551 |
Lewandowska Natalia SO Zięba Gabriela SO | 01 01 | 29.37 29.56 | 1:00.65 1:02.25 | Przewoźniak Partycja SO Rzepczyńska Patrycja SO | 01 99 | 31.22 30.51 | 1:05.13 1:03.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 6/11/2016 - 16:03 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 4:10.18 | 562 |
Serafin Magdalena Litwin Andrea SK | 01 01 | 29.77 29.48 | 1:02.33 1:01.70 | Pogorzelska Laura SK Śmietana Karolina | 01 01 | 30.01 29.84 | 1:03.09 1:03.06 |
2. | 2002 UKP ,,UNIA'' OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 4:21.48 | 492 |
Nowak Zuzanna SO Prochownik Martyna SO | 02 02 | 30.65 31.18 | 1:04.18 1:04.59 | Pawłowska Julia SO Kapcińska Maja SO | 02 02 | 32.20 31.80 | 1:06.67 1:06.04 |
3. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 4:23.37 | 482 |
Miłek Marcelina Spórna Weronika | 02 02 | 30.61 | 1:06.29 1:06.48 | Kulisiewicz Adrianna Król Wiktoria | 02 02 | 31.33 30.49 | 1:06.34 1:04.26 |
4. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 4:31.78 | 438 |
Hojoł Agata SK Cholewa Karolina SK | 01 01 | 32.96 32.33 | 1:09.58 1:07.62 | Rolnicka Oliwia Ochał Maja | 01 01 | 31.91 32.85 | 1:06.52 1:08.06 |
5. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:34.88 | 424 |
Tomera Roksana SO Woźniak Karolina SO | 02 02 | 32.70 31.90 | 1:08.35 1:05.73 | Pałka Aleksandra SO Misiejuk Aldona SO | 02 01 | 33.76 32.91 | 1:11.77 1:09.03 |
6. | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 4:38.63 | 407 |
Widurska Kinga Owsianowska Sara | 02 02 | 32.34 33.94 | 1:10.04 1:10.71 | Kumorek Kamila Adamska Zuzanna | 02 02 | 32.91 32.30 | 1:08.24 1:09.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 6/11/2016 - 16:03 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 4:24.83 | 474 |
Klimek Marta SO Dach wiktoria SO | 03 03 | 30.64 32.03 | 1:03.79 1:07.42 | Wróbel Zofia SO Krawczyk Nikola SO | 03 03 | 32.81 31.06 | 1:07.99 1:05.63 |
2. | SMS Galicja Kraków 7 | SMS Galicja Kraków | 4:30.86 | 443 |
Kozdęba Karolina Gwiazdowska Wiktoria | 03 03 | 30.87 31.70 | 1:03.80 1:07.76 | Jodłowska Zuzanna Tasak Aleksandra | 03 03 | 33.24 33.24 | 1:10.05 1:09.25 |
3. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 4:31.38 | 440 |
Szkurat Martyna SO Drzazga Emilia SO | 03 03 | 31.36 33.05 | 1:05.68 1:10.26 | Kuziów Martyna SO Budzińska Paulina SO | 03 03 | 31.51 33.73 | 1:06.40 1:09.04 |
4. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:48.93 | 365 |
Ptaszyńska Weronika SO Kumor Aleksandra SO | 03 03 | 35.14 | 1:10.45 1:12.69 | Sadlik Martyna SO Wąsik Julia SO | 03 03 | 36.12 34.11 | 1:14.70 1:11.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 6/11/2016 - 16:19 | Mężczyzn, 4 x 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | 3:33.86 | 629 |
Łabuz Rafał Kurleto Piotr | 95 00 | 24.97 25.69 | 52.14 54.02 | Hołub Maciej Buczkowski Kamil | 95 96 | 26.24 25.35 | 53.57 54.13 |
2. | SMS Oświęcim 2 | SMS Oświęcim | 3:41.85 | 564 |
Butkiewicz Władysław SO Wasiuk Jakub SO | 00 99 | 26.91 26.98 | 54.85 56.34 | Krulikowski Maciej SO Nowak Jan | 99 02 | 26.27 26.68 | 54.44 56.22 |
3. | AZS AGH Kraków 2 | AZS AGH Kraków | 3:43.39 | 552 |
Litwa Krzysztof Tombarkiewicz Józef | 96 97 | 26.68 25.92 | 55.17 53.30 | Bator Kacper Lechowicz Filip | 00 97 | 28.72 25.84 | 59.88 55.04 |
4. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 3:45.35 | 538 |
Topolski Arkadiusz SO Michalczyk Andrzej SO | 98 00 | 26.37 25.76 | 56.67 55.24 | Drozd Tymoteusz SO Hojda Bartłomiej SO | 99 98 | 27.98 26.66 | 56.98 56.46 |
5. | Wisła Kraków 2 | Wisła Kraków | 3:48.98 | 512 |
Maciąg Piotr Włodarczyk Bruno | 99 00 | 27.04 27.32 | 56.30 56.80 | Plutecki Dawid Piętka Marcin | 00 99 | 27.17 27.49 | 58.30 57.58 |
6. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 4:03.94 | 424 |
Mayerberg Kacper SO Moryl Wojciech SO | 00 02 | 29.46 29.12 | 59.80 1:01.42 | Stańczyk Jarema SO Głąb Karol SO | 02 99 | 29.55 28.47 | 1:02.09 1:00.63 |
7. | Wisła Kraków 3 | Wisła Kraków | 4:12.71 | 381 |
Maciąg Wojciech Sumara Konrad | 02 00 | 28.89 | 1:00.71 1:00.75 | Docew Maksymilian Ryś Tymon | 02 02 | 31.21 31.36 | 1:06.08 1:05.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 6/11/2016 - 16:19 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 3:54.07 | 480 |
Goraj Marcin SK Batko Karol SK | 01 01 | 27.68 28.04 | 57.00 1:00.01 | Astashev Bogdan Dudzik Sebastian SK | 01 01 | 28.94 27.43 | 59.01 58.05 |
2. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 3:57.67 | 458 |
Woźniak Łukasz SK Twardowski Piotr | 01 01 | 29.41 28.76 | 1:01.30 59.93 | Wójcik Paweł Sosna Tomasz SK | 01 01 | 28.06 27.77 | 59.06 57.38 |
3. | II GMS OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 3:58.96 | 451 |
Orzechowski Michał SO Janik Jakub SO | 01 01 | 28.33 | Kramarczyk Jakub SO Rogulin Bogdan SO | 01 01 | 29.70 27.52 | 1:01.48 59.42 |
4. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 4:03.46 | 426 |
Mazur Bartosz Pniak Bartosz | 02 02 | 29.66 29.54 | 1:01.83 1:02.30 | Augustyn Jan Pająk Jakub | 02 02 | 28.84 27.88 | 1:00.36 58.97 |
5. | I GMS OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 4:05.49 | 416 |
Michałowski Tomasz SO Lewandowski Jakub SO | 02 02 | 28.06 29.65 | 58.66 1:01.95 | Płatek Maciej SO Gałuszka Bruno SO | 02 02 | 30.94 28.66 | 1:05.47 59.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 6/11/2016 - 16:19 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 4:09.33 | 397 |
Daszkiewicz Michał SO Krupa Mateusz SO | 03 03 | 29.19 29.87 | 1:00.26 1:01.54 | Więzik Jan SO Sieprawski Roch SO | 03 03 | 29.87 30.39 | 1:02.90 1:04.63 |
2. | SMS Galicja Kraków 6 | SMS Galicja Kraków | 4:12.67 | 381 |
Koryciński Kamil Lewicki Filip | 03 03 | 30.74 29.09 | 1:04.64 1:01.23 | Sowa Łukasz Żukowski Kamil | 03 03 | 30.42 29.70 | 1:03.88 1:02.92 |
3. | SMS Oświęcim 1 | SMS Oświęcim | 4:16.93 | 363 |
Malarz Marcin SO Para Mikołaj SO | 03 03 | 29.46 31.17 | 1:00.47 1:06.44 | Szydłowski Erwin SO Danikiewicz Dawid SO | 03 03 | 32.31 29.16 | 1:08.08 1:01.94 |
4. | SMS Galicja Kraków 7 | SMS Galicja Kraków | 4:29.29 | 315 |
Dybowski Jan Sikora Kacper | 03 03 | 31.48 31.72 | 1:06.58 1:06.15 | Basa Szymon Gwóźdź Kacper | 03 03 | 31.92 33.31 | 1:07.58 1:08.98 |
5. | SMS Galicja Kraków 8 | SMS Galicja Kraków | 4:43.32 | 270 |
Wanat Grzegorz Skrzypek Filip | 03 03 | 32.48 33.64 | 1:08.44 1:11.90 | Płoskonka Jakub Fortuna Filip | 03 03 | 34.30 33.49 | 1:12.06 1:10.92 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |