Małopolska Liga Dzieci Memoriał Andrzeja Kiełbusiewicza Tarnów, 28/11/2015 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 200m dowolny (18) | 2:48.00 | 50m motylkowy (6) | 37.50 | ||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 200m dowolny (19) | 2:38.00 | 50m motylkowy (7) | 35.00 | ||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 100m klasyczny (14) | 1:27.00 | 100m zmienny (20) | 1:18.50 |
Banach Oliwia | 06 | 04006 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 36.95 43.23 | 50m klasyczny (12) | 45.03 | |||
Jakubas Oliwia | 06 | 04006 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 40.93 45.14 | 25m motylkowy (4) | 20.36 | |||
Janczyk Nikola | 06 | 04006 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (12) | 39.94 NT | 25m motylkowy (4) | 20.82 | |||
Kozłowski Karol | 05 | 04006 | 50m dowolny (3) 100m grzbietowy (11) | 39.96 NT | 50m motylkowy (7) | NT | |||
Micyk Wiktoria | 06 | 04006 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 37.42 45.37 | 25m motylkowy (4) | 18.40 | |||
Oliwkiewicz Natalia | 05 | 04006 | 100m grzbietowy (10) 100m klasyczny (14) | 1:28.98 1:40.82 | 50m motylkowy (6) | NT | |||
Piestrzyńska Kinga | 06 | 04006 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (12) | 45.27 49.57 | 25m motylkowy (4) | 20.18 |
Basta Nina | 06 | 00306 | 100306600145 | 50m klasyczny (12) | 51.14 | 25m motylkowy (4) | 30.06 | ||
Haluch Konrad | 06 | 00306 | 100306700143 | 50m grzbietowy (9) | 48.08 | 50m klasyczny (13) | 57.56 | ||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 50m grzbietowy (9) | 45.17 | 50m klasyczny (13) | 46.94 | ||
Podkowa Oskar | 06 | 00306 | 100306700196 | 100m dowolny (17) | 1:39.64 | 50m klasyczny (13) | 51.23 | ||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 200m dowolny (19) | 2:59.97 | 50m motylkowy (7) | 36.45 | ||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 100306600148 | 50m grzbietowy (8) | 53.70 | 50m klasyczny (12) | 58.94 |
Korona | 00306 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 11 lat | 2:55.90 |
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 50m dowolny (3) | 34.90 | 25m motylkowy (5) | 19.00 | |||
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 103206600043 | 50m dowolny (2) | 34.12 | 50m motylkowy (6) | 43.00 | ||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 50m dowolny (3) | 30.12 | 100m grzbietowy (11) | 1:16.00 | ||
Szynalik Anna | 06 | 03206 | 50m dowolny (2) | 40.00 | 50m klasyczny (12) | 50.00 | |||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 103206600049 | 50m klasyczny (12) | 48.00 | 25m motylkowy (4) | 20.00 |
Bukowska Ola | 05 | 04206 | 50m dowolny (2) | 34.00 | 100m klasyczny (14) | 1:24.50 | |||
Janik Anna | 05 | 04206 | 200m dowolny (18) | 2:43.00 | 100m grzbietowy (10) | 1:20.00 | |||
Kołaciak Tymek | 06 | 04206 | 50m dowolny (3) | 40.00 | 100m zmienny (21) | 1:58.00 | |||
Lena Brzoza | 06 | 04206 | 50m dowolny (2) | 34.00 | 100m dowolny (16) | 1:16.00 | |||
Mleczko Jakub | 06 | 04206 | 50m dowolny (3) | 43.00 | 100m dowolny (17) | 1:33.00 | |||
Tworek Wiktor | 05 | 04206 | 50m dowolny (3) | 37.00 | 200m dowolny (19) | 3:03.00 |
Płetwal Zakopane 1 Płetwal Zakopane 1 | 04206 04206 | 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane Mieszane | 11 lat 11 lat | 2:29.00 2:43.00 |
Basiaga Patryk | 05 | 01406 | 101406700095 | 50m dowolny (3) | 33.55 | 100m grzbietowy (11) | 1:26.92 | ||
Brońska Julia | 05 | 01406 | 100m grzbietowy (10) | 1:30.52 | 50m motylkowy (6) | 38.62 | |||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 101406600098 | 200m dowolny (18) | 2:45.03 | 100m grzbietowy (10) | 1:27.89 | ||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 101406700120 | 100m klasyczny (15) | 1:25.64 | 100m zmienny (21) | 1:17.91 | ||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 50m dowolny (3) | 33.96 | 200m dowolny (19) | 2:55.00 | |||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 101406700070 | 100m grzbietowy (11) | 1:20.77 | 100m klasyczny (15) | 1:30.25 | ||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 50m dowolny (2) | 37.37 | 100m dowolny (16) | 1:26.19 |
STP Nowy Sącz 1 | 01406 | 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane | 11 lat | 2:29.00 |
Banek Filip | 05 | 02606 | 50m dowolny (3) | 36.62 | 50m motylkowy (7) | NT | |||
Curyło Adrian | 05 | 02606 | 50m dowolny (3) | 43.41 | |||||
Dziurda Bartosz | 06 | 02606 | 50m dowolny (3) | 52.53 | |||||
Morawiec Gabriela | 05 | 02606 | 50m dowolny (2) | 51.75 | |||||
Łuszcz Jędrzej | 05 | 02606 | 50m dowolny (3) | 45.71 | 100m klasyczny (15) | NT |
Firek Oliwia | 06 | 00506 | 50m dowolny (2) | 41.46 | 25m motylkowy (4) | 23.15 | |||
Proszek Jan | 06 | 00506 | 50m dowolny (3) | 37.74 | 50m klasyczny (13) | 50.92 | |||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 50m dowolny (3) | 33.99 | 100m klasyczny (15) | 1:37.31 |
Bysiek Oliwia | 06 | 03706 | 103706600073 | 25m motylkowy (4) | 21.11 | 100m zmienny (20) | NT | ||
Czyż Adam | 06 | 03706 | 103706700074 | 50m klasyczny (13) | 44.22 | 100m zmienny (21) | 1:25.73 | ||
Filipiak Julia | 06 | 03706 | 100m dowolny (16) | 1:25.39 | 25m motylkowy (4) | 20.90 | |||
Gniewek Oliwia | 05 | 03706 | 103706600055 | 50m dowolny (2) | 39.34 | 100m klasyczny (14) | 2:09.48 | ||
Herbuś Gabriela | 05 | 03706 | 103706600052 | 100m klasyczny (14) | 1:55.76 | 100m zmienny (20) | 1:54.96 | ||
Ilnicka Amelia | 06 | 03706 | 103706600077 | 50m dowolny (2) | 37.09 | 50m grzbietowy (8) | 44.15 | ||
Kaleta Oliwia | 06 | 03706 | 103706600083 | 50m dowolny (2) | 41.05 | 100m dowolny (16) | 1:31.08 | ||
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 103706700030 | 100m klasyczny (15) | 1:31.87 | 100m zmienny (21) | 1:23.47 | ||
Kercel Emilia | 05 | 03706 | 103706600044 | 200m dowolny (18) | 2:42.48 | 100m grzbietowy (10) | 1:31.23 | ||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 50m dowolny (3) | 37.83 | 100m grzbietowy (11) | 1:42.72 | ||
Kopta Piotr | 06 | 03706 | 103706700078 | 50m grzbietowy (9) | 46.52 | 25m motylkowy (5) | 18.90 | ||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 50m dowolny (2) | 40.13 | 100m grzbietowy (10) | NT | |||
Krzystek Igor | 06 | 03706 | 50m dowolny (3) | 39.76 | 100m zmienny (21) | 1:42.29 | |||
Limanówka Aleksandra | 06 | 03706 | 103706600087 | 50m klasyczny (12) | 48.25 | 100m zmienny (20) | NT | ||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | 103706600050 | 50m dowolny (2) | 40.55 | 100m zmienny (20) | 1:43.89 | ||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 103706600057 | 50m dowolny (2) | 39.29 | 100m grzbietowy (10) | 1:40.25 | ||
Mroczek Joanna | 06 | 03706 | 103706600088 | 50m dowolny (2) | NT | 50m klasyczny (12) | 52.36 | ||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600043 | 100m grzbietowy (10) | 1:34.58 | 100m zmienny (20) | 1:36.59 | ||
Pituła Julia | 05 | 03706 | 103706600033 | 100m klasyczny (14) | 1:47.92 | 100m zmienny (20) | 1:36.91 | ||
Popiela Jakub | 05 | 03706 | 50m dowolny (3) | 42.56 | 100m grzbietowy (11) | 1:42.34 | |||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 103706700034 | 50m motylkowy (7) | 45.81 | 100m zmienny (21) | 1:44.44 | ||
Smurzyńska Julia | 06 | 03706 | 103706600079 | 50m klasyczny (12) | 45.86 | 100m zmienny (20) | 1:35.86 | ||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 100m grzbietowy (11) | 1:37.12 | 100m klasyczny (15) | 1:59.03 | |||
Weiss Weronika | 05 | 03706 | 103706600048 | 100m grzbietowy (10) | 1:26.76 | 100m klasyczny (14) | 1:40.67 | ||
Woźniak Natalia | 05 | 03706 | 103706600035 | 100m grzbietowy (10) | 1:29.32 | 100m zmienny (20) | 1:35.30 | ||
Węgrzyn Arkadiusz | 06 | 03706 | 50m grzbietowy (9) | NT | 25m motylkowy (5) | NT | |||
Włosik Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600047 | 100m grzbietowy (10) | NT | 100m zmienny (20) | 1:26.69 | ||
Zamojski Kajetan | 05 | 03706 | 103706700036 | 200m dowolny (19) | 3:15.49 | 100m grzbietowy (11) | 1:40.15 | ||
Ćwikliński Maciej | 06 | 03706 | 103706700076 | 50m dowolny (3) | 58.31 | 50m grzbietowy (9) | 49.68 | ||
Łapka Aurelia | 05 | 03706 | 103706600054 | 50m dowolny (2) | 39.83 | 100m klasyczny (14) | 1:45.08 | ||
Łopuch Jakub | 05 | 03706 | 103706700041 | 100m klasyczny (15) | 1:36.31 | 100m zmienny (21) | 1:33.56 |
Akademia Sportu Progres 2005 Akademia Sportu Progres 2005 Akademia Sportu Progres 2006 Akademia Sportu Progres 2005 Siemacha ASP Kraków 1 Siemacha ASP Kraków 2 | 03706 03706 03706 03706 03706 03706 | 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 11 lat 11 lat 10 lat 11 lat 10 lat 10 lat | 2:24.54 2:34.98 2:35.87 2:24.56 NT NT |
Kania Kamila | 05 | 03506 | 103506600036 | 200m dowolny (18) | 2:26.50 | 50m motylkowy (6) | 34.87 | ||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03506 | 103506600038 | 200m dowolny (18) | 2:45.26 | 100m klasyczny (14) | 1:30.49 | ||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03506 | 103506500039 | 200m dowolny (18) | 2:48.72 | 100m grzbietowy (10) | 1:28.15 |
Cichy Julia | 06 | 02106 | 50m dowolny (2) | 41.46 | 50m grzbietowy (8) | 49.03 |
Balcerzyk Michał | 06 | 01806 | 100m dowolny (17) | NT | 50m klasyczny (13) | 46.20 | |||
Jarzyna Jagna | 06 | 01806 | 100m dowolny (16) | NT | 25m motylkowy (4) | NT | |||
Kołodziejczyk Gabriela | 05 | 01806 | 200m dowolny (18) | NT | 50m motylkowy (6) | NT | |||
Oczkowicz Mikołaj | 06 | 01806 | 50m grzbietowy (9) | 41.84 | 100m zmienny (21) | NT | |||
Radziszewski Andrzej | 05 | 01806 | 100m klasyczny (15) | NT | 50m motylkowy (7) | NT | |||
Skalska Zofia | 05 | 01806 | 200m dowolny (18) | NT | 100m klasyczny (14) | NT | |||
Zaremba Igor | 05 | 01806 | 50m dowolny (3) | 42.95 | 100m klasyczny (15) | NT | |||
Śpiewla Aniela | 06 | 01806 | 50m grzbietowy (8) | 52.09 | 50m klasyczny (12) | 59.65 | |||
Świeży Paweł | 05 | 01806 | 50m dowolny (3) | 37.15 | 100m grzbietowy (11) | NT |
Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2 Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2 | 01806 01806 01806 01806 | 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | Open Open Open Open | NT NT NT NT |
Bartuś Maria | 05 | 00906 | 200m dowolny (18) | 2:55.70 | 100m grzbietowy (10) | 1:25.60 | |||
Chrobak Bartek | 06 | 00906 | 100m dowolny (17) | 1:30.55 | 50m grzbietowy (9) | 48.99 | |||
Chrobak Tomasz | 06 | 00906 | 50m klasyczny (13) | NT | 25m motylkowy (5) | 25.00 | |||
Czerwiec Karolina | 06 | 00906 | 50m dowolny (2) | NT | 50m klasyczny (12) | NT | |||
Dawiec Teodor | 06 | 00906 | 50m dowolny (3) | NT | 50m grzbietowy (9) | NT | |||
Dawiec Tymoteusz | 06 | 00906 | 50m dowolny (3) | NT | 25m motylkowy (5) | NT | |||
Kubasiak Jan | 06 | 00906 | 50m dowolny (3) | 39.40 | 25m motylkowy (5) | NT | |||
Laskowski Maciej | 06 | 00906 | 50m dowolny (3) | 38.77 | 50m klasyczny (13) | 50.00 | |||
Olszewski Eryk | 06 | 00906 | 50m dowolny (3) | NT | 50m grzbietowy (9) | NT | |||
Pajerski Jakub | 05 | 00906 | 200m dowolny (19) | 2:39.61 | 100m grzbietowy (11) | 1:29.27 | |||
Urbanik Laura | 06 | 00906 | 50m dowolny (2) | NT | 50m grzbietowy (8) | NT | |||
Wawro Jakub | 06 | 00906 | 50m klasyczny (13) | NT | 25m motylkowy (5) | 22.30 | |||
Zahuta Julia | 06 | 00906 | 50m dowolny (2) | NT | 50m klasyczny (12) | NT | |||
Zając Maciej | 06 | 00906 | 50m dowolny (3) | NT | 25m motylkowy (5) | NT | |||
Ziółko Wiktor | 05 | 00906 | 50m dowolny (3) | 34.79 | 100m grzbietowy (11) | 1:30.24 |
Kmita Zabierzów 1 Kmita Zabierzów 1 | 00906 00906 | 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m dowolny (22) | Mieszane Mieszane | 10 lat 10 lat | 2:40.00 2:40.00 |
Choma Maksym | 06 | 03306 | 103306700039 | 50m dowolny (3) | 34.75 | 50m grzbietowy (9) | 40.95 | ||
Janik Julia | 06 | 03306 | 103306600042 | 50m dowolny (2) | 32.94 | 50m grzbietowy (8) | 36.80 | ||
Jarosz Helena | 06 | 03306 | 103306600043 | 100m dowolny (16) | 1:13.83 | 50m klasyczny (12) | 43.16 | ||
Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 103306600044 | 50m klasyczny (12) | 45.17 | 100m zmienny (20) | 1:31.51 | ||
Kuś Wiktor | 06 | 03306 | 103306700046 | 100m dowolny (17) | 1:18.08 | 50m grzbietowy (9) | 39.45 | ||
Nosowicz Mikołaj | 06 | 03306 | 103306700049 | 50m klasyczny (13) | 43.39 | 100m zmienny (21) | 1:35.70 | ||
Polarz Lena | 06 | 03306 | 103306600051 | 50m dowolny (2) | 35.55 | 100m zmienny (20) | 1:31.70 | ||
Tomsia Oliwia | 06 | 03306 | 103306600052 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (16) | 35.91 1:20.25 | 50m grzbietowy (8) | 43.59 | ||
Waśko Faustyna | 06 | 03306 | 103306600053 | 50m grzbietowy (8) 25m motylkowy (4) | 45.12 19.80 | 100m zmienny (20) | 1:34.75 | ||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | 03306 | 103306700054 | 50m dowolny (3) 100m dowolny (17) | 37.52 1:22.95 | 25m motylkowy (5) | 18.12 |
Omega Olkusz 1 Omega Olkusz 1 | 03306 03306 | 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane Mieszane | Open Open | 2:20.00 2:23.80 |
Bandura Kinga | 05 | 03606 | 103606600203 | 50m dowolny (2) | 41.50 | 100m grzbietowy (10) | 1:39.35 | ||
Bednarski Kacper | 06 | 03606 | 103606700236 | 50m klasyczny (13) 25m motylkowy (5) | NT NT | 100m zmienny (21) | NT | ||
Borowski Dominik | 06 | 03606 | 103606700238 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (9) | 53.39 55.96 | 50m klasyczny (13) | 57.54 | ||
Caba Stanisław | 06 | 03606 | 103606700240 | 50m dowolny (3) | 38.80 | 50m grzbietowy (9) | 44.70 | ||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 50m dowolny (3) 200m dowolny (19) | 37.89 3:05.83 | 100m zmienny (21) | 1:35.39 | ||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 103606600205 | 50m dowolny (2) | 39.16 | 25m motylkowy (4) | NT | ||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 50m dowolny (3) | 31.48 | 100m zmienny (21) | 1:18.99 | ||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 200m dowolny (18) | 2:50.32 | 100m zmienny (20) | 1:30.58 | ||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 25m motylkowy (5) | NT | 100m zmienny (21) | 1:29.91 | ||
Iheanacho Aleksander | 05 | 03606 | |||||||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 50m motylkowy (7) | 44.24 | 100m zmienny (21) | 1:34.19 | ||
Iwaniuk Julia | 06 | 03606 | 103606600207 | 100m dowolny (16) | 1:33.98 | 50m grzbietowy (8) | 46.80 | ||
Jankowiak Oliwia | 06 | 03606 | 50m dowolny (2) | 43.80 | 50m grzbietowy (8) | 49.01 | |||
Kostiuczuk Lidia | 06 | 03606 | 103606600245 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (16) | 45.22 1:36.63 | 50m grzbietowy (8) | 50.67 | ||
Laskowski Bogdan | 05 | 03606 | 103606700186 | 50m dowolny (3) 200m dowolny (19) | 40.50 3:10.52 | 100m zmienny (21) | 1:44.58 | ||
Maciejowska Katarzyna | 06 | 03606 | 103606600246 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (16) | 54.10 1:57.59 | 50m grzbietowy (8) | 58.51 | ||
Malecki Iwo | 05 | 03606 | 103606700188 | 50m dowolny (3) 100m grzbietowy (11) | 45.07 1:42.54 | 50m motylkowy (7) | 52.45 | ||
Markowicz Dominik | 06 | 03606 | 103606700248 | 50m dowolny (3) 100m dowolny (17) | 48.65 1:47.48 | 50m grzbietowy (9) | 37.04 | ||
Michna Klaudia | 05 | 03606 | 103606600209 | 50m dowolny (2) 100m klasyczny (14) | 41.96 1:47.25 | 100m zmienny (20) | 1:39.49 | ||
Nocuń Joanna | 06 | 03606 | 103606600249 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 54.67 55.38 | 100m zmienny (20) | NT | ||
Nogieć Leon | 06 | 03606 | 103606700250 | 100m dowolny (17) | 1:28.09 | 50m grzbietowy (9) | 43.88 | ||
Nowak Aleksandra | 06 | 03606 | 103606600251 | 50m klasyczny (12) | 51.86 | 100m zmienny (20) | 2:03.33 | ||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 100m klasyczny (15) | 1:46.30 | 100m zmienny (21) | 1:37.75 | ||
Rębiasz Martyna | 05 | 03606 | 103606600179 | 200m dowolny (18) | 2:45.14 | 50m motylkowy (6) | 41.26 | ||
Siwior Maja | 06 | 03606 | 103606600252 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (12) | 49.23 59.11 | 100m zmienny (20) | 2:06.95 | ||
Skołuba Kuba | 06 | 03606 | 103606700212 | 50m klasyczny (13) | 52.35 | 25m motylkowy (5) | NT | ||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | 103606700191 | 100m grzbietowy (11) | 1:23.48 | 50m motylkowy (7) | 34.30 | ||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 50m dowolny (3) 200m dowolny (19) | 43.59 NT | 100m zmienny (21) | 1:46.99 | ||
Stós Maksymilian | 06 | 03606 | 103606700254 | 50m dowolny (3) 25m motylkowy (5) | 49.28 NT | 100m zmienny (21) | NT | ||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 100m grzbietowy (11) 100m klasyczny (15) | 1:25.15 1:32.83 | 50m motylkowy (7) | 44.98 | ||
Wojda Jakub | 06 | 03606 | 103606700255 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (9) | 49.80 51.38 | 50m klasyczny (13) | 52.17 | ||
Wojda Natalia | 06 | 03606 | 103606600256 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (12) | 49.45 1:00.29 | 100m zmienny (20) | 2:05.57 | ||
Zawodny Oliwia | 05 | 03606 | 103606600180 | 100m klasyczny (14) | 1:30.66 | 50m motylkowy (6) | 40.11 | ||
Łuczkiewicz Julian | 06 | 03606 | 103606700208 | 50m klasyczny (13) 25m motylkowy (5) | 50.86 23.32 | 100m zmienny (21) | 1:50.69 | ||
Żak Michał | 05 | 03606 | 103606700217 | 50m dowolny (3) 100m klasyczny (15) | 36.16 1:39.70 | 50m motylkowy (7) | 38.37 |
SMS Galicja Kraków 4 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 3 SMS Galicja Kraków 1 | 03606 03606 03606 03606 | 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) | Wszystkie Wszystkie Wszystkie Wszystkie | Open Open Open Open | 2:30.95 2:50.30 2:31.31 2:56.95 |
Biedrzycka Natalia | 06 | 03806 | 50m dowolny (2) | 40.82 | 100m zmienny (20) | 1:41.90 | |||
Bryg Emilia | 06 | 03806 | 50m dowolny (2) | 53.72 | 50m klasyczny (12) | 58.99 | |||
Buryło Maja | 05 | 03806 | 103806600028 | 50m dowolny (2) | 50.19 | 100m klasyczny (14) | 1:50.07 | ||
Jadach Oliwier | 05 | 03806 | 103806700019 | 50m motylkowy (7) | 38.69 | 100m zmienny (21) | 1:30.81 | ||
Jarząb Tymoteusz | 06 | 03806 | 103806700021 | 100m dowolny (17) | 1:11.95 | 100m zmienny (21) | 1:26.51 | ||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | 03806 | 103806700017 | 50m dowolny (3) | 38.13 | 50m grzbietowy (9) | 45.36 | ||
Kantor Gabriel | 06 | 03806 | 50m dowolny (3) | NT | 50m grzbietowy (9) | NT | |||
Korman Filip | 06 | 03806 | 103806700023 | 25m motylkowy (5) | 18.10 | 100m zmienny (21) | 1:41.21 | ||
Kozioł Przemysław | 05 | 03806 | 103806700025 | 100m grzbietowy (11) | 1:39.20 | 100m klasyczny (15) | NT | ||
Maniawski Tomasz | 06 | 03806 | 50m dowolny (3) | 48.69 | 50m grzbietowy (9) | NT | |||
Mika Miłosz | 06 | 03806 | 100m dowolny (17) | 1:48.58 | 25m motylkowy (5) | NT | |||
Olszak Hanna | 05 | 03806 | 103806600040 | 50m dowolny (2) | 38.95 | 100m zmienny (20) | 1:52.16 | ||
Patrzałek Justyna | 06 | 03806 | 50m grzbietowy (8) | NT | 25m motylkowy (4) | 23.85 | |||
Rachwał Krzysztof | 06 | 03806 | 50m dowolny (3) | NT | 50m grzbietowy (9) | NT | |||
Rogala Nikola | 06 | 03806 | 50m dowolny (2) | NT | 50m grzbietowy (8) | NT | |||
Skibka Kacper | 06 | 03806 | 50m dowolny (3) | 51.78 | 50m grzbietowy (9) | NT | |||
Sobiechowski Igor | 06 | 03806 | 50m dowolny (3) | 50.64 | 50m grzbietowy (9) | NT | |||
Stawarz Natanael | 06 | 03806 | 50m dowolny (3) | 45.12 | 50m klasyczny (13) | 52.07 | |||
Suwała Weronika | 06 | 03806 | 50m dowolny (2) | NT | 50m klasyczny (12) | NT | |||
Szalecki Oskar | 06 | 03806 | 50m dowolny (3) | 37.73 | 25m motylkowy (5) | 20.11 | |||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 100m grzbietowy (11) | 1:25.56 | 50m motylkowy (7) | 47.92 | ||
Szczerba Patrycja | 06 | 03806 | 100m dowolny (16) | 1:38.53 | 50m klasyczny (12) | 51.79 | |||
Święs Anna | 06 | 03806 | 50m dowolny (2) | NT | 50m grzbietowy (8) | NT |
Sokół Mościce Tarnów 1 Sokół Mościce Tarnów 2 Sokół Mościce Tarnów 1 Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 03806 03806 03806 | 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 10 lat 10 lat 11 lat 10 lat | NT NT 2:47.11 NT |
Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 100706600037 | 200m dowolny (18) | 2:17.50 | 100m klasyczny (14) | 1:22.00 |
Balon Adrianna | 05 | 00806 | 100806600254 | 100m klasyczny (14) | 1:41.40 | 100m zmienny (20) | 1:38.51 | ||
Bernacik Dawid | 06 | 00806 | 100806700326 | 50m dowolny (3) | 44.80 | 50m klasyczny (13) | 51.44 | ||
Bigaj Gabriel | 05 | 00806 | 100806700278 | 100m grzbietowy (11) | 1:34.00 | 50m motylkowy (7) | 39.00 | ||
Czerwik Krzysztof | 06 | 00806 | 100806700345 | 100m dowolny (17) | 1:35.50 | 25m motylkowy (5) | 21.50 | ||
Głogowska Dobromiła | 05 | 00806 | 100806600253 | 200m dowolny (18) | 3:12.00 | 100m klasyczny (14) | 1:50.00 | ||
Jakubiec Paweł | 05 | 00806 | 100806700257 | 50m dowolny (3) | 35.00 | 200m dowolny (19) | 2:55.00 | ||
Jakubik Julia | 05 | 00806 | 100806600250 | 50m dowolny (2) | 41.66 | 100m zmienny (20) | 1:43.77 | ||
Jarosz Zuzanna | 06 | 00806 | 100806600327 | 50m klasyczny (12) | 48.79 | 25m motylkowy (4) | 22.00 | ||
Juda Aleksandra | 06 | 00806 | 100806600349 | 50m grzbietowy (8) | 40.00 | 100m zmienny (20) | 1:28.00 | ||
Karolus Olga | 05 | 00806 | 100806600258 | 50m motylkowy (6) | 47.14 | 100m zmienny (20) | 1:44.00 | ||
Klęczar Natalia | 06 | 00806 | 100806600328 | 100m dowolny (16) | 1:36.00 | 50m grzbietowy (8) | 46.93 | ||
Kowalik Jędrzej | 06 | 00806 | 100806700347 | 50m dowolny (3) | 40.00 | 50m klasyczny (13) | 50.00 | ||
Krawet Mateusz | 05 | 00806 | 100806700247 | 50m dowolny (3) | 40.00 | 100m klasyczny (15) | 1:50.00 | ||
Kryza Maja | 05 | 00806 | 100806600262 | 200m dowolny (18) | 2:50.00 | 100m klasyczny (14) | 1:40.99 | ||
Machulak Kamil | 06 | 00806 | 100806700329 | 50m klasyczny (13) | 45.31 | 100m zmienny (21) | 1:34.00 | ||
Mayerberg Anna | 05 | 00806 | 100806600259 | 200m dowolny (18) | 2:45.00 | 50m motylkowy (6) | 38.54 | ||
Merta Miłosz | 06 | 00806 | 100806700331 | 100m dowolny (17) | 1:25.63 | 50m klasyczny (13) | 48.44 | ||
Miodońska Wiktoria | 06 | 00806 | 100806600332 | 50m klasyczny (12) | 48.00 | 100m zmienny (20) | 1:30.18 | ||
Mordarski Szymon | 05 | 00806 | 100806700271 | 100m klasyczny (15) | 1:30.00 | 100m zmienny (21) | 1:27.00 | ||
Osiecka Emilia | 05 | 00806 | 100806600266 | 100m grzbietowy (10) | 1:39.00 | 100m zmienny (20) | 1:41.92 | ||
Pasternak Klaudia | 06 | 00806 | 100806600336 | 50m dowolny (2) | 43.37 | 100m dowolny (16) | 1:35.00 | ||
Ptaszyński Stanisław | 05 | 00806 | 100806700252 | 200m dowolny (19) | 2:46.97 | 100m zmienny (21) | 1:27.00 | ||
Starzycki Borys | 05 | 00806 | 100806700302 | 100m grzbietowy (11) | 1:44.00 | 50m motylkowy (7) | 47.00 | ||
Szczurek Julia | 05 | 00806 | 100806600270 | 100m grzbietowy (10) | 1:34.00 | 50m motylkowy (6) | 44.94 | ||
Słomski Jakub | 06 | 00806 | 100806700338 | 50m dowolny (3) | 52.20 | 50m grzbietowy (9) | 51.15 | ||
Telesiewicz Martyna | 06 | 00806 | 100806600344 | 50m grzbietowy (8) | 45.48 | 25m motylkowy (4) | 23.00 | ||
Wilczak Szymon | 06 | 00806 | 100806700341 | 50m grzbietowy (9) | 47.12 | 100m zmienny (21) | 1:40.00 | ||
Woźnicki Dominik | 06 | 00806 | 100806700342 | 50m grzbietowy (9) | 42.29 | 25m motylkowy (5) | 19.14 | ||
Wąsik Martyna | 06 | 00806 | 100806600340 | 50m dowolny (2) | 50.50 | 50m klasyczny (12) | 51.96 | ||
Ćwiękała Hanna | 05 | 00806 | 100806600255 | 50m dowolny (2) | 38.00 | 100m grzbietowy (10) | 1:38.00 |
Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 | 00806 00806 00806 00806 00806 00806 | 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m dowolny (22) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) | Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane Mieszane | 11 lat 10 lat 11 lat 10 lat 11 lat 10 lat | 2:24.00 NT 2:37.00 2:50.00 2:54.00 NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |