Sobota Pływacka III 2016/2017 Kraków, 10/12/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Banach Oliwia | 06 | 04006 | 100m grzbietowy (3) 100m zmienny (5) | NT 1:34.76 | |||||
Jakubas Oliwia | 06 | 04006 | 100m grzbietowy (3) 100m zmienny (5) | NT 1:43.90 |
|||||
Micyk Wiktoria | 06 | 04006 | 100m grzbietowy (3) 100m zmienny (5) | NT 1:36.96 |
|||||
Nikola Janczyk | 06 | 04006 | 100m grzbietowy (3) 100m zmienny (5) | NT 1:42.02 |
|||||
Oliwkiewicz Natalia | 05 | 04006 | 100m grzbietowy (3) 200m zmienny (7) | 1:24.32 NT |
|||||
Piestrzyńska Kinga | 06 | 04006 | 100m grzbietowy (3) 100m zmienny (5) | 1:36.50 1:39.64 |
CKiS Miechów 1 | 04006 | 4 x 100m dowolny (1) | Kobiet | Open | NT |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 100m klasyczny (15) 100m zmienny (5) | 1:46.60 NT | ||||
Marczak Grzegorz | 05 | 00606 | 100606700044 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 39.87 1:38.77 1:48.76 |
||||
Pawłowski Jan | 05 | 00606 | 100606700041 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 33.67 1:25.43 1:34.46 |
||||
Radecka Kornelia | 04 | 00606 | 100606100040 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | 32.56 NT 1:35.43 |
||||
Sobota Roch | 05 | 00606 | 100606700043 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 38.76 NT 1:59.87 |
||||
Zaremba Robert | 05 | 00606 | 100606700042 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 39.87 1:40.43 |
Basta Nina | 06 | 00306 | 100306600145 | 100m klasyczny (15) 100m zmienny (5) | NT NT | ||||
Budzeniusz Pola | 04 | 00306 | 100306600195 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 200m zmienny (7) | 34.41 1:23.53 3:09.20 |
||||
Haluch Konrad | 06 | 00306 | 100306700143 | 100m grzbietowy (4) 100m zmienny (6) | NT 1:46.00 |
||||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 100m klasyczny (16) 100m zmienny (6) | NT 1:37.16 |
||||
Knapp Jakub | 04 | 00306 | 100306700126 | 50m dowolny (10) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (8) | 33.69 1:33.91 3:01.04 |
||||
Kędracki Mikołaj | 04 | 00306 | 100306700176 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 200m zmienny (8) | 37.10 1:40.18 3:25.47 |
||||
Nita Wiktoria | 04 | 00306 | 100306600118 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) | 33.69 1:22.64 NT |
||||
Panek Nikola | 04 | 00306 | 100306600128 | 50m dowolny (9) 100m klasyczny (15) 100m motylkowy (13) | 35.12 1:31.52 NT | 11/6/2016 | Nowy Targ (POL) |
||
Podkowa Oskar | 06 | 00306 | 100306700196 | 100m grzbietowy (4) 100m zmienny (6) | NT NT |
||||
Poreda Martyna | 04 | 00306 | 100306600119 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 200m zmienny (7) | 34.59 1:25.92 2:57.15 |
||||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) | 34.47 1:33.64 NT |
||||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) 50m motylkowy (12) | 1:40.15 1:45.26 37.59 |
||||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 100306600148 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) | NT NT |
||||
Żak Amelia | 04 | 00306 | 100306600133 | 50m dowolny (9) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (7) | 31.25 NT 2:55.00 |
||||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 100m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (7) | 1:15.17 1:25.00 2:42.06 |
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 50m dowolny (10) 100m zmienny (6) | 33.00 1:27.00 | |||||
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 103206600043 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 200m zmienny (7) | 34.00 NT NT |
||||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 200m zmienny (7) | 34.00 1:22.00 2:50.00 |
||||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 200m zmienny (8) | 30.00 1:15.00 2:50.00 |
||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m zmienny (5) | 36.00 1:30.00 1:34.00 |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 50m dowolny (10) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (8) | 32.50 1:32.11 3:04.66 | ||||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 36.06 1:27.80 1:42.30 |
||||
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | 35.75 1:33.00 1:37.89 |
||||
Nieciuńska Aleksandra | 04 | 00106 | 100106600377 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | 37.23 1:46.10 1:42.42 |
||||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 31.63 1:21.14 1:36.45 |
||||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 34.37 1:41.68 1:41.02 |
||||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | 37.90 1:31.24 1:42.36 |
Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 1 | 00106 00106 | 4 x 100m dowolny (2) 4 x 50m zmienny (18) | Mężczyzn Mężczyzn | 12 lat 12 lat | 5:03.00 2:30.00 |
Proszek Jan | 06 | 00506 | 50m dowolny (10) 100m zmienny (6) | 38.81 NT | |||||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 100506600051 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) | 31.79 1:17.85 |
Augustyn Adam | 04 | 03706 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 39.14 1:39.66 1:48.77 | |||||
Bednarz Natalia | 04 | 03706 | 103706100017 | 100m klasyczny (15) 100m motylkowy (13) 200m zmienny (7) | 1:29.24 1:27.61 2:54.41 |
||||
Bezpalko Kinga | 04 | 03706 | 103706100024 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 200m zmienny (7) | 34.22 1:27.74 3:12.79 |
||||
Bukowski Kamil | 05 | 03706 | 103706700042 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 39.87 1:56.78 2:04.56 |
||||
Czyż Adam | 06 | 03706 | 103706700074 | 100m klasyczny (16) 100m zmienny (6) | 1:29.99 1:23.39 |
||||
Filipiak Julia | 06 | 03706 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (11) | 38.67 47.67 |
|||||
Gniewek Oliwia | 05 | 03706 | 103706600055 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | 38.37 1:40.54 1:52.02 |
||||
Ilnicka Amelia | 06 | 03706 | 103706600077 | 50m dowolny (9) 100m zmienny (5) | 36.63 1:43.64 |
||||
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 103706700030 | 100m grzbietowy (4) 50m motylkowy (12) 200m zmienny (8) | 1:27.67 37.30 3:06.23 |
||||
Kercel Emilia | 05 | 03706 | 103706600044 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 50m motylkowy (11) | 33.30 1:31.23 35.25 |
||||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 100m klasyczny (16) 50m motylkowy (12) 200m zmienny (8) | 1:51.50 43.24 3:28.38 |
||||
Kopta Piotr | 06 | 03706 | 103706700078 | 100m grzbietowy (4) 50m motylkowy (12) | 1:39.45 45.96 |
||||
Kędra Kamil | 04 | 03706 | 103706200021 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 200m zmienny (8) | 37.46 1:38.26 3:25.88 |
||||
Limanówka Aleksandra | 06 | 03706 | 103706600087 | 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) 100m zmienny (5) | 1:41.17 NT 1:38.80 |
||||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | 103706600050 | 100m grzbietowy (3) 50m motylkowy (11) 200m zmienny (7) | 1:43.98 50.77 NT |
||||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 103706600057 | 100m klasyczny (15) 50m motylkowy (11) 200m zmienny (7) | 1:57.07 49.05 3:41.98 |
||||
Mroczek Joanna | 06 | 03706 | 103706600088 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | 43.73 1:58.81 NT |
||||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600043 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 200m zmienny (7) | 35.76 1:29.92 3:33.84 |
||||
Pituła Julia | 05 | 03706 | 103706600033 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 200m zmienny (7) | 38.83 1:40.23 3:33.64 |
||||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 103706700034 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 200m zmienny (8) | 40.26 1:38.64 NT |
||||
Smurzyńska Julia | 06 | 03706 | 103706600079 | 100m klasyczny (15) 100m zmienny (5) | 1:35.56 1:28.25 |
||||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (12) 200m zmienny (8) | 36.53 42.30 3:21.42 |
|||||
Weiss Weronika | 05 | 03706 | 103706600048 | 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) 200m zmienny (7) | 1:21.63 1:39.13 3:14.39 |
||||
Woźniak Natalia | 05 | 03706 | 103706600035 | 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) 200m zmienny (7) | 1:29.32 1:47.79 3:27.65 |
||||
Włosik Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600047 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 50m motylkowy (11) | 33.61 1:25.61 40.04 |
||||
Zamojski Kajetan | 05 | 03706 | 103706700036 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 41.17 1:33.92 1:54.72 |
||||
Łopuch Jakub | 05 | 03706 | 103706700041 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 35.88 1:31.50 1:36.31 |
Akademia Sportu Progres 2005 Akademia Sportu Progres 2005 M1 Akademia Sportu Progres 2004 Akademia Sportu Progres 2006 Akademia Sportu Progres 2005 K1 Akademia Sportu Progres 2005 K2 Akademia Sportu Progres 2006 Akademia Sportu Progres 2005 K1 Akademia Sportu Progres 2005 Akademia Sportu Progres 2004 | 03706 03706 03706 03706 03706 03706 03706 03706 03706 03706 | 4 x 100m dowolny (2) 4 x 100m dowolny (2) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 100m dowolny (1) 4 x 100m dowolny (1) 4 x 100m dowolny (1) 4 x 50m zmienny (17) 4 x 50m zmienny (17) 4 x 50m zmienny (17) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet | 11 lat 11 lat 12 lat 10 lat 11 lat 11 lat 10 lat 11 lat 11 lat 12 lat | NT NT NT NT 4:58.97 NT NT 2:30.98 NT NT |
Balcerzyk Michał | 06 | 01806 | 100m klasyczny (16) 100m zmienny (6) | NT NT | |||||
Kołodziejczyk Gabriela | 05 | 01806 | 50m motylkowy (11) 200m zmienny (7) | NT NT |
|||||
Masny Zuzanna | 04 | 01806 | 50m dowolny (9) 200m zmienny (7) | NT NT |
|||||
Oczkowicz Mikołaj | 06 | 01806 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 36.36 NT |
|||||
Radziszewski Andrzej | 05 | 01806 | 100m klasyczny (16) 200m zmienny (8) | 1:32.88 NT |
|||||
Rębacz Aleksander | 05 | 01806 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) | NT NT |
|||||
Salewicz Milena | 06 | 01806 | 50m motylkowy (11) 100m zmienny (5) | NT 1:40.50 |
|||||
Stachyra Justyna | 06 | 01806 | 50m dowolny (9) 100m klasyczny (15) | NT NT |
|||||
Tęczyński Samuel | 04 | 01806 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) | NT NT |
|||||
Walecka Maja | 05 | 01806 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) | 39.59 NT |
|||||
Zaremba Igor | 05 | 01806 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 42.95 NT |
|||||
Świeży Paweł | 05 | 01806 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 37.15 1:33.62 |
Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 1 | 01806 01806 01806 | 4 x 100m dowolny (2) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (17) | Mężczyzn Mężczyzn Kobiet | Open Open Open | NT NT NT |
Jaszczuk Jan | 04 | 00906 | 50m dowolny (10) | 43.90 | |||||
Pajerski Jakub | 05 | 00906 | 100m grzbietowy (4) 50m motylkowy (12) | 1:25.77 39.57 |
|||||
Płusa Maksymilian | 04 | 00906 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) | 33.66 1:44.70 |
|||||
Radziszewski Michał | 04 | 00906 | 50m dowolny (10) | 43.62 | |||||
Stec Piotr | 04 | 00906 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) | 35.82 1:50.15 |
|||||
Zahuta Kacper | 05 | 00906 | 50m dowolny (10) | 43.41 | |||||
Ziółko Wiktor | 05 | 00906 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 33.25 1:24.12 1:43.19 |
Florkiewicz Kalina | 05 | 03906 | 103906600010 | 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | NT 2:13.90 | 7/5/2016 | Miechów |
||
Jakubas Michał | 05 | 03906 | 103906700003 | 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 1:49.80 2:12.10 | 7/5/2016 7/5/2016 | Miechów Miechów |
||
Konieczny Mateusz | 05 | 03906 | 103906700008 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) | 38.16 1:59.90 | 16/10/2016 7/5/2016 | Myślenice Miechów |
||
Mazur Miłosz | 06 | 03906 | 103906700012 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) | 47.37 NT | 25/6/2016 | Wieliczka | ||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 103906700001 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) 100m zmienny (6) | 37.80 NT 1:36.00 | 13/3/2016 25/6/2016 | Myślenice Wieliczka |
||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 50m motylkowy (12) | 34.84 NT NT | 13/11/2016 | Myślenice |
Bandura Kinga | 05 | 03606 | 103606600203 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | 41.50 1:34.86 1:50.85 | 9/10/2016 26/11/2016 4/6/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Tarnów (POL) Bochnia (POL) |
||
Bednarski Kacper | 06 | 03606 | 103606700236 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) 50m motylkowy (12) | 41.21 NT NT | 19/11/2016 | Nowy Sącz (POL) | ||
Białek Wiktor | 04 | 03606 | 103606200076 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) 200m zmienny (8) | 33.91 1:34.66 3:05.03 | 26/11/2016 19/11/2016 9/10/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Blacha Igor | 06 | 03606 | 103606700237 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m zmienny (6) | 41.34 1:36.02 NT | 28/5/2016 19/11/2016 | Wadowice (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Borowski Dominik | 06 | 03606 | 103606700238 | 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) 100m zmienny (6) | NT NT 2:06.44 | 29/5/2016 | Wadowice (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606200087 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 30.82 1:16.14 1:22.61 | 9/10/2016 9/10/2016 23/4/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zabierzów (POL) |
||
Caba Stanisław | 06 | 03606 | 103606700240 | 100m grzbietowy (4) 50m motylkowy (12) 100m zmienny (6) | 1:30.87 NT 1:33.69 | 19/11/2016 15/10/2016 | Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Ciapała Jarosław | 04 | 03606 | 103606200073 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (8) | 1:23.03 2:59.27 | 11/6/2016 12/6/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 100m grzbietowy (3) 50m motylkowy (11) | 1:24.32 42.58 | 19/3/2016 24/4/2016 | Kraków (POL) Zabierzów (POL) |
||
Domiter Daria | 04 | 03606 | 103606100083 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | 36.86 1:35.60 1:34.07 | 26/11/2016 9/10/2016 5/5/2016 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 36.17 1:37.00 1:46.29 | 26/11/2016 28/5/2016 7/5/2016 | Tarnów (POL) Wadowice (POL) Miechów (POL) |
||
Dziedzic Bartosz | 04 | 03606 | 103606200077 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (8) | NT 2:55.28 | 9/10/2016 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Dziedzic Mikołaj | 04 | 03606 | 103606200078 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (8) | 1:24.68 2:57.34 | 11/6/2016 12/6/2016 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 103606600205 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | 39.16 1:38.76 NT | 19/11/2016 19/11/2016 | Nowy Sącz (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (8) | 1:40.61 3:15.90 | 19/3/2016 14/5/2016 | Kraków (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) 50m motylkowy (12) | 30.49 1:35.74 36.74 | 26/11/2016 14/5/2016 28/5/2016 | Tarnów (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) |
||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | NT 1:39.89 | 29/5/2016 | Wadowice (POL) |
||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m zmienny (6) | 35.92 1:30.68 1:28.87 | 15/10/2016 1/10/2016 26/11/2016 | Kraków (POL) Sandomierz (POL) Tarnów (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (12) 200m zmienny (8) | 34.61 41.60 3:28.32 | 19/11/2016 26/11/2016 5/6/2016 | Nowy Sącz (POL) Tarnów (POL) Bochnia (POL) |
||
Iwaniuk Julia | 06 | 03606 | 103606600207 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | 43.67 1:38.34 NT | 19/11/2016 19/11/2016 | Nowy Sącz (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Jakubowska Maja | 04 | 03606 | 103606100081 | 100m motylkowy (13) 200m zmienny (7) | 1:31.43 3:05.23 | 19/3/2016 9/10/2016 | Kraków (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Jankowiak Cyprian | 04 | 03606 | 103606200074 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (8) | 1:33.85 3:10.46 | 11/6/2016 9/10/2016 | Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Jankowiak Oliwia | 06 | 03606 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m zmienny (5) | 41.12 1:47.06 2:03.54 | 26/11/2016 19/11/2016 7/5/2016 | Tarnów (POL) Nowy Sącz (POL) Miechów (POL) |
|||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606200071 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 31.69 1:18.50 | 26/11/2016 27/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606100082 | 100m motylkowy (13) 200m zmienny (7) | NT 3:11.72 | 9/10/2016 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Laskowski Bogdan | 05 | 03606 | 103606700186 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 50m motylkowy (12) | 39.11 1:45.65 49.32 | 26/11/2016 4/6/2016 28/5/2016 | Tarnów (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606200079 | 100m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 1:21.04 1:26.05 | 14/5/2016 11/6/2016 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Maciejowska Katarzyna | 06 | 03606 | 103606600246 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | 51.24 2:01.81 NT | 26/11/2016 19/11/2016 | Tarnów (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Malecki Iwo | 05 | 03606 | 103606700188 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 42.42 1:38.92 1:56.23 | 26/11/2016 26/11/2016 29/5/2016 | Tarnów (POL) Tarnów (POL) Wadowice (POL) |
||
Markowicz Dominik | 06 | 03606 | 103606700248 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m zmienny (6) | 48.65 1:55.55 NT | 19/11/2016 19/11/2016 | Nowy Sącz (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Michna Klaudia | 05 | 03606 | 103606600209 | 100m grzbietowy (3) 50m motylkowy (11) 200m zmienny (7) | 1:58.98 52.84 3:50.06 | 14/5/2016 9/10/2016 29/5/2016 | Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Wadowice (POL) |
||
Nocuń Joanna | 06 | 03606 | 103606600249 | 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) 100m zmienny (5) | 1:55.77 NT 2:01.65 | 19/11/2016 26/11/2016 | Nowy Sącz (POL) Tarnów (POL) |
||
Nogieć Leon | 06 | 03606 | 103606700250 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (12) 100m zmienny (6) | 39.67 NT 1:38.76 | 28/5/2016 7/5/2016 | Wadowice (POL) Miechów (POL) |
||
Nowak Aleksandra | 06 | 03606 | 103606600251 | 50m dowolny (9) 100m klasyczny (15) 100m zmienny (5) | 47.56 NT 1:50.73 | 7/5/2016 26/11/2016 | Miechów (POL) Tarnów (POL) |
||
Piotrowicz Martyna | 04 | 03606 | 103606100076 | 100m motylkowy (13) 200m zmienny (7) | 1:18.91 2:49.88 | 11/6/2016 9/10/2016 | Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Plucińska Klaudia | 04 | 03606 | 103606100083 | 50m dowolny (9) 100m klasyczny (15) 200m zmienny (7) | 32.80 1:30.84 3:02.19 | 5/5/2016 11/6/2016 20/3/2016 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Kraków (POL) |
||
Rydzewski Szczepan | 06 | 03606 | 103606700211 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m zmienny (6) | 32.82 NT 1:36.07 | 20/2/2016 29/5/2016 | Nowy Targ (POL) Wadowice (POL) |
||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 39.35 1:42.26 1:44.72 | 9/10/2016 28/5/2016 26/11/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Wadowice (POL) Tarnów (POL) |
||
Rębiasz Martyna | 05 | 03606 | 103606600179 | 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) 50m motylkowy (11) | NT NT 38.05 | 26/11/2016 | Tarnów (POL) |
||
Siwior Maja | 06 | 03606 | 103606600252 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (15) | 47.91 1:45.78 NT | 26/11/2016 19/11/2016 | Tarnów (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606200080 | 100m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 1:23.51 NT | 9/10/2016 | Sucha Beskidzka (POL) | ||
Skołuba Kuba | 06 | 03606 | 103606700212 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) 100m zmienny (6) | 43.80 NT 1:52.18 | 28/5/2016 29/5/2016 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Sobota Angelina | 04 | 03606 | 103606100084 | 100m motylkowy (13) 200m zmienny (7) | 1:51.41 3:27.23 | 5/5/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | 103606700191 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 50m motylkowy (12) | 32.75 1:22.10 33.89 | 23/4/2016 26/11/2016 26/11/2016 | Zabierzów (POL) Tarnów (POL) Tarnów (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 50m motylkowy (12) 200m zmienny (8) | 51.20 NT | 9/10/2016 | Sucha Beskidzka (POL) | ||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606200081 | 100m klasyczny (16) 100m motylkowy (14) 200m zmienny (8) | 1:28.93 1:17.65 2:43.15 | 9/10/2016 11/6/2016 9/10/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Stanek Zuzanna | 04 | 03606 | 103606100085 | 100m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) | 1:27.84 1:43.96 | 27/11/2016 11/6/2016 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Stós Maksymilian | 06 | 03606 | 103606700254 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 50m motylkowy (12) | 44.03 1:59.06 NT | 26/11/2016 19/11/2016 | Tarnów (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Szpak Marcel | 04 | 03606 | 103606200084 | 100m klasyczny (16) 200m zmienny (8) | 1:42.40 3:04.86 | 9/10/2016 9/10/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) | 35.92 1:25.15 1:32.83 | 9/10/2016 4/6/2016 29/5/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Wojda Jakub | 06 | 03606 | 103606700255 | 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (16) 100m zmienny (6) | 1:49.76 NT 2:04.86 | 19/11/2016 7/5/2016 | Nowy Sącz (POL) Miechów (POL) |
||
Wojda Natalia | 06 | 03606 | 103606600256 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) 100m zmienny (5) | 46.81 1:42.36 1:56.50 | 26/11/2016 19/11/2016 26/11/2016 | Tarnów (POL) Nowy Sącz (POL) Tarnów (POL) |
||
Wojtal Paweł | 06 | 03606 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) 100m zmienny (6) | 45.76 1:44.11 NT | 19/11/2016 19/11/2016 | Nowy Sącz (POL) Nowy Sącz (POL) |
|||
Zachacka Katarzyna | 04 | 03606 | 103606100086 | 100m motylkowy (13) 200m zmienny (7) | NT 3:14.59 | 20/3/2016 | Kraków (POL) |
||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606200075 | 100m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 1:19.69 NT | 9/10/2016 | Sucha Beskidzka (POL) | ||
Zawodny Oliwia | 05 | 03606 | 103606600180 | 100m klasyczny (15) 200m zmienny (7) | 1:27.30 NT | 26/11/2016 | Tarnów (POL) | ||
Łuczkiewicz Julian | 06 | 03606 | 103606700208 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) 100m zmienny (6) | 45.57 NT 1:43.15 | 28/5/2016 26/11/2016 | Wadowice (POL) Tarnów (POL) |
||
Żak Michał | 05 | 03606 | 103606700217 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (12) 200m zmienny (8) | 35.60 38.37 3:07.67 | 26/11/2016 24/4/2016 29/5/2016 | Tarnów (POL) Zabierzów (POL) Wadowice (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 3 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 3 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 3 SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 3 SMS Galicja Kraków 1 | 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 03606 | 4 x 100m dowolny (2) 4 x 100m dowolny (2) 4 x 100m dowolny (2) 4 x 100m dowolny (2) 4 x 100m dowolny (2) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 100m dowolny (1) 4 x 100m dowolny (1) 4 x 50m zmienny (17) 4 x 50m zmienny (17) 4 x 50m zmienny (17) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet | 12 lat 12 lat 12 lat 10 lat Open 12 lat 12 lat 12 lat 10 lat Open 12 lat 11 lat 12 lat 11 lat 10 lat | 4:26.59 4:46.95 4:54.42 5:53.66 NT 2:14.26 2:20.86 2:29.75 3:03.49 NT 4:43.32 5:04.43 2:28.58 2:37.83 3:12.73 |
Balon Adrianna | 05 | 00806 | 100806600254 | 50m dowolny (9) 100m klasyczny (15) | 37.48 1:37.81 | 9/10/2016 | Sucha Beskidzka (POL) | ||
Bernacik Dawid | 06 | 00806 | 100806700326 | 50m motylkowy (12) 100m zmienny (6) | 47.76 1:43.06 | 27/11/2016 27/11/2016 | Kozy (POL) Kozy (POL) |
||
Bigaj Gabriel | 05 | 00806 | 100806700278 | 100m grzbietowy (4) 50m motylkowy (12) | 1:33.00 39.00 |
||||
Boba Arkadiusz | 04 | 00806 | 100806200204 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 34.07 1:41.18 |
||||
Czerwik Krzysztof | 06 | 00806 | 100806700345 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) | NT 1:46.01 | 27/11/2016 | Kozy (POL) |
||
Drabczyk Krystian | 04 | 00806 | 100806700207 | 100m grzbietowy (4) 200m zmienny (8) | 1:28.00 3:14.90 |
||||
Głogowska Dobromiła | 05 | 00806 | 100806600253 | 100m grzbietowy (3) 50m motylkowy (11) | 1:36.00 46.00 |
||||
Jakubiec Paweł | 05 | 00806 | 100806700257 | 50m motylkowy (12) 200m zmienny (8) | 41.00 3:10.00 |
||||
Jakubik Julia | 05 | 00806 | 100806600250 | 50m dowolny (9) 100m klasyczny (15) | 37.78 1:43.36 |
||||
Jarosz Zuzanna | 06 | 00806 | 100806600327 | 50m motylkowy (11) 100m zmienny (5) | 52.52 1:42.14 | 16/4/2016 27/11/2016 | Wola (POL) Kozy (POL) |
||
Juda Aleksandra | 06 | 00806 | 100806600349 | 50m motylkowy (11) 100m zmienny (5) | 39.54 1:27.35 |
||||
Juda Dominik | 04 | 00806 | 100806700294 | 100m grzbietowy (4) 100m motylkowy (14) | 1:33.00 1:31.00 |
||||
Karolus Olga | 05 | 00806 | 100806600258 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) | 39.00 1:43.00 |
||||
Klęczar Natalia | 06 | 00806 | 100806600328 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (11) | NT NT |
||||
Kotyza Aleksandra | 04 | 00806 | 100806600204 | 100m motylkowy (13) 200m zmienny (7) | 1:33.00 3:02.90 |
||||
Kryza Maja | 05 | 00806 | 100806600262 | 50m motylkowy (11) 200m zmienny (7) | 41.00 3:10.00 |
||||
Machulak Kamil | 06 | 00806 | 100806700329 | 50m motylkowy (12) 100m zmienny (6) | NT 1:32.34 | 26/11/2016 | Tarnow (POL) |
||
Matyja Emilia | 04 | 00806 | 100806600202 | 100m grzbietowy (3) 200m zmienny (7) | 1:42.00 3:28.00 |
||||
Mayerberg Anna | 05 | 00806 | 100806600259 | 50m motylkowy (11) 200m zmienny (7) | 36.85 3:05.00 |
||||
Mazur Kamil | 04 | 00806 | 100806700203 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 36.52 1:21.76 |
||||
Merkel Ewa | 06 | 00806 | 100806600330 | 100m grzbietowy (3) 100m zmienny (5) | NT 2:03.82 | 29/5/2016 | Wadowice (POL) |
||
Merta Miłosz | 06 | 00806 | 100806700331 | 50m dowolny (10) 100m zmienny (6) | 37.91 2:06.06 | 27/11/2016 29/5/2016 | Kozy (POL) Wadowice (POL) |
||
Miernik Wiktoria | 04 | 00806 | 100806600281 | 100m grzbietowy (3) 100m motylkowy (13) | 1:26.39 1:32.00 |
||||
Miodońska Wiktoria | 06 | 00806 | 100806600332 | 100m grzbietowy (3) 50m motylkowy (11) | 1:26.91 NT | 27/11/2016 | Kozy (POL) | ||
Mordarski Szymon | 05 | 00806 | 100806700271 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) | 36.00 1:30.00 |
||||
Mydlarz Maksym | 05 | 00806 | 100806700247 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) | 38.00 1:47.00 |
||||
Nosal Miłosz | 04 | 00806 | 100806700205 | 50m dowolny (10) 200m zmienny (8) | 35.00 3:04.95 |
||||
Opach Michał | 05 | 00806 | 100806700260 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (12) | 44.00 50.00 |
||||
Osiecka Emilia | 05 | 00806 | 100806600266 | 100m klasyczny (15) 50m motylkowy (11) | 1:48.00 47.15 |
||||
Pasternak Klaudia | 06 | 00806 | 10080600336 | 50m dowolny (9) 100m zmienny (5) | 40.14 1:48.38 | 26/11/2016 27/11/2016 | Tarnow (POL) Kozy (POL) |
||
Piela Michał | 04 | 00806 | 100806700297 | 100m motylkowy (14) 200m zmienny (8) | 1:24.00 2:53.00 |
||||
Ptaszyński Stanisław | 05 | 00806 | 100806700252 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (12) | 35.69 40.50 |
||||
Ryszka Kacper | 04 | 00806 | 100806700289 | 50m dowolny (10) 100m motylkowy (14) | 35.00 1:30.00 |
||||
Starzycki Borys | 05 | 00806 | 100806700302 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) | 45.00 1:50.16 |
||||
Szczurek Julia | 05 | 00806 | 100806600270 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (11) | 37.90 43.27 |
||||
Telesiewicz Martyna | 06 | 00806 | 100806600344 | 50m dowolny (9) 100m klasyczny (15) | 45.10 NT | 7/5/2016 | Miechow (POL) | ||
Wilczak Szymon | 06 | 00806 | 100806700341 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (12) | 44.39 NT | 28/5/2016 | Wadowice (POL) | ||
Woźnicki Dominik | 06 | 00806 | 100806700342 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 41.65 1:30.59 | 28/5/2016 27/11/2016 | Wadowice (POL) Kozy (POL) |
||
Wąsik Martyna | 06 | 00806 | 100806600340 | 50m motylkowy (11) 100m zmienny (5) | NT 1:59.24 | 27/11/2016 | Kozy (POL) |
||
Zawadzka Dorota | 05 | 00806 | 100806600267 | 50m dowolny (9) 100m klasyczny (15) | 36.00 1:43.00 |
||||
Ćwiękała Hanna | 05 | 00806 | 100806600255 | 50m dowolny (9) 100m grzbietowy (3) | 38.17 1:38.19 |
||||
Ławniczak Kamil | 04 | 00806 | 100806700275 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (4) | 35.00 1:48.00 |
||||
Łukaszczyk Konrad | 05 | 00806 | 100806700265 | 50m dowolny (10) 100m klasyczny (16) | 43.00 1:55.00 |
Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 2 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 1 | 00806 00806 00806 00806 00806 00806 00806 00806 00806 00806 | 4 x 100m dowolny (2) 4 x 100m dowolny (2) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 50m zmienny (18) 4 x 100m dowolny (1) 4 x 100m dowolny (1) 4 x 100m dowolny (1) 4 x 50m zmienny (17) 4 x 50m zmienny (17) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet Kobiet | 12 lat 11 lat 12 lat 10 lat 11 lat 12 lat 11 lat 10 lat 11 lat 10 lat | 5:06.00 5:12.00 2:35.56 NT NT 5:13.00 5:40.00 NT 2:36.00 NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |