Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat Bochnia, 18 - 19/6/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Madej Maja | 03 | 01506 | 101506600025 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:12.68 5:26.79 1:21.16 2:48.86 | 30/1/2016 5/3/2016 30/1/2016 30/1/2016 | Debica (POL) Nowy Sacz (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
||
Pawłowska Weronika | 03 | 01506 | 101506600023 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 1:34.87 3:15.88 2:56.66 | 4/6/2016 4/6/2016 16/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Szydłowski Erwin | 03 | 01506 | 101506700014 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:21.44 2:53.04 | 14/5/2016 4/6/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Zwoleń Julia | 03 | 01506 | 101506600018 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:34.58 3:22.35 | 7/11/2015 30/1/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Debica (POL) |
BOSiR Brzesko 1 | 01506 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:33.57 |
Zwoleń Julia Szydłowski Erwin | 03 03 | Pawłowska Weronika Madej Maja | 03 03 |
Cupiał Aleksandra | 03 | 02711 | 102711100096 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:18.70 6:12.50 1:40.41 3:38.44 | 21/5/2016 18/3/2016 20/5/2016 19/3/2016 | Gornicza (POL) Raciborz (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) |
||
Czamara Eryk | 03 | 02711 | 102711200111 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:16.84 1:26.62 NT 1:25.49 | 19/3/2016 19/3/2016 18/3/2016 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Dembowska Weronika | 03 | 02711 | 102711100095 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:11.66 1:18.11 2:47.24 1:31.04 | 21/5/2016 21/5/2016 20/5/2016 18/3/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) |
||
Orłowska Agata | 03 | 02711 | 102711100083 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) | 1:18.16 1:29.02 3:11.65 1:34.38 | 21/5/2016 20/5/2016 21/5/2016 18/3/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) |
||
Pogoń Milena | 03 | 02711 | 102711100084 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (3) | 1:05.94 4:55.22 1:23.66 1:27.00 | 21/5/2016 20/5/2016 25/11/2015 18/3/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Strzemińska Natalia | 03 | 02711 | 102711100085 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:05.98 1:13.30 2:45.51 1:25.80 | 18/12/2015 21/5/2016 5/2/2016 13/2/2016 | Radlin (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) Katowice (POL) |
||
Zabielski Bartosz | 03 | 02711 | 102711200124 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:22.12 6:18.94 1:32.37 3:17.56 | 19/3/2016 18/3/2016 13/2/2016 18/12/2015 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Katowice (POL) Radlin (POL) |
||
Zwierzyński Maciej | 03 | 02711 | 102711200114 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:14.21 6:01.01 1:27.72 3:15.05 | 5/2/2016 18/3/2016 20/5/2016 18/12/2015 | Radlin (POL) Raciborz (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Zynek Kamil | 03 | 02711 | 102711200115 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:05.21 NT 2:44.93 1:16.14 | 21/5/2016 18/3/2016 18/3/2016 | Gornicza (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Ścieżka Mikołaj | 03 | 02711 | 102711200109 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 59.91 6:09.03 1:07.83 2:26.67 | 21/5/2016 26/3/2015 21/5/2016 20/5/2016 | Gornicza (POL) Gliwice (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
CSiR MOS Dąbrowa Grn. 1 | 02711 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 1:58.18 |
Zynek Kamil Pogoń Milena | 03 03 | Strzemińska Natalia Ścieżka Mikołaj | 03 03 |
CSiR MOS Dąbrowa Grn. 2 | 02711 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:17.01 |
Zwierzyński Maciej Dembowska Weronika | 03 03 | Cupiał Aleksandra Orłowska Agata | 03 03 |
CSiR MOS Dąbrowa Grn. 1 | 02711 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:14.53 |
Strzemińska Natalia Zwierzyński Maciej | 03 03 | Zynek Kamil Ścieżka Mikołaj | 03 03 |
CSiR MOS Dąbrowa Grn. 2 | 02711 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:28.10 |
Dembowska Weronika Orłowska Agata | 03 03 | Czamara Eryk Pogoń Milena | 03 03 |
Badura Jonasz | 03 | 00407 | 100407700084 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:11.26 2:47.16 1:10.13 2:36.25 | 19/3/2016 28/11/2015 18/3/2016 19/3/2016 | Raciborz (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Borkowski Arkadiusz | 03 | 00407 | 100407700085 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 1:07.64 4:57.90 1:33.11 2:46.27 | 14/5/2016 7/6/2016 28/11/2015 14/5/2016 | Kedzerzyn (POL) Strzelce Opolskie (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Jarzombek Marcel | 03 | 00407 | 100407700071 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (2) | 1:06.35 4:58.33 1:19.29 1:14.92 | 14/5/2016 7/6/2016 13/5/2016 13/5/2016 | Kedzerzyn (POL) Strzelce Opolskie (POL) Kedzerzyn (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Jonczyk Alicja | 03 | 00407 | 100407600110 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 1:09.89 1:29.44 3:09.77 2:49.41 | 14/5/2016 14/5/2016 19/3/2016 14/5/2016 | Kedzerzyn (POL) Kedzerzyn (POL) Raciborz (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Krawiec Patryk | 03 | 00407 | 100407700083 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 2:56.20 1:21.94 2:56.85 2:50.36 | 14/5/2016 14/5/2016 19/3/2016 14/5/2016 | Kedzerzyn (POL) Kedzerzyn (POL) Raciborz (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Oliwa Laura | 03 | 00407 | 100407600068 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:10.79 5:05.93 1:18.55 2:50.47 | 14/5/2016 7/6/2016 13/5/2016 14/5/2016 | Kedzerzyn (POL) Strzelce Opolskie (POL) Kedzerzyn (POL) Kedzerzyn (POL) |
Vega Dobrodzień 1 | 00407 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:05.03 |
Vega Dobrodzień 1 | 00407 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:19.58 |
Gawron Amelia | 03 | 00108 | 100108600166 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:06.33 5:20.46 NT 2:46.74 | 20/3/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kapusta Karolina | 03 | 00108 | 100108600171 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:31.73 3:07.72 1:29.48 3:14.73 | 20/3/2016 19/3/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Matwij Nataniel | 03 | 00108 | 100108700172 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 6:26.54 1:36.50 3:31.41 NT | 19/3/2016 16/4/2016 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Tarnobrzeg (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Rząsa Łukasz | 03 | 00108 | 100108700169 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:23.66 2:56.64 1:33.74 3:09.96 | 10/4/2016 19/3/2016 19/3/2016 16/4/2016 | Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Tarnobrzeg (POL) |
||
Szczepanik Szymon | 03 | 00108 | 100108700167 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:12.14 2:38.35 1:18.98 2:54.76 | 16/4/2016 19/3/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Tarnobrzeg (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Szpala Mateusz | 03 | 00108 | 100108700155 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:21.68 NT 1:34.71 3:24.89 | 20/3/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Wardak Miłosz | 03 | 00108 | 100108700156 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (4) | 1:15.59 NT 1:29.31 1:36.71 | 16/4/2016 16/4/2016 19/3/2016 | Tarnobrzeg (POL) Tarnobrzeg (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Winnicka Wiktoria | 03 | 00108 | 100108600176 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) | 1:20.61 1:28.21 3:21.94 1:39.74 | 10/4/2016 16/4/2016 20/3/2016 7/6/2015 | Stalowa Wola (POL) Tarnobrzeg (POL) Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Wojnar Mateusz | 03 | 00108 | 100108700157 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 59.80 1:16.90 NT 2:38.65 | 20/3/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Wołowiec Vittoria | 03 | 00108 | 100108600175 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (16) | NT 1:21.09 3:05.44 3:00.89 | 10/4/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
KP Sokół 1 | 00108 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 1:57.68 |
Gawron Amelia Szczepanik Szymon | 03 03 | Wardak Miłosz Wojnar Mateusz | 03 03 |
KP Sokół 2 | 00108 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:19.62 |
Rząsa Łukasz Kapusta Karolina | 03 03 | Wołowiec Vittoria Szpala Mateusz | 03 03 |
KP Sokół 1 | 00108 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:12.53 |
Szczepanik Szymon Winnicka Wiktoria | 03 03 | Gawron Amelia Wojnar Mateusz | 03 03 |
KP Sokół 2 | 00108 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:28.61 |
Rząsa Łukasz Kapusta Karolina | 03 03 | Wołowiec Vittoria Wardak Miłosz | 03 03 |
Czech Arkadiusz | 03 | 02111 | 102111700090 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 59.93 4:28.84 1:04.08 2:30.49 | 21/5/2016 20/5/2016 20/5/2016 15/4/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Kucharska Aleksandra | 03 | 02111 | 102111600092 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:14.36 1:22.05 | 21/5/2016 21/5/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
||
Malina Amelia | 03 | 02111 | 102111600080 | 200m grzbietowy (5) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 2:34.81 2:55.30 1:09.33 2:32.48 | 18/3/2016 19/3/2016 20/5/2016 15/4/2016 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Pastuszka Wiktoria | 03 | 02111 | 102111600089 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:15.58 2:45.74 1:10.50 2:38.01 | 13/2/2016 2/4/2016 18/3/2016 15/4/2016 | Katowice (POL) Cieszyn (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
Iwańska Barbara | 03 | 00306 | 100306600122 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:14.74 1:19.73 2:50.97 NT | 13/2/2016 20/3/2016 19/3/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kałuża Stanisław | 03 | 00306 | 100306700110 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (2) | 1:07.48 6:15.82 1:21.97 1:35.54 | 16/4/2016 28/3/2015 6/12/2015 21/11/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kozioł Krzysztof | 03 | 00306 | 100306700120 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:05.16 5:21.81 1:28.57 2:44.20 | 5/6/2016 19/3/2016 21/11/2015 16/4/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Mokrzycka Natalia | 03 | 00306 | 100306600113 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (16) | 1:11.71 5:44.04 1:34.82 2:57.83 | 16/4/2016 19/3/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Oleksy Michał | 03 | 00306 | 100306700111 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) | 1:12.79 1:17.88 1:43.68 1:30.78 | 14/5/2016 20/3/2016 11/10/2015 13/6/2015 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Różycki Aleksander | 03 | 00306 | 100306700112 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:16.95 1:26.21 3:01.12 1:40.02 | 5/6/2016 20/3/2016 19/3/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Szkurat Martyna | 03 | 00306 | 100306600114 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (1) | 1:04.83 1:27.35 1:18.67 | 5/6/2016 19/3/2016 21/11/2015 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Świerta Emilia | 03 | 00306 | 100306600124 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:18.87 1:28.53 3:09.60 1:41.14 | 13/2/2016 4/6/2016 5/12/2015 19/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:05.47 |
Korona Kraków 2 | 00306 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:15.86 |
Korona Kraków 1 | 00306 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:22.63 |
Korona Kraków 2 | 00306 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:33.43 |
Bartnik Dariusz | 03 | 04911 | 104911700038 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 59.81 2:34.03 1:12.12 2:31.11 | 21/5/2016 18/3/2016 18/3/2016 20/5/2016 | Gornicza (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Gornicza (POL) |
||
Hudzikowski Mateusz | 03 | 04911 | 104911700036 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:06.36 4:49.53 1:15.19 2:47.32 | 19/3/2016 20/5/2016 19/3/2016 5/2/2016 | Raciborz (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Kocur Sandra | 03 | 04911 | 104911600035 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (16) | 4:47.12 1:10.49 2:30.04 2:34.11 | 18/3/2016 17/4/2016 20/5/2016 15/4/2016 | Raciborz (POL) Olesnica (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Lamla Filip | 03 | 04911 | 104911700031 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 1:03.02 4:40.87 1:25.16 2:34.66 | 21/5/2016 20/5/2016 27/2/2016 15/4/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Wieliczka (POL) Radlin (POL) |
||
Wyrobek Robert | 03 | 04911 | 104911700041 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:01.51 4:36.06 1:06.65 2:24.42 | 17/4/2016 20/5/2016 21/5/2016 20/5/2016 | Olesnica (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
Jedność 32 Przyszowice 1 | 04911 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 1:55.71 |
Bartnik Dariusz Hudzikowski Mateusz | 03 03 | Lamla Filip Wyrobek Robert | 03 03 |
Jedność 32 Przyszowice 1 | 04911 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:14.50 |
Wyrobek Robert Lamla Filip | 03 03 | Bartnik Dariusz Hudzikowski Mateusz | 03 03 |
Chlost Hubert | 03 | 00508 | 100508700223 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:17.62 NT 1:30.42 3:20.92 | 12/12/2015 16/4/2016 19/3/2016 | Mielec (POL) Tarnobrzeg (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Forczek Emilia | 03 | 00508 | 100508600226 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:08.55 5:06.58 1:18.68 1:18.02 | 20/3/2016 19/3/2016 20/3/2016 19/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Gancarz Julia | 03 | 00508 | 100508600227 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (16) | 1:04.78 2:37.40 | 20/3/2016 16/4/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Tarnobrzeg (POL) |
||
Jakubiec Kacper | 03 | 00508 | 100508700228 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | NT NT 1:40.11 3:31.79 | 28/3/2015 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Malec Wiktoria | 03 | 00508 | 100508600230 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (16) | 1:11.75 2:32.79 1:28.57 2:41.58 | 20/3/2016 19/3/2016 19/3/2016 27/2/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Wieliczka (POL) |
||
Myśliwiec Tatiana | 03 | 00508 | 100508600232 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) | 1:24.24 NT 3:23.45 1:27.40 | 11/11/2015 6/12/2015 29/1/2016 | Mielec (POL) Kielce (POL) Debica (POL) |
||
O'Hara Julia | 03 | 00508 | 100508600233 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:09.31 5:40.94 1:27.04 3:07.63 | 24/4/2016 6/12/2015 16/4/2016 24/4/2016 | Zabierzow (POL) Kielce (POL) Tarnobrzeg (POL) Zabierzow (POL) |
||
Rybak Mikołaj | 03 | 00508 | 100508700234 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (6) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) | 1:16.04 3:18.71 NT 1:32.26 | 29/11/2015 7/6/2015 19/3/2016 | Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Warzecha Wiktor | 03 | 00508 | 100508700236 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 5:18.69 1:29.50 3:16.17 2:50.68 | 19/3/2016 19/3/2016 28/11/2015 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Ikar Mielec 1 | 00508 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:03.79 |
Gancarz Julia O'Hara Julia | 03 03 | Forczek Emilia Malec Wiktoria | 03 03 |
Ikar Mielec 1 | 00508 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:03.79 |
Gancarz Julia O'Hara Julia | 03 03 | Forczek Emilia Malec Wiktoria | 03 03 |
Ikar Mielec 2 | 00508 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:09.21 |
Chlost Hubert | 03 | Warzecha Wiktor | 03 |
Ikar Mielec 2 | 00508 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:09.21 |
Chlost Hubert Rybak Mikołaj | 03 03 | Warzecha Wiktor Myśliwiec Tatiana | 03 03 |
Ikar Mielec 1 | 00508 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:16.78 |
Malec Wiktoria O'Hara Julia | 03 03 | Forczek Emilia Warzecha Wiktor | 03 03 |
Ikar Mielec 1 | 00508 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:16.78 |
Malec Wiktoria O'Hara Julia | 03 03 | Forczek Emilia Warzecha Wiktor | 03 03 |
Ikar Mielec 2 | 00508 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:37.49 |
Jakubiec Kacper | 03 | Chlost Hubert | 03 |
Ikar Mielec 2 | 00508 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:37.49 |
Rybak Mikołaj Jakubiec Kacper | 03 03 | Myśliwiec Tatiana Chlost Hubert | 03 03 |
Karpiński Jakub | 03 | 01011 | 101011700067 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (17) | 4:32.80 1:10.00 2:28.44 2:29.19 | 20/5/2016 15/4/2016 14/5/2016 20/5/2016 | Gornicza (POL) Radlin (POL) Kedzerzyn (POL) Gornicza (POL) |
||
Krusińska Wiktoria | 03 | 01011 | 101011600070 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:07.85 5:10.92 1:20.45 1:23.45 | 21/5/2016 20/5/2016 14/11/2015 18/3/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Paniowki (POL) Raciborz (POL) |
||
Ogrodnik Wojciech | 03 | 01011 | 101011700092 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 59.57 1:11.23 2:32.04 1:03.42 | 21/5/2016 21/5/2016 18/3/2016 13/5/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Rokita Hanna | 03 | 01011 | 101011600094 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 3:09.33 1:18.98 2:54.80 2:52.61 | 18/3/2016 20/5/2016 21/5/2016 15/4/2016 | Raciborz (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Swojnóg Igor | 03 | 01011 | 101011700069 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:00.27 4:37.05 1:11.77 2:35.06 | 21/5/2016 20/5/2016 13/5/2016 14/5/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Kedzerzyn (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Tomaszowski Michał | 03 | 01011 | 101011700068 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 4:42.60 NT 1:09.04 2:32.33 | 18/3/2016 20/5/2016 20/5/2016 | Raciborz (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
||
Wojtkowiak Alicja | 03 | 01011 | 101011600073 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | NT 1:14.07 2:43.25 2:35.84 | 20/5/2016 21/5/2016 15/4/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) |
Park Wodny Tarn. Góry 1 | 01011 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 1:52.00 |
Park Wodny Tarn. Góry 1 | 01011 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:01.00 |
Chodnicki Adam | 03 | 00811 | 100811200141 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:13.61 5:58.10 1:22.20 2:56.00 | 21/5/2016 20/5/2016 21/5/2016 20/5/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
||
Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | 00811 | 100811100100 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (16) | 1:09.40 5:08.34 NT 2:47.94 | 17/4/2016 20/5/2016 15/4/2016 | Herby (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Stolarczyk Jakub | 03 | 00811 | 100811200127 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:10.45 1:22.60 NT 1:19.09 | 21/5/2016 19/3/2016 18/3/2016 | Gornicza (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Żogała Patrycja | 03 | 00811 | 100811100108 | 100m dowolny (10) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:24.03 1:47.36 3:15.51 | 21/5/2016 29/5/2015 15/4/2016 | Gornicza (POL) Gliwice (POL) Radlin (POL) |
Majstrenko Michał | 03 | 00107 | 100107700174 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 4:40.70 1:14.15 2:41.44 2:29.48 | 18/3/2016 14/5/2016 5/12/2015 19/3/2016 | Raciborz (POL) Kedzerzyn (POL) Opole (POL) Raciborz (POL) |
||
Podgórski Patryk | 03 | 00107 | 100107700175 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (17) | 4:42.77 1:07.02 2:24.31 2:31.75 | 7/6/2016 19/3/2016 14/5/2016 19/3/2016 | Strzelce Opolskie (POL) Raciborz (POL) Kedzerzyn (POL) Raciborz (POL) |
||
Prokopczyk Maksymilian | 03 | 00107 | 100107700207 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:05.72 4:56.84 1:14.58 2:37.53 | 14/5/2016 7/6/2016 13/5/2016 14/5/2016 | Kedzerzyn (POL) Strzelce Opolskie (POL) Kedzerzyn (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Szymczykowski Jakub | 03 | 00107 | 100107700192 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:01.93 4:54.32 1:06.52 2:35.82 | 14/5/2016 18/3/2016 18/3/2016 14/5/2016 | Kedzerzyn (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Kedzerzyn (POL) |
Zryw Opole 1 | 00107 | 4 x 50m dowolny (18) | Mężczyzn | 13 lat | 1:56.37 |
Podgórski Patryk Majstrenko Michał | 03 03 | Szymczykowski Jakub Prokopczyk Maksymilian | 03 03 |
Zryw Opole 1 | 00107 | 4 x 50m zmienny (9) | Mężczyzn | 13 lat | 2:05.36 |
Podgórski Patryk Majstrenko Michał | 03 03 | Szymczykowski Jakub Prokopczyk Maksymilian | 03 03 |
Burszyk Bartosz | 03 | 01311 | 101311700487 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 5:26.68 1:16.33 2:44.67 2:51.80 | 18/3/2016 20/5/2016 21/5/2016 19/3/2016 | Raciborz (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) |
||
Dobrowolska Natalia | 03 | 01311 | 101311600488 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 2:50.73 1:26.61 3:07.80 2:54.23 | 20/5/2016 20/5/2016 21/5/2016 15/4/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Górski Damian | 03 | 01311 | 101311700492 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (17) | NT 1:10.34 2:33.19 2:42.67 | 21/5/2016 20/5/2016 20/5/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
||
Janacz Daria | 03 | 01311 | 101311600493 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (1) | 1:08.48 1:19.17 1:37.76 1:22.06 | 10/4/2016 10/4/2016 18/6/2015 20/5/2016 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) Gornicza (POL) |
||
Kasprowicz Marta | 03 | 01311 | 101311600495 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:18.16 NT NT 2:41.56 | 10/4/2016 9/4/2016 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Mosek Oliwia | 03 | 01311 | 101311600593 | 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 6:12.73 1:22.34 2:57.34 2:48.99 | 26/3/2015 18/12/2015 18/12/2015 20/5/2016 | Gliwice (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Gornicza (POL) |
||
Rychel Maksymilian | 03 | 01311 | 101311700501 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:02.86 1:13.10 2:45.70 1:21.02 | 21/5/2016 13/5/2016 18/3/2016 18/3/2016 | Gornicza (POL) Kedzerzyn (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Sobczak Michał | 03 | 01311 | 101311700502 | 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) | NT 1:24.47 3:00.87 1:23.17 | 9/4/2016 21/5/2016 18/3/2016 | Raciborz (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) |
||
Szymiczek Igor | 03 | 01311 | 101311700505 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:04.06 2:48.87 1:15.32 2:42.41 | 21/5/2016 18/3/2016 20/5/2016 14/5/2016 | Gornicza (POL) Raciborz (POL) Gornicza (POL) Kedzerzyn (POL) |
||
Wawryca Hubert | 03 | 01311 | 101311700599 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:08.01 NT 1:17.86 2:51.88 | 21/5/2016 20/5/2016 21/5/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
||
Wojtaszewska Paulina | 03 | 01311 | 101311600506 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:01.38 4:58.41 1:09.46 2:29.66 | 21/5/2016 18/3/2016 20/5/2016 20/5/2016 | Gornicza (POL) Raciborz (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
||
Wygnał Maja | 03 | 01311 | 101311600507 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:05.00 4:59.85 1:12.42 2:34.34 | 14/5/2016 20/5/2016 15/4/2016 20/5/2016 | Kedzerzyn (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) Gornicza (POL) |
Victoria Racibórz 1 | 01311 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 1:54.98 |
Kasprowicz Marta Rychel Maksymilian | 03 03 | Szymiczek Igor Wojtaszewska Paulina | 03 03 |
Victoria Racibórz 2 | 01311 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 1:59.23 |
Janacz Daria Górski Damian | 03 03 | Wygnał Maja Wawryca Hubert | 03 03 |
Victoria Racibórz 3 | 01311 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:07.13 |
Sobczak Michał Dobrowolska Natalia | 03 03 | Mosek Oliwia Burszyk Bartosz | 03 03 |
Victoria Racibórz 1 | 01311 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:08.39 |
Górski Damian Burszyk Bartosz | 03 03 | Rychel Maksymilian Wojtaszewska Paulina | 03 03 |
Victoria Racibórz 2 | 01311 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:09.43 |
Wygnał Maja Wawryca Hubert | 03 03 | Kasprowicz Marta Szymiczek Igor | 03 03 |
Victoria Racibórz 3 | 01311 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:18.76 |
Sobczak Michał Mosek Oliwia | 03 03 | Dobrowolska Natalia Janacz Daria | 03 03 |
Gruszka Wiktor | 03 | 00411 | 100411700275 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:14.75 1:26.85 3:10.14 1:26.98 | 19/3/2016 19/3/2016 5/2/2016 18/3/2016 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Grzesiak Adrianna | 03 | 00411 | 100411600278 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:23.45 NT 1:22.38 3:01.52 | 19/3/2016 18/3/2016 19/3/2016 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Komorowski Kacper | 03 | 00411 | 100411700276 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 6:02.09 1:15.74 2:42.62 3:00.02 | 26/3/2015 9/4/2016 21/5/2016 17/4/2015 | Gliwice (POL) Raciborz (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Kula Angelika | 03 | 00411 | 100411600279 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:06.83 NT 1:16.67 1:22.39 | 10/4/2016 18/12/2015 18/3/2016 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Myszor Przemysław | 03 | 00411 | 100411700282 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 1:08.33 5:03.63 1:28.96 2:51.51 | 10/4/2016 20/5/2016 9/4/2016 15/4/2016 | Raciborz (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Ochnio Aleksandra | 03 | 00411 | 100411600280 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:27.64 3:01.05 1:36.08 3:28.70 | 19/3/2016 18/3/2016 18/3/2016 19/3/2016 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Osuch Jakub | 03 | 00411 | 100411700283 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:10.16 5:31.18 1:30.99 3:25.17 | 21/5/2016 20/5/2016 20/5/2016 25/11/2015 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Sobierajski Michał | 03 | 00411 | 100411700269 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:09.84 2:38.70 1:13.49 2:37.55 | 21/5/2016 18/3/2016 18/3/2016 20/5/2016 | Gornicza (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Gornicza (POL) |
||
Steczek Natalia | 03 | 00411 | 100411600285 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:12.50 6:04.51 1:28.22 3:22.50 | 21/5/2016 29/5/2015 20/5/2016 12/12/2015 | Gornicza (POL) Gliwice (POL) Gornicza (POL) Pawlowice (POL) |
||
Termin Lena | 03 | 00411 | 100411600284 | 100m grzbietowy (14) 100m klasyczny (3) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:12.41 1:23.65 NT 3:07.01 | 21/5/2016 9/4/2016 27/3/2015 | Gornicza (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) |
||
Wiaderek Zuzanna | 03 | 00411 | 100411600281 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) | 1:06.03 5:01.87 | 21/5/2016 20/5/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
MOSM Tychy 1 | 00411 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:02.28 |
Sobierajski Michał Myszor Przemysław | 03 03 | Termin Lena Komorowski Kacper | 03 03 |
MOSM Tychy 1 | 00411 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:15.29 |
Sobierajski Michał Termin Lena | 03 03 | Komorowski Kacper Myszor Przemysław | 03 03 |
Baran Krzysztof | 03 | 00908 | 100908700187 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:09.53 1:17.47 2:46.19 1:17.45 | 20/3/2016 10/4/2016 19/3/2016 19/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Ciszewski Hubert | 03 | 00908 | 100908700188 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:05.76 5:10.55 1:14.42 NT | 20/3/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Szymański Jakub | 03 | 00908 | 100908700190 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:06.07 5:15.18 1:22.17 2:42.18 | 20/3/2016 28/11/2015 19/3/2016 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Wajskop Dorota | 03 | 00908 | 100908600201 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:11.69 5:39.77 1:28.68 1:28.51 | 20/3/2016 28/11/2015 29/3/2015 19/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Wydra Natalia | 03 | 00908 | 100908600186 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (16) | 1:18.00 5:57.68 1:31.74 2:58.65 | 29/11/2015 19/3/2016 9/4/2016 10/4/2016 | Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) |
Chmura Anastazja | 03 | 00708 | 100708600068 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:25.66 NT | 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) | ||
Patro Bartosz | 03 | 00708 | 100708700072 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:13.58 2:55.07 1:25.18 3:11.05 | 20/3/2016 19/3/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Rojek Piotr | 03 | 00708 | 100708700064 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 3:18.82 1:27.53 | 19/3/2016 9/4/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Urbanek Filip | 03 | 00708 | 100708700074 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:15.91 1:28.24 3:14.49 NT | 20/3/2016 10/4/2016 19/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Śliwa Michał | 03 | 00708 | 100708700061 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:10.60 2:35.78 1:17.67 2:43.55 | 20/3/2016 19/3/2016 19/3/2016 10/4/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) |
Fala Ropczyce 1 | 00708 | 4 x 50m dowolny (18) | Mężczyzn | 13 lat | 2:11.09 |
Fala Ropczyce 1 | 00708 | 4 x 50m zmienny (9) | Mężczyzn | 13 lat | 2:23.72 |
Bukała Bartosz | 03 | 03706 | 103706200012 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:18.68 5:54.85 1:32.84 3:07.60 | 14/5/2016 4/6/2016 27/2/2016 20/3/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Dach Wiktoria | 03 | 03706 | 103706100012 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:24.10 2:46.57 1:10.50 2:36.21 | 13/2/2016 4/6/2016 23/4/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03706 | 103706100014 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:06.26 5:03.32 1:14.36 2:40.32 | 5/6/2016 4/6/2016 20/3/2016 14/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Koryciński Kamil | 03 | 03706 | 103706200018 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m zmienny (17) | 1:02.89 4:44.88 1:26.91 2:40.98 | 5/6/2016 4/6/2016 13/2/2016 5/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Niepogodzińska Izabela | 03 | 03706 | 103706100015 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:13.56 2:37.35 1:23.45 2:44.30 | 20/3/2016 4/6/2016 5/3/2016 5/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Łopuch Jan | 03 | 03706 | 103706700089 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:10.77 2:38.94 1:29.93 3:19.92 | 4/6/2016 4/6/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
Siemacha ASP Kraków 1 | 03706 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 1:59.27 |
Łopuch Jan Koryciński Kamil | 03 03 | Gwiazdowska Wiktoria Dach Wiktoria | 03 03 |
Siemacha ASP Kraków 1 | 03706 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:09.77 |
Łopuch Jan Dach Wiktoria | 03 03 | Koryciński Kamil Gwiazdowska Wiktoria | 03 03 |
Jamróz Sara | 03 | 03111 | 103111600391 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) | 1:05.98 1:13.45 NT 1:25.20 | 21/5/2016 21/5/2016 18/3/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) |
||
Kindrat Julia | 03 | 03111 | 103111600310 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:04.14 5:27.79 1:17.72 1:15.37 | 21/5/2016 18/3/2016 24/10/2015 20/5/2016 | Gornicza (POL) Raciborz (POL) Rybnik (POL) Gornicza (POL) |
||
Wróbel Laura | 03 | 03111 | 103111600321 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m zmienny (16) | 1:13.62 2:53.56 1:28.15 2:55.31 | 29/5/2015 18/3/2016 18/3/2016 20/5/2016 | Gliwice (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Gornicza (POL) |
||
Zdebel Marsel | 03 | 03111 | 103111700170 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (17) | 1:08.92 5:13.57 2:48.14 2:51.53 | 19/3/2016 20/5/2016 20/5/2016 20/5/2016 | Raciborz (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
SiKReT Gliwice 1 | 03111 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:03.88 |
Kindrat Julia Zdebel Marsel | 03 03 | Jamróz Sara Zdebel Marsel | 03 03 |
SiKReT Gliwice 1 | 03111 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:23.72 |
Wróbel Laura Jamróz Sara | 03 03 | Kindrat Julia Zdebel Marsel | 03 03 |
Hanf Szymon | 03 | 03506 | 103506700031 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:09.53 5:20.97 1:15.81 2:41.35 | 5/6/2016 5/3/2016 4/6/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Jamróz Michał | 03 | 03506 | 103506700030 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:07.76 4:58.35 1:12.80 2:41.20 | 24/4/2016 4/6/2016 5/6/2016 5/6/2016 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Przystał Adam | 03 | 03506 | 103506700033 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 2:33.05 1:17.60 2:42.63 2:33.50 | 9/4/2016 4/6/2016 24/4/2016 20/3/2016 | Stalowa Wola (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Stanek Szymon | 03 | 03506 | 103506700058 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:08.11 1:19.52 2:50.43 1:22.78 | 20/3/2016 4/6/2016 14/5/2016 5/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 03506 | 103506700032 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:23.85 2:59.66 1:10.89 2:36.45 | 14/5/2016 4/6/2016 5/6/2016 5/6/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
chłopcy 2003 | 03506 | 4 x 50m zmienny (9) | Mężczyzn | 13 lat | 2:11.54 |
Przystał Adam | 03 | Jamróz Michał Zając Kamil | 03 03 |
Bigus Wiktoria | 03 | 02308 | 102308600041 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:15.23 2:38.95 1:23.71 3:00.89 | 20/3/2016 19/3/2016 19/3/2016 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Bratus Patrycja | 03 | 02308 | 102308600039 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:18.95 1:35.10 3:21.24 | 20/3/2016 20/2/2016 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Wegrzyn Tomasz | 03 | 02308 | 102308700050 | 100m dowolny (11) | 1:24.68 | 20/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) | ||
Zurek Elwira | 03 | 02308 | 102308600070 | 100m dowolny (10) | NT |
Sczogiel Alicja | 03 | 03711 | 103711100088 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:10.17 1:08.87 2:32.84 | 27/3/2015 21/5/2016 20/5/2016 | Gliwice (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
||
Snoch Michał | 03 | 03711 | 103711200092 | 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 1:20.94 2:55.06 2:59.44 | 20/5/2016 21/5/2016 19/3/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) |
||
Sobota Jakub | 03 | 03711 | 103711200098 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:04.85 1:04.99 2:22.48 1:06.10 | 19/3/2016 21/5/2016 20/5/2016 20/5/2016 | Raciborz (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
||
Trzcionka Maciej | 03 | 03711 | 103711200093 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:03.15 4:49.97 1:15.53 2:32.25 | 20/5/2016 20/5/2016 18/3/2016 15/4/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
Delfinek Bytom 1 | 03711 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:03.63 |
Delfinek Bytom 2 | 03711 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:16.90 |
Biernat Oliwia | 03 | 01211 | 101211600097 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 2:40.02 1:20.87 2:54.06 2:50.07 | 5/2/2016 20/5/2016 21/5/2016 19/6/2015 | Radlin (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Radlin (POL) |
||
Famulok Zuzanna | 03 | 01211 | 101211600085 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:04.14 5:02.26 1:11.67 2:33.42 | 20/5/2016 18/3/2016 20/5/2016 20/5/2016 | Gornicza (POL) Raciborz (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
||
Kobylarczyk Damian | 03 | 01211 | 101211700100 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:06.52 2:49.94 1:09.62 2:31.37 | 19/3/2016 18/6/2015 20/5/2016 20/5/2016 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
||
Lis Rafał | 03 | 01211 | 101211700101 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:16.17 2:49.82 1:30.55 3:14.29 | 12/12/2015 20/5/2016 18/3/2016 21/5/2016 | Pawlowice (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) Gornicza (POL) |
||
Matuszczak Bartosz | 03 | 01211 | 101211700102 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:10.40 5:50.85 1:26.09 3:12.82 | 21/5/2016 18/6/2015 18/3/2016 19/6/2015 | Gornicza (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Mikszan Zuzanna | 03 | 01211 | 101211600089 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) | 1:10.16 1:25.07 NT 1:19.23 | 17/4/2016 25/11/2015 18/3/2016 | Herby (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Puzoń Paulina | 03 | 01211 | 101211600091 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:32.00 3:14.44 1:15.25 2:50.08 | 18/3/2016 19/6/2015 20/5/2016 19/3/2016 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) |
||
Salamon Zuzanna | 03 | 01211 | 101211600125 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:14.74 5:30.89 1:29.41 1:31.79 | 19/3/2016 20/5/2016 19/3/2016 18/3/2016 | Raciborz (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Salik Mateusz | 03 | 01211 | 101211700093 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 5:16.02 1:15.29 1:17.22 2:49.50 | 18/3/2016 21/5/2016 20/5/2016 2/4/2016 | Raciborz (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) Cieszyn (POL) |
||
Sojka Paweł | 03 | 01211 | 101211700095 | 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:20.54 2:51.71 1:36.58 3:03.33 | 21/5/2016 5/2/2016 20/5/2016 13/12/2015 | Gornicza (POL) Radlin (POL) Gornicza (POL) Pawlowice (POL) |
||
Stanek Bartosz | 03 | 01211 | 101211700110 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (4) | 1:12.74 6:12.88 1:27.47 1:35.90 | 19/3/2016 26/3/2015 19/3/2016 18/3/2016 | Raciborz (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
Aquatica Pawłowice 1 | 01211 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:01.76 |
Aquatica Pawłowice 2 | 01211 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:06.27 |
Aquatica Pawłowice 1 | 01211 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:12.85 |
Aquatica Pawłowice 2 | 01211 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:23.13 |
Adamski Krzysztof | 03 | 00408 | 100408700115 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:14.26 1:32.49 3:20.77 | 16/4/2016 10/4/2016 19/3/2016 | Tarnobrzeg (POL) Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Guściora Maciej | 03 | 00408 | 100408700104 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:14.71 1:25.61 3:05.34 | 20/3/2016 10/4/2016 19/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Meksuła Marta | 03 | 00408 | 100408600105 | 100m grzbietowy (14) 100m motylkowy (1) | 1:20.81 1:28.24 | 20/3/2016 19/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Rębisz Agnieszka | 03 | 00408 | 100408600110 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:26.33 3:07.71 | 10/4/2016 19/3/2016 | Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Wiatrowska Weronika | 03 | 00408 | 100408600109 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:27.62 3:21.23 | 16/4/2016 20/3/2016 | Tarnobrzeg (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Delfin Tarnobrzeg 1 | 00408 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:12.85 |
Adamski Krzysztof Wiatrowska Weronika | 03 03 | Meksuła Marta Guściora Maciej | 03 03 |
Delfin Tarnobrzeg 1 | 00408 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:24.90 |
Rębisz Agnieszka Wiatrowska Weronika | 03 03 | Meksuła Marta Adamski Krzysztof | 03 03 |
Habowska Weronika | 03 | 02706 | 102706600041 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:13.87 1:21.56 | 20/3/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Kachel Julia | 03 | 02706 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:32.31 NT | 20/3/2016 | Krakow (POL) | |||
Pająk Maria | 03 | 02706 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:25.48 1:35.97 | 20/3/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Panek Nikola | 03 | 02706 | 102706600054 | 100m grzbietowy (14) 200m klasyczny (12) | 1:29.91 3:22.36 | 30/1/2016 20/3/2016 | Debica (POL) Krakow (POL) |
Bartłomowicz Tomasz | 03 | 03606 | 103606700093 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 5:46.73 1:31.40 1:27.35 3:07.33 | 19/3/2016 11/10/2015 5/12/2015 4/6/2016 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Basa Szymon | 03 | 03606 | 103606700093 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:08.39 5:01.72 1:17.70 2:45.61 | 5/6/2016 4/6/2016 4/6/2016 5/12/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Chabałowska Ewa | 03 | 03606 | 103606600096 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:09.44 5:19.70 1:15.17 2:37.56 | 5/6/2016 22/4/2016 4/6/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Dybowski Jan | 03 | 03606 | 103606700097 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 100m motylkowy (2) | 1:07.42 1:15.60 2:54.44 1:10.15 | 7/11/2015 9/4/2016 4/6/2016 24/4/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Raciborz (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Fortuna Filip | 03 | 03606 | 103606700108 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:09.20 2:48.00 1:47.53 2:49.21 | 20/3/2016 5/12/2015 18/4/2015 16/4/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Grzenkowicz Paweł | 03 | 03606 | 103606700110 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:10.55 1:19.06 2:48.43 NT | 5/6/2016 29/3/2015 19/3/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Gwóźdź Kacper | 03 | 03606 | 103606700111 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 5:39.55 1:20.38 2:57.56 2:54.88 | 22/4/2016 4/6/2016 4/6/2016 14/5/2016 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jodłowska Zuzanna | 03 | 03606 | 103606600112 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:25.62 2:56.04 1:18.69 2:38.24 | 14/5/2016 4/6/2016 19/3/2016 5/6/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Klimczyk Emilia | 03 | 03606 | 103606600067 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:08.76 5:10.56 1:24.96 3:01.40 | 20/3/2016 19/3/2016 4/6/2016 5/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Kozdęba Karolina | 03 | 03606 | 103606600114 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:03.73 4:54.06 1:11.51 2:31.64 | 5/6/2016 4/6/2016 4/6/2016 9/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) |
||
Lewicki Filip | 03 | 03606 | 103606700116 | 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 4:35.26 1:19.92 2:44.72 2:30.03 | 19/3/2016 9/4/2016 10/4/2016 14/5/2016 | Krakow (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Oczkowska Daria | 03 | 03606 | 103606600117 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 200m zmienny (16) | 2:59.22 1:28.98 3:11.11 2:59.54 | 13/6/2015 7/11/2015 6/12/2015 14/5/2016 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Płonka Jakub | 03 | 03606 | 103606700118 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | 2:56.32 1:26.99 3:07.99 2:58.75 | 19/3/2016 4/6/2016 4/6/2016 17/10/2015 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Płoskonka Jakub | 03 | 03606 | 103606700119 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:13.75 1:32.24 1:32.95 2:53.14 | 24/4/2016 14/5/2016 13/6/2015 14/5/2016 | Zabierzow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Sikora Kacper | 03 | 03606 | 103606700121 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:05.76 5:05.13 1:15.71 2:44.15 | 5/6/2016 4/6/2016 4/6/2016 19/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Skrzypek Filip | 03 | 03606 | 103606700122 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:08.71 5:13.89 1:17.62 2:48.43 | 14/5/2016 19/3/2016 19/3/2016 5/6/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Sobota Adriana | 03 | 03606 | 103606600083 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) | 1:10.69 5:24.32 1:28.42 3:10.28 | 5/6/2016 19/3/2016 14/5/2016 20/3/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Sowa Łukasz | 03 | 03606 | 103606700123 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (4) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (17) | 1:06.34 1:20.78 1:08.38 2:36.27 | 20/3/2016 14/5/2016 24/4/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Tasak Aleksandra | 03 | 03606 | 103606600125 | 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:13.61 2:37.21 1:13.45 2:38.95 | 20/3/2016 4/6/2016 5/6/2016 5/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Wanat Grzegorz | 03 | 03606 | 103606700126 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) | 1:08.67 5:08.55 1:10.73 2:30.47 | 10/4/2016 22/4/2016 10/4/2016 19/3/2016 | Raciborz (POL) Zabierzow (POL) Raciborz (POL) Krakow (POL) |
||
Wojtaszek Tomasz | 03 | 03606 | 103606700127 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:18.41 1:23.86 2:59.49 1:37.59 | 24/4/2016 4/6/2016 23/4/2016 13/6/2015 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Woźniczka Alan | 03 | 03606 | 103606700128 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) | 1:08.33 NT 2:46.06 1:25.27 | 14/5/2016 4/6/2016 4/6/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Żukowski Kamil | 03 | 03606 | 103606700129 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:03.57 1:10.59 2:31.34 1:15.81 | 5/6/2016 4/6/2016 19/3/2016 19/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 1:56.05 |
Żukowski Kamil Sikora Kacper | 03 03 | Kozdęba Karolina Lewicki Filip | 03 03 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 1:58.59 |
Sowa Łukasz Dybowski Jan | 03 03 | Wanat Grzegorz Gwóźdź Kacper | 03 03 |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:06.87 |
Fortuna Filip Grzenkowicz Paweł | 03 03 | Woźniczka Alan Skrzypek Filip | 03 03 |
SMS Galicja Kraków 4 | 03606 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | NT |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:04.38 |
Wanat Grzegorz Dybowski Jan | 03 03 | Sowa Łukasz Żukowski Kamil | 03 03 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:12.50 |
Kozdęba Karolina Gwóźdź Kacper | 03 03 | Jodłowska Zuzanna Lewicki Filip | 03 03 |
SMS Galicja Kraków 3 | 03606 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:16.36 |
Tasak Aleksandra Klimczyk Emilia | 03 03 | Skrzypek Filip Sikora Kacper | 03 03 |
Cebula Kamil | 03 | 01711 | 101711200241 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) | 1:13.79 5:51.25 1:27.12 | 21/5/2016 20/5/2016 19/3/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Raciborz (POL) |
||
Chyra Julia | 03 | 01711 | 101711100202 | 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (16) | NT 1:10.74 2:35.19 2:39.87 | 21/5/2016 20/5/2016 20/5/2016 | Gornicza (POL) Gornicza (POL) Gornicza (POL) |
Brączek Kacper | 03 | 00806 | 100806700220 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 100m motylkowy (2) | 1:06.43 1:12.52 2:37.67 1:31.69 | 5/6/2016 4/6/2016 4/6/2016 13/6/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Jarosz Agnieszka | 03 | 00806 | 100806600222 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) | 1:12.22 1:23.98 3:02.64 1:34.30 | 10/4/2016 5/12/2015 21/11/2015 28/3/2015 | Raciborz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Kumor Aleksandra | 03 | 00806 | 100806600226 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:12.61 NT 1:22.37 2:54.99 | 20/3/2016 4/6/2016 4/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Mikos Mateusz | 03 | 00806 | 100806700216 | 200m grzbietowy (6) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) 200m zmienny (17) | NT 1:20.47 2:57.08 2:55.78 | 4/6/2016 4/6/2016 9/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) |
||
Miodoński Mateusz | 03 | 00806 | 400m dowolny (8) 100m grzbietowy (15) 200m grzbietowy (6) 200m zmienny (17) | 5:35.40 1:15.57 2:39.11 3:06.46 | 19/3/2016 4/6/2016 4/6/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
|||
Ptaszyńska Weronika | 03 | 00806 | 100806600224 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:12.27 5:27.51 1:16.36 2:49.10 | 20/3/2016 4/6/2016 5/6/2016 20/3/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Sadlik Martyna | 03 | 00806 | 100806600225 | 100m klasyczny (3) 200m klasyczny (12) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (16) | 1:28.10 3:01.99 1:23.07 2:55.89 | 4/6/2016 4/6/2016 19/3/2016 5/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Sieprawski Roch | 03 | 00806 | 100806700227 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (8) 100m klasyczny (4) 200m klasyczny (13) | 1:06.10 4:44.81 1:46.05 3:28.58 | 14/5/2016 4/6/2016 13/6/2015 20/3/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Wąsik Julia | 03 | 00806 | 100806600219 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (7) 100m grzbietowy (14) 200m grzbietowy (5) | 1:12.69 5:44.55 1:25.04 3:04.22 | 10/4/2016 19/3/2016 20/3/2016 19/3/2016 | Raciborz (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 1:55.48 |
Brączek Kacper Mikos Mateusz | 03 03 | Sieprawski Roch | 03 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:09.69 |
Kumor Aleksandra Jarosz Agnieszka | 03 03 | Ptaszyńska Weronika Miodoński Mateusz | 03 03 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:10.39 |
Brączek Kacper Mikos Mateusz | 03 03 | Sieprawski Roch | 03 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m zmienny (9) | Mieszane | 13 lat | 2:24.38 |
Kumor Aleksandra Jarosz Agnieszka | 03 03 | Sadlik Martyna Ptaszyńska Weronika | 03 03 |
Danikiewicz Dawid | 03 | 03411 | 103411700094 | 100m dowolny (11) 200m klasyczny (13) | 1:05.65 2:54.81 | 2/4/2016 21/5/2016 | Cieszyn (POL) Gornicza (POL) |
||
Drzazga Emilia | 03 | 03411 | 103411600062 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:10.79 1:15.83 | 5/6/2016 18/12/2015 | Bochnia (POL) Radlin (POL) |
||
Kuziów Martyna | 03 | 03411 | 103411600081 | 100m dowolny (10) 100m grzbietowy (14) | 1:06.52 1:16.83 | 21/5/2016 30/1/2016 | Gornicza (POL) Debica (POL) |
||
Malarz Marcin | 03 | 03411 | 103411700071 | 100m dowolny (11) 200m zmienny (17) | 1:03.29 2:36.51 | 2/4/2016 19/3/2016 | Cieszyn (POL) Raciborz (POL) |
VICTORIA KOZY | 03411 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | 13 lat | 2:01.37 |
Malarz Marcin Drzazga Emilia | 03 03 | Kuziów Martyna Danikiewicz Dawid | 03 03 |