Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat Bochnia, 18 - 19/6/2016 |
1 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików I | 18/6/2016 - 11:05 |
Konkurencja 1 18/6/2016 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:05 |
2 3 4 | Termin Lena Kasprowicz Marta Gawron Amelia | 03 03 03 | MOSM Tychy Victoria Racibórz Sokół Rzeszów | 11 11 08 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 11:08 |
1 2 3 4 5 | Żogała Patrycja Orłowska Agata Salamon Zuzanna Jarosz Agnieszka Winnicka Wiktoria | 03 03 03 03 03 | Pałac Młodzieży Katowice CSiR MOS Dąbrowa Grn. Aquatica Pawłowice Ósemka Oświęcim Sokół Rzeszów | 11 11 11 06 08 | 1:47.36 1:34.38 1:31.79 1:34.30 1:39.74 |
Seria 3 z 6, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 | Wajskop Dorota Myśliwiec Tatiana Niepogodzińska Izabela Krusińska Wiktoria Meksuła Marta Dembowska Weronika | 03 03 03 03 03 03 | Motyl MOSiR St. Wola Ikar Mielec Siemacha ASP Kraków Park Wodny Tarn. Góry Delfin Tarnobrzeg CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 08 08 06 11 08 11 | 1:28.51 1:27.40 1:23.45 1:23.45 1:28.24 1:31.04 |
Seria 4 z 6, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 | Kula Angelika Janacz Daria Jodłowska Zuzanna Mikszan Zuzanna Grzesiak Adrianna Sadlik Martyna | 03 03 03 03 03 03 | MOSM Tychy Victoria Racibórz SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice MOSM Tychy Ósemka Oświęcim | 11 11 06 11 11 06 | 1:22.39 1:22.06 1:18.69 1:19.23 1:22.38 1:23.07 |
Seria 5 z 6, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Oliwa Laura Ptaszyńska Weronika Puzoń Paulina Kindrat Julia Forczek Emilia Szkurat Martyna | 03 03 03 03 03 03 | Vega Dobrodzień Ósemka Oświęcim Aquatica Pawłowice SiKReT Gliwice Ikar Mielec Korona Kraków | 08 06 11 11 08 06 | 1:18.55 1:16.36 1:15.25 1:15.37 1:18.02 1:18.67 |
Seria 6 z 6, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 | Famulok Zuzanna Pastuszka Wiktoria Malina Amelia Wojtaszewska Paulina Dach Wiktoria Tasak Aleksandra | 03 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice Górnik Sosnowiec Górnik Sosnowiec Victoria Racibórz Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków | 11 11 11 11 06 06 | 1:11.67 1:10.50 1:09.33 1:09.46 1:10.50 1:13.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18/6/2016 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Wojnar Mateusz Sojka Paweł Rząsa Łukasz Kałuża Stanisław Fortuna Filip Urbanek Filip | 03 03 03 03 03 03 | Sokół Rzeszów Aquatica Pawłowice Sokół Rzeszów Korona Kraków SMS Galicja Kraków Fala Ropczyce | 08 11 08 06 06 08 | NT 1:36.58 1:33.74 1:35.54 1:47.53 NT |
Seria 2 z 7, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 | Bukała Bartosz Brączek Kacper Kozioł Krzysztof Oleksy Michał Rybak Mikołaj Płoskonka Jakub | 03 03 03 03 03 03 | Siemacha ASP Kraków Ósemka Oświęcim Korona Kraków Korona Kraków Ikar Mielec SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 08 06 | 1:32.84 1:31.69 1:28.57 1:30.78 1:32.26 1:32.95 |
Seria 3 z 7, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 | Czamara Eryk Stanek Szymon Rychel Maksymilian Szymański Jakub Sobczak Michał Gruszka Wiktor | 03 03 03 03 03 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. Solne Miasto Wieliczka Victoria Racibórz Motyl MOSiR St. Wola Victoria Racibórz MOSM Tychy | 11 05 11 08 11 11 | 1:25.49 1:22.78 1:21.02 1:22.17 1:23.17 1:26.98 |
Seria 4 z 7, 11:28 |
1 2 3 4 5 6 | Śliwa Michał Baran Krzysztof Zynek Kamil Salik Mateusz Skrzypek Filip Stolarczyk Jakub | 03 03 03 03 03 03 | Fala Ropczyce Motyl MOSiR St. Wola CSiR MOS Dąbrowa Grn. Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków Pałac Młodzieży Katowice | 08 08 11 11 06 11 | 1:17.67 1:17.45 1:16.14 1:17.22 1:17.62 1:19.09 |
Seria 5 z 7, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Trzcionka Maciej Jarzombek Marcel Jamróz Michał Sobierajski Michał Szymiczek Igor Żukowski Kamil | 03 03 03 03 03 03 | Delfinek Bytom Vega Dobrodzień Solne Miasto Wieliczka MOSM Tychy Victoria Racibórz SMS Galicja Kraków | 11 08 05 11 11 06 | 1:15.53 1:14.92 1:12.80 1:13.49 1:15.32 1:15.81 |
Seria 6 z 7, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 | Swojnóg Igor Dybowski Jan Kobylarczyk Damian Badura Jonasz Zając Kamil Bartnik Dariusz | 03 03 03 03 03 03 | Park Wodny Tarn. Góry SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice Vega Dobrodzień Solne Miasto Wieliczka Jedność 32 Przyszowice | 11 06 11 08 05 11 | 1:11.77 1:10.15 1:09.62 1:10.13 1:10.89 1:12.12 |
Seria 7 z 7, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Sowa Łukasz Sobota Jakub Ogrodnik Wojciech Czech Arkadiusz Szymczykowski Jakub Tomaszowski Michał | 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Delfinek Bytom Park Wodny Tarn. Góry Górnik Sosnowiec Zryw Opole Park Wodny Tarn. Góry | 06 11 11 11 07 11 | 1:08.38 1:06.10 1:03.42 1:04.08 1:06.52 1:09.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 18/6/2016 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:37 |
2 3 4 | Iwańska Barbara Cupiał Aleksandra Świerta Emilia | 03 03 03 | Korona Kraków CSiR MOS Dąbrowa Grn. Korona Kraków | 06 11 06 | NT 1:40.41 1:41.14 |
Seria 2 z 7, 11:40 |
1 2 3 4 5 | Janacz Daria Bratus Patrycja Mokrzycka Natalia Pawłowska Weronika Ochnio Aleksandra | 03 03 03 03 03 | Victoria Racibórz Gryf Dębica Korona Kraków BOSiR Brzesko MOSM Tychy | 11 08 06 06 11 | 1:37.76 1:35.10 1:34.82 1:34.87 1:36.08 |
Seria 3 z 7, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 | Puzoń Paulina Kapusta Karolina Orłowska Agata Jonczyk Alicja Wydra Natalia Zwoleń Julia | 03 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice Sokół Rzeszów CSiR MOS Dąbrowa Grn. Vega Dobrodzień Motyl MOSiR St. Wola BOSiR Brzesko | 11 08 11 08 08 06 | 1:32.00 1:29.48 1:29.02 1:29.44 1:31.74 1:34.58 |
Seria 4 z 7, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Malec Wiktoria Steczek Natalia Wróbel Laura Winnicka Wiktoria Sobota Adriana Oczkowska Daria | 03 03 03 03 03 03 | Ikar Mielec MOSM Tychy SiKReT Gliwice Sokół Rzeszów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 08 11 11 08 06 06 | 1:28.57 1:28.22 1:28.15 1:28.21 1:28.42 1:28.98 |
Seria 5 z 7, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 | Wiatrowska Weronika O'Hara Julia Dobrowolska Natalia Pogoń Milena Szkurat Martyna Sadlik Martyna | 03 03 03 03 03 03 | Delfin Tarnobrzeg Ikar Mielec Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Grn. Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 08 08 11 11 06 06 | 1:27.62 1:27.04 1:26.61 1:27.00 1:27.35 1:28.10 |
Seria 6 z 7, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Jodłowska Zuzanna Klimczyk Emilia Jarosz Agnieszka Dach Wiktoria Jamróz Sara Strzemińska Natalia | 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków SiKReT Gliwice CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 06 06 06 06 11 11 | 1:25.62 1:24.96 1:23.98 1:24.10 1:25.20 1:25.80 |
Seria 7 z 7, 11:53 |
1 2 3 4 5 6 | Termin Lena Biernat Oliwia Wojtkowiak Alicja Rokita Hanna Mosek Oliwia Bigus Wiktoria | 03 03 03 03 03 03 | MOSM Tychy Aquatica Pawłowice Park Wodny Tarn. Góry Park Wodny Tarn. Góry Victoria Racibórz Gryf Dębica | 11 11 11 11 11 08 | 1:23.65 1:20.87 1:14.07 1:18.98 1:22.34 1:23.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 18/6/2016 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 11:55 |
2 3 4 | Grzenkowicz Paweł Oleksy Michał Sieprawski Roch | 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Korona Kraków Ósemka Oświęcim | 06 06 06 | NT 1:43.68 1:46.05 |
Seria 2 z 8, 11:58 |
1 2 3 4 5 | Jakubiec Kacper Wojtaszek Tomasz Matwij Nataniel Wardak Miłosz Różycki Aleksander | 03 03 03 03 03 | Ikar Mielec SMS Galicja Kraków Sokół Rzeszów Sokół Rzeszów Korona Kraków | 08 06 08 08 06 | 1:40.11 1:37.59 1:36.50 1:36.71 1:40.02 |
Seria 3 z 8, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 | Szpala Mateusz Zabielski Bartosz Osuch Jakub Płoskonka Jakub Borkowski Arkadiusz Stanek Bartosz | 03 03 03 03 03 03 | Sokół Rzeszów CSiR MOS Dąbrowa Grn. MOSM Tychy SMS Galicja Kraków Vega Dobrodzień Aquatica Pawłowice | 08 11 11 06 08 11 | 1:34.71 1:32.37 1:30.99 1:32.24 1:33.11 1:35.90 |
Seria 4 z 8, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 | Łopuch Jan Myszor Przemysław Rojek Piotr Zwierzyński Maciej Warzecha Wiktor Lis Rafał | 03 03 03 03 03 03 | Siemacha ASP Kraków MOSM Tychy Fala Ropczyce CSiR MOS Dąbrowa Grn. Ikar Mielec Aquatica Pawłowice | 06 11 08 11 08 11 | 1:29.93 1:28.96 1:27.53 1:27.72 1:29.50 1:30.55 |
Seria 5 z 8, 12:06 |
1 2 3 4 5 6 | Płonka Jakub Matuszczak Bartosz Patro Bartosz Woźniczka Alan Koryciński Kamil Bartłomowicz Tomasz | 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice Fala Ropczyce SMS Galicja Kraków Siemacha ASP Kraków SMS Galicja Kraków | 06 11 08 06 06 06 | 1:26.99 1:26.09 1:25.18 1:25.27 1:26.91 1:27.35 |
Seria 6 z 8, 12:08 |
1 2 3 4 5 6 | Sobczak Michał Krawiec Patryk Snoch Michał Szydłowski Erwin Zając Kamil Lamla Filip | 03 03 03 03 03 03 | Victoria Racibórz Vega Dobrodzień Delfinek Bytom BOSiR Brzesko Solne Miasto Wieliczka Jedność 32 Przyszowice | 11 08 11 06 05 11 | 1:24.47 1:21.94 1:20.94 1:21.44 1:23.85 1:25.16 |
Seria 7 z 8, 12:11 |
1 2 3 4 5 6 | Mikos Mateusz Lewicki Filip Wawryca Hubert Szczepanik Szymon Gwóźdź Kacper Sowa Łukasz | 03 03 03 03 03 03 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Victoria Racibórz Sokół Rzeszów SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 06 11 08 06 06 | 1:20.47 1:19.92 1:17.86 1:18.98 1:20.38 1:20.78 |
Seria 8 z 8, 12:13 |
1 2 3 4 5 6 | Wojnar Mateusz Komorowski Kacper Majstrenko Michał Dybowski Jan Burszyk Bartosz Przystał Adam | 03 03 03 03 03 03 | Sokół Rzeszów MOSM Tychy Zryw Opole SMS Galicja Kraków Victoria Racibórz Solne Miasto Wieliczka | 08 11 07 06 11 05 | 1:16.90 1:15.74 1:14.15 1:15.60 1:16.33 1:17.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 18/6/2016 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:16 |
1 2 3 4 5 | Mikszan Zuzanna Cioch-Gradzik Wiktoria Grzesiak Adrianna Jamróz Sara Kasprowicz Marta | 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice Pałac Młodzieży Katowice MOSM Tychy SiKReT Gliwice Victoria Racibórz | 11 11 11 11 11 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 6, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Świerta Emilia Kapusta Karolina Wołowiec Vittoria Rębisz Agnieszka Rokita Hanna Myśliwiec Tatiana | 03 03 03 03 03 03 | Korona Kraków Sokół Rzeszów Sokół Rzeszów Delfin Tarnobrzeg Park Wodny Tarn. Góry Ikar Mielec | 06 08 08 08 11 08 | 3:09.60 3:07.72 3:05.44 3:07.71 3:09.33 NT |
Seria 3 z 6, 12:24 |
1 2 3 4 5 6 | Ochnio Aleksandra Kumor Aleksandra Iwańska Barbara Wróbel Laura Oczkowska Daria Wąsik Julia | 03 03 03 03 03 03 | MOSM Tychy Ósemka Oświęcim Korona Kraków SiKReT Gliwice SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 11 06 06 11 06 06 | 3:01.05 2:54.99 2:50.97 2:53.56 2:59.22 3:04.22 |
Seria 4 z 6, 12:28 |
1 2 3 4 5 6 | Madej Maja Pastuszka Wiktoria Gwiazdowska Wiktoria Strzemińska Natalia Dembowska Weronika Dobrowolska Natalia | 03 03 03 03 03 03 | BOSiR Brzesko Górnik Sosnowiec Siemacha ASP Kraków CSiR MOS Dąbrowa Grn. CSiR MOS Dąbrowa Grn. Victoria Racibórz | 06 11 06 11 11 11 | 2:48.86 2:45.74 2:40.32 2:45.51 2:47.24 2:50.73 |
Seria 5 z 6, 12:32 |
1 2 3 4 5 6 | Bigus Wiktoria Niepogodzińska Izabela Chyra Julia Tasak Aleksandra Chabałowska Ewa Biernat Oliwia | 03 03 03 03 03 03 | Gryf Dębica Siemacha ASP Kraków Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice | 08 06 11 06 06 11 | 2:38.95 2:37.35 2:35.19 2:37.21 2:37.56 2:40.02 |
Seria 6 z 6, 12:36 |
1 2 3 4 5 6 | Wygnał Maja Malec Wiktoria Kocur Sandra Kozdęba Karolina Sczogiel Alicja Malina Amelia | 03 03 03 03 03 03 | Victoria Racibórz Ikar Mielec Jedność 32 Przyszowice SMS Galicja Kraków Delfinek Bytom Górnik Sosnowiec | 11 08 11 06 11 11 | 2:34.34 2:32.79 2:30.04 2:31.64 2:32.84 2:34.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 18/6/2016 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Ciszewski Hubert Czamara Eryk Chlost Hubert Jakubiec Kacper Stolarczyk Jakub Mikos Mateusz | 03 03 03 03 03 03 | Motyl MOSiR St. Wola CSiR MOS Dąbrowa Grn. Ikar Mielec Ikar Mielec Pałac Młodzieży Katowice Ósemka Oświęcim | 08 11 08 08 11 06 | NT NT 3:20.92 NT NT NT |
Seria 2 z 9, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 | Rojek Piotr Urbanek Filip Guściora Maciej Gruszka Wiktor Rybak Mikołaj Adamski Krzysztof | 03 03 03 03 03 03 | Fala Ropczyce Fala Ropczyce Delfin Tarnobrzeg MOSM Tychy Ikar Mielec Delfin Tarnobrzeg | 08 08 08 11 08 08 | 3:18.82 3:14.49 3:05.34 3:10.14 3:18.71 3:20.77 |
Seria 3 z 9, 12:48 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtaszek Tomasz Płonka Jakub Chodnicki Adam Krawiec Patryk Rząsa Łukasz Różycki Aleksander | 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Pałac Młodzieży Katowice Vega Dobrodzień Sokół Rzeszów Korona Kraków | 06 06 11 08 08 06 | 2:59.49 2:56.32 2:56.00 2:56.20 2:56.64 3:01.12 |
Seria 4 z 9, 12:52 |
1 2 3 4 5 6 | Sojka Paweł Kobylarczyk Damian Szymiczek Igor Lis Rafał Stanek Szymon Patro Bartosz | 03 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice Aquatica Pawłowice Victoria Racibórz Aquatica Pawłowice Solne Miasto Wieliczka Fala Ropczyce | 11 11 11 11 05 08 | 2:51.71 2:49.94 2:48.87 2:49.82 2:50.43 2:55.07 |
Seria 5 z 9, 12:56 |
1 2 3 4 5 6 | Zdebel Marsel Hudzikowski Mateusz Baran Krzysztof Badura Jonasz Fortuna Filip Grzenkowicz Paweł | 03 03 03 03 03 03 | SiKReT Gliwice Jedność 32 Przyszowice Motyl MOSiR St. Wola Vega Dobrodzień SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 11 11 08 08 06 06 | 2:48.14 2:47.32 2:46.19 2:47.16 2:48.00 2:48.43 |
Seria 6 z 9, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Rychel Maksymilian Zynek Kamil Hanf Szymon Sikora Kacper Basa Szymon Woźniczka Alan | 03 03 03 03 03 03 | Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Grn. Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 11 11 05 06 06 06 | 2:45.70 2:44.93 2:41.35 2:44.15 2:45.61 2:46.06 |
Seria 7 z 9, 13:04 |
1 2 3 4 5 6 | Łopuch Jan Szczepanik Szymon Prokopczyk Maksymilian Brączek Kacper Sobierajski Michał Miodoński Mateusz | 03 03 03 03 03 03 | Siemacha ASP Kraków Sokół Rzeszów Zryw Opole Ósemka Oświęcim MOSM Tychy Ósemka Oświęcim | 06 08 07 06 11 06 | 2:38.94 2:38.35 2:37.53 2:37.67 2:38.70 2:39.11 |
Seria 8 z 9, 13:07 |
1 2 3 4 5 6 | Bartnik Dariusz Przystał Adam Żukowski Kamil Ogrodnik Wojciech Górski Damian Śliwa Michał | 03 03 03 03 03 03 | Jedność 32 Przyszowice Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków Park Wodny Tarn. Góry Victoria Racibórz Fala Ropczyce | 11 05 06 11 11 08 | 2:34.03 2:33.05 2:31.34 2:32.04 2:33.19 2:35.78 |
Seria 9 z 9, 13:11 |
1 2 3 4 5 6 | Karpiński Jakub Wyrobek Robert Sobota Jakub Podgórski Patryk Ścieżka Mikołaj Wanat Grzegorz | 03 03 03 03 03 03 | Park Wodny Tarn. Góry Jedność 32 Przyszowice Delfinek Bytom Zryw Opole CSiR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków | 11 11 11 07 11 06 | 2:28.44 2:24.42 2:22.48 2:24.31 2:26.67 2:30.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 18/6/2016 | Dziewcząt, 400m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 13:15 |
2 3 4 | Kumor Aleksandra Wołowiec Vittoria Wojtkowiak Alicja | 03 03 03 | Ósemka Oświęcim Sokół Rzeszów Park Wodny Tarn. Góry | 06 08 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 13:22 |
1 2 3 4 5 6 | Kula Angelika Cupiał Aleksandra Wydra Natalia Steczek Natalia Mosek Oliwia Chyra Julia | 03 03 03 03 03 03 | MOSM Tychy CSiR MOS Dąbrowa Grn. Motyl MOSiR St. Wola MOSM Tychy Victoria Racibórz Wodnik Siemianowice Śl. | 11 11 08 11 11 11 | NT 6:12.50 5:57.68 6:04.51 6:12.73 NT |
Seria 3 z 6, 13:29 |
1 2 3 4 5 6 | Mokrzycka Natalia Wajskop Dorota Kindrat Julia Salamon Zuzanna O'Hara Julia Wąsik Julia | 03 03 03 03 03 03 | Korona Kraków Motyl MOSiR St. Wola SiKReT Gliwice Aquatica Pawłowice Ikar Mielec Ósemka Oświęcim | 06 08 11 11 08 06 | 5:44.04 5:39.77 5:27.79 5:30.89 5:40.94 5:44.55 |
Seria 4 z 6, 13:36 |
1 2 3 4 5 6 | Madej Maja Gawron Amelia Krusińska Wiktoria Chabałowska Ewa Sobota Adriana Ptaszyńska Weronika | 03 03 03 03 03 03 | BOSiR Brzesko Sokół Rzeszów Park Wodny Tarn. Góry SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 06 08 11 06 06 06 | 5:26.79 5:20.46 5:10.92 5:19.70 5:24.32 5:27.51 |
Seria 5 z 6, 13:43 |
1 2 3 4 5 6 | Cioch-Gradzik Wiktoria Oliwa Laura Famulok Zuzanna Gwiazdowska Wiktoria Forczek Emilia Klimczyk Emilia | 03 03 03 03 03 03 | Pałac Młodzieży Katowice Vega Dobrodzień Aquatica Pawłowice Siemacha ASP Kraków Ikar Mielec SMS Galicja Kraków | 11 08 11 06 08 06 | 5:08.34 5:05.93 5:02.26 5:03.32 5:06.58 5:10.56 |
Seria 6 z 6, 13:49 |
1 2 3 4 5 6 | Wygnał Maja Pogoń Milena Kocur Sandra Kozdęba Karolina Wojtaszewska Paulina Wiaderek Zuzanna | 03 03 03 03 03 03 | Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Grn. Jedność 32 Przyszowice SMS Galicja Kraków Victoria Racibórz MOSM Tychy | 11 11 11 06 11 11 | 4:59.85 4:55.22 4:47.12 4:54.06 4:58.41 5:01.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 18/6/2016 | Chłopców, 400m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 13:55 |
2 3 4 | Wawryca Hubert Wardak Miłosz Chlost Hubert | 03 03 03 | Victoria Racibórz Sokół Rzeszów Ikar Mielec | 11 08 08 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 14:03 |
1 2 3 4 5 6 | Szpala Mateusz Zabielski Bartosz Stanek Bartosz Kałuża Stanisław Matwij Nataniel Górski Damian | 03 03 03 03 03 03 | Sokół Rzeszów CSiR MOS Dąbrowa Grn. Aquatica Pawłowice Korona Kraków Sokół Rzeszów Victoria Racibórz | 08 11 11 06 08 11 | NT 6:18.94 6:12.88 6:15.82 6:26.54 NT |
Seria 3 z 9, 14:10 |
1 2 3 4 5 6 | Komorowski Kacper Chodnicki Adam Cebula Kamil Bukała Bartosz Zwierzyński Maciej Ścieżka Mikołaj | 03 03 03 03 03 03 | MOSM Tychy Pałac Młodzieży Katowice Wodnik Siemianowice Śl. Siemacha ASP Kraków CSiR MOS Dąbrowa Grn. CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 11 11 11 06 11 11 | 6:02.09 5:58.10 5:51.25 5:54.85 6:01.01 6:09.03 |
Seria 4 z 9, 14:17 |
1 2 3 4 5 6 | Bartłomowicz Tomasz Miodoński Mateusz Burszyk Bartosz Osuch Jakub Gwóźdź Kacper Matuszczak Bartosz | 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Victoria Racibórz MOSM Tychy SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice | 06 06 11 11 06 11 | 5:46.73 5:35.40 5:26.68 5:31.18 5:39.55 5:50.85 |
Seria 5 z 9, 14:24 |
1 2 3 4 5 6 | Hanf Szymon Salik Mateusz Skrzypek Filip Szymański Jakub Warzecha Wiktor Kozioł Krzysztof | 03 03 03 03 03 03 | Solne Miasto Wieliczka Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków Motyl MOSiR St. Wola Ikar Mielec Korona Kraków | 05 11 06 08 08 06 | 5:20.97 5:16.02 5:13.89 5:15.18 5:18.69 5:21.81 |
Seria 6 z 9, 14:30 |
1 2 3 4 5 6 | Ciszewski Hubert Sikora Kacper Basa Szymon Myszor Przemysław Wanat Grzegorz Zdebel Marsel | 03 03 03 03 03 03 | Motyl MOSiR St. Wola SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków MOSM Tychy SMS Galicja Kraków SiKReT Gliwice | 08 06 06 11 06 11 | 5:10.55 5:05.13 5:01.72 5:03.63 5:08.55 5:13.57 |
Seria 7 z 9, 14:37 |
1 2 3 4 5 6 | Jarzombek Marcel Prokopczyk Maksymilian Trzcionka Maciej Szymczykowski Jakub Borkowski Arkadiusz Jamróz Michał | 03 03 03 03 03 03 | Vega Dobrodzień Zryw Opole Delfinek Bytom Zryw Opole Vega Dobrodzień Solne Miasto Wieliczka | 08 07 11 07 08 05 | 4:58.33 4:56.84 4:49.97 4:54.32 4:57.90 4:58.35 |
Seria 8 z 9, 14:43 |
1 2 3 4 5 6 | Koryciński Kamil Podgórski Patryk Lamla Filip Tomaszowski Michał Sieprawski Roch Hudzikowski Mateusz | 03 03 03 03 03 03 | Siemacha ASP Kraków Zryw Opole Jedność 32 Przyszowice Park Wodny Tarn. Góry Ósemka Oświęcim Jedność 32 Przyszowice | 06 07 11 11 06 11 | 4:44.88 4:42.77 4:40.87 4:42.60 4:44.81 4:49.53 |
Seria 9 z 9, 14:48 |
1 2 3 4 5 6 | Swojnóg Igor Lewicki Filip Czech Arkadiusz Karpiński Jakub Wyrobek Robert Majstrenko Michał | 03 03 03 03 03 03 | Park Wodny Tarn. Góry SMS Galicja Kraków Górnik Sosnowiec Park Wodny Tarn. Góry Jedność 32 Przyszowice Zryw Opole | 11 06 11 11 11 07 | 4:37.05 4:35.26 4:28.84 4:32.80 4:36.06 4:40.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 18/6/2016 | 4 x 50m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 6, 14:54 |
2 | Ikar Mielec 2 | Ikar Mielec | 08 | 2:37.49 |
Rybak Mikołaj, Jakubiec Kacper, Myśliwiec Tatiana, Chlost Hubert |
3 | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 06 | 2:33.57 |
Zwoleń Julia, Szydłowski Erwin, Pawłowska Weronika, Madej Maja |
4 | Ikar Mielec 2 | Ikar Mielec | 08 | 2:37.49 |
Jakubiec Kacper, Chlost Hubert |
Seria 2 z 6, 14:58 |
1 | Korona Kraków 2 | Korona Kraków | 06 | 2:33.43 |
2 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. 2 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 11 | 2:28.10 |
Dembowska Weronika, Orłowska Agata, Czamara Eryk, Pogoń Milena |
3 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:24.38 |
Kumor Aleksandra, Jarosz Agnieszka, Sadlik Martyna, Ptaszyńska Weronika |
4 | Delfin Tarnobrzeg 1 | Delfin Tarnobrzeg | 08 | 2:24.90 |
Rębisz Agnieszka, Wiatrowska Weronika, Meksuła Marta, Adamski Krzysztof |
5 | KP Sokół 2 | Sokół Rzeszów | 08 | 2:28.61 |
Rząsa Łukasz, Kapusta Karolina, Wołowiec Vittoria, Wardak Miłosz |
Seria 3 z 6, 15:02 |
1 | SiKReT Gliwice 1 | SiKReT Gliwice | 11 | 2:23.72 |
Wróbel Laura, Jamróz Sara, Kindrat Julia, Zdebel Marsel |
2 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 2:22.63 |
3 | Victoria Racibórz 3 | Victoria Racibórz | 11 | 2:18.76 |
Sobczak Michał, Mosek Oliwia, Dobrowolska Natalia, Janacz Daria |
4 | Vega Dobrodzień 1 | Vega Dobrodzień | 08 | 2:19.58 |
5 | Aquatica Pawłowice 2 | Aquatica Pawłowice | 11 | 2:23.13 |
6 | Fala Ropczyce 1 | Fala Ropczyce | 08 | 2:23.72 |
Seria 4 z 6, 15:05 |
1 | Ikar Mielec 1 | Ikar Mielec | 08 | 2:16.78 |
Malec Wiktoria, O'Hara Julia, Forczek Emilia, Warzecha Wiktor |
2 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:16.36 |
Tasak Aleksandra, Klimczyk Emilia, Skrzypek Filip, Sikora Kacper |
3 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. 1 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 11 | 2:14.53 |
Strzemińska Natalia, Zwierzyński Maciej, Zynek Kamil, Ścieżka Mikołaj |
4 | MOSM Tychy 1 | MOSM Tychy | 11 | 2:15.29 |
Sobierajski Michał, Termin Lena, Komorowski Kacper, Myszor Przemysław |
5 | Ikar Mielec 1 | Ikar Mielec | 08 | 2:16.78 |
Malec Wiktoria, O'Hara Julia, Forczek Emilia, Warzecha Wiktor |
6 | Delfinek Bytom 2 | Delfinek Bytom | 11 | 2:16.90 |
Seria 5 z 6, 15:08 |
1 | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | 11 | 2:12.85 |
2 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:12.50 |
Kozdęba Karolina, Gwóźdź Kacper, Jodłowska Zuzanna, Lewicki Filip |
3 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:10.39 |
Brączek Kacper, Mikos Mateusz, Sieprawski Roch |
4 | chłopcy 2003 | Solne Miasto Wieliczka | 05 | 2:11.54 |
Przystał Adam, Jamróz Michał, Zając Kamil |
5 | KP Sokół 1 | Sokół Rzeszów | 08 | 2:12.53 |
Szczepanik Szymon, Winnicka Wiktoria, Gawron Amelia, Wojnar Mateusz |
6 | Jedność 32 Przyszowice 1 | Jedność 32 Przyszowice | 11 | 2:14.50 |
Wyrobek Robert, Lamla Filip, Bartnik Dariusz, Hudzikowski Mateusz |
Seria 6 z 6, 15:11 |
1 | Victoria Racibórz 2 | Victoria Racibórz | 11 | 2:09.43 |
Wygnał Maja, Wawryca Hubert, Kasprowicz Marta, Szymiczek Igor |
2 | Zryw Opole 1 | Zryw Opole | 07 | 2:05.36 |
Podgórski Patryk, Majstrenko Michał, Szymczykowski Jakub, Prokopczyk Maksymilian |
3 | Park Wodny Tarn. Góry 1 | Park Wodny Tarn. Góry | 11 | 2:01.00 |
4 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:04.38 |
Wanat Grzegorz, Dybowski Jan, Sowa Łukasz, Żukowski Kamil |
5 | Victoria Racibórz 1 | Victoria Racibórz | 11 | 2:08.39 |
Górski Damian, Burszyk Bartosz, Rychel Maksymilian, Wojtaszewska Paulina |
6 | Siemacha ASP Kraków 1 | Siemacha ASP Kraków | 06 | 2:09.77 |
Łopuch Jan, Dach Wiktoria, Koryciński Kamil, Gwiazdowska Wiktoria |