Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat Bochnia, 18 - 19/6/2016 |
2 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików II | 19/6/2016 - 11:05 |
Konkurencja 10 19/6/2016 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 11:05 |
1 2 3 4 5 | Zurek Elwira Chmura Anastazja Żogała Patrycja Pająk Maria Kachel Julia | 03 03 03 03 03 | Gryf Dębica Fala Ropczyce Pałac Młodzieży Katowice Jasień Sucha Besk Jasień Sucha Besk | 08 08 11 06 06 | NT 1:25.66 1:24.03 1:25.48 1:32.31 |
Seria 2 z 9, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 | Bratus Patrycja Cupiał Aleksandra Wydra Natalia Orłowska Agata Świerta Emilia Winnicka Wiktoria | 03 03 03 03 03 03 | Gryf Dębica CSiR MOS Dąbrowa Grn. Motyl MOSiR St. Wola CSiR MOS Dąbrowa Grn. Korona Kraków Sokół Rzeszów | 08 11 08 11 06 08 | 1:18.95 1:18.70 1:18.00 1:18.16 1:18.87 1:20.61 |
Seria 3 z 9, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Iwańska Barbara Habowska Weronika Wąsik Julia Wróbel Laura Kucharska Aleksandra Salamon Zuzanna | 03 03 03 03 03 03 | Korona Kraków Jasień Sucha Besk Ósemka Oświęcim SiKReT Gliwice Górnik Sosnowiec Aquatica Pawłowice | 06 06 06 11 11 11 | 1:14.74 1:13.87 1:12.69 1:13.62 1:14.36 1:14.74 |
Seria 4 z 9, 11:12 |
1 2 3 4 5 6 | Kumor Aleksandra Ptaszyńska Weronika Mokrzycka Natalia Jarosz Agnieszka Steczek Natalia Madej Maja | 03 03 03 03 03 03 | Ósemka Oświęcim Ósemka Oświęcim Korona Kraków Ósemka Oświęcim MOSM Tychy BOSiR Brzesko | 06 06 06 06 11 06 | 1:12.61 1:12.27 1:11.71 1:12.22 1:12.50 1:12.68 |
Seria 5 z 9, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Dembowska Weronika Oliwa Laura Sczogiel Alicja Sobota Adriana Drzazga Emilia Wajskop Dorota | 03 03 03 03 03 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. Vega Dobrodzień Delfinek Bytom SMS Galicja Kraków Victoria Kozy Motyl MOSiR St. Wola | 11 08 11 06 11 08 | 1:11.66 1:10.79 1:10.17 1:10.69 1:10.79 1:11.69 |
Seria 6 z 9, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Jonczyk Alicja Cioch-Gradzik Wiktoria Klimczyk Emilia O'Hara Julia Chabałowska Ewa Mikszan Zuzanna | 03 03 03 03 03 03 | Vega Dobrodzień Pałac Młodzieży Katowice SMS Galicja Kraków Ikar Mielec SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice | 08 11 06 08 06 11 | 1:09.89 1:09.40 1:08.76 1:09.31 1:09.44 1:10.16 |
Seria 7 z 9, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 | Janacz Daria Kula Angelika Gawron Amelia Kuziów Martyna Krusińska Wiktoria Forczek Emilia | 03 03 03 03 03 03 | Victoria Racibórz MOSM Tychy Sokół Rzeszów Victoria Kozy Park Wodny Tarn. Góry Ikar Mielec | 11 11 08 11 11 08 | 1:08.48 1:06.83 1:06.33 1:06.52 1:07.85 1:08.55 |
Seria 8 z 9, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 | Wiaderek Zuzanna Jamróz Sara Wygnał Maja Pogoń Milena Strzemińska Natalia Gwiazdowska Wiktoria | 03 03 03 03 03 03 | MOSM Tychy SiKReT Gliwice Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Grn. CSiR MOS Dąbrowa Grn. Siemacha ASP Kraków | 11 11 11 11 11 06 | 1:06.03 1:05.98 1:05.00 1:05.94 1:05.98 1:06.26 |
Seria 9 z 9, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 | Gancarz Julia Kindrat Julia Wojtaszewska Paulina Kozdęba Karolina Famulok Zuzanna Szkurat Martyna | 03 03 03 03 03 03 | Ikar Mielec SiKReT Gliwice Victoria Racibórz SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice Korona Kraków | 08 11 11 06 11 06 | 1:04.78 1:04.14 1:01.38 1:03.73 1:04.14 1:04.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 19/6/2016 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 11:25 |
2 3 4 5 | Zabielski Bartosz Bukała Bartosz Szpala Mateusz Wegrzyn Tomasz | 03 03 03 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. Siemacha ASP Kraków Sokół Rzeszów Gryf Dębica | 11 06 08 08 | 1:22.12 1:18.68 1:21.68 1:24.68 |
Seria 2 z 12, 11:28 |
1 2 3 4 5 6 | Chlost Hubert Czamara Eryk Rybak Mikołaj Lis Rafał Różycki Aleksander Wojtaszek Tomasz | 03 03 03 03 03 03 | Ikar Mielec CSiR MOS Dąbrowa Grn. Ikar Mielec Aquatica Pawłowice Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 08 11 08 11 06 06 | 1:17.62 1:16.84 1:16.04 1:16.17 1:16.95 1:18.41 |
Seria 3 z 12, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Wardak Miłosz Guściora Maciej Zwierzyński Maciej Adamski Krzysztof Gruszka Wiktor Urbanek Filip | 03 03 03 03 03 03 | Sokół Rzeszów Delfin Tarnobrzeg CSiR MOS Dąbrowa Grn. Delfin Tarnobrzeg MOSM Tychy Fala Ropczyce | 08 08 11 08 11 08 | 1:15.59 1:14.71 1:14.21 1:14.26 1:14.75 1:15.91 |
Seria 4 z 12, 11:32 |
1 2 3 4 5 6 | Płoskonka Jakub Patro Bartosz Stanek Bartosz Oleksy Michał Chodnicki Adam Cebula Kamil | 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Fala Ropczyce Aquatica Pawłowice Korona Kraków Pałac Młodzieży Katowice Wodnik Siemianowice Śl. | 06 08 11 06 11 11 | 1:13.75 1:13.58 1:12.74 1:12.79 1:13.61 1:13.79 |
Seria 5 z 12, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Stolarczyk Jakub Osuch Jakub Hanf Szymon Baran Krzysztof Matuszczak Bartosz Grzenkowicz Paweł | 03 03 03 03 03 03 | Pałac Młodzieży Katowice MOSM Tychy Solne Miasto Wieliczka Motyl MOSiR St. Wola Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków | 11 11 05 08 11 06 | 1:10.45 1:10.16 1:09.53 1:09.53 1:10.40 1:10.55 |
Seria 6 z 12, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 | Zdebel Marsel Wanat Grzegorz Woźniczka Alan Basa Szymon Skrzypek Filip Fortuna Filip | 03 03 03 03 03 03 | SiKReT Gliwice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 11 06 06 06 06 06 | 1:08.92 1:08.67 1:08.33 1:08.39 1:08.71 1:09.20 |
Seria 7 z 12, 11:39 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Szymon Jamróz Michał Kałuża Stanisław Borkowski Arkadiusz Wawryca Hubert Myszor Przemysław | 03 03 03 03 03 03 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Korona Kraków Vega Dobrodzień Victoria Racibórz MOSM Tychy | 05 05 06 08 11 11 | 1:08.11 1:07.76 1:07.48 1:07.64 1:08.01 1:08.33 |
Seria 8 z 12, 11:41 |
1 2 3 4 5 6 | Kobylarczyk Damian Hudzikowski Mateusz Sowa Łukasz Jarzombek Marcel Brączek Kacper Dybowski Jan | 03 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice Jedność 32 Przyszowice SMS Galicja Kraków Vega Dobrodzień Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków | 11 11 06 08 06 06 | 1:06.52 1:06.36 1:06.34 1:06.35 1:06.43 1:07.42 |
Seria 9 z 12, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 | Szymański Jakub Ciszewski Hubert Danikiewicz Dawid Prokopczyk Maksymilian Sikora Kacper Sieprawski Roch | 03 03 03 03 03 03 | Motyl MOSiR St. Wola Motyl MOSiR St. Wola Victoria Kozy Zryw Opole SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim | 08 08 11 07 06 06 | 1:06.07 1:05.76 1:05.65 1:05.72 1:05.76 1:06.10 |
Seria 10 z 12, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kozioł Krzysztof Szymiczek Igor Malarz Marcin Żukowski Kamil Sobota Jakub Zynek Kamil | 03 03 03 03 03 03 | Korona Kraków Victoria Racibórz Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Delfinek Bytom CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 06 11 11 06 11 11 | 1:05.16 1:04.06 1:03.29 1:03.57 1:04.85 1:05.21 |
Seria 11 z 12, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Lamla Filip Rychel Maksymilian Wyrobek Robert Szymczykowski Jakub Koryciński Kamil Trzcionka Maciej | 03 03 03 03 03 03 | Jedność 32 Przyszowice Victoria Racibórz Jedność 32 Przyszowice Zryw Opole Siemacha ASP Kraków Delfinek Bytom | 11 11 11 07 06 11 | 1:03.02 1:02.86 1:01.51 1:01.93 1:02.89 1:03.15 |
Seria 12 z 12, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 | Czech Arkadiusz Bartnik Dariusz Ogrodnik Wojciech Wojnar Mateusz Ścieżka Mikołaj Swojnóg Igor | 03 03 03 03 03 03 | Górnik Sosnowiec Jedność 32 Przyszowice Park Wodny Tarn. Góry Sokół Rzeszów CSiR MOS Dąbrowa Grn. Park Wodny Tarn. Góry | 11 11 11 08 11 11 | 59.93 59.81 59.57 59.80 59.91 1:00.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 19/6/2016 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:52 |
1 2 3 4 5 | Cupiał Aleksandra Myśliwiec Tatiana Panek Nikola Steczek Natalia Ochnio Aleksandra | 03 03 03 03 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. Ikar Mielec Jasień Sucha Besk MOSM Tychy MOSM Tychy | 11 08 06 11 11 | 3:38.44 3:23.45 3:22.36 3:22.50 3:28.70 |
Seria 2 z 5, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 | Winnicka Wiktoria Wiatrowska Weronika Kapusta Karolina Pawłowska Weronika Bratus Patrycja Zwoleń Julia | 03 03 03 03 03 03 | Sokół Rzeszów Delfin Tarnobrzeg Sokół Rzeszów BOSiR Brzesko Gryf Dębica BOSiR Brzesko | 08 08 08 06 08 06 | 3:21.94 3:21.23 3:14.73 3:15.88 3:21.24 3:22.35 |
Seria 3 z 5, 12:01 |
1 2 3 4 5 6 | Orłowska Agata Sobota Adriana Dobrowolska Natalia Jonczyk Alicja Oczkowska Daria Puzoń Paulina | 03 03 03 03 03 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków Victoria Racibórz Vega Dobrodzień SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice | 11 06 11 08 06 11 | 3:11.65 3:10.28 3:07.80 3:09.77 3:11.11 3:14.44 |
Seria 4 z 5, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Jarosz Agnieszka Klimczyk Emilia Mosek Oliwia Bigus Wiktoria Sadlik Martyna O'Hara Julia | 03 03 03 03 03 03 | Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Victoria Racibórz Gryf Dębica Ósemka Oświęcim Ikar Mielec | 06 06 11 08 06 08 | 3:02.64 3:01.40 2:57.34 3:00.89 3:01.99 3:07.63 |
Seria 5 z 5, 12:09 |
1 2 3 4 5 6 | Malina Amelia Biernat Oliwia Wojtkowiak Alicja Dach Wiktoria Rokita Hanna Jodłowska Zuzanna | 03 03 03 03 03 03 | Górnik Sosnowiec Aquatica Pawłowice Park Wodny Tarn. Góry Siemacha ASP Kraków Park Wodny Tarn. Góry SMS Galicja Kraków | 11 11 11 06 11 06 | 2:55.30 2:54.06 2:43.25 2:46.57 2:54.80 2:56.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 19/6/2016 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:13 |
2 3 4 | Rybak Mikołaj Matwij Nataniel Jakubiec Kacper | 03 03 03 | Ikar Mielec Sokół Rzeszów Ikar Mielec | 08 08 08 | NT 3:31.41 3:31.79 |
Seria 2 z 6, 12:18 |
2 3 4 5 | Osuch Jakub Łopuch Jan Szpala Mateusz Sieprawski Roch | 03 03 03 03 | MOSM Tychy Siemacha ASP Kraków Sokół Rzeszów Ósemka Oświęcim | 11 06 08 06 | 3:25.17 3:19.92 3:24.89 3:28.58 |
Seria 3 z 6, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 | Warzecha Wiktor Lis Rafał Patro Bartosz Matuszczak Bartosz Zwierzyński Maciej Zabielski Bartosz | 03 03 03 03 03 03 | Ikar Mielec Aquatica Pawłowice Fala Ropczyce Aquatica Pawłowice CSiR MOS Dąbrowa Grn. CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 08 11 08 11 11 11 | 3:16.17 3:14.29 3:11.05 3:12.82 3:15.05 3:17.56 |
Seria 4 z 6, 12:27 |
1 2 3 4 5 6 | Bartłomowicz Tomasz Zając Kamil Mikos Mateusz Gwóźdź Kacper Sobczak Michał Płonka Jakub | 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim SMS Galicja Kraków Victoria Racibórz SMS Galicja Kraków | 06 05 06 06 11 06 | 3:07.33 2:59.66 2:57.08 2:57.56 3:00.87 3:07.99 |
Seria 5 z 6, 12:31 |
1 2 3 4 5 6 | Snoch Michał Szczepanik Szymon Szydłowski Erwin Dybowski Jan Danikiewicz Dawid Krawiec Patryk | 03 03 03 03 03 03 | Delfinek Bytom Sokół Rzeszów BOSiR Brzesko SMS Galicja Kraków Victoria Kozy Vega Dobrodzień | 11 08 06 06 11 08 | 2:55.06 2:54.76 2:53.04 2:54.44 2:54.81 2:56.85 |
Seria 6 z 6, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Lewicki Filip Przystał Adam Majstrenko Michał Komorowski Kacper Burszyk Bartosz Wawryca Hubert | 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka Zryw Opole MOSM Tychy Victoria Racibórz Victoria Racibórz | 06 05 07 11 11 11 | 2:44.72 2:42.63 2:41.44 2:42.62 2:44.67 2:51.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 19/6/2016 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 12:39 |
2 3 4 5 | Chmura Anastazja Kapusta Karolina Pająk Maria Kachel Julia | 03 03 03 03 | Fala Ropczyce Sokół Rzeszów Jasień Sucha Besk Jasień Sucha Besk | 08 08 06 06 | NT 1:31.73 1:35.97 NT |
Seria 2 z 8, 12:42 |
1 2 3 4 5 6 | Salamon Zuzanna Świerta Emilia Rębisz Agnieszka Ochnio Aleksandra Wajskop Dorota Panek Nikola | 03 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice Korona Kraków Delfin Tarnobrzeg MOSM Tychy Motyl MOSiR St. Wola Jasień Sucha Besk | 11 06 08 11 08 06 | 1:29.41 1:28.53 1:26.33 1:27.64 1:28.68 1:29.91 |
Seria 3 z 8, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 | Wąsik Julia Pogoń Milena Kumor Aleksandra Grzesiak Adrianna Myśliwiec Tatiana Mikszan Zuzanna | 03 03 03 03 03 03 | Ósemka Oświęcim CSiR MOS Dąbrowa Grn. Ósemka Oświęcim MOSM Tychy Ikar Mielec Aquatica Pawłowice | 06 11 06 11 08 11 | 1:25.04 1:23.66 1:22.37 1:23.45 1:24.24 1:25.07 |
Seria 4 z 8, 12:46 |
1 2 3 4 5 6 | Habowska Weronika Wołowiec Vittoria Krusińska Wiktoria Meksuła Marta Madej Maja Kucharska Aleksandra | 03 03 03 03 03 03 | Jasień Sucha Besk Sokół Rzeszów Park Wodny Tarn. Góry Delfin Tarnobrzeg BOSiR Brzesko Górnik Sosnowiec | 06 08 11 08 06 11 | 1:21.56 1:21.09 1:20.45 1:20.81 1:21.16 1:22.05 |
Seria 5 z 8, 12:49 |
1 2 3 4 5 6 | Janacz Daria Kasprowicz Marta Kindrat Julia Dembowska Weronika Forczek Emilia Iwańska Barbara | 03 03 03 03 03 03 | Victoria Racibórz Victoria Racibórz SiKReT Gliwice CSiR MOS Dąbrowa Grn. Ikar Mielec Korona Kraków | 11 11 11 11 08 06 | 1:19.17 1:18.16 1:17.72 1:18.11 1:18.68 1:19.73 |
Seria 6 z 8, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 | Kula Angelika Pastuszka Wiktoria Chabałowska Ewa Bigus Wiktoria Drzazga Emilia Kuziów Martyna | 03 03 03 03 03 03 | MOSM Tychy Górnik Sosnowiec SMS Galicja Kraków Gryf Dębica Victoria Kozy Victoria Kozy | 11 11 06 08 11 11 | 1:16.67 1:15.58 1:15.17 1:15.23 1:15.83 1:16.83 |
Seria 7 z 8, 12:53 |
1 2 3 4 5 6 | Tasak Aleksandra Jamróz Sara Wygnał Maja Strzemińska Natalia Niepogodzińska Izabela Gwiazdowska Wiktoria | 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków SiKReT Gliwice Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Grn. Siemacha ASP Kraków Siemacha ASP Kraków | 06 11 11 11 06 06 | 1:13.61 1:13.45 1:12.42 1:13.30 1:13.56 1:14.36 |
Seria 8 z 8, 12:56 |
1 2 3 4 5 6 | Malec Wiktoria Chyra Julia Sczogiel Alicja Kocur Sandra Kozdęba Karolina Termin Lena | 03 03 03 03 03 03 | Ikar Mielec Wodnik Siemianowice Śl. Delfinek Bytom Jedność 32 Przyszowice SMS Galicja Kraków MOSM Tychy | 08 11 11 11 06 11 | 1:11.75 1:10.74 1:08.87 1:10.49 1:11.51 1:12.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19/6/2016 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 12:58 |
2 3 4 | Tomaszowski Michał Jakubiec Kacper Sobczak Michał | 03 03 03 | Park Wodny Tarn. Góry Ikar Mielec Victoria Racibórz | 11 08 11 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 13:01 |
1 2 3 4 5 6 | Zynek Kamil Bartłomowicz Tomasz Wardak Miłosz Chlost Hubert Adamski Krzysztof Woźniczka Alan | 03 03 03 03 03 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków Sokół Rzeszów Ikar Mielec Delfin Tarnobrzeg SMS Galicja Kraków | 11 06 08 08 08 06 | NT 1:31.40 1:29.31 1:30.42 1:32.49 NT |
Seria 3 z 9, 13:03 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Bartosz Gruszka Wiktor Różycki Aleksander Czamara Eryk Cebula Kamil Urbanek Filip | 03 03 03 03 03 03 | Aquatica Pawłowice MOSM Tychy Korona Kraków CSiR MOS Dąbrowa Grn. Wodnik Siemianowice Śl. Fala Ropczyce | 11 11 06 11 11 08 | 1:27.47 1:26.85 1:26.21 1:26.62 1:27.12 1:28.24 |
Seria 4 z 9, 13:06 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtaszek Tomasz Stolarczyk Jakub Kałuża Stanisław Chodnicki Adam Rząsa Łukasz Guściora Maciej | 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Pałac Młodzieży Katowice Korona Kraków Pałac Młodzieży Katowice Sokół Rzeszów Delfin Tarnobrzeg | 06 11 06 11 08 08 | 1:23.86 1:22.60 1:21.97 1:22.20 1:23.66 1:25.61 |
Seria 5 z 9, 13:08 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Szymon Grzenkowicz Paweł Basa Szymon Oleksy Michał Jarzombek Marcel Sojka Paweł | 03 03 03 03 03 03 | Solne Miasto Wieliczka SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Korona Kraków Vega Dobrodzień Aquatica Pawłowice | 05 06 06 06 08 11 | 1:19.52 1:19.06 1:17.70 1:17.88 1:19.29 1:20.54 |
Seria 6 z 9, 13:11 |
1 2 3 4 5 6 | Hanf Szymon Miodoński Mateusz Hudzikowski Mateusz Salik Mateusz Sikora Kacper Baran Krzysztof | 03 03 03 03 03 03 | Solne Miasto Wieliczka Ósemka Oświęcim Jedność 32 Przyszowice Aquatica Pawłowice SMS Galicja Kraków Motyl MOSiR St. Wola | 05 06 11 11 06 08 | 1:15.81 1:15.57 1:15.19 1:15.29 1:15.71 1:17.47 |
Seria 7 z 9, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 | Ciszewski Hubert Brączek Kacper Badura Jonasz Szczepanik Szymon Rychel Maksymilian Prokopczyk Maksymilian | 03 03 03 03 03 03 | Motyl MOSiR St. Wola Ósemka Oświęcim Vega Dobrodzień Sokół Rzeszów Victoria Racibórz Zryw Opole | 08 06 08 08 11 07 | 1:14.42 1:12.52 1:11.26 1:12.14 1:13.10 1:14.58 |
Seria 8 z 9, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 | Łopuch Jan Śliwa Michał Górski Damian Żukowski Kamil Wanat Grzegorz Ogrodnik Wojciech | 03 03 03 03 03 03 | Siemacha ASP Kraków Fala Ropczyce Victoria Racibórz SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Park Wodny Tarn. Góry | 06 08 11 06 06 11 | 1:10.77 1:10.60 1:10.34 1:10.59 1:10.73 1:11.23 |
Seria 9 z 9, 13:17 |
1 2 3 4 5 6 | Sobierajski Michał Podgórski Patryk Sobota Jakub Wyrobek Robert Ścieżka Mikołaj Karpiński Jakub | 03 03 03 03 03 03 | MOSM Tychy Zryw Opole Delfinek Bytom Jedność 32 Przyszowice CSiR MOS Dąbrowa Grn. Park Wodny Tarn. Góry | 11 07 11 11 11 11 | 1:09.84 1:07.02 1:04.99 1:06.65 1:07.83 1:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19/6/2016 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 13:20 |
2 3 4 5 | Termin Lena Wołowiec Vittoria Grzesiak Adrianna Żogała Patrycja | 03 03 03 03 | MOSM Tychy Sokół Rzeszów MOSM Tychy Pałac Młodzieży Katowice | 11 08 11 11 | 3:07.01 3:00.89 3:01.52 3:15.51 |
Seria 2 z 6, 13:24 |
1 2 3 4 5 6 | Wydra Natalia Pawłowska Weronika Wróbel Laura Sadlik Martyna Mokrzycka Natalia Oczkowska Daria | 03 03 03 03 03 03 | Motyl MOSiR St. Wola BOSiR Brzesko SiKReT Gliwice Ósemka Oświęcim Korona Kraków SMS Galicja Kraków | 08 06 11 06 06 06 | 2:58.65 2:56.66 2:55.31 2:55.89 2:57.83 2:59.54 |
Seria 3 z 6, 13:28 |
1 2 3 4 5 6 | Rokita Hanna Puzoń Paulina Jonczyk Alicja Biernat Oliwia Oliwa Laura Dobrowolska Natalia | 03 03 03 03 03 03 | Park Wodny Tarn. Góry Aquatica Pawłowice Vega Dobrodzień Aquatica Pawłowice Vega Dobrodzień Victoria Racibórz | 11 11 08 11 08 11 | 2:52.61 2:50.08 2:49.41 2:50.07 2:50.47 2:54.23 |
Seria 4 z 6, 13:32 |
1 2 3 4 5 6 | Mosek Oliwia Gawron Amelia Malec Wiktoria Niepogodzińska Izabela Cioch-Gradzik Wiktoria Ptaszyńska Weronika | 03 03 03 03 03 03 | Victoria Racibórz Sokół Rzeszów Ikar Mielec Siemacha ASP Kraków Pałac Młodzieży Katowice Ósemka Oświęcim | 11 08 08 06 11 06 | 2:48.99 2:46.74 2:41.58 2:44.30 2:47.94 2:49.10 |
Seria 5 z 6, 13:36 |
1 2 3 4 5 6 | Chyra Julia Jodłowska Zuzanna Gancarz Julia Pastuszka Wiktoria Tasak Aleksandra Kasprowicz Marta | 03 03 03 03 03 03 | Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Górnik Sosnowiec SMS Galicja Kraków Victoria Racibórz | 11 06 08 11 06 11 | 2:39.87 2:38.24 2:37.40 2:38.01 2:38.95 2:41.56 |
Seria 6 z 6, 13:39 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtkowiak Alicja Famulok Zuzanna Wojtaszewska Paulina Malina Amelia Kocur Sandra Dach Wiktoria | 03 03 03 03 03 03 | Park Wodny Tarn. Góry Aquatica Pawłowice Victoria Racibórz Górnik Sosnowiec Jedność 32 Przyszowice Siemacha ASP Kraków | 11 11 11 11 11 06 | 2:35.84 2:33.42 2:29.66 2:32.48 2:34.11 2:36.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19/6/2016 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 13:43 |
2 3 4 5 | Rząsa Łukasz Miodoński Mateusz Bukała Bartosz Matwij Nataniel | 03 03 03 03 | Sokół Rzeszów Ósemka Oświęcim Siemacha ASP Kraków Sokół Rzeszów | 08 06 06 08 | 3:09.96 3:06.46 3:07.60 NT |
Seria 2 z 8, 13:48 |
1 2 3 4 5 6 | Komorowski Kacper Płonka Jakub Gwóźdź Kacper Mikos Mateusz Snoch Michał Sojka Paweł | 03 03 03 03 03 03 | MOSM Tychy SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Ósemka Oświęcim Delfinek Bytom Aquatica Pawłowice | 11 06 06 06 11 11 | 3:00.02 2:58.75 2:54.88 2:55.78 2:59.44 3:03.33 |
Seria 3 z 8, 13:52 |
1 2 3 4 5 6 | Burszyk Bartosz Myszor Przemysław Krawiec Patryk Warzecha Wiktor Zdebel Marsel Płoskonka Jakub | 03 03 03 03 03 03 | Victoria Racibórz MOSM Tychy Vega Dobrodzień Ikar Mielec SiKReT Gliwice SMS Galicja Kraków | 11 11 08 08 11 06 | 2:51.80 2:51.51 2:50.36 2:50.68 2:51.53 2:53.14 |
Seria 4 z 8, 13:55 |
1 2 3 4 5 6 | Fortuna Filip Borkowski Arkadiusz Śliwa Michał Kozioł Krzysztof Skrzypek Filip Salik Mateusz | 03 03 03 03 03 03 | SMS Galicja Kraków Vega Dobrodzień Fala Ropczyce Korona Kraków SMS Galicja Kraków Aquatica Pawłowice | 06 08 08 06 06 11 | 2:49.21 2:46.27 2:43.55 2:44.20 2:48.43 2:49.50 |
Seria 5 z 8, 13:59 |
1 2 3 4 5 6 | Szymiczek Igor Jamróz Michał Wojnar Mateusz Koryciński Kamil Szymański Jakub Górski Damian | 03 03 03 03 03 03 | Victoria Racibórz Solne Miasto Wieliczka Sokół Rzeszów Siemacha ASP Kraków Motyl MOSiR St. Wola Victoria Racibórz | 11 05 08 06 08 11 | 2:42.41 2:41.20 2:38.65 2:40.98 2:42.18 2:42.67 |
Seria 6 z 8, 14:03 |
1 2 3 4 5 6 | Malarz Marcin Sowa Łukasz Szymczykowski Jakub Badura Jonasz Zając Kamil Sobierajski Michał | 03 03 03 03 03 03 | Victoria Kozy SMS Galicja Kraków Zryw Opole Vega Dobrodzień Solne Miasto Wieliczka MOSM Tychy | 11 06 07 08 05 11 | 2:36.51 2:36.27 2:35.82 2:36.25 2:36.45 2:37.55 |
Seria 7 z 8, 14:07 |
1 2 3 4 5 6 | Lamla Filip Tomaszowski Michał Podgórski Patryk Trzcionka Maciej Przystał Adam Swojnóg Igor | 03 03 03 03 03 03 | Jedność 32 Przyszowice Park Wodny Tarn. Góry Zryw Opole Delfinek Bytom Solne Miasto Wieliczka Park Wodny Tarn. Góry | 11 11 07 11 05 11 | 2:34.66 2:32.33 2:31.75 2:32.25 2:33.50 2:35.06 |
Seria 8 z 8, 14:10 |
1 2 3 4 5 6 | Bartnik Dariusz Lewicki Filip Karpiński Jakub Majstrenko Michał Czech Arkadiusz Kobylarczyk Damian | 03 03 03 03 03 03 | Jedność 32 Przyszowice SMS Galicja Kraków Park Wodny Tarn. Góry Zryw Opole Górnik Sosnowiec Aquatica Pawłowice | 11 06 11 07 11 11 | 2:31.11 2:30.03 2:29.19 2:29.48 2:30.49 2:31.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19/6/2016 | 4 x 50m dowolny | 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 6, 14:14 |
2 | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 06 | NT |
3 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. 2 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 11 | 2:17.01 |
Zwierzyński Maciej, Dembowska Weronika, Cupiał Aleksandra, Orłowska Agata |
4 | KP Sokół 2 | Sokół Rzeszów | 08 | 2:19.62 |
Rząsa Łukasz, Kapusta Karolina, Wołowiec Vittoria, Szpala Mateusz |
Seria 2 z 6, 14:17 |
1 | Korona Kraków 2 | Korona Kraków | 06 | 2:15.86 |
2 | Fala Ropczyce 1 | Fala Ropczyce | 08 | 2:11.09 |
3 | Ikar Mielec 2 | Ikar Mielec | 08 | 2:09.21 |
Chlost Hubert, Warzecha Wiktor |
4 | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 06 | 2:09.69 |
Kumor Aleksandra, Jarosz Agnieszka, Ptaszyńska Weronika, Miodoński Mateusz |
5 | Delfin Tarnobrzeg 1 | Delfin Tarnobrzeg | 08 | 2:12.85 |
Adamski Krzysztof, Wiatrowska Weronika, Meksuła Marta, Guściora Maciej |
Seria 3 z 6, 14:21 |
1 | Victoria Racibórz 3 | Victoria Racibórz | 11 | 2:07.13 |
Sobczak Michał, Dobrowolska Natalia, Mosek Oliwia, Burszyk Bartosz |
2 | Aquatica Pawłowice 2 | Aquatica Pawłowice | 11 | 2:06.27 |
3 | Vega Dobrodzień 1 | Vega Dobrodzień | 08 | 2:05.03 |
4 | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 06 | 2:05.47 |
5 | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 06 | 2:06.87 |
Fortuna Filip, Grzenkowicz Paweł, Woźniczka Alan, Skrzypek Filip |
6 | Ikar Mielec 2 | Ikar Mielec | 08 | 2:09.21 |
Chlost Hubert, Rybak Mikołaj, Warzecha Wiktor, Myśliwiec Tatiana |
Seria 4 z 6, 14:24 |
1 | Ikar Mielec 1 | Ikar Mielec | 08 | 2:03.79 |
Gancarz Julia, O'Hara Julia, Forczek Emilia, Malec Wiktoria |
2 | Delfinek Bytom 1 | Delfinek Bytom | 11 | 2:03.63 |
3 | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | 11 | 2:01.76 |
4 | MOSM Tychy 1 | MOSM Tychy | 11 | 2:02.28 |
Sobierajski Michał, Myszor Przemysław, Termin Lena, Komorowski Kacper |
5 | Ikar Mielec 1 | Ikar Mielec | 08 | 2:03.79 |
Gancarz Julia, O'Hara Julia, Forczek Emilia, Malec Wiktoria |
6 | SiKReT Gliwice 1 | SiKReT Gliwice | 11 | 2:03.88 |
Kindrat Julia, Zdebel Marsel, Jamróz Sara, Zdebel Marsel |
Seria 5 z 6, 14:27 |
1 | Siemacha ASP Kraków 1 | Siemacha ASP Kraków | 06 | 1:59.27 |
Łopuch Jan, Koryciński Kamil, Gwiazdowska Wiktoria, Dach Wiktoria |
2 | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:58.59 |
Sowa Łukasz, Dybowski Jan, Wanat Grzegorz, Gwóźdź Kacper |
3 | KP Sokół 1 | Sokół Rzeszów | 08 | 1:57.68 |
Gawron Amelia, Szczepanik Szymon, Wardak Miłosz, Wojnar Mateusz |
4 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. 1 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 11 | 1:58.18 |
Zynek Kamil, Pogoń Milena, Strzemińska Natalia, Ścieżka Mikołaj |
5 | Victoria Racibórz 2 | Victoria Racibórz | 11 | 1:59.23 |
Janacz Daria, Górski Damian, Wygnał Maja, Wawryca Hubert |
6 | VICTORIA KOZY | Victoria Kozy | 11 | 2:01.37 |
Malarz Marcin, Drzazga Emilia, Kuziów Martyna, Danikiewicz Dawid |
Seria 6 z 6, 14:30 |
1 | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 06 | 1:56.05 |
Żukowski Kamil, Sikora Kacper, Kozdęba Karolina, Lewicki Filip |
2 | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 06 | 1:55.48 |
Brączek Kacper, Mikos Mateusz, Sieprawski Roch |
3 | Park Wodny Tarn. Góry 1 | Park Wodny Tarn. Góry | 11 | 1:52.00 |
4 | Victoria Racibórz 1 | Victoria Racibórz | 11 | 1:54.98 |
Kasprowicz Marta, Rychel Maksymilian, Szymiczek Igor, Wojtaszewska Paulina |
5 | Jedność 32 Przyszowice 1 | Jedność 32 Przyszowice | 11 | 1:55.71 |
Bartnik Dariusz, Hudzikowski Mateusz, Lamla Filip, Wyrobek Robert |
6 | Zryw Opole 1 | Zryw Opole | 07 | 1:56.37 |
Podgórski Patryk, Majstrenko Michał, Szymczykowski Jakub, Prokopczyk Maksymilian |