Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat Bochnia, 18 - 19/6/2016 |
1 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików I | 18/6/2016 - 11:05 |
Konkurencja 1 18/6/2016 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:08.70 | 502 | 32.17 | 36.53 | |||
2. | Wojtaszewska Paulina | 03 | Victoria Racibórz | 1:09.37 | 487 | 32.15 | 37.22 | |||
3. | Pastuszka Wiktoria | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:10.55 | 463 | 33.64 | 36.91 | |||
4. | Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:11.28 | 449 | 32.20 | 39.08 | |||
5. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:12.91 | 420 | 34.16 | 38.75 | |||
6. | Forczek Emilia | 03 | Ikar Mielec | 1:13.43 | 411 | 34.88 | 38.55 | |||
7. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.73 | 390 | 35.07 | 39.66 | |||
8. | Puzoń Paulina | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:15.27 | 381 | 33.87 | 41.40 | |||
9. | Termin Lena | 03 | MOSM Tychy | 1:15.57 | 377 | 33.79 | 41.78 | |||
10. | Kindrat Julia | 03 | SiKReT Gliwice | 1:16.45 | 364 | 34.63 | 41.82 | |||
11. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:16.48 | 364 | 35.69 | 40.79 | |||
12. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.72 | 360 | 35.24 | 41.48 | |||
13. | Szkurat Martyna | 03 | Korona Kraków | 1:17.13 | 354 | 35.15 | 41.98 | |||
14. | Kasprowicz Marta | 03 | Victoria Racibórz | 1:17.21 | 353 | 34.70 | 42.51 | |||
15. | Gawron Amelia | 03 | Sokół Rzeszów | 1:17.22 | 353 | 34.61 | 42.61 | |||
16. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:18.75 | 333 | 36.62 | 42.13 | |||
17. | Janacz Daria | 03 | Victoria Racibórz | 1:19.74 | 321 | 36.66 | 43.08 | |||
18. | Oliwa Laura | 03 | Vega Dobrodzień | 1:20.91 | 307 | 37.41 | 43.50 | |||
19. | Mikszan Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:21.47 | 301 | 36.72 | 44.75 | |||
20. | Grzesiak Adrianna | 03 | MOSM Tychy | 1:21.61 | 299 | 37.46 | 44.15 | |||
21. | Kula Angelika | 03 | MOSM Tychy | 1:22.42 | 290 | 37.67 | 44.75 | |||
22. | Krusińska Wiktoria | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:22.87 | 286 | 38.11 | 44.76 | |||
23. | Sadlik Martyna | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:23.33 | 281 | 38.94 | 44.39 | |||
24. | Myśliwiec Tatiana | 03 | Ikar Mielec | 1:26.88 | 248 | 37.33 | 49.55 | |||
25. | Salamon Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:29.08 | 230 | 39.40 | 49.68 | |||
26. | Orłowska Agata | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:29.09 | 230 | 41.85 | 47.24 | |||
27. | Wajskop Dorota | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:29.10 | 230 | 40.72 | 48.38 | |||
28. | Meksuła Marta | 03 | Delfin Tarnobrzeg | 1:29.37 | 228 | 39.46 | 49.91 | |||
29. | Dembowska Weronika | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:30.65 | 218 | 41.21 | 49.44 | |||
30. | Jarosz Agnieszka | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:32.45 | 206 | 40.21 | 52.24 | |||
31. | Winnicka Wiktoria | 03 | Sokół Rzeszów | 1:32.73 | 204 | 42.64 | 50.09 | |||
32. | Żogała Patrycja | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:37.55 | 175 | 44.17 | 53.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18/6/2016 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:04.04 | 432 | 29.93 | 34.11 | ||||
2. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:04.37 | 426 | 29.94 | 34.43 | ||||
3. | Szymczykowski Jakub | 03 | Zryw Opole | 1:04.41 | 425 | 30.36 | 34.05 | ||||
4. | Sobota Jakub | 03 | Delfinek Bytom | 1:06.51 | 386 | 30.82 | 35.69 | ||||
5. | Kobylarczyk Damian | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:07.75 | 365 | 32.21 | 35.54 | ||||
6. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:08.78 | 349 | 32.02 | 36.76 | ||||
7. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:09.49 | 338 | 32.66 | 36.83 | ||||
8. | Badura Jonasz | 03 | Vega Dobrodzień | 1:09.92 | 332 | 33.05 | 36.87 | ||||
9. | Swojnóg Igor | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:09.95 | 332 | 32.82 | 37.13 | ||||
10. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.40 | 325 | 32.06 | 38.34 | ||||
11. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.63 | 309 | 33.38 | 38.25 | ||||
12. | Trzcionka Maciej | 03 | Delfinek Bytom | 1:11.81 | 306 | 32.15 | 39.66 | ||||
13. | Szymiczek Igor | 03 | Victoria Racibórz | 1:12.15 | 302 | 32.12 | 40.03 | ||||
14. | Rychel Maksymilian | 03 | Victoria Racibórz | 1:13.27 | 288 | 33.24 | 40.03 | ||||
15. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:13.37 | 287 | 34.12 | 39.25 | ||||
16. | Jarzombek Marcel | 03 | Vega Dobrodzień | 1:14.03 | 280 | 35.13 | 38.90 | ||||
17. | Sobierajski Michał | 03 | MOSM Tychy | 1:14.22 | 278 | 33.27 | 40.95 | ||||
18. | Bartnik Dariusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:14.49 | 274 | 34.50 | 39.99 | ||||
19. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:15.05 | 268 | 33.55 | 41.50 | ||||
20. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 1:15.14 | 267 | 34.04 | 41.10 | ||||
21. | Wojnar Mateusz | 03 | Sokół Rzeszów | 1:16.27 | 256 | 35.22 | 41.05 | ||||
22. | Zynek Kamil | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:16.35 | 255 | 34.93 | 41.42 | ||||
23. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.62 | 252 | 34.80 | 41.82 | ||||
24. | Stolarczyk Jakub | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:18.55 | 234 | 36.71 | 41.84 | ||||
25. | Salik Mateusz | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:18.99 | 230 | 37.02 | 41.97 | ||||
26. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 1:19.14 | 229 | 35.62 | 43.52 | ||||
27. | Baran Krzysztof | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:20.63 | 216 | 38.20 | 42.43 | ||||
28. | Oleksy Michał | 03 | Korona Kraków | 1:20.68 | 216 | 37.28 | 43.40 | ||||
29. | Brączek Kacper | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:20.76 | 215 | 35.18 | 45.58 | ||||
30. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:22.48 | 202 | 38.10 | 44.38 | ||||
31. | Sobczak Michał | 03 | Victoria Racibórz | 1:24.47 | 188 | 38.06 | 46.41 | ||||
32. | Stanek Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:24.80 | 186 | 38.19 | 46.61 | ||||
33. | Kałuża Stanisław | 03 | Korona Kraków | 1:25.03 | 184 | 37.88 | 47.15 | ||||
34. | Gruszka Wiktor | 03 | MOSM Tychy | 1:25.16 | 184 | 38.88 | 46.28 | ||||
35. | Czamara Eryk | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:25.39 | 182 | 38.88 | 46.51 | ||||
36. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:27.97 | 166 | 40.24 | 47.73 | ||||
37. | Rybak Mikołaj | 03 | Ikar Mielec | 1:31.62 | 147 | 43.88 | 47.74 | ||||
38. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 1:32.99 | 141 | 39.52 | 53.47 | ||||
39. | Sojka Paweł | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:34.78 | 133 | 42.31 | 52.47 | ||||
40. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:35.58 | 130 | 40.91 | 54.67 | ||||
41. | Rząsa Łukasz | 03 | Sokół Rzeszów | 1:39.08 | 116 | 44.14 | 54.94 | ||||
DYSKW. | Szymański Jakub | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | ||||||||
zmiana stylu |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 18/6/2016 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:12.45 | 637 | 33.94 | 38.51 | ||||
Czas lepszy od Rekordu Polski 13lat | |||||||||||
2. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:19.49 | 482 | 37.87 | 41.62 | ||||
3. | Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:21.19 | 453 | 38.22 | 42.97 | ||||
4. | Biernat Oliwia | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:21.79 | 443 | 38.42 | 43.37 | ||||
5. | Jamróz Sara | 03 | SiKReT Gliwice | 1:23.18 | 421 | 40.15 | 43.03 | ||||
6. | O'Hara Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:23.31 | 419 | 39.63 | 43.68 | ||||
7. | Bigus Wiktoria | 03 | Gryf Dębica | 1:23.42 | 417 | 39.19 | 44.23 | ||||
8. | Mosek Oliwia | 03 | Victoria Racibórz | 1:23.46 | 417 | 38.32 | 45.14 | ||||
9. | Termin Lena | 03 | MOSM Tychy | 1:23.66 | 414 | 38.60 | 45.06 | ||||
10. | Jonczyk Alicja | 03 | Vega Dobrodzień | 1:24.30 | 404 | 39.79 | 44.51 | ||||
11. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:24.55 | 401 | 40.67 | 43.88 | ||||
12. | Orłowska Agata | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:25.40 | 389 | 40.96 | 44.44 | ||||
13. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:25.78 | 384 | 40.74 | 45.04 | ||||
14. | Pogoń Milena | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:26.13 | 379 | 39.81 | 46.32 | ||||
15. | Dobrowolska Natalia | 03 | Victoria Racibórz | 1:26.59 | 373 | 40.51 | 46.08 | ||||
16. | Jarosz Agnieszka | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:27.26 | 364 | 40.58 | 46.68 | ||||
17. | Szkurat Martyna | 03 | Korona Kraków | 1:27.30 | 364 | 42.02 | 45.28 | ||||
18. | Strzemińska Natalia | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:27.42 | 362 | 41.23 | 46.19 | ||||
19. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:27.70 | 359 | 41.31 | 46.39 | ||||
20. | Winnicka Wiktoria | 03 | Sokół Rzeszów | 1:28.39 | 351 | 42.69 | 45.70 | ||||
21. | Puzoń Paulina | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:28.46 | 350 | 41.93 | 46.53 | ||||
22. | Wróbel Laura | 03 | SiKReT Gliwice | 1:29.14 | 342 | 41.39 | 47.75 | ||||
23. | Steczek Natalia | 03 | MOSM Tychy | 1:29.47 | 338 | 42.86 | 46.61 | ||||
24. | Wiatrowska Weronika | 03 | Delfin Tarnobrzeg | 1:30.00 | 332 | 41.47 | 48.53 | ||||
25. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 1:30.30 | 329 | 42.00 | 48.30 | ||||
26. | Sadlik Martyna | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:30.67 | 325 | 43.13 | 47.54 | ||||
27. | Kapusta Karolina | 03 | Sokół Rzeszów | 1:31.07 | 321 | 43.77 | 47.30 | ||||
28. | Pawłowska Weronika | 03 | BOSiR Brzesko | 1:31.33 | 318 | 43.59 | 47.74 | ||||
29. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:32.20 | 309 | 43.52 | 48.68 | ||||
30. | Janacz Daria | 03 | Victoria Racibórz | 1:32.70 | 304 | 43.98 | 48.72 | ||||
31. | Wydra Natalia | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:33.70 | 294 | 46.16 | 47.54 | ||||
32. | Bratus Patrycja | 03 | Gryf Dębica | 1:36.13 | 272 | 46.22 | 49.91 | ||||
33. | Zwoleń Julia | 03 | BOSiR Brzesko | 1:36.56 | 269 | 46.70 | 49.86 | ||||
34. | Iwańska Barbara | 03 | Korona Kraków | 1:36.83 | 267 | 45.41 | 51.42 | ||||
35. | Ochnio Aleksandra | 03 | MOSM Tychy | 1:38.66 | 252 | 45.93 | 52.73 | ||||
36. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 1:40.22 | 240 | 47.38 | 52.84 | ||||
37. | Cupiał Aleksandra | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:40.25 | 240 | 48.50 | 51.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 18/6/2016 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Majstrenko Michał | 03 | Zryw Opole | 1:14.26 | 419 | 35.10 | 39.16 | |||
2. | Burszyk Bartosz | 03 | Victoria Racibórz | 1:14.55 | 415 | 35.26 | 39.29 | |||
3. | Komorowski Kacper | 03 | MOSM Tychy | 1:15.55 | 398 | 35.32 | 40.23 | |||
4. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:15.90 | 393 | 36.12 | 39.78 | |||
5. | Wawryca Hubert | 03 | Victoria Racibórz | 1:16.26 | 387 | 36.10 | 40.16 | |||
6. | Wojnar Mateusz | 03 | Sokół Rzeszów | 1:17.24 | 373 | 36.23 | 41.01 | |||
7. | Szczepanik Szymon | 03 | Sokół Rzeszów | 1:17.33 | 371 | 36.46 | 40.87 | |||
8. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.20 | 359 | 36.39 | 41.81 | |||
9. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.85 | 350 | 37.70 | 41.15 | |||
10. | Szydłowski Erwin | 03 | BOSiR Brzesko | 1:20.85 | 325 | 38.45 | 42.40 | |||
11. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:20.92 | 324 | 37.97 | 42.95 | |||
12. | Snoch Michał | 03 | Delfinek Bytom | 1:21.22 | 320 | 38.31 | 42.91 | |||
13. | Mikos Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:21.79 | 314 | 38.22 | 43.57 | |||
14. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:22.50 | 306 | 38.83 | 43.67 | |||
15. | Koryciński Kamil | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:22.64 | 304 | 38.97 | 43.67 | |||
16. | Krawiec Patryk | 03 | Vega Dobrodzień | 1:22.65 | 304 | 39.80 | 42.85 | |||
17. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:22.84 | 302 | 38.29 | 44.55 | |||
18. | Matuszczak Bartosz | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:22.93 | 301 | 37.77 | 45.16 | |||
19. | Woźniczka Alan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:24.53 | 284 | 39.76 | 44.77 | |||
20. | Zwierzyński Maciej | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:24.88 | 281 | 39.92 | 44.96 | |||
21. | Sobczak Michał | 03 | Victoria Racibórz | 1:25.29 | 277 | 40.70 | 44.59 | |||
22. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:25.68 | 273 | 40.11 | 45.57 | |||
23. | Myszor Przemysław | 03 | MOSM Tychy | 1:25.85 | 271 | 40.84 | 45.01 | |||
24. | Borkowski Arkadiusz | 03 | Vega Dobrodzień | 1:26.55 | 265 | 40.31 | 46.24 | |||
25. | Rojek Piotr | 03 | Fala Ropczyce | 1:27.07 | 260 | 41.78 | 45.29 | |||
26. | Łopuch Jan | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.26 | 250 | 41.38 | 46.88 | |||
27. | Lis Rafał | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:28.59 | 247 | 41.55 | 47.04 | |||
28. | Sieprawski Roch | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:28.73 | 246 | 41.06 | 47.67 | |||
29. | Zabielski Bartosz | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:28.76 | 245 | 42.90 | 45.86 | |||
30. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:30.16 | 234 | 42.59 | 47.57 | |||
31. | Osuch Jakub | 03 | MOSM Tychy | 1:31.33 | 225 | 42.85 | 48.48 | |||
32. | Warzecha Wiktor | 03 | Ikar Mielec | 1:31.48 | 224 | 43.41 | 48.07 | |||
33. | Patro Bartosz | 03 | Fala Ropczyce | 1:31.83 | 222 | 42.20 | 49.63 | |||
34. | Wardak Miłosz | 03 | Sokół Rzeszów | 1:31.99 | 220 | 43.82 | 48.17 | |||
35. | Oleksy Michał | 03 | Korona Kraków | 1:32.17 | 219 | 43.89 | 48.28 | |||
36. | Szpala Mateusz | 03 | Sokół Rzeszów | 1:33.03 | 213 | 43.78 | 49.25 | |||
37. | Matwij Nataniel | 03 | Sokół Rzeszów | 1:34.12 | 206 | 44.22 | 49.90 | |||
38. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:34.71 | 202 | 45.11 | 49.60 | |||
39. | Stanek Bartosz | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:35.86 | 195 | 44.45 | 51.41 | |||
40. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:36.25 | 192 | 45.30 | 50.95 | |||
41. | Wojtaszek Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:39.15 | 176 | 46.21 | 52.94 | |||
42. | Jakubiec Kacper | 03 | Ikar Mielec | 1:39.73 | 173 | 47.72 | 52.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 18/6/2016 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kocur Sandra | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 2:28.82 | 514 | 34.43 | 36.82 | 38.63 | 38.94 | ||||
2. | Wygnał Maja | 03 | Victoria Racibórz | 2:31.98 | 482 | 35.35 | 38.77 | 39.29 | 38.57 | ||||
3. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:32.40 | 478 | 35.57 | 38.31 | 39.78 | 38.74 | ||||
4. | Sczogiel Alicja | 03 | Delfinek Bytom | 2:33.49 | 468 | 35.85 | 38.84 | ||||||
5. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 2:35.08 | 454 | 36.86 | 39.11 | 39.53 | 39.58 | ||||
6. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:35.91 | 447 | 36.84 | 39.75 | 40.25 | 39.07 | ||||
7. | Chabałowska Ewa | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:37.01 | 437 | 38.16 | 40.29 | 40.36 | 38.20 | ||||
8. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 2:37.02 | 437 | 35.86 | 39.62 | 41.44 | 40.10 | ||||
9. | Pastuszka Wiktoria | 03 | Górnik Sosnowiec | 2:37.68 | 432 | 37.65 | 40.26 | 40.67 | 39.10 | ||||
10. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:37.81 | 431 | 38.29 | 39.67 | 40.87 | 38.98 | ||||
11. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:38.56 | 425 | 36.42 | 39.80 | 41.13 | 41.21 | ||||
12. | Strzemińska Natalia | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:39.49 | 417 | 37.13 | 40.16 | 41.57 | 40.63 | ||||
13. | Jamróz Sara | 03 | SiKReT Gliwice | 2:39.91 | 414 | 37.80 | 41.79 | 42.09 | 38.23 | ||||
14. | Kasprowicz Marta | 03 | Victoria Racibórz | 2:39.98 | 413 | 38.63 | 41.08 | 41.51 | 38.76 | ||||
15. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:44.13 | 383 | 40.29 | 41.92 | 41.70 | 40.22 | ||||
16. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 2:45.62 | 373 | 39.84 | 41.67 | 42.59 | 41.52 | ||||
17. | Bigus Wiktoria | 03 | Gryf Dębica | 2:45.94 | 370 | 39.12 | 41.91 | 42.93 | 41.98 | ||||
18. | Dembowska Weronika | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:46.19 | 369 | 39.23 | 42.15 | 42.91 | 41.90 | ||||
19. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 2:48.16 | 356 | 40.64 | 43.27 | 43.64 | 40.61 | ||||
20. | Mikszan Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:48.70 | 353 | 40.60 | 43.46 | 43.69 | 40.95 | ||||
21. | Biernat Oliwia | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:48.98 | 351 | 37.79 | 43.20 | 44.49 | 43.50 | ||||
22. | Iwańska Barbara | 03 | Korona Kraków | 2:52.22 | 331 | 40.76 | 44.62 | 45.03 | 41.81 | ||||
23. | Myśliwiec Tatiana | 03 | Ikar Mielec | 2:53.52 | 324 | 40.97 | 45.12 | 44.81 | 42.62 | ||||
24. | Wróbel Laura | 03 | SiKReT Gliwice | 2:53.78 | 322 | 41.93 | 44.11 | 45.38 | 42.36 | ||||
25. | Wołowiec Vittoria | 03 | Sokół Rzeszów | 2:55.58 | 313 | 40.39 | 44.53 | 46.29 | 44.37 | ||||
26. | Dobrowolska Natalia | 03 | Victoria Racibórz | 2:56.20 | 309 | 41.54 | 44.73 | 45.23 | 44.70 | ||||
27. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:56.67 | 307 | 42.74 | 44.62 | 45.69 | 43.62 | ||||
28. | Kumor Aleksandra | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:58.71 | 296 | 42.01 | 44.92 | 45.98 | 45.80 | ||||
29. | Rębisz Agnieszka | 03 | Delfin Tarnobrzeg | 3:00.10 | 290 | 40.95 | 45.93 | 47.83 | 45.39 | ||||
30. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 3:02.22 | 280 | ||||||||
31. | Grzesiak Adrianna | 03 | MOSM Tychy | 3:02.24 | 280 | 43.53 | 47.72 | 47.08 | 43.91 | ||||
32. | Wąsik Julia | 03 | Ósemka Oświęcim | 3:03.71 | 273 | 44.15 | 47.28 | 47.35 | 44.93 | ||||
33. | Ochnio Aleksandra | 03 | MOSM Tychy | 3:04.33 | 270 | 42.67 | 47.64 | 47.56 | 46.46 | ||||
34. | Kapusta Karolina | 03 | Sokół Rzeszów | 3:12.78 | 236 | 46.41 | 49.20 | 49.22 | 47.95 | ||||
DYSKW. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Siemacha ASP Kraków | ||||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 12:18) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 18/6/2016 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Podgórski Patryk | 03 | Zryw Opole | 2:21.26 | 423 | 33.24 | 35.75 | 36.29 | 35.98 | ||||
2. | Sobota Jakub | 03 | Delfinek Bytom | 2:22.93 | 409 | 33.18 | 36.24 | 37.52 | 35.99 | ||||
3. | Ścieżka Mikołaj | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:23.12 | 407 | 33.73 | 36.02 | 37.16 | 36.21 | ||||
4. | Wyrobek Robert | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 2:23.79 | 401 | 33.66 | 36.33 | 37.23 | 36.57 | ||||
5. | Karpiński Jakub | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:28.13 | 367 | 34.98 | 36.96 | 37.46 | 38.73 | ||||
6. | Badura Jonasz | 03 | Vega Dobrodzień | 2:29.43 | 358 | 35.03 | 38.16 | 38.93 | 37.31 | ||||
7. | Górski Damian | 03 | Victoria Racibórz | 2:29.54 | 357 | 34.58 | 37.06 | 39.30 | 38.60 | ||||
8. | Bartnik Dariusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 2:29.85 | 355 | 35.19 | 38.94 | 38.97 | 36.75 | ||||
9. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:30.24 | 352 | 34.09 | 37.52 | 39.26 | 39.37 | ||||
10. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:30.86 | 347 | 35.55 | 38.59 | 39.33 | 37.39 | ||||
11. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:31.99 | 340 | 35.33 | 38.18 | 39.88 | 38.60 | ||||
12. | Szczepanik Szymon | 03 | Sokół Rzeszów | 2:34.21 | 325 | 37.65 | 40.96 | 39.22 | 36.38 | ||||
13. | Rychel Maksymilian | 03 | Victoria Racibórz | 2:34.76 | 322 | 38.07 | 36.92 | ||||||
14. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:34.95 | 321 | 36.90 | 39.60 | 39.78 | 38.67 | ||||
15. | Prokopczyk Maksymilian | 03 | Zryw Opole | 2:35.04 | 320 | 36.67 | 40.42 | 40.58 | 37.37 | ||||
16. | Sobierajski Michał | 03 | MOSM Tychy | 2:35.17 | 319 | 35.38 | 39.25 | 40.77 | 39.77 | ||||
17. | Kobylarczyk Damian | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:35.78 | 316 | 35.42 | 39.18 | 40.61 | 40.57 | ||||
18. | Brączek Kacper | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:36.56 | 311 | 36.30 | 40.51 | 40.81 | 38.94 | ||||
19. | Ciszewski Hubert | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:36.68 | 310 | 35.21 | 39.78 | 41.27 | 40.42 | ||||
20. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:37.91 | 303 | 37.02 | 39.59 | 40.85 | 40.45 | ||||
21. | Łopuch Jan | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:38.72 | 298 | 38.42 | 41.03 | 40.48 | 38.79 | ||||
22. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 2:40.21 | 290 | 35.63 | 39.58 | 42.00 | 43.00 | ||||
23. | Hanf Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:40.93 | 286 | 38.21 | 41.31 | 40.98 | 40.43 | ||||
24. | Miodoński Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:41.60 | 283 | 38.68 | 42.45 | 41.90 | 38.57 | ||||
25. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:42.25 | 279 | 37.72 | 40.81 | 42.38 | 41.34 | ||||
26. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 2:42.39 | 278 | 37.19 | 41.51 | 42.49 | 41.20 | ||||
27. | Zynek Kamil | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:42.90 | 276 | 39.11 | 41.72 | 41.57 | 40.50 | ||||
28. | Woźniczka Alan | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:43.50 | 273 | 38.91 | 42.12 | 41.99 | 40.48 | ||||
29. | Zdebel Marsel | 03 | SiKReT Gliwice | 2:45.93 | 261 | 37.85 | 41.90 | 43.98 | 42.20 | ||||
30. | Stanek Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:49.43 | 245 | 42.21 | |||||||
31. | Lis Rafał | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:51.33 | 237 | 39.65 | 44.07 | 44.80 | 42.81 | ||||
32. | Chodnicki Adam | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 2:52.47 | 232 | 39.36 | 43.85 | 46.57 | 42.69 | ||||
33. | Sojka Paweł | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:54.86 | 223 | 40.67 | 44.24 | ||||||
34. | Mikos Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:55.79 | 219 | 38.95 | 44.55 | 46.82 | 45.47 | ||||
35. | Wojtaszek Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:56.02 | 219 | 41.80 | 44.89 | 45.35 | 43.98 | ||||
36. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 2:58.43 | 210 | 42.81 | 45.38 | 46.80 | 43.44 | ||||
37. | Krawiec Patryk | 03 | Vega Dobrodzień | 3:00.15 | 204 | 42.63 | 1:32.47 | ||||||
38. | Stolarczyk Jakub | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 3:00.56 | 202 | 43.19 | 46.41 | 47.33 | 43.63 | ||||
39. | Patro Bartosz | 03 | Fala Ropczyce | 3:01.33 | 200 | 41.41 | 46.08 | 47.22 | 46.62 | ||||
40. | Rząsa Łukasz | 03 | Sokół Rzeszów | 3:02.02 | 198 | 42.15 | 46.32 | 47.34 | 46.21 | ||||
41. | Gruszka Wiktor | 03 | MOSM Tychy | 3:02.70 | 195 | 43.07 | 46.68 | 47.28 | 45.67 | ||||
42. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 3:04.37 | 190 | 43.86 | 46.40 | 48.30 | 45.81 | ||||
43. | Guściora Maciej | 03 | Delfin Tarnobrzeg | 3:06.13 | 185 | 44.09 | 47.74 | ||||||
44. | Rybak Mikołaj | 03 | Ikar Mielec | 3:11.57 | 169 | 50.34 | 46.38 | ||||||
45. | Chlost Hubert | 03 | Ikar Mielec | 3:12.38 | 167 | 46.70 | 49.38 | 50.97 | 45.33 | ||||
46. | Czamara Eryk | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 3:15.05 | 161 | 49.81 | |||||||
47. | Rojek Piotr | 03 | Fala Ropczyce | 3:21.05 | 147 | 52.21 | 50.82 | ||||||
48. | Adamski Krzysztof | 03 | Delfin Tarnobrzeg | 3:22.09 | 144 | 45.92 | 49.49 | 54.02 | 52.66 | ||||
DYSKW. | Szymiczek Igor | 03 | Victoria Racibórz | ||||||||||
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu (Czas: 12:39) | |||||||||||||
DYSKW. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 12:43) | |||||||||||||
DYSKW. | Jakubiec Kacper | 03 | Ikar Mielec | ||||||||||
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu (Czas: 12:28) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 18/6/2016 | Dziewcząt, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kocur Sandra | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 4:42.71 | 570 |
50m: 100m: | 32.53 1:07.54 | 32.53 35.01 | 150m: 200m: | 1:42.93 2:18.30 | 35.39 35.37 | 250m: 300m: | 2:53.96 3:30.19 | 35.66 36.23 | 350m: 400m: | 4:07.38 4:42.71 | 37.19 35.33 |
2. | Wojtaszewska Paulina | 03 | Victoria Racibórz | 4:44.23 | 561 |
50m: 100m: | 33.14 1:08.70 | 33.14 35.56 | 150m: 200m: | 1:44.67 | 35.97 | 250m: 300m: | 2:57.59 3:33.73 | 36.14 | 350m: 400m: | 4:44.23 |
3. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:45.27 | 555 |
50m: 100m: | 32.72 1:09.25 | 32.72 36.53 | 150m: 200m: | 1:45.77 2:22.21 | 36.52 36.44 | 250m: 300m: | 2:58.39 3:34.98 | 36.18 36.59 | 350m: 400m: | 4:10.83 4:45.27 | 35.85 34.44 |
4. | Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:48.22 | 538 |
50m: 100m: | 32.29 1:09.11 | 32.29 36.82 | 150m: 200m: | 1:46.38 2:23.26 | 37.27 36.88 | 250m: 300m: | 3:00.30 3:37.37 | 37.04 37.07 | 350m: 400m: | 4:13.65 4:48.22 | 36.28 34.57 |
5. | Forczek Emilia | 03 | Ikar Mielec | 4:53.40 | 510 |
50m: 100m: | 34.30 1:11.40 | 34.30 37.10 | 150m: 200m: | 1:49.13 2:26.43 | 37.73 37.30 | 250m: 300m: | 3:03.59 3:40.71 | 37.16 37.12 | 350m: 400m: | 4:17.77 4:53.40 | 37.06 35.63 |
6. | Wygnał Maja | 03 | Victoria Racibórz | 4:55.46 | 500 |
50m: 100m: | 33.47 1:10.72 | 33.47 37.25 | 150m: 200m: | 1:48.11 2:25.99 | 37.39 37.88 | 250m: 300m: | 3:03.98 3:41.30 | 37.99 37.32 | 350m: 400m: | 4:18.56 4:55.46 | 37.26 36.90 |
7. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 4:56.28 | 495 |
50m: 100m: | 34.02 1:10.50 | 34.02 36.48 | 150m: 200m: | 1:47.87 2:25.98 | 37.37 38.11 | 250m: 300m: | 3:04.10 3:42.07 | 38.12 37.97 | 350m: 400m: | 4:20.16 4:56.28 | 38.09 36.12 |
8. | Pogoń Milena | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:58.08 | 487 |
50m: 100m: | 33.44 1:09.48 | 33.44 36.04 | 150m: 200m: | 1:46.68 2:24.94 | 37.20 38.26 | 250m: 300m: | 3:03.29 3:41.63 | 38.35 38.34 | 350m: 400m: | 4:20.40 4:58.08 | 38.77 37.68 |
9. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:58.46 | 485 |
50m: 100m: | 33.44 1:09.77 | 33.44 36.33 | 150m: 200m: | 1:47.00 2:25.21 | 37.23 38.21 | 250m: 300m: | 3:03.68 3:42.34 | 38.47 38.66 | 350m: 400m: | 4:20.81 4:58.46 | 38.47 37.65 |
10. | Wiaderek Zuzanna | 03 | MOSM Tychy | 5:02.43 | 466 |
50m: 100m: | 34.18 1:12.00 | 34.18 37.82 | 150m: 200m: | 1:50.80 2:29.65 | 38.80 38.85 | 250m: 300m: | 3:08.82 3:47.65 | 39.17 38.83 | 350m: 400m: | 4:26.36 5:02.43 | 38.71 36.07 |
11. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 5:02.95 | 463 |
50m: 100m: | 34.07 1:10.79 | 34.07 36.72 | 150m: 200m: | 1:48.73 2:27.07 | 37.94 38.34 | 250m: 300m: | 3:06.00 3:45.23 | 38.93 39.23 | 350m: 400m: | 4:24.96 5:02.95 | 39.73 37.99 |
12. | Kindrat Julia | 03 | SiKReT Gliwice | 5:04.36 | 457 |
50m: 100m: | 35.14 1:12.49 | 35.14 37.35 | 150m: 200m: | 1:51.35 2:30.38 | 38.86 39.03 | 250m: 300m: | 3:09.51 3:49.20 | 39.13 39.69 | 350m: 400m: | 4:28.32 5:04.36 | 39.12 36.04 |
13. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 5:06.37 | 448 |
50m: 100m: | 35.57 1:13.78 | 35.57 38.21 | 150m: 200m: | 1:53.38 2:33.01 | 39.60 39.63 | 250m: 300m: | 3:11.41 3:50.84 | 38.40 39.43 | 350m: 400m: | 4:29.55 5:06.37 | 38.71 36.82 |
14. | Krusińska Wiktoria | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 5:06.47 | 448 |
50m: 100m: | 34.61 1:13.05 | 34.61 38.44 | 150m: 200m: | 1:52.92 2:32.34 | 39.87 39.42 | 250m: 300m: | 3:11.83 3:50.38 | 39.49 38.55 | 350m: 400m: | 4:29.91 5:06.47 | 39.53 36.56 |
15. | Chabałowska Ewa | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:06.84 | 446 |
50m: 100m: | 36.10 1:14.97 | 36.10 38.87 | 150m: 200m: | 1:54.29 2:34.16 | 39.32 39.87 | 250m: 300m: | 3:12.85 3:51.56 | 38.69 38.71 | 350m: 400m: | 4:30.06 5:06.84 | 38.50 36.78 |
16. | Oliwa Laura | 03 | Vega Dobrodzień | 5:09.09 | 436 |
50m: 100m: | 35.87 1:15.07 | 35.87 39.20 | 150m: 200m: | 1:54.37 2:33.86 | 39.30 39.49 | 250m: 300m: | 3:12.84 3:52.40 | 38.98 39.56 | 350m: 400m: | 4:31.46 5:09.09 | 39.06 37.63 |
17. | Gawron Amelia | 03 | Sokół Rzeszów | 5:10.87 | 429 |
50m: 100m: | 34.80 1:13.00 | 34.80 38.20 | 150m: 200m: | 1:52.59 2:32.83 | 39.59 40.24 | 250m: 300m: | 3:12.96 3:53.08 | 40.13 40.12 | 350m: 400m: | 4:33.03 5:10.87 | 39.95 37.84 |
18. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 5:14.06 | 416 |
50m: 100m: | 35.77 1:15.97 | 35.77 40.20 | 150m: 200m: | 1:56.69 2:36.74 | 40.72 40.05 | 250m: 300m: | 3:17.30 3:57.62 | 40.56 40.32 | 350m: 400m: | 4:37.27 5:14.06 | 39.65 36.79 |
19. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:17.91 | 401 |
50m: 100m: | 35.22 1:14.61 | 35.22 39.39 | 150m: 200m: | 1:54.91 2:34.66 | 40.30 39.75 | 250m: 300m: | 3:14.32 3:55.38 | 39.66 41.06 | 350m: 400m: | 4:36.76 5:17.91 | 41.38 41.15 |
20. | Kula Angelika | 03 | MOSM Tychy | 5:20.58 | 391 |
50m: 100m: | 37.33 1:19.46 | 37.33 42.13 | 150m: 200m: | 2:02.24 2:45.06 | 42.78 42.82 | 250m: 300m: | 3:27.26 4:06.90 | 42.20 39.64 | 350m: 400m: | 4:45.51 5:20.58 | 38.61 35.07 |
21. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 5:20.77 | 390 |
50m: 100m: | 37.71 1:17.63 | 37.71 39.92 | 150m: 200m: | 1:58.84 2:39.41 | 41.21 40.57 | 250m: 300m: | 3:20.38 4:01.29 | 40.97 40.91 | 350m: 400m: | 4:41.29 5:20.77 | 40.00 39.48 |
22. | Salamon Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 5:26.46 | 370 |
50m: 100m: | 36.61 1:16.87 | 36.61 40.26 | 150m: 200m: | 1:58.58 2:40.52 | 41.71 41.94 | 250m: 300m: | 3:22.39 4:04.32 | 41.87 41.93 | 350m: 400m: | 4:46.41 5:26.46 | 42.09 40.05 |
23. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Ósemka Oświęcim | 5:29.78 | 359 |
50m: 100m: | 36.15 1:16.16 | 36.15 40.01 | 150m: 200m: | 1:57.53 2:39.56 | 41.37 42.03 | 250m: 300m: | 3:22.01 4:04.99 | 42.45 42.98 | 350m: 400m: | 4:48.03 5:29.78 | 43.04 41.75 |
24. | Steczek Natalia | 03 | MOSM Tychy | 5:34.12 | 345 |
50m: 100m: | 37.56 1:19.50 | 37.56 41.94 | 150m: 200m: | 2:03.14 2:46.52 | 43.64 43.38 | 250m: 300m: | 3:28.94 4:11.22 | 42.42 42.28 | 350m: 400m: | 4:53.92 5:34.12 | 42.70 40.20 |
25. | O'Hara Julia | 03 | Ikar Mielec | 5:37.77 | 334 |
50m: 100m: | 38.22 1:20.07 | 38.22 41.85 | 150m: 200m: | 2:02.33 2:45.58 | 42.26 43.25 | 250m: 300m: | 3:28.92 4:11.77 | 43.34 42.85 | 350m: 400m: | 4:55.58 5:37.77 | 43.81 42.19 |
26. | Mosek Oliwia | 03 | Victoria Racibórz | 5:42.30 | 321 |
50m: 100m: | 37.88 1:20.75 | 37.88 42.87 | 150m: 200m: | 2:04.89 2:48.40 | 44.14 43.51 | 250m: 300m: | 3:32.68 4:17.50 | 44.28 44.82 | 350m: 400m: | 5:42.30 |
27. | Kumor Aleksandra | 03 | Ósemka Oświęcim | 5:47.96 | 306 |
50m: 100m: | 38.90 1:22.19 | 38.90 43.29 | 150m: 200m: | 2:05.44 2:49.40 | 43.25 43.96 | 250m: 300m: | 3:33.22 4:16.30 | 43.82 43.08 | 350m: 400m: | 5:00.42 5:47.96 | 44.12 47.54 |
28. | Wąsik Julia | 03 | Ósemka Oświęcim | 5:48.36 | 305 |
50m: 100m: | 39.56 1:23.51 | 39.56 43.95 | 150m: 200m: | 2:07.90 2:53.02 | 44.39 45.12 | 250m: 300m: | 3:38.37 4:24.15 | 45.35 45.78 | 350m: 400m: | 5:08.50 5:48.36 | 44.35 39.86 |
29. | Wydra Natalia | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 5:58.12 | 280 |
50m: 100m: | 39.70 1:23.51 | 39.70 43.81 | 150m: 200m: | 2:08.22 2:54.65 | 44.71 46.43 | 250m: 300m: | 3:40.86 4:27.18 | 46.21 46.32 | 350m: 400m: | 5:14.03 5:58.12 | 46.85 44.09 |
30. | Cupiał Aleksandra | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 6:01.66 | 272 |
50m: 100m: | 41.25 1:26.56 | 41.25 45.31 | 150m: 200m: | 2:13.03 2:59.31 | 46.47 46.28 | 250m: 300m: | 3:46.47 4:33.48 | 47.16 47.01 | 350m: 400m: | 5:19.91 6:01.66 | 46.43 41.75 |
31. | Wołowiec Vittoria | 03 | Sokół Rzeszów | 6:02.43 | 270 |
50m: 100m: | 40.11 1:23.98 | 40.11 43.87 | 150m: 200m: | 2:09.91 2:56.49 | 45.93 46.58 | 250m: 300m: | 3:42.72 4:29.69 | 46.23 46.97 | 350m: 400m: | 5:16.73 6:02.43 | 47.04 45.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 18/6/2016 | Chłopców, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | 4:28.37 | 494 |
50m: 100m: | 30.47 1:03.51 | 30.47 33.04 | 150m: 200m: | 1:37.63 | 34.12 | 250m: 300m: | 2:46.45 3:20.88 | 34.43 | 350m: 400m: | 3:54.82 4:28.37 | 33.94 33.55 |
2. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:30.04 | 485 |
50m: 100m: | 31.12 1:05.15 | 31.12 34.03 | 150m: 200m: | 1:39.19 2:13.50 | 34.04 34.31 | 250m: 300m: | 2:47.74 3:21.90 | 34.24 34.16 | 350m: 400m: | 3:56.71 4:30.04 | 34.81 33.33 |
3. | Swojnóg Igor | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:31.50 | 477 |
50m: 100m: | 31.38 1:05.10 | 31.38 33.72 | 150m: 200m: | 1:39.64 2:14.26 | 34.54 34.62 | 250m: 300m: | 2:49.09 3:24.11 | 34.83 35.02 | 350m: 400m: | 3:58.50 4:31.50 | 34.39 33.00 |
4. | Wyrobek Robert | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 4:36.58 | 451 |
50m: 100m: | 30.96 1:04.64 | 30.96 33.68 | 150m: 200m: | 1:39.93 2:14.90 | 35.29 34.97 | 250m: 300m: | 2:50.32 3:26.04 | 35.42 35.72 | 350m: 400m: | 4:01.59 4:36.58 | 35.55 34.99 |
5. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:40.14 | 434 |
50m: 100m: | 31.36 1:06.34 | 31.36 34.98 | 150m: 200m: | 1:41.68 2:17.56 | 35.34 35.88 | 250m: 300m: | 2:53.17 3:29.28 | 35.61 36.11 | 350m: 400m: | 4:05.10 4:40.14 | 35.82 35.04 |
6. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 4:42.29 | 425 |
50m: 100m: | 31.38 1:06.61 | 31.38 35.23 | 150m: 200m: | 1:42.17 2:18.23 | 35.56 36.06 | 250m: 300m: | 2:54.25 3:30.55 | 36.02 36.30 | 350m: 400m: | 4:07.20 4:42.29 | 36.65 35.09 |
7. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 4:42.39 | 424 |
50m: 100m: | 31.72 1:06.51 | 31.72 34.79 | 150m: 200m: | 1:41.87 2:17.57 | 35.36 35.70 | 250m: 300m: | 2:53.76 3:30.29 | 36.19 36.53 | 350m: 400m: | 4:06.93 4:42.39 | 36.64 35.46 |
8. | Trzcionka Maciej | 03 | Delfinek Bytom | 4:42.94 | 422 |
50m: 100m: | 31.49 1:07.22 | 31.49 35.73 | 150m: 200m: | 1:44.10 2:20.46 | 36.88 36.36 | 250m: 300m: | 2:56.52 3:32.57 | 36.06 36.05 | 350m: 400m: | 4:09.36 4:42.94 | 36.79 33.58 |
9. | Szymczykowski Jakub | 03 | Zryw Opole | 4:44.15 | 416 |
50m: 100m: | 32.40 1:08.51 | 32.40 36.11 | 150m: 200m: | 1:44.46 2:20.94 | 35.95 36.48 | 250m: 300m: | 2:57.44 3:34.39 | 36.50 36.95 | 350m: 400m: | 4:09.89 4:44.15 | 35.50 34.26 |
10. | Koryciński Kamil | 03 | Siemacha ASP Kraków | 4:44.98 | 413 |
50m: 100m: | 32.48 1:07.19 | 32.48 34.71 | 150m: 200m: | 1:43.16 2:19.16 | 35.97 36.00 | 250m: 300m: | 2:56.61 3:32.65 | 37.45 36.04 | 350m: 400m: | 4:08.97 4:44.98 | 36.32 36.01 |
11. | Ścieżka Mikołaj | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:47.90 | 400 |
50m: 100m: | 31.26 1:07.41 | 31.26 36.15 | 150m: 200m: | 1:44.19 2:20.64 | 36.78 36.45 | 250m: 300m: | 2:57.68 3:34.67 | 37.04 36.99 | 350m: 400m: | 4:11.71 4:47.90 | 37.04 36.19 |
12. | Sieprawski Roch | 03 | Ósemka Oświęcim | 4:50.87 | 388 |
50m: 100m: | 31.70 1:07.95 | 31.70 36.25 | 150m: 200m: | 1:45.21 2:23.39 | 37.26 38.18 | 250m: 300m: | 3:00.04 3:38.37 | 36.65 38.33 | 350m: 400m: | 4:15.36 4:50.87 | 36.99 35.51 |
13. | Majstrenko Michał | 03 | Zryw Opole | 4:53.18 | 379 |
50m: 100m: | 32.71 1:09.02 | 32.71 36.31 | 150m: 200m: | 1:46.45 2:24.09 | 37.43 37.64 | 250m: 300m: | 3:01.27 3:38.79 | 37.18 37.52 | 350m: 400m: | 4:16.28 4:53.18 | 37.49 36.90 |
14. | Podgórski Patryk | 03 | Zryw Opole | 4:53.62 | 377 |
50m: 100m: | 33.01 1:08.74 | 33.01 35.73 | 150m: 200m: | 1:45.45 2:22.77 | 36.71 37.32 | 250m: 300m: | 3:01.08 3:38.91 | 38.31 37.83 | 350m: 400m: | 4:17.11 4:53.62 | 38.20 36.51 |
15. | Komorowski Kacper | 03 | MOSM Tychy | 4:55.32 | 371 |
50m: 100m: | 32.35 1:09.47 | 32.35 37.12 | 150m: 200m: | 1:47.65 2:26.38 | 38.18 38.73 | 250m: 300m: | 3:05.11 3:42.83 | 38.73 37.72 | 350m: 400m: | 4:20.48 4:55.32 | 37.65 34.84 |
16. | Jarzombek Marcel | 03 | Vega Dobrodzień | 4:56.31 | 367 |
50m: 100m: | 33.91 1:10.83 | 33.91 36.92 | 150m: 200m: | 1:48.64 2:26.78 | 37.81 38.14 | 250m: 300m: | 3:04.79 3:42.85 | 38.01 38.06 | 350m: 400m: | 4:20.46 4:56.31 | 37.61 35.85 |
17. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 4:58.08 | 361 |
50m: 100m: | 33.84 1:11.51 | 33.84 37.67 | 150m: 200m: | 1:49.07 2:26.74 | 37.56 37.67 | 250m: 300m: | 3:04.43 3:43.58 | 37.69 39.15 | 350m: 400m: | 4:20.88 4:58.08 | 37.30 37.20 |
18. | Borkowski Arkadiusz | 03 | Vega Dobrodzień | 4:58.32 | 360 |
50m: 100m: | 34.21 1:12.28 | 34.21 38.07 | 150m: 200m: | 1:50.68 2:29.48 | 38.40 38.80 | 250m: 300m: | 3:08.05 3:46.07 | 38.57 38.02 | 350m: 400m: | 4:23.28 4:58.32 | 37.21 35.04 |
19. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:01.72 | 348 |
50m: 100m: | 34.49 1:12.56 | 34.49 38.07 | 150m: 200m: | 1:51.63 2:30.58 | 39.07 38.95 | 250m: 300m: | 3:08.69 3:46.77 | 38.11 38.08 | 350m: 400m: | 4:24.96 5:01.72 | 38.19 36.76 |
20. | Myszor Przemysław | 03 | MOSM Tychy | 5:02.57 | 345 |
50m: 100m: | 34.50 1:12.41 | 34.50 37.91 | 150m: 200m: | 1:51.17 2:30.20 | 38.76 39.03 | 250m: 300m: | 3:08.65 3:47.46 | 38.45 38.81 | 350m: 400m: | 4:25.56 5:02.57 | 38.10 37.01 |
21. | Prokopczyk Maksymilian | 03 | Zryw Opole | 5:02.97 | 343 |
50m: 100m: | 1:11.11 | 150m: 200m: | 1:49.82 2:29.38 | 38.71 39.56 | 250m: 300m: | 3:08.76 3:49.39 | 39.38 40.63 | 350m: 400m: | 4:27.49 5:02.97 | 38.10 35.48 |
22. | Burszyk Bartosz | 03 | Victoria Racibórz | 5:03.30 | 342 |
50m: 100m: | 35.10 1:13.26 | 35.10 38.16 | 150m: 200m: | 1:51.55 2:30.71 | 38.29 39.16 | 250m: 300m: | 3:10.18 3:49.18 | 39.47 39.00 | 350m: 400m: | 4:27.05 5:03.30 | 37.87 36.25 |
23. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 5:03.72 | 341 |
50m: 100m: | 34.86 1:13.28 | 34.86 38.42 | 150m: 200m: | 1:52.09 2:31.06 | 38.81 38.97 | 250m: 300m: | 3:09.93 3:48.69 | 38.87 38.76 | 350m: 400m: | 4:27.08 5:03.72 | 38.39 36.64 |
24. | Ciszewski Hubert | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 5:03.88 | 340 |
50m: 100m: | 34.10 1:11.64 | 34.10 37.54 | 150m: 200m: | 1:49.38 2:27.31 | 37.74 37.93 | 250m: 300m: | 3:06.58 3:45.83 | 39.27 39.25 | 350m: 400m: | 4:26.12 5:03.88 | 40.29 37.76 |
25. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:05.93 | 333 |
50m: 100m: | 33.78 1:11.15 | 33.78 37.37 | 150m: 200m: | 1:48.97 2:27.51 | 37.82 38.54 | 250m: 300m: | 3:06.72 3:46.92 | 39.21 40.20 | 350m: 400m: | 4:26.47 5:05.93 | 39.55 39.46 |
26. | Szymański Jakub | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 5:07.22 | 329 |
50m: 100m: | 33.94 1:12.70 | 33.94 38.76 | 150m: 200m: | 1:51.73 2:30.41 | 39.03 38.68 | 250m: 300m: | 3:09.76 3:49.87 | 39.35 40.11 | 350m: 400m: | 4:29.64 5:07.22 | 39.77 37.58 |
27. | Salik Mateusz | 03 | Aquatica Pawłowice | 5:08.45 | 325 |
50m: 100m: | 34.92 1:12.99 | 34.92 38.07 | 150m: 200m: | 1:52.27 2:32.30 | 39.28 40.03 | 250m: 300m: | 3:12.13 3:52.44 | 39.83 40.31 | 350m: 400m: | 4:31.71 5:08.45 | 39.27 36.74 |
28. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 5:08.76 | 324 |
50m: 100m: | 36.41 1:15.86 | 36.41 39.45 | 150m: 200m: | 1:56.14 2:36.17 | 40.28 40.03 | 250m: 300m: | 3:15.28 3:54.77 | 39.11 39.49 | 350m: 400m: | 4:32.60 5:08.76 | 37.83 36.16 |
29. | Górski Damian | 03 | Victoria Racibórz | 5:10.25 | 320 |
50m: 100m: | 1:11.53 | 150m: 200m: | 1:51.82 2:31.88 | 40.29 40.06 | 250m: 300m: | 3:12.32 3:53.65 | 40.44 41.33 | 350m: 400m: | 4:32.36 5:10.25 | 38.71 37.89 |
30. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:11.40 | 316 |
50m: 100m: | 34.19 1:12.70 | 34.19 38.51 | 150m: 200m: | 1:51.76 2:31.48 | 39.06 39.72 | 250m: 300m: | 3:11.63 3:52.68 | 40.15 41.05 | 350m: 400m: | 4:32.39 5:11.40 | 39.71 39.01 |
31. | Hanf Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 5:11.92 | 315 |
50m: 100m: | 36.71 1:16.79 | 36.71 40.08 | 150m: 200m: | 1:56.76 2:36.48 | 39.97 39.72 | 250m: 300m: | 3:15.89 3:55.88 | 39.41 39.99 | 350m: 400m: | 4:35.05 5:11.92 | 39.17 36.87 |
32. | Miodoński Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 5:15.21 | 305 |
50m: 100m: | 35.71 1:15.88 | 35.71 40.17 | 150m: 200m: | 1:56.61 2:38.09 | 40.73 41.48 | 250m: 300m: | 3:18.72 | 40.63 | 350m: 400m: | 4:39.87 5:15.21 | 35.34 |
33. | Zdebel Marsel | 03 | SiKReT Gliwice | 5:15.45 | 304 |
50m: 100m: | 33.77 1:12.62 | 33.77 38.85 | 150m: 200m: | 1:53.36 2:33.34 | 40.74 39.98 | 250m: 300m: | 3:14.56 3:54.83 | 41.22 40.27 | 350m: 400m: | 4:36.28 5:15.45 | 41.45 39.17 |
34. | Wawryca Hubert | 03 | Victoria Racibórz | 5:19.64 | 292 |
50m: 100m: | 33.30 1:12.73 | 33.30 39.43 | 150m: 200m: | 1:53.86 2:35.64 | 41.13 41.78 | 250m: 300m: | 3:16.56 3:57.94 | 40.92 41.38 | 350m: 400m: | 4:39.10 5:19.64 | 41.16 40.54 |
35. | Warzecha Wiktor | 03 | Ikar Mielec | 5:21.49 | 287 |
50m: 100m: | 35.37 1:15.01 | 35.37 39.64 | 150m: 200m: | 1:56.09 2:37.54 | 41.08 41.45 | 250m: 300m: | 3:18.75 3:59.81 | 41.21 41.06 | 350m: 400m: | 4:41.57 5:21.49 | 41.76 39.92 |
36. | Kałuża Stanisław | 03 | Korona Kraków | 5:21.69 | 287 |
50m: 100m: | 36.24 1:17.92 | 36.24 41.68 | 150m: 200m: | 1:58.59 2:40.37 | 40.67 41.78 | 250m: 300m: | 4:02.75 | 350m: 400m: | 4:43.24 5:21.69 | 40.49 38.45 |
37. | Osuch Jakub | 03 | MOSM Tychy | 5:24.12 | 280 |
50m: 100m: | 35.33 1:14.95 | 35.33 39.62 | 150m: 200m: | 1:55.75 2:37.37 | 40.80 41.62 | 250m: 300m: | 3:19.51 4:01.95 | 42.14 42.44 | 350m: 400m: | 4:44.27 5:24.12 | 42.32 39.85 |
38. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:31.54 | 262 |
50m: 100m: | 36.20 1:17.11 | 36.20 40.91 | 150m: 200m: | 1:59.96 2:43.51 | 42.85 43.55 | 250m: 300m: | 3:26.38 4:07.97 | 42.87 41.59 | 350m: 400m: | 4:51.33 5:31.54 | 43.36 40.21 |
39. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 5:33.18 | 258 |
50m: 100m: | 38.53 1:20.00 | 38.53 41.47 | 150m: 200m: | 2:01.90 2:44.38 | 41.90 42.48 | 250m: 300m: | 3:27.35 4:09.65 | 42.97 42.30 | 350m: 400m: | 4:52.15 5:33.18 | 42.50 41.03 |
40. | Matuszczak Bartosz | 03 | Aquatica Pawłowice | 5:42.69 | 237 |
50m: 100m: | 35.61 1:16.62 | 35.61 41.01 | 150m: 200m: | 1:59.40 2:43.93 | 42.78 44.53 | 250m: 300m: | 3:28.79 4:13.68 | 44.86 44.89 | 350m: 400m: | 4:58.88 5:42.69 | 45.20 43.81 |
41. | Cebula Kamil | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 5:44.66 | 233 |
50m: 100m: | 38.05 1:21.19 | 38.05 43.14 | 150m: 200m: | 2:04.95 2:49.88 | 43.76 44.93 | 250m: 300m: | 3:34.74 4:19.78 | 44.86 45.04 | 350m: 400m: | 5:04.72 5:44.66 | 44.94 39.94 |
42. | Stanek Bartosz | 03 | Aquatica Pawłowice | 5:50.76 | 221 |
50m: 100m: | 36.23 1:19.44 | 36.23 43.21 | 150m: 200m: | 2:03.81 2:48.50 | 44.37 44.69 | 250m: 300m: | 3:33.50 4:19.82 | 45.00 46.32 | 350m: 400m: | 5:05.76 5:50.76 | 45.94 45.00 |
43. | Chodnicki Adam | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 5:52.43 | 218 |
50m: 100m: | 37.98 1:21.41 | 37.98 43.43 | 150m: 200m: | 2:06.01 2:51.76 | 44.60 45.75 | 250m: 300m: | 3:38.14 4:24.72 | 46.38 46.58 | 350m: 400m: | 5:08.46 5:52.43 | 43.74 43.97 |
44. | Zwierzyński Maciej | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:52.44 | 218 |
50m: 100m: | 37.93 1:21.69 | 37.93 43.76 | 150m: 200m: | 2:06.61 2:52.46 | 44.92 45.85 | 250m: 300m: | 3:37.63 4:23.24 | 45.17 45.61 | 350m: 400m: | 5:08.28 5:52.44 | 45.04 44.16 |
45. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 6:03.21 | 199 |
50m: 100m: | 38.47 1:21.83 | 38.47 43.36 | 150m: 200m: | 2:07.40 2:54.11 | 45.57 46.71 | 250m: 300m: | 3:41.75 4:29.29 | 47.64 47.54 | 350m: 400m: | 5:17.17 6:03.21 | 47.88 46.04 |
46. | Chlost Hubert | 03 | Ikar Mielec | 6:08.37 | 191 |
50m: 100m: | 38.24 1:23.53 | 38.24 45.29 | 150m: 200m: | 2:10.86 2:58.78 | 47.33 47.92 | 250m: 300m: | 3:45.28 4:33.96 | 46.50 48.68 | 350m: 400m: | 5:23.82 6:08.37 | 49.86 44.55 |
47. | Matwij Nataniel | 03 | Sokół Rzeszów | 6:10.04 | 188 |
50m: 100m: | 37.15 | 37.15 | 150m: 200m: | 2:10.94 | 250m: 300m: | 350m: 400m: | 5:25.06 6:10.04 | 44.98 |
48. | Zabielski Bartosz | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 6:11.72 | 186 |
50m: 100m: | 40.80 1:25.91 | 40.80 45.11 | 150m: 200m: | 2:14.17 3:01.35 | 48.26 47.18 | 250m: 300m: | 3:49.56 4:37.92 | 48.21 48.36 | 350m: 400m: | 5:25.18 6:11.72 | 47.26 46.54 |
49. | Szpala Mateusz | 03 | Sokół Rzeszów | 6:38.37 | 151 |
50m: 100m: | 44.32 1:34.46 | 44.32 50.14 | 150m: 200m: | 2:26.41 3:19.88 | 51.95 53.47 | 250m: 300m: | 4:12.59 5:06.42 | 52.71 53.83 | 350m: 400m: | 5:57.01 6:38.37 | 50.59 41.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 18/6/2016 | Wszystkie, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Park Wodny Tarn. Góry 1 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:03.41 | 394 |
Tomaszowski Michał Wojtkowiak Alicja | 03 03 | +0,62 +0,43 | 33.41 33.16 | Ogrodnik Wojciech Swojnóg Igor | 03 03 | +0,49 +0,50 | 28.85 27.99 |
2. | Victoria Racibórz 1 | Victoria Racibórz | 2:05.08 | 378 |
Górski Damian Burszyk Bartosz | 03 03 | +0,72 +0,47 | 32.72 34.43 | Rychel Maksymilian Wojtaszewska Paulina | 03 03 | +0,58 +0,36 | 30.67 27.26 |
3. | Zryw Opole 1 | Zryw Opole | 2:05.14 | 378 |
Podgórski Patryk Majstrenko Michał | 03 03 | +0,72 +0,51 | Szymczykowski Jakub Prokopczyk Maksymilian | 03 03 | 29.97 29.31 |
4. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:06.64 | 365 |
Wanat Grzegorz Dybowski Jan | 03 03 | +0,61 +0,28 | 33.32 33.59 | Sowa Łukasz Żukowski Kamil | 03 03 | +0,49 +0,53 | 31.35 28.38 |
5. | Victoria Racibórz 2 | Victoria Racibórz | 2:10.57 | 333 |
Wygnał Maja Wawryca Hubert | 03 03 | +0,53 | 33.44 34.97 | Kasprowicz Marta Szymiczek Igor | 03 03 | +0,44 +0,46 | 33.84 28.32 |
6. | Delfinek Bytom 2 | Delfinek Bytom | 2:10.86 | 330 |
Sczogiel Alicja Snoch Michał | 03 03 | +0,80 +0,52 | 34.04 38.50 | Sobota Jakub Trzcionka Maciej | 03 03 | +0,59 +0,63 | 29.99 28.33 |
7. | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | 2:11.35 | 327 |
Kobylarczyk Damian Biernat Oliwia | 03 03 | +0,84 | 31.97 37.70 | Puzoń Paulina Famulok Zuzanna | 03 03 | +0,68 +0,49 | 32.13 29.55 |
8. | chłopcy 2003 | Solne Miasto Wieliczka | 2:12.48 | 318 |
Hanf Szymon Przystał Adam | 03 03 | +0,66 +0,37 | 35.24 36.37 | Jamróz Michał Zając Kamil | 03 03 | +0,22 +0,48 | 32.43 28.44 |
9. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:12.53 | 318 |
Kozdęba Karolina Gwóźdź Kacper | 03 03 | 33.38 36.50 | Jodłowska Zuzanna Lewicki Filip | 03 03 | 33.62 29.03 |
10. | Siemacha ASP Kraków 1 | Siemacha ASP Kraków | 2:12.68 | 317 |
Łopuch Jan Dach Wiktoria | 03 03 | +0,75 +0,54 | 32.08 37.41 | Koryciński Kamil Gwiazdowska Wiktoria | 03 03 | +0,22 +0,46 | 32.24 30.95 |
11. | KP Sokół 1 | Sokół Rzeszów | 2:13.73 | 310 |
Szczepanik Szymon Winnicka Wiktoria | 03 03 | +0,71 +0,54 | 32.93 40.16 | Gawron Amelia Wojnar Mateusz | 03 03 | +0,58 +0,42 | 33.83 26.81 |
12. | Jedność 32 Przyszowice 1 | Jedność 32 Przyszowice | 2:14.05 | 307 |
Wyrobek Robert Lamla Filip | 03 03 | +0,72 +0,69 | 32.95 38.53 | Bartnik Dariusz Hudzikowski Mateusz | 03 03 | +0,61 +0,75 | 32.84 29.73 |
13. | MOSM Tychy 1 | MOSM Tychy | 2:14.48 | 304 |
Sobierajski Michał Termin Lena | 03 03 | +0,78 +0,62 | 32.77 38.79 | Komorowski Kacper Myszor Przemysław | 03 03 | +0,75 +0,57 | 31.49 31.43 |
14. | Vega Dobrodzień 1 | Vega Dobrodzień | 2:15.00 | 301 |
Badura Jonasz Krawiec Patryk | 03 03 | +0,69 +0,77 | 32.19 38.88 | Jarzombek Marcel Jonczyk Alicja | 03 03 | +1,08 +0,66 | 33.78 30.15 |
15. | CSiR MOS Dąbrowa Grn. 1 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:15.62 | 297 |
Strzemińska Natalia Zwierzyński Maciej | 03 03 | +0,71 +0,67 | 34.84 39.06 | Zynek Kamil Ścieżka Mikołaj | 03 03 | +0,59 +0,55 | 34.35 27.37 |
16. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:16.34 | 292 |
Tasak Aleksandra Klimczyk Emilia | 03 03 | +0,64 | 35.34 38.07 | Skrzypek Filip Sikora Kacper | 03 03 | +0,17 | 33.17 29.76 |
17. | Ikar Mielec 1 | Ikar Mielec | 2:17.08 | 287 |
Malec Wiktoria O'Hara Julia | 03 03 | +0,70 +0,78 | 34.10 38.68 | Forczek Emilia Warzecha Wiktor | 03 03 | +0,53 +0,40 | 33.40 30.90 |
18. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:18.19 | 280 |
Brączek Kacper Mikos Mateusz | 03 03 | +0,66 +0,65 | 33.36 38.18 | Sieprawski Roch Miodoński Mateusz | 03 03 | +0,54 +0,45 | 35.31 31.34 |
19. | Aquatica Pawłowice 2 | Aquatica Pawłowice | 2:18.45 | 279 |
Lis Rafał Matuszczak Bartosz | 03 03 | +0,69 +0,51 | 35.82 37.59 | Mikszan Zuzanna Salik Mateusz | 03 03 | +0,59 +0,14 | 34.49 30.55 |
20. | Motyl MOSiR St. Wola | Motyl MOSiR St. Wola | 2:18.68 | 278 |
Ciszewski Hubert Wydra Natalia | 03 03 | +0,70 +0,52 | 33.01 41.52 | Szymański Jakub Baran Krzysztof | 03 03 | +0,52 +0,26 | 32.75 31.40 |
21. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 2:21.32 | 262 |
Oleksy Michał Szkurat Martyna | 03 03 | +0,64 | 36.77 38.83 | Kozioł Krzysztof Kałuża Stanisław | 03 03 | +0,76 +0,66 | 34.04 31.68 |
22. | Victoria Racibórz 3 | Victoria Racibórz | 2:22.00 | 258 |
Sobczak Michał Mosek Oliwia | 03 03 | +0,75 +0,65 | 37.89 38.47 | Dobrowolska Natalia Janacz Daria | 03 03 | +0,67 +0,46 | 35.83 29.81 |
23. | SiKReT Gliwice 1 | SiKReT Gliwice | 2:22.48 | 256 |
Wróbel Laura Jamróz Sara | 03 03 | +0,90 +0,66 | 38.59 39.26 | Kindrat Julia Zdebel Marsel | 03 03 | +0,56 +0,15 | 33.05 31.58 |
24. | Fala Ropczyce 1 | Fala Ropczyce | 2:22.82 | 254 |
Patro Bartosz Rojek Piotr | 03 03 | +0,73 +0,45 | 36.57 40.25 | Śliwa Michał Urbanek Filip | 03 03 | +0,30 +0,47 | 32.43 33.57 |
25. | CSiR MOS Dąbrowa Grn. 2 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:24.78 | 244 |
Dembowska Weronika Orłowska Agata | 03 03 | +0,74 +0,42 | 36.44 38.82 | Czamara Eryk Pogoń Milena | 03 03 | 39.24 30.28 |
26. | Delfin Tarnobrzeg 1 | Delfin Tarnobrzeg | 2:26.75 | 234 |
Rębisz Agnieszka Wiatrowska Weronika | 03 03 | +0,50 | 37.42 39.85 | Meksuła Marta Adamski Krzysztof | 03 03 | +0,71 +0,57 | 38.40 31.08 |
27. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:29.38 | 222 |
Kumor Aleksandra Jarosz Agnieszka | 03 03 | +0,80 +0,58 | 38.48 39.17 | Sadlik Martyna Ptaszyńska Weronika | 03 03 | +0,80 +0,65 | 38.24 33.49 |
28. | KP Sokół 2 | Sokół Rzeszów | 2:32.02 | 211 |
Rząsa Łukasz Kapusta Karolina | 03 03 | +0,82 +0,75 | 40.38 41.64 | Wołowiec Vittoria Wardak Miłosz | 03 03 | +0,30 +0,44 | 38.27 31.73 |
29. | BOSiR Brzesko 1 | BOSiR Brzesko | 2:32.59 | 208 |
Zwoleń Julia Szydłowski Erwin | 03 03 | +0,41 +0,67 | 43.45 37.32 | Pawłowska Weronika Madej Maja | 03 03 | +0,55 +0,59 | 39.42 32.40 |
30. | Ikar Mielec 2 | Ikar Mielec | 2:34.32 | 201 |
Rybak Mikołaj Jakubiec Kacper | 03 03 | +0,93 | 39.19 46.27 | Myśliwiec Tatiana Chlost Hubert | 03 03 | 35.52 33.34 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |