Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat Bochnia, 18 - 19/6/2016 |
2 - Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików II | 19/6/2016 - 11:05 |
Konkurencja 10 19/6/2016 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Wojtaszewska Paulina | 03 | Victoria Racibórz | 1:00.56 | 597 | 29.17 | 31.39 | ||||
2. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:02.48 | 544 | 30.22 | 32.26 | ||||
3. | Kindrat Julia | 03 | SiKReT Gliwice | 1:03.64 | 514 | 30.69 | 32.95 | ||||
4. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:04.69 | 490 | 31.41 | 33.28 | ||||
5. | Szkurat Martyna | 03 | Korona Kraków | 1:04.96 | 484 | 31.75 | 33.21 | ||||
6. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:05.12 | 480 | 30.98 | 34.14 | ||||
7. | Wygnał Maja | 03 | Victoria Racibórz | 1:05.39 | 474 | 31.20 | 34.19 | ||||
8. | Strzemińska Natalia | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:05.42 | 474 | 31.63 | 33.79 | ||||
9. | Pogoń Milena | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:05.96 | 462 | 32.14 | 33.82 | ||||
10. | Gawron Amelia | 03 | Sokół Rzeszów | 1:06.09 | 459 | 32.14 | 33.95 | ||||
11. | Wiaderek Zuzanna | 03 | MOSM Tychy | 1:06.15 | 458 | 32.42 | 33.73 | ||||
12. | Sczogiel Alicja | 03 | Delfinek Bytom | 1:06.42 | 452 | 32.18 | 34.24 | ||||
13. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.43 | 452 | 31.84 | 34.59 | ||||
14. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:06.86 | 444 | 31.85 | 35.01 | ||||
15. | Jamróz Sara | 03 | SiKReT Gliwice | 1:07.35 | 434 | 32.64 | 34.71 | ||||
16. | Kula Angelika | 03 | MOSM Tychy | 1:07.54 | 430 | 33.26 | 34.28 | ||||
17. | Jonczyk Alicja | 03 | Vega Dobrodzień | 1:07.70 | 427 | 32.07 | 35.63 | ||||
18. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:07.83 | 425 | 33.07 | 34.76 | ||||
19. | Krusińska Wiktoria | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:08.08 | 420 | 33.25 | 34.83 | ||||
20. | Forczek Emilia | 03 | Ikar Mielec | 1:08.12 | 419 | 33.01 | 35.11 | ||||
21. | Chabałowska Ewa | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.10 | 402 | 34.07 | 35.03 | ||||
22. | Mikszan Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:09.12 | 401 | 33.29 | 35.83 | ||||
23. | O'Hara Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:10.30 | 382 | 33.90 | 36.40 | ||||
24. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 1:10.58 | 377 | 34.23 | 36.35 | ||||
25. | Habowska Weronika | 03 | Jasień Sucha Besk | 1:11.30 | 366 | 34.32 | 36.98 | ||||
26. | Dembowska Weronika | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:11.39 | 364 | 34.21 | 37.18 | ||||
27. | Drzazga Emilia | 03 | Victoria Kozy | 1:11.58 | 361 | 34.28 | 37.30 | ||||
28. | Salamon Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:11.87 | 357 | 34.05 | 37.82 | ||||
Oliwa Laura | 03 | Vega Dobrodzień | 1:11.87 | 357 | 34.60 | 37.27 | |||||
30. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.98 | 355 | 34.39 | 37.59 | ||||
31. | Wajskop Dorota | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:12.22 | 352 | 34.49 | 37.73 | ||||
32. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:12.24 | 352 | 35.60 | 36.64 | ||||
33. | Kumor Aleksandra | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:12.34 | 350 | 35.07 | 37.27 | ||||
34. | Steczek Natalia | 03 | MOSM Tychy | 1:12.53 | 347 | 34.31 | 38.22 | ||||
35. | Jarosz Agnieszka | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:12.72 | 345 | 34.44 | 38.28 | ||||
36. | Wróbel Laura | 03 | SiKReT Gliwice | 1:12.81 | 343 | 34.66 | 38.15 | ||||
37. | Iwańska Barbara | 03 | Korona Kraków | 1:13.48 | 334 | 35.40 | 38.08 | ||||
38. | Wąsik Julia | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:14.39 | 322 | 35.88 | 38.51 | ||||
39. | Wydra Natalia | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:16.11 | 301 | 36.12 | 39.99 | ||||
40. | Orłowska Agata | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:18.24 | 277 | 36.78 | 41.46 | ||||
41. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 1:18.39 | 275 | 37.26 | 41.13 | ||||
42. | Winnicka Wiktoria | 03 | Sokół Rzeszów | 1:18.56 | 273 | 36.86 | 41.70 | ||||
43. | Bratus Patrycja | 03 | Gryf Dębica | 1:20.38 | 255 | 38.34 | 42.04 | ||||
44. | Żogała Patrycja | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:22.59 | 235 | 39.00 | 43.59 | ||||
45. | Cupiał Aleksandra | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:23.45 | 228 | 38.97 | 44.48 | ||||
46. | Kachel Julia | 03 | Jasień Sucha Besk | 1:33.50 | 162 | 40.11 | 53.39 | ||||
47. | Zurek Elwira | 03 | Gryf Dębica | 1:38.84 | 137 | 45.90 | 52.94 | ||||
DYSKW. | Kuziów Martyna | 03 | Victoria Kozy | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 19/6/2016 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ścieżka Mikołaj | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 59.61 | 428 | 28.71 | 30.90 | |||
2. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 59.85 | 423 | 28.60 | 31.25 | |||
3. | Wojnar Mateusz | 03 | Sokół Rzeszów | 1:00.44 | 411 | 28.95 | 31.49 | |||
4. | Wyrobek Robert | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:00.54 | 409 | 29.28 | 31.26 | |||
5. | Trzcionka Maciej | 03 | Delfinek Bytom | 1:00.71 | 405 | 29.44 | 31.27 | |||
6. | Szymczykowski Jakub | 03 | Zryw Opole | 1:00.77 | 404 | 29.59 | 31.18 | |||
Swojnóg Igor | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:00.77 | 404 | 29.54 | 31.23 | ||||
8. | Bartnik Dariusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:00.89 | 402 | 29.38 | 31.51 | |||
9. | Malarz Marcin | 03 | Victoria Kozy | 1:02.03 | 380 | 29.69 | 32.34 | |||
10. | Kobylarczyk Damian | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:02.08 | 379 | 29.51 | 32.57 | |||
11. | Sobota Jakub | 03 | Delfinek Bytom | 1:02.09 | 379 | 30.13 | 31.96 | |||
12. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:02.11 | 378 | 30.19 | 31.92 | |||
13. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:02.14 | 378 | 29.84 | 32.30 | |||
14. | Koryciński Kamil | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:02.23 | 376 | 29.92 | 32.31 | |||
15. | Rychel Maksymilian | 03 | Victoria Racibórz | 1:02.58 | 370 | 30.07 | 32.51 | |||
16. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:03.60 | 352 | 30.15 | 33.45 | |||
17. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:03.83 | 348 | 30.62 | 33.21 | |||
18. | Szymiczek Igor | 03 | Victoria Racibórz | 1:03.97 | 346 | 29.88 | 34.09 | |||
19. | Danikiewicz Dawid | 03 | Victoria Kozy | 1:04.05 | 345 | 30.20 | 33.85 | |||
20. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 1:04.40 | 339 | 31.08 | 33.32 | |||
21. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:04.55 | 337 | 30.81 | 33.74 | |||
22. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:04.68 | 335 | 30.77 | 33.91 | |||
23. | Szymański Jakub | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:04.98 | 330 | 31.06 | 33.92 | |||
24. | Ciszewski Hubert | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:05.07 | 329 | 31.74 | 33.33 | |||
25. | Prokopczyk Maksymilian | 03 | Zryw Opole | 1:05.13 | 328 | 31.84 | 33.29 | |||
26. | Brączek Kacper | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:05.73 | 319 | 31.45 | 34.28 | |||
27. | Zynek Kamil | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:05.77 | 319 | 31.40 | 34.37 | |||
28. | Sieprawski Roch | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:05.85 | 317 | 30.86 | 34.99 | |||
29. | Borkowski Arkadiusz | 03 | Vega Dobrodzień | 1:06.09 | 314 | 31.93 | 34.16 | |||
30. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:06.10 | 314 | 31.53 | 34.57 | |||
31. | Jarzombek Marcel | 03 | Vega Dobrodzień | 1:06.54 | 308 | 32.30 | 34.24 | |||
32. | Wawryca Hubert | 03 | Victoria Racibórz | 1:06.98 | 302 | 30.98 | 36.00 | |||
33. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:07.14 | 299 | 31.86 | 35.28 | |||
34. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:07.36 | 296 | 32.40 | 34.96 | |||
35. | Myszor Przemysław | 03 | MOSM Tychy | 1:08.00 | 288 | 32.35 | 35.65 | |||
36. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:08.11 | 287 | 32.36 | 35.75 | |||
37. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:08.15 | 286 | 33.49 | 34.66 | |||
38. | Stanek Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:08.20 | 286 | 32.35 | 35.85 | |||
39. | Zdebel Marsel | 03 | SiKReT Gliwice | 1:08.38 | 283 | 32.58 | 35.80 | |||
40. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:08.46 | 282 | 32.46 | 36.00 | |||
41. | Oleksy Michał | 03 | Korona Kraków | 1:08.97 | 276 | 33.05 | 35.92 | |||
42. | Kałuża Stanisław | 03 | Korona Kraków | 1:09.15 | 274 | 32.98 | 36.17 | |||
43. | Matuszczak Bartosz | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:09.19 | 274 | 32.73 | 36.46 | |||
44. | Stolarczyk Jakub | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:09.98 | 264 | 34.08 | 35.90 | |||
45. | Hanf Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:10.14 | 263 | 33.44 | 36.70 | |||
46. | Baran Krzysztof | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:10.16 | 262 | 33.84 | 36.32 | |||
47. | Osuch Jakub | 03 | MOSM Tychy | 1:10.23 | 262 | 33.21 | 37.02 | |||
48. | Stanek Bartosz | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:10.65 | 257 | 33.09 | 37.56 | |||
49. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.89 | 254 | 33.92 | 36.97 | |||
50. | Zwierzyński Maciej | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:11.12 | 252 | 33.77 | 37.35 | |||
51. | Woźniczka Alan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.16 | 251 | 33.39 | 37.77 | |||
52. | Lis Rafał | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:11.88 | 244 | 34.00 | 37.88 | |||
53. | Adamski Krzysztof | 03 | Delfin Tarnobrzeg | 1:12.29 | 240 | 33.63 | 38.66 | |||
54. | Patro Bartosz | 03 | Fala Ropczyce | 1:12.33 | 239 | 33.90 | 38.43 | |||
55. | Chodnicki Adam | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:12.53 | 237 | 34.13 | 38.40 | |||
56. | Cebula Kamil | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:12.96 | 233 | 34.66 | 38.30 | |||
57. | Wojtaszek Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.78 | 217 | 36.15 | 38.63 | |||
58. | Guściora Maciej | 03 | Delfin Tarnobrzeg | 1:16.40 | 203 | 36.58 | 39.82 | |||
59. | Wardak Miłosz | 03 | Sokół Rzeszów | 1:16.48 | 202 | 36.55 | 39.93 | |||
60. | Gruszka Wiktor | 03 | MOSM Tychy | 1:16.88 | 199 | 36.11 | 40.77 | |||
61. | Rybak Mikołaj | 03 | Ikar Mielec | 1:17.02 | 198 | 37.53 | 39.49 | |||
62. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:17.17 | 197 | 36.51 | 40.66 | |||
63. | Zabielski Bartosz | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:17.23 | 197 | 36.61 | 40.62 | |||
64. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 1:17.76 | 193 | 35.16 | 42.60 | |||
65. | Chlost Hubert | 03 | Ikar Mielec | 1:17.81 | 192 | 36.98 | 40.83 | |||
66. | Czamara Eryk | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:17.91 | 191 | 36.88 | 41.03 | |||
67. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:18.08 | 190 | 37.26 | 40.82 | |||
68. | Szpala Mateusz | 03 | Sokół Rzeszów | 1:18.13 | 190 | 36.99 | 41.14 | |||
69. | Wegrzyn Tomasz | 03 | Gryf Dębica | 1:31.08 | 120 | 42.16 | 48.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 19/6/2016 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:43.47 | 557 | 34.98 | 41.80 | 43.65 | 43.04 | ||||
2. | Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:52.64 | 473 | 37.85 | 43.96 | 45.92 | 44.91 | ||||
3. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:53.03 | 470 | 38.91 | 43.86 | 45.09 | 45.17 | ||||
4. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 2:55.44 | 451 | 39.05 | 44.93 | 46.30 | 45.16 | ||||
5. | Mosek Oliwia | 03 | Victoria Racibórz | 2:56.04 | 446 | 38.68 | 44.83 | 46.27 | 46.26 | ||||
6. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:56.48 | 443 | 40.32 | 44.47 | 45.90 | 45.79 | ||||
7. | Biernat Oliwia | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:57.65 | 434 | 39.22 | 44.64 | 46.60 | 47.19 | ||||
8. | Orłowska Agata | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:59.14 | 423 | 41.50 | 45.49 | 45.72 | 46.43 | ||||
9. | Jonczyk Alicja | 03 | Vega Dobrodzień | 3:00.41 | 415 | 41.55 | 46.19 | 46.75 | 45.92 | ||||
10. | Bigus Wiktoria | 03 | Gryf Dębica | 3:02.28 | 402 | 40.56 | 46.07 | 47.67 | 47.98 | ||||
11. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:03.14 | 396 | 41.58 | 46.65 | 47.28 | 47.63 | ||||
12. | Sadlik Martyna | 03 | Ósemka Oświęcim | 3:07.08 | 372 | 43.37 | 47.68 | 48.07 | 47.96 | ||||
13. | Puzoń Paulina | 03 | Aquatica Pawłowice | 3:07.40 | 370 | 40.98 | 47.04 | 49.39 | 49.99 | ||||
14. | Dobrowolska Natalia | 03 | Victoria Racibórz | 3:07.70 | 368 | 41.78 | 47.74 | 48.88 | 49.30 | ||||
15. | Steczek Natalia | 03 | MOSM Tychy | 3:11.44 | 347 | 44.04 | 49.20 | 49.50 | 48.70 | ||||
16. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:11.47 | 347 | 43.48 | 49.13 | 49.00 | 49.86 | ||||
17. | Kapusta Karolina | 03 | Sokół Rzeszów | 3:12.80 | 340 | 42.50 | 50.27 | 50.68 | 49.35 | ||||
18. | Jarosz Agnieszka | 03 | Ósemka Oświęcim | 3:14.14 | 333 | 42.40 | 49.29 | 50.63 | 51.82 | ||||
19. | Pawłowska Weronika | 03 | BOSiR Brzesko | 3:14.58 | 330 | 43.89 | 49.66 | 50.44 | 50.59 | ||||
20. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk | 3:16.38 | 321 | 43.42 | 50.16 | 51.32 | 51.48 | ||||
21. | Myśliwiec Tatiana | 03 | Ikar Mielec | 3:16.99 | 318 | 43.70 | 50.45 | 52.02 | 50.82 | ||||
22. | Wiatrowska Weronika | 03 | Delfin Tarnobrzeg | 3:17.17 | 317 | 44.32 | 49.73 | 49.71 | 53.41 | ||||
23. | Winnicka Wiktoria | 03 | Sokół Rzeszów | 3:18.73 | 310 | 44.92 | 51.21 | 52.52 | 50.08 | ||||
24. | Bratus Patrycja | 03 | Gryf Dębica | 3:21.58 | 297 | 46.69 | 52.23 | 51.79 | 50.87 | ||||
25. | Cupiał Aleksandra | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 3:27.67 | 272 | 49.34 | 53.51 | 52.74 | 52.08 | ||||
26. | Ochnio Aleksandra | 03 | MOSM Tychy | 3:32.07 | 255 | 47.45 | 53.78 | 55.53 | 55.31 | ||||
DYSKW. | O'Hara Julia | 03 | Ikar Mielec | ||||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:58) | |||||||||||||
DYSKW. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:50) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 19/6/2016 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Majstrenko Michał | 03 | Zryw Opole | 2:39.38 | 431 | 35.25 | 39.72 | 41.86 | 42.55 | |||
2. | Komorowski Kacper | 03 | MOSM Tychy | 2:40.66 | 421 | 36.21 | 40.00 | 42.73 | 41.72 | |||
3. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:43.52 | 399 | 37.02 | 41.95 | 42.26 | 42.29 | |||
4. | Burszyk Bartosz | 03 | Victoria Racibórz | 2:43.59 | 399 | 37.04 | 41.91 | 42.88 | 41.76 | |||
5. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:45.87 | 383 | 36.51 | 41.87 | 43.23 | 44.26 | |||
6. | Szczepanik Szymon | 03 | Sokół Rzeszów | 2:47.16 | 374 | 37.61 | 42.86 | 43.77 | 42.92 | |||
7. | Wawryca Hubert | 03 | Victoria Racibórz | 2:48.58 | 365 | 38.38 | 43.00 | 43.96 | 43.24 | |||
8. | Krawiec Patryk | 03 | Vega Dobrodzień | 2:53.85 | 332 | 39.37 | 44.54 | 44.79 | 45.15 | |||
9. | Szydłowski Erwin | 03 | BOSiR Brzesko | 2:53.89 | 332 | 38.72 | 44.72 | 45.21 | 45.24 | |||
10. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:53.92 | 332 | 39.95 | 43.73 | 45.56 | 44.68 | |||
11. | Danikiewicz Dawid | 03 | Victoria Kozy | 2:55.18 | 325 | 39.78 | 45.18 | 45.75 | 44.47 | |||
12. | Mikos Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:55.45 | 323 | 39.20 | 44.41 | 46.68 | 45.16 | |||
13. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:55.92 | 321 | 39.18 | 44.83 | 46.13 | 45.78 | |||
14. | Snoch Michał | 03 | Delfinek Bytom | 2:57.41 | 313 | 40.05 | 44.94 | 46.91 | 45.51 | |||
15. | Sobczak Michał | 03 | Victoria Racibórz | 2:58.51 | 307 | 39.19 | 45.79 | 46.71 | 46.82 | |||
16. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 3:00.47 | 297 | 40.38 | 46.03 | 47.36 | 46.70 | |||
17. | Matuszczak Bartosz | 03 | Aquatica Pawłowice | 3:02.91 | 285 | 40.89 | 47.19 | 48.44 | 46.39 | |||
18. | Zwierzyński Maciej | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 3:03.19 | 284 | 41.80 | 47.93 | 47.37 | 46.09 | |||
19. | Sieprawski Roch | 03 | Ósemka Oświęcim | 3:06.25 | 270 | 42.25 | 47.91 | 48.61 | 47.48 | |||
20. | Warzecha Wiktor | 03 | Ikar Mielec | 3:08.81 | 259 | 43.54 | 48.45 | 48.49 | 48.33 | |||
21. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:10.94 | 251 | 43.05 | 49.57 | 49.99 | 48.33 | |||
22. | Łopuch Jan | 03 | Siemacha ASP Kraków | 3:14.90 | 236 | 48.09 | ||||||
23. | Lis Rafał | 03 | Aquatica Pawłowice | 3:15.02 | 235 | 44.66 | 49.77 | 50.45 | 50.14 | |||
24. | Osuch Jakub | 03 | MOSM Tychy | 3:15.35 | 234 | 44.15 | 49.99 | 51.54 | 49.67 | |||
25. | Zabielski Bartosz | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 3:15.96 | 232 | 44.80 | 50.07 | 51.68 | 49.41 | |||
26. | Patro Bartosz | 03 | Fala Ropczyce | 3:19.69 | 219 | 43.90 | 50.59 | 52.81 | 52.39 | |||
27. | Szpala Mateusz | 03 | Sokół Rzeszów | 3:23.32 | 208 | 45.57 | 53.25 | 53.21 | 51.29 | |||
28. | Jakubiec Kacper | 03 | Ikar Mielec | 3:24.27 | 205 | 47.39 | 53.36 | 52.39 | 51.13 | |||
29. | Matwij Nataniel | 03 | Sokół Rzeszów | 3:25.92 | 200 | 44.94 | 53.95 | 54.86 | 52.17 | |||
30. | Rybak Mikołaj | 03 | Ikar Mielec | 3:52.81 | 138 | 52.89 | 58.09 | 1:02.59 | 59.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 19/6/2016 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kocur Sandra | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:09.48 | 496 | 33.55 | 35.93 | |||
2. | Sczogiel Alicja | 03 | Delfinek Bytom | 1:10.36 | 478 | 33.72 | 36.64 | |||
3. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 1:10.66 | 472 | 34.35 | 36.31 | |||
4. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.33 | 459 | 34.57 | 36.76 | |||
5. | Wygnał Maja | 03 | Victoria Racibórz | 1:11.55 | 454 | 34.70 | 36.85 | |||
6. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:11.66 | 452 | 34.21 | 37.45 | |||
7. | Termin Lena | 03 | MOSM Tychy | 1:12.55 | 436 | 33.70 | 38.85 | |||
8. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.57 | 418 | 35.78 | 37.79 | |||
9. | Pastuszka Wiktoria | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:13.64 | 417 | 35.92 | 37.72 | |||
10. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:13.67 | 416 | 35.91 | 37.76 | |||
11. | Strzemińska Natalia | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:13.91 | 412 | 35.79 | 38.12 | |||
12. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:13.99 | 411 | 35.94 | 38.05 | |||
13. | Kasprowicz Marta | 03 | Victoria Racibórz | 1:14.14 | 408 | 36.08 | 38.06 | |||
14. | Jamróz Sara | 03 | SiKReT Gliwice | 1:14.53 | 402 | 36.05 | 38.48 | |||
15. | Kuziów Martyna | 03 | Victoria Kozy | 1:14.57 | 401 | 36.39 | 38.18 | |||
16. | Kindrat Julia | 03 | SiKReT Gliwice | 1:14.60 | 401 | |||||
17. | Chabałowska Ewa | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:15.09 | 393 | 36.92 | 38.17 | |||
18. | Pogoń Milena | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:15.72 | 383 | 36.87 | 38.85 | |||
19. | Forczek Emilia | 03 | Ikar Mielec | 1:16.04 | 379 | 37.39 | 38.65 | |||
20. | Bigus Wiktoria | 03 | Gryf Dębica | 1:16.48 | 372 | 37.64 | 38.84 | |||
21. | Kula Angelika | 03 | MOSM Tychy | 1:18.75 | 341 | 39.35 | 39.40 | |||
22. | Drzazga Emilia | 03 | Victoria Kozy | 1:18.80 | 340 | 38.02 | 40.78 | |||
23. | Mikszan Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:19.00 | 338 | 39.02 | 39.98 | |||
24. | Dembowska Weronika | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:19.38 | 333 | 38.29 | 41.09 | |||
25. | Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 1:19.62 | 330 | 39.40 | 40.22 | |||
26. | Meksuła Marta | 03 | Delfin Tarnobrzeg | 1:19.95 | 326 | 39.72 | 40.23 | |||
27. | Iwańska Barbara | 03 | Korona Kraków | 1:20.07 | 324 | 39.39 | 40.68 | |||
28. | Wołowiec Vittoria | 03 | Sokół Rzeszów | 1:22.02 | 302 | 40.26 | 41.76 | |||
29. | Rębisz Agnieszka | 03 | Delfin Tarnobrzeg | 1:22.47 | 297 | 39.37 | 43.10 | |||
30. | Krusińska Wiktoria | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:22.48 | 296 | 40.43 | 42.05 | |||
31. | Myśliwiec Tatiana | 03 | Ikar Mielec | 1:23.59 | 285 | 40.02 | 43.57 | |||
32. | Grzesiak Adrianna | 03 | MOSM Tychy | 1:24.46 | 276 | 41.50 | 42.96 | |||
33. | Salamon Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:24.76 | 273 | 41.45 | 43.31 | |||
34. | Kumor Aleksandra | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:25.64 | 265 | 40.66 | 44.98 | |||
35. | Wajskop Dorota | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:26.11 | 260 | 41.81 | 44.30 | |||
36. | Świerta Emilia | 03 | Korona Kraków | 1:26.40 | 258 | 42.02 | 44.38 | |||
37. | Wąsik Julia | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:26.47 | 257 | 42.68 | 43.79 | |||
38. | Ochnio Aleksandra | 03 | MOSM Tychy | 1:27.77 | 246 | 42.33 | 45.44 | |||
39. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk | 1:27.87 | 245 | 42.55 | 45.32 | |||
40. | Kapusta Karolina | 03 | Sokół Rzeszów | 1:31.90 | 214 | 44.53 | 47.37 | |||
41. | Kachel Julia | 03 | Jasień Sucha Besk | 1:43.06 | 152 | 47.59 | 55.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19/6/2016 | Chłopców, 100m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sobota Jakub | 03 | Delfinek Bytom | 1:04.92 | 428 | 31.92 | 33.00 | ||||
2. | Podgórski Patryk | 03 | Zryw Opole | 1:05.16 | 423 | 32.14 | 33.02 | ||||
3. | Wyrobek Robert | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:06.25 | 403 | 32.40 | 33.85 | ||||
4. | Ścieżka Mikołaj | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:07.18 | 386 | 33.57 | 33.61 | ||||
5. | Karpiński Jakub | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:08.33 | 367 | 33.40 | 34.93 | ||||
6. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.15 | 354 | 34.48 | 34.67 | ||||
7. | Badura Jonasz | 03 | Vega Dobrodzień | 1:09.26 | 352 | 33.45 | 35.81 | ||||
8. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:09.41 | 350 | 33.92 | 35.49 | ||||
9. | Szczepanik Szymon | 03 | Sokół Rzeszów | 1:10.04 | 341 | 33.82 | 36.22 | ||||
10. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.25 | 338 | 34.08 | 36.17 | ||||
11. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:10.31 | 337 | 34.09 | 36.22 | ||||
12. | Górski Damian | 03 | Victoria Racibórz | 1:10.91 | 328 | 34.40 | 36.51 | ||||
13. | Sobierajski Michał | 03 | MOSM Tychy | 1:11.24 | 324 | 33.90 | 37.34 | ||||
14. | Łopuch Jan | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:11.68 | 318 | 35.21 | 36.47 | ||||
15. | Rychel Maksymilian | 03 | Victoria Racibórz | 1:12.39 | 308 | ||||||
16. | Brączek Kacper | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:12.40 | 308 | 35.60 | 36.80 | ||||
17. | Prokopczyk Maksymilian | 03 | Zryw Opole | 1:12.42 | 308 | 35.96 | 36.46 | ||||
18. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 1:12.57 | 306 | 33.97 | 38.60 | ||||
19. | Ciszewski Hubert | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:12.62 | 306 | 34.53 | 38.09 | ||||
20. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 1:12.90 | 302 | 35.48 | 37.42 | ||||
21. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.18 | 287 | 35.95 | 38.23 | ||||
22. | Woźniczka Alan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:14.96 | 278 | 36.85 | 38.11 | ||||
23. | Hanf Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.13 | 276 | 35.71 | 39.42 | ||||
24. | Zynek Kamil | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:15.84 | 268 | 36.44 | 39.40 | ||||
25. | Salik Mateusz | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:16.75 | 259 | 37.23 | 39.52 | ||||
26. | Baran Krzysztof | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:17.05 | 256 | 38.00 | 39.05 | ||||
27. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.06 | 256 | 37.12 | 39.94 | ||||
28. | Oleksy Michał | 03 | Korona Kraków | 1:17.55 | 251 | 37.84 | 39.71 | ||||
29. | Miodoński Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:17.82 | 248 | 38.35 | 39.47 | ||||
30. | Sojka Paweł | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:18.09 | 246 | 37.68 | 40.41 | ||||
31. | Jarzombek Marcel | 03 | Vega Dobrodzień | 1:19.53 | 233 | 38.99 | 40.54 | ||||
32. | Stanek Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.64 | 232 | 38.46 | 41.18 | ||||
33. | Chodnicki Adam | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:19.94 | 229 | 38.69 | 41.25 | ||||
34. | Stolarczyk Jakub | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:21.61 | 215 | 40.14 | 41.47 | ||||
35. | Rząsa Łukasz | 03 | Sokół Rzeszów | 1:21.91 | 213 | 39.61 | 42.30 | ||||
36. | Kałuża Stanisław | 03 | Korona Kraków | 1:22.47 | 208 | 39.56 | 42.91 | ||||
37. | Guściora Maciej | 03 | Delfin Tarnobrzeg | 1:23.67 | 200 | 40.45 | 43.22 | ||||
38. | Stanek Bartosz | 03 | Aquatica Pawłowice | 1:23.81 | 199 | 40.80 | 43.01 | ||||
39. | Wojtaszek Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:23.85 | 198 | 40.71 | 43.14 | ||||
40. | Urbanek Filip | 03 | Fala Ropczyce | 1:23.97 | 197 | 40.99 | 42.98 | ||||
41. | Wardak Miłosz | 03 | Sokół Rzeszów | 1:25.30 | 188 | 41.40 | 43.90 | ||||
42. | Różycki Aleksander | 03 | Korona Kraków | 1:26.19 | 183 | 42.77 | 43.42 | ||||
43. | Sobczak Michał | 03 | Victoria Racibórz | 1:27.05 | 177 | 42.22 | 44.83 | ||||
44. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:27.13 | 177 | 43.75 | 43.38 | ||||
45. | Gruszka Wiktor | 03 | MOSM Tychy | 1:27.39 | 175 | 41.80 | 45.59 | ||||
46. | Adamski Krzysztof | 03 | Delfin Tarnobrzeg | 1:28.63 | 168 | 42.20 | 46.43 | ||||
47. | Czamara Eryk | 03 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:31.88 | 151 | ||||||
48. | Chlost Hubert | 03 | Ikar Mielec | 1:32.09 | 150 | 43.96 | 48.13 | ||||
49. | Jakubiec Kacper | 03 | Ikar Mielec | 1:33.27 | 144 | 45.24 | 48.03 | ||||
DYSKW. | Cebula Kamil | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | ||||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 12:43) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19/6/2016 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wojtaszewska Paulina | 03 | Victoria Racibórz | 2:27.67 | 561 | 32.96 | 39.06 | 43.24 | 32.41 | ||||
2. | Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:29.43 | 542 | 32.42 | 40.42 | 41.61 | 34.98 | ||||
3. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 2:32.37 | 511 | 33.64 | 38.75 | 45.25 | 34.73 | ||||
4. | Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:33.48 | 500 | 32.54 | 40.47 | 43.72 | 36.75 | ||||
5. | Kocur Sandra | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 2:36.26 | 474 | 34.78 | 38.62 | 47.60 | 35.26 | ||||
6. | Famulok Zuzanna | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:36.28 | 474 | 33.78 | 40.43 | 45.23 | 36.84 | ||||
7. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 2:37.47 | 463 | 34.05 | 41.77 | 46.22 | 35.43 | ||||
8. | Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 2:38.58 | 453 | 35.51 | 38.97 | 47.81 | 36.29 | ||||
9. | Pastuszka Wiktoria | 03 | Górnik Sosnowiec | 2:38.88 | 451 | 34.56 | 40.30 | 47.87 | 36.15 | ||||
10. | Kasprowicz Marta | 03 | Victoria Racibórz | 2:39.40 | 446 | 35.09 | 40.62 | 47.72 | 35.97 | ||||
11. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:39.45 | 446 | 35.99 | 40.84 | 45.88 | 36.74 | ||||
12. | Jonczyk Alicja | 03 | Vega Dobrodzień | 2:40.93 | 434 | 35.97 | 40.92 | 47.16 | 36.88 | ||||
13. | Biernat Oliwia | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:41.96 | 425 | 33.46 | 42.43 | 46.67 | 39.40 | ||||
14. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:42.61 | 420 | 36.08 | 39.84 | 48.70 | 37.99 | ||||
15. | Chyra Julia | 03 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:42.82 | 419 | 35.54 | 41.23 | 46.70 | 39.35 | ||||
16. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:44.81 | 404 | 36.41 | 44.00 | 44.52 | 39.88 | ||||
17. | Cioch-Gradzik Wiktoria | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 2:45.12 | 401 | 39.25 | 41.33 | 49.85 | 34.69 | ||||
18. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:45.73 | 397 | 36.60 | 41.00 | 48.97 | 39.16 | ||||
19. | Gawron Amelia | 03 | Sokół Rzeszów | 2:46.34 | 393 | 34.98 | 44.69 | 48.87 | 37.80 | ||||
20. | Puzoń Paulina | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:46.63 | 391 | 34.07 | 42.87 | 49.98 | 39.71 | ||||
21. | Ptaszyńska Weronika | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:49.80 | 369 | 37.36 | 45.51 | 48.72 | 38.21 | ||||
22. | Mosek Oliwia | 03 | Victoria Racibórz | 2:50.50 | 365 | 38.16 | 44.63 | 46.83 | 40.88 | ||||
23. | Oliwa Laura | 03 | Vega Dobrodzień | 2:51.30 | 360 | 37.58 | 44.21 | 52.10 | 37.41 | ||||
24. | Wróbel Laura | 03 | SiKReT Gliwice | 2:53.90 | 344 | 40.50 | 43.09 | 48.68 | 41.63 | ||||
25. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:56.43 | 329 | 39.82 | 44.33 | 50.91 | 41.37 | ||||
26. | Dobrowolska Natalia | 03 | Victoria Racibórz | 2:56.96 | 326 | 37.86 | 46.73 | 50.51 | 41.86 | ||||
27. | Grzesiak Adrianna | 03 | MOSM Tychy | 2:57.58 | 323 | 38.29 | 46.50 | 54.02 | 38.77 | ||||
28. | Pawłowska Weronika | 03 | BOSiR Brzesko | 2:57.94 | 321 | 40.90 | 47.01 | 50.22 | 39.81 | ||||
29. | Wołowiec Vittoria | 03 | Sokół Rzeszów | 2:58.61 | 317 | 39.41 | 44.47 | 51.37 | 43.36 | ||||
30. | Sadlik Martyna | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:58.62 | 317 | 38.83 | 49.09 | 49.26 | 41.44 | ||||
31. | Wydra Natalia | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 3:02.49 | 297 | 38.85 | 49.80 | 52.10 | 41.74 | ||||
32. | Żogała Patrycja | 03 | Pałac Młodzieży Katowice | 3:14.11 | 247 | 42.92 | 48.74 | 58.13 | 44.32 | ||||
DYSKW. | Termin Lena | 03 | MOSM Tychy | ||||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 12:59) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19/6/2016 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:26.08 | 422 | 33.52 | 38.27 | 41.13 | 33.16 | ||||
2. | Kobylarczyk Damian | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:27.31 | 412 | 32.32 | 37.11 | 44.47 | 33.41 | ||||
3. | Karpiński Jakub | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:28.41 | 403 | 32.37 | 36.84 | 45.89 | 33.31 | ||||
4. | Bartnik Dariusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 2:28.73 | 400 | 32.69 | 37.85 | 45.34 | 32.85 | ||||
5. | Trzcionka Maciej | 03 | Delfinek Bytom | 2:30.80 | 384 | 32.13 | 39.44 | 46.49 | 32.74 | ||||
6. | Szymczykowski Jakub | 03 | Zryw Opole | 2:31.21 | 381 | 32.23 | 40.02 | 46.01 | 32.95 | ||||
7. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:31.87 | 376 | 33.72 | 40.15 | 45.43 | 32.57 | ||||
8. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:32.29 | 373 | 33.62 | 37.97 | 44.67 | 36.03 | ||||
9. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:32.30 | 372 | 34.19 | 39.91 | 43.32 | 34.88 | ||||
10. | Podgórski Patryk | 03 | Zryw Opole | 2:32.42 | 372 | 35.04 | 35.28 | 47.98 | 34.12 | ||||
11. | Swojnóg Igor | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:32.51 | 371 | 33.37 | 39.70 | 46.12 | 33.32 | ||||
12. | Koryciński Kamil | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:33.47 | 364 | 33.23 | 40.55 | 45.84 | 33.85 | ||||
13. | Badura Jonasz | 03 | Vega Dobrodzień | 2:34.69 | 355 | 33.92 | 37.37 | 48.28 | 35.12 | ||||
14. | Komorowski Kacper | 03 | MOSM Tychy | 2:35.33 | 351 | 33.07 | 43.43 | 44.23 | 34.60 | ||||
15. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:36.34 | 344 | 33.98 | 41.49 | 45.74 | 35.13 | ||||
16. | Sobierajski Michał | 03 | MOSM Tychy | 2:38.00 | 334 | 34.65 | 40.54 | 48.57 | 34.24 | ||||
17. | Wojnar Mateusz | 03 | Sokół Rzeszów | 2:38.14 | 333 | 34.34 | 41.77 | 46.44 | 35.59 | ||||
18. | Szymiczek Igor | 03 | Victoria Racibórz | 2:38.91 | 328 | 33.09 | 41.57 | 47.51 | 36.74 | ||||
19. | Górski Damian | 03 | Victoria Racibórz | 2:40.19 | 320 | 35.09 | 38.82 | 48.96 | 37.32 | ||||
20. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:40.20 | 320 | 34.54 | 42.15 | 47.55 | 35.96 | ||||
21. | Burszyk Bartosz | 03 | Victoria Racibórz | 2:41.27 | 314 | 36.90 | 46.01 | 42.69 | 35.67 | ||||
22. | Kozioł Krzysztof | 03 | Korona Kraków | 2:41.57 | 312 | 34.98 | 40.19 | 51.68 | 34.72 | ||||
23. | Śliwa Michał | 03 | Fala Ropczyce | 2:42.63 | 306 | 36.19 | 40.53 | 48.00 | 37.91 | ||||
24. | Majstrenko Michał | 03 | Zryw Opole | 2:42.78 | 305 | 37.81 | 42.05 | 44.23 | 38.69 | ||||
25. | Borkowski Arkadiusz | 03 | Vega Dobrodzień | 2:43.22 | 303 | 37.46 | 41.84 | 49.54 | 34.38 | ||||
26. | Szymański Jakub | 03 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:43.71 | 300 | 34.81 | 41.87 | 48.61 | 38.42 | ||||
27. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:45.13 | 292 | 34.00 | 44.37 | 48.92 | 37.84 | ||||
28. | Mikos Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:45.56 | 290 | 33.60 | 46.11 | 45.42 | 40.43 | ||||
29. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:49.08 | 272 | 38.21 | 41.74 | 51.14 | 37.99 | ||||
30. | Myszor Przemysław | 03 | MOSM Tychy | 2:50.19 | 267 | 39.48 | 45.81 | 46.99 | 37.91 | ||||
31. | Salik Mateusz | 03 | Aquatica Pawłowice | 2:50.63 | 265 | 37.16 | 42.91 | 52.06 | 38.50 | ||||
32. | Krawiec Patryk | 03 | Vega Dobrodzień | 2:51.47 | 261 | 37.90 | 45.51 | 45.72 | 42.34 | ||||
33. | Warzecha Wiktor | 03 | Ikar Mielec | 2:52.93 | 254 | 40.80 | 43.15 | 50.27 | 38.71 | ||||
34. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:53.21 | 253 | 42.07 | 45.35 | 45.16 | 40.63 | ||||
35. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:54.58 | 247 | 40.50 | 43.09 | 52.04 | 38.95 | ||||
36. | Zdebel Marsel | 03 | SiKReT Gliwice | 2:54.85 | 246 | 39.66 | 43.57 | 53.98 | 37.64 | ||||
37. | Snoch Michał | 03 | Delfinek Bytom | 2:58.39 | 232 | 41.57 | 46.82 | 47.76 | 42.24 | ||||
38. | Miodoński Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:58.90 | 230 | 43.99 | 42.48 | 54.97 | 37.46 | ||||
39. | Sojka Paweł | 03 | Aquatica Pawłowice | 3:05.30 | 207 | 42.22 | 44.96 | 56.42 | 41.70 | ||||
40. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 3:07.65 | 199 | 41.97 | 47.57 | 54.13 | 43.98 | ||||
41. | Rząsa Łukasz | 03 | Sokół Rzeszów | 3:08.48 | 196 | 44.97 | 45.46 | 57.52 | 40.53 | ||||
42. | Matwij Nataniel | 03 | Sokół Rzeszów | 3:13.67 | 181 | 41.50 | 50.96 | 56.22 | 44.99 | ||||
DYSKW. | Lamla Filip | 03 | Jedność 32 Przyszowice | ||||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 13:40) | |||||||||||||
DYSKW. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | ||||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19/6/2016 | Wszystkie, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Park Wodny Tarn. Góry 1 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:51.53 | 406 |
Swojnóg Igor Ogrodnik Wojciech | 03 03 | +0,79 +0,38 | 28.69 27.17 | Tomaszowski Michał Karpiński Jakub | 03 03 | +0,17 +0,11 | 28.45 27.22 |
2. | Jedność 32 Przyszowice 1 | Jedność 32 Przyszowice | 1:54.16 | 378 |
Bartnik Dariusz Hudzikowski Mateusz | 03 03 | +0,72 +0,66 | 27.86 29.30 | Lamla Filip Wyrobek Robert | 03 03 | +0,65 +0,62 | 28.80 28.20 |
3. | Victoria Racibórz 1 | Victoria Racibórz | 1:54.85 | 372 |
Kasprowicz Marta Rychel Maksymilian | 03 03 | +0,91 +0,60 | 29.87 29.06 | Szymiczek Igor Wojtaszewska Paulina | 03 03 | +0,33 +0,29 | 28.94 26.98 |
4. | Zryw Opole 1 | Zryw Opole | 1:56.73 | 354 |
Podgórski Patryk Majstrenko Michał | 03 03 | +0,88 +0,73 | 28.61 30.39 | Szymczykowski Jakub Prokopczyk Maksymilian | 03 03 | +0,56 +0,44 | 28.49 29.24 |
5. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 1:56.76 | 354 |
Żukowski Kamil Sikora Kacper | 03 03 | +0,91 +0,43 | 28.94 29.24 | Kozdęba Karolina Lewicki Filip | 03 03 | +0,58 +0,45 | 29.00 29.58 |
6. | Aquatica Pawłowice 1 | Aquatica Pawłowice | 1:57.83 | 344 |
Famulok Zuzanna Biernat Oliwia | 03 03 | +0,82 +0,63 | 30.33 30.18 | Puzoń Paulina Kobylarczyk Damian | 03 03 | +0,65 +0,33 | 29.60 27.72 |
7. | Victoria Racibórz 2 | Victoria Racibórz | 1:58.29 | 340 |
Burszyk Bartosz Górski Damian | 03 03 | +0,73 +0,43 | 30.60 29.45 | Wygnał Maja Wawryca Hubert | 03 03 | +0,52 +0,58 | 29.32 28.92 |
8. | MOSM Tychy 1 | MOSM Tychy | 1:58.56 | 338 |
Sobierajski Michał Myszor Przemysław | 03 03 | +0,90 +0,54 | 29.54 31.27 | Termin Lena Komorowski Kacper | 03 03 | +0,48 +0,54 | 29.71 28.04 |
9. | CSiR MOS Dąbrowa Grn. 1 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:58.97 | 334 |
Strzemińska Natalia Ścieżka Mikołaj | 03 03 | +0,90 +0,64 | 30.66 27.46 | Pogoń Milena Zynek Kamil | 03 03 | +0,76 +0,68 | 30.90 29.95 |
10. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 1:59.00 | 334 |
Sowa Łukasz Dybowski Jan | 03 03 | +0,79 +0,40 | 29.86 28.00 | Wanat Grzegorz Gwóźdź Kacper | 03 03 | 30.43 30.71 |
11. | VICTORIA KOZY | Victoria Kozy | 1:59.53 | 329 |
Malarz Marcin Kuziów Martyna | 03 03 | +0,82 +0,58 | 28.74 31.05 | Drzazga Emilia Danikiewicz Dawid | 03 03 | +0,45 +0,32 | 32.10 27.64 |
12. | KP Sokół 1 | Sokół Rzeszów | 1:59.84 | 327 |
Gawron Amelia Szczepanik Szymon | 03 03 | +0,78 +0,51 | 30.81 30.44 | Wardak Miłosz Wojnar Mateusz | 03 03 | +0,61 +0,63 | 31.91 26.68 |
13. | Vega Dobrodzień 1 | Vega Dobrodzień | 2:00.74 | 320 |
Jarzombek Marcel Borkowski Arkadiusz | 03 03 | +0,99 +0,73 | 30.86 30.30 | Jonczyk Alicja Badura Jonasz | 03 03 | +0,77 +0,65 | 30.48 29.10 |
14. | Siemacha ASP Kraków 1 | Siemacha ASP Kraków | 2:01.07 | 317 |
Łopuch Jan Koryciński Kamil | 03 03 | +0,88 +0,37 | 29.66 28.93 | Gwiazdowska Wiktoria Dach Wiktoria | 03 03 | +0,68 +0,48 | 31.27 31.21 |
15. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:02.00 | 310 |
Brączek Kacper Mikos Mateusz | 03 03 | +0,53 | 29.37 30.66 | Miodoński Mateusz Sieprawski Roch | 03 03 | +0,57 | 31.05 30.92 |
16. | Delfinek Bytom 1 | Delfinek Bytom | 2:02.41 | 307 |
Trzcionka Maciej Snoch Michał | 03 03 | 28.33 35.08 | Sczogiel Alicja Sobota Jakub | 03 03 | 30.31 28.69 |
17. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 2:02.44 | 307 |
Kozioł Krzysztof Oleksy Michał | 03 03 | +1,01 +0,61 | 29.82 31.50 | Kałuża Stanisław Szkurat Martyna | 03 03 | +0,86 +0,34 | 31.70 29.42 |
18. | Ikar Mielec 1 | Ikar Mielec | 2:03.56 | 298 |
Gancarz Julia O'Hara Julia | 03 03 | +0,84 +0,65 | 30.54 31.03 | Forczek Emilia Malec Wiktoria | 03 03 | +0,42 +0,70 | 31.13 30.86 |
19. | Aquatica Pawłowice 2 | Aquatica Pawłowice | 2:05.58 | 284 |
Mikszan Zuzanna Salik Mateusz | 03 03 | +0,97 +0,55 | 31.36 31.21 | Matuszczak Bartosz Lis Rafał | 03 03 | +0,65 +0,72 | 30.85 32.16 |
20. | SMS Galicja Kraków 3 | SMS Galicja Kraków | 2:05.96 | 281 |
Fortuna Filip Klimczyk Emilia | 03 03 | 32.22 30.49 | Basa Szymon Skrzypek Filip | 03 03 | +0,65 | 31.40 31.85 |
21. | SiKReT Gliwice 1 | SiKReT Gliwice | 2:08.42 | 266 |
Wróbel Laura Jamróz Sara | 03 03 | +0,86 +0,46 | 34.92 31.72 | Zdebel Marsel Kindrat Julia | 03 03 | +0,53 +0,62 | 32.34 29.44 |
22. | Delfin Tarnobrzeg 1 | Delfin Tarnobrzeg | 2:08.90 | 263 |
Adamski Krzysztof Wiatrowska Weronika | 03 03 | +0,74 +0,47 | 31.60 32.75 | Meksuła Marta Guściora Maciej | 03 03 | +0,55 +0,50 | 32.80 31.75 |
23. | SMS Galicja Kraków 4 | SMS Galicja Kraków | 2:09.94 | 256 |
Tasak Aleksandra Woźniczka Alan | 03 03 | +0,72 +0,44 | 31.95 31.82 | Płoskonka Jakub Oczkowska Daria | 03 03 | +0,47 +0,42 | 32.94 33.23 |
24. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:13.43 | 237 |
Kumor Aleksandra Jarosz Agnieszka | 03 03 | +0,93 +0,62 | 33.91 32.82 | Wąsik Julia Ptaszyńska Weronika | 03 03 | +0,53 +0,48 | 34.01 32.69 |
25. | CSiR MOS Dąbrowa Grn. 2 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:15.04 | 228 |
Zwierzyński Maciej Dembowska Weronika | 03 03 | 31.81 32.18 | Cupiał Aleksandra Orłowska Agata | 03 03 | 36.34 34.71 |
26. | Ikar Mielec 2 | Ikar Mielec | 2:15.63 | 225 |
Chlost Hubert Rybak Mikołaj | 03 03 | +0,96 +0,98 | 33.81 36.88 | Warzecha Wiktor Myśliwiec Tatiana | 03 03 | +0,54 +0,53 | 32.80 32.14 |
27. | KP Sokół 2 | Sokół Rzeszów | 2:17.84 | 215 |
Rząsa Łukasz Kapusta Karolina | 03 03 | +0,67 +0,82 | 33.72 33.81 | Wołowiec Vittoria Szpala Mateusz | 03 03 | +0,40 +0,39 | 35.72 34.59 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |