Grand Prix Polski Kraków, 22 - 23/10/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Adamczewski Eryk | M | 104815700097 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 11 / 4 9 / 5 14 / 4 6 / 1 8 / 3 9 / 1 11 / 8 | 25.42 53.86 2:01.55 4:12.53 27.06 1:00.80 1:07.64 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Adamczyk Agata | K | 104311600036 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) | 12 / 5 10 / 8 3 / 3 2 / 7 4 / 8 6 / 4 | 29.97 1:02.96 4:31.73 9:26.11 1:17.55 3:01.03 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Adamczyk Julia | K | 104311600034 | 400m dowolny (11) 50m grzbietowy (21) 50m klasyczny (3) 200m klasyczny (17) | 10 / 3 7 / 4 6 / 5 4 / 3 | NT 35.36 36.37 2:44.61 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Adamczyk Julia SL | K | 103103600004 | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 200m grzbietowy (30) 100m motylkowy (19) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 5 / 2 3 / 5 2 / 2 3 / 5 1 / 3 1 / 4 | 59.30 2:05.68 2:18.24 1:03.74 2:15.52 4:43.58 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Adamiec Dominika SO | K | 101006600223 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) | 4 / 5 3 / 1 2 / 5 1 / 5 | 2:06.78 4:34.79 1:02.56 2:16.28 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Adamska Zuzanna | K | 103606600224 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 400m dowolny (11) | 12 / 4 13 / 4 8 / 5 | 29.94 1:05.16 5:04.62 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Aleksandrowicz MIchał | M | 101101700033 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 22 / 4 10 / 6 11 / 1 9 / 4 13 / 2 12 / 8 | 32.20 39.50 39.47 1:29.27 1:21.16 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Alencynowicz Maciej SO | M | 01006700277 | 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) | 11 / 4 7 / 7 8 / 5 | 4:33.40 29.21 1:04.73 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Andrzejewska Kamila SL | K | 100403100058 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 100m klasyczny (26) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 4 / 5 3 / 6 4 / 2 7 / 7 3 / 1 5 / 3 | 27.02 57.84 1:16.88 1:08.36 1:06.89 2:28.10 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Arentewicz Jacek | M | 102201700056 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 1 / 7 1 / 2 1 / 4 2 / 1 3 / 6 | 28.07 59.52 2:07.00 57.69 2:07.01 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Arndt Mateusz | M | 101910700082 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 2 / 2 1 / 2 1 / 3 1 / 6 | 50.65 1:46.50 3:46.23 15:11.98 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Astashev Bogdan | M | 103606700218 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 10 / 3 10 / 3 16 / 1 7 / 5 5 / 3 | 25.19 54.64 2:05.39 2:17.89 4:56.88 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Augustyn Aleksander | M | 102608700002 | 200m dowolny (25) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 400m zmienny (14) | 20 / 3 16 / 3 6 / 2 6 / 6 | 2:12.85 1:09.47 2:27.35 5:15.52 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Augustyn Jan | M | 103606700064 | 50m dowolny (16) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 19 / 8 13 / 4 6 / 3 | 28.03 1:04.29 2:26.23 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Bachlaj Dorian SR | M | 10441120031 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (10) | 2 / 4 3 / 3 1 / 1 5 / 8 | 28.61 1:03.90 2:11.99 2:13.94 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bagińska Katarzyna | K | 100309600201 | 100m dowolny (1) 100m grzbietowy (7) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) | 10 / 5 6 / 1 5 / 1 6 / 4 6 / 2 | 1:02.50 1:14.91 30.53 1:07.30 1:10.09 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Balicki Michał | M | 103606700151 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 10 / 8 13 / 5 16 / 4 4 / 7 4 / 1 3 / 7 | 25.41 55.47 2:04.35 27.62 58.51 2:06.19 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Baranowska Wiktoria | K | 107014600002 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 50m motylkowy (28) 100m zmienny (32) | 11 / 5 6 / 7 6 / 8 7 / 8 7 / 1 | 29.36 33.71 1:15.22 32.20 1:13.19 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Barczyk Norbert | M | 100306700190 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (29) | 11 / 8 11 / 3 12 / 6 8 / 8 8 / 7 | 25.47 54.87 2:00.06 33.20 27.29 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bartosiewicz Remigiusz | M | 101711700329 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 100m grzbietowy (8) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 19 / 7 21 / 7 8 / 8 10 / 4 6 / 8 | 27.83 1:01.09 1:06.78 2:27.62 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bartovičová Barbara | K | SVK11177 | 50m grzbietowy (21) 200m grzbietowy (30) 50m klasyczny (3) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 3 / 7 2 / 4 8 / 2 1 / 8 1 / 2 1 / 6 | 30.84 2:15.27 NT 1:04.25 2:16.94 4:51.97 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bartyzel Aleksandra | K | 101101600029 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 100m zmienny (32) | 10 / 4 4 / 4 4 / 3 5 / 7 4 / 4 4 / 3 | 28.77 31.24 1:08.25 35.56 1:15.53 1:07.16 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Baryła Julia SSz | K | 100116601031 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) | 4 / 3 4 / 3 2 / 7 1 / 8 1 / 8 | 27.02 58.46 2:03.95 4:18.66 9:09.05 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Batko Karol | M | 103606700062 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 10 / 7 5 / 1 10 / 5 13 / 8 | 25.26 28.02 27.97 1:05.12 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bator Kacper | M | 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 18 / 7 11 / 8 14 / 3 6 / 7 | 2:08.14 29.89 1:05.69 2:33.15 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Bazyl Kamil | M | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 8 / 2 7 / 5 7 / 4 10 / 5 10 / 5 | 33.01 1:11.54 2:34.81 1:04.90 2:27.71 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Bazyl Magdalena | K | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) | 14 / 1 4 / 4 4 / 6 | NT 34.14 1:16.21 | __________________ __________________ __________________ |
||||
Bałabuch Krystian | M | 101606200034 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (25) 50m klasyczny (4) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 5 / 4 4 / 7 5 / 3 3 / 8 1 / 5 1 / 4 | 24.20 1:53.10 30.42 56.09 54.94 1:58.62 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Beberok Filip ZG | M | 100304700303 | 100m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 50m motylkowy (29) | 13 / 8 4 / 7 4 / 2 6 / 5 8 / 4 | 55.75 29.78 1:05.73 2:31.01 27.01 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bednarczyk Aleksander SWwa | M | 100914700323 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 9 / 8 14 / 7 18 / 8 5 / 7 8 / 1 | 25.08 56.11 2:08.90 26.10 59.69 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bidnik Karolina | K | 105214600307 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 11 / 5 8 / 1 4 / 2 10 / 1 4 / 1 5 / 7 | 2:30.90 5:25.57 11:00.70 1:18.18 NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bienasz Wiktoria | K | 100309700203 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 100m motylkowy (19) | 13 / 1 14 / 3 7 / 6 6 / 1 10 / 6 | 31.28 1:09.34 39.60 1:27.60 1:16.60 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bieroński Michał SWR | M | 100601700350 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 200m zmienny (10) | 7 / 8 9 / 2 23 / 1 2 / 2 3 / 4 3 / 3 11 / 7 | 24.67 54.04 NT 26.26 56.27 2:04.55 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bilska Natalia | K | 102510600111 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 100m grzbietowy (7) | 13 / 7 12 / 4 9 / 1 6 / 4 | 30.77 1:04.50 2:20.81 1:11.26 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Blachura Julia SO | K | 101006600265 | 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 200m zmienny (9) | 11 / 4 3 / 1 8 / 4 | 1:19.57 2:45.58 2:42.28 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Blachura Oskar SO | M | 101006700266 | 200m dowolny (25) 200m klasyczny (18) 200m motylkowy (6) 200m zmienny (10) | 19 / 8 6 / 2 6 / 6 8 / 7 | 2:12.68 2:31.68 2:26.89 2:20.00 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bliźniewski Franciszek | M | 100605700261 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 9 / 4 7 / 1 5 / 1 15 / 2 12 / 6 11 / 5 | 30.82 1:03.47 2:17.60 1:08.31 1:08.53 2:32.82 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bocheń Tomasz | M | 100309700211 | 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) | 11 / 2 5 / 7 1 / 8 1 / 7 4 / 5 | 1:59.26 27.85 54.19 2:01.87 59.40 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Borkowski Kacper | M | 102711700152 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) | 10 / 7 14 / 5 5 / 5 2 / 2 7 / 6 | 1:57.90 NT 25.95 2:04.84 1:01.97 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Borowska Agnieszka | K | 100914600331 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) | 10 / 8 12 / 5 10 / 6 8 / 5 | 29.10 1:04.58 2:23.96 32.27 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Brauntsch Marek | M | 100611700265 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 9 / 3 8 / 8 12 / 2 4 / 7 16 / 1 | 25.01 53.84 2:00.17 25.87 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Brodowski Bartosz | M | 100305700125 | 100m klasyczny (27) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 200m zmienny (10) | 8 / 2 7 / 2 7 / 5 4 / 3 8 / 8 | 1:16.97 26.90 58.38 2:10.92 2:20.13 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bruzdewicz Hubert SOL | M | 100213700356 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 19 / 3 19 / 3 18 / 5 9 / 1 | 27.63 58.93 2:07.31 4:23.81 17:09.55 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bruździak Maciej SOL | M | 100213700375 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 12 / 8 13 / 2 6 / 2 3 / 6 2 / 5 | 25.74 55.70 1:54.30 4:00.09 15:40.13 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bryła Kamil SL | M | 103103700008 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 100m motylkowy (20) | 6 / 7 4 / 1 4 / 1 4 / 7 3 / 5 7 / 2 | 24.45 52.07 27.63 58.19 2:04.55 58.53 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Brzostowski Axel | M | 100611700271 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) | 5 / 2 4 / 2 5 / 5 13 / 6 | 24.30 51.70 1:53.37 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Brzozowska Marta SWR | K | 100101600969 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 4 / 7 3 / 7 5 / 8 4 / 1 5 / 7 | 27.11 57.94 2:10.34 1:07.99 2:28.90 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Brzuś Michał | M | 102305700035 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 2 / 4 1 / 6 1 / 6 4 / 7 | 22.68 49.13 23.95 56.80 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Buczkowski Kamil | M | 101606200041 | 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 6 / 4 4 / 8 3 / 3 3 / 1 | 1:54.00 25.89 55.42 2:08.88 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bugała Krzysztof SSz | M | 100116700718 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 15 / 8 7 / 5 3 / 6 | 2:04.25 4:13.21 16:26.00 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Bugdol Rafał | M | 100611700277 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 2 / 2 1 / 7 1 / 2 1 / 6 | 23.20 25.01 53.38 1:56.61 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bura Dominika | K | 102711600260 | 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 6 / 2 2 / 3 3 / 3 1 / 8 | 1:07.60 2:27.49 2:24.13 4:59.06 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Burakowska Wiktoria | K | 100308600102 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) | 5 / 1 6 / 5 | 32.44 1:11.97 | __________________ __________________ |
|||
Burska Justyna | K | 101113600016 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) | 9 / 7 6 / 8 1 / 8 1 / 3 1 / 6 | 28.69 1:00.00 2:02.26 4:10.27 8:42.65 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Butkiewicz Cezary | M | 105114700232 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 400m zmienny (14) | 8 / 6 4 / 3 5 / 2 6 / 4 3 / 2 4 / 4 | 53.66 1:52.72 4:07.57 26.17 55.82 4:45.06 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Butkiewicz Władysław SO | M | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) | 6 / 1 6 / 3 7 / 4 4 / 7 | 24.49 53.13 1:55.16 4:05.89 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Bylińska Agnieszka SG | K | 102510600103 | 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 100m zmienny (32) 400m zmienny (13) | 6 / 6 6 / 5 2 / 2 7 / 2 4 / 1 | 30.71 1:07.42 2:28.31 1:12.25 5:32.55 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Bączkowski Bartosz | M | 100914700305 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (10) | 6 / 8 4 / 8 9 / 2 3 / 4 | 31.36 1:06.74 NT 2:05.29 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł. | M | 100505700078 | 400m dowolny (12) 200m grzbietowy (31) 100m klasyczny (27) 200m motylkowy (6) 400m zmienny (14) | 14 / 7 6 / 2 6 / 8 4 / 6 3 / 3 | NT NT 1:10.58 2:11.09 4:37.54 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Cecere Marco | M | 104815700074 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 100m motylkowy (20) | 7 / 4 7 / 3 8 / 7 7 / 1 2 / 8 2 / 7 2 / 6 8 / 7 | 24.54 53.34 1:56.14 4:17.01 26.57 56.08 2:01.41 59.33 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Celiński Jakub | M | 102403700028 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 11 / 6 5 / 8 5 / 6 3 / 8 7 / 4 12 / 3 4 / 2 5 / 7 | NT 30.69 1:06.97 2:22.18 26.72 1:03.24 59.78 2:13.62 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Cerlich Maksymilian | M | 100508700238 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 100m motylkowy (20) 200m zmienny (10) | 4 / 7 5 / 7 8 / 4 2 / 2 | 24.14 52.55 58.80 2:04.33 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Cerlich Oliwia | K | 100508600239 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 400m dowolny (11) 100m motylkowy (19) | 11 / 6 9 / 5 5 / 3 9 / 6 | 29.40 1:01.57 4:39.92 1:11.50 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Chamera Weronika SO | K | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 100m zmienny (32) | 2 / 1 2 / 7 3 / 4 5 / 3 | 33.54 1:13.46 2:38.89 1:08.84 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Chałat Stanisław SL | M | 101003200139 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 19 / 2 14 / 3 7 / 6 3 / 1 | 58.97 2:01.82 4:13.79 16:39.76 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Chałupczyński Bartosz SWwa | M | 100914700311 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 22 / 7 4 / 8 3 / 1 11 / 4 5 / 2 | NT 30.02 1:04.42 1:02.03 1:00.42 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Cheredis Jakub | M | 105114700186 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 11 / 7 15 / 6 18 / 3 14 / 4 10 / 2 13 / 1 | 25.46 56.56 2:07.41 NT 28.04 1:05.06 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Chmiel Łukasz | M | 100611700232 | 100m zmienny (33) | 1 / 4 | 54.25 | __________________ | |||
Chmielewski Jakub SWR | M | 100601700351 | 200m dowolny (25) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 100m motylkowy (20) 200m zmienny (10) | 3 / 5 2 / 8 2 / 3 6 / 7 1 / 8 | 1:50.98 56.17 2:00.78 58.14 2:01.98 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Cholewa Karolina | K | 103606600063 | 100m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | 5 / 4 3 / 2 | 1:09.74 34.06 | __________________ __________________ |
|||
Chowaniec Bartosz | M | 102211700079 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 400m dowolny (12) 200m klasyczny (18) | 22 / 2 23 / 2 13 / 5 8 / 8 | NT 1:17.52 5:37.27 3:15.19 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Chromik Mateusz SO | M | 101006700247 | 200m dowolny (25) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 12 / 7 6 / 5 5 / 4 | 2:00.24 2:14.27 4:50.52 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Ciastoń Sebastian SO | M | 101006700225 | 200m dowolny (25) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 13 / 1 3 / 1 5 / 4 3 / 5 | 2:00.72 2:21.37 2:11.57 4:34.77 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Cieplak Aleksandra | K | 103214600082 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) | 8 / 7 8 / 3 3 / 2 4 / 1 6 / 4 | 28.16 1:00.67 29.03 1:05.46 1:09.36 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. | M | 100505700129 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (33) | 15 / 4 16 / 3 19 / 6 8 / 3 9 / 2 | 26.43 57.08 2:10.09 1:04.99 1:04.39 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Cieślukowski Karol | M | 100109200099 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 13 / 3 13 / 4 23 / 4 8 / 8 11 / 2 | 25.88 55.44 NT 27.31 1:02.40 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Ciężkowski Dominik | M | 100114700092 | 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 1 / 2 1 / 7 1 / 5 | 24.10 53.40 1:57.36 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł. | M | 100505700067 | 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 2 / 4 6 / 7 3 / 7 1 / 3 | 1:49.14 26.49 55.84 2:00.19 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Czaja Barbara SK | K | 100211600175 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 100m motylkowy (19) 200m zmienny (9) | 4 / 2 6 / 6 3 / 2 2 / 8 | 27.03 59.59 1:04.80 2:22.79 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Czajkowski Mateusz | M | 103606700066 | 400m dowolny (12) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 12 / 8 9 / 8 6 / 5 | 5:07.74 1:15.20 2:39.90 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Czarnecka Wiktoria SL | K | 101003100085 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) | 3 / 7 2 / 7 2 / 8 2 / 4 1 / 6 3 / 7 | 26.79 56.55 2:04.71 28.04 1:01.55 1:06.73 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Czech Szymon | M | 100611700292 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (29) | 8 / 4 2 / 7 3 / 6 2 / 7 | 24.69 26.41 56.91 24.97 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Czech Wiktoria | K | 102708600001 | 200m dowolny (24) 800m dowolny (34) | 8 / 4 4 / 4 | 2:16.59 9:58.93 | __________________ __________________ |
|||
Czerniak Konrad SL | M | 101003200159 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 10 / 5 11 / 2 9 / 5 5 / 3 10 / 6 11 / 7 | 25.11 54.89 1:56.43 4:07.28 28.04 1:02.44 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Czurczak Jakub | M | 100108700191 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m motylkowy (20) | 8 / 6 10 / 7 8 / 7 13 / 6 | 24.73 54.71 33.07 1:04.82 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Danilewski Maciej SOL | M | S00309200095 | 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) | 2 / 1 2 / 4 12 / 3 9 / 4 5 / 1 | 56.12 1:59.96 NT NT 1:00.48 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Dejneżenko Daniel SWwa | M | 100914700325 | 50m motylkowy (29) 100m zmienny (33) | 4 / 4 4 / 8 | 25.61 1:00.02 | __________________ __________________ |
|||
Dembkowska Monika | K | 102510600109 | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) | 14 / 6 11 / 4 5 / 2 4 / 1 | 1:10.44 2:30.47 1:19.90 2:50.40 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Dobrzyński Tomasz | M | 105114700227 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 4 / 4 3 / 6 4 / 1 2 / 2 2 / 5 3 / 5 2 / 6 2 / 5 | 23.81 51.05 1:53.11 24.74 54.77 2:06.49 56.99 2:03.55 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Domański Gracjan | M | 10220170067 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 200m motylkowy (6) | 3 / 8 4 / 3 4 / 4 5 / 7 | 23.77 51.65 1:52.07 2:20.24 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Dominiak Kacper SWR | M | 100601700377 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 15 / 1 10 / 8 5 / 5 3 / 5 10 / 6 9 / 4 | 56.80 1:58.54 4:06.82 16:15.56 1:05.13 2:20.87 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Dowgiert Anna | K | 100115600441 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 1 / 5 1 / 5 2 / 6 1 / 5 1 / 4 | 24.62 54.27 2:03.48 25.80 58.10 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Drabikova Sona | K | SVK11164 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 3 / 6 2 / 5 2 / 4 4 / 5 2 / 6 2 / 4 | 33.85 1:11.17 2:32.92 1:07.13 2:21.00 4:59.57 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Dubiel Adam | M | 100114700062 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 200m grzbietowy (31) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 4 / 4 2 / 7 1 / 2 2 / 7 1 / 6 | 51.55 1:49.63 1:56.67 2:04.66 4:15.08 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Duchnowski Szymon | M | 100309700221 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 23 / 7 21 / 8 9 / 6 12 / 7 16 / 6 | NT NT 1:10.37 31.33 1:11.18 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Duda Zuzanna SWR | K | 100601600353 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) | 6 / 7 15 / 3 2 / 4 1 / 8 1 / 6 | 27.59 NT 28.96 1:01.94 2:12.79 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Dudek Michał | M | 102308700048 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (4) | 8 / 5 2 / 6 | 24.70 28.87 | __________________ __________________ |
|||
Dudzik Sebastian | M | 103606700080 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (4) | 18 / 5 6 / 7 6 / 7 9 / 6 | 27.22 28.65 1:01.36 33.25 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Durajczyk Michał | M | 100114700094 | 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 6 / 7 3 / 3 10 / 3 8 / 7 | 4:12.26 16:17.07 1:01.27 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Durczyńska Katarzyna SK | K | 100211600176 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 100m motylkowy (19) | 6 / 8 8 / 7 10 / 8 | 27.66 1:00.98 1:19.21 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Dutkowiak Wojciech SWR | M | 100601700341 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 9 / 3 6 / 8 2 / 8 2 / 6 12 / 1 11 / 4 | 53.88 1:54.69 3:58.50 15:43.18 1:03.60 1:06.05 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Dyrda Karolina | K | 103103600015 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m grzbietowy (21) 50m motylkowy (28) | 3 / 2 3 / 1 4 / 4 3 / 8 9 / 1 | 26.72 57.98 2:06.78 31.21 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Działkowska Natalia | K | 102211600095 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 400m dowolny (11) 50m grzbietowy (21) 200m zmienny (9) | 8 / 1 7 / 7 7 / 4 6 / 4 5 / 4 | 28.29 1:00.42 4:48.69 32.59 2:27.39 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Dziedzic Dawid SR | M | 100411700213 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 2 / 5 2 / 5 2 / 5 1 / 8 3 / 5 | 28.64 1:02.14 2:15.56 56.06 2:05.74 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Dzwonnik Zuzanna | K | 102305600040 | 200m grzbietowy (30) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 100m motylkowy (19) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 3 / 3 8 / 1 4 / 1 4 / 8 1 / 7 1 / 3 | 2:22.38 NT 1:17.37 1:05.50 2:17.84 4:51.36 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Dąbrowski Patryk SWR | M | 100601700344 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 10 / 6 7 / 4 8 / 6 6 / 2 6 / 4 | 25.21 53.28 1:56.01 1:01.25 2:13.98 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Dębski DOMINIK SSz | M | 100116700904 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 3 / 1 2 / 4 1 / 8 | 1:51.67 3:53.75 15:30.10 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Dębski Szymon | M | 100305700121 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 10 / 5 17 / 7 7 / 5 5 / 4 3 / 3 | 54.63 2:06.37 26.76 57.22 2:06.56 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Elgalal Sami | M | 100605700264 | 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 11 / 8 6 / 8 5 / 3 8 / 6 4 / 6 4 / 3 | 1:59.54 28.75 59.49 1:02.82 2:09.26 4:45.69 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Fajfer Mateusz | M | 100101701000 | 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 14 / 6 4 / 6 3 / 5 2 / 5 | NT 25.65 55.37 2:03.76 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Felińczak Wojciech | M | 102305700041 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 4 / 6 8 / 4 3 / 2 7 / 4 | 24.10 53.55 25.48 58.36 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Fidurski Jakub | M | 101711200244 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 400m dowolny (12) 50m klasyczny (4) | 18 / 8 20 / 3 10 / 1 9 / 1 | 27.37 59.84 4:31.46 33.55 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Fiedosiuk Rafał SO | M | 101006700227 | 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 5 / 8 6 / 7 6 / 5 3 / 7 | 1:00.18 NT 57.85 2:07.97 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Filipowicz Gustaw | M | 100309700214 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (29) 100m zmienny (33) | 20 / 8 22 / 8 11 / 8 13 / 5 13 / 3 | 29.19 1:05.47 40.04 32.06 1:14.87 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Franke Paweł | M | 105114700225 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 9 / 5 7 / 2 17 / 3 3 / 5 3 / 7 2 / 8 | 24.98 53.43 2:06.00 26.96 57.44 2:03.87 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Furman Łukasz | M | 102711700235 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) | 2 / 7 2 / 3 2 / 4 2 / 2 | 23.27 50.41 25.92 56.01 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Galicki Bartosz | M | 100414700212 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 4 / 8 6 / 2 8 / 1 11 / 1 9 / 7 | 27.64 1:01.12 27.30 1:02.54 1:04.39 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Galon Michał | M | 100611700244 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m zmienny (33) | 5 / 6 3 / 5 3 / 7 2 / 3 | 24.30 50.91 29.21 56.62 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Garula Wiktoria | K | 102711600167 | 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 6 / 7 2 / 1 5 / 6 3 / 8 | 1:07.62 2:32.39 2:28.11 5:16.62 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gawron Oskar SWR | M | 100601700355 | 200m dowolny (25) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 12 / 3 3 / 7 7 / 7 3 / 7 2 / 6 | 1:59.96 2:20.58 1:02.44 2:07.80 4:29.93 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gawrysiak Przemysław | M | 102405200006 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) | 1 / 3 3 / 2 | 21.92 51.16 | __________________ __________________ |
|||
Gazda Zuzanna | K | 102711600125 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 400m dowolny (11) 100m motylkowy (19) | 14 / 3 12 / 2 6 / 7 11 / 7 | NT 1:04.77 4:44.94 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gałuszka Bruno SO | M | 01006700281 | 200m dowolny (25) 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (10) | 20 / 5 9 / 7 6 / 6 10 / 6 | 2:12.80 33.44 2:31.62 2:29.00 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gilżyński Szymon | M | 101101700036 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 14 / 2 18 / 1 20 / 7 12 / 1 9 / 4 9 / 8 13 / 7 | 26.30 58.53 2:13.66 4:59.32 1:08.50 27.69 1:05.03 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Girul Radosław SWR | M | 100601700374 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 16 / 4 20 / 6 14 / 1 7 / 8 | 26.63 59.86 2:02.60 4:17.08 16:56.64 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Glozmeková Dominika | K | SVK10289 | 50m dowolny (15) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 6 / 6 4 / 4 4 / 5 3 / 3 2 / 7 | 27.52 29.56 1:05.26 1:06.34 2:22.35 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Goleniec Kamil SO | M | 101006700228 | 200m dowolny (25) 50m klasyczny (4) 100m motylkowy (20) 200m zmienny (10) | 10 / 1 4 / 1 6 / 1 2 / 8 | 1:58.34 29.94 58.28 2:05.15 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Goller Klaudia | K | 104614600057 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 50m motylkowy (28) | 11 / 2 10 / 4 12 / 3 6 / 8 6 / 2 8 / 2 | 29.41 1:02.36 NT 35.07 1:12.28 32.64 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Golubska Alina | K | 100414600228 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 100m zmienny (32) | 12 / 3 11 / 3 4 / 2 3 / 8 7 / 8 | 29.99 1:03.64 31.39 1:07.35 1:13.25 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gondek Paweł | M | 102808700009 | 100m dowolny (2) | 23 / 3 | 1:07.37 | __________________ | |||
Gonet Barbara | K | 102708600004 | 200m grzbietowy (30) 100m klasyczny (26) | 5 / 2 6 / 6 | NT 1:24.09 | __________________ __________________ |
|||
Gonet Katarzyna | K | 102708600005 | 200m dowolny (24) 800m dowolny (34) | 10 / 4 4 / 5 | 2:21.61 10:03.75 | __________________ __________________ |
|||
Goraj Marcin | M | 103606700085 | 50m dowolny (16) 100m klasyczny (27) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 12 / 5 7 / 1 3 / 7 4 / 7 | 25.51 1:12.24 58.86 2:09.79 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gorecka Weronika | K | 102211600086 | 100m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (19) | 13 / 3 5 / 6 4 / 7 10 / 2 | 1:05.97 35.42 2:49.38 1:17.34 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gorzynik Aleksandra | K | 102708600003 | 200m dowolny (24) 800m dowolny (34) | 6 / 4 3 / 6 | 2:10.62 9:40.45 | __________________ __________________ |
|||
Gosieniecki Juliusz | M | 100315700238 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 1 / 1 1 / 2 1 / 7 1 / 2 | 22.60 49.18 24.13 53.10 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gotowska Weronika | K | 105114600239 | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 200m zmienny (9) | 8 / 5 12 / 5 3 / 8 2 / 8 1 / 7 2 / 2 | 1:00.67 NT 2:43.15 1:03.64 2:20.96 2:21.94 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gotowski Dominik | M | 105114700252 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 20 / 6 9 / 5 8 / 2 5 / 5 | 2:12.89 4:22.51 17:26.78 1:05.09 2:15.47 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gotszling Dawid ZG | M | 101412700051 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 200m zmienny (10) | 4 / 1 5 / 8 5 / 2 6 / 6 4 / 4 4 / 1 | 24.16 52.68 27.85 1:00.68 2:08.32 2:10.18 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gołębiewska Dominika | K | 105214600259 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 6 / 3 3 / 2 5 / 4 4 / 4 6 / 1 11 / 3 | 27.50 57.93 2:08.69 4:36.04 30.93 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Goździaszek Krystian | M | 100308700108 | 200m klasyczny (18) 200m motylkowy (6) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 8 / 5 6 / 8 11 / 6 6 / 5 | 2:44.53 2:34.27 2:39.36 5:10.47 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Goździejewicz Julia ZG | K | 100304600262 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) | 7 / 3 7 / 6 5 / 4 5 / 3 4 / 2 | 36.48 NT NT 1:18.84 2:48.96 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Grabek Filip SL | M | 103103700006 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 200m zmienny (10) | 12 / 4 16 / 5 6 / 6 6 / 8 4 / 7 9 / 3 | 25.51 2:04.41 28.37 1:01.65 2:12.69 2:22.84 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Graboń Przemysław | M | 102711700148 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m motylkowy (20) | 7 / 3 9 / 1 8 / 1 12 / 6 | 24.55 54.19 30.12 1:03.41 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gralewska Kalina | K | 103914600086 | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 200m grzbietowy (30) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 1 / 7 2 / 3 2 / 4 1 / 3 2 / 3 1 / 6 1 / 5 | 55.46 2:02.67 4:19.00 2:11.46 1:02.60 1:02.93 2:13.88 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Grochowski Michał | M | 100309700203 | 100m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 50m motylkowy (29) | 22 / 5 11 / 4 8 / 7 8 / 1 13 / 6 | 1:02.04 35.51 1:17.89 2:52.99 32.56 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gryz Dawid SSz | M | 100116700956 | 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 9 / 4 7 / 6 3 / 6 | 27.32 58.45 2:07.53 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Grzesiecki Mikołaj | M | 100315700273 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) | 9 / 5 6 / 1 7 / 7 | 33.21 1:10.44 2:40.67 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Guzy Marcel | M | 100407700088 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 7 / 8 5 / 8 5 / 4 10 / 1 7 / 2 4 / 5 | 32.20 1:07.86 2:26.09 1:05.92 2:18.82 4:45.25 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Górecka Weronika | K | 100101600971 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) 100m motylkowy (19) | 7 / 4 6 / 7 1 / 7 1 / 1 1 / 2 1 / 7 | 27.70 59.86 28.56 1:01.73 2:13.05 1:02.20 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Górniak Katarzyna | K | 102308600075 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) | 1 / 3 1 / 5 | 27.83 1:00.65 | __________________ __________________ |
|||
Górska Julia | K | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 7 / 4 7 / 5 6 / 3 5 / 4 8 / 5 6 / 7 | 1:00.08 2:13.55 4:43.39 NT 1:15.67 2:31.84 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Gąsior Sebastian SL | M | 103103700010 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) | 13 / 1 14 / 8 15 / 5 8 / 8 11 / 4 | 26.04 56.30 2:03.04 4:21.47 28.70 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gębka Olaf | M | 100116701032 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 3 / 1 4 / 7 7 / 3 4 / 3 7 / 7 | 23.70 51.85 1:55.21 25.62 58.65 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Gęgotek Radosław | M | 102711700262 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 16 / 8 20 / 4 11 / 6 5 / 2 | 26.91 59.37 1:02.19 2:18.64 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Głyk Wojciech | M | 100611700218 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 2 / 8 1 / 1 12 / 2 7 / 4 | 1:50.51 3:51.45 NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Halas Adam | M | SVK11681 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 3 / 5 2 / 2 1 / 8 2 / 3 1 / 1 1 / 3 | 23.36 28.87 24.22 54.77 55.58 2:00.11 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Halicka Lidia SWR | K | 100601600415 | 100m dowolny (1) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 7 / 6 4 / 8 5 / 4 2 / 7 1 / 1 1 / 2 | 1:00.37 30.10 1:05.68 1:04.99 2:18.88 4:52.52 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Hano Grzegorz SWR | M | 100601700345 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 14 / 5 12 / 7 11 / 4 6 / 2 | 26.16 55.37 1:58.79 4:11.81 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Hencner Wojciech | M | 102211700108 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m grzbietowy (8) | 13 / 4 14 / 1 17 / 8 9 / 3 | 25.76 56.23 2:06.43 1:10.22 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Hlavatý Adam | M | SVK11842 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) | 10 / 8 8 / 5 7 / 1 | 35.17 1:14.72 2:42.63 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Hojda Bartłomiej SO | M | 101006700262 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 100m klasyczny (27) 400m zmienny (14) | 11 / 5 5 / 1 4 / 3 3 / 4 | 1:58.96 4:08.54 1:05.41 4:34.38 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Hojoł Agata | K | 103606600088 | 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 7 / 4 5 / 1 2 / 4 4 / 4 | 30.98 1:06.94 2:22.98 5:20.00 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Hołub Jan | M | 100601700338 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) | 1 / 6 1 / 5 1 / 6 | 21.97 48.29 1:46.47 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Hołub Maciej | M | 101606200033 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) | 1 / 4 1 / 6 4 / 8 | 27.09 59.41 2:24.97 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Iwanowska Aleksandra SWR | K | 100101600972 | 200m dowolny (24) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 7 / 8 1 / 7 1 / 3 1 / 7 3 / 8 2 / 1 | 2:15.44 32.63 1:09.53 2:31.07 1:06.90 2:22.63 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Jabłonowska Nikola | K | 105114600255 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 6 / 5 5 / 3 5 / 2 5 / 2 6 / 5 9 / 4 | 27.49 59.19 2:09.95 4:41.27 30.63 1:11.07 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Jagoda Julia | K | 100611600233 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) | 1 / 7 2 / 2 1 / 3 3 / 1 1 / 1 | 25.55 56.49 26.71 1:04.88 1:04.07 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Janecki Mateusz | M | 100811700155 | 100m dowolny (2) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 21 / 4 9 / 1 7 / 2 | 1:00.49 2:26.12 NT | __________________ __________________ __________________ |
|||
Janik Jakub SO | M | 101006200198 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (20) | 23 / 4 21 / 3 8 / 4 15 / 7 | NT 1:00.58 1:04.36 1:08.43 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Janiszewska Dominika | K | 100114600081 | 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 400m zmienny (13) | 1 / 6 1 / 3 1 / 5 | 4:14.05 8:40.56 4:47.36 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Jankowska Klaudia | K | 105214600263 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 2 / 4 1 / 8 1 / 3 1 / 7 9 / 6 7 / 5 | 25.97 55.79 1:59.82 4:14.54 NT 1:07.94 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Jarmuła Miłosz SK | M | 100106700397 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m motylkowy (29) | 4 / 5 4 / 6 14 / 4 | 23.91 51.69 NT | __________________ __________________ __________________ |
|||
Jarosz Angelika SO | K | 101006100159 | 50m klasyczny (3) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (9) | 8 / 6 6 / 7 8 / 2 | NT NT 2:50.40 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Jarosz Dawid SWwa | M | 100412700056 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 11 / 7 5 / 8 5 / 3 4 / 5 2 / 8 | 1:59.26 4:08.90 1:00.35 2:09.15 4:34.15 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Jasionowski Mikołaj | M | 107014700001 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) | 11 / 3 13 / 7 16 / 2 9 / 5 8 / 7 | 25.42 55.72 2:05.06 30.93 1:05.79 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Jaszczuk Ewa SOL | K | 100213600343 | 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 5 / 4 2 / 1 8 / 6 2 / 7 3 / 2 | 4:39.74 9:31.18 1:09.69 2:30.49 5:13.16 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Jaworski Szymon | M | 102811200031 | 200m dowolny (25) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 7 / 7 5 / 6 5 / 5 4 / 4 5 / 2 4 / 6 | 1:55.25 57.26 2:14.77 59.29 2:13.19 4:47.08 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Jedliński Radosław SO | M | 101006700214 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) | 12 / 2 16 / 6 | 25.64 57.19 | __________________ __________________ |
|||
Jeżowska Kamila | K | 102711600119 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 4 / 7 4 / 1 6 / 8 5 / 4 | 31.41 1:08.97 2:33.08 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Juc Aleksandra | K | 107414600043 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) | 5 / 8 10 / 2 1 / 1 1 / 3 2 / 6 | 27.43 1:02.77 28.72 1:00.98 2:16.82 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Jung Krzyszrof SR | M | 10611200235 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 3 / 4 3 / 5 3 / 4 6 / 4 8 / 2 | 29.10 1:03.71 2:17.55 1:01.03 2:19.84 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Jurík Anton | M | SVK12349 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) | 19 / 1 22 / 4 12 / 3 14 / 8 8 / 5 12 / 1 | 27.91 1:01.41 30.24 1:07.64 NT 1:10.71 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Jędrszczyk Kacper | M | 103606700226 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 100m zmienny (33) | 11 / 3 8 / 3 13 / 4 | 37.18 1:15.61 1:14.11 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. | M | 100505700075 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 50m motylkowy (29) | 11 / 5 12 / 5 8 / 4 7 / 4 10 / 8 | 25.42 55.24 32.30 1:10.94 28.40 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kaczmarski Marcin | M | 100114700079 | 200m dowolny (25) 200m motylkowy (6) 400m zmienny (14) | 3 / 8 1 / 2 2 / 4 | 1:51.76 2:01.02 4:25.06 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Kaczorowski Jakub | M | 105114700328 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 100m zmienny (33) | 11 / 1 13 / 1 9 / 4 3 / 2 2 / 8 9 / 3 | 25.47 55.72 1:56.42 4:00.41 15:53.04 1:04.20 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kadrow Konrad | M | 103103700020 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 50m motylkowy (29) 200m zmienny (10) | 3 / 8 3 / 4 2 / 3 5 / 1 6 / 2 | 29.38 1:03.19 2:15.98 26.10 2:15.63 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kalisz Jakub | M | 100914700326 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) | 17 / 3 16 / 7 14 / 8 10 / 3 | 27.01 57.28 2:02.78 4:25.41 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kalkowski Dawid SOL | M | 100213700442 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) | 9 / 4 7 / 8 6 / 1 3 / 4 | 24.95 53.53 1:54.66 3:59.37 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kaminiarz Cezary | M | 100315700232 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (10) | 5 / 7 4 / 1 4 / 6 7 / 4 | 30.52 1:06.71 2:23.20 2:17.76 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kaniewski Maciej | M | 102405200007 | 50m dowolny (16) | 14 / 4 | 26.12 | __________________ | |||
Kapcińska Maja SO | K | 101006600280 | 400m dowolny (11) 200m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 7 / 5 3 / 2 4 / 6 | 4:54.81 2:41.91 5:26.21 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Karpiel Dominik | M | 102711700165 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 400m dowolny (12) 100m motylkowy (20) | 20 / 5 20 / 7 9 / 7 14 / 6 | 28.30 59.99 4:23.46 1:06.48 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Karpisz Milena | K | 101305600177 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) | 9 / 5 5 / 5 1 / 5 1 / 5 1 / 4 | 28.41 59.14 1:59.66 4:10.19 8:25.70 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kasztelan Mateusz SOL | M | 100213700378 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 2 / 6 1 / 2 11 / 3 1 / 8 1 / 3 | 1:49.30 3:49.79 NT 54.30 1:56.49 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kawecka Anna | K | 101606100012 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) | 1 / 3 1 / 3 2 / 2 | 25.03 55.07 2:03.89 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Kawęcki Radosław | M | 100114700071 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 1 / 7 1 / 7 1 / 5 1 / 4 1 / 4 1 / 6 1 / 7 | 22.28 49.30 23.28 49.23 1:48.32 55.43 2:01.18 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kałuża Jakub | M | 100308700110 | 100m dowolny (2) 400m dowolny (12) | 22 / 6 12 / 5 | 1:02.62 4:46.11 | __________________ __________________ |
|||
Kałużyński Antoni | M | 103914700085 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 100m klasyczny (27) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 5 / 3 1 / 8 1 / 6 1 / 3 9 / 5 17 / 2 7 / 1 7 / 8 12 / 6 8 / 5 | 52.36 1:48.98 3:49.28 15:11.23 NT NT NT 1:02.50 NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł | M | 100505700082 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (33) | 2 / 4 2 / 5 1 / 3 1 / 7 1 / 7 | 50.13 1:49.17 24.60 53.63 55.56 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kaźmierczak Wojciech | M | 200m dowolny (25) 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 9 / 6 11 / 4 6 / 2 2 / 5 2 / 4 7 / 5 | 1:56.57 NT 58.11 56.37 2:02.79 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Kempa Anna SO | K | 100207600205 | 50m klasyczny (3) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (9) | 5 / 8 3 / 6 6 / 6 | 35.79 2:39.59 2:30.68 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Kempa Mikołaj | M | 100207700204 | 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 400m zmienny (14) | 8 / 5 2 / 3 2 / 5 | 58.88 2:03.80 4:26.90 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Kiełczewski Amadeusz SSz | M | 100116701036 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 5 / 7 4 / 4 2 / 2 | 1:53.58 4:02.84 15:43.59 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Kisiel Gabriela | K | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 400m zmienny (13) | 3 / 1 3 / 4 3 / 2 5 / 2 | 34.13 1:14.04 2:39.86 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Kiszczak Jakub SWR | M | 100101700975 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 7 / 6 5 / 2 2 / 5 3 / 5 4 / 2 3 / 5 5 / 5 | 53.41 1:53.57 25.97 56.76 56.73 58.49 2:11.58 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kit Zuzanna | K | 105415600093 | 100m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 100m zmienny (32) | 14 / 8 1 / 3 1 / 1 2 / 7 3 / 2 | NT 32.27 1:10.89 2:36.05 1:06.55 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kita Katarzyna | K | 102201600048 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m motylkowy (28) | 1 / 8 3 / 3 6 / 2 | 25.97 57.44 30.72 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Klonowska Julia | K | 100510600383 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 2 / 7 2 / 8 2 / 4 2 / 2 2 / 2 6 / 6 | 26.35 57.08 2:02.41 4:27.72 28.31 1:07.58 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Knapowski Kacper | M | 100114700095 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m zmienny (33) | 4 / 2 6 / 1 22 / 3 14 / 5 | 24.12 53.27 NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Koczorowski Kacper | M | 100315700221 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 100m zmienny (33) | 11 / 2 3 / 5 3 / 2 6 / 8 | 25.45 29.11 1:04.03 1:01.53 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kolanowski Wiktor SK | M | 103606200007 | 100m dowolny (2) | 8 / 1 | 53.77 | __________________ | |||
Kolbowicz Barbara SSz | K | S00116100287 | 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 200m zmienny (9) | 5 / 4 3 / 8 5 / 5 3 / 7 | 30.15 1:04.88 NT 2:24.55 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Koluch Julia ZG | K | 103614600080 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) | 5 / 7 8 / 6 2 / 5 2 / 4 1 / 1 | 27.38 1:00.67 29.13 1:02.73 2:14.68 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Komosa Maciej SWwa | M | 100914700315 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 11 / 6 10 / 4 6 / 4 3 / 7 | 25.43 1:57.13 4:09.31 16:30.18 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kondrasiuk Małgorzata | K | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 100m zmienny (32) | 7 / 6 5 / 7 5 / 7 5 / 8 5 / 5 6 / 6 | 27.76 59.35 2:10.06 4:41.88 NT 1:09.86 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Koput Kamil SWwa | M | 100914700322 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (20) | 12 / 3 14 / 5 23 / 2 5 / 1 17 / 5 | 25.54 55.89 NT 1:00.01 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Korzuch Mateusz | M | 100611700238 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 4 / 3 5 / 4 6 / 5 5 / 7 5 / 6 | 24.01 30.08 26.22 57.45 1:00.37 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kossakowska Dominika | K | 103111600341 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (21) 100m klasyczny (26) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) | 4 / 6 3 / 3 5 / 8 2 / 1 3 / 6 2 / 8 | 27.03 30.32 1:20.33 28.42 1:04.04 1:05.11 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kostanowicz Artur | M | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 22 / 8 13 / 1 5 / 8 5 / 7 4 / 1 12 / 5 12 / 7 | NT NT 28.05 59.88 2:13.55 1:07.69 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Kotarski Jakub | M | 100414700213 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) 100m zmienny (33) | 21 / 5 22 / 7 21 / 6 12 / 2 9 / 6 13 / 5 | 29.35 1:04.38 2:21.07 4:55.55 32.90 1:14.46 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kotwica Bartosz | M | 100303700125 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 22 / 8 6 / 7 3 / 8 4 / 8 3 / 8 7 / 1 6 / 1 | NT 53.23 27.24 58.51 2:07.55 58.75 1:01.39 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kowalczyk Dawid | M | 104711700041 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 20 / 6 21 / 2 12 / 4 14 / 7 6 / 1 | 28.41 1:01.01 29.89 1:07.33 2:33.36 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kowalczyk Michał | M | 102211700096 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) | 9 / 1 11 / 1 8 / 7 | 25.05 55.18 30.08 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Kowalska Agata | K | 100114600061 | 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) | 9 / 2 1 / 8 1 / 6 | NT 1:02.28 2:18.32 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Kowalska Julia SWR | K | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) | 10 / 6 13 / 5 5 / 6 4 / 2 3 / 1 | 28.88 1:05.69 32.33 1:08.89 2:25.13 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Kowalski Kacper | M | 105214700260 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 7 / 1 12 / 1 9 / 3 9 / 3 7 / 1 6 / 6 5 / 2 | 29.33 NT NT NT 1:02.46 2:15.24 4:59.81 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kowol Tymoteusz | M | 102211700107 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) | 6 / 6 6 / 4 5 / 3 | 30.93 1:08.50 2:27.52 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Koziejko Bartłomiej SOL | M | 100213700249 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) 400m zmienny (14) | 3 / 6 1 / 8 1 / 1 8 / 2 6 / 6 1 / 7 | 1:51.18 3:53.11 15:27.12 NT 1:01.20 4:23.02 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kozieł Mikołaj SO | M | 101006700267 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 200m motylkowy (6) 400m zmienny (14) | 11 / 3 7 / 4 4 / 5 4 / 1 | 1:59.19 4:13.06 2:10.53 4:48.90 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kozik Anna | K | 100611600279 | 200m dowolny (24) 200m grzbietowy (30) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 11 / 7 3 / 8 6 / 1 9 / 5 | NT 2:25.90 1:10.61 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kozłowska Anna | K | 101606100021 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 2 / 1 3 / 4 3 / 1 4 / 2 4 / 4 3 / 5 | 26.40 57.11 2:06.60 1:05.35 1:06.92 2:23.57 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kołodziej Katarzyna SO | K | 101006100141 | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 100m motylkowy (19) 200m zmienny (9) | 4 / 4 4 / 6 1 / 3 2 / 5 | 58.43 2:07.32 1:01.05 2:19.94 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kołodziejski Filip | M | 100414700220 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 17 / 5 8 / 1 7 / 7 11 / 2 10 / 2 | 26.95 33.09 1:12.18 1:06.96 2:29.60 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kościk Patrycja SK | K | 101703100002 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) | 7 / 7 3 / 5 2 / 5 2 / 3 | 27.87 29.98 1:03.01 2:16.04 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krawczak Patryk | M | 100903700041 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 100m motylkowy (20) | 19 / 2 19 / 5 17 / 2 9 / 8 15 / 8 | 27.72 58.83 2:06.24 4:23.95 1:08.62 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krawczyk Paweł | M | 100414700259 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 8 / 3 7 / 5 3 / 7 2 / 3 1 / 7 | 24.72 53.34 1:51.65 3:56.45 15:23.20 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krejčíová Zuzana | K | SVK12072 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (24) 200m grzbietowy (30) 50m klasyczny (3) 100m motylkowy (19) 200m zmienny (9) | 9 / 8 8 / 7 4 / 3 7 / 2 9 / 3 7 / 6 | 28.74 2:18.30 2:31.13 40.02 1:11.43 2:37.29 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krištofík Marek | M | SVK12350 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (29) | 16 / 6 18 / 4 19 / 1 10 / 5 9 / 2 12 / 5 | 26.79 58.16 2:12.47 35.60 1:10.56 30.09 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krištofík Martin | M | SVK11687 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (29) | 7 / 5 9 / 4 13 / 6 7 / 2 7 / 3 | 24.54 53.84 2:00.64 31.77 26.80 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krosta Emilia | K | 101711600335 | 400m dowolny (11) 200m motylkowy (5) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 7 / 8 3 / 8 5 / 8 5 / 5 | 5:02.77 2:48.60 2:29.22 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krulikowski Maciej SO | M | 101006700232 | 200m dowolny (25) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 8 / 3 2 / 2 6 / 3 4 / 2 | 1:55.87 2:16.34 1:01.17 2:09.66 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krupecki Oskar | M | 100601700339 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 3 / 3 1 / 1 1 / 5 1 / 4 4 / 6 | 23.46 49.33 23.61 51.43 59.76 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kruszewska Kaja | K | 100309600193 | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 100m klasyczny (26) 100m motylkowy (19) 400m zmienny (13) | 14 / 7 11 / 2 4 / 6 5 / 7 5 / 7 3 / 6 | NT NT 4:36.48 1:20.02 1:06.58 5:11.38 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kruszniewska Kinga SK | K | 103606600222 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 9 / 4 11 / 5 4 / 2 6 / 3 | 28.39 1:03.31 29.78 1:07.57 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krypa Marta | K | 107414600046 | 100m dowolny (1) 800m dowolny (34) 100m klasyczny (26) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 15 / 5 3 / 3 7 / 6 6 / 5 2 / 1 | NT 9:40.14 NT 2:29.82 5:06.93 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krypa Oliwia | K | 107414600047 | 100m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 50m motylkowy (28) | 12 / 1 5 / 2 3 / 8 3 / 1 8 / 4 | 1:04.92 35.52 1:15.47 2:41.06 32.21 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krysa Agata | K | S00109100138 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) | 12 / 8 13 / 6 7 / 4 6 / 2 5 / 8 | 30.22 1:06.21 39.00 1:24.37 2:59.43 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kryś Jarosław | M | 100116700748 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) | 13 / 2 15 / 5 10 / 3 9 / 7 4 / 2 8 / 4 | 26.01 56.42 27.97 1:00.77 2:12.51 1:02.59 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krzykała Emil | M | 100303700126 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 4 / 8 5 / 4 4 / 2 3 / 8 6 / 6 9 / 5 8 / 5 | 24.19 52.23 1:52.99 4:01.76 26.40 1:00.27 1:02.64 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krzysztofowicz Maciej | M | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) | 10 / 1 5 / 6 5 / 6 | 25.30 27.74 59.52 | __________________ __________________ __________________ |
||||
Krzywania Oskar | M | 100605700262 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) 400m zmienny (14) | 18 / 1 9 / 3 6 / 5 12 / 2 5 / 5 | 2:08.86 4:23.41 2:25.94 1:09.96 4:56.00 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Krzyżaniak Krystian | M | 100309700194 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 10 / 6 7 / 8 6 / 8 11 / 6 8 / 6 | 34.09 1:12.35 2:32.90 1:06.93 2:19.74 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Králová Natália | K | SVK12224 | 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 50m grzbietowy (21) 200m grzbietowy (30) 200m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 8 / 2 4 / 1 7 / 6 4 / 7 4 / 2 5 / 3 | 5:07.01 NT 37.65 2:43.06 NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Król Wiktoria | K | 103606600070 | 200m grzbietowy (30) 50m motylkowy (28) 200m zmienny (9) | 4 / 6 7 / 7 5 / 2 | 2:32.05 32.07 2:28.86 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Królik Paweł | M | 100309700220 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 5 / 1 7 / 1 22 / 2 3 / 8 5 / 2 | 24.32 53.51 NT 25.59 57.28 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Książnicki Dawid | M | 100508700141 | 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (10) | 8 / 8 8 / 5 6 / 3 7 / 8 | 30.73 32.39 2:31.17 2:19.29 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kubkowski Bartłomiej | M | 100213700372 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 400m zmienny (14) | 5 / 6 2 / 5 2 / 4 10 / 1 5 / 2 1 / 2 | 1:53.54 3:56.30 15:33.24 NT 2:16.39 4:15.34 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kuczak Adam SWR | M | 100304700266 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 400m zmienny (14) | 18 / 6 16 / 3 3 / 1 4 / 5 3 / 4 3 / 6 | 58.27 2:04.69 27.22 57.99 2:04.44 4:40.19 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kudła Łukasz | M | 100611700225 | 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 13 / 5 4 / 5 6 / 4 7 / 2 | 2:00.47 25.61 57.83 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kulisiewicz Adrianna | K | 103606600072 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 200m klasyczny (17) | 10 / 5 7 / 3 4 / 8 | 2:21.87 4:55.02 2:51.34 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Kurleto Piotr | M | 200m dowolny (25) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 7 / 1 4 / 2 3 / 6 3 / 6 2 / 7 2 / 6 | 1:55.30 29.51 25.39 55.77 57.63 2:04.07 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Kuropatwa Weronika | K | 102510600110 | 400m dowolny (11) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) | 6 / 1 3 / 1 3 / 4 3 / 7 | 4:48.10 30.99 1:05.17 2:24.78 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kurucová Adriána | K | SVK11311 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) 100m motylkowy (19) | 13 / 5 9 / 6 7 / 2 7 / 3 4 / 1 11 / 5 | 30.52 2:20.19 4:55.54 1:19.51 NT 1:22.36 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kurzeja Jakub | M | 101406700056 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) | 21 / 4 21 / 5 12 / 3 | 29.28 2:18.69 4:50.48 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Kusion Weronika | K | 101506600010 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 100m motylkowy (19) | 8 / 1 6 / 6 3 / 1 7 / 2 | 2:18.38 4:43.52 9:47.10 1:08.35 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kusiński Aleksy | M | 100605700256 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (33) | 15 / 3 18 / 7 20 / 8 8 / 4 8 / 6 11 / 5 | 26.46 58.52 2:14.23 29.43 1:04.99 1:06.37 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kusto Rafał | M | 102101700030 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) | 1 / 1 1 / 1 1 / 2 | 28.19 1:00.74 2:08.64 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Kusto Robert | M | 102101700031 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) | 1 / 2 1 / 7 1 / 7 | 28.07 59.71 2:11.30 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Kwapisz Arkadiusz | M | 101101700038 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 12 / 7 15 / 3 16 / 8 13 / 2 6 / 1 7 / 5 5 / 6 | 25.71 56.45 2:05.71 NT 28.68 1:02.35 2:15.82 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kwiatkowski Paweł | M | 100309700204 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 16 / 7 21 / 1 11 / 2 17 / 6 14 / 2 | 26.87 1:01.26 29.25 NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kącka Natalia | K | 100611600221 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 8 / 2 8 / 8 3 / 3 4 / 6 | 28.09 1:01.45 28.84 1:05.31 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kędzia Wiktor SSz | M | 100116700938 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 4 / 5 4 / 4 2 / 1 | 27.45 57.69 2:03.08 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Kępa Kacper | M | 100914700308 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 6 / 8 8 / 4 5 / 4 7 / 1 8 / 8 | 53.27 1:55.49 4:06.74 26.94 59.80 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kłaput Bartosz | M | 103606700158 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) | 17 / 6 12 / 3 18 / 6 9 / 4 | 27.02 55.27 2:07.49 4:22.43 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Kłos Grzegorz | M | 100611700234 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m klasyczny (27) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 4 / 5 4 / 6 2 / 4 1 / 3 1 / 6 | 51.57 1:52.73 1:01.22 55.26 2:00.38 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Latusek Szymon SO | M | 200m klasyczny (18) 200m zmienny (10) | 7 / 8 9 / 7 | 2:43.47 2:26.09 | __________________ __________________ |
||||
Lechowicz Filip | M | 101606200047 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 200m grzbietowy (31) 400m zmienny (14) | 9 / 6 7 / 6 4 / 3 3 / 4 4 / 5 2 / 3 | 53.96 1:55.24 4:03.23 15:57.94 2:10.56 4:28.38 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Leszczyńska Klaudia Julia SK | K | 101006600244 | 100m dowolny (1) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (9) | 7 / 8 4 / 5 4 / 1 | 1:00.57 2:44.52 2:26.43 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Lewandowska Natalia SO | K | 103111100071 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 4 / 8 6 / 2 4 / 4 4 / 6 4 / 6 | 2:08.55 4:44.88 1:04.96 1:07.38 2:25.55 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Lewandowski Jakub SO | M | 01006700282 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 200m motylkowy (6) 400m zmienny (14) | 20 / 1 11 / 6 7 / 5 6 / 2 | 2:14.03 4:38.28 2:55.51 5:21.33 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Lewicki Aleksander | M | 100914700327 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m zmienny (33) | 17 / 7 18 / 5 19 / 4 12 / 8 | 27.08 58.22 2:08.98 1:11.05 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Lipiński Szymon SOL | M | 100213700260 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) | 9 / 2 8 / 7 10 / 6 9 / 7 | 25.03 53.76 1:57.55 27.63 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Lis Paweł | M | 100414700231 | 100m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 12 / 4 10 / 2 8 / 6 10 / 1 13 / 2 10 / 7 | 55.24 34.91 1:16.71 28.12 1:04.93 1:05.75 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Litwa Krzysztof | M | 101606200040 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 5 / 3 3 / 8 3 / 3 5 / 3 2 / 4 1 / 2 | 24.28 51.31 1:51.00 57.25 56.15 2:00.84 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Litwin Andrea | K | 103606600232 | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 100m klasyczny (26) 50m motylkowy (28) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 9 / 7 7 / 6 4 / 3 4 / 1 4 / 3 3 / 7 | 1:02.20 2:13.99 1:16.07 30.05 2:25.31 5:13.72 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Machnik Mikołaj | M | 100611700247 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 50m motylkowy (29) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 1 / 6 1 / 3 1 / 5 7 / 8 4 / 1 11 / 1 | 27.91 59.33 2:07.54 26.99 59.98 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Maciaszek Rafał | M | 100308700116 | 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (18) | 11 / 6 8 / 2 | 37.30 2:51.39 | __________________ __________________ |
|||
Madžo Filip | M | SVK12074 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (12) 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (18) | 19 / 5 12 / 6 9 / 4 6 / 7 | 27.54 4:50.93 33.20 2:32.02 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Maj Jakub | M | 102111700097 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 17 / 8 17 / 4 13 / 5 12 / 3 | 58.08 2:05.87 1:04.31 1:08.45 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Majchrzak Kacper | M | 100115700395 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 1 / 5 1 / 4 1 / 4 14 / 2 1 / 3 1 / 6 14 / 7 12 / 4 | 21.72 46.97 1:42.76 NT 23.94 52.55 NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Majda Adam | M | 100906700060 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 15 / 1 19 / 3 10 / 7 12 / 8 12 / 4 | 26.60 2:10.06 28.06 1:03.70 1:07.68 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Majerski Jakub | M | 103606700160 | 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 100m motylkowy (20) | 12 / 1 5 / 3 5 / 5 5 / 3 6 / 8 | 55.38 27.73 59.24 2:15.50 58.31 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Majewski Wojciech | M | 101608700021 | 100m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 50m motylkowy (29) | 14 / 6 7 / 7 6 / 2 8 / 6 | 56.03 31.79 1:09.52 27.06 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Major Daniel SO | M | 101006700254 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (25) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 23 / 3 18 / 2 8 / 3 4 / 4 | NT 2:08.10 59.22 2:10.05 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Majszutowicz PAULINA SSz | K | 100116600907 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) | 1 / 1 1 / 6 1 / 3 | 32.65 1:09.63 2:28.60 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Malec Mikołaj | M | 100508700250 | 50m grzbietowy (22) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 200m zmienny (10) | 6 / 4 10 / 5 4 / 8 6 / 8 | 28.07 1:01.25 2:14.16 2:16.39 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Malinowska Ada | K | 103606100087 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 10 / 2 12 / 6 6 / 8 7 / 8 | 28.90 1:04.70 30.94 1:08.55 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Malinowska Zuzanna SWR | K | 100601600348 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) | 9 / 6 9 / 1 6 / 3 4 / 2 | 28.48 1:02.30 2:11.64 4:37.95 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Mandziuk Magdalena | K | 100903600044 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m grzbietowy (21) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) | 13 / 3 14 / 5 7 / 7 8 / 4 7 / 5 | 30.56 1:09.29 NT NT 1:29.31 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Marczuk Szymon SL | M | 103103700017 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (29) 100m zmienny (33) 400m zmienny (14) | 6 / 5 5 / 1 6 / 3 4 / 2 3 / 3 6 / 5 4 / 8 | 24.37 52.57 28.26 58.15 25.36 1:01.15 4:50.03 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Mayerberg Kacper SO | M | 101006700216 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 200m motylkowy (6) 400m zmienny (14) | 17 / 1 7 / 7 4 / 7 3 / 1 | 2:06.39 4:15.77 2:12.99 4:44.34 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Mazur Bartosz | M | 103606700221 | 50m grzbietowy (22) 100m motylkowy (20) 200m zmienny (10) | 9 / 2 14 / 2 11 / 3 | 33.13 1:07.33 2:34.42 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Mazur Dominik SO | M | 101006700236 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (12) | 14 / 7 6 / 3 | 26.33 4:10.08 | __________________ __________________ |
|||
Mazurkiewicz Zuzanna | K | 100914600318 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) | 14 / 4 14 / 2 11 / 3 8 / 7 | 32.15 1:10.46 2:32.15 5:14.99 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Małyska Bartosz SL | M | 101003200141 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 12 / 6 8 / 5 3 / 7 2 / 3 | 55.33 1:55.73 4:00.54 15:41.67 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Mendyk Adrianna | K | 103014600113 | 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 3 / 4 1 / 8 1 / 7 | 1:05.75 2:19.31 4:55.35 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Michalczyk Andrzej SO | M | 101006200188 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (29) 100m zmienny (33) | 3 / 7 4 / 3 4 / 2 2 / 2 | 23.55 29.45 25.72 57.55 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Michalczyk Urszula | K | 101606100048 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) | 2 / 4 2 / 4 2 / 3 | 32.89 1:11.02 2:33.18 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Michalski Wojciech | M | 102211700090 | 100m dowolny (2) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 200m klasyczny (18) | 19 / 6 9 / 6 8 / 7 | 58.93 4:23.41 17:08.50 2:52.47 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Michałowski Tomasz SO | M | 101006700288 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 200m zmienny (10) | 7 / 8 7 / 2 5 / 7 10 / 3 | 29.38 1:03.22 2:17.40 2:28.75 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Miciul Michał ZG | M | 100304700217 | 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 100m motylkowy (20) | 12 / 8 3 / 3 3 / 1 2 / 7 4 / 5 | 55.41 26.97 57.52 2:02.56 56.25 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Mielczarek Sandra | K | 100414600227 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m zmienny (9) | 4 / 8 6 / 5 7 / 3 4 / 5 5 / 5 5 / 5 | 27.23 59.55 2:13.82 29.59 1:05.78 2:27.60 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Mielniczuk Bartosz | M | 105214700306 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (29) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 18 / 3 16 / 1 19 / 2 10 / 8 9 / 8 12 / 8 15 / 5 12 / 5 | 27.23 57.28 2:10.35 NT 33.56 31.83 NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Migdał Maria | K | 102510600093 | 100m dowolny (1) 100m grzbietowy (7) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 9 / 8 5 / 2 5 / 5 8 / 1 | 1:02.32 1:10.44 30.17 1:10.57 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Mikołajczyk Michał | M | 104815700091 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) | 7 / 7 10 / 4 8 / 5 7 / 6 1 / 8 2 / 7 4 / 7 2 / 8 | 24.59 54.33 4:18.48 29.16 28.56 1:02.86 2:23.99 57.94 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł. | M | 100505700079 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) | 22 / 1 22 / 2 23 / 3 13 / 8 | NT 1:03.53 NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Mikus Katarzyna | K | 102711600122 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (3) 100m motylkowy (19) 200m zmienny (9) | 13 / 8 6 / 7 9 / 8 7 / 1 | 31.31 37.36 1:14.49 2:38.96 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Miodek Karolina | K | 102510600092 | 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 3 / 8 4 / 3 4 / 2 6 / 4 | 29.30 1:05.30 1:07.46 2:29.48 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Misiarz Adrian SK | M | S01703200004 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (18) | 13 / 5 4 / 5 3 / 3 | 25.83 29.45 2:19.43 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Misiejuk Aldona SO | K | 101006600255 | 50m klasyczny (3) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) | 7 / 5 10 / 5 4 / 3 | 39.03 1:16.04 2:57.56 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Mitak Krystian | M | 100116700925 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) | 8 / 1 11 / 8 15 / 7 | 24.87 55.20 2:04.15 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Mitrus Paweł | M | 106414700102 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 12 / 2 13 / 7 4 / 2 6 / 5 5 / 2 8 / 2 5 / 4 | 55.37 2:00.72 27.58 1:00.32 26.06 59.32 1:00.11 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Miłek Marcelina | K | 103606600075 | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 200m motylkowy (5) | 12 / 7 10 / 1 3 / 6 | 1:04.85 2:24.90 2:38.05 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Morawski Krzysztof | M | 100304700359 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 3 / 4 1 / 1 1 / 5 3 / 3 4 / 3 3 / 8 | 26.81 53.89 1:55.92 58.71 2:09.19 4:44.99 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Moryl Wojciech SO | M | 100207700206 | 400m dowolny (12) 200m grzbietowy (31) 200m motylkowy (6) 400m zmienny (14) | 11 / 2 6 / 4 6 / 4 5 / 8 | 4:40.73 2:31.94 2:23.30 5:07.37 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Moskała Michał | M | 101511700053 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) | 18 / 1 18 / 8 7 / 4 6 / 5 | 27.35 58.63 31.44 1:08.87 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Mościcki Jakub SOL | M | 100213600261 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 50m motylkowy (29) | 7 / 8 4 / 2 3 / 6 3 / 8 3 / 2 14 / 6 | 1:55.43 4:04.66 26.97 57.64 2:06.02 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Mruk Aleksandra | K | 101101600048 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) | 12 / 6 13 / 1 10 / 8 9 / 5 6 / 8 7 / 3 | 30.00 1:07.16 2:26.00 NT 38.68 1:35.72 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Mrzygłód Michał | M | 102211700097 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (20) | 18 / 6 20 / 2 9 / 1 15 / 5 | 27.25 59.97 1:12.95 1:08.05 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Muc Filip | M | 102711700164 | 100m dowolny (2) 100m motylkowy (20) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 20 / 1 15 / 1 8 / 4 5 / 6 | 1:00.16 1:08.56 2:19.35 4:57.18 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Muszyńska Majka | K | 101101600034 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) | 13 / 4 13 / 7 11 / 8 5 / 2 5 / 8 4 / 2 | 30.27 1:07.11 NT 32.38 1:10.87 2:42.06 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Młynarczyk Karol | M | 105114700230 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 6 / 3 3 / 4 2 / 2 1 / 7 2 / 3 2 / 5 2 / 5 | 24.41 50.80 1:49.31 3:50.76 25.97 55.02 2:00.15 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Młynarczyk Piotr | M | 100116700931 | 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 50m motylkowy (29) | 4 / 7 5 / 1 7 / 6 | 1:06.41 2:29.95 26.87 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Nachyła Jakub | M | 102211700098 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 20 / 4 20 / 8 15 / 4 7 / 8 | 28.29 1:00.36 1:07.75 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Niedziałek Dominik SL | M | 101003200129 | 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 5 / 3 2 / 6 2 / 4 1 / 7 3 / 2 2 / 2 | 1:53.42 26.09 54.73 1:57.60 2:07.42 4:30.46 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Niedźwiedzka Małgorzata | K | 100611600293 | 100m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m zmienny (32) | 4 / 5 2 / 2 2 / 4 | 58.46 33.14 1:04.29 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Niemiec Aleksandra | K | 100611600295 | 200m dowolny (24) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 100m zmienny (32) | 8 / 2 3 / 7 2 / 8 9 / 5 | 2:17.90 1:04.81 2:33.46 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Nita Daria | K | 100306600104 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 100m zmienny (32) | 3 / 8 4 / 3 2 / 8 5 / 4 | 26.95 2:06.88 4:28.74 1:08.22 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Nocoń Dominika | K | 104711600040 | 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 6 / 3 9 / 1 6 / 8 6 / 1 4 / 2 | 30.69 1:14.24 1:10.65 2:32.79 5:26.48 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Nogaj Paulina SWR | K | 103014600090 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 2 / 3 1 / 1 1 / 2 1 / 6 1 / 5 1 / 8 1 / 7 1 / 6 | 26.04 55.67 2:01.72 26.94 59.06 2:22.89 1:04.03 2:16.92 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Norek Mateusz | M | 102211700094 | 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (18) 100m motylkowy (20) 200m zmienny (10) | 10 / 4 7 / 2 16 / 4 10 / 8 | 33.59 2:37.39 1:08.76 2:31.20 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Nowak Jan | M | 101506700017 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 21 / 6 19 / 7 11 / 3 | 1:00.80 2:11.74 4:37.98 18:12.36 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Nowak Kacper SO | M | 100115700308 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (10) | 5 / 1 5 / 4 4 / 3 6 / 7 | 30.52 1:06.79 2:23.06 2:15.80 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Nowak Marta SO | K | 50m klasyczny (3) 200m klasyczny (17) | 3 / 5 2 / 6 | 33.67 2:35.51 | __________________ __________________ |
||||
Nowak Martyna | K | 100611600255 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 100m zmienny (32) | 2 / 6 4 / 5 4 / 4 7 / 6 | 33.12 1:15.93 2:43.16 1:11.87 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Nowak Zuzanna SO | K | 101006600289 | 800m dowolny (34) 200m motylkowy (5) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 4 / 6 4 / 5 7 / 7 4 / 7 | 10:24.33 2:55.62 2:38.36 5:27.84 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Nowotny Dawid | M | 104711700038 | 100m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 17 / 6 7 / 1 6 / 7 7 / 3 9 / 3 10 / 7 | 57.89 32.00 1:10.03 2:35.15 27.45 1:01.66 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Ochał Maja | K | 103606600098 | 100m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) | 13 / 2 6 / 2 5 / 1 5 / 1 | 1:07.02 36.83 1:20.12 2:54.64 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Olejarka Anna | K | 102808600001 | 100m klasyczny (26) | 7 / 4 | 1:28.71 | __________________ | |||
Olejnik Aleksander | M | 100116700926 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) | 6 / 6 10 / 1 3 / 2 2 / 8 5 / 5 8 / 1 | 24.44 54.76 29.20 1:03.17 2:27.15 1:03.22 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Oller Krzysztof SOL | M | 100213700237 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 200m grzbietowy (31) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) | 12 / 5 13 / 7 4 / 2 6 / 6 1 / 1 10 / 4 | 1:59.68 NT NT 2:12.60 58.02 2:02.12 1:04.83 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Orczykowska Wioletta SK | K | 103206100001 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) | 3 / 6 2 / 4 1 / 4 | 26.71 56.05 1:58.29 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Orzechowski Michał SO | M | 101006200201 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (12) 50m klasyczny (4) 100m motylkowy (20) | 22 / 5 11 / 1 12 / 8 16 / 5 | NT 4:43.24 NT 1:09.15 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Orłowska Zuzanna | K | 100305600150 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) | 10 / 3 7 / 6 7 / 1 8 / 2 3 / 5 | 2:23.27 4:55.26 32.13 1:10.20 2:33.93 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Osiniak Ewa SL | K | 103103600016 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) | 5 / 5 6 / 2 3 / 6 4 / 3 3 / 2 | 27.27 59.80 2:06.11 4:36.28 9:42.19 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Osmólski Hubert | M | 100309700205 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (29) | 21 / 2 10 / 4 10 / 4 12 / 7 13 / 7 | 31.01 35.05 1:15.73 NT 35.57 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Ostrowska Kamila | K | 102711600259 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 5 / 8 4 / 6 4 / 7 2 / 3 | 32.50 1:08.86 2:26.36 5:03.50 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Owerko Julia | K | 107614600016 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) | 14 / 7 7 / 8 7 / 7 | NT NT NT | __________________ __________________ __________________ |
|||
Ożóg Paulina Sms Aleksandrów Ł | K | 100505600126 | 100m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) | 3 / 1 1 / 6 2 / 1 | 1:07.17 32.49 1:13.63 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Pachowski Adrian | M | 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 22 / 6 5 / 5 2 / 8 2 / 8 3 / 8 3 / 1 5 / 6 | NT 27.67 25.11 55.30 2:09.99 58.87 2:13.17 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Paczyński Oliwier | M | 103103700018 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) | 3 / 3 3 / 6 4 / 4 5 / 5 | 29.15 1:03.96 2:22.53 1:00.15 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pająk Bartosz | M | 100414700219 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 100m zmienny (33) | 15 / 5 16 / 2 15 / 4 8 / 6 10 / 2 | 26.45 57.24 2:02.86 4:19.39 16:54.26 1:05.22 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pająk Jakub | M | 103606700213 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 400m dowolny (12) | 18 / 7 17 / 7 10 / 8 | 27.29 58.03 4:33.00 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Pająk Mikołaj | M | 102706700048 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (29) | 15 / 2 14 / 1 10 / 1 11 / 2 12 / 6 | 26.57 NT NT 37.95 30.85 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pakuła Alicja | K | 105114600319 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 100m zmienny (32) | 8 / 5 9 / 4 7 / 2 7 / 5 7 / 5 8 / 4 | 27.99 1:01.48 2:14.00 36.39 1:17.93 1:13.32 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Palmi-Kukiełko Mieszko | M | 100601700364 | 100m dowolny (2) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 7 / 7 3 / 1 4 / 1 3 / 4 3 / 3 2 / 1 | 53.49 25.56 56.80 58.02 2:06.29 4:33.80 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Paszko Mikołaj | M | 103606700216 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 12 / 2 9 / 8 7 / 1 6 / 4 | NT 1:04.62 2:19.07 5:08.99 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pawelska Dominika | K | 102906600011 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (3) 100m motylkowy (19) 200m zmienny (9) | 13 / 2 5 / 5 11 / 8 7 / 2 | 30.63 35.20 NT 2:37.34 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pawełek Paweł | M | 100914700309 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 10 / 2 9 / 3 4 / 8 9 / 6 10 / 4 | 54.65 1:56.47 4:06.26 27.49 1:01.19 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pawłowska Barbara | K | 101605600126 | 50m dowolny (15) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) | 14 / 6 4 / 8 3 / 5 8 / 6 7 / 1 3 / 4 | NT 4:39.34 9:37.98 32.38 1:08.46 2:33.49 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pawłowska Julia SO | K | 101006600275 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (9) | 6 / 1 6 / 5 5 / 6 8 / 7 | 38.36 1:22.63 2:52.21 2:54.41 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pawłowski Bogdan | M | 100308700101 | 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 11 / 3 8 / 1 7 / 6 5 / 7 | 1:02.15 NT 2:18.12 5:01.66 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pawłowski Eryk | M | 101711700340 | 100m dowolny (2) 400m dowolny (12) 100m grzbietowy (8) | 22 / 1 13 / 4 9 / 7 | 1:05.06 5:12.87 1:11.04 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Pawłowski Maksymilian | M | 100914700306 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) | 12 / 1 14 / 3 14 / 7 8 / 3 | 25.74 55.93 2:02.55 29.56 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pałka Aleksandra SO | K | 101006600284 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (9) | 7 / 1 6 / 7 6 / 6 8 / 1 | 41.22 1:27.34 3:09.40 3:02.60 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Peciak Katarzyna | K | 103506600028 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 7 / 5 6 / 4 4 / 3 4 / 7 | 27.71 59.44 29.72 1:05.44 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Peda Paulina | K | 100611600257 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) | 2 / 3 1 / 7 2 / 5 2 / 6 2 / 1 | 29.13 1:01.71 28.11 1:02.65 1:05.07 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Perkowski Wiktor SOL | M | 100213700441 | 100m dowolny (2) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 11 / 4 13 / 8 3 / 7 3 / 7 4 / 8 4 / 3 6 / 1 | 54.77 NT 27.17 25.51 56.84 59.60 2:16.22 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Perzankowski maciej | M | 100305700133 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 20 / 3 11 / 1 13 / 3 5 / 8 | 28.36 29.79 1:04.41 2:23.18 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Petryka Nikola | K | 100601600340 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 1 / 2 1 / 6 2 / 1 1 / 2 2 / 7 | 25.29 55.28 2:04.06 27.29 1:03.18 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Piechota Karolina | K | 101605600133 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) | 5 / 5 2 / 3 1 / 1 | 2:08.85 4:24.04 9:00.19 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Piechota Paulina | K | 101605600139 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 200m motylkowy (5) | 1 / 6 1 / 4 1 / 5 1 / 4 | 2:01.59 4:08.44 8:30.63 2:14.92 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Piekut Zofia SWwa | K | 100914600333 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m zmienny (32) | 14 / 2 11 / 4 4 / 3 6 / 3 | NT 1:03.11 34.31 1:09.85 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pieśniak Jakub | M | 100611700288 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (4) 100m motylkowy (20) | 2 / 5 2 / 5 6 / 2 12 / 6 3 / 1 | 22.80 50.36 28.62 NT 55.86 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Piotrowicz Maja ZG | K | 10141260046 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 100m zmienny (32) | 6 / 5 5 / 3 4 / 4 3 / 7 3 / 3 5 / 2 | 32.61 1:09.88 2:27.73 34.11 1:14.11 1:09.18 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Piotrowski Kacper | M | 100601700334 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 100m zmienny (33) | 6 / 8 6 / 6 5 / 4 4 / 6 5 / 8 | 24.52 53.15 1:53.27 4:03.94 17:43.71 1:00.80 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pisarczyk Amelia SR | K | 101311500539 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) | 2 / 8 4 / 6 1 / 8 1 / 1 3 / 6 | 26.45 58.51 27.91 1:02.23 1:06.36 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pisarek Justyna SO | K | 101006600220 | 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 3 / 1 3 / 4 5 / 6 3 / 6 | 29.20 1:03.67 1:08.91 2:24.18 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Piskorz Aleksandra | K | 101711600276 | 50m klasyczny (3) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 3 / 4 2 / 5 4 / 4 3 / 3 | 33.62 2:33.11 2:25.15 5:10.42 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Piszczorowicz Bartosz | M | 105114700327 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 1 / 8 1 / 3 1 / 7 2 / 7 2 / 5 4 / 4 | 22.63 48.94 1:47.82 3:57.70 24.59 56.10 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Piwowarski Konrad SOL | M | 100213700374 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 3 / 6 11 / 5 2 / 3 2 / 2 2 / 7 | 23.51 54.77 24.69 54.85 2:05.08 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Piłkowski Patryk SWwa | M | 100914700329 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 5 / 7 15 / 8 3 / 2 5 / 4 4 / 6 | 24.31 56.83 27.04 58.97 2:12.41 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Plauszta Arnold | M | 100109200123 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) | 13 / 6 15 / 2 12 / 8 14 / 3 7 / 3 | 25.95 56.58 2:00.29 NT 29.15 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pluta Emilia | K | 104311600061 | 100m dowolny (1) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 100m klasyczny (26) 100m motylkowy (19) 400m zmienny (13) | 10 / 1 3 / 8 2 / 2 6 / 8 9 / 7 3 / 1 | 1:02.94 4:35.71 9:22.06 1:28.47 1:12.21 5:15.13 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pniak Bartosz | M | 103606700079 | 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (10) | 11 / 5 8 / 6 11 / 4 | 36.24 2:50.89 2:32.25 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Pogorzelska Inez | K | 107614100017 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 50m motylkowy (28) | 3 / 5 4 / 1 3 / 7 2 / 7 4 / 7 3 / 6 | 26.65 59.02 2:06.57 4:27.89 NT 28.91 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pogorzelska Laura | K | 103606600099 | 400m dowolny (11) 50m klasyczny (3) | 8 / 3 7 / 3 | 5:05.82 39.53 | __________________ __________________ |
|||
Polanska Aleksandra | K | 107614100002 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 100m grzbietowy (7) | 3 / 4 2 / 1 1 / 1 1 / 1 1 / 2 3 / 6 | 26.54 56.92 2:02.06 4:18.21 8:57.30 1:06.08 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Polewka Tomasz | M | 100611700224 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 1 / 2 3 / 7 4 / 5 1 / 4 1 / 5 1 / 1 | 21.98 51.29 1:52.68 22.96 50.70 1:57.77 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Popis EMIL SSz | M | 100116700903 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 6 / 3 3 / 3 2 / 1 | 1:54.06 3:59.67 15:49.22 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Poprawa Michał | M | 100611700258 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 200m zmienny (10) | 2 / 1 2 / 2 1 / 3 1 / 4 2 / 3 | 1:50.30 3:57.70 51.94 1:55.29 2:03.97 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Popławska Apolonia | K | 100315600288 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 6 / 3 5 / 6 5 / 3 8 / 2 7 / 8 | 36.54 1:19.88 2:51.92 1:18.28 2:42.13 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Popłonyk Jakub | M | 100414700225 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m grzbietowy (8) | 21 / 7 23 / 5 21 / 7 10 / 5 | 31.38 1:06.50 2:25.14 1:15.96 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Potocká Tamara | K | SVK12226 | 400m dowolny (11) 50m grzbietowy (21) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 100m zmienny (32) | 6 / 4 5 / 7 3 / 4 2 / 2 3 / 7 3 / 5 | 4:41.89 32.42 28.62 1:03.06 2:42.30 1:05.95 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Potocká Tatiana | K | SVK12083 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 3 / 3 4 / 2 4 / 1 2 / 1 2 / 7 5 / 2 | 26.68 58.77 2:08.45 4:28.50 28.37 1:05.99 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Połeć Jakub | M | 101406700071 | 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 13 / 1 16 / 2 7 / 3 | NT 1:19.72 3:07.95 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Prochownik Martyna SO | K | 101006600273 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 400m zmienny (13) | 9 / 5 7 / 7 4 / 3 4 / 8 | 2:19.75 4:57.63 10:09.04 5:58.58 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Prochownik Olimpia SL | K | 101006600239 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 2 / 3 3 / 6 2 / 2 5 / 5 4 / 8 | 32.91 1:14.20 2:35.70 1:08.81 2:27.12 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Prokop Bartosz | M | 104711700054 | 1500m dowolny (23) | 18:11.98 | __________________ | ||||
Prus Mateusz | M | 100315700218 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 13 / 6 12 / 4 7 / 2 3 / 8 | 55.62 1:59.57 4:14.73 16:48.02 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Przybysz Olga | K | 100315600202 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 5 / 4 3 / 5 2 / 8 6 / 5 5 / 1 | 35.16 1:14.10 2:37.96 1:09.81 2:29.00 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Przybyła Kacper | M | 100315700343 | 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (33) | 6 / 5 10 / 7 4 / 3 7 / 4 | 52.80 NT 58.00 1:01.54 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Przygoda Julia | K | 109814600009 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (19) | 10 / 2 9 / 4 6 / 6 5 / 4 5 / 4 10 / 7 | 2:24.57 NT 36.83 1:18.31 2:51.41 1:17.93 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Przygoda Zuzanna | K | 100309600206 | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 100m zmienny (32) | 15 / 4 11 / 1 6 / 1 6 / 6 8 / 6 | NT NT 34.67 1:12.26 1:16.45 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Ptak Filip | M | 104711700035 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 16 / 3 19 / 8 19 / 5 11 / 5 15 / 6 | 26.70 59.10 2:09.92 28.77 1:08.28 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Puk Dariusz | M | 100611700229 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 2 / 3 2 / 8 8 / 8 3 / 4 1 / 1 8 / 4 | 23.12 50.74 1:56.40 25.29 54.19 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Pyrlik Paulina | K | 101006600243 | 800m dowolny (34) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) | 5 / 6 8 / 8 3 / 3 | NT 1:11.02 2:36.41 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Pytlarczyk Szymon | M | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 2 / 1 5 / 2 10 / 3 8 / 1 6 / 8 16 / 7 | 23.29 52.48 1:57.48 4:20.99 26.56 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Pętlak Tadeusz | M | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 4 / 4 4 / 5 5 / 6 15 / 4 11 / 8 7 / 6 | 29.44 1:05.08 2:28.23 NT NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Płatek Maciej SO | M | 01006700278 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 200m grzbietowy (31) 400m zmienny (14) | 21 / 2 11 / 7 6 / 3 6 / 3 | 2:22.09 4:41.82 2:42.30 5:15.37 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Rabiniak Zuzanna | K | 103014100076 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) | 7 / 3 7 / 5 4 / 1 3 / 2 3 / 3 | 27.73 1:00.16 34.76 1:15.27 2:39.55 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Raczkowski Krzysztof | M | 100306700109 | 50m dowolny (16) 100m grzbietowy (8) 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (18) | 16 / 5 7 / 6 10 / 5 8 / 4 | 26.68 1:03.12 33.93 2:43.72 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Radecka Anna | K | 000000000000 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m zmienny (9) | 12 / 2 13 / 8 9 / 3 6 / 7 8 / 3 8 / 5 | 30.00 1:08.45 2:19.91 30.77 1:09.25 2:42.53 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Radziszewski Krzysztof | M | 100414700230 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (29) 100m zmienny (33) | 8 / 7 14 / 4 2 / 1 4 / 6 11 / 3 7 / 3 | 24.85 55.79 26.44 58.14 28.81 1:01.70 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Rajca Olivia | K | 101605600122 | 200m dowolny (24) 800m dowolny (34) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 9 / 7 3 / 4 7 / 4 2 / 6 7 / 4 2 / 7 | 2:20.65 9:35.30 1:07.78 2:27.61 2:33.27 5:06.71 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Rajca Wiktor | M | 101605700123 | 200m dowolny (25) 200m grzbietowy (31) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 22 / 5 5 / 8 12 / 4 4 / 1 7 / 7 4 / 2 | NT 2:20.15 1:02.76 2:13.79 2:19.03 4:47.65 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Raszczuk Zofia | K | 101101600030 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 8 / 8 8 / 6 2 / 7 2 / 7 4 / 5 2 / 6 5 / 8 | 2:18.70 5:06.01 29.68 1:03.90 2:29.56 28.22 1:07.23 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Redner Sandra SL | K | 101003600213 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) | 9 / 3 9 / 6 5 / 6 2 / 3 2 / 4 1 / 3 | 28.42 1:02.06 2:09.38 28.19 1:02.54 2:18.00 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Reindl Robin | K | SVK11782 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 800m dowolny (34) 50m grzbietowy (21) 50m motylkowy (28) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 4 / 4 5 / 8 2 / 5 4 / 3 3 / 5 2 / 2 2 / 3 | 26.98 59.41 9:19.72 31.31 28.79 1:04.95 2:20.76 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Reks Aleksandra | K | 100116601033 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 100m grzbietowy (7) 100m zmienny (32) | 5 / 4 3 / 8 2 / 6 3 / 5 4 / 8 | 27.25 2:06.62 4:26.56 1:05.42 1:08.12 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Rogowska Angelika SK | K | 103606100015 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) | 4 / 6 3 / 7 3 / 5 | 31.34 1:06.95 2:21.81 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Rogowska Katarzyna | K | 100116601029 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m motylkowy (28) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 2 / 5 2 / 5 1 / 1 1 / 2 2 / 4 | 26.00 56.30 27.84 1:03.77 2:19.75 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Rogulin Bogdan SO | M | 101006700274 | 50m klasyczny (4) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 12 / 5 9 / 8 5 / 1 | NT 2:27.27 5:06.78 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Roguski Bartłomiej | M | 100114700091 | 200m dowolny (25) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) | 23 / 7 1 / 3 1 / 5 1 / 6 | NT 27.62 59.23 2:08.37 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Rokita Aleksander SK | M | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) | 16 / 1 6 / 5 5 / 7 | 26.87 30.84 1:07.77 | __________________ __________________ __________________ |
||||
Romanowska P. | K | 100505600138 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (24) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) | 11 / 8 12 / 4 3 / 4 2 / 8 | 29.77 NT 29.97 1:04.16 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Romanowski Kamil | M | 100611700291 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) | 4 / 6 3 / 7 3 / 2 3 / 2 | 29.46 1:04.12 2:20.01 58.76 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Ruciński Wiktor | M | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) | 14 / 6 16 / 5 9 / 3 | 26.29 56.95 31.89 | __________________ __________________ __________________ |
||||
Rugała Anna SK | K | 101006600205 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m motylkowy (19) | 11 / 3 11 / 8 4 / 2 9 / 5 | 29.38 1:04.48 34.67 1:11.14 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Rutkowska Agnieszka | K | 100710600126 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 400m dowolny (11) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) | 5 / 6 5 / 4 5 / 1 1 / 8 1 / 7 1 / 2 11 / 2 5 / 1 | 27.37 59.11 4:41.71 32.67 1:10.43 2:29.86 NT 1:09.23 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Rybak Konrad SOL | M | 104914700061 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 7 / 2 4 / 8 7 / 2 5 / 6 | 24.58 52.20 1:55.25 4:07.39 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Rygałło Mikołaj | M | 100401200037 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (29) 100m zmienny (33) | 21 / 1 23 / 6 21 / 1 10 / 2 10 / 7 13 / 2 13 / 7 | 31.95 1:12.58 2:39.34 42.76 1:23.77 34.55 1:22.43 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Rygiel Julia | K | 102708600002 | 200m grzbietowy (30) 100m klasyczny (26) | 5 / 5 6 / 3 | NT 1:23.77 | __________________ __________________ |
|||
Rzońca Patrycja SWR | K | 100601600365 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) | 2 / 6 2 / 6 3 / 3 6 / 4 | 26.09 56.40 2:05.89 30.59 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Rój Jakub | M | 100116700734 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 13 / 8 16 / 4 6 / 5 7 / 4 4 / 3 | 26.09 56.90 28.25 1:01.79 2:11.71 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Rój KONRAD SSz | M | 100116700910 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 3 / 2 2 / 6 1 / 2 | 1:51.63 3:56.46 15:19.31 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Rębacz Maciej | M | 105114700231 | 200m dowolny (25) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m motylkowy (20) 200m zmienny (10) | 23 / 5 7 / 5 5 / 5 4 / 5 12 / 7 8 / 1 | NT 31.50 1:06.80 2:23.03 1:03.42 2:20.09 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sadło Marcel | M | 102711700257 | 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 11 / 5 5 / 1 9 / 5 8 / 3 | 1:02.08 2:21.22 2:22.78 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sadłowski Piotr SOL | M | 100213700445 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 2 / 7 6 / 5 2 / 6 3 / 4 7 / 7 | 50.68 1:54.01 24.70 55.33 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Samuła Wiktoria SL | K | 103103600001 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) | 4 / 1 5 / 1 5 / 6 1 / 2 1 / 2 1 / 6 | 31.46 1:10.75 NT 32.50 1:09.86 2:29.50 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sawicki Bartosz | M | 100611700290 | 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 5 / 3 4 / 6 2 / 1 7 / 5 5 / 1 | 26.04 56.54 2:06.02 1:01.56 2:13.93 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sawicki Oskar | M | 105114700171 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 15 / 7 23 / 1 22 / 4 8 / 2 9 / 3 | 26.57 NT NT 27.22 1:00.44 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Schreiber Patrick | M | 104311700049 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 20 / 2 22 / 3 21 / 4 12 / 4 11 / 7 13 / 4 14 / 1 | 28.73 1:02.26 2:17.52 4:44.66 38.14 31.91 1:07.61 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Senkowski Kacper | M | 105114700207 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) | 18 / 2 17 / 2 16 / 7 10 / 6 9 / 7 | 27.26 57.95 2:05.18 4:28.02 34.29 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Serafin Magdalena | K | 103606600101 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 800m dowolny (34) 50m grzbietowy (21) | 7 / 2 7 / 1 3 / 7 4 / 5 | 27.83 1:00.45 9:42.28 31.27 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sieczek Adrian | M | 100914700310 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 5 / 5 8 / 3 9 / 8 5 / 6 5 / 1 | 24.27 53.66 1:56.86 26.06 57.47 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sienkiewicz Kaja | K | 100414600229 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) | 10 / 7 7 / 2 6 / 2 5 / 2 7 / 6 8 / 3 | 28.90 1:00.38 2:11.93 30.42 1:08.20 1:15.77 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sieradzki Kamil | M | 101711700343 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 400m dowolny (12) 100m grzbietowy (8) 200m motylkowy (6) | 15 / 8 19 / 4 11 / 8 10 / 3 7 / 4 | 26.61 58.74 4:43.84 1:16.13 2:37.81 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sikora Adrianna SK | K | S03606100016 | 100m dowolny (1) 100m grzbietowy (7) 100m motylkowy (19) | 11 / 7 6 / 3 6 / 1 | 1:04.05 1:12.06 1:07.68 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Sikora Marta | K | 102706600032 | 50m dowolny (15) 800m dowolny (34) 50m grzbietowy (21) 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (28) | 8 / 4 5 / 2 7 / 2 2 / 7 9 / 7 | 27.99 NT NT 33.21 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sionkowski Arkadiusz | M | 100906700061 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 400m dowolny (12) 100m motylkowy (20) | 14 / 8 15 / 7 6 / 6 12 / 2 | 26.36 56.60 4:11.61 1:03.42 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sirignano Luigia | K | 101606100016 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (28) 100m zmienny (32) | 1 / 1 2 / 3 3 / 4 9 / 6 3 / 7 2 / 3 | 25.95 56.37 2:05.12 NT 29.16 1:04.47 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Skarwecka Wiktoria SO | K | 101006600272 | 50m klasyczny (3) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (9) | 8 / 3 6 / 3 8 / 6 | NT 3:04.58 2:48.28 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Skibczak Natalia | K | 105114600246 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m grzbietowy (21) 100m zmienny (32) | 9 / 1 8 / 1 5 / 1 5 / 6 7 / 1 7 / 7 | 28.71 1:01.41 2:10.34 4:40.62 NT 1:12.25 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Skorupa Monika | K | 100407600073 | 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 4 / 4 3 / 2 5 / 7 8 / 4 7 / 5 3 / 8 5 / 6 | 1:07.53 2:23.94 30.42 1:08.83 1:11.46 2:25.03 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Skudlik Marta | K | 104711600030 | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (28) | 11 / 6 9 / 2 8 / 4 8 / 7 | 1:03.69 2:20.31 5:03.00 32.92 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Skórka Julia | K | 102711600126 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) | 12 / 1 12 / 3 6 / 6 4 / 8 | 30.05 1:04.69 32.74 1:09.13 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Smeja Sławomir | M | 100611700240 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 100m zmienny (33) | 5 / 8 3 / 5 15 / 3 | 1:53.98 3:59.42 NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Smoliński Jakub | M | 109814700003 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 100m motylkowy (20) | 5 / 5 11 / 6 1 / 1 2 / 3 3 / 6 2 / 7 | 52.31 1:59.22 25.48 55.05 2:05.76 54.86 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. | M | 100505700128 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 11 / 1 8 / 4 5 / 4 4 / 3 1 / 8 | 1:59.33 4:17.68 25.94 56.32 2:03.19 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sobczyk Maciej | M | 101606200036 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 8 / 1 4 / 5 6 / 4 3 / 1 | 1:56.18 4:03.01 NT 1:00.21 2:06.72 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sobolewski Dawid | M | 100213700444 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 16 / 2 17 / 1 9 / 2 12 / 1 14 / 4 | 26.80 58.07 4:23.44 31.46 1:05.36 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sodel Dominik | M | 100611700296 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 400m zmienny (14) | 22 / 1 13 / 3 17 / 3 8 / 3 7 / 3 | NT NT NT NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Soliwoda Julia | K | 100305600134 | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) | 10 / 3 9 / 4 5 / 4 4 / 7 3 / 6 | 1:02.51 2:19.35 32.06 1:08.93 2:23.48 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sopko Samuel | M | SVK12693 | 100m dowolny (2) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 100m motylkowy (20) | 17 / 4 10 / 5 10 / 6 | 57.52 4:25.22 17:02.25 1:01.51 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sordyl Mateusz SO | M | 103411700048 | 200m dowolny (25) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 15 / 6 5 / 8 9 / 4 5 / 3 | 2:03.54 2:30.52 1:03.83 2:12.67 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sosna Tomasz | M | 103606700223 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 13 / 7 17 / 5 9 / 1 9 / 6 5 / 6 | 26.04 2:05.91 27.67 1:00.45 2:18.06 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sowa Marcin | M | 100908700193 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) | 2 / 7 1 / 8 2 / 4 | 28.91 1:00.76 2:14.33 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Spik Vanessa | K | 100407600074 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 200m klasyczny (17) | 8 / 8 8 / 2 6 / 1 4 / 1 3 / 8 5 / 7 | 28.34 1:00.88 2:12.92 4:38.72 9:54.77 2:53.97 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Spórna Weronika | K | 103606600084 | 100m dowolny (1) 100m grzbietowy (7) | 14 / 4 6 / 7 | 1:08.59 1:12.39 | __________________ __________________ |
|||
Stanek Adam SO | M | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 8 / 2 3 / 1 2 / 7 | 1:56.09 4:01.47 15:45.69 | __________________ __________________ __________________ |
||||
Stańczyk Jarema SO | M | 100207700207 | 400m dowolny (12) 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (18) | 12 / 7 10 / 7 8 / 3 | 4:56.25 34.94 2:48.37 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Stec Kacper | M | 100906700059 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) | 7 / 5 5 / 7 6 / 1 2 / 8 7 / 2 | 1:55.17 4:08.05 26.53 2:06.14 1:02.27 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Stepaniuk Sebastian | M | 100309700217 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 100m zmienny (33) | 20 / 1 23 / 4 9 / 8 10 / 6 13 / 6 | 28.95 1:06.02 35.00 1:16.89 1:17.63 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Stokowski Kacper | M | 105114700226 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 2 / 1 1 / 1 1 / 6 1 / 3 1 / 4 1 / 5 | 50.70 1:48.61 24.91 52.24 23.32 51.60 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Stolarski Marcin | M | 100115700443 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 1 / 5 1 / 4 1 / 3 9 / 2 14 / 6 3 / 8 | 27.24 58.68 2:07.61 1:00.65 NT 2:08.95 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Stoszek Szymon | M | 104311700032 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 11 / 7 13 / 3 6 / 5 3 / 2 9 / 5 10 / 1 | 55.13 2:00.61 4:09.76 16:26.24 27.40 1:02.00 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Stępak Weronika | K | 103606600102 | 100m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | 5 / 7 7 / 7 | 1:10.73 40.64 | __________________ __________________ |
|||
Stępińska Natalia | K | 100306600106 | 200m dowolny (24) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 4 / 2 4 / 5 2 / 8 | 2:07.36 2:25.30 5:08.44 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Suchan Przemysław | M | 100306700132 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) | 17 / 1 16 / 8 14 / 6 9 / 2 7 / 6 | 27.11 57.29 2:02.01 33.40 1:11.94 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Suchan Łukasz | M | 100306700131 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) | 19 / 4 19 / 1 18 / 4 12 / 2 | 27.52 59.08 2:07.27 31.16 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Suchecka Katarzyna | K | 104614600055 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) 50m motylkowy (28) | 7 / 8 9 / 3 2 / 6 2 / 3 2 / 7 4 / 6 | 27.90 1:01.97 29.31 1:03.37 2:18.98 29.72 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Suliga Jeremi | M | 104114700020 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) | 14 / 1 17 / 5 20 / 2 6 / 4 6 / 3 | 26.33 57.59 2:12.95 30.76 1:09.17 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sumara Beniamin | M | 100611700283 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 5 / 6 6 / 7 11 / 8 9 / 1 | 52.43 1:54.61 1:02.75 1:04.51 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szarek Dawid SWR | M | 100601700368 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 9 / 7 8 / 2 9 / 2 14 / 3 17 / 4 | 25.05 53.68 1:56.61 NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szałaśny Bartosz SO | M | 101006700219 | 50m grzbietowy (22) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (10) | 11 / 4 9 / 5 10 / 7 | NT NT 2:29.89 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Szczeciński Robert | M | 100914700324 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) | 5 / 6 5 / 3 5 / 2 8 / 8 | 30.42 1:06.96 2:29.34 1:03.68 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szczepaniak Paweł | M | 103606700172 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 100m zmienny (33) | 10 / 4 11 / 5 3 / 6 2 / 2 3 / 6 | 25.10 NT 29.19 1:02.77 58.72 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szczurek Jakub | M | 100414700226 | 400m dowolny (12) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 11 / 5 7 / 6 7 / 2 10 / 4 12 / 5 9 / 5 | 4:36.86 31.74 1:11.97 27.96 1:02.94 1:03.92 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szeluga Wiktoria SOL | K | 100213600263 | 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) | 8 / 3 7 / 2 7 / 3 4 / 7 | 2:17.20 32.03 1:08.16 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szkarłat Julia SWR | K | 100601600370 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 100m zmienny (32) | 1 / 8 2 / 2 1 / 7 1 / 2 1 / 1 9 / 3 | 28.86 1:03.79 27.46 1:01.60 2:21.82 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szlachcic Wiktoria | K | 102711600116 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) | 6 / 1 8 / 4 3 / 6 4 / 5 | 27.64 1:00.66 30.55 1:08.15 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szopa Marta SL | K | 101808600031 | 50m dowolny (15) 200m dowolny (24) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (9) | 8 / 6 8 / 6 4 / 7 3 / 1 5 / 5 6 / 2 | 28.05 2:17.73 34.72 1:15.38 2:51.57 2:30.85 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szopa Oliwia | K | 100309600209 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) | 10 / 7 10 / 4 8 / 7 7 / 2 6 / 2 | 2:24.64 NT NT NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szota Grzegorz | M | 102711700146 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) | 23 / 5 10 / 8 7 / 5 7 / 8 | NT 54.77 29.03 1:04.08 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Sztandera Dominika | K | 100101600994 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 100m zmienny (32) | 1 / 6 1 / 2 1 / 4 1 / 4 1 / 5 1 / 3 | 25.11 55.46 30.00 1:05.37 2:26.67 1:01.72 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szwedzki Dawid | M | 100601700371 | 200m dowolny (25) 1500m dowolny (23) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 4 / 8 1 / 2 1 / 5 1 / 4 | 1:53.24 NT 55.48 1:59.82 4:12.19 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szymanek Sebastian | M | 103914700084 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 5 / 5 3 / 8 3 / 5 7 / 8 8 / 3 6 / 3 7 / 7 | 30.42 1:04.45 2:18.07 58.77 1:02.64 2:15.08 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szymczak Patrycja | K | 104711600044 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (28) | 5 / 1 4 / 7 4 / 7 4 / 7 9 / 3 | 27.42 59.00 2:08.28 4:38.60 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szymkowiak Aleksandra | K | 101101600035 | 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 9 / 4 11 / 1 | 33.42 NT | __________________ __________________ |
|||
Szynawa Oskar SO | M | 101006700305 | 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 5 / 1 4 / 2 10 / 3 8 / 3 | 1:07.85 2:23.30 1:05.13 2:19.63 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Szynawa Wiktor | M | 101711700345 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 17 / 2 21 / 8 6 / 3 12 / 3 6 / 1 | 27.05 1:01.39 30.92 NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Taradyś Jakub ZG | M | 100304700273 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) | 9 / 6 8 / 5 10 / 5 4 / 1 8 / 6 6 / 3 | 25.01 53.60 1:57.38 4:05.99 29.67 1:00.65 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Tarasek Szymon | M | 101406700096 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) | 20 / 7 10 / 3 8 / 1 | 28.80 34.02 1:17.91 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Tchórz Alicja | K | 100101600995 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 1 / 5 1 / 4 1 / 4 1 / 5 1 / 4 | 26.35 57.17 2:04.98 1:01.28 2:07.97 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Tomanová Barbora | K | SVK11848 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) | 2 / 2 3 / 5 1 / 6 1 / 6 2 / 5 | 26.18 57.37 28.43 1:01.20 2:15.31 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Tomaszek Aleksandra SWwa | K | 100914600332 | 400m dowolny (11) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) | 6 / 8 2 / 8 2 / 6 3 / 5 | 4:48.54 33.55 1:12.39 2:39.12 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Tombarkiewicz Józef | M | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 2 / 6 3 / 3 2 / 4 2 / 6 | 23.20 50.95 24.45 54.85 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Tomera Roksana SO | K | 101006600268 | 400m dowolny (11) 100m grzbietowy (7) 200m klasyczny (17) | 8 / 8 7 / 4 6 / 5 | 5:41.80 1:15.84 3:02.57 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Topolski Arkadiusz SO | M | S011006200167 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) | 3 / 2 2 / 6 2 / 3 | 23.52 50.41 1:49.29 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Trela Karol SR | M | 100611300231 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) | 2 / 8 2 / 3 1 / 8 | 28.94 1:02.16 2:13.61 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Twardowski Piotr | M | 103606700104 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) | 20 / 5 16 / 6 10 / 4 | 59.39 2:04.94 4:24.63 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Tłomak Andrzej | M | 109814700005 | 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 9 / 2 10 / 2 5 / 3 | 27.55 1:01.57 2:16.59 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Ulicka Alicja | K | 100305600206 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 400m dowolny (11) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) | 8 / 3 6 / 1 9 / 2 2 / 8 2 / 1 2 / 1 | 28.03 1:00.00 NT 29.93 1:04.12 2:19.59 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Ungeheuer Mateusz | M | 101606200039 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 1 / 2 1 / 6 1 / 8 2 / 1 2 / 1 | 24.94 53.31 1:58.04 25.04 55.19 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Urbańczyk Adrian | M | 100306700107 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 200m zmienny (10) | 18 / 4 21 / 5 21 / 3 11 / 2 | 27.15 1:00.53 2:19.63 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Urbańczyk Aleksandra | K | 102305600031 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m grzbietowy (21) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) | 1 / 4 1 / 4 1 / 4 1 / 4 11 / 6 1 / 4 | 24.01 53.23 26.03 25.45 NT 58.41 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Urbański Michał | M | 100114700090 | 200m dowolny (25) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 6 / 6 2 / 7 12 / 1 1 / 1 | 1:54.26 2:16.84 NT 4:23.69 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Uryga Bartłomiej | M | 101211700154 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (12) 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (18) | 17 / 4 15 / 3 6 / 7 6 / 4 | 26.95 NT 31.28 2:30.76 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Walaszek Jędrzej SOL | M | 100213700230 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 6 / 1 4 / 4 2 / 6 14 / 3 3 / 1 3 / 7 | 31.30 1:04.91 2:16.13 NT 2:08.61 4:43.73 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Walczysko Jakub | M | 102711700159 | 400m dowolny (12) 100m motylkowy (20) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 15 / 4 9 / 8 4 / 4 2 / 7 | NT 1:00.83 2:09.10 4:32.46 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Walz Kornelia | K | 100305600123 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (28) 100m zmienny (32) | 5 / 5 5 / 5 4 / 6 5 / 8 5 / 7 | 32.06 1:09.85 34.37 30.57 1:09.23 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wardawa Filip | M | 105114700168 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 7 / 6 9 / 8 4 / 1 6 / 3 3 / 2 | 24.57 54.33 25.87 57.99 2:07.63 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Warian Karolina SK | K | 103606100018 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) | 12 / 7 4 / 8 3 / 2 | 30.03 31.64 1:06.85 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Wawrzynkiewicz Piotr | M | 100116700923 | 100m dowolny (2) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) | 6 / 4 2 / 1 2 / 6 2 / 1 | 52.79 28.92 1:02.53 2:16.88 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wawrzyńczak Alan SL | M | 101003200149 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m grzbietowy (22) 200m grzbietowy (31) | 14 / 3 15 / 4 12 / 1 6 / 8 8 / 2 5 / 4 | 26.26 56.41 2:00.27 4:12.60 29.71 2:15.09 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wańkowicz Błażej | M | 103914700088 | 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 13 / 4 6 / 2 5 / 5 3 / 4 9 / 6 4 / 8 8 / 4 | 2:00.33 26.44 57.25 2:06.38 1:04.31 2:10.64 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Waśko Adam | M | 109814700006 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (29) | 8 / 8 10 / 6 13 / 2 5 / 4 6 / 1 8 / 5 | 24.93 54.65 2:00.67 27.65 1:01.58 27.05 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wett Oliwia | K | 100213600443 | 400m dowolny (11) 200m grzbietowy (30) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 4 / 5 4 / 8 4 / 6 3 / 4 1 / 1 | 4:36.08 NT 2:47.98 2:23.11 4:56.74 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wiatr Krzysztof | M | 103714700081 | 50m dowolny (16) 400m dowolny (12) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) | 19 / 6 15 / 5 5 / 2 4 / 6 4 / 1 8 / 7 | 27.66 NT 30.45 1:05.65 2:24.29 1:03.21 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Widurska Kinga | K | 103606600214 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (21) 200m motylkowy (5) | 11 / 7 6 / 2 4 / 4 | 29.42 33.09 2:54.52 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Wikieł Angelika | K | 101113600017 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) | 1 / 5 1 / 5 1 / 4 | 31.73 1:08.26 2:25.97 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Wikieł Żaklina | K | 1011136 | 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 400m zmienny (13) | 6 / 5 4 / 8 2 / 5 1 / 8 1 / 8 3 / 5 | 4:42.55 NT 32.90 1:10.95 2:32.80 5:10.09 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wilgosz Jan | M | 101101700031 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 50m klasyczny (4) | 21 / 8 10 / 3 10 / 2 6 / 6 12 / 4 | 32.13 36.37 1:19.17 2:51.12 41.65 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Witan Daniel | M | 103214700103 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) 100m zmienny (33) | 7 / 1 7 / 4 13 / 1 | 24.65 28.79 NT | __________________ __________________ __________________ |
|||
Więckowski Jakub | M | 100116700922 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) | 2 / 8 1 / 8 2 / 6 | 23.32 25.74 55.59 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Wiśniewska Barbara | K | 100114600093 | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) | 10 / 7 7 / 1 5 / 7 2 / 8 | 1:02.93 2:14.25 4:41.34 9:33.34 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wiśniewska Oliwia | K | 102711600128 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) 200m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 2 / 1 2 / 6 1 / 7 5 / 3 2 / 6 | 29.84 1:03.49 2:14.21 NT 5:03.50 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wiśniowski Robert | M | 101711700482 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) 50m motylkowy (29) 100m zmienny (33) | 21 / 6 9 / 1 14 / 5 14 / 4 | 30.42 34.50 NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wlazłowski Damian | M | 100914700313 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 4 / 3 3 / 2 7 / 7 17 / 7 3 / 8 | 27.45 57.12 26.93 NT 59.21 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wnuk Sylwia | K | 100611600245 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 100m zmienny (32) | 3 / 3 2 / 3 2 / 6 | 33.67 1:11.97 1:04.92 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Wojaczek Paweł SO | M | 101006700264 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) | 15 / 6 18 / 2 8 / 5 8 / 1 | 26.48 58.28 29.48 1:06.41 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wojciechowska Joanna SL | K | 102103600035 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 200m grzbietowy (30) | 4 / 1 3 / 8 1 / 7 1 / 2 5 / 3 | 27.16 58.05 2:01.90 4:14.06 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wojciechowska Maria | K | 107614600037 | 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 5 / 3 5 / 3 5 / 4 9 / 4 9 / 3 4 / 3 | 30.19 1:05.84 NT NT NT 5:21.63 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wojdak Wojciech | M | 50m dowolny (16) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 22 / 6 1 / 5 1 / 4 1 / 4 | NT 1:45.71 3:37.57 14:32.66 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Wojtanek Wiktoria | K | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 6 / 4 3 / 7 3 / 7 5 / 8 6 / 3 4 / 5 | 36.02 1:15.31 2:40.47 1:09.24 2:29.93 5:20.71 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Wojtowicz Jakub | M | 100611700248 | 50m dowolny (16) 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) | 8 / 2 4 / 6 5 / 2 | 24.75 27.56 59.52 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Worożewicz Konrad SWR | M | 100601700375 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 5 / 8 9 / 7 13 / 8 5 / 8 8 / 6 | 24.36 54.09 2:00.73 26.16 59.23 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wozniak Kamil | M | 102608700001 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m grzbietowy (8) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) | 22 / 3 19 / 7 14 / 2 9 / 5 11 / 7 14 / 5 | NT 59.01 2:02.34 1:09.16 29.71 1:05.55 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wołoszyn Roman | M | 102711700163 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 7 / 2 7 / 3 15 / 3 7 / 6 | 29.18 1:03.00 1:08.07 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Woźniak Karolina SO | K | 101006600285 | 400m dowolny (11) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) | 9 / 3 6 / 3 5 / 6 | NT 32.70 1:10.40 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Woźniak Łukasz | M | 103606700106 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) | 7 / 3 6 / 6 5 / 7 | 31.54 1:09.28 2:29.53 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Wrzosek Iga | K | 109814600004 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m grzbietowy (21) 50m motylkowy (28) | 3 / 1 7 / 3 6 / 7 9 / 7 3 / 2 4 / 7 | 26.92 1:00.28 2:12.71 NT 30.67 29.85 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki | K | 100505600139 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (28) | 14 / 5 14 / 1 11 / 6 8 / 5 9 / 5 | NT NT NT NT NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wypych Filip | M | 102305700028 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (4) | 1 / 4 2 / 3 | 21.33 28.66 | __________________ __________________ |
|||
Wójcicki Maciej | M | 101314700022 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 100m zmienny (33) | 6 / 2 6 / 2 9 / 1 6 / 7 | 24.44 53.19 1:56.71 1:01.34 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wójcik Paweł | M | 103606700107 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) | 18 / 3 17 / 6 8 / 2 | 58.23 2:06.02 4:19.95 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Wójtowicz Gabriela | K | 100213600447 | 400m dowolny (11) 50m grzbietowy (21) 200m grzbietowy (30) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 100m zmienny (32) | 10 / 5 1 / 2 1 / 5 3 / 3 4 / 6 2 / 5 | NT 28.51 2:09.39 1:03.86 NT 1:04.35 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Wągrowski M. | M | 100505700072 | 200m dowolny (25) 100m grzbietowy (8) 200m klasyczny (18) 50m motylkowy (29) 200m motylkowy (6) 400m zmienny (14) | 23 / 6 3 / 3 9 / 6 1 / 1 2 / 4 1 / 5 | NT 56.91 NT 24.18 2:03.50 4:12.62 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Węcławiak Irena | K | 105214600258 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) | 5 / 2 5 / 1 3 / 2 3 / 5 8 / 3 10 / 4 8 / 7 | 27.37 59.39 2:06.17 4:31.03 32.27 1:15.78 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Węgrzynowska Aleksandra | K | 100601600328 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) 400m zmienny (13) | 5 / 3 3 / 4 2 / 3 8 / 5 2 / 5 2 / 2 | 2:09.12 4:30.76 9:19.91 1:09.10 2:26.64 5:05.99 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Włodarczyk Ewelina | K | 102305600046 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 6 / 4 6 / 3 2 / 8 5 / 6 | 27.45 59.57 28.55 1:05.98 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zaborowicz Julia | K | 102111600079 | 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 100m motylkowy (19) 200m motylkowy (5) | 2 / 5 1 / 7 2 / 1 1 / 2 | 4:20.32 9:00.08 1:03.22 2:19.49 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zaborowski Filip | M | 100116700911 | 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) | 1 / 3 1 / 5 1 / 5 | 1:45.93 3:40.37 14:45.36 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Zachoszcz Joanna | K | 101113600008 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) | 7 / 1 4 / 8 2 / 5 | 27.89 59.08 2:02.61 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Zadumińska Weronika | K | 100114600082 | 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) | 3 / 2 2 / 6 | 4:32.80 9:21.45 | __________________ __________________ |
|||
Zagrzejewski Tomasz | M | 105214700304 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 12 / 6 13 / 3 15 / 3 8 / 7 11 / 6 16 / 8 11 / 1 | 25.56 55.48 2:03.14 4:20.82 29.06 NT 1:07.39 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zając Mateusz | M | 104311700051 | 50m dowolny (16) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 1500m dowolny (23) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) | 17 / 8 20 / 4 10 / 7 7 / 7 4 / 8 | 27.13 2:12.74 4:30.77 18:09.16 1:03.34 2:14.53 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zalewski Oskar SO | M | 104914700065 | 50m klasyczny (4) 200m klasyczny (18) 200m zmienny (10) | 8 / 6 6 / 1 8 / 5 | 32.81 2:32.88 2:19.36 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Zaremba Jakub | M | 100601700331 | 200m dowolny (25) 1500m dowolny (23) 200m grzbietowy (31) 200m motylkowy (6) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 15 / 1 6 / 8 5 / 4 7 / 3 4 / 7 | 2:04.17 16:53.32 NT 2:14.51 2:18.03 4:48.21 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zarzycki Maciej | M | 100305700158 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 10 / 1 8 / 4 7 / 6 12 / 7 10 / 1 | 34.99 1:12.80 2:37.26 1:10.45 2:30.42 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zaręba-Paradowska Julia | K | 100414600224 | 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 6 / 8 3 / 7 6 / 7 4 / 2 2 / 5 | 2:12.94 4:33.15 1:10.32 2:26.01 4:59.65 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zatorska Agata | K | 101101600037 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 50m motylkowy (28) 200m zmienny (9) | 10 / 1 5 / 3 5 / 5 5 / 2 8 / 1 8 / 3 | 28.98 35.40 1:18.43 2:52.64 32.93 2:45.51 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zawartka Jakub | M | 100906700062 | 50m dowolny (16) 50m motylkowy (29) | 21 / 3 13 / 3 | 29.73 32.45 | __________________ __________________ |
|||
Zawisza Alina SO | K | 101006600221 | 200m dowolny (24) 50m grzbietowy (21) 200m grzbietowy (30) 200m zmienny (9) | 6 / 6 5 / 3 2 / 8 3 / 2 | 2:11.75 32.13 2:19.60 2:24.32 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zbrożek Radosław | M | S00606200021 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 400m zmienny (14) | 17 / 3 14 / 5 8 / 3 3 / 2 | 57.69 2:01.79 4:18.64 4:41.19 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zbutowicz Karol SOL | M | 100213700251 | 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 11 / 5 2 / 2 17 / 1 13 / 8 1 / 1 1 / 3 | NT 2:02.05 NT NT 2:01.68 4:12.92 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zdziebło Piotr | M | 102811200038 | 200m dowolny (25) 200m klasyczny (18) 200m motylkowy (6) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 22 / 7 9 / 7 8 / 6 11 / 3 9 / 6 6 / 7 | NT NT NT 1:06.39 2:23.47 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zięba Krzysztof | M | 102808700002 | 50m klasyczny (4) | 9 / 3 | 33.21 | __________________ | |||
Zoglowek Joanna | K | 101101600040 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 10 / 5 5 / 1 6 / 4 9 / 2 7 / 4 7 / 3 | 28.80 35.56 1:22.56 1:11.74 1:10.89 2:37.04 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zubik Stanisław SWwa | M | 100914700320 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 100m motylkowy (20) 100m zmienny (33) | 14 / 2 15 / 2 10 / 2 10 / 8 10 / 8 | 56.04 2:03.99 4:28.19 1:02.00 1:05.98 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Zwoliński Marcin | M | 100611700294 | 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 100m motylkowy (20) | 3 / 1 3 / 4 2 / 1 7 / 3 | 51.31 1:50.72 3:57.90 58.39 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Záborská Miroslava | K | SVK13193 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 4 / 5 2 / 2 1 / 1 4 / 7 3 / 1 | 34.30 1:12.62 2:32.47 1:07.52 2:24.74 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Łabuz Rafał | M | 101606200035 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 100m motylkowy (20) | 3 / 4 1 / 8 9 / 4 | 23.34 50.02 59.93 | __________________ __________________ __________________ |
|||
Łapot Radosław SR | M | 101111700124 | 200m dowolny (25) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) 400m zmienny (14) | 9 / 7 4 / 7 2 / 1 1 / 8 | 1:56.68 59.86 2:04.87 4:23.94 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Ławnik Jakub | M | 100601700361 | 50m grzbietowy (22) 100m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (31) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 4 / 4 11 / 3 6 / 1 6 / 3 5 / 8 2 / 6 | 27.40 NT NT 26.25 57.56 2:04.76 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Łaś Wiktor | M | 10060170034 | 50m dowolny (16) 100m dowolny (2) 200m dowolny (25) 400m dowolny (12) 100m zmienny (33) | 10 / 2 11 / 6 10 / 2 7 / 3 8 / 2 | 25.21 54.87 1:57.59 4:13.32 1:03.09 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Łosak Wiktoria SK | K | 100612100091 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) | 13 / 6 12 / 8 8 / 5 8 / 8 | 30.61 1:04.96 2:16.62 33.10 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Łyczko Dominika | K | 100401100018 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) 100m zmienny (32) 200m zmienny (9) | 10 / 3 11 / 2 9 / 8 7 / 5 8 / 7 7 / 3 7 / 5 | 28.84 1:04.00 2:21.52 31.00 1:10.38 1:11.62 2:35.87 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Łysakowska Julia SL | K | 103103600007 | 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) | 9 / 2 7 / 4 3 / 6 2 / 4 3 / 3 3 / 4 | 1:02.19 2:13.31 4:32.59 9:13.57 1:05.93 2:21.37 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Śliwińska Kalina SWR | K | 100601600349 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 11 / 4 10 / 6 7 / 7 7 / 6 10 / 3 | 29.19 1:02.52 2:14.14 31.43 1:16.58 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Śmietana Karolina | K | 103606600103 | 50m dowolny (15) 400m dowolny (11) 50m motylkowy (28) 100m motylkowy (19) | 9 / 2 5 / 5 5 / 6 6 / 8 | 28.51 4:39.75 30.40 1:07.77 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Świeca Kamila | K | 100611600289 | 50m dowolny (15) 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 50m motylkowy (28) | 11 / 1 4 / 8 4 / 7 7 / 3 | 29.58 34.88 1:17.14 31.42 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Świstuń Julia | K | 103606600233 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 200m dowolny (24) 400m dowolny (11) 800m dowolny (34) | 5 / 3 5 / 6 6 / 5 7 / 1 5 / 3 | 27.33 59.28 2:11.51 4:59.39 NT | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Żarłok Martyna | K | 50m dowolny (15) 100m dowolny (1) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (7) 200m grzbietowy (30) | 6 / 2 11 / 1 2 / 2 1 / 2 1 / 8 | 27.54 1:04.26 29.52 1:01.42 2:14.85 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
||||
Żerański Przemysław | M | 100414700258 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) 200m zmienny (10) | 8 / 3 7 / 3 7 / 5 11 / 7 9 / 2 | 32.56 1:11.90 2:35.12 1:07.01 2:25.02 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Żmija Marek | M | 100611700260 | 50m dowolny (16) 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) 100m zmienny (33) | 6 / 4 3 / 1 2 / 1 2 / 8 5 / 7 | 24.36 29.21 1:03.13 2:17.08 1:00.43 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Żmuda Weronika SL | K | 103103600005 | 50m klasyczny (3) 100m klasyczny (26) 200m klasyczny (17) 200m zmienny (9) 400m zmienny (13) | 3 / 8 2 / 8 2 / 1 9 / 4 3 / 4 | 34.14 1:13.70 2:37.75 NT 5:09.98 | __________________ __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Żurawicz Mateusz | M | 100114700089 | 200m dowolny (25) 50m motylkowy (29) 100m motylkowy (20) 200m motylkowy (6) | 5 / 1 3 / 5 2 / 4 1 / 6 | 1:53.87 25.31 54.73 2:00.84 | __________________ __________________ __________________ __________________ |
|||
Żurawski Marcel | M | 102101700040 | 50m klasyczny (4) 100m klasyczny (27) 200m klasyczny (18) | 6 / 2 5 / 2 3 / 6 | 31.25 1:07.39 2:19.47 | __________________ __________________ __________________ |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |