Grand Prix Polski Kraków, 22 - 23/10/2016 |
1 - Grand Prix Polski BLOK I | 22/10/2016 - 9:00 |
Konkurencja 1 22/10/2016 - 9:00 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 9:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nogaj Paulina SWR Sztandera Dominika Kawecka Anna Urbańczyk Aleksandra Dowgiert Anna Petryka Nikola Gralewska Kalina Jankowska Klaudia | 98 97 92 87 90 97 96 98 | Wodnik Radom Juvenia Wrocław AZS AGH Kraków AZS UŁ PŁ Łódź Warta Poznań Śląsk Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa GIM 92 Ursynów W-wa | 55.67 55.46 55.07 53.23 54.27 55.28 55.46 55.79 |
Seria 2 z 15, 9:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Polanska Aleksandra Jagoda Julia Sirignano Luigia Orczykowska Wioletta SK Rogowska Katarzyna Rzońca Patrycja SWR Czarnecka Wiktoria SL Klonowska Julia | 00 95 96 97 00 99 99 00 | GOS Raszyn AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków Jordan Kraków MKP Szczecin Śląsk Wrocław Skarpa Lublin Dwójka Morena Gdańsk | 56.92 56.49 56.37 56.05 56.30 56.40 56.55 57.08 |
Seria 3 z 15, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dyrda Karolina Gołębiewska Dominika Kita Katarzyna Kozłowska Anna Tomanová Barbora Andrzejewska Kamila SL Brzozowska Marta SWR Wojciechowska Joanna SL | 97 01 95 96 01 99 00 98 | AZS UMCS Lublin GIM 92 Ursynów W-wa Shark Rudna AZS AGH Kraków STU Trnava Lider Chełm Juvenia Wrocław Orlik Lublin | 57.98 57.93 57.44 57.11 57.37 57.84 57.94 58.05 |
Seria 4 z 15, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pogorzelska Inez Potocká Tatiana Baryła Julia SSz Kołodziej Katarzyna SO Niedźwiedzka Małgorzata Pisarczyk Amelia SR Szymczak Patrycja Zachoszcz Joanna | 00 01 00 00 97 98 02 93 | GOS Raszyn STU Trnava MKP Szczecin Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Victoria Racibórz Manta Kochłowice Ruda Śl. AZS UWM Olsztyn | 59.02 58.77 58.46 58.43 58.46 58.51 59.00 59.08 |
Seria 5 z 15, 9:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Węcławiak Irena Adamczyk Julia SL Jabłonowska Nikola Rutkowska Agnieszka Karpisz Milena Świstuń Julia Kondrasiuk Małgorzata Reindl Robin | 98 99 02 01 97 00 98 02 | GIM 92 Ursynów W-wa AZS UMCS Lublin G-8 Bielany Warszawa Skalar Słupsk Piątka Konstantynów Ł. SMS Galicja Kraków Warszawianka Wodny Park W-wa Aquasport Levice | 59.39 59.30 59.19 59.11 59.14 59.28 59.35 59.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 22/10/2016 - 9:08 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 23, 9:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krupecki Oskar Gosieniecki Juliusz Piszczorowicz Bartosz Majchrzak Kacper Hołub Jan Brzuś Michał Kawęcki Radosław Łabuz Rafał | 92 98 99 92 96 97 91 95 | Śląsk Wrocław Astromal Akwawit Leszno G-8 Bielany Warszawa Warta Poznań Śląsk Wrocław AZS UŁ PŁ Łódź AZS AWF Warszawa AZS AGH Kraków | 49.33 49.18 48.94 46.97 48.29 49.13 49.30 50.02 |
Seria 2 z 23, 9:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stokowski Kacper Arndt Mateusz Furman Łukasz Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł Pieśniak Jakub Topolski Arkadiusz SO Sadłowski Piotr SOL Puk Dariusz | 99 98 93 99 97 98 00 95 | G-8 Bielany Warszawa Delfin Gdynia CSiR MOS Dąbrowa Grn. Olimpijczyk - SMS Aleksandrów AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice | 50.70 50.65 50.41 50.13 50.36 50.41 50.68 50.74 |
Seria 3 z 23, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zwoliński Marcin Gawrysiak Przemysław Tombarkiewicz Józef Młynarczyk Karol Galon Michał Dobrzyński Tomasz Polewka Tomasz Litwa Krzysztof | 97 92 97 00 95 98 94 96 | AZS AWF Katowice Omega Kleszczów AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków | 51.31 51.16 50.95 50.80 50.91 51.05 51.29 51.31 |
Seria 4 z 23, 9:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bryła Kamil SL Brzostowski Axel Domański Gracjan Dubiel Adam Kłos Grzegorz Jarmuła Miłosz SK Gębka Olaf Rybak Konrad SOL | 99 96 00 93 95 98 00 98 | AZS UMCS Lublin AZS AWF Katowice Shark Rudna AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice Jordan Kraków MKP Szczecin Pirania Targówek Warszawa | 52.07 51.70 51.65 51.55 51.57 51.69 51.85 52.20 |
Seria 5 z 23, 9:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Marczuk Szymon SL Pytlarczyk Szymon Kałużyński Antoni Krzykała Emil Smoliński Jakub Sumara Beniamin Cerlich Maksymilian Gotszling Dawid ZG | 99 00 99 01 00 99 00 01 | AZS UMCS Lublin Warszawianka Wodny Park W-wa Warszawianka Wodny Park W-wa Avia Świdnik Fenix Ożarów Maz. AZS AWF Katowice Ikar Mielec Barakuda Starachowice | 52.57 52.48 52.36 52.23 52.31 52.43 52.55 52.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 22/10/2016 - 9:16 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Majszutowicz PAULINA SSz Samuła Wiktoria SL Kit Zuzanna Sztandera Dominika Wikieł Angelika Ożóg Paulina Sms Aleksandrów Ł Iwanowska Aleksandra SWR Rutkowska Agnieszka | 98 99 97 97 98 99 00 01 | MKP Szczecin AZS UMCS Lublin Włókniarz 1925 Kalisz Juvenia Wrocław AZS UWM Olsztyn Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Juvenia Wrocław Skalar Słupsk | 32.65 32.50 32.27 30.00 31.73 32.49 32.63 32.67 |
Seria 2 z 8, 9:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chamera Weronika SO Niedźwiedzka Małgorzata Prochownik Olimpia SL Michalczyk Urszula Wikieł Żaklina Nowak Martyna Sikora Marta Tomaszek Aleksandra SWwa | 99 97 99 97 00 96 00 00 | Motyl MOSiR St. Wola AZS AWF Katowice Unia Oświęcim AZS AGH Kraków AZS UWM Olsztyn AZS AWF Katowice Jasień Sucha Besk. Polonia Warszawa | 33.54 33.14 32.91 32.89 32.90 33.12 33.21 33.55 |
Seria 3 z 8, 9:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Borejszo Paula Cholewa Karolina Wnuk Sylwia Piskorz Aleksandra Nowak Marta SO Drabikova Sona Piotrowicz Maja ZG Żmuda Weronika SL | 00 01 94 01 99 99 02 00 | MKP Szczecin SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice Wodnik Siemianowice Śl. MMKS Kędzierzyn Koźle Aquasport Levice Barakuda Starachowice AZS UMCS Lublin | 34.13 34.06 33.67 33.62 33.67 33.85 34.11 34.14 |
Seria 4 z 8, 9:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rabiniak Zuzanna Rugała Anna SK Piekut Zofia SWwa Bazyl Magdalena Záborská Miroslava Walz Kornelia Szopa Marta SL Świeca Kamila | 01 98 00 97 01 00 00 97 | Wodnik Radom SMS Galicja Kraków Polonia Warszawa AZS AGH Kraków STU Trnava Nawa Skierniewice CSTiR Strzyżów AZS AWF Katowice | 34.76 34.67 34.31 34.14 34.30 34.37 34.72 34.88 |
Seria 5 z 8, 9:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zoglowek Joanna Krypa Oliwia Zatorska Agata Przybysz Olga Pawelska Dominika Gorecka Weronika Bartyzel Aleksandra Kempa Anna SO | 02 02 01 01 00 02 98 01 | Manta Jelcz-Laskowice Manta Warszawa Włochy Manta Jelcz-Laskowice Astromal Akwawit Leszno Glosator Kraków Gilus Gilowice Manta Jelcz-Laskowice MMKS Kędzierzyn Koźle | 35.56 35.52 35.40 35.16 35.20 35.42 35.56 35.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 22/10/2016 - 9:22 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 9:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kusto Rafał Kusto Robert Roguski Bartłomiej Hołub Maciej Stolarski Marcin Machnik Mikołaj Arentewicz Jacek Mikołajczyk Michał | 99 98 93 95 96 93 97 99 | Orka Lubań Orka Lubań AZS AWF Warszawa AZS AGH Kraków Warta Poznań AZS AWF Katowice Shark Rudna Włókniarz 1925 Kalisz | 28.19 28.07 27.62 27.09 27.24 27.91 28.07 28.56 |
Seria 2 z 12, 9:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wawrzynkiewicz Piotr Halas Adam Wypych Filip Bachlaj Dorian SR Dziedzic Dawid SR Dudek Michał Sowa Marcin Trela Karol SR | 98 98 91 99 99 94 97 98 | MKP Szczecin STU Trnava AZS UŁ PŁ Łódź Ondraszek Bielsko Biała MOSM Tychy Gryf Dębica Motyl MOSiR St. Wola AZS AWF Katowice | 28.92 28.87 28.66 28.61 28.64 28.87 28.91 28.94 |
Seria 3 z 12, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żmija Marek Olejnik Aleksander Paczyński Oliwier Jung Krzyszrof SR Koczorowski Kacper Szczepaniak Paweł Galon Michał Kadrow Konrad | 97 98 97 99 00 99 95 97 | AZS AWF Katowice MKP Szczecin AZS UMCS Lublin AZS AWF Katowice Astromal Akwawit Leszno SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice AZS UMCS Lublin | 29.21 29.20 29.15 29.10 29.11 29.19 29.21 29.38 |
Seria 4 z 12, 9:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Goleniec Kamil SO Kurleto Piotr Michalczyk Andrzej SO Pętlak Tadeusz Misiarz Adrian SK Romanowski Kamil Beberok Filip ZG Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 00 00 00 98 97 00 99 | Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Warszawianka Wodny Park W-wa Sparta Biłgoraj AZS AWF Katowice TP Zielona Góra Polonia Warszawa | 29.94 29.51 29.45 29.44 29.45 29.46 29.78 30.02 |
Seria 5 z 12, 9:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowak Kacper SO Wiatr Krzysztof Bałabuch Krystian Korzuch Mateusz Szymanek Sebastian Szczeciński Robert Kaminiarz Cezary Celiński Jakub | 00 00 95 95 98 00 99 02 | Warta Poznań IKS Konstancin AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice Warszawianka Wodny Park W-wa Polonia Warszawa Astromal Akwawit Leszno Huragan Międzyrzec Podl. | 30.52 30.45 30.42 30.08 30.42 30.42 30.52 30.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 22/10/2016 - 9:28 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szkarłat Julia SWR Zaborowicz Julia Redner Sandra SL Piechota Paulina Adamiec Dominika SO Kowalska Agata Gotowska Weronika Nogaj Paulina SWR | 98 01 99 99 99 93 00 98 | Śląsk Wrocław Górnik Sosnowiec Skarpa Lublin UKS 190 Łódź Unia Oświęcim AZS AWF Warszawa G-8 Bielany Warszawa Wodnik Radom | 2:21.82 2:19.49 2:18.00 2:14.92 2:16.28 2:18.32 2:20.96 2:22.89 |
Seria 2 z 5, 9:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Garula Wiktoria Bylińska Agnieszka SG Bura Dominika Hojoł Agata Węgrzynowska Aleksandra Rajca Olivia Jaszczuk Ewa SOL Niemiec Aleksandra | 02 02 01 01 01 02 02 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. Żabianka Gdańsk CSiR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław UKS 190 Łódź Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice | 2:32.39 2:28.31 2:27.49 2:22.98 2:26.64 2:27.61 2:30.49 2:33.46 |
Seria 3 z 5, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Blachura Julia SO Kapcińska Maja SO Pyrlik Paulina Pawłowska Barbara Orłowska Zuzanna Miłek Marcelina Potocká Tamara Krosta Emilia | 02 02 99 02 02 02 02 02 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim UKS 190 Łódź Nawa Skierniewice SMS Galicja Kraków KP Aquacity Poprad Wodnik Siemianowice Śl. | 2:45.58 2:41.91 2:36.41 2:33.49 2:33.93 2:38.05 2:42.30 2:48.60 |
Seria 4 z 5, 9:38 |
1 2 3 4 5 6 7 | Bidnik Karolina Králová Natália Misiejuk Aldona SO Widurska Kinga Nowak Zuzanna SO Wójtowicz Gabriela Szeluga Wiktoria SOL | 02 02 01 02 02 95 01 | GIM 92 Ursynów W-wa KP Aquacity Poprad Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn | NT NT 2:57.56 2:54.52 2:55.62 NT NT |
Seria 5 z 5, 9:41 |
3 4 5 | Wiśniewska Oliwia Wojciechowska Maria Kolbowicz Barbara SSz | 01 00 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. GOS Raszyn MKP Szczecin | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 22/10/2016 - 9:45 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Oller Krzysztof SOL Kaczmarski Marcin Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł. Poprawa Michał Ciężkowski Dominik Żurawicz Mateusz Bocheń Tomasz Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. | 00 94 99 94 96 97 99 99 | Kormoran Olsztyn AZS AWF Warszawa Olimpijczyk - SMS Aleksandrów AZS AWF Katowice AZS AWF Warszawa AZS AWF Warszawa Juvenia Białystok Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:02.12 2:01.02 2:00.19 1:55.29 1:57.36 2:00.84 2:01.87 2:03.19 |
Seria 2 z 8, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sawicki Bartosz Borkowski Kacper Kempa Mikołaj Wągrowski Marcel Sms Aleksandrów Łódzki Fajfer Mateusz Ławnik Jakub Piwowarski Konrad SOL Stec Kacper | 00 00 99 99 96 99 98 99 | AZS AWF Katowice CSiR MOS Dąbrowa Grn. MMKS Kędzierzyn Koźle Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Juvenia Wrocław Śląsk Wrocław Kormoran Olsztyn Kmita Zabierzów | 2:06.02 2:04.84 2:03.80 2:03.50 2:03.76 2:04.76 2:05.08 2:06.14 |
Seria 3 z 8, 9:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Buczkowski Kamil Wardawa Filip Dębski Szymon Wańkowicz Błażej Dobrzyński Tomasz Gryz Dawid SSz Fiedosiuk Rafał SO Pachowski Adrian | 96 01 99 99 98 99 99 97 | AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa Nawa Skierniewice Warszawianka Wodny Park W-wa G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin Unia Oświęcim Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:08.88 2:07.63 2:06.56 2:06.38 2:06.49 2:07.53 2:07.97 2:09.99 |
Seria 4 z 8, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rajca Wiktor Kryś Jarosław Brodowski Bartosz Major Daniel SO Kozieł Mikołaj SO Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł. Mayerberg Kacper SO Malec Mikołaj | 02 02 00 01 02 00 00 01 | UKS 190 Łódź MKP Szczecin Nawa Skierniewice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Unia Oświęcim Ikar Mielec | 2:13.79 2:12.51 2:10.92 2:10.05 2:10.53 2:11.09 2:12.99 2:14.16 |
Seria 5 z 8, 9:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sadło Marcel Gęgotek Radosław Tłomak Andrzej Zaremba Jakub Jaworski Szymon Sosna Tomasz Domański Gracjan Perzankowski maciej | 01 01 01 01 01 01 00 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. CSiR MOS Dąbrowa Grn. Fenix Ożarów Maz. Śląsk Wrocław Salmo Żory SMS Galicja Kraków Shark Rudna Nawa Skierniewice | 2:21.22 2:18.64 2:16.59 2:14.51 2:14.77 2:18.06 2:20.24 2:23.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 22/10/2016 - 10:00 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Górecka Weronika Żarłok Martyna Juc Aleksandra Tchórz Alicja Górniak Katarzyna Tomanová Barbora Peda Paulina Duda Zuzanna SWR | 00 97 01 92 95 01 98 99 | Juvenia Wrocław AZS AGH Kraków Manta Warszawa Włochy Juvenia Wrocław Gryf Dębica STU Trnava AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław | 1:01.73 1:01.42 1:00.98 57.17 1:00.65 1:01.20 1:01.71 1:01.94 |
Seria 2 z 7, 10:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ulicka Alicja Szkarłat Julia SWR Suchecka Katarzyna Koluch Julia ZG Kościk Patrycja SK Wiśniewska Oliwia Raszczuk Zofia Romanowska Patrycja - Sms Aleksandrów Ł. | 01 98 99 00 98 01 02 00 | Nawa Skierniewice Śląsk Wrocław Ostrobramska Warszawa Kapry Armexim Pruszków Sparta Biłgoraj CSiR MOS Dąbrowa Grn. Manta Jelcz-Laskowice Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:04.12 1:03.79 1:03.37 1:02.73 1:03.01 1:03.49 1:03.90 1:04.16 |
Seria 3 z 7, 10:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ożóg Paulina Sms Aleksandrów Ł Warian Karolina SK Łysakowska Julia SL Kuropatwa Weronika Reks Aleksandra Polanska Aleksandra Rogowska Angelika SK Golubska Alina | 99 99 01 01 00 00 99 02 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin Żabianka Gdańsk MKP Szczecin GOS Raszyn SMS Galicja Kraków BUKS Warszawa | 1:07.17 1:06.85 1:05.93 1:05.17 1:05.42 1:06.08 1:06.95 1:07.35 |
Seria 4 z 7, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jeżowska Kamila Kowalska Julia SWR Bartyzel Aleksandra Skorupa Monika Szlachcic Wiktoria Ostrowska Kamila Soliwoda Julia Skórka Julia | 00 00 98 99 99 01 01 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. Korner Zielona Góra Manta Jelcz-Laskowice Vega Dobrodzień CSiR MOS Dąbrowa Grn. CSiR MOS Dąbrowa Grn. Nawa Skierniewice CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:08.97 1:08.89 1:08.25 1:07.53 1:08.15 1:08.86 1:08.93 1:09.13 |
Seria 5 z 7, 10:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Samuła Wiktoria SL Migdał Maria Piotrowicz Maja ZG Cholewa Karolina Walz Kornelia Woźniak Karolina SO Stępak Weronika Muszyńska Majka | 99 01 02 01 00 02 01 02 | AZS UMCS Lublin Żabianka Gdańsk Barakuda Starachowice SMS Galicja Kraków Nawa Skierniewice Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Manta Jelcz-Laskowice | 1:10.75 1:10.44 1:09.88 1:09.74 1:09.85 1:10.40 1:10.73 1:10.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 22/10/2016 - 10:09 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 10:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Morawski Krzysztof Bugdol Rafał Stokowski Kacper Kawęcki Radosław Polewka Tomasz Ungeheuer Mateusz Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł Kasztelan Mateusz SOL | 94 95 99 91 94 96 99 98 | TP Zielona Góra AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Kormoran Olsztyn | 53.89 53.38 52.24 49.23 50.70 53.31 53.63 54.30 |
Seria 2 z 11, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Danilewski Maciej SOL Furman Łukasz Smoliński Jakub Niedziałek Dominik SL Młynarczyk Karol Więckowski Jakub Cecere Marco Chmielewski Jakub SWR | 98 93 00 98 00 98 99 99 | Juvenia Białystok CSiR MOS Dąbrowa Grn. Fenix Ożarów Maz. Skarpa Lublin G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin Włókniarz 1925 Kalisz Śląsk Wrocław | 56.12 56.01 55.05 54.73 55.02 55.59 56.08 56.17 |
Seria 3 z 11, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Miciul Michał ZG Wlazłowski Damian Wągrowski Marcel Sms Aleksandrów Łódzki Bieroński Michał SWR Kiszczak Jakub SWR Czech Szymon Franke Paweł Mościcki Jakub SOL | 00 99 99 99 00 97 99 01 | TP Zielona Góra Polonia Warszawa Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Śląsk Wrocław Juvenia Wrocław AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn | 57.52 57.12 56.91 56.27 56.76 56.91 57.44 57.64 |
Seria 4 z 11, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Balicki Michał Marczuk Szymon SL Przybyła Kacper Kędzia Wiktor SSz Kuczak Adam SWR Radziszewski Krzysztof Bryła Kamil SL Kotwica Bartosz | 00 99 98 00 00 02 99 01 | SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin Astromal Akwawit Leszno MKP Szczecin TP Zielona Góra BUKS Warszawa AZS UMCS Lublin Avia Świdnik | 58.51 58.15 58.00 57.69 57.99 58.14 58.19 58.51 |
Seria 5 z 11, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koput Kamil SWwa Wojtowicz Jakub Elgalal Sami Piłkowski Patryk SWwa Majerski Jakub Krzysztofowicz Maciej Kostanowicz Artur Fiedosiuk Rafał SO | 00 98 01 00 00 98 98 99 | Polonia Warszawa AZS AWF Katowice UKS SP 149 Łódź Polonia Warszawa SMS Galicja Kraków MKP Szczecin Warszawianka Wodny Park W-wa Unia Oświęcim | 1:00.01 59.52 59.49 58.97 59.24 59.52 59.88 1:00.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 22/10/2016 - 10:17 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Halicka Lidia SWR Bartovičová Barbara Adamczyk Julia SL Tchórz Alicja Gralewska Kalina Nogaj Paulina SWR Dzwonnik Zuzanna Mendyk Adrianna | 01 98 99 92 96 98 00 98 | Śląsk Wrocław STU Trnava AZS UMCS Lublin Juvenia Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa Wodnik Radom AZS UŁ PŁ Łódź Wodnik Radom | 2:18.88 2:16.94 2:15.52 2:07.97 2:13.88 2:16.92 2:17.84 2:19.31 |
Seria 2 z 9, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Iwanowska Aleksandra SWR Gotowska Weronika Reindl Robin Rogowska Katarzyna Kołodziej Katarzyna SO Drabikova Sona Glozmeková Dominika Czaja Barbara SK | 00 00 02 00 00 99 93 99 | Juvenia Wrocław G-8 Bielany Warszawa Aquasport Levice MKP Szczecin Unia Oświęcim Aquasport Levice STU Trnava Górnik Radlin | 2:22.63 2:21.94 2:20.76 2:19.75 2:19.94 2:21.00 2:22.35 2:22.79 |
Seria 3 z 9, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Záborská Miroslava Zawisza Alina SO Bura Dominika Wett Oliwia Kozłowska Anna Pisarek Justyna SO Kolbowicz Barbara SSz Skorupa Monika | 01 00 01 01 96 00 99 99 | STU Trnava Unia Oświęcim CSiR MOS Dąbrowa Grn. Kormoran Olsztyn AZS AGH Kraków Unia Oświęcim MKP Szczecin Vega Dobrodzień | 2:24.74 2:24.32 2:24.13 2:23.11 2:23.57 2:24.18 2:24.55 2:25.03 |
Seria 4 z 9, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Leszczyńska Klaudia Julia SK Zaręba-Paradowska Julia Litwin Andrea Piskorz Aleksandra Stępińska Natalia Lewandowska Natalia SO Ostrowska Kamila Prochownik Olimpia SL | 99 02 01 01 01 01 01 99 | SMS Galicja Kraków BUKS Warszawa SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Korona Kraków Unia Oświęcim CSiR MOS Dąbrowa Grn. Unia Oświęcim | 2:26.43 2:26.01 2:25.31 2:25.15 2:25.30 2:25.55 2:26.36 2:27.12 |
Seria 5 z 9, 10:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przybysz Olga Król Wiktoria Andrzejewska Kamila SL Działkowska Natalia Mielczarek Sandra Garula Wiktoria Brzozowska Marta SWR Krosta Emilia | 01 02 99 01 02 02 00 02 | Astromal Akwawit Leszno SMS Galicja Kraków Lider Chełm Gilus Gilowice BUKS Warszawa CSiR MOS Dąbrowa Grn. Juvenia Wrocław Wodnik Siemianowice Śl. | 2:29.00 2:28.86 2:28.10 2:27.39 2:27.60 2:28.11 2:28.90 2:29.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 22/10/2016 - 10:32 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zbutowicz Karol SOL Litwa Krzysztof Halas Adam Bałabuch Krystian Szwedzki Dawid Kłos Grzegorz Kawęcki Radosław Chmielewski Jakub SWR | 98 96 98 95 94 95 91 99 | Kormoran Olsztyn AZS AGH Kraków STU Trnava AZS AGH Kraków Śląsk Wrocław AZS AWF Katowice AZS AWF Warszawa Śląsk Wrocław | 2:01.68 2:00.84 2:00.11 1:58.62 1:59.82 2:00.38 2:01.18 2:01.98 |
Seria 2 z 12, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łapot Radosław SR Cerlich Maksymilian Poprawa Michał Kaźmierczak Wojciech Dobrzyński Tomasz Kurleto Piotr Dubiel Adam Goleniec Kamil SO | 99 00 94 97 98 00 93 99 | MOS Katowice Ikar Mielec AZS AWF Katowice Warszawianka Wodny Park W-wa G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków AZS AWF Warszawa Unia Oświęcim | 2:04.87 2:04.33 2:03.97 2:02.79 2:03.55 2:04.07 2:04.66 2:05.15 |
Seria 3 z 12, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Walaszek Jędrzej SOL Niedziałek Dominik SL Palmi-Kukiełko Mieszko Bączkowski Bartosz Dziedzic Dawid SR Arentewicz Jacek Gawron Oskar SWR Stolarski Marcin | 98 98 93 97 99 97 99 96 | Kormoran Olsztyn Skarpa Lublin Śląsk Wrocław Polonia Warszawa MOSM Tychy Shark Rudna Śląsk Wrocław Warta Poznań | 2:08.61 2:07.42 2:06.29 2:05.29 2:05.74 2:07.01 2:07.80 2:08.95 |
Seria 4 z 12, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gotszling Dawid ZG Krulikowski Maciej SO Morawski Krzysztof Walczysko Jakub Jarosz Dawid SWwa Elgalal Sami Goraj Marcin Wańkowicz Błażej | 01 99 94 00 99 01 01 99 | Barakuda Starachowice Unia Oświęcim TP Zielona Góra CSiR MOS Dąbrowa Grn. Wodnik Końskie UKS SP 149 Łódź SMS Galicja Kraków Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:10.18 2:09.66 2:09.19 2:09.10 2:09.15 2:09.26 2:09.79 2:10.64 |
Seria 5 z 12, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sawicki Bartosz Jaworski Szymon Sordyl Mateusz SO Ciastoń Sebastian SO Kiszczak Jakub SWR Pachowski Adrian Celiński Jakub Bachlaj Dorian SR | 00 01 99 99 00 97 02 99 | AZS AWF Katowice Salmo Żory Victoria Kozy Unia Oświęcim Juvenia Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa Huragan Międzyrzec Podl. Ondraszek Bielsko Biała | 2:13.93 2:13.19 2:12.67 2:11.57 2:11.58 2:13.17 2:13.62 2:13.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 22/10/2016 - 10:46 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 10:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Polanska Aleksandra Wojciechowska Joanna SL Burska Justyna Piechota Paulina Karpisz Milena Janiszewska Dominika Jankowska Klaudia Baryła Julia SSz | 00 98 95 99 97 99 98 00 | GOS Raszyn Orlik Lublin AZS UWM Olsztyn UKS 190 Łódź Piątka Konstantynów Ł. AZS AWF Warszawa GIM 92 Ursynów W-wa MKP Szczecin | 4:18.21 4:14.06 4:10.27 4:08.44 4:10.19 4:14.05 4:14.54 4:18.66 |
Seria 2 z 10, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Potocká Tatiana Klonowska Julia Piechota Karolina Gralewska Kalina Zaborowicz Julia Reks Aleksandra Pogorzelska Inez Nita Daria | 01 00 01 96 01 00 00 01 | STU Trnava Dwójka Morena Gdańsk UKS 190 Łódź Warszawianka Wodny Park W-wa Górnik Sosnowiec MKP Szczecin GOS Raszyn Korona Kraków | 4:28.50 4:27.72 4:24.04 4:19.00 4:20.32 4:26.56 4:27.89 4:28.74 |
Seria 3 z 10, 10:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Adamiec Dominika SO Zadumińska Weronika Adamczyk Agata Węgrzynowska Aleksandra Węcławiak Irena Łysakowska Julia SL Zaręba-Paradowska Julia Pluta Emilia | 99 99 99 01 98 01 02 02 | Unia Oświęcim AZS AWF Warszawa Aligator Gorzyce Śląsk Wrocław GIM 92 Ursynów W-wa AZS UMCS Lublin BUKS Warszawa Aligator Gorzyce | 4:34.79 4:32.80 4:31.73 4:30.76 4:31.03 4:32.59 4:33.15 4:35.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 22/10/2016 - 11:02 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Głyk Wojciech Kasztelan Mateusz SOL Arndt Mateusz Wojdak Wojciech Zaborowski Filip Kałużyński Antoni Młynarczyk Karol Koziejko Bartłomiej SOL | 92 98 98 96 94 99 00 00 | AZS AWF Katowice Kormoran Olsztyn Delfin Gdynia Unia Oświęcim MKP Szczecin Warszawianka Wodny Park W-wa G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn | 3:51.45 3:49.79 3:46.23 3:37.57 3:40.37 3:49.28 3:50.76 3:53.11 |
Seria 2 z 15, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zwoliński Marcin Poprawa Michał Krawczyk Paweł Dębski DOMINIK SSz Kubkowski Bartłomiej Rój KONRAD SSz Piszczorowicz Bartosz Dutkowiak Wojciech SWR | 97 94 99 98 95 98 99 00 | AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice BUKS Warszawa MKP Szczecin Kormoran Olsztyn MKP Szczecin G-8 Bielany Warszawa Śląsk Wrocław | 3:57.90 3:57.70 3:56.45 3:53.75 3:56.30 3:56.46 3:57.70 3:58.50 |
Seria 3 z 15, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stanek Adam SO Kaczorowski Jakub Popis EMIL SSz Kalkowski Dawid SOL Smeja Sławomir Bruździak Maciej SOL Małyska Bartosz SL Krzykała Emil | 99 97 98 00 94 98 99 01 | Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice Kormoran Olsztyn Skarpa Lublin Avia Świdnik | 4:01.47 4:00.41 3:59.67 3:59.37 3:59.42 4:00.09 4:00.54 4:01.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 22/10/2016 - 11:16 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 15, 11:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ulicka Alicja Osiniak Ewa SL Włodarczyk Ewelina Peciak Katarzyna Mielczarek Sandra Czaja Barbara SK Górecka Weronika Burska Justyna | 01 00 96 02 02 99 00 95 | Nawa Skierniewice AZS UMCS Lublin AZS UŁ PŁ Łódź Solne Miasto Wieliczka BUKS Warszawa Górnik Radlin Juvenia Wrocław AZS UWM Olsztyn | 05 03 05 06 14 11 01 13 | SKREŚL. | 1:00.00 59.80 59.57 59.44 59.55 59.59 59.86 1:00.00 |
Seria 7 z 15, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Serafin Magdalena Sienkiewicz Kaja Wrzosek Iga Górska Julia Rabiniak Zuzanna Halicka Lidia SWR Działkowska Natalia Leszczyńska Klaudia Julia SK | 01 02 00 00 01 01 01 99 | SMS Galicja Kraków BUKS Warszawa Fenix Ożarów Maz. Warszawianka Wodny Park W-wa Wodnik Radom Śląsk Wrocław Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków | 06 14 14 14 14 01 11 06 | 1:00.45 1:00.38 1:00.28 1:00.08 1:00.16 1:00.37 1:00.42 1:00.57 |
Seria 8 z 15, 11:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skibczak Natalia Spik Vanessa Cieplak Aleksandra Szlachcic Wiktoria Gotowska Weronika Koluch Julia ZG Durczyńska Katarzyna SK Kącka Natalia | 00 02 01 99 00 00 99 95 | G-8 Bielany Warszawa Vega Dobrodzień Olimpic Warka CSiR MOS Dąbrowa Grn. G-8 Bielany Warszawa Kapry Armexim Pruszków SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice | 14 07 14 11 14 13 06 11 | 1:01.41 1:00.88 1:00.67 1:00.66 1:00.67 1:00.67 1:00.98 1:01.45 |
Seria 9 z 15, 11:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Malinowska Zuzanna SWR Łysakowska Julia SL Suchecka Katarzyna Pakuła Alicja Cerlich Oliwia Redner Sandra SL Litwin Andrea Migdał Maria | 00 01 99 02 02 99 01 01 | Śląsk Wrocław AZS UMCS Lublin Ostrobramska Warszawa G-8 Bielany Warszawa Ikar Mielec Skarpa Lublin SMS Galicja Kraków Żabianka Gdańsk | 01 03 14 14 08 03 06 10 | 1:02.30 1:02.19 1:01.97 1:01.48 1:01.57 1:02.06 1:02.20 1:02.32 |
Seria 10 z 15, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pluta Emilia Juc Aleksandra Soliwoda Julia Goller Klaudia Bagińska Katarzyna Śliwińska Kalina SWR Wiśniewska Barbara Adamczyk Agata | 02 01 01 02 02 00 00 99 | Aligator Gorzyce Manta Warszawa Włochy Nawa Skierniewice Ostrobramska Warszawa Juvenia Białystok Śląsk Wrocław AZS AWF Warszawa Aligator Gorzyce | 11 14 05 14 09 01 14 11 | 1:02.94 1:02.77 1:02.51 1:02.36 1:02.50 1:02.52 1:02.93 1:02.96 |
Seria 11 z 15, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żarłok Martyna Łyczko Dominika Golubska Alina Piekut Zofia SWwa Kruszniewska Kinga SK Skudlik Marta Sikora Adrianna SK Rugała Anna SK | 97 99 02 00 99 01 99 98 | AZS AGH Kraków Rokita Brzeg Dolny BUKS Warszawa Polonia Warszawa SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 06 01 14 14 06 11 06 06 | 1:04.26 1:04.00 1:03.64 1:03.11 1:03.31 1:03.69 1:04.05 1:04.48 |
Seria 12 z 15, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krypa Oliwia Gazda Zuzanna Skórka Julia Bilska Natalia Borowska Agnieszka Malinowska Ada Miłek Marcelina Łosak Wiktoria SK | 02 01 01 01 00 99 02 98 | Manta Warszawa Włochy CSiR MOS Dąbrowa Grn. CSiR MOS Dąbrowa Grn. Żabianka Gdańsk Polonia Warszawa SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków KSZO Ostrowiec Św. | 14 11 11 10 14 06 06 12 | 1:04.92 1:04.77 1:04.69 1:04.50 1:04.58 1:04.70 1:04.85 1:04.96 |
Seria 13 z 15, 11:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mruk Aleksandra Ochał Maja Gorecka Weronika Adamska Zuzanna Kowalska Julia SWR Krysa Agata Muszyńska Majka Radecka Anna | 02 01 02 02 00 00 02 00 | Manta Jelcz-Laskowice SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków Korner Zielona Góra Olimpijczyk Suwałki Manta Jelcz-Laskowice G-8 Bielany Warszawa | 06 06 11 06 04 09 06 14 | 1:07.16 1:07.02 1:05.97 1:05.16 1:05.69 1:06.21 1:07.11 1:08.45 |
Seria 14 z 15, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki Mazurkiewicz Zuzanna Bienasz Wiktoria Spórna Weronika Mandziuk Magdalena Dembkowska Monika Kruszewska Kaja Kit Zuzanna | 01 01 02 02 01 01 00 97 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Polonia Warszawa Juvenia Białystok SMS Galicja Kraków Żak Biała Podlaska Żabianka Gdańsk Juvenia Białystok Włókniarz 1925 Kalisz | 05 14 09 06 03 10 09 15 | NT 1:10.46 1:09.34 1:08.59 1:09.29 1:10.44 NT NT |
Seria 15 z 15, 11:31 |
3 4 5 | Duda Zuzanna SWR Przygoda Zuzanna Krypa Marta | 99 02 02 | Śląsk Wrocław Juvenia Białystok Manta Warszawa Włochy | 01 09 14 | NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 22/10/2016 - 11:33 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 23, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Knapowski Kacper Wójcicki Maciej Butkiewicz Władysław SO Wawrzynkiewicz Piotr Przybyła Kacper Piotrowski Kacper Kotwica Bartosz Kępa Kacper | 97 99 00 98 98 01 01 99 | AZS AWF Warszawa Aquator Kozienice Juvenia Białystok MKP Szczecin Astromal Akwawit Leszno Śląsk Wrocław Avia Świdnik Polonia Warszawa | 14 14 09 16 15 01 03 14 | 53.27 53.19 53.13 52.79 52.80 53.15 53.23 53.27 |
Seria 7 z 23, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Królik Paweł Franke Paweł Cecere Marco Dąbrowski Patryk SWR Krawczyk Paweł Kiszczak Jakub SWR Palmi-Kukiełko Mieszko Kalkowski Dawid SOL | 99 99 99 00 99 00 93 00 | Juvenia Białystok G-8 Bielany Warszawa Włókniarz 1925 Kalisz Śląsk Wrocław BUKS Warszawa Juvenia Wrocław Śląsk Wrocław Kormoran Olsztyn | 09 14 15 01 14 01 01 13 | SKREŚL. | 53.51 53.43 53.34 53.28 53.34 53.41 53.49 53.53 |
Seria 8 z 23, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kolanowski Wiktor SK Szarek Dawid SWR Sieczek Adrian Felińczak Wojciech Taradyś Jakub ZG Butkiewicz Cezary Lipiński Szymon SOL Brauntsch Marek | 99 99 99 96 00 00 01 98 | SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Polonia Warszawa AZS UŁ PŁ Łódź TP Zielona Góra G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice | 06 01 14 05 04 14 13 11 | 53.77 53.68 53.66 53.55 53.60 53.66 53.76 53.84 |
Seria 9 z 23, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Graboń Przemysław Bieroński Michał SWR Dutkowiak Wojciech SWR Krištofík Martin Adamczewski Eryk Lechowicz Filip Worożewicz Konrad SWR Wardawa Filip | 00 99 00 98 00 97 99 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Považskobystrický plavecký odd Włókniarz 1925 Kalisz AZS AGH Kraków Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa | 11 01 01 ZSO 15 06 01 14 | 54.19 54.04 53.88 53.84 53.86 53.96 54.09 54.33 |
Seria 10 z 23, 11:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Olejnik Aleksander Pawełek Paweł Astashev Bogdan Mikołajczyk Michał Dębski Szymon Waśko Adam Czurczak Jakub Szota Grzegorz | 98 99 01 99 99 00 99 99 | MKP Szczecin Polonia Warszawa SMS Galicja Kraków Włókniarz 1925 Kalisz Nawa Skierniewice Fenix Ożarów Maz. Sokół Rzeszów CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 16 14 06 15 05 14 08 11 | 54.76 54.65 54.64 54.33 54.63 54.65 54.71 54.77 |
Seria 11 z 23, 11:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalczyk Michał Czerniak Konrad SL Barczyk Norbert Perkowski Wiktor SOL Piwowarski Konrad SOL Łaś Wiktor Stoszek Szymon Mitak Krystian | 01 98 00 98 98 00 99 98 | Gilus Gilowice Skarpa Lublin Korona Kraków Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław Aligator Gorzyce MKP Szczecin | 11 03 06 13 13 01 11 16 | 55.18 54.89 54.87 54.77 54.77 54.87 55.13 55.20 |
Seria 12 z 23, 11:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Majerski Jakub Mitrus Paweł Kłaput Bartosz Lis Paweł Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. Małyska Bartosz SL Hano Grzegorz SWR Miciul Michał ZG | 00 00 00 02 99 99 00 00 | SMS Galicja Kraków MKS Piaseczno SMS Galicja Kraków BUKS Warszawa Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Skarpa Lublin Śląsk Wrocław TP Zielona Góra | 06 14 06 14 05 03 01 04 | 55.38 55.37 55.27 55.24 55.24 55.33 55.37 55.41 |
Seria 13 z 23, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kaczorowski Jakub Bruździak Maciej SOL Zagrzejewski Tomasz Cieślukowski Karol Balicki Michał Prus Mateusz Jasionowski Mikołaj Beberok Filip ZG | 97 98 01 99 00 00 01 00 | G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn GIM 92 Ursynów W-wa Olimpijczyk Suwałki SMS Galicja Kraków Astromal Akwawit Leszno Orka Ostrów Maz. TP Zielona Góra | 14 13 14 09 06 15 14 04 | 55.72 55.70 55.48 55.44 55.47 55.62 55.72 55.75 |
Seria 14 z 23, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hencner Wojciech Zubik Stanisław SWwa Pawłowski Maksymilian Radziszewski Krzysztof Koput Kamil SWwa Majewski Wojciech Bednarczyk Aleksander SWwa Gąsior Sebastian SL | 01 01 99 02 00 01 00 99 | Gilus Gilowice Polonia Warszawa Polonia Warszawa BUKS Warszawa Polonia Warszawa Siódemka Rzeszów Polonia Warszawa AZS UMCS Lublin | 11 14 14 14 14 08 14 03 | 56.23 56.04 55.93 55.79 55.89 56.03 56.11 56.30 |
Seria 15 z 23, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dominiak Kacper SWR Plauszta Arnold Kwapisz Arkadiusz Wawrzyńczak Alan SL Kryś Jarosław Cheredis Jakub Sionkowski Arkadiusz Piłkowski Patryk SWwa | 00 00 01 99 02 02 00 00 | Śląsk Wrocław Olimpijczyk Suwałki Manta Jelcz-Laskowice Skarpa Lublin MKP Szczecin G-8 Bielany Warszawa Kmita Zabierzów Polonia Warszawa | 01 09 06 03 16 14 06 14 | 56.80 56.58 56.45 56.41 56.42 56.56 56.60 56.83 |
Seria 16 z 23, 11:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mielniczuk Bartosz Pająk Bartosz Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. Rój Jakub Ruciński Wiktor Jedliński Radosław SO Kalisz Jakub Suchan Przemysław | 01 01 00 01 99 00 00 01 | GIM 92 Ursynów W-wa BUKS Warszawa Olimpijczyk - SMS Aleksandrów MKP Szczecin Sokół Mościce Tarnów Unia Oświęcim Polonia Warszawa Korona Kraków | 14 14 05 16 06 06 14 06 | 57.28 57.24 57.08 56.90 56.95 57.19 57.28 57.29 |
Seria 17 z 23, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobolewski Dawid Senkowski Kacper Zbrożek Radosław Sopko Samuel Suliga Jeremi Nowotny Dawid Pająk Jakub Maj Jakub | 02 01 99 01 00 01 02 01 | Kormoran Olsztyn G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków KP Aquacity Poprad Polna Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków Górnik Sosnowiec | 13 14 06 VSO 14 11 06 11 | 58.07 57.95 57.69 57.52 57.59 57.89 58.03 58.08 |
Seria 18 z 23, 11:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gilżyński Szymon Wojaczek Paweł SO Wójcik Paweł Krištofík Marek Lewicki Aleksander Kuczak Adam SWR Kusiński Aleksy Moskała Michał | 02 00 01 01 00 00 02 98 | Manta Jelcz-Laskowice Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Považskobystrický plavecký odd Polonia Warszawa TP Zielona Góra UKS SP 149 Łódź Delfin Cieszyn | 06 06 06 ZSO 14 04 05 11 | 58.53 58.28 58.23 58.16 58.22 58.27 58.52 58.63 |
Seria 19 z 23, 11:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Suchan Łukasz Chałat Stanisław SL Bruzdewicz Hubert SOL Sieradzki Kamil Krawczak Patryk Michalski Wojciech Wozniak Kamil Ptak Filip | 01 99 02 02 00 01 00 01 | Korona Kraków Skarpa Lublin Kormoran Olsztyn Wodnik Siemianowice Śl. Żak Biała Podlaska Gilus Gilowice Fregata Kolbuszowa Manta Kochłowice Ruda Śl. | 06 03 13 11 03 11 08 11 | 59.08 58.97 58.93 58.74 58.83 58.93 59.01 59.10 |
Seria 20 z 23, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Muc Filip Mrzygłód Michał Fidurski Jakub Gęgotek Radosław Twardowski Piotr Girul Radosław SWR Karpiel Dominik Nachyła Jakub | 01 02 00 01 01 01 01 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. Gilus Gilowice Wodnik Siemianowice Śl. CSiR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław CSiR MOS Dąbrowa Grn. Gilus Gilowice | 11 11 11 11 06 01 11 11 | 1:00.16 59.97 59.84 59.37 59.39 59.86 59.99 1:00.36 |
Seria 21 z 23, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kwiatkowski Paweł Kowalczyk Dawid Janik Jakub SO Janecki Mateusz Urbańczyk Adrian Nowak Jan Bartosiewicz Remigiusz Szynawa Wiktor | 02 02 01 01 01 02 02 02 | Juvenia Białystok Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim Pałac Mlodzieży Katowice Korona Kraków BOSiR Brzesko Wodnik Siemianowice Śl. Wodnik Siemianowice Śl. | 09 11 06 11 06 06 11 11 | 1:01.26 1:01.01 1:00.58 1:00.49 1:00.53 1:00.80 1:01.09 1:01.39 |
Seria 22 z 23, 11:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawłowski Eryk Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł. Schreiber Patrick Jurík Anton Grochowski Michał Kałuża Jakub Kotarski Jakub Filipowicz Gustaw | 02 00 02 01 02 02 01 02 | Wodnik Siemianowice Śl. Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Aligator Gorzyce Považskobystrický plavecký odd Juvenia Białystok Bobry Dębica BUKS Warszawa Juvenia Białystok | 11 05 11 ZSO 09 08 14 09 | 1:05.06 1:03.53 1:02.26 1:01.41 1:02.04 1:02.62 1:04.38 1:05.47 |
Seria 23 z 23, 11:59 |
1 2 3 4 5 6 7 | Sawicki Oskar Chowaniec Bartosz Gondek Paweł Stepaniuk Sebastian Popłonyk Jakub Rygałło Mikołaj Duchnowski Szymon | 01 02 01 02 02 02 02 | G-8 Bielany Warszawa Gilus Gilowice Orlik Przeworsk Juvenia Białystok BUKS Warszawa Rokita Brzeg Dolny Juvenia Białystok | 14 11 08 09 14 01 09 | NT 1:17.52 1:07.37 1:06.02 1:06.50 1:12.58 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 22/10/2016 - 12:02 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 8, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawłowska Julia SO Ochał Maja Popławska Apolonia Wojtanek Wiktoria Adamczyk Julia Przygoda Julia Mikus Katarzyna Mruk Aleksandra | 02 01 02 01 01 00 00 02 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Astromal Akwawit Leszno GOS Raszyn Aligator Gorzyce Fenix Ożarów Maz. CSiR MOS Dąbrowa Grn. Manta Jelcz-Laskowice | 06 06 15 14 11 14 11 06 | 38.36 36.83 36.54 36.02 36.37 36.83 37.36 38.68 |
Seria 7 z 8, 12:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pałka Aleksandra SO Krejčíová Zuzana Pogorzelska Laura Krysa Agata Misiejuk Aldona SO Bienasz Wiktoria Stępak Weronika Owerko Julia | 02 01 01 00 01 02 01 02 | Unia Oświęcim KP Aquacity Poprad SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Suwałki Unia Oświęcim Juvenia Białystok SMS Galicja Kraków GOS Raszyn | 06 VSO 06 09 06 09 06 14 | 41.22 40.02 39.53 39.00 39.03 39.60 40.64 NT |
Seria 8 z 8, 12:04 |
1 2 3 4 5 6 7 | Dzwonnik Zuzanna Bartovičová Barbara Skarwecka Wiktoria SO Mandziuk Magdalena Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki Jarosz Angelika SO Szopa Oliwia | 00 98 02 01 01 01 02 | AZS UŁ PŁ Łódź STU Trnava Unia Oświęcim Żak Biała Podlaska Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Unia Oświęcim Juvenia Białystok | 05 ZSO 06 03 05 06 09 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 22/10/2016 - 12:06 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 12, 12:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Walaszek Jędrzej SOL Żurawski Marcel Szynawa Wiktor Suliga Jeremi Rokita Aleksander SK Kowol Tymoteusz Uryga Bartłomiej Bączkowski Bartosz | 98 01 02 00 99 01 01 97 | Kormoran Olsztyn Orka Lubań Wodnik Siemianowice Śl. Polna Warszawa Park Wodny Tarn. Góry Gilus Gilowice Aquatica Pawłowice Polonia Warszawa | 13 01 11 14 11 11 11 14 | 31.30 31.25 30.92 30.76 30.84 30.93 31.28 31.36 |
Seria 7 z 12, 12:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nowotny Dawid Krištofík Martin Woźniak Łukasz Moskała Michał Rębacz Maciej Szczurek Jakub Majewski Wojciech Guzy Marcel | 01 98 01 98 00 02 01 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Považskobystrický plavecký odd SMS Galicja Kraków Delfin Cieszyn G-8 Bielany Warszawa BUKS Warszawa Siódemka Rzeszów Vega Dobrodzień | 11 ZSO 06 11 14 14 08 07 | 32.00 31.77 31.54 31.44 31.50 31.74 31.79 32.20 |
Seria 8 z 12, 12:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kołodziejski Filip Bazyl Kamil Żerański Przemysław Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. Książnicki Dawid Zalewski Oskar SO Czurczak Jakub Barczyk Norbert | 01 00 99 99 02 99 99 00 | BUKS Warszawa Aquarius Myślenice BUKS Warszawa Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Ikar Mielec Pirania Targówek Warszawa Sokół Rzeszów Korona Kraków | 14 06 14 05 08 14 08 06 | 33.09 33.01 32.56 32.30 32.39 32.81 33.07 33.20 |
Seria 9 z 12, 12:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fidurski Jakub Suchan Przemysław Zięba Krzysztof Madžo Filip Grzesiecki Mikołaj Dudzik Sebastian Gałuszka Bruno SO Mielniczuk Bartosz | 00 01 01 01 02 01 02 01 | Wodnik Siemianowice Śl. Korona Kraków Orlik Przeworsk KP Aquacity Poprad Astromal Akwawit Leszno SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim GIM 92 Ursynów W-wa | 11 06 08 VSO 15 06 06 14 | 33.55 33.40 33.21 33.20 33.21 33.25 33.44 33.56 |
Seria 10 z 12, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zarzycki Maciej Lis Paweł Tarasek Szymon Norek Mateusz Raczkowski Krzysztof Krzyżaniak Krystian Stańczyk Jarema SO Hlavatý Adam | 02 02 02 02 01 00 02 00 | Nawa Skierniewice BUKS Warszawa STP Nowy Sącz Gilus Gilowice Korona Kraków Juvenia Białystok MMKS Kędzierzyn Koźle STU Trnava | 05 14 06 11 06 09 07 ZSO | 34.99 34.91 34.02 33.59 33.93 34.09 34.94 35.17 |
Seria 11 z 12, 12:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Aleksandrowicz MIchał Pająk Mikołaj Jędrszczyk Kacper Grochowski Michał Pniak Bartosz Maciaszek Rafał Schreiber Patrick Filipowicz Gustaw | 02 01 02 02 02 02 02 02 | Manta Jelcz-Laskowice Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Juvenia Białystok SMS Galicja Kraków Bobry Dębica Aligator Gorzyce Juvenia Białystok | 06 06 06 09 06 08 11 09 | 39.47 37.95 37.18 35.51 36.24 37.30 38.14 40.04 |
Seria 12 z 12, 12:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalski Kacper Paszko Mikołaj Danilewski Maciej SOL Wilgosz Jan Rogulin Bogdan SO Pieśniak Jakub Osmólski Hubert Orzechowski Michał SO | 01 01 98 02 01 97 02 01 | GIM 92 Ursynów W-wa SMS Galicja Kraków Juvenia Białystok Manta Jelcz-Laskowice Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Juvenia Białystok Unia Oświęcim | 14 06 09 06 06 11 09 06 | SKREŚL. | NT NT NT 41.65 NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 22/10/2016 - 12:15 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 22/10/2016 - 12:15 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 8, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalczyk Dawid Augustyn Aleksander Augustyn Jan Moryl Wojciech SO Krzywania Oskar Blachura Oskar SO Bator Kacper Goździaszek Krystian | 02 00 02 02 02 02 00 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Fregata Kolbuszowa SMS Galicja Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle UKS SP 149 Łódź Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Bobry Dębica | 11 08 06 07 05 06 06 08 | 2:33.36 2:27.35 2:26.23 2:23.30 2:25.94 2:26.89 2:33.15 2:34.27 |
Seria 7 z 8, 12:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kałużyński Antoni Kudła Łukasz Połeć Jakub Sieradzki Kamil Lewandowski Jakub SO Wołoszyn Roman Sadłowski Piotr SOL Nachyła Jakub | 99 95 02 02 02 01 00 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa AZS AWF Katowice STP Nowy Sącz Wodnik Siemianowice Śl. Unia Oświęcim CSiR MOS Dąbrowa Grn. Kormoran Olsztyn Gilus Gilowice | 14 11 06 11 06 11 13 11 | SKREŚL. | NT NT 3:07.95 2:37.81 2:55.51 NT NT NT |
Seria 8 z 8, 12:21 |
1 2 3 4 5 6 7 | Pawłowski Bogdan Koziejko Bartłomiej SOL Sodel Dominik Puk Dariusz Jurík Anton Zdziebło Piotr Durajczyk Michał | 00 00 97 95 01 02 97 | Bobry Dębica Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Považskobystrický plavecký odd Salmo Żory AZS AWF Warszawa | 08 13 11 11 ZSO 11 14 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 9:45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 22/10/2016 - 12:26 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 7, 12:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bagińska Katarzyna Goller Klaudia Sikora Adrianna SK Bilska Natalia Burakowska Wiktoria Przygoda Zuzanna Spórna Weronika Baranowska Wiktoria | 02 02 99 01 01 02 02 01 | Juvenia Białystok Ostrobramska Warszawa SMS Galicja Kraków Żabianka Gdańsk Bobry Dębica Juvenia Białystok SMS Galicja Kraków Orka Ostrów Maz. | 09 14 06 10 08 09 06 14 | 1:14.91 1:12.28 1:12.06 1:11.26 1:11.97 1:12.26 1:12.39 1:15.22 |
Seria 7 z 7, 12:27 |
3 4 5 6 | Kurucová Adriána Tomera Roksana SO Pakuła Alicja Goździejewicz Julia ZG | 99 02 02 00 | KP Aquacity Poprad Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa TP Zielona Góra | VSO 06 14 04 | 1:19.51 1:15.84 1:17.93 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 10:00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 22/10/2016 - 12:30 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 11, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Waśko Adam Galicki Bartosz Taradyś Jakub ZG Sobczyk Maciej Mitrus Paweł Gotszling Dawid ZG Dudzik Sebastian Grabek Filip SL | 00 01 00 95 00 01 01 99 | Fenix Ożarów Maz. BUKS Warszawa TP Zielona Góra AZS AGH Kraków MKS Piaseczno Barakuda Starachowice SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin | 14 14 04 06 14 12 06 03 | 1:01.58 1:01.12 1:00.65 1:00.21 1:00.32 1:00.68 1:01.36 1:01.65 |
Seria 7 z 11, 12:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bliźniewski Franciszek Michałowski Tomasz SO Wołoszyn Roman Rój Jakub Kwapisz Arkadiusz Raczkowski Krzysztof Zając Mateusz Szota Grzegorz | 02 02 01 01 01 01 02 99 | UKS SP 149 Łódź Unia Oświęcim CSiR MOS Dąbrowa Grn. MKP Szczecin Manta Jelcz-Laskowice Korona Kraków Aligator Gorzyce CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 05 06 11 16 06 06 11 11 | 1:03.47 1:03.22 1:03.00 1:01.79 1:02.35 1:03.12 1:03.34 1:04.08 |
Seria 8 z 11, 12:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojaczek Paweł SO Gotowski Dominik Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. Janik Jakub SO Alencynowicz Maciej SO Kusiński Aleksy Jasionowski Mikołaj Bartosiewicz Remigiusz | 00 02 00 01 02 02 01 02 | Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Unia Oświęcim Unia Oświęcim UKS SP 149 Łódź Orka Ostrów Maz. Wodnik Siemianowice Śl. | 06 14 05 06 06 05 14 11 | 1:06.41 1:05.09 1:04.99 1:04.36 1:04.73 1:04.99 1:05.79 1:06.78 |
Seria 9 z 11, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mrzygłód Michał Krištofík Marek Hencner Wojciech Gilżyński Szymon Wozniak Kamil Duchnowski Szymon Pawłowski Eryk Czajkowski Mateusz | 02 01 01 02 00 02 02 02 | Gilus Gilowice Považskobystrický plavecký odd Gilus Gilowice Manta Jelcz-Laskowice Fregata Kolbuszowa Juvenia Białystok Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków | 11 ZSO 11 06 08 09 11 06 | 1:12.95 1:10.56 1:10.22 1:08.50 1:09.16 1:10.37 1:11.04 1:15.20 |
Seria 10 z 11, 12:37 |
1 2 3 4 5 6 7 | Kubkowski Bartłomiej Wilgosz Jan Sieradzki Kamil Osmólski Hubert Popłonyk Jakub Stepaniuk Sebastian Rygałło Mikołaj | 95 02 02 02 02 02 02 | Kormoran Olsztyn Manta Jelcz-Laskowice Wodnik Siemianowice Śl. Juvenia Białystok BUKS Warszawa Juvenia Białystok Rokita Brzeg Dolny | 13 06 11 09 14 09 01 | NT 1:19.17 1:16.13 1:15.73 1:15.96 1:16.89 1:23.77 |
Seria 11 z 11, 12:39 |
3 4 5 | Ławnik Jakub Kaźmierczak Wojciech Zbutowicz Karol SOL | 99 97 98 | Śląsk Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa Kormoran Olsztyn | 01 14 13 | NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 10:09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 22/10/2016 - 12:41 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 9, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nocoń Dominika Szopa Marta SL Wojtanek Wiktoria Miodek Karolina Krypa Marta Kempa Anna SO Górska Julia Jeżowska Kamila | 02 00 01 01 02 01 00 00 | Manta Kochłowice Ruda Śl. CSTiR Strzyżów GOS Raszyn Żabianka Gdańsk Manta Warszawa Włochy MMKS Kędzierzyn Koźle Warszawianka Wodny Park W-wa CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 11 08 14 10 14 07 14 11 | 2:32.79 2:30.85 2:29.93 2:29.48 2:29.82 2:30.68 2:31.84 2:33.08 |
Seria 7 z 9, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mikus Katarzyna Pawelska Dominika Zoglowek Joanna Rajca Olivia Łyczko Dominika Krejčíová Zuzana Nowak Zuzanna SO Popławska Apolonia | 00 00 02 02 99 01 02 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. Glosator Kraków Manta Jelcz-Laskowice UKS 190 Łódź Rokita Brzeg Dolny KP Aquacity Poprad Unia Oświęcim Astromal Akwawit Leszno | 11 06 06 05 01 VSO 06 15 | SKREŚL. | 2:38.96 2:37.34 2:37.04 2:33.27 2:35.87 2:37.29 2:38.36 2:42.13 |
Seria 8 z 9, 12:48 |
1 2 3 4 5 6 7 | Pałka Aleksandra SO Jarosz Angelika SO Zatorska Agata Blachura Julia SO Radecka Anna Skarwecka Wiktoria SO Pawłowska Julia SO | 02 01 01 02 00 02 02 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim Manta Jelcz-Laskowice Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 06 06 06 06 14 06 06 | 3:02.60 2:50.40 2:45.51 2:42.28 2:42.53 2:48.28 2:54.41 |
Seria 9 z 9, 12:51 |
3 4 5 | Wojciechowska Maria Żmuda Weronika SL Kozik Anna | 00 00 98 | GOS Raszyn AZS UMCS Lublin AZS AWF Katowice | 14 03 11 | NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 10:17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 22/10/2016 - 12:55 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 12, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Perkowski Wiktor SOL Kadrow Konrad Szymanek Sebastian Dąbrowski Patryk SWR Chromik Mateusz SO Kowalski Kacper Nowak Kacper SO Malec Mikołaj | 98 97 98 00 00 01 00 01 | Kormoran Olsztyn AZS UMCS Lublin Warszawianka Wodny Park W-wa Śląsk Wrocław Unia Oświęcim GIM 92 Ursynów W-wa Warta Poznań Ikar Mielec | 13 03 14 01 06 14 15 08 | 2:16.22 2:15.63 2:15.08 2:13.98 2:14.27 2:15.24 2:15.80 2:16.39 |
Seria 7 z 12, 12:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Paszko Mikołaj Guzy Marcel Zaremba Jakub Kaminiarz Cezary Astashev Bogdan Pawłowski Bogdan Rajca Wiktor Książnicki Dawid | 01 01 01 99 01 00 02 02 | SMS Galicja Kraków Vega Dobrodzień Śląsk Wrocław Astromal Akwawit Leszno SMS Galicja Kraków Bobry Dębica UKS 190 Łódź Ikar Mielec | 06 07 01 15 06 08 05 08 | 2:19.07 2:18.82 2:18.03 2:17.76 2:17.89 2:18.12 2:19.03 2:19.29 |
Seria 8 z 12, 13:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rębacz Maciej Jung Krzyszrof SR Szynawa Oskar SO Muc Filip Zalewski Oskar SO Krzyżaniak Krystian Blachura Oskar SO Brodowski Bartosz | 00 99 00 01 99 00 02 00 | G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice Unia Oświęcim CSiR MOS Dąbrowa Grn. Pirania Targówek Warszawa Juvenia Białystok Unia Oświęcim Nawa Skierniewice | 14 11 06 11 14 09 06 05 | 2:20.09 2:19.84 2:19.63 2:19.35 2:19.36 2:19.74 2:20.00 2:20.13 |
Seria 9 z 12, 13:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Janecki Mateusz Żerański Przemysław Grabek Filip SL Dominiak Kacper SWR Sadło Marcel Zdziebło Piotr Latusek Szymon SO Rogulin Bogdan SO | 01 99 99 00 01 02 00 01 | Pałac Mlodzieży Katowice BUKS Warszawa AZS UMCS Lublin Śląsk Wrocław CSiR MOS Dąbrowa Grn. Salmo Żory Gilus Gilowice Unia Oświęcim | 11 14 03 01 11 11 11 06 | 2:26.12 2:25.02 2:22.84 2:20.87 2:22.78 2:23.47 2:26.09 2:27.27 |
Seria 10 z 12, 13:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zarzycki Maciej Kołodziejski Filip Michałowski Tomasz SO Bartosiewicz Remigiusz Bazyl Kamil Gałuszka Bruno SO Szałaśny Bartosz SO Norek Mateusz | 02 01 02 02 00 02 00 02 | Nawa Skierniewice BUKS Warszawa Unia Oświęcim Wodnik Siemianowice Śl. Aquarius Myślenice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Gilus Gilowice | 05 14 06 11 06 06 06 11 | 2:30.42 2:29.60 2:28.75 2:27.62 2:27.71 2:29.00 2:29.89 2:31.20 |
Seria 11 z 12, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Machnik Mikołaj Urbańczyk Adrian Mazur Bartosz Pniak Bartosz Bliźniewski Franciszek Goździaszek Krystian Bieroński Michał SWR Pętlak Tadeusz | 93 01 02 02 02 02 99 00 | AZS AWF Katowice Korona Kraków SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków UKS SP 149 Łódź Bobry Dębica Śląsk Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa | 11 06 06 06 05 08 01 14 | NT NT 2:34.42 2:32.25 2:32.82 2:39.36 NT NT |
Seria 12 z 12, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Urbański Michał Głyk Wojciech Szynawa Wiktor Majchrzak Kacper Mielniczuk Bartosz Kałużyński Antoni Kostanowicz Artur Aleksandrowicz MIchał | 97 92 02 92 01 99 98 02 | AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice Wodnik Siemianowice Śl. Warta Poznań GIM 92 Ursynów W-wa Warszawianka Wodny Park W-wa Warszawianka Wodny Park W-wa Manta Jelcz-Laskowice | 14 11 11 15 14 14 14 06 | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 1 przy 10:32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 22/10/2016 - 13:17 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 4 z 10, 13:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Spik Vanessa Malinowska Zuzanna SWR Osiniak Ewa SL Gołębiewska Dominika Wett Oliwia Kruszewska Kaja Szymczak Patrycja Pawłowska Barbara | 02 00 00 01 01 00 02 02 | Vega Dobrodzień Śląsk Wrocław AZS UMCS Lublin GIM 92 Ursynów W-wa Kormoran Olsztyn Juvenia Białystok Manta Kochłowice Ruda Śl. UKS 190 Łódź | 07 01 03 14 13 09 11 05 | 4:38.72 4:37.95 4:36.28 4:36.04 4:36.08 4:36.48 4:38.60 4:39.34 |
Seria 5 z 10, 13:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rutkowska Agnieszka Jabłonowska Nikola Cerlich Oliwia Jaszczuk Ewa SOL Śmietana Karolina Skibczak Natalia Wiśniewska Barbara Kondrasiuk Małgorzata | 01 02 02 02 01 00 00 98 | Skalar Słupsk G-8 Bielany Warszawa Ikar Mielec Kormoran Olsztyn SMS Galicja Kraków G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Warszawa Warszawianka Wodny Park W-wa | 10 14 08 13 06 14 14 14 | 4:41.71 4:41.27 4:39.92 4:39.74 4:39.75 4:40.62 4:41.34 4:41.88 |
Seria 6 z 10, 13:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kuropatwa Weronika Lewandowska Natalia SO Górska Julia Potocká Tamara Wikieł Żaklina Kusion Weronika Gazda Zuzanna Tomaszek Aleksandra SWwa | 01 01 00 02 00 02 01 00 | Żabianka Gdańsk Unia Oświęcim Warszawianka Wodny Park W-wa KP Aquacity Poprad AZS UWM Olsztyn BOSiR Brzesko CSiR MOS Dąbrowa Grn. Polonia Warszawa | 10 06 14 VSO 13 06 11 14 | SKREŚL. | 4:48.10 4:44.88 4:43.39 4:41.89 4:42.55 4:43.52 4:44.94 4:48.54 |
Seria 7 z 10, 13:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Świstuń Julia Kurucová Adriána Kulisiewicz Adrianna Działkowska Natalia Kapcińska Maja SO Orłowska Zuzanna Prochownik Martyna SO Krosta Emilia | 00 99 02 01 02 02 02 02 | SMS Galicja Kraków KP Aquacity Poprad SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice Unia Oświęcim Nawa Skierniewice Unia Oświęcim Wodnik Siemianowice Śl. | 06 VSO 06 11 06 05 06 11 | 4:59.39 4:55.54 4:55.02 4:48.69 4:54.81 4:55.26 4:57.63 5:02.77 |
Seria 8 z 10, 13:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bidnik Karolina Králová Natália Pogorzelska Laura Skudlik Marta Adamska Zuzanna Raszczuk Zofia Mazurkiewicz Zuzanna Tomera Roksana SO | 02 02 01 01 02 02 01 02 | GIM 92 Ursynów W-wa KP Aquacity Poprad SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. SMS Galicja Kraków Manta Jelcz-Laskowice Polonia Warszawa Unia Oświęcim | 14 VSO 06 11 06 06 14 06 | 5:25.57 5:07.01 5:05.82 5:03.00 5:04.62 5:06.01 5:14.99 5:41.80 |
Seria 9 z 10, 13:45 |
2 3 4 5 6 7 | Ulicka Alicja Woźniak Karolina SO Przygoda Julia Mruk Aleksandra Sirignano Luigia Wrzosek Iga | 01 02 00 02 96 00 | Nawa Skierniewice Unia Oświęcim Fenix Ożarów Maz. Manta Jelcz-Laskowice AZS AGH Kraków Fenix Ożarów Maz. | 05 06 14 06 06 14 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 10, 13:51 |
3 4 5 | Adamczyk Julia Szopa Oliwia Wójtowicz Gabriela | 01 02 95 | Aligator Gorzyce Juvenia Białystok Kormoran Olsztyn | 11 09 13 | NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3 planowane w sesji 1 przy 10:46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 22/10/2016 - 13:58 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 4 z 15, 13:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Taradyś Jakub ZG Mościcki Jakub SOL Lechowicz Filip Kiełczewski Amadeusz SSz Sobczyk Maciej Piotrowski Kacper Butkiewicz Władysław SO Pawełek Paweł | 00 01 97 00 95 01 00 99 | TP Zielona Góra Kormoran Olsztyn AZS AGH Kraków MKP Szczecin AZS AGH Kraków Śląsk Wrocław Juvenia Białystok Polonia Warszawa | 04 13 06 16 06 01 09 14 | 4:05.99 4:04.66 4:03.23 4:02.84 4:03.01 4:03.94 4:05.89 4:06.26 |
Seria 5 z 15, 14:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hojda Bartłomiej SO Butkiewicz Cezary Czerniak Konrad SL Kępa Kacper Dominiak Kacper SWR Rybak Konrad SOL Stec Kacper Jarosz Dawid SWwa | 98 00 98 99 00 98 99 99 | Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa Skarpa Lublin Polonia Warszawa Śląsk Wrocław Pirania Targówek Warszawa Kmita Zabierzów Wodnik Końskie | 06 14 03 14 01 14 06 12 | 4:08.54 4:07.57 4:07.28 4:06.74 4:06.82 4:07.39 4:08.05 4:08.90 |
Seria 6 z 15, 14:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Adamczewski Eryk Hano Grzegorz SWR Mazur Dominik SO Komosa Maciej SWwa Stoszek Szymon Sionkowski Arkadiusz Durajczyk Michał Wawrzyńczak Alan SL | 00 00 99 99 99 00 97 99 | Włókniarz 1925 Kalisz Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Polonia Warszawa Aligator Gorzyce Kmita Zabierzów AZS AWF Warszawa Skarpa Lublin | 15 01 06 14 11 06 14 03 | 4:12.53 4:11.81 4:10.08 4:09.31 4:09.76 4:11.61 4:12.26 4:12.60 |
Seria 7 z 15, 14:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cecere Marco Prus Mateusz Łaś Wiktor Kozieł Mikołaj SO Bugała Krzysztof SSz Chałat Stanisław SL Mayerberg Kacper SO Girul Radosław SWR | 99 00 00 02 01 99 00 01 | Włókniarz 1925 Kalisz Astromal Akwawit Leszno Śląsk Wrocław Unia Oświęcim MKP Szczecin Skarpa Lublin Unia Oświęcim Śląsk Wrocław | 15 15 01 06 16 03 06 01 | 4:17.01 4:14.73 4:13.32 4:13.06 4:13.21 4:13.79 4:15.77 4:17.08 |
Seria 8 z 15, 14:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pytlarczyk Szymon Wójcik Paweł Zbrożek Radosław Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. Mikołajczyk Michał Pająk Bartosz Zagrzejewski Tomasz Gąsior Sebastian SL | 00 01 99 99 99 01 01 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Włókniarz 1925 Kalisz BUKS Warszawa GIM 92 Ursynów W-wa AZS UMCS Lublin | 14 06 06 05 15 14 14 03 | 4:20.99 4:19.95 4:18.64 4:17.68 4:18.48 4:19.39 4:20.82 4:21.47 |
Seria 9 z 15, 14:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bruzdewicz Hubert SOL Sobolewski Dawid Krzywania Oskar Kłaput Bartosz Gotowski Dominik Michalski Wojciech Karpiel Dominik Krawczak Patryk | 02 02 02 00 02 01 01 00 | Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn UKS SP 149 Łódź SMS Galicja Kraków G-8 Bielany Warszawa Gilus Gilowice CSiR MOS Dąbrowa Grn. Żak Biała Podlaska | 13 13 05 06 14 11 11 03 | 4:23.81 4:23.44 4:23.41 4:22.43 4:22.51 4:23.41 4:23.46 4:23.95 |
Seria 10 z 15, 14:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Fidurski Jakub Zubik Stanisław SWwa Kalisz Jakub Twardowski Piotr Sopko Samuel Senkowski Kacper Zając Mateusz Pająk Jakub | 00 01 00 01 01 01 02 02 | Wodnik Siemianowice Śl. Polonia Warszawa Polonia Warszawa SMS Galicja Kraków KP Aquacity Poprad G-8 Bielany Warszawa Aligator Gorzyce SMS Galicja Kraków | 11 14 14 06 VSO 14 11 06 | 4:31.46 4:28.19 4:25.41 4:24.63 4:25.22 4:28.02 4:30.77 4:33.00 |
Seria 11 z 15, 14:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Orzechowski Michał SO Moryl Wojciech SO Nowak Jan Alencynowicz Maciej SO Szczurek Jakub Lewandowski Jakub SO Płatek Maciej SO Sieradzki Kamil | 01 02 02 02 02 02 02 02 | Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle BOSiR Brzesko Unia Oświęcim BUKS Warszawa Unia Oświęcim Unia Oświęcim Wodnik Siemianowice Śl. | 06 07 06 06 14 06 06 11 | 4:43.24 4:40.73 4:37.98 4:33.40 4:36.86 4:38.28 4:41.82 4:43.84 |
Seria 12 z 15, 14:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gilżyński Szymon Kotarski Jakub Kurzeja Jakub Schreiber Patrick Kałuża Jakub Madžo Filip Stańczyk Jarema SO Czajkowski Mateusz | 02 01 02 02 02 01 02 02 | Manta Jelcz-Laskowice BUKS Warszawa STP Nowy Sącz Aligator Gorzyce Bobry Dębica KP Aquacity Poprad MMKS Kędzierzyn Koźle SMS Galicja Kraków | 06 14 06 11 08 VSO 07 06 | 4:59.32 4:55.55 4:50.48 4:44.66 4:46.11 4:50.93 4:56.25 5:07.74 |
Seria 13 z 15, 14:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kostanowicz Artur Kwapisz Arkadiusz Sodel Dominik Pawłowski Eryk Chowaniec Bartosz Brzostowski Axel Oller Krzysztof SOL Perkowski Wiktor SOL | 98 01 97 02 02 96 00 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa Manta Jelcz-Laskowice AZS AWF Katowice Wodnik Siemianowice Śl. Gilus Gilowice AZS AWF Katowice Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn | 14 06 11 11 11 11 13 13 | NT NT NT 5:12.87 5:37.27 NT NT NT |
Seria 14 z 15, 14:49 |
1 2 3 4 5 6 7 | Pająk Mikołaj Majchrzak Kacper Plauszta Arnold Cheredis Jakub Borkowski Kacper Fajfer Mateusz Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 01 92 00 02 00 96 00 | Jasień Sucha Besk. Warta Poznań Olimpijczyk Suwałki G-8 Bielany Warszawa CSiR MOS Dąbrowa Grn. Juvenia Wrocław Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 06 15 09 14 11 01 05 | SKREŚL. | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 15 z 15, 14:56 |
3 4 5 | Uryga Bartłomiej Walczysko Jakub Wiatr Krzysztof | 01 00 00 | Aquatica Pawłowice CSiR MOS Dąbrowa Grn. IKS Konstancin | 11 11 14 | NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3 planowane w sesji 1 przy 11:02 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |