Grand Prix Polski Kraków, 22 - 23/10/2016 |
2 - Grand Prix Polski BLOK II | 22/10/2016 - 16:30 |
Konkurencja 13 22/10/2016 - 16:30 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wett Oliwia Halicka Lidia SWR Dzwonnik Zuzanna Adamczyk Julia SL Janiszewska Dominika Bartovičová Barbara Mendyk Adrianna Bura Dominika | 01 01 00 99 99 98 98 01 | Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław AZS UŁ PŁ Łódź AZS UMCS Lublin AZS AWF Warszawa STU Trnava Wodnik Radom CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:56.74 4:52.52 4:51.36 4:43.58 4:47.36 4:51.97 4:55.35 4:59.06 |
Seria 2 z 5, 16:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krypa Marta Węgrzynowska Aleksandra Ostrowska Kamila Drabikova Sona Zaręba-Paradowska Julia Wiśniewska Oliwia Rajca Olivia Stępińska Natalia | 02 01 01 99 02 01 02 01 | Manta Warszawa Włochy Śląsk Wrocław CSiR MOS Dąbrowa Grn. Aquasport Levice BUKS Warszawa CSiR MOS Dąbrowa Grn. UKS 190 Łódź Korona Kraków | 5:06.93 5:05.99 5:03.50 4:59.57 4:59.65 5:03.50 5:06.71 5:08.44 |
Seria 3 z 5, 16:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pluta Emilia Jaszczuk Ewa SOL Piskorz Aleksandra Żmuda Weronika SL Wikieł Żaklina Kruszewska Kaja Litwin Andrea Garula Wiktoria | 02 02 01 00 00 00 01 02 | Aligator Gorzyce Kormoran Olsztyn Wodnik Siemianowice Śl. AZS UMCS Lublin AZS UWM Olsztyn Juvenia Białystok SMS Galicja Kraków CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:15.13 5:13.16 5:10.42 5:09.98 5:10.09 5:11.38 5:13.72 5:16.62 |
16:48 | Otwarcie zawodów |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 22/10/2016 - 16:53 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 16:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Urbański Michał Kubkowski Bartłomiej Zbutowicz Karol SOL Szwedzki Dawid Wągrowski Marcel Sms Aleksandrów Łódzki Dubiel Adam Koziejko Bartłomiej SOL Łapot Radosław SR | 97 95 98 94 99 93 00 99 | AZS AWF Warszawa Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław Olimpijczyk - SMS Aleksandrów AZS AWF Warszawa Kormoran Olsztyn MOS Katowice | 4:23.69 4:15.34 4:12.92 4:12.19 4:12.62 4:15.08 4:23.02 4:23.94 |
Seria 2 z 8, 16:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Palmi-Kukiełko Mieszko Niedziałek Dominik SL Lechowicz Filip Kaczmarski Marcin Kempa Mikołaj Gawron Oskar SWR Walczysko Jakub Jarosz Dawid SWwa | 93 98 97 94 99 99 00 99 | Śląsk Wrocław Skarpa Lublin AZS AGH Kraków AZS AWF Warszawa MMKS Kędzierzyn Koźle Śląsk Wrocław CSiR MOS Dąbrowa Grn. Wodnik Końskie | 4:33.80 4:30.46 4:28.38 4:25.06 4:26.90 4:29.93 4:32.46 4:34.15 |
Seria 3 z 8, 17:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mayerberg Kacper SO Zbrożek Radosław Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł. Hojda Bartłomiej SO Ciastoń Sebastian SO Kuczak Adam SWR Walaszek Jędrzej SOL Morawski Krzysztof | 00 99 00 98 99 00 98 94 | Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Unia Oświęcim Unia Oświęcim TP Zielona Góra Kormoran Olsztyn TP Zielona Góra | 4:44.34 4:41.19 4:37.54 4:34.38 4:34.77 4:40.19 4:43.73 4:44.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 22/10/2016 - 17:09 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 23, 17:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gosieniecki Juliusz Polewka Tomasz Gawrysiak Przemysław Wypych Filip Majchrzak Kacper Hołub Jan Kawęcki Radosław Piszczorowicz Bartosz | 98 94 92 91 92 96 91 99 | Astromal Akwawit Leszno AZS AWF Katowice Omega Kleszczów AZS UŁ PŁ Łódź Warta Poznań Śląsk Wrocław AZS AWF Warszawa G-8 Bielany Warszawa | 22.60 21.98 21.92 21.33 21.72 21.97 22.28 22.63 |
Seria 2 z 23, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pytlarczyk Szymon Bugdol Rafał Puk Dariusz Brzuś Michał Pieśniak Jakub Tombarkiewicz Józef Furman Łukasz Więckowski Jakub | 00 95 95 97 97 97 93 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS UŁ PŁ Łódź AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków CSiR MOS Dąbrowa Grn. MKP Szczecin | 23.29 23.20 23.12 22.68 22.80 23.20 23.27 23.32 |
Seria 3 z 23, 17:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gębka Olaf Topolski Arkadiusz SO Krupecki Oskar Łabuz Rafał Halas Adam Piwowarski Konrad SOL Michalczyk Andrzej SO Domański Gracjan | 00 98 92 95 98 98 00 00 | MKP Szczecin Unia Oświęcim Śląsk Wrocław AZS AGH Kraków STU Trnava Kormoran Olsztyn Unia Oświęcim Shark Rudna | 23.70 23.52 23.46 23.34 23.36 23.51 23.55 23.77 |
Seria 4 z 23, 17:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gotszling Dawid ZG Knapowski Kacper Korzuch Mateusz Dobrzyński Tomasz Jarmuła Miłosz SK Felińczak Wojciech Cerlich Maksymilian Krzykała Emil | 01 97 95 98 98 96 00 01 | Barakuda Starachowice AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa Jordan Kraków AZS UŁ PŁ Łódź Ikar Mielec Avia Świdnik | 24.16 24.12 24.01 23.81 23.91 24.10 24.14 24.19 |
Seria 5 z 23, 17:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Królik Paweł Brzostowski Axel Litwa Krzysztof Bałabuch Krystian Sieczek Adrian Galon Michał Piłkowski Patryk SWwa Worożewicz Konrad SWR | 99 96 96 95 99 95 00 99 | Juvenia Białystok AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Polonia Warszawa AZS AWF Katowice Polonia Warszawa Śląsk Wrocław | 24.32 24.30 24.28 24.20 24.27 24.30 24.31 24.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 22/10/2016 - 17:14 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 17:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sirignano Luigia Petryka Nikola Kawecka Anna Urbańczyk Aleksandra Dowgiert Anna Sztandera Dominika Jagoda Julia Kita Katarzyna | 96 97 92 87 90 97 95 95 | AZS AGH Kraków Śląsk Wrocław AZS AGH Kraków AZS UŁ PŁ Łódź Warta Poznań Juvenia Wrocław AZS AWF Katowice Shark Rudna | 25.95 25.29 25.03 24.01 24.62 25.11 25.55 25.97 |
Seria 2 z 14, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kozłowska Anna Tomanová Barbora Nogaj Paulina SWR Jankowska Klaudia Rogowska Katarzyna Rzońca Patrycja SWR Klonowska Julia Pisarczyk Amelia SR | 96 01 98 98 00 99 00 98 | AZS AGH Kraków STU Trnava Wodnik Radom GIM 92 Ursynów W-wa MKP Szczecin Śląsk Wrocław Dwójka Morena Gdańsk Victoria Racibórz | 26.40 26.18 26.04 25.97 26.00 26.09 26.35 26.45 |
Seria 3 z 14, 17:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wrzosek Iga Dyrda Karolina Potocká Tatiana Polanska Aleksandra Pogorzelska Inez Orczykowska Wioletta SK Czarnecka Wiktoria SL Nita Daria | 00 97 01 00 00 97 99 01 | Fenix Ożarów Maz. AZS UMCS Lublin STU Trnava GOS Raszyn GOS Raszyn Jordan Kraków Skarpa Lublin Korona Kraków | 26.92 26.72 26.68 26.54 26.65 26.71 26.79 26.95 |
Seria 4 z 14, 17:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wojciechowska Joanna SL Czaja Barbara SK Baryła Julia SSz Reindl Robin Andrzejewska Kamila SL Kossakowska Dominika Brzozowska Marta SWR Mielczarek Sandra | 98 99 00 02 99 01 00 02 | Orlik Lublin Górnik Radlin MKP Szczecin Aquasport Levice Lider Chełm SiKReT Gliwice Juvenia Wrocław BUKS Warszawa | 27.16 27.03 27.02 26.98 27.02 27.03 27.11 27.23 |
Seria 5 z 14, 17:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szymczak Patrycja Węcławiak Irena Świstuń Julia Reks Aleksandra Osiniak Ewa SL Rutkowska Agnieszka Koluch Julia ZG Juc Aleksandra | 02 98 00 00 00 01 00 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. GIM 92 Ursynów W-wa SMS Galicja Kraków MKP Szczecin AZS UMCS Lublin Skalar Słupsk Kapry Armexim Pruszków Manta Warszawa Włochy | 27.42 27.37 27.33 27.25 27.27 27.37 27.38 27.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 22/10/2016 - 17:20 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 17:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Záborská Miroslava Rutkowska Agnieszka Majszutowicz PAULINA SSz Wikieł Angelika Sztandera Dominika Samuła Wiktoria SL Iwanowska Aleksandra SWR Wikieł Żaklina | 01 01 98 98 97 99 00 00 | STU Trnava Skalar Słupsk MKP Szczecin AZS UWM Olsztyn Juvenia Wrocław AZS UMCS Lublin Juvenia Wrocław AZS UWM Olsztyn | 2:32.47 2:29.86 2:28.60 2:25.97 2:26.67 2:29.50 2:31.07 2:32.80 |
Seria 2 z 6, 17:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żmuda Weronika SL Prochownik Olimpia SL Michalczyk Urszula Drabikova Sona Piskorz Aleksandra Nowak Marta SO Kit Zuzanna Przybysz Olga | 00 99 97 99 01 99 97 01 | AZS UMCS Lublin Unia Oświęcim AZS AGH Kraków Aquasport Levice Wodnik Siemianowice Śl. MMKS Kędzierzyn Koźle Włókniarz 1925 Kalisz Astromal Akwawit Leszno | 2:37.75 2:35.70 2:33.18 2:32.92 2:33.11 2:35.51 2:36.05 2:37.96 |
Seria 3 z 6, 17:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krypa Oliwia Borejszo Paula Rabiniak Zuzanna Chamera Weronika SO Tomaszek Aleksandra SWwa Kempa Anna SO Wojtanek Wiktoria Gotowska Weronika | 02 00 01 99 00 01 01 00 | Manta Warszawa Włochy MKP Szczecin Wodnik Radom Motyl MOSiR St. Wola Polonia Warszawa MMKS Kędzierzyn Koźle GOS Raszyn G-8 Bielany Warszawa | 2:41.06 2:39.86 2:39.55 2:38.89 2:39.12 2:39.59 2:40.47 2:43.15 |
Seria 4 z 6, 17:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dembkowska Monika Goździejewicz Julia ZG Adamczyk Julia Nowak Martyna Leszczyńska Klaudia Julia SK Wett Oliwia Gorecka Weronika Kulisiewicz Adrianna | 01 00 01 96 99 01 02 02 | Żabianka Gdańsk TP Zielona Góra Aligator Gorzyce AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków Kormoran Olsztyn Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków | 2:50.40 2:48.96 2:44.61 2:43.16 2:44.52 2:47.98 2:49.38 2:51.34 |
Seria 5 z 6, 17:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ochał Maja Zatorska Agata Popławska Apolonia Przygoda Julia Szopa Marta SL Pawłowska Julia SO Spik Vanessa Krysa Agata | 01 01 02 00 00 02 02 00 | SMS Galicja Kraków Manta Jelcz-Laskowice Astromal Akwawit Leszno Fenix Ożarów Maz. CSTiR Strzyżów Unia Oświęcim Vega Dobrodzień Olimpijczyk Suwałki | 2:54.64 2:52.64 2:51.92 2:51.41 2:51.57 2:52.21 2:53.97 2:59.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 22/10/2016 - 17:37 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 17:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bachlaj Dorian SR Kusto Rafał Stolarski Marcin Arentewicz Jacek Machnik Mikołaj Roguski Bartłomiej Kusto Robert Trela Karol SR | 99 99 96 97 93 93 98 98 | Ondraszek Bielsko Biała Orka Lubań Warta Poznań Shark Rudna AZS AWF Katowice AZS AWF Warszawa Orka Lubań AZS AWF Katowice | 2:11.99 2:08.64 2:07.61 2:07.00 2:07.54 2:08.37 2:11.30 2:13.61 |
Seria 2 z 9, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wawrzynkiewicz Piotr Krulikowski Maciej SO Kadrow Konrad Sowa Marcin Dziedzic Dawid SR Walaszek Jędrzej SOL Urbański Michał Żmija Marek | 98 99 97 97 99 98 97 97 | MKP Szczecin Unia Oświęcim AZS UMCS Lublin Motyl MOSiR St. Wola MOSM Tychy Kormoran Olsztyn AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice | 2:16.88 2:16.34 2:15.98 2:14.33 2:15.56 2:16.13 2:16.84 2:17.08 |
Seria 3 z 9, 17:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ciastoń Sebastian SO Romanowski Kamil Misiarz Adrian SK Jung Krzyszrof SR Szymanek Sebastian Żurawski Marcel Gawron Oskar SWR Celiński Jakub | 99 97 98 99 98 01 99 02 | Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Sparta Biłgoraj AZS AWF Katowice Warszawianka Wodny Park W-wa Orka Lubań Śląsk Wrocław Huragan Międzyrzec Podl. | 2:21.37 2:20.01 2:19.43 2:17.55 2:18.07 2:19.47 2:20.58 2:22.18 |
Seria 4 z 9, 17:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wiatr Krzysztof Szynawa Oskar SO Nowak Kacper SO Paczyński Oliwier Rębacz Maciej Kaminiarz Cezary Mikołajczyk Michał Hołub Maciej | 00 00 00 97 00 99 99 95 | IKS Konstancin Unia Oświęcim Warta Poznań AZS UMCS Lublin G-8 Bielany Warszawa Astromal Akwawit Leszno Włókniarz 1925 Kalisz AZS AGH Kraków | 2:24.29 2:23.30 2:23.06 2:22.53 2:23.03 2:23.20 2:23.99 2:24.97 |
Seria 5 z 9, 17:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Młynarczyk Piotr Szczeciński Robert Kowol Tymoteusz Guzy Marcel Olejnik Aleksander Pętlak Tadeusz Woźniak Łukasz Sordyl Mateusz SO | 99 00 01 01 98 00 01 99 | MKP Szczecin Polonia Warszawa Gilus Gilowice Vega Dobrodzień MKP Szczecin Warszawianka Wodny Park W-wa SMS Galicja Kraków Victoria Kozy | 2:29.95 2:29.34 2:27.52 2:26.09 2:27.15 2:28.23 2:29.53 2:30.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 22/10/2016 - 17:52 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 17:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pisarczyk Amelia SR Szkarłat Julia SWR Kołodziej Katarzyna SO Dowgiert Anna Nogaj Paulina SWR Czarnecka Wiktoria SL Górecka Weronika Kowalska Agata | 98 98 00 90 98 99 00 93 | Victoria Racibórz Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Warta Poznań Wodnik Radom Skarpa Lublin Juvenia Wrocław AZS AWF Warszawa | 1:02.23 1:01.60 1:01.05 58.10 59.06 1:01.55 1:02.20 1:02.28 |
Seria 2 z 11, 17:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zaborowicz Julia Potocká Tamara Gralewska Kalina Redner Sandra SL Adamiec Dominika SO Peda Paulina Petryka Nikola Gotowska Weronika | 01 02 96 99 99 98 97 00 | Górnik Sosnowiec KP Aquacity Poprad Warszawianka Wodny Park W-wa Skarpa Lublin Unia Oświęcim AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa | 1:03.22 1:03.06 1:02.60 1:02.54 1:02.56 1:02.65 1:03.18 1:03.64 |
Seria 3 z 11, 17:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jagoda Julia Czaja Barbara SK Wójtowicz Gabriela Pisarek Justyna SO Adamczyk Julia SL Kossakowska Dominika Niemiec Aleksandra Kolbowicz Barbara SSz | 95 99 95 00 99 01 97 99 | AZS AWF Katowice Górnik Radlin Kormoran Olsztyn Unia Oświęcim AZS UMCS Lublin SiKReT Gliwice AZS AWF Katowice MKP Szczecin | 1:04.88 1:04.80 1:03.86 1:03.67 1:03.74 1:04.04 1:04.81 1:04.88 |
Seria 4 z 11, 17:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cieplak Aleksandra Kozłowska Anna Miodek Karolina Lewandowska Natalia SO Glozmeková Dominika Kącka Natalia Peciak Katarzyna Dzwonnik Zuzanna | 01 96 01 01 93 95 02 00 | Olimpic Warka AZS AGH Kraków Żabianka Gdańsk Unia Oświęcim STU Trnava AZS AWF Katowice Solne Miasto Wieliczka AZS UŁ PŁ Łódź | 1:05.46 1:05.35 1:05.30 1:04.96 1:05.26 1:05.31 1:05.44 1:05.50 |
Seria 5 z 11, 17:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hojoł Agata Potocká Tatiana Wojciechowska Maria Halicka Lidia SWR Mielczarek Sandra Włodarczyk Ewelina Kruszewska Kaja Raszczuk Zofia | 01 01 00 01 02 96 00 02 | SMS Galicja Kraków STU Trnava GOS Raszyn Śląsk Wrocław BUKS Warszawa AZS UŁ PŁ Łódź Juvenia Białystok Manta Jelcz-Laskowice | 1:06.94 1:05.99 1:05.84 1:05.68 1:05.78 1:05.98 1:06.58 1:07.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 22/10/2016 - 18:01 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 17, 18:01 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Puk Dariusz Gosieniecki Juliusz Poprawa Michał Krupecki Oskar Stokowski Kacper Majchrzak Kacper Ciężkowski Dominik Bocheń Tomasz | 95 98 94 92 99 92 96 99 | AZS AWF Katowice Astromal Akwawit Leszno AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Warta Poznań AZS AWF Warszawa Juvenia Białystok | 54.19 53.10 51.94 51.43 51.60 52.55 53.40 54.19 |
Seria 2 z 17, 18:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ungeheuer Mateusz Piwowarski Konrad SOL Halas Adam Żurawicz Mateusz Dobrzyński Tomasz Tombarkiewicz Józef Smoliński Jakub Pachowski Adrian | 96 98 98 97 98 97 00 97 | AZS AGH Kraków Kormoran Olsztyn STU Trnava AZS AWF Warszawa G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków Fenix Ożarów Maz. Warszawianka Wodny Park W-wa | 55.19 54.85 54.77 54.73 54.77 54.85 54.86 55.30 |
Seria 3 z 17, 18:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pieśniak Jakub Butkiewicz Cezary Buczkowski Kamil Sadłowski Piotr SOL Fajfer Mateusz Kurleto Piotr Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł. Bałabuch Krystian | 97 00 96 00 96 00 99 95 | AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków Kormoran Olsztyn Juvenia Wrocław AZS AGH Kraków Olimpijczyk - SMS Aleksandrów AZS AGH Kraków | 55.86 55.82 55.42 55.33 55.37 55.77 55.84 56.09 |
Seria 4 z 17, 18:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Palmi-Kukiełko Mieszko Kiszczak Jakub SWR Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. Piszczorowicz Bartosz Miciul Michał ZG Sawicki Bartosz Brzuś Michał Perkowski Wiktor SOL | 93 00 99 99 00 00 97 98 | Śląsk Wrocław Juvenia Wrocław Olimpijczyk - SMS Aleksandrów G-8 Bielany Warszawa TP Zielona Góra AZS AWF Katowice AZS UŁ PŁ Łódź Kormoran Olsztyn | 56.80 56.73 56.32 56.10 56.25 56.54 56.80 56.84 |
Seria 5 z 17, 18:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sieczek Adrian Królik Paweł Litwa Krzysztof Dębski Szymon Wańkowicz Błażej Jaworski Szymon Korzuch Mateusz Ławnik Jakub | 99 99 96 99 99 01 95 99 | Polonia Warszawa Juvenia Białystok AZS AGH Kraków Nawa Skierniewice Warszawianka Wodny Park W-wa Salmo Żory AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław | 57.47 57.28 57.25 57.22 57.25 57.26 57.45 57.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 22/10/2016 - 18:09 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 18:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Juc Aleksandra Wójtowicz Gabriela Górniak Katarzyna Urbańczyk Aleksandra Tchórz Alicja Tomanová Barbora Górecka Weronika Szkarłat Julia SWR | 01 95 95 87 92 01 00 98 | Manta Warszawa Włochy Kormoran Olsztyn Gryf Dębica AZS UŁ PŁ Łódź Juvenia Wrocław STU Trnava Juvenia Wrocław Śląsk Wrocław | 28.72 28.51 27.83 26.03 26.35 28.43 28.56 28.86 |
Seria 2 z 7, 18:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wiśniewska Oliwia Żarłok Martyna Peda Paulina Duda Zuzanna SWR Koluch Julia ZG Suchecka Katarzyna Raszczuk Zofia Ulicka Alicja | 01 97 98 99 00 99 02 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław Kapry Armexim Pruszków Ostrobramska Warszawa Manta Jelcz-Laskowice Nawa Skierniewice | 29.84 29.52 29.13 28.96 29.13 29.31 29.68 29.93 |
Seria 3 z 7, 18:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kuropatwa Weronika Wrzosek Iga Kossakowska Dominika Romanowska Patrycja - Sms Aleksandrów Ł. Kościk Patrycja SK Szlachcic Wiktoria Bartovičová Barbara Dyrda Karolina | 01 00 01 00 98 99 98 97 | Żabianka Gdańsk Fenix Ożarów Maz. SiKReT Gliwice Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Sparta Biłgoraj CSiR MOS Dąbrowa Grn. STU Trnava AZS UMCS Lublin | 30.99 30.67 30.32 29.97 29.98 30.55 30.84 31.21 |
Seria 4 z 7, 18:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Samuła Wiktoria SL Golubska Alina Reindl Robin Bartyzel Aleksandra Serafin Magdalena Rogowska Angelika SK Jeżowska Kamila Warian Karolina SK | 99 02 02 98 01 99 00 99 | AZS UMCS Lublin BUKS Warszawa Aquasport Levice Manta Jelcz-Laskowice SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków CSiR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków | 31.46 31.39 31.31 31.24 31.27 31.34 31.41 31.64 |
Seria 5 z 7, 18:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Burakowska Wiktoria Muszyńska Majka Zawisza Alina SO Soliwoda Julia Walz Kornelia Kowalska Julia SWR Potocká Tamara Ostrowska Kamila | 01 02 00 01 00 00 02 01 | Bobry Dębica Manta Jelcz-Laskowice Unia Oświęcim Nawa Skierniewice Nawa Skierniewice Korner Zielona Góra KP Aquacity Poprad CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 32.44 32.38 32.13 32.06 32.06 32.33 32.42 32.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 22/10/2016 - 18:15 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Smoliński Jakub Ungeheuer Mateusz Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł Polewka Tomasz Kawęcki Radosław Stokowski Kacper Bugdol Rafał Więckowski Jakub | 00 96 99 94 91 99 95 98 | Fenix Ożarów Maz. AZS AGH Kraków Olimpijczyk - SMS Aleksandrów AZS AWF Katowice AZS AWF Warszawa G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice MKP Szczecin | 25.48 24.94 24.60 22.96 23.28 24.91 25.01 25.74 |
Seria 2 z 11, 18:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Radziszewski Krzysztof Bieroński Michał SWR Młynarczyk Karol Furman Łukasz Kiszczak Jakub SWR Niedziałek Dominik SL Czech Szymon Cecere Marco | 02 99 00 93 00 98 97 99 | BUKS Warszawa Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa CSiR MOS Dąbrowa Grn. Juvenia Wrocław Skarpa Lublin AZS AWF Katowice Włókniarz 1925 Kalisz | 26.44 26.26 25.97 25.92 25.97 26.09 26.41 26.57 |
Seria 3 z 11, 18:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kuczak Adam SWR Piłkowski Patryk SWwa Miciul Michał ZG Morawski Krzysztof Franke Paweł Mościcki Jakub SOL Perkowski Wiktor SOL Kotwica Bartosz | 00 00 00 94 99 01 98 01 | TP Zielona Góra Polonia Warszawa TP Zielona Góra TP Zielona Góra G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn Avia Świdnik | 27.22 27.04 26.97 26.81 26.96 26.97 27.17 27.24 |
Seria 4 z 11, 18:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bryła Kamil SL Mitrus Paweł Wlazłowski Damian Ławnik Jakub Kędzia Wiktor SSz Wojtowicz Jakub Balicki Michał Galicki Bartosz | 99 00 99 99 00 98 00 01 | AZS UMCS Lublin MKS Piaseczno Polonia Warszawa Śląsk Wrocław MKP Szczecin AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków BUKS Warszawa | 27.63 27.58 27.45 27.40 27.45 27.56 27.62 27.64 |
Seria 5 z 11, 18:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Batko Karol Gotszling Dawid ZG Majerski Jakub Waśko Adam Pachowski Adrian Krzysztofowicz Maciej Bocheń Tomasz Kostanowicz Artur | 01 01 00 00 97 98 99 98 | SMS Galicja Kraków Barakuda Starachowice SMS Galicja Kraków Fenix Ożarów Maz. Warszawianka Wodny Park W-wa MKP Szczecin Juvenia Białystok Warszawianka Wodny Park W-wa | 28.02 27.85 27.73 27.65 27.67 27.74 27.85 28.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 22/10/2016 - 18:21 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 18:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koziejko Bartłomiej SOL Rój KONRAD SSz Kałużyński Antoni Wojdak Wojciech Zaborowski Filip Arndt Mateusz Krawczyk Paweł Dębski DOMINIK SSz | 00 98 99 96 94 98 99 98 | Kormoran Olsztyn MKP Szczecin Warszawianka Wodny Park W-wa Unia Oświęcim MKP Szczecin Delfin Gdynia BUKS Warszawa MKP Szczecin | 15:27.12 15:19.31 15:11.23 14:32.66 14:45.36 15:11.98 15:23.20 15:30.10 |
Seria 2 z 3, 18:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Popis EMIL SSz Kiełczewski Amadeusz SSz Małyska Bartosz SL Kubkowski Bartłomiej Bruździak Maciej SOL Dutkowiak Wojciech SWR Stanek Adam SO Kaczorowski Jakub | 98 00 99 95 98 00 99 97 | MKP Szczecin MKP Szczecin Skarpa Lublin Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa | 15:49.22 15:43.59 15:41.67 15:33.24 15:40.13 15:43.18 15:45.69 15:53.04 |
Seria 3 z 3, 18:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chałat Stanisław SL Stoszek Szymon Durajczyk Michał Lechowicz Filip Dominiak Kacper SWR Bugała Krzysztof SSz Komosa Maciej SWwa Prus Mateusz | 99 99 97 97 00 01 99 00 | Skarpa Lublin Aligator Gorzyce AZS AWF Warszawa AZS AGH Kraków Śląsk Wrocław MKP Szczecin Polonia Warszawa Astromal Akwawit Leszno | 16:39.76 16:26.24 16:17.07 15:57.94 16:15.56 16:26.00 16:30.18 16:48.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 22/10/2016 - 19:11 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 4 z 5, 19:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bylińska Agnieszka SG Nocoń Dominika Wojciechowska Maria Hojoł Agata Wojtanek Wiktoria Kapcińska Maja SO Nowak Zuzanna SO Prochownik Martyna SO | 02 02 00 01 01 02 02 02 | Żabianka Gdańsk Manta Kochłowice Ruda Śl. GOS Raszyn SMS Galicja Kraków GOS Raszyn Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 10 11 14 06 14 06 06 06 | 5:32.55 5:26.48 5:21.63 5:20.00 5:20.71 5:26.21 5:27.84 5:58.58 |
Seria 5 z 5, 19:18 |
2 3 4 5 6 7 | Borejszo Paula Králová Natália Jeżowska Kamila Krosta Emilia Skorupa Monika Bidnik Karolina | 00 02 00 02 99 02 | MKP Szczecin KP Aquacity Poprad CSiR MOS Dąbrowa Grn. Wodnik Siemianowice Śl. Vega Dobrodzień GIM 92 Ursynów W-wa | 16 VSO 11 11 07 14 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3 planowane w sesji 2 przy 16:30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 22/10/2016 - 19:25 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 4 z 8, 19:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kozieł Mikołaj SO Rajca Wiktor Elgalal Sami Butkiewicz Cezary Guzy Marcel Jaworski Szymon Zaremba Jakub Marczuk Szymon SL | 02 02 01 00 01 01 01 99 | Unia Oświęcim UKS 190 Łódź UKS SP 149 Łódź G-8 Bielany Warszawa Vega Dobrodzień Salmo Żory Śląsk Wrocław AZS UMCS Lublin | 06 05 05 14 07 11 01 03 | 4:48.90 4:47.65 4:45.69 4:45.06 4:45.25 4:47.08 4:48.21 4:50.03 |
Seria 5 z 8, 19:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rogulin Bogdan SO Kowalski Kacper Astashev Bogdan Chromik Mateusz SO Krzywania Oskar Muc Filip Pawłowski Bogdan Moryl Wojciech SO | 01 01 01 00 02 01 00 02 | Unia Oświęcim GIM 92 Ursynów W-wa SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim UKS SP 149 Łódź CSiR MOS Dąbrowa Grn. Bobry Dębica MMKS Kędzierzyn Koźle | 06 14 06 06 05 11 08 07 | 5:06.78 4:59.81 4:56.88 4:50.52 4:56.00 4:57.18 5:01.66 5:07.37 |
Seria 6 z 8, 19:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szynawa Wiktor Lewandowski Jakub SO Płatek Maciej SO Paszko Mikołaj Goździaszek Krystian Augustyn Aleksander Zdziebło Piotr Bartosiewicz Remigiusz | 02 02 02 01 02 00 02 02 | Wodnik Siemianowice Śl. Unia Oświęcim Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Bobry Dębica Fregata Kolbuszowa Salmo Żory Wodnik Siemianowice Śl. | 11 06 06 06 08 08 11 11 | NT 5:21.33 5:15.37 5:08.99 5:10.47 5:15.52 NT NT |
Seria 7 z 8, 19:42 |
2 3 4 5 6 7 | Janecki Mateusz Sodel Dominik Głyk Wojciech Kaźmierczak Wojciech Pętlak Tadeusz Szymanek Sebastian | 01 97 92 97 00 98 | Pałac Mlodzieży Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Warszawianka Wodny Park W-wa Warszawianka Wodny Park W-wa Warszawianka Wodny Park W-wa | 11 11 11 14 14 14 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 8, 19:48 |
3 4 5 | Sadło Marcel Wańkowicz Błażej Kałużyński Antoni | 01 99 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. Warszawianka Wodny Park W-wa Warszawianka Wodny Park W-wa | 11 14 14 | NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3 planowane w sesji 2 przy 16:53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 22/10/2016 - 19:54 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 14, 19:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szlachcic Wiktoria Żarłok Martyna Gołębiewska Dominika Włodarczyk Ewelina Jabłonowska Nikola Glozmeková Dominika Duda Zuzanna SWR Durczyńska Katarzyna SK | 99 97 01 96 02 93 99 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. AZS AGH Kraków GIM 92 Ursynów W-wa AZS UŁ PŁ Łódź G-8 Bielany Warszawa STU Trnava Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków | 11 06 14 05 14 ZSO 01 06 | SKREŚL. | 27.64 27.54 27.50 27.45 27.49 27.52 27.59 27.66 |
Seria 7 z 14, 19:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zachoszcz Joanna Serafin Magdalena Rabiniak Zuzanna Górecka Weronika Peciak Katarzyna Kondrasiuk Małgorzata Kościk Patrycja SK Suchecka Katarzyna | 93 01 01 00 02 98 98 99 | AZS UWM Olsztyn SMS Galicja Kraków Wodnik Radom Juvenia Wrocław Solne Miasto Wieliczka Warszawianka Wodny Park W-wa Sparta Biłgoraj Ostrobramska Warszawa | 13 06 14 01 06 14 03 14 | SKREŚL. | 27.89 27.83 27.73 27.70 27.71 27.76 27.87 27.90 |
Seria 8 z 14, 19:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Działkowska Natalia Kącka Natalia Ulicka Alicja Sikora Marta Pakuła Alicja Szopa Marta SL Cieplak Aleksandra Spik Vanessa | 01 95 01 00 02 00 01 02 | Gilus Gilowice AZS AWF Katowice Nawa Skierniewice Jasień Sucha Besk. G-8 Bielany Warszawa CSTiR Strzyżów Olimpic Warka Vega Dobrodzień | 11 11 05 06 14 08 14 07 | SKREŚL. SKREŚL. | 28.29 28.09 28.03 27.99 27.99 28.05 28.16 28.34 |
Seria 9 z 14, 19:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skibczak Natalia Śmietana Karolina Redner Sandra SL Kruszniewska Kinga SK Karpisz Milena Malinowska Zuzanna SWR Burska Justyna Krejčíová Zuzana | 00 01 99 99 97 00 95 01 | G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków Skarpa Lublin SMS Galicja Kraków Piątka Konstantynów Ł. Śląsk Wrocław AZS UWM Olsztyn KP Aquacity Poprad | 14 06 03 06 05 01 13 VSO | SKREŚL. SKREŚL. | 28.71 28.51 28.42 28.39 28.41 28.48 28.69 28.74 |
Seria 10 z 14, 19:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zatorska Agata Malinowska Ada Łyczko Dominika Bartyzel Aleksandra Zoglowek Joanna Kowalska Julia SWR Sienkiewicz Kaja Borowska Agnieszka | 01 99 99 98 02 00 02 00 | Manta Jelcz-Laskowice SMS Galicja Kraków Rokita Brzeg Dolny Manta Jelcz-Laskowice Manta Jelcz-Laskowice Korner Zielona Góra BUKS Warszawa Polonia Warszawa | 06 06 01 06 06 04 14 14 | 28.98 28.90 28.84 28.77 28.80 28.88 28.90 29.10 |
Seria 11 z 14, 19:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Świeca Kamila Goller Klaudia Rugała Anna SK Śliwińska Kalina SWR Baranowska Wiktoria Cerlich Oliwia Widurska Kinga Romanowska Patrycja - Sms Aleksandrów Ł. | 97 02 98 00 01 02 02 00 | AZS AWF Katowice Ostrobramska Warszawa SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Orka Ostrów Maz. Ikar Mielec SMS Galicja Kraków Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 11 14 06 01 14 08 06 05 | SKREŚL. | 29.58 29.41 29.38 29.19 29.36 29.40 29.42 29.77 |
Seria 12 z 14, 20:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skórka Julia Radecka Anna Golubska Alina Adamska Zuzanna Adamczyk Agata Mruk Aleksandra Warian Karolina SK Krysa Agata | 01 00 02 02 99 02 99 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. G-8 Bielany Warszawa BUKS Warszawa SMS Galicja Kraków Aligator Gorzyce Manta Jelcz-Laskowice SMS Galicja Kraków Olimpijczyk Suwałki | 11 14 14 06 11 06 06 09 | 30.05 30.00 29.99 29.94 29.97 30.00 30.03 30.22 |
Seria 13 z 14, 20:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bienasz Wiktoria Pawelska Dominika Mandziuk Magdalena Muszyńska Majka Kurucová Adriána Łosak Wiktoria SK Bilska Natalia Mikus Katarzyna | 02 00 01 02 99 98 01 00 | Juvenia Białystok Glosator Kraków Żak Biała Podlaska Manta Jelcz-Laskowice KP Aquacity Poprad KSZO Ostrowiec Św. Żabianka Gdańsk CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 09 06 03 06 VSO 12 10 11 | 31.28 30.63 30.56 30.27 30.52 30.61 30.77 31.31 |
Seria 14 z 14, 20:03 |
1 2 3 4 5 6 7 | Bazyl Magdalena Piekut Zofia SWwa Gazda Zuzanna Mazurkiewicz Zuzanna Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki Pawłowska Barbara Owerko Julia | 97 00 01 01 01 02 02 | AZS AGH Kraków Polonia Warszawa CSiR MOS Dąbrowa Grn. Polonia Warszawa Olimpijczyk - SMS Aleksandrów UKS 190 Łódź GOS Raszyn | 06 14 11 14 05 05 14 | NT NT NT 32.15 NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 2 przy 17:14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 22/10/2016 - 20:04 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 23, 20:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Butkiewicz Władysław SO Wójcicki Maciej Młynarczyk Karol Żmija Marek Marczuk Szymon SL Olejnik Aleksander Bryła Kamil SL Piotrowski Kacper | 00 99 00 97 99 98 99 01 | Juvenia Białystok Aquator Kozienice G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice AZS UMCS Lublin MKP Szczecin AZS UMCS Lublin Śląsk Wrocław | 09 14 14 11 03 16 03 01 | 24.49 24.44 24.41 24.36 24.37 24.44 24.45 24.52 |
Seria 7 z 23, 20:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Witan Daniel Rybak Konrad SOL Graboń Przemysław Cecere Marco Krištofík Martin Wardawa Filip Mikołajczyk Michał Bieroński Michał SWR | 96 98 00 99 98 01 99 99 | Olimpic Warka Pirania Targówek Warszawa CSiR MOS Dąbrowa Grn. Włókniarz 1925 Kalisz Považskobystrický plavecký odd G-8 Bielany Warszawa Włókniarz 1925 Kalisz Śląsk Wrocław | 14 14 11 15 ZSO 14 15 01 | 24.65 24.58 24.55 24.54 24.54 24.57 24.59 24.67 |
Seria 8 z 23, 20:06 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mitak Krystian Wojtowicz Jakub Krawczyk Paweł Czech Szymon Dudek Michał Czurczak Jakub Radziszewski Krzysztof Waśko Adam | 98 98 99 97 94 99 02 00 | MKP Szczecin AZS AWF Katowice BUKS Warszawa AZS AWF Katowice Gryf Dębica Sokół Rzeszów BUKS Warszawa Fenix Ożarów Maz. | 16 11 14 11 08 08 14 14 | SKREŚL. | 24.87 24.75 24.72 24.69 24.70 24.73 24.85 24.93 |
Seria 9 z 23, 20:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalczyk Michał Lipiński Szymon SOL Brauntsch Marek Kalkowski Dawid SOL Franke Paweł Taradyś Jakub ZG Szarek Dawid SWR Bednarczyk Aleksander SWwa | 01 01 98 00 99 00 99 00 | Gilus Gilowice Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice Kormoran Olsztyn G-8 Bielany Warszawa TP Zielona Góra Śląsk Wrocław Polonia Warszawa | 11 13 11 13 14 04 01 14 | 25.05 25.03 25.01 24.95 24.98 25.01 25.05 25.08 |
Seria 10 z 23, 20:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krzysztofowicz Maciej Łaś Wiktor Astashev Bogdan Szczepaniak Paweł Czerniak Konrad SL Dąbrowski Patryk SWR Batko Karol Balicki Michał | 98 00 01 99 98 00 01 00 | MKP Szczecin Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Skarpa Lublin Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków | 16 01 06 06 03 01 06 06 | 25.30 25.21 25.19 25.10 25.11 25.21 25.26 25.41 |
Seria 11 z 23, 20:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kaczorowski Jakub Koczorowski Kacper Jasionowski Mikołaj Adamczewski Eryk Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. Komosa Maciej SWwa Cheredis Jakub Barczyk Norbert | 97 00 01 00 99 99 02 00 | G-8 Bielany Warszawa Astromal Akwawit Leszno Orka Ostrów Maz. Włókniarz 1925 Kalisz Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Polonia Warszawa G-8 Bielany Warszawa Korona Kraków | 14 15 14 15 05 14 14 06 | 25.47 25.45 25.42 25.42 25.42 25.43 25.46 25.47 |
Seria 12 z 23, 20:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawłowski Maksymilian Jedliński Radosław SO Koput Kamil SWwa Grabek Filip SL Goraj Marcin Zagrzejewski Tomasz Kwapisz Arkadiusz Bruździak Maciej SOL | 99 00 00 99 01 01 01 98 | Polonia Warszawa Unia Oświęcim Polonia Warszawa AZS UMCS Lublin SMS Galicja Kraków GIM 92 Ursynów W-wa Manta Jelcz-Laskowice Kormoran Olsztyn | 14 06 14 03 06 14 06 13 | 25.74 25.64 25.54 25.51 25.51 25.56 25.71 25.74 |
Seria 13 z 23, 20:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gąsior Sebastian SL Kryś Jarosław Cieślukowski Karol Hencner Wojciech Misiarz Adrian SK Plauszta Arnold Sosna Tomasz Rój Jakub | 99 02 99 01 98 00 01 01 | AZS UMCS Lublin MKP Szczecin Olimpijczyk Suwałki Gilus Gilowice Sparta Biłgoraj Olimpijczyk Suwałki SMS Galicja Kraków MKP Szczecin | 03 16 09 11 03 09 06 16 | 26.04 26.01 25.88 25.76 25.83 25.95 26.04 26.09 |
Seria 14 z 23, 20:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Suliga Jeremi Gilżyński Szymon Wawrzyńczak Alan SL Kaniewski Maciej Hano Grzegorz SWR Ruciński Wiktor Mazur Dominik SO Sionkowski Arkadiusz | 00 02 99 99 00 99 99 00 | Polna Warszawa Manta Jelcz-Laskowice Skarpa Lublin Omega Kleszczów Śląsk Wrocław Sokół Mościce Tarnów Unia Oświęcim Kmita Zabierzów | 14 06 03 05 01 06 06 06 | 26.33 26.30 26.26 26.12 26.16 26.29 26.33 26.36 |
Seria 15 z 23, 20:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Majda Adam Pająk Mikołaj Kusiński Aleksy Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. Pająk Bartosz Wojaczek Paweł SO Sawicki Oskar Sieradzki Kamil | 01 01 02 00 01 00 01 02 | Kmita Zabierzów Jasień Sucha Besk. UKS SP 149 Łódź Olimpijczyk - SMS Aleksandrów BUKS Warszawa Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa Wodnik Siemianowice Śl. | 06 06 05 05 14 06 14 11 | SKREŚL. | 26.60 26.57 26.46 26.43 26.45 26.48 26.57 26.61 |
Seria 16 z 23, 20:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rokita Aleksander SK Sobolewski Dawid Ptak Filip Girul Radosław SWR Raczkowski Krzysztof Krištofík Marek Kwiatkowski Paweł Gęgotek Radosław | 99 02 01 01 01 01 02 01 | Park Wodny Tarn. Góry Kormoran Olsztyn Manta Kochłowice Ruda Śl. Śląsk Wrocław Korona Kraków Považskobystrický plavecký odd Juvenia Białystok CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 11 13 11 01 06 ZSO 09 11 | 26.87 26.80 26.70 26.63 26.68 26.79 26.87 26.91 |
Seria 17 z 23, 20:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Suchan Przemysław Szynawa Wiktor Kalisz Jakub Uryga Bartłomiej Kołodziejski Filip Kłaput Bartosz Lewicki Aleksander Zając Mateusz | 01 02 00 01 01 00 00 02 | Korona Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Polonia Warszawa Aquatica Pawłowice BUKS Warszawa SMS Galicja Kraków Polonia Warszawa Aligator Gorzyce | 06 11 14 11 14 06 14 11 | 27.11 27.05 27.01 26.95 26.95 27.02 27.08 27.13 |
Seria 18 z 23, 20:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Moskała Michał Senkowski Kacper Mielniczuk Bartosz Urbańczyk Adrian Dudzik Sebastian Mrzygłód Michał Pająk Jakub Fidurski Jakub | 98 01 01 01 01 02 02 00 | Delfin Cieszyn G-8 Bielany Warszawa GIM 92 Ursynów W-wa Korona Kraków SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice SMS Galicja Kraków Wodnik Siemianowice Śl. | 11 14 14 06 06 11 06 11 | 27.35 27.26 27.23 27.15 27.22 27.25 27.29 27.37 |
Seria 19 z 23, 20:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jurík Anton Krawczak Patryk Bruzdewicz Hubert SOL Suchan Łukasz Madžo Filip Wiatr Krzysztof Bartosiewicz Remigiusz Augustyn Jan | 01 00 02 01 01 00 02 02 | Považskobystrický plavecký odd Żak Biała Podlaska Kormoran Olsztyn Korona Kraków KP Aquacity Poprad IKS Konstancin Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków | ZSO 03 13 06 VSO 14 11 06 | 27.91 27.72 27.63 27.52 27.54 27.66 27.83 28.03 |
Seria 20 z 23, 20:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stepaniuk Sebastian Schreiber Patrick Perzankowski maciej Nachyła Jakub Karpiel Dominik Kowalczyk Dawid Tarasek Szymon Filipowicz Gustaw | 02 02 01 02 01 02 02 02 | Juvenia Białystok Aligator Gorzyce Nawa Skierniewice Gilus Gilowice CSiR MOS Dąbrowa Grn. Manta Kochłowice Ruda Śl. STP Nowy Sącz Juvenia Białystok | 09 11 05 11 11 11 06 09 | 28.95 28.73 28.36 28.29 28.30 28.41 28.80 29.19 |
Seria 21 z 23, 20:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rygałło Mikołaj Osmólski Hubert Zawartka Jakub Kurzeja Jakub Kotarski Jakub Wiśniowski Robert Popłonyk Jakub Wilgosz Jan | 02 02 01 02 01 00 02 02 | Rokita Brzeg Dolny Juvenia Białystok Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz BUKS Warszawa Wodnik Siemianowice Śl. BUKS Warszawa Manta Jelcz-Laskowice | 01 09 06 06 14 11 14 06 | 31.95 31.01 29.73 29.28 29.35 30.42 31.38 32.13 |
Seria 22 z 23, 20:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł. Chowaniec Bartosz Wozniak Kamil Aleksandrowicz MIchał Orzechowski Michał SO Wojdak Wojciech Chałupczyński Bartosz SWwa Kotwica Bartosz | 00 02 00 02 01 96 99 01 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Gilus Gilowice Fregata Kolbuszowa Manta Jelcz-Laskowice Unia Oświęcim Unia Oświęcim Polonia Warszawa Avia Świdnik | 05 11 08 06 06 06 14 03 | NT NT NT 32.20 NT NT NT NT |
Seria 23 z 23, 20:22 |
3 4 5 | Major Daniel SO Janik Jakub SO Szota Grzegorz | 01 01 99 | Unia Oświęcim Unia Oświęcim CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 06 06 11 | NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 2 przy 17:09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 22/10/2016 - 20:23 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 6, 20:23 |
2 3 4 5 6 7 | Szopa Oliwia Skarwecka Wiktoria SO Adamczyk Agata Tomera Roksana SO Pałka Aleksandra SO Jarosz Angelika SO | 02 02 99 02 02 01 | Juvenia Białystok Unia Oświęcim Aligator Gorzyce Unia Oświęcim Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 09 06 11 06 06 06 | NT 3:04.58 3:01.03 3:02.57 3:09.40 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 2 przy 17:20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 22/10/2016 - 20:28 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 9, 20:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zalewski Oskar SO Blachura Oskar SO Książnicki Dawid Uryga Bartłomiej Beberok Filip ZG Gałuszka Bruno SO Madžo Filip Krzyżaniak Krystian | 99 02 02 01 00 02 01 00 | Pirania Targówek Warszawa Unia Oświęcim Ikar Mielec Aquatica Pawłowice TP Zielona Góra Unia Oświęcim KP Aquacity Poprad Juvenia Białystok | 14 06 08 11 04 06 VSO 09 | 2:32.88 2:31.68 2:31.17 2:30.76 2:31.01 2:31.62 2:32.02 2:32.90 |
Seria 7 z 9, 20:31 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hlavatý Adam Norek Mateusz Nowotny Dawid Bazyl Kamil Żerański Przemysław Zarzycki Maciej Grzesiecki Mikołaj Latusek Szymon SO | 00 02 01 00 99 02 02 00 | STU Trnava Gilus Gilowice Manta Kochłowice Ruda Śl. Aquarius Myślenice BUKS Warszawa Nawa Skierniewice Astromal Akwawit Leszno Gilus Gilowice | ZSO 11 11 06 14 05 15 11 | 2:42.63 2:37.39 2:35.15 2:34.81 2:35.12 2:37.26 2:40.67 2:43.47 |
Seria 8 z 9, 20:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grochowski Michał Maciaszek Rafał Stańczyk Jarema SO Raczkowski Krzysztof Goździaszek Krystian Pniak Bartosz Michalski Wojciech Chowaniec Bartosz | 02 02 02 01 02 02 01 02 | Juvenia Białystok Bobry Dębica MMKS Kędzierzyn Koźle Korona Kraków Bobry Dębica SMS Galicja Kraków Gilus Gilowice Gilus Gilowice | 09 08 07 06 08 06 11 11 | 2:52.99 2:51.39 2:48.37 2:43.72 2:44.53 2:50.89 2:52.47 3:15.19 |
Seria 9 z 9, 20:38 |
2 3 4 5 6 7 | Bączkowski Bartosz Kowalski Kacper Danilewski Maciej SOL Szałaśny Bartosz SO Wągrowski Marcel Sms Aleksandrów Łódzki Zdziebło Piotr | 97 01 98 00 99 02 | Polonia Warszawa GIM 92 Ursynów W-wa Juvenia Białystok Unia Oświęcim Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Salmo Żory | 14 14 09 06 05 11 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 2 przy 17:37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 22/10/2016 - 20:42 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 11, 20:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sikora Adrianna SK Bura Dominika Kruszniewska Kinga SK Bagińska Katarzyna Bylińska Agnieszka SG Klonowska Julia Garula Wiktoria Śmietana Karolina | 99 01 99 02 02 00 02 01 | SMS Galicja Kraków CSiR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków Juvenia Białystok Żabianka Gdańsk Dwójka Morena Gdańsk CSiR MOS Dąbrowa Grn. SMS Galicja Kraków | 06 11 06 09 10 10 11 06 | 1:07.68 1:07.60 1:07.57 1:07.30 1:07.42 1:07.58 1:07.62 1:07.77 |
Seria 7 z 11, 20:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawłowska Barbara Kusion Weronika Szeluga Wiktoria SOL Rajca Olivia Jankowska Klaudia Sienkiewicz Kaja Andrzejewska Kamila SL Malinowska Ada | 02 02 01 02 98 02 99 99 | UKS 190 Łódź BOSiR Brzesko Kormoran Olsztyn UKS 190 Łódź GIM 92 Ursynów W-wa BUKS Warszawa Lider Chełm SMS Galicja Kraków | 05 06 13 05 14 14 03 06 | SKREŚL. | 1:08.46 1:08.35 1:08.16 1:07.78 1:07.94 1:08.20 1:08.36 1:08.55 |
Seria 8 z 11, 20:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Migdał Maria Orłowska Zuzanna Radecka Anna Skorupa Monika Węgrzynowska Aleksandra Jaszczuk Ewa SOL Łyczko Dominika Pyrlik Paulina | 01 02 00 99 01 02 99 99 | Żabianka Gdańsk Nawa Skierniewice G-8 Bielany Warszawa Vega Dobrodzień Śląsk Wrocław Kormoran Olsztyn Rokita Brzeg Dolny Unia Oświęcim | 10 05 14 07 01 13 01 06 | SKREŚL. | 1:10.57 1:10.20 1:09.25 1:08.83 1:09.10 1:09.69 1:10.38 1:11.02 |
Seria 9 z 11, 20:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Nocoń Dominika Zoglowek Joanna Krejčíová Zuzana Jabłonowska Nikola Rugała Anna SK Cerlich Oliwia Pluta Emilia Mikus Katarzyna | 02 02 01 02 98 02 02 00 | Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Jelcz-Laskowice KP Aquacity Poprad G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków Ikar Mielec Aligator Gorzyce CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 11 06 VSO 14 06 08 11 11 | 1:14.24 1:11.74 1:11.43 1:11.07 1:11.14 1:11.50 1:12.21 1:14.49 |
Seria 10 z 11, 20:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bidnik Karolina Gorecka Weronika Śliwińska Kalina SWR Węcławiak Irena Misiejuk Aldona SO Bienasz Wiktoria Przygoda Julia Durczyńska Katarzyna SK | 02 02 00 98 01 02 00 99 | GIM 92 Ursynów W-wa Gilus Gilowice Śląsk Wrocław GIM 92 Ursynów W-wa Unia Oświęcim Juvenia Białystok Fenix Ożarów Maz. SMS Galicja Kraków | 14 11 01 14 06 09 14 06 | SKREŚL. SKREŚL. | 1:18.18 1:17.34 1:16.58 1:15.78 1:16.04 1:16.60 1:17.93 1:19.21 |
Seria 11 z 11, 20:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szymkowiak Aleksandra Rutkowska Agnieszka Gołębiewska Dominika Blachura Julia SO Kurucová Adriána Urbańczyk Aleksandra Gazda Zuzanna Pawelska Dominika | 02 01 01 02 99 87 01 00 | Manta Jelcz-Laskowice Skalar Słupsk GIM 92 Ursynów W-wa Unia Oświęcim KP Aquacity Poprad AZS UŁ PŁ Łódź CSiR MOS Dąbrowa Grn. Glosator Kraków | 06 10 14 06 VSO 05 11 06 | SKREŚL. | NT NT NT 1:19.57 1:22.36 NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 2 przy 17:52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 22/10/2016 - 20:54 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 17, 20:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Goleniec Kamil SO Kaźmierczak Wojciech Wardawa Filip Kudła Łukasz Fiedosiuk Rafał SO Oller Krzysztof SOL Chmielewski Jakub SWR Majerski Jakub | 99 97 01 95 99 00 99 00 | Unia Oświęcim Warszawianka Wodny Park W-wa G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków | 06 14 14 11 06 13 01 06 | SKREŚL. | 58.28 58.11 57.99 57.83 57.85 58.02 58.14 58.31 |
Seria 7 z 17, 20:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kotwica Bartosz Bryła Kamil SL Zwoliński Marcin Felińczak Wojciech Brodowski Bartosz Gryz Dawid SSz Gębka Olaf Szymanek Sebastian | 01 99 97 96 00 99 00 98 | Avia Świdnik AZS UMCS Lublin AZS AWF Katowice AZS UŁ PŁ Łódź Nawa Skierniewice MKP Szczecin MKP Szczecin Warszawianka Wodny Park W-wa | 03 03 11 05 05 16 16 14 | 58.75 58.53 58.39 58.36 58.38 58.45 58.65 58.77 |
Seria 8 z 17, 20:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bednarczyk Aleksander SWwa Mitrus Paweł Major Daniel SO Cerlich Maksymilian Kempa Mikołaj Worożewicz Konrad SWR Cecere Marco Kępa Kacper | 00 00 01 00 99 99 99 99 | Polonia Warszawa MKS Piaseczno Unia Oświęcim Ikar Mielec MMKS Kędzierzyn Koźle Śląsk Wrocław Włókniarz 1925 Kalisz Polonia Warszawa | 14 14 06 08 07 01 15 14 | 59.69 59.32 59.22 58.80 58.88 59.23 59.33 59.80 |
Seria 9 z 17, 20:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Adamczewski Eryk Stolarski Marcin Sawicki Oskar Łabuz Rafał Krzykała Emil Sosna Tomasz Kryś Jarosław Walczysko Jakub | 00 96 01 95 01 01 02 00 | Włókniarz 1925 Kalisz Warta Poznań G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków Avia Świdnik SMS Galicja Kraków MKP Szczecin CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 15 15 14 06 03 06 16 11 | 1:00.80 1:00.65 1:00.44 59.93 1:00.27 1:00.45 1:00.77 1:00.83 |
Seria 10 z 17, 21:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stoszek Szymon Tłomak Andrzej Durajczyk Michał Pawełek Paweł Malec Mikołaj Sopko Samuel Nowotny Dawid Zubik Stanisław SWwa | 99 01 97 99 01 01 01 01 | Aligator Gorzyce Fenix Ożarów Maz. AZS AWF Warszawa Polonia Warszawa Ikar Mielec KP Aquacity Poprad Manta Kochłowice Ruda Śl. Polonia Warszawa | 11 14 14 14 08 VSO 11 14 | 1:02.00 1:01.57 1:01.27 1:01.19 1:01.25 1:01.51 1:01.66 1:02.00 |
Seria 11 z 17, 21:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Galicki Bartosz Cieślukowski Karol Pawłowski Bogdan Chałupczyński Bartosz SWwa Sadło Marcel Gęgotek Radosław Czerniak Konrad SL Sumara Beniamin | 01 99 00 99 01 01 98 99 | BUKS Warszawa Olimpijczyk Suwałki Bobry Dębica Polonia Warszawa CSiR MOS Dąbrowa Grn. CSiR MOS Dąbrowa Grn. Skarpa Lublin AZS AWF Katowice | 14 09 08 14 11 11 03 11 | 1:02.54 1:02.40 1:02.15 1:02.03 1:02.08 1:02.19 1:02.44 1:02.75 |
Seria 12 z 17, 21:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dutkowiak Wojciech SWR Sionkowski Arkadiusz Celiński Jakub Rajca Wiktor Szczurek Jakub Graboń Przemysław Rębacz Maciej Majda Adam | 00 00 02 02 02 00 00 01 | Śląsk Wrocław Kmita Zabierzów Huragan Międzyrzec Podl. UKS 190 Łódź BUKS Warszawa CSiR MOS Dąbrowa Grn. G-8 Bielany Warszawa Kmita Zabierzów | 01 06 03 05 14 11 14 06 | 1:03.60 1:03.42 1:03.24 1:02.76 1:02.94 1:03.41 1:03.42 1:03.70 |
Seria 13 z 17, 21:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cheredis Jakub Lis Paweł Perzankowski maciej Augustyn Jan Maj Jakub Czurczak Jakub Gilżyński Szymon Batko Karol | 02 02 01 02 01 99 02 01 | G-8 Bielany Warszawa BUKS Warszawa Nawa Skierniewice SMS Galicja Kraków Górnik Sosnowiec Sokół Rzeszów Manta Jelcz-Laskowice SMS Galicja Kraków | 14 14 05 06 11 08 06 06 | 1:05.06 1:04.93 1:04.41 1:04.29 1:04.31 1:04.82 1:05.03 1:05.12 |
Seria 14 z 17, 21:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Schreiber Patrick Mazur Bartosz Bator Kacper Sobolewski Dawid Wozniak Kamil Karpiel Dominik Kowalczyk Dawid Jurík Anton | 02 02 00 02 00 01 02 01 | Aligator Gorzyce SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków Kormoran Olsztyn Fregata Kolbuszowa CSiR MOS Dąbrowa Grn. Manta Kochłowice Ruda Śl. Považskobystrický plavecký odd | 11 06 06 13 08 11 11 ZSO | 1:07.61 1:07.33 1:05.69 1:05.36 1:05.55 1:06.48 1:07.33 1:07.64 |
Seria 15 z 17, 21:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Muc Filip Bliźniewski Franciszek Wołoszyn Roman Nachyła Jakub Mrzygłód Michał Ptak Filip Janik Jakub SO Krawczak Patryk | 01 02 01 02 02 01 01 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. UKS SP 149 Łódź CSiR MOS Dąbrowa Grn. Gilus Gilowice Gilus Gilowice Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim Żak Biała Podlaska | 11 05 11 11 11 11 06 03 | 1:08.56 1:08.31 1:08.07 1:07.75 1:08.05 1:08.28 1:08.43 1:08.62 |
Seria 16 z 17, 21:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Brauntsch Marek Połeć Jakub Augustyn Aleksander Norek Mateusz Orzechowski Michał SO Duchnowski Szymon Pytlarczyk Szymon Zagrzejewski Tomasz | 98 02 00 02 01 02 00 01 | AZS AWF Katowice STP Nowy Sącz Fregata Kolbuszowa Gilus Gilowice Unia Oświęcim Juvenia Białystok Warszawianka Wodny Park W-wa GIM 92 Ursynów W-wa | 11 06 08 11 06 09 14 14 | SKREŚL. | NT 1:19.72 1:09.47 1:08.76 1:09.15 1:11.18 NT NT |
Seria 17 z 17, 21:12 |
1 2 3 4 5 6 7 | Zbutowicz Karol SOL Kałużyński Antoni Sodel Dominik Szarek Dawid SWR Koput Kamil SWwa Kwiatkowski Paweł Wlazłowski Damian | 98 99 97 99 00 02 99 | Kormoran Olsztyn Warszawianka Wodny Park W-wa AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław Polonia Warszawa Juvenia Białystok Polonia Warszawa | 13 14 11 01 14 09 14 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 2 przy 18:01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 22/10/2016 - 21:14 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 7, 21:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przygoda Zuzanna Widurska Kinga Woźniak Karolina SO Działkowska Natalia Piotrowicz Maja ZG Skórka Julia Baranowska Wiktoria Goller Klaudia | 02 02 02 01 02 01 01 02 | Juvenia Białystok SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Gilus Gilowice Barakuda Starachowice CSiR MOS Dąbrowa Grn. Orka Ostrów Maz. Ostrobramska Warszawa | 09 06 06 11 12 11 14 14 | 34.67 33.09 32.70 32.59 32.61 32.74 33.71 35.07 |
Seria 7 z 7, 21:15 |
1 2 3 4 5 6 7 | Skibczak Natalia Sikora Marta Goździejewicz Julia ZG Adamczyk Julia Pakuła Alicja Králová Natália Mandziuk Magdalena | 00 00 00 01 02 02 01 | G-8 Bielany Warszawa Jasień Sucha Besk. TP Zielona Góra Aligator Gorzyce G-8 Bielany Warszawa KP Aquacity Poprad Żak Biała Podlaska | 14 06 04 11 14 VSO 03 | SKREŚL. | NT NT 36.48 35.36 36.39 37.65 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 2 przy 18:09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 22/10/2016 - 21:17 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 11, 21:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kwapisz Arkadiusz Pieśniak Jakub Marczuk Szymon SL Malec Mikołaj Rój Jakub Grabek Filip SL Dudzik Sebastian Elgalal Sami | 01 97 99 01 01 99 01 01 | Manta Jelcz-Laskowice AZS AWF Katowice AZS UMCS Lublin Ikar Mielec MKP Szczecin AZS UMCS Lublin SMS Galicja Kraków UKS SP 149 Łódź | 06 11 03 08 16 03 06 05 | SKREŚL. | 28.68 28.62 28.26 28.07 28.25 28.37 28.65 28.75 |
Seria 7 z 11, 21:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalski Kacper Wołoszyn Roman Plauszta Arnold Witan Daniel Szota Grzegorz Mikołajczyk Michał Alencynowicz Maciej SO Michałowski Tomasz SO | 01 01 00 96 99 99 02 02 | GIM 92 Ursynów W-wa CSiR MOS Dąbrowa Grn. Olimpijczyk Suwałki Olimpic Warka CSiR MOS Dąbrowa Grn. Włókniarz 1925 Kalisz Unia Oświęcim Unia Oświęcim | 14 11 09 14 11 15 06 06 | SKREŚL. | 29.33 29.18 29.15 28.79 29.03 29.16 29.21 29.38 |
Seria 8 z 11, 21:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Graboń Przemysław Wawrzyńczak Alan SL Pawłowski Maksymilian Kusiński Aleksy Wojaczek Paweł SO Taradyś Jakub ZG Kowalczyk Michał Książnicki Dawid | 00 99 99 02 00 00 01 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. Skarpa Lublin Polonia Warszawa UKS SP 149 Łódź Unia Oświęcim TP Zielona Góra Gilus Gilowice Ikar Mielec | 11 03 14 05 06 04 11 08 | 30.12 29.71 29.56 29.43 29.48 29.67 30.08 30.73 |
Seria 9 z 11, 21:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wiśniowski Robert Mazur Bartosz Ruciński Wiktor Bliźniewski Franciszek Jasionowski Mikołaj Kotarski Jakub Senkowski Kacper Stepaniuk Sebastian | 00 02 99 02 01 01 01 02 | Wodnik Siemianowice Śl. SMS Galicja Kraków Sokół Mościce Tarnów UKS SP 149 Łódź Orka Ostrów Maz. BUKS Warszawa G-8 Bielany Warszawa Juvenia Białystok | 11 06 06 05 14 14 14 09 | 34.50 33.13 31.89 30.82 30.93 32.90 34.29 35.00 |
Seria 10 z 11, 21:22 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pająk Mikołaj Rygałło Mikołaj Wilgosz Jan Osmólski Hubert Krištofík Marek Aleksandrowicz MIchał Przybyła Kacper Mielniczuk Bartosz | 01 02 02 02 01 02 98 01 | Jasień Sucha Besk. Rokita Brzeg Dolny Manta Jelcz-Laskowice Juvenia Białystok Považskobystrický plavecký odd Manta Jelcz-Laskowice Astromal Akwawit Leszno GIM 92 Ursynów W-wa | 06 01 06 09 ZSO 06 15 14 | SKREŚL. SKREŚL. | NT 42.76 36.37 35.05 35.60 39.50 NT NT |
Seria 11 z 11, 21:23 |
3 4 5 6 | Kasztelan Mateusz SOL Szałaśny Bartosz SO Szczepaniak Paweł Celiński Jakub | 98 00 99 02 | Kormoran Olsztyn Unia Oświęcim SMS Galicja Kraków Huragan Międzyrzec Podl. | 13 06 06 03 | NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 2 przy 18:15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 22/10/2016 - 21:25 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1, Seria 2, Seria 3 planowane w sesji 2 przy 18:21 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |