Grand Prix Polski Kraków, 22 - 23/10/2016 |
3 - Grand Prix Polski BLOK III | 23/10/2016 - 9:00 |
Konkurencja 24 23/10/2016 - 9:00 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 9:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Polanska Aleksandra Nogaj Paulina SWR Jankowska Klaudia Orczykowska Wioletta SK Karpisz Milena Piechota Paulina Wojciechowska Joanna SL Burska Justyna | 00 98 98 97 97 99 98 95 | GOS Raszyn Wodnik Radom GIM 92 Ursynów W-wa Jordan Kraków Piątka Konstantynów Ł. UKS 190 Łódź Orlik Lublin AZS UWM Olsztyn | 2:02.06 2:01.72 1:59.82 1:58.29 1:59.66 2:01.59 2:01.90 2:02.26 |
Seria 2 z 12, 9:03 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Petryka Nikola Kawecka Anna Gralewska Kalina Klonowska Julia Zachoszcz Joanna Dowgiert Anna Baryła Julia SSz Czarnecka Wiktoria SL | 97 92 96 00 93 90 00 99 | Śląsk Wrocław AZS AGH Kraków Warszawianka Wodny Park W-wa Dwójka Morena Gdańsk AZS UWM Olsztyn Warta Poznań MKP Szczecin Skarpa Lublin | 2:04.06 2:03.89 2:02.67 2:02.41 2:02.61 2:03.48 2:03.95 2:04.71 |
Seria 3 z 12, 9:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kozłowska Anna Węcławiak Irena Rzońca Patrycja SWR Sirignano Luigia Adamczyk Julia SL Osiniak Ewa SL Pogorzelska Inez Reks Aleksandra | 96 98 99 96 99 00 00 00 | AZS AGH Kraków GIM 92 Ursynów W-wa Śląsk Wrocław AZS AGH Kraków AZS UMCS Lublin AZS UMCS Lublin GOS Raszyn MKP Szczecin | 2:06.60 2:06.17 2:05.89 2:05.12 2:05.68 2:06.11 2:06.57 2:06.62 |
Seria 4 z 12, 9:08 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Potocká Tatiana Stępińska Natalia Nita Daria Dyrda Karolina Adamiec Dominika SO Kołodziej Katarzyna SO Szymczak Patrycja Lewandowska Natalia SO | 01 01 01 97 99 00 02 01 | STU Trnava Korona Kraków Korona Kraków AZS UMCS Lublin Unia Oświęcim Unia Oświęcim Manta Kochłowice Ruda Śl. Unia Oświęcim | 2:08.45 2:07.36 2:06.88 2:06.78 2:06.78 2:07.32 2:08.28 2:08.55 |
Seria 5 z 12, 9:11 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skibczak Natalia Jabłonowska Nikola Węgrzynowska Aleksandra Gołębiewska Dominika Piechota Karolina Redner Sandra SL Kondrasiuk Małgorzata Brzozowska Marta SWR | 00 02 01 01 01 99 98 00 | G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Śląsk Wrocław GIM 92 Ursynów W-wa UKS 190 Łódź Skarpa Lublin Warszawianka Wodny Park W-wa Juvenia Wrocław | 2:10.34 2:09.95 2:09.12 2:08.69 2:08.85 2:09.38 2:10.06 2:10.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 23/10/2016 - 9:14 | Mężczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 23, 9:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stokowski Kacper Arndt Mateusz Zaborowski Filip Majchrzak Kacper Wojdak Wojciech Hołub Jan Piszczorowicz Bartosz Kałużyński Antoni | 99 98 94 92 96 96 99 99 | G-8 Bielany Warszawa Delfin Gdynia MKP Szczecin Warta Poznań Unia Oświęcim Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:48.61 1:46.50 1:45.93 1:42.76 1:45.71 1:46.47 1:47.82 1:48.98 |
Seria 2 z 23, 9:16 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Poprawa Michał Młynarczyk Karol Topolski Arkadiusz SO Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł. Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł Kasztelan Mateusz SOL Dubiel Adam Głyk Wojciech | 94 00 98 99 99 98 93 92 | AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Kormoran Olsztyn AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice | 1:50.30 1:49.31 1:49.29 1:49.14 1:49.17 1:49.30 1:49.63 1:50.51 |
Seria 3 z 23, 9:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dębski DOMINIK SSz Rój KONRAD SSz Litwa Krzysztof Zwoliński Marcin Chmielewski Jakub SWR Koziejko Bartłomiej SOL Krawczyk Paweł Kaczmarski Marcin | 98 98 96 97 99 00 99 94 | MKP Szczecin MKP Szczecin AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław Kormoran Olsztyn BUKS Warszawa AZS AWF Warszawa | 1:51.67 1:51.63 1:51.00 1:50.72 1:50.98 1:51.18 1:51.65 1:51.76 |
Seria 4 z 23, 9:21 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dobrzyński Tomasz Krzykała Emil Butkiewicz Cezary Domański Gracjan Polewka Tomasz Kłos Grzegorz Bałabuch Krystian Szwedzki Dawid | 98 01 00 00 94 95 95 94 | G-8 Bielany Warszawa Avia Świdnik G-8 Bielany Warszawa Shark Rudna AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków Śląsk Wrocław | 1:53.11 1:52.99 1:52.72 1:52.07 1:52.68 1:52.73 1:53.10 1:53.24 |
Seria 5 z 23, 9:24 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żurawicz Mateusz Kiszczak Jakub SWR Niedziałek Dominik SL Piotrowski Kacper Brzostowski Axel Kubkowski Bartłomiej Kiełczewski Amadeusz SSz Smeja Sławomir | 97 00 98 01 96 95 00 94 | AZS AWF Warszawa Juvenia Wrocław Skarpa Lublin Śląsk Wrocław AZS AWF Katowice Kormoran Olsztyn MKP Szczecin AZS AWF Katowice | 1:53.87 1:53.57 1:53.42 1:53.27 1:53.37 1:53.54 1:53.58 1:53.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 23/10/2016 - 9:27 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 9:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kit Zuzanna Samuła Wiktoria SL Iwanowska Aleksandra SWR Sztandera Dominika Wikieł Angelika Majszutowicz PAULINA SSz Rutkowska Agnieszka Wikieł Żaklina | 97 99 00 97 98 98 01 00 | Włókniarz 1925 Kalisz AZS UMCS Lublin Juvenia Wrocław Juvenia Wrocław AZS UWM Olsztyn MKP Szczecin Skalar Słupsk AZS UWM Olsztyn | 1:10.89 1:09.86 1:09.53 1:05.37 1:08.26 1:09.63 1:10.43 1:10.95 |
Seria 2 z 7, 9:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ożóg Paulina Sms Aleksandrów Ł Záborská Miroslava Wnuk Sylwia Michalczyk Urszula Drabikova Sona Tomaszek Aleksandra SWwa Chamera Weronika SO Żmuda Weronika SL | 99 01 94 97 99 00 99 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów STU Trnava AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków Aquasport Levice Polonia Warszawa Motyl MOSiR St. Wola AZS UMCS Lublin | 1:13.63 1:12.62 1:11.97 1:11.02 1:11.17 1:12.39 1:13.46 1:13.70 |
Seria 3 z 7, 9:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szopa Marta SL Rabiniak Zuzanna Piotrowicz Maja ZG Borejszo Paula Przybysz Olga Prochownik Olimpia SL Wojtanek Wiktoria Krypa Oliwia | 00 01 02 00 01 99 01 02 | CSTiR Strzyżów Wodnik Radom Barakuda Starachowice MKP Szczecin Astromal Akwawit Leszno Unia Oświęcim GOS Raszyn Manta Warszawa Włochy | 1:15.38 1:15.27 1:14.11 1:14.04 1:14.10 1:14.20 1:15.31 1:15.47 |
Seria 4 z 7, 9:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dzwonnik Zuzanna Andrzejewska Kamila SL Litwin Andrea Bartyzel Aleksandra Nowak Martyna Bazyl Magdalena Świeca Kamila Adamczyk Agata | 00 99 01 98 96 97 97 99 | AZS UŁ PŁ Łódź Lider Chełm SMS Galicja Kraków Manta Jelcz-Laskowice AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice Aligator Gorzyce | 1:17.37 1:16.88 1:16.07 1:15.53 1:15.93 1:16.21 1:17.14 1:17.55 |
Seria 5 z 7, 9:34 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ochał Maja Dembkowska Monika Goździejewicz Julia ZG Przygoda Julia Zatorska Agata Popławska Apolonia Kruszewska Kaja Kossakowska Dominika | 01 01 00 00 01 02 00 01 | SMS Galicja Kraków Żabianka Gdańsk TP Zielona Góra Fenix Ożarów Maz. Manta Jelcz-Laskowice Astromal Akwawit Leszno Juvenia Białystok SiKReT Gliwice | 1:20.12 1:19.90 1:18.84 1:18.31 1:18.43 1:19.88 1:20.02 1:20.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 23/10/2016 - 9:36 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 9:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kusto Rafał Arentewicz Jacek Machnik Mikołaj Stolarski Marcin Roguski Bartłomiej Hołub Maciej Kusto Robert Sowa Marcin | 99 97 93 96 93 95 98 97 | Orka Lubań Shark Rudna AZS AWF Katowice Warta Poznań AZS AWF Warszawa AZS AGH Kraków Orka Lubań Motyl MOSiR St. Wola | 1:00.74 59.52 59.33 58.68 59.23 59.41 59.71 1:00.76 |
Seria 2 z 9, 9:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żmija Marek Szczepaniak Paweł Trela Karol SR Kłos Grzegorz Dziedzic Dawid SR Wawrzynkiewicz Piotr Mikołajczyk Michał Olejnik Aleksander | 97 99 98 95 99 98 99 98 | AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice MOSM Tychy MKP Szczecin Włókniarz 1925 Kalisz MKP Szczecin | 1:03.13 1:02.77 1:02.16 1:01.22 1:02.14 1:02.53 1:02.86 1:03.17 |
Seria 3 z 9, 9:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Chałupczyński Bartosz SWwa Koczorowski Kacper Bachlaj Dorian SR Kadrow Konrad Jung Krzyszrof SR Paczyński Oliwier Romanowski Kamil Szymanek Sebastian | 99 00 99 97 99 97 97 98 | Polonia Warszawa Astromal Akwawit Leszno Ondraszek Bielsko Biała AZS UMCS Lublin AZS AWF Katowice AZS UMCS Lublin AZS AWF Katowice Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:04.42 1:04.03 1:03.90 1:03.19 1:03.71 1:03.96 1:04.12 1:04.45 |
Seria 4 z 9, 9:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kaminiarz Cezary Beberok Filip ZG Hojda Bartłomiej SO Walaszek Jędrzej SOL Pętlak Tadeusz Wiatr Krzysztof Młynarczyk Piotr Bączkowski Bartosz | 99 00 98 98 00 00 99 97 | Astromal Akwawit Leszno TP Zielona Góra Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn Warszawianka Wodny Park W-wa IKS Konstancin MKP Szczecin Polonia Warszawa | 1:06.71 1:05.73 1:05.41 1:04.91 1:05.08 1:05.65 1:06.41 1:06.74 |
Seria 5 z 9, 9:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szynawa Oskar SO Żurawski Marcel Szczeciński Robert Nowak Kacper SO Rębacz Maciej Celiński Jakub Rokita Aleksander SK Guzy Marcel | 00 01 00 00 00 02 99 01 | Unia Oświęcim Orka Lubań Polonia Warszawa Warta Poznań G-8 Bielany Warszawa Huragan Międzyrzec Podl. Park Wodny Tarn. Góry Vega Dobrodzień | 1:07.85 1:07.39 1:06.96 1:06.79 1:06.80 1:06.97 1:07.77 1:07.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 23/10/2016 - 9:45 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 9:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rogowska Katarzyna Petryka Nikola Jagoda Julia Urbańczyk Aleksandra Dowgiert Anna Nogaj Paulina SWR Szkarłat Julia SWR Pisarczyk Amelia SR | 00 97 95 87 90 98 98 98 | MKP Szczecin Śląsk Wrocław AZS AWF Katowice AZS UŁ PŁ Łódź Warta Poznań Wodnik Radom Śląsk Wrocław Victoria Racibórz | 27.84 27.29 26.71 25.45 25.80 26.94 27.46 27.91 |
Seria 2 z 9, 9:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kossakowska Dominika Klonowska Julia Redner Sandra SL Czarnecka Wiktoria SL Peda Paulina Raszczuk Zofia Potocká Tatiana Włodarczyk Ewelina | 01 00 99 99 98 02 01 96 | SiKReT Gliwice Dwójka Morena Gdańsk Skarpa Lublin Skarpa Lublin AZS AWF Katowice Manta Jelcz-Laskowice STU Trnava AZS UŁ PŁ Łódź | 28.42 28.31 28.19 28.04 28.11 28.22 28.37 28.55 |
Seria 3 z 9, 9:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pisarek Justyna SO Cieplak Aleksandra Kącka Natalia Potocká Tamara Reindl Robin Pogorzelska Inez Sirignano Luigia Miodek Karolina | 00 01 95 02 02 00 96 01 | Unia Oświęcim Olimpic Warka AZS AWF Katowice KP Aquacity Poprad Aquasport Levice GOS Raszyn AZS AGH Kraków Żabianka Gdańsk | 29.20 29.03 28.84 28.62 28.79 28.91 29.16 29.30 |
Seria 4 z 9, 9:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Litwin Andrea Kruszniewska Kinga SK Peciak Katarzyna Glozmeková Dominika Mielczarek Sandra Suchecka Katarzyna Wrzosek Iga Halicka Lidia SWR | 01 99 02 93 02 99 00 01 | SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Solne Miasto Wieliczka STU Trnava BUKS Warszawa Ostrobramska Warszawa Fenix Ożarów Maz. Śląsk Wrocław | 30.05 29.78 29.72 29.56 29.59 29.72 29.85 30.10 |
Seria 5 z 9, 9:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bagińska Katarzyna Sienkiewicz Kaja Wojciechowska Maria Kolbowicz Barbara SSz Migdał Maria Śmietana Karolina Skorupa Monika Walz Kornelia | 02 02 00 99 01 01 99 00 | Juvenia Białystok BUKS Warszawa GOS Raszyn MKP Szczecin Żabianka Gdańsk SMS Galicja Kraków Vega Dobrodzień Nawa Skierniewice | 30.53 30.42 30.19 30.15 30.17 30.40 30.42 30.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 23/10/2016 - 9:51 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 9:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wągrowski Marcel Sms Aleksandrów Łódzki Ciężkowski Dominik Majchrzak Kacper Stokowski Kacper Krupecki Oskar Brzuś Michał Gosieniecki Juliusz Halas Adam | 99 96 92 99 92 97 98 98 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów AZS AWF Warszawa Warta Poznań G-8 Bielany Warszawa Śląsk Wrocław AZS UŁ PŁ Łódź Astromal Akwawit Leszno STU Trnava | 24.18 24.10 23.94 23.32 23.61 23.95 24.13 24.22 |
Seria 2 z 14, 9:52 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ungeheuer Mateusz Dobrzyński Tomasz Piwowarski Konrad SOL Tombarkiewicz Józef Piszczorowicz Bartosz Sadłowski Piotr SOL Czech Szymon Pachowski Adrian | 96 98 98 97 99 00 97 97 | AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn AZS AGH Kraków G-8 Bielany Warszawa Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice Warszawianka Wodny Park W-wa | 25.04 24.74 24.69 24.45 24.59 24.70 24.97 25.11 |
Seria 3 z 14, 9:53 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Palmi-Kukiełko Mieszko Felińczak Wojciech Marczuk Szymon SL Puk Dariusz Żurawicz Mateusz Kurleto Piotr Perkowski Wiktor SOL Królik Paweł | 93 96 99 95 97 00 98 99 | Śląsk Wrocław AZS UŁ PŁ Łódź AZS UMCS Lublin AZS AWF Katowice AZS AWF Warszawa AZS AGH Kraków Kormoran Olsztyn Juvenia Białystok | 25.56 25.48 25.36 25.29 25.31 25.39 25.51 25.59 |
Seria 4 z 14, 9:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wardawa Filip Michalczyk Andrzej SO Gębka Olaf Dejneżenko Daniel SWwa Kudła Łukasz Fajfer Mateusz Brauntsch Marek Buczkowski Kamil | 01 00 00 00 95 96 98 96 | G-8 Bielany Warszawa Unia Oświęcim MKP Szczecin Polonia Warszawa AZS AWF Katowice Juvenia Wrocław AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków | 25.87 25.72 25.62 25.61 25.61 25.65 25.87 25.89 |
Seria 5 z 14, 9:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kadrow Konrad Mitrus Paweł Sawicki Bartosz Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. Borkowski Kacper Sieczek Adrian Bednarczyk Aleksander SWwa Worożewicz Konrad SWR | 97 00 00 99 00 99 00 99 | AZS UMCS Lublin MKS Piaseczno AZS AWF Katowice Olimpijczyk - SMS Aleksandrów CSiR MOS Dąbrowa Grn. Polonia Warszawa Polonia Warszawa Śląsk Wrocław | 26.10 26.06 26.04 25.94 25.95 26.06 26.10 26.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 23/10/2016 - 9:57 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:57 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koluch Julia ZG Górecka Weronika Gralewska Kalina Tchórz Alicja Wójtowicz Gabriela Duda Zuzanna SWR Wiśniewska Oliwia Żarłok Martyna | 00 00 96 92 95 99 01 97 | Kapry Armexim Pruszków Juvenia Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa Juvenia Wrocław Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław CSiR MOS Dąbrowa Grn. AZS AGH Kraków | 2:14.68 2:13.05 2:11.46 2:04.98 2:09.39 2:12.79 2:14.21 2:14.85 |
Seria 2 z 5, 9:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ulicka Alicja Adamczyk Julia SL Kościk Patrycja SK Bartovičová Barbara Tomanová Barbora Juc Aleksandra Suchecka Katarzyna Zawisza Alina SO | 01 99 98 98 01 01 99 00 | Nawa Skierniewice AZS UMCS Lublin Sparta Biłgoraj STU Trnava STU Trnava Manta Warszawa Włochy Ostrobramska Warszawa Unia Oświęcim | 2:19.59 2:18.24 2:16.04 2:15.27 2:15.31 2:16.82 2:18.98 2:19.60 |
Seria 3 z 5, 10:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalska Julia SWR Skorupa Monika Dzwonnik Zuzanna Łysakowska Julia SL Rogowska Angelika SK Soliwoda Julia Kuropatwa Weronika Kozik Anna | 00 99 00 01 99 01 01 98 | Korner Zielona Góra Vega Dobrodzień AZS UŁ PŁ Łódź AZS UMCS Lublin SMS Galicja Kraków Nawa Skierniewice Żabianka Gdańsk AZS AWF Katowice | 2:25.13 2:23.94 2:22.38 2:21.37 2:21.81 2:23.48 2:24.78 2:25.90 |
Seria 4 z 5, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kurucová Adriána Muszyńska Majka Krejčíová Zuzana Piotrowicz Maja ZG Raszczuk Zofia Król Wiktoria Králová Natália Wett Oliwia | 99 02 01 02 02 02 02 01 | KP Aquacity Poprad Manta Jelcz-Laskowice KP Aquacity Poprad Barakuda Starachowice Manta Jelcz-Laskowice SMS Galicja Kraków KP Aquacity Poprad Kormoran Olsztyn | NT 2:42.06 2:31.13 2:27.73 2:29.56 2:32.05 2:43.06 NT |
Seria 5 z 5, 10:09 |
2 3 4 5 6 | Gonet Barbara Wojciechowska Joanna SL Goździejewicz Julia ZG Rygiel Julia Samuła Wiktoria SL | 02 98 00 01 99 | Swim2Win Krosno Orlik Lublin TP Zielona Góra Swim2Win Krosno AZS UMCS Lublin | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 23/10/2016 - 10:12 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Polewka Tomasz Dubiel Adam Kasztelan Mateusz SOL Kawęcki Radosław Morawski Krzysztof Bugdol Rafał Niedziałek Dominik SL Ungeheuer Mateusz | 94 93 98 91 94 95 98 96 | AZS AWF Katowice AZS AWF Warszawa Kormoran Olsztyn AZS AWF Warszawa TP Zielona Góra AZS AWF Katowice Skarpa Lublin AZS AGH Kraków | 1:57.77 1:56.67 1:56.49 1:48.32 1:55.92 1:56.61 1:57.60 1:58.04 |
Seria 2 z 6, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kędzia Wiktor SSz Zbutowicz Karol SOL Chmielewski Jakub SWR Danilewski Maciej SOL Młynarczyk Karol Cecere Marco Miciul Michał ZG Franke Paweł | 00 98 99 98 00 99 00 99 | MKP Szczecin Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław Juvenia Białystok G-8 Bielany Warszawa Włókniarz 1925 Kalisz TP Zielona Góra G-8 Bielany Warszawa | 2:03.08 2:02.05 2:00.78 1:59.96 2:00.15 2:01.41 2:02.56 2:03.87 |
Seria 3 z 6, 10:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobczyk Maciej Mościcki Jakub SOL Bieroński Michał SWR Kuczak Adam SWR Bryła Kamil SL Smoliński Jakub Balicki Michał Kotwica Bartosz | 95 01 99 00 99 00 00 01 | AZS AGH Kraków Kormoran Olsztyn Śląsk Wrocław TP Zielona Góra AZS UMCS Lublin Fenix Ożarów Maz. SMS Galicja Kraków Avia Świdnik | 2:06.72 2:06.02 2:04.55 2:04.44 2:04.55 2:05.76 2:06.19 2:07.55 |
Seria 4 z 6, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kostanowicz Artur Oller Krzysztof SOL Rój Jakub Gotszling Dawid ZG Lechowicz Filip Piłkowski Patryk SWwa Grabek Filip SL Zając Mateusz | 98 00 01 01 97 00 99 02 | Warszawianka Wodny Park W-wa Kormoran Olsztyn MKP Szczecin Barakuda Starachowice AZS AGH Kraków Polonia Warszawa AZS UMCS Lublin Aligator Gorzyce | 2:13.55 2:12.60 2:11.71 2:08.32 2:10.56 2:12.41 2:12.69 2:14.53 |
Seria 5 z 6, 10:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bliźniewski Franciszek Kubkowski Bartłomiej Majerski Jakub Wawrzyńczak Alan SL Gotowski Dominik Kwapisz Arkadiusz Michałowski Tomasz SO Rajca Wiktor | 02 95 00 99 02 01 02 02 | UKS SP 149 Łódź Kormoran Olsztyn SMS Galicja Kraków Skarpa Lublin G-8 Bielany Warszawa Manta Jelcz-Laskowice Unia Oświęcim UKS 190 Łódź | 2:17.60 2:16.39 2:15.50 2:15.09 2:15.47 2:15.82 2:17.40 2:20.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 23/10/2016 - 10:27 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jagoda Julia Rogowska Katarzyna Sztandera Dominika Urbańczyk Aleksandra Tchórz Alicja Gralewska Kalina Nogaj Paulina SWR Bartovičová Barbara | 95 00 97 87 92 96 98 98 | AZS AWF Katowice MKP Szczecin Juvenia Wrocław AZS UŁ PŁ Łódź Juvenia Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa Wodnik Radom STU Trnava | 1:04.07 1:03.77 1:01.72 58.41 1:01.28 1:02.93 1:04.03 1:04.25 |
Seria 2 z 9, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Peda Paulina Reindl Robin Sirignano Luigia Niedźwiedzka Małgorzata Wójtowicz Gabriela Wnuk Sylwia Halicka Lidia SWR Kossakowska Dominika | 98 02 96 97 95 94 01 01 | AZS AWF Katowice Aquasport Levice AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław SiKReT Gliwice | 1:05.07 1:04.95 1:04.47 1:04.29 1:04.35 1:04.92 1:04.99 1:05.11 |
Seria 3 z 9, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Andrzejewska Kamila SL Kit Zuzanna Glozmeková Dominika Mendyk Adrianna Potocká Tamara Pisarczyk Amelia SR Czarnecka Wiktoria SL Iwanowska Aleksandra SWR | 99 97 93 98 02 98 99 00 | Lider Chełm Włókniarz 1925 Kalisz STU Trnava Wodnik Radom KP Aquacity Poprad Victoria Racibórz Skarpa Lublin Juvenia Wrocław | 1:06.89 1:06.55 1:06.34 1:05.75 1:05.95 1:06.36 1:06.73 1:06.90 |
Seria 4 z 9, 10:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Brzozowska Marta SWR Miodek Karolina Bartyzel Aleksandra Kozłowska Anna Drabikova Sona Lewandowska Natalia SO Záborská Miroslava Reks Aleksandra | 00 01 98 96 99 01 01 00 | Juvenia Wrocław Żabianka Gdańsk Manta Jelcz-Laskowice AZS AGH Kraków Aquasport Levice Unia Oświęcim STU Trnava MKP Szczecin | 1:07.99 1:07.46 1:07.16 1:06.92 1:07.13 1:07.38 1:07.52 1:08.12 |
Seria 5 z 9, 10:33 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rutkowska Agnieszka Piotrowicz Maja ZG Chamera Weronika SO Nita Daria Prochownik Olimpia SL Pisarek Justyna SO Walz Kornelia Wojtanek Wiktoria | 01 02 99 01 99 00 00 01 | Skalar Słupsk Barakuda Starachowice Motyl MOSiR St. Wola Korona Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Nawa Skierniewice GOS Raszyn | 1:09.23 1:09.18 1:08.84 1:08.22 1:08.81 1:08.91 1:09.23 1:09.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 23/10/2016 - 10:36 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Halas Adam Szwedzki Dawid Kłos Grzegorz Chmiel Łukasz Bałabuch Krystian Kawęcki Radosław Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł Dziedzic Dawid SR | 98 94 95 93 95 91 99 99 | STU Trnava Śląsk Wrocław AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków AZS AWF Warszawa Olimpijczyk - SMS Aleksandrów MOSM Tychy | 55.58 55.48 55.26 54.25 54.94 55.43 55.56 56.06 |
Seria 2 z 15, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Arentewicz Jacek Michalczyk Andrzej SO Galon Michał Litwa Krzysztof Kaźmierczak Wojciech Dobrzyński Tomasz Kurleto Piotr Mikołajczyk Michał | 97 00 95 96 97 98 00 99 | Shark Rudna Unia Oświęcim AZS AWF Katowice AZS AGH Kraków Warszawianka Wodny Park W-wa G-8 Bielany Warszawa AZS AGH Kraków Włókniarz 1925 Kalisz | 57.69 57.55 56.62 56.15 56.37 56.99 57.63 57.94 |
Seria 3 z 15, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pachowski Adrian Romanowski Kamil Morawski Krzysztof Palmi-Kukiełko Mieszko Kiszczak Jakub SWR Szczepaniak Paweł Goraj Marcin Wlazłowski Damian | 97 97 94 93 00 99 01 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa AZS AWF Katowice TP Zielona Góra Śląsk Wrocław Juvenia Wrocław SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Polonia Warszawa | 58.87 58.76 58.71 58.02 58.49 58.72 58.86 59.21 |
Seria 4 z 15, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Machnik Mikołaj Celiński Jakub Perkowski Wiktor SOL Jaworski Szymon Bocheń Tomasz Krupecki Oskar Łapot Radosław SR Dejneżenko Daniel SWwa | 93 02 98 01 99 92 99 00 | AZS AWF Katowice Huragan Międzyrzec Podl. Kormoran Olsztyn Salmo Żory Juvenia Białystok Śląsk Wrocław MOS Katowice Polonia Warszawa | 59.98 59.78 59.60 59.29 59.40 59.76 59.86 1:00.02 |
Seria 5 z 15, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Danilewski Maciej SOL Chałupczyński Bartosz SWwa Jarosz Dawid SWwa Mitrus Paweł Paczyński Oliwier Korzuch Mateusz Żmija Marek Piotrowski Kacper | 98 99 99 00 97 95 97 01 | Juvenia Białystok Polonia Warszawa Wodnik Końskie MKS Piaseczno AZS UMCS Lublin AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław | 1:00.48 1:00.42 1:00.35 1:00.11 1:00.15 1:00.37 1:00.43 1:00.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 23/10/2016 - 10:44 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piechota Karolina Polanska Aleksandra Janiszewska Dominika Karpisz Milena Piechota Paulina Burska Justyna Zaborowicz Julia Baryła Julia SSz | 01 00 99 97 99 95 01 00 | UKS 190 Łódź GOS Raszyn AZS AWF Warszawa Piątka Konstantynów Ł. UKS 190 Łódź AZS UWM Olsztyn Górnik Sosnowiec MKP Szczecin | 9:00.19 8:57.30 8:40.56 8:25.70 8:30.63 8:42.65 9:00.08 9:09.05 |
Seria 2 z 5, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jaszczuk Ewa SOL Pluta Emilia Węgrzynowska Aleksandra Łysakowska Julia SL Reindl Robin Zadumińska Weronika Adamczyk Agata Wiśniewska Barbara | 02 02 01 01 02 99 99 00 | Kormoran Olsztyn Aligator Gorzyce Śląsk Wrocław AZS UMCS Lublin Aquasport Levice AZS AWF Warszawa Aligator Gorzyce AZS AWF Warszawa | 9:31.18 9:22.06 9:19.91 9:13.57 9:19.72 9:21.45 9:26.11 9:33.34 |
Seria 3 z 5, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kusion Weronika Osiniak Ewa SL Krypa Marta Rajca Olivia Pawłowska Barbara Gorzynik Aleksandra Serafin Magdalena Spik Vanessa | 02 00 02 02 02 01 01 02 | BOSiR Brzesko AZS UMCS Lublin Manta Warszawa Włochy UKS 190 Łódź UKS 190 Łódź Swim2Win Krosno SMS Galicja Kraków Vega Dobrodzień | 9:47.10 9:42.19 9:40.14 9:35.30 9:37.98 9:40.45 9:42.28 9:54.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 23/10/2016 - 11:15 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 12, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Spik Vanessa Sienkiewicz Kaja Malinowska Zuzanna SWR Gorzynik Aleksandra Świstuń Julia Zawisza Alina SO Wrzosek Iga Zaręba-Paradowska Julia | 02 02 00 01 00 00 00 02 | Vega Dobrodzień BUKS Warszawa Śląsk Wrocław Swim2Win Krosno SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Fenix Ożarów Maz. BUKS Warszawa | 07 14 01 08 06 06 14 14 | 2:12.92 2:11.93 2:11.64 2:10.62 2:11.51 2:11.75 2:12.71 2:12.94 |
Seria 7 z 12, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wiśniewska Barbara Pakuła Alicja Mielczarek Sandra Łysakowska Julia SL Górska Julia Litwin Andrea Śliwińska Kalina SWR Iwanowska Aleksandra SWR | 00 02 02 01 00 01 00 00 | AZS AWF Warszawa G-8 Bielany Warszawa BUKS Warszawa AZS UMCS Lublin Warszawianka Wodny Park W-wa SMS Galicja Kraków Śląsk Wrocław Juvenia Wrocław | 14 14 14 03 14 06 01 01 | 2:14.25 2:14.00 2:13.82 2:13.31 2:13.55 2:13.99 2:14.14 2:15.44 |
Seria 8 z 12, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kusion Weronika Niemiec Aleksandra Szeluga Wiktoria SOL Czech Wiktoria Łosak Wiktoria SK Szopa Marta SL Krejčíová Zuzana Raszczuk Zofia | 02 97 01 01 98 00 01 02 | BOSiR Brzesko AZS AWF Katowice Kormoran Olsztyn Swim2Win Krosno KSZO Ostrowiec Św. CSTiR Strzyżów KP Aquacity Poprad Manta Jelcz-Laskowice | 06 11 13 08 12 08 VSO 06 | 2:18.38 2:17.90 2:17.20 2:16.59 2:16.62 2:17.73 2:18.30 2:18.70 |
Seria 9 z 12, 11:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bilska Natalia Skudlik Marta Radecka Anna Soliwoda Julia Prochownik Martyna SO Kurucová Adriána Rajca Olivia Łyczko Dominika | 01 01 00 01 02 99 02 99 | Żabianka Gdańsk Manta Kochłowice Ruda Śl. G-8 Bielany Warszawa Nawa Skierniewice Unia Oświęcim KP Aquacity Poprad UKS 190 Łódź Rokita Brzeg Dolny | 10 11 14 05 06 VSO 05 01 | 2:20.81 2:20.31 2:19.91 2:19.35 2:19.75 2:20.19 2:20.65 2:21.52 |
Seria 10 z 12, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Miłek Marcelina Przygoda Julia Orłowska Zuzanna Gonet Katarzyna Kulisiewicz Adrianna Borowska Agnieszka Szopa Oliwia Mruk Aleksandra | 02 00 02 02 02 00 02 02 | SMS Galicja Kraków Fenix Ożarów Maz. Nawa Skierniewice Swim2Win Krosno SMS Galicja Kraków Polonia Warszawa Juvenia Białystok Manta Jelcz-Laskowice | 06 14 05 08 06 14 09 06 | 2:24.90 2:24.57 2:23.27 2:21.61 2:21.87 2:23.96 2:24.64 2:26.00 |
Seria 11 z 12, 11:29 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przygoda Zuzanna Kruszewska Kaja Mazurkiewicz Zuzanna Dembkowska Monika Bidnik Karolina Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki Kozik Anna Muszyńska Majka | 02 00 01 01 02 01 98 02 | Juvenia Białystok Juvenia Białystok Polonia Warszawa Żabianka Gdańsk GIM 92 Ursynów W-wa Olimpijczyk - SMS Aleksandrów AZS AWF Katowice Manta Jelcz-Laskowice | 09 09 14 10 14 05 11 06 | NT NT 2:32.15 2:30.47 2:30.90 NT NT NT |
Seria 12 z 12, 11:32 |
3 4 5 | Goller Klaudia Romanowska Patrycja - Sms Aleksandrów Ł. Gotowska Weronika | 02 00 00 | Ostrobramska Warszawa Olimpijczyk - SMS Aleksandrów G-8 Bielany Warszawa | 14 05 14 | NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 9:00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 23/10/2016 - 11:36 | Mężczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 23, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kalkowski Dawid SOL Bruździak Maciej SOL Popis EMIL SSz Buczkowski Kamil Sadłowski Piotr SOL Urbański Michał Sumara Beniamin Dutkowiak Wojciech SWR | 00 98 98 96 00 97 99 00 | Kormoran Olsztyn Kormoran Olsztyn MKP Szczecin AZS AGH Kraków Kormoran Olsztyn AZS AWF Warszawa AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław | 13 13 16 06 13 14 11 01 | 1:54.66 1:54.30 1:54.06 1:54.00 1:54.01 1:54.26 1:54.61 1:54.69 |
Seria 7 z 23, 11:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kurleto Piotr Rybak Konrad SOL Gębka Olaf Butkiewicz Władysław SO Stec Kacper Lechowicz Filip Jaworski Szymon Mościcki Jakub SOL | 00 98 00 00 99 97 01 01 | AZS AGH Kraków Pirania Targówek Warszawa MKP Szczecin Juvenia Białystok Kmita Zabierzów AZS AGH Kraków Salmo Żory Kormoran Olsztyn | 06 14 16 09 06 06 11 13 | 1:55.30 1:55.25 1:55.21 1:55.16 1:55.17 1:55.24 1:55.25 1:55.43 |
Seria 8 z 23, 11:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobczyk Maciej Stanek Adam SO Krulikowski Maciej SO Kępa Kacper Małyska Bartosz SL Dąbrowski Patryk SWR Cecere Marco Puk Dariusz | 95 99 99 99 99 00 99 95 | AZS AGH Kraków Unia Oświęcim Unia Oświęcim Polonia Warszawa Skarpa Lublin Śląsk Wrocław Włókniarz 1925 Kalisz AZS AWF Katowice | 06 06 06 14 03 01 15 11 | 1:56.18 1:56.09 1:55.87 1:55.49 1:55.73 1:56.01 1:56.14 1:56.40 |
Seria 9 z 23, 11:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wójcicki Maciej Szarek Dawid SWR Pawełek Paweł Kaczorowski Jakub Czerniak Konrad SL Kaźmierczak Wojciech Łapot Radosław SR Sieczek Adrian | 99 99 99 97 98 97 99 99 | Aquator Kozienice Śląsk Wrocław Polonia Warszawa G-8 Bielany Warszawa Skarpa Lublin Warszawianka Wodny Park W-wa MOS Katowice Polonia Warszawa | 14 01 14 14 03 14 11 14 | 1:56.71 1:56.61 1:56.47 1:56.42 1:56.43 1:56.57 1:56.68 1:56.86 |
Seria 10 z 23, 11:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Goleniec Kamil SO Łaś Wiktor Pytlarczyk Szymon Komosa Maciej SWwa Taradyś Jakub ZG Lipiński Szymon SOL Borkowski Kacper Dominiak Kacper SWR | 99 00 00 99 00 01 00 00 | Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa Polonia Warszawa TP Zielona Góra Kormoran Olsztyn CSiR MOS Dąbrowa Grn. Śląsk Wrocław | 06 01 14 14 04 13 11 01 | 1:58.34 1:57.59 1:57.48 1:57.13 1:57.38 1:57.55 1:57.90 1:58.54 |
Seria 11 z 23, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. Bocheń Tomasz Kozieł Mikołaj SO Hano Grzegorz SWR Hojda Bartłomiej SO Smoliński Jakub Jarosz Dawid SWwa Elgalal Sami | 99 99 02 00 98 00 99 01 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Juvenia Białystok Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Unia Oświęcim Fenix Ożarów Maz. Wodnik Końskie UKS SP 149 Łódź | 05 09 06 01 06 14 12 05 | 1:59.33 1:59.26 1:59.19 1:58.79 1:58.96 1:59.22 1:59.26 1:59.54 |
Seria 12 z 23, 11:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wawrzyńczak Alan SL Brauntsch Marek Gawron Oskar SWR Prus Mateusz Oller Krzysztof SOL Barczyk Norbert Chromik Mateusz SO Plauszta Arnold | 99 98 99 00 00 00 00 00 | Skarpa Lublin AZS AWF Katowice Śląsk Wrocław Astromal Akwawit Leszno Kormoran Olsztyn Korona Kraków Unia Oświęcim Olimpijczyk Suwałki | 03 11 01 15 13 06 06 09 | 2:00.27 2:00.17 1:59.96 1:59.57 1:59.68 2:00.06 2:00.24 2:00.29 |
Seria 13 z 23, 11:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ciastoń Sebastian SO Waśko Adam Stoszek Szymon Wańkowicz Błażej Kudła Łukasz Krištofík Martin Mitrus Paweł Worożewicz Konrad SWR | 99 00 99 99 95 98 00 99 | Unia Oświęcim Fenix Ożarów Maz. Aligator Gorzyce Warszawianka Wodny Park W-wa AZS AWF Katowice Považskobystrický plavecký odd MKS Piaseczno Śląsk Wrocław | 06 14 11 14 11 ZSO 14 01 | SKREŚL. | 2:00.72 2:00.67 2:00.61 2:00.33 2:00.47 2:00.64 2:00.72 2:00.73 |
Seria 14 z 23, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Girul Radosław SWR Wozniak Kamil Chałat Stanisław SL Adamczewski Eryk Zbrożek Radosław Suchan Przemysław Pawłowski Maksymilian Kalisz Jakub | 01 00 99 00 99 01 99 00 | Śląsk Wrocław Fregata Kolbuszowa Skarpa Lublin Włókniarz 1925 Kalisz SMS Galicja Kraków Korona Kraków Polonia Warszawa Polonia Warszawa | 01 08 03 15 06 06 14 14 | 2:02.60 2:02.34 2:01.82 2:01.55 2:01.79 2:02.01 2:02.55 2:02.78 |
Seria 15 z 23, 11:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zaremba Jakub Zubik Stanisław SWwa Zagrzejewski Tomasz Pająk Bartosz Gąsior Sebastian SL Sordyl Mateusz SO Mitak Krystian Bugała Krzysztof SSz | 01 01 01 01 99 99 98 01 | Śląsk Wrocław Polonia Warszawa GIM 92 Ursynów W-wa BUKS Warszawa AZS UMCS Lublin Victoria Kozy MKP Szczecin MKP Szczecin | 01 14 14 14 03 11 16 16 | 2:04.17 2:03.99 2:03.14 2:02.86 2:03.04 2:03.54 2:04.15 2:04.25 |
Seria 16 z 23, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Astashev Bogdan Jasionowski Mikołaj Kuczak Adam SWR Balicki Michał Grabek Filip SL Twardowski Piotr Senkowski Kacper Kwapisz Arkadiusz | 01 01 00 00 99 01 01 01 | SMS Galicja Kraków Orka Ostrów Maz. TP Zielona Góra SMS Galicja Kraków AZS UMCS Lublin SMS Galicja Kraków G-8 Bielany Warszawa Manta Jelcz-Laskowice | 06 14 04 06 03 06 14 06 | 2:05.39 2:05.06 2:04.69 2:04.35 2:04.41 2:04.94 2:05.18 2:05.71 |
Seria 17 z 23, 12:04 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mayerberg Kacper SO Krawczak Patryk Franke Paweł Maj Jakub Sosna Tomasz Wójcik Paweł Dębski Szymon Hencner Wojciech | 00 00 99 01 01 01 99 01 | Unia Oświęcim Żak Biała Podlaska G-8 Bielany Warszawa Górnik Sosnowiec SMS Galicja Kraków SMS Galicja Kraków Nawa Skierniewice Gilus Gilowice | 06 03 14 11 06 06 05 11 | 2:06.39 2:06.24 2:06.00 2:05.87 2:05.91 2:06.02 2:06.37 2:06.43 |
Seria 18 z 23, 12:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krzywania Oskar Major Daniel SO Cheredis Jakub Suchan Łukasz Bruzdewicz Hubert SOL Kłaput Bartosz Bator Kacper Bednarczyk Aleksander SWwa | 02 01 02 01 02 00 00 00 | UKS SP 149 Łódź Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa Korona Kraków Kormoran Olsztyn SMS Galicja Kraków AZS AGH Kraków Polonia Warszawa | 05 06 14 06 13 06 06 14 | 2:08.86 2:08.10 2:07.41 2:07.27 2:07.31 2:07.49 2:08.14 2:08.90 |
Seria 19 z 23, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krištofík Marek Mielniczuk Bartosz Majda Adam Lewicki Aleksander Ptak Filip Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. Nowak Jan Blachura Oskar SO | 01 01 01 00 01 00 02 02 | Považskobystrický plavecký odd GIM 92 Ursynów W-wa Kmita Zabierzów Polonia Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. Olimpijczyk - SMS Aleksandrów BOSiR Brzesko Unia Oświęcim | ZSO 14 06 14 11 05 06 06 | 2:12.47 2:10.35 2:10.06 2:08.98 2:09.92 2:10.09 2:11.74 2:12.68 |
Seria 20 z 23, 12:13 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lewandowski Jakub SO Suliga Jeremi Augustyn Aleksander Zając Mateusz Gałuszka Bruno SO Gotowski Dominik Gilżyński Szymon Kusiński Aleksy | 02 00 00 02 02 02 02 02 | Unia Oświęcim Polna Warszawa Fregata Kolbuszowa Aligator Gorzyce Unia Oświęcim G-8 Bielany Warszawa Manta Jelcz-Laskowice UKS SP 149 Łódź | 06 14 08 11 06 14 06 05 | 2:14.03 2:12.95 2:12.85 2:12.74 2:12.80 2:12.89 2:13.66 2:14.23 |
Seria 21 z 23, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rygałło Mikołaj Płatek Maciej SO Urbańczyk Adrian Schreiber Patrick Kurzeja Jakub Kotarski Jakub Popłonyk Jakub Duchnowski Szymon | 02 02 01 02 02 01 02 02 | Rokita Brzeg Dolny Unia Oświęcim Korona Kraków Aligator Gorzyce STP Nowy Sącz BUKS Warszawa BUKS Warszawa Juvenia Białystok | 01 06 06 11 06 14 14 09 | 2:39.34 2:22.09 2:19.63 2:17.52 2:18.69 2:21.07 2:25.14 NT |
Seria 22 z 23, 12:19 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sodel Dominik Królik Paweł Knapowski Kacper Sawicki Oskar Rajca Wiktor Pachowski Adrian Zdziebło Piotr Kostanowicz Artur | 97 99 97 01 02 97 02 98 | AZS AWF Katowice Juvenia Białystok AZS AWF Warszawa G-8 Bielany Warszawa UKS 190 Łódź Warszawianka Wodny Park W-wa Salmo Żory Warszawianka Wodny Park W-wa | 11 09 14 14 05 14 11 14 | SKREŚL. | NT NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 23 z 23, 12:22 |
1 2 3 4 5 6 7 | Bieroński Michał SWR Koput Kamil SWwa Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł. Cieślukowski Karol Rębacz Maciej Wągrowski Marcel Sms Aleksandrów Łódzki Roguski Bartłomiej | 99 00 00 99 00 99 93 | Śląsk Wrocław Polonia Warszawa Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Olimpijczyk Suwałki G-8 Bielany Warszawa Olimpijczyk - SMS Aleksandrów AZS AWF Warszawa | 01 14 05 09 14 05 14 | NT NT NT NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 9:14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 23/10/2016 - 12:26 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 7, 12:26 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bienasz Wiktoria Krysa Agata Rygiel Julia Zoglowek Joanna Pawłowska Julia SO Gonet Barbara Pałka Aleksandra SO Pluta Emilia | 02 00 01 02 02 02 02 02 | Juvenia Białystok Olimpijczyk Suwałki Swim2Win Krosno Manta Jelcz-Laskowice Unia Oświęcim Swim2Win Krosno Unia Oświęcim Aligator Gorzyce | 09 09 08 06 06 08 06 11 | 1:27.60 1:24.37 1:23.77 1:22.56 1:22.63 1:24.09 1:27.34 1:28.47 |
Seria 7 z 7, 12:28 |
2 3 4 5 6 7 | Szopa Oliwia Mruk Aleksandra Olejarka Anna Mandziuk Magdalena Krypa Marta Owerko Julia | 02 02 02 01 02 02 | Juvenia Białystok Manta Jelcz-Laskowice Orlik Przeworsk Żak Biała Podlaska Manta Warszawa Włochy GOS Raszyn | 09 06 08 03 14 14 | NT 1:35.72 1:28.71 1:29.31 NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 9:27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 23/10/2016 - 12:30 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 9, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grzesiecki Mikołaj Majewski Wojciech Suliga Jeremi Kowol Tymoteusz Moskała Michał Woźniak Łukasz Nowotny Dawid Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 02 01 00 01 98 01 01 00 | Astromal Akwawit Leszno Siódemka Rzeszów Polna Warszawa Gilus Gilowice Delfin Cieszyn SMS Galicja Kraków Manta Kochłowice Ruda Śl. Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 15 08 14 11 11 06 11 05 | 1:10.44 1:09.52 1:09.17 1:08.50 1:08.87 1:09.28 1:10.03 1:10.58 |
Seria 7 z 9, 12:32 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Goraj Marcin Szczurek Jakub Żerański Przemysław Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. Bazyl Kamil Suchan Przemysław Kołodziejski Filip Krzyżaniak Krystian | 01 02 99 99 00 01 01 00 | SMS Galicja Kraków BUKS Warszawa BUKS Warszawa Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Aquarius Myślenice Korona Kraków BUKS Warszawa Juvenia Białystok | 06 14 14 05 06 06 14 09 | 1:12.24 1:11.97 1:11.90 1:10.94 1:11.54 1:11.94 1:12.18 1:12.35 |
Seria 8 z 9, 12:34 |
1 2 3 4 5 6 7 | Tarasek Szymon Brodowski Bartosz Jędrszczyk Kacper Zarzycki Maciej Hlavatý Adam Lis Paweł Grochowski Michał | 02 00 02 02 00 02 02 | STP Nowy Sącz Nawa Skierniewice SMS Galicja Kraków Nawa Skierniewice STU Trnava BUKS Warszawa Juvenia Białystok | 06 05 06 05 ZSO 14 09 | 1:17.91 1:16.97 1:15.61 1:12.80 1:14.72 1:16.71 1:17.89 |
Seria 9 z 9, 12:36 |
3 4 5 | Kowalski Kacper Aleksandrowicz MIchał Kałużyński Antoni | 01 02 99 | GIM 92 Ursynów W-wa Manta Jelcz-Laskowice Warszawianka Wodny Park W-wa | 14 06 14 | NT 1:29.27 NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 9:36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 23/10/2016 - 12:38 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 9, 12:38 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gołębiewska Dominika Kita Katarzyna Nocoń Dominika Rzońca Patrycja SWR Jabłonowska Nikola Bylińska Agnieszka SG Radecka Anna Malinowska Ada | 01 95 02 99 02 02 00 99 | GIM 92 Ursynów W-wa Shark Rudna Manta Kochłowice Ruda Śl. Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa Żabianka Gdańsk G-8 Bielany Warszawa SMS Galicja Kraków | 14 01 11 01 14 10 14 06 | 30.93 30.72 30.69 30.59 30.63 30.71 30.77 30.94 |
Seria 7 z 9, 12:39 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Orłowska Zuzanna Szeluga Wiktoria SOL Świeca Kamila Hojoł Agata Łyczko Dominika Śliwińska Kalina SWR Król Wiktoria Baranowska Wiktoria | 02 01 97 01 99 00 02 01 | Nawa Skierniewice Kormoran Olsztyn AZS AWF Katowice SMS Galicja Kraków Rokita Brzeg Dolny Śląsk Wrocław SMS Galicja Kraków Orka Ostrów Maz. | 05 13 11 06 01 01 06 14 | 32.13 32.03 31.42 30.98 31.00 31.43 32.07 32.20 |
Seria 8 z 9, 12:41 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zatorska Agata Goller Klaudia Węcławiak Irena Krypa Oliwia Borowska Agnieszka Pawłowska Barbara Skudlik Marta Łosak Wiktoria SK | 01 02 98 02 00 02 01 98 | Manta Jelcz-Laskowice Ostrobramska Warszawa GIM 92 Ursynów W-wa Manta Warszawa Włochy Polonia Warszawa UKS 190 Łódź Manta Kochłowice Ruda Śl. KSZO Ostrowiec Św. | 06 14 14 14 14 05 11 12 | 32.93 32.64 32.27 32.21 32.27 32.38 32.92 33.10 |
Seria 9 z 9, 12:42 |
1 2 3 4 5 6 7 | Dyrda Karolina Kowalska Agata Szymczak Patrycja Szymkowiak Aleksandra Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki Jankowska Klaudia Sikora Marta | 97 93 02 02 01 98 00 | AZS UMCS Lublin AZS AWF Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. Manta Jelcz-Laskowice Olimpijczyk - SMS Aleksandrów GIM 92 Ursynów W-wa Jasień Sucha Besk. | 03 14 11 06 05 14 06 | NT NT NT 33.42 NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 9:45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 23/10/2016 - 12:43 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 14, 12:43 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stec Kacper Wańkowicz Błażej Ławnik Jakub Butkiewicz Cezary Korzuch Mateusz Krzykała Emil Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł. Pytlarczyk Szymon | 99 99 99 00 95 01 99 00 | Kmita Zabierzów Warszawianka Wodny Park W-wa Śląsk Wrocław G-8 Bielany Warszawa AZS AWF Katowice Avia Świdnik Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Warszawianka Wodny Park W-wa | 06 14 01 14 11 03 05 14 | 26.53 26.44 26.25 26.17 26.22 26.40 26.49 26.56 |
Seria 7 z 14, 12:44 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kępa Kacper Brodowski Bartosz Krištofík Martin Celiński Jakub Dębski Szymon Młynarczyk Piotr Wlazłowski Damian Machnik Mikołaj | 99 00 98 02 99 99 99 93 | Polonia Warszawa Nawa Skierniewice Považskobystrický plavecký odd Huragan Międzyrzec Podl. Nawa Skierniewice MKP Szczecin Polonia Warszawa AZS AWF Katowice | 14 05 ZSO 03 05 16 14 11 | 26.94 26.90 26.80 26.72 26.76 26.87 26.93 26.99 |
Seria 8 z 14, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Galicki Bartosz Sawicki Oskar Adamczewski Eryk Beberok Filip ZG Waśko Adam Majewski Wojciech Barczyk Norbert Cieślukowski Karol | 01 01 00 00 00 01 00 99 | BUKS Warszawa G-8 Bielany Warszawa Włókniarz 1925 Kalisz TP Zielona Góra Fenix Ożarów Maz. Siódemka Rzeszów Korona Kraków Olimpijczyk Suwałki | 14 14 15 04 14 08 06 09 | 27.30 27.22 27.06 27.01 27.05 27.06 27.29 27.31 |
Seria 9 z 14, 12:46 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sosna Tomasz Tłomak Andrzej Nowotny Dawid Gryz Dawid SSz Stoszek Szymon Pawełek Paweł Lipiński Szymon SOL Gilżyński Szymon | 01 01 01 99 99 99 01 02 | SMS Galicja Kraków Fenix Ożarów Maz. Manta Kochłowice Ruda Śl. MKP Szczecin Aligator Gorzyce Polonia Warszawa Kormoran Olsztyn Manta Jelcz-Laskowice | 06 14 11 16 11 14 13 06 | 27.67 27.55 27.45 27.32 27.40 27.49 27.63 27.69 |
Seria 10 z 14, 12:47 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Lis Paweł Cheredis Jakub Kryś Jarosław Szczurek Jakub Batko Karol Czerniak Konrad SL Majda Adam Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 02 02 02 02 01 98 01 99 | BUKS Warszawa G-8 Bielany Warszawa MKP Szczecin BUKS Warszawa SMS Galicja Kraków Skarpa Lublin Kmita Zabierzów Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 14 14 16 14 06 03 06 05 | 28.12 28.04 27.97 27.96 27.97 28.04 28.06 28.40 |
Seria 11 z 14, 12:49 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Perzankowski maciej Kwiatkowski Paweł Radziszewski Krzysztof Gąsior Sebastian SL Ptak Filip Zagrzejewski Tomasz Wozniak Kamil Bator Kacper | 01 02 02 99 01 01 00 00 | Nawa Skierniewice Juvenia Białystok BUKS Warszawa AZS UMCS Lublin Manta Kochłowice Ruda Śl. GIM 92 Ursynów W-wa Fregata Kolbuszowa AZS AGH Kraków | 05 09 14 03 11 14 08 06 | 29.79 29.25 28.81 28.70 28.77 29.06 29.71 29.89 |
Seria 12 z 14, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sobolewski Dawid Suchan Łukasz Jurík Anton Kowalczyk Dawid Krištofík Marek Pająk Mikołaj Duchnowski Szymon Mielniczuk Bartosz | 02 01 01 02 01 01 02 01 | Kormoran Olsztyn Korona Kraków Považskobystrický plavecký odd Manta Kochłowice Ruda Śl. Považskobystrický plavecký odd Jasień Sucha Besk. Juvenia Białystok GIM 92 Ursynów W-wa | 13 06 ZSO 11 ZSO 06 09 14 | 31.46 31.16 30.24 29.89 30.09 30.85 31.33 31.83 |
Seria 13 z 14, 12:51 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Połeć Jakub Rygałło Mikołaj Zawartka Jakub Schreiber Patrick Filipowicz Gustaw Grochowski Michał Osmólski Hubert Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł. | 02 02 01 02 02 02 02 00 | STP Nowy Sącz Rokita Brzeg Dolny Kmita Zabierzów Aligator Gorzyce Juvenia Białystok Juvenia Białystok Juvenia Białystok Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 06 01 06 11 09 09 09 05 | NT 34.55 32.45 31.91 32.06 32.56 35.57 NT |
Seria 14 z 14, 12:52 |
3 4 5 6 | Szarek Dawid SWR Jarmuła Miłosz SK Wiśniowski Robert Mościcki Jakub SOL | 99 98 00 01 | Śląsk Wrocław Jordan Kraków Wodnik Siemianowice Śl. Kormoran Olsztyn | 01 06 11 13 | NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 9:51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 23/10/2016 - 12:54 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 9:57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 23/10/2016 - 12:54 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 6, 12:54 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ławnik Jakub Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł. Płatek Maciej SO Moryl Wojciech SO Czajkowski Mateusz Wilgosz Jan Fiedosiuk Rafał SO Zaremba Jakub | 99 00 02 02 02 02 99 01 | Śląsk Wrocław Olimpijczyk - SMS Aleksandrów Unia Oświęcim MMKS Kędzierzyn Koźle SMS Galicja Kraków Manta Jelcz-Laskowice Unia Oświęcim Śląsk Wrocław | 01 05 06 07 06 06 06 01 | NT NT 2:42.30 2:31.94 2:39.90 2:51.12 NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 10:12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 23/10/2016 - 12:58 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 9, 12:58 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kozik Anna Bagińska Katarzyna Piekut Zofia SWwa Cieplak Aleksandra Przybysz Olga Kondrasiuk Małgorzata Zaręba-Paradowska Julia Nocoń Dominika | 98 02 00 01 01 98 02 02 | AZS AWF Katowice Juvenia Białystok Polonia Warszawa Olimpic Warka Astromal Akwawit Leszno Warszawianka Wodny Park W-wa BUKS Warszawa Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11 09 14 14 15 14 14 11 | 1:10.61 1:10.09 1:09.85 1:09.36 1:09.81 1:09.86 1:10.32 1:10.65 |
Seria 7 z 9, 12:59 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Baranowska Wiktoria Bylińska Agnieszka SG Łyczko Dominika Zoglowek Joanna Skorupa Monika Nowak Martyna Skibczak Natalia Golubska Alina | 01 02 99 02 99 96 00 02 | Orka Ostrów Maz. Żabianka Gdańsk Rokita Brzeg Dolny Manta Jelcz-Laskowice Vega Dobrodzień AZS AWF Katowice G-8 Bielany Warszawa BUKS Warszawa | 14 10 01 06 07 11 14 14 | 1:13.19 1:12.25 1:11.62 1:10.89 1:11.46 1:11.87 1:12.25 1:13.25 |
Seria 8 z 9, 13:01 |
2 3 4 5 6 7 | Popławska Apolonia Sienkiewicz Kaja Pakuła Alicja Górska Julia Przygoda Zuzanna Węcławiak Irena | 02 02 02 00 02 98 | Astromal Akwawit Leszno BUKS Warszawa G-8 Bielany Warszawa Warszawianka Wodny Park W-wa Juvenia Białystok GIM 92 Ursynów W-wa | 15 14 14 14 09 14 | 1:18.28 1:15.77 1:13.32 1:15.67 1:16.45 NT |
Seria 9 z 9, 13:03 |
3 4 5 | Szkarłat Julia SWR Wojciechowska Maria Niemiec Aleksandra | 98 00 97 | Śląsk Wrocław GOS Raszyn AZS AWF Katowice | 01 14 11 | NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 10:27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 23/10/2016 - 13:05 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 6 z 15, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kotwica Bartosz Dąbrowski Patryk SWR Krulikowski Maciej SO Jung Krzyszrof SR Marczuk Szymon SL Koziejko Bartłomiej SOL Wójcicki Maciej Koczorowski Kacper | 01 00 99 99 99 00 99 00 | Avia Świdnik Śląsk Wrocław Unia Oświęcim AZS AWF Katowice AZS UMCS Lublin Kormoran Olsztyn Aquator Kozienice Astromal Akwawit Leszno | 03 01 06 11 03 13 14 15 | SKREŚL. | 1:01.39 1:01.25 1:01.17 1:01.03 1:01.15 1:01.20 1:01.34 1:01.53 |
Seria 7 z 15, 13:07 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kowalski Kacper Stec Kacper Radziszewski Krzysztof Przybyła Kacper Sawicki Bartosz Borkowski Kacper Gawron Oskar SWR Kałużyński Antoni | 01 99 02 98 00 00 99 99 | GIM 92 Ursynów W-wa Kmita Zabierzów BUKS Warszawa Astromal Akwawit Leszno AZS AWF Katowice CSiR MOS Dąbrowa Grn. Śląsk Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa | 14 06 14 15 11 11 01 14 | 1:02.46 1:02.27 1:01.70 1:01.54 1:01.56 1:01.97 1:02.44 1:02.50 |
Seria 8 z 15, 13:09 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Olejnik Aleksander Łaś Wiktor Szymanek Sebastian Kryś Jarosław Krzykała Emil Elgalal Sami Wiatr Krzysztof Szczeciński Robert | 98 00 98 02 01 01 00 00 | MKP Szczecin Śląsk Wrocław Warszawianka Wodny Park W-wa MKP Szczecin Avia Świdnik UKS SP 149 Łódź IKS Konstancin Polonia Warszawa | 16 01 14 16 03 05 14 14 | 1:03.22 1:03.09 1:02.64 1:02.59 1:02.64 1:02.82 1:03.21 1:03.68 |
Seria 9 z 15, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sumara Beniamin Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. Kaczorowski Jakub Sordyl Mateusz SO Szczurek Jakub Wańkowicz Błażej Galicki Bartosz Paszko Mikołaj | 99 00 97 99 02 99 01 01 | AZS AWF Katowice Olimpijczyk - SMS Aleksandrów G-8 Bielany Warszawa Victoria Kozy BUKS Warszawa Warszawianka Wodny Park W-wa BUKS Warszawa SMS Galicja Kraków | 11 05 14 11 14 14 14 06 | 1:04.51 1:04.39 1:04.20 1:03.83 1:03.92 1:04.31 1:04.39 1:04.62 |
Seria 10 z 15, 13:12 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Guzy Marcel Pająk Bartosz Szynawa Oskar SO Oller Krzysztof SOL Bazyl Kamil Dominiak Kacper SWR Lis Paweł Zubik Stanisław SWwa | 01 01 00 00 00 00 02 01 | Vega Dobrodzień BUKS Warszawa Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn Aquarius Myślenice Śląsk Wrocław BUKS Warszawa Polonia Warszawa | 07 14 06 13 06 01 14 14 | 1:05.92 1:05.22 1:05.13 1:04.83 1:04.90 1:05.13 1:05.75 1:05.98 |
Seria 11 z 15, 13:14 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zagrzejewski Tomasz Kołodziejski Filip Zdziebło Piotr Dutkowiak Wojciech SWR Kusiński Aleksy Krzyżaniak Krystian Żerański Przemysław Adamczewski Eryk | 01 01 02 00 02 00 99 00 | GIM 92 Ursynów W-wa BUKS Warszawa Salmo Żory Śląsk Wrocław UKS SP 149 Łódź Juvenia Białystok BUKS Warszawa Włókniarz 1925 Kalisz | 14 14 11 01 05 09 14 15 | 1:07.39 1:06.96 1:06.39 1:06.05 1:06.37 1:06.93 1:07.01 1:07.64 |
Seria 12 z 15, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jurík Anton Krzywania Oskar Maj Jakub Majda Adam Kostanowicz Artur Bliźniewski Franciszek Zarzycki Maciej Lewicki Aleksander | 01 02 01 01 98 02 02 00 | Považskobystrický plavecký odd UKS SP 149 Łódź Górnik Sosnowiec Kmita Zabierzów Warszawianka Wodny Park W-wa UKS SP 149 Łódź Nawa Skierniewice Polonia Warszawa | ZSO 05 11 06 14 05 05 14 | 1:10.71 1:09.96 1:08.45 1:07.68 1:07.69 1:08.53 1:10.45 1:11.05 |
Seria 13 z 15, 13:17 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Witan Daniel Aleksandrowicz MIchał Filipowicz Gustaw Jędrszczyk Kacper Kotarski Jakub Stepaniuk Sebastian Rygałło Mikołaj Zbutowicz Karol SOL | 96 02 02 02 01 02 02 98 | Olimpic Warka Manta Jelcz-Laskowice Juvenia Białystok SMS Galicja Kraków BUKS Warszawa Juvenia Białystok Rokita Brzeg Dolny Kormoran Olsztyn | 14 06 09 06 14 09 01 13 | NT 1:21.16 1:14.87 1:14.11 1:14.46 1:17.63 1:22.43 NT |
Seria 14 z 15, 13:19 |
2 3 4 5 6 7 | Kwiatkowski Paweł Walaszek Jędrzej SOL Wiśniowski Robert Knapowski Kacper Stolarski Marcin Majchrzak Kacper | 02 98 00 97 96 92 | Juvenia Białystok Kormoran Olsztyn Wodnik Siemianowice Śl. AZS AWF Warszawa Warta Poznań Warta Poznań | 09 13 11 14 15 15 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 15 z 15, 13:21 |
3 4 5 | Smeja Sławomir Pętlak Tadeusz Mielniczuk Bartosz | 94 00 01 | AZS AWF Katowice Warszawianka Wodny Park W-wa GIM 92 Ursynów W-wa | 11 14 14 | NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5 planowane w sesji 3 przy 10:36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 23/10/2016 - 13:23 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 4 z 5, 13:23 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Králová Natália Bidnik Karolina Prochownik Martyna SO Czech Wiktoria Gonet Katarzyna Nowak Zuzanna SO Pogorzelska Inez Wikieł Żaklina | 02 02 02 01 02 02 00 00 | KP Aquacity Poprad GIM 92 Ursynów W-wa Unia Oświęcim Swim2Win Krosno Swim2Win Krosno Unia Oświęcim GOS Raszyn AZS UWM Olsztyn | VSO 14 06 08 08 06 14 13 | SKREŚL. | NT 11:00.70 10:09.04 9:58.93 10:03.75 10:24.33 NT NT |
Seria 5 z 5, 13:35 |
2 3 4 5 6 | Sikora Marta Świstuń Julia Górska Julia Kondrasiuk Małgorzata Pyrlik Paulina | 00 00 00 98 99 | Jasień Sucha Besk. SMS Galicja Kraków Warszawianka Wodny Park W-wa Warszawianka Wodny Park W-wa Unia Oświęcim | 06 06 14 14 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 1, Seria 2, Seria 3 planowane w sesji 3 przy 10:44 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |