Grand Prix Polski Kraków, 22 - 23/10/2016 |
1 - Grand Prix Polski BLOK I | 22/10/2016 - 9:00 |
Konkurencja 1 22/10/2016 - 9:00 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 54.65 | 808 | 25.66 | 28.99 | |||
2. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 55.91 | 754 | 26.95 | 28.96 | |||
3. | Dowgiert Anna | 90 | Warta Poznań | 55.93 | 754 | 26.58 | 29.35 | |||
4. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 56.61 | 727 | 27.25 | 29.36 | |||
5. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 56.94 | 714 | 27.56 | 29.38 | |||
6. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 57.02 | 711 | 27.57 | 29.45 | |||
7. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 57.03 | 711 | 27.28 | 29.75 | |||
8. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 57.71 | 686 | 27.72 | 29.99 | |||
9. | Petryka Nikola | 97 | Śląsk Wrocław | 57.75 | 685 | 27.19 | 30.56 | |||
10. | Tomanová Barbora | 01 | STU Trnava | 57.94 | 678 | 27.93 | 30.01 | |||
11. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 58.03 | 675 | 27.63 | 30.40 | |||
12. | Jagoda Julia | 95 | AZS AWF Katowice | 58.13 | 671 | 27.85 | 30.28 | |||
13. | Adamczyk Julia SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 58.43 | 661 | 28.47 | 29.96 | |||
14. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | Lider Chełm | 58.61 | 655 | 29.17 | 29.44 | |||
15. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 58.73 | 651 | 28.56 | 30.17 | |||
16. | Dyrda Karolina | 97 | AZS UMCS Lublin | 58.76 | 650 | 27.95 | 30.81 | |||
17. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 58.79 | 649 | 27.96 | 30.83 | |||
18. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Jordan Kraków | 58.84 | 647 | 28.34 | 30.50 | |||
19. | Rzońca Patrycja SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 58.88 | 646 | 28.08 | 30.80 | |||
20. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 58.94 | 644 | 28.28 | 30.66 | |||
21. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | Skarpa Lublin | 58.95 | 644 | 28.15 | 30.80 | |||
22. | Osiniak Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 59.01 | 642 | 28.08 | 30.93 | |||
23. | Karpisz Milena | 97 | Piątka Konstantynów Ł. | 59.14 | 637 | 28.87 | 30.27 | |||
24. | Burska Justyna | 95 | AZS UWM Olsztyn | 59.15 | 637 | 29.16 | 29.99 | |||
25. | Rabiniak Zuzanna | 01 | Wodnik Radom | 59.16 | 637 | 28.73 | 30.43 | |||
26. | Jabłonowska Nikola | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.18 | 636 | 28.24 | 30.94 | |||
27. | Baryła Julia SSz | 00 | MKP Szczecin | 59.20 | 635 | 28.88 | 30.32 | |||
28. | Rogowska Katarzyna SSz | 00 | MKP Szczecin | 59.21 | 635 | 28.61 | 30.60 | |||
29. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 59.25 | 634 | 28.50 | 30.75 | |||
30. | Potocká Tatiana | 01 | STU Trnava | 59.32 | 632 | 28.59 | 30.73 | |||
31. | Niedźwiedzka Małgorzata | 97 | AZS AWF Katowice | 59.33 | 631 | 28.90 | 30.43 | |||
32. | Zachoszcz Joanna | 93 | AZS UWM Olsztyn | 59.37 | 630 | 28.97 | 30.40 | |||
33. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 59.39 | 629 | 28.62 | 30.77 | |||
34. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 59.65 | 621 | 28.19 | 31.46 | |||
35. | Kit Zuzanna | 97 | Włókniarz 1925 Kalisz | 59.72 | 619 | 28.57 | 31.15 | |||
36. | Kita Katarzyna | 95 | Shark Rudna | 59.82 | 616 | 28.58 | 31.24 | |||
37. | Koluch Julia ZG | 00 | Kapry Armexim Pruszków | 59.91 | 613 | 29.29 | 30.62 | |||
38. | Pisarczyk Amelia SR | 98 | Victoria Racibórz | 59.96 | 612 | 28.65 | 31.31 | |||
39. | Mielczarek Sandra | 02 | BUKS Warszawa | 1:00.03 | 609 | 28.49 | 31.54 | |||
40. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.05 | 609 | 29.18 | 30.87 | |||
41. | Gołębiewska Dominika | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:00.23 | 603 | 28.82 | 31.41 | |||
42. | Halicka Lidia SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 1:00.25 | 603 | 29.23 | 31.02 | |||
43. | Duda Zuzanna SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:00.36 | 600 | 29.36 | 31.00 | |||
44. | Wojciechowska Joanna SL | 98 | Orlik Lublin | 1:00.50 | 595 | 29.14 | 31.36 | |||
45. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 1:00.64 | 591 | 28.87 | 31.77 | |||
46. | Brzozowska Marta SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 1:00.68 | 590 | 29.00 | 31.68 | |||
47. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:00.69 | 590 | 28.95 | 31.74 | |||
48. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:00.73 | 589 | 28.71 | 32.02 | |||
49. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.74 | 588 | 29.50 | 31.24 | |||
50. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 1:00.75 | 588 | 28.81 | 31.94 | |||
51. | Pakuła Alicja | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.77 | 587 | 29.52 | 31.25 | |||
52. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:00.80 | 587 | 28.87 | 31.93 | |||
53. | Górecka Weronika | 00 | Juvenia Wrocław | 1:00.81 | 586 | 28.84 | 31.97 | |||
54. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:01.15 | 577 | 28.49 | 32.66 | |||
55. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:01.17 | 576 | 29.55 | 31.62 | |||
56. | Juc Aleksandra | 01 | Manta Warszawa Włochy | 1:01.25 | 574 | 28.88 | 32.37 | |||
57. | Cieplak Aleksandra | 01 | Olimpic Warka | 1:01.41 | 569 | 29.03 | 32.38 | |||
58. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.43 | 569 | 29.98 | 31.45 | |||
59. | Litwin Andrea | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.68 | 562 | 29.96 | 31.72 | |||
60. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 1:01.91 | 556 | 29.34 | 32.57 | |||
61. | Sienkiewicz Kaja | 02 | BUKS Warszawa | 1:01.94 | 555 | 29.81 | 32.13 | |||
62. | Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 1:01.98 | 554 | 29.38 | 32.60 | |||
63. | Goller Klaudia | 02 | Ostrobramska Warszawa | 1:02.04 | 552 | 29.58 | 32.46 | |||
64. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 1:02.06 | 552 | 29.31 | 32.75 | |||
65. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 1:02.24 | 547 | 29.71 | 32.53 | |||
Soliwoda Julia | 01 | Nawa Skierniewice | 1:02.24 | 547 | 29.90 | 32.34 | ||||
67. | Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | 1:02.31 | 545 | 29.92 | 32.39 | |||
68. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:02.37 | 543 | 29.43 | 32.94 | |||
Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:02.37 | 543 | 30.47 | 31.90 | ||||
70. | Malinowska Zuzanna SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:02.88 | 530 | 30.41 | 32.47 | |||
71. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:02.99 | 527 | 30.34 | 32.65 | |||
72. | Wiśniewska Barbara | 00 | AZS AWF Warszawa | 1:03.03 | 526 | 30.34 | 32.69 | |||
73. | Bagińska Katarzyna | 02 | Juvenia Białystok | 1:03.14 | 524 | 30.22 | 32.92 | |||
74. | Krypa Marta | 02 | Manta Warszawa Włochy | 1:03.17 | 523 | 30.24 | 32.93 | |||
75. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 1:03.73 | 509 | 31.08 | 32.65 | |||
76. | Redner Sandra SL | 99 | Skarpa Lublin | 1:03.77 | 508 | 30.99 | 32.78 | |||
77. | Radecka Anna | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.83 | 507 | 30.16 | 33.67 | |||
78. | Śliwińska Kalina SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:03.87 | 506 | 31.28 | 32.59 | |||
79. | Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki | 01 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:03.92 | 505 | 30.19 | 33.73 | |||
80. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 1:04.09 | 501 | 30.67 | 33.42 | |||
81. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 1:04.24 | 497 | 31.12 | 33.12 | |||
82. | Borowska Agnieszka | 00 | Polonia Warszawa | 1:04.25 | 497 | 29.97 | 34.28 | |||
83. | Golubska Alina | 02 | BUKS Warszawa | 1:04.26 | 497 | 30.71 | 33.55 | |||
84. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:04.36 | 494 | 30.27 | 34.09 | |||
85. | Mruk Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:04.45 | 492 | 31.13 | 33.32 | |||
86. | Kowalska Julia SWR | 00 | Korner Zielona Góra | 1:04.50 | 491 | 31.04 | 33.46 | |||
87. | Skórka Julia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.72 | 486 | 31.61 | 33.11 | |||
88. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:04.74 | 486 | 31.24 | 33.50 | |||
89. | Krypa Oliwia | 02 | Manta Warszawa Włochy | 1:04.82 | 484 | 31.26 | 33.56 | |||
90. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:04.86 | 483 | 31.65 | 33.21 | |||
91. | Gazda Zuzanna | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.91 | 482 | 31.55 | 33.36 | |||
92. | Skudlik Marta | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:05.06 | 479 | 31.01 | 34.05 | |||
93. | Piekut Zofia SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:05.49 | 469 | 31.22 | 34.27 | |||
Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:05.49 | 469 | 30.84 | 34.65 | ||||
95. | Kącka Natalia | 95 | AZS AWF Katowice | 1:05.52 | 469 | 30.29 | 35.23 | |||
96. | Szlachcic Wiktoria | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:05.82 | 462 | 30.52 | 35.30 | |||
97. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:05.85 | 462 | 31.69 | 34.16 | |||
98. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 1:06.04 | 458 | 31.81 | 34.23 | |||
99. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:06.12 | 456 | 31.65 | 34.47 | |||
100. | Łosak Wiktoria SK | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:06.14 | 456 | 31.36 | 34.78 | |||
101. | Gorecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 1:06.19 | 455 | 31.99 | 34.20 | |||
102. | Rugała Anna SK | 98 | SMS Galicja Kraków | 1:06.35 | 451 | 32.24 | 34.11 | |||
103. | Muszyńska Majka | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:06.71 | 444 | 32.18 | 34.53 | |||
104. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:07.66 | 426 | 32.30 | 35.36 | |||
105. | Dembkowska Monika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:07.70 | 425 | 32.30 | 35.40 | |||
106. | Mazurkiewicz Zuzanna | 01 | Polonia Warszawa | 1:07.74 | 424 | 32.35 | 35.39 | |||
107. | Bienasz Wiktoria | 02 | Juvenia Białystok | 1:08.63 | 408 | 32.96 | 35.67 | |||
108. | Mandziuk Magdalena | 01 | Żak Biała Podlaska | 1:09.22 | 397 | 32.52 | 36.70 | |||
109. | Krysa Agata | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 1:10.65 | 374 | 33.07 | 37.58 | |||
110. | Przygoda Zuzanna | 02 | Juvenia Białystok | 1:11.20 | 365 | 33.66 | 37.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 22/10/2016 - 9:08 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 48.31 | 804 | 23.54 | 24.77 | |||
2. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 49.65 | 741 | 23.78 | 25.87 | |||
3. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 50.21 | 717 | 23.95 | 26.26 | |||
4. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 50.50 | 704 | 24.25 | 26.25 | |||
5. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 50.57 | 701 | 24.08 | 26.49 | |||
6. | Brzuś Michał | 97 | AZS UŁ PŁ Łódź | 50.81 | 691 | 24.04 | 26.77 | |||
7. | Gawrysiak Przemysław | 92 | Omega Kleszczów | 51.15 | 678 | 24.46 | 26.69 | |||
8. | Krupecki Oskar | 92 | Śląsk Wrocław | 51.17 | 677 | 24.43 | 26.74 | |||
9. | Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 51.26 | 673 | 24.89 | 26.37 | |||
10. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 51.29 | 672 | 24.57 | 26.72 | |||
11. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 51.42 | 667 | 24.23 | 27.19 | |||
12. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 51.58 | 661 | 24.81 | 26.77 | |||
13. | Kłos Grzegorz | 95 | AZS AWF Katowice | 51.70 | 656 | 24.55 | 27.15 | |||
14. | Gosieniecki Juliusz | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 51.76 | 654 | 25.09 | 26.67 | |||
15. | Sadłowski Piotr SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 51.88 | 649 | 25.09 | 26.79 | |||
Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 51.88 | 649 | 24.81 | 27.07 | ||||
17. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 52.18 | 638 | 25.59 | 26.59 | |||
18. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 52.19 | 638 | 25.22 | 26.97 | |||
19. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 52.23 | 636 | 25.19 | 27.04 | |||
20. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 52.33 | 633 | 25.40 | 26.93 | |||
21. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 52.49 | 627 | 25.02 | 27.47 | |||
22. | Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 52.51 | 626 | 25.67 | 26.84 | |||
23. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 52.74 | 618 | 25.64 | 27.10 | |||
Lipiński Szymon SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 52.74 | 618 | 25.40 | 27.34 | ||||
25. | Piotrowski Kacper | 01 | Śląsk Wrocław | 52.75 | 618 | 25.04 | 27.71 | |||
26. | Brzostowski Axel | 96 | AZS AWF Katowice | 52.77 | 617 | 25.55 | 27.22 | |||
27. | Przybyła Kacper | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 52.79 | 616 | 25.63 | 27.16 | |||
28. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 52.83 | 615 | 25.41 | 27.42 | |||
29. | Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 52.87 | 614 | 25.34 | 27.53 | |||
30. | Piwowarski Konrad SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 52.92 | 612 | 25.33 | 27.59 | |||
31. | Domański Gracjan | 00 | Shark Rudna | 52.96 | 611 | 25.54 | 27.42 | |||
32. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 52.98 | 610 | 25.86 | 27.12 | |||
33. | Pieśniak Jakub | 97 | AZS AWF Katowice | 53.00 | 609 | 25.34 | 27.66 | |||
34. | Wójcicki Maciej | 99 | Aquator Kozienice | 53.04 | 608 | 25.31 | 27.73 | |||
35. | Gotszling Dawid ZG | 01 | Barakuda Starachowice | 53.07 | 607 | 25.47 | 27.60 | |||
36. | Sumara Beniamin | 99 | AZS AWF Katowice | 53.16 | 604 | 25.60 | 27.56 | |||
37. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 53.25 | 601 | 25.75 | 27.50 | |||
38. | Furman Łukasz | 93 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 53.31 | 599 | 25.38 | 27.93 | |||
39. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 53.37 | 597 | 25.33 | 28.04 | |||
40. | Kępa Kacper | 99 | Polonia Warszawa | 53.40 | 596 | 25.35 | 28.05 | |||
41. | Bryła Kamil SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 53.41 | 595 | 26.20 | 27.21 | |||
42. | Jarmuła Miłosz SK | 98 | Jordan Kraków | 53.43 | 595 | 25.44 | 27.99 | |||
43. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 53.48 | 593 | 25.80 | 27.68 | |||
44. | Knapowski Kacper | 97 | AZS AWF Warszawa | 53.59 | 589 | 25.54 | 28.05 | |||
45. | Wawrzynkiewicz Piotr SSz | 98 | MKP Szczecin | 53.63 | 588 | 26.32 | 27.31 | |||
46. | Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 53.76 | 584 | 26.27 | 27.49 | |||
47. | Dąbrowski Patryk SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 53.79 | 583 | 25.74 | 28.05 | |||
48. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Śląsk Wrocław | 53.82 | 582 | 25.66 | 28.16 | |||
49. | Sieczek Adrian | 99 | Polonia Warszawa | 53.88 | 580 | 25.44 | 28.44 | |||
50. | Gębka Olaf SSz | 00 | MKP Szczecin | 53.89 | 579 | 26.18 | 27.71 | |||
51. | Pytlarczyk Szymon | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 53.93 | 578 | 26.20 | 27.73 | |||
52. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 54.03 | 575 | 25.88 | 28.15 | |||
53. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 54.07 | 574 | 26.43 | 27.64 | |||
54. | Plauszta Arnold | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 54.10 | 573 | 25.38 | 28.72 | |||
Olejnik Aleksander SSz | 98 | MKP Szczecin | 54.10 | 573 | 25.54 | 28.56 | ||||
56. | Miciul Michał ZG | 00 | TP Zielona Góra | 54.13 | 572 | 26.47 | 27.66 | |||
Felińczak Wojciech | 96 | AZS UŁ PŁ Łódź | 54.13 | 572 | 25.76 | 28.37 | ||||
58. | Szota Grzegorz | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 54.16 | 571 | 25.91 | 28.25 | |||
Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 54.16 | 571 | 25.75 | 28.41 | ||||
60. | Perkowski Wiktor SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 54.18 | 570 | 25.59 | 28.59 | |||
61. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 54.31 | 566 | 25.87 | 28.44 | |||
Szarek Dawid SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 54.31 | 566 | 26.12 | 28.19 | ||||
63. | Zwoliński Marcin | 97 | AZS AWF Katowice | 54.42 | 563 | 25.94 | 28.48 | |||
64. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 54.45 | 562 | 25.90 | 28.55 | |||
65. | Kolanowski Wiktor SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 54.48 | 561 | 26.56 | 27.92 | |||
66. | Czerniak Konrad SL | 98 | Skarpa Lublin | 54.54 | 559 | 26.30 | 28.24 | |||
67. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 54.55 | 559 | 26.49 | 28.06 | |||
68. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 54.60 | 557 | 26.22 | 28.38 | |||
69. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 54.62 | 556 | 26.45 | 28.17 | |||
70. | Taradyś Jakub ZG | 00 | TP Zielona Góra | 54.63 | 556 | 26.13 | 28.50 | |||
71. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 54.64 | 556 | 26.15 | 28.49 | |||
72. | Radziszewski Krzysztof | 02 | BUKS Warszawa | 54.65 | 556 | 26.37 | 28.28 | |||
73. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 54.67 | 555 | 26.26 | 28.41 | |||
Zagrzejewski Tomasz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 54.67 | 555 | 26.28 | 28.39 | ||||
75. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 54.68 | 555 | 26.40 | 28.28 | |||
76. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 54.76 | 552 | 25.86 | 28.90 | |||
77. | Krištofík Martin | 98 | Považskobystrický plavecký odd | 54.78 | 552 | 25.99 | 28.79 | |||
78. | Rybak Konrad SOL | 98 | Pirania Targówek Warszawa | 54.79 | 551 | 26.50 | 28.29 | |||
79. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 54.85 | 550 | 26.32 | 28.53 | |||
80. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 54.88 | 549 | 26.19 | 28.69 | |||
81. | Kalkowski Dawid SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 54.89 | 548 | 26.46 | 28.43 | |||
82. | Cieślukowski Karol | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 54.92 | 547 | 26.31 | 28.61 | |||
83. | Hano Grzegorz SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 54.95 | 547 | 26.39 | 28.56 | |||
84. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.96 | 546 | 26.47 | 28.49 | |||
85. | Zubik Stanisław SWwa | 01 | Polonia Warszawa | 55.12 | 541 | 26.72 | 28.40 | |||
86. | Pawłowski Maksymilian | 99 | Polonia Warszawa | 55.14 | 541 | 26.58 | 28.56 | |||
87. | Koput Kamil SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 55.21 | 539 | 26.24 | 28.97 | |||
Worożewicz Konrad SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 55.21 | 539 | 26.09 | 29.12 | ||||
89. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 55.27 | 537 | 26.88 | 28.39 | |||
90. | Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 55.31 | 536 | 26.33 | 28.98 | |||
91. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 55.36 | 534 | 26.36 | 29.00 | |||
Jasionowski Mikołaj | 01 | Orka Ostrów Maz. | 55.36 | 534 | 26.48 | 28.88 | ||||
93. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 55.44 | 532 | 26.57 | 28.87 | |||
Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 55.44 | 532 | 26.75 | 28.69 | ||||
95. | Pająk Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 55.45 | 532 | 26.72 | 28.73 | |||
96. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 55.54 | 529 | 26.35 | 29.19 | |||
97. | Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 55.55 | 529 | 26.28 | 29.27 | |||
98. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 55.56 | 529 | 26.79 | 28.77 | |||
99. | Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 55.58 | 528 | 27.02 | 28.56 | |||
100. | Prus Mateusz | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 55.59 | 528 | 27.17 | 28.42 | |||
Beberok Filip ZG | 00 | TP Zielona Góra | 55.59 | 528 | 26.59 | 29.00 | ||||
102. | Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 55.62 | 527 | 27.14 | 28.48 | |||
103. | Małyska Bartosz SL | 99 | Skarpa Lublin | 55.74 | 524 | 27.07 | 28.67 | |||
104. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 55.90 | 519 | 26.81 | 29.09 | |||
105. | Majewski Wojciech | 01 | Siódemka Rzeszów | 56.12 | 513 | 26.51 | 29.61 | |||
106. | Bednarczyk Aleksander SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 56.24 | 510 | 26.90 | 29.34 | |||
107. | Mitak Krystian | 98 | MKP Szczecin | 56.37 | 506 | 27.15 | 29.22 | |||
108. | Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 56.40 | 505 | 26.82 | 29.58 | |||
109. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 56.41 | 505 | 27.30 | 29.11 | |||
Kryś Jarosław | 02 | MKP Szczecin | 56.41 | 505 | 26.48 | 29.93 | ||||
111. | Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 56.51 | 502 | 27.21 | 29.30 | |||
112. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 56.66 | 498 | 27.11 | 29.55 | |||
113. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | Skarpa Lublin | 56.73 | 497 | 27.42 | 29.31 | |||
114. | Cheredis Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 56.75 | 496 | 26.65 | 30.10 | |||
115. | Rój Jakub | 01 | MKP Szczecin | 56.79 | 495 | 27.38 | 29.41 | |||
116. | Hencner Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 56.80 | 495 | 27.48 | 29.32 | |||
Senkowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 56.80 | 495 | 27.37 | 29.43 | ||||
118. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 56.82 | 494 | 26.50 | 30.32 | |||
119. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 56.96 | 491 | 27.07 | 29.89 | |||
120. | Kwapisz Arkadiusz | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 57.01 | 489 | 27.90 | 29.11 | |||
121. | Sopko Samuel | 01 | KP Aquacity Poprad | 57.03 | 489 | 27.33 | 29.70 | |||
122. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 57.11 | 487 | 26.69 | 30.42 | |||
Gąsior Sebastian SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 57.11 | 487 | 27.30 | 29.81 | ||||
124. | Girul Radosław SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 57.15 | 486 | 27.43 | 29.72 | |||
125. | Bruzdewicz Hubert SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 57.18 | 485 | 27.98 | 29.20 | |||
126. | Sobolewski Dawid | 02 | Kormoran Olsztyn | 57.34 | 481 | 27.09 | 30.25 | |||
Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 57.34 | 481 | 27.38 | 29.96 | ||||
128. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 57.36 | 480 | 27.41 | 29.95 | |||
129. | Kuczak Adam SWR | 00 | TP Zielona Góra | 57.54 | 476 | 27.66 | 29.88 | |||
130. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 57.56 | 475 | 27.39 | 30.17 | |||
131. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 57.66 | 473 | 27.31 | 30.35 | |||
132. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 57.83 | 469 | 27.22 | 30.61 | |||
Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 57.83 | 469 | 27.81 | 30.02 | ||||
134. | Łaś Wiktor | 00 | Śląsk Wrocław | 57.88 | 468 | 27.12 | 30.76 | |||
135. | Gęgotek Radosław | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 57.89 | 467 | 28.03 | 29.86 | |||
136. | Waśko Adam | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 57.91 | 467 | 27.26 | 30.65 | |||
137. | Suliga Jeremi | 00 | Polna Warszawa | 57.93 | 466 | 26.65 | 31.28 | |||
138. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 57.94 | 466 | 27.05 | 30.89 | |||
139. | Krištofík Marek | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 58.04 | 464 | 27.84 | 30.20 | |||
140. | Galon Michał | 95 | AZS AWF Katowice | 58.08 | 463 | 26.61 | 31.47 | |||
141. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Mlodzieży Katowice | 58.21 | 460 | 28.13 | 30.08 | |||
142. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 58.23 | 459 | 27.86 | 30.37 | |||
143. | Lis Paweł | 02 | BUKS Warszawa | 58.28 | 458 | 27.48 | 30.80 | |||
144. | Brauntsch Marek | 98 | AZS AWF Katowice | 58.32 | 457 | 27.41 | 30.91 | |||
145. | Kwiatkowski Paweł | 02 | Juvenia Białystok | 58.35 | 456 | 27.47 | 30.88 | |||
146. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 58.37 | 456 | 27.71 | 30.66 | |||
147. | Moskała Michał | 98 | Delfin Cieszyn | 58.40 | 455 | 27.94 | 30.46 | |||
148. | Krawczak Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 58.47 | 454 | 28.31 | 30.16 | |||
149. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 58.58 | 451 | 28.51 | 30.07 | |||
150. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 58.59 | 451 | 28.05 | 30.54 | |||
151. | Fidurski Jakub | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 58.60 | 451 | 28.62 | 29.98 | |||
152. | Muc Filip | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 58.73 | 448 | 27.99 | 30.74 | |||
Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 58.73 | 448 | 27.57 | 31.16 | ||||
154. | Kalisz Jakub | 00 | Polonia Warszawa | 58.78 | 446 | 27.95 | 30.83 | |||
155. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 59.06 | 440 | 28.77 | 30.29 | |||
156. | Chałat Stanisław SL | 99 | Skarpa Lublin | 59.19 | 437 | 28.68 | 30.51 | |||
157. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 59.40 | 433 | 28.02 | 31.38 | |||
158. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 59.46 | 431 | 28.92 | 30.54 | |||
159. | Mrzygłód Michał | 02 | Gilus Gilowice | 59.58 | 429 | 28.49 | 31.09 | |||
160. | Nachyła Jakub | 02 | Gilus Gilowice | 59.64 | 427 | 28.27 | 31.37 | |||
161. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 59.72 | 426 | 29.17 | 30.55 | |||
162. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 59.90 | 422 | 28.88 | 31.02 | |||
163. | Lewicki Aleksander | 00 | Polonia Warszawa | 1:00.34 | 413 | 29.26 | 31.08 | |||
164. | Jurík Anton | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 1:00.62 | 407 | 28.61 | 32.01 | |||
165. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:00.93 | 401 | 28.58 | 32.35 | |||
166. | Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:01.07 | 398 | 28.74 | 32.33 | |||
167. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 1:01.13 | 397 | 28.59 | 32.54 | |||
168. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:01.16 | 396 | 29.08 | 32.08 | |||
169. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 1:01.44 | 391 | 29.53 | 31.91 | |||
170. | Duchnowski Szymon | 02 | Juvenia Białystok | 1:01.65 | 387 | 29.34 | 32.31 | |||
171. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:01.82 | 384 | 29.65 | 32.17 | |||
172. | Grochowski Michał | 02 | Juvenia Białystok | 1:01.95 | 381 | 29.24 | 32.71 | |||
173. | Gondek Paweł | 01 | Orlik Przeworsk | 1:02.96 | 363 | 30.14 | 32.82 | |||
174. | Kałuża Jakub | 02 | Bobry Dębica | 1:03.39 | 356 | 30.38 | 33.01 | |||
175. | Kotarski Jakub | 01 | BUKS Warszawa | 1:03.50 | 354 | 30.78 | 32.72 | |||
176. | Pawłowski Eryk | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:04.31 | 341 | 30.29 | 34.02 | |||
177. | Stepaniuk Sebastian | 02 | Juvenia Białystok | 1:04.80 | 333 | 29.99 | 34.81 | |||
178. | Chowaniec Bartosz | 02 | Gilus Gilowice | 1:05.52 | 322 | 31.35 | 34.17 | |||
179. | Filipowicz Gustaw | 02 | Juvenia Białystok | 1:05.75 | 319 | 30.98 | 34.77 | |||
180. | Popłonyk Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 1:08.17 | 286 | 32.06 | 36.11 | |||
181. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 1:09.78 | 267 | 32.95 | 36.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 22/10/2016 - 9:16 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 32.51 | 695 | |||
2. | Samuła Wiktoria SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 32.64 | 686 | |||
3. | Kit Zuzanna | 97 | Włókniarz 1925 Kalisz | 32.89 | 671 | |||
4. | Iwanowska Aleksandra SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 33.19 | 653 | |||
5. | Wikieł Angelika | 98 | AZS UWM Olsztyn | 33.22 | 651 | |||
6. | Ożóg Paulina Sms Aleksandrów Ł | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 33.24 | 650 | |||
7. | Bartovičová Barbara | 98 | STU Trnava | 33.26 | 649 | |||
8. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 33.58 | 630 | |||
9. | Prochownik Olimpia SL | 99 | Unia Oświęcim | 33.83 | 616 | |||
10. | Záborská Miroslava | 01 | STU Trnava | 33.85 | 615 | |||
11. | Szopa Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 34.03 | 606 | |||
12. | Nowak Martyna | 96 | AZS AWF Katowice | 34.20 | 597 | |||
13. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 34.22 | 596 | |||
14. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 34.28 | 593 | |||
15. | Żmuda Weronika SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 34.31 | 591 | |||
16. | Drabikova Sona | 99 | Aquasport Levice | 34.34 | 589 | |||
17. | Bazyl Magdalena | 97 | AZS AGH Kraków | 34.46 | 583 | |||
18. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 34.55 | 579 | |||
Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 34.55 | 579 | ||||
20. | Piotrowicz Maja ZG | 02 | Barakuda Starachowice | 34.65 | 574 | |||
Wnuk Sylwia | 94 | AZS AWF Katowice | 34.65 | 574 | ||||
22. | Rabiniak Zuzanna | 01 | Wodnik Radom | 34.84 | 564 | |||
Niedźwiedzka Małgorzata | 97 | AZS AWF Katowice | 34.84 | 564 | ||||
24. | Wikieł Żaklina | 00 | AZS UWM Olsztyn | 34.87 | 563 | |||
25. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS UŁ PŁ Łódź | 34.90 | 561 | |||
26. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 34.96 | 559 | |||
27. | Majszutowicz Paulina SSz | 98 | MKP Szczecin | 35.00 | 557 | |||
28. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 35.03 | 555 | |||
29. | Piekut Zofia SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 35.12 | 551 | |||
30. | Świeca Kamila | 97 | AZS AWF Katowice | 35.15 | 550 | |||
31. | Przybysz Olga | 01 | Astromal Akwawit Leszno | 35.17 | 549 | |||
32. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 35.26 | 544 | |||
33. | Wojtanek Wiktoria | 01 | GOS Raszyn | 35.66 | 526 | |||
34. | Zoglowek Joanna | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 35.71 | 524 | |||
35. | Owerko Julia | 02 | GOS Raszyn | 35.85 | 518 | |||
36. | Zatorska Agata | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 35.88 | 517 | |||
37. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | Unia Oświęcim | 35.91 | 515 | |||
38. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 35.96 | 513 | |||
39. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 36.07 | 509 | |||
40. | Rugała Anna SK | 98 | SMS Galicja Kraków | 36.12 | 506 | |||
41. | Krypa Oliwia | 02 | Manta Warszawa Włochy | 36.22 | 502 | |||
42. | Gorecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 36.49 | 491 | |||
43. | Borejszo Paula | 00 | MKP Szczecin | 36.57 | 488 | |||
44. | Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki | 01 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 36.74 | 481 | |||
45. | Popławska Apolonia | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 36.78 | 480 | |||
46. | Przygoda Julia | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 37.05 | 469 | |||
47. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 37.08 | 468 | |||
48. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 37.22 | 463 | |||
49. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Galicja Kraków | 37.46 | 454 | |||
50. | Adamczyk Julia | 01 | Aligator Gorzyce | 37.74 | 444 | |||
51. | Misiejuk Aldona SO | 01 | Unia Oświęcim | 38.00 | 435 | |||
52. | Krejčíová Zuzana | 01 | KP Aquacity Poprad | 38.19 | 428 | |||
53. | Mruk Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 38.42 | 421 | |||
54. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 38.57 | 416 | |||
55. | Mikus Katarzyna | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 38.67 | 413 | |||
56. | Stępak Weronika | 01 | SMS Galicja Kraków | 39.60 | 384 | |||
57. | Szopa Oliwia | 02 | Juvenia Białystok | 39.61 | 384 | |||
58. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 40.18 | 368 | |||
59. | Krysa Agata | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 41.16 | 342 | |||
60. | Mandziuk Magdalena | 01 | Żak Biała Podlaska | 41.23 | 340 | |||
61. | Bienasz Wiktoria | 02 | Juvenia Białystok | 41.82 | 326 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 22/10/2016 - 9:22 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hołub Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 27.55 | 769 | ||||
2. | Stolarski Marcin | 96 | Warta Poznań | 27.98 | 734 | ||||
3. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 28.20 | 717 | ||||
4. | Wypych Filip | 91 | AZS UŁ PŁ Łódź | 28.30 | 710 | ||||
5. | Kusto Robert | 98 | Orka Lubań | 28.33 | 708 | ||||
6. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 28.36 | 705 | ||||
7. | Kusto Rafał | 99 | Orka Lubań | 28.37 | 705 | ||||
8. | Sowa Marcin | 97 | Motyl MOSiR St. Wola | 28.67 | 683 | ||||
9. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.70 | 680 | ||||
10. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 28.77 | 676 | ||||
11. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 28.79 | 674 | ||||
12. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 28.83 | 671 | ||||
13. | Wawrzynkiewicz Piotr SSz | 98 | MKP Szczecin | 28.98 | 661 | ||||
14. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 29.18 | 647 | ||||
Dudek Michał | 94 | Gryf Dębica | 29.18 | 647 | |||||
16. | Żmija Marek | 97 | AZS AWF Katowice | 29.32 | 638 | ||||
17. | Koczorowski Kacper | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 29.64 | 618 | ||||
18. | Dziedzic Dawid SR | 99 | MOSM Tychy | 29.70 | 614 | ||||
19. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 29.77 | 610 | ||||
20. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 29.78 | 609 | ||||
21. | Beberok Filip ZG | 00 | TP Zielona Góra | 29.87 | 604 | ||||
22. | Misiarz Adrian SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 29.90 | 602 | ||||
23. | Paczyński Oliwier | 97 | AZS UMCS Lublin | 29.94 | 599 | ||||
Galon Michał | 95 | AZS AWF Katowice | 29.94 | 599 | |||||
25. | Jung Krzyszrof SR | 99 | AZS AWF Katowice | 29.95 | 599 | ||||
26. | Bączkowski Bartosz | 97 | Polonia Warszawa | 30.03 | 594 | ||||
27. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 30.06 | 592 | ||||
Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 30.06 | 592 | |||||
29. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 30.11 | 589 | ||||
30. | Bachlaj Dorian SR | 99 | Ondraszek Bielsko Biała | 30.15 | 587 | ||||
31. | Szczeciński Robert | 00 | Polonia Warszawa | 30.23 | 582 | ||||
32. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 30.35 | 575 | ||||
33. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 30.41 | 572 | ||||
34. | Trela Karol SR | 98 | AZS AWF Katowice | 30.44 | 570 | ||||
Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 30.44 | 570 | |||||
36. | Wiatr Krzysztof | 00 | IKS Konstancin | 30.52 | 566 | ||||
37. | Pętlak Tadeusz | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.56 | 564 | ||||
38. | Kowol Tymoteusz | 01 | Gilus Gilowice | 30.59 | 562 | ||||
39. | Rokita Aleksander SK | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 30.74 | 554 | ||||
40. | Kaminiarz Cezary | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 30.84 | 548 | ||||
41. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.94 | 543 | ||||
42. | Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 31.00 | 540 | ||||
43. | Walaszek Jędrzej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 31.02 | 539 | ||||
44. | Suliga Jeremi | 00 | Polna Warszawa | 31.35 | 522 | ||||
45. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 31.38 | 520 | ||||
46. | Zięba Krzysztof | 01 | Orlik Przeworsk | 31.59 | 510 | ||||
47. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 31.67 | 506 | ||||
48. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.68 | 506 | ||||
49. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 31.78 | 501 | ||||
50. | Krištofík Martin | 98 | Považskobystrický plavecký odd | 31.80 | 500 | ||||
51. | Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 31.93 | 494 | ||||
52. | Moskała Michał | 98 | Delfin Cieszyn | 31.95 | 493 | ||||
53. | Uryga Bartłomiej | 01 | Aquatica Pawłowice | 32.20 | 482 | ||||
54. | Majewski Wojciech | 01 | Siódemka Rzeszów | 32.21 | 481 | ||||
55. | Danilewski Maciej SOL | 98 | Juvenia Białystok | 32.23 | 480 | ||||
56. | Żurawski Marcel | 01 | Orka Lubań | 32.27 | 479 | ||||
57. | Szczurek Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 32.28 | 478 | ||||
58. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 32.34 | 475 | ||||
59. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 32.36 | 475 | ||||
60. | Grzesiecki Mikołaj | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 32.43 | 472 | ||||
61. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 32.45 | 471 | ||||
62. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 32.52 | 468 | ||||
63. | Madžo Filip | 01 | KP Aquacity Poprad | 32.54 | 467 | ||||
64. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.58 | 465 | ||||
65. | Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 32.72 | 459 | ||||
66. | Fidurski Jakub | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 32.80 | 456 | ||||
67. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 32.95 | 450 | ||||
68. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 32.98 | 448 | ||||
69. | Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 32.99 | 448 | ||||
70. | Zalewski Oskar SO | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 33.12 | 443 | ||||
71. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 33.33 | 434 | ||||
72. | Żerański Przemysław | 99 | BUKS Warszawa | 33.40 | 432 | ||||
73. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 33.42 | 431 | ||||
74. | Kołodziejski Filip | 01 | BUKS Warszawa | 33.44 | 430 | ||||
75. | Rogulin Bogdan SO | 01 | Unia Oświęcim | 33.46 | 429 | ||||
76. | Krzyżaniak Krystian | 00 | Juvenia Białystok | 33.78 | 417 | ||||
77. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 33.89 | 413 | ||||
78. | Zarzycki Maciej | 02 | Nawa Skierniewice | 34.12 | 405 | ||||
79. | Hlavatý Adam | 00 | STU Trnava | 34.22 | 401 | ||||
80. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 34.33 | 397 | ||||
81. | Lis Paweł | 02 | BUKS Warszawa | 34.63 | 387 | ||||
82. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 34.75 | 383 | ||||
83. | Orzechowski Michał SO | 01 | Unia Oświęcim | 35.01 | 375 | ||||
84. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 35.28 | 366 | ||||
85. | Grochowski Michał | 02 | Juvenia Białystok | 36.07 | 343 | ||||
86. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 36.27 | 337 | ||||
87. | Maciaszek Rafał | 02 | Bobry Dębica | 36.90 | 320 | ||||
88. | Aleksandrowicz MIchał | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 37.57 | 303 | ||||
89. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 38.03 | 292 | ||||
90. | Osmólski Hubert | 02 | Juvenia Białystok | 38.28 | 286 | ||||
91. | Filipowicz Gustaw | 02 | Juvenia Białystok | 40.47 | 242 | ||||
92. | Wilgosz Jan | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 42.73 | 206 | ||||
DYSKW. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 35.20 | |||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:13) | |||||||||
DYSKW. | Olejnik Aleksander SSz | 98 | MKP Szczecin | 40.71 | |||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:25) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 22/10/2016 - 9:28 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 2:16.35 | 675 | 31.62 | 34.60 | 34.78 | 35.35 | ||||
2. | Kowalska Agata | 93 | AZS AWF Warszawa | 2:17.37 | 660 | 29.77 | 34.23 | 36.47 | 36.90 | ||||
3. | Wójtowicz Gabriela | 95 | Kormoran Olsztyn | 2:17.93 | 652 | 30.81 | 34.46 | 35.73 | 36.93 | ||||
4. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 2:17.97 | 651 | 31.37 | 34.97 | 35.32 | 36.31 | ||||
5. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 2:21.33 | 606 | 31.31 | 35.88 | 37.06 | 37.08 | ||||
6. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:22.17 | 595 | 31.63 | 36.13 | 37.24 | 37.17 | ||||
7. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:23.46 | 579 | 31.77 | 35.18 | 36.55 | 39.96 | ||||
8. | Szeluga Wiktoria SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:24.40 | 568 | 32.73 | 36.49 | 37.23 | 37.95 | ||||
9. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:26.10 | 548 | 32.40 | 37.72 | 37.96 | 38.02 | ||||
10. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:26.72 | 541 | 32.82 | 37.80 | 38.88 | 37.22 | ||||
11. | Redner Sandra SL | 99 | Skarpa Lublin | 2:27.25 | 535 | 32.20 | 37.19 | 38.40 | 39.46 | ||||
12. | Kolbowicz Barbara SSz | 99 | MKP Szczecin | 2:28.40 | 523 | 32.38 | 37.72 | 38.77 | 39.53 | ||||
13. | Potocká Tamara | 02 | KP Aquacity Poprad | 2:28.67 | 520 | 32.02 | 37.99 | 39.83 | 38.83 | ||||
14. | Bura Dominika | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:28.69 | 520 | 33.37 | 37.59 | 38.56 | 39.17 | ||||
15. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:29.84 | 508 | 32.31 | 37.33 | 38.81 | 41.39 | ||||
16. | Niemiec Aleksandra | 97 | AZS AWF Katowice | 2:30.66 | 500 | 32.78 | 38.10 | 39.33 | 40.45 | ||||
17. | Garula Wiktoria | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:31.02 | 496 | 33.05 | 38.16 | 39.68 | 40.13 | ||||
18. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:31.41 | 492 | 33.97 | 38.96 | 40.26 | 38.22 | ||||
19. | Bylińska Agnieszka SG | 02 | Żabianka Gdańsk | 2:31.43 | 492 | 33.86 | 37.87 | 39.58 | 40.12 | ||||
20. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 2:31.85 | 488 | 34.22 | 38.39 | 39.43 | 39.81 | ||||
21. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 2:36.20 | 449 | 34.55 | 39.07 | 41.25 | 41.33 | ||||
22. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:37.02 | 442 | 33.77 | 39.92 | 41.48 | 41.85 | ||||
23. | Wojciechowska Maria | 00 | GOS Raszyn | 2:38.42 | 430 | 34.54 | 40.00 | 41.46 | 42.42 | ||||
24. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:39.31 | 423 | 35.23 | 41.32 | 41.35 | 41.41 | ||||
25. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:40.07 | 417 | 33.74 | 41.46 | 42.86 | 42.01 | ||||
26. | Pyrlik Paulina | 99 | Unia Oświęcim | 2:40.26 | 415 | 34.79 | 40.34 | 42.87 | 42.26 | ||||
27. | Orłowska Zuzanna | 02 | Nawa Skierniewice | 2:43.15 | 394 | 35.56 | 40.64 | 42.63 | 44.32 | ||||
28. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:43.41 | 392 | 34.52 | 40.48 | 44.17 | 44.24 | ||||
29. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:45.01 | 380 | 37.78 | 42.54 | 42.20 | 42.49 | ||||
30. | Bidnik Karolina | 02 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:45.15 | 379 | 35.94 | 40.80 | 43.94 | 44.47 | ||||
31. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:53.27 | 328 | 36.15 | 44.07 | 46.96 | 46.09 | ||||
32. | Misiejuk Aldona SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:54.62 | 321 | 37.15 | 43.85 | 47.76 | 45.86 | ||||
33. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 2:54.70 | 320 | 35.75 | |||||||
DYSKW. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 2:28.81 | 32.47 | 37.12 | 38.56 | 40.66 | |||||
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:21) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 22/10/2016 - 9:45 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 1:57.88 | 781 | 26.70 | 29.60 | 30.57 | 31.01 | |||
2. | Kaczmarski Marcin | 94 | AZS AWF Warszawa | 1:59.13 | 756 | 27.27 | 30.51 | 30.69 | 30.66 | |||
3. | Ciężkowski Dominik | 96 | AZS AWF Warszawa | 1:59.86 | 742 | 27.20 | 30.96 | 30.56 | 31.14 | |||
4. | Wągrowski M. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:02.50 | 695 | 27.23 | 31.02 | 31.66 | 32.59 | |||
5. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 2:03.69 | 676 | 27.75 | 31.68 | 31.39 | 32.87 | |||
6. | Oller Krzysztof SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 2:03.91 | 672 | 28.75 | 31.81 | 31.64 | 31.71 | |||
7. | Żurawicz Mateusz | 97 | AZS AWF Warszawa | 2:04.79 | 658 | 27.49 | 31.51 | 32.31 | 33.48 | |||
8. | Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:05.28 | 650 | 28.13 | 31.59 | 32.22 | 33.34 | |||
9. | Fajfer Mateusz | 96 | Juvenia Wrocław | 2:05.58 | 646 | 27.71 | 32.27 | 32.95 | 32.65 | |||
10. | Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:05.96 | 640 | 27.42 | 31.17 | 32.20 | 35.17 | |||
11. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 2:07.25 | 620 | 28.65 | 32.38 | 32.72 | 33.50 | |||
12. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 2:07.49 | 617 | 28.69 | 32.35 | 32.72 | 33.73 | |||
13. | Borkowski Kacper | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:07.56 | 616 | 28.37 | 32.76 | 33.19 | 33.24 | |||
14. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 2:07.64 | 615 | 27.30 | 32.20 | 33.55 | 34.59 | |||
15. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 2:07.71 | 614 | 28.02 | 31.56 | 33.05 | 35.08 | |||
16. | Piwowarski Konrad SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:08.72 | 599 | 28.09 | 32.92 | 33.48 | 34.23 | |||
17. | Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 2:09.02 | 595 | 27.66 | 32.11 | 34.28 | 34.97 | |||
18. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.63 | 587 | 29.60 | 34.02 | 33.68 | 32.33 | |||
19. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 2:10.12 | 580 | 28.79 | 32.61 | 33.89 | 34.83 | |||
20. | Sadłowski Piotr SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 2:10.74 | 572 | 29.00 | 32.78 | 34.69 | 34.27 | |||
21. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:10.87 | 570 | 27.87 | 32.17 | 34.38 | 36.45 | |||
22. | Kryś Jarosław | 02 | MKP Szczecin | 2:11.37 | 564 | 29.24 | 33.14 | 34.94 | 34.05 | |||
23. | Kempa Mikołaj | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:11.65 | 560 | 29.35 | 33.60 | 33.84 | 34.86 | |||
24. | Gryz Dawid SSz | 99 | MKP Szczecin | 2:11.90 | 557 | 29.63 | 33.63 | 34.22 | 34.42 | |||
25. | Błaszczyk K. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:11.96 | 556 | 29.77 | 34.03 | 34.26 | 33.90 | |||
26. | Sodel Dominik | 97 | AZS AWF Katowice | 2:12.02 | 556 | 29.02 | 33.40 | 35.22 | 34.38 | |||
27. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:12.21 | 553 | 29.91 | 33.80 | 34.43 | 34.07 | |||
28. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 2:12.34 | 551 | 30.23 | 34.65 | 34.07 | 33.39 | |||
29. | Rajca Wiktor | 02 | UKS 190 Łódź | 2:12.80 | 546 | 30.17 | 33.53 | 34.60 | 34.50 | |||
30. | Zaremba Jakub | 01 | Śląsk Wrocław | 2:13.01 | 543 | 29.85 | 34.08 | 34.49 | 34.59 | |||
31. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:13.05 | 543 | 29.29 | 33.35 | 35.12 | 35.29 | |||
32. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 2:13.42 | 538 | 29.15 | 34.42 | 34.94 | 34.91 | |||
33. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 2:13.47 | 538 | 29.59 | 33.63 | 34.86 | 35.39 | |||
34. | Malec Mikołaj | 01 | Ikar Mielec | 2:13.53 | 537 | 30.01 | 34.17 | 34.84 | 34.51 | |||
35. | Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 2:13.61 | 536 | 29.07 | 34.76 | 35.77 | 34.01 | |||
36. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:13.77 | 534 | 29.37 | 33.74 | 34.85 | 35.81 | |||
37. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:14.10 | 530 | 30.21 | 34.70 | 35.37 | 33.82 | |||
38. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:14.50 | 525 | 29.66 | 34.09 | 35.59 | 35.16 | |||
39. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:15.03 | 519 | 29.98 | 34.04 | 34.75 | 36.26 | |||
40. | Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:18.13 | 485 | 29.87 | 34.91 | 36.48 | 36.87 | |||
41. | Zdziebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 2:18.38 | 482 | 30.01 | 35.50 | 36.20 | 36.67 | |||
42. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:18.41 | 482 | 29.79 | 35.55 | 37.26 | 35.81 | |||
43. | Krzywania Oskar | 02 | UKS SP 149 Łódź | 2:19.79 | 468 | 31.88 | 35.80 | 36.39 | 35.72 | |||
44. | Gęgotek Radosław | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:21.31 | 453 | 30.33 | 35.02 | 37.78 | 38.18 | |||
45. | Sadło Marcel | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:22.12 | 445 | 29.89 | 35.22 | 36.99 | 40.02 | |||
46. | Domański Gracjan | 00 | Shark Rudna | 2:22.51 | 442 | 31.72 | 35.80 | 37.99 | 37.00 | |||
47. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:22.97 | 437 | 32.89 | 37.48 | 36.82 | 35.78 | |||
48. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:23.06 | 436 | 33.60 | 37.51 | 36.06 | 35.89 | |||
49. | Pawłowski Bogdan | 00 | Bobry Dębica | 2:24.87 | 420 | 30.02 | 35.88 | 37.60 | 41.37 | |||
50. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 2:26.43 | 407 | 31.29 | 35.88 | 39.49 | 39.77 | |||
51. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 2:27.99 | 394 | 32.84 | 37.78 | 39.36 | 38.01 | |||
52. | Perzankowski maciej | 01 | Nawa Skierniewice | 2:29.31 | 384 | 32.37 | 38.17 | 40.21 | 38.56 | |||
53. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 2:29.88 | 379 | 31.09 | 38.97 | 39.00 | 40.82 | |||
54. | Wołoszyn Roman | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:30.71 | 373 | 32.28 | 37.91 | 40.07 | 40.45 | |||
55. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:34.83 | 344 | 33.52 | 39.41 | 39.81 | 42.09 | |||
56. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:38.32 | 322 | 33.14 | 40.07 | 41.97 | 43.14 | |||
57. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:40.34 | 310 | 34.75 | 40.30 | 42.41 | 42.88 | |||
58. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:40.49 | 309 | 34.67 | 42.08 | 42.77 | 40.97 | |||
59. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 2:45.46 | 282 | 33.96 | 42.14 | 43.80 | 45.56 | |||
60. | Jurík Anton | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 2:54.26 | 241 | 30.96 | 39.30 | 47.70 | 56.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 22/10/2016 - 10:00 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 59.13 | 806 | 28.59 | 30.54 | |||
2. | Górniak Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 1:02.24 | 691 | 29.63 | 32.61 | |||
3. | Tomanová Barbora | 01 | STU Trnava | 1:02.69 | 676 | 30.14 | 32.55 | |||
4. | Koluch Julia ZG | 00 | Kapry Armexim Pruszków | 1:03.24 | 658 | 31.19 | 32.05 | |||
5. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 1:03.62 | 647 | 30.87 | 32.75 | |||
6. | Górecka Weronika | 00 | Juvenia Wrocław | 1:03.67 | 645 | 31.03 | 32.64 | |||
7. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 1:03.93 | 637 | 31.51 | 32.42 | |||
8. | Kościk Patrycja SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 1:04.38 | 624 | 31.09 | 33.29 | |||
9. | Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | 1:04.48 | 621 | 31.43 | 33.05 | |||
10. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.71 | 615 | 32.05 | 32.66 | |||
11. | Duda Zuzanna SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:04.80 | 612 | 31.37 | 33.43 | |||
12. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:04.86 | 610 | 31.28 | 33.58 | |||
13. | Juc Aleksandra | 01 | Manta Warszawa Włochy | 1:05.57 | 591 | 31.32 | 34.25 | |||
14. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 1:06.19 | 574 | 31.63 | 34.56 | |||
15. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 1:06.28 | 572 | 32.59 | 33.69 | |||
16. | Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:06.86 | 557 | 33.16 | 33.70 | |||
17. | Romanowska Patrycja - Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:07.34 | 545 | 32.59 | 34.75 | |||
18. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:07.38 | 544 | 32.48 | 34.90 | |||
19. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:08.13 | 526 | 32.88 | 35.25 | |||
20. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 1:08.14 | 526 | 33.02 | 35.12 | |||
21. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 1:08.47 | 519 | 32.83 | 35.64 | |||
22. | Golubska Alina | 02 | BUKS Warszawa | 1:08.48 | 518 | 32.85 | 35.63 | |||
23. | Reks Aleksandra | 00 | MKP Szczecin | 1:08.52 | 518 | 32.34 | 36.18 | |||
24. | Soliwoda Julia | 01 | Nawa Skierniewice | 1:08.56 | 517 | 32.71 | 35.85 | |||
25. | Kowalska Julia SWR | 00 | Korner Zielona Góra | 1:08.60 | 516 | 32.65 | 35.95 | |||
26. | Jeżowska Kamila | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:08.78 | 512 | 33.05 | 35.73 | |||
27. | Ożóg Paulina Sms Aleksandrów Ł | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:08.85 | 510 | 33.77 | 35.08 | |||
28. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 1:09.03 | 506 | 33.28 | 35.75 | |||
29. | Skórka Julia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:09.68 | 492 | 33.86 | 35.82 | |||
30. | Piotrowicz Maja ZG | 02 | Barakuda Starachowice | 1:09.88 | 488 | 34.01 | 35.87 | |||
31. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:10.51 | 475 | 34.00 | 36.51 | |||
32. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:10.94 | 466 | 34.58 | 36.36 | |||
33. | Samuła Wiktoria SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:10.98 | 466 | 34.65 | 36.33 | |||
34. | Ostrowska Kamila | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:11.03 | 465 | 34.14 | 36.89 | |||
35. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:11.37 | 458 | 34.15 | 37.22 | |||
36. | Muszyńska Majka | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:11.50 | 455 | 34.46 | 37.04 | |||
Szlachcic Wiktoria | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:11.50 | 455 | 34.18 | 37.32 | ||||
38. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:11.56 | 454 | 34.34 | 37.22 | |||
39. | Burakowska Wiktoria | 01 | Bobry Dębica | 1:12.54 | 436 | 35.43 | 37.11 | |||
40. | Goller Klaudia | 02 | Ostrobramska Warszawa | 1:12.61 | 435 | 35.07 | 37.54 | |||
41. | Woźniak Karolina SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:13.19 | 425 | 35.50 | 37.69 | |||
42. | Bagińska Katarzyna | 02 | Juvenia Białystok | 1:13.28 | 423 | 35.58 | 37.70 | |||
43. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:13.57 | 418 | 35.97 | 37.60 | |||
44. | Stępak Weronika | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:13.84 | 413 | 36.01 | 37.83 | |||
45. | Baranowska Wiktoria | 01 | Orka Ostrów Maz. | 1:14.00 | 411 | 34.75 | 39.25 | |||
46. | Pakuła Alicja | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:14.58 | 401 | 36.50 | 38.08 | |||
47. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:15.08 | 393 | 36.29 | 38.79 | |||
48. | Goździejewicz Julia ZG | 00 | TP Zielona Góra | 1:15.60 | 385 | 36.51 | 39.09 | |||
49. | Przygoda Zuzanna | 02 | Juvenia Białystok | 1:15.86 | 381 | 37.22 | 38.64 | |||
50. | Kurucová Adriána | 99 | KP Aquacity Poprad | 1:19.05 | 337 | 38.27 | 40.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 22/10/2016 - 10:09 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 52.05 | 830 | 25.36 | 26.69 | ||||
2. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 52.62 | 803 | 25.36 | 27.26 | ||||
3. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 53.32 | 772 | 25.96 | 27.36 | ||||
4. | Bugdol Rafał | 95 | AZS AWF Katowice | 55.05 | 701 | 26.36 | 28.69 | ||||
5. | Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 55.15 | 697 | 27.04 | 28.11 | ||||
6. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 55.24 | 694 | 26.58 | 28.66 | ||||
7. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 55.52 | 684 | 27.09 | 28.43 | ||||
8. | Kasztelan Mateusz SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 56.00 | 666 | 27.17 | 28.83 | ||||
9. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 56.47 | 650 | 27.56 | 28.91 | ||||
10. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 56.60 | 645 | 27.48 | 29.12 | ||||
11. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 56.92 | 634 | 27.89 | 29.03 | ||||
12. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 56.97 | 633 | 27.69 | 29.28 | ||||
13. | Morawski Krzysztof | 94 | TP Zielona Góra | 56.99 | 632 | 28.18 | 28.81 | ||||
14. | Więckowski Jakub SSz | 98 | MKP Szczecin | 57.15 | 627 | 27.73 | 29.42 | ||||
15. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 57.23 | 624 | 27.62 | 29.61 | ||||
16. | Mościcki Jakub SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 57.41 | 618 | 28.20 | 29.21 | ||||
17. | Niedziałek Dominik SL | 98 | Skarpa Lublin | 57.49 | 616 | 27.99 | 29.50 | ||||
18. | Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 57.57 | 613 | 27.93 | 29.64 | ||||
19. | Miciul Michał ZG | 00 | TP Zielona Góra | 57.89 | 603 | 28.29 | 29.60 | ||||
20. | Kaźmierczak Wojciech | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 58.33 | 589 | 28.59 | 29.74 | ||||
21. | Wlazłowski Damian | 99 | Polonia Warszawa | 58.52 | 584 | 28.02 | 30.50 | ||||
22. | Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 58.54 | 583 | 28.55 | 29.99 | ||||
23. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 58.56 | 582 | 28.73 | 29.83 | ||||
24. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Kormoran Olsztyn | 58.78 | 576 | 28.92 | 29.86 | ||||
25. | Bryła Kamil SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 58.81 | 575 | 29.30 | 29.51 | ||||
26. | Furman Łukasz | 93 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 58.93 | 572 | 28.58 | 30.35 | ||||
27. | Danilewski Maciej SOL | 98 | Juvenia Białystok | 59.01 | 569 | 28.41 | 30.60 | ||||
28. | Kędzia Wiktor SSz | 00 | MKP Szczecin | 59.12 | 566 | 29.11 | 30.01 | ||||
29. | Radziszewski Krzysztof | 02 | BUKS Warszawa | 59.35 | 560 | 28.89 | 30.46 | ||||
30. | Piłkowski Patryk SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 59.37 | 559 | 28.58 | 30.79 | ||||
31. | Gotszling Dawid ZG | 01 | Barakuda Starachowice | 59.57 | 553 | 29.33 | 30.24 | ||||
32. | Koput Kamil SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 59.58 | 553 | 29.04 | 30.54 | ||||
33. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 59.60 | 552 | 28.96 | 30.64 | ||||
34. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 59.67 | 551 | 28.49 | 31.18 | ||||
35. | Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 59.96 | 543 | 29.29 | 30.67 | ||||
36. | Przybyła Kacper | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 1:00.19 | 536 | 28.78 | 31.41 | ||||
37. | Wojtowicz Jakub | 98 | AZS AWF Katowice | 1:00.23 | 535 | 29.01 | 31.22 | ||||
38. | Czech Szymon | 97 | AZS AWF Katowice | 1:00.25 | 535 | 28.84 | 31.41 | ||||
39. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:00.44 | 530 | 29.33 | 31.11 | ||||
40. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:00.59 | 526 | 29.01 | 31.58 | ||||
41. | Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 1:00.82 | 520 | 29.18 | 31.64 | ||||
42. | Kuczak Adam SWR | 00 | TP Zielona Góra | 1:00.83 | 520 | 29.68 | 31.15 | ||||
43. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 1:00.87 | 519 | 29.47 | 31.40 | ||||
44. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:01.09 | 513 | 30.14 | 30.95 | ||||
45. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 1:01.36 | 506 | 30.08 | 31.28 | ||||
46. | Rój Jakub | 01 | MKP Szczecin | 1:01.73 | 497 | 30.21 | 31.52 | ||||
47. | Grabek Filip SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:01.94 | 492 | 30.68 | 31.26 | ||||
48. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.99 | 491 | 30.14 | 31.85 | ||||
49. | Taradyś Jakub ZG | 00 | TP Zielona Góra | 1:02.06 | 489 | 30.50 | 31.56 | ||||
50. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:02.39 | 482 | 30.43 | 31.96 | ||||
51. | Galicki Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 1:02.55 | 478 | 29.66 | 32.89 | ||||
52. | Szota Grzegorz | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:02.86 | 471 | 30.30 | 32.56 | ||||
53. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.05 | 467 | 30.60 | 32.45 | ||||
54. | Zając Mateusz | 02 | Aligator Gorzyce | 1:03.25 | 462 | 30.44 | 32.81 | ||||
55. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 1:03.30 | 461 | 31.97 | 31.33 | ||||
56. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:03.79 | 451 | 31.39 | 32.40 | ||||
57. | Kwapisz Arkadiusz | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:04.31 | 440 | 31.43 | 32.88 | ||||
58. | Waśko Adam | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:04.77 | 430 | 30.97 | 33.80 | ||||
59. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:04.82 | 429 | 31.21 | 33.61 | ||||
60. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:05.45 | 417 | 31.42 | 34.03 | ||||
61. | Jasionowski Mikołaj | 01 | Orka Ostrów Maz. | 1:05.51 | 416 | 31.91 | 33.60 | ||||
62. | Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:05.64 | 413 | 31.86 | 33.78 | ||||
63. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:06.15 | 404 | 32.21 | 33.94 | ||||
64. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:06.35 | 400 | 31.65 | 34.70 | ||||
65. | Krzysztofowicz Maciej | 98 | MKP Szczecin | 1:06.41 | 399 | 31.34 | 35.07 | ||||
66. | Wołoszyn Roman | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:06.43 | 399 | 32.06 | 34.37 | ||||
67. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 1:07.13 | 386 | 32.38 | 34.75 | ||||
68. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:07.56 | 379 | 33.25 | 34.31 | ||||
69. | Duchnowski Szymon | 02 | Juvenia Białystok | 1:08.82 | 359 | 33.45 | 35.37 | ||||
70. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:09.15 | 354 | 33.29 | 35.86 | ||||
71. | Pawłowski Eryk | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:09.28 | 352 | 33.94 | 35.34 | ||||
72. | Mrzygłód Michał | 02 | Gilus Gilowice | 1:10.56 | 333 | 33.85 | 36.71 | ||||
73. | Osmólski Hubert | 02 | Juvenia Białystok | 1:12.63 | 305 | 34.56 | 38.07 | ||||
74. | Krištofík Marek | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 1:12.66 | 305 | 34.98 | 37.68 | ||||
75. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.93 | 289 | 35.68 | 38.25 | ||||
76. | Stepaniuk Sebastian | 02 | Juvenia Białystok | 1:15.93 | 267 | 36.04 | 39.89 | ||||
77. | Wilgosz Jan | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:19.97 | 228 | 39.07 | 40.90 | ||||
78. | Popłonyk Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 1:20.61 | 223 | 38.78 | 41.83 | ||||
79. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 1:23.95 | 197 | 41.16 | 42.79 | ||||
DYSKW. | Hencner Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 1:09.14 | 32.60 | 36.54 | |||||
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m (Czas: 12:35) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 22/10/2016 - 10:17 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 2:13.02 | 768 | 29.02 | 32.94 | 39.08 | 31.98 | |||
2. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 2:17.12 | 701 | 29.33 | 35.14 | 40.82 | 31.83 | |||
3. | Bartovičová Barbara | 98 | STU Trnava | 2:18.20 | 685 | 30.66 | 35.53 | 39.57 | 32.44 | |||
4. | Adamczyk Julia SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:19.00 | 673 | 30.42 | 35.26 | 40.73 | 32.59 | |||
5. | Glozmeková Dominika | 93 | STU Trnava | 2:20.08 | 658 | 29.81 | 36.18 | 40.00 | 34.09 | |||
6. | Halicka Lidia SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 2:20.15 | 657 | 30.73 | 36.24 | 39.66 | 33.52 | |||
7. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 2:20.21 | 656 | 30.51 | 34.82 | 42.24 | 32.64 | |||
8. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:21.37 | 640 | 30.02 | 35.09 | 41.73 | 34.53 | |||
9. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS UŁ PŁ Łódź | 2:21.87 | 633 | 31.03 | 36.12 | 41.40 | 33.32 | |||
10. | Mendyk Adrianna | 98 | Wodnik Radom | 2:22.02 | 631 | 30.78 | 35.72 | 42.36 | 33.16 | |||
Andrzejewska Kamila SL | 99 | Lider Chełm | 2:22.02 | 631 | 31.61 | 36.65 | 41.79 | 31.97 | ||||
12. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 2:23.56 | 611 | 30.34 | 35.48 | 42.76 | 34.98 | |||
13. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:23.79 | 608 | 30.55 | 38.01 | 42.81 | 32.42 | |||
14. | Iwanowska Aleksandra SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 2:24.09 | 604 | 31.91 | 38.10 | 40.20 | 33.88 | |||
15. | Drabikova Sona | 99 | Aquasport Levice | 2:24.16 | 604 | 32.03 | 37.58 | 40.79 | 33.76 | |||
16. | Záborská Miroslava | 01 | STU Trnava | 2:24.47 | 600 | 31.66 | 37.49 | 40.33 | 34.99 | |||
17. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:24.69 | 597 | 31.84 | 38.17 | 41.90 | 32.78 | |||
18. | Rogowska Katarzyna SSz | 00 | MKP Szczecin | 2:25.23 | 590 | 31.33 | 39.14 | 42.28 | 32.48 | |||
19. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 2:25.51 | 587 | 32.31 | 36.84 | 43.32 | 33.04 | |||
20. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:25.53 | 587 | 32.33 | 36.64 | 41.37 | 35.19 | |||
21. | Litwin Andrea | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:25.73 | 584 | 31.88 | 36.61 | 43.48 | 33.76 | |||
22. | Żmuda Weronika SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:25.76 | 584 | 31.13 | 38.09 | 42.08 | 34.46 | |||
23. | Wett Oliwia | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:26.68 | 573 | 32.23 | 37.00 | 43.45 | 34.00 | |||
24. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:26.95 | 570 | 31.33 | 38.56 | 43.61 | 33.45 | |||
25. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 2:27.31 | 566 | 31.85 | 36.71 | 43.26 | 35.49 | |||
26. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | BUKS Warszawa | 2:27.49 | 564 | 32.29 | 36.97 | 43.28 | 34.95 | |||
27. | Szopa Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 2:28.37 | 554 | 34.28 | 38.94 | 41.44 | 33.71 | |||
28. | Wojciechowska Maria | 00 | GOS Raszyn | 2:28.44 | 553 | 31.76 | 37.85 | 43.93 | 34.90 | |||
29. | Bura Dominika | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:29.58 | 540 | 32.96 | 38.82 | 43.69 | 34.11 | |||
30. | Brzozowska Marta SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 2:29.59 | 540 | 33.27 | 38.43 | 44.17 | 33.72 | |||
31. | Przybysz Olga | 01 | Astromal Akwawit Leszno | 2:29.65 | 539 | 32.81 | 41.25 | 40.59 | 35.00 | |||
32. | Mielczarek Sandra | 02 | BUKS Warszawa | 2:29.75 | 538 | 30.47 | 38.57 | 45.16 | 35.55 | |||
33. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 2:29.95 | 536 | 32.14 | 37.86 | 44.69 | 35.26 | |||
34. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:30.21 | 533 | 31.91 | 38.41 | 43.39 | 36.50 | |||
35. | Jeżowska Kamila | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:30.56 | 530 | 32.82 | 37.23 | 44.51 | 36.00 | |||
36. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:30.59 | 529 | 32.55 | 37.75 | 44.69 | 35.60 | |||
37. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:30.92 | 526 | 32.02 | 38.49 | 46.20 | 34.21 | |||
38. | Prochownik Olimpia SL | 99 | Unia Oświęcim | 2:31.15 | 524 | 32.15 | 41.62 | 41.90 | 35.48 | |||
39. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:31.68 | 518 | 34.01 | 40.93 | 41.18 | 35.56 | |||
40. | Kolbowicz Barbara SSz | 99 | MKP Szczecin | 2:31.91 | 516 | 32.05 | 39.91 | 43.22 | 36.73 | |||
41. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 2:31.92 | 516 | 33.24 | 38.22 | 44.77 | 35.69 | |||
42. | Krypa Marta | 02 | Manta Warszawa Włochy | 2:32.02 | 515 | 33.15 | 39.46 | 44.62 | 34.79 | |||
43. | Ostrowska Kamila | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:32.19 | 513 | 33.47 | 39.10 | 44.45 | 35.17 | |||
44. | Wojtanek Wiktoria | 01 | GOS Raszyn | 2:32.60 | 509 | 33.26 | 40.86 | 42.77 | 35.71 | |||
45. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:32.68 | 508 | 32.73 | 37.79 | 46.06 | 36.10 | |||
46. | Zoglowek Joanna | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:33.58 | 499 | 34.37 | 40.13 | 43.57 | 35.51 | |||
47. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:33.76 | 497 | 32.25 | 40.98 | 44.93 | 35.60 | |||
48. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:34.17 | 493 | 31.82 | 38.40 | 47.08 | 36.87 | |||
49. | Garula Wiktoria | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:34.22 | 493 | 31.80 | 39.28 | 46.96 | 36.18 | |||
50. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:34.28 | 492 | 34.58 | 40.18 | 43.89 | 35.63 | |||
51. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 2:34.55 | 490 | 33.35 | 41.32 | 44.97 | 34.91 | |||
52. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 2:34.74 | 488 | 32.17 | 38.09 | 46.96 | 37.52 | |||
53. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:35.39 | 482 | 33.49 | 40.79 | 44.77 | 36.34 | |||
54. | Krejčíová Zuzana | 01 | KP Aquacity Poprad | 2:35.47 | 481 | 32.64 | 38.06 | 47.26 | 37.51 | |||
55. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:36.71 | 470 | 35.23 | 40.83 | 43.99 | 36.66 | |||
56. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 2:36.96 | 467 | 34.04 | 42.43 | 44.68 | 35.81 | |||
57. | Radecka Anna | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:37.49 | 463 | 31.92 | 40.88 | 48.44 | 36.25 | |||
58. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 2:38.23 | 456 | 33.32 | 41.53 | 45.82 | 37.56 | |||
59. | Zatorska Agata | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:39.61 | 445 | 34.91 | 41.98 | 44.99 | 37.73 | |||
60. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:42.58 | 421 | 35.57 | 41.76 | 47.65 | 37.60 | |||
61. | Popławska Apolonia | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 2:43.82 | 411 | 37.77 | 42.84 | 45.19 | 38.02 | |||
62. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:51.16 | 360 | 40.42 | 46.43 | 45.44 | 38.87 | |||
63. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:52.09 | 355 | 38.48 | 45.84 | 46.77 | 41.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 22/10/2016 - 10:32 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 1:59.37 | 774 | 25.41 | 32.22 | 34.54 | 27.20 | ||||
2. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 2:01.26 | 738 | 26.07 | 31.14 | 35.05 | 29.00 | ||||
3. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 2:02.16 | 722 | 26.85 | 30.85 | 34.77 | 29.69 | ||||
4. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 2:02.30 | 720 | 26.61 | 32.22 | 36.15 | 27.32 | ||||
5. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:02.60 | 715 | 27.02 | 30.90 | 35.10 | 29.58 | ||||
6. | Szwedzki Dawid | 94 | Śląsk Wrocław | 2:03.45 | 700 | 27.13 | 31.24 | 35.35 | 29.73 | ||||
7. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 2:03.78 | 694 | 27.20 | 29.50 | 38.42 | 28.66 | ||||
8. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 2:05.88 | 660 | 27.13 | 32.65 | 36.36 | 29.74 | ||||
9. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 2:06.55 | 650 | 27.02 | 31.27 | 38.32 | 29.94 | ||||
10. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 2:07.12 | 641 | 27.86 | 32.09 | 37.90 | 29.27 | ||||
11. | Jarosz Dawid SWwa | 99 | Wodnik Końskie | 2:07.17 | 640 | 27.91 | 32.82 | 36.88 | 29.56 | ||||
12. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:07.21 | 640 | 28.06 | 32.82 | 36.37 | 29.96 | ||||
13. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Śląsk Wrocław | 2:08.16 | 625 | 26.98 | 32.41 | 37.98 | 30.79 | ||||
14. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.39 | 622 | 27.87 | 33.30 | 37.28 | 29.94 | ||||
15. | Stolarski Marcin | 96 | Warta Poznań | 2:08.45 | 621 | 27.94 | 34.34 | 35.09 | 31.08 | ||||
16. | Morawski Krzysztof | 94 | TP Zielona Góra | 2:08.98 | 614 | 28.45 | 31.92 | 38.19 | 30.42 | ||||
17. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 2:09.00 | 613 | 27.69 | 34.58 | 36.19 | 30.54 | ||||
18. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 2:09.10 | 612 | 27.46 | 33.56 | 37.07 | 31.01 | ||||
19. | Urbański Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 2:09.11 | 612 | 27.55 | 34.71 | 35.96 | 30.89 | ||||
20. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 2:09.26 | 610 | 27.79 | 35.81 | 35.20 | 30.46 | ||||
21. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:09.42 | 607 | 28.33 | 32.26 | 38.26 | 30.57 | ||||
22. | Bączkowski Bartosz | 97 | Polonia Warszawa | 2:09.60 | 605 | 27.96 | 33.49 | 37.31 | 30.84 | ||||
23. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 2:09.67 | 604 | 28.33 | 33.89 | 37.17 | 30.28 | ||||
24. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:09.85 | 601 | 27.35 | 31.37 | 40.18 | 30.95 | ||||
25. | Dziedzic Dawid SR | 99 | MOSM Tychy | 2:10.00 | 599 | 27.92 | 33.68 | 36.99 | 31.41 | ||||
26. | Kłos Grzegorz | 95 | AZS AWF Katowice | 2:10.25 | 596 | 27.52 | 33.68 | 37.08 | 31.97 | ||||
27. | Kaźmierczak Wojciech | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:10.41 | 594 | 27.70 | 31.63 | 38.94 | 32.14 | ||||
28. | Gawron Oskar SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:10.51 | 592 | 28.47 | 34.06 | 37.00 | 30.98 | ||||
29. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:10.57 | 591 | 28.55 | 33.44 | 37.41 | 31.17 | ||||
30. | Gotszling Dawid ZG | 01 | Barakuda Starachowice | 2:10.66 | 590 | 28.19 | 33.12 | 39.58 | 29.77 | ||||
31. | Łapot Radosław SR | 99 | MOS Katowice | 2:10.99 | 586 | 28.60 | 32.95 | 38.33 | 31.11 | ||||
32. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 2:11.68 | 577 | 28.66 | 34.13 | 38.49 | 30.40 | ||||
33. | Niedziałek Dominik SL | 98 | Skarpa Lublin | 2:11.81 | 575 | 28.32 | 34.58 | 38.59 | 30.32 | ||||
34. | Walaszek Jędrzej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:12.00 | 572 | 28.42 | 36.25 | 36.08 | 31.25 | ||||
35. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:12.81 | 562 | 28.45 | 33.00 | 38.57 | 32.79 | ||||
36. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:13.00 | 560 | 28.06 | 35.38 | 40.79 | 28.77 | ||||
37. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:13.22 | 557 | 29.04 | 36.09 | 36.77 | 31.32 | ||||
38. | Walczysko Jakub | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:13.73 | 550 | 28.78 | 33.82 | 38.52 | 32.61 | ||||
39. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:14.00 | 547 | 27.19 | 33.29 | 41.93 | 31.59 | ||||
Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 2:14.00 | 547 | 28.36 | 34.25 | 39.28 | 32.11 | |||||
41. | Malec Mikołaj | 01 | Ikar Mielec | 2:14.02 | 547 | 29.46 | 33.22 | 40.10 | 31.24 | ||||
42. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 2:14.06 | 546 | 27.87 | 34.85 | 38.92 | 32.42 | ||||
43. | Perkowski Wiktor SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:14.75 | 538 | 27.84 | 35.69 | 39.76 | 31.46 | ||||
44. | Dąbrowski Patryk SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 2:14.91 | 536 | 28.52 | 33.42 | 40.85 | 32.12 | ||||
45. | Głyk Wojciech | 92 | AZS AWF Katowice | 2:14.96 | 536 | 28.94 | 35.41 | 39.32 | 31.29 | ||||
46. | Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:15.16 | 533 | 28.61 | 34.12 | 41.41 | 31.02 | ||||
47. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:15.17 | 533 | 29.88 | 35.98 | 37.48 | 31.83 | ||||
48. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:16.26 | 520 | 29.13 | 36.80 | 37.53 | 32.80 | ||||
49. | Kaminiarz Cezary | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 2:16.34 | 519 | 31.88 | 39.15 | 35.13 | 30.18 | ||||
50. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:16.74 | 515 | 29.66 | 37.28 | 38.04 | 31.76 | ||||
51. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 2:16.96 | 512 | 29.60 | 34.14 | 41.94 | 31.28 | ||||
52. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 2:17.59 | 505 | 30.67 | 35.60 | 39.17 | 32.15 | ||||
53. | Zaremba Jakub | 01 | Śląsk Wrocław | 2:17.77 | 503 | 30.12 | 36.55 | 39.32 | 31.78 | ||||
54. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 2:18.23 | 498 | 29.01 | 35.40 | 43.19 | 30.63 | ||||
55. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 2:18.45 | 496 | 30.56 | 36.59 | 38.60 | 32.70 | ||||
56. | Zdziebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 2:18.48 | 496 | 29.65 | 35.85 | 40.58 | 32.40 | ||||
57. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:18.69 | 493 | 29.69 | 33.94 | 42.43 | 32.63 | ||||
58. | Krzyżaniak Krystian | 00 | Juvenia Białystok | 2:19.08 | 489 | 29.74 | 37.10 | 40.37 | 31.87 | ||||
59. | Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:19.24 | 488 | 30.98 | 38.43 | 38.35 | 31.48 | ||||
60. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 2:19.31 | 487 | 30.10 | 36.68 | 38.06 | 34.47 | ||||
61. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:19.49 | 485 | 29.44 | 34.78 | 41.62 | 33.65 | ||||
62. | Rajca Wiktor | 02 | UKS 190 Łódź | 2:19.61 | 484 | 30.21 | 34.91 | 40.61 | 33.88 | ||||
63. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:20.19 | 478 | 29.04 | 34.54 | 43.57 | 33.04 | ||||
64. | Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 2:21.11 | 468 | 28.74 | 36.63 | 42.91 | 32.83 | ||||
65. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Mlodzieży Katowice | 2:21.13 | 468 | 30.34 | 37.68 | 41.20 | 31.91 | ||||
66. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:21.23 | 467 | 32.05 | 35.22 | 41.59 | 32.37 | ||||
67. | Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:21.33 | 466 | 29.12 | 36.75 | 42.87 | 32.59 | ||||
68. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:21.62 | 463 | 32.93 | 37.95 | 38.91 | 31.83 | ||||
69. | Sadło Marcel | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:21.80 | 462 | 29.46 | 37.21 | 41.00 | 34.13 | ||||
70. | Muc Filip | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:22.04 | 459 | 31.06 | 37.51 | 41.10 | 32.37 | ||||
71. | Pawłowski Bogdan | 00 | Bobry Dębica | 2:22.58 | 454 | 30.73 | 35.41 | 43.80 | 32.64 | ||||
72. | Kołodziejski Filip | 01 | BUKS Warszawa | 2:23.19 | 448 | 31.07 | 39.84 | 40.33 | 31.95 | ||||
73. | Zalewski Oskar SO | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 2:23.98 | 441 | 30.95 | 38.17 | 40.90 | 33.96 | ||||
74. | Jung Krzyszrof SR | 99 | AZS AWF Katowice | 2:24.22 | 439 | 30.37 | 38.70 | 40.24 | 34.91 | ||||
75. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:24.26 | 438 | 29.49 | 36.53 | 42.83 | 35.41 | ||||
Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:24.26 | 438 | 32.17 | 37.46 | 39.49 | 35.14 | |||||
77. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:24.50 | 436 | 31.20 | 37.69 | 42.58 | 33.03 | ||||
78. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:24.51 | 436 | 32.70 | 37.99 | 40.36 | 33.46 | ||||
79. | Grabek Filip SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:24.59 | 435 | 29.60 | 37.15 | 45.31 | 32.53 | ||||
80. | Rogulin Bogdan SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:24.83 | 433 | 31.43 | 38.28 | 41.29 | 33.83 | ||||
81. | Żerański Przemysław | 99 | BUKS Warszawa | 2:25.15 | 430 | 31.00 | 40.34 | 40.79 | 33.02 | ||||
82. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 2:25.45 | 428 | 31.54 | 37.37 | 43.56 | 32.98 | ||||
83. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:28.59 | 401 | 31.32 | 37.02 | 46.48 | 33.77 | ||||
84. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 2:28.71 | 400 | 32.14 | 39.60 | 43.19 | 33.78 | ||||
85. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 2:29.14 | 397 | 32.52 | 39.84 | 41.17 | 35.61 | ||||
86. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 2:30.57 | 385 | 32.14 | 40.81 | 43.91 | 33.71 | ||||
87. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:31.35 | 380 | 31.79 | 38.82 | 47.14 | 33.60 | ||||
88. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:33.22 | 366 | 33.15 | 41.44 | 43.17 | 35.46 | ||||
89. | Zarzycki Maciej | 02 | Nawa Skierniewice | 2:35.11 | 353 | 34.43 | 41.32 | 41.49 | 37.87 | ||||
90. | Aleksandrowicz MIchał | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:53.67 | 251 | 36.80 | 44.86 | 47.87 | 44.14 | ||||
DYSKW. | Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 2:15.67 | 29.99 | 34.84 | 40.45 | 30.39 | |||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 13:05) | |||||||||||||
DYSKW. | Bachlaj Dorian SR | 99 | Ondraszek Bielsko Biała | 2:18.87 | 30.93 | 36.86 | 38.19 | 32.89 | |||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 10:50) | |||||||||||||
DYSKW. | Pętlak Tadeusz | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:20.05 | 28.63 | 38.06 | 38.87 | 34.49 | |||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 13:12) | |||||||||||||
DYSKW. | Latusek Szymon SO | 00 | Gilus Gilowice | 2:25.53 | 30.11 | 38.13 | 42.03 | 35.26 | |||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 13:05) | |||||||||||||
DYSKW. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:26.29 | 29.80 | 37.57 | 43.20 | 35.72 | |||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 12:58) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 22/10/2016 - 10:46 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 4:12.56 | 800 |
50m: 100m: | 29.96 1:01.70 | 29.96 31.74 | 150m: 200m: | 1:34.06 2:06.36 | 32.36 32.30 | 250m: 300m: | 2:38.32 3:10.43 | 31.96 32.11 | 350m: 400m: | 3:42.32 4:12.56 | 31.89 30.24 |
2. | Burska Justyna | 95 | AZS UWM Olsztyn | 4:12.92 | 797 |
50m: 100m: | 30.84 1:02.90 | 30.84 32.06 | 150m: 200m: | 1:35.01 2:07.30 | 32.11 32.29 | 250m: 300m: | 2:39.20 3:10.87 | 31.90 31.67 | 350m: 400m: | 3:42.39 4:12.92 | 31.52 30.53 |
3. | Karpisz Milena | 97 | Piątka Konstantynów Ł. | 4:14.52 | 782 |
50m: 100m: | 29.94 1:01.97 | 29.94 32.03 | 150m: 200m: | 1:34.18 2:06.53 | 32.21 32.35 | 250m: 300m: | 2:38.64 3:10.94 | 32.11 32.30 | 350m: 400m: | 3:42.90 4:14.52 | 31.96 31.62 |
4. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 4:18.30 | 748 |
50m: 100m: | 30.10 1:02.54 | 30.10 32.44 | 150m: 200m: | 1:34.79 2:07.62 | 32.25 32.83 | 250m: 300m: | 2:40.36 3:13.05 | 32.74 32.69 | 350m: 400m: | 3:45.97 4:18.30 | 32.92 32.33 |
5. | Wójtowicz Gabriela | 95 | Kormoran Olsztyn | 4:20.11 | 732 |
50m: 100m: | 30.32 1:03.07 | 30.32 32.75 | 150m: 200m: | 1:35.75 2:09.17 | 32.68 33.42 | 250m: 300m: | 2:42.25 3:15.44 | 33.08 33.19 | 350m: 400m: | 3:48.34 4:20.11 | 32.90 31.77 |
6. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 4:21.48 | 721 |
50m: 100m: | 31.48 1:03.66 | 31.48 32.18 | 150m: 200m: | 1:35.92 2:08.11 | 32.26 32.19 | 250m: 300m: | 2:40.83 3:14.29 | 32.72 33.46 | 350m: 400m: | 3:48.14 4:21.48 | 33.85 33.34 |
7. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:22.81 | 710 |
50m: 100m: | 30.22 1:03.01 | 30.22 32.79 | 150m: 200m: | 1:36.14 2:09.69 | 33.13 33.55 | 250m: 300m: | 2:43.40 3:17.20 | 33.71 33.80 | 350m: 400m: | 3:50.86 4:22.81 | 33.66 31.95 |
8. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 4:23.12 | 708 |
50m: 100m: | 31.13 1:03.95 | 31.13 32.82 | 150m: 200m: | 1:37.25 2:10.71 | 33.30 33.46 | 250m: 300m: | 2:44.21 3:17.80 | 33.50 33.59 | 350m: 400m: | 3:50.91 4:23.12 | 33.11 32.21 |
9. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 4:24.61 | 696 |
50m: 100m: | 30.56 1:04.03 | 30.56 33.47 | 150m: 200m: | 1:37.91 2:12.04 | 33.88 34.13 | 250m: 300m: | 2:45.45 3:18.88 | 33.41 33.43 | 350m: 400m: | 3:52.32 4:24.61 | 33.44 32.29 |
10. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:27.10 | 676 |
50m: 100m: | 30.13 1:03.20 | 30.13 33.07 | 150m: 200m: | 1:37.19 2:11.07 | 33.99 33.88 | 250m: 300m: | 2:44.30 3:18.50 | 33.23 34.20 | 350m: 400m: | 3:52.81 4:27.10 | 34.31 34.29 |
11. | Baryła Julia SSz | 00 | MKP Szczecin | 4:27.23 | 675 |
50m: 100m: | 30.75 1:03.46 | 30.75 32.71 | 150m: 200m: | 1:36.97 2:10.67 | 33.51 33.70 | 250m: 300m: | 2:44.70 3:19.77 | 34.03 35.07 | 350m: 400m: | 3:54.31 4:27.23 | 34.54 32.92 |
12. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 4:28.97 | 662 |
50m: 100m: | 30.67 1:04.45 | 30.67 33.78 | 150m: 200m: | 1:38.29 2:12.33 | 33.84 34.04 | 250m: 300m: | 2:46.30 3:21.05 | 33.97 34.75 | 350m: 400m: | 3:55.32 4:28.97 | 34.27 33.65 |
13. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 4:29.68 | 657 |
50m: 100m: | 30.77 1:04.64 | 30.77 33.87 | 150m: 200m: | 1:39.30 2:14.04 | 34.66 34.74 | 250m: 300m: | 2:47.61 3:21.68 | 33.57 34.07 | 350m: 400m: | 3:56.49 4:29.68 | 34.81 33.19 |
14. | Reks Aleksandra | 00 | MKP Szczecin | 4:30.69 | 650 |
50m: 100m: | 31.63 1:05.48 | 31.63 33.85 | 150m: 200m: | 1:39.41 2:13.60 | 33.93 34.19 | 250m: 300m: | 2:47.92 3:22.44 | 34.32 34.52 | 350m: 400m: | 3:56.78 4:30.69 | 34.34 33.91 |
15. | Potocká Tamara | 02 | KP Aquacity Poprad | 4:31.30 | 645 |
50m: 100m: | 31.05 1:05.48 | 31.05 34.43 | 150m: 200m: | 1:40.49 2:15.63 | 35.01 35.14 | 250m: 300m: | 2:50.53 3:25.24 | 34.90 34.71 | 350m: 400m: | 3:58.86 4:31.30 | 33.62 32.44 |
16. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 4:31.36 | 645 |
50m: 100m: | 31.56 1:05.92 | 31.56 34.36 | 150m: 200m: | 1:40.58 2:15.68 | 34.66 35.10 | 250m: 300m: | 2:50.77 3:25.75 | 35.09 34.98 | 350m: 400m: | 3:59.90 4:31.36 | 34.15 31.46 |
17. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 4:32.04 | 640 |
50m: 100m: | 30.74 1:04.37 | 30.74 33.63 | 150m: 200m: | 1:38.41 2:12.92 | 34.04 34.51 | 250m: 300m: | 2:47.83 3:23.14 | 34.91 35.31 | 350m: 400m: | 3:58.24 4:32.04 | 35.10 33.80 |
18. | Potocká Tatiana | 01 | STU Trnava | 4:32.69 | 636 |
50m: 100m: | 30.49 1:03.94 | 30.49 33.45 | 150m: 200m: | 1:37.98 2:12.54 | 34.04 34.56 | 250m: 300m: | 2:47.41 3:22.74 | 34.87 35.33 | 350m: 400m: | 3:58.04 4:32.69 | 35.30 34.65 |
19. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 4:32.73 | 635 |
50m: 100m: | 30.85 1:04.40 | 30.85 33.55 | 150m: 200m: | 1:39.10 2:14.07 | 34.70 34.97 | 250m: 300m: | 2:48.91 3:23.83 | 34.84 34.92 | 350m: 400m: | 3:59.06 4:32.73 | 35.23 33.67 |
20. | Osiniak Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 4:33.49 | 630 |
50m: 100m: | 30.89 1:05.23 | 30.89 34.34 | 150m: 200m: | 1:39.94 2:14.80 | 34.71 34.86 | 250m: 300m: | 2:49.33 3:24.64 | 34.53 35.31 | 350m: 400m: | 3:59.66 4:33.49 | 35.02 33.83 |
21. | Wojciechowska Joanna SL | 98 | Orlik Lublin | 4:33.57 | 629 |
50m: 100m: | 31.50 1:05.00 | 31.50 33.50 | 150m: 200m: | 1:38.79 2:13.41 | 33.79 34.62 | 250m: 300m: | 2:48.06 3:23.10 | 34.65 35.04 | 350m: 400m: | 3:58.77 4:33.57 | 35.67 34.80 |
22. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 4:33.76 | 628 |
50m: 100m: | 30.80 1:04.70 | 30.80 33.90 | 150m: 200m: | 1:39.59 2:14.87 | 34.89 35.28 | 250m: 300m: | 2:49.85 3:25.54 | 34.98 35.69 | 350m: 400m: | 4:00.70 4:33.76 | 35.16 33.06 |
23. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 4:33.81 | 628 |
50m: 100m: | 29.89 1:03.94 | 29.89 34.05 | 150m: 200m: | 1:38.10 2:12.64 | 34.16 34.54 | 250m: 300m: | 2:47.59 3:23.09 | 34.95 35.50 | 350m: 400m: | 3:58.75 4:33.81 | 35.66 35.06 |
24. | Jabłonowska Nikola | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:34.01 | 626 |
50m: 100m: | 30.90 1:04.66 | 30.90 33.76 | 150m: 200m: | 1:39.34 2:14.30 | 34.68 34.96 | 250m: 300m: | 2:49.61 3:25.16 | 35.31 35.55 | 350m: 400m: | 4:00.81 4:34.01 | 35.65 33.20 |
25. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:36.94 | 607 |
50m: 100m: | 31.73 1:06.43 | 31.73 34.70 | 150m: 200m: | 1:41.18 2:16.31 | 34.75 35.13 | 250m: 300m: | 2:51.27 3:26.87 | 34.96 35.60 | 350m: 400m: | 4:02.49 4:36.94 | 35.62 34.45 |
26. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:36.98 | 607 |
50m: 100m: | 31.53 1:06.64 | 31.53 35.11 | 150m: 200m: | 1:42.70 2:18.41 | 36.06 35.71 | 250m: 300m: | 2:53.95 3:29.18 | 35.54 35.23 | 350m: 400m: | 4:03.72 4:36.98 | 34.54 33.26 |
27. | Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:37.00 | 606 |
50m: 100m: | 32.52 1:07.22 | 32.52 34.70 | 150m: 200m: | 1:42.04 2:17.20 | 34.82 35.16 | 250m: 300m: | 2:52.26 3:27.61 | 35.06 35.35 | 350m: 400m: | 4:02.59 4:37.00 | 34.98 34.41 |
28. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 4:37.53 | 603 |
50m: 100m: | 31.81 1:06.06 | 31.81 34.25 | 150m: 200m: | 1:41.10 2:16.33 | 35.04 35.23 | 250m: 300m: | 2:51.85 3:27.27 | 35.52 35.42 | 350m: 400m: | 4:02.83 4:37.53 | 35.56 34.70 |
29. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 4:38.04 | 600 |
50m: 100m: | 32.11 1:06.84 | 32.11 34.73 | 150m: 200m: | 1:42.20 2:17.87 | 35.36 35.67 | 250m: 300m: | 2:53.44 3:28.96 | 35.57 35.52 | 350m: 400m: | 4:03.87 4:38.04 | 34.91 34.17 |
30. | Gołębiewska Dominika | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 4:38.53 | 596 |
50m: 100m: | 31.67 1:06.77 | 31.67 35.10 | 150m: 200m: | 1:42.94 2:19.17 | 36.17 36.23 | 250m: 300m: | 2:54.70 3:30.70 | 35.53 36.00 | 350m: 400m: | 4:05.75 4:38.53 | 35.05 32.78 |
31. | Wiśniewska Barbara | 00 | AZS AWF Warszawa | 4:39.52 | 590 |
50m: 100m: | 31.60 1:06.40 | 31.60 34.80 | 150m: 200m: | 1:41.46 2:17.05 | 35.06 35.59 | 250m: 300m: | 2:52.91 3:28.90 | 35.86 35.99 | 350m: 400m: | 4:04.79 4:39.52 | 35.89 34.73 |
32. | Wett Oliwia | 01 | Kormoran Olsztyn | 4:39.75 | 589 |
50m: 100m: | 32.20 1:07.55 | 32.20 35.35 | 150m: 200m: | 1:43.44 2:18.97 | 35.89 35.53 | 250m: 300m: | 2:54.58 3:29.81 | 35.61 35.23 | 350m: 400m: | 4:05.02 4:39.75 | 35.21 34.73 |
33. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:40.00 | 587 |
50m: 100m: | 32.09 1:07.35 | 32.09 35.26 | 150m: 200m: | 1:42.97 2:18.41 | 35.62 35.44 | 250m: 300m: | 2:53.74 3:29.74 | 35.33 36.00 | 350m: 400m: | 4:05.36 4:40.00 | 35.62 34.64 |
34. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 4:40.78 | 582 |
50m: 100m: | 31.06 1:05.15 | 31.06 34.09 | 150m: 200m: | 1:40.12 2:15.68 | 34.97 35.56 | 250m: 300m: | 2:51.45 3:27.76 | 35.77 36.31 | 350m: 400m: | 4:04.80 4:40.78 | 37.04 35.98 |
35. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 4:40.97 | 581 |
50m: 100m: | 32.32 1:07.07 | 32.32 34.75 | 150m: 200m: | 1:42.42 2:18.26 | 35.35 35.84 | 250m: 300m: | 2:54.06 3:30.02 | 35.80 35.96 | 350m: 400m: | 4:06.08 4:40.97 | 36.06 34.89 |
36. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:41.08 | 580 |
50m: 100m: | 31.90 1:06.57 | 31.90 34.67 | 150m: 200m: | 1:41.86 2:17.79 | 35.29 35.93 | 250m: 300m: | 2:53.86 3:30.11 | 36.07 36.25 | 350m: 400m: | 4:06.51 4:41.08 | 36.40 34.57 |
37. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 4:41.26 | 579 |
50m: 100m: | 32.25 1:07.37 | 32.25 35.12 | 150m: 200m: | 1:43.45 2:19.53 | 36.08 36.08 | 250m: 300m: | 2:55.92 3:31.66 | 36.39 35.74 | 350m: 400m: | 4:07.28 4:41.26 | 35.62 33.98 |
38. | Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 4:41.44 | 578 |
50m: 100m: | 31.19 1:06.23 | 31.19 35.04 | 150m: 200m: | 1:41.83 2:18.12 | 35.60 36.29 | 250m: 300m: | 2:54.06 3:30.20 | 35.94 36.14 | 350m: 400m: | 4:06.61 4:41.44 | 36.41 34.83 |
39. | Zadumińska Weronika | 99 | AZS AWF Warszawa | 4:41.49 | 578 |
50m: 100m: | 32.18 1:06.73 | 32.18 34.55 | 150m: 200m: | 1:42.19 2:17.82 | 35.46 35.63 | 250m: 300m: | 2:53.80 3:29.90 | 35.98 36.10 | 350m: 400m: | 4:06.11 4:41.49 | 36.21 35.38 |
40. | Malinowska Zuzanna SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 4:41.64 | 577 |
50m: 100m: | 32.55 1:08.37 | 32.55 35.82 | 150m: 200m: | 1:44.79 2:21.27 | 36.42 36.48 | 250m: 300m: | 2:58.22 3:32.61 | 36.95 34.39 | 350m: 400m: | 4:07.74 4:41.64 | 35.13 33.90 |
41. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 4:41.80 | 576 |
50m: 100m: | 32.24 1:07.62 | 32.24 35.38 | 150m: 200m: | 1:43.49 2:19.43 | 35.87 35.94 | 250m: 300m: | 2:55.42 3:30.97 | 35.99 35.55 | 350m: 400m: | 4:06.92 4:41.80 | 35.95 34.88 |
42. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | BUKS Warszawa | 4:42.02 | 575 |
50m: 100m: | 33.01 1:07.62 | 33.01 34.61 | 150m: 200m: | 1:43.06 2:18.68 | 35.44 35.62 | 250m: 300m: | 2:54.42 3:30.69 | 35.74 36.27 | 350m: 400m: | 4:06.51 4:42.02 | 35.82 35.51 |
43. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:42.20 | 573 |
50m: 100m: | 32.46 1:07.45 | 32.46 34.99 | 150m: 200m: | 1:43.55 2:19.65 | 36.10 36.10 | 250m: 300m: | 2:55.89 3:32.52 | 36.24 36.63 | 350m: 400m: | 4:07.61 4:42.20 | 35.09 34.59 |
44. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 4:42.27 | 573 |
50m: 100m: | 30.09 1:04.62 | 30.09 34.53 | 150m: 200m: | 1:40.54 2:16.63 | 35.92 36.09 | 250m: 300m: | 2:53.10 3:29.59 | 36.47 36.49 | 350m: 400m: | 4:06.41 4:42.27 | 36.82 35.86 |
45. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 4:42.63 | 571 |
50m: 100m: | 30.83 1:05.36 | 30.83 34.53 | 150m: 200m: | 1:40.88 2:16.99 | 35.52 36.11 | 250m: 300m: | 2:53.04 3:29.83 | 36.05 36.79 | 350m: 400m: | 4:07.13 4:42.63 | 37.30 35.50 |
46. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 4:43.80 | 564 |
50m: 100m: | 32.41 1:08.40 | 32.41 35.99 | 150m: 200m: | 1:45.17 2:21.85 | 36.77 36.68 | 250m: 300m: | 2:58.48 3:35.01 | 36.63 36.53 | 350m: 400m: | 4:10.49 4:43.80 | 35.48 33.31 |
47. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 4:43.90 | 563 |
50m: 100m: | 33.14 1:08.02 | 33.14 34.88 | 150m: 200m: | 1:44.05 2:20.07 | 36.03 36.02 | 250m: 300m: | 2:56.02 3:32.97 | 35.95 36.95 | 350m: 400m: | 4:09.20 4:43.90 | 36.23 34.70 |
48. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 4:45.50 | 554 |
50m: 100m: | 31.56 1:06.36 | 31.56 34.80 | 150m: 200m: | 1:41.55 2:17.76 | 35.19 36.21 | 250m: 300m: | 2:53.73 3:30.49 | 35.97 36.76 | 350m: 400m: | 4:07.85 4:45.50 | 37.36 37.65 |
49. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:45.69 | 553 |
50m: 100m: | 32.29 1:07.68 | 32.29 35.39 | 150m: 200m: | 1:43.90 2:20.55 | 36.22 36.65 | 250m: 300m: | 2:57.07 3:33.38 | 36.52 36.31 | 350m: 400m: | 4:09.96 4:45.69 | 36.58 35.73 |
50. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:46.18 | 550 |
50m: 100m: | 32.71 1:09.39 | 32.71 36.68 | 150m: 200m: | 1:46.71 2:23.76 | 37.32 37.05 | 250m: 300m: | 3:00.30 3:36.99 | 36.54 36.69 | 350m: 400m: | 4:12.78 4:46.18 | 35.79 33.40 |
51. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 4:47.36 | 543 |
50m: 100m: | 32.69 1:09.16 | 32.69 36.47 | 150m: 200m: | 1:46.04 2:22.27 | 36.88 36.23 | 250m: 300m: | 2:58.88 3:35.80 | 36.61 36.92 | 350m: 400m: | 4:12.32 4:47.36 | 36.52 35.04 |
52. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:47.60 | 542 |
50m: 100m: | 31.77 1:06.74 | 31.77 34.97 | 150m: 200m: | 1:43.09 2:20.27 | 36.35 37.18 | 250m: 300m: | 2:57.71 3:35.19 | 37.44 37.48 | 350m: 400m: | 4:12.30 4:47.60 | 37.11 35.30 |
53. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 4:49.20 | 533 |
50m: 100m: | 33.50 1:08.99 | 33.50 35.49 | 150m: 200m: | 1:44.87 2:21.28 | 35.88 36.41 | 250m: 300m: | 2:58.39 3:35.90 | 37.11 37.51 | 350m: 400m: | 4:12.74 4:49.20 | 36.84 36.46 |
54. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 4:50.00 | 528 |
50m: 100m: | 31.98 1:07.85 | 31.98 35.87 | 150m: 200m: | 1:43.86 2:20.58 | 36.01 36.72 | 250m: 300m: | 2:57.91 3:36.05 | 37.33 38.14 | 350m: 400m: | 4:14.54 4:50.00 | 38.49 35.46 |
55. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 4:51.77 | 519 |
50m: 100m: | 32.81 1:09.14 | 32.81 36.33 | 150m: 200m: | 1:46.15 2:23.78 | 37.01 37.63 | 250m: 300m: | 3:00.89 3:38.51 | 37.11 37.62 | 350m: 400m: | 4:15.99 4:51.77 | 37.48 35.78 |
56. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 4:52.68 | 514 |
50m: 100m: | 32.84 1:08.73 | 32.84 35.89 | 150m: 200m: | 1:45.88 2:23.14 | 37.15 37.26 | 250m: 300m: | 3:00.42 3:37.90 | 37.28 37.48 | 350m: 400m: | 4:15.45 4:52.68 | 37.55 37.23 |
57. | Gazda Zuzanna | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:53.81 | 508 |
50m: 100m: | 33.01 1:08.76 | 33.01 35.75 | 150m: 200m: | 1:45.76 2:23.36 | 37.00 37.60 | 250m: 300m: | 3:00.84 3:38.81 | 37.48 37.97 | 350m: 400m: | 4:16.95 4:53.81 | 38.14 36.86 |
58. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:57.22 | 491 |
50m: 100m: | 33.07 1:10.76 | 33.07 37.69 | 150m: 200m: | 1:48.29 2:26.60 | 37.53 38.31 | 250m: 300m: | 3:05.11 3:43.15 | 38.51 38.04 | 350m: 400m: | 4:21.32 4:57.22 | 38.17 35.90 |
59. | Kurucová Adriána | 99 | KP Aquacity Poprad | 4:57.99 | 487 |
50m: 100m: | 32.71 1:09.44 | 32.71 36.73 | 150m: 200m: | 1:46.82 2:24.85 | 37.38 38.03 | 250m: 300m: | 3:02.94 3:42.02 | 38.09 39.08 | 350m: 400m: | 4:20.90 4:57.99 | 38.88 37.09 |
60. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:58.81 | 483 |
50m: 100m: | 33.92 1:11.71 | 33.92 37.79 | 150m: 200m: | 1:49.56 2:27.76 | 37.85 38.20 | 250m: 300m: | 3:05.88 3:44.00 | 38.12 38.12 | 350m: 400m: | 4:21.92 4:58.81 | 37.92 36.89 |
61. | Skudlik Marta | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:58.85 | 483 |
50m: 100m: | 33.28 1:09.78 | 33.28 36.50 | 150m: 200m: | 1:47.54 2:26.10 | 37.76 38.56 | 250m: 300m: | 3:05.31 3:43.71 | 39.21 38.40 | 350m: 400m: | 4:21.94 4:58.85 | 38.23 36.91 |
62. | Bidnik Karolina | 02 | GIM 92 Ursynów W-wa | 5:00.67 | 474 |
50m: 100m: | 33.78 1:10.01 | 33.78 36.23 | 150m: 200m: | 1:47.31 2:25.57 | 37.30 38.26 | 250m: 300m: | 3:04.03 3:43.03 | 38.46 39.00 | 350m: 400m: | 4:22.44 5:00.67 | 39.41 38.23 |
63. | Orłowska Zuzanna | 02 | Nawa Skierniewice | 5:00.92 | 473 |
50m: 100m: | 32.69 1:09.23 | 32.69 36.54 | 150m: 200m: | 1:46.98 2:25.24 | 37.75 38.26 | 250m: 300m: | 3:04.39 3:43.48 | 39.15 39.09 | 350m: 400m: | 4:22.25 5:00.92 | 38.77 38.67 |
64. | Adamczyk Julia | 01 | Aligator Gorzyce | 5:01.36 | 471 |
50m: 100m: | 34.29 1:11.97 | 34.29 37.68 | 150m: 200m: | 1:50.73 2:28.81 | 38.76 38.08 | 250m: 300m: | 3:06.88 3:44.94 | 38.07 38.06 | 350m: 400m: | 4:23.06 5:01.36 | 38.12 38.30 |
65. | Przygoda Julia | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 5:04.64 | 456 |
50m: 100m: | 33.62 1:10.30 | 33.62 36.68 | 150m: 200m: | 1:48.12 2:26.94 | 37.82 38.82 | 250m: 300m: | 3:05.83 3:45.45 | 38.89 39.62 | 350m: 400m: | 4:25.18 5:04.64 | 39.73 39.46 |
66. | Woźniak Karolina SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:04.70 | 455 |
50m: 100m: | 32.91 1:09.01 | 32.91 36.10 | 150m: 200m: | 1:46.55 2:25.21 | 37.54 38.66 | 250m: 300m: | 3:04.59 3:44.69 | 39.38 40.10 | 350m: 400m: | 4:25.12 5:04.70 | 40.43 39.58 |
67. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Galicja Kraków | 5:05.21 | 453 |
50m: 100m: | 33.21 1:12.00 | 33.21 38.79 | 150m: 200m: | 1:51.56 2:30.66 | 39.56 39.10 | 250m: 300m: | 3:09.84 3:49.54 | 39.18 39.70 | 350m: 400m: | 4:27.38 5:05.21 | 37.84 37.83 |
68. | Mazurkiewicz Zuzanna | 01 | Polonia Warszawa | 5:12.33 | 423 |
50m: 100m: | 35.05 1:14.79 | 35.05 39.74 | 150m: 200m: | 1:54.77 2:34.63 | 39.98 39.86 | 250m: 300m: | 3:15.03 3:54.87 | 40.40 39.84 | 350m: 400m: | 4:34.54 5:12.33 | 39.67 37.79 |
69. | Mruk Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 5:13.03 | 420 |
50m: 100m: | 33.30 1:10.49 | 33.30 37.19 | 150m: 200m: | 1:48.91 2:28.99 | 38.42 40.08 | 250m: 300m: | 3:09.12 3:51.07 | 40.13 41.95 | 350m: 400m: | 4:33.20 5:13.03 | 42.13 39.83 |
70. | Szopa Oliwia | 02 | Juvenia Białystok | 5:18.61 | 398 |
50m: 100m: | 34.02 1:12.73 | 34.02 38.71 | 150m: 200m: | 1:52.95 2:34.08 | 40.22 41.13 | 250m: 300m: | 3:15.32 3:57.19 | 41.24 41.87 | 350m: 400m: | 4:38.32 5:18.61 | 41.13 40.29 |
71. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:21.09 | 389 |
50m: 100m: | 34.65 1:13.70 | 34.65 39.05 | 150m: 200m: | 1:54.19 2:35.53 | 40.49 41.34 | 250m: 300m: | 3:16.42 3:58.18 | 40.89 41.76 | 350m: 400m: | 4:40.37 5:21.09 | 42.19 40.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 22/10/2016 - 11:02 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojdak Wojciech | 96 | Unia Oświęcim | 3:46.09 | 827 |
50m: 100m: | 26.31 54.63 | 26.31 28.32 | 150m: 200m: | 1:23.06 1:51.42 | 28.43 28.36 | 250m: 300m: | 2:19.60 2:48.33 | 28.18 28.73 | 350m: 400m: | 3:17.31 3:46.09 | 28.98 28.78 |
2. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 3:46.83 | 819 |
50m: 100m: | 26.14 55.54 | 26.14 29.40 | 150m: 200m: | 1:24.14 1:53.17 | 28.60 29.03 | 250m: 300m: | 2:22.16 2:50.74 | 28.99 28.58 | 350m: 400m: | 3:18.99 3:46.83 | 28.25 27.84 |
3. | Zaborowski Filip | 94 | MKP Szczecin | 3:49.45 | 791 |
50m: 100m: | 26.67 55.17 | 26.67 28.50 | 150m: 200m: | 1:23.74 1:52.57 | 28.57 28.83 | 250m: 300m: | 2:21.53 2:50.98 | 28.96 29.45 | 350m: 400m: | 3:20.34 3:49.45 | 29.36 29.11 |
4. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Kormoran Olsztyn | 3:54.73 | 739 |
50m: 100m: | 27.93 57.31 | 27.93 29.38 | 150m: 200m: | 1:26.96 1:56.87 | 29.65 29.91 | 250m: 300m: | 2:26.63 2:56.69 | 29.76 30.06 | 350m: 400m: | 3:26.42 3:54.73 | 29.73 28.31 |
5. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 3:55.51 | 732 |
50m: 100m: | 26.88 55.71 | 26.88 28.83 | 150m: 200m: | 1:25.30 1:55.15 | 29.59 29.85 | 250m: 300m: | 2:25.35 2:55.87 | 30.20 30.52 | 350m: 400m: | 3:26.30 3:55.51 | 30.43 29.21 |
6. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 3:55.84 | 728 |
50m: 100m: | 27.00 56.05 | 27.00 29.05 | 150m: 200m: | 1:25.68 1:55.97 | 29.63 30.29 | 250m: 300m: | 2:25.50 2:56.60 | 29.53 31.10 | 350m: 400m: | 3:27.26 3:55.84 | 30.66 28.58 |
7. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 3:56.94 | 718 |
50m: 100m: | 27.60 57.38 | 27.60 29.78 | 150m: 200m: | 1:27.53 1:57.79 | 30.15 30.26 | 250m: 300m: | 2:27.66 2:57.92 | 29.87 30.26 | 350m: 400m: | 3:27.99 3:56.94 | 30.07 28.95 |
Kasztelan Mateusz SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 3:56.94 | 718 |
50m: 100m: | 27.28 57.02 | 27.28 29.74 | 150m: 200m: | 1:27.00 1:57.57 | 29.98 30.57 | 250m: 300m: | 2:27.54 2:58.09 | 29.97 30.55 | 350m: 400m: | 3:28.18 3:56.94 | 30.09 28.76 |
9. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 3:57.49 | 713 |
50m: 100m: | 27.06 56.21 | 27.06 29.15 | 150m: 200m: | 1:25.95 1:56.63 | 29.74 30.68 | 250m: 300m: | 2:26.86 2:57.56 | 30.23 30.70 | 350m: 400m: | 3:27.92 3:57.49 | 30.36 29.57 |
10. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 3:58.93 | 701 |
50m: 100m: | 27.82 58.04 | 27.82 30.22 | 150m: 200m: | 1:28.51 1:58.89 | 30.47 30.38 | 250m: 300m: | 2:29.15 2:59.88 | 30.26 30.73 | 350m: 400m: | 3:29.85 3:58.93 | 29.97 29.08 |
11. | Kiełczewski Amadeusz SSz | 00 | MKP Szczecin | 3:59.10 | 699 |
50m: 100m: | 26.22 56.04 | 26.22 29.82 | 150m: 200m: | 1:25.79 1:56.53 | 29.75 30.74 | 250m: 300m: | 2:27.65 2:58.53 | 31.12 30.88 | 350m: 400m: | 3:28.95 3:59.10 | 30.42 30.15 |
12. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:01.13 | 682 |
50m: 100m: | 27.97 57.99 | 27.97 30.02 | 150m: 200m: | 1:28.24 1:58.86 | 30.25 30.62 | 250m: 300m: | 2:29.47 3:00.16 | 30.61 30.69 | 350m: 400m: | 3:30.96 4:01.13 | 30.80 30.17 |
13. | Smeja Sławomir | 94 | AZS AWF Katowice | 4:01.31 | 680 |
50m: 100m: | 27.38 57.42 | 27.38 30.04 | 150m: 200m: | 1:28.26 1:59.26 | 30.84 31.00 | 250m: 300m: | 2:30.30 3:01.45 | 31.04 31.15 | 350m: 400m: | 3:32.09 4:01.31 | 30.64 29.22 |
14. | Piotrowski Kacper | 01 | Śląsk Wrocław | 4:01.37 | 679 |
50m: 100m: | 26.80 56.70 | 26.80 29.90 | 150m: 200m: | 1:27.07 1:58.20 | 30.37 31.13 | 250m: 300m: | 2:29.06 3:00.35 | 30.86 31.29 | 350m: 400m: | 3:31.37 4:01.37 | 31.02 30.00 |
15. | Jarosz Dawid SWwa | 99 | Wodnik Końskie | 4:02.54 | 670 |
50m: 100m: | 28.10 58.63 | 28.10 30.53 | 150m: 200m: | 1:29.39 2:00.84 | 30.76 31.45 | 250m: 300m: | 2:31.52 3:02.25 | 30.68 30.73 | 350m: 400m: | 3:32.76 4:02.54 | 30.51 29.78 |
16. | Kalkowski Dawid SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 4:02.74 | 668 |
50m: 100m: | 28.06 58.25 | 28.06 30.19 | 150m: 200m: | 1:28.81 1:59.86 | 30.56 31.05 | 250m: 300m: | 2:30.93 3:02.31 | 31.07 31.38 | 350m: 400m: | 3:33.98 4:02.74 | 31.67 28.76 |
17. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 4:02.85 | 667 |
50m: 100m: | 27.25 57.38 | 27.25 30.13 | 150m: 200m: | 1:28.06 1:59.21 | 30.68 31.15 | 250m: 300m: | 2:30.31 3:01.24 | 31.10 30.93 | 350m: 400m: | 3:31.83 4:02.85 | 30.59 31.02 |
18. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 4:03.26 | 664 |
50m: 100m: | 27.38 57.36 | 27.38 29.98 | 150m: 200m: | 1:27.61 1:58.31 | 30.25 30.70 | 250m: 300m: | 2:28.82 2:59.96 | 30.51 31.14 | 350m: 400m: | 3:31.28 4:03.26 | 31.32 31.98 |
19. | Głyk Wojciech | 92 | AZS AWF Katowice | 4:03.28 | 664 |
50m: 100m: | 27.48 57.35 | 27.48 29.87 | 150m: 200m: | 1:27.47 1:58.02 | 30.12 30.55 | 250m: 300m: | 2:28.58 2:59.86 | 30.56 31.28 | 350m: 400m: | 3:31.64 4:03.28 | 31.78 31.64 |
20. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 4:03.43 | 662 |
50m: 100m: | 27.85 57.82 | 27.85 29.97 | 150m: 200m: | 1:28.25 1:58.93 | 30.43 30.68 | 250m: 300m: | 2:29.58 3:01.17 | 30.65 31.59 | 350m: 400m: | 3:32.80 4:03.43 | 31.63 30.63 |
21. | Mościcki Jakub SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 4:03.65 | 661 |
50m: 100m: | 27.57 57.45 | 27.57 29.88 | 150m: 200m: | 1:27.59 1:58.47 | 30.14 30.88 | 250m: 300m: | 2:29.80 3:01.16 | 31.33 31.36 | 350m: 400m: | 3:32.64 4:03.65 | 31.48 31.01 |
22. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 4:04.01 | 658 |
50m: 100m: | 27.55 58.24 | 27.55 30.69 | 150m: 200m: | 1:29.57 2:00.82 | 31.33 31.25 | 250m: 300m: | 2:31.73 3:03.32 | 30.91 31.59 | 350m: 400m: | 3:34.48 4:04.01 | 31.16 29.53 |
23. | Małyska Bartosz SL | 99 | Skarpa Lublin | 4:04.44 | 654 |
50m: 100m: | 27.97 58.80 | 27.97 30.83 | 150m: 200m: | 1:29.59 2:00.18 | 30.79 30.59 | 250m: 300m: | 2:30.75 3:02.06 | 30.57 31.31 | 350m: 400m: | 3:33.34 4:04.44 | 31.28 31.10 |
24. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 4:04.65 | 652 |
50m: 100m: | 27.52 58.16 | 27.52 30.64 | 150m: 200m: | 1:29.27 2:00.36 | 31.11 31.09 | 250m: 300m: | 2:31.75 3:03.06 | 31.39 31.31 | 350m: 400m: | 3:34.51 4:04.65 | 31.45 30.14 |
25. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 4:04.87 | 651 |
50m: 100m: | 27.97 58.43 | 27.97 30.46 | 150m: 200m: | 1:29.62 2:00.88 | 31.19 31.26 | 250m: 300m: | 2:32.21 3:03.72 | 31.33 31.51 | 350m: 400m: | 3:35.22 4:04.87 | 31.50 29.65 |
26. | Brzostowski Axel | 96 | AZS AWF Katowice | 4:05.29 | 647 |
50m: 100m: | 27.91 58.62 | 27.91 30.71 | 150m: 200m: | 1:29.59 2:01.01 | 30.97 31.42 | 250m: 300m: | 2:32.02 3:03.32 | 31.01 31.30 | 350m: 400m: | 3:34.80 4:05.29 | 31.48 30.49 |
27. | Popis Emil SSz | 98 | MKP Szczecin | 4:05.56 | 645 |
50m: 100m: | 28.40 59.20 | 28.40 30.80 | 150m: 200m: | 1:30.36 2:01.84 | 31.16 31.48 | 250m: 300m: | 2:33.17 3:04.77 | 31.33 31.60 | 350m: 400m: | 3:35.84 4:05.56 | 31.07 29.72 |
28. | Rybak Konrad SOL | 98 | Pirania Targówek Warszawa | 4:05.72 | 644 |
50m: 100m: | 28.28 59.46 | 28.28 31.18 | 150m: 200m: | 1:30.57 2:02.05 | 31.11 31.48 | 250m: 300m: | 2:33.64 3:04.85 | 31.59 31.21 | 350m: 400m: | 3:35.75 4:05.72 | 30.90 29.97 |
29. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 4:05.77 | 644 |
50m: 100m: | 28.20 59.01 | 28.20 30.81 | 150m: 200m: | 1:30.12 2:01.61 | 31.11 31.49 | 250m: 300m: | 2:33.19 3:04.81 | 31.58 31.62 | 350m: 400m: | 3:36.55 4:05.77 | 31.74 29.22 |
30. | Komosa Maciej SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 4:05.81 | 643 |
50m: 100m: | 27.91 58.72 | 27.91 30.81 | 150m: 200m: | 1:30.45 2:01.99 | 31.73 31.54 | 250m: 300m: | 2:33.30 3:04.99 | 31.31 31.69 | 350m: 400m: | 3:36.65 4:05.81 | 31.66 29.16 |
31. | Zwoliński Marcin | 97 | AZS AWF Katowice | 4:06.21 | 640 |
50m: 100m: | 28.55 59.50 | 28.55 30.95 | 150m: 200m: | 1:30.62 2:02.29 | 31.12 31.67 | 250m: 300m: | 2:33.80 3:05.71 | 31.51 31.91 | 350m: 400m: | 3:36.13 4:06.21 | 30.42 30.08 |
32. | Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 4:06.98 | 634 |
50m: 100m: | 27.35 57.83 | 27.35 30.48 | 150m: 200m: | 1:29.34 2:01.02 | 31.51 31.68 | 250m: 300m: | 2:32.63 3:04.58 | 31.61 31.95 | 350m: 400m: | 3:36.23 4:06.98 | 31.65 30.75 |
33. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 4:08.04 | 626 |
50m: 100m: | 28.21 59.59 | 28.21 31.38 | 150m: 200m: | 1:31.09 2:02.80 | 31.50 31.71 | 250m: 300m: | 2:34.29 3:06.17 | 31.49 31.88 | 350m: 400m: | 3:37.82 4:08.04 | 31.65 30.22 |
34. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 4:09.17 | 618 |
50m: 100m: | 28.51 59.55 | 28.51 31.04 | 150m: 200m: | 1:31.31 2:03.29 | 31.76 31.98 | 250m: 300m: | 2:35.09 3:07.03 | 31.80 31.94 | 350m: 400m: | 3:38.50 4:09.17 | 31.47 30.67 |
35. | Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 4:09.20 | 617 |
50m: 100m: | 28.34 59.54 | 28.34 31.20 | 150m: 200m: | 1:30.94 2:02.20 | 31.40 31.26 | 250m: 300m: | 2:33.65 3:05.20 | 31.45 31.55 | 350m: 400m: | 3:37.25 4:09.20 | 32.05 31.95 |
36. | Pająk Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 4:09.38 | 616 |
50m: 100m: | 27.28 57.96 | 27.28 30.68 | 150m: 200m: | 1:29.47 2:01.41 | 31.51 31.94 | 250m: 300m: | 2:33.02 3:05.26 | 31.61 32.24 | 350m: 400m: | 3:37.56 4:09.38 | 32.30 31.82 |
37. | Borkowski Kacper | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:10.10 | 611 |
50m: 100m: | 29.67 1:01.67 | 29.67 32.00 | 150m: 200m: | 1:34.28 2:06.83 | 32.61 32.55 | 250m: 300m: | 2:39.06 3:11.34 | 32.23 32.28 | 350m: 400m: | 3:41.89 4:10.10 | 30.55 28.21 |
38. | Kępa Kacper | 99 | Polonia Warszawa | 4:10.18 | 610 |
50m: 100m: | 29.06 59.74 | 29.06 30.68 | 150m: 200m: | 1:31.09 2:02.92 | 31.35 31.83 | 250m: 300m: | 2:34.57 3:06.87 | 31.65 32.30 | 350m: 400m: | 3:39.31 4:10.18 | 32.44 30.87 |
39. | Dębski Dominik SSz | 98 | MKP Szczecin | 4:10.24 | 610 |
50m: 100m: | 28.19 58.29 | 28.19 30.10 | 150m: 200m: | 1:29.50 2:01.37 | 31.21 31.87 | 250m: 300m: | 2:33.55 3:05.91 | 32.18 32.36 | 350m: 400m: | 3:38.31 4:10.24 | 32.40 31.93 |
40. | Oller Krzysztof SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 4:10.25 | 610 |
50m: 100m: | 28.89 1:00.38 | 28.89 31.49 | 150m: 200m: | 1:31.94 2:03.88 | 31.56 31.94 | 250m: 300m: | 2:35.64 3:07.50 | 31.76 31.86 | 350m: 400m: | 3:39.76 4:10.25 | 32.26 30.49 |
41. | Hano Grzegorz SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 4:11.16 | 603 |
50m: 100m: | 28.70 59.91 | 28.70 31.21 | 150m: 200m: | 1:31.44 2:03.33 | 31.53 31.89 | 250m: 300m: | 2:35.47 3:07.75 | 32.14 32.28 | 350m: 400m: | 3:39.68 4:11.16 | 31.93 31.48 |
42. | Czerniak Konrad SL | 98 | Skarpa Lublin | 4:11.26 | 602 |
50m: 100m: | 28.86 1:00.40 | 28.86 31.54 | 150m: 200m: | 1:32.62 2:04.38 | 32.22 31.76 | 250m: 300m: | 2:36.14 3:07.88 | 31.76 31.74 | 350m: 400m: | 3:40.24 4:11.26 | 32.36 31.02 |
43. | Taradyś Jakub ZG | 00 | TP Zielona Góra | 4:11.30 | 602 |
50m: 100m: | 28.12 59.32 | 28.12 31.20 | 150m: 200m: | 1:31.05 2:03.65 | 31.73 32.60 | 250m: 300m: | 2:35.88 3:08.16 | 32.23 32.28 | 350m: 400m: | 3:40.34 4:11.30 | 32.18 30.96 |
44. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 4:12.34 | 595 |
50m: 100m: | 27.89 58.52 | 27.89 30.63 | 150m: 200m: | 1:30.00 2:01.79 | 31.48 31.79 | 250m: 300m: | 2:34.12 3:07.09 | 32.33 32.97 | 350m: 400m: | 3:40.08 4:12.34 | 32.99 32.26 |
45. | Bugała Krzysztof SSz | 01 | MKP Szczecin | 4:12.50 | 593 |
50m: 100m: | 28.89 1:00.62 | 28.89 31.73 | 150m: 200m: | 1:32.49 2:04.60 | 31.87 32.11 | 250m: 300m: | 2:36.73 3:08.99 | 32.13 32.26 | 350m: 400m: | 3:41.56 4:12.50 | 32.57 30.94 |
46. | Pytlarczyk Szymon | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:12.97 | 590 |
50m: 100m: | 28.03 59.48 | 28.03 31.45 | 150m: 200m: | 1:31.06 2:03.39 | 31.58 32.33 | 250m: 300m: | 2:35.64 3:08.47 | 32.25 32.83 | 350m: 400m: | 3:41.90 4:12.97 | 33.43 31.07 |
47. | Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 4:13.25 | 588 |
50m: 100m: | 28.87 1:00.44 | 28.87 31.57 | 150m: 200m: | 1:32.51 2:05.33 | 32.07 32.82 | 250m: 300m: | 2:37.71 3:10.62 | 32.38 32.91 | 350m: 400m: | 3:44.06 4:13.25 | 33.44 29.19 |
48. | Sodel Dominik | 97 | AZS AWF Katowice | 4:13.36 | 587 |
50m: 100m: | 28.42 1:00.35 | 28.42 31.93 | 150m: 200m: | 1:32.66 2:05.30 | 32.31 32.64 | 250m: 300m: | 2:38.12 3:11.82 | 32.82 33.70 | 350m: 400m: | 3:43.56 4:13.36 | 31.74 29.80 |
49. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 4:13.61 | 586 |
50m: 100m: | 28.45 59.23 | 28.45 30.78 | 150m: 200m: | 1:30.80 2:03.23 | 31.57 32.43 | 250m: 300m: | 2:35.71 3:08.37 | 32.48 32.66 | 350m: 400m: | 3:41.37 4:13.61 | 33.00 32.24 |
50. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:13.73 | 585 |
50m: 100m: | 28.53 1:00.01 | 28.53 31.48 | 150m: 200m: | 1:31.71 2:03.63 | 31.70 31.92 | 250m: 300m: | 2:36.05 3:08.75 | 32.42 32.70 | 350m: 400m: | 3:41.51 4:13.73 | 32.76 32.22 |
51. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | Skarpa Lublin | 4:13.79 | 584 |
50m: 100m: | 29.35 1:00.66 | 29.35 31.31 | 150m: 200m: | 1:33.01 2:05.40 | 32.35 32.39 | 250m: 300m: | 2:37.68 3:10.21 | 32.28 32.53 | 350m: 400m: | 3:42.42 4:13.79 | 32.21 31.37 |
52. | Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 4:14.17 | 582 |
50m: 100m: | 29.07 1:01.48 | 29.07 32.41 | 150m: 200m: | 1:34.04 2:06.49 | 32.56 32.45 | 250m: 300m: | 2:38.66 3:10.90 | 32.17 32.24 | 350m: 400m: | 3:42.93 4:14.17 | 32.03 31.24 |
53. | Walczysko Jakub | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:14.50 | 580 |
50m: 100m: | 28.16 59.78 | 28.16 31.62 | 150m: 200m: | 1:32.07 2:04.50 | 32.29 32.43 | 250m: 300m: | 2:37.80 3:10.81 | 33.30 33.01 | 350m: 400m: | 3:43.48 4:14.50 | 32.67 31.02 |
54. | Wiatr Krzysztof | 00 | IKS Konstancin | 4:14.51 | 580 |
50m: 100m: | 28.78 1:00.19 | 28.78 31.41 | 150m: 200m: | 1:32.53 2:04.96 | 32.34 32.43 | 250m: 300m: | 2:37.68 3:10.53 | 32.72 32.85 | 350m: 400m: | 3:43.82 4:14.51 | 33.29 30.69 |
55. | Zagrzejewski Tomasz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 4:14.53 | 579 |
50m: 100m: | 28.93 1:01.12 | 28.93 32.19 | 150m: 200m: | 1:33.58 2:06.73 | 32.46 33.15 | 250m: 300m: | 2:39.83 3:12.89 | 33.10 33.06 | 350m: 400m: | 3:44.70 4:14.53 | 31.81 29.83 |
56. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 4:14.72 | 578 |
50m: 100m: | 28.13 59.19 | 28.13 31.06 | 150m: 200m: | 1:30.96 2:03.18 | 31.77 32.22 | 250m: 300m: | 2:35.97 3:09.24 | 32.79 33.27 | 350m: 400m: | 3:42.48 4:14.72 | 33.24 32.24 |
57. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 4:15.67 | 572 |
50m: 100m: | 29.54 1:00.98 | 29.54 31.44 | 150m: 200m: | 1:33.36 2:05.62 | 32.38 32.26 | 250m: 300m: | 2:38.48 3:10.74 | 32.86 32.26 | 350m: 400m: | 3:43.54 4:15.67 | 32.80 32.13 |
58. | Zubik Stanisław SWwa | 01 | Polonia Warszawa | 4:15.77 | 571 |
50m: 100m: | 28.20 1:00.13 | 28.20 31.93 | 150m: 200m: | 1:32.65 2:05.61 | 32.52 32.96 | 250m: 300m: | 2:38.40 3:11.50 | 32.79 33.10 | 350m: 400m: | 3:45.05 4:15.77 | 33.55 30.72 |
59. | Bruzdewicz Hubert SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 4:16.19 | 568 |
50m: 100m: | 150m: 200m: | 1:34.16 2:06.52 | 32.36 | 250m: 300m: | 2:39.15 3:12.00 | 32.63 32.85 | 350m: 400m: | 3:44.15 4:16.19 | 32.15 32.04 |
60. | Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 4:17.02 | 563 |
50m: 100m: | 29.59 1:01.44 | 29.59 31.85 | 150m: 200m: | 1:33.72 2:06.29 | 32.28 32.57 | 250m: 300m: | 2:38.92 3:12.03 | 32.63 33.11 | 350m: 400m: | 3:45.02 4:17.02 | 32.99 32.00 |
61. | Prus Mateusz | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 4:17.51 | 559 |
50m: 100m: | 29.12 1:01.39 | 29.12 32.27 | 150m: 200m: | 1:34.39 2:07.59 | 33.00 33.20 | 250m: 300m: | 2:39.95 3:12.90 | 32.36 32.95 | 350m: 400m: | 3:45.65 4:17.51 | 32.75 31.86 |
62. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:17.72 | 558 |
50m: 100m: | 29.80 1:01.67 | 29.80 31.87 | 150m: 200m: | 1:34.96 2:07.75 | 33.29 32.79 | 250m: 300m: | 2:40.76 3:13.82 | 33.01 33.06 | 350m: 400m: | 3:46.68 4:17.72 | 32.86 31.04 |
63. | Łaś Wiktor | 00 | Śląsk Wrocław | 4:18.09 | 556 |
50m: 100m: | 29.19 1:01.89 | 29.19 32.70 | 150m: 200m: | 1:34.44 2:07.82 | 32.55 33.38 | 250m: 300m: | 2:40.44 3:13.32 | 32.62 32.88 | 350m: 400m: | 3:46.90 4:18.09 | 33.58 31.19 |
64. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:18.17 | 555 |
50m: 100m: | 29.36 1:01.84 | 29.36 32.48 | 150m: 200m: | 1:34.75 2:07.64 | 32.91 32.89 | 250m: 300m: | 2:40.82 3:13.99 | 33.18 33.17 | 350m: 400m: | 3:46.96 4:18.17 | 32.97 31.21 |
65. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 4:18.62 | 552 |
50m: 100m: | 28.44 1:00.07 | 28.44 31.63 | 150m: 200m: | 1:33.71 2:07.40 | 33.64 33.69 | 250m: 300m: | 2:40.68 3:13.86 | 33.28 33.18 | 350m: 400m: | 3:47.06 4:18.62 | 33.20 31.56 |
66. | Chałat Stanisław SL | 99 | Skarpa Lublin | 4:18.86 | 551 |
50m: 100m: | 30.15 1:03.54 | 30.15 33.39 | 150m: 200m: | 1:36.41 2:09.40 | 32.87 32.99 | 250m: 300m: | 2:42.43 3:15.47 | 33.03 33.04 | 350m: 400m: | 3:48.24 4:18.86 | 32.77 30.62 |
67. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:19.47 | 547 |
50m: 100m: | 29.50 1:01.72 | 29.50 32.22 | 150m: 200m: | 1:34.62 2:07.52 | 32.90 32.90 | 250m: 300m: | 2:40.74 3:14.09 | 33.22 33.35 | 350m: 400m: | 3:47.46 4:19.47 | 33.37 32.01 |
68. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 4:21.00 | 537 |
50m: 100m: | 28.51 1:00.62 | 28.51 32.11 | 150m: 200m: | 1:33.48 2:06.59 | 32.86 33.11 | 250m: 300m: | 2:40.52 3:14.30 | 33.93 33.78 | 350m: 400m: | 3:48.28 4:21.00 | 33.98 32.72 |
69. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:21.12 | 537 |
50m: 100m: | 30.30 1:03.41 | 30.30 33.11 | 150m: 200m: | 1:36.68 2:09.77 | 33.27 33.09 | 250m: 300m: | 2:42.84 3:16.14 | 33.07 33.30 | 350m: 400m: | 3:49.13 4:21.12 | 32.99 31.99 |
70. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:21.48 | 534 |
50m: 100m: | 30.64 1:03.25 | 30.64 32.61 | 150m: 200m: | 1:36.74 2:10.04 | 33.49 33.30 | 250m: 300m: | 2:43.88 3:17.22 | 33.84 33.34 | 350m: 400m: | 3:50.30 4:21.48 | 33.08 31.18 |
71. | Sobolewski Dawid | 02 | Kormoran Olsztyn | 4:21.69 | 533 |
50m: 100m: | 29.06 1:01.95 | 29.06 32.89 | 150m: 200m: | 1:35.28 2:08.89 | 33.33 33.61 | 250m: 300m: | 2:42.31 3:15.76 | 33.42 33.45 | 350m: 400m: | 3:49.10 4:21.69 | 33.34 32.59 |
72. | Sopko Samuel | 01 | KP Aquacity Poprad | 4:21.98 | 531 |
50m: 100m: | 29.01 1:01.03 | 29.01 32.02 | 150m: 200m: | 1:34.20 2:07.54 | 33.17 33.34 | 250m: 300m: | 2:41.10 3:15.04 | 33.56 33.94 | 350m: 400m: | 3:49.01 4:21.98 | 33.97 32.97 |
73. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:22.02 | 531 |
50m: 100m: | 29.48 1:01.71 | 29.48 32.23 | 150m: 200m: | 1:34.32 2:07.81 | 32.61 33.49 | 250m: 300m: | 2:41.26 3:15.63 | 33.45 34.37 | 350m: 400m: | 3:49.30 4:22.02 | 33.67 32.72 |
74. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 4:22.09 | 531 |
50m: 100m: | 28.19 59.48 | 28.19 31.29 | 150m: 200m: | 1:31.31 2:04.84 | 31.83 33.53 | 250m: 300m: | 2:38.78 3:13.54 | 33.94 34.76 | 350m: 400m: | 3:48.42 4:22.09 | 34.88 33.67 |
75. | Girul Radosław SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 4:22.33 | 529 |
50m: 100m: | 30.18 1:02.97 | 30.18 32.79 | 150m: 200m: | 1:36.20 2:09.53 | 33.23 33.33 | 250m: 300m: | 2:42.76 3:16.03 | 33.23 33.27 | 350m: 400m: | 3:49.40 4:22.33 | 33.37 32.93 |
76. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:22.38 | 529 |
50m: 100m: | 29.74 1:02.77 | 29.74 33.03 | 150m: 200m: | 1:36.03 2:09.69 | 33.26 33.66 | 250m: 300m: | 2:43.49 3:17.15 | 33.80 33.66 | 350m: 400m: | 3:50.55 4:22.38 | 33.40 31.83 |
77. | Krzywania Oskar | 02 | UKS SP 149 Łódź | 4:22.41 | 529 |
50m: 100m: | 29.95 1:03.50 | 29.95 33.55 | 150m: 200m: | 1:37.23 2:10.91 | 33.73 33.68 | 250m: 300m: | 2:44.56 3:17.81 | 33.65 33.25 | 350m: 400m: | 3:51.02 4:22.41 | 33.21 31.39 |
78. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:23.23 | 524 |
50m: 100m: | 29.78 1:02.82 | 29.78 33.04 | 150m: 200m: | 1:36.57 2:10.28 | 33.75 33.71 | 250m: 300m: | 2:44.23 3:17.98 | 33.95 33.75 | 350m: 400m: | 3:51.51 4:23.23 | 33.53 31.72 |
79. | Gąsior Sebastian SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:25.30 | 512 |
50m: 100m: | 29.86 1:02.21 | 29.86 32.35 | 150m: 200m: | 1:35.43 2:09.31 | 33.22 33.88 | 250m: 300m: | 2:43.11 3:17.22 | 33.80 34.11 | 350m: 400m: | 3:51.56 4:25.30 | 34.34 33.74 |
80. | Perkowski Wiktor SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:25.40 | 511 |
50m: 100m: | 29.00 1:00.99 | 29.00 31.99 | 150m: 200m: | 1:33.72 2:07.78 | 32.73 34.06 | 250m: 300m: | 2:42.27 3:17.22 | 34.49 34.95 | 350m: 400m: | 3:52.03 4:25.40 | 34.81 33.37 |
81. | Krawczak Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 4:26.45 | 505 |
50m: 100m: | 29.63 1:02.53 | 29.63 32.90 | 150m: 200m: | 1:36.28 2:10.93 | 33.75 34.65 | 250m: 300m: | 2:45.95 3:19.61 | 35.02 33.66 | 350m: 400m: | 3:53.49 4:26.45 | 33.88 32.96 |
82. | Senkowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:26.81 | 503 |
50m: 100m: | 29.95 1:02.42 | 29.95 32.47 | 150m: 200m: | 1:36.06 2:10.10 | 33.64 34.04 | 250m: 300m: | 2:44.50 3:19.44 | 34.40 34.94 | 350m: 400m: | 3:54.13 4:26.81 | 34.69 32.68 |
83. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 4:28.00 | 496 |
50m: 100m: | 28.98 1:01.30 | 28.98 32.32 | 150m: 200m: | 1:34.66 2:08.54 | 33.36 33.88 | 250m: 300m: | 2:43.20 3:17.54 | 34.66 34.34 | 350m: 400m: | 3:52.78 4:28.00 | 35.24 35.22 |
84. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:28.60 | 493 |
50m: 100m: | 28.81 1:00.66 | 28.81 31.85 | 150m: 200m: | 1:33.98 2:07.92 | 33.32 33.94 | 250m: 300m: | 2:42.73 3:17.85 | 34.81 35.12 | 350m: 400m: | 3:53.41 4:28.60 | 35.56 35.19 |
85. | Plauszta Arnold | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 4:28.92 | 491 |
50m: 100m: | 27.67 59.24 | 27.67 31.57 | 150m: 200m: | 1:32.27 2:06.32 | 33.03 34.05 | 250m: 300m: | 2:41.62 3:17.55 | 35.30 35.93 | 350m: 400m: | 3:54.28 4:28.92 | 36.73 34.64 |
86. | Kwapisz Arkadiusz | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 4:28.97 | 491 |
50m: 100m: | 29.85 1:02.52 | 29.85 32.67 | 150m: 200m: | 1:36.26 2:10.32 | 33.74 34.06 | 250m: 300m: | 2:44.82 3:19.78 | 34.50 34.96 | 350m: 400m: | 3:54.95 4:28.97 | 35.17 34.02 |
87. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 4:29.01 | 491 |
50m: 100m: | 29.49 1:02.76 | 29.49 33.27 | 150m: 200m: | 1:37.18 2:11.30 | 34.42 34.12 | 250m: 300m: | 2:46.06 3:20.85 | 34.76 34.79 | 350m: 400m: | 3:55.76 4:29.01 | 34.91 33.25 |
88. | Fidurski Jakub | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:29.46 | 488 |
50m: 100m: | 30.36 1:03.56 | 30.36 33.20 | 150m: 200m: | 1:38.26 2:13.17 | 34.70 34.91 | 250m: 300m: | 2:47.55 3:22.19 | 34.38 34.64 | 350m: 400m: | 3:56.26 4:29.46 | 34.07 33.20 |
89. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:30.20 | 484 |
50m: 100m: | 29.93 1:03.92 | 29.93 33.99 | 150m: 200m: | 1:38.36 2:12.91 | 34.44 34.55 | 250m: 300m: | 2:47.60 3:22.34 | 34.69 34.74 | 350m: 400m: | 3:57.10 4:30.20 | 34.76 33.10 |
90. | Szczurek Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 4:31.91 | 475 |
50m: 100m: | 30.24 1:04.31 | 30.24 34.07 | 150m: 200m: | 1:39.90 2:14.76 | 35.59 34.86 | 250m: 300m: | 2:49.72 3:23.79 | 34.96 34.07 | 350m: 400m: | 3:58.49 4:31.91 | 34.70 33.42 |
91. | Cheredis Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:31.92 | 475 |
50m: 100m: | 29.49 1:03.70 | 29.49 34.21 | 150m: 200m: | 1:38.39 2:13.22 | 34.69 34.83 | 250m: 300m: | 2:47.78 3:22.78 | 34.56 35.00 | 350m: 400m: | 3:58.02 4:31.92 | 35.24 33.90 |
92. | Kalisz Jakub | 00 | Polonia Warszawa | 4:32.34 | 473 |
50m: 100m: | 28.88 1:01.47 | 28.88 32.59 | 150m: 200m: | 1:35.98 2:10.87 | 34.51 34.89 | 250m: 300m: | 2:46.44 3:22.51 | 35.57 36.07 | 350m: 400m: | 3:57.78 4:32.34 | 35.27 34.56 |
93. | Uryga Bartłomiej | 01 | Aquatica Pawłowice | 4:32.86 | 470 |
50m: 100m: | 30.28 1:04.16 | 30.28 33.88 | 150m: 200m: | 1:39.07 2:13.84 | 34.91 34.77 | 250m: 300m: | 2:49.43 | 35.59 | 350m: 400m: | 4:01.05 4:32.86 | 31.81 |
94. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 4:33.35 | 468 |
50m: 100m: | 31.11 1:05.17 | 31.11 34.06 | 150m: 200m: | 1:40.37 2:15.11 | 35.20 34.74 | 250m: 300m: | 2:49.11 3:23.80 | 34.00 34.69 | 350m: 400m: | 3:58.94 4:33.35 | 35.14 34.41 |
95. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 4:34.44 | 462 |
50m: 100m: | 30.77 1:04.38 | 30.77 33.61 | 150m: 200m: | 1:39.55 2:14.55 | 35.17 35.00 | 250m: 300m: | 2:50.60 3:25.75 | 36.05 35.15 | 350m: 400m: | 4:01.42 4:34.44 | 35.67 33.02 |
96. | Zając Mateusz | 02 | Aligator Gorzyce | 4:34.75 | 461 |
50m: 100m: | 29.50 1:02.91 | 29.50 33.41 | 150m: 200m: | 1:37.36 2:12.49 | 34.45 35.13 | 250m: 300m: | 2:48.30 3:24.17 | 35.81 35.87 | 350m: 400m: | 4:00.15 4:34.75 | 35.98 34.60 |
97. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:34.81 | 460 |
50m: 100m: | 30.87 1:05.38 | 30.87 34.51 | 150m: 200m: | 1:40.59 2:15.86 | 35.21 35.27 | 250m: 300m: | 2:50.95 3:25.95 | 35.09 35.00 | 350m: 400m: | 4:00.99 4:34.81 | 35.04 33.82 |
98. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 4:35.23 | 458 |
50m: 100m: | 31.01 1:05.26 | 31.01 34.25 | 150m: 200m: | 1:40.27 2:15.37 | 35.01 35.10 | 250m: 300m: | 2:50.90 3:26.15 | 35.53 35.25 | 350m: 400m: | 4:01.78 4:35.23 | 35.63 33.45 |
99. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:35.33 | 458 |
50m: 100m: | 32.38 1:06.88 | 32.38 34.50 | 150m: 200m: | 1:41.71 2:16.73 | 34.83 35.02 | 250m: 300m: | 2:52.17 3:27.22 | 35.44 35.05 | 350m: 400m: | 4:02.00 4:35.33 | 34.78 33.33 |
100. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:35.84 | 455 |
50m: 100m: | 31.29 1:05.86 | 31.29 34.57 | 150m: 200m: | 1:41.27 2:16.86 | 35.41 35.59 | 250m: 300m: | 2:51.49 3:26.66 | 34.63 35.17 | 350m: 400m: | 4:01.98 4:35.84 | 35.32 33.86 |
101. | Kotarski Jakub | 01 | BUKS Warszawa | 4:38.18 | 444 |
50m: 100m: | 31.23 1:05.98 | 31.23 34.75 | 150m: 200m: | 1:41.87 2:17.71 | 35.89 35.84 | 250m: 300m: | 2:53.54 3:29.06 | 35.83 35.52 | 350m: 400m: | 4:04.42 4:38.18 | 35.36 33.76 |
102. | Orzechowski Michał SO | 01 | Unia Oświęcim | 4:39.17 | 439 |
50m: 100m: | 29.70 1:03.21 | 29.70 33.51 | 150m: 200m: | 1:39.17 2:15.81 | 35.96 36.64 | 250m: 300m: | 2:51.97 3:27.64 | 36.16 35.67 | 350m: 400m: | 4:03.82 4:39.17 | 36.18 35.35 |
103. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:39.81 | 436 |
50m: 100m: | 30.53 1:04.32 | 30.53 33.79 | 150m: 200m: | 1:39.58 2:14.90 | 35.26 35.32 | 250m: 300m: | 2:50.74 3:26.83 | 35.84 36.09 | 350m: 400m: | 4:03.59 4:39.81 | 36.76 36.22 |
104. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 4:43.03 | 421 |
50m: 100m: | 30.22 1:04.75 | 30.22 34.53 | 150m: 200m: | 1:40.75 2:17.41 | 36.00 36.66 | 250m: 300m: | 2:54.31 3:31.44 | 36.90 37.13 | 350m: 400m: | 4:08.39 4:43.03 | 36.95 34.64 |
105. | Kałuża Jakub | 02 | Bobry Dębica | 4:43.67 | 418 |
50m: 100m: | 32.13 1:08.19 | 32.13 36.06 | 150m: 200m: | 1:43.93 2:20.18 | 35.74 36.25 | 250m: 300m: | 2:56.44 3:32.87 | 36.26 36.43 | 350m: 400m: | 4:09.06 4:43.67 | 36.19 34.61 |
106. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 4:44.98 | 413 |
50m: 100m: | 30.54 1:05.28 | 30.54 34.74 | 150m: 200m: | 1:41.03 2:17.52 | 35.75 36.49 | 250m: 300m: | 2:54.22 3:31.65 | 36.70 37.43 | 350m: 400m: | 4:08.78 4:44.98 | 37.13 36.20 |
107. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:50.55 | 389 |
50m: 100m: | 32.46 1:08.61 | 32.46 36.15 | 150m: 200m: | 1:45.45 2:22.34 | 36.84 36.89 | 250m: 300m: | 2:59.58 3:36.83 | 37.24 37.25 | 350m: 400m: | 4:14.05 4:50.55 | 37.22 36.50 |
108. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:51.55 | 385 |
50m: 100m: | 32.65 1:08.88 | 32.65 36.23 | 150m: 200m: | 1:45.81 2:23.39 | 36.93 37.58 | 250m: 300m: | 3:01.10 3:38.54 | 37.71 37.44 | 350m: 400m: | 4:16.32 4:51.55 | 37.78 35.23 |
109. | Pawłowski Eryk | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:56.14 | 368 |
50m: 100m: | 31.87 1:08.10 | 31.87 36.23 | 150m: 200m: | 1:45.17 2:22.84 | 37.07 37.67 | 250m: 300m: | 3:00.59 3:39.74 | 37.75 39.15 | 350m: 400m: | 4:18.44 4:56.14 | 38.70 37.70 |
110. | Madžo Filip | 01 | KP Aquacity Poprad | 4:56.52 | 366 |
50m: 100m: | 31.90 1:08.00 | 31.90 36.10 | 150m: 200m: | 1:44.68 2:22.63 | 36.68 37.95 | 250m: 300m: | 3:00.40 3:38.61 | 37.77 38.21 | 350m: 400m: | 4:17.72 4:56.52 | 39.11 38.80 |
111. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 4:57.40 | 363 |
50m: 100m: | 30.06 1:05.69 | 30.06 35.63 | 150m: 200m: | 1:43.21 2:22.39 | 37.52 39.18 | 250m: 300m: | 3:01.74 3:41.16 | 39.35 39.42 | 350m: 400m: | 4:21.23 4:57.40 | 40.07 36.17 |
112. | Chowaniec Bartosz | 02 | Gilus Gilowice | 4:59.21 | 356 |
50m: 100m: | 33.05 1:11.06 | 33.05 38.01 | 150m: 200m: | 1:49.46 2:28.11 | 38.40 38.65 | 250m: 300m: | 3:06.80 3:45.53 | 38.69 38.73 | 350m: 400m: | 4:24.13 4:59.21 | 38.60 35.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 22/10/2016 - 11:16 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 54.65 | 808 | 25.66 | 28.99 | |||
2. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 55.91 | 754 | 26.95 | 28.96 | |||
3. | Dowgiert Anna | 90 | Warta Poznań | 55.93 | 754 | 26.58 | 29.35 | |||
4. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 56.61 | 727 | 27.25 | 29.36 | |||
5. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 56.94 | 714 | 27.56 | 29.38 | |||
6. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 57.02 | 711 | 27.57 | 29.45 | |||
7. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 57.03 | 711 | 27.28 | 29.75 | |||
8. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 57.71 | 686 | 27.72 | 29.99 | |||
9. | Petryka Nikola | 97 | Śląsk Wrocław | 57.75 | 685 | 27.19 | 30.56 | |||
10. | Tomanová Barbora | 01 | STU Trnava | 57.94 | 678 | 27.93 | 30.01 | |||
11. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 58.03 | 675 | 27.63 | 30.40 | |||
12. | Jagoda Julia | 95 | AZS AWF Katowice | 58.13 | 671 | 27.85 | 30.28 | |||
13. | Adamczyk Julia SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 58.43 | 661 | 28.47 | 29.96 | |||
14. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | Lider Chełm | 58.61 | 655 | 29.17 | 29.44 | |||
15. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 58.73 | 651 | 28.56 | 30.17 | |||
16. | Dyrda Karolina | 97 | AZS UMCS Lublin | 58.76 | 650 | 27.95 | 30.81 | |||
17. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 58.79 | 649 | 27.96 | 30.83 | |||
18. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Jordan Kraków | 58.84 | 647 | 28.34 | 30.50 | |||
19. | Rzońca Patrycja SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 58.88 | 646 | 28.08 | 30.80 | |||
20. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 58.94 | 644 | 28.28 | 30.66 | |||
21. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | Skarpa Lublin | 58.95 | 644 | 28.15 | 30.80 | |||
22. | Osiniak Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 59.01 | 642 | 28.08 | 30.93 | |||
23. | Karpisz Milena | 97 | Piątka Konstantynów Ł. | 59.14 | 637 | 28.87 | 30.27 | |||
24. | Burska Justyna | 95 | AZS UWM Olsztyn | 59.15 | 637 | 29.16 | 29.99 | |||
25. | Rabiniak Zuzanna | 01 | Wodnik Radom | 59.16 | 637 | 28.73 | 30.43 | |||
26. | Jabłonowska Nikola | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 59.18 | 636 | 28.24 | 30.94 | |||
27. | Baryła Julia SSz | 00 | MKP Szczecin | 59.20 | 635 | 28.88 | 30.32 | |||
28. | Rogowska Katarzyna SSz | 00 | MKP Szczecin | 59.21 | 635 | 28.61 | 30.60 | |||
29. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 59.25 | 634 | 28.50 | 30.75 | |||
30. | Potocká Tatiana | 01 | STU Trnava | 59.32 | 632 | 28.59 | 30.73 | |||
31. | Niedźwiedzka Małgorzata | 97 | AZS AWF Katowice | 59.33 | 631 | 28.90 | 30.43 | |||
32. | Zachoszcz Joanna | 93 | AZS UWM Olsztyn | 59.37 | 630 | 28.97 | 30.40 | |||
33. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 59.39 | 629 | 28.62 | 30.77 | |||
34. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 59.65 | 621 | 28.19 | 31.46 | |||
35. | Kit Zuzanna | 97 | Włókniarz 1925 Kalisz | 59.72 | 619 | 28.57 | 31.15 | |||
36. | Kita Katarzyna | 95 | Shark Rudna | 59.82 | 616 | 28.58 | 31.24 | |||
37. | Koluch Julia ZG | 00 | Kapry Armexim Pruszków | 59.91 | 613 | 29.29 | 30.62 | |||
38. | Pisarczyk Amelia SR | 98 | Victoria Racibórz | 59.96 | 612 | 28.65 | 31.31 | |||
39. | Mielczarek Sandra | 02 | BUKS Warszawa | 1:00.03 | 609 | 28.49 | 31.54 | |||
40. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.05 | 609 | 29.18 | 30.87 | |||
41. | Gołębiewska Dominika | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:00.23 | 603 | 28.82 | 31.41 | |||
42. | Halicka Lidia SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 1:00.25 | 603 | 29.23 | 31.02 | |||
43. | Duda Zuzanna SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:00.36 | 600 | 29.36 | 31.00 | |||
44. | Wojciechowska Joanna SL | 98 | Orlik Lublin | 1:00.50 | 595 | 29.14 | 31.36 | |||
45. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 1:00.64 | 591 | 28.87 | 31.77 | |||
46. | Brzozowska Marta SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 1:00.68 | 590 | 29.00 | 31.68 | |||
47. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:00.69 | 590 | 28.95 | 31.74 | |||
48. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:00.73 | 589 | 28.71 | 32.02 | |||
49. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.74 | 588 | 29.50 | 31.24 | |||
50. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 1:00.75 | 588 | 28.81 | 31.94 | |||
51. | Pakuła Alicja | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:00.77 | 587 | 29.52 | 31.25 | |||
52. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:00.80 | 587 | 28.87 | 31.93 | |||
53. | Górecka Weronika | 00 | Juvenia Wrocław | 1:00.81 | 586 | 28.84 | 31.97 | |||
54. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:01.15 | 577 | 28.49 | 32.66 | |||
55. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:01.17 | 576 | 29.55 | 31.62 | |||
56. | Juc Aleksandra | 01 | Manta Warszawa Włochy | 1:01.25 | 574 | 28.88 | 32.37 | |||
57. | Cieplak Aleksandra | 01 | Olimpic Warka | 1:01.41 | 569 | 29.03 | 32.38 | |||
58. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.43 | 569 | 29.98 | 31.45 | |||
59. | Litwin Andrea | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.68 | 562 | 29.96 | 31.72 | |||
60. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 1:01.91 | 556 | 29.34 | 32.57 | |||
61. | Sienkiewicz Kaja | 02 | BUKS Warszawa | 1:01.94 | 555 | 29.81 | 32.13 | |||
62. | Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 1:01.98 | 554 | 29.38 | 32.60 | |||
63. | Goller Klaudia | 02 | Ostrobramska Warszawa | 1:02.04 | 552 | 29.58 | 32.46 | |||
64. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 1:02.06 | 552 | 29.31 | 32.75 | |||
65. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 1:02.24 | 547 | 29.71 | 32.53 | |||
Soliwoda Julia | 01 | Nawa Skierniewice | 1:02.24 | 547 | 29.90 | 32.34 | ||||
67. | Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | 1:02.31 | 545 | 29.92 | 32.39 | |||
68. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:02.37 | 543 | 29.43 | 32.94 | |||
Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:02.37 | 543 | 30.47 | 31.90 | ||||
70. | Malinowska Zuzanna SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:02.88 | 530 | 30.41 | 32.47 | |||
71. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:02.99 | 527 | 30.34 | 32.65 | |||
72. | Wiśniewska Barbara | 00 | AZS AWF Warszawa | 1:03.03 | 526 | 30.34 | 32.69 | |||
73. | Bagińska Katarzyna | 02 | Juvenia Białystok | 1:03.14 | 524 | 30.22 | 32.92 | |||
74. | Krypa Marta | 02 | Manta Warszawa Włochy | 1:03.17 | 523 | 30.24 | 32.93 | |||
75. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 1:03.73 | 509 | 31.08 | 32.65 | |||
76. | Redner Sandra SL | 99 | Skarpa Lublin | 1:03.77 | 508 | 30.99 | 32.78 | |||
77. | Radecka Anna | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.83 | 507 | 30.16 | 33.67 | |||
78. | Śliwińska Kalina SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:03.87 | 506 | 31.28 | 32.59 | |||
79. | Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki | 01 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:03.92 | 505 | 30.19 | 33.73 | |||
80. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 1:04.09 | 501 | 30.67 | 33.42 | |||
81. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 1:04.24 | 497 | 31.12 | 33.12 | |||
82. | Borowska Agnieszka | 00 | Polonia Warszawa | 1:04.25 | 497 | 29.97 | 34.28 | |||
83. | Golubska Alina | 02 | BUKS Warszawa | 1:04.26 | 497 | 30.71 | 33.55 | |||
84. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:04.36 | 494 | 30.27 | 34.09 | |||
85. | Mruk Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:04.45 | 492 | 31.13 | 33.32 | |||
86. | Kowalska Julia SWR | 00 | Korner Zielona Góra | 1:04.50 | 491 | 31.04 | 33.46 | |||
87. | Skórka Julia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.72 | 486 | 31.61 | 33.11 | |||
88. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:04.74 | 486 | 31.24 | 33.50 | |||
89. | Krypa Oliwia | 02 | Manta Warszawa Włochy | 1:04.82 | 484 | 31.26 | 33.56 | |||
90. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:04.86 | 483 | 31.65 | 33.21 | |||
91. | Gazda Zuzanna | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.91 | 482 | 31.55 | 33.36 | |||
92. | Skudlik Marta | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:05.06 | 479 | 31.01 | 34.05 | |||
93. | Piekut Zofia SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:05.49 | 469 | 31.22 | 34.27 | |||
Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:05.49 | 469 | 30.84 | 34.65 | ||||
95. | Kącka Natalia | 95 | AZS AWF Katowice | 1:05.52 | 469 | 30.29 | 35.23 | |||
96. | Szlachcic Wiktoria | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:05.82 | 462 | 30.52 | 35.30 | |||
97. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:05.85 | 462 | 31.69 | 34.16 | |||
98. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 1:06.04 | 458 | 31.81 | 34.23 | |||
99. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:06.12 | 456 | 31.65 | 34.47 | |||
100. | Łosak Wiktoria SK | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:06.14 | 456 | 31.36 | 34.78 | |||
101. | Gorecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 1:06.19 | 455 | 31.99 | 34.20 | |||
102. | Rugała Anna SK | 98 | SMS Galicja Kraków | 1:06.35 | 451 | 32.24 | 34.11 | |||
103. | Muszyńska Majka | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:06.71 | 444 | 32.18 | 34.53 | |||
104. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:07.66 | 426 | 32.30 | 35.36 | |||
105. | Dembkowska Monika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:07.70 | 425 | 32.30 | 35.40 | |||
106. | Mazurkiewicz Zuzanna | 01 | Polonia Warszawa | 1:07.74 | 424 | 32.35 | 35.39 | |||
107. | Bienasz Wiktoria | 02 | Juvenia Białystok | 1:08.63 | 408 | 32.96 | 35.67 | |||
108. | Mandziuk Magdalena | 01 | Żak Biała Podlaska | 1:09.22 | 397 | 32.52 | 36.70 | |||
109. | Krysa Agata | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 1:10.65 | 374 | 33.07 | 37.58 | |||
110. | Przygoda Zuzanna | 02 | Juvenia Białystok | 1:11.20 | 365 | 33.66 | 37.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 22/10/2016 - 11:33 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 48.31 | 804 | 23.54 | 24.77 | |||
2. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 49.65 | 741 | 23.78 | 25.87 | |||
3. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 50.21 | 717 | 23.95 | 26.26 | |||
4. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 50.50 | 704 | 24.25 | 26.25 | |||
5. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 50.57 | 701 | 24.08 | 26.49 | |||
6. | Brzuś Michał | 97 | AZS UŁ PŁ Łódź | 50.81 | 691 | 24.04 | 26.77 | |||
7. | Gawrysiak Przemysław | 92 | Omega Kleszczów | 51.15 | 678 | 24.46 | 26.69 | |||
8. | Krupecki Oskar | 92 | Śląsk Wrocław | 51.17 | 677 | 24.43 | 26.74 | |||
9. | Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 51.26 | 673 | 24.89 | 26.37 | |||
10. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 51.29 | 672 | 24.57 | 26.72 | |||
11. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 51.42 | 667 | 24.23 | 27.19 | |||
12. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 51.58 | 661 | 24.81 | 26.77 | |||
13. | Kłos Grzegorz | 95 | AZS AWF Katowice | 51.70 | 656 | 24.55 | 27.15 | |||
14. | Gosieniecki Juliusz | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 51.76 | 654 | 25.09 | 26.67 | |||
15. | Sadłowski Piotr SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 51.88 | 649 | 25.09 | 26.79 | |||
Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 51.88 | 649 | 24.81 | 27.07 | ||||
17. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 52.18 | 638 | 25.59 | 26.59 | |||
18. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 52.19 | 638 | 25.22 | 26.97 | |||
19. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 52.23 | 636 | 25.19 | 27.04 | |||
20. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 52.33 | 633 | 25.40 | 26.93 | |||
21. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 52.49 | 627 | 25.02 | 27.47 | |||
22. | Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 52.51 | 626 | 25.67 | 26.84 | |||
23. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 52.74 | 618 | 25.64 | 27.10 | |||
Lipiński Szymon SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 52.74 | 618 | 25.40 | 27.34 | ||||
25. | Piotrowski Kacper | 01 | Śląsk Wrocław | 52.75 | 618 | 25.04 | 27.71 | |||
26. | Brzostowski Axel | 96 | AZS AWF Katowice | 52.77 | 617 | 25.55 | 27.22 | |||
27. | Przybyła Kacper | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 52.79 | 616 | 25.63 | 27.16 | |||
28. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 52.83 | 615 | 25.41 | 27.42 | |||
29. | Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 52.87 | 614 | 25.34 | 27.53 | |||
30. | Piwowarski Konrad SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 52.92 | 612 | 25.33 | 27.59 | |||
31. | Domański Gracjan | 00 | Shark Rudna | 52.96 | 611 | 25.54 | 27.42 | |||
32. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 52.98 | 610 | 25.86 | 27.12 | |||
33. | Pieśniak Jakub | 97 | AZS AWF Katowice | 53.00 | 609 | 25.34 | 27.66 | |||
34. | Wójcicki Maciej | 99 | Aquator Kozienice | 53.04 | 608 | 25.31 | 27.73 | |||
35. | Gotszling Dawid ZG | 01 | Barakuda Starachowice | 53.07 | 607 | 25.47 | 27.60 | |||
36. | Sumara Beniamin | 99 | AZS AWF Katowice | 53.16 | 604 | 25.60 | 27.56 | |||
37. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 53.25 | 601 | 25.75 | 27.50 | |||
38. | Furman Łukasz | 93 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 53.31 | 599 | 25.38 | 27.93 | |||
39. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 53.37 | 597 | 25.33 | 28.04 | |||
40. | Kępa Kacper | 99 | Polonia Warszawa | 53.40 | 596 | 25.35 | 28.05 | |||
41. | Bryła Kamil SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 53.41 | 595 | 26.20 | 27.21 | |||
42. | Jarmuła Miłosz SK | 98 | Jordan Kraków | 53.43 | 595 | 25.44 | 27.99 | |||
43. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 53.48 | 593 | 25.80 | 27.68 | |||
44. | Knapowski Kacper | 97 | AZS AWF Warszawa | 53.59 | 589 | 25.54 | 28.05 | |||
45. | Wawrzynkiewicz Piotr SSz | 98 | MKP Szczecin | 53.63 | 588 | 26.32 | 27.31 | |||
46. | Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 53.76 | 584 | 26.27 | 27.49 | |||
47. | Dąbrowski Patryk SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 53.79 | 583 | 25.74 | 28.05 | |||
48. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Śląsk Wrocław | 53.82 | 582 | 25.66 | 28.16 | |||
49. | Sieczek Adrian | 99 | Polonia Warszawa | 53.88 | 580 | 25.44 | 28.44 | |||
50. | Gębka Olaf SSz | 00 | MKP Szczecin | 53.89 | 579 | 26.18 | 27.71 | |||
51. | Pytlarczyk Szymon | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 53.93 | 578 | 26.20 | 27.73 | |||
52. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 54.03 | 575 | 25.88 | 28.15 | |||
53. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 54.07 | 574 | 26.43 | 27.64 | |||
54. | Plauszta Arnold | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 54.10 | 573 | 25.38 | 28.72 | |||
Olejnik Aleksander SSz | 98 | MKP Szczecin | 54.10 | 573 | 25.54 | 28.56 | ||||
56. | Miciul Michał ZG | 00 | TP Zielona Góra | 54.13 | 572 | 26.47 | 27.66 | |||
Felińczak Wojciech | 96 | AZS UŁ PŁ Łódź | 54.13 | 572 | 25.76 | 28.37 | ||||
58. | Szota Grzegorz | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 54.16 | 571 | 25.91 | 28.25 | |||
Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 54.16 | 571 | 25.75 | 28.41 | ||||
60. | Perkowski Wiktor SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 54.18 | 570 | 25.59 | 28.59 | |||
61. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 54.31 | 566 | 25.87 | 28.44 | |||
Szarek Dawid SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 54.31 | 566 | 26.12 | 28.19 | ||||
63. | Zwoliński Marcin | 97 | AZS AWF Katowice | 54.42 | 563 | 25.94 | 28.48 | |||
64. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 54.45 | 562 | 25.90 | 28.55 | |||
65. | Kolanowski Wiktor SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 54.48 | 561 | 26.56 | 27.92 | |||
66. | Czerniak Konrad SL | 98 | Skarpa Lublin | 54.54 | 559 | 26.30 | 28.24 | |||
67. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 54.55 | 559 | 26.49 | 28.06 | |||
68. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 54.60 | 557 | 26.22 | 28.38 | |||
69. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 54.62 | 556 | 26.45 | 28.17 | |||
70. | Taradyś Jakub ZG | 00 | TP Zielona Góra | 54.63 | 556 | 26.13 | 28.50 | |||
71. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 54.64 | 556 | 26.15 | 28.49 | |||
72. | Radziszewski Krzysztof | 02 | BUKS Warszawa | 54.65 | 556 | 26.37 | 28.28 | |||
73. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 54.67 | 555 | 26.26 | 28.41 | |||
Zagrzejewski Tomasz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 54.67 | 555 | 26.28 | 28.39 | ||||
75. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 54.68 | 555 | 26.40 | 28.28 | |||
76. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 54.76 | 552 | 25.86 | 28.90 | |||
77. | Krištofík Martin | 98 | Považskobystrický plavecký odd | 54.78 | 552 | 25.99 | 28.79 | |||
78. | Rybak Konrad SOL | 98 | Pirania Targówek Warszawa | 54.79 | 551 | 26.50 | 28.29 | |||
79. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 54.85 | 550 | 26.32 | 28.53 | |||
80. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 54.88 | 549 | 26.19 | 28.69 | |||
81. | Kalkowski Dawid SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 54.89 | 548 | 26.46 | 28.43 | |||
82. | Cieślukowski Karol | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 54.92 | 547 | 26.31 | 28.61 | |||
83. | Hano Grzegorz SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 54.95 | 547 | 26.39 | 28.56 | |||
84. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 54.96 | 546 | 26.47 | 28.49 | |||
85. | Zubik Stanisław SWwa | 01 | Polonia Warszawa | 55.12 | 541 | 26.72 | 28.40 | |||
86. | Pawłowski Maksymilian | 99 | Polonia Warszawa | 55.14 | 541 | 26.58 | 28.56 | |||
87. | Koput Kamil SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 55.21 | 539 | 26.24 | 28.97 | |||
Worożewicz Konrad SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 55.21 | 539 | 26.09 | 29.12 | ||||
89. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 55.27 | 537 | 26.88 | 28.39 | |||
90. | Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 55.31 | 536 | 26.33 | 28.98 | |||
91. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 55.36 | 534 | 26.36 | 29.00 | |||
Jasionowski Mikołaj | 01 | Orka Ostrów Maz. | 55.36 | 534 | 26.48 | 28.88 | ||||
93. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 55.44 | 532 | 26.57 | 28.87 | |||
Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 55.44 | 532 | 26.75 | 28.69 | ||||
95. | Pająk Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 55.45 | 532 | 26.72 | 28.73 | |||
96. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 55.54 | 529 | 26.35 | 29.19 | |||
97. | Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 55.55 | 529 | 26.28 | 29.27 | |||
98. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 55.56 | 529 | 26.79 | 28.77 | |||
99. | Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 55.58 | 528 | 27.02 | 28.56 | |||
100. | Prus Mateusz | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 55.59 | 528 | 27.17 | 28.42 | |||
Beberok Filip ZG | 00 | TP Zielona Góra | 55.59 | 528 | 26.59 | 29.00 | ||||
102. | Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 55.62 | 527 | 27.14 | 28.48 | |||
103. | Małyska Bartosz SL | 99 | Skarpa Lublin | 55.74 | 524 | 27.07 | 28.67 | |||
104. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 55.90 | 519 | 26.81 | 29.09 | |||
105. | Majewski Wojciech | 01 | Siódemka Rzeszów | 56.12 | 513 | 26.51 | 29.61 | |||
106. | Bednarczyk Aleksander SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 56.24 | 510 | 26.90 | 29.34 | |||
107. | Mitak Krystian | 98 | MKP Szczecin | 56.37 | 506 | 27.15 | 29.22 | |||
108. | Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 56.40 | 505 | 26.82 | 29.58 | |||
109. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 56.41 | 505 | 27.30 | 29.11 | |||
Kryś Jarosław | 02 | MKP Szczecin | 56.41 | 505 | 26.48 | 29.93 | ||||
111. | Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 56.51 | 502 | 27.21 | 29.30 | |||
112. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 56.66 | 498 | 27.11 | 29.55 | |||
113. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | Skarpa Lublin | 56.73 | 497 | 27.42 | 29.31 | |||
114. | Cheredis Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 56.75 | 496 | 26.65 | 30.10 | |||
115. | Rój Jakub | 01 | MKP Szczecin | 56.79 | 495 | 27.38 | 29.41 | |||
116. | Hencner Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 56.80 | 495 | 27.48 | 29.32 | |||
Senkowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 56.80 | 495 | 27.37 | 29.43 | ||||
118. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 56.82 | 494 | 26.50 | 30.32 | |||
119. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 56.96 | 491 | 27.07 | 29.89 | |||
120. | Kwapisz Arkadiusz | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 57.01 | 489 | 27.90 | 29.11 | |||
121. | Sopko Samuel | 01 | KP Aquacity Poprad | 57.03 | 489 | 27.33 | 29.70 | |||
122. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 57.11 | 487 | 26.69 | 30.42 | |||
Gąsior Sebastian SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 57.11 | 487 | 27.30 | 29.81 | ||||
124. | Girul Radosław SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 57.15 | 486 | 27.43 | 29.72 | |||
125. | Bruzdewicz Hubert SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 57.18 | 485 | 27.98 | 29.20 | |||
126. | Sobolewski Dawid | 02 | Kormoran Olsztyn | 57.34 | 481 | 27.09 | 30.25 | |||
Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 57.34 | 481 | 27.38 | 29.96 | ||||
128. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 57.36 | 480 | 27.41 | 29.95 | |||
129. | Kuczak Adam SWR | 00 | TP Zielona Góra | 57.54 | 476 | 27.66 | 29.88 | |||
130. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 57.56 | 475 | 27.39 | 30.17 | |||
131. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 57.66 | 473 | 27.31 | 30.35 | |||
132. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 57.83 | 469 | 27.22 | 30.61 | |||
Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 57.83 | 469 | 27.81 | 30.02 | ||||
134. | Łaś Wiktor | 00 | Śląsk Wrocław | 57.88 | 468 | 27.12 | 30.76 | |||
135. | Gęgotek Radosław | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 57.89 | 467 | 28.03 | 29.86 | |||
136. | Waśko Adam | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 57.91 | 467 | 27.26 | 30.65 | |||
137. | Suliga Jeremi | 00 | Polna Warszawa | 57.93 | 466 | 26.65 | 31.28 | |||
138. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 57.94 | 466 | 27.05 | 30.89 | |||
139. | Krištofík Marek | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 58.04 | 464 | 27.84 | 30.20 | |||
140. | Galon Michał | 95 | AZS AWF Katowice | 58.08 | 463 | 26.61 | 31.47 | |||
141. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Mlodzieży Katowice | 58.21 | 460 | 28.13 | 30.08 | |||
142. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 58.23 | 459 | 27.86 | 30.37 | |||
143. | Lis Paweł | 02 | BUKS Warszawa | 58.28 | 458 | 27.48 | 30.80 | |||
144. | Brauntsch Marek | 98 | AZS AWF Katowice | 58.32 | 457 | 27.41 | 30.91 | |||
145. | Kwiatkowski Paweł | 02 | Juvenia Białystok | 58.35 | 456 | 27.47 | 30.88 | |||
146. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 58.37 | 456 | 27.71 | 30.66 | |||
147. | Moskała Michał | 98 | Delfin Cieszyn | 58.40 | 455 | 27.94 | 30.46 | |||
148. | Krawczak Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 58.47 | 454 | 28.31 | 30.16 | |||
149. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 58.58 | 451 | 28.51 | 30.07 | |||
150. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 58.59 | 451 | 28.05 | 30.54 | |||
151. | Fidurski Jakub | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 58.60 | 451 | 28.62 | 29.98 | |||
152. | Muc Filip | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 58.73 | 448 | 27.99 | 30.74 | |||
Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 58.73 | 448 | 27.57 | 31.16 | ||||
154. | Kalisz Jakub | 00 | Polonia Warszawa | 58.78 | 446 | 27.95 | 30.83 | |||
155. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 59.06 | 440 | 28.77 | 30.29 | |||
156. | Chałat Stanisław SL | 99 | Skarpa Lublin | 59.19 | 437 | 28.68 | 30.51 | |||
157. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 59.40 | 433 | 28.02 | 31.38 | |||
158. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 59.46 | 431 | 28.92 | 30.54 | |||
159. | Mrzygłód Michał | 02 | Gilus Gilowice | 59.58 | 429 | 28.49 | 31.09 | |||
160. | Nachyła Jakub | 02 | Gilus Gilowice | 59.64 | 427 | 28.27 | 31.37 | |||
161. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 59.72 | 426 | 29.17 | 30.55 | |||
162. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 59.90 | 422 | 28.88 | 31.02 | |||
163. | Lewicki Aleksander | 00 | Polonia Warszawa | 1:00.34 | 413 | 29.26 | 31.08 | |||
164. | Jurík Anton | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 1:00.62 | 407 | 28.61 | 32.01 | |||
165. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:00.93 | 401 | 28.58 | 32.35 | |||
166. | Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:01.07 | 398 | 28.74 | 32.33 | |||
167. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 1:01.13 | 397 | 28.59 | 32.54 | |||
168. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:01.16 | 396 | 29.08 | 32.08 | |||
169. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 1:01.44 | 391 | 29.53 | 31.91 | |||
170. | Duchnowski Szymon | 02 | Juvenia Białystok | 1:01.65 | 387 | 29.34 | 32.31 | |||
171. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 1:01.82 | 384 | 29.65 | 32.17 | |||
172. | Grochowski Michał | 02 | Juvenia Białystok | 1:01.95 | 381 | 29.24 | 32.71 | |||
173. | Gondek Paweł | 01 | Orlik Przeworsk | 1:02.96 | 363 | 30.14 | 32.82 | |||
174. | Kałuża Jakub | 02 | Bobry Dębica | 1:03.39 | 356 | 30.38 | 33.01 | |||
175. | Kotarski Jakub | 01 | BUKS Warszawa | 1:03.50 | 354 | 30.78 | 32.72 | |||
176. | Pawłowski Eryk | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:04.31 | 341 | 30.29 | 34.02 | |||
177. | Stepaniuk Sebastian | 02 | Juvenia Białystok | 1:04.80 | 333 | 29.99 | 34.81 | |||
178. | Chowaniec Bartosz | 02 | Gilus Gilowice | 1:05.52 | 322 | 31.35 | 34.17 | |||
179. | Filipowicz Gustaw | 02 | Juvenia Białystok | 1:05.75 | 319 | 30.98 | 34.77 | |||
180. | Popłonyk Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 1:08.17 | 286 | 32.06 | 36.11 | |||
181. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 1:09.78 | 267 | 32.95 | 36.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 22/10/2016 - 12:02 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 32.51 | 695 | |||
2. | Samuła Wiktoria SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 32.64 | 686 | |||
3. | Kit Zuzanna | 97 | Włókniarz 1925 Kalisz | 32.89 | 671 | |||
4. | Iwanowska Aleksandra SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 33.19 | 653 | |||
5. | Wikieł Angelika | 98 | AZS UWM Olsztyn | 33.22 | 651 | |||
6. | Ożóg Paulina Sms Aleksandrów Ł | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 33.24 | 650 | |||
7. | Bartovičová Barbara | 98 | STU Trnava | 33.26 | 649 | |||
8. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 33.58 | 630 | |||
9. | Prochownik Olimpia SL | 99 | Unia Oświęcim | 33.83 | 616 | |||
10. | Záborská Miroslava | 01 | STU Trnava | 33.85 | 615 | |||
11. | Szopa Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 34.03 | 606 | |||
12. | Nowak Martyna | 96 | AZS AWF Katowice | 34.20 | 597 | |||
13. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 34.22 | 596 | |||
14. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 34.28 | 593 | |||
15. | Żmuda Weronika SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 34.31 | 591 | |||
16. | Drabikova Sona | 99 | Aquasport Levice | 34.34 | 589 | |||
17. | Bazyl Magdalena | 97 | AZS AGH Kraków | 34.46 | 583 | |||
18. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 34.55 | 579 | |||
Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 34.55 | 579 | ||||
20. | Piotrowicz Maja ZG | 02 | Barakuda Starachowice | 34.65 | 574 | |||
Wnuk Sylwia | 94 | AZS AWF Katowice | 34.65 | 574 | ||||
22. | Rabiniak Zuzanna | 01 | Wodnik Radom | 34.84 | 564 | |||
Niedźwiedzka Małgorzata | 97 | AZS AWF Katowice | 34.84 | 564 | ||||
24. | Wikieł Żaklina | 00 | AZS UWM Olsztyn | 34.87 | 563 | |||
25. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS UŁ PŁ Łódź | 34.90 | 561 | |||
26. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 34.96 | 559 | |||
27. | Majszutowicz Paulina SSz | 98 | MKP Szczecin | 35.00 | 557 | |||
28. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 35.03 | 555 | |||
29. | Piekut Zofia SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 35.12 | 551 | |||
30. | Świeca Kamila | 97 | AZS AWF Katowice | 35.15 | 550 | |||
31. | Przybysz Olga | 01 | Astromal Akwawit Leszno | 35.17 | 549 | |||
32. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 35.26 | 544 | |||
33. | Wojtanek Wiktoria | 01 | GOS Raszyn | 35.66 | 526 | |||
34. | Zoglowek Joanna | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 35.71 | 524 | |||
35. | Owerko Julia | 02 | GOS Raszyn | 35.85 | 518 | |||
36. | Zatorska Agata | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 35.88 | 517 | |||
37. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | Unia Oświęcim | 35.91 | 515 | |||
38. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 35.96 | 513 | |||
39. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 36.07 | 509 | |||
40. | Rugała Anna SK | 98 | SMS Galicja Kraków | 36.12 | 506 | |||
41. | Krypa Oliwia | 02 | Manta Warszawa Włochy | 36.22 | 502 | |||
42. | Gorecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 36.49 | 491 | |||
43. | Borejszo Paula | 00 | MKP Szczecin | 36.57 | 488 | |||
44. | Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki | 01 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 36.74 | 481 | |||
45. | Popławska Apolonia | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 36.78 | 480 | |||
46. | Przygoda Julia | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 37.05 | 469 | |||
47. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 37.08 | 468 | |||
48. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 37.22 | 463 | |||
49. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Galicja Kraków | 37.46 | 454 | |||
50. | Adamczyk Julia | 01 | Aligator Gorzyce | 37.74 | 444 | |||
51. | Misiejuk Aldona SO | 01 | Unia Oświęcim | 38.00 | 435 | |||
52. | Krejčíová Zuzana | 01 | KP Aquacity Poprad | 38.19 | 428 | |||
53. | Mruk Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 38.42 | 421 | |||
54. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 38.57 | 416 | |||
55. | Mikus Katarzyna | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 38.67 | 413 | |||
56. | Stępak Weronika | 01 | SMS Galicja Kraków | 39.60 | 384 | |||
57. | Szopa Oliwia | 02 | Juvenia Białystok | 39.61 | 384 | |||
58. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 40.18 | 368 | |||
59. | Krysa Agata | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 41.16 | 342 | |||
60. | Mandziuk Magdalena | 01 | Żak Biała Podlaska | 41.23 | 340 | |||
61. | Bienasz Wiktoria | 02 | Juvenia Białystok | 41.82 | 326 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 22/10/2016 - 12:06 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hołub Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 27.55 | 769 | ||||
2. | Stolarski Marcin | 96 | Warta Poznań | 27.98 | 734 | ||||
3. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 28.20 | 717 | ||||
4. | Wypych Filip | 91 | AZS UŁ PŁ Łódź | 28.30 | 710 | ||||
5. | Kusto Robert | 98 | Orka Lubań | 28.33 | 708 | ||||
6. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 28.36 | 705 | ||||
7. | Kusto Rafał | 99 | Orka Lubań | 28.37 | 705 | ||||
8. | Sowa Marcin | 97 | Motyl MOSiR St. Wola | 28.67 | 683 | ||||
9. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.70 | 680 | ||||
10. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 28.77 | 676 | ||||
11. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 28.79 | 674 | ||||
12. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 28.83 | 671 | ||||
13. | Wawrzynkiewicz Piotr SSz | 98 | MKP Szczecin | 28.98 | 661 | ||||
14. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 29.18 | 647 | ||||
Dudek Michał | 94 | Gryf Dębica | 29.18 | 647 | |||||
16. | Żmija Marek | 97 | AZS AWF Katowice | 29.32 | 638 | ||||
17. | Koczorowski Kacper | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 29.64 | 618 | ||||
18. | Dziedzic Dawid SR | 99 | MOSM Tychy | 29.70 | 614 | ||||
19. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 29.77 | 610 | ||||
20. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 29.78 | 609 | ||||
21. | Beberok Filip ZG | 00 | TP Zielona Góra | 29.87 | 604 | ||||
22. | Misiarz Adrian SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 29.90 | 602 | ||||
23. | Paczyński Oliwier | 97 | AZS UMCS Lublin | 29.94 | 599 | ||||
Galon Michał | 95 | AZS AWF Katowice | 29.94 | 599 | |||||
25. | Jung Krzyszrof SR | 99 | AZS AWF Katowice | 29.95 | 599 | ||||
26. | Bączkowski Bartosz | 97 | Polonia Warszawa | 30.03 | 594 | ||||
27. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 30.06 | 592 | ||||
Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 30.06 | 592 | |||||
29. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 30.11 | 589 | ||||
30. | Bachlaj Dorian SR | 99 | Ondraszek Bielsko Biała | 30.15 | 587 | ||||
31. | Szczeciński Robert | 00 | Polonia Warszawa | 30.23 | 582 | ||||
32. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 30.35 | 575 | ||||
33. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 30.41 | 572 | ||||
34. | Trela Karol SR | 98 | AZS AWF Katowice | 30.44 | 570 | ||||
Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 30.44 | 570 | |||||
36. | Wiatr Krzysztof | 00 | IKS Konstancin | 30.52 | 566 | ||||
37. | Pętlak Tadeusz | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.56 | 564 | ||||
38. | Kowol Tymoteusz | 01 | Gilus Gilowice | 30.59 | 562 | ||||
39. | Rokita Aleksander SK | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 30.74 | 554 | ||||
40. | Kaminiarz Cezary | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 30.84 | 548 | ||||
41. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 30.94 | 543 | ||||
42. | Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 31.00 | 540 | ||||
43. | Walaszek Jędrzej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 31.02 | 539 | ||||
44. | Suliga Jeremi | 00 | Polna Warszawa | 31.35 | 522 | ||||
45. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 31.38 | 520 | ||||
46. | Zięba Krzysztof | 01 | Orlik Przeworsk | 31.59 | 510 | ||||
47. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 31.67 | 506 | ||||
48. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.68 | 506 | ||||
49. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 31.78 | 501 | ||||
50. | Krištofík Martin | 98 | Považskobystrický plavecký odd | 31.80 | 500 | ||||
51. | Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 31.93 | 494 | ||||
52. | Moskała Michał | 98 | Delfin Cieszyn | 31.95 | 493 | ||||
53. | Uryga Bartłomiej | 01 | Aquatica Pawłowice | 32.20 | 482 | ||||
54. | Majewski Wojciech | 01 | Siódemka Rzeszów | 32.21 | 481 | ||||
55. | Danilewski Maciej SOL | 98 | Juvenia Białystok | 32.23 | 480 | ||||
56. | Żurawski Marcel | 01 | Orka Lubań | 32.27 | 479 | ||||
57. | Szczurek Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 32.28 | 478 | ||||
58. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 32.34 | 475 | ||||
59. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 32.36 | 475 | ||||
60. | Grzesiecki Mikołaj | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 32.43 | 472 | ||||
61. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 32.45 | 471 | ||||
62. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 32.52 | 468 | ||||
63. | Madžo Filip | 01 | KP Aquacity Poprad | 32.54 | 467 | ||||
64. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.58 | 465 | ||||
65. | Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 32.72 | 459 | ||||
66. | Fidurski Jakub | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 32.80 | 456 | ||||
67. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 32.95 | 450 | ||||
68. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 32.98 | 448 | ||||
69. | Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 32.99 | 448 | ||||
70. | Zalewski Oskar SO | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 33.12 | 443 | ||||
71. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 33.33 | 434 | ||||
72. | Żerański Przemysław | 99 | BUKS Warszawa | 33.40 | 432 | ||||
73. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 33.42 | 431 | ||||
74. | Kołodziejski Filip | 01 | BUKS Warszawa | 33.44 | 430 | ||||
75. | Rogulin Bogdan SO | 01 | Unia Oświęcim | 33.46 | 429 | ||||
76. | Krzyżaniak Krystian | 00 | Juvenia Białystok | 33.78 | 417 | ||||
77. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 33.89 | 413 | ||||
78. | Zarzycki Maciej | 02 | Nawa Skierniewice | 34.12 | 405 | ||||
79. | Hlavatý Adam | 00 | STU Trnava | 34.22 | 401 | ||||
80. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 34.33 | 397 | ||||
81. | Lis Paweł | 02 | BUKS Warszawa | 34.63 | 387 | ||||
82. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 34.75 | 383 | ||||
83. | Orzechowski Michał SO | 01 | Unia Oświęcim | 35.01 | 375 | ||||
84. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 35.28 | 366 | ||||
85. | Grochowski Michał | 02 | Juvenia Białystok | 36.07 | 343 | ||||
86. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 36.27 | 337 | ||||
87. | Maciaszek Rafał | 02 | Bobry Dębica | 36.90 | 320 | ||||
88. | Aleksandrowicz MIchał | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 37.57 | 303 | ||||
89. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 38.03 | 292 | ||||
90. | Osmólski Hubert | 02 | Juvenia Białystok | 38.28 | 286 | ||||
91. | Filipowicz Gustaw | 02 | Juvenia Białystok | 40.47 | 242 | ||||
92. | Wilgosz Jan | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 42.73 | 206 | ||||
DYSKW. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 35.20 | |||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:13) | |||||||||
DYSKW. | Olejnik Aleksander SSz | 98 | MKP Szczecin | 40.71 | |||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:25) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 22/10/2016 - 12:15 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 2:16.35 | 675 | 31.62 | 34.60 | 34.78 | 35.35 | ||||
2. | Kowalska Agata | 93 | AZS AWF Warszawa | 2:17.37 | 660 | 29.77 | 34.23 | 36.47 | 36.90 | ||||
3. | Wójtowicz Gabriela | 95 | Kormoran Olsztyn | 2:17.93 | 652 | 30.81 | 34.46 | 35.73 | 36.93 | ||||
4. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 2:17.97 | 651 | 31.37 | 34.97 | 35.32 | 36.31 | ||||
5. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 2:21.33 | 606 | 31.31 | 35.88 | 37.06 | 37.08 | ||||
6. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:22.17 | 595 | 31.63 | 36.13 | 37.24 | 37.17 | ||||
7. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:23.46 | 579 | 31.77 | 35.18 | 36.55 | 39.96 | ||||
8. | Szeluga Wiktoria SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:24.40 | 568 | 32.73 | 36.49 | 37.23 | 37.95 | ||||
9. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:26.10 | 548 | 32.40 | 37.72 | 37.96 | 38.02 | ||||
10. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:26.72 | 541 | 32.82 | 37.80 | 38.88 | 37.22 | ||||
11. | Redner Sandra SL | 99 | Skarpa Lublin | 2:27.25 | 535 | 32.20 | 37.19 | 38.40 | 39.46 | ||||
12. | Kolbowicz Barbara SSz | 99 | MKP Szczecin | 2:28.40 | 523 | 32.38 | 37.72 | 38.77 | 39.53 | ||||
13. | Potocká Tamara | 02 | KP Aquacity Poprad | 2:28.67 | 520 | 32.02 | 37.99 | 39.83 | 38.83 | ||||
14. | Bura Dominika | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:28.69 | 520 | 33.37 | 37.59 | 38.56 | 39.17 | ||||
15. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:29.84 | 508 | 32.31 | 37.33 | 38.81 | 41.39 | ||||
16. | Niemiec Aleksandra | 97 | AZS AWF Katowice | 2:30.66 | 500 | 32.78 | 38.10 | 39.33 | 40.45 | ||||
17. | Garula Wiktoria | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:31.02 | 496 | 33.05 | 38.16 | 39.68 | 40.13 | ||||
18. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:31.41 | 492 | 33.97 | 38.96 | 40.26 | 38.22 | ||||
19. | Bylińska Agnieszka SG | 02 | Żabianka Gdańsk | 2:31.43 | 492 | 33.86 | 37.87 | 39.58 | 40.12 | ||||
20. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 2:31.85 | 488 | 34.22 | 38.39 | 39.43 | 39.81 | ||||
21. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 2:36.20 | 449 | 34.55 | 39.07 | 41.25 | 41.33 | ||||
22. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:37.02 | 442 | 33.77 | 39.92 | 41.48 | 41.85 | ||||
23. | Wojciechowska Maria | 00 | GOS Raszyn | 2:38.42 | 430 | 34.54 | 40.00 | 41.46 | 42.42 | ||||
24. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:39.31 | 423 | 35.23 | 41.32 | 41.35 | 41.41 | ||||
25. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:40.07 | 417 | 33.74 | 41.46 | 42.86 | 42.01 | ||||
26. | Pyrlik Paulina | 99 | Unia Oświęcim | 2:40.26 | 415 | 34.79 | 40.34 | 42.87 | 42.26 | ||||
27. | Orłowska Zuzanna | 02 | Nawa Skierniewice | 2:43.15 | 394 | 35.56 | 40.64 | 42.63 | 44.32 | ||||
28. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:43.41 | 392 | 34.52 | 40.48 | 44.17 | 44.24 | ||||
29. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:45.01 | 380 | 37.78 | 42.54 | 42.20 | 42.49 | ||||
30. | Bidnik Karolina | 02 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:45.15 | 379 | 35.94 | 40.80 | 43.94 | 44.47 | ||||
31. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:53.27 | 328 | 36.15 | 44.07 | 46.96 | 46.09 | ||||
32. | Misiejuk Aldona SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:54.62 | 321 | 37.15 | 43.85 | 47.76 | 45.86 | ||||
33. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 2:54.70 | 320 | 35.75 | |||||||
DYSKW. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 2:28.81 | 32.47 | 37.12 | 38.56 | 40.66 | |||||
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:21) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 22/10/2016 - 12:15 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 1:57.88 | 781 | 26.70 | 29.60 | 30.57 | 31.01 | |||
2. | Kaczmarski Marcin | 94 | AZS AWF Warszawa | 1:59.13 | 756 | 27.27 | 30.51 | 30.69 | 30.66 | |||
3. | Ciężkowski Dominik | 96 | AZS AWF Warszawa | 1:59.86 | 742 | 27.20 | 30.96 | 30.56 | 31.14 | |||
4. | Wągrowski M. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:02.50 | 695 | 27.23 | 31.02 | 31.66 | 32.59 | |||
5. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 2:03.69 | 676 | 27.75 | 31.68 | 31.39 | 32.87 | |||
6. | Oller Krzysztof SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 2:03.91 | 672 | 28.75 | 31.81 | 31.64 | 31.71 | |||
7. | Żurawicz Mateusz | 97 | AZS AWF Warszawa | 2:04.79 | 658 | 27.49 | 31.51 | 32.31 | 33.48 | |||
8. | Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:05.28 | 650 | 28.13 | 31.59 | 32.22 | 33.34 | |||
9. | Fajfer Mateusz | 96 | Juvenia Wrocław | 2:05.58 | 646 | 27.71 | 32.27 | 32.95 | 32.65 | |||
10. | Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:05.96 | 640 | 27.42 | 31.17 | 32.20 | 35.17 | |||
11. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 2:07.25 | 620 | 28.65 | 32.38 | 32.72 | 33.50 | |||
12. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 2:07.49 | 617 | 28.69 | 32.35 | 32.72 | 33.73 | |||
13. | Borkowski Kacper | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:07.56 | 616 | 28.37 | 32.76 | 33.19 | 33.24 | |||
14. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 2:07.64 | 615 | 27.30 | 32.20 | 33.55 | 34.59 | |||
15. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 2:07.71 | 614 | 28.02 | 31.56 | 33.05 | 35.08 | |||
16. | Piwowarski Konrad SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:08.72 | 599 | 28.09 | 32.92 | 33.48 | 34.23 | |||
17. | Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 2:09.02 | 595 | 27.66 | 32.11 | 34.28 | 34.97 | |||
18. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.63 | 587 | 29.60 | 34.02 | 33.68 | 32.33 | |||
19. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 2:10.12 | 580 | 28.79 | 32.61 | 33.89 | 34.83 | |||
20. | Sadłowski Piotr SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 2:10.74 | 572 | 29.00 | 32.78 | 34.69 | 34.27 | |||
21. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:10.87 | 570 | 27.87 | 32.17 | 34.38 | 36.45 | |||
22. | Kryś Jarosław | 02 | MKP Szczecin | 2:11.37 | 564 | 29.24 | 33.14 | 34.94 | 34.05 | |||
23. | Kempa Mikołaj | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:11.65 | 560 | 29.35 | 33.60 | 33.84 | 34.86 | |||
24. | Gryz Dawid SSz | 99 | MKP Szczecin | 2:11.90 | 557 | 29.63 | 33.63 | 34.22 | 34.42 | |||
25. | Błaszczyk K. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:11.96 | 556 | 29.77 | 34.03 | 34.26 | 33.90 | |||
26. | Sodel Dominik | 97 | AZS AWF Katowice | 2:12.02 | 556 | 29.02 | 33.40 | 35.22 | 34.38 | |||
27. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:12.21 | 553 | 29.91 | 33.80 | 34.43 | 34.07 | |||
28. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 2:12.34 | 551 | 30.23 | 34.65 | 34.07 | 33.39 | |||
29. | Rajca Wiktor | 02 | UKS 190 Łódź | 2:12.80 | 546 | 30.17 | 33.53 | 34.60 | 34.50 | |||
30. | Zaremba Jakub | 01 | Śląsk Wrocław | 2:13.01 | 543 | 29.85 | 34.08 | 34.49 | 34.59 | |||
31. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:13.05 | 543 | 29.29 | 33.35 | 35.12 | 35.29 | |||
32. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 2:13.42 | 538 | 29.15 | 34.42 | 34.94 | 34.91 | |||
33. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 2:13.47 | 538 | 29.59 | 33.63 | 34.86 | 35.39 | |||
34. | Malec Mikołaj | 01 | Ikar Mielec | 2:13.53 | 537 | 30.01 | 34.17 | 34.84 | 34.51 | |||
35. | Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 2:13.61 | 536 | 29.07 | 34.76 | 35.77 | 34.01 | |||
36. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:13.77 | 534 | 29.37 | 33.74 | 34.85 | 35.81 | |||
37. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:14.10 | 530 | 30.21 | 34.70 | 35.37 | 33.82 | |||
38. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:14.50 | 525 | 29.66 | 34.09 | 35.59 | 35.16 | |||
39. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:15.03 | 519 | 29.98 | 34.04 | 34.75 | 36.26 | |||
40. | Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:18.13 | 485 | 29.87 | 34.91 | 36.48 | 36.87 | |||
41. | Zdziebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 2:18.38 | 482 | 30.01 | 35.50 | 36.20 | 36.67 | |||
42. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:18.41 | 482 | 29.79 | 35.55 | 37.26 | 35.81 | |||
43. | Krzywania Oskar | 02 | UKS SP 149 Łódź | 2:19.79 | 468 | 31.88 | 35.80 | 36.39 | 35.72 | |||
44. | Gęgotek Radosław | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:21.31 | 453 | 30.33 | 35.02 | 37.78 | 38.18 | |||
45. | Sadło Marcel | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:22.12 | 445 | 29.89 | 35.22 | 36.99 | 40.02 | |||
46. | Domański Gracjan | 00 | Shark Rudna | 2:22.51 | 442 | 31.72 | 35.80 | 37.99 | 37.00 | |||
47. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:22.97 | 437 | 32.89 | 37.48 | 36.82 | 35.78 | |||
48. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:23.06 | 436 | 33.60 | 37.51 | 36.06 | 35.89 | |||
49. | Pawłowski Bogdan | 00 | Bobry Dębica | 2:24.87 | 420 | 30.02 | 35.88 | 37.60 | 41.37 | |||
50. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 2:26.43 | 407 | 31.29 | 35.88 | 39.49 | 39.77 | |||
51. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 2:27.99 | 394 | 32.84 | 37.78 | 39.36 | 38.01 | |||
52. | Perzankowski maciej | 01 | Nawa Skierniewice | 2:29.31 | 384 | 32.37 | 38.17 | 40.21 | 38.56 | |||
53. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 2:29.88 | 379 | 31.09 | 38.97 | 39.00 | 40.82 | |||
54. | Wołoszyn Roman | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:30.71 | 373 | 32.28 | 37.91 | 40.07 | 40.45 | |||
55. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:34.83 | 344 | 33.52 | 39.41 | 39.81 | 42.09 | |||
56. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:38.32 | 322 | 33.14 | 40.07 | 41.97 | 43.14 | |||
57. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:40.34 | 310 | 34.75 | 40.30 | 42.41 | 42.88 | |||
58. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:40.49 | 309 | 34.67 | 42.08 | 42.77 | 40.97 | |||
59. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 2:45.46 | 282 | 33.96 | 42.14 | 43.80 | 45.56 | |||
60. | Jurík Anton | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 2:54.26 | 241 | 30.96 | 39.30 | 47.70 | 56.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 22/10/2016 - 12:26 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 59.13 | 806 | 28.59 | 30.54 | |||
2. | Górniak Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 1:02.24 | 691 | 29.63 | 32.61 | |||
3. | Tomanová Barbora | 01 | STU Trnava | 1:02.69 | 676 | 30.14 | 32.55 | |||
4. | Koluch Julia ZG | 00 | Kapry Armexim Pruszków | 1:03.24 | 658 | 31.19 | 32.05 | |||
5. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 1:03.62 | 647 | 30.87 | 32.75 | |||
6. | Górecka Weronika | 00 | Juvenia Wrocław | 1:03.67 | 645 | 31.03 | 32.64 | |||
7. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 1:03.93 | 637 | 31.51 | 32.42 | |||
8. | Kościk Patrycja SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 1:04.38 | 624 | 31.09 | 33.29 | |||
9. | Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | 1:04.48 | 621 | 31.43 | 33.05 | |||
10. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.71 | 615 | 32.05 | 32.66 | |||
11. | Duda Zuzanna SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:04.80 | 612 | 31.37 | 33.43 | |||
12. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:04.86 | 610 | 31.28 | 33.58 | |||
13. | Juc Aleksandra | 01 | Manta Warszawa Włochy | 1:05.57 | 591 | 31.32 | 34.25 | |||
14. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 1:06.19 | 574 | 31.63 | 34.56 | |||
15. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 1:06.28 | 572 | 32.59 | 33.69 | |||
16. | Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 1:06.86 | 557 | 33.16 | 33.70 | |||
17. | Romanowska Patrycja - Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:07.34 | 545 | 32.59 | 34.75 | |||
18. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:07.38 | 544 | 32.48 | 34.90 | |||
19. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:08.13 | 526 | 32.88 | 35.25 | |||
20. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 1:08.14 | 526 | 33.02 | 35.12 | |||
21. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 1:08.47 | 519 | 32.83 | 35.64 | |||
22. | Golubska Alina | 02 | BUKS Warszawa | 1:08.48 | 518 | 32.85 | 35.63 | |||
23. | Reks Aleksandra | 00 | MKP Szczecin | 1:08.52 | 518 | 32.34 | 36.18 | |||
24. | Soliwoda Julia | 01 | Nawa Skierniewice | 1:08.56 | 517 | 32.71 | 35.85 | |||
25. | Kowalska Julia SWR | 00 | Korner Zielona Góra | 1:08.60 | 516 | 32.65 | 35.95 | |||
26. | Jeżowska Kamila | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:08.78 | 512 | 33.05 | 35.73 | |||
27. | Ożóg Paulina Sms Aleksandrów Ł | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:08.85 | 510 | 33.77 | 35.08 | |||
28. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 1:09.03 | 506 | 33.28 | 35.75 | |||
29. | Skórka Julia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:09.68 | 492 | 33.86 | 35.82 | |||
30. | Piotrowicz Maja ZG | 02 | Barakuda Starachowice | 1:09.88 | 488 | 34.01 | 35.87 | |||
31. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:10.51 | 475 | 34.00 | 36.51 | |||
32. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:10.94 | 466 | 34.58 | 36.36 | |||
33. | Samuła Wiktoria SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:10.98 | 466 | 34.65 | 36.33 | |||
34. | Ostrowska Kamila | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:11.03 | 465 | 34.14 | 36.89 | |||
35. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:11.37 | 458 | 34.15 | 37.22 | |||
36. | Muszyńska Majka | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:11.50 | 455 | 34.46 | 37.04 | |||
Szlachcic Wiktoria | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:11.50 | 455 | 34.18 | 37.32 | ||||
38. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:11.56 | 454 | 34.34 | 37.22 | |||
39. | Burakowska Wiktoria | 01 | Bobry Dębica | 1:12.54 | 436 | 35.43 | 37.11 | |||
40. | Goller Klaudia | 02 | Ostrobramska Warszawa | 1:12.61 | 435 | 35.07 | 37.54 | |||
41. | Woźniak Karolina SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:13.19 | 425 | 35.50 | 37.69 | |||
42. | Bagińska Katarzyna | 02 | Juvenia Białystok | 1:13.28 | 423 | 35.58 | 37.70 | |||
43. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:13.57 | 418 | 35.97 | 37.60 | |||
44. | Stępak Weronika | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:13.84 | 413 | 36.01 | 37.83 | |||
45. | Baranowska Wiktoria | 01 | Orka Ostrów Maz. | 1:14.00 | 411 | 34.75 | 39.25 | |||
46. | Pakuła Alicja | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:14.58 | 401 | 36.50 | 38.08 | |||
47. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:15.08 | 393 | 36.29 | 38.79 | |||
48. | Goździejewicz Julia ZG | 00 | TP Zielona Góra | 1:15.60 | 385 | 36.51 | 39.09 | |||
49. | Przygoda Zuzanna | 02 | Juvenia Białystok | 1:15.86 | 381 | 37.22 | 38.64 | |||
50. | Kurucová Adriána | 99 | KP Aquacity Poprad | 1:19.05 | 337 | 38.27 | 40.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 22/10/2016 - 12:30 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 52.05 | 830 | 25.36 | 26.69 | ||||
2. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 52.62 | 803 | 25.36 | 27.26 | ||||
3. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 53.32 | 772 | 25.96 | 27.36 | ||||
4. | Bugdol Rafał | 95 | AZS AWF Katowice | 55.05 | 701 | 26.36 | 28.69 | ||||
5. | Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 55.15 | 697 | 27.04 | 28.11 | ||||
6. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 55.24 | 694 | 26.58 | 28.66 | ||||
7. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 55.52 | 684 | 27.09 | 28.43 | ||||
8. | Kasztelan Mateusz SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 56.00 | 666 | 27.17 | 28.83 | ||||
9. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 56.47 | 650 | 27.56 | 28.91 | ||||
10. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 56.60 | 645 | 27.48 | 29.12 | ||||
11. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 56.92 | 634 | 27.89 | 29.03 | ||||
12. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 56.97 | 633 | 27.69 | 29.28 | ||||
13. | Morawski Krzysztof | 94 | TP Zielona Góra | 56.99 | 632 | 28.18 | 28.81 | ||||
14. | Więckowski Jakub SSz | 98 | MKP Szczecin | 57.15 | 627 | 27.73 | 29.42 | ||||
15. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 57.23 | 624 | 27.62 | 29.61 | ||||
16. | Mościcki Jakub SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 57.41 | 618 | 28.20 | 29.21 | ||||
17. | Niedziałek Dominik SL | 98 | Skarpa Lublin | 57.49 | 616 | 27.99 | 29.50 | ||||
18. | Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 57.57 | 613 | 27.93 | 29.64 | ||||
19. | Miciul Michał ZG | 00 | TP Zielona Góra | 57.89 | 603 | 28.29 | 29.60 | ||||
20. | Kaźmierczak Wojciech | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 58.33 | 589 | 28.59 | 29.74 | ||||
21. | Wlazłowski Damian | 99 | Polonia Warszawa | 58.52 | 584 | 28.02 | 30.50 | ||||
22. | Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 58.54 | 583 | 28.55 | 29.99 | ||||
23. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 58.56 | 582 | 28.73 | 29.83 | ||||
24. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Kormoran Olsztyn | 58.78 | 576 | 28.92 | 29.86 | ||||
25. | Bryła Kamil SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 58.81 | 575 | 29.30 | 29.51 | ||||
26. | Furman Łukasz | 93 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 58.93 | 572 | 28.58 | 30.35 | ||||
27. | Danilewski Maciej SOL | 98 | Juvenia Białystok | 59.01 | 569 | 28.41 | 30.60 | ||||
28. | Kędzia Wiktor SSz | 00 | MKP Szczecin | 59.12 | 566 | 29.11 | 30.01 | ||||
29. | Radziszewski Krzysztof | 02 | BUKS Warszawa | 59.35 | 560 | 28.89 | 30.46 | ||||
30. | Piłkowski Patryk SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 59.37 | 559 | 28.58 | 30.79 | ||||
31. | Gotszling Dawid ZG | 01 | Barakuda Starachowice | 59.57 | 553 | 29.33 | 30.24 | ||||
32. | Koput Kamil SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 59.58 | 553 | 29.04 | 30.54 | ||||
33. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 59.60 | 552 | 28.96 | 30.64 | ||||
34. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 59.67 | 551 | 28.49 | 31.18 | ||||
35. | Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 59.96 | 543 | 29.29 | 30.67 | ||||
36. | Przybyła Kacper | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 1:00.19 | 536 | 28.78 | 31.41 | ||||
37. | Wojtowicz Jakub | 98 | AZS AWF Katowice | 1:00.23 | 535 | 29.01 | 31.22 | ||||
38. | Czech Szymon | 97 | AZS AWF Katowice | 1:00.25 | 535 | 28.84 | 31.41 | ||||
39. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:00.44 | 530 | 29.33 | 31.11 | ||||
40. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:00.59 | 526 | 29.01 | 31.58 | ||||
41. | Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 1:00.82 | 520 | 29.18 | 31.64 | ||||
42. | Kuczak Adam SWR | 00 | TP Zielona Góra | 1:00.83 | 520 | 29.68 | 31.15 | ||||
43. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 1:00.87 | 519 | 29.47 | 31.40 | ||||
44. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:01.09 | 513 | 30.14 | 30.95 | ||||
45. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 1:01.36 | 506 | 30.08 | 31.28 | ||||
46. | Rój Jakub | 01 | MKP Szczecin | 1:01.73 | 497 | 30.21 | 31.52 | ||||
47. | Grabek Filip SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:01.94 | 492 | 30.68 | 31.26 | ||||
48. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.99 | 491 | 30.14 | 31.85 | ||||
49. | Taradyś Jakub ZG | 00 | TP Zielona Góra | 1:02.06 | 489 | 30.50 | 31.56 | ||||
50. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:02.39 | 482 | 30.43 | 31.96 | ||||
51. | Galicki Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 1:02.55 | 478 | 29.66 | 32.89 | ||||
52. | Szota Grzegorz | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:02.86 | 471 | 30.30 | 32.56 | ||||
53. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:03.05 | 467 | 30.60 | 32.45 | ||||
54. | Zając Mateusz | 02 | Aligator Gorzyce | 1:03.25 | 462 | 30.44 | 32.81 | ||||
55. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 1:03.30 | 461 | 31.97 | 31.33 | ||||
56. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:03.79 | 451 | 31.39 | 32.40 | ||||
57. | Kwapisz Arkadiusz | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:04.31 | 440 | 31.43 | 32.88 | ||||
58. | Waśko Adam | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:04.77 | 430 | 30.97 | 33.80 | ||||
59. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:04.82 | 429 | 31.21 | 33.61 | ||||
60. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:05.45 | 417 | 31.42 | 34.03 | ||||
61. | Jasionowski Mikołaj | 01 | Orka Ostrów Maz. | 1:05.51 | 416 | 31.91 | 33.60 | ||||
62. | Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:05.64 | 413 | 31.86 | 33.78 | ||||
63. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:06.15 | 404 | 32.21 | 33.94 | ||||
64. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:06.35 | 400 | 31.65 | 34.70 | ||||
65. | Krzysztofowicz Maciej | 98 | MKP Szczecin | 1:06.41 | 399 | 31.34 | 35.07 | ||||
66. | Wołoszyn Roman | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:06.43 | 399 | 32.06 | 34.37 | ||||
67. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 1:07.13 | 386 | 32.38 | 34.75 | ||||
68. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:07.56 | 379 | 33.25 | 34.31 | ||||
69. | Duchnowski Szymon | 02 | Juvenia Białystok | 1:08.82 | 359 | 33.45 | 35.37 | ||||
70. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:09.15 | 354 | 33.29 | 35.86 | ||||
71. | Pawłowski Eryk | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:09.28 | 352 | 33.94 | 35.34 | ||||
72. | Mrzygłód Michał | 02 | Gilus Gilowice | 1:10.56 | 333 | 33.85 | 36.71 | ||||
73. | Osmólski Hubert | 02 | Juvenia Białystok | 1:12.63 | 305 | 34.56 | 38.07 | ||||
74. | Krištofík Marek | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 1:12.66 | 305 | 34.98 | 37.68 | ||||
75. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.93 | 289 | 35.68 | 38.25 | ||||
76. | Stepaniuk Sebastian | 02 | Juvenia Białystok | 1:15.93 | 267 | 36.04 | 39.89 | ||||
77. | Wilgosz Jan | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:19.97 | 228 | 39.07 | 40.90 | ||||
78. | Popłonyk Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 1:20.61 | 223 | 38.78 | 41.83 | ||||
79. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 1:23.95 | 197 | 41.16 | 42.79 | ||||
DYSKW. | Hencner Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 1:09.14 | 32.60 | 36.54 | |||||
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m (Czas: 12:35) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 22/10/2016 - 12:41 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 2:13.02 | 768 | 29.02 | 32.94 | 39.08 | 31.98 | |||
2. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 2:17.12 | 701 | 29.33 | 35.14 | 40.82 | 31.83 | |||
3. | Bartovičová Barbara | 98 | STU Trnava | 2:18.20 | 685 | 30.66 | 35.53 | 39.57 | 32.44 | |||
4. | Adamczyk Julia SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:19.00 | 673 | 30.42 | 35.26 | 40.73 | 32.59 | |||
5. | Glozmeková Dominika | 93 | STU Trnava | 2:20.08 | 658 | 29.81 | 36.18 | 40.00 | 34.09 | |||
6. | Halicka Lidia SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 2:20.15 | 657 | 30.73 | 36.24 | 39.66 | 33.52 | |||
7. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 2:20.21 | 656 | 30.51 | 34.82 | 42.24 | 32.64 | |||
8. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:21.37 | 640 | 30.02 | 35.09 | 41.73 | 34.53 | |||
9. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS UŁ PŁ Łódź | 2:21.87 | 633 | 31.03 | 36.12 | 41.40 | 33.32 | |||
10. | Mendyk Adrianna | 98 | Wodnik Radom | 2:22.02 | 631 | 30.78 | 35.72 | 42.36 | 33.16 | |||
Andrzejewska Kamila SL | 99 | Lider Chełm | 2:22.02 | 631 | 31.61 | 36.65 | 41.79 | 31.97 | ||||
12. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 2:23.56 | 611 | 30.34 | 35.48 | 42.76 | 34.98 | |||
13. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:23.79 | 608 | 30.55 | 38.01 | 42.81 | 32.42 | |||
14. | Iwanowska Aleksandra SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 2:24.09 | 604 | 31.91 | 38.10 | 40.20 | 33.88 | |||
15. | Drabikova Sona | 99 | Aquasport Levice | 2:24.16 | 604 | 32.03 | 37.58 | 40.79 | 33.76 | |||
16. | Záborská Miroslava | 01 | STU Trnava | 2:24.47 | 600 | 31.66 | 37.49 | 40.33 | 34.99 | |||
17. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:24.69 | 597 | 31.84 | 38.17 | 41.90 | 32.78 | |||
18. | Rogowska Katarzyna SSz | 00 | MKP Szczecin | 2:25.23 | 590 | 31.33 | 39.14 | 42.28 | 32.48 | |||
19. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 2:25.51 | 587 | 32.31 | 36.84 | 43.32 | 33.04 | |||
20. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:25.53 | 587 | 32.33 | 36.64 | 41.37 | 35.19 | |||
21. | Litwin Andrea | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:25.73 | 584 | 31.88 | 36.61 | 43.48 | 33.76 | |||
22. | Żmuda Weronika SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:25.76 | 584 | 31.13 | 38.09 | 42.08 | 34.46 | |||
23. | Wett Oliwia | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:26.68 | 573 | 32.23 | 37.00 | 43.45 | 34.00 | |||
24. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:26.95 | 570 | 31.33 | 38.56 | 43.61 | 33.45 | |||
25. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 2:27.31 | 566 | 31.85 | 36.71 | 43.26 | 35.49 | |||
26. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | BUKS Warszawa | 2:27.49 | 564 | 32.29 | 36.97 | 43.28 | 34.95 | |||
27. | Szopa Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 2:28.37 | 554 | 34.28 | 38.94 | 41.44 | 33.71 | |||
28. | Wojciechowska Maria | 00 | GOS Raszyn | 2:28.44 | 553 | 31.76 | 37.85 | 43.93 | 34.90 | |||
29. | Bura Dominika | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:29.58 | 540 | 32.96 | 38.82 | 43.69 | 34.11 | |||
30. | Brzozowska Marta SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 2:29.59 | 540 | 33.27 | 38.43 | 44.17 | 33.72 | |||
31. | Przybysz Olga | 01 | Astromal Akwawit Leszno | 2:29.65 | 539 | 32.81 | 41.25 | 40.59 | 35.00 | |||
32. | Mielczarek Sandra | 02 | BUKS Warszawa | 2:29.75 | 538 | 30.47 | 38.57 | 45.16 | 35.55 | |||
33. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 2:29.95 | 536 | 32.14 | 37.86 | 44.69 | 35.26 | |||
34. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:30.21 | 533 | 31.91 | 38.41 | 43.39 | 36.50 | |||
35. | Jeżowska Kamila | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:30.56 | 530 | 32.82 | 37.23 | 44.51 | 36.00 | |||
36. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:30.59 | 529 | 32.55 | 37.75 | 44.69 | 35.60 | |||
37. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:30.92 | 526 | 32.02 | 38.49 | 46.20 | 34.21 | |||
38. | Prochownik Olimpia SL | 99 | Unia Oświęcim | 2:31.15 | 524 | 32.15 | 41.62 | 41.90 | 35.48 | |||
39. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:31.68 | 518 | 34.01 | 40.93 | 41.18 | 35.56 | |||
40. | Kolbowicz Barbara SSz | 99 | MKP Szczecin | 2:31.91 | 516 | 32.05 | 39.91 | 43.22 | 36.73 | |||
41. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 2:31.92 | 516 | 33.24 | 38.22 | 44.77 | 35.69 | |||
42. | Krypa Marta | 02 | Manta Warszawa Włochy | 2:32.02 | 515 | 33.15 | 39.46 | 44.62 | 34.79 | |||
43. | Ostrowska Kamila | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:32.19 | 513 | 33.47 | 39.10 | 44.45 | 35.17 | |||
44. | Wojtanek Wiktoria | 01 | GOS Raszyn | 2:32.60 | 509 | 33.26 | 40.86 | 42.77 | 35.71 | |||
45. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:32.68 | 508 | 32.73 | 37.79 | 46.06 | 36.10 | |||
46. | Zoglowek Joanna | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:33.58 | 499 | 34.37 | 40.13 | 43.57 | 35.51 | |||
47. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:33.76 | 497 | 32.25 | 40.98 | 44.93 | 35.60 | |||
48. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:34.17 | 493 | 31.82 | 38.40 | 47.08 | 36.87 | |||
49. | Garula Wiktoria | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:34.22 | 493 | 31.80 | 39.28 | 46.96 | 36.18 | |||
50. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:34.28 | 492 | 34.58 | 40.18 | 43.89 | 35.63 | |||
51. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 2:34.55 | 490 | 33.35 | 41.32 | 44.97 | 34.91 | |||
52. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 2:34.74 | 488 | 32.17 | 38.09 | 46.96 | 37.52 | |||
53. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:35.39 | 482 | 33.49 | 40.79 | 44.77 | 36.34 | |||
54. | Krejčíová Zuzana | 01 | KP Aquacity Poprad | 2:35.47 | 481 | 32.64 | 38.06 | 47.26 | 37.51 | |||
55. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:36.71 | 470 | 35.23 | 40.83 | 43.99 | 36.66 | |||
56. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 2:36.96 | 467 | 34.04 | 42.43 | 44.68 | 35.81 | |||
57. | Radecka Anna | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:37.49 | 463 | 31.92 | 40.88 | 48.44 | 36.25 | |||
58. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 2:38.23 | 456 | 33.32 | 41.53 | 45.82 | 37.56 | |||
59. | Zatorska Agata | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:39.61 | 445 | 34.91 | 41.98 | 44.99 | 37.73 | |||
60. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:42.58 | 421 | 35.57 | 41.76 | 47.65 | 37.60 | |||
61. | Popławska Apolonia | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 2:43.82 | 411 | 37.77 | 42.84 | 45.19 | 38.02 | |||
62. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:51.16 | 360 | 40.42 | 46.43 | 45.44 | 38.87 | |||
63. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:52.09 | 355 | 38.48 | 45.84 | 46.77 | 41.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 22/10/2016 - 12:55 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 1:59.37 | 774 | 25.41 | 32.22 | 34.54 | 27.20 | ||||
2. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 2:01.26 | 738 | 26.07 | 31.14 | 35.05 | 29.00 | ||||
3. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 2:02.16 | 722 | 26.85 | 30.85 | 34.77 | 29.69 | ||||
4. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 2:02.30 | 720 | 26.61 | 32.22 | 36.15 | 27.32 | ||||
5. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:02.60 | 715 | 27.02 | 30.90 | 35.10 | 29.58 | ||||
6. | Szwedzki Dawid | 94 | Śląsk Wrocław | 2:03.45 | 700 | 27.13 | 31.24 | 35.35 | 29.73 | ||||
7. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 2:03.78 | 694 | 27.20 | 29.50 | 38.42 | 28.66 | ||||
8. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 2:05.88 | 660 | 27.13 | 32.65 | 36.36 | 29.74 | ||||
9. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 2:06.55 | 650 | 27.02 | 31.27 | 38.32 | 29.94 | ||||
10. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 2:07.12 | 641 | 27.86 | 32.09 | 37.90 | 29.27 | ||||
11. | Jarosz Dawid SWwa | 99 | Wodnik Końskie | 2:07.17 | 640 | 27.91 | 32.82 | 36.88 | 29.56 | ||||
12. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:07.21 | 640 | 28.06 | 32.82 | 36.37 | 29.96 | ||||
13. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Śląsk Wrocław | 2:08.16 | 625 | 26.98 | 32.41 | 37.98 | 30.79 | ||||
14. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.39 | 622 | 27.87 | 33.30 | 37.28 | 29.94 | ||||
15. | Stolarski Marcin | 96 | Warta Poznań | 2:08.45 | 621 | 27.94 | 34.34 | 35.09 | 31.08 | ||||
16. | Morawski Krzysztof | 94 | TP Zielona Góra | 2:08.98 | 614 | 28.45 | 31.92 | 38.19 | 30.42 | ||||
17. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 2:09.00 | 613 | 27.69 | 34.58 | 36.19 | 30.54 | ||||
18. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 2:09.10 | 612 | 27.46 | 33.56 | 37.07 | 31.01 | ||||
19. | Urbański Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 2:09.11 | 612 | 27.55 | 34.71 | 35.96 | 30.89 | ||||
20. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 2:09.26 | 610 | 27.79 | 35.81 | 35.20 | 30.46 | ||||
21. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:09.42 | 607 | 28.33 | 32.26 | 38.26 | 30.57 | ||||
22. | Bączkowski Bartosz | 97 | Polonia Warszawa | 2:09.60 | 605 | 27.96 | 33.49 | 37.31 | 30.84 | ||||
23. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 2:09.67 | 604 | 28.33 | 33.89 | 37.17 | 30.28 | ||||
24. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:09.85 | 601 | 27.35 | 31.37 | 40.18 | 30.95 | ||||
25. | Dziedzic Dawid SR | 99 | MOSM Tychy | 2:10.00 | 599 | 27.92 | 33.68 | 36.99 | 31.41 | ||||
26. | Kłos Grzegorz | 95 | AZS AWF Katowice | 2:10.25 | 596 | 27.52 | 33.68 | 37.08 | 31.97 | ||||
27. | Kaźmierczak Wojciech | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:10.41 | 594 | 27.70 | 31.63 | 38.94 | 32.14 | ||||
28. | Gawron Oskar SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:10.51 | 592 | 28.47 | 34.06 | 37.00 | 30.98 | ||||
29. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:10.57 | 591 | 28.55 | 33.44 | 37.41 | 31.17 | ||||
30. | Gotszling Dawid ZG | 01 | Barakuda Starachowice | 2:10.66 | 590 | 28.19 | 33.12 | 39.58 | 29.77 | ||||
31. | Łapot Radosław SR | 99 | MOS Katowice | 2:10.99 | 586 | 28.60 | 32.95 | 38.33 | 31.11 | ||||
32. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 2:11.68 | 577 | 28.66 | 34.13 | 38.49 | 30.40 | ||||
33. | Niedziałek Dominik SL | 98 | Skarpa Lublin | 2:11.81 | 575 | 28.32 | 34.58 | 38.59 | 30.32 | ||||
34. | Walaszek Jędrzej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:12.00 | 572 | 28.42 | 36.25 | 36.08 | 31.25 | ||||
35. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:12.81 | 562 | 28.45 | 33.00 | 38.57 | 32.79 | ||||
36. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:13.00 | 560 | 28.06 | 35.38 | 40.79 | 28.77 | ||||
37. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:13.22 | 557 | 29.04 | 36.09 | 36.77 | 31.32 | ||||
38. | Walczysko Jakub | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:13.73 | 550 | 28.78 | 33.82 | 38.52 | 32.61 | ||||
39. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:14.00 | 547 | 27.19 | 33.29 | 41.93 | 31.59 | ||||
Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 2:14.00 | 547 | 28.36 | 34.25 | 39.28 | 32.11 | |||||
41. | Malec Mikołaj | 01 | Ikar Mielec | 2:14.02 | 547 | 29.46 | 33.22 | 40.10 | 31.24 | ||||
42. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 2:14.06 | 546 | 27.87 | 34.85 | 38.92 | 32.42 | ||||
43. | Perkowski Wiktor SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:14.75 | 538 | 27.84 | 35.69 | 39.76 | 31.46 | ||||
44. | Dąbrowski Patryk SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 2:14.91 | 536 | 28.52 | 33.42 | 40.85 | 32.12 | ||||
45. | Głyk Wojciech | 92 | AZS AWF Katowice | 2:14.96 | 536 | 28.94 | 35.41 | 39.32 | 31.29 | ||||
46. | Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:15.16 | 533 | 28.61 | 34.12 | 41.41 | 31.02 | ||||
47. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:15.17 | 533 | 29.88 | 35.98 | 37.48 | 31.83 | ||||
48. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:16.26 | 520 | 29.13 | 36.80 | 37.53 | 32.80 | ||||
49. | Kaminiarz Cezary | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 2:16.34 | 519 | 31.88 | 39.15 | 35.13 | 30.18 | ||||
50. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:16.74 | 515 | 29.66 | 37.28 | 38.04 | 31.76 | ||||
51. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 2:16.96 | 512 | 29.60 | 34.14 | 41.94 | 31.28 | ||||
52. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 2:17.59 | 505 | 30.67 | 35.60 | 39.17 | 32.15 | ||||
53. | Zaremba Jakub | 01 | Śląsk Wrocław | 2:17.77 | 503 | 30.12 | 36.55 | 39.32 | 31.78 | ||||
54. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 2:18.23 | 498 | 29.01 | 35.40 | 43.19 | 30.63 | ||||
55. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 2:18.45 | 496 | 30.56 | 36.59 | 38.60 | 32.70 | ||||
56. | Zdziebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 2:18.48 | 496 | 29.65 | 35.85 | 40.58 | 32.40 | ||||
57. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:18.69 | 493 | 29.69 | 33.94 | 42.43 | 32.63 | ||||
58. | Krzyżaniak Krystian | 00 | Juvenia Białystok | 2:19.08 | 489 | 29.74 | 37.10 | 40.37 | 31.87 | ||||
59. | Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:19.24 | 488 | 30.98 | 38.43 | 38.35 | 31.48 | ||||
60. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 2:19.31 | 487 | 30.10 | 36.68 | 38.06 | 34.47 | ||||
61. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:19.49 | 485 | 29.44 | 34.78 | 41.62 | 33.65 | ||||
62. | Rajca Wiktor | 02 | UKS 190 Łódź | 2:19.61 | 484 | 30.21 | 34.91 | 40.61 | 33.88 | ||||
63. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:20.19 | 478 | 29.04 | 34.54 | 43.57 | 33.04 | ||||
64. | Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 2:21.11 | 468 | 28.74 | 36.63 | 42.91 | 32.83 | ||||
65. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Mlodzieży Katowice | 2:21.13 | 468 | 30.34 | 37.68 | 41.20 | 31.91 | ||||
66. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:21.23 | 467 | 32.05 | 35.22 | 41.59 | 32.37 | ||||
67. | Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:21.33 | 466 | 29.12 | 36.75 | 42.87 | 32.59 | ||||
68. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:21.62 | 463 | 32.93 | 37.95 | 38.91 | 31.83 | ||||
69. | Sadło Marcel | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:21.80 | 462 | 29.46 | 37.21 | 41.00 | 34.13 | ||||
70. | Muc Filip | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:22.04 | 459 | 31.06 | 37.51 | 41.10 | 32.37 | ||||
71. | Pawłowski Bogdan | 00 | Bobry Dębica | 2:22.58 | 454 | 30.73 | 35.41 | 43.80 | 32.64 | ||||
72. | Kołodziejski Filip | 01 | BUKS Warszawa | 2:23.19 | 448 | 31.07 | 39.84 | 40.33 | 31.95 | ||||
73. | Zalewski Oskar SO | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 2:23.98 | 441 | 30.95 | 38.17 | 40.90 | 33.96 | ||||
74. | Jung Krzyszrof SR | 99 | AZS AWF Katowice | 2:24.22 | 439 | 30.37 | 38.70 | 40.24 | 34.91 | ||||
75. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:24.26 | 438 | 29.49 | 36.53 | 42.83 | 35.41 | ||||
Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:24.26 | 438 | 32.17 | 37.46 | 39.49 | 35.14 | |||||
77. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:24.50 | 436 | 31.20 | 37.69 | 42.58 | 33.03 | ||||
78. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:24.51 | 436 | 32.70 | 37.99 | 40.36 | 33.46 | ||||
79. | Grabek Filip SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:24.59 | 435 | 29.60 | 37.15 | 45.31 | 32.53 | ||||
80. | Rogulin Bogdan SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:24.83 | 433 | 31.43 | 38.28 | 41.29 | 33.83 | ||||
81. | Żerański Przemysław | 99 | BUKS Warszawa | 2:25.15 | 430 | 31.00 | 40.34 | 40.79 | 33.02 | ||||
82. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 2:25.45 | 428 | 31.54 | 37.37 | 43.56 | 32.98 | ||||
83. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:28.59 | 401 | 31.32 | 37.02 | 46.48 | 33.77 | ||||
84. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 2:28.71 | 400 | 32.14 | 39.60 | 43.19 | 33.78 | ||||
85. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 2:29.14 | 397 | 32.52 | 39.84 | 41.17 | 35.61 | ||||
86. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 2:30.57 | 385 | 32.14 | 40.81 | 43.91 | 33.71 | ||||
87. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:31.35 | 380 | 31.79 | 38.82 | 47.14 | 33.60 | ||||
88. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:33.22 | 366 | 33.15 | 41.44 | 43.17 | 35.46 | ||||
89. | Zarzycki Maciej | 02 | Nawa Skierniewice | 2:35.11 | 353 | 34.43 | 41.32 | 41.49 | 37.87 | ||||
90. | Aleksandrowicz MIchał | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:53.67 | 251 | 36.80 | 44.86 | 47.87 | 44.14 | ||||
DYSKW. | Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 2:15.67 | 29.99 | 34.84 | 40.45 | 30.39 | |||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 13:05) | |||||||||||||
DYSKW. | Bachlaj Dorian SR | 99 | Ondraszek Bielsko Biała | 2:18.87 | 30.93 | 36.86 | 38.19 | 32.89 | |||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 10:50) | |||||||||||||
DYSKW. | Pętlak Tadeusz | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:20.05 | 28.63 | 38.06 | 38.87 | 34.49 | |||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 13:12) | |||||||||||||
DYSKW. | Latusek Szymon SO | 00 | Gilus Gilowice | 2:25.53 | 30.11 | 38.13 | 42.03 | 35.26 | |||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 13:05) | |||||||||||||
DYSKW. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:26.29 | 29.80 | 37.57 | 43.20 | 35.72 | |||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 12:58) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 22/10/2016 - 13:17 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 4:12.56 | 800 |
50m: 100m: | 29.96 1:01.70 | 29.96 31.74 | 150m: 200m: | 1:34.06 2:06.36 | 32.36 32.30 | 250m: 300m: | 2:38.32 3:10.43 | 31.96 32.11 | 350m: 400m: | 3:42.32 4:12.56 | 31.89 30.24 |
2. | Burska Justyna | 95 | AZS UWM Olsztyn | 4:12.92 | 797 |
50m: 100m: | 30.84 1:02.90 | 30.84 32.06 | 150m: 200m: | 1:35.01 2:07.30 | 32.11 32.29 | 250m: 300m: | 2:39.20 3:10.87 | 31.90 31.67 | 350m: 400m: | 3:42.39 4:12.92 | 31.52 30.53 |
3. | Karpisz Milena | 97 | Piątka Konstantynów Ł. | 4:14.52 | 782 |
50m: 100m: | 29.94 1:01.97 | 29.94 32.03 | 150m: 200m: | 1:34.18 2:06.53 | 32.21 32.35 | 250m: 300m: | 2:38.64 3:10.94 | 32.11 32.30 | 350m: 400m: | 3:42.90 4:14.52 | 31.96 31.62 |
4. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 4:18.30 | 748 |
50m: 100m: | 30.10 1:02.54 | 30.10 32.44 | 150m: 200m: | 1:34.79 2:07.62 | 32.25 32.83 | 250m: 300m: | 2:40.36 3:13.05 | 32.74 32.69 | 350m: 400m: | 3:45.97 4:18.30 | 32.92 32.33 |
5. | Wójtowicz Gabriela | 95 | Kormoran Olsztyn | 4:20.11 | 732 |
50m: 100m: | 30.32 1:03.07 | 30.32 32.75 | 150m: 200m: | 1:35.75 2:09.17 | 32.68 33.42 | 250m: 300m: | 2:42.25 3:15.44 | 33.08 33.19 | 350m: 400m: | 3:48.34 4:20.11 | 32.90 31.77 |
6. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 4:21.48 | 721 |
50m: 100m: | 31.48 1:03.66 | 31.48 32.18 | 150m: 200m: | 1:35.92 2:08.11 | 32.26 32.19 | 250m: 300m: | 2:40.83 3:14.29 | 32.72 33.46 | 350m: 400m: | 3:48.14 4:21.48 | 33.85 33.34 |
7. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:22.81 | 710 |
50m: 100m: | 30.22 1:03.01 | 30.22 32.79 | 150m: 200m: | 1:36.14 2:09.69 | 33.13 33.55 | 250m: 300m: | 2:43.40 3:17.20 | 33.71 33.80 | 350m: 400m: | 3:50.86 4:22.81 | 33.66 31.95 |
8. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 4:23.12 | 708 |
50m: 100m: | 31.13 1:03.95 | 31.13 32.82 | 150m: 200m: | 1:37.25 2:10.71 | 33.30 33.46 | 250m: 300m: | 2:44.21 3:17.80 | 33.50 33.59 | 350m: 400m: | 3:50.91 4:23.12 | 33.11 32.21 |
9. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 4:24.61 | 696 |
50m: 100m: | 30.56 1:04.03 | 30.56 33.47 | 150m: 200m: | 1:37.91 2:12.04 | 33.88 34.13 | 250m: 300m: | 2:45.45 3:18.88 | 33.41 33.43 | 350m: 400m: | 3:52.32 4:24.61 | 33.44 32.29 |
10. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:27.10 | 676 |
50m: 100m: | 30.13 1:03.20 | 30.13 33.07 | 150m: 200m: | 1:37.19 2:11.07 | 33.99 33.88 | 250m: 300m: | 2:44.30 3:18.50 | 33.23 34.20 | 350m: 400m: | 3:52.81 4:27.10 | 34.31 34.29 |
11. | Baryła Julia SSz | 00 | MKP Szczecin | 4:27.23 | 675 |
50m: 100m: | 30.75 1:03.46 | 30.75 32.71 | 150m: 200m: | 1:36.97 2:10.67 | 33.51 33.70 | 250m: 300m: | 2:44.70 3:19.77 | 34.03 35.07 | 350m: 400m: | 3:54.31 4:27.23 | 34.54 32.92 |
12. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 4:28.97 | 662 |
50m: 100m: | 30.67 1:04.45 | 30.67 33.78 | 150m: 200m: | 1:38.29 2:12.33 | 33.84 34.04 | 250m: 300m: | 2:46.30 3:21.05 | 33.97 34.75 | 350m: 400m: | 3:55.32 4:28.97 | 34.27 33.65 |
13. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 4:29.68 | 657 |
50m: 100m: | 30.77 1:04.64 | 30.77 33.87 | 150m: 200m: | 1:39.30 2:14.04 | 34.66 34.74 | 250m: 300m: | 2:47.61 3:21.68 | 33.57 34.07 | 350m: 400m: | 3:56.49 4:29.68 | 34.81 33.19 |
14. | Reks Aleksandra | 00 | MKP Szczecin | 4:30.69 | 650 |
50m: 100m: | 31.63 1:05.48 | 31.63 33.85 | 150m: 200m: | 1:39.41 2:13.60 | 33.93 34.19 | 250m: 300m: | 2:47.92 3:22.44 | 34.32 34.52 | 350m: 400m: | 3:56.78 4:30.69 | 34.34 33.91 |
15. | Potocká Tamara | 02 | KP Aquacity Poprad | 4:31.30 | 645 |
50m: 100m: | 31.05 1:05.48 | 31.05 34.43 | 150m: 200m: | 1:40.49 2:15.63 | 35.01 35.14 | 250m: 300m: | 2:50.53 3:25.24 | 34.90 34.71 | 350m: 400m: | 3:58.86 4:31.30 | 33.62 32.44 |
16. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 4:31.36 | 645 |
50m: 100m: | 31.56 1:05.92 | 31.56 34.36 | 150m: 200m: | 1:40.58 2:15.68 | 34.66 35.10 | 250m: 300m: | 2:50.77 3:25.75 | 35.09 34.98 | 350m: 400m: | 3:59.90 4:31.36 | 34.15 31.46 |
17. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 4:32.04 | 640 |
50m: 100m: | 30.74 1:04.37 | 30.74 33.63 | 150m: 200m: | 1:38.41 2:12.92 | 34.04 34.51 | 250m: 300m: | 2:47.83 3:23.14 | 34.91 35.31 | 350m: 400m: | 3:58.24 4:32.04 | 35.10 33.80 |
18. | Potocká Tatiana | 01 | STU Trnava | 4:32.69 | 636 |
50m: 100m: | 30.49 1:03.94 | 30.49 33.45 | 150m: 200m: | 1:37.98 2:12.54 | 34.04 34.56 | 250m: 300m: | 2:47.41 3:22.74 | 34.87 35.33 | 350m: 400m: | 3:58.04 4:32.69 | 35.30 34.65 |
19. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 4:32.73 | 635 |
50m: 100m: | 30.85 1:04.40 | 30.85 33.55 | 150m: 200m: | 1:39.10 2:14.07 | 34.70 34.97 | 250m: 300m: | 2:48.91 3:23.83 | 34.84 34.92 | 350m: 400m: | 3:59.06 4:32.73 | 35.23 33.67 |
20. | Osiniak Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 4:33.49 | 630 |
50m: 100m: | 30.89 1:05.23 | 30.89 34.34 | 150m: 200m: | 1:39.94 2:14.80 | 34.71 34.86 | 250m: 300m: | 2:49.33 3:24.64 | 34.53 35.31 | 350m: 400m: | 3:59.66 4:33.49 | 35.02 33.83 |
21. | Wojciechowska Joanna SL | 98 | Orlik Lublin | 4:33.57 | 629 |
50m: 100m: | 31.50 1:05.00 | 31.50 33.50 | 150m: 200m: | 1:38.79 2:13.41 | 33.79 34.62 | 250m: 300m: | 2:48.06 3:23.10 | 34.65 35.04 | 350m: 400m: | 3:58.77 4:33.57 | 35.67 34.80 |
22. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 4:33.76 | 628 |
50m: 100m: | 30.80 1:04.70 | 30.80 33.90 | 150m: 200m: | 1:39.59 2:14.87 | 34.89 35.28 | 250m: 300m: | 2:49.85 3:25.54 | 34.98 35.69 | 350m: 400m: | 4:00.70 4:33.76 | 35.16 33.06 |
23. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 4:33.81 | 628 |
50m: 100m: | 29.89 1:03.94 | 29.89 34.05 | 150m: 200m: | 1:38.10 2:12.64 | 34.16 34.54 | 250m: 300m: | 2:47.59 3:23.09 | 34.95 35.50 | 350m: 400m: | 3:58.75 4:33.81 | 35.66 35.06 |
24. | Jabłonowska Nikola | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:34.01 | 626 |
50m: 100m: | 30.90 1:04.66 | 30.90 33.76 | 150m: 200m: | 1:39.34 2:14.30 | 34.68 34.96 | 250m: 300m: | 2:49.61 3:25.16 | 35.31 35.55 | 350m: 400m: | 4:00.81 4:34.01 | 35.65 33.20 |
25. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:36.94 | 607 |
50m: 100m: | 31.73 1:06.43 | 31.73 34.70 | 150m: 200m: | 1:41.18 2:16.31 | 34.75 35.13 | 250m: 300m: | 2:51.27 3:26.87 | 34.96 35.60 | 350m: 400m: | 4:02.49 4:36.94 | 35.62 34.45 |
26. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:36.98 | 607 |
50m: 100m: | 31.53 1:06.64 | 31.53 35.11 | 150m: 200m: | 1:42.70 2:18.41 | 36.06 35.71 | 250m: 300m: | 2:53.95 3:29.18 | 35.54 35.23 | 350m: 400m: | 4:03.72 4:36.98 | 34.54 33.26 |
27. | Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 4:37.00 | 606 |
50m: 100m: | 32.52 1:07.22 | 32.52 34.70 | 150m: 200m: | 1:42.04 2:17.20 | 34.82 35.16 | 250m: 300m: | 2:52.26 3:27.61 | 35.06 35.35 | 350m: 400m: | 4:02.59 4:37.00 | 34.98 34.41 |
28. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 4:37.53 | 603 |
50m: 100m: | 31.81 1:06.06 | 31.81 34.25 | 150m: 200m: | 1:41.10 2:16.33 | 35.04 35.23 | 250m: 300m: | 2:51.85 3:27.27 | 35.52 35.42 | 350m: 400m: | 4:02.83 4:37.53 | 35.56 34.70 |
29. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 4:38.04 | 600 |
50m: 100m: | 32.11 1:06.84 | 32.11 34.73 | 150m: 200m: | 1:42.20 2:17.87 | 35.36 35.67 | 250m: 300m: | 2:53.44 3:28.96 | 35.57 35.52 | 350m: 400m: | 4:03.87 4:38.04 | 34.91 34.17 |
30. | Gołębiewska Dominika | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 4:38.53 | 596 |
50m: 100m: | 31.67 1:06.77 | 31.67 35.10 | 150m: 200m: | 1:42.94 2:19.17 | 36.17 36.23 | 250m: 300m: | 2:54.70 3:30.70 | 35.53 36.00 | 350m: 400m: | 4:05.75 4:38.53 | 35.05 32.78 |
31. | Wiśniewska Barbara | 00 | AZS AWF Warszawa | 4:39.52 | 590 |
50m: 100m: | 31.60 1:06.40 | 31.60 34.80 | 150m: 200m: | 1:41.46 2:17.05 | 35.06 35.59 | 250m: 300m: | 2:52.91 3:28.90 | 35.86 35.99 | 350m: 400m: | 4:04.79 4:39.52 | 35.89 34.73 |
32. | Wett Oliwia | 01 | Kormoran Olsztyn | 4:39.75 | 589 |
50m: 100m: | 32.20 1:07.55 | 32.20 35.35 | 150m: 200m: | 1:43.44 2:18.97 | 35.89 35.53 | 250m: 300m: | 2:54.58 3:29.81 | 35.61 35.23 | 350m: 400m: | 4:05.02 4:39.75 | 35.21 34.73 |
33. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:40.00 | 587 |
50m: 100m: | 32.09 1:07.35 | 32.09 35.26 | 150m: 200m: | 1:42.97 2:18.41 | 35.62 35.44 | 250m: 300m: | 2:53.74 3:29.74 | 35.33 36.00 | 350m: 400m: | 4:05.36 4:40.00 | 35.62 34.64 |
34. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 4:40.78 | 582 |
50m: 100m: | 31.06 1:05.15 | 31.06 34.09 | 150m: 200m: | 1:40.12 2:15.68 | 34.97 35.56 | 250m: 300m: | 2:51.45 3:27.76 | 35.77 36.31 | 350m: 400m: | 4:04.80 4:40.78 | 37.04 35.98 |
35. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 4:40.97 | 581 |
50m: 100m: | 32.32 1:07.07 | 32.32 34.75 | 150m: 200m: | 1:42.42 2:18.26 | 35.35 35.84 | 250m: 300m: | 2:54.06 3:30.02 | 35.80 35.96 | 350m: 400m: | 4:06.08 4:40.97 | 36.06 34.89 |
36. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:41.08 | 580 |
50m: 100m: | 31.90 1:06.57 | 31.90 34.67 | 150m: 200m: | 1:41.86 2:17.79 | 35.29 35.93 | 250m: 300m: | 2:53.86 3:30.11 | 36.07 36.25 | 350m: 400m: | 4:06.51 4:41.08 | 36.40 34.57 |
37. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 4:41.26 | 579 |
50m: 100m: | 32.25 1:07.37 | 32.25 35.12 | 150m: 200m: | 1:43.45 2:19.53 | 36.08 36.08 | 250m: 300m: | 2:55.92 3:31.66 | 36.39 35.74 | 350m: 400m: | 4:07.28 4:41.26 | 35.62 33.98 |
38. | Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 4:41.44 | 578 |
50m: 100m: | 31.19 1:06.23 | 31.19 35.04 | 150m: 200m: | 1:41.83 2:18.12 | 35.60 36.29 | 250m: 300m: | 2:54.06 3:30.20 | 35.94 36.14 | 350m: 400m: | 4:06.61 4:41.44 | 36.41 34.83 |
39. | Zadumińska Weronika | 99 | AZS AWF Warszawa | 4:41.49 | 578 |
50m: 100m: | 32.18 1:06.73 | 32.18 34.55 | 150m: 200m: | 1:42.19 2:17.82 | 35.46 35.63 | 250m: 300m: | 2:53.80 3:29.90 | 35.98 36.10 | 350m: 400m: | 4:06.11 4:41.49 | 36.21 35.38 |
40. | Malinowska Zuzanna SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 4:41.64 | 577 |
50m: 100m: | 32.55 1:08.37 | 32.55 35.82 | 150m: 200m: | 1:44.79 2:21.27 | 36.42 36.48 | 250m: 300m: | 2:58.22 3:32.61 | 36.95 34.39 | 350m: 400m: | 4:07.74 4:41.64 | 35.13 33.90 |
41. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 4:41.80 | 576 |
50m: 100m: | 32.24 1:07.62 | 32.24 35.38 | 150m: 200m: | 1:43.49 2:19.43 | 35.87 35.94 | 250m: 300m: | 2:55.42 3:30.97 | 35.99 35.55 | 350m: 400m: | 4:06.92 4:41.80 | 35.95 34.88 |
42. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | BUKS Warszawa | 4:42.02 | 575 |
50m: 100m: | 33.01 1:07.62 | 33.01 34.61 | 150m: 200m: | 1:43.06 2:18.68 | 35.44 35.62 | 250m: 300m: | 2:54.42 3:30.69 | 35.74 36.27 | 350m: 400m: | 4:06.51 4:42.02 | 35.82 35.51 |
43. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:42.20 | 573 |
50m: 100m: | 32.46 1:07.45 | 32.46 34.99 | 150m: 200m: | 1:43.55 2:19.65 | 36.10 36.10 | 250m: 300m: | 2:55.89 3:32.52 | 36.24 36.63 | 350m: 400m: | 4:07.61 4:42.20 | 35.09 34.59 |
44. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 4:42.27 | 573 |
50m: 100m: | 30.09 1:04.62 | 30.09 34.53 | 150m: 200m: | 1:40.54 2:16.63 | 35.92 36.09 | 250m: 300m: | 2:53.10 3:29.59 | 36.47 36.49 | 350m: 400m: | 4:06.41 4:42.27 | 36.82 35.86 |
45. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 4:42.63 | 571 |
50m: 100m: | 30.83 1:05.36 | 30.83 34.53 | 150m: 200m: | 1:40.88 2:16.99 | 35.52 36.11 | 250m: 300m: | 2:53.04 3:29.83 | 36.05 36.79 | 350m: 400m: | 4:07.13 4:42.63 | 37.30 35.50 |
46. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 4:43.80 | 564 |
50m: 100m: | 32.41 1:08.40 | 32.41 35.99 | 150m: 200m: | 1:45.17 2:21.85 | 36.77 36.68 | 250m: 300m: | 2:58.48 3:35.01 | 36.63 36.53 | 350m: 400m: | 4:10.49 4:43.80 | 35.48 33.31 |
47. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 4:43.90 | 563 |
50m: 100m: | 33.14 1:08.02 | 33.14 34.88 | 150m: 200m: | 1:44.05 2:20.07 | 36.03 36.02 | 250m: 300m: | 2:56.02 3:32.97 | 35.95 36.95 | 350m: 400m: | 4:09.20 4:43.90 | 36.23 34.70 |
48. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 4:45.50 | 554 |
50m: 100m: | 31.56 1:06.36 | 31.56 34.80 | 150m: 200m: | 1:41.55 2:17.76 | 35.19 36.21 | 250m: 300m: | 2:53.73 3:30.49 | 35.97 36.76 | 350m: 400m: | 4:07.85 4:45.50 | 37.36 37.65 |
49. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:45.69 | 553 |
50m: 100m: | 32.29 1:07.68 | 32.29 35.39 | 150m: 200m: | 1:43.90 2:20.55 | 36.22 36.65 | 250m: 300m: | 2:57.07 3:33.38 | 36.52 36.31 | 350m: 400m: | 4:09.96 4:45.69 | 36.58 35.73 |
50. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:46.18 | 550 |
50m: 100m: | 32.71 1:09.39 | 32.71 36.68 | 150m: 200m: | 1:46.71 2:23.76 | 37.32 37.05 | 250m: 300m: | 3:00.30 3:36.99 | 36.54 36.69 | 350m: 400m: | 4:12.78 4:46.18 | 35.79 33.40 |
51. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 4:47.36 | 543 |
50m: 100m: | 32.69 1:09.16 | 32.69 36.47 | 150m: 200m: | 1:46.04 2:22.27 | 36.88 36.23 | 250m: 300m: | 2:58.88 3:35.80 | 36.61 36.92 | 350m: 400m: | 4:12.32 4:47.36 | 36.52 35.04 |
52. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:47.60 | 542 |
50m: 100m: | 31.77 1:06.74 | 31.77 34.97 | 150m: 200m: | 1:43.09 2:20.27 | 36.35 37.18 | 250m: 300m: | 2:57.71 3:35.19 | 37.44 37.48 | 350m: 400m: | 4:12.30 4:47.60 | 37.11 35.30 |
53. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 4:49.20 | 533 |
50m: 100m: | 33.50 1:08.99 | 33.50 35.49 | 150m: 200m: | 1:44.87 2:21.28 | 35.88 36.41 | 250m: 300m: | 2:58.39 3:35.90 | 37.11 37.51 | 350m: 400m: | 4:12.74 4:49.20 | 36.84 36.46 |
54. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 4:50.00 | 528 |
50m: 100m: | 31.98 1:07.85 | 31.98 35.87 | 150m: 200m: | 1:43.86 2:20.58 | 36.01 36.72 | 250m: 300m: | 2:57.91 3:36.05 | 37.33 38.14 | 350m: 400m: | 4:14.54 4:50.00 | 38.49 35.46 |
55. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 4:51.77 | 519 |
50m: 100m: | 32.81 1:09.14 | 32.81 36.33 | 150m: 200m: | 1:46.15 2:23.78 | 37.01 37.63 | 250m: 300m: | 3:00.89 3:38.51 | 37.11 37.62 | 350m: 400m: | 4:15.99 4:51.77 | 37.48 35.78 |
56. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 4:52.68 | 514 |
50m: 100m: | 32.84 1:08.73 | 32.84 35.89 | 150m: 200m: | 1:45.88 2:23.14 | 37.15 37.26 | 250m: 300m: | 3:00.42 3:37.90 | 37.28 37.48 | 350m: 400m: | 4:15.45 4:52.68 | 37.55 37.23 |
57. | Gazda Zuzanna | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:53.81 | 508 |
50m: 100m: | 33.01 1:08.76 | 33.01 35.75 | 150m: 200m: | 1:45.76 2:23.36 | 37.00 37.60 | 250m: 300m: | 3:00.84 3:38.81 | 37.48 37.97 | 350m: 400m: | 4:16.95 4:53.81 | 38.14 36.86 |
58. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:57.22 | 491 |
50m: 100m: | 33.07 1:10.76 | 33.07 37.69 | 150m: 200m: | 1:48.29 2:26.60 | 37.53 38.31 | 250m: 300m: | 3:05.11 3:43.15 | 38.51 38.04 | 350m: 400m: | 4:21.32 4:57.22 | 38.17 35.90 |
59. | Kurucová Adriána | 99 | KP Aquacity Poprad | 4:57.99 | 487 |
50m: 100m: | 32.71 1:09.44 | 32.71 36.73 | 150m: 200m: | 1:46.82 2:24.85 | 37.38 38.03 | 250m: 300m: | 3:02.94 3:42.02 | 38.09 39.08 | 350m: 400m: | 4:20.90 4:57.99 | 38.88 37.09 |
60. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:58.81 | 483 |
50m: 100m: | 33.92 1:11.71 | 33.92 37.79 | 150m: 200m: | 1:49.56 2:27.76 | 37.85 38.20 | 250m: 300m: | 3:05.88 3:44.00 | 38.12 38.12 | 350m: 400m: | 4:21.92 4:58.81 | 37.92 36.89 |
61. | Skudlik Marta | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 4:58.85 | 483 |
50m: 100m: | 33.28 1:09.78 | 33.28 36.50 | 150m: 200m: | 1:47.54 2:26.10 | 37.76 38.56 | 250m: 300m: | 3:05.31 3:43.71 | 39.21 38.40 | 350m: 400m: | 4:21.94 4:58.85 | 38.23 36.91 |
62. | Bidnik Karolina | 02 | GIM 92 Ursynów W-wa | 5:00.67 | 474 |
50m: 100m: | 33.78 1:10.01 | 33.78 36.23 | 150m: 200m: | 1:47.31 2:25.57 | 37.30 38.26 | 250m: 300m: | 3:04.03 3:43.03 | 38.46 39.00 | 350m: 400m: | 4:22.44 5:00.67 | 39.41 38.23 |
63. | Orłowska Zuzanna | 02 | Nawa Skierniewice | 5:00.92 | 473 |
50m: 100m: | 32.69 1:09.23 | 32.69 36.54 | 150m: 200m: | 1:46.98 2:25.24 | 37.75 38.26 | 250m: 300m: | 3:04.39 3:43.48 | 39.15 39.09 | 350m: 400m: | 4:22.25 5:00.92 | 38.77 38.67 |
64. | Adamczyk Julia | 01 | Aligator Gorzyce | 5:01.36 | 471 |
50m: 100m: | 34.29 1:11.97 | 34.29 37.68 | 150m: 200m: | 1:50.73 2:28.81 | 38.76 38.08 | 250m: 300m: | 3:06.88 3:44.94 | 38.07 38.06 | 350m: 400m: | 4:23.06 5:01.36 | 38.12 38.30 |
65. | Przygoda Julia | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 5:04.64 | 456 |
50m: 100m: | 33.62 1:10.30 | 33.62 36.68 | 150m: 200m: | 1:48.12 2:26.94 | 37.82 38.82 | 250m: 300m: | 3:05.83 3:45.45 | 38.89 39.62 | 350m: 400m: | 4:25.18 5:04.64 | 39.73 39.46 |
66. | Woźniak Karolina SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:04.70 | 455 |
50m: 100m: | 32.91 1:09.01 | 32.91 36.10 | 150m: 200m: | 1:46.55 2:25.21 | 37.54 38.66 | 250m: 300m: | 3:04.59 3:44.69 | 39.38 40.10 | 350m: 400m: | 4:25.12 5:04.70 | 40.43 39.58 |
67. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Galicja Kraków | 5:05.21 | 453 |
50m: 100m: | 33.21 1:12.00 | 33.21 38.79 | 150m: 200m: | 1:51.56 2:30.66 | 39.56 39.10 | 250m: 300m: | 3:09.84 3:49.54 | 39.18 39.70 | 350m: 400m: | 4:27.38 5:05.21 | 37.84 37.83 |
68. | Mazurkiewicz Zuzanna | 01 | Polonia Warszawa | 5:12.33 | 423 |
50m: 100m: | 35.05 1:14.79 | 35.05 39.74 | 150m: 200m: | 1:54.77 2:34.63 | 39.98 39.86 | 250m: 300m: | 3:15.03 3:54.87 | 40.40 39.84 | 350m: 400m: | 4:34.54 5:12.33 | 39.67 37.79 |
69. | Mruk Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 5:13.03 | 420 |
50m: 100m: | 33.30 1:10.49 | 33.30 37.19 | 150m: 200m: | 1:48.91 2:28.99 | 38.42 40.08 | 250m: 300m: | 3:09.12 3:51.07 | 40.13 41.95 | 350m: 400m: | 4:33.20 5:13.03 | 42.13 39.83 |
70. | Szopa Oliwia | 02 | Juvenia Białystok | 5:18.61 | 398 |
50m: 100m: | 34.02 1:12.73 | 34.02 38.71 | 150m: 200m: | 1:52.95 2:34.08 | 40.22 41.13 | 250m: 300m: | 3:15.32 3:57.19 | 41.24 41.87 | 350m: 400m: | 4:38.32 5:18.61 | 41.13 40.29 |
71. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:21.09 | 389 |
50m: 100m: | 34.65 1:13.70 | 34.65 39.05 | 150m: 200m: | 1:54.19 2:35.53 | 40.49 41.34 | 250m: 300m: | 3:16.42 3:58.18 | 40.89 41.76 | 350m: 400m: | 4:40.37 5:21.09 | 42.19 40.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 22/10/2016 - 13:58 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojdak Wojciech | 96 | Unia Oświęcim | 3:46.09 | 827 |
50m: 100m: | 26.31 54.63 | 26.31 28.32 | 150m: 200m: | 1:23.06 1:51.42 | 28.43 28.36 | 250m: 300m: | 2:19.60 2:48.33 | 28.18 28.73 | 350m: 400m: | 3:17.31 3:46.09 | 28.98 28.78 |
2. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 3:46.83 | 819 |
50m: 100m: | 26.14 55.54 | 26.14 29.40 | 150m: 200m: | 1:24.14 1:53.17 | 28.60 29.03 | 250m: 300m: | 2:22.16 2:50.74 | 28.99 28.58 | 350m: 400m: | 3:18.99 3:46.83 | 28.25 27.84 |
3. | Zaborowski Filip | 94 | MKP Szczecin | 3:49.45 | 791 |
50m: 100m: | 26.67 55.17 | 26.67 28.50 | 150m: 200m: | 1:23.74 1:52.57 | 28.57 28.83 | 250m: 300m: | 2:21.53 2:50.98 | 28.96 29.45 | 350m: 400m: | 3:20.34 3:49.45 | 29.36 29.11 |
4. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Kormoran Olsztyn | 3:54.73 | 739 |
50m: 100m: | 27.93 57.31 | 27.93 29.38 | 150m: 200m: | 1:26.96 1:56.87 | 29.65 29.91 | 250m: 300m: | 2:26.63 2:56.69 | 29.76 30.06 | 350m: 400m: | 3:26.42 3:54.73 | 29.73 28.31 |
5. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 3:55.51 | 732 |
50m: 100m: | 26.88 55.71 | 26.88 28.83 | 150m: 200m: | 1:25.30 1:55.15 | 29.59 29.85 | 250m: 300m: | 2:25.35 2:55.87 | 30.20 30.52 | 350m: 400m: | 3:26.30 3:55.51 | 30.43 29.21 |
6. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 3:55.84 | 728 |
50m: 100m: | 27.00 56.05 | 27.00 29.05 | 150m: 200m: | 1:25.68 1:55.97 | 29.63 30.29 | 250m: 300m: | 2:25.50 2:56.60 | 29.53 31.10 | 350m: 400m: | 3:27.26 3:55.84 | 30.66 28.58 |
7. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 3:56.94 | 718 |
50m: 100m: | 27.60 57.38 | 27.60 29.78 | 150m: 200m: | 1:27.53 1:57.79 | 30.15 30.26 | 250m: 300m: | 2:27.66 2:57.92 | 29.87 30.26 | 350m: 400m: | 3:27.99 3:56.94 | 30.07 28.95 |
Kasztelan Mateusz SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 3:56.94 | 718 |
50m: 100m: | 27.28 57.02 | 27.28 29.74 | 150m: 200m: | 1:27.00 1:57.57 | 29.98 30.57 | 250m: 300m: | 2:27.54 2:58.09 | 29.97 30.55 | 350m: 400m: | 3:28.18 3:56.94 | 30.09 28.76 |
9. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 3:57.49 | 713 |
50m: 100m: | 27.06 56.21 | 27.06 29.15 | 150m: 200m: | 1:25.95 1:56.63 | 29.74 30.68 | 250m: 300m: | 2:26.86 2:57.56 | 30.23 30.70 | 350m: 400m: | 3:27.92 3:57.49 | 30.36 29.57 |
10. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 3:58.93 | 701 |
50m: 100m: | 27.82 58.04 | 27.82 30.22 | 150m: 200m: | 1:28.51 1:58.89 | 30.47 30.38 | 250m: 300m: | 2:29.15 2:59.88 | 30.26 30.73 | 350m: 400m: | 3:29.85 3:58.93 | 29.97 29.08 |
11. | Kiełczewski Amadeusz SSz | 00 | MKP Szczecin | 3:59.10 | 699 |
50m: 100m: | 26.22 56.04 | 26.22 29.82 | 150m: 200m: | 1:25.79 1:56.53 | 29.75 30.74 | 250m: 300m: | 2:27.65 2:58.53 | 31.12 30.88 | 350m: 400m: | 3:28.95 3:59.10 | 30.42 30.15 |
12. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:01.13 | 682 |
50m: 100m: | 27.97 57.99 | 27.97 30.02 | 150m: 200m: | 1:28.24 1:58.86 | 30.25 30.62 | 250m: 300m: | 2:29.47 3:00.16 | 30.61 30.69 | 350m: 400m: | 3:30.96 4:01.13 | 30.80 30.17 |
13. | Smeja Sławomir | 94 | AZS AWF Katowice | 4:01.31 | 680 |
50m: 100m: | 27.38 57.42 | 27.38 30.04 | 150m: 200m: | 1:28.26 1:59.26 | 30.84 31.00 | 250m: 300m: | 2:30.30 3:01.45 | 31.04 31.15 | 350m: 400m: | 3:32.09 4:01.31 | 30.64 29.22 |
14. | Piotrowski Kacper | 01 | Śląsk Wrocław | 4:01.37 | 679 |
50m: 100m: | 26.80 56.70 | 26.80 29.90 | 150m: 200m: | 1:27.07 1:58.20 | 30.37 31.13 | 250m: 300m: | 2:29.06 3:00.35 | 30.86 31.29 | 350m: 400m: | 3:31.37 4:01.37 | 31.02 30.00 |
15. | Jarosz Dawid SWwa | 99 | Wodnik Końskie | 4:02.54 | 670 |
50m: 100m: | 28.10 58.63 | 28.10 30.53 | 150m: 200m: | 1:29.39 2:00.84 | 30.76 31.45 | 250m: 300m: | 2:31.52 3:02.25 | 30.68 30.73 | 350m: 400m: | 3:32.76 4:02.54 | 30.51 29.78 |
16. | Kalkowski Dawid SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 4:02.74 | 668 |
50m: 100m: | 28.06 58.25 | 28.06 30.19 | 150m: 200m: | 1:28.81 1:59.86 | 30.56 31.05 | 250m: 300m: | 2:30.93 3:02.31 | 31.07 31.38 | 350m: 400m: | 3:33.98 4:02.74 | 31.67 28.76 |
17. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 4:02.85 | 667 |
50m: 100m: | 27.25 57.38 | 27.25 30.13 | 150m: 200m: | 1:28.06 1:59.21 | 30.68 31.15 | 250m: 300m: | 2:30.31 3:01.24 | 31.10 30.93 | 350m: 400m: | 3:31.83 4:02.85 | 30.59 31.02 |
18. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 4:03.26 | 664 |
50m: 100m: | 27.38 57.36 | 27.38 29.98 | 150m: 200m: | 1:27.61 1:58.31 | 30.25 30.70 | 250m: 300m: | 2:28.82 2:59.96 | 30.51 31.14 | 350m: 400m: | 3:31.28 4:03.26 | 31.32 31.98 |
19. | Głyk Wojciech | 92 | AZS AWF Katowice | 4:03.28 | 664 |
50m: 100m: | 27.48 57.35 | 27.48 29.87 | 150m: 200m: | 1:27.47 1:58.02 | 30.12 30.55 | 250m: 300m: | 2:28.58 2:59.86 | 30.56 31.28 | 350m: 400m: | 3:31.64 4:03.28 | 31.78 31.64 |
20. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 4:03.43 | 662 |
50m: 100m: | 27.85 57.82 | 27.85 29.97 | 150m: 200m: | 1:28.25 1:58.93 | 30.43 30.68 | 250m: 300m: | 2:29.58 3:01.17 | 30.65 31.59 | 350m: 400m: | 3:32.80 4:03.43 | 31.63 30.63 |
21. | Mościcki Jakub SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 4:03.65 | 661 |
50m: 100m: | 27.57 57.45 | 27.57 29.88 | 150m: 200m: | 1:27.59 1:58.47 | 30.14 30.88 | 250m: 300m: | 2:29.80 3:01.16 | 31.33 31.36 | 350m: 400m: | 3:32.64 4:03.65 | 31.48 31.01 |
22. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 4:04.01 | 658 |
50m: 100m: | 27.55 58.24 | 27.55 30.69 | 150m: 200m: | 1:29.57 2:00.82 | 31.33 31.25 | 250m: 300m: | 2:31.73 3:03.32 | 30.91 31.59 | 350m: 400m: | 3:34.48 4:04.01 | 31.16 29.53 |
23. | Małyska Bartosz SL | 99 | Skarpa Lublin | 4:04.44 | 654 |
50m: 100m: | 27.97 58.80 | 27.97 30.83 | 150m: 200m: | 1:29.59 2:00.18 | 30.79 30.59 | 250m: 300m: | 2:30.75 3:02.06 | 30.57 31.31 | 350m: 400m: | 3:33.34 4:04.44 | 31.28 31.10 |
24. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 4:04.65 | 652 |
50m: 100m: | 27.52 58.16 | 27.52 30.64 | 150m: 200m: | 1:29.27 2:00.36 | 31.11 31.09 | 250m: 300m: | 2:31.75 3:03.06 | 31.39 31.31 | 350m: 400m: | 3:34.51 4:04.65 | 31.45 30.14 |
25. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 4:04.87 | 651 |
50m: 100m: | 27.97 58.43 | 27.97 30.46 | 150m: 200m: | 1:29.62 2:00.88 | 31.19 31.26 | 250m: 300m: | 2:32.21 3:03.72 | 31.33 31.51 | 350m: 400m: | 3:35.22 4:04.87 | 31.50 29.65 |
26. | Brzostowski Axel | 96 | AZS AWF Katowice | 4:05.29 | 647 |
50m: 100m: | 27.91 58.62 | 27.91 30.71 | 150m: 200m: | 1:29.59 2:01.01 | 30.97 31.42 | 250m: 300m: | 2:32.02 3:03.32 | 31.01 31.30 | 350m: 400m: | 3:34.80 4:05.29 | 31.48 30.49 |
27. | Popis Emil SSz | 98 | MKP Szczecin | 4:05.56 | 645 |
50m: 100m: | 28.40 59.20 | 28.40 30.80 | 150m: 200m: | 1:30.36 2:01.84 | 31.16 31.48 | 250m: 300m: | 2:33.17 3:04.77 | 31.33 31.60 | 350m: 400m: | 3:35.84 4:05.56 | 31.07 29.72 |
28. | Rybak Konrad SOL | 98 | Pirania Targówek Warszawa | 4:05.72 | 644 |
50m: 100m: | 28.28 59.46 | 28.28 31.18 | 150m: 200m: | 1:30.57 2:02.05 | 31.11 31.48 | 250m: 300m: | 2:33.64 3:04.85 | 31.59 31.21 | 350m: 400m: | 3:35.75 4:05.72 | 30.90 29.97 |
29. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 4:05.77 | 644 |
50m: 100m: | 28.20 59.01 | 28.20 30.81 | 150m: 200m: | 1:30.12 2:01.61 | 31.11 31.49 | 250m: 300m: | 2:33.19 3:04.81 | 31.58 31.62 | 350m: 400m: | 3:36.55 4:05.77 | 31.74 29.22 |
30. | Komosa Maciej SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 4:05.81 | 643 |
50m: 100m: | 27.91 58.72 | 27.91 30.81 | 150m: 200m: | 1:30.45 2:01.99 | 31.73 31.54 | 250m: 300m: | 2:33.30 3:04.99 | 31.31 31.69 | 350m: 400m: | 3:36.65 4:05.81 | 31.66 29.16 |
31. | Zwoliński Marcin | 97 | AZS AWF Katowice | 4:06.21 | 640 |
50m: 100m: | 28.55 59.50 | 28.55 30.95 | 150m: 200m: | 1:30.62 2:02.29 | 31.12 31.67 | 250m: 300m: | 2:33.80 3:05.71 | 31.51 31.91 | 350m: 400m: | 3:36.13 4:06.21 | 30.42 30.08 |
32. | Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 4:06.98 | 634 |
50m: 100m: | 27.35 57.83 | 27.35 30.48 | 150m: 200m: | 1:29.34 2:01.02 | 31.51 31.68 | 250m: 300m: | 2:32.63 3:04.58 | 31.61 31.95 | 350m: 400m: | 3:36.23 4:06.98 | 31.65 30.75 |
33. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 4:08.04 | 626 |
50m: 100m: | 28.21 59.59 | 28.21 31.38 | 150m: 200m: | 1:31.09 2:02.80 | 31.50 31.71 | 250m: 300m: | 2:34.29 3:06.17 | 31.49 31.88 | 350m: 400m: | 3:37.82 4:08.04 | 31.65 30.22 |
34. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 4:09.17 | 618 |
50m: 100m: | 28.51 59.55 | 28.51 31.04 | 150m: 200m: | 1:31.31 2:03.29 | 31.76 31.98 | 250m: 300m: | 2:35.09 3:07.03 | 31.80 31.94 | 350m: 400m: | 3:38.50 4:09.17 | 31.47 30.67 |
35. | Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 4:09.20 | 617 |
50m: 100m: | 28.34 59.54 | 28.34 31.20 | 150m: 200m: | 1:30.94 2:02.20 | 31.40 31.26 | 250m: 300m: | 2:33.65 3:05.20 | 31.45 31.55 | 350m: 400m: | 3:37.25 4:09.20 | 32.05 31.95 |
36. | Pająk Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 4:09.38 | 616 |
50m: 100m: | 27.28 57.96 | 27.28 30.68 | 150m: 200m: | 1:29.47 2:01.41 | 31.51 31.94 | 250m: 300m: | 2:33.02 3:05.26 | 31.61 32.24 | 350m: 400m: | 3:37.56 4:09.38 | 32.30 31.82 |
37. | Borkowski Kacper | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:10.10 | 611 |
50m: 100m: | 29.67 1:01.67 | 29.67 32.00 | 150m: 200m: | 1:34.28 2:06.83 | 32.61 32.55 | 250m: 300m: | 2:39.06 3:11.34 | 32.23 32.28 | 350m: 400m: | 3:41.89 4:10.10 | 30.55 28.21 |
38. | Kępa Kacper | 99 | Polonia Warszawa | 4:10.18 | 610 |
50m: 100m: | 29.06 59.74 | 29.06 30.68 | 150m: 200m: | 1:31.09 2:02.92 | 31.35 31.83 | 250m: 300m: | 2:34.57 3:06.87 | 31.65 32.30 | 350m: 400m: | 3:39.31 4:10.18 | 32.44 30.87 |
39. | Dębski Dominik SSz | 98 | MKP Szczecin | 4:10.24 | 610 |
50m: 100m: | 28.19 58.29 | 28.19 30.10 | 150m: 200m: | 1:29.50 2:01.37 | 31.21 31.87 | 250m: 300m: | 2:33.55 3:05.91 | 32.18 32.36 | 350m: 400m: | 3:38.31 4:10.24 | 32.40 31.93 |
40. | Oller Krzysztof SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 4:10.25 | 610 |
50m: 100m: | 28.89 1:00.38 | 28.89 31.49 | 150m: 200m: | 1:31.94 2:03.88 | 31.56 31.94 | 250m: 300m: | 2:35.64 3:07.50 | 31.76 31.86 | 350m: 400m: | 3:39.76 4:10.25 | 32.26 30.49 |
41. | Hano Grzegorz SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 4:11.16 | 603 |
50m: 100m: | 28.70 59.91 | 28.70 31.21 | 150m: 200m: | 1:31.44 2:03.33 | 31.53 31.89 | 250m: 300m: | 2:35.47 3:07.75 | 32.14 32.28 | 350m: 400m: | 3:39.68 4:11.16 | 31.93 31.48 |
42. | Czerniak Konrad SL | 98 | Skarpa Lublin | 4:11.26 | 602 |
50m: 100m: | 28.86 1:00.40 | 28.86 31.54 | 150m: 200m: | 1:32.62 2:04.38 | 32.22 31.76 | 250m: 300m: | 2:36.14 3:07.88 | 31.76 31.74 | 350m: 400m: | 3:40.24 4:11.26 | 32.36 31.02 |
43. | Taradyś Jakub ZG | 00 | TP Zielona Góra | 4:11.30 | 602 |
50m: 100m: | 28.12 59.32 | 28.12 31.20 | 150m: 200m: | 1:31.05 2:03.65 | 31.73 32.60 | 250m: 300m: | 2:35.88 3:08.16 | 32.23 32.28 | 350m: 400m: | 3:40.34 4:11.30 | 32.18 30.96 |
44. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 4:12.34 | 595 |
50m: 100m: | 27.89 58.52 | 27.89 30.63 | 150m: 200m: | 1:30.00 2:01.79 | 31.48 31.79 | 250m: 300m: | 2:34.12 3:07.09 | 32.33 32.97 | 350m: 400m: | 3:40.08 4:12.34 | 32.99 32.26 |
45. | Bugała Krzysztof SSz | 01 | MKP Szczecin | 4:12.50 | 593 |
50m: 100m: | 28.89 1:00.62 | 28.89 31.73 | 150m: 200m: | 1:32.49 2:04.60 | 31.87 32.11 | 250m: 300m: | 2:36.73 3:08.99 | 32.13 32.26 | 350m: 400m: | 3:41.56 4:12.50 | 32.57 30.94 |
46. | Pytlarczyk Szymon | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:12.97 | 590 |
50m: 100m: | 28.03 59.48 | 28.03 31.45 | 150m: 200m: | 1:31.06 2:03.39 | 31.58 32.33 | 250m: 300m: | 2:35.64 3:08.47 | 32.25 32.83 | 350m: 400m: | 3:41.90 4:12.97 | 33.43 31.07 |
47. | Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 4:13.25 | 588 |
50m: 100m: | 28.87 1:00.44 | 28.87 31.57 | 150m: 200m: | 1:32.51 2:05.33 | 32.07 32.82 | 250m: 300m: | 2:37.71 3:10.62 | 32.38 32.91 | 350m: 400m: | 3:44.06 4:13.25 | 33.44 29.19 |
48. | Sodel Dominik | 97 | AZS AWF Katowice | 4:13.36 | 587 |
50m: 100m: | 28.42 1:00.35 | 28.42 31.93 | 150m: 200m: | 1:32.66 2:05.30 | 32.31 32.64 | 250m: 300m: | 2:38.12 3:11.82 | 32.82 33.70 | 350m: 400m: | 3:43.56 4:13.36 | 31.74 29.80 |
49. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 4:13.61 | 586 |
50m: 100m: | 28.45 59.23 | 28.45 30.78 | 150m: 200m: | 1:30.80 2:03.23 | 31.57 32.43 | 250m: 300m: | 2:35.71 3:08.37 | 32.48 32.66 | 350m: 400m: | 3:41.37 4:13.61 | 33.00 32.24 |
50. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:13.73 | 585 |
50m: 100m: | 28.53 1:00.01 | 28.53 31.48 | 150m: 200m: | 1:31.71 2:03.63 | 31.70 31.92 | 250m: 300m: | 2:36.05 3:08.75 | 32.42 32.70 | 350m: 400m: | 3:41.51 4:13.73 | 32.76 32.22 |
51. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | Skarpa Lublin | 4:13.79 | 584 |
50m: 100m: | 29.35 1:00.66 | 29.35 31.31 | 150m: 200m: | 1:33.01 2:05.40 | 32.35 32.39 | 250m: 300m: | 2:37.68 3:10.21 | 32.28 32.53 | 350m: 400m: | 3:42.42 4:13.79 | 32.21 31.37 |
52. | Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 4:14.17 | 582 |
50m: 100m: | 29.07 1:01.48 | 29.07 32.41 | 150m: 200m: | 1:34.04 2:06.49 | 32.56 32.45 | 250m: 300m: | 2:38.66 3:10.90 | 32.17 32.24 | 350m: 400m: | 3:42.93 4:14.17 | 32.03 31.24 |
53. | Walczysko Jakub | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:14.50 | 580 |
50m: 100m: | 28.16 59.78 | 28.16 31.62 | 150m: 200m: | 1:32.07 2:04.50 | 32.29 32.43 | 250m: 300m: | 2:37.80 3:10.81 | 33.30 33.01 | 350m: 400m: | 3:43.48 4:14.50 | 32.67 31.02 |
54. | Wiatr Krzysztof | 00 | IKS Konstancin | 4:14.51 | 580 |
50m: 100m: | 28.78 1:00.19 | 28.78 31.41 | 150m: 200m: | 1:32.53 2:04.96 | 32.34 32.43 | 250m: 300m: | 2:37.68 3:10.53 | 32.72 32.85 | 350m: 400m: | 3:43.82 4:14.51 | 33.29 30.69 |
55. | Zagrzejewski Tomasz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 4:14.53 | 579 |
50m: 100m: | 28.93 1:01.12 | 28.93 32.19 | 150m: 200m: | 1:33.58 2:06.73 | 32.46 33.15 | 250m: 300m: | 2:39.83 3:12.89 | 33.10 33.06 | 350m: 400m: | 3:44.70 4:14.53 | 31.81 29.83 |
56. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 4:14.72 | 578 |
50m: 100m: | 28.13 59.19 | 28.13 31.06 | 150m: 200m: | 1:30.96 2:03.18 | 31.77 32.22 | 250m: 300m: | 2:35.97 3:09.24 | 32.79 33.27 | 350m: 400m: | 3:42.48 4:14.72 | 33.24 32.24 |
57. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 4:15.67 | 572 |
50m: 100m: | 29.54 1:00.98 | 29.54 31.44 | 150m: 200m: | 1:33.36 2:05.62 | 32.38 32.26 | 250m: 300m: | 2:38.48 3:10.74 | 32.86 32.26 | 350m: 400m: | 3:43.54 4:15.67 | 32.80 32.13 |
58. | Zubik Stanisław SWwa | 01 | Polonia Warszawa | 4:15.77 | 571 |
50m: 100m: | 28.20 1:00.13 | 28.20 31.93 | 150m: 200m: | 1:32.65 2:05.61 | 32.52 32.96 | 250m: 300m: | 2:38.40 3:11.50 | 32.79 33.10 | 350m: 400m: | 3:45.05 4:15.77 | 33.55 30.72 |
59. | Bruzdewicz Hubert SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 4:16.19 | 568 |
50m: 100m: | 150m: 200m: | 1:34.16 2:06.52 | 32.36 | 250m: 300m: | 2:39.15 3:12.00 | 32.63 32.85 | 350m: 400m: | 3:44.15 4:16.19 | 32.15 32.04 |
60. | Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 4:17.02 | 563 |
50m: 100m: | 29.59 1:01.44 | 29.59 31.85 | 150m: 200m: | 1:33.72 2:06.29 | 32.28 32.57 | 250m: 300m: | 2:38.92 3:12.03 | 32.63 33.11 | 350m: 400m: | 3:45.02 4:17.02 | 32.99 32.00 |
61. | Prus Mateusz | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 4:17.51 | 559 |
50m: 100m: | 29.12 1:01.39 | 29.12 32.27 | 150m: 200m: | 1:34.39 2:07.59 | 33.00 33.20 | 250m: 300m: | 2:39.95 3:12.90 | 32.36 32.95 | 350m: 400m: | 3:45.65 4:17.51 | 32.75 31.86 |
62. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:17.72 | 558 |
50m: 100m: | 29.80 1:01.67 | 29.80 31.87 | 150m: 200m: | 1:34.96 2:07.75 | 33.29 32.79 | 250m: 300m: | 2:40.76 3:13.82 | 33.01 33.06 | 350m: 400m: | 3:46.68 4:17.72 | 32.86 31.04 |
63. | Łaś Wiktor | 00 | Śląsk Wrocław | 4:18.09 | 556 |
50m: 100m: | 29.19 1:01.89 | 29.19 32.70 | 150m: 200m: | 1:34.44 2:07.82 | 32.55 33.38 | 250m: 300m: | 2:40.44 3:13.32 | 32.62 32.88 | 350m: 400m: | 3:46.90 4:18.09 | 33.58 31.19 |
64. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:18.17 | 555 |
50m: 100m: | 29.36 1:01.84 | 29.36 32.48 | 150m: 200m: | 1:34.75 2:07.64 | 32.91 32.89 | 250m: 300m: | 2:40.82 3:13.99 | 33.18 33.17 | 350m: 400m: | 3:46.96 4:18.17 | 32.97 31.21 |
65. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 4:18.62 | 552 |
50m: 100m: | 28.44 1:00.07 | 28.44 31.63 | 150m: 200m: | 1:33.71 2:07.40 | 33.64 33.69 | 250m: 300m: | 2:40.68 3:13.86 | 33.28 33.18 | 350m: 400m: | 3:47.06 4:18.62 | 33.20 31.56 |
66. | Chałat Stanisław SL | 99 | Skarpa Lublin | 4:18.86 | 551 |
50m: 100m: | 30.15 1:03.54 | 30.15 33.39 | 150m: 200m: | 1:36.41 2:09.40 | 32.87 32.99 | 250m: 300m: | 2:42.43 3:15.47 | 33.03 33.04 | 350m: 400m: | 3:48.24 4:18.86 | 32.77 30.62 |
67. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:19.47 | 547 |
50m: 100m: | 29.50 1:01.72 | 29.50 32.22 | 150m: 200m: | 1:34.62 2:07.52 | 32.90 32.90 | 250m: 300m: | 2:40.74 3:14.09 | 33.22 33.35 | 350m: 400m: | 3:47.46 4:19.47 | 33.37 32.01 |
68. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 4:21.00 | 537 |
50m: 100m: | 28.51 1:00.62 | 28.51 32.11 | 150m: 200m: | 1:33.48 2:06.59 | 32.86 33.11 | 250m: 300m: | 2:40.52 3:14.30 | 33.93 33.78 | 350m: 400m: | 3:48.28 4:21.00 | 33.98 32.72 |
69. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:21.12 | 537 |
50m: 100m: | 30.30 1:03.41 | 30.30 33.11 | 150m: 200m: | 1:36.68 2:09.77 | 33.27 33.09 | 250m: 300m: | 2:42.84 3:16.14 | 33.07 33.30 | 350m: 400m: | 3:49.13 4:21.12 | 32.99 31.99 |
70. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:21.48 | 534 |
50m: 100m: | 30.64 1:03.25 | 30.64 32.61 | 150m: 200m: | 1:36.74 2:10.04 | 33.49 33.30 | 250m: 300m: | 2:43.88 3:17.22 | 33.84 33.34 | 350m: 400m: | 3:50.30 4:21.48 | 33.08 31.18 |
71. | Sobolewski Dawid | 02 | Kormoran Olsztyn | 4:21.69 | 533 |
50m: 100m: | 29.06 1:01.95 | 29.06 32.89 | 150m: 200m: | 1:35.28 2:08.89 | 33.33 33.61 | 250m: 300m: | 2:42.31 3:15.76 | 33.42 33.45 | 350m: 400m: | 3:49.10 4:21.69 | 33.34 32.59 |
72. | Sopko Samuel | 01 | KP Aquacity Poprad | 4:21.98 | 531 |
50m: 100m: | 29.01 1:01.03 | 29.01 32.02 | 150m: 200m: | 1:34.20 2:07.54 | 33.17 33.34 | 250m: 300m: | 2:41.10 3:15.04 | 33.56 33.94 | 350m: 400m: | 3:49.01 4:21.98 | 33.97 32.97 |
73. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:22.02 | 531 |
50m: 100m: | 29.48 1:01.71 | 29.48 32.23 | 150m: 200m: | 1:34.32 2:07.81 | 32.61 33.49 | 250m: 300m: | 2:41.26 3:15.63 | 33.45 34.37 | 350m: 400m: | 3:49.30 4:22.02 | 33.67 32.72 |
74. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 4:22.09 | 531 |
50m: 100m: | 28.19 59.48 | 28.19 31.29 | 150m: 200m: | 1:31.31 2:04.84 | 31.83 33.53 | 250m: 300m: | 2:38.78 3:13.54 | 33.94 34.76 | 350m: 400m: | 3:48.42 4:22.09 | 34.88 33.67 |
75. | Girul Radosław SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 4:22.33 | 529 |
50m: 100m: | 30.18 1:02.97 | 30.18 32.79 | 150m: 200m: | 1:36.20 2:09.53 | 33.23 33.33 | 250m: 300m: | 2:42.76 3:16.03 | 33.23 33.27 | 350m: 400m: | 3:49.40 4:22.33 | 33.37 32.93 |
76. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:22.38 | 529 |
50m: 100m: | 29.74 1:02.77 | 29.74 33.03 | 150m: 200m: | 1:36.03 2:09.69 | 33.26 33.66 | 250m: 300m: | 2:43.49 3:17.15 | 33.80 33.66 | 350m: 400m: | 3:50.55 4:22.38 | 33.40 31.83 |
77. | Krzywania Oskar | 02 | UKS SP 149 Łódź | 4:22.41 | 529 |
50m: 100m: | 29.95 1:03.50 | 29.95 33.55 | 150m: 200m: | 1:37.23 2:10.91 | 33.73 33.68 | 250m: 300m: | 2:44.56 3:17.81 | 33.65 33.25 | 350m: 400m: | 3:51.02 4:22.41 | 33.21 31.39 |
78. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:23.23 | 524 |
50m: 100m: | 29.78 1:02.82 | 29.78 33.04 | 150m: 200m: | 1:36.57 2:10.28 | 33.75 33.71 | 250m: 300m: | 2:44.23 3:17.98 | 33.95 33.75 | 350m: 400m: | 3:51.51 4:23.23 | 33.53 31.72 |
79. | Gąsior Sebastian SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:25.30 | 512 |
50m: 100m: | 29.86 1:02.21 | 29.86 32.35 | 150m: 200m: | 1:35.43 2:09.31 | 33.22 33.88 | 250m: 300m: | 2:43.11 3:17.22 | 33.80 34.11 | 350m: 400m: | 3:51.56 4:25.30 | 34.34 33.74 |
80. | Perkowski Wiktor SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:25.40 | 511 |
50m: 100m: | 29.00 1:00.99 | 29.00 31.99 | 150m: 200m: | 1:33.72 2:07.78 | 32.73 34.06 | 250m: 300m: | 2:42.27 3:17.22 | 34.49 34.95 | 350m: 400m: | 3:52.03 4:25.40 | 34.81 33.37 |
81. | Krawczak Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 4:26.45 | 505 |
50m: 100m: | 29.63 1:02.53 | 29.63 32.90 | 150m: 200m: | 1:36.28 2:10.93 | 33.75 34.65 | 250m: 300m: | 2:45.95 3:19.61 | 35.02 33.66 | 350m: 400m: | 3:53.49 4:26.45 | 33.88 32.96 |
82. | Senkowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 4:26.81 | 503 |
50m: 100m: | 29.95 1:02.42 | 29.95 32.47 | 150m: 200m: | 1:36.06 2:10.10 | 33.64 34.04 | 250m: 300m: | 2:44.50 3:19.44 | 34.40 34.94 | 350m: 400m: | 3:54.13 4:26.81 | 34.69 32.68 |
83. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 4:28.00 | 496 |
50m: 100m: | 28.98 1:01.30 | 28.98 32.32 | 150m: 200m: | 1:34.66 2:08.54 | 33.36 33.88 | 250m: 300m: | 2:43.20 3:17.54 | 34.66 34.34 | 350m: 400m: | 3:52.78 4:28.00 | 35.24 35.22 |
84. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:28.60 | 493 |
50m: 100m: | 28.81 1:00.66 | 28.81 31.85 | 150m: 200m: | 1:33.98 2:07.92 | 33.32 33.94 | 250m: 300m: | 2:42.73 3:17.85 | 34.81 35.12 | 350m: 400m: | 3:53.41 4:28.60 | 35.56 35.19 |
85. | Plauszta Arnold | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 4:28.92 | 491 |
50m: 100m: | 27.67 59.24 | 27.67 31.57 | 150m: 200m: | 1:32.27 2:06.32 | 33.03 34.05 | 250m: 300m: | 2:41.62 3:17.55 | 35.30 35.93 | 350m: 400m: | 3:54.28 4:28.92 | 36.73 34.64 |
86. | Kwapisz Arkadiusz | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 4:28.97 | 491 |
50m: 100m: | 29.85 1:02.52 | 29.85 32.67 | 150m: 200m: | 1:36.26 2:10.32 | 33.74 34.06 | 250m: 300m: | 2:44.82 3:19.78 | 34.50 34.96 | 350m: 400m: | 3:54.95 4:28.97 | 35.17 34.02 |
87. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 4:29.01 | 491 |
50m: 100m: | 29.49 1:02.76 | 29.49 33.27 | 150m: 200m: | 1:37.18 2:11.30 | 34.42 34.12 | 250m: 300m: | 2:46.06 3:20.85 | 34.76 34.79 | 350m: 400m: | 3:55.76 4:29.01 | 34.91 33.25 |
88. | Fidurski Jakub | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:29.46 | 488 |
50m: 100m: | 30.36 1:03.56 | 30.36 33.20 | 150m: 200m: | 1:38.26 2:13.17 | 34.70 34.91 | 250m: 300m: | 2:47.55 3:22.19 | 34.38 34.64 | 350m: 400m: | 3:56.26 4:29.46 | 34.07 33.20 |
89. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:30.20 | 484 |
50m: 100m: | 29.93 1:03.92 | 29.93 33.99 | 150m: 200m: | 1:38.36 2:12.91 | 34.44 34.55 | 250m: 300m: | 2:47.60 3:22.34 | 34.69 34.74 | 350m: 400m: | 3:57.10 4:30.20 | 34.76 33.10 |
90. | Szczurek Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 4:31.91 | 475 |
50m: 100m: | 30.24 1:04.31 | 30.24 34.07 | 150m: 200m: | 1:39.90 2:14.76 | 35.59 34.86 | 250m: 300m: | 2:49.72 3:23.79 | 34.96 34.07 | 350m: 400m: | 3:58.49 4:31.91 | 34.70 33.42 |
91. | Cheredis Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 4:31.92 | 475 |
50m: 100m: | 29.49 1:03.70 | 29.49 34.21 | 150m: 200m: | 1:38.39 2:13.22 | 34.69 34.83 | 250m: 300m: | 2:47.78 3:22.78 | 34.56 35.00 | 350m: 400m: | 3:58.02 4:31.92 | 35.24 33.90 |
92. | Kalisz Jakub | 00 | Polonia Warszawa | 4:32.34 | 473 |
50m: 100m: | 28.88 1:01.47 | 28.88 32.59 | 150m: 200m: | 1:35.98 2:10.87 | 34.51 34.89 | 250m: 300m: | 2:46.44 3:22.51 | 35.57 36.07 | 350m: 400m: | 3:57.78 4:32.34 | 35.27 34.56 |
93. | Uryga Bartłomiej | 01 | Aquatica Pawłowice | 4:32.86 | 470 |
50m: 100m: | 30.28 1:04.16 | 30.28 33.88 | 150m: 200m: | 1:39.07 2:13.84 | 34.91 34.77 | 250m: 300m: | 2:49.43 | 35.59 | 350m: 400m: | 4:01.05 4:32.86 | 31.81 |
94. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 4:33.35 | 468 |
50m: 100m: | 31.11 1:05.17 | 31.11 34.06 | 150m: 200m: | 1:40.37 2:15.11 | 35.20 34.74 | 250m: 300m: | 2:49.11 3:23.80 | 34.00 34.69 | 350m: 400m: | 3:58.94 4:33.35 | 35.14 34.41 |
95. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 4:34.44 | 462 |
50m: 100m: | 30.77 1:04.38 | 30.77 33.61 | 150m: 200m: | 1:39.55 2:14.55 | 35.17 35.00 | 250m: 300m: | 2:50.60 3:25.75 | 36.05 35.15 | 350m: 400m: | 4:01.42 4:34.44 | 35.67 33.02 |
96. | Zając Mateusz | 02 | Aligator Gorzyce | 4:34.75 | 461 |
50m: 100m: | 29.50 1:02.91 | 29.50 33.41 | 150m: 200m: | 1:37.36 2:12.49 | 34.45 35.13 | 250m: 300m: | 2:48.30 3:24.17 | 35.81 35.87 | 350m: 400m: | 4:00.15 4:34.75 | 35.98 34.60 |
97. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:34.81 | 460 |
50m: 100m: | 30.87 1:05.38 | 30.87 34.51 | 150m: 200m: | 1:40.59 2:15.86 | 35.21 35.27 | 250m: 300m: | 2:50.95 3:25.95 | 35.09 35.00 | 350m: 400m: | 4:00.99 4:34.81 | 35.04 33.82 |
98. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 4:35.23 | 458 |
50m: 100m: | 31.01 1:05.26 | 31.01 34.25 | 150m: 200m: | 1:40.27 2:15.37 | 35.01 35.10 | 250m: 300m: | 2:50.90 3:26.15 | 35.53 35.25 | 350m: 400m: | 4:01.78 4:35.23 | 35.63 33.45 |
99. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:35.33 | 458 |
50m: 100m: | 32.38 1:06.88 | 32.38 34.50 | 150m: 200m: | 1:41.71 2:16.73 | 34.83 35.02 | 250m: 300m: | 2:52.17 3:27.22 | 35.44 35.05 | 350m: 400m: | 4:02.00 4:35.33 | 34.78 33.33 |
100. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:35.84 | 455 |
50m: 100m: | 31.29 1:05.86 | 31.29 34.57 | 150m: 200m: | 1:41.27 2:16.86 | 35.41 35.59 | 250m: 300m: | 2:51.49 3:26.66 | 34.63 35.17 | 350m: 400m: | 4:01.98 4:35.84 | 35.32 33.86 |
101. | Kotarski Jakub | 01 | BUKS Warszawa | 4:38.18 | 444 |
50m: 100m: | 31.23 1:05.98 | 31.23 34.75 | 150m: 200m: | 1:41.87 2:17.71 | 35.89 35.84 | 250m: 300m: | 2:53.54 3:29.06 | 35.83 35.52 | 350m: 400m: | 4:04.42 4:38.18 | 35.36 33.76 |
102. | Orzechowski Michał SO | 01 | Unia Oświęcim | 4:39.17 | 439 |
50m: 100m: | 29.70 1:03.21 | 29.70 33.51 | 150m: 200m: | 1:39.17 2:15.81 | 35.96 36.64 | 250m: 300m: | 2:51.97 3:27.64 | 36.16 35.67 | 350m: 400m: | 4:03.82 4:39.17 | 36.18 35.35 |
103. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:39.81 | 436 |
50m: 100m: | 30.53 1:04.32 | 30.53 33.79 | 150m: 200m: | 1:39.58 2:14.90 | 35.26 35.32 | 250m: 300m: | 2:50.74 3:26.83 | 35.84 36.09 | 350m: 400m: | 4:03.59 4:39.81 | 36.76 36.22 |
104. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 4:43.03 | 421 |
50m: 100m: | 30.22 1:04.75 | 30.22 34.53 | 150m: 200m: | 1:40.75 2:17.41 | 36.00 36.66 | 250m: 300m: | 2:54.31 3:31.44 | 36.90 37.13 | 350m: 400m: | 4:08.39 4:43.03 | 36.95 34.64 |
105. | Kałuża Jakub | 02 | Bobry Dębica | 4:43.67 | 418 |
50m: 100m: | 32.13 1:08.19 | 32.13 36.06 | 150m: 200m: | 1:43.93 2:20.18 | 35.74 36.25 | 250m: 300m: | 2:56.44 3:32.87 | 36.26 36.43 | 350m: 400m: | 4:09.06 4:43.67 | 36.19 34.61 |
106. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 4:44.98 | 413 |
50m: 100m: | 30.54 1:05.28 | 30.54 34.74 | 150m: 200m: | 1:41.03 2:17.52 | 35.75 36.49 | 250m: 300m: | 2:54.22 3:31.65 | 36.70 37.43 | 350m: 400m: | 4:08.78 4:44.98 | 37.13 36.20 |
107. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:50.55 | 389 |
50m: 100m: | 32.46 1:08.61 | 32.46 36.15 | 150m: 200m: | 1:45.45 2:22.34 | 36.84 36.89 | 250m: 300m: | 2:59.58 3:36.83 | 37.24 37.25 | 350m: 400m: | 4:14.05 4:50.55 | 37.22 36.50 |
108. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 4:51.55 | 385 |
50m: 100m: | 32.65 1:08.88 | 32.65 36.23 | 150m: 200m: | 1:45.81 2:23.39 | 36.93 37.58 | 250m: 300m: | 3:01.10 3:38.54 | 37.71 37.44 | 350m: 400m: | 4:16.32 4:51.55 | 37.78 35.23 |
109. | Pawłowski Eryk | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 4:56.14 | 368 |
50m: 100m: | 31.87 1:08.10 | 31.87 36.23 | 150m: 200m: | 1:45.17 2:22.84 | 37.07 37.67 | 250m: 300m: | 3:00.59 3:39.74 | 37.75 39.15 | 350m: 400m: | 4:18.44 4:56.14 | 38.70 37.70 |
110. | Madžo Filip | 01 | KP Aquacity Poprad | 4:56.52 | 366 |
50m: 100m: | 31.90 1:08.00 | 31.90 36.10 | 150m: 200m: | 1:44.68 2:22.63 | 36.68 37.95 | 250m: 300m: | 3:00.40 3:38.61 | 37.77 38.21 | 350m: 400m: | 4:17.72 4:56.52 | 39.11 38.80 |
111. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 4:57.40 | 363 |
50m: 100m: | 30.06 1:05.69 | 30.06 35.63 | 150m: 200m: | 1:43.21 2:22.39 | 37.52 39.18 | 250m: 300m: | 3:01.74 3:41.16 | 39.35 39.42 | 350m: 400m: | 4:21.23 4:57.40 | 40.07 36.17 |
112. | Chowaniec Bartosz | 02 | Gilus Gilowice | 4:59.21 | 356 |
50m: 100m: | 33.05 1:11.06 | 33.05 38.01 | 150m: 200m: | 1:49.46 2:28.11 | 38.40 38.65 | 250m: 300m: | 3:06.80 3:45.53 | 38.69 38.73 | 350m: 400m: | 4:24.13 4:59.21 | 38.60 35.08 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |