Grand Prix Polski Kraków, 22 - 23/10/2016 |
2 - Grand Prix Polski BLOK II | 22/10/2016 - 16:30 |
Konkurencja 13 22/10/2016 - 16:30 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Adamczyk Julia SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:48.01 | 731 |
50m: 100m: | 31.10 1:06.17 | 31.10 35.07 | 150m: 200m: | 1:42.95 2:18.97 | 36.78 36.02 | 250m: 300m: | 3:00.09 3:41.13 | 41.12 41.04 | 350m: 400m: | 4:14.99 4:48.01 | 33.86 33.02 |
2. | Bartovičová Barbara | 98 | STU Trnava | 4:52.65 | 696 |
50m: 100m: | 31.24 1:07.15 | 31.24 35.91 | 150m: 200m: | 1:44.69 2:21.67 | 37.54 36.98 | 250m: 300m: | 3:03.05 3:45.51 | 41.38 42.46 | 350m: 400m: | 4:20.12 4:52.65 | 34.61 32.53 |
3. | Halicka Lidia SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 4:54.15 | 686 |
50m: 100m: | 31.96 1:08.34 | 31.96 36.38 | 150m: 200m: | 1:46.16 2:22.63 | 37.82 36.47 | 250m: 300m: | 3:04.50 3:45.92 | 41.87 41.42 | 350m: 400m: | 4:20.84 4:54.15 | 34.92 33.31 |
4. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS UŁ PŁ Łódź | 4:55.42 | 677 |
50m: 100m: | 32.44 1:09.67 | 32.44 37.23 | 150m: 200m: | 1:47.05 2:24.25 | 37.38 37.20 | 250m: 300m: | 3:05.56 3:47.53 | 41.31 41.97 | 350m: 400m: | 4:22.20 4:55.42 | 34.67 33.22 |
5. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:01.53 | 637 |
50m: 100m: | 33.03 1:11.05 | 33.03 38.02 | 150m: 200m: | 1:47.83 2:23.25 | 36.78 35.42 | 250m: 300m: | 3:07.63 3:52.30 | 44.38 44.67 | 350m: 400m: | 4:27.60 5:01.53 | 35.30 33.93 |
6. | Mendyk Adrianna | 98 | Wodnik Radom | 5:03.45 | 625 |
50m: 100m: | 32.42 1:09.70 | 32.42 37.28 | 150m: 200m: | 1:48.79 2:27.60 | 39.09 38.81 | 250m: 300m: | 3:11.35 3:54.96 | 43.75 43.61 | 350m: 400m: | 4:29.88 5:03.45 | 34.92 33.57 |
7. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 5:03.46 | 625 |
50m: 100m: | 32.95 1:11.72 | 32.95 38.77 | 150m: 200m: | 1:50.17 2:28.51 | 38.45 38.34 | 250m: 300m: | 3:09.57 3:51.48 | 41.06 41.91 | 350m: 400m: | 4:27.88 5:03.46 | 36.40 35.58 |
8. | Drabikova Sona | 99 | Aquasport Levice | 5:03.79 | 623 |
50m: 100m: | 33.46 1:12.07 | 33.46 38.61 | 150m: 200m: | 1:51.63 2:30.80 | 39.56 39.17 | 250m: 300m: | 3:12.66 3:54.74 | 41.86 42.08 | 350m: 400m: | 4:30.18 5:03.79 | 35.44 33.61 |
9. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | BUKS Warszawa | 5:05.57 | 612 |
50m: 100m: | 34.28 1:11.66 | 34.28 37.38 | 150m: 200m: | 1:49.48 2:27.50 | 37.82 38.02 | 250m: 300m: | 3:10.78 3:54.29 | 43.28 43.51 | 350m: 400m: | 4:30.29 5:05.57 | 36.00 35.28 |
10. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 5:06.16 | 608 |
50m: 100m: | 32.72 1:10.12 | 32.72 37.40 | 150m: 200m: | 1:49.15 2:28.21 | 39.03 39.06 | 250m: 300m: | 3:13.04 3:58.01 | 44.83 44.97 | 350m: 400m: | 4:32.72 5:06.16 | 34.71 33.44 |
11. | Litwin Andrea | 01 | SMS Galicja Kraków | 5:06.66 | 605 |
50m: 100m: | 32.66 1:10.48 | 32.66 37.82 | 150m: 200m: | 1:50.73 2:30.14 | 40.25 39.41 | 250m: 300m: | 3:13.87 3:58.63 | 43.73 44.76 | 350m: 400m: | 4:33.56 5:06.66 | 34.93 33.10 |
12. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 5:07.23 | 602 |
50m: 100m: | 32.10 1:09.50 | 32.10 37.40 | 150m: 200m: | 1:47.63 2:25.05 | 38.13 37.42 | 250m: 300m: | 3:09.69 3:54.77 | 44.64 45.08 | 350m: 400m: | 4:31.70 5:07.23 | 36.93 35.53 |
13. | Wett Oliwia | 01 | Kormoran Olsztyn | 5:08.25 | 596 |
50m: 100m: | 33.44 1:11.96 | 33.44 38.52 | 150m: 200m: | 1:51.77 2:30.30 | 39.81 38.53 | 250m: 300m: | 3:14.08 3:57.21 | 43.78 43.13 | 350m: 400m: | 4:33.41 5:08.25 | 36.20 34.84 |
14. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 5:10.28 | 584 |
50m: 100m: | 34.84 1:15.37 | 34.84 40.53 | 150m: 200m: | 1:55.57 2:34.32 | 40.20 38.75 | 250m: 300m: | 3:18.47 4:02.70 | 44.15 44.23 | 350m: 400m: | 4:37.27 5:10.28 | 34.57 33.01 |
15. | Żmuda Weronika SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 5:11.24 | 579 |
50m: 100m: | 33.38 1:11.82 | 33.38 38.44 | 150m: 200m: | 1:53.59 2:34.82 | 41.77 41.23 | 250m: 300m: | 3:17.72 4:01.74 | 42.90 44.02 | 350m: 400m: | 4:37.15 5:11.24 | 35.41 34.09 |
16. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 5:11.68 | 576 |
50m: 100m: | 32.35 1:09.12 | 32.35 36.77 | 150m: 200m: | 1:49.53 2:29.67 | 40.41 40.14 | 250m: 300m: | 3:15.32 4:00.84 | 45.65 45.52 | 350m: 400m: | 4:36.90 5:11.68 | 36.06 34.78 |
17. | Krypa Marta | 02 | Manta Warszawa Włochy | 5:12.29 | 573 |
50m: 100m: | 33.64 1:12.28 | 33.64 38.64 | 150m: 200m: | 1:52.31 2:32.27 | 40.03 39.96 | 250m: 300m: | 3:16.56 4:01.82 | 44.29 45.26 | 350m: 400m: | 4:37.40 5:12.29 | 35.58 34.89 |
18. | Ostrowska Kamila | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:12.45 | 572 |
50m: 100m: | 33.23 1:11.29 | 33.23 38.06 | 150m: 200m: | 1:51.16 2:31.05 | 39.87 39.89 | 250m: 300m: | 3:15.35 3:59.57 | 44.30 44.22 | 350m: 400m: | 4:36.49 5:12.45 | 36.92 35.96 |
19. | Bura Dominika | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:12.48 | 572 |
50m: 100m: | 33.27 1:11.52 | 33.27 38.25 | 150m: 200m: | 1:52.93 2:32.99 | 41.41 40.06 | 250m: 300m: | 3:17.42 4:01.42 | 44.43 44.00 | 350m: 400m: | 4:38.59 5:12.48 | 37.17 33.89 |
20. | Garula Wiktoria | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:14.37 | 562 |
50m: 100m: | 32.97 1:11.44 | 32.97 38.47 | 150m: 200m: | 1:52.35 2:31.27 | 40.91 38.92 | 250m: 300m: | 3:17.90 4:04.03 | 46.63 46.13 | 350m: 400m: | 4:40.35 5:14.37 | 36.32 34.02 |
21. | Wikieł Żaklina | 00 | AZS UWM Olsztyn | 5:14.76 | 560 |
50m: 100m: | 33.59 1:10.95 | 33.59 37.36 | 150m: 200m: | 1:52.00 2:32.45 | 41.05 40.45 | 250m: 300m: | 3:16.42 4:00.72 | 43.97 44.30 | 350m: 400m: | 4:38.16 5:14.76 | 37.44 36.60 |
22. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:14.85 | 559 |
50m: 100m: | 33.57 1:13.47 | 33.57 39.90 | 150m: 200m: | 1:53.69 2:33.45 | 40.22 39.76 | 250m: 300m: | 3:18.44 4:04.75 | 44.99 46.31 | 350m: 400m: | 4:40.72 5:14.85 | 35.97 34.13 |
23. | Jeżowska Kamila | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:16.17 | 552 |
50m: 100m: | 34.02 1:13.36 | 34.02 39.34 | 150m: 200m: | 1:52.28 2:30.86 | 38.92 38.58 | 250m: 300m: | 3:17.16 4:03.10 | 46.30 45.94 | 350m: 400m: | 4:40.44 5:16.17 | 37.34 35.73 |
24. | Wojciechowska Maria | 00 | GOS Raszyn | 5:16.37 | 551 |
50m: 100m: | 35.04 1:15.92 | 35.04 40.88 | 150m: 200m: | 1:55.44 2:35.04 | 39.52 39.60 | 250m: 300m: | 3:20.62 4:06.85 | 45.58 46.23 | 350m: 400m: | 4:41.85 5:16.37 | 35.00 34.52 |
25. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 5:18.30 | 541 |
50m: 100m: | 33.57 1:14.23 | 33.57 40.66 | 150m: 200m: | 1:56.91 2:38.00 | 42.68 41.09 | 250m: 300m: | 3:21.45 4:05.94 | 43.45 44.49 | 350m: 400m: | 4:43.32 5:18.30 | 37.38 34.98 |
26. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 5:18.82 | 538 |
50m: 100m: | 35.24 1:15.78 | 35.24 40.54 | 150m: 200m: | 1:57.48 2:38.59 | 41.70 41.11 | 250m: 300m: | 3:22.91 4:08.06 | 44.32 45.15 | 350m: 400m: | 4:44.10 5:18.82 | 36.04 34.72 |
27. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 5:19.05 | 537 |
50m: 100m: | 34.54 1:14.65 | 34.54 40.11 | 150m: 200m: | 1:56.87 2:37.13 | 42.22 40.26 | 250m: 300m: | 3:22.10 4:06.96 | 44.97 44.86 | 350m: 400m: | 4:43.82 5:19.05 | 36.86 35.23 |
28. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 5:21.93 | 523 |
50m: 100m: | 34.30 1:14.36 | 34.30 40.06 | 150m: 200m: | 1:57.29 2:39.41 | 42.93 42.12 | 250m: 300m: | 3:24.57 4:10.46 | 45.16 45.89 | 350m: 400m: | 4:47.42 5:21.93 | 36.96 34.51 |
29. | Bylińska Agnieszka SG | 02 | Żabianka Gdańsk | 5:22.97 | 518 |
50m: 100m: | 34.17 1:13.65 | 34.17 39.48 | 150m: 200m: | 1:55.04 2:35.53 | 41.39 40.49 | 250m: 300m: | 3:21.88 4:08.32 | 46.35 46.44 | 350m: 400m: | 4:46.14 5:22.97 | 37.82 36.83 |
30. | Borejszo Paula | 00 | MKP Szczecin | 5:23.76 | 514 |
50m: 100m: | 32.71 1:11.21 | 32.71 38.50 | 150m: 200m: | 1:53.02 2:34.38 | 41.81 41.36 | 250m: 300m: | 3:20.74 4:08.74 | 46.36 48.00 | 350m: 400m: | 4:47.60 5:23.76 | 38.86 36.16 |
31. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:26.39 | 502 |
50m: 100m: | 34.56 1:14.92 | 34.56 40.36 | 150m: 200m: | 1:56.16 2:37.45 | 41.24 41.29 | 250m: 300m: | 3:26.76 4:14.80 | 49.31 48.04 | 350m: 400m: | 4:51.20 5:26.39 | 36.40 35.19 |
32. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:28.16 | 494 |
50m: 100m: | 34.85 1:14.74 | 34.85 39.89 | 150m: 200m: | 1:56.59 2:37.13 | 41.85 40.54 | 250m: 300m: | 3:25.25 4:14.30 | 48.12 49.05 | 350m: 400m: | 4:52.29 5:28.16 | 37.99 35.87 |
33. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 5:28.39 | 493 |
50m: 100m: | 34.65 1:15.64 | 34.65 40.99 | 150m: 200m: | 1:56.49 2:36.99 | 40.85 40.50 | 250m: 300m: | 3:24.41 4:12.10 | 47.42 47.69 | 350m: 400m: | 4:50.48 5:28.39 | 38.38 37.91 |
34. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 5:33.25 | 471 |
50m: 100m: | 34.11 1:13.06 | 34.11 38.95 | 150m: 200m: | 1:55.92 2:37.88 | 42.86 41.96 | 250m: 300m: | 3:26.03 4:14.94 | 48.15 48.91 | 350m: 400m: | 4:55.48 5:33.25 | 40.54 37.77 |
35. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 5:36.77 | 457 |
50m: 100m: | 35.32 1:17.59 | 35.32 42.27 | 150m: 200m: | 2:01.10 2:43.35 | 43.51 42.25 | 250m: 300m: | 3:33.38 4:22.39 | 50.03 49.01 | 350m: 400m: | 5:00.78 5:36.77 | 38.39 35.99 |
36. | Bidnik Karolina | 02 | GIM 92 Ursynów W-wa | 5:39.20 | 447 |
50m: 100m: | 34.39 1:16.65 | 34.39 42.26 | 150m: 200m: | 2:00.96 2:43.62 | 44.31 42.66 | 250m: 300m: | 3:31.80 4:20.77 | 48.18 48.97 | 350m: 400m: | 5:00.55 5:39.20 | 39.78 38.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 22/10/2016 - 16:53 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:16.18 | 776 |
50m: 100m: | 28.50 1:00.70 | 28.50 32.20 | 150m: 200m: | 1:33.88 2:05.75 | 33.18 31.87 | 250m: 300m: | 2:41.45 3:17.49 | 35.70 36.04 | 350m: 400m: | 3:47.91 4:16.18 | 30.42 28.27 |
2. | Wągrowski Marcel Sms Aleksandrów Łódzki | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 4:18.88 | 752 |
50m: 100m: | 27.10 57.97 | 27.10 30.87 | 150m: 200m: | 1:31.02 2:03.40 | 33.05 32.38 | 250m: 300m: | 2:40.98 3:18.69 | 37.58 37.71 | 350m: 400m: | 3:49.20 4:18.88 | 30.51 29.68 |
3. | Szwedzki Dawid | 94 | Śląsk Wrocław | 4:20.34 | 740 |
50m: 100m: | 27.99 59.72 | 27.99 31.73 | 150m: 200m: | 1:32.69 2:05.35 | 32.97 32.66 | 250m: 300m: | 2:41.59 3:18.47 | 36.24 36.88 | 350m: 400m: | 3:49.97 4:20.34 | 31.50 30.37 |
4. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Kormoran Olsztyn | 4:23.08 | 717 |
50m: 100m: | 29.04 1:01.24 | 29.04 32.20 | 150m: 200m: | 1:35.16 2:08.50 | 33.92 33.34 | 250m: 300m: | 2:44.76 3:21.88 | 36.26 37.12 | 350m: 400m: | 3:52.99 4:23.08 | 31.11 30.09 |
5. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 4:24.97 | 702 |
50m: 100m: | 28.93 1:01.35 | 28.93 32.42 | 150m: 200m: | 1:36.21 2:10.48 | 34.86 34.27 | 250m: 300m: | 2:47.58 3:25.16 | 37.10 37.58 | 350m: 400m: | 3:55.84 4:24.97 | 30.68 29.13 |
6. | Kaczmarski Marcin | 94 | AZS AWF Warszawa | 4:26.26 | 691 |
50m: 100m: | 27.30 58.43 | 27.30 31.13 | 150m: 200m: | 1:31.18 2:03.79 | 32.75 32.61 | 250m: 300m: | 2:44.86 3:26.55 | 41.07 41.69 | 350m: 400m: | 3:57.09 4:26.26 | 30.54 29.17 |
7. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 4:32.76 | 643 |
50m: 100m: | 28.41 1:01.25 | 28.41 32.84 | 150m: 200m: | 1:35.43 2:09.02 | 34.18 33.59 | 250m: 300m: | 2:49.01 3:29.42 | 39.99 40.41 | 350m: 400m: | 4:01.56 4:32.76 | 32.14 31.20 |
8. | Morawski Krzysztof | 94 | TP Zielona Góra | 4:33.53 | 638 |
50m: 100m: | 29.05 1:02.36 | 29.05 33.31 | 150m: 200m: | 1:36.81 2:10.55 | 34.45 33.74 | 250m: 300m: | 2:49.78 3:29.73 | 39.23 39.95 | 350m: 400m: | 4:02.49 4:33.53 | 32.76 31.04 |
9. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 4:33.69 | 637 |
50m: 100m: | 29.48 1:04.41 | 29.48 34.93 | 150m: 200m: | 1:39.51 2:14.04 | 35.10 34.53 | 250m: 300m: | 2:52.85 3:32.06 | 38.81 39.21 | 350m: 400m: | 4:04.00 4:33.69 | 31.94 29.69 |
10. | Jarosz Dawid SWwa | 99 | Wodnik Końskie | 4:33.73 | 636 |
50m: 100m: | 29.08 1:02.48 | 29.08 33.40 | 150m: 200m: | 1:38.82 2:14.66 | 36.34 35.84 | 250m: 300m: | 2:53.56 3:32.81 | 38.90 39.25 | 350m: 400m: | 4:04.39 4:33.73 | 31.58 29.34 |
11. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Śląsk Wrocław | 4:33.99 | 634 |
50m: 100m: | 28.46 1:01.24 | 28.46 32.78 | 150m: 200m: | 1:37.82 2:14.18 | 36.58 36.36 | 250m: 300m: | 2:53.83 3:33.51 | 39.65 39.68 | 350m: 400m: | 4:04.22 4:33.99 | 30.71 29.77 |
12. | Walaszek Jędrzej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:34.55 | 631 |
50m: 100m: | 29.57 1:03.80 | 29.57 34.23 | 150m: 200m: | 1:42.18 2:18.46 | 38.38 36.28 | 250m: 300m: | 2:54.77 3:30.69 | 36.31 35.92 | 350m: 400m: | 4:03.97 4:34.55 | 33.28 30.58 |
13. | Łapot Radosław SR | 99 | MOS Katowice | 4:34.65 | 630 |
50m: 100m: | 28.86 1:02.50 | 28.86 33.64 | 150m: 200m: | 1:37.26 2:11.84 | 34.76 34.58 | 250m: 300m: | 2:51.25 3:31.04 | 39.41 39.79 | 350m: 400m: | 4:03.53 4:34.65 | 32.49 31.12 |
14. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 4:34.79 | 629 |
50m: 100m: | 29.76 1:04.33 | 29.76 34.57 | 150m: 200m: | 1:40.04 2:15.35 | 35.71 35.31 | 250m: 300m: | 2:54.63 3:33.73 | 39.28 39.10 | 350m: 400m: | 4:05.49 4:34.79 | 31.76 29.30 |
15. | Gawron Oskar SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 4:34.82 | 629 |
50m: 100m: | 30.19 1:04.04 | 30.19 33.85 | 150m: 200m: | 1:39.51 2:14.69 | 35.47 35.18 | 250m: 300m: | 2:53.09 3:32.17 | 38.40 39.08 | 350m: 400m: | 4:04.67 4:34.82 | 32.50 30.15 |
16. | Kempa Mikołaj | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:34.94 | 628 |
50m: 100m: | 28.66 1:01.66 | 28.66 33.00 | 150m: 200m: | 1:37.90 2:14.17 | 36.24 36.27 | 250m: 300m: | 2:52.95 3:33.41 | 38.78 40.46 | 350m: 400m: | 4:05.69 4:34.94 | 32.28 29.25 |
17. | Niedziałek Dominik SL | 98 | Skarpa Lublin | 4:36.68 | 616 |
50m: 100m: | 29.16 1:02.89 | 29.16 33.73 | 150m: 200m: | 1:38.97 2:13.99 | 36.08 35.02 | 250m: 300m: | 2:54.10 3:34.81 | 40.11 40.71 | 350m: 400m: | 4:06.12 4:36.68 | 31.31 30.56 |
18. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:36.82 | 615 |
50m: 100m: | 30.01 1:04.59 | 30.01 34.58 | 150m: 200m: | 1:40.24 2:15.45 | 35.65 35.21 | 250m: 300m: | 2:54.46 3:33.65 | 39.01 39.19 | 350m: 400m: | 4:05.66 4:36.82 | 32.01 31.16 |
19. | Urbański Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 4:37.14 | 613 |
50m: 100m: | 29.36 1:02.42 | 29.36 33.06 | 150m: 200m: | 1:39.30 2:15.96 | 36.88 36.66 | 250m: 300m: | 2:52.79 3:31.25 | 36.83 38.46 | 350m: 400m: | 4:04.67 4:37.14 | 33.42 32.47 |
20. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 4:38.16 | 606 |
50m: 100m: | 29.69 1:04.07 | 29.69 34.38 | 150m: 200m: | 1:39.58 2:14.72 | 35.51 35.14 | 250m: 300m: | 2:54.92 3:35.33 | 40.20 40.41 | 350m: 400m: | 4:07.37 4:38.16 | 32.04 30.79 |
21. | Kuczak Adam SWR | 00 | TP Zielona Góra | 4:38.21 | 606 |
50m: 100m: | 29.88 1:04.18 | 29.88 34.30 | 150m: 200m: | 1:38.97 2:12.53 | 34.79 33.56 | 250m: 300m: | 2:53.12 3:33.77 | 40.59 40.65 | 350m: 400m: | 4:06.81 4:38.21 | 33.04 31.40 |
22. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 4:40.35 | 592 |
50m: 100m: | 28.80 1:02.87 | 28.80 34.07 | 150m: 200m: | 1:39.32 2:15.21 | 36.45 35.89 | 250m: 300m: | 2:55.07 3:36.13 | 39.86 41.06 | 350m: 400m: | 4:08.58 4:40.35 | 32.45 31.77 |
23. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:40.54 | 591 |
50m: 100m: | 29.58 1:04.08 | 29.58 34.50 | 150m: 200m: | 1:41.79 2:18.42 | 37.71 36.63 | 250m: 300m: | 2:59.73 3:41.23 | 41.31 41.50 | 350m: 400m: | 4:11.83 4:40.54 | 30.60 28.71 |
24. | Walczysko Jakub | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:40.74 | 590 |
50m: 100m: | 30.25 1:04.87 | 30.25 34.62 | 150m: 200m: | 1:40.91 2:16.60 | 36.04 35.69 | 250m: 300m: | 2:56.00 3:35.45 | 39.40 39.45 | 350m: 400m: | 4:08.32 4:40.74 | 32.87 32.42 |
25. | Kaźmierczak Wojciech | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:41.57 | 585 |
50m: 100m: | 29.44 1:03.24 | 29.44 33.80 | 150m: 200m: | 1:39.56 2:15.59 | 36.32 36.03 | 250m: 300m: | 2:56.53 3:37.67 | 40.94 41.14 | 350m: 400m: | 4:10.41 4:41.57 | 32.74 31.16 |
Sodel Dominik | 97 | AZS AWF Katowice | 4:41.57 | 585 |
50m: 100m: | 29.80 1:04.27 | 29.80 34.47 | 150m: 200m: | 1:41.93 2:19.11 | 37.66 37.18 | 250m: 300m: | 2:59.26 3:40.28 | 40.15 41.02 | 350m: 400m: | 4:12.62 4:41.57 | 32.34 28.95 |
27. | Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:41.59 | 584 |
50m: 100m: | 29.37 1:03.91 | 29.37 34.54 | 150m: 200m: | 1:39.89 2:15.03 | 35.98 35.14 | 250m: 300m: | 2:55.86 3:38.00 | 40.83 42.14 | 350m: 400m: | 4:10.37 4:41.59 | 32.37 31.22 |
28. | Głyk Wojciech | 92 | AZS AWF Katowice | 4:41.94 | 582 |
50m: 100m: | 30.47 1:05.03 | 30.47 34.56 | 150m: 200m: | 1:42.96 2:20.08 | 37.93 37.12 | 250m: 300m: | 2:59.71 3:40.34 | 39.63 40.63 | 350m: 400m: | 4:12.64 4:41.94 | 32.30 29.30 |
29. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 4:43.42 | 573 |
50m: 100m: | 29.53 1:04.87 | 29.53 35.34 | 150m: 200m: | 1:40.67 2:16.28 | 35.80 35.61 | 250m: 300m: | 2:57.92 3:39.39 | 41.64 41.47 | 350m: 400m: | 4:11.57 4:43.42 | 32.18 31.85 |
30. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:47.01 | 552 |
50m: 100m: | 30.02 1:04.98 | 30.02 34.96 | 150m: 200m: | 1:43.59 2:20.73 | 38.61 37.14 | 250m: 300m: | 3:01.65 3:43.30 | 40.92 41.65 | 350m: 400m: | 4:15.93 4:47.01 | 32.63 31.08 |
31. | Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 4:47.32 | 550 |
50m: 100m: | 30.06 1:05.00 | 30.06 34.94 | 150m: 200m: | 1:43.23 2:20.35 | 38.23 37.12 | 250m: 300m: | 3:01.11 3:42.89 | 40.76 41.78 | 350m: 400m: | 4:16.69 4:47.32 | 33.80 30.63 |
32. | Zaremba Jakub | 01 | Śląsk Wrocław | 4:47.38 | 550 |
50m: 100m: | 29.77 1:04.40 | 29.77 34.63 | 150m: 200m: | 1:41.53 2:17.88 | 37.13 36.35 | 250m: 300m: | 2:58.32 3:40.00 | 40.44 41.68 | 350m: 400m: | 4:14.16 4:47.38 | 34.16 33.22 |
33. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:47.71 | 548 |
50m: 100m: | 30.59 1:06.19 | 30.59 35.60 | 150m: 200m: | 1:42.70 2:19.18 | 36.51 36.48 | 250m: 300m: | 3:00.98 3:43.08 | 41.80 42.10 | 350m: 400m: | 4:15.95 4:47.71 | 32.87 31.76 |
34. | Rajca Wiktor | 02 | UKS 190 Łódź | 4:47.99 | 546 |
50m: 100m: | 30.70 1:05.40 | 30.70 34.70 | 150m: 200m: | 1:43.02 2:20.27 | 37.62 37.25 | 250m: 300m: | 3:02.08 3:43.01 | 41.81 40.93 | 350m: 400m: | 4:16.86 4:47.99 | 33.85 31.13 |
35. | Krzywania Oskar | 02 | UKS SP 149 Łódź | 4:52.62 | 521 |
50m: 100m: | 31.84 1:08.06 | 31.84 36.22 | 150m: 200m: | 1:45.97 2:23.48 | 37.91 37.51 | 250m: 300m: | 3:05.96 3:48.65 | 42.48 42.69 | 350m: 400m: | 4:21.34 4:52.62 | 32.69 31.28 |
36. | Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:52.69 | 520 |
50m: 100m: | 30.31 1:04.80 | 30.31 34.49 | 150m: 200m: | 1:44.19 2:22.19 | 39.39 38.00 | 250m: 300m: | 3:05.04 3:47.84 | 42.85 42.80 | 350m: 400m: | 4:21.84 4:52.69 | 34.00 30.85 |
37. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 4:52.92 | 519 |
50m: 100m: | 30.94 1:07.05 | 30.94 36.11 | 150m: 200m: | 1:45.39 2:22.65 | 38.34 37.26 | 250m: 300m: | 3:02.95 3:43.20 | 40.30 40.25 | 350m: 400m: | 4:18.50 4:52.92 | 35.30 34.42 |
38. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 4:53.05 | 518 |
50m: 100m: | 30.58 1:06.57 | 30.58 35.99 | 150m: 200m: | 1:41.97 2:17.15 | 35.40 35.18 | 250m: 300m: | 3:00.33 3:44.30 | 43.18 43.97 | 350m: 400m: | 4:19.64 4:53.05 | 35.34 33.41 |
Girul Radosław SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 4:53.05 | 518 |
50m: 100m: | 30.61 1:05.52 | 30.61 34.91 | 150m: 200m: | 1:43.82 2:20.53 | 38.30 36.71 | 250m: 300m: | 3:04.54 3:48.09 | 44.01 43.55 | 350m: 400m: | 4:21.92 4:53.05 | 33.83 31.13 |
40. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:53.86 | 514 |
50m: 100m: | 30.76 1:06.99 | 30.76 36.23 | 150m: 200m: | 1:44.22 2:20.53 | 37.23 36.31 | 250m: 300m: | 3:02.32 3:44.11 | 41.79 41.79 | 350m: 400m: | 4:20.07 4:53.86 | 35.96 33.79 |
41. | Sadło Marcel | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:54.01 | 513 |
50m: 100m: | 29.93 1:05.30 | 29.93 35.37 | 150m: 200m: | 1:43.91 2:21.40 | 38.61 37.49 | 250m: 300m: | 3:02.40 3:44.33 | 41.00 41.93 | 350m: 400m: | 4:19.55 4:54.01 | 35.22 34.46 |
42. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:54.72 | 510 |
50m: 100m: | 31.30 1:07.76 | 31.30 36.46 | 150m: 200m: | 1:47.87 2:27.63 | 40.11 39.76 | 250m: 300m: | 3:07.30 3:47.16 | 39.67 39.86 | 350m: 400m: | 4:22.25 4:54.72 | 35.09 32.47 |
43. | Zdziebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 4:54.85 | 509 |
50m: 100m: | 31.29 1:07.68 | 31.29 36.39 | 150m: 200m: | 1:46.30 2:23.82 | 38.62 37.52 | 250m: 300m: | 3:06.49 3:48.38 | 42.67 41.89 | 350m: 400m: | 4:22.69 4:54.85 | 34.31 32.16 |
44. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 4:55.61 | 505 |
50m: 100m: | 30.81 1:06.22 | 30.81 35.41 | 150m: 200m: | 1:45.73 2:23.31 | 39.51 37.58 | 250m: 300m: | 3:06.53 3:49.60 | 43.22 43.07 | 350m: 400m: | 4:23.13 4:55.61 | 33.53 32.48 |
45. | Muc Filip | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:57.29 | 497 |
50m: 100m: | 31.70 1:09.24 | 31.70 37.54 | 150m: 200m: | 1:47.45 2:26.16 | 38.21 38.71 | 250m: 300m: | 3:06.89 3:48.87 | 40.73 41.98 | 350m: 400m: | 4:23.65 4:57.29 | 34.78 33.64 |
46. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Mlodzieży Katowice | 4:58.53 | 490 |
50m: 100m: | 31.26 1:09.65 | 31.26 38.39 | 150m: 200m: | 1:49.79 2:28.45 | 40.14 38.66 | 250m: 300m: | 3:10.99 3:53.19 | 42.54 42.20 | 350m: 400m: | 4:26.49 4:58.53 | 33.30 32.04 |
47. | Hano Grzegorz SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 4:59.62 | 485 |
50m: 100m: | 30.44 1:07.31 | 30.44 36.87 | 150m: 200m: | 1:46.97 2:24.36 | 39.66 37.39 | 250m: 300m: | 3:08.88 3:52.67 | 44.52 43.79 | 350m: 400m: | 4:26.05 4:59.62 | 33.38 33.57 |
48. | Pawłowski Bogdan | 00 | Bobry Dębica | 5:01.10 | 478 |
50m: 100m: | 30.92 1:08.43 | 30.92 37.51 | 150m: 200m: | 1:47.68 2:25.59 | 39.25 37.91 | 250m: 300m: | 3:09.53 3:53.41 | 43.94 43.88 | 350m: 400m: | 4:27.87 5:01.10 | 34.46 33.23 |
49. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 5:03.75 | 466 |
50m: 100m: | 32.89 1:10.55 | 32.89 37.66 | 150m: 200m: | 1:52.04 2:31.89 | 41.49 39.85 | 250m: 300m: | 3:14.97 3:57.59 | 43.08 42.62 | 350m: 400m: | 4:32.10 5:03.75 | 34.51 31.65 |
50. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 5:03.91 | 465 |
50m: 100m: | 33.08 1:12.88 | 33.08 39.80 | 150m: 200m: | 1:52.84 2:31.82 | 39.96 38.98 | 250m: 300m: | 3:11.98 3:54.74 | 40.16 42.76 | 350m: 400m: | 4:31.21 5:03.91 | 36.47 32.70 |
51. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 5:04.03 | 464 |
50m: 100m: | 30.55 1:05.78 | 30.55 35.23 | 150m: 200m: | 1:45.29 2:24.73 | 39.51 39.44 | 250m: 300m: | 3:09.10 3:54.34 | 44.37 45.24 | 350m: 400m: | 4:30.98 5:04.03 | 36.64 33.05 |
52. | Łaś Wiktor | 00 | Śląsk Wrocław | 5:05.05 | 460 |
50m: 100m: | 31.33 1:08.09 | 31.33 36.76 | 150m: 200m: | 1:48.53 2:27.38 | 40.44 38.85 | 250m: 300m: | 3:10.28 3:54.75 | 42.90 44.47 | 350m: 400m: | 4:30.94 5:05.05 | 36.19 34.11 |
53. | Pętlak Tadeusz | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 5:05.52 | 457 |
50m: 100m: | 30.79 1:09.15 | 30.79 38.36 | 150m: 200m: | 1:51.01 2:31.90 | 41.86 40.89 | 250m: 300m: | 3:13.41 3:55.29 | 41.51 41.88 | 350m: 400m: | 4:31.32 5:05.52 | 36.03 34.20 |
54. | Rogulin Bogdan SO | 01 | Unia Oświęcim | 5:07.85 | 447 |
50m: 100m: | 31.80 1:10.20 | 31.80 38.40 | 150m: 200m: | 1:50.86 2:30.67 | 40.66 39.81 | 250m: 300m: | 3:12.04 3:55.09 | 41.37 43.05 | 350m: 400m: | 4:32.25 5:07.85 | 37.16 35.60 |
55. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 5:09.92 | 438 |
50m: 100m: | 33.28 1:10.98 | 33.28 37.70 | 150m: 200m: | 1:50.11 2:28.68 | 39.13 38.57 | 250m: 300m: | 3:14.83 4:01.06 | 46.15 46.23 | 350m: 400m: | 4:36.19 5:09.92 | 35.13 33.73 |
56. | Augustyn Aleksander | 00 | Fregata Kolbuszowa | 5:12.55 | 427 |
50m: 100m: | 32.12 1:09.48 | 32.12 37.36 | 150m: 200m: | 1:50.66 2:30.48 | 41.18 39.82 | 250m: 300m: | 3:16.04 4:01.71 | 45.56 45.67 | 350m: 400m: | 4:37.77 5:12.55 | 36.06 34.78 |
57. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 5:13.95 | 422 |
50m: 100m: | 32.31 1:11.14 | 32.31 38.83 | 150m: 200m: | 1:51.30 2:31.67 | 40.16 40.37 | 250m: 300m: | 3:18.38 4:06.61 | 46.71 48.23 | 350m: 400m: | 4:42.02 5:13.95 | 35.41 31.93 |
58. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:17.31 | 408 |
50m: 100m: | 34.40 1:13.85 | 34.40 39.45 | 150m: 200m: | 1:54.36 2:33.89 | 40.51 39.53 | 250m: 300m: | 3:18.81 4:04.51 | 44.92 45.70 | 350m: 400m: | 4:41.51 5:17.31 | 37.00 35.80 |
59. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 5:19.55 | 400 |
50m: 100m: | 30.29 1:06.22 | 30.29 35.93 | 150m: 200m: | 1:46.47 2:27.82 | 40.25 41.35 | 250m: 300m: | 3:13.98 4:02.11 | 46.16 48.13 | 350m: 400m: | 4:40.85 5:19.55 | 38.74 38.70 |
60. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:22.83 | 388 |
50m: 100m: | 34.71 1:16.00 | 34.71 41.29 | 150m: 200m: | 1:58.43 2:39.01 | 42.43 40.58 | 250m: 300m: | 3:26.11 4:13.23 | 47.10 47.12 | 350m: 400m: | 4:48.91 5:22.83 | 35.68 33.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 22/10/2016 - 17:14 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 24.39 | 865 | |||
2. | Dowgiert Anna | 90 | Warta Poznań | 25.33 | 772 | |||
3. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 25.60 | 748 | |||
4. | Petryka Nikola | 97 | Śląsk Wrocław | 25.94 | 719 | |||
5. | Jagoda Julia | 95 | AZS AWF Katowice | 26.29 | 690 | |||
6. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 26.37 | 684 | |||
7. | Tomanová Barbora | 01 | STU Trnava | 26.43 | 679 | |||
8. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 26.53 | 672 | |||
9. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 26.56 | 669 | |||
10. | Rogowska Katarzyna SSz | 00 | MKP Szczecin | 26.61 | 666 | |||
11. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 26.63 | 664 | |||
12. | Glozmeková Dominika | 93 | STU Trnava | 26.64 | 663 | |||
13. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 26.80 | 652 | |||
14. | Potocká Tatiana | 01 | STU Trnava | 26.81 | 651 | |||
15. | Rzońca Patrycja SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 26.88 | 646 | |||
16. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 26.98 | 639 | |||
17. | Kita Katarzyna | 95 | Shark Rudna | 27.03 | 635 | |||
18. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 27.08 | 632 | |||
19. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 27.09 | 631 | |||
20. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 27.13 | 628 | |||
21. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 27.16 | 626 | |||
Pisarczyk Amelia SR | 98 | Victoria Racibórz | 27.16 | 626 | ||||
23. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 27.22 | 622 | |||
24. | Dyrda Karolina | 97 | AZS UMCS Lublin | 27.25 | 620 | |||
25. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 27.32 | 615 | |||
26. | Brzozowska Marta SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 27.34 | 614 | |||
27. | Jabłonowska Nikola | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.40 | 610 | |||
28. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | Skarpa Lublin | 27.43 | 608 | |||
29. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | Lider Chełm | 27.48 | 604 | |||
30. | Osiniak Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 27.54 | 600 | |||
31. | Duda Zuzanna SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 27.55 | 600 | |||
32. | Baryła Julia SSz | 00 | MKP Szczecin | 27.58 | 598 | |||
Gołębiewska Dominika | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 27.58 | 598 | ||||
34. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 27.65 | 593 | |||
35. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Jordan Kraków | 27.66 | 593 | |||
36. | Rabiniak Zuzanna | 01 | Wodnik Radom | 27.72 | 589 | |||
37. | Pakuła Alicja | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.74 | 588 | |||
38. | Mielczarek Sandra | 02 | BUKS Warszawa | 27.78 | 585 | |||
Cieplak Aleksandra | 01 | Olimpic Warka | 27.78 | 585 | ||||
40. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 27.84 | 581 | |||
41. | Reks Aleksandra | 00 | MKP Szczecin | 27.85 | 581 | |||
42. | Koluch Julia ZG | 00 | Kapry Armexim Pruszków | 27.87 | 579 | |||
43. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 27.94 | 575 | |||
44. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 27.96 | 574 | |||
Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 27.96 | 574 | ||||
46. | Kościk Patrycja SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 27.98 | 573 | |||
47. | Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki | 01 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 27.99 | 572 | |||
48. | Juc Aleksandra | 01 | Manta Warszawa Włochy | 28.06 | 568 | |||
49. | Szopa Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 28.09 | 566 | |||
50. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 28.10 | 565 | |||
51. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 28.23 | 557 | |||
52. | Wojciechowska Joanna SL | 98 | Orlik Lublin | 28.24 | 557 | |||
53. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 28.27 | 555 | |||
54. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.28 | 554 | |||
55. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.44 | 545 | |||
56. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 28.55 | 539 | |||
57. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 28.60 | 536 | |||
58. | Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | 28.68 | 532 | |||
59. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 28.69 | 531 | |||
60. | Goller Klaudia | 02 | Ostrobramska Warszawa | 28.71 | 530 | |||
61. | Zoglowek Joanna | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 28.74 | 528 | |||
Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 28.74 | 528 | ||||
63. | Bazyl Magdalena | 97 | AZS AGH Kraków | 28.80 | 525 | |||
64. | Romanowska Patrycja - Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 28.81 | 524 | |||
65. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 28.87 | 521 | |||
66. | Szlachcic Wiktoria | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 28.94 | 517 | |||
67. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 28.95 | 517 | |||
68. | Malinowska Zuzanna SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 29.04 | 512 | |||
69. | Redner Sandra SL | 99 | Skarpa Lublin | 29.18 | 505 | |||
70. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.26 | 501 | |||
71. | Krejčíová Zuzana | 01 | KP Aquacity Poprad | 29.31 | 498 | |||
72. | Baranowska Wiktoria | 01 | Orka Ostrów Maz. | 29.37 | 495 | |||
73. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 29.39 | 494 | |||
Radecka Anna | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 29.39 | 494 | ||||
75. | Zatorska Agata | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 29.42 | 492 | |||
76. | Sienkiewicz Kaja | 02 | BUKS Warszawa | 29.43 | 492 | |||
77. | Golubska Alina | 02 | BUKS Warszawa | 29.45 | 491 | |||
78. | Kowalska Julia SWR | 00 | Korner Zielona Góra | 29.46 | 490 | |||
79. | Śliwińska Kalina SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 29.50 | 488 | |||
80. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.51 | 488 | |||
Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 29.51 | 488 | ||||
82. | Borowska Agnieszka | 00 | Polonia Warszawa | 29.53 | 487 | |||
83. | Muszyńska Majka | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 29.61 | 483 | |||
84. | Mruk Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 29.66 | 481 | |||
85. | Skórka Julia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 29.72 | 478 | |||
86. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 29.73 | 477 | |||
87. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.74 | 477 | |||
88. | Piekut Zofia SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 29.75 | 476 | |||
89. | Owerko Julia | 02 | GOS Raszyn | 29.87 | 470 | |||
90. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 29.91 | 469 | |||
91. | Kurucová Adriána | 99 | KP Aquacity Poprad | 30.03 | 463 | |||
92. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.14 | 458 | |||
93. | Gazda Zuzanna | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 30.23 | 454 | |||
94. | Rugała Anna SK | 98 | SMS Galicja Kraków | 30.31 | 450 | |||
95. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 30.47 | 443 | |||
96. | Mikus Katarzyna | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 30.51 | 441 | |||
97. | Mazurkiewicz Zuzanna | 01 | Polonia Warszawa | 30.68 | 434 | |||
98. | Łosak Wiktoria SK | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 31.12 | 416 | |||
99. | Mandziuk Magdalena | 01 | Żak Biała Podlaska | 31.40 | 405 | |||
100. | Krysa Agata | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 31.75 | 392 | |||
101. | Bienasz Wiktoria | 02 | Juvenia Białystok | 31.91 | 386 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 22/10/2016 - 17:09 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wypych Filip | 91 | AZS UŁ PŁ Łódź | 22.33 | 746 | |||
2. | Gawrysiak Przemysław | 92 | Omega Kleszczów | 22.56 | 724 | |||
3. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 22.57 | 723 | |||
4. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 22.91 | 691 | |||
5. | Brzuś Michał | 97 | AZS UŁ PŁ Łódź | 22.94 | 688 | |||
6. | Krupecki Oskar | 92 | Śląsk Wrocław | 22.99 | 684 | |||
7. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 23.15 | 670 | |||
8. | Bugdol Rafał | 95 | AZS AWF Katowice | 23.20 | 665 | |||
9. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 23.26 | 660 | |||
10. | Gosieniecki Juliusz | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 23.33 | 654 | |||
11. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 23.49 | 641 | |||
12. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 23.52 | 639 | |||
13. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 23.55 | 636 | |||
14. | Jarmuła Miłosz SK | 98 | Jordan Kraków | 23.56 | 635 | |||
15. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 23.58 | 634 | |||
16. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 23.61 | 631 | |||
17. | Wojdak Wojciech | 96 | Unia Oświęcim | 23.71 | 623 | |||
18. | Knapowski Kacper | 97 | AZS AWF Warszawa | 23.78 | 618 | |||
Pieśniak Jakub | 97 | AZS AWF Katowice | 23.78 | 618 | ||||
20. | Piłkowski Patryk SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 23.79 | 617 | |||
Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 23.79 | 617 | ||||
22. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 23.81 | 616 | |||
23. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 23.84 | 613 | |||
24. | Lipiński Szymon SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 23.93 | 606 | |||
25. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 23.96 | 604 | |||
26. | Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 24.08 | 595 | |||
Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 24.08 | 595 | ||||
28. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 24.18 | 588 | |||
29. | Więckowski Jakub SSz | 98 | MKP Szczecin | 24.19 | 587 | |||
30. | Wójcicki Maciej | 99 | Aquator Kozienice | 24.26 | 582 | |||
31. | Pytlarczyk Szymon | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 24.29 | 580 | |||
Galon Michał | 95 | AZS AWF Katowice | 24.29 | 580 | ||||
33. | Gębka Olaf SSz | 00 | MKP Szczecin | 24.30 | 579 | |||
34. | Domański Gracjan | 00 | Shark Rudna | 24.33 | 577 | |||
35. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 24.39 | 573 | |||
Piotrowski Kacper | 01 | Śląsk Wrocław | 24.39 | 573 | ||||
Brzostowski Axel | 96 | AZS AWF Katowice | 24.39 | 573 | ||||
38. | Piwowarski Konrad SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 24.43 | 570 | |||
39. | Gotszling Dawid ZG | 01 | Barakuda Starachowice | 24.44 | 569 | |||
40. | Worożewicz Konrad SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 24.45 | 568 | |||
41. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 24.47 | 567 | |||
42. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 24.52 | 564 | |||
Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 24.52 | 564 | ||||
44. | Żmija Marek | 97 | AZS AWF Katowice | 24.56 | 561 | |||
45. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 24.66 | 554 | |||
46. | Furman Łukasz | 93 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 24.67 | 553 | |||
47. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 24.68 | 553 | |||
Olejnik Aleksander SSz | 98 | MKP Szczecin | 24.68 | 553 | ||||
49. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 24.74 | 549 | |||
50. | Radziszewski Krzysztof | 02 | BUKS Warszawa | 24.80 | 545 | |||
Zagrzejewski Tomasz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 24.80 | 545 | ||||
52. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 24.84 | 542 | |||
53. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 24.85 | 541 | |||
54. | Szarek Dawid SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 24.87 | 540 | |||
55. | Plauszta Arnold | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 24.88 | 539 | |||
56. | Sieczek Adrian | 99 | Polonia Warszawa | 24.93 | 536 | |||
57. | Felińczak Wojciech | 96 | AZS UŁ PŁ Łódź | 24.96 | 534 | |||
58. | Kalkowski Dawid SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 24.97 | 534 | |||
Szota Grzegorz | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 24.97 | 534 | ||||
60. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 24.99 | 532 | |||
61. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 25.00 | 532 | |||
Dąbrowski Patryk SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 25.00 | 532 | ||||
63. | Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 25.01 | 531 | |||
64. | Krištofík Martin | 98 | Považskobystrický plavecký odd | 25.03 | 530 | |||
Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 25.03 | 530 | ||||
66. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 25.07 | 527 | |||
67. | Koczorowski Kacper | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 25.09 | 526 | |||
Czerniak Konrad SL | 98 | Skarpa Lublin | 25.09 | 526 | ||||
69. | Bednarczyk Aleksander SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 25.10 | 525 | |||
70. | Rybak Konrad SOL | 98 | Pirania Targówek Warszawa | 25.11 | 525 | |||
71. | Taradyś Jakub ZG | 00 | TP Zielona Góra | 25.13 | 524 | |||
72. | Witan Daniel | 96 | Olimpic Warka | 25.18 | 520 | |||
73. | Bryła Kamil SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 25.22 | 518 | |||
Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 25.22 | 518 | ||||
75. | Koput Kamil SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 25.24 | 517 | |||
Jasionowski Mikołaj | 01 | Orka Ostrów Maz. | 25.24 | 517 | ||||
77. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 25.25 | 516 | |||
78. | Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 25.26 | 515 | |||
79. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 25.27 | 515 | |||
80. | Wojtowicz Jakub | 98 | AZS AWF Katowice | 25.28 | 514 | |||
81. | Suliga Jeremi | 00 | Polna Warszawa | 25.32 | 512 | |||
Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 25.32 | 512 | ||||
83. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 25.35 | 510 | |||
84. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 25.39 | 508 | |||
85. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 25.40 | 507 | |||
Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 25.40 | 507 | ||||
Dudek Michał | 94 | Gryf Dębica | 25.40 | 507 | ||||
88. | Cieślukowski Karol | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 25.41 | 506 | |||
Kwapisz Arkadiusz | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 25.41 | 506 | ||||
Grabek Filip SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 25.41 | 506 | ||||
91. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 25.43 | 505 | |||
92. | Waśko Adam | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 25.46 | 503 | |||
93. | Wiatr Krzysztof | 00 | IKS Konstancin | 25.49 | 502 | |||
94. | Pawłowski Maksymilian | 99 | Polonia Warszawa | 25.50 | 501 | |||
Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 25.50 | 501 | ||||
96. | Cheredis Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 25.52 | 500 | |||
97. | Kryś Jarosław | 02 | MKP Szczecin | 25.56 | 498 | |||
98. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 25.57 | 497 | |||
99. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 25.59 | 496 | |||
100. | Mitak Krystian | 98 | MKP Szczecin | 25.68 | 491 | |||
101. | Krzysztofowicz Maciej | 98 | MKP Szczecin | 25.69 | 490 | |||
Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 25.69 | 490 | ||||
103. | Pająk Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 25.70 | 489 | |||
104. | Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 25.75 | 487 | |||
105. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 25.79 | 484 | |||
Hencner Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 25.79 | 484 | ||||
107. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 25.81 | 483 | |||
108. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 25.84 | 481 | |||
109. | Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 25.93 | 476 | |||
Hano Grzegorz SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 25.93 | 476 | ||||
Łaś Wiktor | 00 | Śląsk Wrocław | 25.93 | 476 | ||||
112. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 25.94 | 476 | |||
113. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 25.95 | 475 | |||
114. | Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 26.00 | 473 | |||
115. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 26.02 | 472 | |||
116. | Gąsior Sebastian SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 26.14 | 465 | |||
117. | Rój Jakub | 01 | MKP Szczecin | 26.17 | 463 | |||
118. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 26.18 | 463 | |||
119. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 26.19 | 462 | |||
120. | Senkowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.34 | 455 | |||
121. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 26.35 | 454 | |||
122. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.36 | 454 | |||
Gęgotek Radosław | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 26.36 | 454 | ||||
124. | Brauntsch Marek | 98 | AZS AWF Katowice | 26.38 | 452 | |||
125. | Rokita Aleksander SK | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 26.39 | 452 | |||
Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 26.39 | 452 | ||||
127. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.40 | 451 | |||
Wawrzyńczak Alan SL | 99 | Skarpa Lublin | 26.40 | 451 | ||||
129. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 26.49 | 447 | |||
130. | Bruzdewicz Hubert SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 26.52 | 445 | |||
131. | Uryga Bartłomiej | 01 | Aquatica Pawłowice | 26.53 | 445 | |||
132. | Krištofík Marek | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 26.59 | 442 | |||
133. | Kwiatkowski Paweł | 02 | Juvenia Białystok | 26.60 | 441 | |||
134. | Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 26.64 | 439 | |||
135. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 26.66 | 438 | |||
136. | Girul Radosław SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 26.75 | 434 | |||
137. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 26.77 | 433 | |||
138. | Moskała Michał | 98 | Delfin Cieszyn | 26.79 | 432 | |||
139. | Kołodziejski Filip | 01 | BUKS Warszawa | 26.80 | 432 | |||
Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 26.80 | 432 | ||||
141. | Madžo Filip | 01 | KP Aquacity Poprad | 26.94 | 425 | |||
142. | Kaniewski Maciej | 99 | Omega Kleszczów | 26.96 | 424 | |||
143. | Mrzygłód Michał | 02 | Gilus Gilowice | 26.99 | 422 | |||
144. | Nachyła Jakub | 02 | Gilus Gilowice | 27.08 | 418 | |||
145. | Zając Mateusz | 02 | Aligator Gorzyce | 27.09 | 418 | |||
146. | Kalisz Jakub | 00 | Polonia Warszawa | 27.13 | 416 | |||
147. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 27.32 | 407 | |||
148. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 27.36 | 406 | |||
Perzankowski maciej | 01 | Nawa Skierniewice | 27.36 | 406 | ||||
150. | Krawczak Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 27.37 | 405 | |||
151. | Fidurski Jakub | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 27.52 | 399 | |||
152. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 27.65 | 393 | |||
153. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 27.70 | 391 | |||
154. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 27.71 | 390 | |||
155. | Jurík Anton | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 27.90 | 382 | |||
156. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.94 | 381 | |||
157. | Lewicki Aleksander | 00 | Polonia Warszawa | 28.04 | 377 | |||
158. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 28.07 | 376 | |||
159. | Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 28.21 | 370 | |||
160. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 28.29 | 367 | |||
161. | Stepaniuk Sebastian | 02 | Juvenia Białystok | 28.34 | 365 | |||
162. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 28.73 | 350 | |||
163. | Kotarski Jakub | 01 | BUKS Warszawa | 29.42 | 326 | |||
164. | Wiśniowski Robert | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 29.47 | 324 | |||
165. | Chowaniec Bartosz | 02 | Gilus Gilowice | 29.58 | 321 | |||
166. | Osmólski Hubert | 02 | Juvenia Białystok | 29.82 | 313 | |||
167. | Filipowicz Gustaw | 02 | Juvenia Białystok | 29.93 | 310 | |||
168. | Popłonyk Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 30.50 | 293 | |||
169. | Aleksandrowicz MIchał | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 31.13 | 275 | |||
170. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 31.35 | 269 | |||
171. | Wilgosz Jan | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 32.41 | 244 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 22/10/2016 - 17:20 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wikieł Angelika | 98 | AZS UWM Olsztyn | 2:31.04 | 707 | 35.11 | 38.34 | 38.63 | 38.96 | |||
2. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 2:33.06 | 679 | 34.56 | 39.48 | 39.93 | 39.09 | |||
3. | Záborská Miroslava | 01 | STU Trnava | 2:33.51 | 673 | 35.09 | 38.92 | 39.87 | 39.63 | |||
4. | Samuła Wiktoria SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:33.89 | 668 | 34.96 | 39.17 | 39.56 | 40.20 | |||
5. | Iwanowska Aleksandra SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 2:34.51 | 660 | 35.10 | 38.99 | 40.00 | 40.42 | |||
6. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:35.06 | 653 | 35.22 | 39.40 | 40.27 | 40.17 | |||
7. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 2:37.79 | 620 | 34.83 | 39.49 | 41.06 | 42.41 | |||
8. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 2:38.02 | 617 | 35.38 | 40.07 | 40.44 | 42.13 | |||
9. | Kit Zuzanna | 97 | Włókniarz 1925 Kalisz | 2:38.33 | 613 | 36.16 | 40.45 | 40.66 | 41.06 | |||
10. | Przybysz Olga | 01 | Astromal Akwawit Leszno | 2:38.64 | 610 | 36.27 | 40.66 | 41.19 | 40.52 | |||
11. | Drabikova Sona | 99 | Aquasport Levice | 2:38.79 | 608 | 36.33 | 40.72 | 41.10 | 40.64 | |||
12. | Majszutowicz Paulina SSz | 98 | MKP Szczecin | 2:39.41 | 601 | 36.24 | 40.69 | 40.86 | 41.62 | |||
13. | Żmuda Weronika SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:40.21 | 592 | 37.44 | 42.10 | 41.30 | 39.37 | |||
14. | Prochownik Olimpia SL | 99 | Unia Oświęcim | 2:40.31 | 591 | 36.51 | 40.59 | 41.86 | 41.35 | |||
15. | Wikieł Żaklina | 00 | AZS UWM Olsztyn | 2:40.77 | 586 | 36.87 | 40.39 | 41.42 | 42.09 | |||
16. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:41.68 | 576 | 36.79 | 41.07 | 41.44 | 42.38 | |||
17. | Rabiniak Zuzanna | 01 | Wodnik Radom | 2:42.21 | 570 | 36.58 | 42.18 | 42.28 | 41.17 | |||
18. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:42.23 | 570 | 36.77 | 40.89 | 42.17 | 42.40 | |||
19. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:42.78 | 564 | 37.21 | 41.47 | 43.13 | 40.97 | |||
20. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:42.80 | 564 | 37.23 | 41.23 | 42.43 | 41.91 | |||
21. | Nowak Martyna | 96 | AZS AWF Katowice | 2:44.46 | 547 | 37.59 | 42.21 | 42.29 | 42.37 | |||
22. | Szopa Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 2:44.52 | 547 | 35.57 | 42.29 | 43.81 | 42.85 | |||
23. | Wojtanek Wiktoria | 01 | GOS Raszyn | 2:45.39 | 538 | 37.47 | 41.80 | 42.53 | 43.59 | |||
24. | Krypa Oliwia | 02 | Manta Warszawa Włochy | 2:46.27 | 530 | 37.99 | 42.52 | 43.28 | 42.48 | |||
25. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:48.20 | 512 | 38.01 | 43.27 | 43.53 | 43.39 | |||
26. | Wett Oliwia | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:49.22 | 502 | 39.27 | 43.66 | 43.62 | 42.67 | |||
27. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:49.77 | 498 | 38.86 | 43.21 | 43.36 | 44.34 | |||
28. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 2:49.99 | 496 | 39.08 | 44.22 | 44.61 | 42.08 | |||
29. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:50.69 | 490 | 38.44 | 43.19 | 44.49 | 44.57 | |||
30. | Adamczyk Julia | 01 | Aligator Gorzyce | 2:51.61 | 482 | 38.45 | 44.18 | 44.67 | 44.31 | |||
31. | Dembkowska Monika | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:51.68 | 481 | 39.35 | 43.90 | 44.01 | 44.42 | |||
32. | Borejszo Paula | 00 | MKP Szczecin | 2:52.66 | 473 | 39.74 | 43.87 | 44.10 | 44.95 | |||
33. | Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 2:52.74 | 472 | 38.44 | 43.51 | 45.15 | 45.64 | |||
34. | Gorecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 2:53.38 | 467 | 39.14 | 43.99 | 45.15 | 45.10 | |||
35. | Zatorska Agata | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:53.40 | 467 | 39.36 | 43.98 | 44.81 | 45.25 | |||
36. | Goździejewicz Julia ZG | 00 | TP Zielona Góra | 2:53.95 | 462 | 39.15 | 44.16 | 45.24 | 45.40 | |||
37. | Popławska Apolonia | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 2:54.04 | 462 | 39.62 | 44.45 | 45.22 | 44.75 | |||
38. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:54.78 | 456 | 39.15 | 44.11 | 45.42 | 46.10 | |||
39. | Przygoda Julia | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 2:55.47 | 451 | 40.03 | 44.92 | 45.26 | 45.26 | |||
40. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:59.82 | 419 | 41.37 | 46.23 | 46.55 | 45.67 | |||
41. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 3:00.04 | 417 | 39.75 | 45.90 | 47.80 | 46.59 | |||
42. | Szopa Oliwia | 02 | Juvenia Białystok | 3:05.96 | 378 | 41.45 | 47.60 | 48.66 | 48.25 | |||
43. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 3:07.24 | 371 | 41.72 | 47.65 | 49.05 | 48.82 | |||
44. | Krysa Agata | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 3:10.62 | 351 | 41.13 | 48.55 | 50.42 | 50.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 22/10/2016 - 17:37 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 2:10.83 | 780 | 29.49 | 33.08 | 33.59 | 34.67 | ||||
2. | Kusto Rafał | 99 | Orka Lubań | 2:11.32 | 772 | 29.73 | 33.68 | 33.99 | 33.92 | ||||
3. | Kusto Robert | 98 | Orka Lubań | 2:12.25 | 756 | 30.38 | 33.94 | 34.09 | 33.84 | ||||
4. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 2:13.11 | 741 | 30.11 | 33.54 | 34.33 | 35.13 | ||||
5. | Stolarski Marcin | 96 | Warta Poznań | 2:13.25 | 739 | 30.12 | 34.31 | 34.55 | 34.27 | ||||
6. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 2:15.02 | 710 | 30.58 | 34.38 | 35.29 | 34.77 | ||||
7. | Wawrzynkiewicz Piotr SSz | 98 | MKP Szczecin | 2:17.94 | 666 | 31.02 | 35.12 | 35.60 | 36.20 | ||||
8. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:18.88 | 652 | 31.36 | 35.34 | 35.65 | 36.53 | ||||
9. | Żmija Marek | 97 | AZS AWF Katowice | 2:19.07 | 650 | 31.00 | 34.87 | 36.37 | 36.83 | ||||
10. | Bączkowski Bartosz | 97 | Polonia Warszawa | 2:20.01 | 637 | 31.19 | 35.33 | 36.86 | 36.63 | ||||
11. | Walaszek Jędrzej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:20.17 | 635 | 32.91 | 35.94 | 36.09 | 35.23 | ||||
12. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:20.19 | 634 | 31.58 | 36.02 | 36.88 | 35.71 | ||||
13. | Sowa Marcin | 97 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:20.32 | 632 | 31.61 | 35.91 | 36.76 | 36.04 | ||||
14. | Dziedzic Dawid SR | 99 | MOSM Tychy | 2:20.43 | 631 | 31.86 | 36.73 | 36.56 | 35.28 | ||||
15. | Hołub Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 2:20.54 | 630 | 30.98 | 35.89 | 36.56 | 37.11 | ||||
16. | Bachlaj Dorian SR | 99 | Ondraszek Bielsko Biała | 2:22.21 | 608 | 31.88 | 35.82 | 37.03 | 37.48 | ||||
17. | Urbański Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 2:23.04 | 597 | 32.43 | 36.52 | 37.01 | 37.08 | ||||
18. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:23.08 | 597 | 33.37 | 36.64 | 37.07 | 36.00 | ||||
19. | Wągrowski M. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:23.21 | 595 | 32.08 | 36.60 | 37.25 | 37.28 | ||||
20. | Paczyński Oliwier | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:23.40 | 593 | 31.63 | 36.17 | 37.54 | 38.06 | ||||
21. | Wiatr Krzysztof | 00 | IKS Konstancin | 2:23.71 | 589 | 32.58 | 37.24 | 37.59 | 36.30 | ||||
22. | Jung Krzyszrof SR | 99 | AZS AWF Katowice | 2:23.74 | 588 | 31.82 | 36.78 | 38.24 | 36.90 | ||||
23. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 2:24.08 | 584 | 31.85 | 36.28 | 37.82 | 38.13 | ||||
Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:24.08 | 584 | 33.07 | 36.94 | 37.31 | 36.76 | |||||
25. | Misiarz Adrian SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 2:24.34 | 581 | 32.17 | 36.60 | 37.40 | 38.17 | ||||
26. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:24.44 | 580 | 32.70 | 37.03 | 37.95 | 36.76 | ||||
27. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 2:24.88 | 575 | 33.09 | 36.94 | 37.31 | 37.54 | ||||
28. | Kowol Tymoteusz | 01 | Gilus Gilowice | 2:25.17 | 571 | 32.57 | 37.52 | 38.15 | 36.93 | ||||
29. | Trela Karol SR | 98 | AZS AWF Katowice | 2:25.87 | 563 | 31.65 | 36.35 | 38.53 | 39.34 | ||||
30. | Kaminiarz Cezary | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 2:25.92 | 562 | 33.72 | 37.86 | 37.25 | 37.09 | ||||
31. | Żurawski Marcel | 01 | Orka Lubań | 2:26.07 | 561 | 33.23 | 37.47 | 38.32 | 37.05 | ||||
32. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 2:26.48 | 556 | 32.29 | 36.84 | 38.21 | 39.14 | ||||
33. | Szczeciński Robert | 00 | Polonia Warszawa | 2:27.51 | 544 | 32.66 | 37.69 | 38.61 | 38.55 | ||||
34. | Gawron Oskar SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:27.57 | 544 | 34.15 | 38.14 | 37.58 | 37.70 | ||||
35. | Beberok Filip ZG | 00 | TP Zielona Góra | 2:27.73 | 542 | 33.21 | 39.02 | 39.00 | 36.50 | ||||
36. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 2:28.32 | 535 | 33.44 | 38.41 | 38.75 | 37.72 | ||||
37. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 2:29.13 | 527 | 33.19 | 37.84 | 38.95 | 39.15 | ||||
38. | Młynarczyk Piotr | 99 | MKP Szczecin | 2:29.20 | 526 | 31.84 | 37.68 | 39.88 | 39.80 | ||||
39. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 2:31.05 | 507 | 34.83 | 38.48 | 38.82 | 38.92 | ||||
40. | Pętlak Tadeusz | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:32.09 | 497 | 33.56 | 38.36 | 40.33 | 39.84 | ||||
41. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 2:32.35 | 494 | 33.85 | 38.21 | 39.49 | 40.80 | ||||
42. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:32.51 | 493 | 34.90 | 39.57 | 39.80 | 38.24 | ||||
43. | Krzyżaniak Krystian | 00 | Juvenia Białystok | 2:32.58 | 492 | 34.75 | 38.42 | 39.37 | 40.04 | ||||
44. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:33.54 | 483 | 35.57 | 39.66 | 39.56 | 38.75 | ||||
45. | Danilewski Maciej SOL | 98 | Juvenia Białystok | 2:33.79 | 480 | 34.75 | 39.25 | 39.63 | 40.16 | ||||
46. | Uryga Bartłomiej | 01 | Aquatica Pawłowice | 2:33.84 | 480 | 34.06 | 38.85 | 40.13 | 40.80 | ||||
47. | Olejnik Aleksander SSz | 98 | MKP Szczecin | 2:33.97 | 479 | 32.33 | 38.00 | 41.44 | 42.20 | ||||
48. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:34.38 | 475 | 34.23 | 39.23 | 39.91 | 41.01 | ||||
49. | Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 2:34.79 | 471 | 33.82 | 38.67 | 40.72 | 41.58 | ||||
50. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 2:34.86 | 470 | 35.34 | 40.01 | 39.76 | 39.75 | ||||
51. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:35.17 | 468 | 34.16 | 38.83 | 40.91 | 41.27 | ||||
52. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:35.29 | 466 | 35.29 | 39.83 | 40.28 | 39.89 | ||||
53. | Zarzycki Maciej | 02 | Nawa Skierniewice | 2:35.99 | 460 | 35.37 | 40.16 | 41.03 | 39.43 | ||||
54. | Madžo Filip | 01 | KP Aquacity Poprad | 2:36.25 | 458 | 34.07 | 39.59 | 41.43 | 41.16 | ||||
55. | Zdziebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 2:37.22 | 450 | 35.13 | 40.41 | 40.78 | 40.90 | ||||
56. | Zalewski Oskar SO | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 2:37.58 | 446 | 35.31 | 39.93 | 40.73 | 41.61 | ||||
57. | Żerański Przemysław | 99 | BUKS Warszawa | 2:38.19 | 441 | 35.56 | 41.17 | 41.14 | 40.32 | ||||
58. | Grzesiecki Mikołaj | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 2:38.44 | 439 | 36.17 | 40.99 | 41.30 | 39.98 | ||||
59. | Latusek Szymon SO | 00 | Gilus Gilowice | 2:39.96 | 427 | 34.53 | 40.69 | 41.89 | 42.85 | ||||
60. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:41.16 | 417 | 36.44 | 41.25 | 41.71 | 41.76 | ||||
61. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 2:42.53 | 407 | 36.77 | 41.95 | 42.21 | 41.60 | ||||
62. | Hlavatý Adam | 00 | STU Trnava | 2:44.80 | 390 | 36.17 | 41.99 | 43.15 | 43.49 | ||||
63. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:45.02 | 389 | 37.68 | 41.85 | 42.68 | 42.81 | ||||
64. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:46.14 | 381 | 38.08 | 42.19 | 43.35 | 42.52 | ||||
65. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 2:47.69 | 370 | 37.90 | 42.45 | 44.35 | 42.99 | ||||
66. | Grochowski Michał | 02 | Juvenia Białystok | 2:51.17 | 348 | 37.06 | 43.98 | 45.01 | 45.12 | ||||
67. | Maciaszek Rafał | 02 | Bobry Dębica | 2:52.92 | 338 | 39.06 | 45.07 | 45.25 | 43.54 | ||||
68. | Chowaniec Bartosz | 02 | Gilus Gilowice | 2:56.51 | 318 | 38.55 | 44.91 | 45.93 | 47.12 | ||||
DYSKW. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:22.68 | 32.70 | 36.45 | 37.13 | 36.40 | |||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 17:47) |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 22/10/2016 - 17:52 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 58.68 | 806 | 26.76 | 31.92 | |||
2. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 1:00.24 | 745 | 28.36 | 31.88 | |||
3. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 1:01.47 | 701 | 28.96 | 32.51 | |||
4. | Dowgiert Anna | 90 | Warta Poznań | 1:01.49 | 700 | 28.48 | 33.01 | |||
5. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:01.88 | 687 | 29.57 | 32.31 | |||
6. | Kowalska Agata | 93 | AZS AWF Warszawa | 1:01.98 | 684 | 28.62 | 33.36 | |||
7. | Glozmeková Dominika | 93 | STU Trnava | 1:02.72 | 660 | 29.13 | 33.59 | |||
8. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 1:02.74 | 659 | 28.96 | 33.78 | |||
9. | Pisarczyk Amelia SR | 98 | Victoria Racibórz | 1:03.07 | 649 | 29.46 | 33.61 | |||
10. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:03.57 | 633 | 29.38 | 34.19 | |||
11. | Wójtowicz Gabriela | 95 | Kormoran Olsztyn | 1:03.62 | 632 | 29.95 | 33.67 | |||
12. | Potocká Tamara | 02 | KP Aquacity Poprad | 1:03.66 | 631 | 29.95 | 33.71 | |||
13. | Adamczyk Julia SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:04.01 | 620 | 30.35 | 33.66 | |||
14. | Górecka Weronika | 00 | Juvenia Wrocław | 1:04.50 | 606 | 30.29 | 34.21 | |||
15. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | Skarpa Lublin | 1:04.57 | 604 | 29.92 | 34.65 | |||
16. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.62 | 603 | 30.75 | 33.87 | |||
17. | Kącka Natalia | 95 | AZS AWF Katowice | 1:04.80 | 598 | 30.29 | 34.51 | |||
18. | Halicka Lidia SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 1:04.82 | 597 | 30.47 | 34.35 | |||
19. | Potocká Tatiana | 01 | STU Trnava | 1:05.04 | 591 | 30.62 | 34.42 | |||
20. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.06 | 591 | 29.97 | 35.09 | |||
21. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 1:05.11 | 590 | 30.33 | 34.78 | |||
22. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:05.30 | 584 | 30.69 | 34.61 | |||
23. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:05.39 | 582 | 30.63 | 34.76 | |||
24. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 1:05.55 | 578 | 30.70 | 34.85 | |||
25. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | Lider Chełm | 1:05.56 | 577 | 31.03 | 34.53 | |||
26. | Petryka Nikola | 97 | Śląsk Wrocław | 1:05.63 | 576 | 30.14 | 35.49 | |||
27. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS UŁ PŁ Łódź | 1:05.77 | 572 | 31.12 | 34.65 | |||
28. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:05.81 | 571 | 31.13 | 34.68 | |||
29. | Redner Sandra SL | 99 | Skarpa Lublin | 1:06.28 | 559 | 31.22 | 35.06 | |||
30. | Cieplak Aleksandra | 01 | Olimpic Warka | 1:06.34 | 557 | 31.22 | 35.12 | |||
31. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 1:06.41 | 556 | 31.53 | 34.88 | |||
32. | Szeluga Wiktoria SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 1:06.56 | 552 | 31.74 | 34.82 | |||
33. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:06.65 | 550 | 30.88 | 35.77 | |||
34. | Bura Dominika | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:06.80 | 546 | 31.44 | 35.36 | |||
35. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:07.07 | 539 | 30.84 | 36.23 | |||
36. | Garula Wiktoria | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:07.18 | 537 | 31.47 | 35.71 | |||
37. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:07.21 | 536 | 31.49 | 35.72 | |||
38. | Jagoda Julia | 95 | AZS AWF Katowice | 1:07.30 | 534 | 30.92 | 36.38 | |||
39. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 1:07.50 | 529 | 31.27 | 36.23 | |||
40. | Kolbowicz Barbara SSz | 99 | MKP Szczecin | 1:07.62 | 526 | 31.22 | 36.40 | |||
41. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 1:07.69 | 525 | 31.68 | 36.01 | |||
42. | Mielczarek Sandra | 02 | BUKS Warszawa | 1:07.79 | 522 | 30.93 | 36.86 | |||
43. | Wojciechowska Maria | 00 | GOS Raszyn | 1:07.86 | 521 | 31.15 | 36.71 | |||
44. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:07.88 | 520 | 31.63 | 36.25 | |||
45. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:07.95 | 519 | 32.48 | 35.47 | |||
46. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:08.24 | 512 | 31.53 | 36.71 | |||
47. | Niemiec Aleksandra | 97 | AZS AWF Katowice | 1:08.33 | 510 | 31.08 | 37.25 | |||
48. | Bylińska Agnieszka SG | 02 | Żabianka Gdańsk | 1:08.55 | 505 | 32.48 | 36.07 | |||
49. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:08.61 | 504 | 31.41 | 37.20 | |||
50. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 1:08.62 | 504 | 31.43 | 37.19 | |||
51. | Jabłonowska Nikola | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.87 | 498 | 31.78 | 37.09 | |||
52. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 1:08.95 | 496 | 32.04 | 36.91 | |||
53. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:08.99 | 495 | 31.71 | 37.28 | |||
54. | Sienkiewicz Kaja | 02 | BUKS Warszawa | 1:09.20 | 491 | 32.38 | 36.82 | |||
55. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:09.95 | 475 | 32.29 | 37.66 | |||
56. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:09.97 | 475 | 33.04 | 36.93 | |||
57. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 1:10.04 | 473 | 32.83 | 37.21 | |||
58. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:10.10 | 472 | 31.83 | 38.27 | |||
59. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 1:10.40 | 466 | 33.08 | 37.32 | |||
60. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:10.43 | 466 | 32.83 | 37.60 | |||
61. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 1:10.78 | 459 | 33.45 | 37.33 | |||
62. | Orłowska Zuzanna | 02 | Nawa Skierniewice | 1:11.38 | 447 | 33.23 | 38.15 | |||
63. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:11.51 | 445 | 32.62 | 38.89 | |||
64. | Krejčíová Zuzana | 01 | KP Aquacity Poprad | 1:11.62 | 443 | 32.23 | 39.39 | |||
65. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:11.94 | 437 | 33.71 | 38.23 | |||
66. | Radecka Anna | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:12.17 | 433 | 33.22 | 38.95 | |||
67. | Śliwińska Kalina SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:12.20 | 432 | 33.55 | 38.65 | |||
68. | Bagińska Katarzyna | 02 | Juvenia Białystok | 1:12.33 | 430 | 32.87 | 39.46 | |||
69. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 1:12.48 | 427 | 33.99 | 38.49 | |||
70. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 1:12.69 | 424 | 33.80 | 38.89 | |||
71. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:12.90 | 420 | 34.58 | 38.32 | |||
72. | Pyrlik Paulina | 99 | Unia Oświęcim | 1:12.96 | 419 | 33.77 | 39.19 | |||
73. | Zoglowek Joanna | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:13.26 | 414 | 33.63 | 39.63 | |||
74. | Przygoda Julia | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:13.55 | 409 | 33.74 | 39.81 | |||
75. | Mikus Katarzyna | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:14.57 | 392 | 34.07 | 40.50 | |||
76. | Rugała Anna SK | 98 | SMS Galicja Kraków | 1:14.59 | 392 | 34.76 | 39.83 | |||
77. | Bienasz Wiktoria | 02 | Juvenia Białystok | 1:16.37 | 365 | 35.90 | 40.47 | |||
78. | Misiejuk Aldona SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:17.44 | 350 | 35.93 | 41.51 | |||
79. | Gorecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 1:17.85 | 345 | 34.96 | 42.89 | |||
80. | Gazda Zuzanna | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:19.40 | 325 | 35.67 | 43.73 | |||
81. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 1:20.79 | 308 | 35.73 | 45.06 | |||
82. | Szymkowiak Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:22.26 | 292 | 37.35 | 44.91 | |||
83. | Kurucová Adriána | 99 | KP Aquacity Poprad | 1:27.47 | 243 | 39.16 | 48.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 22/10/2016 - 18:01 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 52.66 | 778 | 25.21 | 27.45 | ||||
2. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 53.24 | 753 | 25.22 | 28.02 | ||||
3. | Krupecki Oskar | 92 | Śląsk Wrocław | 53.26 | 752 | 24.80 | 28.46 | ||||
4. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 53.45 | 744 | 25.46 | 27.99 | ||||
5. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 53.93 | 724 | 25.83 | 28.10 | ||||
6. | Ciężkowski Dominik | 96 | AZS AWF Warszawa | 55.41 | 668 | 25.80 | 29.61 | ||||
7. | Brzuś Michał | 97 | AZS UŁ PŁ Łódź | 55.48 | 665 | 25.69 | 29.79 | ||||
8. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 55.65 | 659 | 26.27 | 29.38 | ||||
9. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 55.66 | 659 | 26.06 | 29.60 | ||||
10. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 55.90 | 650 | 26.46 | 29.44 | ||||
11. | Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 55.95 | 648 | 26.01 | 29.94 | ||||
12. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 56.07 | 644 | 26.15 | 29.92 | ||||
13. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 56.20 | 640 | 26.20 | 30.00 | ||||
14. | Żurawicz Mateusz | 97 | AZS AWF Warszawa | 56.27 | 637 | 26.04 | 30.23 | ||||
Sadłowski Piotr SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 56.27 | 637 | 26.30 | 29.97 | |||||
16. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 56.29 | 637 | 26.08 | 30.21 | ||||
17. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 56.38 | 634 | 26.86 | 29.52 | ||||
18. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 56.54 | 628 | 26.38 | 30.16 | ||||
19. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 56.56 | 628 | 26.53 | 30.03 | ||||
20. | Piwowarski Konrad SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 56.76 | 621 | 26.33 | 30.43 | ||||
21. | Gosieniecki Juliusz | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 56.93 | 616 | 26.89 | 30.04 | ||||
22. | Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 57.02 | 613 | 26.24 | 30.78 | ||||
23. | Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 57.19 | 607 | 26.68 | 30.51 | ||||
24. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 57.22 | 606 | 27.26 | 29.96 | ||||
Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 57.22 | 606 | 26.87 | 30.35 | |||||
26. | Fajfer Mateusz | 96 | Juvenia Wrocław | 57.30 | 604 | 26.73 | 30.57 | ||||
27. | Oller Krzysztof SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 57.32 | 603 | 27.38 | 29.94 | ||||
28. | Miciul Michał ZG | 00 | TP Zielona Góra | 57.34 | 602 | 27.25 | 30.09 | ||||
Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Śląsk Wrocław | 57.34 | 602 | 26.52 | 30.82 | |||||
30. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 57.42 | 600 | 26.81 | 30.61 | ||||
31. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 57.58 | 595 | 26.94 | 30.64 | ||||
32. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 57.75 | 590 | 27.67 | 30.08 | ||||
33. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 57.96 | 583 | 27.33 | 30.63 | ||||
34. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 58.12 | 578 | 27.09 | 31.03 | ||||
35. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 58.23 | 575 | 27.00 | 31.23 | ||||
36. | Stolarski Marcin | 96 | Warta Poznań | 58.29 | 573 | 26.74 | 31.55 | ||||
37. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 58.46 | 568 | 27.53 | 30.93 | ||||
38. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 58.49 | 568 | 27.71 | 30.78 | ||||
39. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 58.51 | 567 | 27.43 | 31.08 | ||||
40. | Kaźmierczak Wojciech | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 58.70 | 561 | 27.35 | 31.35 | ||||
41. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 58.75 | 560 | 27.40 | 31.35 | ||||
42. | Worożewicz Konrad SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 58.78 | 559 | 27.30 | 31.48 | ||||
43. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 58.87 | 557 | 27.23 | 31.64 | ||||
44. | Wlazłowski Damian | 99 | Polonia Warszawa | 58.88 | 556 | 27.26 | 31.62 | ||||
45. | Gryz Dawid SSz | 99 | MKP Szczecin | 58.90 | 556 | 27.60 | 31.30 | ||||
46. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 58.98 | 553 | 27.65 | 31.33 | ||||
47. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 59.00 | 553 | 27.70 | 31.30 | ||||
48. | Sieczek Adrian | 99 | Polonia Warszawa | 59.01 | 553 | 27.43 | 31.58 | ||||
49. | Gębka Olaf SSz | 00 | MKP Szczecin | 59.02 | 552 | 27.72 | 31.30 | ||||
50. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 59.15 | 549 | 27.56 | 31.59 | ||||
51. | Kempa Mikołaj | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 59.25 | 546 | 28.13 | 31.12 | ||||
52. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 59.37 | 543 | 27.85 | 31.52 | ||||
53. | Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 59.41 | 542 | 27.47 | 31.94 | ||||
54. | Bryła Kamil SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 59.66 | 535 | 28.10 | 31.56 | ||||
55. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 59.76 | 532 | 27.70 | 32.06 | ||||
56. | Perkowski Wiktor SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 59.78 | 532 | 27.47 | 32.31 | ||||
Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.78 | 532 | 27.72 | 32.06 | |||||
58. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 59.79 | 531 | 27.84 | 31.95 | ||||
Koput Kamil SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 59.79 | 531 | 27.34 | 32.45 | |||||
Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 59.79 | 531 | 27.63 | 32.16 | |||||
61. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 59.82 | 530 | 28.09 | 31.73 | ||||
62. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 59.92 | 528 | 26.97 | 32.95 | ||||
63. | Pieśniak Jakub | 97 | AZS AWF Katowice | 59.98 | 526 | 28.41 | 31.57 | ||||
64. | Sumara Beniamin | 99 | AZS AWF Katowice | 1:00.16 | 522 | 28.32 | 31.84 | ||||
65. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:00.25 | 519 | 27.41 | 32.84 | ||||
Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 1:00.25 | 519 | 27.85 | 32.40 | |||||
67. | Kępa Kacper | 99 | Polonia Warszawa | 1:00.49 | 513 | 28.06 | 32.43 | ||||
68. | Kryś Jarosław | 02 | MKP Szczecin | 1:00.70 | 508 | 28.45 | 32.25 | ||||
Walczysko Jakub | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:00.70 | 508 | 28.27 | 32.43 | |||||
70. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:00.89 | 503 | 28.17 | 32.72 | ||||
71. | Bednarczyk Aleksander SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:00.90 | 503 | 27.89 | 33.01 | ||||
72. | Zubik Stanisław SWwa | 01 | Polonia Warszawa | 1:01.02 | 500 | 28.47 | 32.55 | ||||
73. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.03 | 500 | 28.59 | 32.44 | ||||
74. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 1:01.05 | 499 | 27.84 | 33.21 | ||||
75. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.08 | 498 | 28.85 | 32.23 | ||||
76. | Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 1:01.14 | 497 | 28.52 | 32.62 | ||||
77. | Czerniak Konrad SL | 98 | Skarpa Lublin | 1:01.30 | 493 | 28.50 | 32.80 | ||||
78. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:01.31 | 493 | 28.52 | 32.79 | ||||
79. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:01.38 | 491 | 28.12 | 33.26 | ||||
80. | Malec Mikołaj | 01 | Ikar Mielec | 1:01.51 | 488 | 28.52 | 32.99 | ||||
Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 1:01.51 | 488 | 29.01 | 32.50 | |||||
82. | Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.57 | 486 | 28.33 | 33.24 | ||||
83. | Pytlarczyk Szymon | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.58 | 486 | 28.98 | 32.60 | ||||
84. | Galicki Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 1:01.62 | 485 | 27.46 | 34.16 | ||||
85. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.79 | 481 | 28.82 | 32.97 | ||||
86. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.86 | 480 | 28.42 | 33.44 | ||||
87. | Szarek Dawid SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:01.87 | 479 | 28.43 | 33.44 | ||||
88. | Cieślukowski Karol | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 1:02.02 | 476 | 28.92 | 33.10 | ||||
89. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:02.07 | 475 | 28.75 | 33.32 | ||||
90. | Cheredis Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.41 | 467 | 28.79 | 33.62 | ||||
91. | Sopko Samuel | 01 | KP Aquacity Poprad | 1:02.53 | 464 | 29.18 | 33.35 | ||||
92. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:02.54 | 464 | 28.67 | 33.87 | ||||
93. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 1:02.65 | 462 | 28.88 | 33.77 | ||||
94. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 1:02.84 | 458 | 28.94 | 33.90 | ||||
95. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 1:03.14 | 451 | 28.61 | 34.53 | ||||
96. | Gęgotek Radosław | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:03.22 | 449 | 29.27 | 33.95 | ||||
97. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:03.30 | 448 | 29.21 | 34.09 | ||||
98. | Lis Paweł | 02 | BUKS Warszawa | 1:03.44 | 445 | 29.05 | 34.39 | ||||
99. | Pawłowski Bogdan | 00 | Bobry Dębica | 1:03.77 | 438 | 29.63 | 34.14 | ||||
100. | Rajca Wiktor | 02 | UKS 190 Łódź | 1:03.78 | 438 | 30.06 | 33.72 | ||||
101. | Sadło Marcel | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.01 | 433 | 29.39 | 34.62 | ||||
102. | Sobolewski Dawid | 02 | Kormoran Olsztyn | 1:04.10 | 431 | 28.83 | 35.27 | ||||
103. | Szczurek Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 1:04.19 | 429 | 29.71 | 34.48 | ||||
104. | Brauntsch Marek | 98 | AZS AWF Katowice | 1:05.11 | 411 | 29.91 | 35.20 | ||||
105. | Perzankowski maciej | 01 | Nawa Skierniewice | 1:05.36 | 407 | 30.71 | 34.65 | ||||
106. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:05.40 | 406 | 30.38 | 35.02 | ||||
107. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:05.58 | 402 | 30.62 | 34.96 | ||||
108. | Wołoszyn Roman | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:05.77 | 399 | 30.95 | 34.82 | ||||
109. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 1:05.80 | 398 | 30.05 | 35.75 | ||||
110. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:06.40 | 388 | 30.90 | 35.50 | ||||
111. | Mrzygłód Michał | 02 | Gilus Gilowice | 1:06.87 | 380 | 31.44 | 35.43 | ||||
112. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.05 | 377 | 31.13 | 35.92 | ||||
113. | Muc Filip | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:07.08 | 376 | 30.46 | 36.62 | ||||
114. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.51 | 369 | 31.34 | 36.17 | ||||
115. | Nachyła Jakub | 02 | Gilus Gilowice | 1:07.53 | 369 | 30.81 | 36.72 | ||||
116. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:07.64 | 367 | 31.08 | 36.56 | ||||
117. | Jurík Anton | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 1:07.76 | 365 | 30.24 | 37.52 | ||||
118. | Orzechowski Michał SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.23 | 357 | 30.25 | 37.98 | ||||
119. | Kwiatkowski Paweł | 02 | Juvenia Białystok | 1:08.34 | 356 | 31.62 | 36.72 | ||||
120. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 1:08.38 | 355 | 30.44 | 37.94 | ||||
121. | Duchnowski Szymon | 02 | Juvenia Białystok | 1:08.65 | 351 | 31.27 | 37.38 | ||||
122. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 1:08.69 | 350 | 31.54 | 37.15 | ||||
123. | Augustyn Aleksander | 00 | Fregata Kolbuszowa | 1:08.75 | 349 | 32.03 | 36.72 | ||||
124. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:09.63 | 336 | 31.21 | 38.42 | ||||
125. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:09.75 | 334 | 31.91 | 37.84 | ||||
126. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 1:10.47 | 324 | 32.53 | 37.94 | ||||
127. | Krawczak Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:11.16 | 315 | 32.44 | 38.72 | ||||
128. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:11.26 | 314 | 32.76 | 38.50 | ||||
DYSKW. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 56.91 | 26.01 | 30.90 | |||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 18:03) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 22/10/2016 - 18:09 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 26.85 | 873 | |||
2. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 27.41 | 821 | |||
3. | Górniak Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 28.58 | 724 | |||
4. | Tomanová Barbora | 01 | STU Trnava | 28.69 | 716 | |||
5. | Duda Zuzanna SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 29.71 | 645 | |||
6. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 29.73 | 643 | |||
7. | Wójtowicz Gabriela | 95 | Kormoran Olsztyn | 29.74 | 643 | |||
8. | Górecka Weronika | 00 | Juvenia Wrocław | 29.75 | 642 | |||
9. | Juc Aleksandra | 01 | Manta Warszawa Włochy | 29.83 | 637 | |||
10. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 29.87 | 634 | |||
11. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 29.93 | 630 | |||
12. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 30.11 | 619 | |||
13. | Koluch Julia ZG | 00 | Kapry Armexim Pruszków | 30.16 | 616 | |||
14. | Kościk Patrycja SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 30.21 | 613 | |||
15. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 30.61 | 589 | |||
16. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 30.65 | 587 | |||
17. | Romanowska Patrycja - Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 30.74 | 582 | |||
18. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 30.87 | 574 | |||
19. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 30.92 | 572 | |||
20. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 31.27 | 553 | |||
21. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.33 | 550 | |||
22. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.37 | 547 | |||
23. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 31.38 | 547 | |||
24. | Jeżowska Kamila | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 31.45 | 543 | |||
25. | Bartovičová Barbara | 98 | STU Trnava | 31.46 | 543 | |||
26. | Golubska Alina | 02 | BUKS Warszawa | 31.59 | 536 | |||
Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | 31.59 | 536 | ||||
28. | Potocká Tamara | 02 | KP Aquacity Poprad | 31.71 | 530 | |||
29. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 31.72 | 530 | |||
30. | Soliwoda Julia | 01 | Nawa Skierniewice | 31.81 | 525 | |||
31. | Kowalska Julia SWR | 00 | Korner Zielona Góra | 31.94 | 519 | |||
32. | Muszyńska Majka | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 32.42 | 496 | |||
33. | Szlachcic Wiktoria | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 32.45 | 495 | |||
34. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 32.50 | 492 | |||
35. | Burakowska Wiktoria | 01 | Bobry Dębica | 32.54 | 490 | |||
Dyrda Karolina | 97 | AZS UMCS Lublin | 32.54 | 490 | ||||
37. | Piotrowicz Maja ZG | 02 | Barakuda Starachowice | 32.63 | 486 | |||
38. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 32.80 | 479 | |||
39. | Samuła Wiktoria SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 32.85 | 477 | |||
40. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 33.24 | 460 | |||
41. | Baranowska Wiktoria | 01 | Orka Ostrów Maz. | 33.27 | 459 | |||
42. | Ostrowska Kamila | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 33.50 | 449 | |||
43. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 33.51 | 449 | |||
44. | Skórka Julia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 33.55 | 447 | |||
45. | Goller Klaudia | 02 | Ostrobramska Warszawa | 33.63 | 444 | |||
46. | Woźniak Karolina SO | 02 | Unia Oświęcim | 33.73 | 440 | |||
47. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 34.48 | 412 | |||
48. | Pakuła Alicja | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 34.60 | 408 | |||
49. | Przygoda Zuzanna | 02 | Juvenia Białystok | 35.10 | 391 | |||
50. | Goździejewicz Julia ZG | 00 | TP Zielona Góra | 35.30 | 384 | |||
51. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 36.12 | 358 | |||
52. | Mandziuk Magdalena | 01 | Żak Biała Podlaska | 36.96 | 335 | |||
53. | Adamczyk Julia | 01 | Aligator Gorzyce | 37.54 | 319 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 22/10/2016 - 18:15 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 24.53 | 743 | ||||
2. | Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 24.99 | 702 | ||||
3. | Bugdol Rafał | 95 | AZS AWF Katowice | 25.50 | 661 | ||||
4. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 25.76 | 641 | ||||
5. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 26.08 | 618 | ||||
6. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 26.13 | 614 | ||||
7. | Więckowski Jakub SSz | 98 | MKP Szczecin | 26.18 | 611 | ||||
8. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 26.39 | 596 | ||||
9. | Kasztelan Mateusz SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 26.71 | 575 | ||||
10. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 26.92 | 562 | ||||
11. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 26.93 | 561 | ||||
12. | Niedziałek Dominik SL | 98 | Skarpa Lublin | 26.94 | 561 | ||||
13. | Radziszewski Krzysztof | 02 | BUKS Warszawa | 26.99 | 557 | ||||
Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 26.99 | 557 | |||||
15. | Czech Szymon | 97 | AZS AWF Katowice | 27.16 | 547 | ||||
16. | Morawski Krzysztof | 94 | TP Zielona Góra | 27.17 | 546 | ||||
17. | Wlazłowski Damian | 99 | Polonia Warszawa | 27.20 | 545 | ||||
18. | Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 27.23 | 543 | ||||
19. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 27.24 | 542 | ||||
20. | Furman Łukasz | 93 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 27.31 | 538 | ||||
21. | Miciul Michał ZG | 00 | TP Zielona Góra | 27.40 | 533 | ||||
22. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 27.50 | 527 | ||||
23. | Piłkowski Patryk SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 27.66 | 518 | ||||
24. | Kędzia Wiktor SSz | 00 | MKP Szczecin | 27.68 | 517 | ||||
25. | Gotszling Dawid ZG | 01 | Barakuda Starachowice | 27.83 | 508 | ||||
26. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 27.96 | 501 | ||||
27. | Kuczak Adam SWR | 00 | TP Zielona Góra | 27.98 | 500 | ||||
28. | Wojtowicz Jakub | 98 | AZS AWF Katowice | 27.99 | 500 | ||||
29. | Bryła Kamil SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 28.12 | 493 | ||||
30. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 28.13 | 492 | ||||
31. | Malec Mikołaj | 01 | Ikar Mielec | 28.16 | 491 | ||||
32. | Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 28.23 | 487 | ||||
33. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 28.24 | 487 | ||||
34. | Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 28.25 | 486 | ||||
35. | Rój Jakub | 01 | MKP Szczecin | 28.33 | 482 | ||||
36. | Galicki Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 28.40 | 478 | ||||
37. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.45 | 476 | ||||
38. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.48 | 474 | ||||
39. | Przybyła Kacper | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 28.49 | 474 | ||||
Perkowski Wiktor SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 28.49 | 474 | |||||
41. | Krzysztofowicz Maciej | 98 | MKP Szczecin | 28.53 | 472 | ||||
42. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 28.55 | 471 | ||||
43. | Taradyś Jakub ZG | 00 | TP Zielona Góra | 28.56 | 470 | ||||
44. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 28.71 | 463 | ||||
45. | Grabek Filip SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 28.75 | 461 | ||||
46. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 28.83 | 457 | ||||
47. | Plauszta Arnold | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 29.00 | 449 | ||||
48. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 29.01 | 449 | ||||
49. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.04 | 447 | ||||
50. | Kwapisz Arkadiusz | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 29.08 | 446 | ||||
51. | Waśko Adam | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 29.18 | 441 | ||||
52. | Witan Daniel | 96 | Olimpic Warka | 29.28 | 437 | ||||
53. | Szota Grzegorz | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 29.29 | 436 | ||||
54. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | Skarpa Lublin | 29.53 | 426 | ||||
Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 29.53 | 426 | |||||
56. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.72 | 417 | ||||
Pawłowski Maksymilian | 99 | Polonia Warszawa | 29.72 | 417 | |||||
58. | Wołoszyn Roman | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 29.76 | 416 | ||||
59. | Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 29.88 | 411 | ||||
60. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 30.19 | 398 | ||||
61. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 30.63 | 381 | ||||
62. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 30.79 | 375 | ||||
63. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 31.02 | 367 | ||||
64. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.13 | 363 | ||||
65. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 31.81 | 340 | ||||
66. | Krištofík Marek | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 32.20 | 328 | ||||
67. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 32.44 | 321 | ||||
68. | Osmólski Hubert | 02 | Juvenia Białystok | 32.85 | 309 | ||||
69. | Kotarski Jakub | 01 | BUKS Warszawa | 33.28 | 297 | ||||
70. | Senkowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 33.70 | 286 | ||||
71. | Wiśniowski Robert | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 34.10 | 276 | ||||
72. | Stepaniuk Sebastian | 02 | Juvenia Białystok | 35.35 | 248 | ||||
73. | Wilgosz Jan | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 37.39 | 209 | ||||
74. | Aleksandrowicz MIchał | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 38.31 | 195 | ||||
75. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 39.70 | 175 | ||||
DYSKW. | Jasionowski Mikołaj | 01 | Orka Ostrów Maz. | 30.13 | |||||
G2 - Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu (za wyjątkiem 15 m po starcie lub nawrocie) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 22/10/2016 - 18:21 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojdak Wojciech | 96 | Unia Oświęcim | 14:54.52 | 852 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 56.56 1:56.42 2:55.92 3:55.61 | 56.56 59.86 59.50 59.69 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 4:55.13 5:54.70 6:54.49 7:54.01 | 59.52 59.57 59.79 59.52 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 8:53.85 9:53.85 10:54.26 11:55.05 | 59.84 1:00.00 1:00.41 1:00.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 12:56.39 13:57.27 14:54.52 | 1:01.34 1:00.88 57.25 |
2. | Zaborowski Filip | 94 | MKP Szczecin | 14:56.36 | 846 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 57.89 1:58.92 2:59.11 3:59.35 | 57.89 1:01.03 1:00.19 1:00.24 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 4:59.41 5:59.30 6:59.41 7:59.45 | 1:00.06 59.89 1:00.11 1:00.04 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 8:59.38 9:59.35 10:59.40 11:59.80 | 59.93 59.97 1:00.05 1:00.40 | 1300m: 1400m: 1500m: | 12:59.70 13:59.21 14:56.36 | 59.90 59.51 57.15 |
3. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Kormoran Olsztyn | 15:33.69 | 749 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.14 2:02.89 3:06.01 4:08.98 | 1:00.14 1:02.75 1:03.12 1:02.97 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:11.85 6:13.42 7:14.88 8:16.38 | 1:02.87 1:01.57 1:01.46 1:01.50 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:17.80 10:19.80 11:22.10 12:24.91 | 1:01.42 1:02.00 1:02.30 1:02.81 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:27.58 14:30.63 15:33.69 | 1:02.67 1:03.05 1:03.06 |
4. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 15:34.45 | 747 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.80 2:01.24 3:03.66 4:06.06 | 58.80 1:02.44 1:02.42 1:02.40 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:08.23 6:10.47 7:12.26 8:14.42 | 1:02.17 1:02.24 1:01.79 1:02.16 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:16.91 10:19.87 11:22.97 12:26.59 | 1:02.49 1:02.96 1:03.10 1:03.62 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:30.23 14:34.43 15:34.45 | 1:03.64 1:04.20 1:00.02 |
5. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 15:37.93 | 739 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.36 2:02.99 3:06.27 4:09.35 | 1:00.36 1:02.63 1:03.28 1:03.08 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:13.03 6:16.15 7:19.32 8:21.96 | 1:03.68 1:03.12 1:03.17 1:02.64 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:24.55 10:27.15 11:29.41 12:32.04 | 1:02.59 1:02.60 1:02.26 1:02.63 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:34.43 14:36.89 15:37.93 | 1:02.39 1:02.46 1:01.04 |
6. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 15:39.40 | 735 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.71 2:01.93 3:04.72 4:07.68 | 59.71 1:02.22 1:02.79 1:02.96 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:10.42 6:13.41 7:16.76 8:20.05 | 1:02.74 1:02.99 1:03.35 1:03.29 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:23.90 10:27.41 11:31.08 12:34.34 | 1:03.85 1:03.51 1:03.67 1:03.26 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:37.48 14:39.93 15:39.40 | 1:03.14 1:02.45 59.47 |
7. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 15:39.52 | 735 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.69 2:03.23 3:05.84 4:08.65 | 1:00.69 1:02.54 1:02.61 1:02.81 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:11.17 6:14.34 7:17.34 8:20.37 | 1:02.52 1:03.17 1:03.00 1:03.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:23.68 10:26.99 11:29.80 12:32.69 | 1:03.31 1:03.31 1:02.81 1:02.89 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:35.67 14:38.46 15:39.52 | 1:02.98 1:02.79 1:01.06 |
8. | Kiełczewski Amadeusz SSz | 00 | MKP Szczecin | 15:39.64 | 735 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.56 2:02.72 3:06.09 4:09.02 | 59.56 1:03.16 1:03.37 1:02.93 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:12.37 6:15.07 7:18.20 8:20.92 | 1:03.35 1:02.70 1:03.13 1:02.72 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:24.05 10:27.01 11:30.12 12:33.17 | 1:03.13 1:02.96 1:03.11 1:03.05 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:36.70 14:38.90 15:39.64 | 1:03.53 1:02.20 1:00.74 |
9. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 15:40.14 | 734 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.86 2:01.87 3:04.96 4:07.05 | 58.86 1:03.01 1:03.09 1:02.09 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:10.29 6:13.42 7:16.71 8:20.33 | 1:03.24 1:03.13 1:03.29 1:03.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:24.04 10:27.77 11:31.33 12:34.57 | 1:03.71 1:03.73 1:03.56 1:03.24 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:37.62 14:39.83 15:40.14 | 1:03.05 1:02.21 1:00.31 |
10. | Małyska Bartosz SL | 99 | Skarpa Lublin | 15:52.60 | 705 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.66 4:11.52 | 1:00.66 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:14.93 7:52.99 8:24.62 | 1:03.41 31.63 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:28.20 10:31.33 | 1:03.58 1:03.13 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:44.21 14:48.46 15:52.60 | 1:04.25 1:04.14 |
11. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 15:58.78 | 692 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.89 2:05.37 3:09.46 4:13.31 | 1:00.89 1:04.48 1:04.09 1:03.85 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:17.05 6:21.83 7:26.52 8:30.55 | 1:03.74 1:04.78 1:04.69 1:04.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:34.87 11:43.78 12:48.26 | 1:04.32 1:04.48 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:52.45 14:56.83 15:58.78 | 1:04.19 1:04.38 1:01.95 |
12. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 16:02.03 | 685 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.77 2:03.01 3:07.03 4:11.16 | 59.77 1:03.24 1:04.02 1:04.13 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:15.89 6:20.47 7:25.16 8:30.35 | 1:04.73 1:04.58 1:04.69 1:05.19 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:35.19 10:40.06 11:45.40 12:50.02 | 1:04.84 1:04.87 1:05.34 1:04.62 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:54.92 14:59.30 16:02.03 | 1:04.90 1:04.38 1:02.73 |
13. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 16:02.71 | 683 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.00 2:06.77 3:12.03 4:17.32 | 1:02.00 1:04.77 1:05.26 1:05.29 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.35 6:27.12 7:31.81 8:36.16 | 1:05.03 1:04.77 1:04.69 1:04.35 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:41.68 10:47.09 11:50.66 12:54.35 | 1:05.52 1:05.41 1:03.57 1:03.69 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:58.15 15:01.73 16:02.71 | 1:03.80 1:03.58 1:00.98 |
14. | Komosa Maciej SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 16:04.70 | 679 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.93 2:06.28 3:11.29 4:16.50 | 1:00.93 1:05.35 1:05.01 1:05.21 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:21.58 6:26.75 7:31.59 8:35.99 | 1:05.08 1:05.17 1:04.84 1:04.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:40.17 10:44.64 11:49.07 12:53.40 | 1:04.18 1:04.47 1:04.43 1:04.33 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:57.85 15:01.98 16:04.70 | 1:04.45 1:04.13 1:02.72 |
15. | Dębski Dominik SSz | 98 | MKP Szczecin | 16:09.57 | 669 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.23 2:05.48 3:09.96 4:14.69 | 1:01.23 1:04.25 1:04.48 1:04.73 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.46 6:24.11 7:29.34 8:34.48 | 1:04.77 1:04.65 1:05.23 1:05.14 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:39.60 10:44.87 11:50.24 12:55.42 | 1:05.12 1:05.27 1:05.37 1:05.18 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:00.80 15:06.17 16:09.57 | 1:05.38 1:05.37 1:03.40 |
16. | Popis Emil SSz | 98 | MKP Szczecin | 16:14.85 | 658 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.85 2:05.80 3:11.16 4:15.96 | 1:00.85 1:04.95 1:05.36 1:04.80 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:21.09 6:25.94 7:30.64 8:35.94 | 1:05.13 1:04.85 1:04.70 1:05.30 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:41.63 10:47.57 11:53.35 12:59.07 | 1:05.69 1:05.94 1:05.78 1:05.72 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:04.80 15:10.73 16:14.85 | 1:05.73 1:05.93 1:04.12 |
17. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 16:15.50 | 657 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.22 2:09.30 3:14.77 4:20.62 | 1:03.22 1:06.08 1:05.47 1:05.85 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.18 6:31.29 7:36.47 8:41.47 | 1:05.56 1:05.11 1:05.18 1:05.00 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:46.42 10:51.23 11:56.20 13:01.11 | 1:04.95 1:04.81 1:04.97 1:04.91 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:06.33 15:11.29 16:15.50 | 1:05.22 1:04.96 1:04.21 |
18. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 16:22.00 | 644 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.47 2:08.20 3:13.88 4:20.06 | 1:02.47 1:05.73 1:05.68 1:06.18 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.39 6:32.43 7:38.73 8:44.94 | 1:06.33 1:06.04 1:06.30 1:06.21 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:51.48 10:57.42 12:03.23 13:09.02 | 1:06.54 1:05.94 1:05.81 1:05.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:14.19 15:19.75 16:22.00 | 1:05.17 1:05.56 1:02.25 |
19. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 16:32.17 | 624 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.61 2:06.86 3:11.57 4:16.90 | 1:01.61 1:05.25 1:04.71 1:05.33 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.80 6:29.39 7:36.23 8:43.07 | 1:05.90 1:06.59 1:06.84 1:06.84 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:50.12 10:57.57 12:04.29 13:10.79 | 1:07.05 1:07.45 1:06.72 1:06.50 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:17.91 15:25.52 16:32.17 | 1:07.12 1:07.61 1:06.65 |
Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 16:32.17 | 624 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.05 2:11.17 3:18.64 4:25.96 | 1:04.05 1:07.12 1:07.47 1:07.32 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:33.69 6:40.78 7:47.60 8:54.71 | 1:07.73 1:07.09 1:06.82 1:07.11 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:01.77 11:08.20 12:14.37 13:19.57 | 1:07.06 1:06.43 1:06.17 1:05.20 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:25.12 15:30.17 16:32.17 | 1:05.55 1:05.05 1:02.00 |
21. | Prus Mateusz | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 16:35.11 | 618 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.64 2:09.27 3:16.39 4:23.68 | 1:02.64 1:06.63 1:07.12 1:07.29 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:30.91 6:37.48 7:43.48 8:49.48 | 1:07.23 1:06.57 1:06.00 1:06.00 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:56.12 11:02.37 12:09.20 13:15.69 | 1:06.64 1:06.25 1:06.83 1:06.49 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:22.87 15:29.57 16:35.11 | 1:07.18 1:06.70 1:05.54 |
22. | Bugała Krzysztof SSz | 01 | MKP Szczecin | 16:50.07 | 591 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.53 2:08.24 3:14.57 4:20.90 | 1:02.53 1:05.71 1:06.33 1:06.33 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:27.52 6:34.27 7:42.13 8:50.15 | 1:06.62 1:06.75 1:07.86 1:08.02 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:58.72 11:07.50 12:14.72 13:21.87 | 1:08.57 1:08.78 1:07.22 1:07.15 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:31.31 15:41.05 16:50.07 | 1:09.44 1:09.74 1:09.02 |
23. | Chałat Stanisław SL | 99 | Skarpa Lublin | 16:54.27 | 584 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.75 2:21.11 3:21.11 4:28.70 | 1:04.75 1:16.36 1:00.00 1:07.59 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.90 6:44.99 7:53.01 9:01.73 | 1:08.20 1:08.09 1:08.02 1:08.72 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:10.09 11:18.53 12:26.61 13:34.35 | 1:08.36 1:08.44 1:08.08 1:07.74 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:41.96 15:49.51 16:54.27 | 1:07.61 1:07.55 1:04.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 22/10/2016 - 18:21 | Chłopców, 1500m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 15:34.45 | 747 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.80 2:01.24 3:03.66 4:06.06 | 58.80 1:02.44 1:02.42 1:02.40 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:08.23 6:10.47 7:12.26 8:14.42 | 1:02.17 1:02.24 1:01.79 1:02.16 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:16.91 10:19.87 11:22.97 12:26.59 | 1:02.49 1:02.96 1:03.10 1:03.62 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:30.23 14:34.43 15:34.45 | 1:03.64 1:04.20 1:00.02 |
2. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 15:37.93 | 739 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.36 2:02.99 3:06.27 4:09.35 | 1:00.36 1:02.63 1:03.28 1:03.08 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:13.03 6:16.15 7:19.32 8:21.96 | 1:03.68 1:03.12 1:03.17 1:02.64 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:24.55 10:27.15 11:29.41 12:32.04 | 1:02.59 1:02.60 1:02.26 1:02.63 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:34.43 14:36.89 15:37.93 | 1:02.39 1:02.46 1:01.04 |
3. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 15:39.40 | 735 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.71 2:01.93 3:04.72 4:07.68 | 59.71 1:02.22 1:02.79 1:02.96 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:10.42 6:13.41 7:16.76 8:20.05 | 1:02.74 1:02.99 1:03.35 1:03.29 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:23.90 10:27.41 11:31.08 12:34.34 | 1:03.85 1:03.51 1:03.67 1:03.26 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:37.48 14:39.93 15:39.40 | 1:03.14 1:02.45 59.47 |
4. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 15:40.14 | 734 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.86 2:01.87 3:04.96 4:07.05 | 58.86 1:03.01 1:03.09 1:02.09 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:10.29 6:13.42 7:16.71 8:20.33 | 1:03.24 1:03.13 1:03.29 1:03.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:24.04 10:27.77 11:31.33 12:34.57 | 1:03.71 1:03.73 1:03.56 1:03.24 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:37.62 14:39.83 15:40.14 | 1:03.05 1:02.21 1:00.31 |
5. | Małyska Bartosz SL | 99 | Skarpa Lublin | 15:52.60 | 705 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.66 4:11.52 | 1:00.66 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:14.93 7:52.99 8:24.62 | 1:03.41 31.63 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:28.20 10:31.33 | 1:03.58 1:03.13 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:44.21 14:48.46 15:52.60 | 1:04.25 1:04.14 |
6. | Komosa Maciej SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 16:04.70 | 679 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.93 2:06.28 3:11.29 4:16.50 | 1:00.93 1:05.35 1:05.01 1:05.21 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:21.58 6:26.75 7:31.59 8:35.99 | 1:05.08 1:05.17 1:04.84 1:04.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:40.17 10:44.64 11:49.07 12:53.40 | 1:04.18 1:04.47 1:04.43 1:04.33 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:57.85 15:01.98 16:04.70 | 1:04.45 1:04.13 1:02.72 |
7. | Dębski Dominik SSz | 98 | MKP Szczecin | 16:09.57 | 669 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.23 2:05.48 3:09.96 4:14.69 | 1:01.23 1:04.25 1:04.48 1:04.73 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.46 6:24.11 7:29.34 8:34.48 | 1:04.77 1:04.65 1:05.23 1:05.14 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:39.60 10:44.87 11:50.24 12:55.42 | 1:05.12 1:05.27 1:05.37 1:05.18 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:00.80 15:06.17 16:09.57 | 1:05.38 1:05.37 1:03.40 |
8. | Popis Emil SSz | 98 | MKP Szczecin | 16:14.85 | 658 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.85 2:05.80 3:11.16 4:15.96 | 1:00.85 1:04.95 1:05.36 1:04.80 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:21.09 6:25.94 7:30.64 8:35.94 | 1:05.13 1:04.85 1:04.70 1:05.30 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:41.63 10:47.57 11:53.35 12:59.07 | 1:05.69 1:05.94 1:05.78 1:05.72 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:04.80 15:10.73 16:14.85 | 1:05.73 1:05.93 1:04.12 |
9. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 16:15.50 | 657 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.22 2:09.30 3:14.77 4:20.62 | 1:03.22 1:06.08 1:05.47 1:05.85 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.18 6:31.29 7:36.47 8:41.47 | 1:05.56 1:05.11 1:05.18 1:05.00 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:46.42 10:51.23 11:56.20 13:01.11 | 1:04.95 1:04.81 1:04.97 1:04.91 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:06.33 15:11.29 16:15.50 | 1:05.22 1:04.96 1:04.21 |
10. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 16:22.00 | 644 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.47 2:08.20 3:13.88 4:20.06 | 1:02.47 1:05.73 1:05.68 1:06.18 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.39 6:32.43 7:38.73 8:44.94 | 1:06.33 1:06.04 1:06.30 1:06.21 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:51.48 10:57.42 12:03.23 13:09.02 | 1:06.54 1:05.94 1:05.81 1:05.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:14.19 15:19.75 16:22.00 | 1:05.17 1:05.56 1:02.25 |
11. | Chałat Stanisław SL | 99 | Skarpa Lublin | 16:54.27 | 584 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.75 2:21.11 3:21.11 4:28.70 | 1:04.75 1:16.36 1:00.00 1:07.59 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.90 6:44.99 7:53.01 9:01.73 | 1:08.20 1:08.09 1:08.02 1:08.72 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:10.09 11:18.53 12:26.61 13:34.35 | 1:08.36 1:08.44 1:08.08 1:07.74 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:41.96 15:49.51 16:54.27 | 1:07.61 1:07.55 1:04.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 22/10/2016 - 18:21 | Chłopców, 1500m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 15:39.52 | 735 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.69 2:03.23 3:05.84 4:08.65 | 1:00.69 1:02.54 1:02.61 1:02.81 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:11.17 6:14.34 7:17.34 8:20.37 | 1:02.52 1:03.17 1:03.00 1:03.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:23.68 10:26.99 11:29.80 12:32.69 | 1:03.31 1:03.31 1:02.81 1:02.89 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:35.67 14:38.46 15:39.52 | 1:02.98 1:02.79 1:01.06 |
2. | Kiełczewski Amadeusz SSz | 00 | MKP Szczecin | 15:39.64 | 735 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.56 2:02.72 3:06.09 4:09.02 | 59.56 1:03.16 1:03.37 1:02.93 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:12.37 6:15.07 7:18.20 8:20.92 | 1:03.35 1:02.70 1:03.13 1:02.72 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:24.05 10:27.01 11:30.12 12:33.17 | 1:03.13 1:02.96 1:03.11 1:03.05 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:36.70 14:38.90 15:39.64 | 1:03.53 1:02.20 1:00.74 |
3. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 16:02.71 | 683 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.00 2:06.77 3:12.03 4:17.32 | 1:02.00 1:04.77 1:05.26 1:05.29 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.35 6:27.12 7:31.81 8:36.16 | 1:05.03 1:04.77 1:04.69 1:04.35 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:41.68 10:47.09 11:50.66 12:54.35 | 1:05.52 1:05.41 1:03.57 1:03.69 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:58.15 15:01.73 16:02.71 | 1:03.80 1:03.58 1:00.98 |
4. | Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 16:32.17 | 624 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.05 2:11.17 3:18.64 4:25.96 | 1:04.05 1:07.12 1:07.47 1:07.32 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:33.69 6:40.78 7:47.60 8:54.71 | 1:07.73 1:07.09 1:06.82 1:07.11 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:01.77 11:08.20 12:14.37 13:19.57 | 1:07.06 1:06.43 1:06.17 1:05.20 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:25.12 15:30.17 16:32.17 | 1:05.55 1:05.05 1:02.00 |
5. | Prus Mateusz | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 16:35.11 | 618 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.64 2:09.27 3:16.39 4:23.68 | 1:02.64 1:06.63 1:07.12 1:07.29 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:30.91 6:37.48 7:43.48 8:49.48 | 1:07.23 1:06.57 1:06.00 1:06.00 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:56.12 11:02.37 12:09.20 13:15.69 | 1:06.64 1:06.25 1:06.83 1:06.49 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:22.87 15:29.57 16:35.11 | 1:07.18 1:06.70 1:05.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 22/10/2016 - 18:21 | Chłopców, 1500m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bugała Krzysztof SSz | 01 | MKP Szczecin | 16:50.07 | 591 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.53 2:08.24 3:14.57 4:20.90 | 1:02.53 1:05.71 1:06.33 1:06.33 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:27.52 6:34.27 7:42.13 8:50.15 | 1:06.62 1:06.75 1:07.86 1:08.02 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:58.72 11:07.50 12:14.72 13:21.87 | 1:08.57 1:08.78 1:07.22 1:07.15 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:31.31 15:41.05 16:50.07 | 1:09.44 1:09.74 1:09.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 22/10/2016 - 19:11 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Adamczyk Julia SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:48.01 | 731 |
50m: 100m: | 31.10 1:06.17 | 31.10 35.07 | 150m: 200m: | 1:42.95 2:18.97 | 36.78 36.02 | 250m: 300m: | 3:00.09 3:41.13 | 41.12 41.04 | 350m: 400m: | 4:14.99 4:48.01 | 33.86 33.02 |
2. | Bartovičová Barbara | 98 | STU Trnava | 4:52.65 | 696 |
50m: 100m: | 31.24 1:07.15 | 31.24 35.91 | 150m: 200m: | 1:44.69 2:21.67 | 37.54 36.98 | 250m: 300m: | 3:03.05 3:45.51 | 41.38 42.46 | 350m: 400m: | 4:20.12 4:52.65 | 34.61 32.53 |
3. | Halicka Lidia SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 4:54.15 | 686 |
50m: 100m: | 31.96 1:08.34 | 31.96 36.38 | 150m: 200m: | 1:46.16 2:22.63 | 37.82 36.47 | 250m: 300m: | 3:04.50 3:45.92 | 41.87 41.42 | 350m: 400m: | 4:20.84 4:54.15 | 34.92 33.31 |
4. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS UŁ PŁ Łódź | 4:55.42 | 677 |
50m: 100m: | 32.44 1:09.67 | 32.44 37.23 | 150m: 200m: | 1:47.05 2:24.25 | 37.38 37.20 | 250m: 300m: | 3:05.56 3:47.53 | 41.31 41.97 | 350m: 400m: | 4:22.20 4:55.42 | 34.67 33.22 |
5. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:01.53 | 637 |
50m: 100m: | 33.03 1:11.05 | 33.03 38.02 | 150m: 200m: | 1:47.83 2:23.25 | 36.78 35.42 | 250m: 300m: | 3:07.63 3:52.30 | 44.38 44.67 | 350m: 400m: | 4:27.60 5:01.53 | 35.30 33.93 |
6. | Mendyk Adrianna | 98 | Wodnik Radom | 5:03.45 | 625 |
50m: 100m: | 32.42 1:09.70 | 32.42 37.28 | 150m: 200m: | 1:48.79 2:27.60 | 39.09 38.81 | 250m: 300m: | 3:11.35 3:54.96 | 43.75 43.61 | 350m: 400m: | 4:29.88 5:03.45 | 34.92 33.57 |
7. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 5:03.46 | 625 |
50m: 100m: | 32.95 1:11.72 | 32.95 38.77 | 150m: 200m: | 1:50.17 2:28.51 | 38.45 38.34 | 250m: 300m: | 3:09.57 3:51.48 | 41.06 41.91 | 350m: 400m: | 4:27.88 5:03.46 | 36.40 35.58 |
8. | Drabikova Sona | 99 | Aquasport Levice | 5:03.79 | 623 |
50m: 100m: | 33.46 1:12.07 | 33.46 38.61 | 150m: 200m: | 1:51.63 2:30.80 | 39.56 39.17 | 250m: 300m: | 3:12.66 3:54.74 | 41.86 42.08 | 350m: 400m: | 4:30.18 5:03.79 | 35.44 33.61 |
9. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | BUKS Warszawa | 5:05.57 | 612 |
50m: 100m: | 34.28 1:11.66 | 34.28 37.38 | 150m: 200m: | 1:49.48 2:27.50 | 37.82 38.02 | 250m: 300m: | 3:10.78 3:54.29 | 43.28 43.51 | 350m: 400m: | 4:30.29 5:05.57 | 36.00 35.28 |
10. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 5:06.16 | 608 |
50m: 100m: | 32.72 1:10.12 | 32.72 37.40 | 150m: 200m: | 1:49.15 2:28.21 | 39.03 39.06 | 250m: 300m: | 3:13.04 3:58.01 | 44.83 44.97 | 350m: 400m: | 4:32.72 5:06.16 | 34.71 33.44 |
11. | Litwin Andrea | 01 | SMS Galicja Kraków | 5:06.66 | 605 |
50m: 100m: | 32.66 1:10.48 | 32.66 37.82 | 150m: 200m: | 1:50.73 2:30.14 | 40.25 39.41 | 250m: 300m: | 3:13.87 3:58.63 | 43.73 44.76 | 350m: 400m: | 4:33.56 5:06.66 | 34.93 33.10 |
12. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 5:07.23 | 602 |
50m: 100m: | 32.10 1:09.50 | 32.10 37.40 | 150m: 200m: | 1:47.63 2:25.05 | 38.13 37.42 | 250m: 300m: | 3:09.69 3:54.77 | 44.64 45.08 | 350m: 400m: | 4:31.70 5:07.23 | 36.93 35.53 |
13. | Wett Oliwia | 01 | Kormoran Olsztyn | 5:08.25 | 596 |
50m: 100m: | 33.44 1:11.96 | 33.44 38.52 | 150m: 200m: | 1:51.77 2:30.30 | 39.81 38.53 | 250m: 300m: | 3:14.08 3:57.21 | 43.78 43.13 | 350m: 400m: | 4:33.41 5:08.25 | 36.20 34.84 |
14. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 5:10.28 | 584 |
50m: 100m: | 34.84 1:15.37 | 34.84 40.53 | 150m: 200m: | 1:55.57 2:34.32 | 40.20 38.75 | 250m: 300m: | 3:18.47 4:02.70 | 44.15 44.23 | 350m: 400m: | 4:37.27 5:10.28 | 34.57 33.01 |
15. | Żmuda Weronika SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 5:11.24 | 579 |
50m: 100m: | 33.38 1:11.82 | 33.38 38.44 | 150m: 200m: | 1:53.59 2:34.82 | 41.77 41.23 | 250m: 300m: | 3:17.72 4:01.74 | 42.90 44.02 | 350m: 400m: | 4:37.15 5:11.24 | 35.41 34.09 |
16. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 5:11.68 | 576 |
50m: 100m: | 32.35 1:09.12 | 32.35 36.77 | 150m: 200m: | 1:49.53 2:29.67 | 40.41 40.14 | 250m: 300m: | 3:15.32 4:00.84 | 45.65 45.52 | 350m: 400m: | 4:36.90 5:11.68 | 36.06 34.78 |
17. | Krypa Marta | 02 | Manta Warszawa Włochy | 5:12.29 | 573 |
50m: 100m: | 33.64 1:12.28 | 33.64 38.64 | 150m: 200m: | 1:52.31 2:32.27 | 40.03 39.96 | 250m: 300m: | 3:16.56 4:01.82 | 44.29 45.26 | 350m: 400m: | 4:37.40 5:12.29 | 35.58 34.89 |
18. | Ostrowska Kamila | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:12.45 | 572 |
50m: 100m: | 33.23 1:11.29 | 33.23 38.06 | 150m: 200m: | 1:51.16 2:31.05 | 39.87 39.89 | 250m: 300m: | 3:15.35 3:59.57 | 44.30 44.22 | 350m: 400m: | 4:36.49 5:12.45 | 36.92 35.96 |
19. | Bura Dominika | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:12.48 | 572 |
50m: 100m: | 33.27 1:11.52 | 33.27 38.25 | 150m: 200m: | 1:52.93 2:32.99 | 41.41 40.06 | 250m: 300m: | 3:17.42 4:01.42 | 44.43 44.00 | 350m: 400m: | 4:38.59 5:12.48 | 37.17 33.89 |
20. | Garula Wiktoria | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:14.37 | 562 |
50m: 100m: | 32.97 1:11.44 | 32.97 38.47 | 150m: 200m: | 1:52.35 2:31.27 | 40.91 38.92 | 250m: 300m: | 3:17.90 4:04.03 | 46.63 46.13 | 350m: 400m: | 4:40.35 5:14.37 | 36.32 34.02 |
21. | Wikieł Żaklina | 00 | AZS UWM Olsztyn | 5:14.76 | 560 |
50m: 100m: | 33.59 1:10.95 | 33.59 37.36 | 150m: 200m: | 1:52.00 2:32.45 | 41.05 40.45 | 250m: 300m: | 3:16.42 4:00.72 | 43.97 44.30 | 350m: 400m: | 4:38.16 5:14.76 | 37.44 36.60 |
22. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:14.85 | 559 |
50m: 100m: | 33.57 1:13.47 | 33.57 39.90 | 150m: 200m: | 1:53.69 2:33.45 | 40.22 39.76 | 250m: 300m: | 3:18.44 4:04.75 | 44.99 46.31 | 350m: 400m: | 4:40.72 5:14.85 | 35.97 34.13 |
23. | Jeżowska Kamila | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 5:16.17 | 552 |
50m: 100m: | 34.02 1:13.36 | 34.02 39.34 | 150m: 200m: | 1:52.28 2:30.86 | 38.92 38.58 | 250m: 300m: | 3:17.16 4:03.10 | 46.30 45.94 | 350m: 400m: | 4:40.44 5:16.17 | 37.34 35.73 |
24. | Wojciechowska Maria | 00 | GOS Raszyn | 5:16.37 | 551 |
50m: 100m: | 35.04 1:15.92 | 35.04 40.88 | 150m: 200m: | 1:55.44 2:35.04 | 39.52 39.60 | 250m: 300m: | 3:20.62 4:06.85 | 45.58 46.23 | 350m: 400m: | 4:41.85 5:16.37 | 35.00 34.52 |
25. | Krosta Emilia | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 5:18.30 | 541 |
50m: 100m: | 33.57 1:14.23 | 33.57 40.66 | 150m: 200m: | 1:56.91 2:38.00 | 42.68 41.09 | 250m: 300m: | 3:21.45 4:05.94 | 43.45 44.49 | 350m: 400m: | 4:43.32 5:18.30 | 37.38 34.98 |
26. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 5:18.82 | 538 |
50m: 100m: | 35.24 1:15.78 | 35.24 40.54 | 150m: 200m: | 1:57.48 2:38.59 | 41.70 41.11 | 250m: 300m: | 3:22.91 4:08.06 | 44.32 45.15 | 350m: 400m: | 4:44.10 5:18.82 | 36.04 34.72 |
27. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 5:19.05 | 537 |
50m: 100m: | 34.54 1:14.65 | 34.54 40.11 | 150m: 200m: | 1:56.87 2:37.13 | 42.22 40.26 | 250m: 300m: | 3:22.10 4:06.96 | 44.97 44.86 | 350m: 400m: | 4:43.82 5:19.05 | 36.86 35.23 |
28. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 5:21.93 | 523 |
50m: 100m: | 34.30 1:14.36 | 34.30 40.06 | 150m: 200m: | 1:57.29 2:39.41 | 42.93 42.12 | 250m: 300m: | 3:24.57 4:10.46 | 45.16 45.89 | 350m: 400m: | 4:47.42 5:21.93 | 36.96 34.51 |
29. | Bylińska Agnieszka SG | 02 | Żabianka Gdańsk | 5:22.97 | 518 |
50m: 100m: | 34.17 1:13.65 | 34.17 39.48 | 150m: 200m: | 1:55.04 2:35.53 | 41.39 40.49 | 250m: 300m: | 3:21.88 4:08.32 | 46.35 46.44 | 350m: 400m: | 4:46.14 5:22.97 | 37.82 36.83 |
30. | Borejszo Paula | 00 | MKP Szczecin | 5:23.76 | 514 |
50m: 100m: | 32.71 1:11.21 | 32.71 38.50 | 150m: 200m: | 1:53.02 2:34.38 | 41.81 41.36 | 250m: 300m: | 3:20.74 4:08.74 | 46.36 48.00 | 350m: 400m: | 4:47.60 5:23.76 | 38.86 36.16 |
31. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:26.39 | 502 |
50m: 100m: | 34.56 1:14.92 | 34.56 40.36 | 150m: 200m: | 1:56.16 2:37.45 | 41.24 41.29 | 250m: 300m: | 3:26.76 4:14.80 | 49.31 48.04 | 350m: 400m: | 4:51.20 5:26.39 | 36.40 35.19 |
32. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:28.16 | 494 |
50m: 100m: | 34.85 1:14.74 | 34.85 39.89 | 150m: 200m: | 1:56.59 2:37.13 | 41.85 40.54 | 250m: 300m: | 3:25.25 4:14.30 | 48.12 49.05 | 350m: 400m: | 4:52.29 5:28.16 | 37.99 35.87 |
33. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 5:28.39 | 493 |
50m: 100m: | 34.65 1:15.64 | 34.65 40.99 | 150m: 200m: | 1:56.49 2:36.99 | 40.85 40.50 | 250m: 300m: | 3:24.41 4:12.10 | 47.42 47.69 | 350m: 400m: | 4:50.48 5:28.39 | 38.38 37.91 |
34. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 5:33.25 | 471 |
50m: 100m: | 34.11 1:13.06 | 34.11 38.95 | 150m: 200m: | 1:55.92 2:37.88 | 42.86 41.96 | 250m: 300m: | 3:26.03 4:14.94 | 48.15 48.91 | 350m: 400m: | 4:55.48 5:33.25 | 40.54 37.77 |
35. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 5:36.77 | 457 |
50m: 100m: | 35.32 1:17.59 | 35.32 42.27 | 150m: 200m: | 2:01.10 2:43.35 | 43.51 42.25 | 250m: 300m: | 3:33.38 4:22.39 | 50.03 49.01 | 350m: 400m: | 5:00.78 5:36.77 | 38.39 35.99 |
36. | Bidnik Karolina | 02 | GIM 92 Ursynów W-wa | 5:39.20 | 447 |
50m: 100m: | 34.39 1:16.65 | 34.39 42.26 | 150m: 200m: | 2:00.96 2:43.62 | 44.31 42.66 | 250m: 300m: | 3:31.80 4:20.77 | 48.18 48.97 | 350m: 400m: | 5:00.55 5:39.20 | 39.78 38.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 22/10/2016 - 19:25 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:16.18 | 776 |
50m: 100m: | 28.50 1:00.70 | 28.50 32.20 | 150m: 200m: | 1:33.88 2:05.75 | 33.18 31.87 | 250m: 300m: | 2:41.45 3:17.49 | 35.70 36.04 | 350m: 400m: | 3:47.91 4:16.18 | 30.42 28.27 |
2. | Wągrowski Marcel Sms Aleksandrów Łódzki | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 4:18.88 | 752 |
50m: 100m: | 27.10 57.97 | 27.10 30.87 | 150m: 200m: | 1:31.02 2:03.40 | 33.05 32.38 | 250m: 300m: | 2:40.98 3:18.69 | 37.58 37.71 | 350m: 400m: | 3:49.20 4:18.88 | 30.51 29.68 |
3. | Szwedzki Dawid | 94 | Śląsk Wrocław | 4:20.34 | 740 |
50m: 100m: | 27.99 59.72 | 27.99 31.73 | 150m: 200m: | 1:32.69 2:05.35 | 32.97 32.66 | 250m: 300m: | 2:41.59 3:18.47 | 36.24 36.88 | 350m: 400m: | 3:49.97 4:20.34 | 31.50 30.37 |
4. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Kormoran Olsztyn | 4:23.08 | 717 |
50m: 100m: | 29.04 1:01.24 | 29.04 32.20 | 150m: 200m: | 1:35.16 2:08.50 | 33.92 33.34 | 250m: 300m: | 2:44.76 3:21.88 | 36.26 37.12 | 350m: 400m: | 3:52.99 4:23.08 | 31.11 30.09 |
5. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 4:24.97 | 702 |
50m: 100m: | 28.93 1:01.35 | 28.93 32.42 | 150m: 200m: | 1:36.21 2:10.48 | 34.86 34.27 | 250m: 300m: | 2:47.58 3:25.16 | 37.10 37.58 | 350m: 400m: | 3:55.84 4:24.97 | 30.68 29.13 |
6. | Kaczmarski Marcin | 94 | AZS AWF Warszawa | 4:26.26 | 691 |
50m: 100m: | 27.30 58.43 | 27.30 31.13 | 150m: 200m: | 1:31.18 2:03.79 | 32.75 32.61 | 250m: 300m: | 2:44.86 3:26.55 | 41.07 41.69 | 350m: 400m: | 3:57.09 4:26.26 | 30.54 29.17 |
7. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 4:32.76 | 643 |
50m: 100m: | 28.41 1:01.25 | 28.41 32.84 | 150m: 200m: | 1:35.43 2:09.02 | 34.18 33.59 | 250m: 300m: | 2:49.01 3:29.42 | 39.99 40.41 | 350m: 400m: | 4:01.56 4:32.76 | 32.14 31.20 |
8. | Morawski Krzysztof | 94 | TP Zielona Góra | 4:33.53 | 638 |
50m: 100m: | 29.05 1:02.36 | 29.05 33.31 | 150m: 200m: | 1:36.81 2:10.55 | 34.45 33.74 | 250m: 300m: | 2:49.78 3:29.73 | 39.23 39.95 | 350m: 400m: | 4:02.49 4:33.53 | 32.76 31.04 |
9. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 4:33.69 | 637 |
50m: 100m: | 29.48 1:04.41 | 29.48 34.93 | 150m: 200m: | 1:39.51 2:14.04 | 35.10 34.53 | 250m: 300m: | 2:52.85 3:32.06 | 38.81 39.21 | 350m: 400m: | 4:04.00 4:33.69 | 31.94 29.69 |
10. | Jarosz Dawid SWwa | 99 | Wodnik Końskie | 4:33.73 | 636 |
50m: 100m: | 29.08 1:02.48 | 29.08 33.40 | 150m: 200m: | 1:38.82 2:14.66 | 36.34 35.84 | 250m: 300m: | 2:53.56 3:32.81 | 38.90 39.25 | 350m: 400m: | 4:04.39 4:33.73 | 31.58 29.34 |
11. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Śląsk Wrocław | 4:33.99 | 634 |
50m: 100m: | 28.46 1:01.24 | 28.46 32.78 | 150m: 200m: | 1:37.82 2:14.18 | 36.58 36.36 | 250m: 300m: | 2:53.83 3:33.51 | 39.65 39.68 | 350m: 400m: | 4:04.22 4:33.99 | 30.71 29.77 |
12. | Walaszek Jędrzej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:34.55 | 631 |
50m: 100m: | 29.57 1:03.80 | 29.57 34.23 | 150m: 200m: | 1:42.18 2:18.46 | 38.38 36.28 | 250m: 300m: | 2:54.77 3:30.69 | 36.31 35.92 | 350m: 400m: | 4:03.97 4:34.55 | 33.28 30.58 |
13. | Łapot Radosław SR | 99 | MOS Katowice | 4:34.65 | 630 |
50m: 100m: | 28.86 1:02.50 | 28.86 33.64 | 150m: 200m: | 1:37.26 2:11.84 | 34.76 34.58 | 250m: 300m: | 2:51.25 3:31.04 | 39.41 39.79 | 350m: 400m: | 4:03.53 4:34.65 | 32.49 31.12 |
14. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 4:34.79 | 629 |
50m: 100m: | 29.76 1:04.33 | 29.76 34.57 | 150m: 200m: | 1:40.04 2:15.35 | 35.71 35.31 | 250m: 300m: | 2:54.63 3:33.73 | 39.28 39.10 | 350m: 400m: | 4:05.49 4:34.79 | 31.76 29.30 |
15. | Gawron Oskar SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 4:34.82 | 629 |
50m: 100m: | 30.19 1:04.04 | 30.19 33.85 | 150m: 200m: | 1:39.51 2:14.69 | 35.47 35.18 | 250m: 300m: | 2:53.09 3:32.17 | 38.40 39.08 | 350m: 400m: | 4:04.67 4:34.82 | 32.50 30.15 |
16. | Kempa Mikołaj | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:34.94 | 628 |
50m: 100m: | 28.66 1:01.66 | 28.66 33.00 | 150m: 200m: | 1:37.90 2:14.17 | 36.24 36.27 | 250m: 300m: | 2:52.95 3:33.41 | 38.78 40.46 | 350m: 400m: | 4:05.69 4:34.94 | 32.28 29.25 |
17. | Niedziałek Dominik SL | 98 | Skarpa Lublin | 4:36.68 | 616 |
50m: 100m: | 29.16 1:02.89 | 29.16 33.73 | 150m: 200m: | 1:38.97 2:13.99 | 36.08 35.02 | 250m: 300m: | 2:54.10 3:34.81 | 40.11 40.71 | 350m: 400m: | 4:06.12 4:36.68 | 31.31 30.56 |
18. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:36.82 | 615 |
50m: 100m: | 30.01 1:04.59 | 30.01 34.58 | 150m: 200m: | 1:40.24 2:15.45 | 35.65 35.21 | 250m: 300m: | 2:54.46 3:33.65 | 39.01 39.19 | 350m: 400m: | 4:05.66 4:36.82 | 32.01 31.16 |
19. | Urbański Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 4:37.14 | 613 |
50m: 100m: | 29.36 1:02.42 | 29.36 33.06 | 150m: 200m: | 1:39.30 2:15.96 | 36.88 36.66 | 250m: 300m: | 2:52.79 3:31.25 | 36.83 38.46 | 350m: 400m: | 4:04.67 4:37.14 | 33.42 32.47 |
20. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 4:38.16 | 606 |
50m: 100m: | 29.69 1:04.07 | 29.69 34.38 | 150m: 200m: | 1:39.58 2:14.72 | 35.51 35.14 | 250m: 300m: | 2:54.92 3:35.33 | 40.20 40.41 | 350m: 400m: | 4:07.37 4:38.16 | 32.04 30.79 |
21. | Kuczak Adam SWR | 00 | TP Zielona Góra | 4:38.21 | 606 |
50m: 100m: | 29.88 1:04.18 | 29.88 34.30 | 150m: 200m: | 1:38.97 2:12.53 | 34.79 33.56 | 250m: 300m: | 2:53.12 3:33.77 | 40.59 40.65 | 350m: 400m: | 4:06.81 4:38.21 | 33.04 31.40 |
22. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 4:40.35 | 592 |
50m: 100m: | 28.80 1:02.87 | 28.80 34.07 | 150m: 200m: | 1:39.32 2:15.21 | 36.45 35.89 | 250m: 300m: | 2:55.07 3:36.13 | 39.86 41.06 | 350m: 400m: | 4:08.58 4:40.35 | 32.45 31.77 |
23. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:40.54 | 591 |
50m: 100m: | 29.58 1:04.08 | 29.58 34.50 | 150m: 200m: | 1:41.79 2:18.42 | 37.71 36.63 | 250m: 300m: | 2:59.73 3:41.23 | 41.31 41.50 | 350m: 400m: | 4:11.83 4:40.54 | 30.60 28.71 |
24. | Walczysko Jakub | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:40.74 | 590 |
50m: 100m: | 30.25 1:04.87 | 30.25 34.62 | 150m: 200m: | 1:40.91 2:16.60 | 36.04 35.69 | 250m: 300m: | 2:56.00 3:35.45 | 39.40 39.45 | 350m: 400m: | 4:08.32 4:40.74 | 32.87 32.42 |
25. | Kaźmierczak Wojciech | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:41.57 | 585 |
50m: 100m: | 29.44 1:03.24 | 29.44 33.80 | 150m: 200m: | 1:39.56 2:15.59 | 36.32 36.03 | 250m: 300m: | 2:56.53 3:37.67 | 40.94 41.14 | 350m: 400m: | 4:10.41 4:41.57 | 32.74 31.16 |
Sodel Dominik | 97 | AZS AWF Katowice | 4:41.57 | 585 |
50m: 100m: | 29.80 1:04.27 | 29.80 34.47 | 150m: 200m: | 1:41.93 2:19.11 | 37.66 37.18 | 250m: 300m: | 2:59.26 3:40.28 | 40.15 41.02 | 350m: 400m: | 4:12.62 4:41.57 | 32.34 28.95 |
27. | Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 4:41.59 | 584 |
50m: 100m: | 29.37 1:03.91 | 29.37 34.54 | 150m: 200m: | 1:39.89 2:15.03 | 35.98 35.14 | 250m: 300m: | 2:55.86 3:38.00 | 40.83 42.14 | 350m: 400m: | 4:10.37 4:41.59 | 32.37 31.22 |
28. | Głyk Wojciech | 92 | AZS AWF Katowice | 4:41.94 | 582 |
50m: 100m: | 30.47 1:05.03 | 30.47 34.56 | 150m: 200m: | 1:42.96 2:20.08 | 37.93 37.12 | 250m: 300m: | 2:59.71 3:40.34 | 39.63 40.63 | 350m: 400m: | 4:12.64 4:41.94 | 32.30 29.30 |
29. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 4:43.42 | 573 |
50m: 100m: | 29.53 1:04.87 | 29.53 35.34 | 150m: 200m: | 1:40.67 2:16.28 | 35.80 35.61 | 250m: 300m: | 2:57.92 3:39.39 | 41.64 41.47 | 350m: 400m: | 4:11.57 4:43.42 | 32.18 31.85 |
30. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:47.01 | 552 |
50m: 100m: | 30.02 1:04.98 | 30.02 34.96 | 150m: 200m: | 1:43.59 2:20.73 | 38.61 37.14 | 250m: 300m: | 3:01.65 3:43.30 | 40.92 41.65 | 350m: 400m: | 4:15.93 4:47.01 | 32.63 31.08 |
31. | Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 4:47.32 | 550 |
50m: 100m: | 30.06 1:05.00 | 30.06 34.94 | 150m: 200m: | 1:43.23 2:20.35 | 38.23 37.12 | 250m: 300m: | 3:01.11 3:42.89 | 40.76 41.78 | 350m: 400m: | 4:16.69 4:47.32 | 33.80 30.63 |
32. | Zaremba Jakub | 01 | Śląsk Wrocław | 4:47.38 | 550 |
50m: 100m: | 29.77 1:04.40 | 29.77 34.63 | 150m: 200m: | 1:41.53 2:17.88 | 37.13 36.35 | 250m: 300m: | 2:58.32 3:40.00 | 40.44 41.68 | 350m: 400m: | 4:14.16 4:47.38 | 34.16 33.22 |
33. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 4:47.71 | 548 |
50m: 100m: | 30.59 1:06.19 | 30.59 35.60 | 150m: 200m: | 1:42.70 2:19.18 | 36.51 36.48 | 250m: 300m: | 3:00.98 3:43.08 | 41.80 42.10 | 350m: 400m: | 4:15.95 4:47.71 | 32.87 31.76 |
34. | Rajca Wiktor | 02 | UKS 190 Łódź | 4:47.99 | 546 |
50m: 100m: | 30.70 1:05.40 | 30.70 34.70 | 150m: 200m: | 1:43.02 2:20.27 | 37.62 37.25 | 250m: 300m: | 3:02.08 3:43.01 | 41.81 40.93 | 350m: 400m: | 4:16.86 4:47.99 | 33.85 31.13 |
35. | Krzywania Oskar | 02 | UKS SP 149 Łódź | 4:52.62 | 521 |
50m: 100m: | 31.84 1:08.06 | 31.84 36.22 | 150m: 200m: | 1:45.97 2:23.48 | 37.91 37.51 | 250m: 300m: | 3:05.96 3:48.65 | 42.48 42.69 | 350m: 400m: | 4:21.34 4:52.62 | 32.69 31.28 |
36. | Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:52.69 | 520 |
50m: 100m: | 30.31 1:04.80 | 30.31 34.49 | 150m: 200m: | 1:44.19 2:22.19 | 39.39 38.00 | 250m: 300m: | 3:05.04 3:47.84 | 42.85 42.80 | 350m: 400m: | 4:21.84 4:52.69 | 34.00 30.85 |
37. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 4:52.92 | 519 |
50m: 100m: | 30.94 1:07.05 | 30.94 36.11 | 150m: 200m: | 1:45.39 2:22.65 | 38.34 37.26 | 250m: 300m: | 3:02.95 3:43.20 | 40.30 40.25 | 350m: 400m: | 4:18.50 4:52.92 | 35.30 34.42 |
38. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 4:53.05 | 518 |
50m: 100m: | 30.58 1:06.57 | 30.58 35.99 | 150m: 200m: | 1:41.97 2:17.15 | 35.40 35.18 | 250m: 300m: | 3:00.33 3:44.30 | 43.18 43.97 | 350m: 400m: | 4:19.64 4:53.05 | 35.34 33.41 |
Girul Radosław SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 4:53.05 | 518 |
50m: 100m: | 30.61 1:05.52 | 30.61 34.91 | 150m: 200m: | 1:43.82 2:20.53 | 38.30 36.71 | 250m: 300m: | 3:04.54 3:48.09 | 44.01 43.55 | 350m: 400m: | 4:21.92 4:53.05 | 33.83 31.13 |
40. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:53.86 | 514 |
50m: 100m: | 30.76 1:06.99 | 30.76 36.23 | 150m: 200m: | 1:44.22 2:20.53 | 37.23 36.31 | 250m: 300m: | 3:02.32 3:44.11 | 41.79 41.79 | 350m: 400m: | 4:20.07 4:53.86 | 35.96 33.79 |
41. | Sadło Marcel | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:54.01 | 513 |
50m: 100m: | 29.93 1:05.30 | 29.93 35.37 | 150m: 200m: | 1:43.91 2:21.40 | 38.61 37.49 | 250m: 300m: | 3:02.40 3:44.33 | 41.00 41.93 | 350m: 400m: | 4:19.55 4:54.01 | 35.22 34.46 |
42. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 4:54.72 | 510 |
50m: 100m: | 31.30 1:07.76 | 31.30 36.46 | 150m: 200m: | 1:47.87 2:27.63 | 40.11 39.76 | 250m: 300m: | 3:07.30 3:47.16 | 39.67 39.86 | 350m: 400m: | 4:22.25 4:54.72 | 35.09 32.47 |
43. | Zdziebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 4:54.85 | 509 |
50m: 100m: | 31.29 1:07.68 | 31.29 36.39 | 150m: 200m: | 1:46.30 2:23.82 | 38.62 37.52 | 250m: 300m: | 3:06.49 3:48.38 | 42.67 41.89 | 350m: 400m: | 4:22.69 4:54.85 | 34.31 32.16 |
44. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 4:55.61 | 505 |
50m: 100m: | 30.81 1:06.22 | 30.81 35.41 | 150m: 200m: | 1:45.73 2:23.31 | 39.51 37.58 | 250m: 300m: | 3:06.53 3:49.60 | 43.22 43.07 | 350m: 400m: | 4:23.13 4:55.61 | 33.53 32.48 |
45. | Muc Filip | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 4:57.29 | 497 |
50m: 100m: | 31.70 1:09.24 | 31.70 37.54 | 150m: 200m: | 1:47.45 2:26.16 | 38.21 38.71 | 250m: 300m: | 3:06.89 3:48.87 | 40.73 41.98 | 350m: 400m: | 4:23.65 4:57.29 | 34.78 33.64 |
46. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Mlodzieży Katowice | 4:58.53 | 490 |
50m: 100m: | 31.26 1:09.65 | 31.26 38.39 | 150m: 200m: | 1:49.79 2:28.45 | 40.14 38.66 | 250m: 300m: | 3:10.99 3:53.19 | 42.54 42.20 | 350m: 400m: | 4:26.49 4:58.53 | 33.30 32.04 |
47. | Hano Grzegorz SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 4:59.62 | 485 |
50m: 100m: | 30.44 1:07.31 | 30.44 36.87 | 150m: 200m: | 1:46.97 2:24.36 | 39.66 37.39 | 250m: 300m: | 3:08.88 3:52.67 | 44.52 43.79 | 350m: 400m: | 4:26.05 4:59.62 | 33.38 33.57 |
48. | Pawłowski Bogdan | 00 | Bobry Dębica | 5:01.10 | 478 |
50m: 100m: | 30.92 1:08.43 | 30.92 37.51 | 150m: 200m: | 1:47.68 2:25.59 | 39.25 37.91 | 250m: 300m: | 3:09.53 3:53.41 | 43.94 43.88 | 350m: 400m: | 4:27.87 5:01.10 | 34.46 33.23 |
49. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 5:03.75 | 466 |
50m: 100m: | 32.89 1:10.55 | 32.89 37.66 | 150m: 200m: | 1:52.04 2:31.89 | 41.49 39.85 | 250m: 300m: | 3:14.97 3:57.59 | 43.08 42.62 | 350m: 400m: | 4:32.10 5:03.75 | 34.51 31.65 |
50. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 5:03.91 | 465 |
50m: 100m: | 33.08 1:12.88 | 33.08 39.80 | 150m: 200m: | 1:52.84 2:31.82 | 39.96 38.98 | 250m: 300m: | 3:11.98 3:54.74 | 40.16 42.76 | 350m: 400m: | 4:31.21 5:03.91 | 36.47 32.70 |
51. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 5:04.03 | 464 |
50m: 100m: | 30.55 1:05.78 | 30.55 35.23 | 150m: 200m: | 1:45.29 2:24.73 | 39.51 39.44 | 250m: 300m: | 3:09.10 3:54.34 | 44.37 45.24 | 350m: 400m: | 4:30.98 5:04.03 | 36.64 33.05 |
52. | Łaś Wiktor | 00 | Śląsk Wrocław | 5:05.05 | 460 |
50m: 100m: | 31.33 1:08.09 | 31.33 36.76 | 150m: 200m: | 1:48.53 2:27.38 | 40.44 38.85 | 250m: 300m: | 3:10.28 3:54.75 | 42.90 44.47 | 350m: 400m: | 4:30.94 5:05.05 | 36.19 34.11 |
53. | Pętlak Tadeusz | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 5:05.52 | 457 |
50m: 100m: | 30.79 1:09.15 | 30.79 38.36 | 150m: 200m: | 1:51.01 2:31.90 | 41.86 40.89 | 250m: 300m: | 3:13.41 3:55.29 | 41.51 41.88 | 350m: 400m: | 4:31.32 5:05.52 | 36.03 34.20 |
54. | Rogulin Bogdan SO | 01 | Unia Oświęcim | 5:07.85 | 447 |
50m: 100m: | 31.80 1:10.20 | 31.80 38.40 | 150m: 200m: | 1:50.86 2:30.67 | 40.66 39.81 | 250m: 300m: | 3:12.04 3:55.09 | 41.37 43.05 | 350m: 400m: | 4:32.25 5:07.85 | 37.16 35.60 |
55. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 5:09.92 | 438 |
50m: 100m: | 33.28 1:10.98 | 33.28 37.70 | 150m: 200m: | 1:50.11 2:28.68 | 39.13 38.57 | 250m: 300m: | 3:14.83 4:01.06 | 46.15 46.23 | 350m: 400m: | 4:36.19 5:09.92 | 35.13 33.73 |
56. | Augustyn Aleksander | 00 | Fregata Kolbuszowa | 5:12.55 | 427 |
50m: 100m: | 32.12 1:09.48 | 32.12 37.36 | 150m: 200m: | 1:50.66 2:30.48 | 41.18 39.82 | 250m: 300m: | 3:16.04 4:01.71 | 45.56 45.67 | 350m: 400m: | 4:37.77 5:12.55 | 36.06 34.78 |
57. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 5:13.95 | 422 |
50m: 100m: | 32.31 1:11.14 | 32.31 38.83 | 150m: 200m: | 1:51.30 2:31.67 | 40.16 40.37 | 250m: 300m: | 3:18.38 4:06.61 | 46.71 48.23 | 350m: 400m: | 4:42.02 5:13.95 | 35.41 31.93 |
58. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:17.31 | 408 |
50m: 100m: | 34.40 1:13.85 | 34.40 39.45 | 150m: 200m: | 1:54.36 2:33.89 | 40.51 39.53 | 250m: 300m: | 3:18.81 4:04.51 | 44.92 45.70 | 350m: 400m: | 4:41.51 5:17.31 | 37.00 35.80 |
59. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 5:19.55 | 400 |
50m: 100m: | 30.29 1:06.22 | 30.29 35.93 | 150m: 200m: | 1:46.47 2:27.82 | 40.25 41.35 | 250m: 300m: | 3:13.98 4:02.11 | 46.16 48.13 | 350m: 400m: | 4:40.85 5:19.55 | 38.74 38.70 |
60. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 5:22.83 | 388 |
50m: 100m: | 34.71 1:16.00 | 34.71 41.29 | 150m: 200m: | 1:58.43 2:39.01 | 42.43 40.58 | 250m: 300m: | 3:26.11 4:13.23 | 47.10 47.12 | 350m: 400m: | 4:48.91 5:22.83 | 35.68 33.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 22/10/2016 - 19:54 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 24.39 | 865 | |||
2. | Dowgiert Anna | 90 | Warta Poznań | 25.33 | 772 | |||
3. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 25.60 | 748 | |||
4. | Petryka Nikola | 97 | Śląsk Wrocław | 25.94 | 719 | |||
5. | Jagoda Julia | 95 | AZS AWF Katowice | 26.29 | 690 | |||
6. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 26.37 | 684 | |||
7. | Tomanová Barbora | 01 | STU Trnava | 26.43 | 679 | |||
8. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 26.53 | 672 | |||
9. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 26.56 | 669 | |||
10. | Rogowska Katarzyna SSz | 00 | MKP Szczecin | 26.61 | 666 | |||
11. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 26.63 | 664 | |||
12. | Glozmeková Dominika | 93 | STU Trnava | 26.64 | 663 | |||
13. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 26.80 | 652 | |||
14. | Potocká Tatiana | 01 | STU Trnava | 26.81 | 651 | |||
15. | Rzońca Patrycja SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 26.88 | 646 | |||
16. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 26.98 | 639 | |||
17. | Kita Katarzyna | 95 | Shark Rudna | 27.03 | 635 | |||
18. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 27.08 | 632 | |||
19. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 27.09 | 631 | |||
20. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 27.13 | 628 | |||
21. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 27.16 | 626 | |||
Pisarczyk Amelia SR | 98 | Victoria Racibórz | 27.16 | 626 | ||||
23. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 27.22 | 622 | |||
24. | Dyrda Karolina | 97 | AZS UMCS Lublin | 27.25 | 620 | |||
25. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 27.32 | 615 | |||
26. | Brzozowska Marta SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 27.34 | 614 | |||
27. | Jabłonowska Nikola | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.40 | 610 | |||
28. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | Skarpa Lublin | 27.43 | 608 | |||
29. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | Lider Chełm | 27.48 | 604 | |||
30. | Osiniak Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 27.54 | 600 | |||
31. | Duda Zuzanna SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 27.55 | 600 | |||
32. | Baryła Julia SSz | 00 | MKP Szczecin | 27.58 | 598 | |||
Gołębiewska Dominika | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 27.58 | 598 | ||||
34. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 27.65 | 593 | |||
35. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Jordan Kraków | 27.66 | 593 | |||
36. | Rabiniak Zuzanna | 01 | Wodnik Radom | 27.72 | 589 | |||
37. | Pakuła Alicja | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.74 | 588 | |||
38. | Mielczarek Sandra | 02 | BUKS Warszawa | 27.78 | 585 | |||
Cieplak Aleksandra | 01 | Olimpic Warka | 27.78 | 585 | ||||
40. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 27.84 | 581 | |||
41. | Reks Aleksandra | 00 | MKP Szczecin | 27.85 | 581 | |||
42. | Koluch Julia ZG | 00 | Kapry Armexim Pruszków | 27.87 | 579 | |||
43. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 27.94 | 575 | |||
44. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 27.96 | 574 | |||
Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 27.96 | 574 | ||||
46. | Kościk Patrycja SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 27.98 | 573 | |||
47. | Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki | 01 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 27.99 | 572 | |||
48. | Juc Aleksandra | 01 | Manta Warszawa Włochy | 28.06 | 568 | |||
49. | Szopa Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 28.09 | 566 | |||
50. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 28.10 | 565 | |||
51. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 28.23 | 557 | |||
52. | Wojciechowska Joanna SL | 98 | Orlik Lublin | 28.24 | 557 | |||
53. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 28.27 | 555 | |||
54. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.28 | 554 | |||
55. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.44 | 545 | |||
56. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 28.55 | 539 | |||
57. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 28.60 | 536 | |||
58. | Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | 28.68 | 532 | |||
59. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 28.69 | 531 | |||
60. | Goller Klaudia | 02 | Ostrobramska Warszawa | 28.71 | 530 | |||
61. | Zoglowek Joanna | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 28.74 | 528 | |||
Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 28.74 | 528 | ||||
63. | Bazyl Magdalena | 97 | AZS AGH Kraków | 28.80 | 525 | |||
64. | Romanowska Patrycja - Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 28.81 | 524 | |||
65. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 28.87 | 521 | |||
66. | Szlachcic Wiktoria | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 28.94 | 517 | |||
67. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 28.95 | 517 | |||
68. | Malinowska Zuzanna SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 29.04 | 512 | |||
69. | Redner Sandra SL | 99 | Skarpa Lublin | 29.18 | 505 | |||
70. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.26 | 501 | |||
71. | Krejčíová Zuzana | 01 | KP Aquacity Poprad | 29.31 | 498 | |||
72. | Baranowska Wiktoria | 01 | Orka Ostrów Maz. | 29.37 | 495 | |||
73. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 29.39 | 494 | |||
Radecka Anna | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 29.39 | 494 | ||||
75. | Zatorska Agata | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 29.42 | 492 | |||
76. | Sienkiewicz Kaja | 02 | BUKS Warszawa | 29.43 | 492 | |||
77. | Golubska Alina | 02 | BUKS Warszawa | 29.45 | 491 | |||
78. | Kowalska Julia SWR | 00 | Korner Zielona Góra | 29.46 | 490 | |||
79. | Śliwińska Kalina SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 29.50 | 488 | |||
80. | Adamska Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.51 | 488 | |||
Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 29.51 | 488 | ||||
82. | Borowska Agnieszka | 00 | Polonia Warszawa | 29.53 | 487 | |||
83. | Muszyńska Majka | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 29.61 | 483 | |||
84. | Mruk Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 29.66 | 481 | |||
85. | Skórka Julia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 29.72 | 478 | |||
86. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 29.73 | 477 | |||
87. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.74 | 477 | |||
88. | Piekut Zofia SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 29.75 | 476 | |||
89. | Owerko Julia | 02 | GOS Raszyn | 29.87 | 470 | |||
90. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 29.91 | 469 | |||
91. | Kurucová Adriána | 99 | KP Aquacity Poprad | 30.03 | 463 | |||
92. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.14 | 458 | |||
93. | Gazda Zuzanna | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 30.23 | 454 | |||
94. | Rugała Anna SK | 98 | SMS Galicja Kraków | 30.31 | 450 | |||
95. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 30.47 | 443 | |||
96. | Mikus Katarzyna | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 30.51 | 441 | |||
97. | Mazurkiewicz Zuzanna | 01 | Polonia Warszawa | 30.68 | 434 | |||
98. | Łosak Wiktoria SK | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 31.12 | 416 | |||
99. | Mandziuk Magdalena | 01 | Żak Biała Podlaska | 31.40 | 405 | |||
100. | Krysa Agata | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 31.75 | 392 | |||
101. | Bienasz Wiktoria | 02 | Juvenia Białystok | 31.91 | 386 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 22/10/2016 - 20:04 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wypych Filip | 91 | AZS UŁ PŁ Łódź | 22.33 | 746 | |||
2. | Gawrysiak Przemysław | 92 | Omega Kleszczów | 22.56 | 724 | |||
3. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 22.57 | 723 | |||
4. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 22.91 | 691 | |||
5. | Brzuś Michał | 97 | AZS UŁ PŁ Łódź | 22.94 | 688 | |||
6. | Krupecki Oskar | 92 | Śląsk Wrocław | 22.99 | 684 | |||
7. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 23.15 | 670 | |||
8. | Bugdol Rafał | 95 | AZS AWF Katowice | 23.20 | 665 | |||
9. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 23.26 | 660 | |||
10. | Gosieniecki Juliusz | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 23.33 | 654 | |||
11. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 23.49 | 641 | |||
12. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 23.52 | 639 | |||
13. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 23.55 | 636 | |||
14. | Jarmuła Miłosz SK | 98 | Jordan Kraków | 23.56 | 635 | |||
15. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 23.58 | 634 | |||
16. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 23.61 | 631 | |||
17. | Wojdak Wojciech | 96 | Unia Oświęcim | 23.71 | 623 | |||
18. | Knapowski Kacper | 97 | AZS AWF Warszawa | 23.78 | 618 | |||
Pieśniak Jakub | 97 | AZS AWF Katowice | 23.78 | 618 | ||||
20. | Piłkowski Patryk SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 23.79 | 617 | |||
Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 23.79 | 617 | ||||
22. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 23.81 | 616 | |||
23. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 23.84 | 613 | |||
24. | Lipiński Szymon SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 23.93 | 606 | |||
25. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 23.96 | 604 | |||
26. | Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 24.08 | 595 | |||
Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 24.08 | 595 | ||||
28. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 24.18 | 588 | |||
29. | Więckowski Jakub SSz | 98 | MKP Szczecin | 24.19 | 587 | |||
30. | Wójcicki Maciej | 99 | Aquator Kozienice | 24.26 | 582 | |||
31. | Pytlarczyk Szymon | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 24.29 | 580 | |||
Galon Michał | 95 | AZS AWF Katowice | 24.29 | 580 | ||||
33. | Gębka Olaf SSz | 00 | MKP Szczecin | 24.30 | 579 | |||
34. | Domański Gracjan | 00 | Shark Rudna | 24.33 | 577 | |||
35. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 24.39 | 573 | |||
Piotrowski Kacper | 01 | Śląsk Wrocław | 24.39 | 573 | ||||
Brzostowski Axel | 96 | AZS AWF Katowice | 24.39 | 573 | ||||
38. | Piwowarski Konrad SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 24.43 | 570 | |||
39. | Gotszling Dawid ZG | 01 | Barakuda Starachowice | 24.44 | 569 | |||
40. | Worożewicz Konrad SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 24.45 | 568 | |||
41. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 24.47 | 567 | |||
42. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 24.52 | 564 | |||
Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 24.52 | 564 | ||||
44. | Żmija Marek | 97 | AZS AWF Katowice | 24.56 | 561 | |||
45. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 24.66 | 554 | |||
46. | Furman Łukasz | 93 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 24.67 | 553 | |||
47. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 24.68 | 553 | |||
Olejnik Aleksander SSz | 98 | MKP Szczecin | 24.68 | 553 | ||||
49. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 24.74 | 549 | |||
50. | Radziszewski Krzysztof | 02 | BUKS Warszawa | 24.80 | 545 | |||
Zagrzejewski Tomasz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 24.80 | 545 | ||||
52. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 24.84 | 542 | |||
53. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 24.85 | 541 | |||
54. | Szarek Dawid SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 24.87 | 540 | |||
55. | Plauszta Arnold | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 24.88 | 539 | |||
56. | Sieczek Adrian | 99 | Polonia Warszawa | 24.93 | 536 | |||
57. | Felińczak Wojciech | 96 | AZS UŁ PŁ Łódź | 24.96 | 534 | |||
58. | Kalkowski Dawid SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 24.97 | 534 | |||
Szota Grzegorz | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 24.97 | 534 | ||||
60. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 24.99 | 532 | |||
61. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 25.00 | 532 | |||
Dąbrowski Patryk SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 25.00 | 532 | ||||
63. | Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 25.01 | 531 | |||
64. | Krištofík Martin | 98 | Považskobystrický plavecký odd | 25.03 | 530 | |||
Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 25.03 | 530 | ||||
66. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 25.07 | 527 | |||
67. | Koczorowski Kacper | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 25.09 | 526 | |||
Czerniak Konrad SL | 98 | Skarpa Lublin | 25.09 | 526 | ||||
69. | Bednarczyk Aleksander SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 25.10 | 525 | |||
70. | Rybak Konrad SOL | 98 | Pirania Targówek Warszawa | 25.11 | 525 | |||
71. | Taradyś Jakub ZG | 00 | TP Zielona Góra | 25.13 | 524 | |||
72. | Witan Daniel | 96 | Olimpic Warka | 25.18 | 520 | |||
73. | Bryła Kamil SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 25.22 | 518 | |||
Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 25.22 | 518 | ||||
75. | Koput Kamil SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 25.24 | 517 | |||
Jasionowski Mikołaj | 01 | Orka Ostrów Maz. | 25.24 | 517 | ||||
77. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 25.25 | 516 | |||
78. | Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 25.26 | 515 | |||
79. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 25.27 | 515 | |||
80. | Wojtowicz Jakub | 98 | AZS AWF Katowice | 25.28 | 514 | |||
81. | Suliga Jeremi | 00 | Polna Warszawa | 25.32 | 512 | |||
Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 25.32 | 512 | ||||
83. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 25.35 | 510 | |||
84. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 25.39 | 508 | |||
85. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 25.40 | 507 | |||
Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 25.40 | 507 | ||||
Dudek Michał | 94 | Gryf Dębica | 25.40 | 507 | ||||
88. | Cieślukowski Karol | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 25.41 | 506 | |||
Kwapisz Arkadiusz | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 25.41 | 506 | ||||
Grabek Filip SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 25.41 | 506 | ||||
91. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 25.43 | 505 | |||
92. | Waśko Adam | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 25.46 | 503 | |||
93. | Wiatr Krzysztof | 00 | IKS Konstancin | 25.49 | 502 | |||
94. | Pawłowski Maksymilian | 99 | Polonia Warszawa | 25.50 | 501 | |||
Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 25.50 | 501 | ||||
96. | Cheredis Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 25.52 | 500 | |||
97. | Kryś Jarosław | 02 | MKP Szczecin | 25.56 | 498 | |||
98. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 25.57 | 497 | |||
99. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 25.59 | 496 | |||
100. | Mitak Krystian | 98 | MKP Szczecin | 25.68 | 491 | |||
101. | Krzysztofowicz Maciej | 98 | MKP Szczecin | 25.69 | 490 | |||
Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 25.69 | 490 | ||||
103. | Pająk Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 25.70 | 489 | |||
104. | Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 25.75 | 487 | |||
105. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 25.79 | 484 | |||
Hencner Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 25.79 | 484 | ||||
107. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 25.81 | 483 | |||
108. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 25.84 | 481 | |||
109. | Jedliński Radosław SO | 00 | Unia Oświęcim | 25.93 | 476 | |||
Hano Grzegorz SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 25.93 | 476 | ||||
Łaś Wiktor | 00 | Śląsk Wrocław | 25.93 | 476 | ||||
112. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 25.94 | 476 | |||
113. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 25.95 | 475 | |||
114. | Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 26.00 | 473 | |||
115. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 26.02 | 472 | |||
116. | Gąsior Sebastian SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 26.14 | 465 | |||
117. | Rój Jakub | 01 | MKP Szczecin | 26.17 | 463 | |||
118. | Sieradzki Kamil | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 26.18 | 463 | |||
119. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 26.19 | 462 | |||
120. | Senkowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.34 | 455 | |||
121. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 26.35 | 454 | |||
122. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.36 | 454 | |||
Gęgotek Radosław | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 26.36 | 454 | ||||
124. | Brauntsch Marek | 98 | AZS AWF Katowice | 26.38 | 452 | |||
125. | Rokita Aleksander SK | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 26.39 | 452 | |||
Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 26.39 | 452 | ||||
127. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.40 | 451 | |||
Wawrzyńczak Alan SL | 99 | Skarpa Lublin | 26.40 | 451 | ||||
129. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 26.49 | 447 | |||
130. | Bruzdewicz Hubert SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 26.52 | 445 | |||
131. | Uryga Bartłomiej | 01 | Aquatica Pawłowice | 26.53 | 445 | |||
132. | Krištofík Marek | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 26.59 | 442 | |||
133. | Kwiatkowski Paweł | 02 | Juvenia Białystok | 26.60 | 441 | |||
134. | Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 26.64 | 439 | |||
135. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 26.66 | 438 | |||
136. | Girul Radosław SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 26.75 | 434 | |||
137. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 26.77 | 433 | |||
138. | Moskała Michał | 98 | Delfin Cieszyn | 26.79 | 432 | |||
139. | Kołodziejski Filip | 01 | BUKS Warszawa | 26.80 | 432 | |||
Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 26.80 | 432 | ||||
141. | Madžo Filip | 01 | KP Aquacity Poprad | 26.94 | 425 | |||
142. | Kaniewski Maciej | 99 | Omega Kleszczów | 26.96 | 424 | |||
143. | Mrzygłód Michał | 02 | Gilus Gilowice | 26.99 | 422 | |||
144. | Nachyła Jakub | 02 | Gilus Gilowice | 27.08 | 418 | |||
145. | Zając Mateusz | 02 | Aligator Gorzyce | 27.09 | 418 | |||
146. | Kalisz Jakub | 00 | Polonia Warszawa | 27.13 | 416 | |||
147. | Bartosiewicz Remigiusz | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 27.32 | 407 | |||
148. | Szynawa Wiktor | 02 | Wodnik Siemianowice Śl. | 27.36 | 406 | |||
Perzankowski maciej | 01 | Nawa Skierniewice | 27.36 | 406 | ||||
150. | Krawczak Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 27.37 | 405 | |||
151. | Fidurski Jakub | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 27.52 | 399 | |||
152. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 27.65 | 393 | |||
153. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 27.70 | 391 | |||
154. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 27.71 | 390 | |||
155. | Jurík Anton | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 27.90 | 382 | |||
156. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.94 | 381 | |||
157. | Lewicki Aleksander | 00 | Polonia Warszawa | 28.04 | 377 | |||
158. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 28.07 | 376 | |||
159. | Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 28.21 | 370 | |||
160. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 28.29 | 367 | |||
161. | Stepaniuk Sebastian | 02 | Juvenia Białystok | 28.34 | 365 | |||
162. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 28.73 | 350 | |||
163. | Kotarski Jakub | 01 | BUKS Warszawa | 29.42 | 326 | |||
164. | Wiśniowski Robert | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 29.47 | 324 | |||
165. | Chowaniec Bartosz | 02 | Gilus Gilowice | 29.58 | 321 | |||
166. | Osmólski Hubert | 02 | Juvenia Białystok | 29.82 | 313 | |||
167. | Filipowicz Gustaw | 02 | Juvenia Białystok | 29.93 | 310 | |||
168. | Popłonyk Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 30.50 | 293 | |||
169. | Aleksandrowicz MIchał | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 31.13 | 275 | |||
170. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 31.35 | 269 | |||
171. | Wilgosz Jan | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 32.41 | 244 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 22/10/2016 - 20:23 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wikieł Angelika | 98 | AZS UWM Olsztyn | 2:31.04 | 707 | 35.11 | 38.34 | 38.63 | 38.96 | |||
2. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 2:33.06 | 679 | 34.56 | 39.48 | 39.93 | 39.09 | |||
3. | Záborská Miroslava | 01 | STU Trnava | 2:33.51 | 673 | 35.09 | 38.92 | 39.87 | 39.63 | |||
4. | Samuła Wiktoria SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:33.89 | 668 | 34.96 | 39.17 | 39.56 | 40.20 | |||
5. | Iwanowska Aleksandra SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 2:34.51 | 660 | 35.10 | 38.99 | 40.00 | 40.42 | |||
6. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:35.06 | 653 | 35.22 | 39.40 | 40.27 | 40.17 | |||
7. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 2:37.79 | 620 | 34.83 | 39.49 | 41.06 | 42.41 | |||
8. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 2:38.02 | 617 | 35.38 | 40.07 | 40.44 | 42.13 | |||
9. | Kit Zuzanna | 97 | Włókniarz 1925 Kalisz | 2:38.33 | 613 | 36.16 | 40.45 | 40.66 | 41.06 | |||
10. | Przybysz Olga | 01 | Astromal Akwawit Leszno | 2:38.64 | 610 | 36.27 | 40.66 | 41.19 | 40.52 | |||
11. | Drabikova Sona | 99 | Aquasport Levice | 2:38.79 | 608 | 36.33 | 40.72 | 41.10 | 40.64 | |||
12. | Majszutowicz Paulina SSz | 98 | MKP Szczecin | 2:39.41 | 601 | 36.24 | 40.69 | 40.86 | 41.62 | |||
13. | Żmuda Weronika SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:40.21 | 592 | 37.44 | 42.10 | 41.30 | 39.37 | |||
14. | Prochownik Olimpia SL | 99 | Unia Oświęcim | 2:40.31 | 591 | 36.51 | 40.59 | 41.86 | 41.35 | |||
15. | Wikieł Żaklina | 00 | AZS UWM Olsztyn | 2:40.77 | 586 | 36.87 | 40.39 | 41.42 | 42.09 | |||
16. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:41.68 | 576 | 36.79 | 41.07 | 41.44 | 42.38 | |||
17. | Rabiniak Zuzanna | 01 | Wodnik Radom | 2:42.21 | 570 | 36.58 | 42.18 | 42.28 | 41.17 | |||
18. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:42.23 | 570 | 36.77 | 40.89 | 42.17 | 42.40 | |||
19. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:42.78 | 564 | 37.21 | 41.47 | 43.13 | 40.97 | |||
20. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:42.80 | 564 | 37.23 | 41.23 | 42.43 | 41.91 | |||
21. | Nowak Martyna | 96 | AZS AWF Katowice | 2:44.46 | 547 | 37.59 | 42.21 | 42.29 | 42.37 | |||
22. | Szopa Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 2:44.52 | 547 | 35.57 | 42.29 | 43.81 | 42.85 | |||
23. | Wojtanek Wiktoria | 01 | GOS Raszyn | 2:45.39 | 538 | 37.47 | 41.80 | 42.53 | 43.59 | |||
24. | Krypa Oliwia | 02 | Manta Warszawa Włochy | 2:46.27 | 530 | 37.99 | 42.52 | 43.28 | 42.48 | |||
25. | Skarwecka Wiktoria SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:48.20 | 512 | 38.01 | 43.27 | 43.53 | 43.39 | |||
26. | Wett Oliwia | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:49.22 | 502 | 39.27 | 43.66 | 43.62 | 42.67 | |||
27. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:49.77 | 498 | 38.86 | 43.21 | 43.36 | 44.34 | |||
28. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 2:49.99 | 496 | 39.08 | 44.22 | 44.61 | 42.08 | |||
29. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:50.69 | 490 | 38.44 | 43.19 | 44.49 | 44.57 | |||
30. | Adamczyk Julia | 01 | Aligator Gorzyce | 2:51.61 | 482 | 38.45 | 44.18 | 44.67 | 44.31 | |||
31. | Dembkowska Monika | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:51.68 | 481 | 39.35 | 43.90 | 44.01 | 44.42 | |||
32. | Borejszo Paula | 00 | MKP Szczecin | 2:52.66 | 473 | 39.74 | 43.87 | 44.10 | 44.95 | |||
33. | Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 2:52.74 | 472 | 38.44 | 43.51 | 45.15 | 45.64 | |||
34. | Gorecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 2:53.38 | 467 | 39.14 | 43.99 | 45.15 | 45.10 | |||
35. | Zatorska Agata | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:53.40 | 467 | 39.36 | 43.98 | 44.81 | 45.25 | |||
36. | Goździejewicz Julia ZG | 00 | TP Zielona Góra | 2:53.95 | 462 | 39.15 | 44.16 | 45.24 | 45.40 | |||
37. | Popławska Apolonia | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 2:54.04 | 462 | 39.62 | 44.45 | 45.22 | 44.75 | |||
38. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:54.78 | 456 | 39.15 | 44.11 | 45.42 | 46.10 | |||
39. | Przygoda Julia | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 2:55.47 | 451 | 40.03 | 44.92 | 45.26 | 45.26 | |||
40. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:59.82 | 419 | 41.37 | 46.23 | 46.55 | 45.67 | |||
41. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 3:00.04 | 417 | 39.75 | 45.90 | 47.80 | 46.59 | |||
42. | Szopa Oliwia | 02 | Juvenia Białystok | 3:05.96 | 378 | 41.45 | 47.60 | 48.66 | 48.25 | |||
43. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 3:07.24 | 371 | 41.72 | 47.65 | 49.05 | 48.82 | |||
44. | Krysa Agata | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 3:10.62 | 351 | 41.13 | 48.55 | 50.42 | 50.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 22/10/2016 - 20:28 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 2:10.83 | 780 | 29.49 | 33.08 | 33.59 | 34.67 | ||||
2. | Kusto Rafał | 99 | Orka Lubań | 2:11.32 | 772 | 29.73 | 33.68 | 33.99 | 33.92 | ||||
3. | Kusto Robert | 98 | Orka Lubań | 2:12.25 | 756 | 30.38 | 33.94 | 34.09 | 33.84 | ||||
4. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 2:13.11 | 741 | 30.11 | 33.54 | 34.33 | 35.13 | ||||
5. | Stolarski Marcin | 96 | Warta Poznań | 2:13.25 | 739 | 30.12 | 34.31 | 34.55 | 34.27 | ||||
6. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 2:15.02 | 710 | 30.58 | 34.38 | 35.29 | 34.77 | ||||
7. | Wawrzynkiewicz Piotr SSz | 98 | MKP Szczecin | 2:17.94 | 666 | 31.02 | 35.12 | 35.60 | 36.20 | ||||
8. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:18.88 | 652 | 31.36 | 35.34 | 35.65 | 36.53 | ||||
9. | Żmija Marek | 97 | AZS AWF Katowice | 2:19.07 | 650 | 31.00 | 34.87 | 36.37 | 36.83 | ||||
10. | Bączkowski Bartosz | 97 | Polonia Warszawa | 2:20.01 | 637 | 31.19 | 35.33 | 36.86 | 36.63 | ||||
11. | Walaszek Jędrzej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:20.17 | 635 | 32.91 | 35.94 | 36.09 | 35.23 | ||||
12. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:20.19 | 634 | 31.58 | 36.02 | 36.88 | 35.71 | ||||
13. | Sowa Marcin | 97 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:20.32 | 632 | 31.61 | 35.91 | 36.76 | 36.04 | ||||
14. | Dziedzic Dawid SR | 99 | MOSM Tychy | 2:20.43 | 631 | 31.86 | 36.73 | 36.56 | 35.28 | ||||
15. | Hołub Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 2:20.54 | 630 | 30.98 | 35.89 | 36.56 | 37.11 | ||||
16. | Bachlaj Dorian SR | 99 | Ondraszek Bielsko Biała | 2:22.21 | 608 | 31.88 | 35.82 | 37.03 | 37.48 | ||||
17. | Urbański Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 2:23.04 | 597 | 32.43 | 36.52 | 37.01 | 37.08 | ||||
18. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:23.08 | 597 | 33.37 | 36.64 | 37.07 | 36.00 | ||||
19. | Wągrowski M. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:23.21 | 595 | 32.08 | 36.60 | 37.25 | 37.28 | ||||
20. | Paczyński Oliwier | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:23.40 | 593 | 31.63 | 36.17 | 37.54 | 38.06 | ||||
21. | Wiatr Krzysztof | 00 | IKS Konstancin | 2:23.71 | 589 | 32.58 | 37.24 | 37.59 | 36.30 | ||||
22. | Jung Krzyszrof SR | 99 | AZS AWF Katowice | 2:23.74 | 588 | 31.82 | 36.78 | 38.24 | 36.90 | ||||
23. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 2:24.08 | 584 | 31.85 | 36.28 | 37.82 | 38.13 | ||||
Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:24.08 | 584 | 33.07 | 36.94 | 37.31 | 36.76 | |||||
25. | Misiarz Adrian SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 2:24.34 | 581 | 32.17 | 36.60 | 37.40 | 38.17 | ||||
26. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:24.44 | 580 | 32.70 | 37.03 | 37.95 | 36.76 | ||||
27. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 2:24.88 | 575 | 33.09 | 36.94 | 37.31 | 37.54 | ||||
28. | Kowol Tymoteusz | 01 | Gilus Gilowice | 2:25.17 | 571 | 32.57 | 37.52 | 38.15 | 36.93 | ||||
29. | Trela Karol SR | 98 | AZS AWF Katowice | 2:25.87 | 563 | 31.65 | 36.35 | 38.53 | 39.34 | ||||
30. | Kaminiarz Cezary | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 2:25.92 | 562 | 33.72 | 37.86 | 37.25 | 37.09 | ||||
31. | Żurawski Marcel | 01 | Orka Lubań | 2:26.07 | 561 | 33.23 | 37.47 | 38.32 | 37.05 | ||||
32. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 2:26.48 | 556 | 32.29 | 36.84 | 38.21 | 39.14 | ||||
33. | Szczeciński Robert | 00 | Polonia Warszawa | 2:27.51 | 544 | 32.66 | 37.69 | 38.61 | 38.55 | ||||
34. | Gawron Oskar SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:27.57 | 544 | 34.15 | 38.14 | 37.58 | 37.70 | ||||
35. | Beberok Filip ZG | 00 | TP Zielona Góra | 2:27.73 | 542 | 33.21 | 39.02 | 39.00 | 36.50 | ||||
36. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 2:28.32 | 535 | 33.44 | 38.41 | 38.75 | 37.72 | ||||
37. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 2:29.13 | 527 | 33.19 | 37.84 | 38.95 | 39.15 | ||||
38. | Młynarczyk Piotr | 99 | MKP Szczecin | 2:29.20 | 526 | 31.84 | 37.68 | 39.88 | 39.80 | ||||
39. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 2:31.05 | 507 | 34.83 | 38.48 | 38.82 | 38.92 | ||||
40. | Pętlak Tadeusz | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:32.09 | 497 | 33.56 | 38.36 | 40.33 | 39.84 | ||||
41. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 2:32.35 | 494 | 33.85 | 38.21 | 39.49 | 40.80 | ||||
42. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:32.51 | 493 | 34.90 | 39.57 | 39.80 | 38.24 | ||||
43. | Krzyżaniak Krystian | 00 | Juvenia Białystok | 2:32.58 | 492 | 34.75 | 38.42 | 39.37 | 40.04 | ||||
44. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:33.54 | 483 | 35.57 | 39.66 | 39.56 | 38.75 | ||||
45. | Danilewski Maciej SOL | 98 | Juvenia Białystok | 2:33.79 | 480 | 34.75 | 39.25 | 39.63 | 40.16 | ||||
46. | Uryga Bartłomiej | 01 | Aquatica Pawłowice | 2:33.84 | 480 | 34.06 | 38.85 | 40.13 | 40.80 | ||||
47. | Olejnik Aleksander SSz | 98 | MKP Szczecin | 2:33.97 | 479 | 32.33 | 38.00 | 41.44 | 42.20 | ||||
48. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:34.38 | 475 | 34.23 | 39.23 | 39.91 | 41.01 | ||||
49. | Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 2:34.79 | 471 | 33.82 | 38.67 | 40.72 | 41.58 | ||||
50. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 2:34.86 | 470 | 35.34 | 40.01 | 39.76 | 39.75 | ||||
51. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:35.17 | 468 | 34.16 | 38.83 | 40.91 | 41.27 | ||||
52. | Stańczyk Jarema SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:35.29 | 466 | 35.29 | 39.83 | 40.28 | 39.89 | ||||
53. | Zarzycki Maciej | 02 | Nawa Skierniewice | 2:35.99 | 460 | 35.37 | 40.16 | 41.03 | 39.43 | ||||
54. | Madžo Filip | 01 | KP Aquacity Poprad | 2:36.25 | 458 | 34.07 | 39.59 | 41.43 | 41.16 | ||||
55. | Zdziebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 2:37.22 | 450 | 35.13 | 40.41 | 40.78 | 40.90 | ||||
56. | Zalewski Oskar SO | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 2:37.58 | 446 | 35.31 | 39.93 | 40.73 | 41.61 | ||||
57. | Żerański Przemysław | 99 | BUKS Warszawa | 2:38.19 | 441 | 35.56 | 41.17 | 41.14 | 40.32 | ||||
58. | Grzesiecki Mikołaj | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 2:38.44 | 439 | 36.17 | 40.99 | 41.30 | 39.98 | ||||
59. | Latusek Szymon SO | 00 | Gilus Gilowice | 2:39.96 | 427 | 34.53 | 40.69 | 41.89 | 42.85 | ||||
60. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:41.16 | 417 | 36.44 | 41.25 | 41.71 | 41.76 | ||||
61. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 2:42.53 | 407 | 36.77 | 41.95 | 42.21 | 41.60 | ||||
62. | Hlavatý Adam | 00 | STU Trnava | 2:44.80 | 390 | 36.17 | 41.99 | 43.15 | 43.49 | ||||
63. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:45.02 | 389 | 37.68 | 41.85 | 42.68 | 42.81 | ||||
64. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:46.14 | 381 | 38.08 | 42.19 | 43.35 | 42.52 | ||||
65. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 2:47.69 | 370 | 37.90 | 42.45 | 44.35 | 42.99 | ||||
66. | Grochowski Michał | 02 | Juvenia Białystok | 2:51.17 | 348 | 37.06 | 43.98 | 45.01 | 45.12 | ||||
67. | Maciaszek Rafał | 02 | Bobry Dębica | 2:52.92 | 338 | 39.06 | 45.07 | 45.25 | 43.54 | ||||
68. | Chowaniec Bartosz | 02 | Gilus Gilowice | 2:56.51 | 318 | 38.55 | 44.91 | 45.93 | 47.12 | ||||
DYSKW. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:22.68 | 32.70 | 36.45 | 37.13 | 36.40 | |||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 17:47) |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 22/10/2016 - 20:42 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 58.68 | 806 | 26.76 | 31.92 | |||
2. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 1:00.24 | 745 | 28.36 | 31.88 | |||
3. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 1:01.47 | 701 | 28.96 | 32.51 | |||
4. | Dowgiert Anna | 90 | Warta Poznań | 1:01.49 | 700 | 28.48 | 33.01 | |||
5. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:01.88 | 687 | 29.57 | 32.31 | |||
6. | Kowalska Agata | 93 | AZS AWF Warszawa | 1:01.98 | 684 | 28.62 | 33.36 | |||
7. | Glozmeková Dominika | 93 | STU Trnava | 1:02.72 | 660 | 29.13 | 33.59 | |||
8. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 1:02.74 | 659 | 28.96 | 33.78 | |||
9. | Pisarczyk Amelia SR | 98 | Victoria Racibórz | 1:03.07 | 649 | 29.46 | 33.61 | |||
10. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:03.57 | 633 | 29.38 | 34.19 | |||
11. | Wójtowicz Gabriela | 95 | Kormoran Olsztyn | 1:03.62 | 632 | 29.95 | 33.67 | |||
12. | Potocká Tamara | 02 | KP Aquacity Poprad | 1:03.66 | 631 | 29.95 | 33.71 | |||
13. | Adamczyk Julia SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:04.01 | 620 | 30.35 | 33.66 | |||
14. | Górecka Weronika | 00 | Juvenia Wrocław | 1:04.50 | 606 | 30.29 | 34.21 | |||
15. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | Skarpa Lublin | 1:04.57 | 604 | 29.92 | 34.65 | |||
16. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:04.62 | 603 | 30.75 | 33.87 | |||
17. | Kącka Natalia | 95 | AZS AWF Katowice | 1:04.80 | 598 | 30.29 | 34.51 | |||
18. | Halicka Lidia SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 1:04.82 | 597 | 30.47 | 34.35 | |||
19. | Potocká Tatiana | 01 | STU Trnava | 1:05.04 | 591 | 30.62 | 34.42 | |||
20. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.06 | 591 | 29.97 | 35.09 | |||
21. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 1:05.11 | 590 | 30.33 | 34.78 | |||
22. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:05.30 | 584 | 30.69 | 34.61 | |||
23. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:05.39 | 582 | 30.63 | 34.76 | |||
24. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 1:05.55 | 578 | 30.70 | 34.85 | |||
25. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | Lider Chełm | 1:05.56 | 577 | 31.03 | 34.53 | |||
26. | Petryka Nikola | 97 | Śląsk Wrocław | 1:05.63 | 576 | 30.14 | 35.49 | |||
27. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS UŁ PŁ Łódź | 1:05.77 | 572 | 31.12 | 34.65 | |||
28. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:05.81 | 571 | 31.13 | 34.68 | |||
29. | Redner Sandra SL | 99 | Skarpa Lublin | 1:06.28 | 559 | 31.22 | 35.06 | |||
30. | Cieplak Aleksandra | 01 | Olimpic Warka | 1:06.34 | 557 | 31.22 | 35.12 | |||
31. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 1:06.41 | 556 | 31.53 | 34.88 | |||
32. | Szeluga Wiktoria SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 1:06.56 | 552 | 31.74 | 34.82 | |||
33. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:06.65 | 550 | 30.88 | 35.77 | |||
34. | Bura Dominika | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:06.80 | 546 | 31.44 | 35.36 | |||
35. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:07.07 | 539 | 30.84 | 36.23 | |||
36. | Garula Wiktoria | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:07.18 | 537 | 31.47 | 35.71 | |||
37. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:07.21 | 536 | 31.49 | 35.72 | |||
38. | Jagoda Julia | 95 | AZS AWF Katowice | 1:07.30 | 534 | 30.92 | 36.38 | |||
39. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 1:07.50 | 529 | 31.27 | 36.23 | |||
40. | Kolbowicz Barbara SSz | 99 | MKP Szczecin | 1:07.62 | 526 | 31.22 | 36.40 | |||
41. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 1:07.69 | 525 | 31.68 | 36.01 | |||
42. | Mielczarek Sandra | 02 | BUKS Warszawa | 1:07.79 | 522 | 30.93 | 36.86 | |||
43. | Wojciechowska Maria | 00 | GOS Raszyn | 1:07.86 | 521 | 31.15 | 36.71 | |||
44. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:07.88 | 520 | 31.63 | 36.25 | |||
45. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:07.95 | 519 | 32.48 | 35.47 | |||
46. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:08.24 | 512 | 31.53 | 36.71 | |||
47. | Niemiec Aleksandra | 97 | AZS AWF Katowice | 1:08.33 | 510 | 31.08 | 37.25 | |||
48. | Bylińska Agnieszka SG | 02 | Żabianka Gdańsk | 1:08.55 | 505 | 32.48 | 36.07 | |||
49. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:08.61 | 504 | 31.41 | 37.20 | |||
50. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 1:08.62 | 504 | 31.43 | 37.19 | |||
51. | Jabłonowska Nikola | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:08.87 | 498 | 31.78 | 37.09 | |||
52. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 1:08.95 | 496 | 32.04 | 36.91 | |||
53. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:08.99 | 495 | 31.71 | 37.28 | |||
54. | Sienkiewicz Kaja | 02 | BUKS Warszawa | 1:09.20 | 491 | 32.38 | 36.82 | |||
55. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:09.95 | 475 | 32.29 | 37.66 | |||
56. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:09.97 | 475 | 33.04 | 36.93 | |||
57. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 1:10.04 | 473 | 32.83 | 37.21 | |||
58. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:10.10 | 472 | 31.83 | 38.27 | |||
59. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 1:10.40 | 466 | 33.08 | 37.32 | |||
60. | Cerlich Oliwia | 02 | Ikar Mielec | 1:10.43 | 466 | 32.83 | 37.60 | |||
61. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 1:10.78 | 459 | 33.45 | 37.33 | |||
62. | Orłowska Zuzanna | 02 | Nawa Skierniewice | 1:11.38 | 447 | 33.23 | 38.15 | |||
63. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:11.51 | 445 | 32.62 | 38.89 | |||
64. | Krejčíová Zuzana | 01 | KP Aquacity Poprad | 1:11.62 | 443 | 32.23 | 39.39 | |||
65. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:11.94 | 437 | 33.71 | 38.23 | |||
66. | Radecka Anna | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:12.17 | 433 | 33.22 | 38.95 | |||
67. | Śliwińska Kalina SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:12.20 | 432 | 33.55 | 38.65 | |||
68. | Bagińska Katarzyna | 02 | Juvenia Białystok | 1:12.33 | 430 | 32.87 | 39.46 | |||
69. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 1:12.48 | 427 | 33.99 | 38.49 | |||
70. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 1:12.69 | 424 | 33.80 | 38.89 | |||
71. | Blachura Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:12.90 | 420 | 34.58 | 38.32 | |||
72. | Pyrlik Paulina | 99 | Unia Oświęcim | 1:12.96 | 419 | 33.77 | 39.19 | |||
73. | Zoglowek Joanna | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:13.26 | 414 | 33.63 | 39.63 | |||
74. | Przygoda Julia | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:13.55 | 409 | 33.74 | 39.81 | |||
75. | Mikus Katarzyna | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:14.57 | 392 | 34.07 | 40.50 | |||
76. | Rugała Anna SK | 98 | SMS Galicja Kraków | 1:14.59 | 392 | 34.76 | 39.83 | |||
77. | Bienasz Wiktoria | 02 | Juvenia Białystok | 1:16.37 | 365 | 35.90 | 40.47 | |||
78. | Misiejuk Aldona SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:17.44 | 350 | 35.93 | 41.51 | |||
79. | Gorecka Weronika | 02 | Gilus Gilowice | 1:17.85 | 345 | 34.96 | 42.89 | |||
80. | Gazda Zuzanna | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:19.40 | 325 | 35.67 | 43.73 | |||
81. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 1:20.79 | 308 | 35.73 | 45.06 | |||
82. | Szymkowiak Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:22.26 | 292 | 37.35 | 44.91 | |||
83. | Kurucová Adriána | 99 | KP Aquacity Poprad | 1:27.47 | 243 | 39.16 | 48.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 22/10/2016 - 20:54 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 52.66 | 778 | 25.21 | 27.45 | ||||
2. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 53.24 | 753 | 25.22 | 28.02 | ||||
3. | Krupecki Oskar | 92 | Śląsk Wrocław | 53.26 | 752 | 24.80 | 28.46 | ||||
4. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 53.45 | 744 | 25.46 | 27.99 | ||||
5. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 53.93 | 724 | 25.83 | 28.10 | ||||
6. | Ciężkowski Dominik | 96 | AZS AWF Warszawa | 55.41 | 668 | 25.80 | 29.61 | ||||
7. | Brzuś Michał | 97 | AZS UŁ PŁ Łódź | 55.48 | 665 | 25.69 | 29.79 | ||||
8. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 55.65 | 659 | 26.27 | 29.38 | ||||
9. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 55.66 | 659 | 26.06 | 29.60 | ||||
10. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 55.90 | 650 | 26.46 | 29.44 | ||||
11. | Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 55.95 | 648 | 26.01 | 29.94 | ||||
12. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 56.07 | 644 | 26.15 | 29.92 | ||||
13. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 56.20 | 640 | 26.20 | 30.00 | ||||
14. | Żurawicz Mateusz | 97 | AZS AWF Warszawa | 56.27 | 637 | 26.04 | 30.23 | ||||
Sadłowski Piotr SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 56.27 | 637 | 26.30 | 29.97 | |||||
16. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 56.29 | 637 | 26.08 | 30.21 | ||||
17. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 56.38 | 634 | 26.86 | 29.52 | ||||
18. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 56.54 | 628 | 26.38 | 30.16 | ||||
19. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 56.56 | 628 | 26.53 | 30.03 | ||||
20. | Piwowarski Konrad SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 56.76 | 621 | 26.33 | 30.43 | ||||
21. | Gosieniecki Juliusz | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 56.93 | 616 | 26.89 | 30.04 | ||||
22. | Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 57.02 | 613 | 26.24 | 30.78 | ||||
23. | Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 57.19 | 607 | 26.68 | 30.51 | ||||
24. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 57.22 | 606 | 27.26 | 29.96 | ||||
Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 57.22 | 606 | 26.87 | 30.35 | |||||
26. | Fajfer Mateusz | 96 | Juvenia Wrocław | 57.30 | 604 | 26.73 | 30.57 | ||||
27. | Oller Krzysztof SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 57.32 | 603 | 27.38 | 29.94 | ||||
28. | Miciul Michał ZG | 00 | TP Zielona Góra | 57.34 | 602 | 27.25 | 30.09 | ||||
Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Śląsk Wrocław | 57.34 | 602 | 26.52 | 30.82 | |||||
30. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 57.42 | 600 | 26.81 | 30.61 | ||||
31. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 57.58 | 595 | 26.94 | 30.64 | ||||
32. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 57.75 | 590 | 27.67 | 30.08 | ||||
33. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 57.96 | 583 | 27.33 | 30.63 | ||||
34. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 58.12 | 578 | 27.09 | 31.03 | ||||
35. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 58.23 | 575 | 27.00 | 31.23 | ||||
36. | Stolarski Marcin | 96 | Warta Poznań | 58.29 | 573 | 26.74 | 31.55 | ||||
37. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 58.46 | 568 | 27.53 | 30.93 | ||||
38. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 58.49 | 568 | 27.71 | 30.78 | ||||
39. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 58.51 | 567 | 27.43 | 31.08 | ||||
40. | Kaźmierczak Wojciech | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 58.70 | 561 | 27.35 | 31.35 | ||||
41. | Cerlich Maksymilian | 00 | Ikar Mielec | 58.75 | 560 | 27.40 | 31.35 | ||||
42. | Worożewicz Konrad SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 58.78 | 559 | 27.30 | 31.48 | ||||
43. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 58.87 | 557 | 27.23 | 31.64 | ||||
44. | Wlazłowski Damian | 99 | Polonia Warszawa | 58.88 | 556 | 27.26 | 31.62 | ||||
45. | Gryz Dawid SSz | 99 | MKP Szczecin | 58.90 | 556 | 27.60 | 31.30 | ||||
46. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 58.98 | 553 | 27.65 | 31.33 | ||||
47. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 59.00 | 553 | 27.70 | 31.30 | ||||
48. | Sieczek Adrian | 99 | Polonia Warszawa | 59.01 | 553 | 27.43 | 31.58 | ||||
49. | Gębka Olaf SSz | 00 | MKP Szczecin | 59.02 | 552 | 27.72 | 31.30 | ||||
50. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 59.15 | 549 | 27.56 | 31.59 | ||||
51. | Kempa Mikołaj | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 59.25 | 546 | 28.13 | 31.12 | ||||
52. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 59.37 | 543 | 27.85 | 31.52 | ||||
53. | Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 59.41 | 542 | 27.47 | 31.94 | ||||
54. | Bryła Kamil SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 59.66 | 535 | 28.10 | 31.56 | ||||
55. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 59.76 | 532 | 27.70 | 32.06 | ||||
56. | Perkowski Wiktor SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 59.78 | 532 | 27.47 | 32.31 | ||||
Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.78 | 532 | 27.72 | 32.06 | |||||
58. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 59.79 | 531 | 27.84 | 31.95 | ||||
Koput Kamil SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 59.79 | 531 | 27.34 | 32.45 | |||||
Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 59.79 | 531 | 27.63 | 32.16 | |||||
61. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 59.82 | 530 | 28.09 | 31.73 | ||||
62. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 59.92 | 528 | 26.97 | 32.95 | ||||
63. | Pieśniak Jakub | 97 | AZS AWF Katowice | 59.98 | 526 | 28.41 | 31.57 | ||||
64. | Sumara Beniamin | 99 | AZS AWF Katowice | 1:00.16 | 522 | 28.32 | 31.84 | ||||
65. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:00.25 | 519 | 27.41 | 32.84 | ||||
Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 1:00.25 | 519 | 27.85 | 32.40 | |||||
67. | Kępa Kacper | 99 | Polonia Warszawa | 1:00.49 | 513 | 28.06 | 32.43 | ||||
68. | Kryś Jarosław | 02 | MKP Szczecin | 1:00.70 | 508 | 28.45 | 32.25 | ||||
Walczysko Jakub | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:00.70 | 508 | 28.27 | 32.43 | |||||
70. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:00.89 | 503 | 28.17 | 32.72 | ||||
71. | Bednarczyk Aleksander SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:00.90 | 503 | 27.89 | 33.01 | ||||
72. | Zubik Stanisław SWwa | 01 | Polonia Warszawa | 1:01.02 | 500 | 28.47 | 32.55 | ||||
73. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.03 | 500 | 28.59 | 32.44 | ||||
74. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 1:01.05 | 499 | 27.84 | 33.21 | ||||
75. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.08 | 498 | 28.85 | 32.23 | ||||
76. | Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 1:01.14 | 497 | 28.52 | 32.62 | ||||
77. | Czerniak Konrad SL | 98 | Skarpa Lublin | 1:01.30 | 493 | 28.50 | 32.80 | ||||
78. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:01.31 | 493 | 28.52 | 32.79 | ||||
79. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:01.38 | 491 | 28.12 | 33.26 | ||||
80. | Malec Mikołaj | 01 | Ikar Mielec | 1:01.51 | 488 | 28.52 | 32.99 | ||||
Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 1:01.51 | 488 | 29.01 | 32.50 | |||||
82. | Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.57 | 486 | 28.33 | 33.24 | ||||
83. | Pytlarczyk Szymon | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.58 | 486 | 28.98 | 32.60 | ||||
84. | Galicki Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 1:01.62 | 485 | 27.46 | 34.16 | ||||
85. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.79 | 481 | 28.82 | 32.97 | ||||
86. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.86 | 480 | 28.42 | 33.44 | ||||
87. | Szarek Dawid SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:01.87 | 479 | 28.43 | 33.44 | ||||
88. | Cieślukowski Karol | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 1:02.02 | 476 | 28.92 | 33.10 | ||||
89. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:02.07 | 475 | 28.75 | 33.32 | ||||
90. | Cheredis Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:02.41 | 467 | 28.79 | 33.62 | ||||
91. | Sopko Samuel | 01 | KP Aquacity Poprad | 1:02.53 | 464 | 29.18 | 33.35 | ||||
92. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:02.54 | 464 | 28.67 | 33.87 | ||||
93. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 1:02.65 | 462 | 28.88 | 33.77 | ||||
94. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 1:02.84 | 458 | 28.94 | 33.90 | ||||
95. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 1:03.14 | 451 | 28.61 | 34.53 | ||||
96. | Gęgotek Radosław | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:03.22 | 449 | 29.27 | 33.95 | ||||
97. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:03.30 | 448 | 29.21 | 34.09 | ||||
98. | Lis Paweł | 02 | BUKS Warszawa | 1:03.44 | 445 | 29.05 | 34.39 | ||||
99. | Pawłowski Bogdan | 00 | Bobry Dębica | 1:03.77 | 438 | 29.63 | 34.14 | ||||
100. | Rajca Wiktor | 02 | UKS 190 Łódź | 1:03.78 | 438 | 30.06 | 33.72 | ||||
101. | Sadło Marcel | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.01 | 433 | 29.39 | 34.62 | ||||
102. | Sobolewski Dawid | 02 | Kormoran Olsztyn | 1:04.10 | 431 | 28.83 | 35.27 | ||||
103. | Szczurek Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 1:04.19 | 429 | 29.71 | 34.48 | ||||
104. | Brauntsch Marek | 98 | AZS AWF Katowice | 1:05.11 | 411 | 29.91 | 35.20 | ||||
105. | Perzankowski maciej | 01 | Nawa Skierniewice | 1:05.36 | 407 | 30.71 | 34.65 | ||||
106. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 1:05.40 | 406 | 30.38 | 35.02 | ||||
107. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:05.58 | 402 | 30.62 | 34.96 | ||||
108. | Wołoszyn Roman | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:05.77 | 399 | 30.95 | 34.82 | ||||
109. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 1:05.80 | 398 | 30.05 | 35.75 | ||||
110. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:06.40 | 388 | 30.90 | 35.50 | ||||
111. | Mrzygłód Michał | 02 | Gilus Gilowice | 1:06.87 | 380 | 31.44 | 35.43 | ||||
112. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.05 | 377 | 31.13 | 35.92 | ||||
113. | Muc Filip | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:07.08 | 376 | 30.46 | 36.62 | ||||
114. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:07.51 | 369 | 31.34 | 36.17 | ||||
115. | Nachyła Jakub | 02 | Gilus Gilowice | 1:07.53 | 369 | 30.81 | 36.72 | ||||
116. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:07.64 | 367 | 31.08 | 36.56 | ||||
117. | Jurík Anton | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 1:07.76 | 365 | 30.24 | 37.52 | ||||
118. | Orzechowski Michał SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.23 | 357 | 30.25 | 37.98 | ||||
119. | Kwiatkowski Paweł | 02 | Juvenia Białystok | 1:08.34 | 356 | 31.62 | 36.72 | ||||
120. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 1:08.38 | 355 | 30.44 | 37.94 | ||||
121. | Duchnowski Szymon | 02 | Juvenia Białystok | 1:08.65 | 351 | 31.27 | 37.38 | ||||
122. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 1:08.69 | 350 | 31.54 | 37.15 | ||||
123. | Augustyn Aleksander | 00 | Fregata Kolbuszowa | 1:08.75 | 349 | 32.03 | 36.72 | ||||
124. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:09.63 | 336 | 31.21 | 38.42 | ||||
125. | Karpiel Dominik | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:09.75 | 334 | 31.91 | 37.84 | ||||
126. | Norek Mateusz | 02 | Gilus Gilowice | 1:10.47 | 324 | 32.53 | 37.94 | ||||
127. | Krawczak Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 1:11.16 | 315 | 32.44 | 38.72 | ||||
128. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 1:11.26 | 314 | 32.76 | 38.50 | ||||
DYSKW. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 56.91 | 26.01 | 30.90 | |||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 18:03) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 22/10/2016 - 21:14 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 26.85 | 873 | |||
2. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 27.41 | 821 | |||
3. | Górniak Katarzyna | 95 | Gryf Dębica | 28.58 | 724 | |||
4. | Tomanová Barbora | 01 | STU Trnava | 28.69 | 716 | |||
5. | Duda Zuzanna SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 29.71 | 645 | |||
6. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 29.73 | 643 | |||
7. | Wójtowicz Gabriela | 95 | Kormoran Olsztyn | 29.74 | 643 | |||
8. | Górecka Weronika | 00 | Juvenia Wrocław | 29.75 | 642 | |||
9. | Juc Aleksandra | 01 | Manta Warszawa Włochy | 29.83 | 637 | |||
10. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 29.87 | 634 | |||
11. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 29.93 | 630 | |||
12. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 30.11 | 619 | |||
13. | Koluch Julia ZG | 00 | Kapry Armexim Pruszków | 30.16 | 616 | |||
14. | Kościk Patrycja SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 30.21 | 613 | |||
15. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 30.61 | 589 | |||
16. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 30.65 | 587 | |||
17. | Romanowska Patrycja - Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 30.74 | 582 | |||
18. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 30.87 | 574 | |||
19. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 30.92 | 572 | |||
20. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 31.27 | 553 | |||
21. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.33 | 550 | |||
22. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.37 | 547 | |||
23. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 31.38 | 547 | |||
24. | Jeżowska Kamila | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 31.45 | 543 | |||
25. | Bartovičová Barbara | 98 | STU Trnava | 31.46 | 543 | |||
26. | Golubska Alina | 02 | BUKS Warszawa | 31.59 | 536 | |||
Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | 31.59 | 536 | ||||
28. | Potocká Tamara | 02 | KP Aquacity Poprad | 31.71 | 530 | |||
29. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 31.72 | 530 | |||
30. | Soliwoda Julia | 01 | Nawa Skierniewice | 31.81 | 525 | |||
31. | Kowalska Julia SWR | 00 | Korner Zielona Góra | 31.94 | 519 | |||
32. | Muszyńska Majka | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 32.42 | 496 | |||
33. | Szlachcic Wiktoria | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 32.45 | 495 | |||
34. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 32.50 | 492 | |||
35. | Burakowska Wiktoria | 01 | Bobry Dębica | 32.54 | 490 | |||
Dyrda Karolina | 97 | AZS UMCS Lublin | 32.54 | 490 | ||||
37. | Piotrowicz Maja ZG | 02 | Barakuda Starachowice | 32.63 | 486 | |||
38. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 32.80 | 479 | |||
39. | Samuła Wiktoria SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 32.85 | 477 | |||
40. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 33.24 | 460 | |||
41. | Baranowska Wiktoria | 01 | Orka Ostrów Maz. | 33.27 | 459 | |||
42. | Ostrowska Kamila | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 33.50 | 449 | |||
43. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 33.51 | 449 | |||
44. | Skórka Julia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 33.55 | 447 | |||
45. | Goller Klaudia | 02 | Ostrobramska Warszawa | 33.63 | 444 | |||
46. | Woźniak Karolina SO | 02 | Unia Oświęcim | 33.73 | 440 | |||
47. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 34.48 | 412 | |||
48. | Pakuła Alicja | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 34.60 | 408 | |||
49. | Przygoda Zuzanna | 02 | Juvenia Białystok | 35.10 | 391 | |||
50. | Goździejewicz Julia ZG | 00 | TP Zielona Góra | 35.30 | 384 | |||
51. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 36.12 | 358 | |||
52. | Mandziuk Magdalena | 01 | Żak Biała Podlaska | 36.96 | 335 | |||
53. | Adamczyk Julia | 01 | Aligator Gorzyce | 37.54 | 319 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 22/10/2016 - 21:17 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 24.53 | 743 | ||||
2. | Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 24.99 | 702 | ||||
3. | Bugdol Rafał | 95 | AZS AWF Katowice | 25.50 | 661 | ||||
4. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 25.76 | 641 | ||||
5. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 26.08 | 618 | ||||
6. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 26.13 | 614 | ||||
7. | Więckowski Jakub SSz | 98 | MKP Szczecin | 26.18 | 611 | ||||
8. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 26.39 | 596 | ||||
9. | Kasztelan Mateusz SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 26.71 | 575 | ||||
10. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 26.92 | 562 | ||||
11. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 26.93 | 561 | ||||
12. | Niedziałek Dominik SL | 98 | Skarpa Lublin | 26.94 | 561 | ||||
13. | Radziszewski Krzysztof | 02 | BUKS Warszawa | 26.99 | 557 | ||||
Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 26.99 | 557 | |||||
15. | Czech Szymon | 97 | AZS AWF Katowice | 27.16 | 547 | ||||
16. | Morawski Krzysztof | 94 | TP Zielona Góra | 27.17 | 546 | ||||
17. | Wlazłowski Damian | 99 | Polonia Warszawa | 27.20 | 545 | ||||
18. | Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 27.23 | 543 | ||||
19. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 27.24 | 542 | ||||
20. | Furman Łukasz | 93 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 27.31 | 538 | ||||
21. | Miciul Michał ZG | 00 | TP Zielona Góra | 27.40 | 533 | ||||
22. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 27.50 | 527 | ||||
23. | Piłkowski Patryk SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 27.66 | 518 | ||||
24. | Kędzia Wiktor SSz | 00 | MKP Szczecin | 27.68 | 517 | ||||
25. | Gotszling Dawid ZG | 01 | Barakuda Starachowice | 27.83 | 508 | ||||
26. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 27.96 | 501 | ||||
27. | Kuczak Adam SWR | 00 | TP Zielona Góra | 27.98 | 500 | ||||
28. | Wojtowicz Jakub | 98 | AZS AWF Katowice | 27.99 | 500 | ||||
29. | Bryła Kamil SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 28.12 | 493 | ||||
30. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 28.13 | 492 | ||||
31. | Malec Mikołaj | 01 | Ikar Mielec | 28.16 | 491 | ||||
32. | Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 28.23 | 487 | ||||
33. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 28.24 | 487 | ||||
34. | Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 28.25 | 486 | ||||
35. | Rój Jakub | 01 | MKP Szczecin | 28.33 | 482 | ||||
36. | Galicki Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 28.40 | 478 | ||||
37. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.45 | 476 | ||||
38. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.48 | 474 | ||||
39. | Przybyła Kacper | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 28.49 | 474 | ||||
Perkowski Wiktor SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 28.49 | 474 | |||||
41. | Krzysztofowicz Maciej | 98 | MKP Szczecin | 28.53 | 472 | ||||
42. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 28.55 | 471 | ||||
43. | Taradyś Jakub ZG | 00 | TP Zielona Góra | 28.56 | 470 | ||||
44. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 28.71 | 463 | ||||
45. | Grabek Filip SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 28.75 | 461 | ||||
46. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 28.83 | 457 | ||||
47. | Plauszta Arnold | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 29.00 | 449 | ||||
48. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 29.01 | 449 | ||||
49. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.04 | 447 | ||||
50. | Kwapisz Arkadiusz | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 29.08 | 446 | ||||
51. | Waśko Adam | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 29.18 | 441 | ||||
52. | Witan Daniel | 96 | Olimpic Warka | 29.28 | 437 | ||||
53. | Szota Grzegorz | 99 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 29.29 | 436 | ||||
54. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | Skarpa Lublin | 29.53 | 426 | ||||
Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 29.53 | 426 | |||||
56. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.72 | 417 | ||||
Pawłowski Maksymilian | 99 | Polonia Warszawa | 29.72 | 417 | |||||
58. | Wołoszyn Roman | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 29.76 | 416 | ||||
59. | Graboń Przemysław | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 29.88 | 411 | ||||
60. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 30.19 | 398 | ||||
61. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 30.63 | 381 | ||||
62. | Książnicki Dawid | 02 | Ikar Mielec | 30.79 | 375 | ||||
63. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 31.02 | 367 | ||||
64. | Mazur Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.13 | 363 | ||||
65. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 31.81 | 340 | ||||
66. | Krištofík Marek | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 32.20 | 328 | ||||
67. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 32.44 | 321 | ||||
68. | Osmólski Hubert | 02 | Juvenia Białystok | 32.85 | 309 | ||||
69. | Kotarski Jakub | 01 | BUKS Warszawa | 33.28 | 297 | ||||
70. | Senkowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 33.70 | 286 | ||||
71. | Wiśniowski Robert | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 34.10 | 276 | ||||
72. | Stepaniuk Sebastian | 02 | Juvenia Białystok | 35.35 | 248 | ||||
73. | Wilgosz Jan | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 37.39 | 209 | ||||
74. | Aleksandrowicz MIchał | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 38.31 | 195 | ||||
75. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 39.70 | 175 | ||||
DYSKW. | Jasionowski Mikołaj | 01 | Orka Ostrów Maz. | 30.13 | |||||
G2 - Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu (za wyjątkiem 15 m po starcie lub nawrocie) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 22/10/2016 - 21:25 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojdak Wojciech | 96 | Unia Oświęcim | 14:54.52 | 852 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 56.56 1:56.42 2:55.92 3:55.61 | 56.56 59.86 59.50 59.69 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 4:55.13 5:54.70 6:54.49 7:54.01 | 59.52 59.57 59.79 59.52 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 8:53.85 9:53.85 10:54.26 11:55.05 | 59.84 1:00.00 1:00.41 1:00.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 12:56.39 13:57.27 14:54.52 | 1:01.34 1:00.88 57.25 |
2. | Zaborowski Filip | 94 | MKP Szczecin | 14:56.36 | 846 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 57.89 1:58.92 2:59.11 3:59.35 | 57.89 1:01.03 1:00.19 1:00.24 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 4:59.41 5:59.30 6:59.41 7:59.45 | 1:00.06 59.89 1:00.11 1:00.04 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 8:59.38 9:59.35 10:59.40 11:59.80 | 59.93 59.97 1:00.05 1:00.40 | 1300m: 1400m: 1500m: | 12:59.70 13:59.21 14:56.36 | 59.90 59.51 57.15 |
3. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Kormoran Olsztyn | 15:33.69 | 749 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.14 2:02.89 3:06.01 4:08.98 | 1:00.14 1:02.75 1:03.12 1:02.97 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:11.85 6:13.42 7:14.88 8:16.38 | 1:02.87 1:01.57 1:01.46 1:01.50 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:17.80 10:19.80 11:22.10 12:24.91 | 1:01.42 1:02.00 1:02.30 1:02.81 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:27.58 14:30.63 15:33.69 | 1:02.67 1:03.05 1:03.06 |
4. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 15:34.45 | 747 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.80 2:01.24 3:03.66 4:06.06 | 58.80 1:02.44 1:02.42 1:02.40 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:08.23 6:10.47 7:12.26 8:14.42 | 1:02.17 1:02.24 1:01.79 1:02.16 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:16.91 10:19.87 11:22.97 12:26.59 | 1:02.49 1:02.96 1:03.10 1:03.62 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:30.23 14:34.43 15:34.45 | 1:03.64 1:04.20 1:00.02 |
5. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 15:37.93 | 739 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.36 2:02.99 3:06.27 4:09.35 | 1:00.36 1:02.63 1:03.28 1:03.08 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:13.03 6:16.15 7:19.32 8:21.96 | 1:03.68 1:03.12 1:03.17 1:02.64 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:24.55 10:27.15 11:29.41 12:32.04 | 1:02.59 1:02.60 1:02.26 1:02.63 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:34.43 14:36.89 15:37.93 | 1:02.39 1:02.46 1:01.04 |
6. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 15:39.40 | 735 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.71 2:01.93 3:04.72 4:07.68 | 59.71 1:02.22 1:02.79 1:02.96 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:10.42 6:13.41 7:16.76 8:20.05 | 1:02.74 1:02.99 1:03.35 1:03.29 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:23.90 10:27.41 11:31.08 12:34.34 | 1:03.85 1:03.51 1:03.67 1:03.26 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:37.48 14:39.93 15:39.40 | 1:03.14 1:02.45 59.47 |
7. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 15:39.52 | 735 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.69 2:03.23 3:05.84 4:08.65 | 1:00.69 1:02.54 1:02.61 1:02.81 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:11.17 6:14.34 7:17.34 8:20.37 | 1:02.52 1:03.17 1:03.00 1:03.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:23.68 10:26.99 11:29.80 12:32.69 | 1:03.31 1:03.31 1:02.81 1:02.89 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:35.67 14:38.46 15:39.52 | 1:02.98 1:02.79 1:01.06 |
8. | Kiełczewski Amadeusz SSz | 00 | MKP Szczecin | 15:39.64 | 735 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.56 2:02.72 3:06.09 4:09.02 | 59.56 1:03.16 1:03.37 1:02.93 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:12.37 6:15.07 7:18.20 8:20.92 | 1:03.35 1:02.70 1:03.13 1:02.72 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:24.05 10:27.01 11:30.12 12:33.17 | 1:03.13 1:02.96 1:03.11 1:03.05 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:36.70 14:38.90 15:39.64 | 1:03.53 1:02.20 1:00.74 |
9. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 15:40.14 | 734 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.86 2:01.87 3:04.96 4:07.05 | 58.86 1:03.01 1:03.09 1:02.09 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:10.29 6:13.42 7:16.71 8:20.33 | 1:03.24 1:03.13 1:03.29 1:03.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:24.04 10:27.77 11:31.33 12:34.57 | 1:03.71 1:03.73 1:03.56 1:03.24 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:37.62 14:39.83 15:40.14 | 1:03.05 1:02.21 1:00.31 |
10. | Małyska Bartosz SL | 99 | Skarpa Lublin | 15:52.60 | 705 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.66 4:11.52 | 1:00.66 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:14.93 7:52.99 8:24.62 | 1:03.41 31.63 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:28.20 10:31.33 | 1:03.58 1:03.13 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:44.21 14:48.46 15:52.60 | 1:04.25 1:04.14 |
11. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 15:58.78 | 692 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.89 2:05.37 3:09.46 4:13.31 | 1:00.89 1:04.48 1:04.09 1:03.85 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:17.05 6:21.83 7:26.52 8:30.55 | 1:03.74 1:04.78 1:04.69 1:04.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:34.87 11:43.78 12:48.26 | 1:04.32 1:04.48 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:52.45 14:56.83 15:58.78 | 1:04.19 1:04.38 1:01.95 |
12. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 16:02.03 | 685 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.77 2:03.01 3:07.03 4:11.16 | 59.77 1:03.24 1:04.02 1:04.13 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:15.89 6:20.47 7:25.16 8:30.35 | 1:04.73 1:04.58 1:04.69 1:05.19 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:35.19 10:40.06 11:45.40 12:50.02 | 1:04.84 1:04.87 1:05.34 1:04.62 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:54.92 14:59.30 16:02.03 | 1:04.90 1:04.38 1:02.73 |
13. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 16:02.71 | 683 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.00 2:06.77 3:12.03 4:17.32 | 1:02.00 1:04.77 1:05.26 1:05.29 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.35 6:27.12 7:31.81 8:36.16 | 1:05.03 1:04.77 1:04.69 1:04.35 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:41.68 10:47.09 11:50.66 12:54.35 | 1:05.52 1:05.41 1:03.57 1:03.69 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:58.15 15:01.73 16:02.71 | 1:03.80 1:03.58 1:00.98 |
14. | Komosa Maciej SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 16:04.70 | 679 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.93 2:06.28 3:11.29 4:16.50 | 1:00.93 1:05.35 1:05.01 1:05.21 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:21.58 6:26.75 7:31.59 8:35.99 | 1:05.08 1:05.17 1:04.84 1:04.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:40.17 10:44.64 11:49.07 12:53.40 | 1:04.18 1:04.47 1:04.43 1:04.33 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:57.85 15:01.98 16:04.70 | 1:04.45 1:04.13 1:02.72 |
15. | Dębski Dominik SSz | 98 | MKP Szczecin | 16:09.57 | 669 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.23 2:05.48 3:09.96 4:14.69 | 1:01.23 1:04.25 1:04.48 1:04.73 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.46 6:24.11 7:29.34 8:34.48 | 1:04.77 1:04.65 1:05.23 1:05.14 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:39.60 10:44.87 11:50.24 12:55.42 | 1:05.12 1:05.27 1:05.37 1:05.18 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:00.80 15:06.17 16:09.57 | 1:05.38 1:05.37 1:03.40 |
16. | Popis Emil SSz | 98 | MKP Szczecin | 16:14.85 | 658 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.85 2:05.80 3:11.16 4:15.96 | 1:00.85 1:04.95 1:05.36 1:04.80 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:21.09 6:25.94 7:30.64 8:35.94 | 1:05.13 1:04.85 1:04.70 1:05.30 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:41.63 10:47.57 11:53.35 12:59.07 | 1:05.69 1:05.94 1:05.78 1:05.72 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:04.80 15:10.73 16:14.85 | 1:05.73 1:05.93 1:04.12 |
17. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 16:15.50 | 657 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.22 2:09.30 3:14.77 4:20.62 | 1:03.22 1:06.08 1:05.47 1:05.85 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.18 6:31.29 7:36.47 8:41.47 | 1:05.56 1:05.11 1:05.18 1:05.00 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:46.42 10:51.23 11:56.20 13:01.11 | 1:04.95 1:04.81 1:04.97 1:04.91 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:06.33 15:11.29 16:15.50 | 1:05.22 1:04.96 1:04.21 |
18. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 16:22.00 | 644 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.47 2:08.20 3:13.88 4:20.06 | 1:02.47 1:05.73 1:05.68 1:06.18 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.39 6:32.43 7:38.73 8:44.94 | 1:06.33 1:06.04 1:06.30 1:06.21 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:51.48 10:57.42 12:03.23 13:09.02 | 1:06.54 1:05.94 1:05.81 1:05.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:14.19 15:19.75 16:22.00 | 1:05.17 1:05.56 1:02.25 |
19. | Durajczyk Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 16:32.17 | 624 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.61 2:06.86 3:11.57 4:16.90 | 1:01.61 1:05.25 1:04.71 1:05.33 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.80 6:29.39 7:36.23 8:43.07 | 1:05.90 1:06.59 1:06.84 1:06.84 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:50.12 10:57.57 12:04.29 13:10.79 | 1:07.05 1:07.45 1:06.72 1:06.50 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:17.91 15:25.52 16:32.17 | 1:07.12 1:07.61 1:06.65 |
Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 16:32.17 | 624 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.05 2:11.17 3:18.64 4:25.96 | 1:04.05 1:07.12 1:07.47 1:07.32 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:33.69 6:40.78 7:47.60 8:54.71 | 1:07.73 1:07.09 1:06.82 1:07.11 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:01.77 11:08.20 12:14.37 13:19.57 | 1:07.06 1:06.43 1:06.17 1:05.20 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:25.12 15:30.17 16:32.17 | 1:05.55 1:05.05 1:02.00 |
21. | Prus Mateusz | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 16:35.11 | 618 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.64 2:09.27 3:16.39 4:23.68 | 1:02.64 1:06.63 1:07.12 1:07.29 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:30.91 6:37.48 7:43.48 8:49.48 | 1:07.23 1:06.57 1:06.00 1:06.00 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:56.12 11:02.37 12:09.20 13:15.69 | 1:06.64 1:06.25 1:06.83 1:06.49 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:22.87 15:29.57 16:35.11 | 1:07.18 1:06.70 1:05.54 |
22. | Bugała Krzysztof SSz | 01 | MKP Szczecin | 16:50.07 | 591 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.53 2:08.24 3:14.57 4:20.90 | 1:02.53 1:05.71 1:06.33 1:06.33 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:27.52 6:34.27 7:42.13 8:50.15 | 1:06.62 1:06.75 1:07.86 1:08.02 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:58.72 11:07.50 12:14.72 13:21.87 | 1:08.57 1:08.78 1:07.22 1:07.15 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:31.31 15:41.05 16:50.07 | 1:09.44 1:09.74 1:09.02 |
23. | Chałat Stanisław SL | 99 | Skarpa Lublin | 16:54.27 | 584 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.75 2:21.11 3:21.11 4:28.70 | 1:04.75 1:16.36 1:00.00 1:07.59 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.90 6:44.99 7:53.01 9:01.73 | 1:08.20 1:08.09 1:08.02 1:08.72 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:10.09 11:18.53 12:26.61 13:34.35 | 1:08.36 1:08.44 1:08.08 1:07.74 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:41.96 15:49.51 16:54.27 | 1:07.61 1:07.55 1:04.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 22/10/2016 - 21:25 | Chłopców, 1500m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 15:34.45 | 747 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.80 2:01.24 3:03.66 4:06.06 | 58.80 1:02.44 1:02.42 1:02.40 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:08.23 6:10.47 7:12.26 8:14.42 | 1:02.17 1:02.24 1:01.79 1:02.16 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:16.91 10:19.87 11:22.97 12:26.59 | 1:02.49 1:02.96 1:03.10 1:03.62 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:30.23 14:34.43 15:34.45 | 1:03.64 1:04.20 1:00.02 |
2. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 15:37.93 | 739 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.36 2:02.99 3:06.27 4:09.35 | 1:00.36 1:02.63 1:03.28 1:03.08 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:13.03 6:16.15 7:19.32 8:21.96 | 1:03.68 1:03.12 1:03.17 1:02.64 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:24.55 10:27.15 11:29.41 12:32.04 | 1:02.59 1:02.60 1:02.26 1:02.63 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:34.43 14:36.89 15:37.93 | 1:02.39 1:02.46 1:01.04 |
3. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 15:39.40 | 735 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.71 2:01.93 3:04.72 4:07.68 | 59.71 1:02.22 1:02.79 1:02.96 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:10.42 6:13.41 7:16.76 8:20.05 | 1:02.74 1:02.99 1:03.35 1:03.29 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:23.90 10:27.41 11:31.08 12:34.34 | 1:03.85 1:03.51 1:03.67 1:03.26 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:37.48 14:39.93 15:39.40 | 1:03.14 1:02.45 59.47 |
4. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 15:40.14 | 734 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 58.86 2:01.87 3:04.96 4:07.05 | 58.86 1:03.01 1:03.09 1:02.09 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:10.29 6:13.42 7:16.71 8:20.33 | 1:03.24 1:03.13 1:03.29 1:03.62 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:24.04 10:27.77 11:31.33 12:34.57 | 1:03.71 1:03.73 1:03.56 1:03.24 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:37.62 14:39.83 15:40.14 | 1:03.05 1:02.21 1:00.31 |
5. | Małyska Bartosz SL | 99 | Skarpa Lublin | 15:52.60 | 705 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.66 4:11.52 | 1:00.66 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:14.93 7:52.99 8:24.62 | 1:03.41 31.63 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:28.20 10:31.33 | 1:03.58 1:03.13 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:44.21 14:48.46 15:52.60 | 1:04.25 1:04.14 |
6. | Komosa Maciej SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 16:04.70 | 679 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.93 2:06.28 3:11.29 4:16.50 | 1:00.93 1:05.35 1:05.01 1:05.21 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:21.58 6:26.75 7:31.59 8:35.99 | 1:05.08 1:05.17 1:04.84 1:04.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:40.17 10:44.64 11:49.07 12:53.40 | 1:04.18 1:04.47 1:04.43 1:04.33 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:57.85 15:01.98 16:04.70 | 1:04.45 1:04.13 1:02.72 |
7. | Dębski Dominik SSz | 98 | MKP Szczecin | 16:09.57 | 669 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.23 2:05.48 3:09.96 4:14.69 | 1:01.23 1:04.25 1:04.48 1:04.73 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:19.46 6:24.11 7:29.34 8:34.48 | 1:04.77 1:04.65 1:05.23 1:05.14 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:39.60 10:44.87 11:50.24 12:55.42 | 1:05.12 1:05.27 1:05.37 1:05.18 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:00.80 15:06.17 16:09.57 | 1:05.38 1:05.37 1:03.40 |
8. | Popis Emil SSz | 98 | MKP Szczecin | 16:14.85 | 658 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.85 2:05.80 3:11.16 4:15.96 | 1:00.85 1:04.95 1:05.36 1:04.80 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:21.09 6:25.94 7:30.64 8:35.94 | 1:05.13 1:04.85 1:04.70 1:05.30 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:41.63 10:47.57 11:53.35 12:59.07 | 1:05.69 1:05.94 1:05.78 1:05.72 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:04.80 15:10.73 16:14.85 | 1:05.73 1:05.93 1:04.12 |
9. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 16:15.50 | 657 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.22 2:09.30 3:14.77 4:20.62 | 1:03.22 1:06.08 1:05.47 1:05.85 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.18 6:31.29 7:36.47 8:41.47 | 1:05.56 1:05.11 1:05.18 1:05.00 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:46.42 10:51.23 11:56.20 13:01.11 | 1:04.95 1:04.81 1:04.97 1:04.91 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:06.33 15:11.29 16:15.50 | 1:05.22 1:04.96 1:04.21 |
10. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 16:22.00 | 644 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.47 2:08.20 3:13.88 4:20.06 | 1:02.47 1:05.73 1:05.68 1:06.18 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:26.39 6:32.43 7:38.73 8:44.94 | 1:06.33 1:06.04 1:06.30 1:06.21 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:51.48 10:57.42 12:03.23 13:09.02 | 1:06.54 1:05.94 1:05.81 1:05.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:14.19 15:19.75 16:22.00 | 1:05.17 1:05.56 1:02.25 |
11. | Chałat Stanisław SL | 99 | Skarpa Lublin | 16:54.27 | 584 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.75 2:21.11 3:21.11 4:28.70 | 1:04.75 1:16.36 1:00.00 1:07.59 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:36.90 6:44.99 7:53.01 9:01.73 | 1:08.20 1:08.09 1:08.02 1:08.72 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:10.09 11:18.53 12:26.61 13:34.35 | 1:08.36 1:08.44 1:08.08 1:07.74 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:41.96 15:49.51 16:54.27 | 1:07.61 1:07.55 1:04.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 22/10/2016 - 21:25 | Chłopców, 1500m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 15:39.52 | 735 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:00.69 2:03.23 3:05.84 4:08.65 | 1:00.69 1:02.54 1:02.61 1:02.81 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:11.17 6:14.34 7:17.34 8:20.37 | 1:02.52 1:03.17 1:03.00 1:03.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:23.68 10:26.99 11:29.80 12:32.69 | 1:03.31 1:03.31 1:02.81 1:02.89 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:35.67 14:38.46 15:39.52 | 1:02.98 1:02.79 1:01.06 |
2. | Kiełczewski Amadeusz SSz | 00 | MKP Szczecin | 15:39.64 | 735 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 59.56 2:02.72 3:06.09 4:09.02 | 59.56 1:03.16 1:03.37 1:02.93 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:12.37 6:15.07 7:18.20 8:20.92 | 1:03.35 1:02.70 1:03.13 1:02.72 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:24.05 10:27.01 11:30.12 12:33.17 | 1:03.13 1:02.96 1:03.11 1:03.05 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:36.70 14:38.90 15:39.64 | 1:03.53 1:02.20 1:00.74 |
3. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 16:02.71 | 683 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.00 2:06.77 3:12.03 4:17.32 | 1:02.00 1:04.77 1:05.26 1:05.29 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:22.35 6:27.12 7:31.81 8:36.16 | 1:05.03 1:04.77 1:04.69 1:04.35 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:41.68 10:47.09 11:50.66 12:54.35 | 1:05.52 1:05.41 1:03.57 1:03.69 | 1300m: 1400m: 1500m: | 13:58.15 15:01.73 16:02.71 | 1:03.80 1:03.58 1:00.98 |
4. | Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 16:32.17 | 624 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:04.05 2:11.17 3:18.64 4:25.96 | 1:04.05 1:07.12 1:07.47 1:07.32 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:33.69 6:40.78 7:47.60 8:54.71 | 1:07.73 1:07.09 1:06.82 1:07.11 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:01.77 11:08.20 12:14.37 13:19.57 | 1:07.06 1:06.43 1:06.17 1:05.20 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:25.12 15:30.17 16:32.17 | 1:05.55 1:05.05 1:02.00 |
5. | Prus Mateusz | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 16:35.11 | 618 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.64 2:09.27 3:16.39 4:23.68 | 1:02.64 1:06.63 1:07.12 1:07.29 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:30.91 6:37.48 7:43.48 8:49.48 | 1:07.23 1:06.57 1:06.00 1:06.00 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:56.12 11:02.37 12:09.20 13:15.69 | 1:06.64 1:06.25 1:06.83 1:06.49 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:22.87 15:29.57 16:35.11 | 1:07.18 1:06.70 1:05.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 22/10/2016 - 21:25 | Chłopców, 1500m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bugała Krzysztof SSz | 01 | MKP Szczecin | 16:50.07 | 591 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.53 2:08.24 3:14.57 4:20.90 | 1:02.53 1:05.71 1:06.33 1:06.33 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:27.52 6:34.27 7:42.13 8:50.15 | 1:06.62 1:06.75 1:07.86 1:08.02 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:58.72 11:07.50 12:14.72 13:21.87 | 1:08.57 1:08.78 1:07.22 1:07.15 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:31.31 15:41.05 16:50.07 | 1:09.44 1:09.74 1:09.02 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |