Grand Prix Polski Kraków, 22 - 23/10/2016 |
3 - Grand Prix Polski BLOK III | 23/10/2016 - 9:00 |
Konkurencja 24 23/10/2016 - 9:00 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:01.06 | 766 | 28.47 | 30.38 | 31.15 | 31.06 | |||
2. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 2:01.88 | 750 | 28.56 | 30.96 | 30.86 | 31.50 | |||
3. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 2:02.10 | 746 | 29.50 | 30.27 | 30.85 | 31.48 | |||
4. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:03.10 | 728 | 28.28 | 30.86 | 31.72 | 32.24 | |||
5. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 2:03.23 | 726 | 29.70 | 31.58 | 31.37 | 30.58 | |||
6. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:03.71 | 718 | 28.71 | 31.55 | 31.79 | 31.66 | |||
7. | Burska Justyna | 95 | AZS UWM Olsztyn | 2:03.75 | 717 | 29.98 | 31.55 | 31.32 | 30.90 | |||
Adamczyk Julia SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:03.75 | 717 | 29.08 | 31.47 | 31.85 | 31.35 | ||||
9. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 2:04.17 | 710 | 28.26 | 31.21 | 32.32 | 32.38 | |||
10. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:04.36 | 706 | 29.47 | 31.38 | 31.62 | 31.89 | |||
11. | Karpisz Milena | 97 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:04.73 | 700 | 29.69 | 31.68 | 31.92 | 31.44 | |||
12. | Dowgiert Anna | 90 | Warta Poznań | 2:05.59 | 686 | 28.32 | 31.36 | 32.66 | 33.25 | |||
13. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:07.08 | 662 | 29.83 | 32.79 | 32.82 | 31.64 | |||
14. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 2:07.12 | 661 | 30.13 | 32.33 | 32.88 | 31.78 | |||
15. | Potocká Tatiana | 01 | STU Trnava | 2:07.57 | 654 | 29.88 | 32.36 | 33.11 | 32.22 | |||
16. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 2:07.67 | 653 | 28.65 | 31.98 | 32.88 | 34.16 | |||
17. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Jordan Kraków | 2:07.72 | 652 | 29.22 | 32.04 | 32.95 | 33.51 | |||
18. | Dyrda Karolina | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:08.01 | 648 | 29.74 | 32.27 | 33.07 | 32.93 | |||
19. | Baryła Julia SSz | 00 | MKP Szczecin | 2:08.19 | 645 | 29.77 | 32.58 | 33.14 | 32.70 | |||
20. | Wojciechowska Joanna SL | 98 | Orlik Lublin | 2:08.37 | 642 | 29.89 | 32.11 | 32.84 | 33.53 | |||
21. | Jabłonowska Nikola | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.54 | 640 | 30.26 | 33.19 | 33.35 | 31.74 | |||
22. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.67 | 638 | 30.41 | 32.84 | 32.69 | 32.73 | |||
23. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 2:08.75 | 637 | 30.59 | 32.96 | 32.78 | 32.42 | |||
24. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 2:08.78 | 636 | 29.88 | 33.08 | 33.28 | 32.54 | |||
25. | Petryka Nikola | 97 | Śląsk Wrocław | 2:09.06 | 632 | 29.90 | 32.17 | 33.35 | 33.64 | |||
26. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | Skarpa Lublin | 2:09.28 | 629 | 29.70 | 32.49 | 33.27 | 33.82 | |||
27. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:09.33 | 628 | 30.13 | 33.38 | 33.04 | 32.78 | |||
28. | Iwanowska Aleksandra SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 2:09.70 | 623 | 30.33 | 32.68 | 33.44 | 33.25 | |||
29. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 2:10.20 | 615 | 30.59 | 33.64 | 33.43 | 32.54 | |||
30. | Reks Aleksandra | 00 | MKP Szczecin | 2:10.25 | 615 | 30.17 | 32.77 | 33.36 | 33.95 | |||
31. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 2:10.35 | 613 | 30.90 | 32.88 | 33.56 | 33.01 | |||
32. | Litwin Andrea | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:10.65 | 609 | 31.01 | 33.45 | 33.79 | 32.40 | |||
33. | Mielczarek Sandra | 02 | BUKS Warszawa | 2:10.75 | 608 | 28.88 | 33.19 | 34.65 | 34.03 | |||
34. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:10.76 | 608 | 30.37 | 33.30 | 33.99 | 33.10 | |||
35. | Gołębiewska Dominika | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:11.02 | 604 | 30.00 | 33.21 | 34.12 | 33.69 | |||
36. | Rzońca Patrycja SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:11.16 | 602 | 29.44 | 32.50 | 34.36 | 34.86 | |||
37. | Osiniak Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:11.33 | 600 | 29.94 | 32.86 | 33.96 | 34.57 | |||
38. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:11.69 | 595 | 30.65 | 33.68 | 34.04 | 33.32 | |||
39. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 2:11.85 | 593 | 29.32 | 32.32 | 35.08 | 35.13 | |||
40. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:11.91 | 592 | 30.91 | 33.84 | 34.19 | 32.97 | |||
41. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:12.26 | 587 | 30.26 | 33.00 | 34.56 | 34.44 | |||
42. | Szeluga Wiktoria SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:12.29 | 587 | 31.63 | 33.66 | 33.96 | 33.04 | |||
43. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:12.31 | 586 | 29.91 | 33.10 | 34.34 | 34.96 | |||
44. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:12.36 | 586 | 30.38 | 33.69 | 34.80 | 33.49 | |||
45. | Brzozowska Marta SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 2:12.49 | 584 | 30.63 | 33.48 | 34.22 | 34.16 | |||
46. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | BUKS Warszawa | 2:13.11 | 576 | 30.94 | 33.49 | 34.07 | 34.61 | |||
47. | Gorzynik Aleksandra | 01 | Swim2Win Krosno | 2:13.13 | 576 | 30.04 | 33.29 | 35.17 | 34.63 | |||
48. | Sienkiewicz Kaja | 02 | BUKS Warszawa | 2:13.56 | 570 | 31.12 | 33.84 | 34.34 | 34.26 | |||
49. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:14.00 | 565 | 30.50 | 33.97 | 35.11 | 34.42 | |||
50. | Pakuła Alicja | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.52 | 558 | 30.16 | 34.06 | 35.77 | 34.53 | |||
51. | Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 2:15.05 | 551 | 30.42 | 33.74 | 35.45 | 35.44 | |||
52. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:15.37 | 548 | 31.39 | 34.53 | 34.87 | 34.58 | |||
53. | Romanowska P. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:15.61 | 545 | 31.04 | 34.27 | 35.20 | 35.10 | |||
54. | Goller Klaudia | 02 | Ostrobramska Warszawa | 2:16.18 | 538 | 30.03 | 33.89 | 35.44 | 36.82 | |||
55. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 2:16.24 | 537 | 31.89 | 34.46 | 35.40 | 34.49 | |||
56. | Wiśniewska Barbara | 00 | AZS AWF Warszawa | 2:16.26 | 537 | 31.51 | 34.97 | 35.73 | 34.05 | |||
57. | Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:16.45 | 535 | 31.16 | 34.28 | 35.85 | 35.16 | |||
58. | Malinowska Zuzanna SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 2:16.53 | 534 | 31.38 | 34.52 | 35.88 | 34.75 | |||
59. | Redner Sandra SL | 99 | Skarpa Lublin | 2:17.05 | 528 | 31.86 | 34.54 | 35.40 | 35.25 | |||
60. | Szopa Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 2:17.20 | 526 | 31.75 | 35.88 | 35.56 | 34.01 | |||
61. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:17.67 | 521 | 32.16 | 35.42 | 35.59 | 34.50 | |||
62. | Soliwoda Julia | 01 | Nawa Skierniewice | 2:18.15 | 515 | 31.46 | 35.43 | 37.07 | 34.19 | |||
63. | Niemiec Aleksandra | 97 | AZS AWF Katowice | 2:18.22 | 514 | 31.52 | 34.87 | 35.86 | 35.97 | |||
64. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:18.25 | 514 | 31.99 | 35.06 | 35.56 | 35.64 | |||
65. | Krejčíová Zuzana | 01 | KP Aquacity Poprad | 2:18.26 | 514 | 31.34 | 35.38 | 35.98 | 35.56 | |||
66. | Radecka Anna | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:18.56 | 511 | 30.89 | 35.65 | 37.00 | 35.02 | |||
67. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 2:18.96 | 506 | 32.50 | 35.57 | 35.81 | 35.08 | |||
68. | Czech Wiktoria | 01 | Swim2Win Krosno | 2:19.89 | 496 | 31.49 | 34.94 | 36.71 | 36.75 | |||
69. | Skudlik Marta | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:20.31 | 492 | 31.92 | 34.66 | 37.08 | 36.65 | |||
70. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 2:20.61 | 489 | 32.71 | 36.26 | 37.00 | 34.64 | |||
71. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 2:21.15 | 483 | 30.92 | 35.67 | 37.98 | 36.58 | |||
Orłowska Zuzanna | 02 | Nawa Skierniewice | 2:21.15 | 483 | 32.60 | 35.89 | 36.59 | 36.07 | ||||
73. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:21.42 | 480 | 32.58 | 36.12 | 37.29 | 35.43 | |||
74. | Gonet Katarzyna | 02 | Swim2Win Krosno | 2:21.57 | 479 | 33.05 | 36.21 | 36.75 | 35.56 | |||
75. | Borowska Agnieszka | 00 | Polonia Warszawa | 2:22.14 | 473 | 32.14 | 36.21 | 36.86 | 36.93 | |||
76. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 2:22.19 | 472 | 31.93 | 37.09 | 37.33 | 35.84 | |||
77. | Przygoda Julia | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 2:22.39 | 470 | 32.34 | 35.86 | 37.07 | 37.12 | |||
78. | Kurucová Adriána | 99 | KP Aquacity Poprad | 2:22.51 | 469 | 32.30 | 36.05 | 37.39 | 36.77 | |||
79. | Łosak Wiktoria SK | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:23.05 | 464 | 31.83 | 36.00 | 37.54 | 37.68 | |||
80. | Mruk Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:23.98 | 455 | 32.27 | 36.37 | 38.18 | 37.16 | |||
81. | Wróbel J. | 01 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:24.27 | 452 | 32.43 | 36.41 | 37.76 | 37.67 | |||
82. | Muszyńska Majka | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:24.74 | 448 | 33.02 | 36.47 | 37.76 | 37.49 | |||
83. | Bidnik Karolina | 02 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:25.24 | 443 | 32.83 | 35.87 | 38.02 | 38.52 | |||
84. | Dembkowska Monika | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:27.02 | 427 | 33.44 | 36.61 | 38.05 | 38.92 | |||
85. | Mazurkiewicz Zuzanna | 01 | Polonia Warszawa | 2:27.27 | 425 | 33.64 | 37.87 | 38.68 | 37.08 | |||
86. | Szopa Oliwia | 02 | Juvenia Białystok | 2:30.18 | 401 | 33.75 | 38.47 | 39.58 | 38.38 | |||
87. | Przygoda Zuzanna | 02 | Juvenia Białystok | 2:32.19 | 385 | 35.10 | 38.84 | 40.24 | 38.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 23/10/2016 - 9:14 | Mężczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 1:45.02 | 847 | 24.51 | 26.83 | 27.32 | 26.36 | |||
2. | Wojdak Wojciech | 96 | Unia Oświęcim | 1:48.22 | 774 | 24.94 | 27.13 | 27.86 | 28.29 | |||
3. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 1:48.65 | 765 | 24.99 | 27.89 | 27.54 | 28.23 | |||
4. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 1:49.90 | 739 | 25.33 | 28.29 | 28.71 | 27.57 | |||
5. | Zaborowski Filip | 94 | MKP Szczecin | 1:50.22 | 732 | 26.11 | 28.13 | |||||
6. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 1:50.82 | 720 | 25.32 | 28.02 | 28.55 | 28.93 | |||
7. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:51.09 | 715 | 25.55 | 28.19 | 28.50 | 28.85 | |||
8. | Kaźmierczak K. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:51.44 | 708 | 25.78 | 28.81 | 29.01 | 27.84 | |||
9. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:51.67 | 704 | 26.38 | 28.42 | 28.50 | 28.37 | |||
10. | Kasztelan Mateusz SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 1:52.03 | 697 | 25.58 | 28.31 | 29.07 | 29.07 | |||
11. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 1:52.50 | 689 | 26.44 | 28.84 | 29.41 | 27.81 | |||
12. | Kaczmarski Marcin | 94 | AZS AWF Warszawa | 1:52.85 | 682 | 26.18 | 28.62 | 29.22 | 28.83 | |||
13. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 1:52.96 | 680 | 25.36 | 28.54 | 29.30 | 29.76 | |||
14. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 1:52.98 | 680 | 26.12 | 28.42 | 29.23 | 29.21 | |||
15. | Wągrowski M. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:53.29 | 674 | 26.20 | 29.45 | 28.64 | 29.00 | |||
16. | Sadłowski Piotr SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:53.33 | 674 | 26.04 | 28.63 | 28.96 | 29.70 | |||
17. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 1:53.43 | 672 | 26.49 | 29.15 | 29.44 | 28.35 | |||
18. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 1:53.66 | 668 | 26.14 | 28.77 | 29.30 | 29.45 | |||
19. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 1:53.67 | 668 | 26.38 | 28.88 | 29.51 | 28.90 | |||
20. | Brzostowski Axel | 96 | AZS AWF Katowice | 1:53.91 | 663 | 26.86 | 28.89 | 29.28 | 28.88 | |||
21. | Kłos Grzegorz | 95 | AZS AWF Katowice | 1:54.06 | 661 | 26.33 | 28.86 | 30.68 | 28.19 | |||
22. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 1:54.27 | 657 | 25.98 | 28.94 | 29.64 | 29.71 | |||
23. | Piotrowski Kacper | 01 | Śląsk Wrocław | 1:54.37 | 655 | 26.18 | 29.11 | 29.54 | 29.54 | |||
24. | Mościcki Jakub SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 1:54.48 | 653 | 26.88 | 28.77 | 29.54 | 29.29 | |||
25. | Głyk Wojciech | 92 | AZS AWF Katowice | 1:54.49 | 653 | 27.26 | 29.17 | 29.33 | 28.73 | |||
26. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 1:54.53 | 653 | 26.93 | 28.95 | 29.08 | 29.57 | |||
27. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 1:54.59 | 652 | 26.37 | 29.38 | 29.56 | 29.28 | |||
28. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:54.60 | 651 | 26.51 | 28.84 | 29.53 | 29.72 | |||
Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 1:54.60 | 651 | 26.06 | 29.07 | 29.74 | 29.73 | ||||
30. | Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:54.90 | 646 | 26.21 | 29.13 | 29.34 | 30.22 | |||
31. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:54.97 | 645 | 25.99 | 29.19 | 30.25 | 29.54 | |||
32. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:55.00 | 645 | 26.31 | 29.17 | 30.26 | 29.26 | |||
33. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 1:55.19 | 641 | 27.09 | 29.21 | 29.91 | 28.98 | |||
34. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 1:55.22 | 641 | 26.42 | 29.11 | 30.04 | 29.65 | |||
35. | Lipiński Szymon SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 1:55.32 | 639 | 26.16 | 29.59 | 29.99 | 29.58 | |||
36. | Domański Gracjan | 00 | Shark Rudna | 1:55.43 | 637 | 26.33 | 29.12 | 30.36 | 29.62 | |||
37. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 1:55.48 | 637 | 26.95 | 29.41 | 29.70 | 29.42 | |||
38. | Rybak Konrad SOL | 98 | Pirania Targówek Warszawa | 1:55.63 | 634 | 27.13 | 29.35 | 29.86 | 29.29 | |||
39. | Urbański Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 1:55.64 | 634 | 26.95 | 29.14 | 29.57 | 29.98 | |||
40. | Kalkowski Dawid SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:55.69 | 633 | 27.35 | 30.06 | 29.50 | 28.78 | |||
Szwedzki Dawid | 94 | Śląsk Wrocław | 1:55.69 | 633 | 26.35 | 29.21 | 30.33 | 29.80 | ||||
42. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:55.75 | 632 | 26.49 | 29.40 | 30.08 | 29.78 | |||
43. | Smeja Sławomir | 94 | AZS AWF Katowice | 1:55.76 | 632 | 26.78 | 29.92 | 29.82 | 29.24 | |||
44. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 1:55.90 | 630 | 26.26 | 29.39 | 30.21 | 30.04 | |||
45. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 1:55.96 | 629 | 26.96 | 29.58 | 29.85 | 29.57 | |||
46. | Kiełczewski Amadeusz SSz | 00 | MKP Szczecin | 1:55.98 | 628 | 27.28 | 29.53 | 29.44 | 29.73 | |||
47. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:56.16 | 626 | 27.48 | 29.73 | 29.63 | 29.32 | |||
48. | Jarosz Dawid SWwa | 99 | Wodnik Końskie | 1:56.24 | 624 | 27.04 | 29.55 | 30.12 | 29.53 | |||
49. | Niedziałek Dominik SL | 98 | Skarpa Lublin | 1:56.33 | 623 | 26.95 | 29.41 | 30.03 | 29.94 | |||
50. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:56.55 | 619 | 28.09 | 29.75 | 29.66 | 29.05 | |||
51. | Zwoliński Marcin | 97 | AZS AWF Katowice | 1:56.69 | 617 | 27.25 | 29.51 | 30.19 | 29.74 | |||
52. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:56.79 | 615 | 27.49 | 29.48 | 30.04 | 29.78 | |||
53. | Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:56.81 | 615 | 27.45 | 30.01 | 30.22 | 29.13 | |||
54. | Borkowski Kacper | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:56.84 | 615 | 27.17 | 30.95 | 29.68 | 29.04 | |||
55. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 1:56.91 | 614 | 26.95 | 29.56 | 30.32 | 30.08 | |||
56. | Gębka Olaf SSz | 00 | MKP Szczecin | 1:56.92 | 613 | 27.32 | 29.59 | 30.11 | 29.90 | |||
Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 1:56.92 | 613 | 27.10 | 29.51 | 30.10 | 30.21 | ||||
58. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 1:57.17 | 609 | 27.67 | 30.28 | 30.34 | 28.88 | |||
59. | Oller Krzysztof SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:57.21 | 609 | 27.79 | 29.85 | 30.21 | 29.36 | |||
60. | Kępa Kacper | 99 | Polonia Warszawa | 1:57.22 | 609 | 27.26 | 29.32 | 30.16 | 30.48 | |||
61. | Łapot Radosław SR | 99 | MOS Katowice | 1:57.23 | 609 | 27.16 | 29.84 | 30.17 | 30.06 | |||
Czerniak Konrad SL | 98 | Skarpa Lublin | 1:57.23 | 609 | 27.05 | 29.34 | 30.09 | 30.75 | ||||
63. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:57.24 | 608 | 26.99 | 29.64 | 30.66 | 29.95 | |||
64. | Sumara Beniamin | 99 | AZS AWF Katowice | 1:57.34 | 607 | 26.92 | 29.37 | 30.35 | 30.70 | |||
65. | Dąbrowski Patryk SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:57.36 | 607 | 26.69 | 29.52 | 30.67 | 30.48 | |||
66. | Małyska Bartosz SL | 99 | Skarpa Lublin | 1:57.47 | 605 | 27.15 | 29.77 | 30.88 | 29.67 | |||
67. | Żurawicz Mateusz | 97 | AZS AWF Warszawa | 1:57.51 | 604 | 26.63 | 29.58 | 30.51 | 30.79 | |||
68. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 1:57.54 | 604 | 26.77 | 30.20 | 30.67 | 29.90 | |||
69. | Popis Emil SSz | 98 | MKP Szczecin | 1:57.58 | 603 | 27.49 | 29.89 | 30.28 | 29.92 | |||
70. | Komosa Maciej SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 1:57.68 | 602 | 27.00 | 30.47 | 30.44 | 29.77 | |||
71. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:57.72 | 601 | 27.26 | 29.71 | 29.92 | 30.83 | |||
72. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 1:57.90 | 598 | 26.98 | 29.82 | 30.84 | 30.26 | |||
73. | Wójcicki Maciej | 99 | Aquator Kozienice | 1:58.29 | 592 | 26.59 | 29.76 | 31.23 | 30.71 | |||
74. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:58.30 | 592 | 27.30 | 30.06 | 30.61 | 30.33 | |||
75. | Sodel Dominik | 97 | AZS AWF Katowice | 1:58.32 | 592 | 27.34 | 30.26 | 30.95 | 29.77 | |||
76. | Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:58.36 | 591 | 27.51 | 30.08 | 30.48 | 30.29 | |||
77. | Kaźmierczak Wojciech | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:58.52 | 589 | 27.84 | 30.63 | 30.49 | 29.56 | |||
78. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:58.74 | 586 | 27.41 | 30.09 | 30.70 | 30.54 | |||
79. | Pająk Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 1:58.76 | 585 | 27.41 | 30.39 | 30.66 | 30.30 | |||
80. | Pytlarczyk Szymon | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:58.84 | 584 | 27.02 | 30.67 | 31.41 | 29.74 | |||
81. | Taradyś Jakub ZG | 00 | TP Zielona Góra | 1:58.89 | 583 | 27.36 | 30.35 | 31.02 | 30.16 | |||
82. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:58.90 | 583 | 27.05 | 30.48 | 30.97 | 30.40 | |||
83. | Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 1:58.91 | 583 | 27.05 | 29.88 | 30.80 | 31.18 | |||
84. | Knapowski Kacper | 97 | AZS AWF Warszawa | 1:58.94 | 583 | 26.51 | 30.83 | 31.46 | 30.14 | |||
85. | Koput Kamil SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:59.03 | 581 | 27.30 | 30.30 | 31.01 | 30.42 | |||
86. | Dębski Dominik SSz | 98 | MKP Szczecin | 1:59.05 | 581 | 27.33 | 30.08 | 31.01 | 30.63 | |||
87. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Kormoran Olsztyn | 1:59.27 | 578 | 27.47 | 29.71 | 30.54 | 31.55 | |||
88. | Sieczek Adrian | 99 | Polonia Warszawa | 1:59.33 | 577 | 27.26 | 30.43 | 30.90 | 30.74 | |||
89. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:59.37 | 576 | 26.77 | 29.25 | 31.24 | 32.11 | |||
90. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:59.59 | 573 | 26.61 | 30.44 | 31.67 | 30.87 | |||
91. | Zagrzejewski Tomasz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:59.60 | 573 | 28.13 | 30.92 | 30.63 | 29.92 | |||
92. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:59.77 | 571 | 27.69 | 30.62 | 30.82 | 30.64 | |||
93. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:59.97 | 568 | 26.40 | 29.78 | 31.91 | 31.88 | |||
94. | Gawron Oskar SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:59.99 | 567 | 28.76 | 30.60 | 30.70 | 29.93 | |||
95. | Plauszta Arnold | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 2:00.00 | 567 | 27.38 | 30.63 | 31.47 | 30.52 | |||
96. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:00.03 | 567 | 27.05 | 30.88 | 32.21 | 29.89 | |||
97. | Prus Mateusz | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 2:00.14 | 565 | 28.34 | 30.90 | 30.24 | 30.66 | |||
98. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 2:00.19 | 565 | 28.61 | 30.86 | 30.78 | 29.94 | |||
99. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 2:00.31 | 563 | 27.24 | 29.79 | 31.65 | 31.63 | |||
100. | Pawłowski Maksymilian | 99 | Polonia Warszawa | 2:00.36 | 562 | 28.05 | 31.14 | 30.93 | 30.24 | |||
101. | Szarek Dawid SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:00.53 | 560 | 27.22 | 31.11 | 31.89 | 30.31 | |||
102. | Zubik Stanisław SWwa | 01 | Polonia Warszawa | 2:00.69 | 558 | 27.59 | 30.22 | 31.45 | 31.43 | |||
103. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 2:00.77 | 557 | 27.07 | 30.46 | 31.46 | 31.78 | |||
104. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:01.04 | 553 | 28.25 | 31.15 | 31.24 | 30.40 | |||
105. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:01.10 | 552 | 27.58 | 30.79 | 31.86 | 30.87 | |||
106. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 2:01.16 | 551 | 27.55 | 30.29 | 31.83 | 31.49 | |||
107. | Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:01.17 | 551 | 27.26 | 30.24 | 31.89 | 31.78 | |||
108. | Worożewicz Konrad SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:01.24 | 550 | 27.74 | 31.71 | 31.72 | 30.07 | |||
109. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | Skarpa Lublin | 2:01.30 | 549 | 28.64 | 30.28 | 31.25 | 31.13 | |||
110. | Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:01.47 | 547 | 28.13 | 30.69 | 31.73 | 30.92 | |||
111. | Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:01.52 | 546 | 27.93 | 31.08 | 31.65 | 30.86 | |||
112. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 2:01.59 | 545 | 27.28 | 31.24 | 32.08 | 30.99 | |||
113. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:01.69 | 544 | 28.45 | 31.02 | 31.86 | 30.36 | |||
114. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 2:02.03 | 539 | 27.89 | 31.44 | 31.87 | 30.83 | |||
115. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 2:02.05 | 539 | 27.51 | 30.80 | 32.01 | 31.73 | |||
116. | Cieślukowski Karol | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 2:02.07 | 539 | 26.85 | 30.20 | 32.40 | 32.62 | |||
117. | Zaremba Jakub | 01 | Śląsk Wrocław | 2:02.31 | 536 | 28.39 | 31.12 | 32.04 | 30.76 | |||
118. | Łaś Wiktor | 00 | Śląsk Wrocław | 2:02.44 | 534 | 28.53 | 31.69 | 32.14 | 30.08 | |||
119. | Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 2:02.59 | 532 | 28.12 | 30.90 | 31.35 | 32.22 | |||
120. | Krištofík Martin | 98 | Považskobystrický plavecký odd | 2:02.62 | 532 | 28.21 | 31.36 | 32.05 | 31.00 | |||
121. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:02.74 | 530 | 27.00 | 30.80 | 32.28 | 32.66 | |||
122. | Girul Radosław SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 2:02.93 | 528 | 28.63 | 31.07 | 31.61 | 31.62 | |||
123. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:03.27 | 523 | 28.32 | 30.99 | 31.99 | 31.97 | |||
124. | Chałat Stanisław SL | 99 | Skarpa Lublin | 2:03.37 | 522 | 29.15 | 31.23 | 32.02 | 30.97 | |||
125. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.44 | 521 | 27.85 | 30.21 | 32.58 | 32.80 | |||
126. | Senkowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.45 | 521 | 28.22 | 31.01 | 32.39 | 31.83 | |||
127. | Kwapisz Arkadiusz | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:03.58 | 519 | 28.39 | 31.19 | 32.54 | 31.46 | |||
128. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 2:03.63 | 519 | 27.06 | 30.55 | 31.16 | 34.86 | |||
129. | Gąsior Sebastian SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:04.24 | 511 | 28.95 | 31.68 | 32.08 | 31.53 | |||
130. | Bruzdewicz Hubert SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 2:04.56 | 507 | 28.48 | 31.92 | 33.02 | 31.14 | |||
131. | Kuczak Adam SWR | 00 | TP Zielona Góra | 2:04.77 | 505 | 28.50 | 31.95 | 32.34 | 31.98 | |||
132. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:04.80 | 504 | 28.27 | 31.31 | 32.99 | 32.23 | |||
133. | Grabek Filip SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:04.93 | 503 | 28.14 | 31.47 | 32.98 | 32.34 | |||
134. | Krzywania Oskar | 02 | UKS SP 149 Łódź | 2:04.94 | 503 | 29.03 | 31.90 | 32.63 | 31.38 | |||
135. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:05.21 | 499 | 28.65 | 31.86 | 32.96 | 31.74 | |||
136. | Bugała Krzysztof SSz | 01 | MKP Szczecin | 2:05.34 | 498 | 29.21 | 31.87 | 32.52 | 31.74 | |||
137. | Zdziebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 2:05.35 | 498 | 28.48 | 31.70 | 32.93 | 32.24 | |||
138. | Jasionowski Mikołaj | 01 | Orka Ostrów Maz. | 2:05.49 | 496 | 28.68 | 32.56 | 32.72 | 31.53 | |||
Cheredis Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:05.49 | 496 | 28.40 | 32.81 | 32.20 | 32.08 | ||||
140. | Mitak Krystian | 98 | MKP Szczecin | 2:05.53 | 496 | 28.59 | 31.86 | 32.94 | 32.14 | |||
141. | Krawczak Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 2:05.88 | 491 | 29.01 | 31.39 | 33.30 | 32.18 | |||
142. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:06.07 | 489 | 28.24 | 32.35 | 33.65 | 31.83 | |||
143. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 2:06.08 | 489 | 28.47 | 31.33 | 32.69 | 33.59 | |||
144. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:06.23 | 487 | 29.00 | 32.58 | 33.25 | 31.40 | |||
145. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:06.26 | 487 | 27.80 | 31.72 | 33.69 | 33.05 | |||
146. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 2:06.37 | 486 | 28.28 | 31.62 | 32.94 | 33.53 | |||
147. | Hencner Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 2:06.40 | 485 | 28.72 | 32.19 | 33.00 | 32.49 | |||
148. | Brauntsch Marek | 98 | AZS AWF Katowice | 2:07.24 | 476 | 28.55 | 32.48 | 33.36 | 32.85 | |||
149. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:07.65 | 471 | 30.43 | 33.25 | 32.60 | 31.37 | |||
150. | Suliga Jeremi | 00 | Polna Warszawa | 2:07.68 | 471 | 27.61 | 32.26 | 33.69 | 34.12 | |||
151. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:07.72 | 470 | 29.25 | 32.95 | 33.78 | 31.74 | |||
152. | Cierpikowski R. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:07.76 | 470 | 27.62 | 31.16 | 33.58 | 35.40 | |||
153. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 2:07.82 | 469 | 28.50 | 32.81 | 33.63 | 32.88 | |||
154. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 2:07.92 | 468 | 29.02 | 32.50 | 33.40 | 33.00 | |||
155. | Bednarczyk Aleksander SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 2:08.21 | 465 | 30.07 | 32.55 | 33.71 | 31.88 | |||
156. | Zając Mateusz | 02 | Aligator Gorzyce | 2:08.36 | 463 | 29.40 | 33.12 | 33.64 | 32.20 | |||
157. | Waśko Adam | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 2:08.47 | 462 | 28.89 | 32.29 | 33.59 | 33.70 | |||
158. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:08.62 | 461 | 29.64 | 32.98 | 33.67 | 32.33 | |||
159. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:08.75 | 459 | 28.23 | 32.05 | 33.95 | 34.52 | |||
160. | Kalisz Jakub | 00 | Polonia Warszawa | 2:09.16 | 455 | 28.50 | 32.74 | 33.76 | 34.16 | |||
161. | Rajca Wiktor | 02 | UKS 190 Łódź | 2:09.41 | 452 | 30.16 | 32.91 | 33.37 | 32.97 | |||
162. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 2:09.64 | 450 | 29.30 | 33.34 | 34.89 | 32.11 | |||
163. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:09.80 | 448 | 28.74 | 31.88 | 34.71 | 34.47 | |||
164. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 2:10.00 | 446 | 31.15 | 34.43 | 32.24 | 32.18 | |||
165. | Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:10.70 | 439 | 30.29 | 33.23 | 34.18 | 33.00 | |||
166. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:10.93 | 437 | 30.05 | 33.15 | 34.25 | 33.48 | |||
167. | Augustyn Aleksander | 00 | Fregata Kolbuszowa | 2:11.45 | 432 | 30.30 | 33.48 | 34.05 | 33.62 | |||
168. | Krištofík Marek | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 2:11.50 | 431 | 29.52 | 33.28 | 34.17 | 34.53 | |||
169. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:11.73 | 429 | 30.79 | 33.24 | 34.50 | 33.20 | |||
170. | Lewicki Aleksander | 00 | Polonia Warszawa | 2:11.85 | 428 | 31.47 | 33.60 | 34.49 | 32.29 | |||
171. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:12.12 | 425 | 30.45 | 33.85 | 34.77 | 33.05 | |||
172. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 2:13.58 | 411 | 30.65 | 33.81 | 34.71 | 34.41 | |||
173. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:14.01 | 407 | 29.87 | 34.16 | 34.75 | 35.23 | |||
174. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 2:14.09 | 406 | 30.64 | 34.39 | 35.25 | 33.81 | |||
175. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 2:14.56 | 402 | 30.13 | 34.33 | 35.50 | 34.60 | |||
176. | Kotarski Jakub | 01 | BUKS Warszawa | 2:15.12 | 397 | 30.90 | 34.96 | 35.43 | 33.83 | |||
177. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:18.56 | 368 | 31.69 | 35.42 | 36.01 | 35.44 | |||
178. | Duchnowski Szymon | 02 | Juvenia Białystok | 2:19.01 | 365 | 30.51 | 35.87 | 37.36 | 35.27 | |||
179. | Popłonyk Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 2:25.70 | 317 | 32.91 | 36.78 | 38.21 | 37.80 | |||
180. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 2:33.21 | 272 | 34.18 | 37.62 | 40.54 | 40.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 23/10/2016 - 9:27 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Samuła Wiktoria SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:10.44 | 693 | 33.46 | 36.98 | ||||
2. | Wikieł Angelika | 98 | AZS UWM Olsztyn | 1:10.48 | 692 | 33.79 | 36.69 | ||||
3. | Iwanowska Aleksandra SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 1:11.50 | 663 | 33.49 | 38.01 | ||||
4. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 1:12.00 | 649 | 34.01 | 37.99 | ||||
5. | Kit Zuzanna | 97 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:13.01 | 623 | 34.45 | 38.56 | ||||
6. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:13.27 | 616 | 34.28 | 38.99 | ||||
7. | Záborská Miroslava | 01 | STU Trnava | 1:13.37 | 613 | 35.07 | 38.30 | ||||
8. | Prochownik Olimpia SL | 99 | Unia Oświęcim | 1:13.44 | 612 | 34.48 | 38.96 | ||||
9. | Drabikova Sona | 99 | Aquasport Levice | 1:13.79 | 603 | 34.71 | 39.08 | ||||
10. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 1:13.97 | 599 | 34.76 | 39.21 | ||||
11. | Rabiniak Zuzanna | 01 | Wodnik Radom | 1:14.17 | 594 | 35.13 | 39.04 | ||||
12. | Przybysz Olga | 01 | Astromal Akwawit Leszno | 1:14.65 | 582 | 34.80 | 39.85 | ||||
13. | Szopa Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 1:14.68 | 582 | 34.94 | 39.74 | ||||
14. | Wnuk Sylwia | 94 | AZS AWF Katowice | 1:15.00 | 574 | 35.72 | 39.28 | ||||
15. | Majszutowicz Paulina SSz | 98 | MKP Szczecin | 1:15.02 | 574 | 35.17 | 39.85 | ||||
16. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | Lider Chełm | 1:15.04 | 573 | 35.34 | 39.70 | ||||
17. | Piotrowicz Maja ZG | 02 | Barakuda Starachowice | 1:15.12 | 572 | 34.95 | 40.17 | ||||
18. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS UŁ PŁ Łódź | 1:15.29 | 568 | 35.45 | 39.84 | ||||
19. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:15.90 | 554 | 35.68 | 40.22 | ||||
20. | Bazyl Magdalena | 97 | AZS AGH Kraków | 1:16.24 | 547 | 35.70 | 40.54 | ||||
21. | Wikieł Żaklina | 00 | AZS UWM Olsztyn | 1:16.45 | 542 | 35.90 | 40.55 | ||||
22. | Nowak Martyna | 96 | AZS AWF Katowice | 1:16.76 | 536 | 36.23 | 40.53 | ||||
23. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:17.18 | 527 | 36.95 | 40.23 | ||||
24. | Litwin Andrea | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:17.23 | 526 | 36.13 | 41.10 | ||||
25. | Wojtanek Wiktoria | 01 | GOS Raszyn | 1:17.51 | 520 | 36.81 | 40.70 | ||||
26. | Świeca Kamila | 97 | AZS AWF Katowice | 1:17.62 | 518 | 35.82 | 41.80 | ||||
27. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 1:17.94 | 512 | 36.77 | 41.17 | ||||
28. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 1:18.37 | 503 | 36.87 | 41.50 | ||||
29. | Krypa Oliwia | 02 | Manta Warszawa Włochy | 1:18.76 | 496 | 37.26 | 41.50 | ||||
30. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:19.96 | 474 | 37.86 | 42.10 | ||||
31. | Popławska Apolonia | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 1:20.26 | 469 | 37.92 | 42.34 | ||||
32. | Borejszo Paula | 00 | MKP Szczecin | 1:20.45 | 465 | 36.69 | 43.76 | ||||
33. | Goździejewicz Julia ZG | 00 | TP Zielona Góra | 1:20.59 | 463 | 38.19 | 42.40 | ||||
34. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:20.71 | 461 | 37.92 | 42.79 | ||||
35. | Zatorska Agata | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:20.84 | 459 | 38.14 | 42.70 | ||||
36. | Przygoda Julia | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:20.99 | 456 | 37.88 | 43.11 | ||||
37. | Owerko Julia | 02 | GOS Raszyn | 1:21.10 | 454 | 37.10 | 44.00 | ||||
38. | Dembkowska Monika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:21.20 | 452 | 38.44 | 42.76 | ||||
39. | Krypa Marta | 02 | Manta Warszawa Włochy | 1:21.44 | 448 | 37.83 | 43.61 | ||||
40. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 1:21.50 | 447 | 37.66 | 43.84 | ||||
41. | Zoglowek Joanna | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:21.51 | 447 | 38.79 | 42.72 | ||||
42. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 1:21.87 | 441 | 39.16 | 42.71 | ||||
43. | Gonet Barbara | 02 | Swim2Win Krosno | 1:22.19 | 436 | 39.58 | 42.61 | ||||
44. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:22.63 | 429 | 39.58 | 43.05 | ||||
45. | Rygiel Julia | 01 | Swim2Win Krosno | 1:24.97 | 395 | 39.98 | 44.99 | ||||
46. | Mruk Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:25.48 | 388 | 41.10 | 44.38 | ||||
47. | Szopa Oliwia | 02 | Juvenia Białystok | 1:26.28 | 377 | 41.29 | 44.99 | ||||
48. | Olejarka Anna | 02 | Orlik Przeworsk | 1:26.65 | 372 | 40.48 | 46.17 | ||||
49. | Krysa Agata | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 1:27.55 | 361 | 40.47 | 47.08 | ||||
50. | Bienasz Wiktoria | 02 | Juvenia Białystok | 1:28.59 | 348 | 42.06 | 46.53 | ||||
DYSKW. | Żmuda Weronika SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:14.69 | 35.07 | 39.62 | |||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 9:33) |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 23/10/2016 - 9:36 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stolarski Marcin | 96 | Warta Poznań | 1:00.33 | 783 | 28.42 | 31.91 | |||
2. | Hołub Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:00.58 | 773 | 28.31 | 32.27 | |||
3. | Kusto Robert | 98 | Orka Lubań | 1:00.92 | 760 | 29.08 | 31.84 | |||
4. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 1:01.03 | 756 | 28.56 | 32.47 | |||
5. | Kusto Rafał | 99 | Orka Lubań | 1:01.82 | 727 | 29.32 | 32.50 | |||
6. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 1:01.90 | 725 | 29.03 | 32.87 | |||
7. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 1:02.16 | 716 | 29.88 | 32.28 | |||
8. | Wawrzynkiewicz Piotr SSz | 98 | MKP Szczecin | 1:03.20 | 681 | 29.09 | 34.11 | |||
9. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:03.95 | 657 | 29.66 | 34.29 | |||
10. | Żmija Marek | 97 | AZS AWF Katowice | 1:04.05 | 654 | 29.96 | 34.09 | |||
11. | Dziedzic Dawid SR | 99 | MOSM Tychy | 1:04.27 | 647 | 30.07 | 34.20 | |||
12. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:04.85 | 630 | 30.71 | 34.14 | |||
13. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.13 | 622 | 30.73 | 34.40 | |||
Bączkowski Bartosz | 97 | Polonia Warszawa | 1:05.13 | 622 | 30.91 | 34.22 | ||||
15. | Beberok Filip ZG | 00 | TP Zielona Góra | 1:05.17 | 621 | 30.74 | 34.43 | |||
16. | Bachlaj Dorian SR | 99 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:05.38 | 615 | 30.67 | 34.71 | |||
17. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 1:05.39 | 615 | 30.62 | 34.77 | |||
18. | Koczorowski Kacper | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 1:05.54 | 610 | 31.35 | 34.19 | |||
19. | Jung Krzyszrof SR | 99 | AZS AWF Katowice | 1:05.74 | 605 | 30.78 | 34.96 | |||
20. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:05.89 | 601 | 31.53 | 34.36 | |||
21. | Wiatr Krzysztof | 00 | IKS Konstancin | 1:05.92 | 600 | 31.12 | 34.80 | |||
22. | Kłos Grzegorz | 95 | AZS AWF Katowice | 1:05.96 | 599 | 30.82 | 35.14 | |||
23. | Paczyński Oliwier | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:06.54 | 583 | 30.87 | 35.67 | |||
24. | Kowol Tymoteusz | 01 | Gilus Gilowice | 1:06.62 | 581 | 31.55 | 35.07 | |||
25. | Walaszek Jędrzej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 1:06.66 | 580 | 31.62 | 35.04 | |||
26. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 1:06.79 | 577 | 31.14 | 35.65 | |||
27. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 1:06.86 | 575 | 31.03 | 35.83 | |||
28. | Szczeciński Robert | 00 | Polonia Warszawa | 1:07.75 | 553 | 31.12 | 36.63 | |||
29. | Trela Karol SR | 98 | AZS AWF Katowice | 1:07.77 | 552 | 31.30 | 36.47 | |||
30. | Kaminiarz Cezary | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 1:07.81 | 551 | 31.89 | 35.92 | |||
31. | Młynarczyk Piotr | 99 | MKP Szczecin | 1:07.92 | 548 | 31.48 | 36.44 | |||
32. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:07.96 | 547 | 32.18 | 35.78 | |||
33. | Olejnik Aleksander SSz | 98 | MKP Szczecin | 1:08.05 | 545 | 31.41 | 36.64 | |||
34. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 1:08.50 | 535 | 32.23 | 36.27 | |||
35. | Żurawski Marcel | 01 | Orka Lubań | 1:08.56 | 533 | 32.74 | 35.82 | |||
36. | Pętlak Tadeusz | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:09.01 | 523 | 32.04 | 36.97 | |||
37. | Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:09.27 | 517 | 31.91 | 37.36 | |||
38. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:09.33 | 516 | 32.56 | 36.77 | |||
Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 1:09.33 | 516 | 32.58 | 36.75 | ||||
40. | Rokita Aleksander SK | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:09.37 | 515 | 32.23 | 37.14 | |||
41. | Suliga Jeremi | 00 | Polna Warszawa | 1:09.46 | 513 | 33.03 | 36.43 | |||
42. | Szczurek Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 1:09.63 | 509 | 32.28 | 37.35 | |||
43. | Moskała Michał | 98 | Delfin Cieszyn | 1:09.73 | 507 | 32.50 | 37.23 | |||
44. | Grzesiecki Mikołaj | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 1:09.81 | 505 | 33.52 | 36.29 | |||
45. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:10.06 | 500 | 32.39 | 37.67 | |||
46. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:10.21 | 496 | 33.48 | 36.73 | |||
47. | Majewski Wojciech | 01 | Siódemka Rzeszów | 1:10.31 | 494 | 33.16 | 37.15 | |||
48. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:10.32 | 494 | 32.14 | 38.18 | |||
49. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:10.59 | 488 | 33.07 | 37.52 | |||
50. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:11.39 | 472 | 33.46 | 37.93 | |||
51. | Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:11.84 | 463 | 33.93 | 37.91 | |||
52. | Zarzycki Maciej | 02 | Nawa Skierniewice | 1:12.57 | 449 | 34.38 | 38.19 | |||
53. | Krzyżaniak Krystian | 00 | Juvenia Białystok | 1:12.78 | 446 | 34.53 | 38.25 | |||
54. | Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:12.94 | 443 | 34.15 | 38.79 | |||
55. | Kołodziejski Filip | 01 | BUKS Warszawa | 1:13.63 | 430 | 34.36 | 39.27 | |||
56. | Żerański Przemysław | 99 | BUKS Warszawa | 1:13.71 | 429 | 34.68 | 39.03 | |||
57. | Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 1:14.24 | 420 | 34.78 | 39.46 | |||
58. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 1:14.40 | 417 | 34.58 | 39.82 | |||
59. | Hlavatý Adam | 00 | STU Trnava | 1:14.42 | 417 | 34.90 | 39.52 | |||
60. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:14.62 | 413 | 35.34 | 39.28 | |||
61. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:16.77 | 380 | 35.59 | 41.18 | |||
62. | Grochowski Michał | 02 | Juvenia Białystok | 1:17.91 | 363 | 35.96 | 41.95 | |||
63. | Lis Paweł | 02 | BUKS Warszawa | 1:19.17 | 346 | 36.54 | 42.63 | |||
64. | Aleksandrowicz MIchał | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:24.66 | 283 | 39.18 | 45.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 23/10/2016 - 9:45 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 25.61 | 862 | ||||
2. | Dowgiert Anna | 90 | Warta Poznań | 26.83 | 750 | ||||
3. | Jagoda Julia | 95 | AZS AWF Katowice | 27.46 | 699 | ||||
4. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 27.50 | 696 | ||||
5. | Rogowska Katarzyna SSz | 00 | MKP Szczecin | 27.90 | 667 | ||||
6. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 28.12 | 651 | ||||
7. | Kowalska Agata | 93 | AZS AWF Warszawa | 28.24 | 643 | ||||
8. | Kącka Natalia | 95 | AZS AWF Katowice | 28.47 | 627 | ||||
9. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 28.55 | 622 | ||||
10. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 28.60 | 619 | ||||
11. | Potocká Tamara | 02 | KP Aquacity Poprad | 28.63 | 617 | ||||
12. | Potocká Tatiana | 01 | STU Trnava | 28.72 | 611 | ||||
13. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 28.78 | 607 | ||||
14. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 28.82 | 605 | ||||
Pisarczyk Amelia SR | 98 | Victoria Racibórz | 28.82 | 605 | |||||
16. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 29.02 | 592 | ||||
Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 29.02 | 592 | |||||
18. | Glozmeková Dominika | 93 | STU Trnava | 29.16 | 584 | ||||
19. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 29.17 | 583 | ||||
20. | Cieplak Aleksandra | 01 | Olimpic Warka | 29.40 | 570 | ||||
21. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | Skarpa Lublin | 29.47 | 566 | ||||
22. | Petryka Nikola | 97 | Śląsk Wrocław | 29.54 | 562 | ||||
23. | Gołębiewska Dominika | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 29.64 | 556 | ||||
24. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.76 | 549 | ||||
25. | Redner Sandra SL | 99 | Skarpa Lublin | 29.80 | 547 | ||||
26. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 29.91 | 541 | ||||
27. | Halicka Lidia SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 29.94 | 539 | ||||
28. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 29.95 | 539 | ||||
29. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 30.01 | 536 | ||||
30. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 30.03 | 535 | ||||
31. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 30.05 | 534 | ||||
32. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 30.12 | 530 | ||||
33. | Dyrda Karolina | 97 | AZS UMCS Lublin | 30.24 | 524 | ||||
34. | Wojciechowska Maria | 00 | GOS Raszyn | 30.25 | 523 | ||||
35. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.36 | 517 | ||||
36. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.40 | 515 | ||||
Mielczarek Sandra | 02 | BUKS Warszawa | 30.40 | 515 | |||||
38. | Jabłonowska Nikola | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 30.43 | 514 | ||||
39. | Litwin Andrea | 01 | SMS Galicja Kraków | 30.49 | 511 | ||||
40. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 30.63 | 504 | ||||
41. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 30.84 | 494 | ||||
42. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 30.95 | 488 | ||||
43. | Szeluga Wiktoria SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 31.00 | 486 | ||||
44. | Bylińska Agnieszka SG | 02 | Żabianka Gdańsk | 31.08 | 482 | ||||
45. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 31.11 | 481 | ||||
46. | Świeca Kamila | 97 | AZS AWF Katowice | 31.13 | 480 | ||||
47. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 31.15 | 479 | ||||
48. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.24 | 475 | ||||
49. | Kolbowicz Barbara SSz | 99 | MKP Szczecin | 31.26 | 474 | ||||
50. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.34 | 470 | ||||
51. | Sienkiewicz Kaja | 02 | BUKS Warszawa | 31.35 | 470 | ||||
52. | Bagińska Katarzyna | 02 | Juvenia Białystok | 31.39 | 468 | ||||
53. | Rzońca Patrycja SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 31.55 | 461 | ||||
54. | Goller Klaudia | 02 | Ostrobramska Warszawa | 31.70 | 454 | ||||
55. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 31.77 | 451 | ||||
56. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 31.79 | 451 | ||||
57. | Borowska Agnieszka | 00 | Polonia Warszawa | 31.87 | 447 | ||||
58. | Baranowska Wiktoria | 01 | Orka Ostrów Maz. | 31.90 | 446 | ||||
59. | Radecka Anna | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 31.93 | 445 | ||||
60. | Krypa Oliwia | 02 | Manta Warszawa Włochy | 32.08 | 438 | ||||
61. | Zatorska Agata | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 32.27 | 431 | ||||
62. | Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki | 01 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 32.38 | 426 | ||||
63. | Skudlik Marta | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.82 | 409 | ||||
64. | Orłowska Zuzanna | 02 | Nawa Skierniewice | 33.23 | 394 | ||||
65. | Łosak Wiktoria SK | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 33.83 | 374 | ||||
66. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 34.26 | 360 | ||||
DYSKW. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 30.05 | |||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 9:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 23/10/2016 - 9:51 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 24.22 | 729 | ||||
2. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 24.24 | 727 | ||||
3. | Krupecki Oskar | 92 | Śląsk Wrocław | 24.46 | 707 | ||||
4. | Brzuś Michał | 97 | AZS UŁ PŁ Łódź | 24.55 | 700 | ||||
5. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 24.71 | 686 | ||||
6. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 25.01 | 662 | ||||
7. | Gosieniecki Juliusz | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 25.08 | 656 | ||||
8. | Wągrowski Marcel Sms Aleksandrów Łódzki | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 25.13 | 652 | ||||
9. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 25.22 | 645 | ||||
10. | Ciężkowski Dominik | 96 | AZS AWF Warszawa | 25.25 | 643 | ||||
11. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 25.33 | 637 | ||||
12. | Czech Szymon | 97 | AZS AWF Katowice | 25.39 | 632 | ||||
13. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 25.45 | 628 | ||||
14. | Sadłowski Piotr SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 25.48 | 626 | ||||
15. | Dejneżenko Daniel SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 25.54 | 621 | ||||
Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 25.54 | 621 | |||||
17. | Żurawicz Mateusz | 97 | AZS AWF Warszawa | 25.58 | 618 | ||||
18. | Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 25.64 | 614 | ||||
19. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 25.68 | 611 | ||||
20. | Piwowarski Konrad SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 25.69 | 611 | ||||
21. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 25.71 | 609 | ||||
22. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 25.80 | 603 | ||||
23. | Gębka Olaf SSz | 00 | MKP Szczecin | 25.92 | 594 | ||||
Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 25.92 | 594 | |||||
25. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 25.93 | 594 | ||||
26. | Fajfer Mateusz | 96 | Juvenia Wrocław | 25.94 | 593 | ||||
27. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 25.96 | 592 | ||||
28. | Jarmuła Miłosz SK | 98 | Jordan Kraków | 26.05 | 586 | ||||
29. | Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 26.14 | 580 | ||||
30. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Śląsk Wrocław | 26.16 | 578 | ||||
31. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.20 | 576 | ||||
32. | Worożewicz Konrad SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 26.25 | 572 | ||||
33. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 26.29 | 570 | ||||
34. | Lipiński Szymon SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 26.41 | 562 | ||||
Borkowski Kacper | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 26.41 | 562 | |||||
36. | Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 26.45 | 559 | ||||
Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 26.45 | 559 | |||||
38. | Felińczak Wojciech | 96 | AZS UŁ PŁ Łódź | 26.46 | 559 | ||||
Sieczek Adrian | 99 | Polonia Warszawa | 26.46 | 559 | |||||
40. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.64 | 547 | ||||
41. | Galicki Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 26.66 | 546 | ||||
42. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 26.71 | 543 | ||||
43. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 26.73 | 542 | ||||
44. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 26.74 | 541 | ||||
45. | Młynarczyk Piotr | 99 | MKP Szczecin | 26.81 | 537 | ||||
Bednarczyk Aleksander SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 26.81 | 537 | |||||
47. | Wlazłowski Damian | 99 | Polonia Warszawa | 26.82 | 537 | ||||
48. | Kępa Kacper | 99 | Polonia Warszawa | 26.84 | 535 | ||||
49. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 26.88 | 533 | ||||
50. | Mościcki Jakub SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 26.92 | 531 | ||||
51. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 26.97 | 528 | ||||
52. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 26.98 | 527 | ||||
Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 26.98 | 527 | |||||
54. | Radziszewski Krzysztof | 02 | BUKS Warszawa | 27.02 | 525 | ||||
55. | Gryz Dawid SSz | 99 | MKP Szczecin | 27.03 | 524 | ||||
56. | Waśko Adam | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 27.04 | 524 | ||||
57. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 27.12 | 519 | ||||
Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.12 | 519 | |||||
59. | Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 27.15 | 517 | ||||
60. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 27.20 | 514 | ||||
Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 27.20 | 514 | |||||
62. | Beberok Filip ZG | 00 | TP Zielona Góra | 27.24 | 512 | ||||
63. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 27.27 | 510 | ||||
64. | Szarek Dawid SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 27.29 | 509 | ||||
65. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 27.32 | 508 | ||||
66. | Cheredis Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.42 | 502 | ||||
Krištofík Martin | 98 | Považskobystrický plavecký odd | 27.42 | 502 | |||||
68. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 27.48 | 499 | ||||
69. | Cieślukowski Karol | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 27.52 | 497 | ||||
Majewski Wojciech | 01 | Siódemka Rzeszów | 27.52 | 497 | |||||
71. | Kryś Jarosław | 02 | MKP Szczecin | 27.57 | 494 | ||||
72. | Pytlarczyk Szymon | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.67 | 489 | ||||
73. | Brauntsch Marek | 98 | AZS AWF Katowice | 27.74 | 485 | ||||
74. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 27.75 | 484 | ||||
75. | Zagrzejewski Tomasz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 27.76 | 484 | ||||
76. | Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 27.99 | 472 | ||||
77. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 28.07 | 468 | ||||
78. | Czerniak Konrad SL | 98 | Skarpa Lublin | 28.25 | 459 | ||||
79. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.28 | 458 | ||||
80. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 28.46 | 449 | ||||
81. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 28.51 | 447 | ||||
82. | Sobolewski Dawid | 02 | Kormoran Olsztyn | 28.66 | 440 | ||||
Lis Paweł | 02 | BUKS Warszawa | 28.66 | 440 | |||||
84. | Gąsior Sebastian SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 28.94 | 427 | ||||
85. | Szczurek Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 29.03 | 423 | ||||
86. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 29.09 | 420 | ||||
87. | Perzankowski maciej | 01 | Nawa Skierniewice | 29.14 | 418 | ||||
88. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 29.22 | 415 | ||||
89. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 29.25 | 413 | ||||
90. | Kwiatkowski Paweł | 02 | Juvenia Białystok | 29.30 | 411 | ||||
91. | Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 29.44 | 406 | ||||
92. | Jurík Anton | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 29.47 | 404 | ||||
93. | Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 29.61 | 399 | ||||
94. | Krištofík Marek | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 29.73 | 394 | ||||
95. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 30.08 | 380 | ||||
96. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 30.32 | 371 | ||||
97. | Duchnowski Szymon | 02 | Juvenia Białystok | 30.37 | 369 | ||||
98. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 30.90 | 351 | ||||
99. | Wiśniowski Robert | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 31.36 | 335 | ||||
100. | Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 31.62 | 327 | ||||
101. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 31.75 | 323 | ||||
Grochowski Michał | 02 | Juvenia Białystok | 31.75 | 323 | |||||
103. | Filipowicz Gustaw | 02 | Juvenia Białystok | 32.27 | 308 | ||||
104. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 32.45 | 303 | ||||
DYSKW. | Osmólski Hubert | 02 | Juvenia Białystok | 34.12 | |||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:54) | |||||||||
DYSKW. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 35.41 | |||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:53) |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 23/10/2016 - 9:57 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 2:09.41 | 782 | 30.33 | 32.77 | 33.11 | 33.20 | |||
2. | Tomanová Barbora | 01 | STU Trnava | 2:15.10 | 687 | 30.78 | 34.34 | 34.88 | 35.10 | |||
3. | Wójtowicz Gabriela | 95 | Kormoran Olsztyn | 2:15.15 | 686 | 31.43 | 34.33 | 34.26 | 35.13 | |||
4. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:16.02 | 673 | 32.52 | 33.96 | 34.84 | 34.70 | |||
5. | Górecka Weronika | 00 | Juvenia Wrocław | 2:17.05 | 658 | 32.15 | 34.84 | 35.14 | 34.92 | |||
6. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:17.17 | 656 | 32.54 | 34.84 | 35.13 | 34.66 | |||
7. | Koluch Julia ZG | 00 | Kapry Armexim Pruszków | 2:18.19 | 642 | 32.43 | 34.82 | 35.91 | 35.03 | |||
8. | Adamczyk Julia SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:18.50 | 637 | 32.55 | 35.13 | 35.76 | 35.06 | |||
9. | Bartovičová Barbara | 98 | STU Trnava | 2:18.67 | 635 | 32.04 | 34.75 | 35.87 | 36.01 | |||
10. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS UŁ PŁ Łódź | 2:21.98 | 592 | 33.13 | 36.07 | 36.40 | 36.38 | |||
11. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:22.62 | 584 | 33.06 | 36.15 | 37.04 | 36.37 | |||
12. | Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | 2:22.73 | 582 | 33.45 | 35.77 | 36.92 | 36.59 | |||
13. | Duda Zuzanna SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:22.86 | 581 | 32.75 | 35.73 | 37.32 | 37.06 | |||
14. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:23.03 | 579 | 33.39 | 36.35 | 37.15 | 36.14 | |||
15. | Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:23.96 | 568 | 34.47 | 36.28 | 36.95 | 36.26 | |||
16. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 2:24.17 | 565 | 33.79 | 36.40 | 37.27 | 36.71 | |||
17. | Juc Aleksandra | 01 | Manta Warszawa Włochy | 2:24.24 | 564 | 33.22 | 36.69 | 37.08 | 37.25 | |||
18. | Kościk Patrycja SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 2:24.27 | 564 | 32.40 | 35.04 | 37.67 | 39.16 | |||
19. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:24.84 | 557 | 33.84 | 36.38 | 36.65 | 37.97 | |||
20. | Piotrowicz Maja ZG | 02 | Barakuda Starachowice | 2:25.58 | 549 | 34.74 | 36.67 | 37.99 | 36.18 | |||
21. | Soliwoda Julia | 01 | Nawa Skierniewice | 2:26.37 | 540 | 34.23 | 37.33 | 37.76 | 37.05 | |||
22. | Krejčíová Zuzana | 01 | KP Aquacity Poprad | 2:27.15 | 531 | 34.26 | 36.98 | 38.13 | 37.78 | |||
23. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:27.46 | 528 | 34.75 | 37.00 | 37.90 | 37.81 | |||
24. | Wett Oliwia | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:28.08 | 521 | 34.23 | 37.71 | 38.70 | 37.44 | |||
25. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 2:28.12 | 521 | 34.78 | 37.79 | 37.93 | 37.62 | |||
26. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 2:29.14 | 510 | 33.81 | 37.39 | 38.98 | 38.96 | |||
27. | Samuła Wiktoria SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:29.25 | 509 | 35.13 | 38.14 | 38.44 | 37.54 | |||
28. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:29.34 | 508 | 34.16 | 37.32 | 39.48 | 38.38 | |||
29. | Kowalska Julia SWR | 00 | Korner Zielona Góra | 2:30.23 | 499 | 33.50 | 37.00 | 39.08 | 40.65 | |||
30. | Wojciechowska Joanna SL | 98 | Orlik Lublin | 2:30.33 | 498 | 35.04 | 38.33 | 38.57 | 38.39 | |||
31. | Muszyńska Majka | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:37.00 | 437 | 35.81 | 38.66 | 41.06 | 41.47 | |||
32. | Goździejewicz Julia ZG | 00 | TP Zielona Góra | 2:41.92 | 399 | 37.83 | 40.84 | 41.75 | 41.50 | |||
33. | Gonet Barbara | 02 | Swim2Win Krosno | 2:41.96 | 398 | 39.16 | 41.20 | 41.42 | 40.18 | |||
34. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 2:42.14 | 397 | 38.16 | 40.97 | 41.94 | 41.07 | |||
35. | Rygiel Julia | 01 | Swim2Win Krosno | 2:44.29 | 382 | 39.12 | 41.78 | 42.00 | 41.39 | |||
36. | Kurucová Adriána | 99 | KP Aquacity Poprad | 2:47.92 | 357 | 39.67 | 42.31 | 43.28 | 42.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 23/10/2016 - 10:12 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 1:53.22 | 812 | 26.90 | 28.40 | 28.51 | 29.41 | |||
2. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 1:58.94 | 700 | 28.99 | 30.26 | 30.46 | 29.23 | |||
3. | Kasztelan Mateusz SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 1:59.09 | 697 | 28.75 | 29.50 | 30.33 | 30.51 | |||
4. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:59.69 | 687 | 28.15 | 30.43 | 30.74 | 30.37 | |||
5. | Bugdol Rafał | 95 | AZS AWF Katowice | 2:01.03 | 664 | 27.96 | 30.62 | 31.52 | 30.93 | |||
6. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 2:01.30 | 660 | 27.67 | 30.84 | 31.54 | 31.25 | |||
7. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 2:01.42 | 658 | 28.75 | 31.17 | 31.10 | 30.40 | |||
8. | Morawski Krzysztof | 94 | TP Zielona Góra | 2:01.65 | 654 | 29.27 | 31.28 | 30.95 | 30.15 | |||
9. | Miciul Michał ZG | 00 | TP Zielona Góra | 2:04.50 | 610 | 29.76 | 31.60 | 31.55 | 31.59 | |||
10. | Kędzia Wiktor SSz | 00 | MKP Szczecin | 2:04.60 | 609 | 29.11 | 31.28 | 32.43 | 31.78 | |||
11. | Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:05.71 | 593 | 29.86 | 32.72 | 32.27 | 30.86 | |||
12. | Niedziałek Dominik SL | 98 | Skarpa Lublin | 2:05.72 | 593 | 29.46 | 31.89 | 32.32 | 32.05 | |||
13. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 2:06.43 | 583 | 28.77 | 31.73 | 32.96 | 32.97 | |||
14. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:06.95 | 576 | 29.35 | 32.29 | 33.07 | 32.24 | |||
15. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 2:07.48 | 568 | 29.47 | 32.04 | 32.89 | 33.08 | |||
16. | Gotszling Dawid ZG | 01 | Barakuda Starachowice | 2:07.52 | 568 | 29.95 | 32.11 | 33.01 | 32.45 | |||
17. | Mościcki Jakub SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:07.95 | 562 | 30.70 | 32.74 | 32.91 | 31.60 | |||
18. | Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 2:08.32 | 557 | 29.30 | 32.61 | 33.61 | 32.80 | |||
19. | Kuczak Adam SWR | 00 | TP Zielona Góra | 2:08.46 | 555 | 30.27 | 33.01 | 33.04 | 32.14 | |||
20. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 2:08.80 | 551 | 29.40 | 32.00 | 33.30 | 34.10 | |||
21. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 2:08.91 | 550 | 30.43 | 32.91 | 33.02 | 32.55 | |||
22. | Oller Krzysztof SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 2:09.61 | 541 | 31.04 | 33.03 | 33.38 | 32.16 | |||
23. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 2:09.67 | 540 | 29.03 | 32.45 | 33.64 | 34.55 | |||
24. | Danilewski Maciej SOL | 98 | Juvenia Białystok | 2:09.72 | 539 | 30.39 | 32.62 | 33.40 | 33.31 | |||
25. | Bryła Kamil SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:09.93 | 537 | 31.00 | 32.84 | 33.41 | 32.68 | |||
26. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:10.99 | 524 | 30.06 | 33.48 | 34.62 | 32.83 | |||
27. | Piłkowski Patryk SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 2:11.34 | 520 | 29.56 | 32.79 | 34.09 | 34.90 | |||
28. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 2:11.70 | 515 | 30.93 | 33.70 | 33.80 | 33.27 | |||
29. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:12.55 | 506 | 29.65 | 32.51 | 33.90 | 36.49 | |||
30. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:13.83 | 491 | 30.33 | 33.68 | 34.85 | 34.97 | |||
31. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.11 | 488 | 32.08 | 34.49 | 34.25 | 33.29 | |||
32. | Rój Jakub | 01 | MKP Szczecin | 2:14.48 | 484 | 30.87 | 34.12 | 35.07 | 34.42 | |||
33. | Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 2:14.96 | 479 | 30.10 | 34.35 | 36.22 | 34.29 | |||
34. | Zając Mateusz | 02 | Aligator Gorzyce | 2:15.20 | 476 | 31.08 | 34.41 | 35.12 | 34.59 | |||
35. | Rajca Wiktor | 02 | UKS 190 Łódź | 2:15.87 | 469 | 31.90 | 34.50 | 35.45 | 34.02 | |||
36. | Grabek Filip SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:16.50 | 463 | 31.71 | 34.60 | 35.83 | 34.36 | |||
37. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:17.62 | 452 | 32.25 | 35.16 | 34.93 | 35.28 | |||
38. | Zaremba Jakub | 01 | Śląsk Wrocław | 2:18.69 | 441 | 32.03 | 35.26 | 35.88 | 35.52 | |||
39. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 2:18.70 | 441 | 32.13 | 34.93 | 36.47 | 35.17 | |||
40. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | Skarpa Lublin | 2:18.72 | 441 | 31.35 | 34.21 | 36.04 | 37.12 | |||
41. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:24.13 | 393 | 33.50 | 37.23 | 37.69 | 35.71 | |||
42. | Błaszczyk K. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:28.92 | 356 | 34.05 | 37.13 | 38.83 | 38.91 | |||
43. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:35.76 | 311 | 37.23 | 39.73 | 39.94 | 38.86 | |||
44. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:37.97 | 298 | 37.13 | 41.05 | 40.84 | 38.95 | |||
45. | Wilgosz Jan | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:49.81 | 240 | 39.53 | 43.24 | 44.12 | 42.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 23/10/2016 - 10:27 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 59.77 | 852 | 26.70 | 33.07 | |||
2. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 1:01.85 | 769 | 28.03 | 33.82 | |||
3. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 1:04.03 | 693 | 29.11 | 34.92 | |||
4. | Glozmeková Dominika | 93 | STU Trnava | 1:04.56 | 676 | 29.94 | 34.62 | |||
5. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 1:04.83 | 667 | 30.13 | 34.70 | |||
6. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 1:04.96 | 663 | 30.01 | 34.95 | |||
7. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:05.00 | 662 | 29.94 | 35.06 | |||
8. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 1:05.45 | 649 | 29.89 | 35.56 | |||
9. | Rogowska Katarzyna SSz | 00 | MKP Szczecin | 1:05.81 | 638 | 30.58 | 35.23 | |||
10. | Bartovičová Barbara | 98 | STU Trnava | 1:05.86 | 637 | 30.63 | 35.23 | |||
11. | Wójtowicz Gabriela | 95 | Kormoran Olsztyn | 1:06.04 | 631 | 30.25 | 35.79 | |||
12. | Jagoda Julia | 95 | AZS AWF Katowice | 1:06.06 | 631 | 30.34 | 35.72 | |||
13. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 1:06.21 | 627 | 30.03 | 36.18 | |||
14. | Mendyk Adrianna | 98 | Wodnik Radom | 1:06.32 | 623 | 30.66 | 35.66 | |||
15. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 1:06.53 | 618 | 31.73 | 34.80 | |||
16. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 1:06.75 | 611 | 31.10 | 35.65 | |||
17. | Potocká Tamara | 02 | KP Aquacity Poprad | 1:06.95 | 606 | 31.44 | 35.51 | |||
18. | Halicka Lidia SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 1:06.97 | 605 | 30.93 | 36.04 | |||
19. | Niedźwiedzka Małgorzata | 97 | AZS AWF Katowice | 1:07.11 | 602 | 31.44 | 35.67 | |||
20. | Kit Zuzanna | 97 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:07.36 | 595 | 31.84 | 35.52 | |||
21. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | Lider Chełm | 1:07.38 | 594 | 31.62 | 35.76 | |||
22. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 1:07.40 | 594 | 29.48 | 37.92 | |||
23. | Drabikova Sona | 99 | Aquasport Levice | 1:07.71 | 586 | 32.13 | 35.58 | |||
24. | Iwanowska Aleksandra SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 1:07.72 | 586 | 32.31 | 35.41 | |||
25. | Wnuk Sylwia | 94 | AZS AWF Katowice | 1:07.77 | 584 | 31.67 | 36.10 | |||
26. | Záborská Miroslava | 01 | STU Trnava | 1:07.83 | 583 | 31.63 | 36.20 | |||
27. | Pisarczyk Amelia SR | 98 | Victoria Racibórz | 1:07.87 | 582 | 30.58 | 37.29 | |||
28. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | Skarpa Lublin | 1:08.38 | 569 | 30.84 | 37.54 | |||
29. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.53 | 565 | 31.55 | 36.98 | |||
30. | Prochownik Olimpia SL | 99 | Unia Oświęcim | 1:08.55 | 564 | 32.73 | 35.82 | |||
31. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:08.57 | 564 | 31.50 | 37.07 | |||
32. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 1:08.92 | 555 | 31.34 | 37.58 | |||
33. | Cieplak Aleksandra | 01 | Olimpic Warka | 1:08.93 | 555 | 31.16 | 37.77 | |||
Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 1:08.93 | 555 | 31.04 | 37.89 | ||||
35. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:08.94 | 555 | 32.49 | 36.45 | |||
36. | Brzozowska Marta SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 1:09.28 | 547 | 32.21 | 37.07 | |||
37. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:09.56 | 540 | 32.46 | 37.10 | |||
38. | Wojciechowska Maria | 00 | GOS Raszyn | 1:09.58 | 540 | 31.69 | 37.89 | |||
39. | Przybysz Olga | 01 | Astromal Akwawit Leszno | 1:09.78 | 535 | 33.57 | 36.21 | |||
40. | Piotrowicz Maja ZG | 02 | Barakuda Starachowice | 1:10.06 | 529 | 33.10 | 36.96 | |||
41. | Reks Aleksandra | 00 | MKP Szczecin | 1:10.32 | 523 | 31.18 | 39.14 | |||
42. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 1:10.42 | 521 | 31.49 | 38.93 | |||
43. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:10.85 | 511 | 32.79 | 38.06 | |||
44. | Zoglowek Joanna | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:10.98 | 508 | 33.22 | 37.76 | |||
45. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:11.03 | 507 | 32.55 | 38.48 | |||
46. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 1:11.22 | 503 | 31.92 | 39.30 | |||
47. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:11.27 | 502 | 33.27 | 38.00 | |||
48. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.47 | 498 | 33.63 | 37.84 | |||
49. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.52 | 497 | 33.13 | 38.39 | |||
50. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 1:11.61 | 495 | 33.38 | 38.23 | |||
51. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:12.01 | 487 | 34.48 | 37.53 | |||
52. | Wojtanek Wiktoria | 01 | GOS Raszyn | 1:12.58 | 476 | 34.14 | 38.44 | |||
53. | Bylińska Agnieszka SG | 02 | Żabianka Gdańsk | 1:12.64 | 474 | 33.56 | 39.08 | |||
54. | Pakuła Alicja | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:13.28 | 462 | 34.14 | 39.14 | |||
55. | Bagińska Katarzyna | 02 | Juvenia Białystok | 1:13.34 | 461 | 33.87 | 39.47 | |||
56. | Baranowska Wiktoria | 01 | Orka Ostrów Maz. | 1:13.37 | 460 | 33.58 | 39.79 | |||
57. | Piekut Zofia SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:13.50 | 458 | 34.97 | 38.53 | |||
58. | Popławska Apolonia | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 1:14.02 | 448 | 35.16 | 38.86 | |||
59. | Niemiec Aleksandra | 97 | AZS AWF Katowice | 1:14.44 | 441 | 32.30 | 42.14 | |||
60. | Przygoda Zuzanna | 02 | Juvenia Białystok | 1:20.63 | 347 | 36.55 | 44.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 23/10/2016 - 10:36 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 54.90 | 785 | 25.89 | 29.01 | ||||
2. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 55.59 | 756 | 25.66 | 29.93 | ||||
3. | Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 56.04 | 738 | 25.09 | 30.95 | ||||
4. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 56.47 | 722 | 25.84 | 30.63 | ||||
5. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 56.60 | 717 | 25.98 | 30.62 | ||||
6. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 56.67 | 714 | 26.60 | 30.07 | ||||
7. | Stolarski Marcin | 96 | Warta Poznań | 56.93 | 704 | 26.78 | 30.15 | ||||
8. | Szwedzki Dawid | 94 | Śląsk Wrocław | 57.86 | 671 | 27.29 | 30.57 | ||||
9. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 57.90 | 669 | 26.96 | 30.94 | ||||
10. | Kłos Grzegorz | 95 | AZS AWF Katowice | 57.98 | 667 | 28.14 | 29.84 | ||||
11. | Chmiel Łukasz | 93 | AZS AWF Katowice | 58.03 | 665 | 25.73 | 32.30 | ||||
12. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 58.22 | 658 | 27.69 | 30.53 | ||||
13. | Dziedzic Dawid SR | 99 | MOSM Tychy | 58.33 | 655 | 26.95 | 31.38 | ||||
14. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 58.42 | 652 | 27.50 | 30.92 | ||||
Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 58.42 | 652 | 26.25 | 32.17 | |||||
16. | Morawski Krzysztof | 94 | TP Zielona Góra | 58.74 | 641 | 26.83 | 31.91 | ||||
17. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 58.89 | 636 | 26.94 | 31.95 | ||||
18. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 58.96 | 634 | 27.62 | 31.34 | ||||
19. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 59.03 | 632 | 27.76 | 31.27 | ||||
20. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Śląsk Wrocław | 59.19 | 626 | 27.11 | 32.08 | ||||
21. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 59.31 | 623 | 26.60 | 32.71 | ||||
22. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 59.38 | 620 | 27.90 | 31.48 | ||||
23. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 59.56 | 615 | 27.18 | 32.38 | ||||
Galon Michał | 95 | AZS AWF Katowice | 59.56 | 615 | 27.80 | 31.76 | |||||
25. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 59.58 | 614 | 27.60 | 31.98 | ||||
26. | Dejneżenko Daniel SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 59.59 | 614 | 27.47 | 32.12 | ||||
27. | Przybyła Kacper | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 59.62 | 613 | 27.24 | 32.38 | ||||
28. | Kaźmierczak Wojciech | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.71 | 610 | 27.01 | 32.70 | ||||
29. | Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 59.89 | 605 | 27.85 | 32.04 | ||||
30. | Wlazłowski Damian | 99 | Polonia Warszawa | 1:00.06 | 600 | 26.89 | 33.17 | ||||
31. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:00.25 | 594 | 28.49 | 31.76 | ||||
32. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 1:00.34 | 591 | 27.25 | 33.09 | ||||
33. | Żmija Marek | 97 | AZS AWF Katowice | 1:00.47 | 587 | 27.85 | 32.62 | ||||
34. | Piotrowski Kacper | 01 | Śląsk Wrocław | 1:00.51 | 586 | 27.77 | 32.74 | ||||
35. | Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:00.53 | 586 | 27.44 | 33.09 | ||||
36. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:00.71 | 581 | 28.89 | 31.82 | ||||
37. | Oller Krzysztof SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:00.80 | 578 | 28.28 | 32.52 | ||||
38. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 1:00.84 | 577 | 27.43 | 33.41 | ||||
39. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 1:01.01 | 572 | 27.52 | 33.49 | ||||
40. | Jarosz Dawid SWwa | 99 | Wodnik Końskie | 1:01.19 | 567 | 28.44 | 32.75 | ||||
41. | Danilewski Maciej SOL | 98 | Juvenia Białystok | 1:01.32 | 563 | 27.45 | 33.87 | ||||
42. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:01.39 | 561 | 27.93 | 33.46 | ||||
43. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 1:01.41 | 561 | 28.70 | 32.71 | ||||
44. | Paczyński Oliwier | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:01.48 | 559 | 29.31 | 32.17 | ||||
45. | Dąbrowski Patryk SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:01.55 | 557 | 28.17 | 33.38 | ||||
46. | Łapot Radosław SR | 99 | MOS Katowice | 1:01.61 | 555 | 27.86 | 33.75 | ||||
47. | Borkowski Kacper | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.62 | 555 | 27.85 | 33.77 | ||||
48. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.67 | 554 | 27.14 | 34.53 | ||||
49. | Koczorowski Kacper | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 1:01.72 | 552 | 28.56 | 33.16 | ||||
50. | Smeja Sławomir | 94 | AZS AWF Katowice | 1:01.74 | 552 | 29.07 | 32.67 | ||||
51. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:01.77 | 551 | 27.99 | 33.78 | ||||
52. | Krupecki Oskar | 92 | Śląsk Wrocław | 1:01.83 | 550 | 26.13 | 35.70 | ||||
53. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.92 | 547 | 29.16 | 32.76 | ||||
Wójcicki Maciej | 99 | Aquator Kozienice | 1:01.92 | 547 | 28.34 | 33.58 | |||||
55. | Sumara Beniamin | 99 | AZS AWF Katowice | 1:02.01 | 545 | 28.89 | 33.12 | ||||
56. | Szczeciński Robert | 00 | Polonia Warszawa | 1:02.12 | 542 | 28.71 | 33.41 | ||||
57. | Walaszek Jędrzej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 1:02.30 | 537 | 29.54 | 32.76 | ||||
58. | Gawron Oskar SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:02.41 | 534 | 29.24 | 33.17 | ||||
59. | Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 1:02.56 | 531 | 28.48 | 34.08 | ||||
60. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 1:02.57 | 530 | 28.51 | 34.06 | ||||
61. | Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 1:02.63 | 529 | 28.33 | 34.30 | ||||
62. | Witan Daniel | 96 | Olimpic Warka | 1:02.73 | 526 | 28.13 | 34.60 | ||||
63. | Olejnik Aleksander SSz | 98 | MKP Szczecin | 1:02.75 | 526 | 29.71 | 33.04 | ||||
64. | Pętlak Tadeusz | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:02.97 | 520 | 29.52 | 33.45 | ||||
65. | Wiatr Krzysztof | 00 | IKS Konstancin | 1:03.11 | 517 | 29.74 | 33.37 | ||||
66. | Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:03.20 | 515 | 29.29 | 33.91 | ||||
67. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:03.34 | 511 | 28.34 | 35.00 | ||||
68. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 1:03.36 | 511 | 29.32 | 34.04 | ||||
Kryś Jarosław | 02 | MKP Szczecin | 1:03.36 | 511 | 30.03 | 33.33 | |||||
70. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 1:03.52 | 507 | 28.05 | 35.47 | ||||
71. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:03.60 | 505 | 30.44 | 33.16 | ||||
72. | Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:03.86 | 499 | 28.81 | 35.05 | ||||
73. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:04.14 | 492 | 30.78 | 33.36 | ||||
74. | Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:04.16 | 492 | 29.76 | 34.40 | ||||
75. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:04.27 | 489 | 30.33 | 33.94 | ||||
76. | Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:04.33 | 488 | 31.13 | 33.20 | ||||
77. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:04.53 | 483 | 30.03 | 34.50 | ||||
78. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 1:04.55 | 483 | 30.60 | 33.95 | ||||
79. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:05.11 | 471 | 29.62 | 35.49 | ||||
80. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:05.37 | 465 | 29.96 | 35.41 | ||||
81. | Zagrzejewski Tomasz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:05.40 | 464 | 30.41 | 34.99 | ||||
82. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:05.51 | 462 | 29.55 | 35.96 | ||||
83. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:05.71 | 458 | 29.52 | 36.19 | ||||
84. | Zdziebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 1:05.81 | 456 | 30.08 | 35.73 | ||||
85. | Krzyżaniak Krystian | 00 | Juvenia Białystok | 1:05.89 | 454 | 30.58 | 35.31 | ||||
86. | Łaś Wiktor | 00 | Śląsk Wrocław | 1:06.06 | 451 | 30.99 | 35.07 | ||||
87. | Krzywania Oskar | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:06.84 | 435 | 31.50 | 35.34 | ||||
88. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:07.13 | 429 | 30.03 | 37.10 | ||||
89. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 1:07.33 | 425 | 30.97 | 36.36 | ||||
90. | Kwiatkowski Paweł | 02 | Juvenia Białystok | 1:08.17 | 410 | 31.14 | 37.03 | ||||
91. | Zubik Stanisław SWwa | 01 | Polonia Warszawa | 1:08.42 | 405 | 30.27 | 38.15 | ||||
92. | Jurík Anton | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 1:09.01 | 395 | 30.98 | 38.03 | ||||
93. | Lewicki Aleksander | 00 | Polonia Warszawa | 1:10.63 | 369 | 33.71 | 36.92 | ||||
94. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:10.64 | 368 | 33.48 | 37.16 | ||||
95. | Zarzycki Maciej | 02 | Nawa Skierniewice | 1:11.52 | 355 | 34.30 | 37.22 | ||||
96. | Wiśniowski Robert | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:12.34 | 343 | 32.68 | 39.66 | ||||
97. | Stepaniuk Sebastian | 02 | Juvenia Białystok | 1:12.94 | 335 | 33.31 | 39.63 | ||||
98. | Filipowicz Gustaw | 02 | Juvenia Białystok | 1:15.52 | 301 | 34.53 | 40.99 | ||||
99. | Aleksandrowicz MIchał | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:19.50 | 258 | 36.34 | 43.16 | ||||
100. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 1:21.13 | 243 | 36.64 | 44.49 | ||||
DYSKW. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.45 | 28.47 | 32.98 | |||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 13:07) | |||||||||||
DYSKW. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:04.00 | 29.10 | 34.90 | |||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 13:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 23/10/2016 - 10:44 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 8:37.16 | 796 |
100m: 200m: | 1:03.93 2:09.36 | 1:03.93 1:05.43 | 300m: 400m: | 3:14.27 4:19.10 | 1:04.91 1:04.83 | 500m: 600m: | 5:23.96 6:29.34 | 1:04.86 1:05.38 | 700m: 800m: | 7:34.33 8:37.16 | 1:04.99 1:02.83 |
2. | Burska Justyna | 95 | AZS UWM Olsztyn | 8:37.94 | 792 |
100m: 200m: | 1:04.52 2:10.20 | 1:04.52 1:05.68 | 300m: 400m: | 3:15.41 4:20.29 | 1:05.21 1:04.88 | 500m: 600m: | 5:24.81 6:29.43 | 1:04.52 1:04.62 | 700m: 800m: | 7:33.98 8:37.94 | 1:04.55 1:03.96 |
3. | Karpisz Milena | 97 | Piątka Konstantynów Ł. | 8:46.29 | 755 |
100m: 200m: | 1:04.23 2:09.99 | 1:04.23 1:05.76 | 300m: 400m: | 3:15.68 4:21.99 | 1:05.69 1:06.31 | 500m: 600m: | 5:28.25 6:34.56 | 1:06.26 1:06.31 | 700m: 800m: | 7:40.88 8:46.29 | 1:06.32 1:05.41 |
4. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 8:56.08 | 714 |
100m: 200m: | 1:05.24 2:12.05 | 1:05.24 1:06.81 | 300m: 400m: | 3:19.59 4:26.88 | 1:07.54 1:07.29 | 500m: 600m: | 5:33.64 6:41.29 | 1:06.76 1:07.65 | 700m: 800m: | 7:49.04 8:56.08 | 1:07.75 1:07.04 |
5. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 8:59.13 | 702 |
100m: 200m: | 1:05.11 2:12.45 | 1:05.11 1:07.34 | 300m: 400m: | 3:19.66 4:27.12 | 1:07.21 1:07.46 | 500m: 600m: | 5:34.75 6:42.81 | 1:07.63 1:08.06 | 700m: 800m: | 7:51.98 8:59.13 | 1:09.17 1:07.15 |
6. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 9:03.84 | 684 |
100m: 200m: | 1:04.30 2:11.61 | 1:04.30 1:07.31 | 300m: 400m: | 3:20.76 4:30.81 | 1:09.15 1:10.05 | 500m: 600m: | 5:39.89 6:48.98 | 1:09.08 1:09.09 | 700m: 800m: | 7:57.61 9:03.84 | 1:08.63 1:06.23 |
7. | Baryła Julia SSz | 00 | MKP Szczecin | 9:12.41 | 653 |
100m: 200m: | 1:06.52 2:16.31 | 1:06.52 1:09.79 | 300m: 400m: | 3:26.46 4:36.21 | 1:10.15 1:09.75 | 500m: 600m: | 5:46.19 6:55.87 | 1:09.98 1:09.68 | 700m: 800m: | 8:05.01 9:12.41 | 1:09.14 1:07.40 |
8. | Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 9:15.99 | 640 |
100m: 200m: | 1:06.38 2:16.14 | 1:06.38 1:09.76 | 300m: 400m: | 3:26.70 4:37.28 | 1:10.56 1:10.58 | 500m: 600m: | 5:47.94 6:59.09 | 1:10.66 1:11.15 | 700m: 800m: | 8:09.06 9:15.99 | 1:09.97 1:06.93 |
9. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 9:17.21 | 636 |
100m: 200m: | 1:03.54 2:13.69 | 1:03.54 1:10.15 | 300m: 400m: | 3:24.29 4:35.30 | 1:10.60 1:11.01 | 500m: 600m: | 5:46.03 6:56.84 | 1:10.73 1:10.81 | 700m: 800m: | 8:07.86 9:17.21 | 1:11.02 1:09.35 |
10. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 9:18.77 | 631 |
100m: 200m: | 1:06.30 2:16.27 | 1:06.30 1:09.97 | 300m: 400m: | 3:26.73 4:37.72 | 1:10.46 1:10.99 | 500m: 600m: | 5:48.34 6:59.55 | 1:10.62 1:11.21 | 700m: 800m: | 8:10.38 9:18.77 | 1:10.83 1:08.39 |
11. | Osiniak Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 9:23.93 | 614 |
100m: 200m: | 1:06.66 2:17.04 | 1:06.66 1:10.38 | 300m: 400m: | 3:27.48 4:38.35 | 1:10.44 1:10.87 | 500m: 600m: | 5:50.19 7:02.43 | 1:11.84 1:12.24 | 700m: 800m: | 8:13.59 9:23.93 | 1:11.16 1:10.34 |
12. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 9:28.55 | 599 |
100m: 200m: | 1:07.45 2:19.91 | 1:07.45 1:12.46 | 300m: 400m: | 3:31.67 4:43.28 | 1:11.76 1:11.61 | 500m: 600m: | 5:55.14 7:06.79 | 1:11.86 1:11.65 | 700m: 800m: | 8:18.74 9:28.55 | 1:11.95 1:09.81 |
13. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 9:28.57 | 599 |
100m: 200m: | 1:06.40 2:17.67 | 1:06.40 1:11.27 | 300m: 400m: | 3:29.94 4:42.11 | 1:12.27 1:12.17 | 500m: 600m: | 5:54.42 7:06.53 | 1:12.31 1:12.11 | 700m: 800m: | 8:18.52 9:28.57 | 1:11.99 1:10.05 |
14. | Wiśniewska Barbara | 00 | AZS AWF Warszawa | 9:31.56 | 589 |
100m: 200m: | 1:07.10 2:18.14 | 1:07.10 1:11.04 | 300m: 400m: | 3:30.08 4:42.36 | 1:11.94 1:12.28 | 500m: 600m: | 5:55.17 7:07.82 | 1:12.81 1:12.65 | 700m: 800m: | 8:20.84 9:31.56 | 1:13.02 1:10.72 |
15. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 9:33.32 | 584 |
100m: 200m: | 1:08.10 2:20.75 | 1:08.10 1:12.65 | 300m: 400m: | 3:33.42 4:46.09 | 1:12.67 1:12.67 | 500m: 600m: | 5:58.77 7:10.86 | 1:12.68 1:12.09 | 700m: 800m: | 8:22.92 9:33.32 | 1:12.06 1:10.40 |
16. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 9:35.30 | 578 |
100m: 200m: | 1:08.16 2:20.41 | 1:08.16 1:12.25 | 300m: 400m: | 3:32.89 4:45.38 | 1:12.48 1:12.49 | 500m: 600m: | 5:58.29 7:11.25 | 1:12.91 1:12.96 | 700m: 800m: | 8:24.38 9:35.30 | 1:13.13 1:10.92 |
17. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 9:35.62 | 577 |
100m: 200m: | 1:10.02 2:22.94 | 1:10.02 1:12.92 | 300m: 400m: | 3:35.78 4:48.40 | 1:12.84 1:12.62 | 500m: 600m: | 6:01.02 7:13.14 | 1:12.62 1:12.12 | 700m: 800m: | 8:25.45 9:35.62 | 1:12.31 1:10.17 |
18. | Krypa Marta | 02 | Manta Warszawa Włochy | 9:35.88 | 576 |
100m: 200m: | 1:07.53 2:19.70 | 1:07.53 1:12.17 | 300m: 400m: | 3:31.75 4:44.42 | 1:12.05 1:12.67 | 500m: 600m: | 5:57.47 7:10.41 | 1:13.05 1:12.94 | 700m: 800m: | 8:23.96 9:35.88 | 1:13.55 1:11.92 |
19. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 9:38.43 | 569 |
100m: 200m: | 1:07.10 2:20.37 | 1:07.10 1:13.27 | 300m: 400m: | 3:33.69 4:47.69 | 1:13.32 1:14.00 | 500m: 600m: | 6:01.35 7:15.31 | 1:13.66 1:13.96 | 700m: 800m: | 8:28.23 9:38.43 | 1:12.92 1:10.20 |
20. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 9:39.82 | 565 |
100m: 200m: | 1:04.37 2:16.44 | 1:04.37 1:12.07 | 300m: 400m: | 3:29.81 4:43.49 | 1:13.37 1:13.68 | 500m: 600m: | 5:58.57 7:13.01 | 1:15.08 1:14.44 | 700m: 800m: | 8:27.31 9:39.82 | 1:14.30 1:12.51 |
21. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 9:43.21 | 555 |
100m: 200m: | 1:08.29 2:21.76 | 1:08.29 1:13.47 | 300m: 400m: | 3:35.30 4:48.61 | 1:13.54 1:13.31 | 500m: 600m: | 6:02.47 7:16.45 | 1:13.86 1:13.98 | 700m: 800m: | 8:31.36 9:43.21 | 1:14.91 1:11.85 |
22. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 9:44.19 | 552 |
100m: 200m: | 1:07.36 2:20.51 | 1:07.36 1:13.15 | 300m: 400m: | 3:33.53 4:47.62 | 1:13.02 1:14.09 | 500m: 600m: | 6:02.87 7:17.94 | 1:15.25 1:15.07 | 700m: 800m: | 8:32.46 9:44.19 | 1:14.52 1:11.73 |
23. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 9:45.09 | 549 |
100m: 200m: | 1:07.17 2:18.09 | 1:07.17 1:10.92 | 300m: 400m: | 3:30.20 4:43.18 | 1:12.11 1:12.98 | 500m: 600m: | 5:57.57 7:12.79 | 1:14.39 1:15.22 | 700m: 800m: | 8:30.33 9:45.09 | 1:17.54 1:14.76 |
24. | Zadumińska Weronika | 99 | AZS AWF Warszawa | 9:47.53 | 543 |
100m: 200m: | 1:08.19 2:20.34 | 1:08.19 1:12.15 | 300m: 400m: | 3:33.67 4:48.38 | 1:13.33 1:14.71 | 500m: 600m: | 6:03.24 7:18.89 | 1:14.86 1:15.65 | 700m: 800m: | 8:34.27 9:47.53 | 1:15.38 1:13.26 |
25. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 9:48.62 | 540 |
100m: 200m: | 1:08.63 2:21.43 | 1:08.63 1:12.80 | 300m: 400m: | 3:36.07 4:51.14 | 1:14.64 1:15.07 | 500m: 600m: | 6:06.74 7:21.76 | 1:15.60 1:15.02 | 700m: 800m: | 8:37.30 9:48.62 | 1:15.54 1:11.32 |
26. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 9:50.72 | 534 |
100m: 200m: | 1:09.24 2:23.76 | 1:09.24 1:14.52 | 300m: 400m: | 3:37.71 4:51.52 | 1:13.95 1:13.81 | 500m: 600m: | 6:07.73 7:23.67 | 1:16.21 1:15.94 | 700m: 800m: | 8:38.01 9:50.72 | 1:14.34 1:12.71 |
27. | Gorzynik Aleksandra | 01 | Swim2Win Krosno | 9:53.53 | 526 |
100m: 200m: | 1:10.12 2:25.44 | 1:10.12 1:15.32 | 300m: 400m: | 3:40.92 4:56.00 | 1:15.48 1:15.08 | 500m: 600m: | 6:10.96 7:25.49 | 1:14.96 1:14.53 | 700m: 800m: | 8:40.26 9:53.53 | 1:14.77 1:13.27 |
28. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 9:54.19 | 524 |
100m: 200m: | 1:10.68 2:26.71 | 1:10.68 1:16.03 | 300m: 400m: | 3:42.44 4:58.13 | 1:15.73 1:15.69 | 500m: 600m: | 6:12.63 7:28.06 | 1:14.50 1:15.43 | 700m: 800m: | 8:42.78 9:54.19 | 1:14.72 1:11.41 |
29. | Czech Wiktoria | 01 | Swim2Win Krosno | 10:00.95 | 507 |
100m: 200m: | 1:12.64 2:28.58 | 1:12.64 1:15.94 | 300m: 400m: | 3:44.60 5:00.89 | 1:16.02 1:16.29 | 500m: 600m: | 6:17.54 7:33.24 | 1:16.65 1:15.70 | 700m: 800m: | 8:48.71 10:00.95 | 1:15.47 1:12.24 |
30. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 10:01.65 | 505 |
100m: 200m: | 1:11.43 2:28.29 | 1:11.43 1:16.86 | 300m: 400m: | 3:44.97 5:01.34 | 1:16.68 1:16.37 | 500m: 600m: | 6:17.60 7:33.36 | 1:16.26 1:15.76 | 700m: 800m: | 8:49.16 10:01.65 | 1:15.80 1:12.49 |
31. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 10:07.57 | 491 |
100m: 200m: | 1:07.56 2:21.74 | 1:07.56 1:14.18 | 300m: 400m: | 3:38.87 4:58.54 | 1:17.13 1:19.67 | 500m: 600m: | 6:16.87 7:34.25 | 1:18.33 1:17.38 | 700m: 800m: | 8:51.76 10:07.57 | 1:17.51 1:15.81 |
32. | Pyrlik Paulina | 99 | Unia Oświęcim | 10:09.75 | 485 |
100m: 200m: | 1:10.11 2:25.41 | 1:10.11 1:15.30 | 300m: 400m: | 3:41.30 4:57.34 | 1:15.89 1:16.04 | 500m: 600m: | 6:15.55 7:34.76 | 1:18.21 1:19.21 | 700m: 800m: | 8:53.56 10:09.75 | 1:18.80 1:16.19 |
33. | Bidnik Karolina | 02 | GIM 92 Ursynów W-wa | 10:16.86 | 469 |
100m: 200m: | 1:11.51 2:29.34 | 1:11.51 1:17.83 | 300m: 400m: | 3:47.59 5:05.81 | 1:18.25 1:18.22 | 500m: 600m: | 6:23.70 7:42.22 | 1:17.89 1:18.52 | 700m: 800m: | 9:00.25 10:16.86 | 1:18.03 1:16.61 |
34. | Gonet Katarzyna | 02 | Swim2Win Krosno | 10:29.32 | 441 |
100m: 200m: | 1:14.93 2:34.12 | 1:14.93 1:19.19 | 300m: 400m: | 3:52.99 5:11.97 | 1:18.87 1:18.98 | 500m: 600m: | 6:31.44 7:51.99 | 1:19.47 1:20.55 | 700m: 800m: | 9:12.10 10:29.32 | 1:20.11 1:17.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 23/10/2016 - 10:44 | Kobiet, 800m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 8:37.16 | 796 |
100m: 200m: | 1:03.93 2:09.36 | 1:03.93 1:05.43 | 300m: 400m: | 3:14.27 4:19.10 | 1:04.91 1:04.83 | 500m: 600m: | 5:23.96 6:29.34 | 1:04.86 1:05.38 | 700m: 800m: | 7:34.33 8:37.16 | 1:04.99 1:02.83 |
2. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 9:35.30 | 578 |
100m: 200m: | 1:08.16 2:20.41 | 1:08.16 1:12.25 | 300m: 400m: | 3:32.89 4:45.38 | 1:12.48 1:12.49 | 500m: 600m: | 5:58.29 7:11.25 | 1:12.91 1:12.96 | 700m: 800m: | 8:24.38 9:35.30 | 1:13.13 1:10.92 |
3. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 9:45.09 | 549 |
100m: 200m: | 1:07.17 2:18.09 | 1:07.17 1:10.92 | 300m: 400m: | 3:30.20 4:43.18 | 1:12.11 1:12.98 | 500m: 600m: | 5:57.57 7:12.79 | 1:14.39 1:15.22 | 700m: 800m: | 8:30.33 9:45.09 | 1:17.54 1:14.76 |
4. | Zadumińska Weronika | 99 | AZS AWF Warszawa | 9:47.53 | 543 |
100m: 200m: | 1:08.19 2:20.34 | 1:08.19 1:12.15 | 300m: 400m: | 3:33.67 4:48.38 | 1:13.33 1:14.71 | 500m: 600m: | 6:03.24 7:18.89 | 1:14.86 1:15.65 | 700m: 800m: | 8:34.27 9:47.53 | 1:15.38 1:13.26 |
5. | Pyrlik Paulina | 99 | Unia Oświęcim | 10:09.75 | 485 |
100m: 200m: | 1:10.11 2:25.41 | 1:10.11 1:15.30 | 300m: 400m: | 3:41.30 4:57.34 | 1:15.89 1:16.04 | 500m: 600m: | 6:15.55 7:34.76 | 1:18.21 1:19.21 | 700m: 800m: | 8:53.56 10:09.75 | 1:18.80 1:16.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 23/10/2016 - 10:44 | Dziewcząt, 800m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 8:56.08 | 714 |
100m: 200m: | 1:05.24 2:12.05 | 1:05.24 1:06.81 | 300m: 400m: | 3:19.59 4:26.88 | 1:07.54 1:07.29 | 500m: 600m: | 5:33.64 6:41.29 | 1:06.76 1:07.65 | 700m: 800m: | 7:49.04 8:56.08 | 1:07.75 1:07.04 |
2. | Baryła Julia SSz | 00 | MKP Szczecin | 9:12.41 | 653 |
100m: 200m: | 1:06.52 2:16.31 | 1:06.52 1:09.79 | 300m: 400m: | 3:26.46 4:36.21 | 1:10.15 1:09.75 | 500m: 600m: | 5:46.19 6:55.87 | 1:09.98 1:09.68 | 700m: 800m: | 8:05.01 9:12.41 | 1:09.14 1:07.40 |
3. | Osiniak Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 9:23.93 | 614 |
100m: 200m: | 1:06.66 2:17.04 | 1:06.66 1:10.38 | 300m: 400m: | 3:27.48 4:38.35 | 1:10.44 1:10.87 | 500m: 600m: | 5:50.19 7:02.43 | 1:11.84 1:12.24 | 700m: 800m: | 8:13.59 9:23.93 | 1:11.16 1:10.34 |
4. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 9:28.55 | 599 |
100m: 200m: | 1:07.45 2:19.91 | 1:07.45 1:12.46 | 300m: 400m: | 3:31.67 4:43.28 | 1:11.76 1:11.61 | 500m: 600m: | 5:55.14 7:06.79 | 1:11.86 1:11.65 | 700m: 800m: | 8:18.74 9:28.55 | 1:11.95 1:09.81 |
5. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 9:28.57 | 599 |
100m: 200m: | 1:06.40 2:17.67 | 1:06.40 1:11.27 | 300m: 400m: | 3:29.94 4:42.11 | 1:12.27 1:12.17 | 500m: 600m: | 5:54.42 7:06.53 | 1:12.31 1:12.11 | 700m: 800m: | 8:18.52 9:28.57 | 1:11.99 1:10.05 |
6. | Wiśniewska Barbara | 00 | AZS AWF Warszawa | 9:31.56 | 589 |
100m: 200m: | 1:07.10 2:18.14 | 1:07.10 1:11.04 | 300m: 400m: | 3:30.08 4:42.36 | 1:11.94 1:12.28 | 500m: 600m: | 5:55.17 7:07.82 | 1:12.81 1:12.65 | 700m: 800m: | 8:20.84 9:31.56 | 1:13.02 1:10.72 |
7. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 9:43.21 | 555 |
100m: 200m: | 1:08.29 2:21.76 | 1:08.29 1:13.47 | 300m: 400m: | 3:35.30 4:48.61 | 1:13.54 1:13.31 | 500m: 600m: | 6:02.47 7:16.45 | 1:13.86 1:13.98 | 700m: 800m: | 8:31.36 9:43.21 | 1:14.91 1:11.85 |
8. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 10:07.57 | 491 |
100m: 200m: | 1:07.56 2:21.74 | 1:07.56 1:14.18 | 300m: 400m: | 3:38.87 4:58.54 | 1:17.13 1:19.67 | 500m: 600m: | 6:16.87 7:34.25 | 1:18.33 1:17.38 | 700m: 800m: | 8:51.76 10:07.57 | 1:17.51 1:15.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 23/10/2016 - 10:44 | Dziewcząt, 800m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 8:59.13 | 702 |
100m: 200m: | 1:05.11 2:12.45 | 1:05.11 1:07.34 | 300m: 400m: | 3:19.66 4:27.12 | 1:07.21 1:07.46 | 500m: 600m: | 5:34.75 6:42.81 | 1:07.63 1:08.06 | 700m: 800m: | 7:51.98 8:59.13 | 1:09.17 1:07.15 |
2. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 9:03.84 | 684 |
100m: 200m: | 1:04.30 2:11.61 | 1:04.30 1:07.31 | 300m: 400m: | 3:20.76 4:30.81 | 1:09.15 1:10.05 | 500m: 600m: | 5:39.89 6:48.98 | 1:09.08 1:09.09 | 700m: 800m: | 7:57.61 9:03.84 | 1:08.63 1:06.23 |
3. | Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 9:15.99 | 640 |
100m: 200m: | 1:06.38 2:16.14 | 1:06.38 1:09.76 | 300m: 400m: | 3:26.70 4:37.28 | 1:10.56 1:10.58 | 500m: 600m: | 5:47.94 6:59.09 | 1:10.66 1:11.15 | 700m: 800m: | 8:09.06 9:15.99 | 1:09.97 1:06.93 |
4. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 9:18.77 | 631 |
100m: 200m: | 1:06.30 2:16.27 | 1:06.30 1:09.97 | 300m: 400m: | 3:26.73 4:37.72 | 1:10.46 1:10.99 | 500m: 600m: | 5:48.34 6:59.55 | 1:10.62 1:11.21 | 700m: 800m: | 8:10.38 9:18.77 | 1:10.83 1:08.39 |
5. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 9:39.82 | 565 |
100m: 200m: | 1:04.37 2:16.44 | 1:04.37 1:12.07 | 300m: 400m: | 3:29.81 4:43.49 | 1:13.37 1:13.68 | 500m: 600m: | 5:58.57 7:13.01 | 1:15.08 1:14.44 | 700m: 800m: | 8:27.31 9:39.82 | 1:14.30 1:12.51 |
6. | Gorzynik Aleksandra | 01 | Swim2Win Krosno | 9:53.53 | 526 |
100m: 200m: | 1:10.12 2:25.44 | 1:10.12 1:15.32 | 300m: 400m: | 3:40.92 4:56.00 | 1:15.48 1:15.08 | 500m: 600m: | 6:10.96 7:25.49 | 1:14.96 1:14.53 | 700m: 800m: | 8:40.26 9:53.53 | 1:14.77 1:13.27 |
7. | Czech Wiktoria | 01 | Swim2Win Krosno | 10:00.95 | 507 |
100m: 200m: | 1:12.64 2:28.58 | 1:12.64 1:15.94 | 300m: 400m: | 3:44.60 5:00.89 | 1:16.02 1:16.29 | 500m: 600m: | 6:17.54 7:33.24 | 1:16.65 1:15.70 | 700m: 800m: | 8:48.71 10:00.95 | 1:15.47 1:12.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 23/10/2016 - 10:44 | Dziewcząt, 800m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 9:17.21 | 636 |
100m: 200m: | 1:03.54 2:13.69 | 1:03.54 1:10.15 | 300m: 400m: | 3:24.29 4:35.30 | 1:10.60 1:11.01 | 500m: 600m: | 5:46.03 6:56.84 | 1:10.73 1:10.81 | 700m: 800m: | 8:07.86 9:17.21 | 1:11.02 1:09.35 |
2. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 9:33.32 | 584 |
100m: 200m: | 1:08.10 2:20.75 | 1:08.10 1:12.65 | 300m: 400m: | 3:33.42 4:46.09 | 1:12.67 1:12.67 | 500m: 600m: | 5:58.77 7:10.86 | 1:12.68 1:12.09 | 700m: 800m: | 8:22.92 9:33.32 | 1:12.06 1:10.40 |
3. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 9:35.62 | 577 |
100m: 200m: | 1:10.02 2:22.94 | 1:10.02 1:12.92 | 300m: 400m: | 3:35.78 4:48.40 | 1:12.84 1:12.62 | 500m: 600m: | 6:01.02 7:13.14 | 1:12.62 1:12.12 | 700m: 800m: | 8:25.45 9:35.62 | 1:12.31 1:10.17 |
4. | Krypa Marta | 02 | Manta Warszawa Włochy | 9:35.88 | 576 |
100m: 200m: | 1:07.53 2:19.70 | 1:07.53 1:12.17 | 300m: 400m: | 3:31.75 4:44.42 | 1:12.05 1:12.67 | 500m: 600m: | 5:57.47 7:10.41 | 1:13.05 1:12.94 | 700m: 800m: | 8:23.96 9:35.88 | 1:13.55 1:11.92 |
5. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 9:38.43 | 569 |
100m: 200m: | 1:07.10 2:20.37 | 1:07.10 1:13.27 | 300m: 400m: | 3:33.69 4:47.69 | 1:13.32 1:14.00 | 500m: 600m: | 6:01.35 7:15.31 | 1:13.66 1:13.96 | 700m: 800m: | 8:28.23 9:38.43 | 1:12.92 1:10.20 |
6. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 9:44.19 | 552 |
100m: 200m: | 1:07.36 2:20.51 | 1:07.36 1:13.15 | 300m: 400m: | 3:33.53 4:47.62 | 1:13.02 1:14.09 | 500m: 600m: | 6:02.87 7:17.94 | 1:15.25 1:15.07 | 700m: 800m: | 8:32.46 9:44.19 | 1:14.52 1:11.73 |
7. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 9:48.62 | 540 |
100m: 200m: | 1:08.63 2:21.43 | 1:08.63 1:12.80 | 300m: 400m: | 3:36.07 4:51.14 | 1:14.64 1:15.07 | 500m: 600m: | 6:06.74 7:21.76 | 1:15.60 1:15.02 | 700m: 800m: | 8:37.30 9:48.62 | 1:15.54 1:11.32 |
8. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 9:50.72 | 534 |
100m: 200m: | 1:09.24 2:23.76 | 1:09.24 1:14.52 | 300m: 400m: | 3:37.71 4:51.52 | 1:13.95 1:13.81 | 500m: 600m: | 6:07.73 7:23.67 | 1:16.21 1:15.94 | 700m: 800m: | 8:38.01 9:50.72 | 1:14.34 1:12.71 |
9. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 9:54.19 | 524 |
100m: 200m: | 1:10.68 2:26.71 | 1:10.68 1:16.03 | 300m: 400m: | 3:42.44 4:58.13 | 1:15.73 1:15.69 | 500m: 600m: | 6:12.63 7:28.06 | 1:14.50 1:15.43 | 700m: 800m: | 8:42.78 9:54.19 | 1:14.72 1:11.41 |
10. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 10:01.65 | 505 |
100m: 200m: | 1:11.43 2:28.29 | 1:11.43 1:16.86 | 300m: 400m: | 3:44.97 5:01.34 | 1:16.68 1:16.37 | 500m: 600m: | 6:17.60 7:33.36 | 1:16.26 1:15.76 | 700m: 800m: | 8:49.16 10:01.65 | 1:15.80 1:12.49 |
11. | Bidnik Karolina | 02 | GIM 92 Ursynów W-wa | 10:16.86 | 469 |
100m: 200m: | 1:11.51 2:29.34 | 1:11.51 1:17.83 | 300m: 400m: | 3:47.59 5:05.81 | 1:18.25 1:18.22 | 500m: 600m: | 6:23.70 7:42.22 | 1:17.89 1:18.52 | 700m: 800m: | 9:00.25 10:16.86 | 1:18.03 1:16.61 |
12. | Gonet Katarzyna | 02 | Swim2Win Krosno | 10:29.32 | 441 |
100m: 200m: | 1:14.93 2:34.12 | 1:14.93 1:19.19 | 300m: 400m: | 3:52.99 5:11.97 | 1:18.87 1:18.98 | 500m: 600m: | 6:31.44 7:51.99 | 1:19.47 1:20.55 | 700m: 800m: | 9:12.10 10:29.32 | 1:20.11 1:17.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 23/10/2016 - 11:15 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:01.06 | 766 | 28.47 | 30.38 | 31.15 | 31.06 | |||
2. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 2:01.88 | 750 | 28.56 | 30.96 | 30.86 | 31.50 | |||
3. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 2:02.10 | 746 | 29.50 | 30.27 | 30.85 | 31.48 | |||
4. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:03.10 | 728 | 28.28 | 30.86 | 31.72 | 32.24 | |||
5. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 2:03.23 | 726 | 29.70 | 31.58 | 31.37 | 30.58 | |||
6. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:03.71 | 718 | 28.71 | 31.55 | 31.79 | 31.66 | |||
7. | Burska Justyna | 95 | AZS UWM Olsztyn | 2:03.75 | 717 | 29.98 | 31.55 | 31.32 | 30.90 | |||
Adamczyk Julia SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:03.75 | 717 | 29.08 | 31.47 | 31.85 | 31.35 | ||||
9. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 2:04.17 | 710 | 28.26 | 31.21 | 32.32 | 32.38 | |||
10. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:04.36 | 706 | 29.47 | 31.38 | 31.62 | 31.89 | |||
11. | Karpisz Milena | 97 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:04.73 | 700 | 29.69 | 31.68 | 31.92 | 31.44 | |||
12. | Dowgiert Anna | 90 | Warta Poznań | 2:05.59 | 686 | 28.32 | 31.36 | 32.66 | 33.25 | |||
13. | Kołodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:07.08 | 662 | 29.83 | 32.79 | 32.82 | 31.64 | |||
14. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 2:07.12 | 661 | 30.13 | 32.33 | 32.88 | 31.78 | |||
15. | Potocká Tatiana | 01 | STU Trnava | 2:07.57 | 654 | 29.88 | 32.36 | 33.11 | 32.22 | |||
16. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 2:07.67 | 653 | 28.65 | 31.98 | 32.88 | 34.16 | |||
17. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Jordan Kraków | 2:07.72 | 652 | 29.22 | 32.04 | 32.95 | 33.51 | |||
18. | Dyrda Karolina | 97 | AZS UMCS Lublin | 2:08.01 | 648 | 29.74 | 32.27 | 33.07 | 32.93 | |||
19. | Baryła Julia SSz | 00 | MKP Szczecin | 2:08.19 | 645 | 29.77 | 32.58 | 33.14 | 32.70 | |||
20. | Wojciechowska Joanna SL | 98 | Orlik Lublin | 2:08.37 | 642 | 29.89 | 32.11 | 32.84 | 33.53 | |||
21. | Jabłonowska Nikola | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.54 | 640 | 30.26 | 33.19 | 33.35 | 31.74 | |||
22. | Gotowska Weronika | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:08.67 | 638 | 30.41 | 32.84 | 32.69 | 32.73 | |||
23. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 2:08.75 | 637 | 30.59 | 32.96 | 32.78 | 32.42 | |||
24. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 2:08.78 | 636 | 29.88 | 33.08 | 33.28 | 32.54 | |||
25. | Petryka Nikola | 97 | Śląsk Wrocław | 2:09.06 | 632 | 29.90 | 32.17 | 33.35 | 33.64 | |||
26. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | Skarpa Lublin | 2:09.28 | 629 | 29.70 | 32.49 | 33.27 | 33.82 | |||
27. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:09.33 | 628 | 30.13 | 33.38 | 33.04 | 32.78 | |||
28. | Iwanowska Aleksandra SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 2:09.70 | 623 | 30.33 | 32.68 | 33.44 | 33.25 | |||
29. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 2:10.20 | 615 | 30.59 | 33.64 | 33.43 | 32.54 | |||
30. | Reks Aleksandra | 00 | MKP Szczecin | 2:10.25 | 615 | 30.17 | 32.77 | 33.36 | 33.95 | |||
31. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 2:10.35 | 613 | 30.90 | 32.88 | 33.56 | 33.01 | |||
32. | Litwin Andrea | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:10.65 | 609 | 31.01 | 33.45 | 33.79 | 32.40 | |||
33. | Mielczarek Sandra | 02 | BUKS Warszawa | 2:10.75 | 608 | 28.88 | 33.19 | 34.65 | 34.03 | |||
34. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:10.76 | 608 | 30.37 | 33.30 | 33.99 | 33.10 | |||
35. | Gołębiewska Dominika | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:11.02 | 604 | 30.00 | 33.21 | 34.12 | 33.69 | |||
36. | Rzońca Patrycja SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:11.16 | 602 | 29.44 | 32.50 | 34.36 | 34.86 | |||
37. | Osiniak Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 2:11.33 | 600 | 29.94 | 32.86 | 33.96 | 34.57 | |||
38. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:11.69 | 595 | 30.65 | 33.68 | 34.04 | 33.32 | |||
39. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 2:11.85 | 593 | 29.32 | 32.32 | 35.08 | 35.13 | |||
40. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:11.91 | 592 | 30.91 | 33.84 | 34.19 | 32.97 | |||
41. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:12.26 | 587 | 30.26 | 33.00 | 34.56 | 34.44 | |||
42. | Szeluga Wiktoria SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:12.29 | 587 | 31.63 | 33.66 | 33.96 | 33.04 | |||
43. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:12.31 | 586 | 29.91 | 33.10 | 34.34 | 34.96 | |||
44. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:12.36 | 586 | 30.38 | 33.69 | 34.80 | 33.49 | |||
45. | Brzozowska Marta SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 2:12.49 | 584 | 30.63 | 33.48 | 34.22 | 34.16 | |||
46. | Zaręba-Paradowska Julia | 02 | BUKS Warszawa | 2:13.11 | 576 | 30.94 | 33.49 | 34.07 | 34.61 | |||
47. | Gorzynik Aleksandra | 01 | Swim2Win Krosno | 2:13.13 | 576 | 30.04 | 33.29 | 35.17 | 34.63 | |||
48. | Sienkiewicz Kaja | 02 | BUKS Warszawa | 2:13.56 | 570 | 31.12 | 33.84 | 34.34 | 34.26 | |||
49. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:14.00 | 565 | 30.50 | 33.97 | 35.11 | 34.42 | |||
50. | Pakuła Alicja | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.52 | 558 | 30.16 | 34.06 | 35.77 | 34.53 | |||
51. | Spik Vanessa | 02 | Vega Dobrodzień | 2:15.05 | 551 | 30.42 | 33.74 | 35.45 | 35.44 | |||
52. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:15.37 | 548 | 31.39 | 34.53 | 34.87 | 34.58 | |||
53. | Romanowska P. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:15.61 | 545 | 31.04 | 34.27 | 35.20 | 35.10 | |||
54. | Goller Klaudia | 02 | Ostrobramska Warszawa | 2:16.18 | 538 | 30.03 | 33.89 | 35.44 | 36.82 | |||
55. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 2:16.24 | 537 | 31.89 | 34.46 | 35.40 | 34.49 | |||
56. | Wiśniewska Barbara | 00 | AZS AWF Warszawa | 2:16.26 | 537 | 31.51 | 34.97 | 35.73 | 34.05 | |||
57. | Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:16.45 | 535 | 31.16 | 34.28 | 35.85 | 35.16 | |||
58. | Malinowska Zuzanna SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 2:16.53 | 534 | 31.38 | 34.52 | 35.88 | 34.75 | |||
59. | Redner Sandra SL | 99 | Skarpa Lublin | 2:17.05 | 528 | 31.86 | 34.54 | 35.40 | 35.25 | |||
60. | Szopa Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 2:17.20 | 526 | 31.75 | 35.88 | 35.56 | 34.01 | |||
61. | Bilska Natalia | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:17.67 | 521 | 32.16 | 35.42 | 35.59 | 34.50 | |||
62. | Soliwoda Julia | 01 | Nawa Skierniewice | 2:18.15 | 515 | 31.46 | 35.43 | 37.07 | 34.19 | |||
63. | Niemiec Aleksandra | 97 | AZS AWF Katowice | 2:18.22 | 514 | 31.52 | 34.87 | 35.86 | 35.97 | |||
64. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:18.25 | 514 | 31.99 | 35.06 | 35.56 | 35.64 | |||
65. | Krejčíová Zuzana | 01 | KP Aquacity Poprad | 2:18.26 | 514 | 31.34 | 35.38 | 35.98 | 35.56 | |||
66. | Radecka Anna | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:18.56 | 511 | 30.89 | 35.65 | 37.00 | 35.02 | |||
67. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 2:18.96 | 506 | 32.50 | 35.57 | 35.81 | 35.08 | |||
68. | Czech Wiktoria | 01 | Swim2Win Krosno | 2:19.89 | 496 | 31.49 | 34.94 | 36.71 | 36.75 | |||
69. | Skudlik Marta | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:20.31 | 492 | 31.92 | 34.66 | 37.08 | 36.65 | |||
70. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 2:20.61 | 489 | 32.71 | 36.26 | 37.00 | 34.64 | |||
71. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 2:21.15 | 483 | 30.92 | 35.67 | 37.98 | 36.58 | |||
Orłowska Zuzanna | 02 | Nawa Skierniewice | 2:21.15 | 483 | 32.60 | 35.89 | 36.59 | 36.07 | ||||
73. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:21.42 | 480 | 32.58 | 36.12 | 37.29 | 35.43 | |||
74. | Gonet Katarzyna | 02 | Swim2Win Krosno | 2:21.57 | 479 | 33.05 | 36.21 | 36.75 | 35.56 | |||
75. | Borowska Agnieszka | 00 | Polonia Warszawa | 2:22.14 | 473 | 32.14 | 36.21 | 36.86 | 36.93 | |||
76. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 2:22.19 | 472 | 31.93 | 37.09 | 37.33 | 35.84 | |||
77. | Przygoda Julia | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 2:22.39 | 470 | 32.34 | 35.86 | 37.07 | 37.12 | |||
78. | Kurucová Adriána | 99 | KP Aquacity Poprad | 2:22.51 | 469 | 32.30 | 36.05 | 37.39 | 36.77 | |||
79. | Łosak Wiktoria SK | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:23.05 | 464 | 31.83 | 36.00 | 37.54 | 37.68 | |||
80. | Mruk Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:23.98 | 455 | 32.27 | 36.37 | 38.18 | 37.16 | |||
81. | Wróbel J. | 01 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:24.27 | 452 | 32.43 | 36.41 | 37.76 | 37.67 | |||
82. | Muszyńska Majka | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:24.74 | 448 | 33.02 | 36.47 | 37.76 | 37.49 | |||
83. | Bidnik Karolina | 02 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:25.24 | 443 | 32.83 | 35.87 | 38.02 | 38.52 | |||
84. | Dembkowska Monika | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:27.02 | 427 | 33.44 | 36.61 | 38.05 | 38.92 | |||
85. | Mazurkiewicz Zuzanna | 01 | Polonia Warszawa | 2:27.27 | 425 | 33.64 | 37.87 | 38.68 | 37.08 | |||
86. | Szopa Oliwia | 02 | Juvenia Białystok | 2:30.18 | 401 | 33.75 | 38.47 | 39.58 | 38.38 | |||
87. | Przygoda Zuzanna | 02 | Juvenia Białystok | 2:32.19 | 385 | 35.10 | 38.84 | 40.24 | 38.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 23/10/2016 - 11:36 | Mężczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 1:45.02 | 847 | 24.51 | 26.83 | 27.32 | 26.36 | |||
2. | Wojdak Wojciech | 96 | Unia Oświęcim | 1:48.22 | 774 | 24.94 | 27.13 | 27.86 | 28.29 | |||
3. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 1:48.65 | 765 | 24.99 | 27.89 | 27.54 | 28.23 | |||
4. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 1:49.90 | 739 | 25.33 | 28.29 | 28.71 | 27.57 | |||
5. | Zaborowski Filip | 94 | MKP Szczecin | 1:50.22 | 732 | 26.11 | 28.13 | |||||
6. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 1:50.82 | 720 | 25.32 | 28.02 | 28.55 | 28.93 | |||
7. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:51.09 | 715 | 25.55 | 28.19 | 28.50 | 28.85 | |||
8. | Kaźmierczak K. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:51.44 | 708 | 25.78 | 28.81 | 29.01 | 27.84 | |||
9. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:51.67 | 704 | 26.38 | 28.42 | 28.50 | 28.37 | |||
10. | Kasztelan Mateusz SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 1:52.03 | 697 | 25.58 | 28.31 | 29.07 | 29.07 | |||
11. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 1:52.50 | 689 | 26.44 | 28.84 | 29.41 | 27.81 | |||
12. | Kaczmarski Marcin | 94 | AZS AWF Warszawa | 1:52.85 | 682 | 26.18 | 28.62 | 29.22 | 28.83 | |||
13. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 1:52.96 | 680 | 25.36 | 28.54 | 29.30 | 29.76 | |||
14. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 1:52.98 | 680 | 26.12 | 28.42 | 29.23 | 29.21 | |||
15. | Wągrowski M. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:53.29 | 674 | 26.20 | 29.45 | 28.64 | 29.00 | |||
16. | Sadłowski Piotr SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:53.33 | 674 | 26.04 | 28.63 | 28.96 | 29.70 | |||
17. | Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 1:53.43 | 672 | 26.49 | 29.15 | 29.44 | 28.35 | |||
18. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 1:53.66 | 668 | 26.14 | 28.77 | 29.30 | 29.45 | |||
19. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 1:53.67 | 668 | 26.38 | 28.88 | 29.51 | 28.90 | |||
20. | Brzostowski Axel | 96 | AZS AWF Katowice | 1:53.91 | 663 | 26.86 | 28.89 | 29.28 | 28.88 | |||
21. | Kłos Grzegorz | 95 | AZS AWF Katowice | 1:54.06 | 661 | 26.33 | 28.86 | 30.68 | 28.19 | |||
22. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 1:54.27 | 657 | 25.98 | 28.94 | 29.64 | 29.71 | |||
23. | Piotrowski Kacper | 01 | Śląsk Wrocław | 1:54.37 | 655 | 26.18 | 29.11 | 29.54 | 29.54 | |||
24. | Mościcki Jakub SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 1:54.48 | 653 | 26.88 | 28.77 | 29.54 | 29.29 | |||
25. | Głyk Wojciech | 92 | AZS AWF Katowice | 1:54.49 | 653 | 27.26 | 29.17 | 29.33 | 28.73 | |||
26. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 1:54.53 | 653 | 26.93 | 28.95 | 29.08 | 29.57 | |||
27. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 1:54.59 | 652 | 26.37 | 29.38 | 29.56 | 29.28 | |||
28. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:54.60 | 651 | 26.51 | 28.84 | 29.53 | 29.72 | |||
Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 1:54.60 | 651 | 26.06 | 29.07 | 29.74 | 29.73 | ||||
30. | Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:54.90 | 646 | 26.21 | 29.13 | 29.34 | 30.22 | |||
31. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:54.97 | 645 | 25.99 | 29.19 | 30.25 | 29.54 | |||
32. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:55.00 | 645 | 26.31 | 29.17 | 30.26 | 29.26 | |||
33. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 1:55.19 | 641 | 27.09 | 29.21 | 29.91 | 28.98 | |||
34. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 1:55.22 | 641 | 26.42 | 29.11 | 30.04 | 29.65 | |||
35. | Lipiński Szymon SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 1:55.32 | 639 | 26.16 | 29.59 | 29.99 | 29.58 | |||
36. | Domański Gracjan | 00 | Shark Rudna | 1:55.43 | 637 | 26.33 | 29.12 | 30.36 | 29.62 | |||
37. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 1:55.48 | 637 | 26.95 | 29.41 | 29.70 | 29.42 | |||
38. | Rybak Konrad SOL | 98 | Pirania Targówek Warszawa | 1:55.63 | 634 | 27.13 | 29.35 | 29.86 | 29.29 | |||
39. | Urbański Michał | 97 | AZS AWF Warszawa | 1:55.64 | 634 | 26.95 | 29.14 | 29.57 | 29.98 | |||
40. | Kalkowski Dawid SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:55.69 | 633 | 27.35 | 30.06 | 29.50 | 28.78 | |||
Szwedzki Dawid | 94 | Śląsk Wrocław | 1:55.69 | 633 | 26.35 | 29.21 | 30.33 | 29.80 | ||||
42. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:55.75 | 632 | 26.49 | 29.40 | 30.08 | 29.78 | |||
43. | Smeja Sławomir | 94 | AZS AWF Katowice | 1:55.76 | 632 | 26.78 | 29.92 | 29.82 | 29.24 | |||
44. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 1:55.90 | 630 | 26.26 | 29.39 | 30.21 | 30.04 | |||
45. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 1:55.96 | 629 | 26.96 | 29.58 | 29.85 | 29.57 | |||
46. | Kiełczewski Amadeusz SSz | 00 | MKP Szczecin | 1:55.98 | 628 | 27.28 | 29.53 | 29.44 | 29.73 | |||
47. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:56.16 | 626 | 27.48 | 29.73 | 29.63 | 29.32 | |||
48. | Jarosz Dawid SWwa | 99 | Wodnik Końskie | 1:56.24 | 624 | 27.04 | 29.55 | 30.12 | 29.53 | |||
49. | Niedziałek Dominik SL | 98 | Skarpa Lublin | 1:56.33 | 623 | 26.95 | 29.41 | 30.03 | 29.94 | |||
50. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:56.55 | 619 | 28.09 | 29.75 | 29.66 | 29.05 | |||
51. | Zwoliński Marcin | 97 | AZS AWF Katowice | 1:56.69 | 617 | 27.25 | 29.51 | 30.19 | 29.74 | |||
52. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:56.79 | 615 | 27.49 | 29.48 | 30.04 | 29.78 | |||
53. | Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:56.81 | 615 | 27.45 | 30.01 | 30.22 | 29.13 | |||
54. | Borkowski Kacper | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:56.84 | 615 | 27.17 | 30.95 | 29.68 | 29.04 | |||
55. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 1:56.91 | 614 | 26.95 | 29.56 | 30.32 | 30.08 | |||
56. | Gębka Olaf SSz | 00 | MKP Szczecin | 1:56.92 | 613 | 27.32 | 29.59 | 30.11 | 29.90 | |||
Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 1:56.92 | 613 | 27.10 | 29.51 | 30.10 | 30.21 | ||||
58. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 1:57.17 | 609 | 27.67 | 30.28 | 30.34 | 28.88 | |||
59. | Oller Krzysztof SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:57.21 | 609 | 27.79 | 29.85 | 30.21 | 29.36 | |||
60. | Kępa Kacper | 99 | Polonia Warszawa | 1:57.22 | 609 | 27.26 | 29.32 | 30.16 | 30.48 | |||
61. | Łapot Radosław SR | 99 | MOS Katowice | 1:57.23 | 609 | 27.16 | 29.84 | 30.17 | 30.06 | |||
Czerniak Konrad SL | 98 | Skarpa Lublin | 1:57.23 | 609 | 27.05 | 29.34 | 30.09 | 30.75 | ||||
63. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:57.24 | 608 | 26.99 | 29.64 | 30.66 | 29.95 | |||
64. | Sumara Beniamin | 99 | AZS AWF Katowice | 1:57.34 | 607 | 26.92 | 29.37 | 30.35 | 30.70 | |||
65. | Dąbrowski Patryk SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:57.36 | 607 | 26.69 | 29.52 | 30.67 | 30.48 | |||
66. | Małyska Bartosz SL | 99 | Skarpa Lublin | 1:57.47 | 605 | 27.15 | 29.77 | 30.88 | 29.67 | |||
67. | Żurawicz Mateusz | 97 | AZS AWF Warszawa | 1:57.51 | 604 | 26.63 | 29.58 | 30.51 | 30.79 | |||
68. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 1:57.54 | 604 | 26.77 | 30.20 | 30.67 | 29.90 | |||
69. | Popis Emil SSz | 98 | MKP Szczecin | 1:57.58 | 603 | 27.49 | 29.89 | 30.28 | 29.92 | |||
70. | Komosa Maciej SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 1:57.68 | 602 | 27.00 | 30.47 | 30.44 | 29.77 | |||
71. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:57.72 | 601 | 27.26 | 29.71 | 29.92 | 30.83 | |||
72. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 1:57.90 | 598 | 26.98 | 29.82 | 30.84 | 30.26 | |||
73. | Wójcicki Maciej | 99 | Aquator Kozienice | 1:58.29 | 592 | 26.59 | 29.76 | 31.23 | 30.71 | |||
74. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:58.30 | 592 | 27.30 | 30.06 | 30.61 | 30.33 | |||
75. | Sodel Dominik | 97 | AZS AWF Katowice | 1:58.32 | 592 | 27.34 | 30.26 | 30.95 | 29.77 | |||
76. | Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:58.36 | 591 | 27.51 | 30.08 | 30.48 | 30.29 | |||
77. | Kaźmierczak Wojciech | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:58.52 | 589 | 27.84 | 30.63 | 30.49 | 29.56 | |||
78. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:58.74 | 586 | 27.41 | 30.09 | 30.70 | 30.54 | |||
79. | Pająk Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 1:58.76 | 585 | 27.41 | 30.39 | 30.66 | 30.30 | |||
80. | Pytlarczyk Szymon | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:58.84 | 584 | 27.02 | 30.67 | 31.41 | 29.74 | |||
81. | Taradyś Jakub ZG | 00 | TP Zielona Góra | 1:58.89 | 583 | 27.36 | 30.35 | 31.02 | 30.16 | |||
82. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:58.90 | 583 | 27.05 | 30.48 | 30.97 | 30.40 | |||
83. | Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 1:58.91 | 583 | 27.05 | 29.88 | 30.80 | 31.18 | |||
84. | Knapowski Kacper | 97 | AZS AWF Warszawa | 1:58.94 | 583 | 26.51 | 30.83 | 31.46 | 30.14 | |||
85. | Koput Kamil SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:59.03 | 581 | 27.30 | 30.30 | 31.01 | 30.42 | |||
86. | Dębski Dominik SSz | 98 | MKP Szczecin | 1:59.05 | 581 | 27.33 | 30.08 | 31.01 | 30.63 | |||
87. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Kormoran Olsztyn | 1:59.27 | 578 | 27.47 | 29.71 | 30.54 | 31.55 | |||
88. | Sieczek Adrian | 99 | Polonia Warszawa | 1:59.33 | 577 | 27.26 | 30.43 | 30.90 | 30.74 | |||
89. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:59.37 | 576 | 26.77 | 29.25 | 31.24 | 32.11 | |||
90. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:59.59 | 573 | 26.61 | 30.44 | 31.67 | 30.87 | |||
91. | Zagrzejewski Tomasz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:59.60 | 573 | 28.13 | 30.92 | 30.63 | 29.92 | |||
92. | Kozieł Mikołaj SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:59.77 | 571 | 27.69 | 30.62 | 30.82 | 30.64 | |||
93. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:59.97 | 568 | 26.40 | 29.78 | 31.91 | 31.88 | |||
94. | Gawron Oskar SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:59.99 | 567 | 28.76 | 30.60 | 30.70 | 29.93 | |||
95. | Plauszta Arnold | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 2:00.00 | 567 | 27.38 | 30.63 | 31.47 | 30.52 | |||
96. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:00.03 | 567 | 27.05 | 30.88 | 32.21 | 29.89 | |||
97. | Prus Mateusz | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 2:00.14 | 565 | 28.34 | 30.90 | 30.24 | 30.66 | |||
98. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 2:00.19 | 565 | 28.61 | 30.86 | 30.78 | 29.94 | |||
99. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 2:00.31 | 563 | 27.24 | 29.79 | 31.65 | 31.63 | |||
100. | Pawłowski Maksymilian | 99 | Polonia Warszawa | 2:00.36 | 562 | 28.05 | 31.14 | 30.93 | 30.24 | |||
101. | Szarek Dawid SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:00.53 | 560 | 27.22 | 31.11 | 31.89 | 30.31 | |||
102. | Zubik Stanisław SWwa | 01 | Polonia Warszawa | 2:00.69 | 558 | 27.59 | 30.22 | 31.45 | 31.43 | |||
103. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 2:00.77 | 557 | 27.07 | 30.46 | 31.46 | 31.78 | |||
104. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:01.04 | 553 | 28.25 | 31.15 | 31.24 | 30.40 | |||
105. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:01.10 | 552 | 27.58 | 30.79 | 31.86 | 30.87 | |||
106. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 2:01.16 | 551 | 27.55 | 30.29 | 31.83 | 31.49 | |||
107. | Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:01.17 | 551 | 27.26 | 30.24 | 31.89 | 31.78 | |||
108. | Worożewicz Konrad SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:01.24 | 550 | 27.74 | 31.71 | 31.72 | 30.07 | |||
109. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | Skarpa Lublin | 2:01.30 | 549 | 28.64 | 30.28 | 31.25 | 31.13 | |||
110. | Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:01.47 | 547 | 28.13 | 30.69 | 31.73 | 30.92 | |||
111. | Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 2:01.52 | 546 | 27.93 | 31.08 | 31.65 | 30.86 | |||
112. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 2:01.59 | 545 | 27.28 | 31.24 | 32.08 | 30.99 | |||
113. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:01.69 | 544 | 28.45 | 31.02 | 31.86 | 30.36 | |||
114. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 2:02.03 | 539 | 27.89 | 31.44 | 31.87 | 30.83 | |||
115. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 2:02.05 | 539 | 27.51 | 30.80 | 32.01 | 31.73 | |||
116. | Cieślukowski Karol | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 2:02.07 | 539 | 26.85 | 30.20 | 32.40 | 32.62 | |||
117. | Zaremba Jakub | 01 | Śląsk Wrocław | 2:02.31 | 536 | 28.39 | 31.12 | 32.04 | 30.76 | |||
118. | Łaś Wiktor | 00 | Śląsk Wrocław | 2:02.44 | 534 | 28.53 | 31.69 | 32.14 | 30.08 | |||
119. | Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 2:02.59 | 532 | 28.12 | 30.90 | 31.35 | 32.22 | |||
120. | Krištofík Martin | 98 | Považskobystrický plavecký odd | 2:02.62 | 532 | 28.21 | 31.36 | 32.05 | 31.00 | |||
121. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:02.74 | 530 | 27.00 | 30.80 | 32.28 | 32.66 | |||
122. | Girul Radosław SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 2:02.93 | 528 | 28.63 | 31.07 | 31.61 | 31.62 | |||
123. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:03.27 | 523 | 28.32 | 30.99 | 31.99 | 31.97 | |||
124. | Chałat Stanisław SL | 99 | Skarpa Lublin | 2:03.37 | 522 | 29.15 | 31.23 | 32.02 | 30.97 | |||
125. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.44 | 521 | 27.85 | 30.21 | 32.58 | 32.80 | |||
126. | Senkowski Kacper | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 2:03.45 | 521 | 28.22 | 31.01 | 32.39 | 31.83 | |||
127. | Kwapisz Arkadiusz | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:03.58 | 519 | 28.39 | 31.19 | 32.54 | 31.46 | |||
128. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 2:03.63 | 519 | 27.06 | 30.55 | 31.16 | 34.86 | |||
129. | Gąsior Sebastian SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:04.24 | 511 | 28.95 | 31.68 | 32.08 | 31.53 | |||
130. | Bruzdewicz Hubert SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 2:04.56 | 507 | 28.48 | 31.92 | 33.02 | 31.14 | |||
131. | Kuczak Adam SWR | 00 | TP Zielona Góra | 2:04.77 | 505 | 28.50 | 31.95 | 32.34 | 31.98 | |||
132. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:04.80 | 504 | 28.27 | 31.31 | 32.99 | 32.23 | |||
133. | Grabek Filip SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:04.93 | 503 | 28.14 | 31.47 | 32.98 | 32.34 | |||
134. | Krzywania Oskar | 02 | UKS SP 149 Łódź | 2:04.94 | 503 | 29.03 | 31.90 | 32.63 | 31.38 | |||
135. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:05.21 | 499 | 28.65 | 31.86 | 32.96 | 31.74 | |||
136. | Bugała Krzysztof SSz | 01 | MKP Szczecin | 2:05.34 | 498 | 29.21 | 31.87 | 32.52 | 31.74 | |||
137. | Zdziebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 2:05.35 | 498 | 28.48 | 31.70 | 32.93 | 32.24 | |||
138. | Jasionowski Mikołaj | 01 | Orka Ostrów Maz. | 2:05.49 | 496 | 28.68 | 32.56 | 32.72 | 31.53 | |||
Cheredis Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:05.49 | 496 | 28.40 | 32.81 | 32.20 | 32.08 | ||||
140. | Mitak Krystian | 98 | MKP Szczecin | 2:05.53 | 496 | 28.59 | 31.86 | 32.94 | 32.14 | |||
141. | Krawczak Patryk | 00 | Żak Biała Podlaska | 2:05.88 | 491 | 29.01 | 31.39 | 33.30 | 32.18 | |||
142. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:06.07 | 489 | 28.24 | 32.35 | 33.65 | 31.83 | |||
143. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 2:06.08 | 489 | 28.47 | 31.33 | 32.69 | 33.59 | |||
144. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:06.23 | 487 | 29.00 | 32.58 | 33.25 | 31.40 | |||
145. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:06.26 | 487 | 27.80 | 31.72 | 33.69 | 33.05 | |||
146. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 2:06.37 | 486 | 28.28 | 31.62 | 32.94 | 33.53 | |||
147. | Hencner Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 2:06.40 | 485 | 28.72 | 32.19 | 33.00 | 32.49 | |||
148. | Brauntsch Marek | 98 | AZS AWF Katowice | 2:07.24 | 476 | 28.55 | 32.48 | 33.36 | 32.85 | |||
149. | Blachura Oskar SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:07.65 | 471 | 30.43 | 33.25 | 32.60 | 31.37 | |||
150. | Suliga Jeremi | 00 | Polna Warszawa | 2:07.68 | 471 | 27.61 | 32.26 | 33.69 | 34.12 | |||
151. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:07.72 | 470 | 29.25 | 32.95 | 33.78 | 31.74 | |||
152. | Cierpikowski R. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:07.76 | 470 | 27.62 | 31.16 | 33.58 | 35.40 | |||
153. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 2:07.82 | 469 | 28.50 | 32.81 | 33.63 | 32.88 | |||
154. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 2:07.92 | 468 | 29.02 | 32.50 | 33.40 | 33.00 | |||
155. | Bednarczyk Aleksander SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 2:08.21 | 465 | 30.07 | 32.55 | 33.71 | 31.88 | |||
156. | Zając Mateusz | 02 | Aligator Gorzyce | 2:08.36 | 463 | 29.40 | 33.12 | 33.64 | 32.20 | |||
157. | Waśko Adam | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 2:08.47 | 462 | 28.89 | 32.29 | 33.59 | 33.70 | |||
158. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:08.62 | 461 | 29.64 | 32.98 | 33.67 | 32.33 | |||
159. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:08.75 | 459 | 28.23 | 32.05 | 33.95 | 34.52 | |||
160. | Kalisz Jakub | 00 | Polonia Warszawa | 2:09.16 | 455 | 28.50 | 32.74 | 33.76 | 34.16 | |||
161. | Rajca Wiktor | 02 | UKS 190 Łódź | 2:09.41 | 452 | 30.16 | 32.91 | 33.37 | 32.97 | |||
162. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 2:09.64 | 450 | 29.30 | 33.34 | 34.89 | 32.11 | |||
163. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:09.80 | 448 | 28.74 | 31.88 | 34.71 | 34.47 | |||
164. | Urbańczyk Adrian | 01 | Korona Kraków | 2:10.00 | 446 | 31.15 | 34.43 | 32.24 | 32.18 | |||
165. | Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:10.70 | 439 | 30.29 | 33.23 | 34.18 | 33.00 | |||
166. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:10.93 | 437 | 30.05 | 33.15 | 34.25 | 33.48 | |||
167. | Augustyn Aleksander | 00 | Fregata Kolbuszowa | 2:11.45 | 432 | 30.30 | 33.48 | 34.05 | 33.62 | |||
168. | Krištofík Marek | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 2:11.50 | 431 | 29.52 | 33.28 | 34.17 | 34.53 | |||
169. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:11.73 | 429 | 30.79 | 33.24 | 34.50 | 33.20 | |||
170. | Lewicki Aleksander | 00 | Polonia Warszawa | 2:11.85 | 428 | 31.47 | 33.60 | 34.49 | 32.29 | |||
171. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:12.12 | 425 | 30.45 | 33.85 | 34.77 | 33.05 | |||
172. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 2:13.58 | 411 | 30.65 | 33.81 | 34.71 | 34.41 | |||
173. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:14.01 | 407 | 29.87 | 34.16 | 34.75 | 35.23 | |||
174. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 2:14.09 | 406 | 30.64 | 34.39 | 35.25 | 33.81 | |||
175. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 2:14.56 | 402 | 30.13 | 34.33 | 35.50 | 34.60 | |||
176. | Kotarski Jakub | 01 | BUKS Warszawa | 2:15.12 | 397 | 30.90 | 34.96 | 35.43 | 33.83 | |||
177. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:18.56 | 368 | 31.69 | 35.42 | 36.01 | 35.44 | |||
178. | Duchnowski Szymon | 02 | Juvenia Białystok | 2:19.01 | 365 | 30.51 | 35.87 | 37.36 | 35.27 | |||
179. | Popłonyk Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 2:25.70 | 317 | 32.91 | 36.78 | 38.21 | 37.80 | |||
180. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 2:33.21 | 272 | 34.18 | 37.62 | 40.54 | 40.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 23/10/2016 - 12:26 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Samuła Wiktoria SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:10.44 | 693 | 33.46 | 36.98 | ||||
2. | Wikieł Angelika | 98 | AZS UWM Olsztyn | 1:10.48 | 692 | 33.79 | 36.69 | ||||
3. | Iwanowska Aleksandra SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 1:11.50 | 663 | 33.49 | 38.01 | ||||
4. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 1:12.00 | 649 | 34.01 | 37.99 | ||||
5. | Kit Zuzanna | 97 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:13.01 | 623 | 34.45 | 38.56 | ||||
6. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:13.27 | 616 | 34.28 | 38.99 | ||||
7. | Záborská Miroslava | 01 | STU Trnava | 1:13.37 | 613 | 35.07 | 38.30 | ||||
8. | Prochownik Olimpia SL | 99 | Unia Oświęcim | 1:13.44 | 612 | 34.48 | 38.96 | ||||
9. | Drabikova Sona | 99 | Aquasport Levice | 1:13.79 | 603 | 34.71 | 39.08 | ||||
10. | Michalczyk Urszula | 97 | AZS AGH Kraków | 1:13.97 | 599 | 34.76 | 39.21 | ||||
11. | Rabiniak Zuzanna | 01 | Wodnik Radom | 1:14.17 | 594 | 35.13 | 39.04 | ||||
12. | Przybysz Olga | 01 | Astromal Akwawit Leszno | 1:14.65 | 582 | 34.80 | 39.85 | ||||
13. | Szopa Marta SL | 00 | CSTiR Strzyżów | 1:14.68 | 582 | 34.94 | 39.74 | ||||
14. | Wnuk Sylwia | 94 | AZS AWF Katowice | 1:15.00 | 574 | 35.72 | 39.28 | ||||
15. | Majszutowicz Paulina SSz | 98 | MKP Szczecin | 1:15.02 | 574 | 35.17 | 39.85 | ||||
16. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | Lider Chełm | 1:15.04 | 573 | 35.34 | 39.70 | ||||
17. | Piotrowicz Maja ZG | 02 | Barakuda Starachowice | 1:15.12 | 572 | 34.95 | 40.17 | ||||
18. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS UŁ PŁ Łódź | 1:15.29 | 568 | 35.45 | 39.84 | ||||
19. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:15.90 | 554 | 35.68 | 40.22 | ||||
20. | Bazyl Magdalena | 97 | AZS AGH Kraków | 1:16.24 | 547 | 35.70 | 40.54 | ||||
21. | Wikieł Żaklina | 00 | AZS UWM Olsztyn | 1:16.45 | 542 | 35.90 | 40.55 | ||||
22. | Nowak Martyna | 96 | AZS AWF Katowice | 1:16.76 | 536 | 36.23 | 40.53 | ||||
23. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:17.18 | 527 | 36.95 | 40.23 | ||||
24. | Litwin Andrea | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:17.23 | 526 | 36.13 | 41.10 | ||||
25. | Wojtanek Wiktoria | 01 | GOS Raszyn | 1:17.51 | 520 | 36.81 | 40.70 | ||||
26. | Świeca Kamila | 97 | AZS AWF Katowice | 1:17.62 | 518 | 35.82 | 41.80 | ||||
27. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 1:17.94 | 512 | 36.77 | 41.17 | ||||
28. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 1:18.37 | 503 | 36.87 | 41.50 | ||||
29. | Krypa Oliwia | 02 | Manta Warszawa Włochy | 1:18.76 | 496 | 37.26 | 41.50 | ||||
30. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:19.96 | 474 | 37.86 | 42.10 | ||||
31. | Popławska Apolonia | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 1:20.26 | 469 | 37.92 | 42.34 | ||||
32. | Borejszo Paula | 00 | MKP Szczecin | 1:20.45 | 465 | 36.69 | 43.76 | ||||
33. | Goździejewicz Julia ZG | 00 | TP Zielona Góra | 1:20.59 | 463 | 38.19 | 42.40 | ||||
34. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:20.71 | 461 | 37.92 | 42.79 | ||||
35. | Zatorska Agata | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:20.84 | 459 | 38.14 | 42.70 | ||||
36. | Przygoda Julia | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 1:20.99 | 456 | 37.88 | 43.11 | ||||
37. | Owerko Julia | 02 | GOS Raszyn | 1:21.10 | 454 | 37.10 | 44.00 | ||||
38. | Dembkowska Monika | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:21.20 | 452 | 38.44 | 42.76 | ||||
39. | Krypa Marta | 02 | Manta Warszawa Włochy | 1:21.44 | 448 | 37.83 | 43.61 | ||||
40. | Kruszewska Kaja | 00 | Juvenia Białystok | 1:21.50 | 447 | 37.66 | 43.84 | ||||
41. | Zoglowek Joanna | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:21.51 | 447 | 38.79 | 42.72 | ||||
42. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 1:21.87 | 441 | 39.16 | 42.71 | ||||
43. | Gonet Barbara | 02 | Swim2Win Krosno | 1:22.19 | 436 | 39.58 | 42.61 | ||||
44. | Pałka Aleksandra SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:22.63 | 429 | 39.58 | 43.05 | ||||
45. | Rygiel Julia | 01 | Swim2Win Krosno | 1:24.97 | 395 | 39.98 | 44.99 | ||||
46. | Mruk Aleksandra | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:25.48 | 388 | 41.10 | 44.38 | ||||
47. | Szopa Oliwia | 02 | Juvenia Białystok | 1:26.28 | 377 | 41.29 | 44.99 | ||||
48. | Olejarka Anna | 02 | Orlik Przeworsk | 1:26.65 | 372 | 40.48 | 46.17 | ||||
49. | Krysa Agata | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 1:27.55 | 361 | 40.47 | 47.08 | ||||
50. | Bienasz Wiktoria | 02 | Juvenia Białystok | 1:28.59 | 348 | 42.06 | 46.53 | ||||
DYSKW. | Żmuda Weronika SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 1:14.69 | 35.07 | 39.62 | |||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 9:33) |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 23/10/2016 - 12:30 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stolarski Marcin | 96 | Warta Poznań | 1:00.33 | 783 | 28.42 | 31.91 | |||
2. | Hołub Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 1:00.58 | 773 | 28.31 | 32.27 | |||
3. | Kusto Robert | 98 | Orka Lubań | 1:00.92 | 760 | 29.08 | 31.84 | |||
4. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 1:01.03 | 756 | 28.56 | 32.47 | |||
5. | Kusto Rafał | 99 | Orka Lubań | 1:01.82 | 727 | 29.32 | 32.50 | |||
6. | Roguski Bartłomiej | 93 | AZS AWF Warszawa | 1:01.90 | 725 | 29.03 | 32.87 | |||
7. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 1:02.16 | 716 | 29.88 | 32.28 | |||
8. | Wawrzynkiewicz Piotr SSz | 98 | MKP Szczecin | 1:03.20 | 681 | 29.09 | 34.11 | |||
9. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:03.95 | 657 | 29.66 | 34.29 | |||
10. | Żmija Marek | 97 | AZS AWF Katowice | 1:04.05 | 654 | 29.96 | 34.09 | |||
11. | Dziedzic Dawid SR | 99 | MOSM Tychy | 1:04.27 | 647 | 30.07 | 34.20 | |||
12. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:04.85 | 630 | 30.71 | 34.14 | |||
13. | Rębacz Maciej | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:05.13 | 622 | 30.73 | 34.40 | |||
Bączkowski Bartosz | 97 | Polonia Warszawa | 1:05.13 | 622 | 30.91 | 34.22 | ||||
15. | Beberok Filip ZG | 00 | TP Zielona Góra | 1:05.17 | 621 | 30.74 | 34.43 | |||
16. | Bachlaj Dorian SR | 99 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:05.38 | 615 | 30.67 | 34.71 | |||
17. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 1:05.39 | 615 | 30.62 | 34.77 | |||
18. | Koczorowski Kacper | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 1:05.54 | 610 | 31.35 | 34.19 | |||
19. | Jung Krzyszrof SR | 99 | AZS AWF Katowice | 1:05.74 | 605 | 30.78 | 34.96 | |||
20. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:05.89 | 601 | 31.53 | 34.36 | |||
21. | Wiatr Krzysztof | 00 | IKS Konstancin | 1:05.92 | 600 | 31.12 | 34.80 | |||
22. | Kłos Grzegorz | 95 | AZS AWF Katowice | 1:05.96 | 599 | 30.82 | 35.14 | |||
23. | Paczyński Oliwier | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:06.54 | 583 | 30.87 | 35.67 | |||
24. | Kowol Tymoteusz | 01 | Gilus Gilowice | 1:06.62 | 581 | 31.55 | 35.07 | |||
25. | Walaszek Jędrzej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 1:06.66 | 580 | 31.62 | 35.04 | |||
26. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 1:06.79 | 577 | 31.14 | 35.65 | |||
27. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 1:06.86 | 575 | 31.03 | 35.83 | |||
28. | Szczeciński Robert | 00 | Polonia Warszawa | 1:07.75 | 553 | 31.12 | 36.63 | |||
29. | Trela Karol SR | 98 | AZS AWF Katowice | 1:07.77 | 552 | 31.30 | 36.47 | |||
30. | Kaminiarz Cezary | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 1:07.81 | 551 | 31.89 | 35.92 | |||
31. | Młynarczyk Piotr | 99 | MKP Szczecin | 1:07.92 | 548 | 31.48 | 36.44 | |||
32. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:07.96 | 547 | 32.18 | 35.78 | |||
33. | Olejnik Aleksander SSz | 98 | MKP Szczecin | 1:08.05 | 545 | 31.41 | 36.64 | |||
34. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 1:08.50 | 535 | 32.23 | 36.27 | |||
35. | Żurawski Marcel | 01 | Orka Lubań | 1:08.56 | 533 | 32.74 | 35.82 | |||
36. | Pętlak Tadeusz | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:09.01 | 523 | 32.04 | 36.97 | |||
37. | Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:09.27 | 517 | 31.91 | 37.36 | |||
38. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:09.33 | 516 | 32.56 | 36.77 | |||
Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 1:09.33 | 516 | 32.58 | 36.75 | ||||
40. | Rokita Aleksander SK | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:09.37 | 515 | 32.23 | 37.14 | |||
41. | Suliga Jeremi | 00 | Polna Warszawa | 1:09.46 | 513 | 33.03 | 36.43 | |||
42. | Szczurek Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 1:09.63 | 509 | 32.28 | 37.35 | |||
43. | Moskała Michał | 98 | Delfin Cieszyn | 1:09.73 | 507 | 32.50 | 37.23 | |||
44. | Grzesiecki Mikołaj | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 1:09.81 | 505 | 33.52 | 36.29 | |||
45. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:10.06 | 500 | 32.39 | 37.67 | |||
46. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:10.21 | 496 | 33.48 | 36.73 | |||
47. | Majewski Wojciech | 01 | Siódemka Rzeszów | 1:10.31 | 494 | 33.16 | 37.15 | |||
48. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:10.32 | 494 | 32.14 | 38.18 | |||
49. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:10.59 | 488 | 33.07 | 37.52 | |||
50. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:11.39 | 472 | 33.46 | 37.93 | |||
51. | Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:11.84 | 463 | 33.93 | 37.91 | |||
52. | Zarzycki Maciej | 02 | Nawa Skierniewice | 1:12.57 | 449 | 34.38 | 38.19 | |||
53. | Krzyżaniak Krystian | 00 | Juvenia Białystok | 1:12.78 | 446 | 34.53 | 38.25 | |||
54. | Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:12.94 | 443 | 34.15 | 38.79 | |||
55. | Kołodziejski Filip | 01 | BUKS Warszawa | 1:13.63 | 430 | 34.36 | 39.27 | |||
56. | Żerański Przemysław | 99 | BUKS Warszawa | 1:13.71 | 429 | 34.68 | 39.03 | |||
57. | Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 1:14.24 | 420 | 34.78 | 39.46 | |||
58. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 1:14.40 | 417 | 34.58 | 39.82 | |||
59. | Hlavatý Adam | 00 | STU Trnava | 1:14.42 | 417 | 34.90 | 39.52 | |||
60. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:14.62 | 413 | 35.34 | 39.28 | |||
61. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:16.77 | 380 | 35.59 | 41.18 | |||
62. | Grochowski Michał | 02 | Juvenia Białystok | 1:17.91 | 363 | 35.96 | 41.95 | |||
63. | Lis Paweł | 02 | BUKS Warszawa | 1:19.17 | 346 | 36.54 | 42.63 | |||
64. | Aleksandrowicz MIchał | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:24.66 | 283 | 39.18 | 45.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 23/10/2016 - 12:38 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 25.61 | 862 | ||||
2. | Dowgiert Anna | 90 | Warta Poznań | 26.83 | 750 | ||||
3. | Jagoda Julia | 95 | AZS AWF Katowice | 27.46 | 699 | ||||
4. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 27.50 | 696 | ||||
5. | Rogowska Katarzyna SSz | 00 | MKP Szczecin | 27.90 | 667 | ||||
6. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 28.12 | 651 | ||||
7. | Kowalska Agata | 93 | AZS AWF Warszawa | 28.24 | 643 | ||||
8. | Kącka Natalia | 95 | AZS AWF Katowice | 28.47 | 627 | ||||
9. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 28.55 | 622 | ||||
10. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 28.60 | 619 | ||||
11. | Potocká Tamara | 02 | KP Aquacity Poprad | 28.63 | 617 | ||||
12. | Potocká Tatiana | 01 | STU Trnava | 28.72 | 611 | ||||
13. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 28.78 | 607 | ||||
14. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 28.82 | 605 | ||||
Pisarczyk Amelia SR | 98 | Victoria Racibórz | 28.82 | 605 | |||||
16. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 29.02 | 592 | ||||
Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 29.02 | 592 | |||||
18. | Glozmeková Dominika | 93 | STU Trnava | 29.16 | 584 | ||||
19. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 29.17 | 583 | ||||
20. | Cieplak Aleksandra | 01 | Olimpic Warka | 29.40 | 570 | ||||
21. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | Skarpa Lublin | 29.47 | 566 | ||||
22. | Petryka Nikola | 97 | Śląsk Wrocław | 29.54 | 562 | ||||
23. | Gołębiewska Dominika | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 29.64 | 556 | ||||
24. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.76 | 549 | ||||
25. | Redner Sandra SL | 99 | Skarpa Lublin | 29.80 | 547 | ||||
26. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 29.91 | 541 | ||||
27. | Halicka Lidia SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 29.94 | 539 | ||||
28. | Wrzosek Iga | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 29.95 | 539 | ||||
29. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 30.01 | 536 | ||||
30. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 30.03 | 535 | ||||
31. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 30.05 | 534 | ||||
32. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 30.12 | 530 | ||||
33. | Dyrda Karolina | 97 | AZS UMCS Lublin | 30.24 | 524 | ||||
34. | Wojciechowska Maria | 00 | GOS Raszyn | 30.25 | 523 | ||||
35. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.36 | 517 | ||||
36. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.40 | 515 | ||||
Mielczarek Sandra | 02 | BUKS Warszawa | 30.40 | 515 | |||||
38. | Jabłonowska Nikola | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 30.43 | 514 | ||||
39. | Litwin Andrea | 01 | SMS Galicja Kraków | 30.49 | 511 | ||||
40. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 30.63 | 504 | ||||
41. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 30.84 | 494 | ||||
42. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 30.95 | 488 | ||||
43. | Szeluga Wiktoria SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 31.00 | 486 | ||||
44. | Bylińska Agnieszka SG | 02 | Żabianka Gdańsk | 31.08 | 482 | ||||
45. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 31.11 | 481 | ||||
46. | Świeca Kamila | 97 | AZS AWF Katowice | 31.13 | 480 | ||||
47. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 31.15 | 479 | ||||
48. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.24 | 475 | ||||
49. | Kolbowicz Barbara SSz | 99 | MKP Szczecin | 31.26 | 474 | ||||
50. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.34 | 470 | ||||
51. | Sienkiewicz Kaja | 02 | BUKS Warszawa | 31.35 | 470 | ||||
52. | Bagińska Katarzyna | 02 | Juvenia Białystok | 31.39 | 468 | ||||
53. | Rzońca Patrycja SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 31.55 | 461 | ||||
54. | Goller Klaudia | 02 | Ostrobramska Warszawa | 31.70 | 454 | ||||
55. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 31.77 | 451 | ||||
56. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 31.79 | 451 | ||||
57. | Borowska Agnieszka | 00 | Polonia Warszawa | 31.87 | 447 | ||||
58. | Baranowska Wiktoria | 01 | Orka Ostrów Maz. | 31.90 | 446 | ||||
59. | Radecka Anna | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 31.93 | 445 | ||||
60. | Krypa Oliwia | 02 | Manta Warszawa Włochy | 32.08 | 438 | ||||
61. | Zatorska Agata | 01 | Manta Jelcz-Laskowice | 32.27 | 431 | ||||
62. | Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki | 01 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 32.38 | 426 | ||||
63. | Skudlik Marta | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.82 | 409 | ||||
64. | Orłowska Zuzanna | 02 | Nawa Skierniewice | 33.23 | 394 | ||||
65. | Łosak Wiktoria SK | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 33.83 | 374 | ||||
66. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 34.26 | 360 | ||||
DYSKW. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 30.05 | |||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 9:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 23/10/2016 - 12:43 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 24.22 | 729 | ||||
2. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 24.24 | 727 | ||||
3. | Krupecki Oskar | 92 | Śląsk Wrocław | 24.46 | 707 | ||||
4. | Brzuś Michał | 97 | AZS UŁ PŁ Łódź | 24.55 | 700 | ||||
5. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 24.71 | 686 | ||||
6. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 25.01 | 662 | ||||
7. | Gosieniecki Juliusz | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 25.08 | 656 | ||||
8. | Wągrowski Marcel Sms Aleksandrów Łódzki | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 25.13 | 652 | ||||
9. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 25.22 | 645 | ||||
10. | Ciężkowski Dominik | 96 | AZS AWF Warszawa | 25.25 | 643 | ||||
11. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 25.33 | 637 | ||||
12. | Czech Szymon | 97 | AZS AWF Katowice | 25.39 | 632 | ||||
13. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 25.45 | 628 | ||||
14. | Sadłowski Piotr SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 25.48 | 626 | ||||
15. | Dejneżenko Daniel SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 25.54 | 621 | ||||
Piszczorowicz Bartosz | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 25.54 | 621 | |||||
17. | Żurawicz Mateusz | 97 | AZS AWF Warszawa | 25.58 | 618 | ||||
18. | Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 25.64 | 614 | ||||
19. | Tombarkiewicz Józef | 97 | AZS AGH Kraków | 25.68 | 611 | ||||
20. | Piwowarski Konrad SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 25.69 | 611 | ||||
21. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 25.71 | 609 | ||||
22. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 25.80 | 603 | ||||
23. | Gębka Olaf SSz | 00 | MKP Szczecin | 25.92 | 594 | ||||
Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 25.92 | 594 | |||||
25. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 25.93 | 594 | ||||
26. | Fajfer Mateusz | 96 | Juvenia Wrocław | 25.94 | 593 | ||||
27. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 25.96 | 592 | ||||
28. | Jarmuła Miłosz SK | 98 | Jordan Kraków | 26.05 | 586 | ||||
29. | Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 26.14 | 580 | ||||
30. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Śląsk Wrocław | 26.16 | 578 | ||||
31. | Wardawa Filip | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.20 | 576 | ||||
32. | Worożewicz Konrad SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 26.25 | 572 | ||||
33. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 26.29 | 570 | ||||
34. | Lipiński Szymon SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 26.41 | 562 | ||||
Borkowski Kacper | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 26.41 | 562 | |||||
36. | Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 26.45 | 559 | ||||
Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 26.45 | 559 | |||||
38. | Felińczak Wojciech | 96 | AZS UŁ PŁ Łódź | 26.46 | 559 | ||||
Sieczek Adrian | 99 | Polonia Warszawa | 26.46 | 559 | |||||
40. | Sawicki Oskar | 01 | G-8 Bielany Warszawa | 26.64 | 547 | ||||
41. | Galicki Bartosz | 01 | BUKS Warszawa | 26.66 | 546 | ||||
42. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 26.71 | 543 | ||||
43. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 26.73 | 542 | ||||
44. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 26.74 | 541 | ||||
45. | Młynarczyk Piotr | 99 | MKP Szczecin | 26.81 | 537 | ||||
Bednarczyk Aleksander SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 26.81 | 537 | |||||
47. | Wlazłowski Damian | 99 | Polonia Warszawa | 26.82 | 537 | ||||
48. | Kępa Kacper | 99 | Polonia Warszawa | 26.84 | 535 | ||||
49. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 26.88 | 533 | ||||
50. | Mościcki Jakub SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 26.92 | 531 | ||||
51. | Barczyk Norbert | 00 | Korona Kraków | 26.97 | 528 | ||||
52. | Kadrow Konrad | 97 | AZS UMCS Lublin | 26.98 | 527 | ||||
Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 26.98 | 527 | |||||
54. | Radziszewski Krzysztof | 02 | BUKS Warszawa | 27.02 | 525 | ||||
55. | Gryz Dawid SSz | 99 | MKP Szczecin | 27.03 | 524 | ||||
56. | Waśko Adam | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 27.04 | 524 | ||||
57. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 27.12 | 519 | ||||
Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.12 | 519 | |||||
59. | Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 27.15 | 517 | ||||
60. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 27.20 | 514 | ||||
Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 27.20 | 514 | |||||
62. | Beberok Filip ZG | 00 | TP Zielona Góra | 27.24 | 512 | ||||
63. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 27.27 | 510 | ||||
64. | Szarek Dawid SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 27.29 | 509 | ||||
65. | Tłomak Andrzej | 01 | Fenix Ożarów Maz. | 27.32 | 508 | ||||
66. | Cheredis Jakub | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 27.42 | 502 | ||||
Krištofík Martin | 98 | Považskobystrický plavecký odd | 27.42 | 502 | |||||
68. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 27.48 | 499 | ||||
69. | Cieślukowski Karol | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 27.52 | 497 | ||||
Majewski Wojciech | 01 | Siódemka Rzeszów | 27.52 | 497 | |||||
71. | Kryś Jarosław | 02 | MKP Szczecin | 27.57 | 494 | ||||
72. | Pytlarczyk Szymon | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 27.67 | 489 | ||||
73. | Brauntsch Marek | 98 | AZS AWF Katowice | 27.74 | 485 | ||||
74. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 27.75 | 484 | ||||
75. | Zagrzejewski Tomasz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 27.76 | 484 | ||||
76. | Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 27.99 | 472 | ||||
77. | Gilżyński Szymon | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 28.07 | 468 | ||||
78. | Czerniak Konrad SL | 98 | Skarpa Lublin | 28.25 | 459 | ||||
79. | Sosna Tomasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.28 | 458 | ||||
80. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 28.46 | 449 | ||||
81. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 28.51 | 447 | ||||
82. | Sobolewski Dawid | 02 | Kormoran Olsztyn | 28.66 | 440 | ||||
Lis Paweł | 02 | BUKS Warszawa | 28.66 | 440 | |||||
84. | Gąsior Sebastian SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 28.94 | 427 | ||||
85. | Szczurek Jakub | 02 | BUKS Warszawa | 29.03 | 423 | ||||
86. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 29.09 | 420 | ||||
87. | Perzankowski maciej | 01 | Nawa Skierniewice | 29.14 | 418 | ||||
88. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 29.22 | 415 | ||||
89. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 29.25 | 413 | ||||
90. | Kwiatkowski Paweł | 02 | Juvenia Białystok | 29.30 | 411 | ||||
91. | Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 29.44 | 406 | ||||
92. | Jurík Anton | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 29.47 | 404 | ||||
93. | Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł. | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 29.61 | 399 | ||||
94. | Krištofík Marek | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 29.73 | 394 | ||||
95. | Bator Kacper | 00 | AZS AGH Kraków | 30.08 | 380 | ||||
96. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 30.32 | 371 | ||||
97. | Duchnowski Szymon | 02 | Juvenia Białystok | 30.37 | 369 | ||||
98. | Schreiber Patrick | 02 | Aligator Gorzyce | 30.90 | 351 | ||||
99. | Wiśniowski Robert | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 31.36 | 335 | ||||
100. | Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 31.62 | 327 | ||||
101. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 31.75 | 323 | ||||
Grochowski Michał | 02 | Juvenia Białystok | 31.75 | 323 | |||||
103. | Filipowicz Gustaw | 02 | Juvenia Białystok | 32.27 | 308 | ||||
104. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 32.45 | 303 | ||||
DYSKW. | Osmólski Hubert | 02 | Juvenia Białystok | 34.12 | |||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:54) | |||||||||
DYSKW. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 35.41 | |||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:53) |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 23/10/2016 - 12:54 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 2:09.41 | 782 | 30.33 | 32.77 | 33.11 | 33.20 | |||
2. | Tomanová Barbora | 01 | STU Trnava | 2:15.10 | 687 | 30.78 | 34.34 | 34.88 | 35.10 | |||
3. | Wójtowicz Gabriela | 95 | Kormoran Olsztyn | 2:15.15 | 686 | 31.43 | 34.33 | 34.26 | 35.13 | |||
4. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:16.02 | 673 | 32.52 | 33.96 | 34.84 | 34.70 | |||
5. | Górecka Weronika | 00 | Juvenia Wrocław | 2:17.05 | 658 | 32.15 | 34.84 | 35.14 | 34.92 | |||
6. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:17.17 | 656 | 32.54 | 34.84 | 35.13 | 34.66 | |||
7. | Koluch Julia ZG | 00 | Kapry Armexim Pruszków | 2:18.19 | 642 | 32.43 | 34.82 | 35.91 | 35.03 | |||
8. | Adamczyk Julia SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:18.50 | 637 | 32.55 | 35.13 | 35.76 | 35.06 | |||
9. | Bartovičová Barbara | 98 | STU Trnava | 2:18.67 | 635 | 32.04 | 34.75 | 35.87 | 36.01 | |||
10. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | AZS UŁ PŁ Łódź | 2:21.98 | 592 | 33.13 | 36.07 | 36.40 | 36.38 | |||
11. | Ulicka Alicja | 01 | Nawa Skierniewice | 2:22.62 | 584 | 33.06 | 36.15 | 37.04 | 36.37 | |||
12. | Żarłok Martyna | 97 | AZS AGH Kraków | 2:22.73 | 582 | 33.45 | 35.77 | 36.92 | 36.59 | |||
13. | Duda Zuzanna SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:22.86 | 581 | 32.75 | 35.73 | 37.32 | 37.06 | |||
14. | Raszczuk Zofia | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:23.03 | 579 | 33.39 | 36.35 | 37.15 | 36.14 | |||
15. | Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 2:23.96 | 568 | 34.47 | 36.28 | 36.95 | 36.26 | |||
16. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 2:24.17 | 565 | 33.79 | 36.40 | 37.27 | 36.71 | |||
17. | Juc Aleksandra | 01 | Manta Warszawa Włochy | 2:24.24 | 564 | 33.22 | 36.69 | 37.08 | 37.25 | |||
18. | Kościk Patrycja SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 2:24.27 | 564 | 32.40 | 35.04 | 37.67 | 39.16 | |||
19. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:24.84 | 557 | 33.84 | 36.38 | 36.65 | 37.97 | |||
20. | Piotrowicz Maja ZG | 02 | Barakuda Starachowice | 2:25.58 | 549 | 34.74 | 36.67 | 37.99 | 36.18 | |||
21. | Soliwoda Julia | 01 | Nawa Skierniewice | 2:26.37 | 540 | 34.23 | 37.33 | 37.76 | 37.05 | |||
22. | Krejčíová Zuzana | 01 | KP Aquacity Poprad | 2:27.15 | 531 | 34.26 | 36.98 | 38.13 | 37.78 | |||
23. | Kuropatwa Weronika | 01 | Żabianka Gdańsk | 2:27.46 | 528 | 34.75 | 37.00 | 37.90 | 37.81 | |||
24. | Wett Oliwia | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:28.08 | 521 | 34.23 | 37.71 | 38.70 | 37.44 | |||
25. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 2:28.12 | 521 | 34.78 | 37.79 | 37.93 | 37.62 | |||
26. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 2:29.14 | 510 | 33.81 | 37.39 | 38.98 | 38.96 | |||
27. | Samuła Wiktoria SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:29.25 | 509 | 35.13 | 38.14 | 38.44 | 37.54 | |||
28. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:29.34 | 508 | 34.16 | 37.32 | 39.48 | 38.38 | |||
29. | Kowalska Julia SWR | 00 | Korner Zielona Góra | 2:30.23 | 499 | 33.50 | 37.00 | 39.08 | 40.65 | |||
30. | Wojciechowska Joanna SL | 98 | Orlik Lublin | 2:30.33 | 498 | 35.04 | 38.33 | 38.57 | 38.39 | |||
31. | Muszyńska Majka | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:37.00 | 437 | 35.81 | 38.66 | 41.06 | 41.47 | |||
32. | Goździejewicz Julia ZG | 00 | TP Zielona Góra | 2:41.92 | 399 | 37.83 | 40.84 | 41.75 | 41.50 | |||
33. | Gonet Barbara | 02 | Swim2Win Krosno | 2:41.96 | 398 | 39.16 | 41.20 | 41.42 | 40.18 | |||
34. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 2:42.14 | 397 | 38.16 | 40.97 | 41.94 | 41.07 | |||
35. | Rygiel Julia | 01 | Swim2Win Krosno | 2:44.29 | 382 | 39.12 | 41.78 | 42.00 | 41.39 | |||
36. | Kurucová Adriána | 99 | KP Aquacity Poprad | 2:47.92 | 357 | 39.67 | 42.31 | 43.28 | 42.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 23/10/2016 - 12:54 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 1:53.22 | 812 | 26.90 | 28.40 | 28.51 | 29.41 | |||
2. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 1:58.94 | 700 | 28.99 | 30.26 | 30.46 | 29.23 | |||
3. | Kasztelan Mateusz SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 1:59.09 | 697 | 28.75 | 29.50 | 30.33 | 30.51 | |||
4. | Chmielewski Jakub SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:59.69 | 687 | 28.15 | 30.43 | 30.74 | 30.37 | |||
5. | Bugdol Rafał | 95 | AZS AWF Katowice | 2:01.03 | 664 | 27.96 | 30.62 | 31.52 | 30.93 | |||
6. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 2:01.30 | 660 | 27.67 | 30.84 | 31.54 | 31.25 | |||
7. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 2:01.42 | 658 | 28.75 | 31.17 | 31.10 | 30.40 | |||
8. | Morawski Krzysztof | 94 | TP Zielona Góra | 2:01.65 | 654 | 29.27 | 31.28 | 30.95 | 30.15 | |||
9. | Miciul Michał ZG | 00 | TP Zielona Góra | 2:04.50 | 610 | 29.76 | 31.60 | 31.55 | 31.59 | |||
10. | Kędzia Wiktor SSz | 00 | MKP Szczecin | 2:04.60 | 609 | 29.11 | 31.28 | 32.43 | 31.78 | |||
11. | Bieroński Michał SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 2:05.71 | 593 | 29.86 | 32.72 | 32.27 | 30.86 | |||
12. | Niedziałek Dominik SL | 98 | Skarpa Lublin | 2:05.72 | 593 | 29.46 | 31.89 | 32.32 | 32.05 | |||
13. | Smoliński Jakub | 00 | Fenix Ożarów Maz. | 2:06.43 | 583 | 28.77 | 31.73 | 32.96 | 32.97 | |||
14. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:06.95 | 576 | 29.35 | 32.29 | 33.07 | 32.24 | |||
15. | Franke Paweł | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 2:07.48 | 568 | 29.47 | 32.04 | 32.89 | 33.08 | |||
16. | Gotszling Dawid ZG | 01 | Barakuda Starachowice | 2:07.52 | 568 | 29.95 | 32.11 | 33.01 | 32.45 | |||
17. | Mościcki Jakub SOL | 01 | Kormoran Olsztyn | 2:07.95 | 562 | 30.70 | 32.74 | 32.91 | 31.60 | |||
18. | Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 2:08.32 | 557 | 29.30 | 32.61 | 33.61 | 32.80 | |||
19. | Kuczak Adam SWR | 00 | TP Zielona Góra | 2:08.46 | 555 | 30.27 | 33.01 | 33.04 | 32.14 | |||
20. | Cecere Marco | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 2:08.80 | 551 | 29.40 | 32.00 | 33.30 | 34.10 | |||
21. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 2:08.91 | 550 | 30.43 | 32.91 | 33.02 | 32.55 | |||
22. | Oller Krzysztof SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 2:09.61 | 541 | 31.04 | 33.03 | 33.38 | 32.16 | |||
23. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 2:09.67 | 540 | 29.03 | 32.45 | 33.64 | 34.55 | |||
24. | Danilewski Maciej SOL | 98 | Juvenia Białystok | 2:09.72 | 539 | 30.39 | 32.62 | 33.40 | 33.31 | |||
25. | Bryła Kamil SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:09.93 | 537 | 31.00 | 32.84 | 33.41 | 32.68 | |||
26. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:10.99 | 524 | 30.06 | 33.48 | 34.62 | 32.83 | |||
27. | Piłkowski Patryk SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 2:11.34 | 520 | 29.56 | 32.79 | 34.09 | 34.90 | |||
28. | Lechowicz Filip | 97 | AZS AGH Kraków | 2:11.70 | 515 | 30.93 | 33.70 | 33.80 | 33.27 | |||
29. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:12.55 | 506 | 29.65 | 32.51 | 33.90 | 36.49 | |||
30. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 2:13.83 | 491 | 30.33 | 33.68 | 34.85 | 34.97 | |||
31. | Gotowski Dominik | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 2:14.11 | 488 | 32.08 | 34.49 | 34.25 | 33.29 | |||
32. | Rój Jakub | 01 | MKP Szczecin | 2:14.48 | 484 | 30.87 | 34.12 | 35.07 | 34.42 | |||
33. | Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 2:14.96 | 479 | 30.10 | 34.35 | 36.22 | 34.29 | |||
34. | Zając Mateusz | 02 | Aligator Gorzyce | 2:15.20 | 476 | 31.08 | 34.41 | 35.12 | 34.59 | |||
35. | Rajca Wiktor | 02 | UKS 190 Łódź | 2:15.87 | 469 | 31.90 | 34.50 | 35.45 | 34.02 | |||
36. | Grabek Filip SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 2:16.50 | 463 | 31.71 | 34.60 | 35.83 | 34.36 | |||
37. | Michałowski Tomasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:17.62 | 452 | 32.25 | 35.16 | 34.93 | 35.28 | |||
38. | Zaremba Jakub | 01 | Śląsk Wrocław | 2:18.69 | 441 | 32.03 | 35.26 | 35.88 | 35.52 | |||
39. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 2:18.70 | 441 | 32.13 | 34.93 | 36.47 | 35.17 | |||
40. | Wawrzyńczak Alan SL | 99 | Skarpa Lublin | 2:18.72 | 441 | 31.35 | 34.21 | 36.04 | 37.12 | |||
41. | Moryl Wojciech SO | 02 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:24.13 | 393 | 33.50 | 37.23 | 37.69 | 35.71 | |||
42. | Błaszczyk K. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 2:28.92 | 356 | 34.05 | 37.13 | 38.83 | 38.91 | |||
43. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:35.76 | 311 | 37.23 | 39.73 | 39.94 | 38.86 | |||
44. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:37.97 | 298 | 37.13 | 41.05 | 40.84 | 38.95 | |||
45. | Wilgosz Jan | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:49.81 | 240 | 39.53 | 43.24 | 44.12 | 42.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 23/10/2016 - 12:58 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 59.77 | 852 | 26.70 | 33.07 | |||
2. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 1:01.85 | 769 | 28.03 | 33.82 | |||
3. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 1:04.03 | 693 | 29.11 | 34.92 | |||
4. | Glozmeková Dominika | 93 | STU Trnava | 1:04.56 | 676 | 29.94 | 34.62 | |||
5. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 1:04.83 | 667 | 30.13 | 34.70 | |||
6. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 1:04.96 | 663 | 30.01 | 34.95 | |||
7. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:05.00 | 662 | 29.94 | 35.06 | |||
8. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 1:05.45 | 649 | 29.89 | 35.56 | |||
9. | Rogowska Katarzyna SSz | 00 | MKP Szczecin | 1:05.81 | 638 | 30.58 | 35.23 | |||
10. | Bartovičová Barbara | 98 | STU Trnava | 1:05.86 | 637 | 30.63 | 35.23 | |||
11. | Wójtowicz Gabriela | 95 | Kormoran Olsztyn | 1:06.04 | 631 | 30.25 | 35.79 | |||
12. | Jagoda Julia | 95 | AZS AWF Katowice | 1:06.06 | 631 | 30.34 | 35.72 | |||
13. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 1:06.21 | 627 | 30.03 | 36.18 | |||
14. | Mendyk Adrianna | 98 | Wodnik Radom | 1:06.32 | 623 | 30.66 | 35.66 | |||
15. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 1:06.53 | 618 | 31.73 | 34.80 | |||
16. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 1:06.75 | 611 | 31.10 | 35.65 | |||
17. | Potocká Tamara | 02 | KP Aquacity Poprad | 1:06.95 | 606 | 31.44 | 35.51 | |||
18. | Halicka Lidia SWR | 01 | Śląsk Wrocław | 1:06.97 | 605 | 30.93 | 36.04 | |||
19. | Niedźwiedzka Małgorzata | 97 | AZS AWF Katowice | 1:07.11 | 602 | 31.44 | 35.67 | |||
20. | Kit Zuzanna | 97 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:07.36 | 595 | 31.84 | 35.52 | |||
21. | Andrzejewska Kamila SL | 99 | Lider Chełm | 1:07.38 | 594 | 31.62 | 35.76 | |||
22. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 1:07.40 | 594 | 29.48 | 37.92 | |||
23. | Drabikova Sona | 99 | Aquasport Levice | 1:07.71 | 586 | 32.13 | 35.58 | |||
24. | Iwanowska Aleksandra SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 1:07.72 | 586 | 32.31 | 35.41 | |||
25. | Wnuk Sylwia | 94 | AZS AWF Katowice | 1:07.77 | 584 | 31.67 | 36.10 | |||
26. | Záborská Miroslava | 01 | STU Trnava | 1:07.83 | 583 | 31.63 | 36.20 | |||
27. | Pisarczyk Amelia SR | 98 | Victoria Racibórz | 1:07.87 | 582 | 30.58 | 37.29 | |||
28. | Czarnecka Wiktoria SL | 99 | Skarpa Lublin | 1:08.38 | 569 | 30.84 | 37.54 | |||
29. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:08.53 | 565 | 31.55 | 36.98 | |||
30. | Prochownik Olimpia SL | 99 | Unia Oświęcim | 1:08.55 | 564 | 32.73 | 35.82 | |||
31. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:08.57 | 564 | 31.50 | 37.07 | |||
32. | Walz Kornelia | 00 | Nawa Skierniewice | 1:08.92 | 555 | 31.34 | 37.58 | |||
33. | Cieplak Aleksandra | 01 | Olimpic Warka | 1:08.93 | 555 | 31.16 | 37.77 | |||
Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 1:08.93 | 555 | 31.04 | 37.89 | ||||
35. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:08.94 | 555 | 32.49 | 36.45 | |||
36. | Brzozowska Marta SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 1:09.28 | 547 | 32.21 | 37.07 | |||
37. | Miodek Karolina | 01 | Żabianka Gdańsk | 1:09.56 | 540 | 32.46 | 37.10 | |||
38. | Wojciechowska Maria | 00 | GOS Raszyn | 1:09.58 | 540 | 31.69 | 37.89 | |||
39. | Przybysz Olga | 01 | Astromal Akwawit Leszno | 1:09.78 | 535 | 33.57 | 36.21 | |||
40. | Piotrowicz Maja ZG | 02 | Barakuda Starachowice | 1:10.06 | 529 | 33.10 | 36.96 | |||
41. | Reks Aleksandra | 00 | MKP Szczecin | 1:10.32 | 523 | 31.18 | 39.14 | |||
42. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 1:10.42 | 521 | 31.49 | 38.93 | |||
43. | Skibczak Natalia | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 1:10.85 | 511 | 32.79 | 38.06 | |||
44. | Zoglowek Joanna | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:10.98 | 508 | 33.22 | 37.76 | |||
45. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:11.03 | 507 | 32.55 | 38.48 | |||
46. | Kozik Anna | 98 | AZS AWF Katowice | 1:11.22 | 503 | 31.92 | 39.30 | |||
47. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:11.27 | 502 | 33.27 | 38.00 | |||
48. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.47 | 498 | 33.63 | 37.84 | |||
49. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:11.52 | 497 | 33.13 | 38.39 | |||
50. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 1:11.61 | 495 | 33.38 | 38.23 | |||
51. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:12.01 | 487 | 34.48 | 37.53 | |||
52. | Wojtanek Wiktoria | 01 | GOS Raszyn | 1:12.58 | 476 | 34.14 | 38.44 | |||
53. | Bylińska Agnieszka SG | 02 | Żabianka Gdańsk | 1:12.64 | 474 | 33.56 | 39.08 | |||
54. | Pakuła Alicja | 02 | G-8 Bielany Warszawa | 1:13.28 | 462 | 34.14 | 39.14 | |||
55. | Bagińska Katarzyna | 02 | Juvenia Białystok | 1:13.34 | 461 | 33.87 | 39.47 | |||
56. | Baranowska Wiktoria | 01 | Orka Ostrów Maz. | 1:13.37 | 460 | 33.58 | 39.79 | |||
57. | Piekut Zofia SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:13.50 | 458 | 34.97 | 38.53 | |||
58. | Popławska Apolonia | 02 | Astromal Akwawit Leszno | 1:14.02 | 448 | 35.16 | 38.86 | |||
59. | Niemiec Aleksandra | 97 | AZS AWF Katowice | 1:14.44 | 441 | 32.30 | 42.14 | |||
60. | Przygoda Zuzanna | 02 | Juvenia Białystok | 1:20.63 | 347 | 36.55 | 44.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 23/10/2016 - 13:05 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 54.90 | 785 | 25.89 | 29.01 | ||||
2. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 55.59 | 756 | 25.66 | 29.93 | ||||
3. | Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł | 99 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 56.04 | 738 | 25.09 | 30.95 | ||||
4. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 56.47 | 722 | 25.84 | 30.63 | ||||
5. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 56.60 | 717 | 25.98 | 30.62 | ||||
6. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 56.67 | 714 | 26.60 | 30.07 | ||||
7. | Stolarski Marcin | 96 | Warta Poznań | 56.93 | 704 | 26.78 | 30.15 | ||||
8. | Szwedzki Dawid | 94 | Śląsk Wrocław | 57.86 | 671 | 27.29 | 30.57 | ||||
9. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 57.90 | 669 | 26.96 | 30.94 | ||||
10. | Kłos Grzegorz | 95 | AZS AWF Katowice | 57.98 | 667 | 28.14 | 29.84 | ||||
11. | Chmiel Łukasz | 93 | AZS AWF Katowice | 58.03 | 665 | 25.73 | 32.30 | ||||
12. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 58.22 | 658 | 27.69 | 30.53 | ||||
13. | Dziedzic Dawid SR | 99 | MOSM Tychy | 58.33 | 655 | 26.95 | 31.38 | ||||
14. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 58.42 | 652 | 27.50 | 30.92 | ||||
Kiszczak Jakub SWR | 00 | Juvenia Wrocław | 58.42 | 652 | 26.25 | 32.17 | |||||
16. | Morawski Krzysztof | 94 | TP Zielona Góra | 58.74 | 641 | 26.83 | 31.91 | ||||
17. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 58.89 | 636 | 26.94 | 31.95 | ||||
18. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 58.96 | 634 | 27.62 | 31.34 | ||||
19. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 59.03 | 632 | 27.76 | 31.27 | ||||
20. | Palmi-Kukiełko Mieszko | 93 | Śląsk Wrocław | 59.19 | 626 | 27.11 | 32.08 | ||||
21. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 59.31 | 623 | 26.60 | 32.71 | ||||
22. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 59.38 | 620 | 27.90 | 31.48 | ||||
23. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 59.56 | 615 | 27.18 | 32.38 | ||||
Galon Michał | 95 | AZS AWF Katowice | 59.56 | 615 | 27.80 | 31.76 | |||||
25. | Kurleto Piotr | 00 | AZS AGH Kraków | 59.58 | 614 | 27.60 | 31.98 | ||||
26. | Dejneżenko Daniel SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 59.59 | 614 | 27.47 | 32.12 | ||||
27. | Przybyła Kacper | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 59.62 | 613 | 27.24 | 32.38 | ||||
28. | Kaźmierczak Wojciech | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 59.71 | 610 | 27.01 | 32.70 | ||||
29. | Mikołajczyk Michał | 99 | Włókniarz 1925 Kalisz | 59.89 | 605 | 27.85 | 32.04 | ||||
30. | Wlazłowski Damian | 99 | Polonia Warszawa | 1:00.06 | 600 | 26.89 | 33.17 | ||||
31. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:00.25 | 594 | 28.49 | 31.76 | ||||
32. | Celiński Jakub | 02 | Huragan Międzyrzec Podl. | 1:00.34 | 591 | 27.25 | 33.09 | ||||
33. | Żmija Marek | 97 | AZS AWF Katowice | 1:00.47 | 587 | 27.85 | 32.62 | ||||
34. | Piotrowski Kacper | 01 | Śląsk Wrocław | 1:00.51 | 586 | 27.77 | 32.74 | ||||
35. | Marczuk Szymon SL | 99 | AZS UMCS Lublin | 1:00.53 | 586 | 27.44 | 33.09 | ||||
36. | Koziejko Bartłomiej SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:00.71 | 581 | 28.89 | 31.82 | ||||
37. | Oller Krzysztof SOL | 00 | Kormoran Olsztyn | 1:00.80 | 578 | 28.28 | 32.52 | ||||
38. | Mitrus Paweł | 00 | MKS Piaseczno | 1:00.84 | 577 | 27.43 | 33.41 | ||||
39. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 1:01.01 | 572 | 27.52 | 33.49 | ||||
40. | Jarosz Dawid SWwa | 99 | Wodnik Końskie | 1:01.19 | 567 | 28.44 | 32.75 | ||||
41. | Danilewski Maciej SOL | 98 | Juvenia Białystok | 1:01.32 | 563 | 27.45 | 33.87 | ||||
42. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 1:01.39 | 561 | 27.93 | 33.46 | ||||
43. | Romanowski Kamil | 97 | AZS AWF Katowice | 1:01.41 | 561 | 28.70 | 32.71 | ||||
44. | Paczyński Oliwier | 97 | AZS UMCS Lublin | 1:01.48 | 559 | 29.31 | 32.17 | ||||
45. | Dąbrowski Patryk SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:01.55 | 557 | 28.17 | 33.38 | ||||
46. | Łapot Radosław SR | 99 | MOS Katowice | 1:01.61 | 555 | 27.86 | 33.75 | ||||
47. | Borkowski Kacper | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:01.62 | 555 | 27.85 | 33.77 | ||||
48. | Pachowski Adrian | 97 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.67 | 554 | 27.14 | 34.53 | ||||
49. | Koczorowski Kacper | 00 | Astromal Akwawit Leszno | 1:01.72 | 552 | 28.56 | 33.16 | ||||
50. | Smeja Sławomir | 94 | AZS AWF Katowice | 1:01.74 | 552 | 29.07 | 32.67 | ||||
51. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:01.77 | 551 | 27.99 | 33.78 | ||||
52. | Krupecki Oskar | 92 | Śląsk Wrocław | 1:01.83 | 550 | 26.13 | 35.70 | ||||
53. | Kaczorowski Jakub | 97 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.92 | 547 | 29.16 | 32.76 | ||||
Wójcicki Maciej | 99 | Aquator Kozienice | 1:01.92 | 547 | 28.34 | 33.58 | |||||
55. | Sumara Beniamin | 99 | AZS AWF Katowice | 1:02.01 | 545 | 28.89 | 33.12 | ||||
56. | Szczeciński Robert | 00 | Polonia Warszawa | 1:02.12 | 542 | 28.71 | 33.41 | ||||
57. | Walaszek Jędrzej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 1:02.30 | 537 | 29.54 | 32.76 | ||||
58. | Gawron Oskar SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 1:02.41 | 534 | 29.24 | 33.17 | ||||
59. | Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 1:02.56 | 531 | 28.48 | 34.08 | ||||
60. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 1:02.57 | 530 | 28.51 | 34.06 | ||||
61. | Kotwica Bartosz | 01 | Avia Świdnik | 1:02.63 | 529 | 28.33 | 34.30 | ||||
62. | Witan Daniel | 96 | Olimpic Warka | 1:02.73 | 526 | 28.13 | 34.60 | ||||
63. | Olejnik Aleksander SSz | 98 | MKP Szczecin | 1:02.75 | 526 | 29.71 | 33.04 | ||||
64. | Pętlak Tadeusz | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:02.97 | 520 | 29.52 | 33.45 | ||||
65. | Wiatr Krzysztof | 00 | IKS Konstancin | 1:03.11 | 517 | 29.74 | 33.37 | ||||
66. | Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:03.20 | 515 | 29.29 | 33.91 | ||||
67. | Kostanowicz Artur | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:03.34 | 511 | 28.34 | 35.00 | ||||
68. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 1:03.36 | 511 | 29.32 | 34.04 | ||||
Kryś Jarosław | 02 | MKP Szczecin | 1:03.36 | 511 | 30.03 | 33.33 | |||||
70. | Sawicki Bartosz | 00 | AZS AWF Katowice | 1:03.52 | 507 | 28.05 | 35.47 | ||||
71. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:03.60 | 505 | 30.44 | 33.16 | ||||
72. | Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł. | 00 | Olimpijczyk - SMS Aleksandrów | 1:03.86 | 499 | 28.81 | 35.05 | ||||
73. | Szynawa Oskar SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:04.14 | 492 | 30.78 | 33.36 | ||||
74. | Dominiak Kacper SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:04.16 | 492 | 29.76 | 34.40 | ||||
75. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 1:04.27 | 489 | 30.33 | 33.94 | ||||
76. | Mielniczuk Bartosz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:04.33 | 488 | 31.13 | 33.20 | ||||
77. | Dutkowiak Wojciech SWR | 00 | Śląsk Wrocław | 1:04.53 | 483 | 30.03 | 34.50 | ||||
78. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 1:04.55 | 483 | 30.60 | 33.95 | ||||
79. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:05.11 | 471 | 29.62 | 35.49 | ||||
80. | Kusiński Aleksy | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:05.37 | 465 | 29.96 | 35.41 | ||||
81. | Zagrzejewski Tomasz | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:05.40 | 464 | 30.41 | 34.99 | ||||
82. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:05.51 | 462 | 29.55 | 35.96 | ||||
83. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów W-wa | 1:05.71 | 458 | 29.52 | 36.19 | ||||
84. | Zdziebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 1:05.81 | 456 | 30.08 | 35.73 | ||||
85. | Krzyżaniak Krystian | 00 | Juvenia Białystok | 1:05.89 | 454 | 30.58 | 35.31 | ||||
86. | Łaś Wiktor | 00 | Śląsk Wrocław | 1:06.06 | 451 | 30.99 | 35.07 | ||||
87. | Krzywania Oskar | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:06.84 | 435 | 31.50 | 35.34 | ||||
88. | Bliźniewski Franciszek | 02 | UKS SP 149 Łódź | 1:07.13 | 429 | 30.03 | 37.10 | ||||
89. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 1:07.33 | 425 | 30.97 | 36.36 | ||||
90. | Kwiatkowski Paweł | 02 | Juvenia Białystok | 1:08.17 | 410 | 31.14 | 37.03 | ||||
91. | Zubik Stanisław SWwa | 01 | Polonia Warszawa | 1:08.42 | 405 | 30.27 | 38.15 | ||||
92. | Jurík Anton | 01 | Považskobystrický plavecký odd | 1:09.01 | 395 | 30.98 | 38.03 | ||||
93. | Lewicki Aleksander | 00 | Polonia Warszawa | 1:10.63 | 369 | 33.71 | 36.92 | ||||
94. | Jędrszczyk Kacper | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:10.64 | 368 | 33.48 | 37.16 | ||||
95. | Zarzycki Maciej | 02 | Nawa Skierniewice | 1:11.52 | 355 | 34.30 | 37.22 | ||||
96. | Wiśniowski Robert | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:12.34 | 343 | 32.68 | 39.66 | ||||
97. | Stepaniuk Sebastian | 02 | Juvenia Białystok | 1:12.94 | 335 | 33.31 | 39.63 | ||||
98. | Filipowicz Gustaw | 02 | Juvenia Białystok | 1:15.52 | 301 | 34.53 | 40.99 | ||||
99. | Aleksandrowicz MIchał | 02 | Manta Jelcz-Laskowice | 1:19.50 | 258 | 36.34 | 43.16 | ||||
100. | Rygałło Mikołaj | 02 | Rokita Brzeg Dolny | 1:21.13 | 243 | 36.64 | 44.49 | ||||
DYSKW. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 1:01.45 | 28.47 | 32.98 | |||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 13:07) | |||||||||||
DYSKW. | Adamczewski Eryk | 00 | Włókniarz 1925 Kalisz | 1:04.00 | 29.10 | 34.90 | |||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 13:13) |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 23/10/2016 - 13:23 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 8:37.16 | 796 |
100m: 200m: | 1:03.93 2:09.36 | 1:03.93 1:05.43 | 300m: 400m: | 3:14.27 4:19.10 | 1:04.91 1:04.83 | 500m: 600m: | 5:23.96 6:29.34 | 1:04.86 1:05.38 | 700m: 800m: | 7:34.33 8:37.16 | 1:04.99 1:02.83 |
2. | Burska Justyna | 95 | AZS UWM Olsztyn | 8:37.94 | 792 |
100m: 200m: | 1:04.52 2:10.20 | 1:04.52 1:05.68 | 300m: 400m: | 3:15.41 4:20.29 | 1:05.21 1:04.88 | 500m: 600m: | 5:24.81 6:29.43 | 1:04.52 1:04.62 | 700m: 800m: | 7:33.98 8:37.94 | 1:04.55 1:03.96 |
3. | Karpisz Milena | 97 | Piątka Konstantynów Ł. | 8:46.29 | 755 |
100m: 200m: | 1:04.23 2:09.99 | 1:04.23 1:05.76 | 300m: 400m: | 3:15.68 4:21.99 | 1:05.69 1:06.31 | 500m: 600m: | 5:28.25 6:34.56 | 1:06.26 1:06.31 | 700m: 800m: | 7:40.88 8:46.29 | 1:06.32 1:05.41 |
4. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 8:56.08 | 714 |
100m: 200m: | 1:05.24 2:12.05 | 1:05.24 1:06.81 | 300m: 400m: | 3:19.59 4:26.88 | 1:07.54 1:07.29 | 500m: 600m: | 5:33.64 6:41.29 | 1:06.76 1:07.65 | 700m: 800m: | 7:49.04 8:56.08 | 1:07.75 1:07.04 |
5. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 8:59.13 | 702 |
100m: 200m: | 1:05.11 2:12.45 | 1:05.11 1:07.34 | 300m: 400m: | 3:19.66 4:27.12 | 1:07.21 1:07.46 | 500m: 600m: | 5:34.75 6:42.81 | 1:07.63 1:08.06 | 700m: 800m: | 7:51.98 8:59.13 | 1:09.17 1:07.15 |
6. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 9:03.84 | 684 |
100m: 200m: | 1:04.30 2:11.61 | 1:04.30 1:07.31 | 300m: 400m: | 3:20.76 4:30.81 | 1:09.15 1:10.05 | 500m: 600m: | 5:39.89 6:48.98 | 1:09.08 1:09.09 | 700m: 800m: | 7:57.61 9:03.84 | 1:08.63 1:06.23 |
7. | Baryła Julia SSz | 00 | MKP Szczecin | 9:12.41 | 653 |
100m: 200m: | 1:06.52 2:16.31 | 1:06.52 1:09.79 | 300m: 400m: | 3:26.46 4:36.21 | 1:10.15 1:09.75 | 500m: 600m: | 5:46.19 6:55.87 | 1:09.98 1:09.68 | 700m: 800m: | 8:05.01 9:12.41 | 1:09.14 1:07.40 |
8. | Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 9:15.99 | 640 |
100m: 200m: | 1:06.38 2:16.14 | 1:06.38 1:09.76 | 300m: 400m: | 3:26.70 4:37.28 | 1:10.56 1:10.58 | 500m: 600m: | 5:47.94 6:59.09 | 1:10.66 1:11.15 | 700m: 800m: | 8:09.06 9:15.99 | 1:09.97 1:06.93 |
9. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 9:17.21 | 636 |
100m: 200m: | 1:03.54 2:13.69 | 1:03.54 1:10.15 | 300m: 400m: | 3:24.29 4:35.30 | 1:10.60 1:11.01 | 500m: 600m: | 5:46.03 6:56.84 | 1:10.73 1:10.81 | 700m: 800m: | 8:07.86 9:17.21 | 1:11.02 1:09.35 |
10. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 9:18.77 | 631 |
100m: 200m: | 1:06.30 2:16.27 | 1:06.30 1:09.97 | 300m: 400m: | 3:26.73 4:37.72 | 1:10.46 1:10.99 | 500m: 600m: | 5:48.34 6:59.55 | 1:10.62 1:11.21 | 700m: 800m: | 8:10.38 9:18.77 | 1:10.83 1:08.39 |
11. | Osiniak Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 9:23.93 | 614 |
100m: 200m: | 1:06.66 2:17.04 | 1:06.66 1:10.38 | 300m: 400m: | 3:27.48 4:38.35 | 1:10.44 1:10.87 | 500m: 600m: | 5:50.19 7:02.43 | 1:11.84 1:12.24 | 700m: 800m: | 8:13.59 9:23.93 | 1:11.16 1:10.34 |
12. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 9:28.55 | 599 |
100m: 200m: | 1:07.45 2:19.91 | 1:07.45 1:12.46 | 300m: 400m: | 3:31.67 4:43.28 | 1:11.76 1:11.61 | 500m: 600m: | 5:55.14 7:06.79 | 1:11.86 1:11.65 | 700m: 800m: | 8:18.74 9:28.55 | 1:11.95 1:09.81 |
13. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 9:28.57 | 599 |
100m: 200m: | 1:06.40 2:17.67 | 1:06.40 1:11.27 | 300m: 400m: | 3:29.94 4:42.11 | 1:12.27 1:12.17 | 500m: 600m: | 5:54.42 7:06.53 | 1:12.31 1:12.11 | 700m: 800m: | 8:18.52 9:28.57 | 1:11.99 1:10.05 |
14. | Wiśniewska Barbara | 00 | AZS AWF Warszawa | 9:31.56 | 589 |
100m: 200m: | 1:07.10 2:18.14 | 1:07.10 1:11.04 | 300m: 400m: | 3:30.08 4:42.36 | 1:11.94 1:12.28 | 500m: 600m: | 5:55.17 7:07.82 | 1:12.81 1:12.65 | 700m: 800m: | 8:20.84 9:31.56 | 1:13.02 1:10.72 |
15. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 9:33.32 | 584 |
100m: 200m: | 1:08.10 2:20.75 | 1:08.10 1:12.65 | 300m: 400m: | 3:33.42 4:46.09 | 1:12.67 1:12.67 | 500m: 600m: | 5:58.77 7:10.86 | 1:12.68 1:12.09 | 700m: 800m: | 8:22.92 9:33.32 | 1:12.06 1:10.40 |
16. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 9:35.30 | 578 |
100m: 200m: | 1:08.16 2:20.41 | 1:08.16 1:12.25 | 300m: 400m: | 3:32.89 4:45.38 | 1:12.48 1:12.49 | 500m: 600m: | 5:58.29 7:11.25 | 1:12.91 1:12.96 | 700m: 800m: | 8:24.38 9:35.30 | 1:13.13 1:10.92 |
17. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 9:35.62 | 577 |
100m: 200m: | 1:10.02 2:22.94 | 1:10.02 1:12.92 | 300m: 400m: | 3:35.78 4:48.40 | 1:12.84 1:12.62 | 500m: 600m: | 6:01.02 7:13.14 | 1:12.62 1:12.12 | 700m: 800m: | 8:25.45 9:35.62 | 1:12.31 1:10.17 |
18. | Krypa Marta | 02 | Manta Warszawa Włochy | 9:35.88 | 576 |
100m: 200m: | 1:07.53 2:19.70 | 1:07.53 1:12.17 | 300m: 400m: | 3:31.75 4:44.42 | 1:12.05 1:12.67 | 500m: 600m: | 5:57.47 7:10.41 | 1:13.05 1:12.94 | 700m: 800m: | 8:23.96 9:35.88 | 1:13.55 1:11.92 |
19. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 9:38.43 | 569 |
100m: 200m: | 1:07.10 2:20.37 | 1:07.10 1:13.27 | 300m: 400m: | 3:33.69 4:47.69 | 1:13.32 1:14.00 | 500m: 600m: | 6:01.35 7:15.31 | 1:13.66 1:13.96 | 700m: 800m: | 8:28.23 9:38.43 | 1:12.92 1:10.20 |
20. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 9:39.82 | 565 |
100m: 200m: | 1:04.37 2:16.44 | 1:04.37 1:12.07 | 300m: 400m: | 3:29.81 4:43.49 | 1:13.37 1:13.68 | 500m: 600m: | 5:58.57 7:13.01 | 1:15.08 1:14.44 | 700m: 800m: | 8:27.31 9:39.82 | 1:14.30 1:12.51 |
21. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 9:43.21 | 555 |
100m: 200m: | 1:08.29 2:21.76 | 1:08.29 1:13.47 | 300m: 400m: | 3:35.30 4:48.61 | 1:13.54 1:13.31 | 500m: 600m: | 6:02.47 7:16.45 | 1:13.86 1:13.98 | 700m: 800m: | 8:31.36 9:43.21 | 1:14.91 1:11.85 |
22. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 9:44.19 | 552 |
100m: 200m: | 1:07.36 2:20.51 | 1:07.36 1:13.15 | 300m: 400m: | 3:33.53 4:47.62 | 1:13.02 1:14.09 | 500m: 600m: | 6:02.87 7:17.94 | 1:15.25 1:15.07 | 700m: 800m: | 8:32.46 9:44.19 | 1:14.52 1:11.73 |
23. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 9:45.09 | 549 |
100m: 200m: | 1:07.17 2:18.09 | 1:07.17 1:10.92 | 300m: 400m: | 3:30.20 4:43.18 | 1:12.11 1:12.98 | 500m: 600m: | 5:57.57 7:12.79 | 1:14.39 1:15.22 | 700m: 800m: | 8:30.33 9:45.09 | 1:17.54 1:14.76 |
24. | Zadumińska Weronika | 99 | AZS AWF Warszawa | 9:47.53 | 543 |
100m: 200m: | 1:08.19 2:20.34 | 1:08.19 1:12.15 | 300m: 400m: | 3:33.67 4:48.38 | 1:13.33 1:14.71 | 500m: 600m: | 6:03.24 7:18.89 | 1:14.86 1:15.65 | 700m: 800m: | 8:34.27 9:47.53 | 1:15.38 1:13.26 |
25. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 9:48.62 | 540 |
100m: 200m: | 1:08.63 2:21.43 | 1:08.63 1:12.80 | 300m: 400m: | 3:36.07 4:51.14 | 1:14.64 1:15.07 | 500m: 600m: | 6:06.74 7:21.76 | 1:15.60 1:15.02 | 700m: 800m: | 8:37.30 9:48.62 | 1:15.54 1:11.32 |
26. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 9:50.72 | 534 |
100m: 200m: | 1:09.24 2:23.76 | 1:09.24 1:14.52 | 300m: 400m: | 3:37.71 4:51.52 | 1:13.95 1:13.81 | 500m: 600m: | 6:07.73 7:23.67 | 1:16.21 1:15.94 | 700m: 800m: | 8:38.01 9:50.72 | 1:14.34 1:12.71 |
27. | Gorzynik Aleksandra | 01 | Swim2Win Krosno | 9:53.53 | 526 |
100m: 200m: | 1:10.12 2:25.44 | 1:10.12 1:15.32 | 300m: 400m: | 3:40.92 4:56.00 | 1:15.48 1:15.08 | 500m: 600m: | 6:10.96 7:25.49 | 1:14.96 1:14.53 | 700m: 800m: | 8:40.26 9:53.53 | 1:14.77 1:13.27 |
28. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 9:54.19 | 524 |
100m: 200m: | 1:10.68 2:26.71 | 1:10.68 1:16.03 | 300m: 400m: | 3:42.44 4:58.13 | 1:15.73 1:15.69 | 500m: 600m: | 6:12.63 7:28.06 | 1:14.50 1:15.43 | 700m: 800m: | 8:42.78 9:54.19 | 1:14.72 1:11.41 |
29. | Czech Wiktoria | 01 | Swim2Win Krosno | 10:00.95 | 507 |
100m: 200m: | 1:12.64 2:28.58 | 1:12.64 1:15.94 | 300m: 400m: | 3:44.60 5:00.89 | 1:16.02 1:16.29 | 500m: 600m: | 6:17.54 7:33.24 | 1:16.65 1:15.70 | 700m: 800m: | 8:48.71 10:00.95 | 1:15.47 1:12.24 |
30. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 10:01.65 | 505 |
100m: 200m: | 1:11.43 2:28.29 | 1:11.43 1:16.86 | 300m: 400m: | 3:44.97 5:01.34 | 1:16.68 1:16.37 | 500m: 600m: | 6:17.60 7:33.36 | 1:16.26 1:15.76 | 700m: 800m: | 8:49.16 10:01.65 | 1:15.80 1:12.49 |
31. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 10:07.57 | 491 |
100m: 200m: | 1:07.56 2:21.74 | 1:07.56 1:14.18 | 300m: 400m: | 3:38.87 4:58.54 | 1:17.13 1:19.67 | 500m: 600m: | 6:16.87 7:34.25 | 1:18.33 1:17.38 | 700m: 800m: | 8:51.76 10:07.57 | 1:17.51 1:15.81 |
32. | Pyrlik Paulina | 99 | Unia Oświęcim | 10:09.75 | 485 |
100m: 200m: | 1:10.11 2:25.41 | 1:10.11 1:15.30 | 300m: 400m: | 3:41.30 4:57.34 | 1:15.89 1:16.04 | 500m: 600m: | 6:15.55 7:34.76 | 1:18.21 1:19.21 | 700m: 800m: | 8:53.56 10:09.75 | 1:18.80 1:16.19 |
33. | Bidnik Karolina | 02 | GIM 92 Ursynów W-wa | 10:16.86 | 469 |
100m: 200m: | 1:11.51 2:29.34 | 1:11.51 1:17.83 | 300m: 400m: | 3:47.59 5:05.81 | 1:18.25 1:18.22 | 500m: 600m: | 6:23.70 7:42.22 | 1:17.89 1:18.52 | 700m: 800m: | 9:00.25 10:16.86 | 1:18.03 1:16.61 |
34. | Gonet Katarzyna | 02 | Swim2Win Krosno | 10:29.32 | 441 |
100m: 200m: | 1:14.93 2:34.12 | 1:14.93 1:19.19 | 300m: 400m: | 3:52.99 5:11.97 | 1:18.87 1:18.98 | 500m: 600m: | 6:31.44 7:51.99 | 1:19.47 1:20.55 | 700m: 800m: | 9:12.10 10:29.32 | 1:20.11 1:17.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 23/10/2016 - 13:23 | Kobiet, 800m dowolny | 17 - 18 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 8:37.16 | 796 |
100m: 200m: | 1:03.93 2:09.36 | 1:03.93 1:05.43 | 300m: 400m: | 3:14.27 4:19.10 | 1:04.91 1:04.83 | 500m: 600m: | 5:23.96 6:29.34 | 1:04.86 1:05.38 | 700m: 800m: | 7:34.33 8:37.16 | 1:04.99 1:02.83 |
2. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 9:35.30 | 578 |
100m: 200m: | 1:08.16 2:20.41 | 1:08.16 1:12.25 | 300m: 400m: | 3:32.89 4:45.38 | 1:12.48 1:12.49 | 500m: 600m: | 5:58.29 7:11.25 | 1:12.91 1:12.96 | 700m: 800m: | 8:24.38 9:35.30 | 1:13.13 1:10.92 |
3. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 9:45.09 | 549 |
100m: 200m: | 1:07.17 2:18.09 | 1:07.17 1:10.92 | 300m: 400m: | 3:30.20 4:43.18 | 1:12.11 1:12.98 | 500m: 600m: | 5:57.57 7:12.79 | 1:14.39 1:15.22 | 700m: 800m: | 8:30.33 9:45.09 | 1:17.54 1:14.76 |
4. | Zadumińska Weronika | 99 | AZS AWF Warszawa | 9:47.53 | 543 |
100m: 200m: | 1:08.19 2:20.34 | 1:08.19 1:12.15 | 300m: 400m: | 3:33.67 4:48.38 | 1:13.33 1:14.71 | 500m: 600m: | 6:03.24 7:18.89 | 1:14.86 1:15.65 | 700m: 800m: | 8:34.27 9:47.53 | 1:15.38 1:13.26 |
5. | Pyrlik Paulina | 99 | Unia Oświęcim | 10:09.75 | 485 |
100m: 200m: | 1:10.11 2:25.41 | 1:10.11 1:15.30 | 300m: 400m: | 3:41.30 4:57.34 | 1:15.89 1:16.04 | 500m: 600m: | 6:15.55 7:34.76 | 1:18.21 1:19.21 | 700m: 800m: | 8:53.56 10:09.75 | 1:18.80 1:16.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 23/10/2016 - 13:23 | Dziewcząt, 800m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Polanska Aleksandra | 00 | GOS Raszyn | 8:56.08 | 714 |
100m: 200m: | 1:05.24 2:12.05 | 1:05.24 1:06.81 | 300m: 400m: | 3:19.59 4:26.88 | 1:07.54 1:07.29 | 500m: 600m: | 5:33.64 6:41.29 | 1:06.76 1:07.65 | 700m: 800m: | 7:49.04 8:56.08 | 1:07.75 1:07.04 |
2. | Baryła Julia SSz | 00 | MKP Szczecin | 9:12.41 | 653 |
100m: 200m: | 1:06.52 2:16.31 | 1:06.52 1:09.79 | 300m: 400m: | 3:26.46 4:36.21 | 1:10.15 1:09.75 | 500m: 600m: | 5:46.19 6:55.87 | 1:09.98 1:09.68 | 700m: 800m: | 8:05.01 9:12.41 | 1:09.14 1:07.40 |
3. | Osiniak Ewa SL | 00 | AZS UMCS Lublin | 9:23.93 | 614 |
100m: 200m: | 1:06.66 2:17.04 | 1:06.66 1:10.38 | 300m: 400m: | 3:27.48 4:38.35 | 1:10.44 1:10.87 | 500m: 600m: | 5:50.19 7:02.43 | 1:11.84 1:12.24 | 700m: 800m: | 8:13.59 9:23.93 | 1:11.16 1:10.34 |
4. | Górska Julia | 00 | Warszawianka Wodny Park W-wa | 9:28.55 | 599 |
100m: 200m: | 1:07.45 2:19.91 | 1:07.45 1:12.46 | 300m: 400m: | 3:31.67 4:43.28 | 1:11.76 1:11.61 | 500m: 600m: | 5:55.14 7:06.79 | 1:11.86 1:11.65 | 700m: 800m: | 8:18.74 9:28.55 | 1:11.95 1:09.81 |
5. | Pogorzelska Inez | 00 | GOS Raszyn | 9:28.57 | 599 |
100m: 200m: | 1:06.40 2:17.67 | 1:06.40 1:11.27 | 300m: 400m: | 3:29.94 4:42.11 | 1:12.27 1:12.17 | 500m: 600m: | 5:54.42 7:06.53 | 1:12.31 1:12.11 | 700m: 800m: | 8:18.52 9:28.57 | 1:11.99 1:10.05 |
6. | Wiśniewska Barbara | 00 | AZS AWF Warszawa | 9:31.56 | 589 |
100m: 200m: | 1:07.10 2:18.14 | 1:07.10 1:11.04 | 300m: 400m: | 3:30.08 4:42.36 | 1:11.94 1:12.28 | 500m: 600m: | 5:55.17 7:07.82 | 1:12.81 1:12.65 | 700m: 800m: | 8:20.84 9:31.56 | 1:13.02 1:10.72 |
7. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 9:43.21 | 555 |
100m: 200m: | 1:08.29 2:21.76 | 1:08.29 1:13.47 | 300m: 400m: | 3:35.30 4:48.61 | 1:13.54 1:13.31 | 500m: 600m: | 6:02.47 7:16.45 | 1:13.86 1:13.98 | 700m: 800m: | 8:31.36 9:43.21 | 1:14.91 1:11.85 |
8. | Świstuń Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 10:07.57 | 491 |
100m: 200m: | 1:07.56 2:21.74 | 1:07.56 1:14.18 | 300m: 400m: | 3:38.87 4:58.54 | 1:17.13 1:19.67 | 500m: 600m: | 6:16.87 7:34.25 | 1:18.33 1:17.38 | 700m: 800m: | 8:51.76 10:07.57 | 1:17.51 1:15.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 23/10/2016 - 13:23 | Dziewcząt, 800m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 8:59.13 | 702 |
100m: 200m: | 1:05.11 2:12.45 | 1:05.11 1:07.34 | 300m: 400m: | 3:19.66 4:27.12 | 1:07.21 1:07.46 | 500m: 600m: | 5:34.75 6:42.81 | 1:07.63 1:08.06 | 700m: 800m: | 7:51.98 8:59.13 | 1:09.17 1:07.15 |
2. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 9:03.84 | 684 |
100m: 200m: | 1:04.30 2:11.61 | 1:04.30 1:07.31 | 300m: 400m: | 3:20.76 4:30.81 | 1:09.15 1:10.05 | 500m: 600m: | 5:39.89 6:48.98 | 1:09.08 1:09.09 | 700m: 800m: | 7:57.61 9:03.84 | 1:08.63 1:06.23 |
3. | Łysakowska Julia SL | 01 | AZS UMCS Lublin | 9:15.99 | 640 |
100m: 200m: | 1:06.38 2:16.14 | 1:06.38 1:09.76 | 300m: 400m: | 3:26.70 4:37.28 | 1:10.56 1:10.58 | 500m: 600m: | 5:47.94 6:59.09 | 1:10.66 1:11.15 | 700m: 800m: | 8:09.06 9:15.99 | 1:09.97 1:06.93 |
4. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 9:18.77 | 631 |
100m: 200m: | 1:06.30 2:16.27 | 1:06.30 1:09.97 | 300m: 400m: | 3:26.73 4:37.72 | 1:10.46 1:10.99 | 500m: 600m: | 5:48.34 6:59.55 | 1:10.62 1:11.21 | 700m: 800m: | 8:10.38 9:18.77 | 1:10.83 1:08.39 |
5. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 9:39.82 | 565 |
100m: 200m: | 1:04.37 2:16.44 | 1:04.37 1:12.07 | 300m: 400m: | 3:29.81 4:43.49 | 1:13.37 1:13.68 | 500m: 600m: | 5:58.57 7:13.01 | 1:15.08 1:14.44 | 700m: 800m: | 8:27.31 9:39.82 | 1:14.30 1:12.51 |
6. | Gorzynik Aleksandra | 01 | Swim2Win Krosno | 9:53.53 | 526 |
100m: 200m: | 1:10.12 2:25.44 | 1:10.12 1:15.32 | 300m: 400m: | 3:40.92 4:56.00 | 1:15.48 1:15.08 | 500m: 600m: | 6:10.96 7:25.49 | 1:14.96 1:14.53 | 700m: 800m: | 8:40.26 9:53.53 | 1:14.77 1:13.27 |
7. | Czech Wiktoria | 01 | Swim2Win Krosno | 10:00.95 | 507 |
100m: 200m: | 1:12.64 2:28.58 | 1:12.64 1:15.94 | 300m: 400m: | 3:44.60 5:00.89 | 1:16.02 1:16.29 | 500m: 600m: | 6:17.54 7:33.24 | 1:16.65 1:15.70 | 700m: 800m: | 8:48.71 10:00.95 | 1:15.47 1:12.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 23/10/2016 - 13:23 | Dziewcząt, 800m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jaszczuk Ewa SOL | 02 | Kormoran Olsztyn | 9:17.21 | 636 |
100m: 200m: | 1:03.54 2:13.69 | 1:03.54 1:10.15 | 300m: 400m: | 3:24.29 4:35.30 | 1:10.60 1:11.01 | 500m: 600m: | 5:46.03 6:56.84 | 1:10.73 1:10.81 | 700m: 800m: | 8:07.86 9:17.21 | 1:11.02 1:09.35 |
2. | Pawłowska Barbara | 02 | UKS 190 Łódź | 9:33.32 | 584 |
100m: 200m: | 1:08.10 2:20.75 | 1:08.10 1:12.65 | 300m: 400m: | 3:33.42 4:46.09 | 1:12.67 1:12.67 | 500m: 600m: | 5:58.77 7:10.86 | 1:12.68 1:12.09 | 700m: 800m: | 8:22.92 9:33.32 | 1:12.06 1:10.40 |
3. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 9:35.62 | 577 |
100m: 200m: | 1:10.02 2:22.94 | 1:10.02 1:12.92 | 300m: 400m: | 3:35.78 4:48.40 | 1:12.84 1:12.62 | 500m: 600m: | 6:01.02 7:13.14 | 1:12.62 1:12.12 | 700m: 800m: | 8:25.45 9:35.62 | 1:12.31 1:10.17 |
4. | Krypa Marta | 02 | Manta Warszawa Włochy | 9:35.88 | 576 |
100m: 200m: | 1:07.53 2:19.70 | 1:07.53 1:12.17 | 300m: 400m: | 3:31.75 4:44.42 | 1:12.05 1:12.67 | 500m: 600m: | 5:57.47 7:10.41 | 1:13.05 1:12.94 | 700m: 800m: | 8:23.96 9:35.88 | 1:13.55 1:11.92 |
5. | Reindl Robin | 02 | Aquasport Levice | 9:38.43 | 569 |
100m: 200m: | 1:07.10 2:20.37 | 1:07.10 1:13.27 | 300m: 400m: | 3:33.69 4:47.69 | 1:13.32 1:14.00 | 500m: 600m: | 6:01.35 7:15.31 | 1:13.66 1:13.96 | 700m: 800m: | 8:28.23 9:38.43 | 1:12.92 1:10.20 |
6. | Pluta Emilia | 02 | Aligator Gorzyce | 9:44.19 | 552 |
100m: 200m: | 1:07.36 2:20.51 | 1:07.36 1:13.15 | 300m: 400m: | 3:33.53 4:47.62 | 1:13.02 1:14.09 | 500m: 600m: | 6:02.87 7:17.94 | 1:15.25 1:15.07 | 700m: 800m: | 8:32.46 9:44.19 | 1:14.52 1:11.73 |
7. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 9:48.62 | 540 |
100m: 200m: | 1:08.63 2:21.43 | 1:08.63 1:12.80 | 300m: 400m: | 3:36.07 4:51.14 | 1:14.64 1:15.07 | 500m: 600m: | 6:06.74 7:21.76 | 1:15.60 1:15.02 | 700m: 800m: | 8:37.30 9:48.62 | 1:15.54 1:11.32 |
8. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 9:50.72 | 534 |
100m: 200m: | 1:09.24 2:23.76 | 1:09.24 1:14.52 | 300m: 400m: | 3:37.71 4:51.52 | 1:13.95 1:13.81 | 500m: 600m: | 6:07.73 7:23.67 | 1:16.21 1:15.94 | 700m: 800m: | 8:38.01 9:50.72 | 1:14.34 1:12.71 |
9. | Nowak Zuzanna SO | 02 | Unia Oświęcim | 9:54.19 | 524 |
100m: 200m: | 1:10.68 2:26.71 | 1:10.68 1:16.03 | 300m: 400m: | 3:42.44 4:58.13 | 1:15.73 1:15.69 | 500m: 600m: | 6:12.63 7:28.06 | 1:14.50 1:15.43 | 700m: 800m: | 8:42.78 9:54.19 | 1:14.72 1:11.41 |
10. | Králová Natália | 02 | KP Aquacity Poprad | 10:01.65 | 505 |
100m: 200m: | 1:11.43 2:28.29 | 1:11.43 1:16.86 | 300m: 400m: | 3:44.97 5:01.34 | 1:16.68 1:16.37 | 500m: 600m: | 6:17.60 7:33.36 | 1:16.26 1:15.76 | 700m: 800m: | 8:49.16 10:01.65 | 1:15.80 1:12.49 |
11. | Bidnik Karolina | 02 | GIM 92 Ursynów W-wa | 10:16.86 | 469 |
100m: 200m: | 1:11.51 2:29.34 | 1:11.51 1:17.83 | 300m: 400m: | 3:47.59 5:05.81 | 1:18.25 1:18.22 | 500m: 600m: | 6:23.70 7:42.22 | 1:17.89 1:18.52 | 700m: 800m: | 9:00.25 10:16.86 | 1:18.03 1:16.61 |
12. | Gonet Katarzyna | 02 | Swim2Win Krosno | 10:29.32 | 441 |
100m: 200m: | 1:14.93 2:34.12 | 1:14.93 1:19.19 | 300m: 400m: | 3:52.99 5:11.97 | 1:18.87 1:18.98 | 500m: 600m: | 6:31.44 7:51.99 | 1:19.47 1:20.55 | 700m: 800m: | 9:12.10 10:29.32 | 1:20.11 1:17.22 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |