Pływaj z nami na Koronie Kraków, 28/1/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Brach Oliwia | 04 | 01506 | 101506600016 | 200m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 2:37.00 42.00 | ||||
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 200m dowolny (5) 50m motylkowy (9) | 2:42.00 36.80 |
||||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 200m dowolny (6) 50m motylkowy (10) | 2:33.00 34.90 |
||||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 50m klasyczny (3) 100m zmienny (11) | 39.90 1:17.00 |
||||
Masiuk Ksawery | 04 | 01506 | 101506700013 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (4) | 32.78 NT |
||||
Skoczek Małgorzata | 07 | 01506 | 101506600021 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | 40.00 47.00 |
Banach Oliwia | 06 | 04006 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | 42.30 45.03 | |||||
Janczyk Mateusz | 08 | 04006 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 50.38 53.32 |
|||||
Janczyk Nikola | 06 | 04006 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | 38.05 49.30 |
|||||
Jaśkiewicz Mikołaj | 06 | 04006 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
|||||
Machnik Martyna | 07 | 04006 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | NT NT |
|||||
Micyk Wiktoria | 06 | 04006 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (9) | 36.73 46.36 |
|||||
Oliwia Jedynak | 07 | 04006 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | NT NT |
|||||
Piestrzyńska Kinga | 06 | 04006 | 50m grzbietowy (7) 50m motylkowy (9) | 43.09 NT |
Chowaniec Oliwia | 04 | 01206 | 101206600051 | 200m dowolny (5) 50m motylkowy (9) | 3:10.00 41.00 | ||||
Dyduch Martyna | 04 | 01206 | 50m klasyczny (3) 100m zmienny (11) | 43.20 1:28.00 |
|||||
Dyduch Natalia | 07 | 01206 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 38.00 48.00 |
|||||
Gajczak Małgorzata | 06 | 01206 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | 38.50 45.13 |
|||||
Kowalski Wojciech | 07 | 01206 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 41.38 48.05 |
|||||
Lach Jakub | 05 | 01206 | 200m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | NT 38.00 |
|||||
Palarska Natalia | 06 | 01206 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 42.19 49.00 |
|||||
Podlipni Maja | 07 | 01206 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | NT NT |
|||||
Sarapata Julia | 08 | 01206 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | NT NT |
|||||
Stodolny Zofia | 07 | 01206 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | NT NT |
Basta Nina | 06 | 00306 | 100306600145 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | 56.66 51.64 | ||||
Czaja Zuzanna | 08 | 00306 | 100306600189 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | 37.52 41.51 |
||||
Haluch Konrad | 06 | 00306 | 100306700143 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 41.79 46.29 |
||||
Kamzol Flawia | 07 | 00306 | 100306600178 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (9) | 33.14 36.17 |
||||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 38.65 46.57 |
||||
Kędracki Mikołaj | 04 | 00306 | 100306700176 | 200m dowolny (6) 50m motylkowy (10) | NT 47.67 |
||||
Panek Nikola | 04 | 00306 | 100306600128 | 50m klasyczny (3) | 42.15 | 17/12/2016 | Bochnia (POL) | ||
Pater Adam | 05 | 00306 | 100306700200 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (4) | NT NT |
||||
Podkowa Oskar | 06 | 00306 | 100306700196 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 49.36 50.03 |
||||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (9) | 52.69 37.74 |
||||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (10) | 47.31 36.43 |
||||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 100306600148 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | 46.96 58.94 |
||||
Żak Amelia | 04 | 00306 | 100306600133 | 200m dowolny (5) 50m klasyczny (3) | 2:29.27 40.57 |
||||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (11) | 2:24.44 1:15.17 |
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 103206600043 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | 41.00 45.00 | ||||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 200m dowolny (5) 50m motylkowy (9) | 2:45.00 37.74 |
||||
Stanisz Anna | 07 | 03206 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 47.00 51.00 |
|||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 41.00 51.00 |
Łacek Patryk | 07 | 04206 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 36.82 43.42 | 17/12/2016 17/12/2016 | WARSZAWA WARSZAWA |
Kowalska Patrycja | 08 | 04611 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | 43.42 50.00 | |||||
Machno Anna | 07 | 04611 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (9) | 37.00 45.33 |
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | 46.43 42.44 | ||||
Grzybowska Natalia | 07 | 00106 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 52.28 1:00.89 |
|||||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (12) | 48.00 1:36.28 |
||||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 200m dowolny (6) 50m motylkowy (10) | 2:57.21 38.90 |
||||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (12) | 41.50 1:43.16 |
||||
Urbański Jakub | 07 | 00106 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 44.79 1:01.78 |
Basiaga Patryk | 05 | 01406 | 50m grzbietowy (8) 50m motylkowy (10) | 37.94 42.20 | |||||
Brońska Julia | 05 | 01406 | 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (9) | 45.50 37.99 |
|||||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (9) | 43.00 53.00 |
|||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (9) | 50.97 48.00 |
|||||
Hajduk Alicja | 04 | 01406 | 200m dowolny (5) 50m klasyczny (3) | 3:00.92 47.46 |
|||||
Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 200m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 2:30.97 35.05 |
|||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (10) | 47.00 49.00 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (10) | 37.69 54.86 |
|||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (12) | 2:32.11 1:17.91 |
|||||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (12) | 2:55.49 1:32.35 |
|||||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 50.00 1:01.00 |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 50m grzbietowy (8) 50m motylkowy (10) | 40.22 39.03 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 200m dowolny (6) 50m klasyczny (4) | 2:46.67 40.08 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | 37.26 43.28 |
|||||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 37.92 44.93 |
|||||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 50m grzbietowy (8) 50m motylkowy (10) | 35.05 33.90 |
|||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | 36.67 38.52 |
|||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (12) | 2:25.50 1:16.64 |
Wieczorek Anna | 05 | 00107 | 100107600230 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (11) | 3:10.66 1:42.72 |
Marczak Martyna | 05 | 00608 | 100608600058 | 50m klasyczny (3) 100m zmienny (11) | 47.74 1:33.77 | 3/12/2016 3/12/2016 | Podkarpacka Liga Pływacka Podkarpacka Liga Pływacka |
||
Pilecka Maja | 05 | 00608 | 100608600062 | 200m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 3:06.93 43.25 | 3/12/2016 11/11/2016 | Podkarpacka Liga Pływacka IX Zawody Pływackie z Okazji |
||
Szelc Aleksandra | 06 | 00608 | 100608600082 | 50m klasyczny (3) 100m zmienny (11) | 46.79 1:29.60 | 8/10/2016 3/12/2016 | Podkarpacka Liga Pływacka Podkarpacka Liga Pływacka |
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (4) | 47.00 50.00 |
Bukowski Kamil | 05 | 03706 | 200m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 3:45.38 51.46 | |||||
Kogut Tadeusz | 04 | 03706 | 103706200020 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (12) | 43.38 1:31.32 |
||||
Krzystek Igor | 06 | 03706 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 37.89 44.67 |
|||||
Nowakowski Iwo | 08 | 03706 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
|||||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03706 | 50m grzbietowy (8) 50m motylkowy (10) | 42.86 43.67 |
|||||
Polowiec Nikola | 07 | 03706 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 43.78 53.35 |
|||||
Włosik Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600047 | 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (11) | 38.05 1:26.69 |
Brońka Anna | 08 | 03506 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 47.04 1:06.53 | |||||
Cholewa Wojciech | 06 | 03506 | 103506700059 | 50m dowolny (2) 100m zmienny (12) | 39.25 NT | 25/6/2016 | Wieliczka (POL) | ||
Dulak Emilia | 07 | 03506 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 55.92 1:05.37 |
|||||
Dyda Artur | 08 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 40.41 46.11 |
|||||
Gaweł Szymon | 08 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | NT NT |
|||||
Gałuszka Magdalena | 08 | 03506 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | NT NT |
|||||
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 50m dowolny (1) 100m zmienny (11) | 34.06 1:22.00 | 25/6/2016 27/11/2016 | Wieliczka (POL) Kozy (POL) |
||
Gąsiorek Wiktor | 07 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 41.32 56.75 |
|||||
Idzik Arkadiusz | 07 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 43.43 57.79 |
|||||
Jakosz Maciej | 06 | 03506 | 103506700054 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (12) | 47.51 1:36.13 | 7/5/2016 25/6/2016 | Miechow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 51.59 1:08.38 |
|||||
Kantor Amelia | 08 | 03506 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | NT NT |
|||||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 51.03 56.87 |
|||||
Kolasa Natalia | 08 | 03506 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | NT 58.41 |
|||||
Kolasa Oliwia | 07 | 03506 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 51.67 1:03.34 |
|||||
Kordjak Dawid | 06 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | NT NT |
|||||
Kowalik Norbert | 07 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 46.39 1:00.34 |
|||||
Kowalski Mieszko | 08 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 1:02.08 1:08.08 |
|||||
Kukułka Aleksander | 08 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | NT NT |
|||||
Kuna Jakub | 07 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 46.18 56.11 |
|||||
Madej Zofia | 06 | 03506 | 103506600048 | 50m klasyczny (3) 100m zmienny (11) | 51.98 1:45.48 | 7/5/2016 29/5/2016 | Miechow (POL) Wadowice (POL) |
||
Marciniak Marta | 06 | 03506 | 103506600057 | 50m dowolny (1) 100m zmienny (11) | 44.96 1:50.20 | 28/5/2016 29/5/2016 | Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Marciniec Jakub | 06 | 03506 | 103506700050 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (12) | 52.49 2:00.00 | 15/10/2016 25/6/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (11) | 34.83 1:24.06 | 17/12/2016 25/6/2016 | Wola (POL) Wieliczka (POL) |
||
Myszkowski Igor | 07 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 45.74 1:02.76 |
|||||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (11) | 41.62 1:40.54 | 17/12/2016 29/5/2016 | Wola (POL) Wadowice (POL) |
||
Piechnik Lena | 08 | 03506 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Przystał Antonio | 07 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 41.67 52.18 |
|||||
Rumińska Wiktoria | 07 | 03506 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 45.24 57.46 |
|||||
Szymacha Magdalena | 06 | 03506 | 103506600060 | 50m dowolny (1) 100m zmienny (11) | 39.57 1:46.46 | 7/5/2016 25/6/2016 | Miechow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Słomski Mikołaj | 08 | 03506 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (4) | 1:05.56 1:04.72 |
|||||
Urbaniec Zofia | 07 | 03506 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 50.50 1:01.76 |
|||||
Wrześniak Dawid | 07 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 52.65 1:05.12 |
|||||
Wuszczewska Marcelina | 07 | 03506 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 44.69 1:07.49 |
|||||
Wójcik Maciej | 06 | 03506 | 103506700056 | 50m grzbietowy (8) 100m zmienny (12) | 41.97 1:34.06 | 27/2/2016 25/6/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Zbrożek Adam | 07 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 52.35 1:04.64 |
|||||
Żmijewski Borys | 07 | 03506 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 41.74 58.48 |
Długokęcka Justyna | 05 | 05411 | 105411600012 | 50m motylkowy (9) 100m zmienny (11) | 36.08 1:21.67 | ||||
Wdowiak Dominik | 07 | 05411 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 34.77 45.39 | 21/10/2016 27/11/2016 | Gliwice (POL) Kozy (POL) |
|||
Łukasik Oliwier | 06 | 05411 | 105411700014 | 50m motylkowy (10) 100m zmienny (12) | 36.51 1:26.58 |
||||
Łukasik Zuzanna | 08 | 05411 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 47.81 NT |
Dziendziel Eliza | 04 | 04411 | 104411600080 | 50m klasyczny (3) 50m motylkowy (9) | 42.47 47.02 | ||||
Gach Magdalena | 05 | 04411 | 104411600075 | 200m dowolny (5) 100m zmienny (11) | 2:37.26 1:19.67 |
||||
Twardowski Kamil | 06 | 04411 | 104411700072 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 36.17 44.47 |
Bandura Kinga | 05 | 03606 | 103606600203 | 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (11) | 44.78 1:39.67 | 15/10/2016 4/6/2016 | Kraków (POL) Bochnia (POL) |
||
Baranowska Hanna | 07 | 03606 | 103606600234 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 38.92 54.46 | 28/5/2016 7/5/2016 | Wadowice (POL) Miechów (POL) |
||
Białek Wiktor | 04 | 03606 | 103606200076 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (12) | 45.72 1:28.82 | 16/4/2016 5/5/2016 | Kraków (POL) Bochnia (POL) |
||
Blacha Igor | 06 | 03606 | 103606700237 | 50m grzbietowy (8) 100m zmienny (12) | 45.11 1:41.55 | 10/12/2016 10/12/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Blacha Maja | 08 | 03606 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Borowski Dominik | 06 | 03606 | 103606700238 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (12) | 54.32 1:54.33 | 26/11/2016 10/12/2016 | Tarnów (POL) Kraków (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606200087 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (12) | 35.71 1:15.81 | 17/12/2016 5/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Ciapała Jarosław | 04 | 03606 | 103606200073 | 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (10) | NT 35.34 | 15/10/2016 | Kraków (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 200m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 2:42.24 38.94 | 17/12/2016 16/4/2016 | Bochnia (POL) Kraków (POL) |
||
Cicha Zofia | 07 | 03606 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | NT NT |
|||||
Dakowicz Marcin | 07 | 03606 | 103606700241 | 50m grzbietowy (8) 50m motylkowy (10) | NT 57.62 | 15/10/2016 | Kraków (POL) |
||
Domiter Daria | 04 | 03606 | 103606100083 | 50m klasyczny (3) 100m zmienny (11) | 43.67 1:35.56 | 5/5/2016 5/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Dygulska Weronika | 08 | 03606 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | NT NT |
|||||
Dziedzic Bartosz | 04 | 03606 | 103606200077 | 50m grzbietowy (8) 100m zmienny (12) | 34.53 1:21.90 | 10/12/2016 17/4/2016 | Kraków (POL) Herby (POL) |
||
Dziedzic Mikołaj | 04 | 03606 | 103606200078 | 50m motylkowy (10) 100m zmienny (12) | 33.74 1:22.42 | 17/12/2016 17/4/2016 | Bochnia (POL) Herby (POL) |
||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 103606600205 | 50m motylkowy (9) 100m zmienny (11) | 49.38 1:42.54 | 19/11/2016 29/5/2016 | Nowy Sącz (POL) Wadowice (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (12) | 2:39.67 1:31.87 | 17/12/2016 5/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Glijer Maksymilian | 07 | 03606 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 51.73 NT | 15/10/2016 | Kraków (POL) | |||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 50m klasyczny (3) 100m zmienny (11) | 45.41 1:27.35 | 17/12/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Tarnów (POL) |
||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 50m grzbietowy (8) 100m zmienny (12) | 41.82 1:28.87 | 17/9/2016 26/11/2016 | Połaniec (POL) Tarnów (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (12) | 51.76 1:29.97 | 6/2/2016 26/11/2016 | Kraków (POL) Tarnów (POL) |
||
Iwaniuk Julia | 06 | 03606 | 103606600207 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 40.67 50.16 | 10/12/2016 28/5/2016 | Kraków (POL) Wadowice (POL) |
||
Jakubowska Maja | 04 | 03606 | 103606100081 | 200m dowolny (5) 50m motylkowy (9) | 2:39.59 38.86 | 17/12/2016 16/4/2016 | Bochnia (POL) Kraków (POL) |
||
Jankowiak Cyprian | 04 | 03606 | 103606200074 | 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (10) | NT 36.91 | 17/12/2016 | Bochnia (POL) |
||
Jankowiak Oliwia | 06 | 03606 | 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (11) | 48.53 1:50.19 | 26/11/2016 10/12/2016 | Tarnów (POL) Kraków (POL) |
|||
Klimek Dominik | 08 | 03606 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (4) | NT NT |
|||||
Koczur Maciej | 07 | 03606 | 103606700244 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 44.88 53.45 | 7/5/2016 29/5/2016 | Miechów (POL) Wadowice (POL) |
||
Kostiuczuk Lidia | 06 | 03606 | 103606600245 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | 40.51 48.02 | 26/11/2016 26/11/2016 | Tarnów (POL) Tarnów (POL) |
||
Krzysztofiak Adam | 08 | 03606 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | NT NT |
|||||
Król Karolina | 07 | 03606 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 48.97 NT | 15/10/2016 | Kraków (POL) | |||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606700113 | 200m dowolny (6) 100m zmienny (12) | 2:29.58 1:20.95 | 27/11/2016 27/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606100082 | 50m klasyczny (3) 100m zmienny (11) | 42.84 1:28.04 | 27/11/2016 27/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Laskowski Bogdan | 05 | 03606 | 103606700186 | 50m grzbietowy (8) 100m zmienny (12) | 47.41 1:40.42 | 15/10/2016 26/11/2016 | Kraków (POL) Tarnów (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606200079 | 50m motylkowy (10) 100m zmienny (12) | 36.12 1:21.09 | 15/10/2016 27/11/2016 | Kraków (POL) Bochnia (POL) |
||
Malarska Julia | 06 | 03606 | 103606600247 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 49.04 53.42 | 15/10/2016 19/11/2016 | Kraków (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Malecka Inka | 08 | 03606 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Malecki Iwo | 05 | 03606 | 103606700188 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (4) | 45.59 54.74 | 9/10/2016 9/10/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Markowicz Dominik | 06 | 03606 | 103606700248 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 48.65 51.70 | 19/11/2016 26/11/2016 | Nowy Sącz (POL) Tarnów (POL) |
||
Michna Klaudia | 05 | 03606 | 103606600209 | 50m klasyczny (3) 100m zmienny (11) | 48.80 1:39.49 | 15/10/2016 15/10/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Nocoń Milena | 07 | 03606 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Nogieć Leon | 06 | 03606 | 103606700250 | 50m dowolny (2) 100m zmienny (12) | 37.28 1:34.34 | 10/12/2016 10/12/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Nowak Aleksandra | 06 | 03606 | 103606600251 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 45.36 50.89 | 10/12/2016 26/11/2016 | Kraków (POL) Tarnów (POL) |
||
Pałys Antonina | 07 | 03606 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Pilas Zuzanna | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | 1:03.12 1:14.24 | 15/10/2016 15/10/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
|||
Piotrowicz Martyna | 04 | 03606 | 103606100076 | 50m grzbietowy (7) 50m motylkowy (9) | 32.69 33.65 | 17/12/2016 19/11/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Plucińska Klaudia | 04 | 03606 | 103606100083 | 50m klasyczny (3) 100m zmienny (11) | 41.25 1:22.68 | 16/4/2016 5/5/2016 | Kraków (POL) Bochnia (POL) |
||
Rolnicki Maksymilian | 08 | 03606 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (4) | NT NT |
|||||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (12) | 47.49 1:32.43 | 15/10/2016 26/11/2016 | Kraków (POL) Tarnów (POL) |
||
Rębiasz Martyna | 05 | 03606 | 103606600179 | 200m dowolny (5) 50m motylkowy (9) | 2:42.14 38.05 | 17/12/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Tarnów (POL) |
||
Siwior Maja | 06 | 03606 | 103606600252 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 46.68 55.61 | 10/12/2016 26/11/2016 | Kraków (POL) Tarnów (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606200080 | 200m dowolny (6) 50m klasyczny (4) | 2:30.56 40.29 | 27/11/2016 27/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Skołuba Kuba | 06 | 03606 | 103606700212 | 50m dowolny (2) 100m zmienny (12) | 43.44 1:38.81 | 10/12/2016 10/12/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Skrzypek Jagoda | 07 | 03606 | 103606600253 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | 55.84 53.15 | 15/10/2016 15/10/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Sobota Angelina | 04 | 03606 | 103606100084 | 200m dowolny (5) 50m motylkowy (9) | 3:02.14 39.43 | 17/12/2016 13/2/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | 103606700191 | 50m grzbietowy (8) 50m motylkowy (10) | 38.01 33.89 | 24/4/2016 26/11/2016 | Zabierzów (POL) Tarnów (POL) |
||
Spórna Jan | 08 | 03606 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | NT NT |
|||||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 50m motylkowy (10) 100m zmienny (12) | 50.84 1:43.10 | 10/12/2016 26/11/2016 | Kraków (POL) Tarnów (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606200081 | 200m dowolny (6) 50m motylkowy (10) | 2:20.25 33.65 | 17/12/2016 9/10/2016 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Stanek Magdalena | 07 | 03606 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Stanek Zuzanna | 04 | 03606 | 103606100085 | 50m motylkowy (9) 100m zmienny (11) | 41.93 1:32.80 | 27/11/2016 27/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Stós Maksymilian | 06 | 03606 | 103606700254 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 44.03 56.33 | 26/11/2016 19/11/2016 | Tarnów (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Sulewski Dawid | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (4) | NT NT |
|||||
Szpak Marcel | 04 | 03606 | 103606200084 | 50m grzbietowy (8) 100m zmienny (12) | 38.79 1:26.28 | 17/12/2016 5/5/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Sądel Oliwia | 08 | 03606 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Tasak Piotr | 08 | 03606 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | NT NT |
|||||
Wojda Jakub | 06 | 03606 | 103606700255 | 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (4) | 49.12 52.17 | 26/11/2016 19/11/2016 | Tarnów (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Wojda Natalia | 06 | 03606 | 103606600256 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | 46.81 48.79 | 26/11/2016 15/10/2016 | Tarnów (POL) Kraków (POL) |
||
Wojtal Paweł | 06 | 03606 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (12) | 57.24 1:50.34 | 15/10/2016 10/12/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
|||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606200075 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (12) | 37.66 1:18.67 | 27/11/2016 27/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Łuczkiewicz Julian | 06 | 03606 | 103606700208 | 50m klasyczny (4) 50m motylkowy (10) | 48.99 52.29 | 26/11/2016 15/10/2016 | Tarnów (POL) Kraków (POL) |
Biedrzycka Natalia | 06 | 03806 | 50m motylkowy (9) 100m zmienny (11) | 44.97 1:30.31 | |||||
Bryg Emilia | 06 | 03806 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | 55.37 NT |
|||||
Jadach Oliwier | 05 | 03806 | 103806700019 | 50m motylkowy (10) 100m zmienny (12) | 37.45 1:29.20 |
||||
Jarząb Tymoteusz | 06 | 03806 | 103806700021 | 50m dowolny (2) 100m zmienny (12) | 32.50 1:23.47 | 10/12/2016 | Debica (POL) | ||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | 03806 | 103806700017 | 50m grzbietowy (8) 100m zmienny (12) | 44.38 1:38.16 |
||||
Kantor Gabriel | 06 | 03806 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 47.27 NT |
|||||
Korman Filip | 06 | 03806 | 103806700023 | 50m motylkowy (10) 100m zmienny (12) | 37.91 1:27.70 |
||||
Kostecka Paulina | 04 | 03806 | 103806600030 | 200m dowolny (5) 50m motylkowy (9) | 2:33.61 37.85 |
||||
Kozioł Przemysław | 05 | 03806 | 103806700025 | 50m klasyczny (4) 100m zmienny (12) | 50.97 1:34.70 |
||||
Maniawski Tomasz | 06 | 03806 | 50m dowolny (2) 100m zmienny (12) | 42.96 NT |
|||||
Mika Miłosz | 06 | 03806 | 50m dowolny (2) 100m zmienny (12) | 44.65 NT |
|||||
Skibka Kacper | 06 | 03806 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 55.57 1:03.70 |
|||||
Sobiechowski Igor | 06 | 03806 | 50m dowolny (2) 100m zmienny (12) | 49.82 NT |
|||||
Stawarz Natanael | 06 | 03806 | 50m dowolny (2) 100m zmienny (12) | 39.75 NT |
|||||
Suwała Weronika | 06 | 03806 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 200m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) | 2:34.58 38.77 |
||||
Tarsia Natasza | 04 | 03806 | 50m grzbietowy (7) 50m klasyczny (3) | 44.60 55.43 |
|||||
Wadas Filip | 06 | 03806 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 50.57 52.92 |
|||||
Święs Anna | 06 | 03806 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | 48.54 56.11 |
Bogacz Zuzanna | 07 | 00706 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | 46.00 49.00 | |||||
Ludwin Jakub | 07 | 00706 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (4) | 41.23 51.50 |
|||||
Podgórska Marta | 07 | 00706 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | 42.80 44.68 |
|||||
Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 100706600038 | 200m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 2:17.55 33.57 |
||||
Stanuch Milena | 08 | 00706 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (7) | 45.50 47.20 |
|||||
Waligóra Emilia | 07 | 00706 | 50m dowolny (1) 50m motylkowy (9) | 44.90 48.70 |
|||||
Zabawa Emilia | 07 | 00706 | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (3) | 41.00 50.00 |
|||||
Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 100706600037 | 50m motylkowy (9) 100m zmienny (11) | 30.89 1:09.67 |
||||
Zychowicz Krystian | 07 | 00706 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (8) | 39.50 42.30 |
Hrapkowicz Klaudia | 04 | 03411 | 103411600107 | 50m klasyczny (3) 100m zmienny (11) | 44.82 1:32.43 | ||||
Koczur Kornelia | 04 | 03411 | 103411600068 | 200m dowolny (5) 50m grzbietowy (7) | 2:40.36 36.23 |
||||
Koczur Nikola | 04 | 03411 | 103411600067 | 200m dowolny (5) 50m motylkowy (9) | 2:41.34 35.20 |
||||
Malarz Maja | 04 | 03411 | 103411600070 | 50m motylkowy (9) 100m zmienny (11) | 32.68 1:13.72 |
||||
Nitecka Natalia | 05 | 03411 | 103411600077 | 50m klasyczny (3) 100m zmienny (11) | 58.57 1:40.75 |
||||
Sobuń Julia | 04 | 03411 | 103411600105 | 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (11) | 33.98 1:18.17 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |