I Otwarte Mistrzostwa N. Sącza Puchar Prezydenta Nowy Sącz, 18/3/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Gicala Natalia | 07 | 01506 | 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) | 50.00 49.50 | |||||
Kieroński Marcel | 07 | 01506 | 101506600030 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 38.00 44.00 |
Chubai Mariia | 06 | DYRIV | Rivine | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 39.40 50.00 | ||||
Chychuk Sofia | 06 | DYRIV | Rivine | 50m grzbietowy (11) 50m motylkowy (15) | 42.30 45.20 |
||||
Sarbaiev Vladyslav | 06 | DYRIV | Rivine | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 37.50 49.00 |
||||
Seredovych Oleksandra | 06 | DYRIV | Rivine | 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) | 47.50 54.80 |
||||
Sloza Illia | 06 | DYRIV | RivineUkraina | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 40.00 47.00 |
||||
Tkachenko Denys | 06 | DYRIV | Rivine | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 40.80 47.80 |
||||
Yaremko Alina | 06 | DYRIV | Rivine | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 36.00 47.00 |
||||
Yatsynyk Ruslana | 80 | DYRIV | RivineUkraina | 50m dowolny (9) | 34.50 |
Basta Nina | 06 | 00306 | 100306600145 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 40.90 49.28 |
Aksamit Gabriela | 04 | 03206 | 103206600048 | 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) | 40.00 45.55 | ||||
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 35.00 45.00 |
|||||
Duchnik Konrad | 09 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.00 27.00 |
|||||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 50m grzbietowy (11) 50m motylkowy (15) | 38.00 37.77 |
||||
Golonka Konrad | 07 | 03206 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 39.00 46.00 |
|||||
Graczyk Emilia | 10 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 40.00 35.00 |
|||||
Huber Piotr | 06 | 03206 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 42.00 49.00 |
|||||
Jeremiejko Anita | 06 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 50.00 55.00 |
|||||
Jeremiejko Natalia | 02 | 03206 | 103206600022 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 31.00 36.00 |
||||
Jeremiejko Wiktoria | 08 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 30.00 30.00 |
|||||
Król Maja | 08 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 33.00 27.00 |
|||||
Król Marek | 10 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.00 30.00 |
|||||
Majoch Zuzanna | 04 | 03206 | 103206600046 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 34.00 38.00 |
||||
Mruk Julia | 04 | 03206 | 103206600033 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 31.00 35.00 |
||||
Przyprawa Jakub | 09 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Pyrc Bartosz | 03 | 03206 | 103206700042 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 32.00 38.00 |
||||
Pyrc Jędrzej | 08 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 35.00 |
|||||
Pyrć Franciszek | 05 | 03206 | 103206700047 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 46.00 50.00 |
||||
Rosiek Malwina | 04 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 43.00 46.00 |
|||||
Sowa Bartłomiej | 04 | 03206 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 37.00 42.00 |
|||||
Stanisz Anna | 07 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 43.00 51.00 |
|||||
Sułkowska Zuzanna | 03 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 45.00 50.00 |
|||||
Tokarczyk Natalia | 00 | 03206 | 103206600027 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 31.00 37.00 |
||||
Twaróg Anna | 03 | 03206 | 103206600035 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 42.00 47.00 |
||||
Wierzycka Natalia | 02 | 03206 | 103206600031 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 35.00 45.00 |
||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 38.00 48.00 |
|||||
Zegan Anna | 04 | 03206 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 40.00 46.00 |
Bętkowska Emila | 10 | OPSKA | 25m grzbietowy (3) | 28.00 | |||||
Bętkowska Emilia | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) | 27.00 | |||||
Ciernia Jagoda | 09 | OPSKA | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Drechny Maciej | 05 | OPSKA | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 44.00 50.00 |
|||||
Drechny Nikodem | 09 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.00 28.00 |
|||||
Dudka-Wołoch Nicola | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Durek Wiktor | 09 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.00 28.00 |
|||||
Fiema Julia | 06 | OPSKA | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 50.00 55.00 |
|||||
Fiema Martyna | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) | 44.00 | |||||
Gaweł Wojciech | 05 | OPSKA | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 39.00 42.00 |
|||||
Kisielewska Joanna | 07 | OPSKA | 50m grzbietowy (11) 50m motylkowy (15) | 46.00 49.00 |
|||||
Klimas Wiktor | 01 | OPSKA | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 30.00 34.00 |
|||||
Kutermak Szymon | 10 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.00 26.00 |
|||||
Kutermak Zuzanna | 06 | OPSKA | 50m grzbietowy (11) 50m motylkowy (15) | 44.00 NT |
|||||
Kułach Joanna | 08 | OPSKA | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 27.00 NT |
|||||
Kułach Przemysław | 07 | OPSKA | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 45.00 52.00 |
|||||
Laskowska Wanda | 09 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Nowocień Tymoteusz | 07 | OPSKA | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 43.00 48.00 |
|||||
Płonka Aleksandra | 09 | OPSKA | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 25.00 NT |
|||||
Płonka Martyna | 06 | OPSKA | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 42.00 46.00 |
|||||
Skop Victoria | 08 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Sączek Klaudia | 08 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Tabor Kaja | 10 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Zawada Wojciech | 06 | OPSKA | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | NT NT |
|||||
Zawada Zuzanna | 09 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Ślósarczyk Krystian | 08 | OPSKA | 25m grzbietowy (4) 25m motylkowy (8) | 20.00 25.00 |
|||||
Żmuda Julia | 06 | OPSKA | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
Brzoza Lena | 06 | 04206 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 33.00 35.00 | |||||
Bukowska Ola | 05 | 04206 | 50m klasyczny (13) 50m motylkowy (15) | 39.00 36.00 |
|||||
Dyląg Maciej | 09 | 04206 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 26.00 32.00 |
|||||
Janik Anna | 05 | 04206 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 32.00 35.00 |
|||||
Knapczyk Bartosz | 07 | 04206 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 43.00 47.00 |
|||||
Kołaciak Dawid | 10 | 04206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.00 32.00 |
|||||
Kołaciak Tymek | 06 | 04206 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 38.00 50.00 |
|||||
Kuźma Adrian | 10 | 04206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 29.00 30.00 |
|||||
Mamcarz Mateusz | 04 | 04206 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 27.00 32.00 |
|||||
Paluch Natalia | 00 | 04206 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 34.00 41.00 |
|||||
Polak Iga | 09 | 04206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.00 25.00 |
|||||
Prusinowski Jakub | 08 | 04206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 28.00 30.00 |
|||||
Ryba Monika | 05 | 04206 | 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) | 40.00 43.00 |
|||||
Socha Filip | 06 | 04206 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 41.00 48.00 |
|||||
Tworek Wiktor | 05 | 04206 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 35.00 43.00 |
|||||
Urban Mateusz | 07 | 04206 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 39.00 41.00 |
|||||
Urban Wiktoria | 04 | 04206 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 38.00 43.00 |
|||||
Wilczek Krystian | 02 | 04206 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 28.00 34.00 |
|||||
Wilczek Renata | 04 | 04206 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 30.00 40.00 |
|||||
Łacek Kamil | 11 | 04206 | 25m dowolny (2) | 31.00 | |||||
Łacek Patryk | 07 | 04206 | 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 41.00 45.00 |
|||||
Ślimak Stanisław | 09 | 04206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.00 24.00 |
|||||
Święchowicz Maja | 10 | 04206 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.00 27.00 |
Gawlik Michał | 07 | KSVZ | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 41.50 51.00 | |||||
Widawski Jakub | 09 | KSVZ | 25m dowolny (2) 25m motylkowy (8) | 22.00 25.00 |
Basiaga Patryk | 05 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 34.11 38.93 | |||||
Belski Jakub | 01 | 01406 | 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 32.66 28.58 |
|||||
Bodziony Filip | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 45.38 46.24 |
|||||
Brońska Anna | 11 | 01406 | 25m dowolny (1) | 27.64 | |||||
Brońska Julia | 05 | 01406 | 50m grzbietowy (11) 50m motylkowy (15) | 39.44 37.99 |
|||||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) | 48.00 54.14 |
|||||
Dyrek Michał | 02 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 27.50 29.59 |
|||||
Dzięgiel Zofia | 05 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 37.68 46.05 |
|||||
Gieniec Aleksander | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.96 27.60 |
|||||
Gondek Kasper | 06 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 39.38 51.44 |
|||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 39.34 48.60 |
|||||
Hajduk Alicja | 04 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 36.00 42.80 |
|||||
Kliś Hanna | 11 | 01406 | 25m dowolny (1) | 45.43 | |||||
Kliś Szymon | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 32.81 46.29 |
|||||
Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 31.76 33.77 |
|||||
Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 27.06 31.80 |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 25m grzbietowy (3) 25m motylkowy (7) | 22.25 NT |
|||||
Kuźma Katarzyna | 10 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 33.01 45.64 |
|||||
Lachor Wiktoria | 07 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 41.52 48.12 |
|||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 40.10 45.21 |
|||||
Leśnik Igor | 05 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 43.62 50.64 |
|||||
Leśnik Milena | 11 | 01406 | 25m dowolny (1) | 24.65 | |||||
Maciak Adam | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.36 26.32 |
|||||
Maciuszek Jakub | 03 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 31.46 34.21 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 43.50 42.47 |
|||||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 34.93 40.35 |
|||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 28.70 32.82 |
|||||
Mucha Lena | 06 | 01406 | 50m grzbietowy (11) 50m motylkowy (15) | NT NT |
|||||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 33.35 40.38 |
|||||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | NT 55.70 |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 39.15 38.42 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 37.09 40.08 |
|||||
Obrzud Łukasz | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 48.09 50.22 |
|||||
Ogórek Dawid | 03 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 33.30 39.00 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (11) 50m motylkowy (15) | 41.52 43.00 |
|||||
Połeć Jakub | 02 | 01406 | 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 36.11 30.98 |
|||||
Połeć Julia | 05 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 38.00 47.53 |
|||||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | 25m grzbietowy (4) 25m motylkowy (8) | 19.43 17.41 |
|||||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.24 24.55 |
|||||
Rumin Sebastian | 07 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 58.09 NT |
|||||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 34.24 34.54 |
|||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) | 35.35 37.47 |
|||||
Swidrak Oliwier | 12 | 01406 | 25m dowolny (2) | 51.00 | |||||
Tarasek Szymon | 02 | 01406 | 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 33.15 29.31 |
|||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 39.01 34.89 |
|||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 36.59 44.80 |
|||||
Walczak Amelia | 05 | 01406 | 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) | 42.35 51.26 |
|||||
Walczak Szymon | 08 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 29.00 31.11 |
|||||
Wójcik Martyna | 09 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 31.24 32.70 |
Banek Filip | 05 | 02606 | 50m dowolny (10) | 34.52 | 7/12/2016 | Dąbrowa Tarnowska | |||
Banek Oliwia | 07 | 02606 | 50m dowolny (9) | 48.39 | 7/12/2016 | Dąbrowa Tarnowska | |||
Cholewa Otylia | 04 | 02606 | 50m dowolny (9) | 40.82 | 7/12/2016 | Dąbrowa Tarnowska | |||
Cioch Bartłomiej | 07 | 02606 | 50m dowolny (10) | 59.89 | 7/12/2016 | Dąbrwa Tarnowska | |||
Curyło Adrian | 05 | 02606 | 50m grzbietowy (12) | NT | |||||
Dziurda Aleksandra | 09 | 02606 | 25m dowolny (1) | 29.39 | 7/12/2016 | Dąbrowa Tarnowska | |||
Dziurda Bartosz | 06 | 02606 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 51.12 NT | 7/12/2016 | Dąbrowa Tarnowska | |||
Grzebyk Maciej | 07 | 02606 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 52.32 NT | 7/12/2016 | Dąbrowa Tarnowska | |||
Janas Szymon | 06 | 02606 | 50m dowolny (10) | NT | |||||
Janik Filip | 04 | 02606 | 50m grzbietowy (12) | NT | |||||
Kopała Adrianna | 08 | 02606 | 25m dowolny (1) | 25.19 | 7/12/2016 | Dąbrowa Tarnowska | |||
Kupiec Julia | 07 | 02606 | 50m grzbietowy (11) | NT | |||||
Lis Maja | 07 | 02606 | 50m dowolny (9) | 23.03 | 7/12/2016 | Dąbrowa Tarnowska | |||
Orwat Konrad | 01 | 02606 | 50m dowolny (10) | 33.43 | 16/2/2017 | Dąbrowa Tarnowska | |||
Sosin Kacper | 04 | 02606 | 50m dowolny (10) | NT | |||||
Wenc Jakub | 97 | 02606 | 50m dowolny (10) | 25.45 | 7/12/2016 | Dąbrowa Tarnowska | |||
Wójcik Ewa | 08 | 02606 | 25m dowolny (1) | 23.30 | 7/12/2016 | Dąbrowa Tarnowska | |||
Łuszcz Jędrzej | 05 | 02606 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 46.20 NT | 7/12/2016 | Dąbrowa Tarnowska | |||
Światłowska Martyna | 04 | 02606 | 50m dowolny (9) | NT |
Proszek Jan | 06 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 36.10 48.40 | |||||
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 20.89 23.05 |
Chowaniec Oliwia | 04 | 01206 | 101206600051 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 35.47 36.01 |
Brońka Anna | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m motylkowy (7) | 19.82 23.67 | |||||
Całka Piotr | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 19.65 24.10 |
|||||
Dyda Artur | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 18.01 21.25 |
|||||
Gaweł Szymon | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.29 26.00 |
|||||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 19.25 26.00 |
|||||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 23.75 25.17 |
|||||
Kot Kacper | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m motylkowy (8) | 17.03 20.68 |
|||||
Kowalski Mieszko | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 21.26 27.20 |
|||||
Słomski Mikołaj | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 21.01 24.93 |
Gawlik Oliwia | 05 | ALLIM | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 34.50 38.00 | 6/3/2017 6/3/2017 | Limanowa | |||
Krzyżak Gabriela | 09 | ALLIM | 25m grzbietowy (3) | 30.10 | 6/3/2017 | ||||
Kurdziel Bartłomiej | 07 | ALLIM | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 41.50 48.00 | 6/3/2017 | ||||
Matusiewicz Mikołaj | 09 | ALLIM | 25m grzbietowy (4) | 27.00 | 6/3/2017 | Limanowa | |||
Nowak Kornel | 03 | ALLIM | 50m dowolny (10) | 40.00 | 6/3/2017 | ||||
Oleksy Amadeusz | 08 | ALLIM | 25m grzbietowy (4) | 26.00 | 6/3/2017 | ||||
Pałka Justyna | 04 | ALLIM | 50m klasyczny (13) | 44.20 | 6/3/2017 | Limanowa |
Batko Alicja | 07 | ORPRO | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 57.00 1:02.00 | |||||
Bielewicz Oskar | 04 | ORPRO | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 35.00 35.00 |
|||||
Dylowicz Nikodem | 07 | ORPRO | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 50.50 NT |
|||||
Imiołek Michał | 06 | ORPRO | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 42.00 56.00 |
|||||
Moneta Aleksandra | 08 | ORPRO | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 52.00 54.85 |
|||||
Mroczek Kinga | 06 | ORPRO | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 45.62 1:03.00 |
|||||
Pac Agnieszka | 09 | ORPRO | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 30.60 40.00 |
|||||
Przybyłko Tomasz | 07 | ORPRO | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 50.00 NT |
|||||
Zagórska Katarzyna | 08 | ORPRO | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 27.00 28.00 |
Adamiec Katarzyna | 09 | 01612 | 25m dowolny (1) 25m motylkowy (7) | NT NT | |||||
Czołba Marcin | 10 | 01612 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Darowska Blanka | 09 | 01612 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Darowska Laura | 09 | 01612 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Drzymalska Zosia | 08 | 01612 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Drzymalski Karol | 09 | 01612 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Dudek Jan | 09 | 01612 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 40.00 1:00.00 |
|||||
Dul Aleksandra | 08 | 01612 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Dziedzic Natalia | 09 | 01612 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Gozdek Karol | 08 | 01612 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 40.00 40.00 |
|||||
Gozdek Wiktoria | 10 | 01612 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 50.00 50.00 |
|||||
Kobiałka Jakub | 08 | 01612 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 32.00 35.00 |
|||||
Nowak Aleksandra | 08 | 01612 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Rugała Irena | 11 | 01612 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Szyszkowski Kacper | 11 | 01612 | 25m dowolny (2) | NT |
Kierońska Maryla | 11 | SWPRO | 25m dowolny (1) | 30.00 |
Skoczek Małgorzata | 07 | 01906 | 1906 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 41.00 46.05 |
Balcerzyk Michał | 06 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 36.74 44.47 | |||||
Bańdo Wojciech | 10 | 01806 | 25m grzbietowy (4) | 28.16 | |||||
Bednarski Mateusz | 08 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 25.45 30.54 |
|||||
Całka Alicja | 07 | 01806 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | NT NT |
|||||
Chwastowicz Emilia | 08 | 01806 | 25m grzbietowy (3) | 27.40 | |||||
Domagała Kacper | 07 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | NT NT |
|||||
Dudek Antoni | 09 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Dziedzic Martyna | 02 | 01806 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | NT NT |
|||||
Frankowicz Mateusz | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (4) | 30.21 | |||||
Frączek Katarzyna | 08 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT 32.51 |
|||||
Heiza Ignacy | 08 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 25.26 |
|||||
Hus Olivia | 09 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 27.40 NT |
|||||
Jarzyna Jagna | 06 | 01806 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 39.50 41.57 |
|||||
Jasiniak Anna | 07 | 01806 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Kasprzycki Adam | 07 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | NT 56.67 |
|||||
Klimowicz Jan | 07 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Klimowicz Teresa | 09 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT 30.09 |
|||||
Korba Jerzy | 69 | 01806 | 50m dowolny (10) | 27.00 | |||||
Kot Adam | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 30.36 NT |
|||||
Kusińska Zofia | 08 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 20.20 25.78 |
|||||
Kusiński Zenon | 09 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 23.78 |
|||||
Kwiecień Ignacy | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 23.41 NT |
|||||
Małecka Karolina | 09 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT 30.18 |
|||||
Mrozicki Alex | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (4) | 29.51 | |||||
Musiałek Marta | 08 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 22.96 27.09 |
|||||
Oczkowicz Mikołaj | 06 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 35.76 40.67 |
|||||
Popiołek Jan | 09 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT 24.38 |
|||||
Radziszewski Andrzej | 05 | 01806 | 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | NT 38.41 |
|||||
Rudnik Maja | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 25.79 NT |
|||||
Sagan Tomasz | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (4) | 30.91 | |||||
Sekunda Miłosz | 09 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m motylkowy (8) | NT NT |
|||||
Skalska Zofia | 05 | 01806 | 50m klasyczny (13) 50m motylkowy (15) | 47.04 NT |
|||||
Stachyra Tomasz | 10 | 01806 | 25m grzbietowy (4) | 36.99 | |||||
Supernak Alicja | 06 | 01806 | 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) | 54.13 1:11.24 |
|||||
Szostak Łukasz | 07 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | NT NT |
|||||
Targiel Tomasz | 10 | 01806 | 25m grzbietowy (4) | 34.82 | |||||
Tęczyński Samuel | 04 | 01806 | 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | NT 42.80 |
|||||
Urmańska Amelia | 08 | 01806 | 25m grzbietowy (3) | NT | |||||
Walanus Krzysztof | 10 | 01806 | 25m grzbietowy (4) | 37.06 | |||||
Walewski Kacper | 08 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Warunek Antoni | 08 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | NT NT |
|||||
Wiendlocha Zuzanna | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 29.71 NT |
|||||
Woźny Liliana | 08 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT 26.25 |
|||||
Zaremba Igor | 05 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 41.38 NT |
|||||
Śpiewla Aniela | 06 | 01806 | 50m grzbietowy (11) 50m klasyczny (13) | 51.08 56.90 |
|||||
Światłoń Bartosz | 09 | 01806 | 25m grzbietowy (4) | 36.54 |
Bizub Oskar | 04 | 04106 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT | |||||
Dyda Arkadiusz | 99 | 04106 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 29.90 44.55 | 8/3/2017 14/2/2017 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Dzielski Karol | 04 | 04106 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | NT NT |
|||||
Gal Grzegorz | 03 | 04106 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 30.06 43.22 | 11/2/2017 6/2/2017 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Gniadek Piotr | 08 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 18.80 23.10 | 14/2/2017 25/2/2017 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Gąsior Iga | 10 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 29.28 | 25/2/2017 | Wieliczka (POL) |
|||
Kalata Michał | 02 | 04106 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 27.80 NT | 18/1/2017 | Nowy Targ (POL) | |||
Karpiel Mateusz | 07 | 04106 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 42.84 46.43 | 25/2/2017 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Kolasa Aleksandra | 04 | 04106 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | NT 49.80 | 15/2/2017 | Nowy Targ (POL) |
|||
Limanowski Piotr | 03 | 04106 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 29.55 43.55 | 11/2/2017 28/2/2017 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Liszka Amelia | 06 | 04106 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 38.80 NT | 10/1/2017 | Nowy Targ (POL) | |||
Mastalski Kacper | 08 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 16.75 23.05 | 25/2/2017 6/2/2017 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Pastwa Amadeusz | 06 | 04106 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 35.03 42.15 | 27/2/2017 22/2/2017 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Plewa Dominik | 00 | 04106 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Smoleń Arkadiusz | 09 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 19.90 NT | 20/2/2017 | Nowy Targ (POL) | |||
Starczowska Anna | 04 | 04106 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Strycharz Julia | 07 | 04106 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | NT NT |
|||||
Szyszka Bartłomiej | 06 | 04106 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 44.10 47.85 | 18/12/2016 6/2/2017 | Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Tokarski Szymon | 10 | 04106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.39 26.57 | 25/2/2017 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Watycha Aleksander | 07 | 04106 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 36.10 45.90 | 6/2/2017 20/1/2017 | Nowy Targ (POL) nowy Targ (POL) |
|||
Węgrzyn Aleksandra | 10 | 04106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 30.84 | 25/2/2017 | Wieliczka (POL) |
|||
Węgrzyn Hanna | 07 | 04106 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 42.68 44.85 | 25/2/2017 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Zagata Mgdalena | 06 | 04106 |
Adamska Wiktoria | 09 | 04306 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 30.20 29.40 | |||||
Cebula Karol | 07 | 04306 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 38.20 44.30 |
|||||
Czarny Radosław | 08 | 04306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.40 24.90 |
|||||
Dzierwa Maciej | 04 | 04306 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 34.20 39.00 |
|||||
Gorlich Łucja | 06 | 04306 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 39.00 44.20 |
|||||
Jałowiecka Gabriela | 08 | 04306 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.90 27.40 |
|||||
Jeż Oliwia | 05 | 04306 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 38.70 48.70 |
|||||
Malinowski Karol | 03 | 04306 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 31.00 36.00 |
|||||
Marciniak Aleksandra | 07 | 04306 | 50m klasyczny (13) 50m motylkowy (15) | 44.20 44.30 |
|||||
Misztal Oliwier | 05 | 04306 | 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 40.00 38.90 |
|||||
Olszewski Maciej | 07 | 04306 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 44.40 51.10 |
|||||
Podolecki Jakub | 05 | 04306 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 35.00 41.00 |
|||||
Sitarczyk Emilia | 07 | 04306 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 38.30 48.20 |
|||||
Stanek Igor | 09 | 04306 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 27.40 NT |
|||||
Suchan Jakub | 06 | 04306 | 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 37.80 38.40 |
|||||
Tarasek Igor | 10 | 04306 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.60 32.70 |
|||||
Trojan Zuzanna | 09 | 04306 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 31.80 30.90 |
|||||
Waga Monika | 06 | 04306 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 36.50 42.50 |
|||||
Waszczuk Klara | 06 | 04306 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 36.40 42.70 |
|||||
Wąsowicz Izabela | 08 | 04306 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 23.51 25.60 |
|||||
Zima Maciej | 08 | 04306 | 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 28.90 NT |
|||||
Łukasiewicz Katarzyna | 03 | 04306 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 31.00 36.00 |
|||||
Łącka Natalia | 05 | 04306 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 41.80 44.40 |
|||||
Żurkowska Weronika | 04 | 04306 | 50m dowolny (9) 50m motylkowy (15) | 30.10 36.00 |
Dakowicz Lena | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.50 22.90 | |||||
Dakowicz Marcin | 07 | 03606 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 38.00 40.00 |
Szczerba Patrycja | 07 | 03806 | 50m klasyczny (13) 50m motylkowy (15) | 52.42 49.93 |
Baliczek Jan | 10 | NZ | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT | |||||
Baliczek Zuzanna | 06 | NZ | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 42.00 48.00 |
|||||
Borkowska Aniela | 07 | NZ | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 48.00 55.89 |
|||||
Błaszczyk Andrzej | 54 | NZ | 50m dowolny (10) | 33.01 | |||||
Cisowska Zuzanna | 03 | NZ | Kobylanka | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 34.00 38.00 |
||||
Dakowicz Marcin | 81 | NZ | Kraków | 50m dowolny (10) | 29.00 | ||||
Dudka Filip | 00 | NZ | Łukowica | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 31.63 41.12 |
||||
Garczyński Antoni | 01 | NZ | Limanowa | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 26.69 30.30 |
||||
Gągor Hubert | 07 | NZ | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 39.00 48.00 |
|||||
Gągor Szymon | 03 | NZ | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 34.00 38.00 |
|||||
Jakubowska Kaja | 08 | NZ | 25m dowolny (1) 25m motylkowy (7) | 20.51 25.00 |
|||||
Jakubowski Marek | 76 | NZ | 50m dowolny (10) | 48.00 | |||||
Kaczmarczyk Marita | 92 | NZ | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) | 35.02 43.33 |
|||||
Kotara Mateusz | 06 | NZ | NowySącz | 50m dowolny (10) | 47.90 | ||||
Kozak Klaudia | 03 | NZ | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (11) | 39.72 44.01 |
|||||
Kryca Jakub | 01 | NZ | Klęczany | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 34.00 35.00 |
||||
Kurzeja Agnieszka | 76 | NZ | NowySącz | 50m dowolny (9) | 41.31 | ||||
Nocuń Krystian | 98 | NZ | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 25.91 33.63 |
|||||
Obrzut Dawid | 01 | NZ | Gorlice | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 32.87 36.20 |
||||
Obrzut Michał | 04 | NZ | Gorlice | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 35.31 38.54 |
||||
Obrzut Paweł | 75 | NZ | Gorlice | 50m dowolny (10) | 32.07 | ||||
Opoka Szymon | 06 | NZ | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 39.00 52.00 |
|||||
Poręba Sara | 07 | NZ | NowySącz | 50m grzbietowy (11) | 51.74 | ||||
Ruchałowski Witold | 83 | NZ | NowySącz | 50m dowolny (10) | 35.35 | ||||
Sadecki Witold | 78 | NZ | 50m dowolny (10) | 39.01 | |||||
Sielski Ryszard | 37 | NZ | Rytro | 50m dowolny (10) | 1:10.00 | ||||
Szczepaniak Jakub | 99 | NZ | NowySącz | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 28.00 31.21 |
||||
Szymacha Aleksy | 10 | NZ | Kraków | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 22.72 NT |
||||
Tokarska Justyna | 08 | NZ | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 24.01 25.70 |
|||||
Urbański Kacper | 02 | NZ | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 29.00 30.50 |
|||||
Urbański Piotr | 51 | NZ | 50m dowolny (10) | 55.00 | |||||
Uryga Bartłomiej | 02 | NZ | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 34.01 38.06 |
|||||
Wacławiak Franciszek | 08 | NZ | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 27.58 32.04 |
|||||
Wasylczak Michał | 04 | NZ | Owczary | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 34.00 43.00 |
||||
Wilk Jakub | 02 | NZ | NowySącz | 50m klasyczny (14) | 45.00 | ||||
Zawadowicz Marceli | 04 | NZ | Gorlice | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 34.00 36.00 |
||||
Zygadło Barbara | 84 | NZ | 50m dowolny (9) | NT | |||||
Świdrak Rafał | 82 | NZ | NowySącz | 50m dowolny (10) | 34.00 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |