I Otwarte Mistrzostwa N. Sącza Puchar Prezydenta Nowy Sącz, 18/3/2017 |
1 - I Otwarte Mistrzostwa N. Sącza Puchar Prezydenta I | 18/3/2017 - 10:05 |
Konkurencja 1 18/3/2017 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:05 |
2 3 4 | Dudka-Wołoch Nicola Adamiec Katarzyna Drzymalska Zosia | 11 09 08 | Optima Skawina Centrum Staszów Centrum Staszów | 06 12 12 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 10:07 |
1 2 3 4 5 6 | Dziedzic Natalia Skop Victoria Dul Aleksandra Darowska Blanka Klimowicz Teresa Darowska Laura | 09 08 08 09 09 09 | Centrum Staszów Optima Skawina Centrum Staszów Centrum Staszów Wisła Kraków Centrum Staszów | 12 06 12 12 06 12 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9, 10:08 |
1 2 3 4 5 6 | Węgrzyn Aleksandra Sączek Klaudia Tabor Kaja Zawada Zuzanna Woźny Liliana Gąsior Iga | 10 08 10 09 08 10 | Delfin Nowy Targ Optima Skawina Optima Skawina Optima Skawina Wisła Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 9, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Małecka Karolina Rugała Irena Moneta Aleksandra Frączek Katarzyna Laskowska Wanda Nowak Aleksandra | 09 11 08 08 09 08 | Wisła Kraków Centrum Staszów Orka Proszówki Wisła Kraków Optima Skawina Centrum Staszów | 06 12 06 06 06 12 | NT NT 52.00 NT NT NT |
Seria 5 z 9, 10:12 |
1 2 3 4 5 6 | Kliś Hanna Graczyk Emilia Król Maja Kuźma Katarzyna Fiema Martyna Gozdek Wiktoria | 11 10 08 10 11 10 | STP Nowy Sącz Limanowa-Swim Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Optima Skawina Centrum Staszów | 06 06 06 06 06 12 | 45.43 40.00 33.00 33.01 44.00 50.00 |
Seria 6 z 9, 10:13 |
1 2 3 4 5 6 | Pac Agnieszka Kierońska Maryla Dziurda Aleksandra Jeremiejko Wiktoria Adamska Wiktoria Wójcik Martyna | 09 11 09 08 09 09 | Orka Proszówki Swim Center Brzesko Dąbrovia Dąbrowa Tarn. Limanowa-Swim Pro-Swim Kraków STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 30.60 30.00 29.39 30.00 30.20 31.24 |
Seria 7 z 9, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Hus Olivia Zagórska Katarzyna Kopała Adrianna Ruchała Weronika Bętkowska Emilia Brońska Anna | 09 08 08 08 11 11 | Wisła Kraków Orka Proszówki Dąbrovia Dąbrowa Tarn. STP Nowy Sącz Optima Skawina STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 27.40 27.00 25.19 25.24 27.00 27.64 |
Seria 8 z 9, 10:16 |
1 2 3 4 5 6 | Jałowiecka Gabriela Tokarska Justyna Musiałek Marta Wójcik Ewa Leśnik Milena Święchowicz Maja | 08 08 08 08 11 10 | Pro-Swim Kraków Zawodnik niezrzeszony Wisła Kraków Dąbrovia Dąbrowa Tarn. STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 24.90 24.01 22.96 23.30 24.65 25.00 |
Seria 9 z 9, 10:17 |
1 2 3 4 5 6 | Polak Iga Kusińska Zofia Jarmołowska Helena Brońka Anna Jakubowska Kaja Dakowicz Lena | 09 08 08 08 08 09 | Płetwal Zakopane Wisła Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Zawodnik niezrzeszony SMS Galicja Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 21.00 20.20 19.25 19.82 20.51 21.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18/3/2017 - 10:19 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:19 |
2 3 4 | Pyrc Jędrzej Szyszkowski Kacper Popiołek Jan | 08 11 09 | Limanowa-Swim Centrum Staszów Wisła Kraków | 06 12 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 9, 10:21 |
2 3 4 5 | Czołba Marcin Heiza Ignacy Baliczek Jan Kusiński Zenon | 10 08 10 09 | Centrum Staszów Wisła Kraków Zawodnik niezrzeszony Wisła Kraków | 12 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 9, 10:22 |
1 2 3 4 5 6 | Drzymalski Karol Walewski Kacper Dudek Antoni Przyprawa Jakub Sekunda Miłosz Warunek Antoni | 09 08 09 09 09 08 | Centrum Staszów Wisła Kraków Wisła Kraków Limanowa-Swim Wisła Kraków Wisła Kraków | 12 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 9, 10:24 |
1 2 3 4 5 6 | Obrzud Łukasz Dudek Jan Kliś Szymon Gozdek Karol Bodziony Filip Swidrak Oliwier | 10 09 10 08 10 12 | STP Nowy Sącz Centrum Staszów STP Nowy Sącz Centrum Staszów STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | 06 12 06 12 06 06 | 48.09 40.00 32.81 40.00 45.38 51.00 |
Seria 5 z 9, 10:26 |
1 2 3 4 5 6 | Łacek Kamil Król Marek Kuźma Adrian Kołaciak Dawid Tarasek Igor Kobiałka Jakub | 11 10 10 10 10 08 | Płetwal Zakopane Limanowa-Swim Płetwal Zakopane Płetwal Zakopane Pro-Swim Kraków Centrum Staszów | 06 06 06 06 06 12 | 31.00 30.00 29.00 30.00 30.60 32.00 |
Seria 6 z 9, 10:27 |
1 2 3 4 5 6 | Prusinowski Jakub Gieniec Aleksander Tokarski Szymon Bednarski Mateusz Wacławiak Franciszek Walczak Szymon | 08 10 10 08 08 08 | Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Wisła Kraków Zawodnik niezrzeszony STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 28.00 25.96 25.39 25.45 27.58 29.00 |
Seria 7 z 9, 10:28 |
1 2 3 4 5 6 | Duchnik Konrad Kutermak Szymon Maciak Adam Czarny Radosław Durek Wiktor Gaweł Szymon | 09 10 10 08 09 08 | Limanowa-Swim Optima Skawina STP Nowy Sącz Pro-Swim Kraków Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 24.00 23.36 23.40 25.00 25.29 |
Seria 8 z 9, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Szymacha Aleksy Kowalski Mieszko Ślimak Stanisław Słomski Mikołaj Widawski Jakub Drechny Nikodem | 10 08 09 08 09 09 | Zawodnik niezrzeszony Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Victoria Zawiercie Optima Skawina | 06 06 06 06 11 06 | 22.72 21.26 20.00 21.01 22.00 23.00 |
Seria 9 z 9, 10:31 |
1 2 3 4 5 6 | Całka Piotr Dyda Artur Mastalski Kacper Kot Kacper Gniadek Piotr Smoleń Arkadiusz | 08 08 08 08 08 09 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Delfin Nowy Targ Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | 19.65 18.01 16.75 17.03 18.80 19.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 18/3/2017 - 10:33 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:33 |
2 3 4 | Nowak Aleksandra Darowska Blanka Laskowska Wanda | 08 09 09 | Centrum Staszów Centrum Staszów Optima Skawina | 12 12 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 7, 10:34 |
1 2 3 4 5 | Sączek Klaudia Ciernia Jagoda Dziedzic Natalia Darowska Laura Urmańska Amelia | 08 09 09 09 08 | Optima Skawina Optima Skawina Centrum Staszów Centrum Staszów Wisła Kraków | 06 06 12 12 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7, 10:36 |
1 2 3 4 5 6 | Tabor Kaja Skop Victoria Gozdek Wiktoria Moneta Aleksandra Drzymalska Zosia Zawada Zuzanna | 10 08 10 08 08 09 | Optima Skawina Optima Skawina Centrum Staszów Orka Proszówki Centrum Staszów Optima Skawina | 06 06 12 06 12 06 | NT NT 50.00 54.85 NT NT |
Seria 4 z 7, 10:38 |
1 2 3 4 5 6 | Pac Agnieszka Trojan Zuzanna Krzyżak Gabriela Węgrzyn Aleksandra Graczyk Emilia Kuźma Katarzyna | 09 09 09 10 10 10 | Orka Proszówki Pro-Swim Kraków Aligator Limanowa Delfin Nowy Targ Limanowa-Swim STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 40.00 31.80 30.10 30.84 35.00 45.64 |
Seria 5 z 7, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Wiendlocha Zuzanna Gąsior Iga Zagórska Katarzyna Bętkowska Emila Adamska Wiktoria Jeremiejko Wiktoria | 09 10 08 10 09 08 | Wisła Kraków Delfin Nowy Targ Orka Proszówki Optima Skawina Pro-Swim Kraków Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 29.71 29.28 28.00 28.00 29.40 30.00 |
Seria 6 z 7, 10:41 |
1 2 3 4 5 6 | Jałowiecka Gabriela Święchowicz Maja Rudnik Maja Król Maja Kułach Joanna Chwastowicz Emilia | 08 10 09 08 08 08 | Pro-Swim Kraków Płetwal Zakopane Wisła Kraków Limanowa-Swim Optima Skawina Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.40 27.00 25.79 27.00 27.00 27.40 |
Seria 7 z 7, 10:42 |
1 2 3 4 5 6 | Płonka Aleksandra Wąsowicz Izabela Kurzeja Karolina Dakowicz Lena Ruchała Weronika Polak Iga | 09 08 09 09 08 09 | Optima Skawina Pro-Swim Kraków STP Nowy Sącz SMS Galicja Kraków STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 25.00 23.51 22.25 22.90 24.55 25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 18/3/2017 - 10:44 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9, 10:44 |
2 3 4 5 | Drzymalski Karol Czołba Marcin Walewski Kacper Szymacha Aleksy | 09 10 08 10 | Centrum Staszów Centrum Staszów Wisła Kraków Zawodnik niezrzeszony | 12 12 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 9, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Przyprawa Jakub Kliś Szymon Gozdek Karol Bodziony Filip Obrzud Łukasz Baliczek Jan | 09 10 08 10 10 10 | Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Centrum Staszów STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Zawodnik niezrzeszony | 06 06 12 06 06 06 | NT 46.29 40.00 46.24 50.22 NT |
Seria 3 z 9, 10:47 |
1 2 3 4 5 6 | Stachyra Tomasz Pyrc Jędrzej Targiel Tomasz Kobiałka Jakub Światłoń Bartosz Walanus Krzysztof | 10 08 10 08 09 10 | Wisła Kraków Limanowa-Swim Wisła Kraków Centrum Staszów Wisła Kraków Wisła Kraków | 06 06 06 12 06 06 | 36.99 35.00 34.82 35.00 36.54 37.06 |
Seria 4 z 9, 10:49 |
1 2 3 4 5 6 | Wacławiak Franciszek Walczak Szymon Kot Adam Sagan Tomasz Kołaciak Dawid Tarasek Igor | 08 08 09 09 10 10 | Zawodnik niezrzeszony STP Nowy Sącz Wisła Kraków Wisła Kraków Płetwal Zakopane Pro-Swim Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.04 31.11 30.36 30.91 32.00 32.70 |
Seria 5 z 9, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Król Marek Kuźma Adrian Zima Maciej Mrozicki Alex Prusinowski Jakub Frankowicz Mateusz | 10 10 08 09 08 09 | Limanowa-Swim Płetwal Zakopane Pro-Swim Kraków Wisła Kraków Płetwal Zakopane Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 30.00 30.00 28.90 29.51 30.00 30.21 |
Seria 6 z 9, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | Durek Wiktor Gieniec Aleksander Duchnik Konrad Stanek Igor Drechny Nikodem Bańdo Wojciech | 09 10 09 09 09 10 | Optima Skawina STP Nowy Sącz Limanowa-Swim Pro-Swim Kraków Optima Skawina Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 28.00 27.60 27.00 27.40 28.00 28.16 |
Seria 7 z 9, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarski Szymon Dyląg Maciej Oleksy Amadeusz Kutermak Szymon Maciak Adam Matusiewicz Mikołaj | 10 09 08 10 10 09 | Delfin Nowy Targ Płetwal Zakopane Aligator Limanowa Optima Skawina STP Nowy Sącz Aligator Limanowa | 06 06 06 06 06 06 | 26.57 26.00 26.00 26.00 26.32 27.00 |
Seria 8 z 9, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 | Heiza Ignacy Popiołek Jan Kusiński Zenon Ślimak Stanisław Czarny Radosław Gaweł Szymon | 08 09 09 09 08 08 | Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Płetwal Zakopane Pro-Swim Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 25.26 24.38 23.78 24.00 24.90 26.00 |
Seria 9 z 9, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Gniadek Piotr Szybowski Grzegorz Ruchała Adrian Ślósarczyk Krystian Dyda Artur Kwiecień Ignacy | 08 08 08 08 08 09 | Delfin Nowy Targ Aquarius Myślenice STP Nowy Sącz Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 23.10 20.89 19.43 20.00 21.25 23.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 18/3/2017 - 10:57 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 | Kułach Joanna Wiendlocha Zuzanna Hus Olivia Rudnik Maja Płonka Aleksandra Ciernia Jagoda | 08 09 09 09 09 09 | Optima Skawina Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Optima Skawina Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 10:58 |
1 2 3 4 5 6 | Wójcik Martyna Trojan Zuzanna Klimowicz Teresa Małecka Karolina Frączek Katarzyna Dul Aleksandra | 09 09 09 09 08 08 | STP Nowy Sącz Pro-Swim Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków Centrum Staszów | 06 06 06 06 06 12 | 32.70 30.90 30.09 30.18 32.51 NT |
Seria 3 z 3, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Woźny Liliana Kusińska Zofia Wąsowicz Izabela Tokarska Justyna Jarmołowska Helena Musiałek Marta | 08 08 08 08 08 08 | Wisła Kraków Wisła Kraków Pro-Swim Kraków Zawodnik niezrzeszony Solne Miasto Wieliczka Wisła Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 26.25 25.78 25.60 25.70 26.00 27.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 18/3/2017 - 11:01 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:01 |
2 3 4 5 | Dudek Antoni Zima Maciej Smoleń Arkadiusz Kwiecień Ignacy | 09 08 09 09 | Wisła Kraków Pro-Swim Kraków Delfin Nowy Targ Wisła Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 11:03 |
1 2 3 4 5 6 | Kot Adam Dudek Jan Bednarski Mateusz Dyląg Maciej Stanek Igor Warunek Antoni | 09 09 08 09 09 08 | Wisła Kraków Centrum Staszów Wisła Kraków Płetwal Zakopane Pro-Swim Kraków Wisła Kraków | 06 12 06 06 06 06 | NT 1:00.00 30.54 32.00 NT NT |
Seria 3 z 3, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Słomski Mikołaj Kapusta Eryk Szybowski Grzegorz Mastalski Kacper Całka Piotr Kowalski Mieszko | 08 08 08 08 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 24.93 23.75 23.05 23.05 24.10 27.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 18/3/2017 - 11:07 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:07 |
2 3 4 5 | Kurzeja Karolina Brońka Anna Jakubowska Kaja Adamiec Katarzyna | 09 08 08 09 | STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Zawodnik niezrzeszony Centrum Staszów | 06 06 06 12 | NT 23.67 25.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 18/3/2017 - 11:09 | Chłopców, 25m motylkowy | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:09 |
1 2 3 4 5 6 | Kapusta Eryk Ślósarczyk Krystian Ruchała Adrian Kot Kacper Widawski Jakub Sekunda Miłosz | 08 08 08 08 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Victoria Zawiercie Wisła Kraków | 06 06 06 06 11 06 | 25.17 25.00 17.41 20.68 25.00 NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |