I Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Chełmiec Chełmiec, 25/11/2017 |
1 - I Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Chełmiec | 25/11/2017 |
Konkurencja 1 25/11/2017 | Dziewcząt, 25m pływające bąbelki | 6 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | Józefiak Anna Klimek Julia Kliś Hanna Dejana Laura | 11 11 11 11 | Chełmiec Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków | 06 06 06 MAL | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Leśniak Łucja Marczyk Oliwia Filipowska Klara Dejana Chiara Orzeł Lena Turska Zuzanna | 12 12 11 12 11 12 | Chełmiec Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec | 06 06 06 MAL 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Jakubowska Helena Zając Zuzanna Rusyniak Martyna Hajduk Lena Bocheńska Maja Kurzeja Małgorzata | 13 11 11 11 11 13 | Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 25/11/2017 | Chłopców, 25m pływające bąbelki | 6 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | Marcinkiewicz Jan Stelmach Krzysztof Orzeł Rafał | 12 11 11 | Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | Faron Jan Gondek Filip Krzemień Franciszek Zabrzewski Szymon | 11 11 12 11 | Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Chełmiec | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 25/11/2017 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 5 | Gajdosz Nadia Pękala Milena Przybylska Patrycja Kopkowicz Jessica Turek Amelia | 08 08 09 07 09 | Chełmiec SP Swim Test Kraków Hardy Dzieciak Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec | 06 MAL 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Damasiewicz Wiktoria Kurnyta Kamila Schmit Aleksandra Baranowska Maria Zbożeń Antonina Szkaradek Zuzanna | 08 08 08 10 09 08 | Chełmiec Hardy Dzieciak Chełmiec Iskry Chełmiec SP Swim Test Kraków Hardy Dzieciak Chełmiec SP Swim Test Kraków | 06 06 06 MAL 06 MAL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Makarewicz Jagoda Jagła Hanna Sadecka Ewa Kuziel Klaudia Zając Martyna Słotwińska Ewelina | 10 07 07 09 07 07 | SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec | MAL 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Gacek Natalia Garbacz Weronika Mirek Gabriela Klimek Magdalena Pietrzyk Maja Nowobliska Anna | 08 08 08 09 09 08 | Chełmiec Chełmiec Chełmiec Hardy Dzieciak Chełmiec SP Swim Test Kraków Hardy Dzieciak Chełmiec | 06 06 06 06 MAL 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Rosół Martyna Maciuszek Anna Łoniewska Joanna Grzywacz Gabriela Ryszka Maja Bugajska Gabriela | 09 07 07 09 10 08 | SP Swim Test Kraków Hardy Dzieciak Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków Chełmiec | MAL 06 06 MAL MAL 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Krzak Julia Polakiewicz Magda Janisz Iga Śmiałek Laura Majewska Anna Dulak Martyna | 07 09 10 08 10 07 | Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec SP Swim Test Kraków Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec | 06 06 06 MAL 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Pudełko Katarzyna Gołaszewska Lena Gryzio Patrycja Korbiel Aleksandra Śmiłek Oliwia Sawicka Wiktoria | 10 07 07 08 10 09 | SP Swim Test Kraków Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec | MAL 06 06 MAL 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Respekta Alicja Dudziak Maja Stelmach Paulina Zelek Katarzyna Pasiut Julia Janisz Oliwa | 08 08 08 07 07 08 | Iskry Chełmiec SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec | 06 MAL 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Niedzińska Lilianna Chrząszcz Matylda Stawiarska Tatiana Litwińska Anna Bartosik Zuzanna Sromek Julia | 09 09 07 10 08 08 | Hardy Dzieciak Chełmiec SP Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Chełmiec Iskry Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec | 06 MAL 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | Mordarska Kinga Wojdyła Joanna Siwulska Zuzanna Mężyk Anastazja Kuryłek Nikola Zbożeń Karolina | 09 08 08 07 08 08 | Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Chełmiec Iskry Chełmiec SP Swim Test Kraków Chełmiec | 06 06 06 06 MAL 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 25/11/2017 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | Piotrowski Mikołaj Rosół Bartosz Nosal Tomasz Geniec Aleksander Kumela Jerzy | 08 07 09 10 07 | Chełmiec SP Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków | 06 MAL 06 06 MAL | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Fras Mateusz Kożuch Kamil Stolarski Maciej Zbożeń Mikołaj Pawlikowski Ksawery Goryca Norbert | 09 10 07 07 09 08 | SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Hardy Dzieciak Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec | MAL 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Młynarczyk Maciej Zabrzewski Bartosz Wróbel Kacper Gubała Eryk Wielgus Wojciech Swałdek Adrian | 07 09 07 09 08 10 | Iskry Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 06 MAL MAL MAL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Kliś Szymon Bobrowski Oskar Uryga Kacper Stolarczyk Bartłomiej Tabula Patryk Ciupka Artur | 10 08 09 09 08 09 | Chełmiec Chełmiec Iskry Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 MAL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Szewczyk Piotr Flądro Nikodem Pawłowski Mikołaj Pietrzyk Antoni Hajduk Szymon Rejowski Krzysztof | 10 09 08 07 08 09 | Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec | 06 06 06 MAL 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Jodłowski Jakub Marcinkowski Adam Chrobak Adam Jurecki Maksymilian Kosakowski Wojtek Dutka Wiktor | 07 08 08 07 08 09 | Iskry Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Iskry Chełmiec Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Miller Jack Wąchała Michał Bocheński Kajetan Matyjasik Adam Bołoz Arkadiusz Duda Jakub | 09 07 08 10 10 09 | Kuźnia Talentów Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Iskry Chełmiec SP Swim Test Kraków Chełmiec Chełmiec | 06 06 06 MAL 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 25/11/2017 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 | Schmit Aleksandra Grzywacz Gabriela Pasiut Julia Zelek Katarzyna Makarewicz Jagoda | 08 09 07 07 10 | Iskry Chełmiec SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków | 06 MAL 06 06 MAL | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Przybylska Patrycja Stawiarska Tatiana Borkowska Aniela Majewska Anna Bugajska Gabriela Dudziak Maja | 09 07 07 10 08 08 | Hardy Dzieciak Chełmiec Iskry Chełmiec Chełmiec Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 MAL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Kuryłek Nikola Gołaszewska Lena Wojdyła Joanna Jagła Hanna Gacek Natalia Leśniak Emilia | 08 07 08 07 08 09 | SP Swim Test Kraków Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Chełmiec | MAL 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Respekta Alicja Bartosik Zuzanna Pudełko Katarzyna Klimek Lena Sawicka Wiktoria Janisz Oliwa | 08 08 10 10 09 08 | Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec SP Swim Test Kraków Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec | 06 06 MAL 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Śmiałek Laura Kuziel Klaudia Szkaradek Zuzanna Mirek Gabriela Rosół Martyna Turek Amelia | 08 09 08 08 09 09 | SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec SP Swim Test Kraków Chełmiec SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec | MAL 06 MAL 06 MAL 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Niedzińska Lilianna Korbiel Aleksandra Stelmach Paulina Oratowska Aleksandra Mężyk Anastazja Polakiewicz Magda | 09 08 08 09 07 09 | Hardy Dzieciak Chełmiec SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Iskry Chełmiec Chełmiec | 06 MAL 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Sadecka Zofia Mordarska Kinga Zając Martyna Pękala Milena Ryszka Maja Jakubowska Kaja | 09 09 07 08 10 08 | Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków Chełmiec | 06 06 06 MAL MAL 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Krzak Julia Sromek Julia Garbacz Weronika Pietrzyk Maja Baranowska Maria Dulak Martyna | 07 08 08 09 10 07 | Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec | 06 06 06 MAL MAL 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Borek Zuzanna Kopkowicz Jessica Łoniewska Joanna Gajdosz Nadia Hałaś Gabriela Chrząszcz Matylda | 10 07 07 08 08 09 | Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 MAL | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 25/11/2017 | Chłopców, 25m dowolny | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | Kożuch Kamil Pawłowski Mikołaj Fras Mateusz | 10 08 09 | Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków | 06 06 MAL | NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Stolarski Maciej Młynarczyk Maciej Kosakowski Wojtek Stolarczyk Bartłomiej Jurecki Maksymilian Damasiewicz Piotr | 07 07 08 09 07 07 | Chełmiec Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Pawlikowski Ksawery Betliński Jakub Geniec Aleksander Wielgus Wojciech Jodłowski Jakub Dutka Wiktor | 09 10 10 08 07 09 | Kuźnia Talentów Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Chełmiec | 06 06 06 MAL 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Król Michał Piotrowski Mikołaj Pietrzyk Antoni Kostrzewa Patryk Chrobak Adam Gubała Eryk | 07 08 07 09 08 09 | Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków | 06 06 MAL 06 06 MAL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Kapłon Błażej Kołodziejczyk Szymon Miller Jack Flądro Nikodem Rosół Bartosz Hajduk Szymon | 07 07 09 09 07 08 | Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec | 06 06 06 06 MAL 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Bocheński Kajetan Wąchała Michał Tabula Patryk Kumela Jerzy Bobrowski Oskar Uryga Kacper | 08 07 08 07 08 09 | Iskry Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec SP Swim Test Kraków Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 06 MAL 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Zabrzewski Bartosz Romańczyk Oskar Matyjasik Adam Stawiarska Ilona Orzeł Michał Nosal Tomasz | 09 09 10 09 07 09 | Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków Chełmiec Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 MAL 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Swałdek Adrian Wróbel Kacper Bołoz Arkadiusz Kliś Szymon Duda Jakub Ciupka Artur | 10 07 10 10 09 09 | SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków | MAL 06 06 06 06 MAL | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 25/11/2017 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 | Idziorek Ania Mordarska Julia Marczyk Patrycja Rzadkosz Ewa | 04 06 05 04 | Kuźnia Talentów Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Ciapała Anna Bielecka Otylia Mikulec Maria Sobota Angelina Gruca Julia Majchrzak Patrycja | 06 06 06 04 05 05 | Kuźnia Talentów Chełmiec SP Swim Test Kraków Chełmiec SP Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 MAL 06 MAL 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Trojanowska Julia Woźniak Wiktoria Bugajska Apolonina Mikulec Natalia Żelazko Zuzanna Oratowska Martyna | 06 03 06 04 05 06 | Chełmiec Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Iskry Chełmiec Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Słowińska Alicja Konar Aleksandra Jurkowska Anna Jurkowska Emilia Basta Julia Majewska Olga | 06 04 04 05 06 04 | Kuźnia Talentów Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Iskry Chełmiec Chełmiec Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Twardy Julia Chmura Maja Schmit Justyna Zbożeń Emilia Faltyn Natalia Wróbel Patrycja | 06 06 05 05 02 05 | Chełmiec Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Hardy Dzieciak Chełmiec Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 25/11/2017 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | Wielgus Krzysztof Marcinkowski Michał Czerski Kamil | 03 05 04 | SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec Iskry Chełmiec | MAL 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
2 3 4 5 | Wolfinger Aleksander Zamojski Kajetan Kasprowicz Julian Król Piotrek | 06 05 06 06 | SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków Iskry Chełmiec | MAL MAL MAL 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Górak Łukasz Ociepka Hubert Kumela Jakub Nowak Kornel Wojdyła Jakub Skut Filip | 06 05 04 03 06 03 | SP Swim Test Kraków Iskry Chełmiec SP Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Chełmiec Chełmiec | MAL 06 MAL 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Jasiński Kacper Hejmej Arkadiusz Sadecki Jan Juszczuk Antoni Żelazko Szymon Patro Maciej | 04 06 06 06 02 06 | Chełmiec Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków Chełmiec SP Swim Test Kraków | 06 06 06 MAL 06 MAL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Bugajski Szymon Wielgus Michał Kusy Miłosz Pociecha Oliwier Bielecki Dymitr Gruca Szymon | 02 05 06 05 05 03 | Chełmiec SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków Chełmiec SP Swim Test Kraków Iskry Chełmiec | 06 MAL MAL 06 MAL 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kuziel Dawid Proc Wiktor Słowik Nikodem Sawicki Oskar Chlipała Wojciech Gwóźdź Tomasz | 04 05 05 06 04 06 | Kuźnia Talentów Chełmiec SP Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Chełmiec Hardy Dzieciak Chełmiec KSP św. Heleny Nowy Sącz | 06 MAL 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 25/11/2017 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 | Jurkowska Anna Jurkowska Emilia Konar Aleksandra Mikulec Maria Wróbel Patrycja | 04 05 04 06 05 | Iskry Chełmiec Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Woźniak Wiktoria Mordarska Julia Gruca Julia Bielecka Otylia Marczyk Patrycja Mikulec Natalia | 03 06 05 06 05 04 | Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Iskry Chełmiec SP Swim Test Kraków Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec | 06 06 06 MAL 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Jasińska Wiktoria Faltyn Natalia Majewska Olga Ciapała Anna Żelazko Zuzanna Basta Julia | 06 02 04 06 05 06 | Chełmiec Chełmiec Iskry Chełmiec Kuźnia Talentów Chełmiec Iskry Chełmiec Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Majchrzak Patrycja Schmit Justyna Bodziony Kamila Rzadkosz Ewa Bugajska Apolonina Sobota Angelina | 05 05 05 04 06 04 | Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec Chełmiec Iskry Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 MAL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Czubaj Gabriela Ciapała Anna Twardy Julia Mucha Lena Trojanowska Julia Chmura Maja | 06 06 06 06 06 06 | Chełmiec KSP św. Heleny Nowy Sącz Chełmiec KSP św. Heleny Nowy Sącz Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 25/11/2017 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | Basta Radosław Ociepka Hubert Nowak Kornel | 06 05 03 | Chełmiec Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Hejmej Arkadiusz Skut Filip Wojdyła Jakub Proc Wiktor Croom Matthew Pociecha Oliwier | 06 03 06 05 04 05 | Chełmiec Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków Chełmiec Chełmiec | 06 06 06 MAL 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Marcinkowski Michał Chlipała Jerzy Kumela Jakub Juszczuk Antoni Jasiński Kacper Cebula Oskar | 05 04 04 06 04 05 | Kuźnia Talentów Chełmiec Hardy Dzieciak Chełmiec SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków Chełmiec Chełmiec | 06 06 MAL MAL 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Bugajski Szymon Górak Łukasz Patro Maciej Żelazko Szymon Wielgus Michał Wielgus Krzysztof | 02 06 06 02 05 03 | Chełmiec SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków Chełmiec SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 MAL MAL 06 MAL MAL | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Hudyka Marcin Pyczek Adam Kusy Miłosz Bielecki Dymitr Król Piotrek Czerski Kamil | 05 02 06 05 06 04 | KSP św. Heleny Nowy Sącz Chełmiec SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków Iskry Chełmiec Iskry Chełmiec | 06 06 MAL MAL 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Gruca Szymon Sawicki Oskar Kasprowicz Julian Nalepa Szymon Wolfinger Aleksander Zamojski Kajetan | 03 06 06 06 06 05 | Iskry Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków Kuźnia Talentów Chełmiec SP Swim Test Kraków SP Swim Test Kraków | 06 06 MAL 06 MAL MAL | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 25/11/2017 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 | Nowak Sabina | 71 | Chełmiec | 06 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 25/11/2017 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 | Kraj Michał Rozum Krzysztof Sadecki Witold | 01 00 78 | SP Swim Test Kraków Chełmiec Chełmiec | MAL 06 06 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 25/11/2017 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | Ząbek Natlia Basta Julia Trojanowska Julia Wideł Kinga Basta-Długopolska Małgorzata | 06 06 06 07 67 | Chełmiec Chełmiec Chełmiec Chełmiec Chełmiec | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 25/11/2017 | Mężczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | Szkaradek Antoni Sadecki Witold Kraj Michał Rozum Krzysztof | 06 78 01 00 | Chełmiec Chełmiec SP Swim Test Kraków Chełmiec | 06 06 MAL 06 | NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 25/11/2017 | 3x25m sztafeta rodzinna | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 | Kliś | Chełmiec | 06 | NT |
Kliś Hanna, Kliś Szymon, Kliś Krzysztof |
3 | Stelmach | Kuźnia Talentów Chełmiec | 06 | NT |
Stelmach Przemysław, Stelmach Sylwia, Stelmach Paulina |
4 | Mężyk | Chełmiec | 06 | NT |
Mężyk Anastazja, Mężyk Albert, Mężyk Andrzej |
Seria 2 z 2 |
1 | Basta-Długopolski | Chełmiec | 06 | NT |
Basta-Długopolska Małgorzata, Długopolski Ignacy, Nowak Sabina |
2 | Stolarczyk | Chełmiec | 06 | NT |
Stolarczyk Bartłomiej, Stolarczyk Dorota, Stolarczyk Przemysław |
3 | Jakubowscy | Chełmiec | 06 | NT |
Jakubowska Kaja, Jakubowska-Krzemień Dominika, Jakubowski Marek |
4 | Sadeccy | Chełmiec | 06 | NT |
Sadecka Zofia, Sadecka Ewa, Sadecki Jan |
5 | Oratowscy | Chełmiec | 06 | NT |
Oratowska Martyna, Oratowska Aleksandra, Oratowski Adam |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |