Gminne Otwarte Świąteczne Zawody Pływackie o Worek Św. Mikołaja | Krótki basen (25m) |
Zabierzów (POL) | 15/12/2017 |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Medaliści wg konkurencji | Multimedaliści |
Statystyka medalowa | Medaliści wg klubu | Plik wyników (Lenex) |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
25m | Serie na czas | - 7 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | - 7 | Lista startowa | Wyniki | ||
25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 10 - 11 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 10 - 11 | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 8 - 9 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 10 - 11 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 10 - 11 | Lista startowa | Wyniki | ||
zmienny | zmienny | ||||||||||
100m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 12 + | Lista startowa | Wyniki | ||
Inne konkurencje | |||||||
15. | Wszystkie | 2 x 50m dowolny | Serie na czas | Sztafeta Rodzinna | Lista startowa | Wyniki |
Statystyki zgłoszeń wg klubu | Medaliści wg konkurencji | Multimedaliści |
Statystyka medalowa | Medaliści wg klubu | Plik wyników (Lenex) |
1 - Gminne Otwarte Świąteczne Zawody Pływackie o Worek Św. Mikołaja - 15/12/2017 - 16:00 | |||||||
1. | Dziewcząt | 25m dowolny | Serie na czas | 7 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
2. | Chłopców | 25m dowolny | Serie na czas | 7 lat i młodsi | Lista startowa | Wyniki | |
3. | Dziewcząt | 25m dowolny | Serie na czas | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki | |
4. | Chłopców | 25m dowolny | Serie na czas | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki | |
5. | Dziewcząt | 50m dowolny | Serie na czas | 10 - 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
6. | Chłopców | 50m dowolny | Serie na czas | 10 - 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
7. | Kobiet | 100m dowolny | Serie na czas | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki | |
8. | Mężczyzn | 100m dowolny | Serie na czas | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki | |
9. | Dziewcząt | 25m grzbietowy | Serie na czas | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki | |
10. | Chłopców | 25m grzbietowy | Serie na czas | 8 - 9 lat | Lista startowa | Wyniki | |
11. | Dziewcząt | 50m grzbietowy | Serie na czas | 10 - 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
12. | Chłopców | 50m grzbietowy | Serie na czas | 10 - 11 lat | Lista startowa | Wyniki | |
13. | Kobiet | 100m zmienny | Serie na czas | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki | |
14. | Mężczyzn | 100m zmienny | Serie na czas | 12 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki | |
15. | Wszystkie | 2 x 50m dowolny | Serie na czas | Sztafeta Rodzinna | Lista startowa | Wyniki |