XIX Zawody o Puchar Burmistrza Myślenic Myślenice, 5/3/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Chowaniec Oliwia | 04 | 01206 | 101206600051 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:10.11 1:30.01 |
Duda Grzegorz | 06 | 02806 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | NT NT | |||||
Dzierwa Zuzanna | 08 | 02806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 25.00 27.00 |
|||||
Grabowska Maja | 05 | 02806 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | NT NT |
|||||
Grabowski Marcel | 09 | 02806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 23.00 26.00 |
|||||
Górski Jan | 05 | 02806 | 50m grzbietowy (18) 100m klasyczny (20) | NT NT |
|||||
Kasza Katarzyna | 03 | 02806 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 1:13.94 39.00 |
|||||
Koszałka Wiktor | 06 | 02806 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Martemianow Michał | 10 | 02806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 27.00 29.00 |
|||||
Martemianow Natalia | 02 | 02806 | 50m motylkowy (21) 100m zmienny (13) | 35.25 NT |
|||||
Mleko Karolina | 04 | 02806 | 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (21) | 38.00 36.00 |
|||||
Nosek Tomasz | 03 | 02806 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:00.14 32.78 |
|||||
Tynor Jan | 04 | 02806 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | 1:15.37 36.00 |
|||||
Tynor Julian | 09 | 02806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 24.00 27.00 |
|||||
Tynor Kacper | 06 | 02806 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 38.28 50.10 |
|||||
Łazarek Filip | 05 | 02806 | 50m grzbietowy (18) 100m klasyczny (20) | NT NT |
Fala Niepołomice 1 | 02806 | 4 x 50m zmienny (23) | Mieszane | 12 - 14 lat | 2:25.00 |
Kucharska Aleksandra | 03 | 02111 | 102111600092 | 50m grzbietowy (17) 100m klasyczny (19) | 36.74 1:44.00 | (POL) (POL) |
Basta Nina | 06 | 00306 | 100306600145 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 42.80 50.66 | ||||
Kamzol Flawia | 07 | 00306 | 100306600178 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 32.22 38.96 |
Dusza Nikola | 08 | 04611 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 26.00 28.50 | |||||
Felczuk Natalia | 05 | 04611 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:36.50 1:52.10 |
|||||
Gawlik Michał | 07 | 04611 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 44.10 48.00 |
|||||
Goj Katarzyna | 08 | 04611 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 23.00 25.00 |
|||||
Grochowski Julian | 10 | 04611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Grochowski Kacper | 08 | 04611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 21.00 24.00 |
|||||
Kowalska Patrycja | 08 | 04611 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 20.50 22.50 |
|||||
Kurek Lena | 07 | 04611 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 54.90 56.15 |
|||||
Machno Anna | 07 | 04611 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 36.11 41.43 |
|||||
Pietrakowski Aleksander | 09 | 04611 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | NT NT |
|||||
Ptak Arkady | 00 | 04611 | 100m dowolny (16) 100m zmienny (14) | 1:06.50 1:19.00 |
|||||
Suchecki Piotr | 05 | 04611 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:06.50 35.00 |
|||||
Szczygieł Maja | 08 | 04611 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 23.50 28.00 |
|||||
Urbaniak Emilia | 09 | 04611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 23.15 26.50 |
|||||
Urbaniak Paweł | 05 | 04611 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:28.00 1:45.00 |
|||||
Widawski Jakub | 09 | 04611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 22.00 25.00 |
|||||
Żesławska Wiktoria | 99 | 04611 | 50m grzbietowy (17) 100m zmienny (13) | 40.00 1:38.00 |
Victoria Zawiercie 1 Victoria Zawiercie 2 | 04611 04611 | 4 x 50m zmienny (23) 4 x 50m zmienny (23) | Mieszane Mieszane | 12 - 14 lat 12 - 14 lat | PK PK | NT NT |
Kubieniec Oskar | 07 | 06111 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 33.80 40.00 |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:12.51 1:34.94 | 10/12/2016 19/11/2016 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Baklarz Bartłomiej | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 29.00 30.00 |
|||||
Cebula Monika | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 36.00 29.93 |
|||||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 50m grzbietowy (18) 100m klasyczny (20) | 39.25 1:42.30 | 5/6/2016 19/11/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Frączek Adam | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 26.00 28.00 |
|||||
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:21.63 1:37.89 | 12/6/2016 27/2/2016 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Grzybowska Natalia | 07 | 00106 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 49.27 1:00.85 | 28/1/2017 27/11/2016 | Krakow (POL) Kozy (POL) |
|||
Janiga Filip | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 35.60 31.37 |
|||||
Jewiarz Nikola | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 29.00 30.00 |
|||||
Kaczmarczyk Jakub | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 27.00 28.00 |
|||||
Kesselman Kyle | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 29.00 30.00 |
|||||
Korycińska Kaja | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 29.00 30.00 |
|||||
Kosiba Szymon | 05 | 00106 | 100106700385 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:17.30 1:48.25 | 5/6/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Król Zuzanna | 02 | 00106 | 100106600352 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:11.62 40.04 | 27/11/2016 25/6/2016 | Kozy (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kuźnicki Michał | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 29.00 30.00 |
|||||
Lasota Tomasz | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 27.00 28.00 |
|||||
Litewka Gabriela | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 30.00 31.00 |
|||||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700405 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:25.93 42.48 | 12/6/2016 25/6/2016 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 100m dowolny (16) 100m zmienny (14) | 1:19.81 1:26.58 | 15/10/2016 28/1/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Sowula Adrian | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 29.00 29.00 |
|||||
Staskiewicz Nikola | 04 | 00106 | 100106600 | 50m grzbietowy (17) 100m klasyczny (19) | 38.94 1:37.79 | 16/4/2016 19/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:10.70 37.68 | 19/11/2016 15/10/2016 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
||
Teca Bartosz | 02 | 00106 | 100106700356 | 50m grzbietowy (18) 100m klasyczny (20) | 35.02 1:23.77 | 25/6/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Teca Konrad | 06 | 00106 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 41.94 55.41 | 27/2/2016 25/6/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Tobiasz Maciej | 02 | 00106 | 100106700357 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | 1:07.05 30.74 | 25/6/2016 25/6/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:23.20 1:36.65 | 19/11/2016 19/11/2016 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Tomczak Patrycja | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 30.00 30.00 |
|||||
Urbańczyk Iga | 03 | 00106 | 100106600402 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:24.33 46.36 | 27/11/2016 15/10/2016 | Kozy (POL) Krakow (POL) |
||
Urbański Jakub | 07 | 00106 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 41.19 58.88 | 28/1/2017 28/1/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 50m grzbietowy (17) 100m klasyczny (19) | 41.84 1:40.62 | 16/4/2016 10/12/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Wyrwiak Julia | 09 | 00106 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 30.00 35.00 |
|||||
Łuczyńska Nikola | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 29.00 29.00 |
|||||
Łęgowska Pola | 03 | 00106 | 100106600404 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:22.39 NT | 27/11/2016 | Kozy (POL) |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m zmienny (23) | Mieszane | 12 - 14 lat | NT |
Basiaga Patryk | 05 | 01406 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:15.87 39.21 | |||||
Belski Jakub | 01 | 01406 | 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (22) | 30.52 28.58 |
|||||
Brońska Julia | 05 | 01406 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:19.56 39.70 |
|||||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 41.83 NT |
|||||
Dyrek Michał | 02 | 01406 | 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (22) | 34.04 30.01 |
|||||
Dzięgiel Zofia | 05 | 01406 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:26.47 1:49.99 |
|||||
Gieniec Aleksander | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 25.11 28.12 |
|||||
Gondek Kasper | 06 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 40.03 51.44 |
|||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 39.02 49.30 |
|||||
Hajduk Alicja | 04 | 01406 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:21.76 1:45.00 |
|||||
Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:09.69 34.98 |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 18.47 NT |
|||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 41.86 NT |
|||||
Leśnik Igor | 05 | 01406 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:27.46 1:55.59 | 25/2/2017 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Maciak Adam | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 23.56 27.00 |
|||||
Maciuszek Jakub | 03 | 01406 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:11.21 36.11 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 37.56 56.00 |
|||||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:18.52 39.94 |
|||||
Mucha Lena | 06 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:16.98 44.80 |
|||||
Mółka Mateusz | 07 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 49.14 56.76 |
|||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 35.54 39.15 |
|||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 50m grzbietowy (18) 100m klasyczny (20) | 38.78 1:30.25 |
|||||
Ogórek Dawid | 03 | 01406 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:18.07 40.54 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 36.57 41.52 |
|||||
Poleć Jakub | 02 | 01406 | 100m klasyczny (20) 50m motylkowy (22) | 1:25.65 31.38 |
|||||
Połeć Julia | 05 | 01406 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:24.20 1:41.63 |
|||||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 16.46 25.51 |
|||||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 26.68 31.12 |
|||||
Rymarczyk Kinga | 03 | 01406 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:14.11 36.12 |
|||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 50m grzbietowy (17) 100m klasyczny (19) | 36.25 1:25.66 |
|||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:08.79 1:30.90 |
|||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 36.15 54.00 |
|||||
Walczak Amelia | 05 | 01406 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:30.86 43.86 |
|||||
Wójcik Martyna | 09 | 01406 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 28.88 35.12 |
Marczak Radoslaw | 09 | 00608 | 100608700083 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 26.28 24.07 | 11/11/2016 11/11/2016 | Horyniec-Zdrój (POL) Horyniec-Zdrój (POL) |
Biela Jagoda | 03 | 00506 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 2:00.00 50.00 | |||||
Chodykin Lea | 00506 | ||||||||
Fijałkowski Threy | 07 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 50.00 55.00 |
|||||
Firek Oliwia | 06 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 39.10 50.01 |
|||||
Gunia Julianna | 04 | 00506 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 2:00.00 50.00 |
|||||
Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 50m motylkowy (21) 100m zmienny (13) | 32.77 1:14.10 |
|||||
Kulanica Blanka | 07 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 50.00 55.00 |
|||||
Madej Faustyna | 02 | 00506 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 1:09.47 32.87 |
|||||
Matlak Aleksandra | 01 | 00506 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:18.00 41.00 |
|||||
Miska Antoni | 05 | 00506 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:38.21 1:59.21 |
|||||
Nosal Ola | 05 | 00506 | 50m grzbietowy (17) 100m klasyczny (19) | 50.00 2:35.00 |
|||||
Nowacki Adam | 06 | 00506 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 50.00 50.00 |
|||||
Pietrzak Kinga | 06 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 41.20 49.20 |
|||||
Podmokły Jakub | 05 | 00506 | 50m grzbietowy (18) 100m klasyczny (20) | 45.00 NT |
|||||
Putka Filip | 00 | 00506 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:03.95 33.55 |
|||||
Ruman Kornelia | 08 | 00506 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 25.00 25.00 |
|||||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:11.54 35.36 |
|||||
Siatka Oliwia | 08 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 25.00 25.00 |
|||||
Stoch Małgorzta | 07 | 00506 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 50.00 55.00 |
|||||
Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:09.06 37.29 |
|||||
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (4) | 21.22 23.44 |
|||||
Szydłowski Antoni | 05 | 00506 | 50m grzbietowy (18) 100m klasyczny (20) | 48.48 NT |
|||||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:14.92 40.84 |
|||||
Zawierucha Gabriel | 06 | 00506 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 49.00 50.00 |
Radek Nikola | 09 | 02211 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 22.00 25.00 | |||||
Radek Wiktoria | 05 | 02211 | 102211600110 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:11.00 38.00 |
||||
Siuta Sandra | 05 | 02211 | 102211600101 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:13.00 1:27.00 |
||||
Strządała Jakub | 04 | 02211 | 102211700078 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | 1:08.00 33.90 |
Frydrych Nicole | 01 | 00802 | 100802100095 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:01.59 31.06 | 18/2/2017 17/2/2017 | Poznan (POL) Poznan (POL) |
Adamczyk Ryszard | 01 | 04811 | 104811700062 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | 1:10.59 36.04 | ||||
Drobna Angelika | 07 | 04811 | 104811600066 | 50m dowolny (7) 100m zmienny (13) | 39.71 NT |
||||
Ferenc Konrad | 03 | 04811 | 104811700045 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:15.69 1:29.90 |
||||
Grot Karol | 07 | 04811 | 104811700079 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | NT NT |
||||
Grygierczyk Krystian | 04 | 04811 | 104811700075 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:35.02 47.87 |
||||
Górak Paula | 05 | 04811 | 104811600074 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:28.16 47.02 |
||||
Jańczyk Maksymilian | 07 | 04811 | 104811700069 | 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (14) | 39.19 1:33.03 |
||||
Kanik Klaudia | 04 | 04811 | 104811600056 | 50m grzbietowy (17) 100m klasyczny (19) | 43.49 1:36.50 |
||||
Karol Kucharski | 06 | 04811 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 41.94 51.41 |
|||||
Klaimont Wojciech | 07 | 04811 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 58.56 1:02.45 |
|||||
Klajmon Karolina | 10 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 29.56 28.63 |
|||||
Kliś Oliwia | 03 | 04811 | 104811600046 | 100m dowolny (15) 100m zmienny (13) | 1:11.65 1:23.09 |
||||
Konieczny Liwiusz | 05 | 04811 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | NT NT |
|||||
Krauze Paulina | 05 | 04811 | 104811600048 | 100m klasyczny (19) 50m motylkowy (21) | NT 40.65 |
||||
Krukowska Julia | 02 | 04811 | 104811600063 | 100m dowolny (15) 100m zmienny (13) | 1:09.54 1:22.83 |
||||
Kucharski Paweł | 05 | 04811 | 100m dowolny (16) 100m zmienny (14) | 1:23.93 1:25.85 |
|||||
Kulec Patryk | 03 | 04811 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | NT NT |
|||||
Lepczyńska Natalia | 01 | 04811 | 104811600039 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:10.03 1:23.43 |
||||
Masłowska Julia | 05 | 04811 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:38.04 1:43.91 |
|||||
Masłowska Wiktoria | 02 | 04811 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 1:14.72 37.69 |
|||||
Mańdok Klaudia | 01 | 04811 | 104811600038 | 100m dowolny (15) 100m zmienny (13) | 1:02.01 1:10.01 |
||||
Mieszczak Tymoteusz | 04 | 04811 | 104811700057 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:17.34 42.98 |
||||
Mikrut Nina | 04 | 04811 | 100m dowolny (15) 100m zmienny (13) | 1:18.58 1:32.48 |
|||||
Mosor Klaudia | 06 | 04811 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Mędrala Adrian | 08 | 04811 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Nalepa Blanka | 07 | 04811 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Procner Klaudiusz | 02 | 04811 | 50m grzbietowy (18) 100m zmienny (14) | 42.19 1:30.12 |
|||||
Pytka Katarzyna | 04 | 04811 | 104811600053 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 1:16.37 40.14 |
||||
Rzadek Natalia | 01 | 04811 | 104811600040 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 1:02.54 30.17 |
||||
Siwek Nikola | 08 | 04811 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Strzelczyk Paweł | 04 | 04811 | 50m grzbietowy (18) 100m klasyczny (20) | 54.82 1:53.40 |
|||||
Szostak Alex | 07 | 04811 | 104811700070 | 50m dowolny (8) 50m motylkowy (22) | 36.15 41.33 |
||||
Wożniak Daria | 04 | 04811 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:33.55 49.51 |
|||||
Wykręt Marcin | 04 | 04811 | 104811700055 | 100m klasyczny (20) 50m motylkowy (22) | 1:22.29 33.26 |
||||
Zastępińska Natalia | 03 | 04811 | 104811600065 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:12.75 39.51 |
||||
Zemanek Mateusz | 07 | 04811 | 104811700080 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 43.59 57.95 |
||||
Ziółkowski Norbert | 01 | 04811 | 104811700037 | 100m klasyczny (20) 100m zmienny (14) | 1:12.89 1:07.74 |
||||
Żaczek Karolina | 03 | 04811 | 104811600071 | 50m grzbietowy (17) 100m klasyczny (19) | 37.50 1:33.46 |
Anuszkiewicz Maria | 07 | 03706 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 42.53 47.89 | |||||
Bysiek Oliwia | 06 | 03706 | 103706600073 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | NT 53.67 |
||||
Czyż Adam | 06 | 03706 | 103706700074 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 33.56 42.56 |
||||
Filipiak Julia | 06 | 03706 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 37.60 42.34 |
|||||
Kaleta Oliwia | 06 | 03706 | 103706600083 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 45.67 50.98 |
||||
Kopta Piotr | 06 | 03706 | 103706700078 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 40.09 44.17 |
||||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 100m dowolny (15) 100m zmienny (13) | 1:23.54 1:36.67 |
|||||
Krzystek Igor | 06 | 03706 | 50m klasyczny (12) 50m motylkowy (22) | 50.22 1:37.19 |
|||||
Limanówka Aleksandra | 06 | 03706 | 103706600087 | 50m klasyczny (11) 100m zmienny (13) | 48.25 1:36.52 |
||||
Malik Emilia | 08 | 03706 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 22.34 21.34 |
|||||
Mroczek Joanna | 06 | 03706 | 103706600088 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 41.62 52.36 |
||||
Nowakowski Oliwier | 07 | 03706 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 38.43 42.86 |
|||||
Orzechowska Blanka | 07 | 03706 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 43.54 50.98 |
|||||
Polowiec Nikola | 07 | 03706 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 47.65 53.31 |
|||||
Popiela Jakub | 05 | 03706 | 100m dowolny (16) 100m zmienny (14) | 1:25.76 1:38.98 |
|||||
Rzucidło Marek | 07 | 03706 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 36.78 42.34 |
|||||
Smurzyńska Julia | 06 | 03706 | 103706600079 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 33.99 43.32 |
||||
Węgrzyn Arkadiusz | 06 | 03706 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 40.99 NT |
|||||
Łapka Aurelia | 05 | 03706 | 103706600054 | 100m dowolny (15) 100m zmienny (13) | 1:23.34 1:34.45 |
Cebula Konrad | 02 | 01706 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) 100m klasyczny (20) | 1:13.00 42.10 PK | |||||
Cebula Patrycja | 07 | 01706 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 1:03.01 1:05.59 PK |
|||||
Madej Justyna | 05 | 01706 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) 100m klasyczny (19) | 1:34.45 45.84 2:18.27 | 25/2/2017 4/12/2016 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Myślenice (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Madej Józef | 10 | 01706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 32.88 28.69 | 4/12/2016 25/2/2017 | Myślenice (POL) Wieliczka (POL) |
Brońka Anna | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 21.00 22.70 | |||||
Całka Piotr | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 25.50 27.00 |
|||||
Gałuszka Magdalena | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 25.50 27.50 |
|||||
Jarmołowska Helena | 08 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 22.50 23.52 |
|||||
Kapusta Eryk | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 21.50 24.90 |
|||||
Kowalski Mieszko | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 25.59 27.70 |
|||||
Kukułka Aleksander | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 24.60 23.90 |
|||||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 38.95 40.41 |
|||||
Permus Maciej | 10 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 28.57 29.20 |
|||||
Słomski Mikołaj | 08 | 03506 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (4) | 27.00 26.90 |
Bielak Jan | 08 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 22.48 24.45 | |||||
Czajkowski Jan | 10 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Hałucha Julia | 02 | 02906 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:09.23 36.70 |
|||||
Hałucha Nicole | 08 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Herbut Oskar | 06 | 02906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 38.62 PK 52.90 | PK |
||||
Jaroszewska Iga | 08 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Kraus Milena | 06 | 02906 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 38.80 47.14 |
|||||
Kulawiak Maksymilian | 08 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Kwaśniewska Aleksandra | 05 | 02906 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | NT NT |
|||||
Malina Szymon | 01 | 02906 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (22) | 58.90 PK 32.10 | PK |
||||
Maćkowiak Krzysztof | 07 | 02906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT NT |
|||||
Maślanka Maja | 08 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Molendys Wiktor | 08 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Moskała Nadia | 08 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Mrówka Mikołaj | 08 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Mędrysa Martyna | 05 | 02906 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) 50m motylkowy (21) | 1:15.71 1:36.85 PK | PK |
||||
Nadybska Natalia | 01 | 02906 | 50m grzbietowy (17) 100m klasyczny (19) 50m motylkowy (21) 100m zmienny (13) | 31.58 PK PK 1:10.20 | PK PK |
||||
Osmański Mateusz | 01 | 02906 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | NT NT |
|||||
Pawelska Dominika | 00 | 02906 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) 50m motylkowy (21) 100m zmienny (13) | PK 1:15.30 PK 1:14.30 | PK PK |
||||
Porębska Maja | 06 | 02906 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 36.34 45.38 |
|||||
Strózik Mikołaj | 04 | 02906 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) 50m motylkowy (22) | 1:11.70 1:28.31 PK | PK |
||||
Szalewska Maja | 01 | 02906 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 1:03.76 33.84 |
|||||
Szczygieł Elżbieta | 03 | 02906 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:20.66 1:43.28 |
|||||
Szczygieł Olga | 01 | 02906 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 1:06.59 35.28 |
|||||
Szkaradek Jan | 08 | 02906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | NT NT |
|||||
Szumny Alicja | 02 | 02906 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:20.11 1:30.26 |
|||||
Słupik Bartłomiej | 01 | 02906 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | NT NT |
|||||
Witas Lena | 10 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Łodzińska Marta | 09 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
|||||
Świerczyńska Antonina | 09 | 02906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT |
Cichy Julia | 06 | 02106 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 42.00 56.00 | |||||
Mleczek Marta | 06 | 02106 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 58.00 1:10.00 |
|||||
Ruchlewicz Maja | 06 | 02106 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 41.00 48.00 |
Kuszewski Antoni | 09 | 01806 | 09250504393 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (4) | 22.01 23.36 NT | 9/12/2016 9/12/2016 |
Bartuś Maria | 05 | 00906 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:20.54 42.35 | |||||
Chrobak Bartek | 06 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 40.11 46.23 |
|||||
Chrobak Tomasz | 08 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 18.47 24.62 |
|||||
Czerwiec Karolina | 07 | 00906 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 46.35 52.15 |
|||||
Dawiec Teodor | 07 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 41.13 45.25 |
|||||
Dawiec Tymoteusz | 08 | 00906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 17.50 21.52 |
|||||
Jaszczuk Jan | 04 | 00906 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:29.43 46.37 |
|||||
Krawczyk Emilia | 07 | 00906 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 40.31 48.42 |
|||||
Kubasiak Jan | 06 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 37.90 51.33 |
|||||
Mitka Klaudia | 02 | 00906 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 1:08.00 34.00 |
|||||
Olszewski Eryk | 07 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 38.57 46.83 |
|||||
Pajerski Jakub | 05 | 00906 | 50m grzbietowy (18) 50m motylkowy (22) | 39.84 38.78 |
|||||
Płusa Maksymilian | 04 | 00906 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:10.34 39.11 |
|||||
Stefanowski Maciej | 04 | 00906 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:14.86 39.19 |
|||||
Waga Mateusz | 02 | 00906 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:11.33 1:33.27 |
|||||
Wawro Jakub | 07 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 38.95 52.49 |
|||||
Zahuta Julia | 06 | 00906 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 42.42 50.98 |
|||||
Zahuta Kacper | 05 | 00906 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:48.36 1:58.11 |
|||||
Zając Maciej | 07 | 00906 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 36.17 48.52 |
|||||
Ziółko Wiktor | 05 | 00906 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:12.81 1:38.61 |
Dela Natalia | 04 | 04011 | 104011100016 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 1:11.00 34.00 | ||||
Pakosz Maksymilian | 09 | 04011 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 18.80 NT |
Parchańska Julia | 06 | 02706 | 102706600040 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 46.00 52.00 | ||||
Wrona Ewa | 06 | 02706 | 102706600077 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | NT 45.00 |
||||
Wrona Maria | 08 | 02706 | 102706600078 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 28.00 27.00 |
Bocheńska Zofia | 08 | 05411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 21.87 22.45 | |||||
Błaszczyk Filip | 02 | 05411 | 105411700001 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:06.34 1:32.34 |
||||
Błaszczyk Olaf | 09 | 05411 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 27.08 26.05 | 22/10/2016 22/10/2016 | Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) |
|||
Długokęcka Justyna | 05 | 05411 | 105411600012 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:13.26 36.78 |
||||
Gołda Bartłomiej | 07 | 05411 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 45.76 51.78 |
|||||
Gołda Michał | 03 | 05411 | 105411700007 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:08.23 36.78 |
||||
Góral Michalina | 08 | 05411 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 20.67 23.09 |
|||||
Kostańczyk Kaja | 09 | 05411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 27.27 25.38 | 22/10/2016 22/10/2016 | Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) |
|||
Krzyżaniak Zofia | 07 | 05411 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 43.09 48.78 |
|||||
Parzoch Krzysztof | 07 | 05411 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 40.76 46.87 |
|||||
Przybyła Gabriela | 05 | 05411 | 105411600011 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:12.02 1:35.30 |
||||
Pucek Wiktoria | 06 | 05411 | 105411600013 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 36.87 38.76 |
||||
Wdowiak Dominik | 07 | 05411 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 33.48 38.35 |
|||||
Wieczorek Diana | 07 | 05411 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 42.09 51.03 |
|||||
Łukasik Oliwier | 06 | 05411 | 105411700014 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 34.29 42.20 |
||||
Łukasik Zuzanna | 08 | 05411 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 21.59 25.35 |
Jedynka Łazy 1 | 05411 | 4 x 50m zmienny (23) | Mieszane | 12 - 14 lat | 2:25.67 |
Apanasevich Ivan | 08 | 03906 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (4) | NT NT | |||||
Florkiewicz Kalina | 05 | 03906 | 103906600010 | 50m grzbietowy (17) 100m klasyczny (19) | 49.64 1:55.30 | 13/11/2016 10/12/2015 | Myślenice Wisła |
||
Jakubas Michał | 05 | 03906 | 103906700003 | 50m grzbietowy (18) 100m klasyczny (20) | 49.50 2:10.20 | 16/10/2016 10/12/2016 | Myślenice Wisła |
||
Konieczny Mateusz | 05 | 03906 | 103906700008 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:38.00 1:49.80 | 7/5/2016 10/12/2016 | Miechów Wisła |
||
Konieczny Miłosz | 07 | 03906 | 103906700009 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 47.23 NT | 7/5/2016 | Miechów | ||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 103906600006 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 19.25 27.03 | 16/10/2016 13/11/2016 | Myślenice Myślenice |
||
Kościarz Wiktoria | 09 | 03906 | 103906600014 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 23.40 NT | 13/11/2016 | Myślenice | ||
Pach Patrycja | 09 | 03906 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 20.16 29.29 | 4/12/2016 5/6/2016 | Myślenice Sucha Beskidzka |
|||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 103906700001 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | NT 49.88 | 5/6/2016 | Sucha Beskidzka |
||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | NT 39.64 | 13/11/2016 | Myślenice |
Borowska Agata | 10 | 04411 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 27.00 35.00 | |||||
Borowska Natalia | 10 | 04411 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 27.00 33.00 |
|||||
Borowska Oliwia | 06 | 04411 | 104411600084 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 43.00 50.00 |
||||
Duhl Maja | 06 | 04411 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 44.07 NT |
|||||
Duhl Mikołaj | 07 | 04411 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 47.62 50.32 |
|||||
Dziendziel Eliza | 04 | 04411 | 104411600080 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:18.77 1:34.41 |
||||
Filapek Wiktoria | 05 | 04411 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | NT NT |
|||||
Gwóźdź Natalia | 08 | 04411 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 21.60 22.05 |
|||||
Górecka Maja | 08 | 04411 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 20.90 23.20 |
|||||
Kosiec Małgorzata | 03 | 04411 | 104411600057 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:06.16 1:23.56 | 12/11/2016 | Bielsko (POL) |
||
Lech Zofia | 04 | 04411 | 104411600058 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:12.50 34.30 |
||||
Opaliński Alan | 05 | 04411 | 50m grzbietowy (18) 100m klasyczny (20) | 43.10 1:46.00 |
|||||
Ponikwia Julia | 07 | 04411 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 54.20 58.30 |
|||||
Sliwa Julia | 07 | 04411 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 45.20 48.20 |
|||||
Twardowski Kamil | 06 | 04411 | 104411700072 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 34.11 41.80 |
||||
Wilk Wiktoria | 06 | 04411 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 48.30 51.10 |
Drzewiecka Karolina | 08 | 06011 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 17.69 24.69 | |||||
Gibaszek Bartosz | 07 | 06011 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 41.95 48.06 |
|||||
Majewski Mateusz | 05 | 06011 | 106011700002 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:27.20 1:43.32 |
||||
Markowska Nicola | 04 | 06011 | 106011600008 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:12.38 1:28.11 |
||||
Pałasz Kacper | 07 | 06011 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 52.09 54.16 |
|||||
Pietrzak Dominik | 08 | 06011 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 18.33 23.67 |
|||||
Siejak Joachim | 05 | 06011 | 106011700003 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:13.01 NT |
||||
Siemińska Wiktoria | 04 | 06011 | 106011600005 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:24.14 1:41.30 |
||||
Szkop Pola | 06 | 06011 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 43.34 53.25 |
|||||
Zielonka Kaja | 04 | 06011 | 106011600007 | 100m klasyczny (19) 50m motylkowy (21) | 1:28.16 36.25 |
||||
Ziemnicka Zuzanna | 04 | 06011 | 106011600006 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:17.34 36.38 |
Orka Częstochowa 1 | 06011 | 4 x 50m zmienny (23) | Mieszane | 12 - 14 lat | 2:34.00 |
Buła Bianka | 05 | 03406 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:11.80 1:24.90 | |||||
Buła Maya | 07 | 03406 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 37.99 44.85 |
|||||
Chabasiewicz Jakub | 07 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 41.90 NT |
|||||
Cyganek Nina | 05 | 03406 | 100m dowolny (15) 50m motylkowy (21) | 1:13.50 38.30 |
|||||
Koper Maciej | 06 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 39.80 46.20 |
|||||
Litwa Justyna | 08 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 16.50 19.80 |
|||||
Litwa Tomek | 06 | 03406 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 30.62 36.89 |
|||||
Marchewka Mikołaj | 03 | 03406 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:10.80 34.80 |
|||||
Padjas Miłosz | 06 | 03406 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Płaskocińska Agnieszka | 06 | 03406 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 44.20 55.80 |
|||||
Sawińska Antonina | 08 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 23.90 26.21 |
|||||
Sawiński Wojciech | 08 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 19.70 23.40 |
|||||
Szerszeń Mateusz | 04 | 03406 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:21.20 43.20 |
|||||
Wojciechowska Marysia | 06 | 03406 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 38.01 48.01 |
Salwator Kraków 1 Salwator Kraków 2 | 03406 03406 | 4 x 50m zmienny (23) 4 x 50m zmienny (23) | Mieszane Mieszane | 12 - 14 lat 12 - 14 lat | NT NT |
Balcha Maja | 08 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT NT | |||||
Baranowska Hanna | 07 | 03606 | 103606600234 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 35.83 44.12 | 28/1/2017 15/10/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Basista Karolina | 07 | 03606 | 103606700235 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT 47.90 | 15/10/2016 | Kraków (POL) |
||
Bednarski Kacper | 06 | 03606 | 103606700236 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 38.79 48.75 | 10/12/2016 26/11/2016 | Kraków (POL) Tarnów (POL) |
||
Bezwińska Nikola | 08 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 27.02 24.90 | 3/12/2016 3/12/2016 | Miechów (POL) Miechów (POL) |
|||
Blacha Igor | 06 | 03606 | 103606700237 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 40.69 44.62 | 10/12/2016 28/1/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Borowski Dominik | 06 | 03606 | 103606700238 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 44.92 52.96 | 26/11/2016 26/11/2016 | Tarnów (POL) Tarnów (POL) |
||
Bugajska Marcelina | 07 | 03606 | 103606600239 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | NT 58.59 | 15/10/2016 | Kraków (POL) |
||
Bularz Kamila | 08 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | NT 26.00 | 3/12/2016 | Miechów (POL) |
|||
Caba Stanisław | 06 | 03606 | 103606700240 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 35.68 41.84 | 26/11/2016 26/11/2016 | Tarnów (POL) Tarnów (POL) |
||
Cicha Zofia | 07 | 03606 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 49.41 NT | 28/1/2017 | Kraków (POL) | |||
Dakowicz Lena | 09 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 21.50 22.93 |
|||||
Dakowicz Marcin | 07 | 03606 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 43.03 41.10 | 15/10/2016 28/1/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
|||
Dygulska Weronika | 08 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 23.43 23.86 | 3/12/2016 3/12/2016 | Miechów (POL) Miechów (POL) |
|||
Glijer Maksym | 07 | 03606 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 51.73 49.33 | 15/10/2016 15/10/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
|||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 35.50 39.57 | 10/12/2016 28/1/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Kleszcz Eryk | 08 | 03606 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (4) | 32.55 30.32 | 3/12/2016 3/12/2016 | Miechów (POL) Miechów (POL) |
|||
Klimek Dominik | 08 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 31.37 31.04 | 3/12/2016 3/12/2016 | Miechów (POL) Miechów (POL) |
|||
Koczur Maciej | 07 | 03606 | 103606700244 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 39.03 47.20 | 28/1/2017 28/1/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Krzysztofiak Adam | 08 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 25.54 23.95 | 3/12/2016 3/12/2016 | Miechów (POL) Miechów (POL) |
|||
Król Karolina | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 51.60 53.78 | 15/10/2016 28/1/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
|||
Malarska Julia | 06 | 03606 | 103606600247 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 44.73 54.58 | 28/1/2017 15/10/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Malecka Inka | 08 | 03606 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 25.89 NT | 3/12/2016 | Miechów (POL) | |||
Markowicz Dominik | 06 | 03606 | 103606700248 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 45.71 51.35 | 28/1/2017 28/1/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Mikołajczyk Sebastian | 08 | 03606 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (4) | NT 29.37 | 3/12/2016 | Miechów (POL) |
|||
Nocuń Joanna | 06 | 03606 | 103606600249 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 49.06 58.62 | 26/11/2016 15/10/2016 | Tarnów (POL) Kraków (POL) |
||
Nocuń Milena | 07 | 03606 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT |
|||||
Nowak Aleksandra | 06 | 03606 | 103606600251 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 51.41 50.89 | 19/11/2016 26/11/2016 | Nowy Sącz (POL) Tarnów (POL) |
||
Pałys Antonina | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Pilas Zuzanna | 07 | 03606 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT 1:03.12 | 15/10/2016 | Kraków (POL) |
|||
Rolnicki Maksymiljan | 08 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 21.16 21.32 | 3/12/2016 3/12/2016 | Miechów (POL) Miechów (POL) |
|||
Sakłak Szymon | 07 | 03606 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 47.27 NT | 15/10/2016 | Kraków (POL) | |||
Siwior Maja | 06 | 03606 | 103606600252 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 46.68 55.61 | 10/12/2016 26/11/2016 | Kraków (POL) Tarnów (POL) |
||
Skrzypek Jagoda | 07 | 03606 | 103606600253 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 52.53 49.11 | 28/1/2017 28/1/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Spórna Jan | 08 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 22.67 25.88 | 3/12/2016 3/12/2016 | Miechów (POL) Miechów (POL) |
|||
Stanek Magdalena | 07 | 03606 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 42.20 47.80 | 28/1/2017 28/1/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
|||
Stawowski Marcin | 08 | 03606 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 23.09 22.42 | 3/12/2016 3/12/2016 | Miechów (POL) Miechów (POL) |
|||
Stós Maksymilian | 06 | 03606 | 103606700254 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 42.33 50.67 | 28/1/2017 28/1/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Sulewski Dawid | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | NT NT |
|||||
Sądel Oliwia | 08 | 03606 | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 24.26 NT | 3/12/2016 | Miechów (POL) | |||
Tasak Piotr | 08 | 03606 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (4) | NT 27.51 | 3/12/2016 | Miechów (POL) |
|||
Wojda Jakub | 06 | 03606 | 103606700255 | 50m dowolny (8) 50m klasyczny (12) | 44.87 52.17 | 26/11/2016 19/11/2016 | Tarnów (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Wojda Natalia | 06 | 03606 | 103606600256 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 43.40 47.05 | 28/1/2017 28/1/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Wojtal Paweł | 06 | 03606 | 50m grzbietowy (10) 50m klasyczny (12) | 49.95 53.68 | 15/10/2016 28/1/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
|||
Ziębińska Sonia | 07 | 03606 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | NT NT |
|||||
Żemojtel Lena | 07 | 03606 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | NT NT |
Gugała Oliwier | 06 | 00706 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 37.50 42.00 | |||||
Pancerz Oliwia | 06 | 00706 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 42.50 46.50 |
Chrapkowicz Tymoteusz | 06 | 03411 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 49.75 55.34 | |||||
Chrobak Martyna | 04 | 03411 | 103411100056 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:14.73 1:30.15 |
||||
Fajt Igor | 06 | 03411 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | NT 52.80 |
|||||
Filek Magdalena | 07 | 03411 | 103411600110 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 52.61 55.94 |
||||
Gabryluk Zuzanna | 04 | 03411 | 103411600089 | 100m dowolny (15) 100m zmienny (13) | 1:18.70 1:27.31 |
||||
Gram Maksymilian | 04 | 03411 | 103411700091 | 50m grzbietowy (18) 100m klasyczny (20) | 39.33 1:31.10 |
||||
Grzybek Zofia | 05 | 03411 | 103411600076 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:22.71 46.00 |
||||
Grzybowski Patryk | 05 | 03411 | 103411700064 | 50m grzbietowy (18) 100m zmienny (14) | 41.82 1:28.23 |
||||
Handzlik Mikołaj | 05 | 03411 | 103411700119 | 100m dowolny (16) 50m grzbietowy (18) | 1:43.93 51.67 |
||||
Hrapkowicz Klaudia | 04 | 03411 | 103411600107 | 100m klasyczny (19) 100m zmienny (13) | 1:40.08 1:29.00 |
||||
Jarosz Milena | 06 | 03411 | 103411600101 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 38.48 45.10 |
||||
Jenkner Bartłomiej | 06 | 03411 | 103411700100 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 45.70 56.35 |
||||
Kaim Amelia | 04 | 03411 | 103411100058 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:24.21 1:44.34 |
||||
Kantor Aleksandr | 01 | 03411 | 103411200060 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:07.96 1:26.49 |
||||
Kantor Andrzej | 06 | 03411 | 06301508270 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 38.93 52.79 |
||||
Kapela Nina | 04 | 03411 | 103411600065 | 100m klasyczny (19) 100m zmienny (13) | 1:39.99 1:27.76 |
||||
Kierczak Anna | 04 | 03411 | 103411600066 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:11.21 1:28.43 |
||||
Koczur Kornelia | 04 | 03411 | 103411600068 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:13.42 35.76 |
||||
Koczur Nikola | 04 | 03411 | 103411600067 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:10.91 38.15 |
||||
Komędera Anna | 04 | 03411 | 103411600069 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:20.04 43.92 |
||||
Kupska Kamila | 07 | 03411 | 50m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) | 56.73 1:06.67 |
|||||
Luranc Zuzanna | 07 | 03411 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (11) | 59.68 59.90 |
|||||
Majer Rafał | 02 | 03411 | 103411700109 | 100m dowolny (16) 50m motylkowy (22) | 1:04.47 32.97 |
||||
Malarz Maja | 04 | 03411 | 103411600070 | 100m dowolny (15) 50m grzbietowy (17) | 1:04.47 33.92 |
||||
Malarz Milena | 09 | 03411 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (3) | 23.28 30.86 |
|||||
Matuszczak Julia | 08 | 03411 | 103411600113 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 25.00 28.00 |
||||
Matuszczak Kacper | 04 | 03411 | 103411700072 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:23.05 1:46.28 |
||||
Matuszek Filip | 07 | 03411 | 103411700116 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 50.54 58.54 |
||||
Nitecka Natalia | 05 | 03411 | 103411600077 | 50m grzbietowy (17) 100m klasyczny (19) | 43.34 NT |
||||
Olek Joanna | 08 | 03411 | 25m klasyczny (3) 50m motylkowy (21) | 35.00 1:12.51 |
|||||
Olek Marta | 06 | 03411 | 50m dowolny (7) 50m klasyczny (11) | 53.98 57.11 |
|||||
Otrząsek Damian | 98 | 03411 | 103411700047 | 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 28.20 1:05.21 |
||||
Papuga Michał | 08 | 03411 | 103411700108 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (6) | 24.12 27.39 |
||||
Pawlicki Mateusz | 01 | 03411 | 103411700060 | 50m grzbietowy (18) 100m zmienny (14) | 32.78 1:10.45 |
||||
Polakowski Bartłomiej | 05 | 03411 | 103411700120 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 2:01.76 1:47.86 |
||||
Strojek Mikołaj | 08 | 03411 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 21.69 26.97 |
|||||
Więcek Weronika | 05 | 03411 | 103411600075 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:13.20 1:29.46 |
||||
Wiśniewska Patrycja | 01 | 03411 | 103411600117 | 100m dowolny (15) 100m klasyczny (19) | 1:20.79 1:31.91 |
||||
Zawada Jakub | 03 | 03411 | 103411700093 | 100m dowolny (16) 100m klasyczny (20) | 1:12.41 1:34.35 |
||||
Zawada Mateusz | 06 | 03411 | 50m dowolny (8) 50m grzbietowy (10) | 45.35 55.67 |
Victoria Kozy 1 Victoria Kozy 2 Victoria Kozy 3 | 03411 03411 03411 | 4 x 50m zmienny (23) 4 x 50m zmienny (23) 4 x 50m zmienny (23) | Mieszane Mieszane Mieszane | 12 - 14 lat 12 - 14 lat 12 - 14 lat | 2:29.45 2:40.22 2:45.35 |
Strąk Krystian | 08 | 00806 | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (4) | 23.46 27.57 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |