VI Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 15/10/2016 |
1 - VI Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin I | 15/10/2016 - 10:35 |
Konkurencja 1 15/10/2016 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 10:35 |
1 2 3 4 5 | Garbacz Martyna Konka Joanna Kondaszewska Amelia Kielar Julia Ordowska Milena | 09 10 10 10 09 | Delfin Nowy Targ Optima Skawina Optima Skawina Jordan Kraków Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 14, 10:37 |
1 2 3 4 5 6 | Myszka Roksana Zagórórska Katarzyna Moneta Aleksanda Gos Maja Czarnecka Lena Tokarska Justyna | 08 08 08 10 10 08 | Limanowa-Swim Orka Prozówki Orka Prozówki Jordan Kraków Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 14, 10:39 |
1 2 3 4 5 6 | Gorczyca Klaudia Kosmal Maja Flinta Oliwia Stefańska Agata Ostrowska Natalia Węgrzyn Aleksandra | 10 10 09 11 09 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Team Sport Kraków Salwator Kraków Team Sport Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 14, 10:41 |
1 2 3 4 5 6 | Gąsior Iga Pac Agnieszka Flinta Maja Nowacka Emilia Musiałek Marta Bałazińska Nikola | 10 09 10 10 08 09 | Delfin Nowy Targ Orka Prozówki Team Sport Kraków Team Sport Kraków Glosator Kraków CKiS Miechów | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 14, 10:43 |
1 2 3 4 5 6 | Sączek Klaudia Wiertelak Lena Łapa Kamila Tabor Kaja Siwek Lilianna Chrząszcz Dominika | 09 10 08 10 10 12 | Optima Skawina Delfin Nowy Targ Aquarius Myślenice Optima Skawina Jordan Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 59.00 NT NT NT |
Seria 6 z 14, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Aleksandra Koszykowska Karolina Graczyk Emilia Błażejczyk Nikola Batko Karolina Halberda Milena | 11 09 10 09 11 11 | Aquarius Myślenice Jordan Kraków Limanowa-Swim Jordan Kraków Orka Prozówki Zawodnik niezrzeszony | 06 06 06 06 06 | 55.00 36.00 30.00 31.59 41.20 56.00 |
Seria 7 z 14, 10:47 |
1 2 3 4 5 6 | Kliś Hanna Jantas Aleksandra Wyrwiak Julia Król Maja Żmijewska Nina Marciniak Małgorzata | 11 09 09 08 09 09 | STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 29.38 28.04 27.33 28.00 29.16 29.53 |
Seria 8 z 14, 10:48 |
1 2 3 4 5 6 | Jeremiejko Wiktoria Gąsiorek Alicja Brońska Anna Jewiarz Nikola Palmi Julia Cebula Monika | 08 09 11 09 09 09 | Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 26.70 26.15 26.58 26.74 27.00 |
Seria 9 z 14, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Kuźma Katarzyna Łupińska Barbara Litewka Gabriela Łuczyńska Nikola Dzierwa Zuzanna Śliwa Antonina | 10 09 09 09 08 09 | STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepołomice Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 25.62 25.31 25.10 25.30 25.47 25.87 |
Seria 10 z 14, 10:51 |
1 2 3 4 5 6 | Korycińska Kaja Niechajewicz Martyna Knapik Julia Adamska Wiktoria Laskowska Wanda Miedzińska Natalia | 09 08 09 09 09 10 | Jordan Kraków Aquarius Myślenice Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków Optima Skawina Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 | 24.90 24.00 23.57 23.90 24.00 25.01 |
Seria 11 z 14, 10:53 |
1 2 3 4 5 6 | Gałuszka Magdalena Dutka-Wołoch Nicola Łuczak Agata Kolasa Natalia Góra Natalia Korpak Maja | 08 11 09 08 09 09 | Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 23.08 23.00 22.67 22.80 23.00 23.16 |
Seria 12 z 14, 10:54 |
1 2 3 4 5 6 | Ruchała Weronika Święchowicz Maja Sawińska Antonina Krzyszkowska Amelia Płonka Aleksandra Żak Zoya | 08 10 08 09 09 09 | STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Salwator Kraków Optima Skawina Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 22.02 22.00 21.90 22.00 22.00 22.50 |
Seria 13 z 14, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Bętkowska Emilia Jałowiecka Gabriela Helena Jarmołowska Brońka Anna Chrząszcz Matylda Pęczek Karolina | 11 08 08 08 09 09 | Optima Skawina Pro-Swim Kraków Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Swim Test Kraków Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 21.00 20.00 19.25 19.32 20.05 21.00 |
Seria 14 z 14, 10:57 |
1 2 3 4 5 6 | Sarapata Julia Kurzeja Karolina Litwa Justyna Drzewiecka Karolina Radek Nikola Polak Iga | 08 09 08 08 09 09 | Karol Wadowice STP Nowy Sącz Salwator Kraków Orka Częstochowa Gilus Gilowice Płetwal Zakopane | 06 06 06 11 11 06 | 19.00 17.93 16.80 17.34 18.00 19.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15/10/2016 - 10:59 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 10:59 |
2 3 4 | Potęga Kacper Smoleń Arkadiusz Sopata Marcel | 10 09 09 | Orka Prozówki Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 13, 11:00 |
1 2 3 4 5 | Gniadek Piotr Żukiewicz Jakub Psica Bartosz Świdrak Oliwier Bysiek Sebastian | 08 10 10 12 11 | Delfin Nowy Targ Salwator Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Siemacha Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 13, 11:02 |
1 2 3 4 5 6 | Babiak Jan Studentowicz Dawid Mrówka Mikołaj Świdrak Kacper Kamionka Piotr Tokarski Szymon | 09 10 08 09 09 10 | Glosator Kraków Delfin Nowy Targ Glosator Kraków STP Nowy Sącz Orka Prozówki Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 13, 11:04 |
1 2 3 4 5 6 | Zapiór Grzegorz Zięba Kamil Zając Mateusz Golonka Krystian Kulma Leon Urban Kacper | 10 10 08 10 09 08 | Orka Prozówki Jordan Kraków Aquarius Myślenice Limanowa-Swim Limanowa-Swim Optima Skawina | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 55.00 NT NT NT |
Seria 5 z 13, 11:06 |
1 2 3 4 5 6 | Zawisza Mateusz Janik Nikodem Piotrowski Mateusz Wójtowicz Franciszek Mrożek Jakub Łopata Michał | 09 08 10 08 10 10 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Fala Niepołomice Jordan Kraków Aquarius Myślenice | 06 06 06 06 06 06 | 43.00 37.96 32.34 33.21 42.00 49.45 |
Seria 6 z 13, 11:08 |
1 2 3 4 5 6 | Bodziony Filip Lasota Tomasz Madej Józef Misztal Olaf Kliś Szymon Martemianow Michał | 10 09 10 10 10 10 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków SwimArt Myślenice Pro-Swim Kraków STP Nowy Sącz Fala Niepołomice | 06 06 06 06 06 06 | 31.09 30.20 30.00 30.00 31.04 31.82 |
Seria 7 z 13, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Obrzud Łukasz Łacek Kamil Klimkowski Adam Kołaciak Dawid Janiga Filip Surówka Krzysztof | 10 11 09 10 09 09 | STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 29.11 29.00 28.09 29.00 29.04 29.88 |
Seria 8 z 13, 11:11 |
1 2 3 4 5 6 | Prokop Leon Kuźma Adrian Durek Wiktor Ślósarczyk Wiktor Kesselman Kyle Król Marek | 08 10 09 11 09 10 | Fala Niepołomice Płetwal Zakopane Optima Skawina Optima Skawina Jordan Kraków Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 27.42 27.00 26.00 26.00 27.11 28.00 |
Seria 9 z 13, 11:13 |
1 2 3 4 5 6 | Kwaśny Bartosz Hajdo Michał Frączek Adam Permus Maciej Tarasek Igor Kuźnicki Michał | 08 08 09 10 10 09 | Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 23.90 23.85 23.88 23.90 24.44 |
Seria 10 z 13, 11:14 |
1 2 3 4 5 6 | Walczak Szymon Stefański Juliusz Kowalski Mieszko Kondaszewski Antoni Duchnik Konrad Rozumek Jan | 08 08 08 08 09 09 | STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 23.32 22.20 21.13 22.00 23.00 23.47 |
Seria 11 z 13, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Buczulski Aleks Szymacha Aleksy Dyląg Maciej Maciak Adam Kutermak Szymon Bobik Maksymilian | 08 10 09 10 10 09 | Płetwal Zakopane Zawodnik niezrzeszony Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz Optima Skawina Karol Wadowice | 06 06 06 06 06 | 21.00 21.00 20.00 20.20 21.00 21.00 |
Seria 12 z 13, 11:17 |
1 2 3 4 5 6 | Widawski Jakub Wrześniak Oskar Sawiński Wojciech Całka Piotr Ślimak Stanisław Janczyk Mateusz | 09 09 08 08 09 08 | Victoria Zawiercie Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane CKiS Miechów | 11 06 06 06 06 06 | 19.50 19.00 18.02 18.50 19.00 19.61 |
Seria 13 z 13, 11:18 |
1 2 3 4 5 6 | Pakosz Maksymilian Pietrzak Dominik Ruchała Adrian Mastalski Kacper Dyda Artur Wydra Patryk | 09 08 08 08 08 08 | Atut Częstochowa Orka Częstochowa STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane | 11 11 06 06 06 06 | 17.79 16.79 16.55 16.75 16.99 18.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15/10/2016 - 11:20 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 11:20 |
2 3 4 | Myszka Roksana Musiałek Marta Kondaszewska Amelia | 08 08 10 | Limanowa-Swim Glosator Kraków Optima Skawina | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 11, 11:22 |
1 2 3 4 5 6 | Flinta Oliwia Nowacka Emilia Bałazińska Nikola Gąsior Iga Tabor Kaja Flinta Maja | 09 10 09 10 10 10 | Team Sport Kraków Team Sport Kraków CKiS Miechów Delfin Nowy Targ Optima Skawina Team Sport Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 11, 11:24 |
1 2 3 4 5 6 | Czarnecka Lena Gos Maja Ordowska Milena Konka Joanna Sączek Klaudia Kosmal Maja | 10 10 09 10 09 10 | Jordan Kraków Jordan Kraków Glosator Kraków Optima Skawina Optima Skawina Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 11, 11:26 |
1 2 3 4 5 6 | Kielar Julia Malik Emilia Pac Agnieszka Więch Emilia Węgrzyn Aleksandra Siwek Lilianna | 10 08 09 10 10 10 | Jordan Kraków Siemacha Kraków Orka Prozówki Jordan Kraków Delfin Nowy Targ Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 11, 11:28 |
1 2 3 4 5 6 | Wiertelak Lena Ostrowska Natalia Koszykowska Karolina Łapa Kamila Gorczyca Klaudia Zarzycka Julia | 10 09 09 08 10 10 | Delfin Nowy Targ Team Sport Kraków Jordan Kraków Aquarius Myślenice Jordan Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 32.50 59.90 NT NT |
Seria 6 z 11, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Błażejczyk Nikola Cebula Monika Jewiarz Nikola Jantas Aleksandra Graczyk Emilia Żmijewska Nina | 09 09 09 09 10 09 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 06 06 | 30.10 29.44 29.00 29.04 30.00 31.00 |
Seria 7 z 11, 11:31 |
1 2 3 4 5 6 | Litewka Gabriela Gąsiorek Alicja Wyka Maja Miedzińska Natalia Król Maja Trojan Zuzanna | 09 09 08 10 08 09 | Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Karol Wadowice Fala Niepołomice Limanowa-Swim Pro-Swim Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 28.07 27.33 27.02 27.02 28.00 29.00 |
Seria 8 z 11, 11:33 |
1 2 3 4 5 6 | Śliwa Antonina Łuczyńska Nikola Korycińska Kaja Łupińska Barbara Niechajewicz Martyna Jeremiejko Wiktoria | 09 09 09 09 08 08 | Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Jordan Kraków Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 26.90 26.40 26.85 27.00 27.00 |
Seria 9 z 11, 11:34 |
1 2 3 4 5 6 | Pyka Małgorzata Laskowska Wanda Pęczek Karolina Góra Natalia Mleczko Anna Kuźma Katarzyna | 08 09 09 09 09 10 | Karol Wadowice Optima Skawina Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Płetwal Zakopane STP Nowy Sącz | 06 06 06 06 06 06 | 26.02 26.00 25.00 25.99 26.00 26.16 |
Seria 10 z 11, 11:36 |
1 2 3 4 5 6 | Łuczak Agata Adamska Wiktoria Ruchała Weronika Żak Zoya Dzierwa Zuzanna Święchowicz Maja | 09 09 08 09 08 10 | Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Fala Niepołomice Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 24.94 24.50 24.14 24.50 24.75 25.00 |
Seria 11 z 11, 11:37 |
1 2 3 4 5 6 | Helena Jarmołowska Jałowiecka Gabriela Goj Katarzyna Chrząszcz Matylda Brońka Anna Płonka Aleksandra | 08 08 08 09 08 09 | Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków Victoria Zawiercie Swim Test Kraków Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina | 06 06 11 06 06 06 | 23.00 22.90 19.92 21.09 22.92 24.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15/10/2016 - 11:39 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12, 11:39 |
2 3 4 | Kurianowicz Wiktor Zapiór Grzegorz Tokarski Szymon | 10 10 10 | Jordan Kraków Orka Prozówki Delfin Nowy Targ | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 12, 11:41 |
1 2 3 4 5 6 | Golonka Krystian Janik Nikodem Urban Kacper Smoleń Arkadiusz Sopata Marcel Mrówka Mikołaj | 10 08 08 09 09 08 | Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Optima Skawina Delfin Nowy Targ STP Nowy Sącz Glosator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 12, 11:43 |
1 2 3 4 5 6 | Babiak Jan Świdrak Kacper Gniadek Piotr Psica Bartosz Kamionka Piotr Żukiewicz Jakub | 09 09 08 10 09 10 | Glosator Kraków STP Nowy Sącz Delfin Nowy Targ Jordan Kraków Orka Prozówki Salwator Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 12, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kulma Leon Studentowicz Dawid Łopata Michał Zając Mateusz Potęga Kacper Zięba Kamil | 09 10 10 08 10 10 | Limanowa-Swim Delfin Nowy Targ Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Orka Prozówki Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 55.50 59.00 NT NT |
Seria 5 z 12, 11:47 |
1 2 3 4 5 6 | Obrzud Łukasz Bierowiec Stanisław Piotrowski Mateusz Kliś Szymon Wójtowicz Franciszek Zawisza Mateusz | 10 09 10 10 08 09 | STP Nowy Sącz Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Fala Niepołomice Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 36.76 35.00 34.00 34.72 35.72 37.40 |
Seria 6 z 12, 11:49 |
1 2 3 4 5 6 | Bodziony Filip Łacek Kamil Pyrc Jędrzej Walczak Szymon Kołaciak Dawid Mrożek Jakub | 10 11 08 08 10 10 | STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Limanowa-Swim STP Nowy Sącz Płetwal Zakopane Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 32.60 31.00 30.00 30.09 32.00 34.00 |
Seria 7 z 12, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Prokop Leon Kuźma Adrian Kesselman Kyle Durek Wiktor Misztal Olaf Lasota Tomasz | 08 10 09 09 10 09 | Fala Niepołomice Płetwal Zakopane Jordan Kraków Optima Skawina Pro-Swim Kraków Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 29.01 29.00 28.80 29.00 29.00 29.80 |
Seria 8 z 12, 11:52 |
1 2 3 4 5 6 | Madej Józef Klimkowski Adam Kuźnicki Michał Martemianow Michał Król Marek Janiga Filip | 10 09 09 10 10 09 | SwimArt Myślenice Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Fala Niepołomice Limanowa-Swim Jordan Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 28.00 27.84 27.42 27.76 28.00 28.50 |
Seria 9 z 12, 11:53 |
1 2 3 4 5 6 | Wieleba Michał Hajdo Michał Słomski Mikołaj Frączek Adam Szymacha Aleksy Stanek Igor | 08 08 08 09 10 09 | Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Zawodnik niezrzeszony Pro-Swim Kraków | 06 06 06 06 06 | 26.73 25.90 25.11 25.38 26.00 27.00 |
Seria 10 z 12, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Stefański Juliusz Tarasek Igor Permus Maciej Maciak Adam Czarny Radosław Duchnik Konrad | 08 10 10 10 08 09 | Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków Solne Miasto Wieliczka STP Nowy Sącz Pro-Swim Kraków Limanowa-Swim | 06 06 06 06 06 06 | 24.99 24.80 24.51 24.54 24.90 25.00 |
Seria 11 z 12, 11:56 |
1 2 3 4 5 6 | Buczulski Aleks Kapusta Eryk Sawiński Wojciech Janczyk Mateusz Kutermak Szymon Dyląg Maciej | 08 08 08 08 10 09 | Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków CKiS Miechów Optima Skawina Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 24.00 22.65 20.90 22.12 23.00 24.00 |
Seria 12 z 12, 11:57 |
1 2 3 4 5 6 | Pakosz Maksymilian Ślimak Stanisław Slósarczyk Krystian Ruchała Adrian Dyda Artur Szybowski Grzegorz | 09 09 08 08 08 08 | Atut Częstochowa Płetwal Zakopane Optima Skawina STP Nowy Sącz Solne Miasto Wieliczka Aquarius Myślenice | 11 06 06 06 06 06 | 20.48 20.00 19.00 19.91 20.05 20.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15/10/2016 - 11:59 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:59 |
2 3 4 | Zagórórska Katarzyna Garbacz Martyna Malik Emilia | 08 09 08 | Orka Prozówki Delfin Nowy Targ Siemacha Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 12:01 |
2 3 4 5 | Moneta Aleksanda Marciniak Małgorzata Wyrwiak Julia Tokarska Justyna | 08 09 09 08 | Orka Prozówki Solne Miasto Wieliczka Jordan Kraków Delfin Nowy Targ | 06 06 06 06 | NT 32.00 33.20 NT |
Seria 3 z 5, 12:02 |
1 2 3 4 5 6 | Palmi Julia Pyka Małgorzata Korpak Maja Knapik Julia Wyka Maja Mleczko Anna | 09 08 09 09 08 09 | Solne Miasto Wieliczka Karol Wadowice Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Karol Wadowice Płetwal Zakopane | 06 06 06 06 06 06 | 31.70 29.12 29.00 29.00 30.00 32.00 |
Seria 4 z 5, 12:04 |
1 2 3 4 5 6 | Krzyszkowska Amelia Gałuszka Magdalena Sawińska Antonina Kurzeja Karolina Sarapata Julia Trojan Zuzanna | 09 08 08 09 08 09 | Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Salwator Kraków STP Nowy Sącz Karol Wadowice Pro-Swim Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 27.00 24.95 24.60 24.92 26.00 29.00 |
Seria 5 z 5, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Radek Nikola Litwa Justyna Goj Katarzyna Polak Iga Drzewiecka Karolina Kolasa Natalia | 09 08 08 09 08 08 | Gilus Gilowice Salwator Kraków Victoria Zawiercie Płetwal Zakopane Orka Częstochowa Solne Miasto Wieliczka | 11 06 11 06 11 06 | 24.00 23.01 21.72 23.00 23.30 24.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15/10/2016 - 12:07 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 12:07 |
2 3 4 | Pyrc Jędrzej Kwaśny Bartosz Surówka Krzysztof | 08 08 09 | Limanowa-Swim Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 | NT 30.00 NT |
Seria 2 z 4, 12:09 |
1 2 3 4 5 | Rozumek Jan Widawski Jakub Stanek Igor Wieleba Michał Bobik Maksymilian | 09 09 09 08 09 | Solne Miasto Wieliczka Victoria Zawiercie Pro-Swim Kraków Solne Miasto Wieliczka Karol Wadowice | 06 11 06 06 06 | 29.98 28.90 28.00 28.84 29.00 |
Seria 3 z 4, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Wydra Patryk Kowalski Mieszko Słomski Mikołaj Kondaszewski Antoni Wrześniak Oskar Czarny Radosław | 08 08 08 08 09 08 | Płetwal Zakopane Solne Miasto Wieliczka Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Solne Miasto Wieliczka Pro-Swim Kraków | 06 06 06 06 06 06 | 28.00 26.68 24.75 26.00 26.96 28.00 |
Seria 4 z 4, 12:12 |
1 2 3 4 5 6 | Mastalski Kacper Kapusta Eryk Slósarczyk Krystian Szybowski Grzegorz Pietrzak Dominik Całka Piotr | 08 08 08 08 08 08 | Delfin Nowy Targ Solne Miasto Wieliczka Optima Skawina Aquarius Myślenice Orka Częstochowa Solne Miasto Wieliczka | 06 06 06 06 11 06 | 23.41 23.19 21.00 23.05 23.29 23.61 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |