VI Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 15/10/2016 |
1 - VI Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin I | 15/10/2016 - 10:35 |
Konkurencja 1 15/10/2016 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Litwa Justyna | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 16.80 | |||
2 | Drzewiecka Karolina | 08 | UKS Orka Częstochowa | 17.34 | |||
3 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 17.93 | |||
4 | Radek Nikola | 09 | MUKS Gilus Gilowice | 18.00 | |||
5 | Sarapata Julia | 08 | PUKS Karol Wadowice | 19.00 | |||
6 | Polak Iga | 09 | KS Płetwal Zakopane | 19.00 | |||
7 | Helena Jarmołowska | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 19.25 | |||
8 | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 19.32 | |||
9 | Jałowiecka Gabriela | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 20.00 | |||
10 | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 20.05 | |||
11 | Bętkowska Emilia | 11 | KS Optima Skawina | 21.00 | |||
12 | Pęczek Karolina | 09 | KS Płetwal Zakopane | 21.00 | |||
13 | Sawińska Antonina | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 21.90 | |||
14 | Krzyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
15 | Płonka Aleksandra | 09 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
16 | Święchowicz Maja | 10 | KS Płetwal Zakopane | 22.00 | |||
17 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 22.02 | |||
18 | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.50 | |||
19 | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 22.67 | |||
20 | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.80 | |||
21 | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.00 | |||
22 | Dutka-Wołoch Nicola | 11 | KS Optima Skawina | 23.00 | |||
23 | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.08 | |||
24 | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.16 | |||
25 | Knapik Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.57 | |||
26 | Adamska Wiktoria | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 23.90 | |||
27 | Laskowska Wanda | 09 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
28 | Niechajewicz Martyna | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 24.00 | |||
29 | Korycińska Kaja | 09 | MKS Jordan Kraków | 24.90 | |||
30 | Miedzińska Natalia | 10 | KS Fala Niepołomice | 25.01 | |||
31 | Litewka Gabriela | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.10 | |||
32 | Łuczyńska Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.30 | |||
33 | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.31 | |||
34 | Dzierwa Zuzanna | 08 | KS Fala Niepołomice | 25.47 | |||
35 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 25.62 | |||
36 | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.87 | |||
37 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 26.15 | |||
38 | Jewiarz Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 26.58 | |||
39 | Gąsiorek Alicja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.70 | |||
40 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.74 | |||
41 | Jeremiejko Wiktoria | 08 | KS Limanowa-Swim | 27.00 | |||
42 | Cebula Monika | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.00 | |||
43 | Wyrwiak Julia | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.33 | |||
44 | Król Maja | 08 | KS Limanowa-Swim | 28.00 | |||
45 | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 28.04 | |||
46 | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 29.16 | |||
47 | Kliś Hanna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 29.38 | |||
48 | Marciniak Małgorzata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 29.53 | |||
49 | Graczyk Emilia | 10 | KS Limanowa-Swim | 30.00 | |||
50 | Błażejczyk Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 31.59 | |||
51 | Koszykowska Karolina | 09 | MKS Jordan Kraków | 36.00 | |||
52 | Batko Karolina | 11 | Orka Prozówki | 41.20 | |||
53 | Baran Aleksandra | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 55.00 | |||
54 | Halberda Milena | 11 | Zawodnik niezrzeszony | 56.00 | |||
55 | Łapa Kamila | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 59.00 | |||
56 | Tabor Kaja | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
57 | Kondaszewska Amelia | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
58 | Konka Joanna | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
59 | Sączek Klaudia | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
60 | Myszka Roksana | 08 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
61 | Bałazińska Nikola | 09 | CKiS Miechów | NT | |||
62 | Chrząszcz Dominika | 12 | Swim Test Kraków | NT | |||
63 | Wiertelak Lena | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
64 | Stefańska Agata | 11 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
65 | Czarnecka Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
66 | Gorczyca Klaudia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
67 | Gos Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
68 | Kielar Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
69 | Kosmal Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
70 | Siwek Lilianna | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
71 | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
72 | Gąsior Iga | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
73 | Węgrzyn Aleksandra | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
74 | Tokarska Justyna | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
75 | Ordowska Milena | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
76 | Musiałek Marta | 08 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
77 | Pac Agnieszka | 09 | Orka Prozówki | NT | |||
78 | Zagórórska Katarzyna | 08 | Orka Prozówki | NT | |||
79 | Moneta Aleksanda | 08 | Orka Prozówki | NT | |||
80 | Flinta Oliwia | 09 | Team Sport Kraków | NT | |||
81 | Flinta Maja | 10 | Team Sport Kraków | NT | |||
82 | Ostrowska Natalia | 09 | Team Sport Kraków | NT | |||
83 | Nowacka Emilia | 10 | Team Sport Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15/10/2016 - 10:59 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ruchała Adrian | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 16.55 | |||
2 | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 16.75 | |||
3 | Pietrzak Dominik | 08 | UKS Orka Częstochowa | 16.79 | |||
4 | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 16.99 | |||
5 | Pakosz Maksymilian | 09 | UKS Atut Częstochowa | 17.79 | |||
6 | Wydra Patryk | 08 | KS Płetwal Zakopane | 18.00 | |||
7 | Sawiński Wojciech | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 18.02 | |||
8 | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 18.50 | |||
9 | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 19.00 | |||
10 | Ślimak Stanisław | 09 | KS Płetwal Zakopane | 19.00 | |||
11 | Widawski Jakub | 09 | KS Victoria Zawiercie | 19.50 | |||
12 | Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 19.61 | |||
13 | Dyląg Maciej | 09 | KS Płetwal Zakopane | 20.00 | |||
14 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 20.20 | |||
15 | Bobik Maksymilian | 09 | PUKS Karol Wadowice | 21.00 | |||
16 | Kutermak Szymon | 10 | KS Optima Skawina | 21.00 | |||
17 | Buczulski Aleks | 08 | KS Płetwal Zakopane | 21.00 | |||
18 | Szymacha Aleksy | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 21.00 | |||
19 | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 21.13 | |||
20 | Kondaszewski Antoni | 08 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
21 | Stefański Juliusz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.20 | |||
22 | Duchnik Konrad | 09 | KS Limanowa-Swim | 23.00 | |||
23 | Walczak Szymon | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 23.32 | |||
24 | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.47 | |||
25 | Frączek Adam | 09 | MKS Jordan Kraków | 23.85 | |||
26 | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 23.88 | |||
27 | Tarasek Igor | 10 | UKS Pro-Swim Kraków | 23.90 | |||
28 | Hajdo Michał | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 23.90 | |||
29 | Kwaśny Bartosz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.00 | |||
30 | Kuźnicki Michał | 09 | MKS Jordan Kraków | 24.44 | |||
31 | Ślósarczyk Wiktor | 11 | KS Optima Skawina | 26.00 | |||
32 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | 26.00 | |||
33 | Kuźma Adrian | 10 | KS Płetwal Zakopane | 27.00 | |||
34 | Kesselman Kyle | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.11 | |||
35 | Prokop Leon | 08 | KS Fala Niepołomice | 27.42 | |||
36 | Król Marek | 10 | KS Limanowa-Swim | 28.00 | |||
37 | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 28.09 | |||
38 | Kołaciak Dawid | 10 | KS Płetwal Zakopane | 29.00 | |||
39 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | 29.00 | |||
40 | Janiga Filip | 09 | MKS Jordan Kraków | 29.04 | |||
41 | Obrzud Łukasz | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 29.11 | |||
42 | Surówka Krzysztof | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 29.88 | |||
43 | Misztal Olaf | 10 | UKS Pro-Swim Kraków | 30.00 | |||
44 | Madej Józef | 10 | SMS SwimArt Myślenice | 30.00 | |||
45 | Lasota Tomasz | 09 | MKS Jordan Kraków | 30.20 | |||
46 | Kliś Szymon | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 31.04 | |||
47 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 31.09 | |||
48 | Martemianow Michał | 10 | KS Fala Niepołomice | 31.82 | |||
49 | Piotrowski Mateusz | 10 | MKS Jordan Kraków | 32.34 | |||
50 | Wójtowicz Franciszek | 08 | KS Fala Niepołomice | 33.21 | |||
51 | Janik Nikodem | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 37.96 | |||
52 | Mrożek Jakub | 10 | MKS Jordan Kraków | 42.00 | |||
53 | Zawisza Mateusz | 09 | MKS Jordan Kraków | 43.00 | |||
54 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 49.45 | |||
55 | Zając Mateusz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 55.00 | |||
56 | Świdrak Oliwier | 12 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
57 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
58 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
59 | Golonka Krystian | 10 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
60 | Bysiek Sebastian | 11 | Stow. Siemacha Kraków | NT | |||
61 | Kulma Leon | 09 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
62 | Studentowicz Dawid | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
63 | Żukiewicz Jakub | 10 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
64 | Psica Bartosz | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
65 | Zięba Kamil | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
66 | Gniadek Piotr | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
67 | Smoleń Arkadiusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
68 | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
69 | Mrówka Mikołaj | 08 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
70 | Babiak Jan | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
71 | Potęga Kacper | 10 | Orka Prozówki | NT | |||
72 | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Prozówki | NT | |||
73 | Kamionka Piotr | 09 | Orka Prozówki | NT | |||
74 | Urban Kacper | 08 | KS Optima Skawina | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15/10/2016 - 11:20 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Goj Katarzyna | 08 | KS Victoria Zawiercie | 19.92 | |||
2 | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 21.09 | |||
3 | Jałowiecka Gabriela | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 22.90 | |||
4 | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.92 | |||
5 | Helena Jarmołowska | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.00 | |||
6 | Płonka Aleksandra | 09 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
7 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 24.14 | |||
8 | Żak Zoya | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.50 | |||
9 | Adamska Wiktoria | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 24.50 | |||
10 | Dzierwa Zuzanna | 08 | KS Fala Niepołomice | 24.75 | |||
11 | Łuczak Agata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 24.94 | |||
12 | Pęczek Karolina | 09 | KS Płetwal Zakopane | 25.00 | |||
13 | Święchowicz Maja | 10 | KS Płetwal Zakopane | 25.00 | |||
14 | Góra Natalia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.99 | |||
15 | Laskowska Wanda | 09 | KS Optima Skawina | 26.00 | |||
16 | Mleczko Anna | 09 | KS Płetwal Zakopane | 26.00 | |||
17 | Pyka Małgorzata | 08 | PUKS Karol Wadowice | 26.02 | |||
18 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 26.16 | |||
19 | Korycińska Kaja | 09 | MKS Jordan Kraków | 26.40 | |||
20 | Łupińska Barbara | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.85 | |||
21 | Łuczyńska Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 26.90 | |||
22 | Śliwa Antonina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.00 | |||
23 | Jeremiejko Wiktoria | 08 | KS Limanowa-Swim | 27.00 | |||
24 | Niechajewicz Martyna | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 27.00 | |||
25 | Wyka Maja | 08 | PUKS Karol Wadowice | 27.02 | |||
26 | Miedzińska Natalia | 10 | KS Fala Niepołomice | 27.02 | |||
27 | Gąsiorek Alicja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.33 | |||
28 | Król Maja | 08 | KS Limanowa-Swim | 28.00 | |||
29 | Litewka Gabriela | 09 | MKS Jordan Kraków | 28.07 | |||
30 | Trojan Zuzanna | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 29.00 | |||
31 | Jewiarz Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 29.00 | |||
32 | Jantas Aleksandra | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 29.04 | |||
33 | Cebula Monika | 09 | MKS Jordan Kraków | 29.44 | |||
34 | Graczyk Emilia | 10 | KS Limanowa-Swim | 30.00 | |||
35 | Błażejczyk Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 30.10 | |||
36 | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 31.00 | |||
37 | Koszykowska Karolina | 09 | MKS Jordan Kraków | 32.50 | |||
38 | Łapa Kamila | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 59.90 | |||
39 | Tabor Kaja | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
40 | Kondaszewska Amelia | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
41 | Konka Joanna | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
42 | Sączek Klaudia | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
43 | Myszka Roksana | 08 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
44 | Bałazińska Nikola | 09 | CKiS Miechów | NT | |||
45 | Malik Emilia | 08 | Stow. Siemacha Kraków | NT | |||
46 | Wiertelak Lena | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
47 | Czarnecka Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
48 | Gorczyca Klaudia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
49 | Gos Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
50 | Kielar Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
51 | Kosmal Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
52 | Siwek Lilianna | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
53 | Zarzycka Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
54 | Więch Emilia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
55 | Gąsior Iga | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
56 | Węgrzyn Aleksandra | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
57 | Ordowska Milena | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
58 | Musiałek Marta | 08 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
59 | Pac Agnieszka | 09 | Orka Prozówki | NT | |||
60 | Flinta Oliwia | 09 | Team Sport Kraków | NT | |||
61 | Flinta Maja | 10 | Team Sport Kraków | NT | |||
62 | Ostrowska Natalia | 09 | Team Sport Kraków | NT | |||
63 | Nowacka Emilia | 10 | Team Sport Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15/10/2016 - 11:39 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Slósarczyk Krystian | 08 | KS Optima Skawina | 19.00 | |||
2 | Ruchała Adrian | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 19.91 | |||
3 | Ślimak Stanisław | 09 | KS Płetwal Zakopane | 20.00 | |||
4 | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 20.05 | |||
5 | Pakosz Maksymilian | 09 | UKS Atut Częstochowa | 20.48 | |||
6 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 20.89 | |||
7 | Sawiński Wojciech | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 20.90 | |||
8 | Janczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 22.12 | |||
9 | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.65 | |||
10 | Kutermak Szymon | 10 | KS Optima Skawina | 23.00 | |||
11 | Dyląg Maciej | 09 | KS Płetwal Zakopane | 24.00 | |||
12 | Buczulski Aleks | 08 | KS Płetwal Zakopane | 24.00 | |||
13 | Permus Maciej | 10 | Solne Miasto Wieliczka | 24.51 | |||
14 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 24.54 | |||
15 | Tarasek Igor | 10 | UKS Pro-Swim Kraków | 24.80 | |||
16 | Czarny Radosław | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 24.90 | |||
17 | Stefański Juliusz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.99 | |||
18 | Duchnik Konrad | 09 | KS Limanowa-Swim | 25.00 | |||
19 | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.11 | |||
20 | Frączek Adam | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.38 | |||
21 | Hajdo Michał | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 25.90 | |||
22 | Szymacha Aleksy | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 26.00 | |||
23 | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 26.73 | |||
24 | Stanek Igor | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 27.00 | |||
25 | Kuźnicki Michał | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.42 | |||
26 | Martemianow Michał | 10 | KS Fala Niepołomice | 27.76 | |||
27 | Klimkowski Adam | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 27.84 | |||
28 | Król Marek | 10 | KS Limanowa-Swim | 28.00 | |||
29 | Madej Józef | 10 | SMS SwimArt Myślenice | 28.00 | |||
30 | Janiga Filip | 09 | MKS Jordan Kraków | 28.50 | |||
31 | Kesselman Kyle | 09 | MKS Jordan Kraków | 28.80 | |||
32 | Misztal Olaf | 10 | UKS Pro-Swim Kraków | 29.00 | |||
33 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | 29.00 | |||
34 | Kuźma Adrian | 10 | KS Płetwal Zakopane | 29.00 | |||
35 | Prokop Leon | 08 | KS Fala Niepołomice | 29.01 | |||
36 | Lasota Tomasz | 09 | MKS Jordan Kraków | 29.80 | |||
37 | Pyrc Jędrzej | 08 | KS Limanowa-Swim | 30.00 | |||
38 | Walczak Szymon | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 30.09 | |||
39 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | 31.00 | |||
40 | Kołaciak Dawid | 10 | KS Płetwal Zakopane | 32.00 | |||
41 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 32.60 | |||
42 | Piotrowski Mateusz | 10 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
43 | Mrożek Jakub | 10 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
44 | Kliś Szymon | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 34.72 | |||
45 | Bierowiec Stanisław | 09 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
46 | Wójtowicz Franciszek | 08 | KS Fala Niepołomice | 35.72 | |||
47 | Obrzud Łukasz | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 36.76 | |||
48 | Zawisza Mateusz | 09 | MKS Jordan Kraków | 37.40 | |||
49 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 55.50 | |||
50 | Zając Mateusz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 59.00 | |||
51 | Sopata Marcel | 09 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
52 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
53 | Janik Nikodem | 08 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
54 | Golonka Krystian | 10 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
55 | Kulma Leon | 09 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
56 | Studentowicz Dawid | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
57 | Żukiewicz Jakub | 10 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
58 | Kurianowicz Wiktor | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
59 | Psica Bartosz | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
60 | Zięba Kamil | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
61 | Gniadek Piotr | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
62 | Smoleń Arkadiusz | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
63 | Tokarski Szymon | 10 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
64 | Mrówka Mikołaj | 08 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
65 | Babiak Jan | 09 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
66 | Potęga Kacper | 10 | Orka Prozówki | NT | |||
67 | Zapiór Grzegorz | 10 | Orka Prozówki | NT | |||
68 | Kamionka Piotr | 09 | Orka Prozówki | NT | |||
69 | Urban Kacper | 08 | KS Optima Skawina | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15/10/2016 - 11:59 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Goj Katarzyna | 08 | KS Victoria Zawiercie | 21.72 | |||
2 | Polak Iga | 09 | KS Płetwal Zakopane | 23.00 | |||
3 | Litwa Justyna | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 23.01 | |||
4 | Drzewiecka Karolina | 08 | UKS Orka Częstochowa | 23.30 | |||
5 | Radek Nikola | 09 | MUKS Gilus Gilowice | 24.00 | |||
6 | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.17 | |||
7 | Sawińska Antonina | 08 | UKS PS Salwator Kraków | 24.60 | |||
8 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 24.92 | |||
9 | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.95 | |||
10 | Sarapata Julia | 08 | PUKS Karol Wadowice | 26.00 | |||
11 | Krzyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | 27.00 | |||
12 | Knapik Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 29.00 | |||
13 | Korpak Maja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 29.00 | |||
14 | Trojan Zuzanna | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 29.00 | |||
15 | Pyka Małgorzata | 08 | PUKS Karol Wadowice | 29.12 | |||
16 | Wyka Maja | 08 | PUKS Karol Wadowice | 30.00 | |||
17 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 31.70 | |||
18 | Marciniak Małgorzata | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 32.00 | |||
19 | Mleczko Anna | 09 | KS Płetwal Zakopane | 32.00 | |||
20 | Wyrwiak Julia | 09 | MKS Jordan Kraków | 33.20 | |||
21 | Malik Emilia | 08 | Stow. Siemacha Kraków | NT | |||
22 | Garbacz Martyna | 09 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
23 | Tokarska Justyna | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
24 | Zagórórska Katarzyna | 08 | Orka Prozówki | NT | |||
25 | Moneta Aleksanda | 08 | Orka Prozówki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15/10/2016 - 12:07 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Slósarczyk Krystian | 08 | KS Optima Skawina | 21.00 | |||
2 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 23.05 | |||
3 | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.19 | |||
4 | Pietrzak Dominik | 08 | UKS Orka Częstochowa | 23.29 | |||
5 | Mastalski Kacper | 08 | UKS Delfin Nowy Targ | 23.41 | |||
6 | Całka Piotr | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.61 | |||
7 | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.75 | |||
8 | Kondaszewski Antoni | 08 | KS Optima Skawina | 26.00 | |||
9 | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 26.68 | |||
10 | Wrześniak Oskar | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.96 | |||
11 | Stanek Igor | 09 | UKS Pro-Swim Kraków | 28.00 | |||
12 | Czarny Radosław | 08 | UKS Pro-Swim Kraków | 28.00 | |||
13 | Wydra Patryk | 08 | KS Płetwal Zakopane | 28.00 | |||
14 | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.84 | |||
15 | Widawski Jakub | 09 | KS Victoria Zawiercie | 28.90 | |||
16 | Bobik Maksymilian | 09 | PUKS Karol Wadowice | 29.00 | |||
17 | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 29.98 | |||
18 | Kwaśny Bartosz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 30.00 | |||
19 | Surówka Krzysztof | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
20 | Pyrc Jędrzej | 08 | KS Limanowa-Swim | NT |
<< TOP >> |
2 - VI Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin II | 15/10/2016 - 12:45 |
Konkurencja 7 15/10/2016 - 12:45 | Kobiet, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Madej Faustyna | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 29.55 | |||
2 | Biela Inga | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 30.30 | |||
3 | Radek Wiktoria | 05 | MUKS Gilus Gilowice | 31.00 | |||
4 | Król Zuzanna | 02 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
5 | Chowaniec Oliwia SO | 04 | UKP Unia Oświęcim | 31.00 | |||
6 | Martemianow Natalia | 02 | KS Fala Niepołomice | 31.66 | |||
7 | Łęgowska Pola | 03 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
8 | Dyduch Martyna SO | 04 | UKP Unia Oświęcim | 32.00 | |||
9 | Kasza Katarzyna | 03 | KS Fala Niepołomice | 32.36 | |||
10 | Dokupił Aleksandra | 03 | PUKS Karol Wadowice | 33.14 | |||
11 | Szczęsny Julia | 02 | PUKS Karol Wadowice | 33.28 | |||
12 | Migacz Anna | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 33.54 | |||
13 | Buła Maya | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 33.70 | |||
14 | Mleko Karolina | 04 | KS Fala Niepołomice | 33.72 | |||
15 | Mucha Lena | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 34.19 | |||
16 | Filek Julia | 03 | PUKS Karol Wadowice | 34.28 | |||
17 | Rybska Aleksandra | 03 | PUKS Karol Wadowice | 34.48 | |||
18 | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 35.17 | |||
19 | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 35.23 | |||
20 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 35.56 | |||
21 | Marciniak Aleksandra | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 36.00 | |||
22 | Kowalska Maja | 04 | PUKS Karol Wadowice | 36.17 | |||
23 | Gajda Emilia | 04 | KS Fala Niepołomice | 36.22 | |||
24 | Basta Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 36.41 | |||
25 | Sitarczyk Emilia | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 36.50 | |||
26 | Waszczuk Klara | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 36.50 | |||
27 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 36.51 | |||
28 | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechów | 36.53 | |||
29 | Liszka Amelia | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 36.62 | |||
30 | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 36.74 | |||
31 | Oliwkiewicz Natalia | 05 | CKiS Miechów | 36.83 | |||
32 | Jeż Oliwia | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 36.90 | |||
33 | Skoczek Małgorzata | 07 | TS Pływak Bochnia | 37.50 | |||
34 | Waga Monika | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 37.80 | |||
35 | Wojciechowska Marysia | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 37.80 | |||
36 | Kisielewska Joanna | 07 | KS Optima Skawina | 38.00 | |||
37 | Lichoń Zuzanna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 38.00 | |||
38 | Węgrzyn Hanna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 38.30 | |||
39 | Połeć Julia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 38.88 | |||
40 | Gajczak Małgorzata | 06 | PUKS Karol Wadowice | 39.50 | |||
41 | Nowak Alicja | 07 | CKiS Miechów | 39.82 | |||
42 | Łącka Natalia | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 40.00 | |||
43 | Polowiec Nikola | 07 | MKS Jordan Kraków | 40.00 | |||
44 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 40.04 | |||
45 | Zagata Magdalena | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.07 | |||
46 | Płaskocińska Agnieszka | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 40.90 | |||
47 | Cichy Julia | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 40.98 | |||
48 | Sikora Wiktoria | 06 | PUKS Karol Wadowice | 41.00 | |||
49 | Dyduch Natalia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 41.20 | |||
50 | Talaga Weronika | 06 | PUKS Karol Wadowice | 41.50 | |||
51 | Biela Jagoda | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 42.00 | |||
52 | Stoch Małgorzata | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 42.90 | |||
53 | Machnik Martyna | 07 | CKiS Miechów | 43.14 | |||
54 | Podlipni Maja | 07 | PUKS Karol Wadowice | 44.00 | |||
55 | Jedynak Oliwia | 07 | CKiS Miechów | 44.70 | |||
56 | Opyrchał Łucja | 07 | KS Optima Skawina | 45.00 | |||
57 | Lachor Wiktoria | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 46.33 | |||
58 | Firek Oliwia | MSP Aquarius Myślenice | 50.00 | ||||
59 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 50.31 | |||
60 | Nieciuńska Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | 56.61 | |||
61 | Manista Kornelia | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
62 | Bysiek Oliwia | 06 | Stow. Siemacha Kraków | NT | |||
63 | Wielkiewicz Anastazja | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
64 | Wołczek Malwina | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
65 | Wołczek Krystyna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
66 | Sikora Gabriela | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
67 | Strycharz Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
68 | Michór Kinga | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
69 | Kolasa Aleksandra | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
70 | Pilch Nadia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
71 | Przygodzka Julia | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
72 | Starczowska Anna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
73 | Sułkowska Martyna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
74 | Jankiewicz Pola | 07 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
75 | Kałuża Julia | 07 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
76 | Sowa Emilia | 05 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15/10/2016 - 13:08 | Mężczyzn, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 26.95 | |||
2 | Nosek Tomasz | 03 | KS Fala Niepołomice | 27.29 | |||
3 | Dyrek Michał | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 27.85 | |||
4 | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 28.56 | |||
5 | Pyczek Adam | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 29.50 | |||
6 | Kulig Bartosz | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 30.97 | |||
7 | Malinowski Karol | 03 | UKS Pro-Swim Kraków | 31.00 | |||
8 | Bajgrowicz Paweł | 04 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
9 | Pieróg Adam | 04 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
10 | Tokarz Dawid | 04 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
11 | Mółka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 32.08 | |||
12 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 32.23 | |||
13 | Misztal Oliwier | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 32.90 | |||
14 | Podolecki Jakub | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 33.00 | |||
15 | Warchoł Sebastian | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 33.96 | |||
16 | Dadej Jakub | 05 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
17 | Bielewicz Oskar | 04 | Orka Prozówki | 34.20 | |||
18 | Nowak Piotr | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 34.46 | |||
19 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 34.50 | |||
20 | Szarnicki Maksymilian | 02 | PUKS Karol Wadowice | 34.58 | |||
21 | Dzierwa Maciej | 04 | UKS Pro-Swim Kraków | 34.70 | |||
22 | Pastwa Amadeusz | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 34.88 | |||
23 | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 35.72 | |||
24 | Miska Antoni | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 36.01 | |||
25 | Proszek Jan | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 36.10 | |||
26 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 36.52 | |||
27 | Imiołek Michał | 06 | Orka Prozówki | 37.50 | |||
28 | Koper Maciej | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 37.90 | |||
29 | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 38.16 | |||
30 | Cebula Karol | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 38.90 | |||
31 | Olszewski Maciej | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 39.00 | |||
32 | Słaby Adrian | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 39.00 | |||
33 | Chabasiewicz Jakub | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 39.01 | |||
34 | Urbański Jakub | 07 | MKS Jordan Kraków | 39.21 | |||
35 | Kutera Jakub | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 39.50 | |||
36 | Rybski Mikołaj | 07 | PUKS Karol Wadowice | 40.00 | |||
37 | Garstecki Piotr | 06 | KS Optima Skawina | 40.00 | |||
38 | Karpiel Mateusz | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 40.36 | |||
39 | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 41.02 | |||
40 | Kowalski Wojciech | 07 | PUKS Karol Wadowice | 41.20 | |||
41 | Słowiński Wojciech | 05 | KS Optima Skawina | 42.00 | |||
42 | Cylny Krystian | 05 | KS Fala Niepołomice | 43.51 | |||
43 | Kryjak Jakub | 07 | PUKS Karol Wadowice | 44.00 | |||
44 | Widurski Arkadiusz | 06 | MKS Jordan Kraków | 45.00 | |||
45 | Klimas Igor | 06 | KS Optima Skawina | 46.00 | |||
46 | Gajda Szymon | 07 | KS Fala Niepołomice | 46.00 | |||
47 | Nowacki Adam | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 48.00 | |||
48 | Łazarek Filip | 05 | KS Fala Niepołomice | 48.03 | |||
49 | Koszałka Wiktor | 06 | KS Fala Niepołomice | 50.84 | |||
50 | Tomczyk Antoni | 07 | KS Fala Niepołomice | 51.23 | |||
51 | Zarzycki Sebastian | 07 | MKS Jordan Kraków | 52.77 | |||
52 | Nosal Mateusz | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 53.00 | |||
53 | Kopeć Krzysztof | 07 | KS Fala Niepołomice | 55.05 | |||
54 | Rumin Sebastian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:16.93 | |||
55 | Konka Adam | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
56 | Zięba Filip | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
57 | Szyszka Bartłomiej | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
58 | Gal Konrad | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
59 | Puławski Salomon | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
60 | Bizub Oskar | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
61 | Rogowiec Andrzej | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
62 | Gołdyn Mateusz | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
63 | Gołdyn Michał | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
64 | Madyda Michał | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
65 | Piekarczyk Karol | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
66 | Paweł Lizoń | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
67 | Dzielski Karol | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
68 | Szymeczko Igor | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
69 | Gal Grzegorz | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
70 | Kalata Michał | 02 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
71 | Maćkowiak Krzysztof | 07 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
72 | Przybyłko Tomasz | 07 | Orka Prozówki | NT | |||
73 | Dylowicz Nikodem | 07 | Orka Prozówki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15/10/2016 - 13:33 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 35.23 | |||
2 | Buła Bianka | 05 | UKS PS Salwator Kraków | 35.90 | |||
3 | Martemianow Natalia | 02 | KS Fala Niepołomice | 36.48 | |||
4 | Chowaniec Oliwia SO | 04 | UKP Unia Oświęcim | 36.50 | |||
5 | Król Zuzanna | 02 | MKS Jordan Kraków | 37.00 | |||
6 | Oliwkiewicz Natalia | 05 | CKiS Miechów | 37.23 | |||
7 | Vasilendiuc Emilia | 04 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
8 | Migacz Anna | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 38.74 | |||
9 | Dyduch Martyna SO | 04 | UKP Unia Oświęcim | 39.00 | |||
10 | Sroka Katarzyna | 02 | CKiS Miechów | 39.35 | |||
11 | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 39.94 | |||
12 | Łęgowska Pola | 03 | MKS Jordan Kraków | 40.00 | |||
13 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 40.21 | |||
14 | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 40.29 | |||
15 | Szczęsny Julia | 02 | PUKS Karol Wadowice | 40.38 | |||
16 | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 40.74 | |||
17 | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechów | 41.45 | |||
18 | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 41.54 | |||
19 | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 41.97 | |||
20 | Dokupił Aleksandra | 03 | PUKS Karol Wadowice | 42.00 | |||
21 | Kisielewska Joanna | 07 | KS Optima Skawina | 42.00 | |||
22 | Skoczek Małgorzata | 07 | TS Pływak Bochnia | 42.50 | |||
23 | Waszczuk Klara | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 42.90 | |||
24 | Kasza Katarzyna | 03 | KS Fala Niepołomice | 43.04 | |||
25 | Mucha Lena | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 43.31 | |||
26 | Węgrzyn Hanna | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 43.74 | |||
27 | Rybska Aleksandra | 03 | PUKS Karol Wadowice | 44.00 | |||
28 | Sitarczyk Emilia | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 44.00 | |||
29 | Łącka Natalia | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 44.20 | |||
30 | Gajczak Małgorzata | 06 | PUKS Karol Wadowice | 44.50 | |||
31 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 46.23 | |||
32 | Głuszek Julia | 06 | KS Fala Niepołomice | 46.24 | |||
33 | Nowak Alicja | 07 | CKiS Miechów | 46.68 | |||
34 | Wojciechowska Marysia | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 47.60 | |||
35 | Cichy Julia | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 50.56 | |||
36 | Biela Jagoda | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 54.00 | |||
37 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 56.00 | |||
38 | Nieciuńska Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | 58.97 | |||
39 | Manista Kornelia | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
40 | Nowak Kinga | 04 | CKiS Miechów | NT | |||
41 | Zagata Magdalena | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
42 | Sikora Gabriela | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
43 | Przygodzka Julia | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
44 | Sułkowska Martyna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
45 | Jankiewicz Pola | 07 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
46 | Kałuża Julia | 07 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
47 | Sowa Emilia | 05 | Zawodnik niezrzeszony | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15/10/2016 - 13:48 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 30.51 | |||
2 | Belski Jakub | 01 | MKS STP Nowy Sącz | 30.52 | |||
3 | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 31.55 | |||
4 | Nosek Tomasz | 03 | KS Fala Niepołomice | 31.73 | |||
5 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 33.11 | |||
6 | Kulig Bartosz | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 33.33 | |||
7 | Teca Bartosz | 02 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
8 | Połeć Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 34.21 | |||
9 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 36.28 | |||
10 | Nowak Wojciech | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 36.36 | |||
11 | Malinowski Karol | 03 | UKS Pro-Swim Kraków | 36.80 | |||
12 | Dadej Jakub | 05 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
13 | Ogórek Dawid | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 39.00 | |||
14 | Nowak Piotr | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 39.15 | |||
15 | Mółka Bartosz | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 39.53 | |||
16 | Warchoł Sebastian | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 40.11 | |||
17 | Szarnicki Maksymilian | 02 | PUKS Karol Wadowice | 41.20 | |||
18 | Koper Maciej | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 42.33 | |||
19 | Cebula Karol | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 42.90 | |||
20 | Kutera Jakub | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 42.90 | |||
21 | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 42.98 | |||
22 | Słaby Adrian | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 43.00 | |||
23 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 43.15 | |||
24 | Podolecki Jakub | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 43.50 | |||
25 | Olszewski Maciej | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 43.90 | |||
26 | Karpiel Mateusz | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 43.94 | |||
27 | Rybski Mikołaj | 07 | PUKS Karol Wadowice | 44.00 | |||
28 | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 44.41 | |||
29 | Słowiński Wojciech | 05 | KS Optima Skawina | 45.00 | |||
30 | Garstecki Piotr | 06 | KS Optima Skawina | 45.00 | |||
31 | Podmokły Jakub | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 45.83 | |||
32 | Urbański Jakub | 07 | MKS Jordan Kraków | 48.19 | |||
33 | Łazarek Filip | 05 | KS Fala Niepołomice | 48.41 | |||
34 | Gajda Szymon | 07 | KS Fala Niepołomice | 49.01 | |||
35 | Reroń Antek | 07 | CKiS Miechów | 51.89 | |||
36 | Nowacki Adam | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 52.00 | |||
37 | Tomczyk Antoni | 07 | KS Fala Niepołomice | 54.11 | |||
38 | Kopeć Krzysztof | 07 | KS Fala Niepołomice | 58.42 | |||
39 | Koszałka Wiktor | 06 | KS Fala Niepołomice | 58.55 | |||
40 | Nosal Mateusz | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 59.00 | |||
41 | Zarzycki Sebastian | 07 | MKS Jordan Kraków | 59.65 | |||
42 | Rumin Sebastian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 1:13.54 | |||
43 | Miłosz Padajas | 06 | UKS PS Salwator Kraków | NT | |||
44 | Szyszka Bartłomiej | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
45 | Rogowiec Andrzej | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
46 | Szymeczko Igor | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
47 | Maćkowiak Krzysztof | 07 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
48 | Przybyłko Tomasz | 07 | Orka Prozówki | NT | |||
49 | Dylowicz Nikodem | 07 | Orka Prozówki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15/10/2016 - 14:05 | Kobiet, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 35.52 | |||
2 | Biela Inga | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 37.27 | |||
3 | Radek Wiktoria | 05 | MUKS Gilus Gilowice | 38.00 | |||
4 | Buła Bianka | 05 | UKS PS Salwator Kraków | 38.01 | |||
5 | Filek Julia | 03 | PUKS Karol Wadowice | 40.42 | |||
6 | Dyduch Martyna SO | 04 | UKP Unia Oświęcim | 42.50 | |||
7 | Chowaniec Oliwia SO | 04 | UKP Unia Oświęcim | 43.00 | |||
8 | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 43.27 | |||
9 | Kowalska Maja | 04 | PUKS Karol Wadowice | 43.50 | |||
10 | Gajda Emilia | 04 | KS Fala Niepołomice | 43.52 | |||
11 | Marciniak Aleksandra | 07 | UKS Pro-Swim Kraków | 43.90 | |||
12 | Sroka Katarzyna | 02 | CKiS Miechów | 44.00 | |||
13 | Buła Maya | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 44.01 | |||
14 | Trojanowska Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 44.87 | |||
15 | Vasilendiuc Emilia | 04 | MKS Jordan Kraków | 45.00 | |||
16 | Lichoń Zuzanna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 45.00 | |||
17 | Mleko Karolina | 04 | KS Fala Niepołomice | 45.02 | |||
18 | Połeć Julia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 45.42 | |||
19 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 45.71 | |||
20 | Liszka Amelia | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 46.32 | |||
21 | Madej Faustyna | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 47.01 | |||
22 | Waga Monika | 06 | UKS Pro-Swim Kraków | 47.50 | |||
23 | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 47.74 | |||
24 | Talaga Weronika | 06 | PUKS Karol Wadowice | 48.20 | |||
25 | Basta Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 48.97 | |||
26 | Sikora Wiktoria | 06 | PUKS Karol Wadowice | 49.00 | |||
27 | Stoch Małgorzata | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 49.44 | |||
28 | Jeż Oliwia | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 50.00 | |||
29 | Dyduch Natalia | 07 | PUKS Karol Wadowice | 50.01 | |||
30 | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 51.26 | |||
31 | Płaskocińska Agnieszka | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 51.70 | |||
32 | Polowiec Nikola | 07 | MKS Jordan Kraków | 52.00 | |||
33 | Podlipni Maja | 07 | PUKS Karol Wadowice | 53.00 | |||
34 | Opyrchał Łucja | 07 | KS Optima Skawina | 53.00 | |||
35 | Głuszek Julia | 06 | KS Fala Niepołomice | 53.06 | |||
36 | Firek Oliwia | MSP Aquarius Myślenice | 55.00 | ||||
37 | Machnik Martyna | 07 | CKiS Miechów | 55.01 | |||
38 | Jedynak Oliwia | 07 | CKiS Miechów | 56.30 | |||
39 | Lachor Wiktoria | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 57.36 | |||
40 | Nieciuńska Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | 1:01.96 | |||
41 | Nowak Kinga | 04 | CKiS Miechów | NT | |||
42 | Bysiek Oliwia | 06 | Stow. Siemacha Kraków | NT | |||
43 | Wielkiewicz Anastazja | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
44 | Wołczek Malwina | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
45 | Wołczek Krystyna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
46 | Strycharz Julia | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
47 | Michór Kinga | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
48 | Kolasa Aleksandra | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
49 | Starczowska Anna | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15/10/2016 - 14:22 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Belski Jakub | 01 | MKS STP Nowy Sącz | 32.66 | |||
2 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 33.15 | |||
3 | Połeć Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 36.14 | |||
4 | Teca Bartosz | 02 | MKS Jordan Kraków | 37.00 | |||
5 | Dyrek Michał | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 37.11 | |||
6 | Misztal Oliwier | 05 | UKS Pro-Swim Kraków | 39.00 | |||
7 | Nowak Wojciech | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 39.25 | |||
8 | Bajgrowicz Paweł | 04 | MKS Jordan Kraków | 42.00 | |||
9 | Tokarz Dawid | 04 | MKS Jordan Kraków | 42.00 | |||
10 | Watycha Aleksander | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | 43.80 | |||
11 | Pieróg Adam | 04 | MKS Jordan Kraków | 44.00 | |||
12 | Dzierwa Maciej | 04 | UKS Pro-Swim Kraków | 44.90 | |||
13 | Podmokły Jakub | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 45.07 | |||
14 | Miłosz Padajas | 06 | UKS PS Salwator Kraków | 45.78 | |||
15 | Pastwa Amadeusz | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | 46.71 | |||
16 | Chabasiewicz Jakub | 07 | UKS PS Salwator Kraków | 47.01 | |||
17 | Kowalski Wojciech | 07 | PUKS Karol Wadowice | 47.28 | |||
18 | Proszek Jan | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 48.40 | |||
19 | Miska Antoni | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 49.01 | |||
20 | Klimas Igor | 06 | KS Optima Skawina | 50.00 | |||
21 | Widurski Arkadiusz | 06 | MKS Jordan Kraków | 50.00 | |||
22 | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 50.46 | |||
23 | Mółka Mateusz | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 50.57 | |||
24 | Cylny Krystian | 05 | KS Fala Niepołomice | 53.85 | |||
25 | Reroń Antek | 07 | CKiS Miechów | 54.29 | |||
26 | Kryjak Jakub | 07 | PUKS Karol Wadowice | 54.50 | |||
27 | Urbański Jakub | 07 | MKS Jordan Kraków | 55.03 | |||
28 | Konka Adam | 07 | KS Optima Skawina | NT | |||
29 | Zięba Filip | 06 | KS Optima Skawina | NT | |||
30 | Gal Konrad | 07 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
31 | Puławski Salomon | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
32 | Bizub Oskar | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
33 | Gołdyn Mateusz | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
34 | Gołdyn Michał | 06 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
35 | Dzielski Karol | 04 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
36 | Gal Grzegorz | 03 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
37 | Kalata Michał | 02 | UKS Delfin Nowy Targ | NT | |||
38 | Makowski Roch | 07 | SSKSiT Glosator Kraków | NT | |||
39 | Imiołek Michał | 06 | Orka Prozówki | NT | |||
40 | Bielewicz Oskar | 04 | Orka Prozówki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 15/10/2016 - 14:36 | Mieszane, 10 x 25m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
1 | STP 1 | MKS STP Nowy Sącz | 2:06.00 | ||||
2 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | 2:15.00 | ||||
3 | Karol Wadowice 1 | PUKS Karol Wadowice | NT | ||||
4 | Karol Wadowice 2 | PUKS Karol Wadowice | NT | ||||
5 | STP 2 | MKS STP Nowy Sącz | NT | ||||
6 | Fala Niepołomice 1 | KS Fala Niepołomice | NT | ||||
7 | Gal Grzegorz, Pastwa Amadeusz, Mastalski Kacper, Liszka Amelia, Starczowska Anna, Wołczek Krystyna, | UKS Delfin Nowy Targ | NT | ||||
8 | Gal Grzegorz, Pastwa Amadeusz, Mastalski Kacper, Liszka Amelia, Starczowska Anna, Wołczek Krystyna, | UKS Delfin Nowy Targ | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |