Zawody Pływackie o Puchar TG Sokół Myślenice Myślenice, 19/11/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Sowa Emilia | 05 | 01506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 36.88 56.20 |
Jakubczyk Natalia | 08 | 02711 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 17.12 19.31 24.88 20.00 |
Pyrcioch Mikołaj | 07 | FAGOR | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 37.00 44.50 44.50 | 4/11/2017 4/11/2017 4/11/2017 | Gorlice (POL) Gorlice (POL) Gorlice (POL) |
Cylny Krystian | 05 | 02806 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 41.37 49.12 | |||||
Duda Grzegorz | 06 | 02806 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 50.55 55.85 |
|||||
Dzierwa Zuzanna | 08 | 02806 | 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 24.19 27.30 |
|||||
Gajda Szymon | 07 | 02806 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 43.25 59.20 |
|||||
Giejdasz Jakub | 09 | 02806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 28.00 26.00 |
|||||
Górski Jan | 05 | 02806 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 51.13 55.20 |
|||||
Karolczyk Natalia | 05 | 02806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 54.10 51.53 |
|||||
Karolczyk Szymon | 10 | 02806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 31.00 29.00 |
|||||
Kopeć Krzysztof | 07 | 02806 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 1:42.00 1:13.49 |
|||||
Kot Zuzanna | 02 | 02806 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 40.28 45.44 |
|||||
Krok Dominik | 02 | 02806 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 30.13 37.20 |
|||||
Martemianow Michał | 10 | 02806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.15 24.60 |
|||||
Martemianow Natalia | 02 | 02806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 31.66 36.48 35.66 |
|||||
Mleko Karolina | 04 | 02806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 33.16 36.97 |
|||||
Nosek Tomasz | 03 | 02806 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 27.20 35.00 33.92 |
|||||
Prokop Leon | 08 | 02806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 27.38 25.56 |
|||||
Pyzik Julia | 08 | 02806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 28.00 27.00 |
|||||
Tynor Jan | 04 | 02806 | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 34.90 36.16 |
|||||
Tynor Kacper | 06 | 02806 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 36.14 52.73 |
|||||
Zawiła Maja | 05 | 02806 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 51.20 57.18 |
Fala Niepołomice 1 | 02806 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:41.00 |
Dzierwa Zuzanna Pyzik Julia | 08 08 | Martemianow Michał Prokop Leon | 10 08 |
Fala Niepołomice 1 | 02806 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | 2:07.00 |
Nosek Tomasz Mleko Karolina | 03 04 | Tynor Jan Martemianow Natalia | 04 02 |
Fala Niepołomice 2 | 02806 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | 2:38.00 |
Kot Zuzanna Cylny Krystian | 02 05 | Karolczyk Natalia Tynor Kacper | 05 06 |
Aksamit Gabriela | 04 | 03206 | 103206600048 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 33.00 38.00 | ||||
Aksamit Wiktor | 06 | 03206 | 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 41.00 42.00 |
|||||
Duchnik Konrad | 09 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 18.00 22.00 |
|||||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 32.00 40.00 36.00 |
||||
Jaworz Przemysław | 04 | 03206 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 35.00 NT |
|||||
Król Maja | 08 | 03206 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 22.00 NT |
|||||
Król Marek | 10 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.00 23.00 |
|||||
Kulma Leon | 09 | 03206 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 24.00 23.00 |
|||||
Kuzak Miłosz | 04 | 03206 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 33.00 NT |
|||||
Majoch Zuzanna | 04 | 03206 | 103206600046 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 32.00 37.00 37.00 |
||||
Pyrć Franciszek | 05 | 03206 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 39.00 NT |
|||||
Rosiek Malwina | 04 | 03206 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 35.00 39.00 |
|||||
Twaróg Anna | 03 | 03206 | 103206600035 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 40.00 46.00 |
||||
Twaróg Jacek | 05 | 03206 | 103206700041 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 40.00 41.00 |
||||
Wierzycka Natalia | 02 | 03206 | 103206600031 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 33.00 45.00 36.00 |
||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 103206600049 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 41.69 46.84 |
Bętkowska Emilia | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) | 21.00 | |||||
Ciernia Jagoda | 09 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 23.00 24.00 NT NT |
|||||
Durek Wiktor | 09 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 26.00 27.00 30.00 NT |
|||||
Dutka Wołoch Nicola | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) | 27.00 | |||||
Garstecki Piotr | 06 | OPSKA | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 38.00 44.00 |
|||||
Jurczyk Julia | 08 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | NT NT NT |
|||||
Kapela Krzysztof | 11 | OPSKA | 25m dowolny (2) | 22.00 | |||||
Kisielewska Joanna | 07 | OPSKA | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 40.00 48.00 |
|||||
Kotula Kaja | 09 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 19.00 22.00 25.00 28.00 |
|||||
Kołaczyk Antonina | 08 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 18.00 21.00 23.00 25.00 |
|||||
Kszyszkowska Amelia | 09 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 19.00 21.00 24.00 23.00 |
|||||
Kutermak Szymon | 10 | OPSKA | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.00 23.00 |
|||||
Laskowska Wanda | 09 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 23.00 24.00 26.00 NT |
|||||
Madej Julia | 10 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Manista Gabriela | 11 | OPSKA | 25m dowolny (1) | 25.00 | |||||
Manista Kornelia | 07 | OPSKA | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 48.00 55.00 |
|||||
Nowocień Tymoteusz | 07 | OPSKA | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | 45.00 48.00 |
|||||
Opyrchał Łucja | 07 | OPSKA | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 54.00 59.00 |
|||||
Płonka Aleksandra | 09 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 21.00 23.00 25.00 27.00 |
|||||
Sączek Klaudia | 08 | OPSKA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) | 30.00 28.00 NT |
Optima Skawina 1 | OPSKA | 4 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 9 lat | NT |
Optima Skawina 2 | OPSKA | 4 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 9 lat | NT |
Buczulski Aleks | 08 | 00420 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.00 24.00 | |||||
Dyląg Maciej | 09 | 00420 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.00 23.00 |
|||||
Mleczko Anna | 09 | 00420 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | 21.00 29.00 |
|||||
Polak Iga | 09 | 00420 | 25m dowolny (1) 25m motylkowy (7) | 19.00 26.00 |
|||||
Pęczek Karolina | 09 | 00420 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 19.00 23.00 |
|||||
Wydra Patryk | 08 | 00420 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) | 18.00 27.00 |
|||||
Łacek Kamil | 11 | 00420 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 26.00 NT |
|||||
Ślimak Stanisław | 09 | 00420 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 19.00 21.00 |
|||||
Święchowicz Maja | 10 | 00420 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.00 24.00 |
Goj Kasia | 08 | 04611 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 18.00 20.92 22.72 21.00 | |||||
Grochowski Julian | 11 | 04611 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Grochowski Kacper | 08 | 04611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 17.90 22.50 24.50 22.90 |
|||||
Pietrakowski Aleksander | 09 | 04611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 19.90 21.00 24.80 29.50 |
|||||
Widawski Jakub | 09 | 04611 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 17.62 22.00 26.50 23.16 |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 32.00 41.00 | ||||
Bierowiec Stanisław | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 30.10 28.70 |
|||||
Bobak Oliwia | 08 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 30.00 26.00 |
|||||
Cebula Monika | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 27.32 28.17 |
|||||
Czarnecka Lena | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Fraczek Adam | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 22.40 25.06 32.00 32.00 |
|||||
Gorczyca Klaudia | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Gos Maja | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Grzenkowicz Paweł | 03 | 00106 | 100106700403 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 32.00 38.00 |
||||
Janiga Filip | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 27.59 29.53 32.00 |
|||||
Jewiarz Nikola | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 24.84 27.19 35.00 34.00 |
|||||
Kaczmarczyk Hanna | 08 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 26.00 24.00 35.00 28.00 |
|||||
Kaczmarczyk Jakub | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.43 25.91 |
|||||
Kielar Julia | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Korycińska Kaja | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 23.56 26.37 31.00 31.00 |
|||||
Kosiba Szymon | 05 | 00106 | 100106700385 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 31.00 39.00 |
||||
Kosmal Maja | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Koszykowska Karolina | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 38.14 30.12 |
|||||
Król Zuzanna | 02 | 00106 | 100106600352 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 31.00 38.00 |
||||
Kurianowicz Wiktor | 10 | 00106 | 25m grzbietowy (4) | NT | |||||
Kuźnicki Michał | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m motylkowy (8) | 23.59 25.65 36.00 |
|||||
Lasota Tomasz | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 27.83 27.28 32.00 35.00 |
|||||
Litewka Gabriela | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 26.13 27.59 35.00 34.00 |
|||||
Mrożek Jakub | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 36.69 33.09 |
|||||
Nieciuńska Aleksandra | 04 | 00106 | 100106600377 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 36.00 45.00 |
||||
Nieciuńska Julia | 07 | 00106 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 50.09 1:01.96 |
|||||
Paluch Igor | 07 | 00106 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 43.77 51.89 |
|||||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 31.00 44.00 |
||||
Piotrowski Mateusz | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 28.50 32.47 |
|||||
Pięta Maciej | 07 | 00106 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | NT NT |
|||||
Psica Bartosz | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Stanisz Mikołaj | 07 | 00106 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 45.87 51.24 |
|||||
Szostak Natasza | 08 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 28.00 34.00 |
|||||
Teca Bartosz | 02 | 00106 | 100106700356 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | 34.00 37.00 |
||||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 31.00 38.60 |
||||
Tomczak Patrycja | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 28.68 31.56 |
|||||
Urbańczyk Iga | 03 | 00106 | 100106600402 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 36.00 43.00 |
||||
Urbański Jakub | 07 | 00106 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 38.02 48.19 |
|||||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 38.00 45.00 |
||||
Widurski Arkadiusz | 06 | 00106 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 45.00 50.00 |
|||||
Wyrwiak Julia | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 25.60 27.46 30.19 36.00 |
|||||
Zarzycka Julia | 10 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Zarzycki Sebastian | 07 | 00106 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 50.15 54.15 |
|||||
Zawisza Mateusz | 09 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 40.06 33.47 |
|||||
Zięba Kamil | 10 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Łuczyńska Nikola | 09 | 00106 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 26.41 26.67 |
|||||
Żak Bartosz | 08 | 00106 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.00 26.00 |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:30.00 |
Kaczmarczyk Jakub Kuźnicki Michał | 09 09 | Korycińska Kaja Fraczek Adam | 09 09 |
Jordan Kraków 2 | 00106 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:33.00 |
Litewka Gabriela Jewiarz Nikola | 09 09 | Wyrwiak Julia | 09 |
Jordan Kraków 3 | 00106 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:33.00 |
Kaczmarczyk Hanna | 08 | Żak Bartosz | 08 |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | 2:05.00 |
MKS Jordan Kraków 2 | 00106 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | 2:15.00 |
MKS Jordan Kraków 3 | 00106 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | 2:30.00 |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | 2:54.28 |
Nieciuńska Julia | 07 | Paluch Igor Urbański Jakub | 07 07 |
Basta Julia | 06 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 34.20 44.60 NT | |||||
Belski Jakub | 01 | 01406 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 30.52 32.66 28.58 |
|||||
Bodziony Filip | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 27.59 28.75 |
|||||
Brońska Anna | 11 | 01406 | 25m dowolny (1) | 23.28 | |||||
Budnik Małgorzata | 07 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 38.98 46.23 46.63 |
|||||
Dzięgiel Zofia | 05 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 37.68 50.42 43.80 |
|||||
Gromala Julia | 07 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 36.61 45.66 45.51 |
|||||
Hajduk Alicja | 04 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 34.00 43.70 38.04 |
|||||
Kliś Hanna | 11 | 01406 | 25m dowolny (1) | 24.91 | |||||
Kliś Szymon | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.34 27.54 |
|||||
Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 25.80 29.63 29.21 |
|||||
Kurzeja Karolina | 09 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 17.35 20.75 22.72 20.00 |
|||||
Kuźma Katarzyna | 10 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.72 25.00 |
|||||
Leśniak Franciszek | 07 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 35.96 44.91 45.21 |
|||||
Maciak Adam | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.06 24.54 |
|||||
Maciuszek Jakub | 03 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 31.23 34.21 30.89 |
|||||
Miczołek Maksymilian | 07 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 36.39 42.90 39.84 | 22/4/2017 4/6/2017 3/6/2017 | Staszow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 27.86 31.66 29.54 |
|||||
Mucha Julia | 07 | 01406 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 47.12 55.20 |
|||||
Mucha Lena | 06 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 32.26 43.31 37.67 |
|||||
Obrzut Łukasz | 10 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 27.50 31.19 |
|||||
Piętka Zuzanna | 07 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 34.41 38.83 40.70 |
|||||
Przewoźnik Hubert | 09 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m motylkowy (8) | NT NT NT |
|||||
Ruchała Adrian | 08 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 16.06 18.89 23.25 17.32 |
|||||
Ruchała Weronika | 08 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 21.47 22.97 31.12 NT |
|||||
Rumin Sebastian | 07 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 50.82 56.00 |
|||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 35.23 35.52 |
|||||
Tarasek Szymon | 02 | 01406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 26.71 33.15 27.84 |
|||||
Walczak Amelia | 05 | 01406 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 38.57 40.43 43.79 |
|||||
Walczak Anna | 10 | 01406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Walczak Szymon | 08 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 23.07 30.09 |
|||||
Świdrak Kacper | 09 | 01406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 32.97 32.19 |
|||||
Świdrak Oliwier | 12 | 01406 | 25m dowolny (2) | 41.16 |
STP 1 młodsi | 01406 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:15.00 |
STP 1 | 01406 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | 2:06.00 |
STP 2 | 01406 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Baran Aleksandra | 11 | 00506 | 25m dowolny (1) | 40.00 | |||||
Biela Jagoda | 03 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 42.00 50.00 |
|||||
Cichy Julia | 06 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 39.35 46.81 |
|||||
Firek Oliwia | 07 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 36.00 55.00 |
|||||
Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 30.21 37.78 32.77 |
|||||
Lichoń Zuzanna | 05 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 34.69 44.48 NT |
|||||
Madej Faustyna | 02 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 29.43 41.07 32.76 |
|||||
Madej Justyna | 05 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 35.47 46.00 NT |
|||||
Miska Antoni | 05 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 36.69 46.44 |
|||||
Niechajewicz Martyna | 08 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 20.00 25.00 |
|||||
Nosal Mateusz | 05 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 54.00 59.00 |
|||||
Nowacki Adam | 05 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 39.00 48.00 |
|||||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 27.24 33.02 31.71 |
|||||
Podmokły Jakub | 05 | 00506 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | 43.59 47.50 |
|||||
Proszek Jan | 06 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 36.06 48.09 NT |
|||||
Rys Amelia | 07 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Stoch Małgorzata | 07 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 59.00 47.98 |
|||||
Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 31.80 37.19 35.12 |
|||||
Szybowski Grzegorz | 08 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.21 19.00 23.05 NT |
|||||
Terlikowska Lidia | 11 | 00506 | 25m dowolny (1) | 30.00 | |||||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 33.20 44.13 43.07 |
|||||
Zawierucha Gabryś | 06 | 00506 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 38.00 49.00 |
|||||
Łapa Kamila | 08 | 00506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 35.00 36.00 |
|||||
Łopata Michał | 10 | 00506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 32.00 33.00 |
Aquarius Myślenice 2 | 00506 | 4 x 25m dowolny (9) | Mężczyzn | 8 - 9 lat | 2:22.22 |
Aquarius Myślenice 2 | 00506 | 4 x 50m dowolny (18) | Mężczyzn | Open | 2:00.00 |
Kuszewski Antoni | 09 | PATKR | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 19.84 22.20 29.00 31.00 | 5/11/2017 5/11/2017 7/10/2017 7/10/2017 |
Bezpalko Agata | 09 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT | |||||
Bysiek Oliwia | 06 | 03706 | 103706600073 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 39.41 51.10 | 4/11/2017 14/10/2017 | Tarnow (POL) Krakow (POL) |
||
Bysiek Sebastian | 11 | 03706 | 25m dowolny (2) | NT | |||||
Kaleta Nika | 09 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m klasyczny (5) | NT NT |
|||||
Kleszcz Jakub | 09 | 03706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | NT NT |
|||||
Krząścik Maciej | 08 | 03706 | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | NT NT NT |
|||||
Malik Emilia | 08 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | NT 22.55 22.36 20.44 | 5/3/2017 5/3/2017 3/12/2016 | Myslenice (POL) Myslenice (POL) Miechow (POL) |
|||
Pieniążek Sara | 08 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Pogoda Agata | 09 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Salamon Julia | 06 | 03706 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | NT NT |
|||||
Surowiecka Julia | 08 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Tiukało Natalia | 08 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT NT |
|||||
Zamojska Emilia | 07 | 03706 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | NT NT |
|||||
Ślęzak Emilia | 08 | 03706 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | NT NT NT NT |
SIEMACHA Kraków 2009 | 03706 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | NT |
Bezpalko Agata Zamojska Emilia | 09 07 | Kleszcz Jakub Kaleta Nika | 09 09 |
Madej Józef | 10 | 01706 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 32.52 28.69 |
Kot Kacper | 08 | 03506 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 16.20 20.90 24.41 19.05 | |||||
Palmi Julia | 09 | 03506 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 23.12 25.15 28.22 NT |
Chrząszcz Matylda | 09 | SWKRA | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 20.00 23.00 NT NT | |||||
Kusy Miłosz | 06 | SWKRA | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 38.50 47.50 |
Gołąb Krzysztof | 07 | 02106 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 46.00 50.00 | |||||
Mleczek Marta | 06 | 02106 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 58.00 1:08.00 |
|||||
Trostyński Ernest | 01 | 02106 | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 29.32 30.81 |
Babraj Mikołaj | 08 | 01906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 20.08 25.00 | |||||
Bieniek Michał | 02 | 01906 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 27.86 34.90 |
|||||
Karcz Filip | 04 | 01906 | 101906700024 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 30.24 36.45 |
||||
Leśniak Piotr | 03 | 01906 | 101906700022 | 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 38.43 34.00 |
||||
Madej Maja | 03 | 01906 | 101906600030 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 32.14 36.45 |
||||
Niemiec Wiktoria | 06 | 01906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 41.01 50.00 |
|||||
Pawłowska Weronika | 03 | 01906 | 101906600031 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 36.04 43.19 |
||||
Pilch Emil | 04 | 01906 | 101906700025 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 30.23 39.19 |
||||
Pilch Hubert | 07 | 01906 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 44.11 57.00 |
|||||
Zygadło Sofia | 04 | 01906 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 34.98 41.00 |
Pływak Bochnia 1 | 01906 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Bieniek Michał Madej Maja | 02 03 | Pawłowska Weronika Leśniak Piotr | 03 03 |
Bańdo Wojciech | 10 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 21.78 24.69 | |||||
Całka Alicja | 07 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) 50m motylkowy (16) | 37.99 42.24 45.71 |
|||||
Kasprzycki Adam | 07 | 01806 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | 37.75 50.68 |
|||||
Napierała Matylda | 09 | 01806 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 25.95 24.67 |
|||||
Płaczek Mateusz | 07 | 01806 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 38.89 44.19 |
|||||
Supernak Alicja | 06 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (12) | 43.79 49.70 |
|||||
Targiel Tomasz | 10 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 22.97 26.41 |
|||||
Walanus Krzysztof | 10 | 01806 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) | 25.59 26.76 |
|||||
Walecka Maria | 07 | 01806 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 44.81 52.80 |
|||||
Śpiewla Aniela | 06 | 01806 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (16) | 47.70 50.40 NT |
Pakosz Maksymilian | 09 | 04011 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 17.04 20.19 20.78 19.16 |
Apanasevich Ivan | 08 | 03906 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) | 21.06 24.64 26.45 | 7/5/2017 7/5/2017 7/5/2017 | Zabierzów Zabierzów Zabierzów |
|||
Florkiewicz Kalina | 05 | 03906 | 103906600010 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 46.83 47.52 | 27/5/2017 7/5/2017 | Wieliczka Zabierzów |
||
Gil Malwina | 08 | 03906 | 103906600017 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | NT NT NT NT |
||||
Jakubas Michał | 05 | 03906 | 103906700003 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) | 49.27 59.85 | 27/5/2017 27/5/2017 | Wieliczka Wieliczka |
||
Konieczny Mateusz | 05 | 03906 | 103906700008 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) | 34.18 39.27 | 7/10/2017 22/4/2017 | Sucha Beskidzka Zabierzów |
||
Konieczny Miłosz | 07 | 03906 | 103906700009 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 36.11 42.64 41.88 | 22/4/2017 7/10/2017 3/6/2017 | Zabierzów Sucha Beskidzka Bochnia |
||
Kowalik Aleksandra | 08 | 03906 | 103906600006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 17.97 23.40 25.13 22.20 | 25/2/2017 13/11/2017 7/5/2017 25/2/2017 | Wieliczka Myślenice Zabierzów Wieliczka |
||
Kościarz Wiktoria | 09 | 03906 | 103906600014 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 19.18 21.38 27.20 NT | 27/5/2017 1/4/2017 1/4/2017 | Wieliczka Ciechanów Ciechanów |
||
Matysik Alicja | 10 | 03906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 21.89 24.36 | 27/5/2017 27/5/2017 | Wieliczka Wieliczka |
|||
Pach Patrycja | 09 | 03906 | 103906600016 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 19.13 22.48 23.80 NT | 27/5/2017 27/5/2017 7/5/2017 | Wieliczka Wieliczka Zabierzów |
||
Piecuch Klaudia | 11 | 03906 | 25m dowolny (1) | NT | |||||
Piecuch Mateusz | 09 | 03906 | 103906700015 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 21.81 23.60 28.22 NT | 27/5/2017 7/5/2017 27/5/2017 | Wieliczka Zabierzów Wieliczka |
||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 103906700001 | 50m grzbietowy (13) 50m klasyczny (15) 50m motylkowy (17) | 40.16 46.35 40.95 | 7/10/2017 7/10/2017 22/4/2017 | Sucha Beskidzka Sucha Beskidzka Zabierzów |
||
Serafin Matylda | 10 | 03906 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | NT 30.02 | 27/5/2017 | Wieliczka |
|||
Łanda Zofia | 06 | 03906 | 103906600018 | 50m grzbietowy (12) 50m klasyczny (14) | 41.85 49.46 | 7/10/2017 7/10/2017 | Sucha Beskidzka Sucha Beskidzka |
||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 50m dowolny (11) 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 31.20 35.54 34.27 | 7/10/2017 27/5/2017 7/10/2017 | Sucha Beskidzka Wieliczka Sucha Beskidzka |
Nika Sport Team Kraków | 03906 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | NT |
Nika Team 2 | 03906 | 4 x 50m dowolny (18) | Mieszane | Open | NT |
Łanda Zofia Konieczny Mateusz | 06 05 | Florkiewicz Kalina Ślęczka Nataniel | 05 05 |
Boduch Stanisław | 08 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 18.01 22.20 27.80 25.70 | |||||
Koper Maciej | 06 | 03406 | 50m dowolny (11) 50m motylkowy (17) | 37.50 NT |
|||||
Kutera Jakub | 06 | 03406 | 50m grzbietowy (13) 50m motylkowy (17) | 44.01 NT |
|||||
Litwa Justyna | 08 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 16.50 19.60 21.50 18.20 |
|||||
Padjas Miłosz | 06 | 03406 | 50m dowolny (11) 50m klasyczny (15) | NT 44.50 |
|||||
Płaskocińska Agnieszka | 06 | 03406 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) | 42.80 53.01 |
|||||
Sawińska Antonina | 08 | 03406 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) 25m klasyczny (5) 25m motylkowy (7) | 21.30 24.90 23.20 25.30 |
|||||
Sawiński Wojciech | 08 | 03406 | 25m dowolny (2) 25m grzbietowy (4) 25m klasyczny (6) 25m motylkowy (8) | 17.70 19.90 24.20 18.90 |
|||||
Stefańska Agata | 11 | 03406 | 25m dowolny (1) | 29.90 | |||||
Wojciechowska Maria | 06 | 03406 | 50m dowolny (10) 50m motylkowy (16) | 38.79 NT |
Salwator Kraków 1 | 03406 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:12.30 |
Litwa Justyna Sawińska Antonina | 08 08 | Boduch Stanisław Sawiński Wojciech | 08 08 |
Salwator Kraków 1 | 03406 | 4 x 25m dowolny (9) | Mieszane | 8 - 9 lat | 1:12.30 |
Litwa Justyna Sawińska Antonina | 08 08 | Boduch Stanisław Sawiński Wojciech | 08 08 |
Nowacka Emilia | 10 | 00006 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (3) | 24.30 24.30 | |||||
Pyczek Adam | 02 | 00006 | 50m dowolny (11) | 29.69 | 15/10/2017 | Myslenice (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |