Zawody Pływackie o Puchar TG Sokół Myślenice Myślenice, 19/11/2017 |
1 - Zawody Pływackie o Puchar TG Sokół Myślenice | 19/11/2017 - 9:10 |
Konkurencja 1 19/11/2017 - 9:10 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Justyna | 08 | Salwator Kraków | 16.34 | 274 | |||
2. | Jakubczyk Natalia | 08 | CSiR MOS Dąbrowa Grn | 16.58 | 262 | |||
3. | Goj Kasia | 08 | Victoria Zawiercie | 17.62 | 218 | |||
4. | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 17.92 | 208 | |||
5. | Gil Malwina | 08 | Nika Sport Team Kraków | 18.12 | 201 | |||
6. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 18.32 | 194 | |||
7. | Kowalik Aleksandra | 08 | Nika Sport Team Kraków | 18.59 | 186 | |||
8. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 20.10 | 147 | |||
9. | Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 20.13 | 146 | |||
10. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 20.48 | 139 | |||
11. | Niechajewicz Martyna | 08 | Aquarius Myślenice | 20.59 | 137 | |||
12. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 21.31 | 123 | |||
13. | Szostak Natasza | 08 | Jordan Kraków | 21.87 | 114 | |||
14. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 22.03 | 112 | |||
15. | Surowiecka Julia | 08 | Siemacha Kraków | 22.99 | 98 | |||
16. | Bobak Oliwia | 08 | Jordan Kraków | 24.11 | 85 | |||
17. | Pyzik Julia | 08 | Fala Niepołomice | 25.54 | 71 | |||
18. | Jurczyk Julia | 08 | Optima Skawina | 28.18 | 53 | |||
19. | Pieniążek Sara | 08 | Siemacha Kraków | 29.14 | 48 | |||
20. | Tiukało Natalia | 08 | Siemacha Kraków | 29.47 | 46 | |||
21. | Łapa Kamila | 08 | Aquarius Myślenice | 30.57 | 41 | |||
22. | Sączek Klaudia | 08 | Optima Skawina | 33.01 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 19/11/2017 - 9:10 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 17.53 | 222 | |||
2. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 18.11 | 201 | |||
3. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 18.57 | 187 | |||
4. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 18.82 | 179 | |||
5. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 19.02 | 174 | |||
6. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 19.44 | 163 | |||
7. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 20.31 | 142 | |||
8. | Kszyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 21.05 | 128 | |||
9. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 21.06 | 128 | |||
10. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 21.59 | 119 | |||
11. | Kotula Kaja | 09 | Optima Skawina | 22.18 | 109 | |||
12. | Korycińska Kaja | 09 | Jordan Kraków | 22.56 | 104 | |||
13. | Kaleta Nika | 09 | Siemacha Kraków | 22.67 | 102 | |||
14. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.48 | 92 | |||
15. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 23.51 | 92 | |||
16. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 23.59 | 91 | |||
17. | Jewiarz Nikola | 09 | Jordan Kraków | 24.07 | 85 | |||
18. | Napierała Matylda | 09 | Wisła Kraków | 24.87 | 77 | |||
19. | Tomczak Patrycja | 09 | Jordan Kraków | 25.12 | 75 | |||
20. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 26.70 | 62 | |||
21. | Pogoda Agata | 09 | Siemacha Kraków | 26.75 | 62 | |||
22. | Cebula Monika | 09 | Jordan Kraków | 28.08 | 54 | |||
23. | Bezpalko Agata | 09 | Siemacha Kraków | 30.28 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 19/11/2017 - 9:10 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matysik Alicja | 10 | Nika Sport Team Kraków | 19.96 | 150 | |||
2. | Święchowicz Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 20.22 | 144 | |||
3. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 22.59 | 103 | |||
4. | Nowacka Emilia | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 22.84 | 100 | |||
5. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 26.50 | 64 | |||
6. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 26.63 | 63 | |||
7. | Serafin Matylda | 10 | Nika Sport Team Kraków | 28.50 | 51 | |||
8. | Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 30.59 | 41 | |||
9. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 32.40 | 35 | |||
10. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 37.33 | 23 | |||
11. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 38.03 | 21 | |||
12. | Walczak Anna | 10 | STP Nowy Sącz | 40.25 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 19/11/2017 - 9:10 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brońska Anna | 11 | STP Nowy Sącz | 21.71 | 117 | |||
2. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 22.31 | 107 | |||
3. | Kliś Hanna | 11 | STP Nowy Sącz | 25.08 | 75 | |||
4. | Piecuch Klaudia | 11 | Nika Sport Team Kraków | 25.39 | 73 | |||
5. | Dutka Wołoch Nicola | 11 | Optima Skawina | 26.09 | 67 | |||
6. | Stefańska Agata | 11 | Salwator Kraków | 31.52 | 38 | |||
7. | Terlikowska Lidia | 11 | Aquarius Myślenice | 32.62 | 34 | |||
8. | Baran Aleksandra | 11 | Aquarius Myślenice | 36.82 | 23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19/11/2017 - 9:28 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 16.41 | 172 | |||
2. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 16.99 | 155 | |||
3. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 17.09 | 152 | |||
4. | Grochowski Kacper | 08 | Victoria Zawiercie | 17.38 | 144 | |||
5. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 17.51 | 141 | |||
6. | Boduch Stanisław | 08 | Salwator Kraków | 17.59 | 139 | |||
7. | Wydra Patryk | 08 | Płetwal Zakopane | 18.98 | 111 | |||
8. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 20.18 | 92 | |||
9. | Krząścik Maciej | 08 | Siemacha Kraków | 20.78 | 84 | |||
10. | Buczulski Aleks | 08 | Płetwal Zakopane | 20.84 | 84 | |||
11. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 21.53 | 76 | |||
12. | Walczak Szymon | 08 | STP Nowy Sącz | 22.15 | 70 | |||
13. | Prokop Leon | 08 | Fala Niepołomice | 25.26 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19/11/2017 - 9:28 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pakosz Maksymilian | 09 | Atut Częstochowa | 17.13 | 151 | |||
2. | Piecuch Mateusz | 09 | Nika Sport Team Kraków | 17.98 | 130 | |||
3. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-Swim | 18.96 | 111 | |||
4. | Widawski Jakub | 09 | Victoria Zawiercie | 19.40 | 104 | |||
5. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 19.98 | 95 | |||
6. | Pietrakowski Aleksander | 09 | Victoria Zawiercie | 20.75 | 85 | |||
7. | Przewoźnik Hubert | 09 | STP Nowy Sącz | 21.81 | 73 | |||
8. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 21.87 | 72 | |||
9. | Dyląg Maciej | 09 | Płetwal Zakopane | 21.99 | 71 | |||
10. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 23.40 | 59 | |||
11. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 23.93 | 55 | |||
12. | Kulma Leon | 09 | Limanowa-Swim | 25.18 | 47 | |||
13. | Giejdasz Jakub | 09 | Fala Niepołomice | 26.49 | 40 | |||
14. | Bierowiec Stanisław | 09 | Jordan Kraków | 26.56 | 40 | |||
15. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 26.69 | 40 | |||
16. | Kleszcz Jakub | 09 | Siemacha Kraków | 27.11 | 38 | |||
17. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 27.54 | 36 | |||
18. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 27.64 | 36 | |||
19. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 30.57 | 26 | |||
20. | Zawisza Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 34.57 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19/11/2017 - 9:28 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 19.21 | 107 | |||
2. | Bańdo Wojciech | 10 | Wisła Kraków | 20.02 | 94 | |||
3. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 20.43 | 89 | |||
4. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 20.56 | 87 | |||
5. | Targiel Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 21.50 | 76 | |||
6. | Kliś Szymon | 10 | STP Nowy Sącz | 23.46 | 58 | |||
7. | Martemianow Michał | 10 | Fala Niepołomice | 24.31 | 52 | |||
8. | Walanus Krzysztof | 10 | Wisła Kraków | 24.37 | 52 | |||
9. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 25.78 | 44 | |||
10. | Obrzut Łukasz | 10 | STP Nowy Sącz | 26.47 | 41 | |||
11. | Karolczyk Szymon | 10 | Fala Niepołomice | 26.63 | 40 | |||
12. | Psica Bartosz | 10 | Jordan Kraków | 29.45 | 29 | |||
13. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 29.66 | 29 | |||
14. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 30.59 | 26 | |||
15. | Madej Józef | 10 | SwimArt Myślenice | 31.76 | 23 | |||
16. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 34.01 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19/11/2017 - 9:28 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 24.31 | 52 | |||
2. | Kapela Krzysztof | 11 | Optima Skawina | 30.40 | 27 | |||
3. | Świdrak Oliwier | 12 | STP Nowy Sącz | 37.37 | 14 | |||
4. | Grochowski Julian | 11 | Victoria Zawiercie | 50.69 | 5 | |||
5. | Bysiek Sebastian | 11 | Siemacha Kraków | 1:00.89 | 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 19/11/2017 - 9:44 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jakubczyk Natalia | 08 | CSiR MOS Dąbrowa Grn | 19.53 | 236 | |||
2. | Litwa Justyna | 08 | Salwator Kraków | 19.84 | 225 | |||
3. | Goj Kasia | 08 | Victoria Zawiercie | 20.15 | 215 | |||
4. | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 20.46 | 205 | |||
5. | Gil Malwina | 08 | Nika Sport Team Kraków | 20.62 | 201 | |||
6. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 21.27 | 183 | |||
7. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 22.99 | 145 | |||
8. | Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 23.40 | 137 | |||
9. | Dzierwa Zuzanna | 08 | Fala Niepołomice | 23.59 | 134 | |||
10. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 23.84 | 130 | |||
11. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 24.89 | 114 | |||
12. | Szostak Natasza | 08 | Jordan Kraków | 24.98 | 113 | |||
13. | Niechajewicz Martyna | 08 | Aquarius Myślenice | 25.23 | 109 | |||
14. | Surowiecka Julia | 08 | Siemacha Kraków | 25.53 | 105 | |||
15. | Pieniążek Sara | 08 | Siemacha Kraków | 26.06 | 99 | |||
16. | Bobak Oliwia | 08 | Jordan Kraków | 26.13 | 98 | |||
17. | Jurczyk Julia | 08 | Optima Skawina | 28.03 | 80 | |||
18. | Pyzik Julia | 08 | Fala Niepołomice | 28.17 | 78 | |||
19. | Sączek Klaudia | 08 | Optima Skawina | 31.51 | 56 | |||
20. | Tiukało Natalia | 08 | Siemacha Kraków | 32.18 | 52 | |||
21. | Łapa Kamila | 08 | Aquarius Myślenice | 34.68 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 19/11/2017 - 9:44 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 20.18 | 214 | |||
2. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 21.12 | 187 | |||
3. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 21.35 | 181 | |||
4. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 22.99 | 145 | |||
5. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 23.65 | 133 | |||
6. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 23.78 | 131 | |||
7. | Korycińska Kaja | 09 | Jordan Kraków | 24.11 | 125 | |||
8. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 24.74 | 116 | |||
9. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 24.89 | 114 | |||
10. | Napierała Matylda | 09 | Wisła Kraków | 25.04 | 112 | |||
11. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 25.18 | 110 | |||
12. | Kszyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 25.37 | 107 | |||
13. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 25.82 | 102 | |||
14. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 25.90 | 101 | |||
15. | Kotula Kaja | 09 | Optima Skawina | 26.26 | 97 | |||
16. | Jewiarz Nikola | 09 | Jordan Kraków | 26.42 | 95 | |||
17. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 26.63 | 93 | |||
18. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 27.18 | 87 | |||
19. | Bezpalko Agata | 09 | Siemacha Kraków | 28.00 | 80 | |||
20. | Cebula Monika | 09 | Jordan Kraków | 29.96 | 65 | |||
21. | Tomczak Patrycja | 09 | Jordan Kraków | 30.23 | 63 | |||
22. | Pogoda Agata | 09 | Siemacha Kraków | 36.46 | 36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 19/11/2017 - 9:44 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Święchowicz Maja | 10 | Płetwal Zakopane | 23.85 | 129 | |||
2. | Nowacka Emilia | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 23.87 | 129 | |||
3. | Matysik Alicja | 10 | Nika Sport Team Kraków | 23.93 | 128 | |||
4. | Kuźma Katarzyna | 10 | STP Nowy Sącz | 25.22 | 109 | |||
5. | Czarnecka Lena | 10 | Jordan Kraków | 25.40 | 107 | |||
6. | Serafin Matylda | 10 | Nika Sport Team Kraków | 27.79 | 82 | |||
7. | Zarzycka Julia | 10 | Jordan Kraków | 29.58 | 68 | |||
8. | Gorczyca Klaudia | 10 | Jordan Kraków | 29.87 | 66 | |||
9. | Gos Maja | 10 | Jordan Kraków | 30.54 | 61 | |||
Kielar Julia | 10 | Jordan Kraków | 30.54 | 61 | ||||
11. | Kosmal Maja | 10 | Jordan Kraków | 30.94 | 59 | |||
12. | Walczak Anna | 10 | STP Nowy Sącz | 39.59 | 28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 19/11/2017 - 9:59 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 18.94 | 163 | |||
2. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 19.86 | 141 | |||
3. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 20.06 | 137 | |||
4. | Boduch Stanisław | 08 | Salwator Kraków | 20.63 | 126 | |||
5. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 20.74 | 124 | |||
6. | Babraj Mikołaj | 08 | Pływak Bochnia | 21.65 | 109 | |||
7. | Buczulski Aleks | 08 | Płetwal Zakopane | 22.89 | 92 | |||
8. | Grochowski Kacper | 08 | Victoria Zawiercie | 23.53 | 85 | |||
9. | Prokop Leon | 08 | Fala Niepołomice | 24.18 | 78 | |||
10. | Wydra Patryk | 08 | Płetwal Zakopane | 24.84 | 72 | |||
11. | Żak Bartosz | 08 | Jordan Kraków | 25.49 | 67 | |||
12. | Walczak Szymon | 08 | STP Nowy Sącz | 27.68 | 52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 19/11/2017 - 9:59 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pakosz Maksymilian | 09 | Atut Częstochowa | 21.04 | 119 | |||
2. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 22.25 | 100 | |||
3. | Duchnik Konrad | 09 | Limanowa-Swim | 22.75 | 94 | |||
4. | Piecuch Mateusz | 09 | Nika Sport Team Kraków | 23.23 | 88 | |||
5. | Kaczmarczyk Jakub | 09 | Jordan Kraków | 24.68 | 73 | |||
6. | Kulma Leon | 09 | Limanowa-Swim | 24.77 | 73 | |||
7. | Dyląg Maciej | 09 | Płetwal Zakopane | 24.82 | 72 | |||
8. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 24.96 | 71 | |||
9. | Pietrakowski Aleksander | 09 | Victoria Zawiercie | 24.99 | 71 | |||
10. | Widawski Jakub | 09 | Victoria Zawiercie | 25.31 | 68 | |||
11. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 25.60 | 66 | |||
12. | Przewoźnik Hubert | 09 | STP Nowy Sącz | 26.13 | 62 | |||
13. | Kleszcz Jakub | 09 | Siemacha Kraków | 26.26 | 61 | |||
14. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 26.40 | 60 | |||
15. | Bierowiec Stanisław | 09 | Jordan Kraków | 28.40 | 48 | |||
16. | Świdrak Kacper | 09 | STP Nowy Sącz | 28.41 | 48 | |||
17. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 28.91 | 46 | |||
18. | Giejdasz Jakub | 09 | Fala Niepołomice | 28.93 | 45 | |||
19. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 29.93 | 41 | |||
20. | Zawisza Mateusz | 09 | Jordan Kraków | 30.64 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 19/11/2017 - 9:59 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Król Marek | 10 | Limanowa-Swim | 21.80 | 107 | |||
2. | Maciak Adam | 10 | STP Nowy Sącz | 22.64 | 95 | |||
3. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 24.03 | 80 | |||
4. | Martemianow Michał | 10 | Fala Niepołomice | 24.73 | 73 | |||
5. | Bańdo Wojciech | 10 | Wisła Kraków | 24.96 | 71 | |||
6. | Kliś Szymon | 10 | STP Nowy Sącz | 25.28 | 68 | |||
7. | Kurianowicz Wiktor | 10 | Jordan Kraków | 27.06 | 56 | |||
8. | Targiel Tomasz | 10 | Wisła Kraków | 27.53 | 53 | |||
9. | Psica Bartosz | 10 | Jordan Kraków | 27.66 | 52 | |||
10. | Karolczyk Szymon | 10 | Fala Niepołomice | 28.43 | 48 | |||
11. | Bodziony Filip | 10 | STP Nowy Sącz | 28.59 | 47 | |||
12. | Madej Józef | 10 | SwimArt Myślenice | 28.66 | 47 | |||
13. | Walanus Krzysztof | 10 | Wisła Kraków | 29.06 | 45 | |||
14. | Obrzut Łukasz | 10 | STP Nowy Sącz | 30.85 | 37 | |||
15. | Zięba Kamil | 10 | Jordan Kraków | 31.01 | 37 | |||
16. | Piotrowski Mateusz | 10 | Jordan Kraków | 31.62 | 35 | |||
17. | Łopata Michał | 10 | Aquarius Myślenice | 32.99 | 30 |
PK | Łacek Kamil | 11 | Płetwal Zakopane | 28.32 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 19/11/2017 - 10:13 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Justyna | 08 | Salwator Kraków | 20.84 | 261 | |||
2. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 21.74 | 230 | |||
3. | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 22.01 | 221 | |||
4. | Goj Kasia | 08 | Victoria Zawiercie | 22.08 | 219 | SC 1 | ||
5. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 22.08 | 219 | SC 2 | ||
6. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 23.21 | 189 | |||
7. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 23.41 | 184 | |||
8. | Jakubczyk Natalia | 08 | CSiR MOS Dąbrowa Grn | 24.16 | 167 | |||
9. | Kotula Kaja | 09 | Optima Skawina | 24.86 | 153 | |||
10. | Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 25.15 | 148 | |||
11. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 26.03 | 133 | |||
12. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 26.06 | 133 | |||
Kszyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 26.06 | 133 | ||||
14. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 26.43 | 128 | |||
15. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 27.58 | 112 | |||
16. | Gil Malwina | 08 | Nika Sport Team Kraków | 27.97 | 108 | |||
17. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 28.05 | 107 | |||
18. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 28.24 | 104 | |||
19. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 28.31 | 104 | |||
20. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 28.32 | 104 | |||
21. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 28.63 | 100 | |||
22. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 28.93 | 97 | |||
23. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 29.84 | 88 | |||
24. | Kaleta Nika | 09 | Siemacha Kraków | 30.16 | 86 | |||
25. | Jurczyk Julia | 08 | Optima Skawina | 31.07 | 78 | |||
26. | Dzierwa Zuzanna | 08 | Fala Niepołomice | 31.71 | 74 | |||
27. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 32.03 | 71 | |||
28. | Jewiarz Nikola | 09 | Jordan Kraków | 34.77 | 56 | |||
29. | Sączek Klaudia | 08 | Optima Skawina | 37.98 | 43 | |||
30. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 38.42 | 41 | |||
31. | Korycińska Kaja | 09 | Jordan Kraków | 41.36 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 19/11/2017 - 10:13 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Justyna | 08 | Salwator Kraków | 20.84 | 261 | |||
2. | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 22.01 | 221 | |||
3. | Goj Kasia | 08 | Victoria Zawiercie | 22.08 | 219 | SC 1 | ||
4. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 22.08 | 219 | SC 2 | ||
5. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 23.41 | 184 | |||
6. | Jakubczyk Natalia | 08 | CSiR MOS Dąbrowa Grn | 24.16 | 167 | |||
7. | Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 25.15 | 148 | |||
8. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 27.58 | 112 | |||
9. | Gil Malwina | 08 | Nika Sport Team Kraków | 27.97 | 108 | |||
10. | Król Maja | 08 | Limanowa-Swim | 28.93 | 97 | |||
11. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 29.84 | 88 | |||
12. | Jurczyk Julia | 08 | Optima Skawina | 31.07 | 78 | |||
13. | Dzierwa Zuzanna | 08 | Fala Niepołomice | 31.71 | 74 | |||
14. | Sączek Klaudia | 08 | Optima Skawina | 37.98 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 19/11/2017 - 10:13 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 21.74 | 230 | |||
2. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 23.21 | 189 | |||
3. | Kotula Kaja | 09 | Optima Skawina | 24.86 | 153 | |||
4. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | 26.03 | 133 | |||
5. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 26.06 | 133 | |||
Kszyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 26.06 | 133 | ||||
7. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 26.43 | 128 | |||
8. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 28.05 | 107 | |||
9. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 28.24 | 104 | |||
10. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 28.31 | 104 | |||
11. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 28.32 | 104 | |||
12. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 28.63 | 100 | |||
13. | Kaleta Nika | 09 | Siemacha Kraków | 30.16 | 86 | |||
14. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 32.03 | 71 | |||
15. | Jewiarz Nikola | 09 | Jordan Kraków | 34.77 | 56 | |||
16. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 38.42 | 41 | |||
17. | Korycińska Kaja | 09 | Jordan Kraków | 41.36 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 19/11/2017 - 10:22 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 21.73 | 152 | |||
2. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 22.33 | 140 | |||
3. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 23.64 | 118 | |||
4. | Pietrakowski Aleksander | 09 | Victoria Zawiercie | 23.94 | 114 | |||
5. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.16 | 111 | |||
6. | Piecuch Mateusz | 09 | Nika Sport Team Kraków | 24.78 | 103 | |||
7. | Grochowski Kacper | 08 | Victoria Zawiercie | 24.81 | 102 | |||
8. | Wydra Patryk | 08 | Płetwal Zakopane | 25.46 | 95 | |||
9. | Boduch Stanisław | 08 | Salwator Kraków | 25.52 | 94 | |||
10. | Krząścik Maciej | 08 | Siemacha Kraków | 26.05 | 88 | |||
11. | Pakosz Maksymilian | 09 | Atut Częstochowa | 26.42 | 85 | |||
12. | Widawski Jakub | 09 | Victoria Zawiercie | 27.82 | 72 | |||
13. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 28.98 | 64 | |||
14. | Dyląg Maciej | 09 | Płetwal Zakopane | 30.36 | 56 | |||
15. | Buczulski Aleks | 08 | Płetwal Zakopane | 31.54 | 50 | |||
16. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 33.74 | 40 | |||
17. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 34.21 | 39 | |||
18. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 39.73 | 25 | |||
19. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 39.78 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 19/11/2017 - 10:22 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 21.73 | 152 | |||
2. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 22.33 | 140 | |||
3. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 23.64 | 118 | |||
4. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.16 | 111 | |||
5. | Grochowski Kacper | 08 | Victoria Zawiercie | 24.81 | 102 | |||
6. | Wydra Patryk | 08 | Płetwal Zakopane | 25.46 | 95 | |||
7. | Boduch Stanisław | 08 | Salwator Kraków | 25.52 | 94 | |||
8. | Krząścik Maciej | 08 | Siemacha Kraków | 26.05 | 88 | |||
9. | Buczulski Aleks | 08 | Płetwal Zakopane | 31.54 | 50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 19/11/2017 - 10:22 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pietrakowski Aleksander | 09 | Victoria Zawiercie | 23.94 | 114 | |||
2. | Piecuch Mateusz | 09 | Nika Sport Team Kraków | 24.78 | 103 | |||
3. | Pakosz Maksymilian | 09 | Atut Częstochowa | 26.42 | 85 | |||
4. | Widawski Jakub | 09 | Victoria Zawiercie | 27.82 | 72 | |||
5. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 28.98 | 64 | |||
6. | Dyląg Maciej | 09 | Płetwal Zakopane | 30.36 | 56 | |||
7. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 33.74 | 40 | |||
8. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 34.21 | 39 | |||
9. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 39.73 | 25 | |||
10. | Janiga Filip | 09 | Jordan Kraków | 39.78 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 19/11/2017 - 10:27 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Justyna | 08 | Salwator Kraków | 18.36 | 226 | |||
2. | Goj Kasia | 08 | Victoria Zawiercie | 19.47 | 189 | |||
3. | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 20.48 | 163 | |||
4. | Jakubczyk Natalia | 08 | CSiR MOS Dąbrowa Grn | 20.72 | 157 | |||
5. | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 21.43 | 142 | |||
6. | Kowalik Aleksandra | 08 | Nika Sport Team Kraków | 22.09 | 129 | |||
7. | Gil Malwina | 08 | Nika Sport Team Kraków | 23.82 | 103 | |||
8. | Sawińska Antonina | 08 | Salwator Kraków | 25.94 | 80 | |||
9. | Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 26.68 | 73 | |||
10. | Kaczmarczyk Hanna | 08 | Jordan Kraków | 28.25 | 62 | |||
11. | Ruchała Weronika | 08 | STP Nowy Sącz | 28.83 | 58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 19/11/2017 - 10:27 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Karolina | 09 | STP Nowy Sącz | 19.59 | 186 | ||||
2. | Kościarz Wiktoria | 09 | Nika Sport Team Kraków | 20.25 | 168 | ||||
3. | Pach Patrycja | 09 | Nika Sport Team Kraków | 21.15 | 148 | ||||
4. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 26.31 | 76 | ||||
5. | Polak Iga | 09 | Płetwal Zakopane | 27.02 | 71 | ||||
6. | Laskowska Wanda | 09 | Optima Skawina | 27.37 | 68 | ||||
7. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 28.27 | 62 | ||||
8. | Kotula Kaja | 09 | Optima Skawina | 29.77 | 53 | ||||
9. | Kszyszkowska Amelia | 09 | Optima Skawina | 30.06 | 51 | ||||
10. | Ciernia Jagoda | 09 | Optima Skawina | 30.41 | 49 | ||||
11. | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 30.59 | 48 | ||||
12. | Wyrwiak Julia | 09 | Jordan Kraków | 30.65 | 48 | ||||
13. | Korycińska Kaja | 09 | Jordan Kraków | 33.81 | 36 | ||||
14. | Łuczyńska Nikola | 09 | Jordan Kraków | 36.06 | 29 | ||||
15. | Jewiarz Nikola | 09 | Jordan Kraków | 36.25 | 29 | ||||
16. | Litewka Gabriela | 09 | Jordan Kraków | 36.80 | 28 | ||||
DYSKW. | Pęczek Karolina | 09 | Płetwal Zakopane | ||||||
zmiana stylu |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 19/11/2017 - 10:35 | Chłopców, 25m motylkowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 17.87 | 170 | |||
2. | Boduch Stanisław | 08 | Salwator Kraków | 18.99 | 141 | |||
3. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 19.32 | 134 | |||
4. | Sawiński Wojciech | 08 | Salwator Kraków | 19.41 | 132 | |||
5. | Grochowski Kacper | 08 | Victoria Zawiercie | 22.44 | 85 | |||
6. | Szybowski Grzegorz | 08 | Aquarius Myślenice | 23.94 | 70 | |||
7. | Krząścik Maciej | 08 | Siemacha Kraków | 26.77 | 50 | |||
8. | Buczulski Aleks | 08 | Płetwal Zakopane | 32.65 | 27 | |||
9. | Wydra Patryk | 08 | Płetwal Zakopane | 32.96 | 27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 19/11/2017 - 10:35 | Chłopców, 25m motylkowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pakosz Maksymilian | 09 | Atut Częstochowa | 19.82 | 124 | |||
2. | Widawski Jakub | 09 | Victoria Zawiercie | 22.08 | 90 | |||
3. | Piecuch Mateusz | 09 | Nika Sport Team Kraków | 22.24 | 88 | |||
4. | Pietrakowski Aleksander | 09 | Victoria Zawiercie | 27.57 | 46 | |||
5. | Przewoźnik Hubert | 09 | STP Nowy Sącz | 28.29 | 42 | |||
6. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 31.68 | 30 | |||
7. | Ślimak Stanisław | 09 | Płetwal Zakopane | 32.78 | 27 | |||
8. | Dyląg Maciej | 09 | Płetwal Zakopane | 33.40 | 26 | |||
9. | Kuźnicki Michał | 09 | Jordan Kraków | 33.73 | 25 | |||
10. | Frączek Adam | 09 | Jordan Kraków | 34.59 | 23 | |||
11. | Lasota Tomasz | 09 | Jordan Kraków | 43.98 | 11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 19/11/2017 - 10:40 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 1:12.48 |
Litwa Justyna, Sawińska Antonina, Boduch Stanisław, Sawiński Wojciech |
2. | Nika Sport Team Kraków | Nika Sport Team Kraków | 1:14.77 |
Kościarz Wiktoria, Piecuch Mateusz, Kowalik Aleksandra, Pach Patrycja |
3. | STP 1 młodsi | STP Nowy Sącz | 1:20.12 |
Kurzeja Karolina, Walczak Szymon, Ruchała Adrian, Ruchała Weronika |
4. | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 1:27.78 |
Kszyszkowska Amelia, Płonka Aleksandra, Kutermak Szymon, Kołaczyk Antonina |
5. | Jordan Kraków 3 | Jordan Kraków | 1:32.59 |
Kaczmarczyk Hanna, Tomczak Patrycja, Łuczyńska Nikola, Żak Bartosz |
6. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 1:35.44 |
Kaczmarczyk Jakub, Kuźnicki Michał, Korycińska Kaja, Frączek Adam |
7. | Optima Skawina 2 | Optima Skawina | 1:36.31 |
Kotula Kaja, Ciernia Jagoda, Durek Wiktor, Laskowska Wanda |
8. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 1:41.12 |
Litewka Gabriela, Janiga Filip, Jewiarz Nikola, Wyrwiak Julia |
9. | Fala Niepołomice 1 | Fala Niepołomice | 1:42.56 |
Dzierwa Zuzanna, Pyzik Julia, Martemianow Michał, Prokop Leon |
10. | SIEMACHA Kraków 2009 | Siemacha Kraków | 1:53.18 |
Bezpalko Agata, Kleszcz Jakub, Surowiecka Julia, Kaleta Nika |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 19/11/2017 - 11:17 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 29.28 | 500 | |||
2. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 30.18 | 456 | |||
3. | Madej Maja | 03 | Pływak Bochnia | 30.81 | 429 | |||
4. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 31.59 | 398 | |||
5. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 31.71 | 393 | |||
6. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 31.96 | 384 | |||
7. | Pawłowska Weronika | 03 | Pływak Bochnia | 32.96 | 350 | |||
8. | Wierzycka Natalia | 02 | Limanowa-Swim | 33.75 | 326 | |||
9. | Urbańczyk Iga | 03 | Jordan Kraków | 36.86 | 250 | |||
10. | Biela Jagoda | 03 | Aquarius Myślenice | 41.90 | 170 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 19/11/2017 - 11:17 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Majoch Zuzanna | 04 | Limanowa-Swim | 31.32 | 408 | |||
2. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 32.34 | 371 | |||
3. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 32.56 | 363 | |||
4. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-Swim | 33.57 | 331 | |||
5. | Zygadło Sofia | 04 | Pływak Bochnia | 34.32 | 310 | |||
6. | Madej Justyna | 05 | Aquarius Myślenice | 34.33 | 310 | |||
7. | Lichoń Zuzanna | 05 | Aquarius Myślenice | 34.88 | 295 | |||
8. | Hajduk Alicja | 04 | STP Nowy Sącz | 35.12 | 289 | |||
9. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 35.14 | 289 | |||
10. | Rosiek Malwina | 04 | Limanowa-Swim | 37.04 | 246 | |||
11. | Dzięgiel Zofia | 05 | STP Nowy Sącz | 37.19 | 244 | |||
12. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 37.29 | 242 | |||
13. | Sowa Emilia | 05 | BOSiR Brzesko | 38.06 | 227 | |||
14. | Karolczyk Natalia | 05 | Fala Niepołomice | 41.38 | 177 | |||
15. | Zawiła Maja | 05 | Fala Niepołomice | 45.16 | 136 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 19/11/2017 - 11:17 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 32.85 | 354 | |||
2. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 34.78 | 298 | |||
3. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 35.66 | 276 | |||
4. | Wojciechowska Maria | 06 | Salwator Kraków | 35.84 | 272 | |||
5. | Całka Alicja | 07 | Wisła Kraków | 37.21 | 243 | |||
6. | Cichy Julia | 06 | Aquarius Myślenice | 38.95 | 212 | |||
7. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 39.00 | 211 | |||
8. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 39.18 | 208 | |||
9. | Niemiec Wiktoria | 06 | Pływak Bochnia | 40.12 | 194 | |||
10. | Stoch Małgorzata | 07 | Aquarius Myślenice | 40.98 | 182 | |||
11. | Płaskocińska Agnieszka | 06 | Salwator Kraków | 42.43 | 164 | |||
12. | Supernak Alicja | 06 | Wisła Kraków | 44.03 | 147 | |||
13. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 44.56 | 141 | |||
14. | Salamon Julia | 06 | Siemacha Kraków | 49.25 | 105 | |||
15. | Zamojska Emilia | 07 | Siemacha Kraków | 51.10 | 94 | |||
16. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 51.46 | 92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 19/11/2017 - 11:31 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Trostyński Ernest | 01 | Sokół Myślenice | 28.96 | 342 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 19/11/2017 - 11:31 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 26.01 | 472 | |||
2. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 26.61 | 441 | |||
3. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 27.09 | 418 | |||
4. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 27.40 | 404 | |||
5. | Bieniek Michał | 02 | Pływak Bochnia | 27.51 | 399 | |||
6. | Krok Dominik | 02 | Fala Niepołomice | 29.28 | 331 | |||
7. | Grzenkowicz Paweł | 03 | Jordan Kraków | 29.69 | 317 | |||
8. | Pyczek Adam | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 29.90 | 311 | |||
9. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 29.95 | 309 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 19/11/2017 - 11:31 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 27.37 | 405 | |||
2. | Pilch Emil | 04 | Pływak Bochnia | 30.03 | 307 | |||
3. | Karcz Filip | 04 | Pływak Bochnia | 30.36 | 297 | |||
4. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 30.84 | 283 | |||
5. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 30.93 | 281 | |||
6. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 31.09 | 276 | |||
7. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 31.33 | 270 | |||
8. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomice | 31.81 | 258 | |||
9. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 31.97 | 254 | |||
10. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 32.83 | 235 | |||
11. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 33.65 | 218 | |||
12. | Kuzak Miłosz | 04 | Limanowa-Swim | 34.36 | 205 | |||
13. | Miska Antoni | 05 | Aquarius Myślenice | 34.69 | 199 | |||
14. | Twaróg Jacek | 05 | Limanowa-Swim | 36.99 | 164 | |||
15. | Jaworz Przemysław | 04 | Limanowa-Swim | 38.10 | 150 | |||
16. | Cylny Krystian | 05 | Fala Niepołomice | 40.50 | 125 | |||
17. | Górski Jan | 05 | Fala Niepołomice | 42.03 | 112 | |||
18. | Pyrć Franciszek | 05 | Limanowa-Swim | 46.31 | 83 | |||
19. | Nosal Mateusz | 05 | Aquarius Myślenice | 47.93 | 75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 19/11/2017 - 11:31 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 35.15 | 191 | ||||
2. | Proszek Jan | 06 | Aquarius Myślenice | 35.33 | 188 | ||||
3. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 35.95 | 178 | ||||
4. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 36.08 | 177 | ||||
5. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 36.10 | 176 | ||||
6. | Tynor Kacper | 06 | Fala Niepołomice | 37.34 | 159 | ||||
7. | Kusy Miłosz | 06 | Swim Test Kraków | 37.66 | 155 | ||||
8. | Płaczek Mateusz | 07 | Wisła Kraków | 37.68 | 155 | ||||
9. | Kasprzycki Adam | 07 | Wisła Kraków | 37.90 | 152 | ||||
10. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 38.46 | 146 | ||||
11. | Garstecki Piotr | 06 | Optima Skawina | 38.57 | 144 | ||||
12. | Padjas Miłosz | 06 | Salwator Kraków | 40.91 | 121 | ||||
13. | Pilch Hubert | 07 | Pływak Bochnia | 41.87 | 113 | ||||
14. | Gajda Szymon | 07 | Fala Niepołomice | 42.59 | 107 | ||||
15. | Zawierucha Gabryś | 06 | Aquarius Myślenice | 43.28 | 102 | ||||
16. | Gołąb Krzysztof | 07 | Sokół Myślenice | 43.58 | 100 | ||||
17. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 44.23 | 96 | ||||
18. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 44.96 | 91 | ||||
19. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 45.22 | 89 | ||||
20. | Duda Grzegorz | 06 | Fala Niepołomice | 47.93 | 75 | ||||
21. | Rumin Sebastian | 07 | STP Nowy Sącz | 48.43 | 73 | ||||
22. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 49.21 | 69 | ||||
23. | Kopeć Krzysztof | 07 | Fala Niepołomice | 1:39.44 | 8 | ||||
DYSKW. | Pięta Maciej | 07 | Jordan Kraków | ||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 11:54) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 19/11/2017 - 11:49 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madej Maja | 03 | Pływak Bochnia | 35.43 | 380 | |||
2. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 36.56 | 346 | |||
3. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 36.96 | 335 | |||
4. | Kot Zuzanna | 02 | Fala Niepołomice | 37.48 | 321 | |||
5. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 37.60 | 318 | |||
6. | Urbańczyk Iga | 03 | Jordan Kraków | 43.41 | 206 | |||
7. | Biela Jagoda | 03 | Aquarius Myślenice | 46.68 | 166 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 19/11/2017 - 11:49 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 35.77 | 369 | |||
2. | Majoch Zuzanna | 04 | Limanowa-Swim | 36.40 | 350 | |||
3. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 37.66 | 316 | |||
4. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 39.55 | 273 | |||
5. | Zygadło Sofia | 04 | Pływak Bochnia | 40.36 | 257 | |||
6. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 41.05 | 244 | |||
7. | Rosiek Malwina | 04 | Limanowa-Swim | 43.88 | 200 | |||
8. | Florkiewicz Kalina | 05 | Nika Sport Team Kraków | 47.37 | 159 | |||
9. | Karolczyk Natalia | 05 | Fala Niepołomice | 47.60 | 156 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 19/11/2017 - 11:49 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 39.21 | 280 | |||
2. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 40.79 | 249 | |||
3. | Całka Alicja | 07 | Wisła Kraków | 41.53 | 236 | |||
4. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 41.61 | 234 | |||
5. | Łanda Zofia | 06 | Nika Sport Team Kraków | 42.68 | 217 | |||
6. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 43.80 | 201 | |||
7. | Śpiewla Aniela | 06 | Wisła Kraków | 45.21 | 183 | |||
8. | Niemiec Wiktoria | 06 | Pływak Bochnia | 45.26 | 182 | |||
9. | Cichy Julia | 06 | Aquarius Myślenice | 45.31 | 181 | |||
10. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 47.07 | 162 | |||
11. | Zamojska Emilia | 07 | Siemacha Kraków | 50.19 | 133 | |||
12. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 50.47 | 131 | |||
13. | Manista Kornelia | 07 | Optima Skawina | 51.27 | 125 | |||
14. | Supernak Alicja | 06 | Wisła Kraków | 52.14 | 119 | |||
15. | Opyrchał Łucja | 07 | Optima Skawina | 56.29 | 94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 19/11/2017 - 12:00 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 30.84 | 374 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 19/11/2017 - 12:00 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 29.74 | 417 | |||
2. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 33.46 | 292 | |||
3. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 34.55 | 266 | SC 1 | ||
4. | Bieniek Michał | 02 | Pływak Bochnia | 34.55 | 266 | SC 2 | ||
5. | Grzenkowicz Paweł | 03 | Jordan Kraków | 35.77 | 239 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 19/11/2017 - 12:00 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 31.80 | 341 | |||
2. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 34.04 | 278 | |||
3. | Karcz Filip | 04 | Pływak Bochnia | 37.64 | 205 | |||
4. | Pilch Emil | 04 | Pływak Bochnia | 39.56 | 177 | |||
5. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 39.94 | 172 | |||
6. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 41.63 | 152 | |||
7. | Twaróg Jacek | 05 | Limanowa-Swim | 44.19 | 127 | |||
8. | Podmokły Jakub | 05 | Aquarius Myślenice | 44.93 | 120 | |||
9. | Jakubas Michał | 05 | Nika Sport Team Kraków | 46.29 | 110 | |||
10. | Nosal Mateusz | 05 | Aquarius Myślenice | 55.53 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 19/11/2017 - 12:00 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 39.28 | 181 | |||
2. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa-Swim | 40.54 | 164 | |||
3. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 40.76 | 162 | |||
4. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 41.72 | 151 | |||
5. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 41.80 | 150 | |||
6. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 43.39 | 134 | |||
7. | Kutera Jakub | 06 | Salwator Kraków | 43.54 | 132 | |||
8. | Płaczek Mateusz | 07 | Wisła Kraków | 44.31 | 126 | |||
9. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 47.27 | 103 | |||
10. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 48.57 | 95 | |||
Gołąb Krzysztof | 07 | Sokół Myślenice | 48.57 | 95 | ||||
12. | Zawierucha Gabryś | 06 | Aquarius Myślenice | 49.83 | 88 | |||
13. | Nowocień Tymoteusz | 07 | Optima Skawina | 50.21 | 86 | |||
14. | Pięta Maciej | 07 | Jordan Kraków | 51.70 | 79 | |||
15. | Rumin Sebastian | 07 | STP Nowy Sącz | 54.29 | 68 | |||
16. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 55.56 | 63 | |||
17. | Kopeć Krzysztof | 07 | Fala Niepołomice | 1:22.53 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 19/11/2017 - 12:11 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 38.33 | 417 | |||
2. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 39.70 | 375 | |||
3. | Pawłowska Weronika | 03 | Pływak Bochnia | 41.43 | 330 | |||
4. | Kot Zuzanna | 02 | Fala Niepołomice | 43.43 | 286 | |||
5. | Wierzycka Natalia | 02 | Limanowa-Swim | 45.31 | 252 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 19/11/2017 - 12:11 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 36.53 | 481 | |||
2. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 40.34 | 357 | |||
3. | Hajduk Alicja | 04 | STP Nowy Sącz | 41.99 | 317 | |||
4. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 44.32 | 269 | |||
5. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 45.06 | 256 | |||
6. | Lichoń Zuzanna | 05 | Aquarius Myślenice | 46.55 | 232 | |||
7. | Dzięgiel Zofia | 05 | STP Nowy Sącz | 47.31 | 221 | |||
8. | Florkiewicz Kalina | 05 | Nika Sport Team Kraków | 47.71 | 216 | |||
9. | Sowa Emilia | 05 | BOSiR Brzesko | 49.61 | 192 | |||
10. | Zawiła Maja | 05 | Fala Niepołomice | 49.85 | 189 | |||
11. | Madej Justyna | 05 | Aquarius Myślenice | 51.31 | 173 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 19/11/2017 - 12:11 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 44.84 | 260 | |||
2. | Stoch Małgorzata | 07 | Aquarius Myślenice | 48.40 | 207 | |||
3. | Łanda Zofia | 06 | Nika Sport Team Kraków | 48.59 | 204 | |||
4. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 48.62 | 204 | |||
5. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 50.40 | 183 | |||
6. | Śpiewla Aniela | 06 | Wisła Kraków | 51.59 | 171 | |||
7. | Mucha Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 53.32 | 154 | |||
8. | Płaskocińska Agnieszka | 06 | Salwator Kraków | 55.19 | 139 | |||
9. | Salamon Julia | 06 | Siemacha Kraków | 56.77 | 128 | |||
10. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 58.35 | 118 | |||
11. | Opyrchał Łucja | 07 | Optima Skawina | 1:02.15 | 97 | |||
12. | Manista Kornelia | 07 | Optima Skawina | 1:03.61 | 91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19/11/2017 - 12:23 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 33.05 | 445 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19/11/2017 - 12:23 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 32.72 | 459 | |||
2. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 33.90 | 413 | |||
3. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 34.82 | 381 | |||
4. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 36.21 | 339 | |||
5. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 36.79 | 323 | |||
6. | Krok Dominik | 02 | Fala Niepołomice | 39.69 | 257 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19/11/2017 - 12:23 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 39.08 | 269 | |||
2. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 42.28 | 212 | |||
3. | Miska Antoni | 05 | Aquarius Myślenice | 43.79 | 191 | |||
4. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 44.68 | 180 | |||
5. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 45.40 | 172 | |||
6. | Podmokły Jakub | 05 | Aquarius Myślenice | 48.04 | 145 | |||
7. | Cylny Krystian | 05 | Fala Niepołomice | 48.18 | 143 | |||
8. | Kuzak Miłosz | 04 | Limanowa-Swim | 50.03 | 128 | |||
9. | Jaworz Przemysław | 04 | Limanowa-Swim | 51.46 | 118 | |||
10. | Górski Jan | 05 | Fala Niepołomice | 55.95 | 91 | |||
11. | Jakubas Michał | 05 | Nika Sport Team Kraków | 56.34 | 90 | |||
12. | Pyrć Franciszek | 05 | Limanowa-Swim | 1:01.89 | 67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19/11/2017 - 12:23 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 45.78 | 167 | |||
2. | Tynor Kacper | 06 | Fala Niepołomice | 46.71 | 157 | |||
3. | Padjas Miłosz | 06 | Salwator Kraków | 47.50 | 150 | |||
4. | Proszek Jan | 06 | Aquarius Myślenice | 47.84 | 147 | |||
5. | Kusy Miłosz | 06 | Swim Test Kraków | 49.12 | 135 | |||
6. | Kasprzycki Adam | 07 | Wisła Kraków | 49.39 | 133 | |||
7. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 50.48 | 125 | |||
8. | Duda Grzegorz | 06 | Fala Niepołomice | 53.87 | 102 | |||
9. | Pilch Hubert | 07 | Pływak Bochnia | 54.53 | 99 | |||
10. | Nowocień Tymoteusz | 07 | Optima Skawina | 54.76 | 98 | |||
11. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 57.08 | 86 | |||
12. | Garstecki Piotr | 06 | Optima Skawina | 57.59 | 84 | |||
13. | Gajda Szymon | 07 | Fala Niepołomice | 57.67 | 83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19/11/2017 - 12:35 | Kobiet, 50m motylkowy | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madej Faustyna | 02 | Aquarius Myślenice | 31.84 | 448 | |||
2. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 33.53 | 384 | |||
3. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 34.92 | 340 | |||
4. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 36.77 | 291 | |||
5. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 37.37 | 277 | |||
6. | Hajduk Alicja | 04 | STP Nowy Sącz | 37.65 | 271 | SC 1 | ||
7. | Majoch Zuzanna | 04 | Limanowa-Swim | 37.65 | 271 | SC 2 | ||
8. | Wierzycka Natalia | 02 | Limanowa-Swim | 38.62 | 251 | |||
9. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 39.01 | 244 | |||
10. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa-Swim | 39.16 | 241 | |||
11. | Całka Alicja | 07 | Wisła Kraków | 41.96 | 196 | |||
12. | Lichoń Zuzanna | 05 | Aquarius Myślenice | 42.26 | 192 | |||
13. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 42.68 | 186 | |||
14. | Walczak Amelia | 05 | STP Nowy Sącz | 43.03 | 181 | |||
15. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 43.40 | 177 | |||
16. | Dzięgiel Zofia | 05 | STP Nowy Sącz | 45.02 | 158 | |||
17. | Wojciechowska Maria | 06 | Salwator Kraków | 45.33 | 155 | |||
18. | Madej Justyna | 05 | Aquarius Myślenice | 47.72 | 133 | |||
19. | Śpiewla Aniela | 06 | Wisła Kraków | 47.97 | 131 | |||
20. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 50.18 | 114 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19/11/2017 - 12:42 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 28.76 | 435 | ||||
2. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 28.99 | 425 | ||||
3. | Leśniak Piotr | 03 | Pływak Bochnia | 29.28 | 412 | ||||
4. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 29.32 | 411 | ||||
5. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 29.61 | 399 | ||||
6. | Trostyński Ernest | 01 | Sokół Myślenice | 29.62 | 398 | ||||
7. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 30.36 | 370 | ||||
8. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 30.48 | 365 | ||||
9. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 31.43 | 333 | ||||
10. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomice | 33.13 | 284 | ||||
11. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 38.72 | 178 | ||||
12. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 39.87 | 163 | ||||
13. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa-Swim | 40.66 | 154 | ||||
14. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 41.09 | 149 | ||||
15. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 42.77 | 132 | ||||
16. | Kutera Jakub | 06 | Salwator Kraków | 43.97 | 121 | ||||
17. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 45.79 | 107 | ||||
DYSKW. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | ||||||
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 13:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19/11/2017 - 12:49 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 1 | STP Nowy Sącz | 1:56.94 | 434 |
Mucha Julia, Sopata Sandra, Tarasek Szymon, Kurzeja Jakub |
2. | Aquarius Myślenice 2 | Aquarius Myślenice | 1:57.15 | 432 |
Madej Faustyna, Warchoł Sebastian, Kopp Oliwia, Piechota Edgar |
3. | Pływak Bochnia 1 | Pływak Bochnia | 1:59.78 | 404 |
Bieniek Michał, Madej Maja, Pawłowska Weronika, Leśniak Piotr |
4. | Fala Niepołomice 1 | Fala Niepołomice | 2:01.10 | 391 |
Nosek Tomasz, Mleko Karolina, Martemianow Natalia, Krok Dominik |
5. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:06.74 | 341 |
Bajgrowicz Paweł, Nieciuńska Aleksandra, Król Zuzanna, Teca Bartosz |
6. | STP 2 | STP Nowy Sącz | 2:08.09 | 330 |
Piętka Zuzanna, Belski Jakub, Hajduk Alicja, Mordarski Filip |
7. | Limanowa-Swim | Limanowa-Swim | 2:13.51 | 291 |
Dzik Wiktoria, Aksamit Wiktor, Majoch Zuzanna, Kuzak Miłosz |
8. | MKS Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 2:15.84 | 277 |
Bajgrowicz Paweł, Urbańczyk Iga, Vasilendiuc Emilia, Kosiba Szymon |
9. | Nika Team 2 | Nika Sport Team Kraków | 2:21.91 | 243 |
Łanda Zofia, Konieczny Mateusz, Florkiewicz Kalina, Ślęczka Nataniel |
10. | Fala Niepołomice 2 | Fala Niepołomice | 2:22.04 | 242 |
Tynor Jan, Karolczyk Natalia, Tynor Kacper, Kot Zuzanna |
11. | Aquarius Myślenice | Aquarius Myślenice | 2:24.75 | 229 |
Madej Justyna, Miska Antoni, Lichoń Zuzanna, Proszek Jan |
12. | Wisła Kraków | Wisła Kraków | 2:44.45 | 156 |
Śpiewla Aniela, Płaczek Mateusz, Kasprzycki Adam, Całka Alicja |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |