Zawody Pływackie o Puchar TG Sokół Myślenice Myślenice, 19/11/2017 |
1 - Zawody Pływackie o Puchar TG Sokół Myślenice | 19/11/2017 - 9:10 |
Konkurencja 1 19/11/2017 - 9:10 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Litwa Justyna | 08 | UKS Salwator Kraków | 16.50 | |||
2 | Jakubczyk Natalia | 08 | CSiR MOS Dąbrowa Grn | 17.12 | |||
3 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 17.35 | |||
4 | Kowalik Aleksandra | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 17.97 | |||
5 | Kołaczyk Antonina | 08 | KS Optima Skawina | 18.00 | |||
6 | Goj Kasia | 08 | KS Victoria Zawiercie | 18.00 | |||
7 | Kotula Kaja | 09 | KS Optima Skawina | 19.00 | |||
8 | Kszyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | 19.00 | |||
9 | Polak Iga | 09 | KS Płetwal Zakopane | 19.00 | |||
10 | Pęczek Karolina | 09 | KS Płetwal Zakopane | 19.00 | |||
11 | Pach Patrycja | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 19.13 | |||
12 | Kościarz Wiktoria | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 19.18 | |||
13 | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 20.00 | |||
14 | Niechajewicz Martyna | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 20.00 | |||
15 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 20.72 | |||
16 | Płonka Aleksandra | 09 | KS Optima Skawina | 21.00 | |||
17 | Bętkowska Emilia | 11 | KS Optima Skawina | 21.00 | |||
18 | Mleczko Anna | 09 | KS Płetwal Zakopane | 21.00 | |||
19 | Święchowicz Maja | 10 | KS Płetwal Zakopane | 21.00 | |||
20 | Sawińska Antonina | 08 | UKS Salwator Kraków | 21.30 | |||
21 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 21.47 | |||
22 | Matysik Alicja | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 21.89 | |||
23 | Król Maja | 08 | KS Limanowa-Swim | 22.00 | |||
24 | Ciernia Jagoda | 09 | KS Optima Skawina | 23.00 | |||
25 | Laskowska Wanda | 09 | KS Optima Skawina | 23.00 | |||
26 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 23.12 | |||
27 | Brońska Anna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 23.28 | |||
28 | Korycińska Kaja | 09 | MKS Jordan Kraków | 23.56 | |||
29 | Nowacka Emilia | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 24.30 | |||
30 | Jewiarz Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 24.84 | |||
31 | Kliś Hanna | 11 | MKS STP Nowy Sącz | 24.91 | |||
32 | Manista Gabriela | 11 | KS Optima Skawina | 25.00 | |||
33 | Wyrwiak Julia | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.60 | |||
34 | Napierała Matylda | 09 | TS Wisła Kraków | 25.95 | |||
35 | Kaczmarczyk Hanna | 08 | MKS Jordan Kraków | 26.00 | |||
36 | Litewka Gabriela | 09 | MKS Jordan Kraków | 26.13 | |||
37 | Łuczyńska Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 26.41 | |||
38 | Dutka Wołoch Nicola | 11 | KS Optima Skawina | 27.00 | |||
39 | Cebula Monika | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.32 | |||
40 | Szostak Natasza | 08 | MKS Jordan Kraków | 28.00 | |||
41 | Pyzik Julia | 08 | KS Fala Niepołomice | 28.00 | |||
42 | Tomczak Patrycja | 09 | MKS Jordan Kraków | 28.68 | |||
43 | Stefańska Agata | 11 | UKS Salwator Kraków | 29.90 | |||
44 | Bobak Oliwia | 08 | MKS Jordan Kraków | 30.00 | |||
45 | Sączek Klaudia | 08 | KS Optima Skawina | 30.00 | |||
46 | Terlikowska Lidia | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 30.00 | |||
47 | Łapa Kamila | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 35.00 | |||
48 | Koszykowska Karolina | 09 | MKS Jordan Kraków | 38.14 | |||
49 | Baran Aleksandra | 11 | MSP Aquarius Myślenice | 40.00 | |||
50 | Gil Malwina | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
51 | Piecuch Klaudia | 11 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
52 | Serafin Matylda | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
53 | Czarnecka Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
54 | Gorczyca Klaudia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
55 | Gos Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
56 | Kielar Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
57 | Kosmal Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
58 | Zarzycka Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
59 | Madej Julia | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
60 | Jurczyk Julia | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
61 | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
62 | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
63 | Pieniążek Sara | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
64 | Surowiecka Julia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
65 | Bezpalko Agata | 09 | Siemacha Kraków | NT | |||
66 | Kaleta Nika | 09 | Siemacha Kraków | NT | |||
67 | Pogoda Agata | 09 | Siemacha Kraków | NT | |||
68 | Tiukało Natalia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
69 | Walczak Anna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19/11/2017 - 9:28 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ruchała Adrian | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 16.06 | |||
2 | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 16.20 | |||
3 | Pakosz Maksymilian | 09 | UKS Atut Częstochowa | 17.04 | |||
4 | Widawski Jakub | 09 | KS Victoria Zawiercie | 17.62 | |||
5 | Sawiński Wojciech | 08 | UKS Salwator Kraków | 17.70 | |||
6 | Grochowski Kacper | 08 | KS Victoria Zawiercie | 17.90 | |||
7 | Wydra Patryk | 08 | KS Płetwal Zakopane | 18.00 | |||
8 | Duchnik Konrad | 09 | KS Limanowa-Swim | 18.00 | |||
9 | Boduch Stanisław | 08 | UKS Salwator Kraków | 18.01 | |||
10 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 18.21 | |||
11 | Kutermak Szymon | 10 | KS Optima Skawina | 19.00 | |||
12 | Ślimak Stanisław | 09 | KS Płetwal Zakopane | 19.00 | |||
13 | Kuszewski Antoni | 09 | Paula Team Kraków | 19.84 | |||
14 | Pietrakowski Aleksander | 09 | KS Victoria Zawiercie | 19.90 | |||
15 | Dyląg Maciej | 09 | KS Płetwal Zakopane | 20.00 | |||
16 | Buczulski Aleks | 08 | KS Płetwal Zakopane | 20.00 | |||
17 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 20.06 | |||
18 | Babraj Mikołaj | 08 | TS Pływak Bochnia | 20.08 | |||
19 | Apanasevich Ivan | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 21.06 | |||
20 | Bańdo Wojciech | 10 | TS Wisła Kraków | 21.78 | |||
21 | Piecuch Mateusz | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 21.81 | |||
22 | Kapela Krzysztof | 11 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
23 | Fraczek Adam | 09 | MKS Jordan Kraków | 22.40 | |||
24 | Targiel Tomasz | 10 | TS Wisła Kraków | 22.97 | |||
25 | Walczak Szymon | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 23.07 | |||
26 | Kaczmarczyk Jakub | 09 | MKS Jordan Kraków | 23.43 | |||
27 | Kuźnicki Michał | 09 | MKS Jordan Kraków | 23.59 | |||
28 | Król Marek | 10 | KS Limanowa-Swim | 24.00 | |||
29 | Kulma Leon | 09 | KS Limanowa-Swim | 24.00 | |||
30 | Martemianow Michał | 10 | KS Fala Niepołomice | 24.15 | |||
31 | Żak Bartosz | 08 | MKS Jordan Kraków | 25.00 | |||
32 | Kliś Szymon | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 25.34 | |||
33 | Walanus Krzysztof | 10 | TS Wisła Kraków | 25.59 | |||
34 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | 26.00 | |||
35 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | 26.00 | |||
36 | Prokop Leon | 08 | KS Fala Niepołomice | 27.38 | |||
37 | Obrzut Łukasz | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 27.50 | |||
38 | Janiga Filip | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.59 | |||
39 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 27.59 | |||
40 | Lasota Tomasz | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.83 | |||
41 | Giejdasz Jakub | 09 | KS Fala Niepołomice | 28.00 | |||
42 | Piotrowski Mateusz | 10 | MKS Jordan Kraków | 28.50 | |||
43 | Bierowiec Stanisław | 09 | MKS Jordan Kraków | 30.10 | |||
44 | Karolczyk Szymon | 10 | KS Fala Niepołomice | 31.00 | |||
45 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 32.00 | |||
46 | Madej Józef | 10 | SMS SwimArt Myślenice | 32.52 | |||
47 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 32.97 | |||
48 | Mrożek Jakub | 10 | MKS Jordan Kraków | 36.69 | |||
49 | Zawisza Mateusz | 09 | MKS Jordan Kraków | 40.06 | |||
50 | Świdrak Oliwier | 12 | MKS STP Nowy Sącz | 41.16 | |||
51 | Psica Bartosz | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
52 | Zięba Kamil | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
53 | Bysiek Sebastian | 11 | Siemacha Kraków | NT | |||
54 | Krząścik Maciej | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
55 | Kleszcz Jakub | 09 | Siemacha Kraków | NT | |||
56 | Grochowski Julian | 11 | KS Victoria Zawiercie | NT | |||
57 | Przewoźnik Hubert | 09 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 19/11/2017 - 9:44 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Jakubczyk Natalia | 08 | CSiR MOS Dąbrowa Grn | 19.31 | |||
2 | Litwa Justyna | 08 | UKS Salwator Kraków | 19.60 | |||
3 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 20.75 | |||
4 | Goj Kasia | 08 | KS Victoria Zawiercie | 20.92 | |||
5 | Kszyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | 21.00 | |||
6 | Kołaczyk Antonina | 08 | KS Optima Skawina | 21.00 | |||
7 | Kościarz Wiktoria | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 21.38 | |||
8 | Kotula Kaja | 09 | KS Optima Skawina | 22.00 | |||
9 | Pach Patrycja | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 22.48 | |||
10 | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 22.55 | |||
11 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 22.97 | |||
12 | Płonka Aleksandra | 09 | KS Optima Skawina | 23.00 | |||
13 | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 23.00 | |||
14 | Pęczek Karolina | 09 | KS Płetwal Zakopane | 23.00 | |||
15 | Kowalik Aleksandra | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 23.40 | |||
16 | Kaczmarczyk Hanna | 08 | MKS Jordan Kraków | 24.00 | |||
17 | Ciernia Jagoda | 09 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
18 | Laskowska Wanda | 09 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
19 | Święchowicz Maja | 10 | KS Płetwal Zakopane | 24.00 | |||
20 | Dzierwa Zuzanna | 08 | KS Fala Niepołomice | 24.19 | |||
21 | Nowacka Emilia | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 24.30 | |||
22 | Matysik Alicja | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 24.36 | |||
23 | Napierała Matylda | 09 | TS Wisła Kraków | 24.67 | |||
24 | Sawińska Antonina | 08 | UKS Salwator Kraków | 24.90 | |||
25 | Kuźma Katarzyna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 25.00 | |||
26 | Niechajewicz Martyna | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 25.00 | |||
27 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 25.15 | |||
28 | Bobak Oliwia | 08 | MKS Jordan Kraków | 26.00 | |||
29 | Korycińska Kaja | 09 | MKS Jordan Kraków | 26.37 | |||
30 | Łuczyńska Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 26.67 | |||
31 | Pyzik Julia | 08 | KS Fala Niepołomice | 27.00 | |||
32 | Jewiarz Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.19 | |||
33 | Wyrwiak Julia | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.46 | |||
34 | Litewka Gabriela | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.59 | |||
35 | Sączek Klaudia | 08 | KS Optima Skawina | 28.00 | |||
36 | Cebula Monika | 09 | MKS Jordan Kraków | 28.17 | |||
37 | Serafin Matylda | 10 | UKS Nika Sport Team Kraków | 30.02 | |||
38 | Koszykowska Karolina | 09 | MKS Jordan Kraków | 30.12 | |||
39 | Tomczak Patrycja | 09 | MKS Jordan Kraków | 31.56 | |||
40 | Szostak Natasza | 08 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
41 | Łapa Kamila | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 36.00 | |||
42 | Gil Malwina | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
43 | Czarnecka Lena | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
44 | Gorczyca Klaudia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
45 | Gos Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
46 | Kielar Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
47 | Kosmal Maja | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
48 | Zarzycka Julia | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
49 | Madej Julia | 10 | KS Optima Skawina | NT | |||
50 | Jurczyk Julia | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
51 | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
52 | Pieniążek Sara | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
53 | Surowiecka Julia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
54 | Bezpalko Agata | 09 | Siemacha Kraków | NT | |||
55 | Pogoda Agata | 09 | Siemacha Kraków | NT | |||
56 | Tiukało Natalia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
57 | Walczak Anna | 10 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 19/11/2017 - 9:59 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ruchała Adrian | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 18.89 | |||
2 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 19.00 | |||
3 | Sawiński Wojciech | 08 | UKS Salwator Kraków | 19.90 | |||
4 | Pakosz Maksymilian | 09 | UKS Atut Częstochowa | 20.19 | |||
5 | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 20.90 | |||
6 | Pietrakowski Aleksander | 09 | KS Victoria Zawiercie | 21.00 | |||
7 | Ślimak Stanisław | 09 | KS Płetwal Zakopane | 21.00 | |||
8 | Widawski Jakub | 09 | KS Victoria Zawiercie | 22.00 | |||
9 | Duchnik Konrad | 09 | KS Limanowa-Swim | 22.00 | |||
10 | Boduch Stanisław | 08 | UKS Salwator Kraków | 22.20 | |||
11 | Kuszewski Antoni | 09 | Paula Team Kraków | 22.20 | |||
12 | Grochowski Kacper | 08 | KS Victoria Zawiercie | 22.50 | |||
13 | Kutermak Szymon | 10 | KS Optima Skawina | 23.00 | |||
14 | Dyląg Maciej | 09 | KS Płetwal Zakopane | 23.00 | |||
15 | Król Marek | 10 | KS Limanowa-Swim | 23.00 | |||
16 | Kulma Leon | 09 | KS Limanowa-Swim | 23.00 | |||
17 | Piecuch Mateusz | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 23.60 | |||
18 | Buczulski Aleks | 08 | KS Płetwal Zakopane | 24.00 | |||
19 | Maciak Adam | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 24.54 | |||
20 | Martemianow Michał | 10 | KS Fala Niepołomice | 24.60 | |||
21 | Apanasevich Ivan | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 24.64 | |||
22 | Bańdo Wojciech | 10 | TS Wisła Kraków | 24.69 | |||
23 | Babraj Mikołaj | 08 | TS Pływak Bochnia | 25.00 | |||
24 | Fraczek Adam | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.06 | |||
25 | Prokop Leon | 08 | KS Fala Niepołomice | 25.56 | |||
26 | Kuźnicki Michał | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.65 | |||
27 | Kaczmarczyk Jakub | 09 | MKS Jordan Kraków | 25.91 | |||
28 | Żak Bartosz | 08 | MKS Jordan Kraków | 26.00 | |||
29 | Giejdasz Jakub | 09 | KS Fala Niepołomice | 26.00 | |||
30 | Targiel Tomasz | 10 | TS Wisła Kraków | 26.41 | |||
31 | Walanus Krzysztof | 10 | TS Wisła Kraków | 26.76 | |||
32 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | 27.00 | |||
33 | Lasota Tomasz | 09 | MKS Jordan Kraków | 27.28 | |||
34 | Kliś Szymon | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 27.54 | |||
35 | Madej Józef | 10 | SMS SwimArt Myślenice | 28.69 | |||
36 | Bierowiec Stanisław | 09 | MKS Jordan Kraków | 28.70 | |||
37 | Bodziony Filip | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 28.75 | |||
38 | Karolczyk Szymon | 10 | KS Fala Niepołomice | 29.00 | |||
39 | Janiga Filip | 09 | MKS Jordan Kraków | 29.53 | |||
40 | Walczak Szymon | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 30.09 | |||
41 | Obrzut Łukasz | 10 | MKS STP Nowy Sącz | 31.19 | |||
42 | Świdrak Kacper | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 32.19 | |||
43 | Piotrowski Mateusz | 10 | MKS Jordan Kraków | 32.47 | |||
44 | Łopata Michał | 10 | MSP Aquarius Myślenice | 33.00 | |||
45 | Mrożek Jakub | 10 | MKS Jordan Kraków | 33.09 | |||
46 | Zawisza Mateusz | 09 | MKS Jordan Kraków | 33.47 | |||
47 | Kurianowicz Wiktor | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
48 | Psica Bartosz | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
49 | Zięba Kamil | 10 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
50 | Kleszcz Jakub | 09 | Siemacha Kraków | NT | |||
51 | Przewoźnik Hubert | 09 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
52 | Łacek Kamil | 11 | KS Płetwal Zakopane | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 19/11/2017 - 10:13 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Litwa Justyna | 08 | UKS Salwator Kraków | 21.50 | |||
2 | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 22.36 | |||
3 | Goj Kasia | 08 | KS Victoria Zawiercie | 22.72 | |||
4 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 22.72 | |||
5 | Kołaczyk Antonina | 08 | KS Optima Skawina | 23.00 | |||
6 | Sawińska Antonina | 08 | UKS Salwator Kraków | 23.20 | |||
7 | Pach Patrycja | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 23.80 | |||
8 | Kszyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | 24.00 | |||
9 | Jakubczyk Natalia | 08 | CSiR MOS Dąbrowa Grn | 24.88 | |||
10 | Kotula Kaja | 09 | KS Optima Skawina | 25.00 | |||
11 | Płonka Aleksandra | 09 | KS Optima Skawina | 25.00 | |||
12 | Kowalik Aleksandra | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 25.13 | |||
13 | Laskowska Wanda | 09 | KS Optima Skawina | 26.00 | |||
14 | Kościarz Wiktoria | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 27.20 | |||
15 | Dzierwa Zuzanna | 08 | KS Fala Niepołomice | 27.30 | |||
16 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 28.22 | |||
17 | Mleczko Anna | 09 | KS Płetwal Zakopane | 29.00 | |||
18 | Wyrwiak Julia | 09 | MKS Jordan Kraków | 30.19 | |||
19 | Korycińska Kaja | 09 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
20 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 31.12 | |||
21 | Jewiarz Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
22 | Litewka Gabriela | 09 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
23 | Kaczmarczyk Hanna | 08 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
24 | Gil Malwina | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
25 | Sączek Klaudia | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
26 | Ciernia Jagoda | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
27 | Jurczyk Julia | 08 | KS Optima Skawina | NT | |||
28 | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
29 | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | NT | |||
30 | Kaleta Nika | 09 | Siemacha Kraków | NT | |||
31 | Król Maja | 08 | KS Limanowa-Swim | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 19/11/2017 - 10:22 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Pakosz Maksymilian | 09 | UKS Atut Częstochowa | 20.78 | |||
2 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | 23.05 | |||
3 | Ruchała Adrian | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 23.25 | |||
4 | Sawiński Wojciech | 08 | UKS Salwator Kraków | 24.20 | |||
5 | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.41 | |||
6 | Grochowski Kacper | 08 | KS Victoria Zawiercie | 24.50 | |||
7 | Pietrakowski Aleksander | 09 | KS Victoria Zawiercie | 24.80 | |||
8 | Apanasevich Ivan | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 26.45 | |||
9 | Widawski Jakub | 09 | KS Victoria Zawiercie | 26.50 | |||
10 | Wydra Patryk | 08 | KS Płetwal Zakopane | 27.00 | |||
11 | Boduch Stanisław | 08 | UKS Salwator Kraków | 27.80 | |||
12 | Piecuch Mateusz | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | 28.22 | |||
13 | Kuszewski Antoni | 09 | Paula Team Kraków | 29.00 | |||
14 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | 30.00 | |||
15 | Fraczek Adam | 09 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
16 | Janiga Filip | 09 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
17 | Lasota Tomasz | 09 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
18 | Krząścik Maciej | 08 | Siemacha Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 19/11/2017 - 10:27 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Litwa Justyna | 08 | UKS Salwator Kraków | 18.20 | |||
2 | Jakubczyk Natalia | 08 | CSiR MOS Dąbrowa Grn | 20.00 | |||
3 | Kurzeja Karolina | 09 | MKS STP Nowy Sącz | 20.00 | |||
4 | Malik Emilia | 08 | Siemacha Kraków | 20.44 | |||
5 | Goj Kasia | 08 | KS Victoria Zawiercie | 21.00 | |||
6 | Kowalik Aleksandra | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | 22.20 | |||
7 | Kszyszkowska Amelia | 09 | KS Optima Skawina | 23.00 | |||
8 | Kołaczyk Antonina | 08 | KS Optima Skawina | 25.00 | |||
9 | Sawińska Antonina | 08 | UKS Salwator Kraków | 25.30 | |||
10 | Polak Iga | 09 | KS Płetwal Zakopane | 26.00 | |||
11 | Płonka Aleksandra | 09 | KS Optima Skawina | 27.00 | |||
12 | Kaczmarczyk Hanna | 08 | MKS Jordan Kraków | 28.00 | |||
13 | Kotula Kaja | 09 | KS Optima Skawina | 28.00 | |||
14 | Korycińska Kaja | 09 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
15 | Jewiarz Nikola | 09 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
16 | Litewka Gabriela | 09 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
17 | Wyrwiak Julia | 09 | MKS Jordan Kraków | 36.00 | |||
18 | Pach Patrycja | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
19 | Kościarz Wiktoria | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
20 | Gil Malwina | 08 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
21 | Ciernia Jagoda | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
22 | Laskowska Wanda | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
23 | Ślęzak Emilia | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
24 | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | NT | |||
25 | Palmi Julia | 09 | Solne Miasto Wieliczka | NT | |||
26 | Ruchała Weronika | 08 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 19/11/2017 - 10:35 | Chłopców, 25m motylkowy | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Ruchała Adrian | 08 | MKS STP Nowy Sącz | 17.32 | |||
2 | Sawiński Wojciech | 08 | UKS Salwator Kraków | 18.90 | |||
3 | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 19.05 | |||
4 | Pakosz Maksymilian | 09 | UKS Atut Częstochowa | 19.16 | |||
5 | Grochowski Kacper | 08 | KS Victoria Zawiercie | 22.90 | |||
6 | Widawski Jakub | 09 | KS Victoria Zawiercie | 23.16 | |||
7 | Boduch Stanisław | 08 | UKS Salwator Kraków | 25.70 | |||
8 | Pietrakowski Aleksander | 09 | KS Victoria Zawiercie | 29.50 | |||
9 | Kuszewski Antoni | 09 | Paula Team Kraków | 31.00 | |||
10 | Fraczek Adam | 09 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
11 | Lasota Tomasz | 09 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
12 | Kuźnicki Michał | 09 | MKS Jordan Kraków | 36.00 | |||
13 | Piecuch Mateusz | 09 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | |||
14 | Durek Wiktor | 09 | KS Optima Skawina | NT | |||
15 | Krząścik Maciej | 08 | Siemacha Kraków | NT | |||
16 | Przewoźnik Hubert | 09 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
17 | Szybowski Grzegorz | 08 | MSP Aquarius Myślenice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 19/11/2017 - 10:40 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń |
1 | Salwator Kraków 1 | UKS Salwator Kraków | 1:12.30 | ||||
2 | Salwator Kraków 1 | UKS Salwator Kraków | 1:12.30 | ||||
3 | STP 1 młodsi | MKS STP Nowy Sącz | 1:15.00 | ||||
4 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | 1:30.00 | ||||
5 | Jordan Kraków 2 | MKS Jordan Kraków | 1:33.00 | ||||
6 | Jordan Kraków 3 | MKS Jordan Kraków | 1:33.00 | ||||
7 | Fala Niepołomice 1 | KS Fala Niepołomice | 1:41.00 | ||||
8 | Aquarius Myślenice 2 | MSP Aquarius Myślenice | 2:22.22 | ||||
9 | Nika Sport Team Kraków | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | ||||
10 | Optima Skawina 1 | KS Optima Skawina | NT | ||||
11 | Optima Skawina 2 | KS Optima Skawina | NT | ||||
12 | SIEMACHA Kraków 2009 | Siemacha Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 19/11/2017 - 11:17 | Kobiet, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Madej Faustyna | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 29.43 | |||
2 | Kopp Oliwia | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 30.21 | |||
3 | Król Zuzanna | 02 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
4 | Martemianow Natalia | 02 | KS Fala Niepołomice | 31.66 | |||
5 | Szuba-Łata Daria | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 31.80 | |||
6 | Dzik Wiktoria | 04 | KS Limanowa-Swim | 32.00 | |||
7 | Majoch Zuzanna | 04 | KS Limanowa-Swim | 32.00 | |||
8 | Madej Maja | 03 | TS Pływak Bochnia | 32.14 | |||
9 | Mucha Lena | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 32.26 | |||
10 | Wierzycka Natalia | 02 | KS Limanowa-Swim | 33.00 | |||
11 | Aksamit Gabriela | 04 | KS Limanowa-Swim | 33.00 | |||
12 | Mleko Karolina | 04 | KS Fala Niepołomice | 33.16 | |||
13 | Hajduk Alicja | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 34.00 | |||
14 | Basta Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 34.20 | |||
15 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 34.41 | |||
16 | Lichoń Zuzanna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 34.69 | |||
17 | Zygadło Sofia | 04 | TS Pływak Bochnia | 34.98 | |||
18 | Rosiek Malwina | 04 | KS Limanowa-Swim | 35.00 | |||
19 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 35.47 | |||
20 | Nieciuńska Aleksandra | 04 | MKS Jordan Kraków | 36.00 | |||
21 | Urbańczyk Iga | 03 | MKS Jordan Kraków | 36.00 | |||
22 | Firek Oliwia | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 36.00 | |||
23 | Pawłowska Weronika | 03 | TS Pływak Bochnia | 36.04 | |||
24 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 36.61 | |||
25 | Sowa Emilia | 05 | BOSiR Brzesko | 36.88 | |||
26 | Dzięgiel Zofia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 37.68 | |||
27 | Całka Alicja | 07 | TS Wisła Kraków | 37.99 | |||
28 | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 38.57 | |||
29 | Wojciechowska Maria | 06 | UKS Salwator Kraków | 38.79 | |||
30 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 38.98 | |||
31 | Cichy Julia | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 39.35 | |||
32 | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 39.41 | |||
33 | Kisielewska Joanna | 07 | KS Optima Skawina | 40.00 | |||
34 | Niemiec Wiktoria | 06 | TS Pływak Bochnia | 41.01 | |||
35 | Biela Jagoda | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 42.00 | |||
36 | Płaskocińska Agnieszka | 06 | UKS Salwator Kraków | 42.80 | |||
37 | Supernak Alicja | 06 | TS Wisła Kraków | 43.79 | |||
38 | Walecka Maria | 07 | TS Wisła Kraków | 44.81 | |||
39 | Nieciuńska Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | 50.09 | |||
40 | Zawiła Maja | 05 | KS Fala Niepołomice | 51.20 | |||
41 | Karolczyk Natalia | 05 | KS Fala Niepołomice | 54.10 | |||
42 | Mleczek Marta | 06 | TG Sokół Myślenice | 58.00 | |||
43 | Stoch Małgorzata | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 59.00 | |||
44 | Rys Amelia | 07 | MSP Aquarius Myślenice | NT | |||
45 | Zamojska Emilia | 07 | Siemacha Kraków | NT | |||
46 | Salamon Julia | 06 | Siemacha Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 19/11/2017 - 11:31 | Mężczyzn, 50m dowolny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 25.80 | |||
2 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 26.71 | |||
3 | Nosek Tomasz | 03 | KS Fala Niepołomice | 27.20 | |||
4 | Piechota Edgar | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 27.24 | |||
5 | Bieniek Michał | 02 | TS Pływak Bochnia | 27.86 | |||
6 | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 27.86 | |||
7 | Trostyński Ernest | 01 | TG Sokół Myślenice | 29.32 | |||
8 | Pyczek Adam | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 29.69 | |||
9 | Krok Dominik | 02 | KS Fala Niepołomice | 30.13 | |||
10 | Pilch Emil | 04 | TS Pływak Bochnia | 30.23 | |||
11 | Karcz Filip | 04 | TS Pływak Bochnia | 30.24 | |||
12 | Kosiba Szymon | 05 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
13 | Pieróg Adam | 04 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
14 | Tokarz Dawid | 04 | MKS Jordan Kraków | 31.00 | |||
15 | Ślęczka Nataniel | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 31.20 | |||
16 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 31.23 | |||
17 | Bajgrowicz Paweł | 04 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
18 | Grzenkowicz Paweł | 03 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
19 | Kuzak Miłosz | 04 | KS Limanowa-Swim | 33.00 | |||
20 | Warchoł Sebastian | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 33.20 | |||
21 | Konieczny Mateusz | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 34.18 | |||
22 | Tynor Jan | 04 | KS Fala Niepołomice | 34.90 | |||
23 | Jaworz Przemysław | 04 | KS Limanowa-Swim | 35.00 | |||
24 | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 35.96 | |||
25 | Proszek Jan | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 36.06 | |||
26 | Konieczny Miłosz | 07 | UKS Nika Sport Team Kraków | 36.11 | |||
27 | Tynor Kacper | 06 | KS Fala Niepołomice | 36.14 | |||
28 | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 36.39 | |||
29 | Miska Antoni | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 36.69 | |||
30 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 37.00 | |||
31 | Koper Maciej | 06 | UKS Salwator Kraków | 37.50 | |||
32 | Kasprzycki Adam | 07 | TS Wisła Kraków | 37.75 | |||
33 | Garstecki Piotr | 06 | KS Optima Skawina | 38.00 | |||
34 | Zawierucha Gabryś | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 38.00 | |||
35 | Urbański Jakub | 07 | MKS Jordan Kraków | 38.02 | |||
36 | Kusy Miłosz | 06 | Swim Test Kraków | 38.50 | |||
37 | Płaczek Mateusz | 07 | TS Wisła Kraków | 38.89 | |||
38 | Pyrć Franciszek | 05 | KS Limanowa-Swim | 39.00 | |||
39 | Nowacki Adam | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 39.00 | |||
40 | Twaróg Jacek | 05 | KS Limanowa-Swim | 40.00 | |||
41 | Cylny Krystian | 05 | KS Fala Niepołomice | 41.37 | |||
42 | Gajda Szymon | 07 | KS Fala Niepołomice | 43.25 | |||
43 | Paluch Igor | 07 | MKS Jordan Kraków | 43.77 | |||
44 | Pilch Hubert | 07 | TS Pływak Bochnia | 44.11 | |||
45 | Widurski Arkadiusz | 06 | MKS Jordan Kraków | 45.00 | |||
46 | Stanisz Mikołaj | 07 | MKS Jordan Kraków | 45.87 | |||
47 | Gołąb Krzysztof | 07 | TG Sokół Myślenice | 46.00 | |||
48 | Zarzycki Sebastian | 07 | MKS Jordan Kraków | 50.15 | |||
49 | Duda Grzegorz | 06 | KS Fala Niepołomice | 50.55 | |||
50 | Rumin Sebastian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 50.82 | |||
51 | Górski Jan | 05 | KS Fala Niepołomice | 51.13 | |||
52 | Nosal Mateusz | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 54.00 | |||
53 | Kopeć Krzysztof | 07 | KS Fala Niepołomice | 1:42.00 | |||
54 | Padjas Miłosz | 06 | UKS Salwator Kraków | NT | |||
55 | Pięta Maciej | 07 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 19/11/2017 - 11:49 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 35.23 | |||
2 | Madej Maja | 03 | TS Pływak Bochnia | 36.45 | |||
3 | Martemianow Natalia | 02 | KS Fala Niepołomice | 36.48 | |||
4 | Mleko Karolina | 04 | KS Fala Niepołomice | 36.97 | |||
5 | Majoch Zuzanna | 04 | KS Limanowa-Swim | 37.00 | |||
6 | Szuba-Łata Daria | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 37.19 | |||
7 | Król Zuzanna | 02 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
8 | Vasilendiuc Emilia | 04 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
9 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 38.83 | |||
10 | Rosiek Malwina | 04 | KS Limanowa-Swim | 39.00 | |||
11 | Twaróg Anna | 03 | KS Limanowa-Swim | 40.00 | |||
12 | Kot Zuzanna | 02 | KS Fala Niepołomice | 40.28 | |||
13 | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 40.43 | |||
14 | Zygadło Sofia | 04 | TS Pływak Bochnia | 41.00 | |||
15 | Węgrzyn Aleksandra | 06 | KS Limanowa-Swim | 41.69 | |||
16 | Łanda Zofia | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | 41.85 | |||
17 | Całka Alicja | 07 | TS Wisła Kraków | 42.24 | |||
18 | Urbańczyk Iga | 03 | MKS Jordan Kraków | 43.00 | |||
19 | Mucha Lena | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 43.31 | |||
20 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 46.23 | |||
21 | Cichy Julia | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 46.81 | |||
22 | Florkiewicz Kalina | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 46.83 | |||
23 | Mucha Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 47.12 | |||
24 | Śpiewla Aniela | 06 | TS Wisła Kraków | 47.70 | |||
25 | Kisielewska Joanna | 07 | KS Optima Skawina | 48.00 | |||
26 | Manista Kornelia | 07 | KS Optima Skawina | 48.00 | |||
27 | Supernak Alicja | 06 | TS Wisła Kraków | 49.70 | |||
28 | Niemiec Wiktoria | 06 | TS Pływak Bochnia | 50.00 | |||
29 | Biela Jagoda | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 50.00 | |||
30 | Karolczyk Natalia | 05 | KS Fala Niepołomice | 51.53 | |||
31 | Opyrchał Łucja | 07 | KS Optima Skawina | 54.00 | |||
32 | Rys Amelia | 07 | MSP Aquarius Myślenice | NT | |||
33 | Zamojska Emilia | 07 | Siemacha Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 19/11/2017 - 12:00 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 29.63 | |||
2 | Belski Jakub | 01 | MKS STP Nowy Sącz | 30.52 | |||
3 | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 31.66 | |||
4 | Teca Bartosz | 02 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
5 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 34.21 | |||
6 | Bieniek Michał | 02 | TS Pływak Bochnia | 34.90 | |||
7 | Ślęczka Nataniel | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 35.54 | |||
8 | Karcz Filip | 04 | TS Pływak Bochnia | 36.45 | |||
9 | Grzenkowicz Paweł | 03 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
10 | Kosiba Szymon | 05 | MKS Jordan Kraków | 39.00 | |||
11 | Pilch Emil | 04 | TS Pływak Bochnia | 39.19 | |||
12 | Konieczny Mateusz | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 39.27 | |||
13 | Sarnat Szymon | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | 40.16 | |||
14 | Twaróg Jacek | 05 | KS Limanowa-Swim | 41.00 | |||
15 | Aksamit Wiktor | 06 | KS Limanowa-Swim | 41.00 | |||
16 | Konieczny Miłosz | 07 | UKS Nika Sport Team Kraków | 42.64 | |||
17 | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 42.90 | |||
18 | Podmokły Jakub | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 43.59 | |||
19 | Kutera Jakub | 06 | UKS Salwator Kraków | 44.01 | |||
20 | Płaczek Mateusz | 07 | TS Wisła Kraków | 44.19 | |||
21 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 44.50 | |||
22 | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 44.91 | |||
23 | Nowocień Tymoteusz | 07 | KS Optima Skawina | 45.00 | |||
24 | Nowacki Adam | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 48.00 | |||
25 | Urbański Jakub | 07 | MKS Jordan Kraków | 48.19 | |||
26 | Zawierucha Gabryś | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 49.00 | |||
27 | Jakubas Michał | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 49.27 | |||
28 | Gołąb Krzysztof | 07 | TG Sokół Myślenice | 50.00 | |||
29 | Paluch Igor | 07 | MKS Jordan Kraków | 51.89 | |||
30 | Zarzycki Sebastian | 07 | MKS Jordan Kraków | 54.15 | |||
31 | Rumin Sebastian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 56.00 | |||
32 | Nosal Mateusz | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 59.00 | |||
33 | Kopeć Krzysztof | 07 | KS Fala Niepołomice | 1:13.49 | |||
34 | Pięta Maciej | 07 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 19/11/2017 - 12:11 | Kobiet, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Sopata Sandra | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 35.52 | |||
2 | Kopp Oliwia | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 37.78 | |||
3 | Dzik Wiktoria | 04 | KS Limanowa-Swim | 40.00 | |||
4 | Madej Faustyna | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 41.07 | |||
5 | Pawłowska Weronika | 03 | TS Pływak Bochnia | 43.19 | |||
6 | Hajduk Alicja | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 43.70 | |||
7 | Lichoń Zuzanna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 44.48 | |||
8 | Basta Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 44.60 | |||
9 | Nieciuńska Aleksandra | 04 | MKS Jordan Kraków | 45.00 | |||
10 | Vasilendiuc Emilia | 04 | MKS Jordan Kraków | 45.00 | |||
11 | Wierzycka Natalia | 02 | KS Limanowa-Swim | 45.00 | |||
12 | Kot Zuzanna | 02 | KS Fala Niepołomice | 45.44 | |||
13 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 45.66 | |||
14 | Twaróg Anna | 03 | KS Limanowa-Swim | 46.00 | |||
15 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 46.00 | |||
16 | Węgrzyn Aleksandra | 06 | KS Limanowa-Swim | 46.84 | |||
17 | Florkiewicz Kalina | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 47.52 | |||
18 | Stoch Małgorzata | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 47.98 | |||
19 | Łanda Zofia | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | 49.46 | |||
20 | Śpiewla Aniela | 06 | TS Wisła Kraków | 50.40 | |||
21 | Dzięgiel Zofia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 50.42 | |||
22 | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 51.10 | |||
23 | Walecka Maria | 07 | TS Wisła Kraków | 52.80 | |||
24 | Płaskocińska Agnieszka | 06 | UKS Salwator Kraków | 53.01 | |||
25 | Manista Kornelia | 07 | KS Optima Skawina | 55.00 | |||
26 | Firek Oliwia | 07 | MSP Aquarius Myślenice | 55.00 | |||
27 | Mucha Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 55.20 | |||
28 | Sowa Emilia | 05 | BOSiR Brzesko | 56.20 | |||
29 | Zawiła Maja | 05 | KS Fala Niepołomice | 57.18 | |||
30 | Opyrchał Łucja | 07 | KS Optima Skawina | 59.00 | |||
31 | Nieciuńska Julia | 07 | MKS Jordan Kraków | 1:01.96 | |||
32 | Mleczek Marta | 06 | TG Sokół Myślenice | 1:08.00 | |||
33 | Salamon Julia | 06 | Siemacha Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19/11/2017 - 12:23 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Belski Jakub | 01 | MKS STP Nowy Sącz | 32.66 | |||
2 | Piechota Edgar | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 33.02 | |||
3 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 33.15 | |||
4 | Nosek Tomasz | 03 | KS Fala Niepołomice | 35.00 | |||
5 | Teca Bartosz | 02 | MKS Jordan Kraków | 37.00 | |||
6 | Krok Dominik | 02 | KS Fala Niepołomice | 37.20 | |||
7 | Leśniak Piotr | 03 | TS Pływak Bochnia | 38.43 | |||
8 | Tokarz Dawid | 04 | MKS Jordan Kraków | 38.60 | |||
9 | Bajgrowicz Paweł | 04 | MKS Jordan Kraków | 41.00 | |||
10 | Garstecki Piotr | 06 | KS Optima Skawina | 44.00 | |||
11 | Pieróg Adam | 04 | MKS Jordan Kraków | 44.00 | |||
12 | Warchoł Sebastian | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 44.13 | |||
13 | Padjas Miłosz | 06 | UKS Salwator Kraków | 44.50 | |||
14 | Sarnat Szymon | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | 46.35 | |||
15 | Miska Antoni | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 46.44 | |||
16 | Kusy Miłosz | 06 | Swim Test Kraków | 47.50 | |||
17 | Podmokły Jakub | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 47.50 | |||
18 | Nowocień Tymoteusz | 07 | KS Optima Skawina | 48.00 | |||
19 | Proszek Jan | 06 | MSP Aquarius Myślenice | 48.09 | |||
20 | Cylny Krystian | 05 | KS Fala Niepołomice | 49.12 | |||
21 | Widurski Arkadiusz | 06 | MKS Jordan Kraków | 50.00 | |||
22 | Kasprzycki Adam | 07 | TS Wisła Kraków | 50.68 | |||
23 | Stanisz Mikołaj | 07 | MKS Jordan Kraków | 51.24 | |||
24 | Tynor Kacper | 06 | KS Fala Niepołomice | 52.73 | |||
25 | Górski Jan | 05 | KS Fala Niepołomice | 55.20 | |||
26 | Duda Grzegorz | 06 | KS Fala Niepołomice | 55.85 | |||
27 | Pilch Hubert | 07 | TS Pływak Bochnia | 57.00 | |||
28 | Gajda Szymon | 07 | KS Fala Niepołomice | 59.20 | |||
29 | Jakubas Michał | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 59.85 | |||
30 | Kuzak Miłosz | 04 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
31 | Jaworz Przemysław | 04 | KS Limanowa-Swim | NT | |||
32 | Pyrć Franciszek | 05 | KS Limanowa-Swim | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19/11/2017 - 12:35 | Kobiet, 50m motylkowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Madej Faustyna | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 32.76 | |||
2 | Kopp Oliwia | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 32.77 | |||
3 | Szuba-Łata Daria | 02 | MSP Aquarius Myślenice | 35.12 | |||
4 | Martemianow Natalia | 02 | KS Fala Niepołomice | 35.66 | |||
5 | Wierzycka Natalia | 02 | KS Limanowa-Swim | 36.00 | |||
6 | Dzik Wiktoria | 04 | KS Limanowa-Swim | 36.00 | |||
7 | Majoch Zuzanna | 04 | KS Limanowa-Swim | 37.00 | |||
8 | Mucha Lena | 06 | MKS STP Nowy Sącz | 37.67 | |||
9 | Aksamit Gabriela | 04 | KS Limanowa-Swim | 38.00 | |||
10 | Hajduk Alicja | 04 | MKS STP Nowy Sącz | 38.04 | |||
11 | Piętka Zuzanna | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 40.70 | |||
12 | Walczak Amelia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 43.79 | |||
13 | Dzięgiel Zofia | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 43.80 | |||
14 | Gromala Julia | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 45.51 | |||
15 | Całka Alicja | 07 | TS Wisła Kraków | 45.71 | |||
16 | Budnik Małgorzata | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 46.63 | |||
17 | Wojciechowska Maria | 06 | UKS Salwator Kraków | NT | |||
18 | Śpiewla Aniela | 06 | TS Wisła Kraków | NT | |||
19 | Basta Julia | 06 | MKS STP Nowy Sącz | NT | |||
20 | Lichoń Zuzanna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | NT | |||
21 | Madej Justyna | 05 | MSP Aquarius Myślenice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19/11/2017 - 12:42 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 10 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | Tarasek Szymon | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 27.84 | |||
2 | Belski Jakub | 01 | MKS STP Nowy Sącz | 28.58 | |||
3 | Kurzeja Jakub | 02 | MKS STP Nowy Sącz | 29.21 | |||
4 | Mordarski Filip | 05 | MKS STP Nowy Sącz | 29.54 | |||
5 | Trostyński Ernest | 01 | TG Sokół Myślenice | 30.81 | |||
6 | Maciuszek Jakub | 03 | MKS STP Nowy Sącz | 30.89 | |||
7 | Piechota Edgar | 03 | MSP Aquarius Myślenice | 31.71 | |||
8 | Nosek Tomasz | 03 | KS Fala Niepołomice | 33.92 | |||
9 | Leśniak Piotr | 03 | TS Pływak Bochnia | 34.00 | |||
10 | Ślęczka Nataniel | 05 | UKS Nika Sport Team Kraków | 34.27 | |||
11 | Tynor Jan | 04 | KS Fala Niepołomice | 36.16 | |||
12 | Miczołek Maksymilian | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 39.84 | |||
13 | Sarnat Szymon | 06 | UKS Nika Sport Team Kraków | 40.95 | |||
14 | Konieczny Miłosz | 07 | UKS Nika Sport Team Kraków | 41.88 | |||
15 | Aksamit Wiktor | 06 | KS Limanowa-Swim | 42.00 | |||
16 | Warchoł Sebastian | 05 | MSP Aquarius Myślenice | 43.07 | |||
17 | Pyrcioch Mikołaj | 07 | GSP Fala Gorlice | 44.50 | |||
18 | Leśniak Franciszek | 07 | MKS STP Nowy Sącz | 45.21 | |||
19 | Koper Maciej | 06 | UKS Salwator Kraków | NT | |||
20 | Kutera Jakub | 06 | UKS Salwator Kraków | NT | |||
21 | Proszek Jan | 06 | MSP Aquarius Myślenice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19/11/2017 - 12:49 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | Open Lista zgłoszeń |
1 | Aquarius Myślenice 2 | MSP Aquarius Myślenice | 2:00.00 | ||||
2 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | 2:05.00 | ||||
3 | STP 1 | MKS STP Nowy Sącz | 2:06.00 | ||||
4 | Fala Niepołomice 1 | KS Fala Niepołomice | 2:07.00 | ||||
5 | MKS Jordan Kraków 2 | MKS Jordan Kraków | 2:15.00 | ||||
6 | MKS Jordan Kraków 3 | MKS Jordan Kraków | 2:30.00 | ||||
7 | Fala Niepołomice 2 | KS Fala Niepołomice | 2:38.00 | ||||
8 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | 2:54.28 | ||||
9 | Nika Team 2 | UKS Nika Sport Team Kraków | NT | ||||
10 | Pływak Bochnia 1 | TS Pływak Bochnia | NT | ||||
11 | STP 2 | MKS STP Nowy Sącz | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |