Sobota Pływacka Runda IV 2016/2017 Bochnia, 18/2/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Brach Oliwia | 04 | 01506 | 101506600016 | 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | NT NT | ||||
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 800m dowolny (18) 50m motylkowy (2) | 10:55.00 36.80 |
||||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 800m dowolny (19) 50m motylkowy (3) | 10:46.00 34.50 |
||||
Gicala Patrycja | 04 | 01506 | 101506600027 | 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | NT 3:03.00 |
||||
Kusion Judyta | 06 | 01506 | 101506600011 | 400m dowolny (16) 50m motylkowy (2) | 5:14.00 39.00 |
||||
Kusion Weronika | 02 | 01506 | 101506600010 | 800m dowolny (18) | 9:30.00 | ||||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 800m dowolny (18) 100m klasyczny (8) | 10:40.00 1:21.00 |
||||
Masiuk Ksawery | 04 | 01506 | 101506700013 | 800m dowolny (19) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) | 9:54.11 2:24.98 1:32.60 | 26/11/2016 4/2/2017 9/10/2016 | Bochnia (POL) Debica (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Mikulska Oliwia | 04 | 01506 | 101506600024 | 800m dowolny (18) 100m klasyczny (8) | NT 1:27.00 |
||||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | NT 2:59.00 |
Bętkowska Zuzanna | 06 | 00606 | 100606600047 | 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 1:38.65 1:34.74 |
Koszałka Wiktor | 06 | 02806 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | NT NT | |||||
Martemianow Natalia | 02 | 02806 | 50m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 36.48 36.76 |
|||||
Mleko Karolina | 04 | 02806 | 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | 2:51.98 37.97 |
|||||
Nosek Tomasz | 03 | 02806 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | 1:00.40 NT |
Basta Nina | 06 | 00306 | 100306600145 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 1:45.60 1:57.53 | ||||
Budzeniusz Pola | 04 | 00306 | 100306600195 | 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 38.33 2:58.52 |
||||
Haluch Konrad | 06 | 00306 | 100306700143 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:32.30 48.90 |
||||
Kiełboń Bartosz | 06 | 00306 | 100306700177 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 1:24.70 1:40.16 |
||||
Knapp Jakub | 04 | 00306 | 100306700126 | 50m motylkowy (3) 200m zmienny (15) | 35.79 2:57.46 |
||||
Kędracki Mikołaj | 04 | 00306 | 100306700176 | 100m klasyczny (9) 200m zmienny (15) | 1:51.56 3:18.89 |
||||
Nita Wiktoria | 04 | 00306 | 100306600118 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:11.64 38.54 |
||||
Panek Nikola | 04 | 00306 | 100306600128 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 1:16.60 1:31.52 41.90 |
||||
Pater Adam | 05 | 00306 | 100306700200 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | NT NT |
||||
Poreda Martyna | 04 | 00306 | 100306600119 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | 1:14.76 2:45.71 35.91 |
||||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:17.83 36.44 |
||||
Wojtacha Karol | 05 | 00306 | 100306700129 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:40.57 35.23 |
||||
Łata Weronika | 06 | 00306 | 100306600148 | 50m grzbietowy (6) 100m zmienny (12) | 45.56 1:47.90 |
||||
Żak Amelia | 04 | 00306 | 100306600133 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 1:08.11 1:26.64 |
||||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (14) | 1:08.62 2:42.06 |
KORONA - 13lat | 00306 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | 2:12.90 |
Żelazny Kinga Knapp Jakub | 04 04 | Żak Amelia Wojtacha Karol | 04 05 |
KORONA - 11lat | 00306 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 11 lat | 2:34.80 |
Kiełboń Bartosz Basta Nina | 06 06 | Haluch Konrad Łata Weronika | 06 06 |
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 103206600043 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 1:19.98 1:40.00 1:31.84 | ||||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | 1:14.00 2:50.00 37.74 |
||||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 1:25.00 34.09 1:19.00 |
||||
Węgrzyn Aleksandra | 06 | 03206 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) | 1:35.85 49.19 |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:34.94 38.25 | 19/11/2016 19/11/2016 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Dadej Jakub | 05 | 00106 | 100106700374 | 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:42.30 1:33.71 | 19/11/2016 9/10/2016 | Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Gawlik Maja | 04 | 00106 | 100106600367 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 1:21.63 1:37.89 | 12/6/2016 27/2/2016 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kosiba Szymon | 05 | 00106 | 100106700385 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 1:17.30 1:48.25 | 5/6/2016 4/6/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Liszka Wiktoria | 05 | 00106 | 100106600406 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | NT NT |
||||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700405 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) | 1:25.93 3:12.96 | 12/6/2016 14/5/2016 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) |
||
Nieciuńska Aleksandra | 04 | 00106 | 100106600377 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 1:25.10 1:42.42 | 19/11/2016 19/11/2016 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:46.88 41.35 | 9/10/2016 15/10/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) | 1:10.70 3:13.85 | 19/11/2016 14/5/2016 | Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 1:23.20 1:36.65 | 19/11/2016 19/11/2016 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 1:24.82 1:40.62 | 27/11/2016 10/12/2016 | Kozy (POL) Krakow (POL) |
Jordan Kraków 1 | 00106 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | NT |
Jordan Kraków 2 | 00106 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | NT |
Brońska Julia | 05 | 01406 | 101406600066 | 800m dowolny (18) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | NT 1:46.78 37.99 | ||||
Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 101406700068 | 800m dowolny (19) 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | 11:10.02 2:42.75 38.89 |
||||
Migacz Anna | 05 | 01406 | 101406600098 | 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | NT 2:58.18 40.32 |
||||
Mordarski Filip | 05 | 01406 | 101406700120 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 50m motylkowy (3) | 1:09.04 NT 34.61 |
||||
Mółka Bartosz | 05 | 01406 | 1014067000118 | 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | NT 1:42.09 41.34 |
||||
Nowak Piotr | 06 | 01406 | 101406700076 | 400m dowolny (17) 50m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | NT 39.15 1:50.00 |
||||
Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 101406700070 | 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | NT 1:30.25 1:23.99 |
||||
Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 101406700073 | 800m dowolny (19) 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | 10:45.74 2:37.47 33.54 |
||||
Sopata Sandra | 04 | 01406 | 101406600088 | 800m dowolny (18) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | NT 1:25.66 40.60 |
||||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 101406700074 | 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 10:34.82 1:30.90 35.78 |
||||
Trojanowska Julia | 06 | 01406 | 1014066000108 | 400m dowolny (16) 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) | NT 43.00 NT |
STP 13 | 01406 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | 2:04.01 |
Klimczyk Katarzyna | 04 | 00107 | 100107100145 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 1:11.21 2:48.02 1:20.44 39.54 2:44.34 | (POL) (POL) (POL) (POL) |
Radek Wiktoria | 05 | 02211 | 102211600110 | 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | NT 2:53.97 | ||||
Siuta Sandra | 05 | 02211 | 102211600101 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) | 1:14.73 NT |
||||
Strządała Jakub | 04 | 02211 | 102211700078 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 50m motylkowy (3) | 1:08.67 10:51.99 34.71 |
Proszek Jan | 06 | 00506 | 50m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) | 44.78 NT | |||||
Rutka Emilia | 04 | 00506 | 100506600051 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:11.61 34.91 |
||||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 100506700047 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:14.92 45.63 |
Chowaniec Oliwia | 04 | 01206 | 101206600051 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 1:15.88 NT 3:10.47 1:30.17 36.01 3:15.33 |
Augustyn Adam | 04 | 03706 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (15) | 1:25.57 3:27.17 3:32.41 | |||||
Bednarz Natalia | 04 | 03706 | 103706100017 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 1:10.16 1:29.24 35.44 |
||||
Bezpalko Kinga | 04 | 03706 | 103706100024 | 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 1:39.15 37.50 3:12.79 |
||||
Bysiek Oliwia | 06 | 03706 | 103706600073 | 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | NT 1:47.90 |
||||
Chmielewski Jan | 05 | 03706 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) | 1:31.48 NT NT |
|||||
Chrapek Julia | 04 | 03706 | 103706100026 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | 1:20.42 3:04.34 NT |
||||
Czyż Adam | 06 | 03706 | 103706700074 | 400m dowolny (17) 100m klasyczny (9) | 5:19.98 1:34.66 |
||||
Gniewek Oliwia | 05 | 03706 | 103706600055 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 1:23.99 1:50.97 1:46.49 |
||||
Kaleta Oliwia | 06 | 03706 | 103706600083 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) | 1:27.27 46.99 NT |
||||
Kamiński Bartosz | 05 | 03706 | 103706700030 | 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | NT 1:26.93 1:23.47 |
||||
Kercel Emilia | 05 | 03706 | 103706600044 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 50m motylkowy (2) | 1:12.31 NT 35.25 |
||||
Knapik Michał | 05 | 03706 | 103706700084 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m zmienny (13) | 1:21.89 3:17.55 1:34.07 |
||||
Kopta Piotr | 06 | 03706 | 103706700078 | 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 45.67 1:40.52 |
||||
Kołodziejczyk Agata | 05 | 03706 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (12) | 1:25.40 1:40.52 |
|||||
Krzystek Igor | 06 | 03706 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | 1:28.81 44.31 NT |
|||||
Kędra Kamil | 04 | 03706 | 103706200021 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | 1:19.79 3:30.86 41.12 |
||||
Limanówka Aleksandra | 06 | 03706 | 103706600087 | 400m dowolny (16) 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) | NT 51.60 1:47.47 |
||||
Marciniak Justyna | 05 | 03706 | 103706600050 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 1:28.13 50.77 1:39.96 |
||||
Małysza Julia | 05 | 03706 | 103706600057 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (12) | 1:26.18 3:26.81 1:39.92 |
||||
Mroczek Joanna | 06 | 03706 | 103706600088 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) | 1:36.03 1:10.17 1:55.87 |
||||
Orzechowska Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600043 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 100m zmienny (12) | 1:20.53 NT 1:32.49 |
||||
Pituła Julia | 05 | 03706 | 103706600033 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 1:25.57 1:47.92 44.95 |
||||
Sikora Olgierd | 05 | 03706 | 103706700034 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 1:59.74 45.23 1:38.29 |
||||
Smurzyńska Julia | 06 | 03706 | 103706600079 | 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 1:37.93 1:28.25 |
||||
Stręk Kacper | 04 | 03706 | 103706200016 | 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) 200m zmienny (15) | 2:53.63 33.87 2:55.12 |
||||
Szczepanik Kacper | 05 | 03706 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m zmienny (13) | 1:18.70 3:14.24 1:33.20 |
|||||
Weiss Weronika | 05 | 03706 | 103706600048 | 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) 100m klasyczny (8) | NT 3:02.21 1:38.04 |
||||
Woźniak Natalia | 05 | 03706 | 103706600035 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 1:22.72 43.52 1:31.84 |
||||
Węgrzyn Arkadiusz | 06 | 03706 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:35.42 50.13 |
|||||
Włosik Wiktoria | 05 | 03706 | 103706600047 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | 1:12.80 NT 40.04 |
||||
Zamojski Kajetan | 05 | 03706 | 103706700036 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) | 1:29.36 3:34.18 1:54.92 |
||||
Łapka Aurelia | 05 | 03706 | 103706600054 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (12) | 1:23.93 1:33.12 |
Akademia Sportu Progres 04 | 03706 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | 2:12.00 |
Bednarz Natalia Bezpalko Kinga | 04 04 | Stręk Kacper Chrapek Julia | 04 04 |
Akademia Sportu Progres 05 | 03706 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:12.00 |
ASP 1 | 03706 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:18.97 |
Włosik Wiktoria Orzechowska Wiktoria | 05 05 | Weiss Weronika Kercel Emilia | 05 05 |
ASP 2 | 03706 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | NT |
Gniewek Oliwia | 05 | Łapka Aurelia | 05 |
ASP 3 | 03706 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | NT |
Kaleta Oliwia | 06 | Krzystek Igor Limanówka Aleksandra | 06 06 |
Akademia Sportu Progres 05 (2) | 03706 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | NT |
Akademia Sportu Progres 06 (1) | 03706 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 11 lat | NT |
Kopta Piotr | 06 | Smurzyńska Julia Czyż Adam | 06 06 |
Cholewa Wojciech | 06 | 03506 | 103506700059 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (17) 100m zmienny (13) | 1:24.85 NT 1:36.45 | 19/11/2016 28/1/2017 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
||
Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 103506600052 | 400m dowolny (16) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 5:41.79 NT 34.83 | 4/2/2017 27/11/2016 | Debica (POL) Kozy (POL) |
||
Jakosz Maciej | 06 | 03506 | 103506700054 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (17) 100m klasyczny (9) | 1:18.69 NT NT | 19/11/2016 | Nowy Sacz (POL) | ||
Kalińska Martyna | 04 | 03506 | 103506600040 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 50m motylkowy (2) | 1:17.39 12:03.35 42.71 | 26/11/2016 26/11/2016 27/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kania Kamila | 05 | 03506 | 103506600036 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | 1:09.49 NT 2:50.58 | 15/10/2016 4/6/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Kordjak Dawid | 06 | 03506 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Kosek Patryk | 06 | 03506 | 103506700047 | 100m dowolny (11) 400m dowolny (17) 100m klasyczny (9) | 1:23.78 NT NT | 19/11/2016 | Nowy Sacz (POL) | ||
Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 103506700043 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 200m grzbietowy (5) | 1:09.60 11:49.75 2:46.55 | 25/6/2016 13/2/2016 19/3/2016 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03506 | 103506700044 | 800m dowolny (19) 100m klasyczny (9) 200m zmienny (15) | 10:18.63 1:26.56 2:41.49 | 26/11/2016 19/11/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Madej Zofia | 06 | 03506 | 103506600048 | 400m dowolny (16) 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) | NT 47.13 NT | 29/5/2016 | Wadowice (POL) |
||
Marciniec Jakub | 06 | 03506 | 103506700050 | 400m dowolny (17) 50m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | NT NT NT |
||||
Miłek Alicja | 06 | 03506 | 103506600051 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (16) 50m grzbietowy (6) | 1:09.90 NT 33.76 | 5/2/2017 5/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Nowak Laura | 04 | 03506 | 103506600051 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | NT 13:23.29 2:57.33 | 13/2/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Permus Aleksandra | 06 | 03506 | 103506600046 | 100m dowolny (10) 400m dowolny (16) 50m grzbietowy (6) | 1:28.06 NT 40.89 | 15/10/2016 28/1/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Rapkiewicz Natalia | 05 | 03506 | 103506600038 | 800m dowolny (18) 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | NT 1:30.49 1:23.83 | 19/11/2016 7/5/2016 | Nowy Sacz (POL) Miechow (POL) |
||
Roman Dawid | 04 | 03506 | 103506700042 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 200m grzbietowy (5) | 1:05.69 11:29.91 2:43.29 | 26/11/2016 13/2/2016 19/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Szymacha Magdalena | 06 | 03506 | 103506600060 | 400m dowolny (16) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | NT NT NT |
||||
Tchórzewska Sabina | 05 | 03506 | 103506500039 | 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (12) | NT 3:01.00 1:28.25 | 19/11/2016 25/6/2016 | Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wójcik Maciej | 06 | 03506 | 103506700056 | 400m dowolny (17) 50m grzbietowy (7) 50m motylkowy (3) | NT 41.97 39.86 | 27/2/2016 19/11/2016 | Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
Jaśkiewicz Natalia | 05 | 01906 | 101906600026 | 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 37.00 1:28.00 | ||||
Karcz Filip | 04 | 01906 | 101906700024 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:12.00 36.50 |
||||
Kowal Kamil | 04 | 01906 | 101906700027 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:13.00 38.50 |
||||
Pilch Emil | 04 | 01906 | 101906700025 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:18.00 42.00 |
Bartuś Maria | 05 | 00906 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (12) | 1:16.41 NT 1:40.23 | |||||
Chrobak Bartek | 06 | 00906 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 1:20.36 NT NT |
|||||
Jaszczuk Jan | 04 | 00906 | 100m dowolny (11) | 1:35.98 | |||||
Laskowski Maciej | 06 | 00906 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 1:16.10 NT 1:35.52 |
|||||
Płusa Maksymilian | 04 | 00906 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) | 1:10.11 NT |
|||||
Zahuta Julia | 06 | 00906 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 100m zmienny (12) | NT 50.22 NT |
|||||
Ziółko Wiktor | 05 | 00906 | 100m dowolny (11) 100m zmienny (13) | 1:12.37 1:26.22 |
Wrona Ewa | 06 | 02706 | 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 47.00 1:38.00 NT |
Godlewska Zofia | 04 | 03406 | 103406600010 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 50m motylkowy (2) | 1:05.85 NT 33.32 |
Bandura Kinga | 05 | 03606 | 103606600203 | 200m grzbietowy (4) 100m klasyczny (8) | 3:23.49 1:51.45 | 19/11/2016 10/12/2016 | Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Basista Barbara | 04 | 03606 | 103606100074 | 800m dowolny (18) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | NT 1:32.71 33.63 | 9/10/2016 27/11/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Bednarski Kacper | 06 | 03606 | 103606700236 | 50m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 47.66 1:46.25 1:31.93 | 19/11/2016 10/12/2016 26/11/2016 | Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) Tarnów (POL) |
||
Białek Wiktor | 04 | 03606 | 103606200076 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (15) | 1:15.28 3:03.22 2:54.70 | 26/11/2016 10/12/2016 | Bochnia (POL) Kraków (POL) |
||
Blacha Igor | 06 | 03606 | 103606700237 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (13) | 1:32.47 44.62 1:41.55 | 15/10/2016 28/1/2017 10/12/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Borowski Dominik | 06 | 03606 | 103606700238 | 50m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | 52.96 NT | 26/11/2016 | Tarnów (POL) | ||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606200087 | 800m dowolny (19) 200m grzbietowy (5) | 10:23.05 2:49.58 | 26/11/2016 | Bochnia (POL) | ||
Caba Stanisław | 06 | 03606 | 103606700240 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | 1:18.39 41.84 | 10/12/2016 26/11/2016 | Kraków (POL) Tarnów (POL) |
||
Ciapała Jarosław | 04 | 03606 | 103606200073 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | 1:11.74 2:49.60 35.34 | 19/11/2016 15/10/2016 | Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 103606600177 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (12) | 1:15.82 2:54.82 1:31.58 | 19/11/2016 17/12/2016 9/10/2016 | Nowy Sącz (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Domiter Daria | 04 | 03606 | 103606100083 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 1:19.62 1:34.85 45.31 | 17/12/2016 19/11/2016 27/11/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) Bochnia (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 800m dowolny (19) 100m zmienny (13) | NT 1:35.48 | 26/11/2016 | Tarnów (POL) |
||
Dziedzic Bartosz | 04 | 03606 | 103606200077 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | 1:09.69 2:42.00 34.12 | 26/11/2016 26/11/2016 17/12/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Dziedzic Mikołaj | 04 | 03606 | 103606200078 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:09.33 1:29.17 32.69 | 17/12/2016 26/11/2016 28/1/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Kraków (POL) |
||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 103606600205 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 1:29.17 1:52.60 | 19/11/2016 10/12/2016 | Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Fortuna Karolina | 04 | 03606 | 103606100078 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 1:16.26 40.98 3:10.49 | 26/11/2016 16/4/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Kraków (POL) Bochnia (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 800m dowolny (19) 200m zmienny (15) | NT 3:05.47 | 10/12/2016 | Kraków (POL) |
|||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 100m zmienny (13) | 1:07.05 NT 1:17.93 | 17/12/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Tarnów (POL) |
||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 103606600178 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (12) | 1:15.12 NT 1:27.35 | 19/11/2016 26/11/2016 | Nowy Sącz (POL) Tarnów (POL) |
||
Hańderek Mateusz | 06 | 03606 | 103606700242 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | 1:23.53 39.57 | 19/11/2016 28/1/2017 | Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:51.50 1:29.97 | 19/11/2016 26/11/2016 | Nowy Sącz (POL) Tarnów (POL) |
||
Iwaniuk Julia | 06 | 03606 | 103606600207 | 400m dowolny (16) 100m klasyczny (8) | NT 1:47.13 | 10/12/2016 | Kraków (POL) |
||
Jakubowska Maja | 04 | 03606 | 103606100081 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 1:14.24 38.25 3:05.23 | 17/12/2016 28/1/2017 9/10/2016 | Bochnia (POL) Kraków (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Jankowiak Cyprian | 04 | 03606 | 103606200074 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | 1:14.66 2:59.04 36.44 | 26/11/2016 26/11/2016 28/1/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Kraków (POL) |
||
Jankowiak Oliwia | 06 | 03606 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 100m zmienny (12) | 1:40.85 46.58 1:44.71 | 15/10/2016 28/1/2017 28/1/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) Kraków (POL) |
|||
Kostiuczuk Lidia | 06 | 03606 | 103606600245 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) | 1:35.97 47.70 | 26/11/2016 28/1/2017 | Tarnów (POL) Kraków (POL) |
||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606200071 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 50m motylkowy (3) | 1:09.32 NT 37.15 | 10/12/2016 17/12/2016 | Kraków (POL) Bochnia (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606100082 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 50m motylkowy (2) | 1:16.03 1:31.00 41.40 | 17/12/2016 19/11/2016 19/11/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Laskowski Bogdan | 05 | 03606 | 103606700186 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:26.58 52.38 | 19/11/2016 10/12/2016 | Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606200079 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 50m motylkowy (3) | 1:05.95 NT 35.55 | 17/12/2016 28/1/2017 | Bochnia (POL) Kraków (POL) |
||
Malarska Julia | 06 | 03606 | 103606600247 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) | 1:48.68 54.58 NT | 15/10/2016 15/10/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Malecki Iwo | 05 | 03606 | 103606700188 | 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:54.36 1:46.55 | 10/12/2016 9/10/2016 | Kraków (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Markowicz Dominik | 06 | 03606 | 103606700248 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | 1:47.48 51.35 | 19/11/2016 28/1/2017 | Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Michna Klaudia | 05 | 03606 | 103606600209 | 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 1:43.51 1:39.49 | 26/11/2016 15/10/2016 | Tarnów (POL) Kraków (POL) |
||
Nocuń Joanna | 06 | 03606 | 103606600249 | 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) | 52.15 2:05.22 | 26/11/2016 10/12/2016 | Tarnów (POL) Kraków (POL) |
||
Nogieć Leon | 06 | 03606 | 103606700250 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (13) | 1:21.78 42.48 1:31.66 | 26/11/2016 26/11/2016 28/1/2017 | Tarnów (POL) Tarnów (POL) Kraków (POL) |
||
Nowak Aleksandra | 06 | 03606 | 103606600251 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) | 1:43.69 51.41 1:57.34 | 19/11/2016 19/11/2016 10/12/2016 | Nowy Sącz (POL) Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Piotrowicz Martyna | 04 | 03606 | 103606100076 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 1:06.47 33.17 2:48.98 | 26/11/2016 28/1/2017 10/12/2016 | Bochnia (POL) Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Plucińska Klaudia | 04 | 03606 | 103606100083 | 100m dowolny (10) 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | 1:10.12 NT 40.01 | 15/10/2016 17/12/2016 | Kraków (POL) Bochnia (POL) |
||
Rydzewski Szczepan | 06 | 03606 | 103606700211 | 400m dowolny (17) 50m grzbietowy (7) | NT 40.07 | 15/10/2016 | Kraków (POL) |
||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 1:22.11 1:44.72 | 19/11/2016 26/11/2016 | Nowy Sącz (POL) Tarnów (POL) |
||
Rębiasz Martyna | 05 | 03606 | 103606600179 | 800m dowolny (18) 50m motylkowy (2) | NT 38.05 | 26/11/2016 | Tarnów (POL) |
||
Siwior Maja | 06 | 03606 | 103606600252 | 50m grzbietowy (6) 100m klasyczny (8) | 49.82 1:56.33 | 15/10/2016 10/12/2016 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606200080 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) 200m zmienny (15) | 1:26.49 39.18 2:49.96 | 26/11/2016 9/10/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Skołuba Kuba | 06 | 03606 | 103606700212 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | 1:37.53 NT | 15/10/2016 | Kraków (POL) | ||
Sobota Angelina | 04 | 03606 | 103606100084 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 1:24.47 46.55 3:30.32 | 17/12/2016 19/11/2016 10/12/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | 103606700191 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:33.93 33.72 | 28/1/2017 | Kraków (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 46.62 1:39.26 | 28/1/2017 28/1/2017 | Kraków (POL) Kraków (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606200081 | 100m dowolny (11) 800m dowolny (19) 200m grzbietowy (5) | 1:03.57 11:02.97 2:37.98 | 26/11/2016 19/11/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) |
||
Stanek Zuzanna | 04 | 03606 | 103606100085 | 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (14) | 3:00.62 41.76 3:12.28 | 26/11/2016 28/1/2017 26/11/2016 | Bochnia (POL) Kraków (POL) Bochnia (POL) |
||
Szpak Marcel | 04 | 03606 | 103606200084 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 50m motylkowy (3) | 1:17.58 2:51.14 40.64 | 19/11/2016 26/11/2016 9/10/2016 | Nowy Sącz (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Wojda Jakub | 06 | 03606 | 103606700255 | 50m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | 49.12 1:57.85 | 26/11/2016 10/12/2016 | Tarnów (POL) Kraków (POL) |
||
Wojda Natalia | 06 | 03606 | 103606600256 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) | 1:46.04 47.05 | 19/11/2016 28/1/2017 | Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Wojtal Paweł | 06 | 03606 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | 1:40.20 49.95 NT | 19/11/2016 15/10/2016 | Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
|||
Zachacka Katarzyna | 04 | 03606 | 103606100086 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 200m zmienny (14) | 1:15.23 1:36.21 3:06.83 | 26/11/2016 19/11/2016 10/12/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sącz (POL) Kraków (POL) |
||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606200075 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:08.99 1:22.19 40.27 | 26/11/2016 26/11/2016 9/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Zawodny Oliwia | 05 | 03606 | 103606600180 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 1:16.40 1:27.30 1:26.56 | 16/4/2016 26/11/2016 9/10/2016 | Kraków (POL) Tarnów (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Łuczkiewicz Julian | 06 | 03606 | 103606700208 | 50m grzbietowy (7) 100m klasyczny (9) | NT 1:51.45 | 10/12/2016 | Kraków (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 11 lat | 2:24.29 |
Hańderek Mateusz Nogieć Leon | 06 06 | Dziekanowska Martyna Rydzewski Szczepan | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 11 lat | 2:35.25 |
Caba Stanisław Blacha Igor | 06 06 | Iwaniuk Julia Bednarski Kacper | 06 06 |
Biedrzycka Natalia | 06 | 03806 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:19.05 41.32 | |||||
Jadach Oliwier | 05 | 03806 | 103806700019 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:19.53 37.16 |
||||
Jarząb Tymoteusz | 06 | 03806 | 103806700021 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 1:11.20 39.13 1:23.18 |
||||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | 03806 | 103806700017 | 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (13) | 44.38 1:31.79 |
||||
Kantor Gabriel | 06 | 03806 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | 1:49.50 58.98 |
|||||
Korman Filip | 06 | 03806 | 103806700023 | 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 37.90 1:27.70 |
||||
Kostecka Paulina | 04 | 03806 | 103806600030 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:10.76 37.72 |
||||
Kozioł Przemysław | 05 | 03806 | 103806700025 | 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:43.20 1:29.06 |
||||
Maniawski Tomasz | 06 | 03806 | 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (13) | 51.11 1:46.20 |
|||||
Mika Miłosz | 06 | 03806 | 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (13) | 55.11 1:48.20 |
|||||
Olszak Hanna | 05 | 03806 | 103806600040 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (12) | 1:26.31 1:44.35 |
||||
Patrzałek Justyna | 06 | 03806 | 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 49.45 1:43.50 |
|||||
Sikora Kacper | 06 | 03806 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | NT NT |
|||||
Skibka Kacper | 06 | 03806 | 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (13) | 58.21 1:56.45 |
|||||
Smalec Emilia | 04 | 03806 | 103806600036 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:14.17 58.21 |
||||
Sobiechowski Igor | 06 | 03806 | 50m grzbietowy (7) 100m zmienny (13) | 56.98 1:58.76 |
|||||
Stawarz Natanael | 06 | 03806 | 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:51.10 1:43.80 |
|||||
Szczerba Igor | 05 | 03806 | 103806700026 | 200m grzbietowy (5) 100m zmienny (13) | 2:50.57 1:29.10 |
||||
Wadas Filip | 06 | 03806 | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (7) | 1:49.82 52.92 |
|||||
Święs Anna | 06 | 03806 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) | 1:56.50 56.11 |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | NT |
Sokół Mościce Tarnów 2 | 03806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 11 lat | NT |
Kawala Patryk | 04 | 00706 | 100706200037 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:09.75 32.95 | ||||
Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 100706600038 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | 1:03.67 10:27.00 2:36.81 |
||||
Rajca Luiza | 04 | 00706 | 100706600043 | 100m dowolny (10) 800m dowolny (18) 200m grzbietowy (4) | 1:05.91 10:29.70 2:36.60 |
||||
Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 100706600037 | 800m dowolny (18) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 10:12.00 31.28 1:10.91 |
Bernacik Dawid | 06 | 00806 | 100806700326 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:48.68 53.98 | ||||
Cierpiał Wiktor | 04 | 00806 | 100806700282 | 50m motylkowy (3) 200m zmienny (15) | 38.00 2:56.81 |
||||
Czerwik Krzysztof | 06 | 00806 | 100806700345 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:46.00 42.32 |
||||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 00806 | 100806200208 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) 200m zmienny (15) | 1:33.74 38.90 3:10.08 |
||||
Głogowska Dobromiła | 05 | 00806 | 100806600253 | 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (12) | 3:17.00 1:38.00 |
||||
Jakubiec Paweł | 05 | 00806 | 100806700257 | 100m dowolny (11) 100m zmienny (13) | 1:20.60 1:32.00 |
||||
Jakubik Julia | 05 | 00806 | 100806600250 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (12) | 1:21.00 1:30.00 |
||||
Juda Aleksandra | 06 | 00806 | 100806600349 | 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 40.93 1:26.49 |
||||
Juda Dominik | 04 | 00806 | 100806700294 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:17.00 40.00 |
||||
Karolus Olga | 05 | 00806 | 100806600258 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (12) | 1:28.00 1:43.03 |
||||
Klęczar Natalia | 06 | 00806 | 100806600328 | 100m dowolny (10) 50m grzbietowy (6) | 1:35.80 46.29 |
||||
Kotyza Aleksandra | 04 | 00806 | 100806600204 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (14) | 1:13.00 2:55.00 |
||||
Kowalik Jędrzej | 06 | 00806 | 100806700347 | 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:50.00 1:50.00 |
||||
Kowalik Zofia | 04 | 00806 | 100806600206 | 100m dowolny (10) 100m klasyczny (8) | 1:21.00 1:37.78 |
||||
Kołodziejczyk Eryk | 04 | 00806 | 100806700295 | 200m grzbietowy (5) 100m klasyczny (9) | 3:35.00 1:47.00 |
||||
Krawet Mateusz | 05 | 00806 | 100806700290 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:30.00 50.00 |
||||
Kryza Maja | 05 | 00806 | 100806600262 | 200m grzbietowy (4) 100m klasyczny (8) | 3:18.08 1:38.46 |
||||
Machulak Kamil | 06 | 00806 | 100806700329 | 400m dowolny (17) 100m klasyczny (9) | 6:45.50 1:42.00 |
||||
Matyja Emilia | 04 | 00806 | 100806600202 | 100m dowolny (10) 200m zmienny (14) | 1:23.00 3:28.12 | 10/12/2016 | Krakow (POL) |
||
Mayerberg Anna | 05 | 00806 | 100806600259 | 800m dowolny (18) 50m motylkowy (2) | 12:30.00 36.58 |
||||
Mazur Kamil | 04 | 00806 | 100806700203 | 100m dowolny (11) 200m grzbietowy (5) 200m zmienny (15) | 1:19.13 2:54.54 3:12.61 |
||||
Merta Miłosz | 06 | 00806 | 100806700331 | 400m dowolny (17) 100m klasyczny (9) | 6:52.00 1:46.00 |
||||
Miernik Wiktoria | 04 | 00806 | 100806600281 | 200m grzbietowy (4) 50m motylkowy (2) | 2:59.00 39.90 |
||||
Miodońska Wiktoria | 06 | 00806 | 100806600332 | 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 1:44.00 1:28.46 |
||||
Mordarski Szymon | 05 | 00806 | 100806700271 | 100m klasyczny (9) 100m zmienny (13) | 1:28.00 1:28.00 |
||||
Nosal Miłosz | 04 | 00806 | 100806700205 | 100m klasyczny (9) 50m motylkowy (3) | 1:26.84 39.00 |
||||
Osiecka Emilia | 05 | 00806 | 100806600266 | 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 46.71 1:38.00 |
||||
Pasternak Klaudia | 06 | 00806 | 100806600336 | 100m dowolny (10) 100m zmienny (12) | 1:28.85 1:42.44 |
||||
Piela Michał | 04 | 00806 | 100806700297 | 100m dowolny (11) 200m zmienny (15) | 1:11.00 2:50.00 |
||||
Ptaszyński Stanisław | 05 | 00806 | 100806700252 | 800m dowolny (19) 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | NT 40.50 1:30.35 |
||||
Sarna Jakub | 05 | 00806 | 100806700269 | 100m dowolny (11) 50m motylkowy (3) | 1:28.00 48.00 |
||||
Starzycki Borys | 05 | 00806 | 100806700302 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 1:36.97 1:46.10 |
||||
Szczurek Julia | 05 | 00806 | 100806600270 | 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | 43.27 1:34.00 |
||||
Telesiewicz Martyna | 06 | 00806 | 100806600344 | 50m motylkowy (2) 100m zmienny (12) | NT 1:39.90 |
||||
Wilczak Szymon | 06 | 00806 | 100806700341 | 100m dowolny (11) 100m zmienny (13) | 1:28.50 1:37.32 |
||||
Woźniciki Dominik | 06 | 00806 | 100806700342 | 50m motylkowy (3) 100m zmienny (13) | 40.46 1:34.63 |
||||
Wąsik Martyna | 06 | 00806 | 100806600340 | 100m klasyczny (8) 100m zmienny (12) | 1:53.53 1:50.33 |
||||
Zawadzka Dorota | 05 | 00806 | 100806600267 | 100m dowolny (10) 50m motylkowy (2) | 1:24.00 42.00 |
||||
Ćwiękała Hanna | 05 | 00806 | 100806600255 | 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (12) | 3:24.86 1:39.00 |
||||
Ławniczak Kamil | 04 | 00806 | 100806700205 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 1:18.80 1:51.10 |
||||
Łukaszczyk Konrad | 05 | 00806 | 100806700265 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (9) | 1:26.00 1:55.00 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:18.00 |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:21.00 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 11 lat | 2:23.00 |
Ósemka Oświęcim 3 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:24.00 |
Ósemka Oświęcim 4 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 12 lat | 2:30.00 |
UKS Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | NT |
UKS Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | NT |
UKS Ósemka Oświęcim 3 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 13 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (1) | Mieszane | 11 lat | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |