Mistrzostwa Młodzików Okr. Małopolskiego - Memoriał J. Kota Bochnia, 3 - 4/6/2017 |
2 - Mistrzostwa Młodzików Okr. Małopolskiego - Memoriał J. Kota BLOK II | 3/6/2017 - 16:00 |
Konkurencja 13 3/6/2017 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 29.34 | 496 | |||
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 29.41 | 493 | |||
3. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 29.64 | 482 | |||
4. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.82 | 473 | |||
5. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 30.09 | 460 | |||
6. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 30.15 | 457 | |||
7. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 30.89 | 425 | |||
8. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.06 | 418 | |||
9. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 31.10 | 417 | |||
10. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.77 | 391 | |||
11. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 32.08 | 380 | |||
12. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 32.24 | 374 | |||
13. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.11 | 345 | |||
Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 33.11 | 345 | ||||
15. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 33.28 | 340 | |||
16. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 33.38 | 337 | |||
17. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 33.70 | 327 | |||
18. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 33.90 | 322 | |||
19. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 34.02 | 318 | |||
20. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.11 | 316 | |||
21. | Fortuna Karolina | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.84 | 296 | |||
22. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 36.13 | 266 | |||
23. | Urban Wiktoria | 04 | Płetwal Zakopane | 36.27 | 263 | |||
24. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 37.08 | 246 | |||
25. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.92 | 230 | |||
26. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 38.04 | 228 | |||
27. | Sobczuk Natalia | 04 | Jasień Sucha Besk. | 47.60 | 116 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3/6/2017 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 31.01 | 420 | |||
2. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 31.39 | 405 | |||
3. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 32.12 | 378 | |||
4. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 32.43 | 368 | |||
5. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 32.84 | 354 | |||
6. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.10 | 346 | |||
7. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha ASP Kraków | 33.52 | 333 | |||
8. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 34.04 | 318 | |||
9. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 34.08 | 317 | |||
10. | Jaśkiewicz Natalia | 05 | Pływak Bochnia | 34.53 | 304 | |||
11. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 35.35 | 284 | |||
12. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 35.74 | 274 | |||
13. | Pituła Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 35.99 | 269 | |||
14. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 36.27 | 263 | |||
15. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 36.50 | 258 | |||
16. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 36.58 | 256 | |||
17. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 38.76 | 215 | |||
18. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 39.68 | 200 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3/6/2017 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 30.59 | 438 | |||
2. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 32.38 | 369 | |||
3. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 32.96 | 350 | |||
4. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 33.80 | 325 | |||
5. | Korcz Kinga | 06 | Omega Olkusz | 34.13 | 315 | |||
6. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 34.27 | 311 | |||
7. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Omega Olkusz | 34.40 | 308 | |||
8. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 35.11 | 290 | |||
9. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 35.86 | 272 | |||
10. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 35.87 | 271 | |||
11. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 36.03 | 268 | |||
12. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 36.74 | 253 | |||
13. | Ilnicka Amelia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 36.77 | 252 | |||
14. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 36.82 | 251 | |||
15. | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechów | 37.43 | 239 | |||
16. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 37.61 | 235 | |||
17. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 37.87 | 231 | |||
18. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 38.02 | 228 | |||
19. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 38.04 | 228 | |||
20. | Mróz Wiktoria | 06 | CKiS Skawina | 38.07 | 227 | |||
21. | Mroczek Joanna | 06 | Siemacha ASP Kraków | 38.12 | 226 | |||
22. | Jakubas Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 38.13 | 226 | |||
Szpar Julia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 38.13 | 226 | ||||
24. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 38.40 | 221 | |||
25. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 38.44 | 220 | |||
26. | Janczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 38.71 | 216 | |||
27. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 38.95 | 212 | |||
28. | Płonka Martyna | 06 | CKiS Skawina | 39.22 | 208 | |||
29. | Merkel Ewa | 06 | Ósemka Oświęcim | 39.24 | 207 | |||
30. | Kutermak Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 39.83 | 198 | |||
31. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 40.07 | 195 | |||
32. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 40.34 | 191 | |||
33. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 41.34 | 177 | |||
34. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 41.90 | 170 | |||
35. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 42.02 | 169 | |||
36. | Marciniak Marta | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 42.85 | 159 | |||
37. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 44.62 | 141 | |||
38. | Malarska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 46.27 | 126 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3/6/2017 - 16:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 31.31 | 408 | |||
2. | Buła Maya | 07 | Salwator Kraków | 34.31 | 310 | |||
3. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 35.63 | 277 | |||
4. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 35.64 | 277 | |||
5. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 36.26 | 263 | |||
6. | Krysa Kamila | 07 | CKiS Miechów | 37.53 | 237 | |||
7. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 37.77 | 232 | |||
8. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 38.20 | 225 | |||
9. | Skoczek Małgorzata | 07 | Pływak Bochnia | 39.10 | 209 | |||
10. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 39.13 | 209 | |||
11. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 39.70 | 200 | |||
12. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 40.09 | 194 | |||
13. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 40.19 | 193 | |||
14. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 40.30 | 191 | |||
15. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 41.75 | 172 | |||
16. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 42.64 | 161 | |||
17. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 43.43 | 153 | |||
18. | Wuszczewska Marcelina | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 44.62 | 141 | |||
19. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 45.14 | 136 | |||
20. | Kolasa Oliwia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 45.65 | 131 | |||
21. | Dulak Emilia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 45.85 | 130 | |||
22. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 47.79 | 114 | |||
23. | Lachor Wiktoria | 07 | STP Nowy Sącz | 48.30 | 111 | |||
24. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 49.34 | 104 | |||
25. | Żemojtel Lena | 07 | SMS Galicja Kraków | 50.40 | 98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/6/2017 - 16:28 | Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 27.21 | 412 | |||
2. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.83 | 385 | |||
3. | Buczkowski Tomasz | 04 | TP Zielona Góra | 28.40 | 363 | |||
4. | Bawolski Kornel | 04 | TP Zielona Góra | 28.44 | 361 | |||
5. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.93 | 343 | |||
6. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 29.53 | 322 | |||
7. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 29.71 | 317 | |||
8. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 29.80 | 314 | |||
9. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 29.90 | 311 | |||
10. | Wieraszka Hubert | 04 | TP Zielona Góra | 30.03 | 307 | |||
11. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 30.07 | 305 | |||
12. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 30.25 | 300 | |||
13. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.31 | 298 | |||
14. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.51 | 292 | |||
15. | Grzyb Patryk | 04 | TP Zielona Góra | 31.01 | 278 | |||
16. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 31.15 | 275 | |||
Karcz Filip | 04 | Pływak Bochnia | 31.15 | 275 | ||||
18. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.25 | 272 | |||
19. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.48 | 266 | |||
20. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.70 | 261 | |||
21. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 31.74 | 260 | |||
22. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 32.10 | 251 | |||
23. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 32.37 | 245 | |||
24. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 32.43 | 243 | |||
25. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 32.53 | 241 | |||
26. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.72 | 237 | |||
27. | Pilch Emil | 04 | Pływak Bochnia | 32.74 | 236 | |||
28. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 33.07 | 229 | |||
29. | Kowal Kamil | 04 | Pływak Bochnia | 33.41 | 222 | |||
30. | Nosal Miłosz | 04 | Ósemka Oświęcim | 33.72 | 216 | |||
31. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 33.86 | 214 | |||
32. | Drabczyk Krystian | 04 | Ósemka Oświęcim | 34.01 | 211 | |||
33. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 35.42 | 187 | |||
34. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 35.94 | 179 | |||
35. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 37.91 | 152 | |||
36. | Kruczek Hubert | 04 | Jordan Kraków | 38.14 | 149 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/6/2017 - 16:28 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 28.56 | 356 | |||
2. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 28.91 | 344 | |||
3. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 29.37 | 328 | |||
4. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 30.44 | 294 | |||
5. | Pawłowski Jan | 05 | CKiS Skawina | 32.01 | 253 | |||
6. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 32.08 | 251 | |||
7. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 32.27 | 247 | |||
8. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 32.65 | 238 | |||
9. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 32.67 | 238 | |||
10. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 32.91 | 233 | |||
11. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 33.55 | 220 | |||
12. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 33.70 | 217 | |||
13. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 33.95 | 212 | |||
14. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 34.03 | 211 | |||
15. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 34.29 | 206 | |||
16. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 34.36 | 205 | |||
17. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 34.47 | 203 | |||
18. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 34.77 | 197 | |||
19. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 34.95 | 194 | |||
20. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 35.00 | 193 | |||
21. | Ptaszyński Stanisław | 05 | Ósemka Oświęcim | 35.11 | 192 | |||
22. | Mydlarz Maksym | 05 | Ósemka Oświęcim | 35.81 | 181 | |||
23. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 35.89 | 179 | |||
24. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 36.54 | 170 | |||
25. | Jakubiec Paweł | 05 | Ósemka Oświęcim | 36.67 | 168 | |||
26. | Chmielewski Jan | 05 | Siemacha ASP Kraków | 36.87 | 165 | |||
27. | Przybyla Jakub | 05 | Pływak Bochnia | 37.58 | 156 | |||
28. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 38.87 | 141 | |||
29. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha ASP Kraków | 39.84 | 131 | |||
30. | Jakubas Michał | 05 | Nika Sport Team Kraków | 44.22 | 96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/6/2017 - 16:28 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 29.15 | 335 | |||
2. | Czyż Adam | 06 | Siemacha ASP Kraków | 31.73 | 260 | |||
3. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 32.48 | 242 | |||
4. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 32.95 | 232 | |||
5. | Szalecki Oskar | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 33.36 | 223 | |||
6. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 33.47 | 221 | |||
7. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 33.52 | 220 | |||
8. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 33.71 | 217 | |||
9. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 33.92 | 213 | |||
10. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 34.54 | 201 | |||
11. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 34.80 | 197 | |||
12. | Zawojski Bartosz | 06 | Jasień Sucha Besk. | 35.32 | 188 | |||
13. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 35.38 | 187 | |||
14. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 35.50 | 185 | |||
15. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 35.58 | 184 | |||
16. | Gdula Radosław | 06 | Omega Olkusz | 35.96 | 178 | |||
17. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 36.41 | 172 | |||
18. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 36.62 | 169 | |||
19. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 36.69 | 168 | |||
20. | Krzystek Igor | 06 | Siemacha ASP Kraków | 36.76 | 167 | |||
21. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 37.12 | 162 | |||
22. | Pankowski Dawid | 06 | CKiS Skawina | 37.31 | 160 | |||
23. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 37.67 | 155 | |||
24. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | 38.13 | 150 | |||
25. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 39.13 | 138 | |||
26. | Kubasiak Jan | 06 | Kmita Zabierzów | 39.56 | 134 | |||
Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 39.56 | 134 | ||||
28. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 39.75 | 132 | |||
29. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 40.02 | 129 | |||
30. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 40.13 | 128 | |||
31. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 40.19 | 128 | |||
32. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 40.85 | 121 | |||
33. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 41.49 | 116 | |||
34. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 41.90 | 113 | |||
35. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 42.56 | 107 | |||
36. | Stós Maksymilian | 06 | SMS Galicja Kraków | 42.64 | 107 | |||
37. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 44.45 | 94 | |||
38. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 44.48 | 94 | |||
39. | Kordiak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 45.90 | 85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/6/2017 - 16:28 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 33.75 | 216 | |||
2. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 36.42 | 172 | |||
3. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 36.68 | 168 | |||
4. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 37.21 | 161 | |||
5. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 37.72 | 154 | |||
6. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 37.73 | 154 | |||
7. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 37.85 | 153 | |||
8. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 38.00 | 151 | |||
9. | Leśniak Franciszek | 07 | STP Nowy Sącz | 38.16 | 149 | |||
10. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 38.21 | 149 | |||
11. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 38.83 | 142 | |||
12. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 39.20 | 138 | |||
13. | Zając Maciej | 07 | Kmita Zabierzów | 39.34 | 136 | |||
14. | Chabasiewicz Jakub | 07 | Salwator Kraków | 39.45 | 135 | |||
15. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 39.69 | 133 | |||
16. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 40.78 | 122 | |||
17. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 40.93 | 121 | |||
18. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 41.07 | 120 | |||
19. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 41.21 | 118 | |||
20. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 41.37 | 117 | |||
21. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 41.40 | 117 | |||
22. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 41.44 | 116 | |||
23. | Dawiec Teodor | 07 | Kmita Zabierzów | 42.46 | 108 | |||
24. | Mółka Matuesz | 07 | STP Nowy Sącz | 43.04 | 104 | |||
25. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.68 | 99 | |||
26. | Kowalik Norbert | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 44.16 | 96 | |||
27. | Wrześniak Dawid | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 49.26 | 69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 3/6/2017 - 17:00 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Błyskuń Amelia | 04 | Omega Olkusz | 2:48.78 | 506 | 37.83 | 43.76 | 44.24 | 42.95 | ||
2. | Gudź Maja | 04 | Delfin Piotrków Tryb. | 2:52.55 | 474 | 39.23 | 45.29 | 44.36 | 43.67 | ||
3. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 2:57.93 | 432 | 39.33 | 45.93 | 46.45 | 46.22 | ||
4. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 2:58.64 | 427 | 39.94 | 45.14 | 46.94 | 46.62 | ||
5. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 2:59.58 | 420 | 40.93 | 45.43 | 46.63 | 46.59 | ||
6. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:17.19 | 317 | 45.03 | 51.26 | 51.86 | 49.04 | ||
7. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:17.95 | 314 | 46.52 | 51.88 | 51.33 | 48.22 | ||
8. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 3:24.65 | 284 | 46.41 | 53.26 | 52.67 | 52.31 | ||
9. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 3:29.16 | 266 | 46.77 | 52.87 | 54.79 | 54.73 | ||
10. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 3:33.32 | 251 | 45.23 | 53.24 | 57.98 | 56.87 | ||
11. | Nieciuńska Aleksandra | 04 | Jordan Kraków | 3:38.68 | 233 | 49.63 | 55.75 | 58.33 | 54.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 3/6/2017 - 17:00 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 2:52.34 | 476 | 39.77 | 44.24 | 45.13 | 43.20 | ||
2. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 2:57.00 | 439 | 40.26 | 45.62 | 45.67 | 45.45 | ||
3. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 2:58.11 | 431 | 40.44 | 45.53 | 45.95 | 46.19 | ||
4. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:04.72 | 386 | 42.93 | 47.38 | 48.11 | 46.30 | ||
5. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 3:09.20 | 359 | 43.12 | 48.11 | 48.80 | 49.17 | ||
6. | Mędrysa Martyna | 05 | Glosator Kraków | 3:12.20 | 343 | 44.20 | 48.84 | 49.81 | 49.35 | ||
7. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:16.59 | 320 | 45.34 | 50.46 | 51.09 | 49.70 | ||
8. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 3:19.70 | 305 | 46.06 | 50.59 | 52.11 | 50.94 | ||
9. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:20.60 | 301 | 45.38 | 52.98 | 52.64 | 49.60 | ||
10. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:23.37 | 289 | 46.81 | 52.94 | 52.80 | 50.82 | ||
11. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:27.88 | 271 | 47.12 | 53.67 | 54.47 | 52.62 | ||
12. | Skalska Zofia | 05 | Wisła Kraków | 3:28.06 | 270 | 47.56 | 54.02 | 54.57 | 51.91 | ||
13. | Jakubik Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:36.76 | 239 | 49.25 | 55.85 | 57.88 | 53.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 3/6/2017 - 17:00 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 3:00.94 | 411 | 40.68 | 46.08 | 46.76 | 47.42 | ||
2. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 3:13.27 | 337 | 45.23 | 49.99 | 51.67 | 46.38 | ||
3. | Polarz Lena | 06 | Omega Olkusz | 3:15.59 | 325 | 45.44 | 50.60 | 50.32 | 49.23 | ||
4. | Smurzyńska Julia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 3:17.36 | 317 | 45.20 | 51.11 | 51.21 | 49.84 | ||
5. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:17.65 | 315 | 45.18 | 51.07 | 51.58 | 49.82 | ||
6. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 3:20.80 | 300 | 48.07 | 50.65 | 52.72 | 49.36 | ||
7. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 3:30.09 | 262 | 48.57 | 54.64 | 55.53 | 51.35 | ||
8. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:31.09 | 259 | 47.12 | 54.51 | 55.13 | 54.33 | ||
9. | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 3:32.31 | 254 | 45.41 | 53.28 | 56.68 | 56.94 | ||
10. | Limanówka Aleksandra | 06 | Siemacha ASP Kraków | 3:38.16 | 234 | 48.96 | 56.19 | 57.94 | 55.07 | ||
11. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:45.20 | 213 | 54.75 | 55.74 | 59.11 | 55.60 | ||
12. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 3:47.83 | 206 | 52.94 | 58.68 | 59.07 | 57.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 3/6/2017 - 17:26 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:46.11 | 381 | 37.18 | 43.54 | 43.60 | 41.79 | ||
2. | Nosal Miłosz | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:55.56 | 323 | 39.96 | 44.56 | 45.09 | 45.95 | ||
3. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:57.47 | 312 | 41.05 | 45.93 | 46.25 | 44.24 | ||
4. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:57.77 | 311 | 40.14 | 45.50 | 46.00 | 46.13 | ||
5. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 2:58.49 | 307 | 39.62 | 44.66 | 46.41 | 47.80 | ||
6. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 3:03.26 | 284 | 41.30 | 47.91 | 47.68 | 46.37 | ||
7. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:06.01 | 271 | 42.42 | 47.88 | 48.08 | 47.63 | ||
8. | Cierpiał Wiktor | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:11.59 | 248 | 42.99 | 49.37 | 50.75 | 48.48 | ||
9. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 3:12.14 | 246 | 43.94 | 48.41 | 50.87 | 48.92 | ||
10. | Kołodziejczyk Eryk | 04 | Ósemka Oświęcim | 3:15.65 | 233 | 44.56 | 50.58 | 50.97 | 49.54 | ||
11. | Hrechorecki Hubert | 04 | TP Zielona Góra | 3:16.73 | 229 | 45.31 | 50.94 | 50.60 | 49.88 | ||
12. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 3:26.47 | 198 | 45.80 | 52.55 | 55.03 | 53.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 3/6/2017 - 17:26 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:01.63 | 291 | 42.04 | 47.53 | 47.45 | 44.61 | ||
2. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 3:08.33 | 261 | 43.29 | 48.82 | 48.89 | 47.33 | ||
3. | Mordarski Szymon | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:16.50 | 230 | 45.61 | 50.31 | 51.97 | 48.61 | ||
4. | Knapik Michał | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:23.66 | 207 | 48.17 | 52.55 | 51.96 | 50.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 3/6/2017 - 17:26 | Chłopców, 200m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Płonka Bartosz | 06 | Omega Olkusz | 3:15.14 | 235 | 46.03 | 49.58 | 50.05 | 49.48 | ||
2. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 3:16.26 | 231 | 46.67 | 51.26 | 51.94 | 46.39 | ||
3. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 3:25.27 | 202 | 49.33 | 52.31 | 52.41 | 51.22 | ||
4. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:26.51 | 198 | 46.17 | 53.51 | 54.33 | 52.50 | ||
5. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 3:27.82 | 194 | 50.35 | 52.90 | 53.83 | 50.74 | ||
6. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:28.23 | 193 | 47.97 | 53.75 | 53.32 | 53.19 | ||
7. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:30.15 | 188 | 48.61 | 53.86 | 54.41 | 53.27 | ||
8. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 3:31.53 | 184 | 48.04 | 55.36 | 55.52 | 52.61 | ||
9. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:35.99 | 173 | 49.10 | 56.10 | 55.97 | 54.82 | ||
10. | Marciniec Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:37.15 | 170 | 50.99 | 56.70 | 55.27 | 54.19 | ||
11. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:41.89 | 160 | 53.31 | 56.82 | 58.24 | 53.52 | ||
12. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:43.94 | 155 | 53.08 | 57.82 | 58.85 | 54.19 | ||
13. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:51.01 | 141 | 54.89 | 1:00.75 | 1:01.28 | 54.09 | ||
14. | Chrobak Bartek | 06 | Kmita Zabierzów | 3:56.10 | 132 | 52.97 | 1:01.99 | ||||
15. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:56.26 | 132 | 56.08 | 2:01.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 3/6/2017 - 17:51 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sienkiewicz Martyna | 04 | TP Zielona Góra | 2:27.46 | 528 | 35.09 | 37.66 | 38.21 | 36.50 | ||
2. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:34.74 | 457 | 36.06 | 40.19 | 39.93 | 38.56 | ||
3. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 2:40.10 | 413 | 35.75 | 41.34 | ||||
4. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 2:41.64 | 401 | 39.68 | 42.75 | 40.71 | 38.50 | ||
5. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:44.35 | 381 | 38.83 | 42.07 | 42.65 | 40.80 | ||
6. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 2:46.32 | 368 | 39.62 | 43.12 | 43.82 | 39.76 | ||
7. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:48.31 | 355 | 40.47 | 42.59 | ||||
8. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 2:51.28 | 337 | 40.93 | 43.08 | 44.51 | 42.76 | ||
9. | Poreda Martyna | 04 | Korona Kraków | 2:52.78 | 328 | 40.52 | 44.68 | 44.91 | 42.67 | ||
10. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:54.09 | 321 | 42.99 | 44.79 | ||||
11. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:55.49 | 313 | 42.08 | 44.41 | 45.26 | 43.74 | ||
12. | Kotyza Aleksandra | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:57.68 | 302 | 42.17 | 45.70 | 45.79 | 44.02 | ||
13. | Fortuna Karolina | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:03.56 | 274 | 44.45 | 46.90 | 48.61 | 43.60 | ||
14. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 3:11.88 | 239 | 47.29 | 49.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 3/6/2017 - 17:51 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poznańska Justyna | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:27.94 | 523 | 33.96 | 36.79 | 37.89 | 39.30 | |||
2. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:44.23 | 382 | 39.73 | 41.56 | 42.55 | 40.39 | |||
3. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 2:45.83 | 371 | 39.35 | 41.62 | 42.96 | 41.90 | |||
4. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:47.03 | 363 | 39.28 | 42.67 | 43.93 | 41.15 | |||
5. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 2:48.91 | 351 | 38.97 | 41.99 | |||||
6. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 2:50.59 | 341 | 40.47 | 42.70 | 44.65 | 42.77 | |||
7. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:51.75 | 334 | 39.96 | 43.57 | 42.15 | 46.07 | |||
8. | Oliwkiewicz Natalia | 05 | CKiS Miechów | 3:04.68 | 269 | 42.02 | 46.62 | 48.55 | 47.49 | |||
9. | Głogowska Dobromiła | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:06.48 | 261 | 44.39 | 47.50 | 48.58 | 46.01 | |||
10. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:10.43 | 245 | 45.19 | 47.85 | 50.03 | 47.36 | |||
11. | Małysza Julia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:11.33 | 241 | 48.43 | 49.90 | 47.68 | 45.32 | |||
12. | Gniewek Oliwia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 3:16.95 | 221 | 46.27 | 50.30 | 50.55 | 49.83 | |||
13. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:19.55 | 213 | 51.45 | 49.86 | |||||
DYSKW. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | |||||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 17:59) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 3/6/2017 - 17:51 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:32.51 | 477 | 36.02 | 38.60 | 39.24 | 38.65 | |||
2. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:48.14 | 356 | 39.84 | 43.42 | 43.32 | 41.56 | |||
3. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 2:51.32 | 337 | 40.22 | 42.58 | |||||
4. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:56.07 | 310 | 41.07 | 45.33 | 46.03 | 43.64 | |||
5. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 2:58.14 | 299 | 43.30 | 45.30 | 46.28 | 43.26 | |||
6. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 3:03.81 | 272 | 42.95 | 46.95 | 48.53 | 45.38 | |||
7. | Banaszkiewicz Julia | 06 | Omega Olkusz | 3:04.50 | 269 | 42.96 | 47.03 | 48.21 | 46.30 | |||
8. | Ilnicka Amelia | 06 | Siemacha ASP Kraków | 3:11.52 | 241 | 45.18 | 49.56 | 49.77 | 47.01 | |||
9. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:13.85 | 232 | 45.52 | 51.08 | |||||
10. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 3:15.82 | 225 | 46.55 | 50.46 | 50.01 | 48.80 | |||
11. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:18.09 | 218 | 47.00 | 1:42.71 | 48.38 | ||||
12. | Marciniak Marta | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:19.99 | 211 | 48.38 | 51.99 | 1:39.50 | 0.12 | |||
DYSKW. | Korcz Kinga | 06 | Omega Olkusz | |||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 18:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 3/6/2017 - 18:19 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 2:21.70 | 414 | 33.94 | 36.89 | 36.52 | 34.35 | ||
2. | Pruszyński Michał | 04 | TP Zielona Góra | 2:30.58 | 345 | 35.86 | 38.59 | 39.06 | 37.07 | ||
3. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 2:32.37 | 333 | 36.55 | 38.91 | ||||
4. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 2:36.09 | 309 | 37.76 | 39.52 | 39.89 | 38.92 | ||
5. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 2:41.01 | 282 | 37.82 | 40.73 | 41.49 | 40.97 | ||
6. | Krawczyk Dominik | 04 | Omega Olkusz | 2:41.89 | 277 | 37.50 | 42.58 | 43.01 | 38.80 | ||
7. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 2:46.24 | 256 | 38.83 | 42.88 | 44.71 | 39.82 | ||
8. | Mazur Kamil | 04 | Ósemka Oświęcim | 2:49.64 | 241 | 39.49 | 43.38 | 43.74 | 43.03 | ||
9. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:52.24 | 230 | 40.74 | 44.35 | 44.16 | 42.99 | ||
10. | Ciapała Jarosław | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:53.85 | 224 | 41.44 | 44.02 | 44.54 | 43.85 | ||
11. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 3:00.70 | 199 | 41.10 | 46.17 | 47.80 | 45.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 3/6/2017 - 18:19 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 2:41.14 | 281 | 37.58 | 40.95 | 42.10 | 40.51 | ||
2. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 2:45.81 | 258 | 39.88 | 42.37 | 42.11 | 41.45 | ||
3. | Kluczewski Jakub | 05 | Omega Olkusz | 2:49.11 | 243 | 40.43 | 43.77 | 43.16 | 41.75 | ||
4. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 3:02.31 | 194 | 43.66 | 47.00 | 47.49 | 44.16 | ||
5. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 3:07.93 | 177 | 45.67 | 48.38 | 48.30 | 45.58 | ||
6. | Bigaj Gabriel | 05 | Ósemka Oświęcim | 3:07.96 | 177 | 45.23 | 49.02 | 48.63 | 45.08 | ||
7. | Świeży Paweł | 05 | Wisła Kraków | 3:10.40 | 170 | 44.85 | 47.96 | 48.98 | 48.61 | ||
8. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 3:20.36 | 146 | 48.54 | 52.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 3/6/2017 - 18:19 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:50.30 | 238 | 40.37 | 43.75 | 43.94 | 42.24 | ||
2. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Wisła Kraków | 2:50.96 | 235 | 40.92 | 43.30 | 44.53 | 42.21 | ||
3. | Woźnicki Domiik | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:54.44 | 222 | 41.39 | 44.84 | 45.35 | 42.86 | ||
4. | Kuś Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 2:57.60 | 210 | 43.06 | 46.53 | 44.82 | 43.19 | ||
5. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:58.62 | 206 | 42.47 | 46.38 | 46.60 | 43.17 | ||
6. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 3:00.48 | 200 | 44.75 | 46.82 | 45.07 | 43.84 | ||
7. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 3:03.22 | 191 | 43.65 | 47.70 | 46.97 | 44.90 | ||
8. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:05.54 | 184 | 45.08 | 48.60 | 46.73 | 45.13 | ||
9. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 3:06.07 | 182 | 42.61 | 49.17 | 46.37 | 47.92 | ||
10. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:10.76 | 169 | 44.47 | 49.71 | 49.62 | 46.96 | ||
11. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:18.86 | 149 | 47.68 | 51.50 | 51.26 | 48.42 | ||
12. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:20.29 | 146 | 49.78 | 50.30 | ||||
13. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:24.59 | 137 | 48.87 | 51.27 | 53.23 | 51.22 | ||
14. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 3:26.03 | 134 | 50.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 3/6/2017 - 18:42 | Dziewcząt, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 5:01.68 | 469 | 1:10.43 | 1:17.35 | 1:17.75 | 1:16.15 | ||
2. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 5:05.96 | 450 | 1:11.53 | 1:18.22 | 1:20.10 | 1:16.11 | ||
3. | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 5:06.05 | 449 | 1:10.70 | 1:19.67 | 1:20.39 | 1:15.29 | ||
4. | Brach Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 5:17.64 | 402 | 1:15.74 | 1:21.06 | 1:21.31 | 1:19.53 | ||
5. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 5:25.63 | 373 | 1:14.12 | 1:23.45 | 1:24.16 | 1:23.90 | ||
6. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 5:26.04 | 372 | 1:17.01 | 1:22.85 | ||||
7. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:31.74 | 353 | 1:19.53 | 1:25.36 | 1:24.99 | 1:21.86 | ||
8. | Miernik Wiktoria | 04 | Ósemka Oświęcim | 5:37.85 | 334 | 1:19.89 | 1:25.20 | 1:25.43 | 1:27.33 | ||
9. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 5:43.52 | 318 | 1:22.49 | 1:27.01 | 1:28.00 | 1:26.02 | ||
10. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:44.20 | 316 | 1:20.15 | 1:26.38 | 1:29.38 | 1:28.29 | ||
11. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 6:08.67 | 257 | 1:30.70 | 1:34.02 | 1:33.87 | 1:30.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 3/6/2017 - 18:42 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 4:38.01 | 600 | 1:06.39 | 1:12.31 | 1:10.82 | 1:08.49 | ||
2. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 5:03.84 | 459 | 1:11.40 | 1:17.30 | 1:18.09 | 1:17.05 | ||
3. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 5:11.13 | 428 | 1:16.92 | 1:19.64 | 1:17.68 | 1:16.89 | ||
4. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 5:22.83 | 383 | 1:14.00 | 1:22.71 | 1:20.40 | 1:25.72 | ||
5. | Migacz Anna | 05 | STP Nowy Sącz | 5:26.51 | 370 | 1:15.68 | 1:22.58 | 1:25.05 | 1:23.20 | ||
6. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 5:26.61 | 370 | 1:17.67 | 1:25.21 | 1:22.58 | 1:21.15 | ||
7. | Mędrysa Martyna | 05 | Glosator Kraków | 5:26.99 | 368 | 1:17.80 | 1:23.04 | 1:24.26 | 1:21.89 | ||
8. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:35.44 | 341 | 1:21.39 | 1:25.55 | 1:24.31 | 1:24.19 | ||
9. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 5:37.14 | 336 | 1:19.15 | 1:26.49 | 1:24.82 | 1:26.68 | ||
10. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 5:39.43 | 329 | 1:20.78 | 1:24.88 | 1:25.45 | 1:28.32 | ||
11. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:41.61 | 323 | 1:22.50 | 1:27.75 | 1:26.60 | 1:24.76 | ||
12. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:43.19 | 319 | 1:23.43 | 1:27.31 | 1:26.48 | 1:25.97 | ||
13. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 5:49.74 | 301 | 1:23.00 | 1:29.51 | 1:29.18 | 1:28.05 | ||
14. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 5:52.56 | 294 | 1:22.10 | 1:30.40 | 1:31.57 | 1:28.49 | ||
15. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 5:59.67 | 277 | 1:24.25 | 1:32.81 | 1:34.44 | 1:28.17 | ||
16. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha ASP Kraków | 6:12.57 | 249 | 1:31.17 | 1:37.95 | 1:35.32 | 1:28.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 3/6/2017 - 19:15 | Chłopców, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Buczkowski Tomasz | 04 | TP Zielona Góra | 4:28.74 | 492 | 1:06.04 | 1:08.08 | 1:07.88 | 1:06.74 | ||
2. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:34.56 | 461 | 1:06.83 | 1:08.92 | 1:09.59 | 1:09.22 | ||
3. | Bawolski Kornel | 04 | TP Zielona Góra | 4:38.83 | 441 | 1:11.22 | 1:11.27 | ||||
4. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 4:49.33 | 394 | 1:06.75 | 1:13.54 | 1:15.04 | 1:14.00 | ||
5. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 4:50.34 | 390 | 1:09.91 | 1:13.81 | 1:14.39 | 1:12.23 | ||
6. | Grzyb Patryk | 04 | TP Zielona Góra | 4:54.23 | 375 | 1:10.09 | 1:13.44 | 1:15.07 | 1:15.63 | ||
7. | Pruszyński Michał | 04 | TP Zielona Góra | 4:54.40 | 374 | 1:09.22 | 1:15.83 | 1:15.00 | 1:14.35 | ||
8. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 4:55.71 | 369 | 1:09.69 | 1:15.69 | 1:16.49 | 1:13.84 | ||
9. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 4:57.12 | 364 | 1:09.99 | 1:15.88 | 1:17.08 | 1:14.17 | ||
10. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:02.69 | 344 | 1:12.02 | 1:18.04 | 1:17.01 | 1:15.62 | ||
11. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:03.77 | 341 | 1:12.28 | 1:19.60 | 1:16.47 | 1:15.42 | ||
12. | Piela Michał | 04 | Ósemka Oświęcim | 5:04.60 | 338 | 1:12.26 | 1:20.26 | 1:18.19 | 1:13.89 | ||
13. | Wieraszka Hubert | 04 | TP Zielona Góra | 5:12.10 | 314 | 1:14.01 | 1:20.53 | 1:20.36 | 1:17.20 | ||
14. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:13.75 | 309 | 1:13.27 | 1:21.13 | 1:21.55 | 1:17.80 | ||
15. | Drabczyk Krystian | 04 | Ósemka Oświęcim | 5:20.18 | 291 | 1:16.36 | 1:21.60 | 1:22.85 | 1:19.37 | ||
16. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:22.40 | 285 | 1:17.77 | 1:22.79 | 1:22.74 | 1:19.10 | ||
17. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 5:22.44 | 285 | 1:16.62 | 1:22.50 | 1:23.71 | 1:19.61 | ||
18. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 5:22.68 | 284 | 1:17.59 | 1:21.83 | 1:23.35 | 1:19.91 | ||
19. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 5:27.65 | 271 | 1:17.10 | 1:24.26 | 1:24.72 | 1:21.57 | ||
20. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 5:27.72 | 271 | 1:18.04 | 1:22.57 | 1:23.48 | 1:23.63 | ||
21. | Juda Dominik | 04 | Ósemka Oświęcim | 5:36.54 | 250 | 1:21.05 | 1:27.26 | 1:27.75 | 1:20.48 | ||
22. | Ryszka Jakub | 04 | Ósemka Oświęcim | 5:42.57 | 237 | 1:21.33 | 1:28.09 | 1:28.80 | 1:24.35 | ||
23. | Ryszka Kacper | 04 | Ósemka Oświęcim | 5:43.40 | 236 | 1:22.34 | 1:27.49 | ||||
24. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 6:08.81 | 190 | 1:29.93 | 1:35.87 | 1:33.21 | 1:29.80 | ||
25. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 6:15.63 | 180 | 1:24.98 | 1:38.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 3/6/2017 - 19:15 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 4:56.09 | 368 | 1:09.83 | 1:16.29 | 1:16.89 | 1:13.08 | ||
2. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 5:03.61 | 341 | 1:11.89 | 1:18.54 | 1:18.37 | 1:14.81 | ||
3. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 5:18.05 | 297 | 1:13.77 | 1:21.04 | 1:22.36 | 1:20.88 | ||
4. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:25.45 | 277 | 1:17.45 | 1:23.25 | 1:23.28 | 1:21.47 | ||
5. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha ASP Kraków | 5:27.58 | 272 | 1:18.52 | 1:22.99 | 1:23.99 | 1:22.08 | ||
6. | Soborski Igor | 05 | Omega Olkusz | 5:34.61 | 255 | 1:19.26 | 1:24.65 | 1:26.86 | 1:23.84 | ||
7. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 5:42.02 | 238 | 1:17.63 | 1:27.34 | 1:28.79 | 1:28.26 | ||
8. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:44.44 | 233 | 1:23.44 | 1:27.88 | 1:27.92 | 1:25.20 | ||
9. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 5:58.15 | 208 | 1:25.41 | 1:31.29 | 1:31.92 | 1:29.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 3/6/2017 - 19:54 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:14.76 | 460 |
Jeleń Katarzyna Błyskuń Amelia | 04 04 | +0,70 +0,25 | 34.52 36.15 | Banaszkiewicz Oliwia Gałka Katarzyna | 04 04 | +0,51 +0,31 | 32.41 31.68 |
2. | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 2:14.80 | 459 |
Bajorek Marysia Buła Bianka | 04 05 | +0,76 | Godlewska Zofia Cyganek Nina | 04 05 | +0,55 +0,34 | 31.59 31.79 |
3. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:18.35 | 425 |
Piotrowicz Martyna Larysz Wiktoria | 04 04 | +0,54 | 31.88 41.87 | Basista Barbara Plucińska Klaudia | 04 04 | +0,10 +0,61 | 32.31 32.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 3/6/2017 - 19:54 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Płetwal Zakopane 1 | Płetwal Zakopane | 2:24.00 | 377 |
Janik Anna Bukowska Aleksandra | 05 05 | +0,73 | 36.78 38.85 | Brzoza Lena Ryba Monika | 06 05 |
2. | Com Com Zone 1 | Siemacha ASP Kraków | 2:27.65 | 349 |
Włosik Wiktoria Weiss Weronika | 05 05 | +0,65 +0,57 | 37.08 42.31 | Kercel Emilia Orzechowska Wiktoria | 05 05 | +0,64 +0,55 | 34.47 33.79 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:32.75 | 315 |
Guzik Karolina Zawodny Oliwia | 05 05 | +0,54 | 38.63 40.88 | Cicha Aleksandra Rębiasz Martyna | 05 05 | +0,61 +0,43 | 38.95 34.29 |
4. | STP 12 | STP Nowy Sącz | 2:36.09 | 296 |
Migacz Anna Połeć Julia | 05 05 | +0,67 | 38.74 45.47 | Brońska Julia Trojanowska Julia | 05 06 | +0,76 +0,62 | 37.56 34.32 |
5. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:40.64 | 271 |
Głogowska Dobromiła Balon Adrianna | 05 05 | +0,71 | Mayerberg Anna Jakubik Julia | 05 05 | +0,40 |
6. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:46.65 | 243 |
Ćwiękała Hanna Kryza Maja | 05 05 | +0,50 | 44.16 45.27 | Szczurek Julia Karolus Olga | 05 05 | +0,41 +0,80 | 41.10 36.12 |
7. | Com Com Zone 2005 NH | Siemacha ASP Kraków | 2:48.55 | 235 |
Gniewek Oliwia Pituła Julia | 05 05 | +0,50 | 42.69 46.97 | Małysza Julia Kołodziejczyk Agata | 05 05 | +0,21 +0,51 | 45.50 33.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 3/6/2017 - 19:54 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:28.15 | 346 |
Janik Julia Jarosz Helena | 06 06 | +0,70 | Kaszuba Maja Tomsia Oliwia | 06 06 | +0,43 +0,65 | 38.99 33.08 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:39.02 | 280 |
Miodońska Wiktoria Jarosz Zuzanna | 06 06 | Juda Aleksandra Telesiewicz Martyna | 06 06 | +0,57 +0,41 | 37.63 35.16 |
3. | Com Com Zone 2006 | Siemacha ASP Kraków | 2:43.91 | 255 |
Ilnicka Amelia Limanówka Aleksandra | 06 06 | +0,85 +0,51 | 43.84 48.53 | Smurzyńska Julia Filipiak Julia | 06 06 | +0,44 +0,65 | 35.44 36.10 |
4. | Miechów | CKiS Miechów | 2:49.20 | 232 |
Jakubas Oliwia Banach Oliwia | 06 06 | +0,59 +0,22 | 44.19 45.31 | Micyk Wiktoria Janczyk Nikola | 06 06 | 40.76 38.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 3/6/2017 - 19:54 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 10 | STP Nowy Sącz | 3:04.17 | 180 |
Budnik Małgorzata Gromala Julia | 07 07 | +0,74 +0,38 | 48.19 46.25 | Piętka Zuzanna Lachor Wiktoria | 07 07 | +0,85 +0,72 | 44.00 45.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 3/6/2017 - 20:05 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:08.08 | 352 |
Luberda Wiktor Bryg Bartosz | 04 04 | +0,74 +0,37 | 33.27 34.82 | Dziedzic Mikołaj Stanek Kacper | 04 04 | +0,33 +0,31 | 31.64 28.35 |
2. | STP 13 | STP Nowy Sącz | 2:13.53 | 311 |
Sadowy Piotr Tomaniewski Filip | 04 04 | +0,64 +0,62 | 33.92 40.19 | Mordarski Filip Kulig Bartosz | 05 04 | +0,99 +0,38 | 30.20 29.22 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:16.01 | 294 |
Dziedzic Bartosz Zaczyński Filip | 04 04 | +0,52 +0,52 | 34.99 36.40 | Ciapała Jarosław Kłaput Maciej | 04 04 | +0,35 +0,33 | 34.40 30.22 |
4. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:21.24 | 263 |
Mazur Kamil Nosal Miłosz | 04 04 | +0,77 +0,60 | 37.85 37.52 | Cierpiał Wiktor Piela Michał | 04 04 | +0,76 +0,36 | 36.26 29.61 |
5. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:25.91 | 238 |
Staszowski Jakub Tokarz Dawid | 04 04 | +0,86 | 35.89 40.94 | Bajgrowicz Paweł Pieróg Adam | 04 04 | +0,51 | 37.41 31.67 |
6. | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | 2:32.69 | 208 |
Stefanowski Maciej Ziółko Wiktor | 04 05 | +0,74 | 38.55 43.30 | Pajerski Jakub Płusa Maksymilian | 05 04 | -0,08 | 39.39 31.45 |
7. | Ósemka Oświęcim 2 | Ósemka Oświęcim | 2:42.92 | 171 |
Ryszka Jakub Kołodziejczyk Eryk | 04 04 | +0,64 +1,02 | 45.47 43.47 | Drabczyk Krystian Juda Dominik | 04 04 | +0,82 +0,41 | 40.97 33.01 |
8. | MKS Jordan Kraków II | Jordan Kraków | 2:45.37 | 163 |
Mazur Maksymilian Kosiba Szymon | 04 05 | +0,75 | Dadej Jakub Kruczek Hubert | 05 04 | +0,51 -1,67 | 45.07 34.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 3/6/2017 - 20:05 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Com Com Zone 2005 NH | Siemacha ASP Kraków | 2:35.34 | 197 |
Sikora Olgierd Kamiński Bartosz | 05 05 | +0,30 | 45.40 37.41 | Szczepanik Kacper Knapik Michał | 05 05 | +0,41 +0,34 | 38.30 34.23 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:43.85 | 168 |
Bigaj Gabriel Mordarski Szymon | 05 05 | +0,68 | 43.34 44.43 | Ptaszyński Stanisław Jakubiec Paweł | 05 05 | +0,67 +0,62 | 40.78 35.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 3/6/2017 - 20:05 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:31.21 | 214 |
Wioska-Kaganiec Wiktor Nosowicz Mikołaj | 06 06 | +0,87 +0,66 | 39.65 42.04 | Giec Kacper Choma Maksym | 07 06 | +0,73 +0,72 | 36.70 32.82 |
2. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 2:34.62 | 200 |
Jarząb Tymoteusz Szalecki Oskar | 06 06 | +0,65 +0,44 | 38.96 44.19 | Korman Filip Jurkiewicz Mikołaj | 06 06 | +0,74 +0,33 | 36.40 35.07 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:39.32 | 183 |
Woźnicki Domiik Machulak Kamil | 06 06 | +0,70 +0,48 | 39.77 43.57 | Wilczak Szymon Merta Miłosz | 06 06 | +0,54 +0,51 | 40.54 35.44 |
4. | Sokół Mościce Tarnów 2 | Sokół Mościce Tarnów | 3:08.28 | 111 |
Stawarz Natanael Skibka Kacper | 06 06 | +0,66 | 45.41 50.36 | Maniawski Tomasz Sobiechowski Igor | 06 06 | 51.77 40.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 3/6/2017 - 20:05 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:57.44 | 132 |
Konopczyński Szymon Żarnowiec Michał | 07 07 | +0,70 +0,35 | 47.45 49.76 | Kos Maciej Ciapuła Michał | 07 07 | +0,66 +0,92 | 39.61 40.62 |
2. | Solne Miasto 2007 | Solne Miasto Wieliczka | 2:58.87 | 129 |
Żmijewski Borys Idzik Arkadiusz | 07 07 | +0,68 -0,04 | 44.16 47.27 | Przystał Antonio Gąsiorek Wiktor | 07 07 | +0,62 |
3. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 3:01.10 | 124 |
Dawiec Teodor Zając Maciej | 07 07 | +0,64 +0,45 | 45.69 51.68 | Wawro Jakub Olszewski Eryk | 07 07 | +0,71 +0,42 | 43.45 40.28 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |