Drużynowy Wielobój Dzieci 10-11 lat Nowy Targ, 10/6/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 101506700029 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 37.09 43.81 55.92 1:39.24 | 22/4/2017 9/4/2017 4/6/2017 3/6/2017 | Staszow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 100606600047 | 100m dowolny (17) 100m klasyczny (13) | 1:18.00 1:30.93 | 13/5/2017 3/6/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 100306700207 | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | NT NT NT 51.57 | 9/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) |
||
Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 100306700143 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:26.57 NT 53.73 3:41.81 | 29/4/2017 18/2/2017 4/6/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 100306600178 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 31.31 34.00 43.93 1:20.23 | 27/5/2017 29/4/2017 27/5/2017 27/5/2017 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 100306700177 | 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 200m zmienny (22) | 2:52.49 1:30.75 1:33.71 3:15.88 | 11/3/2017 25/2/2017 13/5/2017 4/6/2017 | Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 100306700208 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) | 1:33.81 NT 1:39.25 1:52.16 | 4/6/2017 3/6/2017 9/4/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 100306600206 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | NT 1:47.37 1:49.21 NT | 3/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Korona | 00306 | 4 x 50m dowolny (24) | Mężczyzn | 11 lat | 2:28.90 |
Haluch Konrad Leśniak Albert | 06 06 | Basta Jakub Kiełboń Bartosz | 06 06 |
Korona | 00306 | 4 x 50m zmienny (12) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
Basta Jakub | 06 | Kiełboń Bartosz Haluch Konrad | 06 06 |
Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:08.27 2:30.40 33.40 3:02.32 | 4/6/2017 3/6/2017 3/6/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
|||
Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 200m dowolny (9) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | NT 1:24.66 NT 2:53.84 | 3/6/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 200m zmienny (21) | 1:13.16 2:33.92 1:18.63 2:56.86 | 26/3/2017 3/6/2017 3/6/2017 4/6/2017 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 59.01 2:11.69 29.25 2:34.30 | 4/6/2017 4/6/2017 3/6/2017 26/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) |
|||
Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) | 1:34.90 3:12.39 1:46.10 NT | 4/6/2017 3/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 200m zmienny (21) | NT 2:39.52 NT 3:03.83 | 3/6/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:25.12 3:05.63 NT NT | 4/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:12.59 2:48.01 NT NT | 4/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 38.83 41.16 57.27 1:38.37 | 3/6/2017 4/6/2017 4/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Urban Wiktoria | 04 | Płetwal Zakopane | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:32.98 NT 1:44.78 NT | 25/6/2016 3/6/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
|||
Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 200m dowolny (9) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 2:23.30 1:24.74 36.63 2:43.55 | 3/6/2017 3/6/2017 19/11/2016 4/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
|||
Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 36.82 41.67 54.44 1:36.09 | 17/12/2016 4/6/2017 4/6/2016 3/6/2017 | Warsaw (POL) Bochnia (POL) Ropczyce (POL) Bochnia (POL) |
Bobrowska Zofia | 07 | Zryw Opole | 100107600233 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 40.30 45.50 52.78 NT | 28/10/2016 18/11/2016 4/2/2017 | Kluczbork (POL) Opole (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Borowiec Julia | 06 | Zryw Opole | 100107600226 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:35.52 NT 1:55.90 NT | 1/10/2016 28/10/2016 | Opole (POL) Kluczbork (POL) |
||
Chłąd Zuzanna | 06 | Zryw Opole | 100107600225 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:17.62 2:55.21 1:49.74 50.25 | 13/5/2017 13/5/2017 13/5/2017 14/1/2017 | Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Zdzieszowice (POL) |
||
Kosacka Pola | 07 | Zryw Opole | 100107600238 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 43.72 50.61 57.55 1:51.62 | 28/10/2016 13/5/2017 12/5/2017 13/5/2017 | Kluczbork (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Szczygieł Stanisław | 07 | Zryw Opole | 100107700193 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 43.50 47.27 53.41 1:46.35 | 28/10/2016 8/4/2017 4/2/2017 13/5/2017 | Kluczbork (POL) Czestochowa (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) |
||
Włodarczyk Alex | 06 | Zryw Opole | 1001077235 | 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 3:18.98 NT NT NT | 13/5/2017 | Kedzierzyn-Kozle (POL) |
Czyż Adam | 06 | Siemacha ASP Kraków | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:10.66 2:46.70 35.05 2:57.24 | 29/4/2017 19/11/2016 3/6/2017 4/6/2017 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 103506700059 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:15.36 2:53.52 40.62 NT | 4/6/2017 11/3/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 103506600052 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:11.41 2:38.68 34.19 2:57.80 | 13/5/2017 8/4/2017 3/6/2017 11/3/2017 | Nowy Sacz (POL) Czestochowa (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 103506700054 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:16.80 3:01.68 1:37.53 43.17 | 4/6/2017 19/11/2016 3/6/2017 27/5/2017 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kordiak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 103506700077 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) | NT NT 1:45.29 NT | 3/6/2017 | Bochnia (POL) |
||
Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 103506700047 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:16.99 3:10.27 1:40.94 40.17 | 13/5/2017 19/11/2016 13/5/2017 27/5/2017 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Wieliczka (POL) |
||
Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 103506600048 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:40.48 3:25.95 1:35.54 1:45.00 | 15/10/2016 11/3/2017 25/2/2017 13/5/2017 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 103506600051 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 200m zmienny (21) | 1:07.62 2:30.69 1:11.72 2:45.23 | 18/2/2017 11/3/2017 3/6/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 103506600046 | 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 200m zmienny (21) | 3:08.50 1:28.79 1:54.39 NT | 11/3/2017 25/2/2017 8/4/2017 | Wadowice (POL) Wieliczka (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Szpar Julia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 103506600045 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:27.80 3:20.52 NT 38.82 | 13/5/2017 11/3/2017 27/5/2017 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Wieliczka (POL) |
||
Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 103506700056 | 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:30.31 NT 38.77 3:16.96 | 19/11/2016 11/3/2017 11/3/2017 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Wadowice (POL) |
||
Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 103506700053 | 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:38.73 1:46.39 48.73 NT | 25/2/2017 3/6/2017 3/6/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
SOLNE MIASTO WIELICZKA 2006 | 03506 | 4 x 50m dowolny (24) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
SOLNE MIASTO WOIELICZKA 2006 | 03506 | 4 x 50m zmienny (12) | Mężczyzn | 11 lat | NT |
SOLNE MIASTO WIELICZKA 2006 | 03506 | 4 x 50m dowolny (23) | Kobiet | 11 lat | NT |
SOLNE MIASTO WIELICZKA 2006 | 03506 | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 11 lat | NT |
Gal Konrad | 07 | Delfin Nowy Targ | 104106700021 | 50m klasyczny (8) | 56.12 | 25/2/2017 | Wieliczka (POL) | ||
Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 104106700006 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) | 42.84 46.43 | 25/2/2017 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Kosek Karolina | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106600012 | 100m dowolny (17) | NT | ||||
Kowalczyk Michał | 07 | Delfin Nowy Targ | 104106700022 | 50m dowolny (4) 50m klasyczny (8) | 44.00 NT | 25/2/2017 | Wieliczka (POL) | ||
Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106600005 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:25.41 NT 1:42.24 NT | 9/4/2017 3/6/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Michór Kinga | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106600014 | 100m klasyczny (13) | NT | ||||
Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106700009 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:21.10 3:10.64 1:51.16 NT | 4/6/2017 3/6/2017 9/4/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Puławski Salomon | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106700016 | 100m klasyczny (14) | NT | ||||
Rogowiec Amdrzej | 07 | Delfin Nowy Targ | 104106700007 | 50m dowolny (4) 50m klasyczny (8) | 46.53 57.18 | 25/2/2017 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Sikora Gabriela | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106600017 | 100m dowolny (17) | NT | ||||
Strycharz Julia | 07 | Delfin Nowy Targ | 104106600015 | 50m klasyczny (7) | NT | ||||
Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106700018 | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) | 1:40.24 NT 2:02.71 | 25/2/2017 25/2/2017 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 104106700002 | 50m klasyczny (8) | 43.80 | 27/5/2017 | Wieliczka (POL) | ||
Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106600013 | 100m dowolny (17) | NT | ||||
Wołczek Malwina | 07 | Delfin Nowy Targ | 104106600020 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 42.69 NT 56.64 NT | 25/6/2016 25/6/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 104106600003 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 39.07 43.98 NT 1:40.42 | 27/5/2017 4/6/2017 3/6/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 104106600004 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) | 1:35.61 NT | 4/6/2017 | Bochnia (POL) |
Delfin Nowy Targ 1 | 04106 | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 11 lat | NT |
Zagata Magdalena Michór Kinga | 06 06 | Liszka Amelia Sikora Gabriela | 06 06 |
Fortuna Norbert | 07 | Jasień Sucha Besk. | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 42.70 54.57 NT NT | 9/4/2017 9/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Kubas Kacper | 07 | Jasień Sucha Besk. | 102706700072 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 44.59 NT 54.73 NT | 22/4/2017 22/4/2017 | Wola (POL) Wola (POL) |
||
Lofek Roksana | 06 | Jasień Sucha Besk. | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | NT NT NT NT |
|||||
Matulak Paulina | 07 | Jasień Sucha Besk. | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | NT NT NT NT |
|||||
Mazur Martyna | 07 | Jasień Sucha Besk. | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | NT NT NT NT |
|||||
Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 102706600040 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:30.30 NT 1:32.67 1:46.51 | 4/6/2017 9/4/2017 9/4/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 102706600074 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 35.70 43.95 48.20 1:35.96 | 27/5/2017 4/6/2017 4/6/2017 27/5/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Zajda Amelia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | NT NT NT NT |
|||||
Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 102706600057 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) | 1:27.87 3:10.17 1:40.38 NT | 22/4/2017 3/6/2017 9/4/2017 | Wola (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 103306700039 | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:17.21 1:26.90 37.24 NT | 25/2/2017 3/6/2017 3/6/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 103306700058 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 33.29 40.37 47.79 1:23.90 | 27/5/2017 4/6/2017 4/6/2017 3/6/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 103306700041 | 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 200m zmienny (22) | 2:47.22 1:32.72 1:36.69 3:11.31 | 8/4/2017 1/4/2017 3/6/2017 4/6/2017 | Czestochowa (POL) Cieszyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 103306600042 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:10.94 1:17.25 35.06 NT | 26/3/2017 25/2/2017 3/6/2017 | Zakopane (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 103306600043 | 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 200m zmienny (21) | 2:33.36 1:19.63 1:25.42 2:43.32 | 8/4/2017 1/4/2017 3/6/2017 4/6/2017 | Czestochowa (POL) Cieszyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 103306700047 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (22) | 1:17.58 NT 1:27.45 NT | 4/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 103306700049 | 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 2:56.94 1:30.43 41.20 3:11.18 | 3/12/2016 3/6/2017 25/3/2017 25/2/2017 | Cieszyn (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) Wieliczka (POL) |
||
Polarz Lena | 06 | Omega Olkusz | 103306600051 | 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:27.69 1:30.67 40.61 3:01.08 | 1/4/2017 3/6/2017 27/11/2016 1/4/2017 | Cieszyn (POL) Bochnia (POL) Kozy (POL) Cieszyn (POL) |
||
Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 103306600052 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 200m zmienny (21) | 1:12.08 2:41.18 1:21.30 NT | 4/6/2017 8/4/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Czestochowa (POL) Bochnia (POL) |
||
Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 103306600053 | 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 200m zmienny (21) | 2:52.45 1:30.17 1:32.25 3:05.18 | 18/2/2017 1/4/2017 3/6/2017 4/6/2017 | Kielce (POL) Cieszyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 103306700054 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:13.72 2:42.20 37.20 3:08.37 | 4/6/2017 25/3/2017 27/5/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Wieliczka (POL) Wadowice (POL) |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (24) | Mężczyzn | 11 lat | 2:14.35 |
Giec Kacper Mędrek Krzysztof | 07 06 | Choma Maksym Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:31.21 |
Wioska-Kaganiec Wiktor Nosowicz Mikołaj | 06 06 | Giec Kacper Choma Maksym | 07 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m dowolny (23) | Kobiet | 11 lat | 2:12.61 |
Jarosz Helena | 06 | Tomsia Oliwia Janik Julia | 06 06 |
Omega Olkusz 1 | 03306 | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:26.96 |
Janik Julia Jarosz Helena | 06 06 | Tomsia Oliwia | 06 |
Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 103606600234 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 34.88 40.14 48.46 1:27.88 | 3/6/2017 4/6/2017 4/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 103606700235 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 39.32 42.62 50.63 1:37.30 | 22/4/2017 4/6/2017 4/6/2017 3/6/2017 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606700236 | 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 3:00.91 1:42.24 41.25 NT | 11/3/2017 9/4/2017 10/12/2016 | Wadowice (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
||
Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606700237 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (22) | 1:28.10 3:09.03 1:35.00 NT | 29/4/2017 11/3/2017 10/12/2016 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
||
Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 103606600239 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 46.22 50.58 51.58 1:47.90 | 5/3/2017 4/6/2017 29/4/2017 9/4/2017 | Myslenice (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606700240 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (22) | 1:17.28 2:41.96 1:30.87 NT | 4/6/2017 3/6/2017 19/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 45.14 52.75 55.08 1:54.39 | 3/6/2017 29/4/2017 29/4/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
|||
Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 103606700241 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 36.68 38.93 49.69 1:31.10 | 3/6/2017 4/6/2017 4/6/2017 9/4/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606600205 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 200m zmienny (21) | 1:21.94 2:59.25 1:35.33 NT | 29/4/2017 3/6/2017 10/12/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 41.15 44.96 NT NT | 29/4/2017 29/4/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606700242 | 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:23.70 1:40.15 38.16 3:00.67 | 3/6/2017 13/5/2017 23/4/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606600207 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:25.17 1:38.34 1:47.13 53.27 | 29/4/2017 19/11/2016 10/12/2016 24/4/2016 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:28.25 1:38.48 47.93 NT | 4/6/2017 9/4/2017 23/4/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 103606700244 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 39.03 43.66 NT 1:40.58 | 28/1/2017 4/6/2017 9/4/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606600245 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 200m zmienny (21) | 1:22.54 3:04.46 1:36.18 NT | 4/6/2017 3/6/2017 9/4/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 44.95 47.24 52.64 NT | 9/4/2017 29/4/2017 9/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Malarska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606600247 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:43.21 1:49.48 1:51.29 1:02.49 | 4/6/2017 9/4/2017 9/4/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Nocoń Milena | 07 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 47.43 50.63 NT NT | 29/4/2017 29/4/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606700250 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:18.09 2:55.85 1:49.86 41.86 | 4/6/2017 3/6/2017 13/5/2017 23/4/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) |
||
Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606600251 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:26.54 1:47.17 1:45.62 NT | 4/6/2017 19/11/2016 3/6/2017 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 50.59 51.99 1:06.35 NT | 29/4/2017 29/4/2017 5/3/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) Myslenice (POL) |
|||
Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 43.99 50.65 1:14.24 NT | 29/4/2017 29/4/2017 15/10/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606700211 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (22) | 1:13.47 2:40.74 1:19.81 3:05.93 | 9/4/2017 11/3/2017 3/6/2017 11/3/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) |
||
Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 39.90 42.54 53.57 1:41.09 | 29/4/2017 4/6/2017 4/6/2017 3/6/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606600252 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:31.35 3:29.58 1:48.12 51.33 | 29/4/2017 11/3/2017 3/6/2017 23/4/2017 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606700212 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) | 1:28.67 3:12.93 NT 1:53.67 | 29/4/2017 11/3/2017 10/12/2016 | Krakow (POL) Wadowice (POL) Krakow (POL) |
||
Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 103606600253 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 41.75 50.29 46.83 1:46.87 | 3/6/2017 23/4/2017 4/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 37.57 43.29 54.10 1:41.36 | 29/4/2017 4/6/2017 29/4/2017 27/5/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606700255 | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:39.01 1:45.80 1:47.18 58.75 | 4/6/2017 10/12/2016 3/6/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606600256 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 200m zmienny (21) | 1:31.27 3:28.83 1:32.82 NT | 4/6/2017 11/3/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:30.04 1:36.10 49.67 NT | 4/6/2017 3/6/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
|||
Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 103606700208 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) | 1:39.12 3:29.77 NT 1:47.76 | 19/11/2016 11/3/2017 9/4/2017 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Żemojtel Lena | 07 | SMS Galicja Kraków | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 50.40 52.25 59.59 NT | 3/6/2017 4/6/2017 29/4/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (24) | Mężczyzn | 11 lat | 2:20.90 |
Hańderek Mateusz Bednarski Kacper | 06 06 | Rydzewski Szczepan Nogieć Leon | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (24) | Mężczyzn | 11 lat | 2:40.70 |
Blacha Igor Wojtal Paweł | 06 06 | Skołuba Kuba | 06 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:38.31 |
Hańderek Mateusz Bednarski Kacper | 06 06 | Rydzewski Szczepan Nogieć Leon | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:54.74 |
Blacha Igor Łuczkiewicz Julian | 06 06 | Wojtal Paweł Caba Stanisław | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m dowolny (23) | Kobiet | 11 lat | 2:48.74 |
Jankowiak Oliwia Nowak Aleksandra | 06 06 | Malarska Julia Wojda Natalia | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m dowolny (23) | Kobiet | 11 lat | NT |
Dziekanowska Martyna Iwaniuk Julia | 06 06 | Kostiuczuk Lidia Siwior Maja | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 1 | 03606 | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 11 lat | 3:02.77 |
Wojda Natalia Siwior Maja | 06 06 | Dziekanowska Martyna Iwaniuk Julia | 06 06 |
SMS Galicja Kraków 2 | 03606 | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 11 lat | 3:09.48 |
Nowak Aleksandra Malarska Julia | 06 06 | Iwaniuk Julia Kostiuczuk Lidia | 06 06 |
Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 103806600043 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:15.71 2:46.76 38.87 NT | 4/6/2017 3/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 103806700021 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (22) | 1:08.96 2:29.26 1:20.56 NT | 4/6/2017 3/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 103806700017 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) | 1:15.85 2:38.28 1:30.13 1:42.12 | 4/6/2017 3/6/2017 25/3/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 103806700023 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:11.93 2:39.01 35.64 NT | 4/6/2017 25/3/2017 23/4/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Zabierzow (POL) |
||
Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 103806700049 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (22) | 1:28.29 3:17.69 1:34.82 3:38.51 | 13/5/2017 11/3/2017 3/6/2017 4/6/2017 | Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 103806700056 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (22) | NT 3:23.53 NT 3:43.88 | 11/3/2017 4/6/2017 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 103806700046 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:23.99 3:35.07 48.02 NT | 4/6/2017 11/3/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Wadowice (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 103806700044 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (22) | 1:20.37 2:52.83 1:33.46 NT | 29/4/2017 3/6/2017 3/6/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Szczerba Patrycja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 103806600052 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 39.95 45.10 48.27 1:34.93 | 26/2/2017 4/6/2017 29/4/2017 9/4/2017 | Busko-Zdroj (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Sokół Mościce Tarnów 1 | 03806 | 4 x 50m dowolny (24) | Mężczyzn | 11 lat | 2:17.45 |
Sokół Mościce Tarnów 2 | 03806 | 4 x 50m zmienny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:35.60 |
Antos Alicja | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806600351 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 51.80 NT 1:07.80 NT | 9/4/2017 9/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806700326 | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:30.52 NT 1:40.21 43.66 | 19/11/2016 13/5/2017 13/5/2017 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806600353 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | 48.64 52.15 NT NT | 9/4/2017 9/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806700345 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | 1:39.02 NT 1:44.79 39.23 | 26/11/2016 25/3/2017 22/4/2017 | Tarnow (POL) Zakopane (POL) Wola (POL) |
||
Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806600327 | 200m dowolny (9) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 3:08.84 1:37.02 48.31 3:19.03 | 25/3/2017 3/6/2017 10/12/2016 4/6/2017 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806600349 | 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:31.96 1:37.47 36.72 NT | 19/11/2016 25/3/2017 13/5/2017 | Nowy Sacz (POL) Zakopane (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806600328 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 100m klasyczny (13) | 1:28.87 3:38.16 1:35.23 NT | 9/4/2017 19/11/2016 9/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 38.00 47.45 50.23 1:37.94 | 3/6/2017 3/6/2017 9/4/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
|||
Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 36.42 42.21 49.24 1:30.01 | 3/6/2017 4/6/2017 4/6/2017 9/4/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806700329 | 200m dowolny (10) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 200m zmienny (22) | 2:47.14 NT 1:33.31 3:05.82 | 25/3/2017 13/5/2017 4/6/2017 | Zakopane (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806600363 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (15) 50m klasyczny (7) 100m zmienny (19) | NT NT NT NT |
||||
Merkel Ewa | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806600330 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m klasyczny (13) 50m motylkowy (1) | 1:33.31 3:17.56 1:53.59 41.97 | 19/11/2016 3/6/2017 13/5/2017 13/5/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806700331 | 100m dowolny (18) 200m dowolny (10) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:17.35 2:48.10 43.38 NT | 4/6/2017 3/6/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806600332 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 100m grzbietowy (5) 200m zmienny (21) | 1:15.65 2:48.26 1:22.00 3:01.75 | 22/4/2017 25/3/2017 3/6/2017 4/6/2017 | Wola (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806600336 | 100m dowolny (17) 200m dowolny (9) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:23.36 3:06.23 44.04 NT | 9/4/2017 25/3/2017 9/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Zakopane (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | 100806700364 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (16) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (20) | 46.54 NT NT NT | 9/4/2017 | Sucha Beskidzka (POL) | ||
Słomski Jakub | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806700338 | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) | NT 1:46.62 2:07.89 48.64 | 22/4/2017 13/5/2017 9/4/2017 | Wola (POL) Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806600344 | 100m dowolny (17) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) 200m zmienny (21) | 1:27.64 1:34.86 44.92 NT | 9/4/2017 9/4/2017 18/2/2017 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806700341 | 100m grzbietowy (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | 1:27.45 NT 39.65 NT | 3/6/2017 22/4/2017 | Bochnia (POL) Wola (POL) |
||
Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 100806700342 | 100m dowolny (18) 100m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) 200m zmienny (22) | NT 1:22.94 37.08 NT | 3/6/2017 3/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (24) | Mężczyzn | 11 lat | 2:21.29 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (12) | Mężczyzn | 11 lat | 2:35.72 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m dowolny (23) | Kobiet | 11 lat | 2:25.87 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (11) | Kobiet | 11 lat | 2:38.67 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |