Drużynowy Wielobój Dzieci 10-11 lat Nowy Targ, 10/6/2017 |
2 - Drużynowy Wielobój Dzieci 10 - 11 lat BLOK II | 10/6/2017 - 15:15 |
Konkurencja 13 10/6/2017 - 15:15 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 1:25.85 | 383 | 41.01 | 44.84 | |||
2. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:30.97 | 322 | 43.28 | 47.69 | |||
3. | Polarz Lena | 06 | Omega Olkusz | 1:32.75 | 303 | 44.61 | 48.14 | |||
4. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 1:37.15 | 264 | 47.18 | 49.97 | |||
5. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:37.68 | 260 | 47.04 | 50.64 | |||
6. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:38.24 | 255 | 46.27 | 51.97 | |||
7. | Chłąd Zuzanna | 06 | Zryw Opole | 1:42.16 | 227 | 47.25 | 54.91 | |||
8. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:44.48 | 212 | 50.51 | 53.97 | |||
9. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:44.78 | 210 | 48.98 | 55.80 | |||
10. | Szpar Julia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:44.92 | 209 | 50.16 | 54.76 | |||
11. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:46.38 | 201 | 49.63 | 56.75 | |||
12. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:48.09 | 192 | 51.70 | 56.39 | |||
13. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:49.00 | 187 | 52.55 | 56.45 | |||
14. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:49.56 | 184 | 52.32 | 57.24 | |||
15. | Malarska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:50.35 | 180 | 52.07 | 58.28 | |||
16. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:50.58 | 179 | 52.49 | 58.09 | |||
17. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:50.64 | 179 | 53.72 | 56.92 | |||
18. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 1:52.04 | 172 | 53.80 | 58.24 | |||
19. | Borowiec Julia | 06 | Zryw Opole | 1:53.25 | 166 | 53.32 | 59.93 | |||
20. | Merkel Ewa | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:54.48 | 161 | 53.75 | 1:00.73 | |||
21. | Lofek Roksana | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:09.73 | 111 | 1:01.72 | 1:08.01 | |||
22. | Michór Kinga | 06 | Delfin Nowy Targ | 2:17.74 | 92 | 1:04.56 | 1:13.18 | |||
23. | Zajda Amelia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:18.56 | 91 | 1:07.46 | 1:11.10 |
PK | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 1:23.49 | 416 | 39.73 | 43.76 | |||
PK | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 1:25.55 | 387 | 40.78 | 44.77 | |||
PK | Urban Wiktoria | 04 | Płetwal Zakopane | 1:42.61 | 224 | 48.71 | 53.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 10/6/2017 - 15:29 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 1:31.56 | 224 | 44.34 | 47.22 | ||||
2. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 1:34.17 | 205 | 45.53 | 48.64 | ||||
3. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:36.05 | 194 | 44.83 | 51.22 | ||||
4. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:36.88 | 189 | 46.23 | 50.65 | ||||
5. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.33 | 186 | 46.36 | 50.97 | ||||
6. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 1:37.46 | 185 | 47.41 | 50.05 | ||||
7. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:38.73 | 178 | 46.96 | 51.77 | ||||
8. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:39.52 | 174 | 46.73 | 52.79 | ||||
9. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:40.96 | 167 | 47.62 | 53.34 | ||||
10. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:42.89 | 157 | 48.20 | 54.69 | ||||
11. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:44.45 | 150 | 48.95 | 55.50 | ||||
12. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:44.93 | 148 | 50.34 | 54.59 | ||||
13. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:45.34 | 147 | 50.74 | 54.60 | ||||
14. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:45.56 | 146 | 49.80 | 55.76 | ||||
15. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:46.64 | 141 | 52.05 | 54.59 | ||||
16. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:47.15 | 139 | 51.40 | 55.75 | ||||
17. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:48.07 | 136 | 52.95 | 55.12 | ||||
18. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:48.25 | 135 | 52.17 | 56.08 | ||||
19. | Puławski Salomon | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:51.92 | 122 | 53.25 | 58.67 | ||||
20. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:54.11 | 115 | 54.26 | 59.85 | ||||
21. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 1:55.31 | 112 | 55.15 | 1:00.16 | ||||
22. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 2:00.11 | 99 | 56.01 | 1:04.10 | ||||
23. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 2:01.16 | 96 | 58.15 | 1:03.01 | ||||
24. | Włodarczyk Alex | 06 | Zryw Opole | 2:02.87 | 92 | 57.95 | 1:04.92 | ||||
25. | Kordiak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:07.83 | 82 | 1:00.37 | 1:07.46 | ||||
DYSKW. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 15:20) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 10/6/2017 - 15:44 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 35.26 | 385 | ||||
2. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 41.02 | 245 | ||||
3. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 41.09 | 243 | ||||
4. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 42.79 | 215 | ||||
5. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 43.74 | 202 | ||||
6. | Szczerba Patrycja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 45.02 | 185 | ||||
7. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 45.29 | 182 | ||||
8. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 46.11 | 172 | ||||
9. | Bobrowska Zofia | 07 | Zryw Opole | 47.24 | 160 | ||||
10. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 48.42 | 149 | ||||
11. | Wołczek Malwina | 07 | Delfin Nowy Targ | 48.80 | 145 | ||||
12. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 49.29 | 141 | ||||
13. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 51.28 | 125 | ||||
14. | Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 51.92 | 120 | ||||
15. | Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 52.55 | 116 | ||||
16. | Kosacka Pola | 07 | Zryw Opole | 52.86 | 114 | ||||
17. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 53.35 | 111 | ||||
18. | Nocoń Milena | 07 | SMS Galicja Kraków | 53.88 | 108 | ||||
19. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | 55.93 | 96 | ||||
20. | Antos Alicja | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:00.15 | 77 | ||||
21. | Mazur Martyna | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:03.14 | 67 | ||||
22. | Matulak Paulina | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:10.20 | 48 | ||||
DYSKW. | Żemojtel Lena | 07 | SMS Galicja Kraków | ||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 15:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 10/6/2017 - 15:52 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 39.37 | 179 | |||
2. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 39.41 | 179 | |||
3. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 41.89 | 149 | |||
4. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 41.96 | 148 | |||
5. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 42.37 | 144 | |||
6. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | 43.31 | 135 | |||
7. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 44.95 | 120 | |||
8. | Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 45.06 | 119 | |||
9. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 45.71 | 114 | |||
10. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 45.90 | 113 | |||
11. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 48.00 | 99 | |||
12. | Kubas Kacper | 07 | Jasień Sucha Besk. | 53.13 | 73 | |||
13. | Fortuna Norbert | 07 | Jasień Sucha Besk. | 56.90 | 59 | |||
14. | Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | 57.79 | 56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 10/6/2017 - 15:57 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 1:07.75 | 424 | 33.12 | 34.63 | |||
2. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:08.03 | 419 | 32.31 | 35.72 | |||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:10.85 | 371 | 33.92 | 36.93 | |||
4. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 1:11.29 | 364 | 34.29 | 37.00 | |||
5. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 1:12.13 | 351 | 35.14 | 36.99 | |||
6. | Chłąd Zuzanna | 06 | Zryw Opole | 1:14.43 | 320 | 35.44 | 38.99 | |||
7. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:15.67 | 304 | 36.67 | 39.00 | |||
8. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:15.98 | 300 | 36.84 | 39.14 | |||
9. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 1:18.36 | 274 | 37.85 | 40.51 | |||
10. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:22.73 | 233 | 39.43 | 43.30 | |||
11. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:23.69 | 225 | 40.56 | 43.13 | |||
12. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:24.17 | 221 | 39.14 | 45.03 | |||
13. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:27.39 | 197 | 41.86 | 45.53 | |||
14. | Merkel Ewa | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:28.66 | 189 | 42.52 | 46.14 | |||
15. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:28.78 | 188 | 41.99 | 46.79 | |||
16. | Szpar Julia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:29.34 | 185 | 43.43 | 45.91 | |||
17. | Borowiec Julia | 06 | Zryw Opole | 1:29.35 | 184 | 42.47 | 46.88 | |||
18. | Klęczar Natalia | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:29.54 | 183 | 43.02 | 46.52 | |||
19. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:29.67 | 183 | 42.81 | 46.86 | |||
20. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:29.69 | 182 | 42.09 | 47.60 | |||
21. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:30.45 | 178 | 43.46 | 46.99 | |||
22. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:31.15 | 174 | 42.88 | 48.27 | |||
23. | Wielkiewicz Anastazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:31.91 | 169 | 42.23 | 49.68 | |||
24. | Siwior Maja | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:32.48 | 166 | 44.14 | 48.34 | |||
25. | Nowak Aleksandra | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:32.50 | 166 | 42.46 | 50.04 | |||
26. | Mokrzycka Wiktoria | 06 | Korona Kraków | 1:36.68 | 146 | 47.24 | 49.44 | |||
27. | Zagata Magdalena | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:37.02 | 144 | 44.31 | 52.71 | |||
28. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:37.28 | 143 | 45.94 | 51.34 | |||
29. | Kosek Karolina | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:37.85 | 140 | 44.15 | 53.70 | |||
30. | Sikora Gabriela | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:41.62 | 125 | 46.04 | 55.58 | |||
31. | Malarska Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:47.34 | 106 | 50.60 | 56.74 | |||
32. | Lofek Roksana | 06 | Jasień Sucha Besk. | 1:57.04 | 82 | 55.64 | 1:01.40 | |||
33. | Zajda Amelia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 2:04.04 | 69 | 56.17 | 1:07.87 |
PK | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:12.22 | 350 | 34.22 | 38.00 | |||
PK | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 1:18.20 | 275 | 37.47 | 40.73 | |||
PK | Urban Wiktoria | 04 | Płetwal Zakopane | 1:21.52 | 243 | 39.34 | 42.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 10/6/2017 - 16:15 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:09.21 | 273 | 32.87 | 36.34 | |||
2. | Czyż Adam | 06 | Siemacha ASP Kraków | 1:10.32 | 261 | 33.02 | 37.30 | |||
3. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:10.73 | 256 | 34.64 | 36.09 | |||
4. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:10.75 | 256 | 34.94 | 35.81 | |||
5. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 1:15.36 | 212 | 36.22 | 39.14 | |||
6. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:15.41 | 211 | 37.25 | 38.16 | |||
7. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:16.16 | 205 | 36.83 | 39.33 | |||
8. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:16.25 | 204 | 36.40 | 39.85 | |||
9. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.37 | 195 | 36.94 | 40.43 | |||
10. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 1:17.55 | 194 | 37.17 | 40.38 | |||
11. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 1:17.83 | 192 | 36.74 | 41.09 | |||
12. | Nogieć Leon | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:18.09 | 190 | 37.47 | 40.62 | |||
13. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:18.81 | 185 | 36.84 | 41.97 | |||
14. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.95 | 184 | 38.17 | 40.78 | |||
15. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:19.84 | 178 | 37.67 | 42.17 | |||
16. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:20.50 | 173 | 37.82 | 42.68 | |||
17. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 1:20.63 | 173 | 38.79 | 41.84 | |||
18. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:22.17 | 163 | 40.41 | 41.76 | |||
19. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:22.41 | 162 | 38.61 | 43.80 | |||
20. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:23.15 | 157 | 39.34 | 43.81 | |||
21. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 1:26.00 | 142 | 41.26 | 44.74 | |||
22. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:26.47 | 140 | 40.82 | 45.65 | |||
23. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 1:29.23 | 127 | 42.16 | 47.07 | |||
24. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:29.33 | 127 | 41.97 | 47.36 | |||
25. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 1:32.17 | 115 | 44.98 | 47.19 | |||
26. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 1:32.22 | 115 | 43.67 | 48.55 | |||
27. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:32.38 | 115 | 44.33 | 48.05 | |||
28. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:32.52 | 114 | 45.30 | 47.22 | |||
29. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:32.99 | 112 | 46.18 | 46.81 | |||
30. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 1:33.29 | 111 | 45.84 | 47.45 | |||
31. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 1:39.23 | 92 | 47.71 | 51.52 | |||
32. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 1:39.54 | 92 | 45.10 | 54.44 | |||
33. | Wojda Jakub | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:42.24 | 84 | 49.95 | 52.29 | |||
34. | Kordiak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 1:42.90 | 83 | 47.93 | 54.97 |
PK | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 59.31 | 435 | 27.71 | 31.60 | |||
PK | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:13.15 | 231 | 33.87 | 39.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 10/6/2017 - 16:32 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 1:17.86 | 385 | 36.16 | 41.70 | ||||
2. | Baranowska Hanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:31.65 | 236 | 44.57 | 47.08 | ||||
3. | Szczerba Patrycja | 07 | Sokół Mościce Tarnów | 1:33.30 | 224 | 44.41 | 48.89 | ||||
4. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:35.41 | 209 | 45.53 | 49.88 | ||||
5. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:36.72 | 201 | 42.15 | 54.57 | ||||
6. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 1:39.68 | 183 | 45.44 | 54.24 | ||||
7. | Stanek Magdalena | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:39.97 | 182 | 45.83 | 54.14 | ||||
8. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:41.18 | 175 | 48.89 | 52.29 | ||||
9. | Bobrowska Zofia | 07 | Zryw Opole | 1:41.73 | 172 | 48.20 | 53.53 | ||||
10. | Skrzypek Jagoda | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:43.42 | 164 | 50.54 | 52.88 | ||||
11. | Bugajska Marcelina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:53.47 | 124 | 54.87 | 58.60 | ||||
12. | Kosacka Pola | 07 | Zryw Opole | 1:53.59 | 124 | 54.84 | 58.75 | ||||
13. | Pałys Antonina | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:55.50 | 118 | 52.44 | 1:03.06 | ||||
14. | Cicha Zofia | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:56.17 | 116 | 55.44 | 1:00.73 | ||||
Pilas Zuzanna | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:56.17 | 116 | |||||||
16. | Antos Alicja | 07 | Ósemka Oświęcim | 2:08.69 | 85 | 1:03.64 | 1:05.05 | ||||
17. | Nocoń Milena | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:09.13 | 84 | 1:00.97 | 1:08.16 | ||||
18. | Żemojtel Lena | 07 | SMS Galicja Kraków | 2:09.77 | 83 | 1:02.59 | 1:07.18 | ||||
19. | Marszałek Emilia | 07 | Ósemka Oświęcim | 2:11.04 | 80 | 57.84 | 1:13.20 | ||||
DYSKW. | Wołczek Malwina | 07 | Delfin Nowy Targ | ||||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 16:21) | |||||||||||
DYSKW. | Cała Anastazja | 07 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 16:20) | |||||||||||
DYSKW. | Mazur Martyna | 07 | Jasień Sucha Besk. | ||||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 16:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 10/6/2017 - 16:44 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 1:24.44 | 215 | 38.12 | 46.32 | ||||
2. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:27.96 | 191 | 41.58 | 46.38 | ||||
3. | Dakowicz Marcin | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:35.68 | 148 | 43.30 | 52.38 | ||||
4. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 1:38.07 | 137 | 43.76 | 54.31 | ||||
5. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 1:38.53 | 135 | 44.35 | 54.18 | ||||
6. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 1:38.74 | 135 | 48.86 | 49.88 | ||||
7. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 1:42.10 | 122 | 46.42 | 55.68 | ||||
8. | Szczygieł Stanisław | 07 | Zryw Opole | 1:45.38 | 111 | 50.98 | 54.40 | ||||
9. | Sakłak Szymon | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:47.31 | 105 | 48.55 | 58.76 | ||||
10. | Glijer Maksym | 07 | SMS Galicja Kraków | 1:51.22 | 94 | 53.41 | 57.81 | ||||
11. | Kubas Kacper | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:52.00 | 92 | 54.36 | 57.64 | ||||
12. | Fortuna Norbert | 07 | Jasień Sucha Besk. | 2:05.90 | 65 | 1:00.16 | 1:05.74 | ||||
DYSKW. | Koczur Maciej | 07 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 16:34) | |||||||||||
DYSKW. | Pędziwiatr Igor | 07 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 16:33) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 10/6/2017 - 16:53 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:43.35 | 415 | 1:15.53 | 1:27.82 | ||||
2. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 2:43.51 | 413 | 1:20.01 | 1:23.50 | ||||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 2:51.44 | 359 | 1:18.82 | 1:32.62 | ||||
4. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 2:52.11 | 354 | 1:18.49 | 1:33.62 | ||||
5. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 2:55.49 | 334 | 1:22.05 | 1:33.44 | ||||
6. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 2:56.84 | 327 | 1:24.56 | 1:32.28 | ||||
7. | Polarz Lena | 06 | Omega Olkusz | 3:06.05 | 280 | 1:30.88 | 1:35.17 | ||||
8. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 3:07.54 | 274 | 1:32.31 | 1:35.23 | ||||
9. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:09.53 | 265 | 1:34.55 | 1:34.98 | ||||
10. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 3:10.47 | 261 | 1:32.37 | 1:38.10 | ||||
11. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:15.47 | 242 | 1:34.35 | 1:41.12 | ||||
12. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:27.39 | 202 | 1:39.78 | 1:47.61 | ||||
13. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:29.19 | 197 | 1:42.72 | 1:46.47 | ||||
14. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:35.82 | 180 | 1:44.23 | 1:51.59 | ||||
15. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:38.82 | 172 | 1:46.18 | 1:52.64 | ||||
16. | Wojda Natalia | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:49.02 | 150 | 1:48.84 | 2:00.18 | ||||
DYSKW. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||||
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu (Czas: 16:45) | |||||||||||
DYSKW. | Kostiuczuk Lidia | 06 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 16:49) |
PK | Wilczek Renata | 04 | Płetwal Zakopane | 2:43.85 | 411 | 1:21.75 | 1:22.10 | |||
PK | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 2:54.16 | 342 | 1:25.89 | 1:28.27 | |||
PK | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 2:55.73 | 333 | 1:23.34 | 1:32.39 | |||
PK | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 3:06.74 | 277 | 1:34.13 | 1:32.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 10/6/2017 - 17:10 | Chłopców, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 2:55.55 | 243 | 1:22.18 | 1:33.37 | |||
2. | Czyż Adam | 06 | Siemacha ASP Kraków | 2:55.59 | 243 | 1:21.93 | 1:33.66 | |||
3. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 2:58.60 | 231 | 1:24.35 | 1:34.25 | |||
4. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:03.09 | 214 | 1:26.23 | 1:36.86 | |||
5. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:03.81 | 212 | 1:26.68 | 1:37.13 | |||
6. | Hańderek Mateusz | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:04.63 | 209 | 1:26.65 | 1:37.98 | |||
7. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:04.75 | 208 | 1:28.93 | 1:35.82 | |||
8. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 3:07.20 | 200 | 1:30.01 | 1:37.19 | |||
9. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:10.03 | 192 | 1:31.06 | 1:38.97 | |||
10. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:10.75 | 189 | 1:32.59 | 1:38.16 | |||
11. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:10.78 | 189 | 1:31.30 | 1:39.48 | |||
12. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 3:11.17 | 188 | 1:34.53 | 1:36.64 | |||
13. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 3:12.56 | 184 | 1:37.40 | 1:35.16 | |||
14. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:13.16 | 182 | 1:34.07 | 1:39.09 | |||
15. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 3:13.76 | 181 | 1:36.78 | 1:36.98 | |||
16. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | 3:17.03 | 172 | 1:39.96 | 1:37.07 | |||
17. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 3:17.40 | 171 | 1:33.28 | 1:44.12 | |||
18. | Bednarski Kacper | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:17.57 | 170 | 1:38.34 | 1:39.23 | |||
19. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:18.00 | 169 | 1:40.46 | 1:37.54 | |||
20. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 3:22.22 | 159 | 1:38.34 | 1:43.88 | |||
21. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 3:31.39 | 139 | 1:45.22 | 1:46.17 | |||
22. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:32.51 | 137 | 1:47.23 | 1:45.28 | |||
23. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:32.69 | 136 | 1:42.08 | 1:50.61 | |||
24. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:39.71 | 124 | 1:44.81 | 1:54.90 | |||
25. | Wojtal Paweł | 06 | SMS Galicja Kraków | 3:41.99 | 120 | 1:47.59 | 1:54.40 | |||
26. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 3:42.09 | 120 | 1:51.96 | 1:50.13 | |||
27. | Socha Filip | 06 | Płetwal Zakopane | 3:44.61 | 116 | 1:50.41 | 1:54.20 | |||
28. | Mika Miłosz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 3:47.72 | 111 | 1:56.21 | 1:51.51 |
PK | Mamcarz Mateusz | 04 | Płetwal Zakopane | 2:32.54 | 371 | 1:13.23 | 1:19.31 | |||
PK | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 3:20.33 | 163 | 1:35.86 | 1:44.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 10/6/2017 - 17:33 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:13.95 | 348 |
Jarosz Helena Waśko Faustyna | 06 06 | +0,74 +0,69 | 32.54 34.15 | Tomsia Oliwia Janik Julia | 06 06 | +0,74 +0,39 | 34.70 32.56 |
2. | SOLNE MIASTO WIELICZKA 2006 | Solne Miasto Wieliczka | 2:16.96 | 325 |
Gorczyca Gabriela Szpar Julia | 06 06 | +0,76 +0,87 | 33.63 36.16 | Permus Aleksandra Miłek Alicja | 06 06 | +0,41 +0,65 | 35.32 31.85 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:27.66 | 259 |
Juda Aleksandra Miodońska Wiktoria | 06 06 | +0,88 +0,71 | 34.83 36.17 | Pasternak Klaudia Telesiewicz Martyna | 06 06 | +0,64 +0,52 | 37.88 38.78 |
4. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:34.57 | 226 |
Kostiuczuk Lidia Iwaniuk Julia | 06 06 | +0,93 +0,64 | 35.69 39.88 | Nowak Aleksandra Jankowiak Oliwia | 06 06 | +0,63 +0,63 | 40.22 38.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 10/6/2017 - 17:37 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Sokół Mościce Tarnów 1 | Sokół Mościce Tarnów | 2:16.49 | 221 |
Jarząb Tymoteusz Korman Filip | 06 06 | +0,93 +0,70 | 32.36 33.32 | Jurkiewicz Mikołaj Stawarz Natanael | 06 06 | +0,43 +0,32 | 35.64 35.17 |
2. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 2:17.34 | 217 |
Mędrek Krzysztof Grzebinoga Franciszek | 06 06 | +0,95 +0,72 | 35.75 34.60 | Choma Maksym Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 06 | +0,64 +0,40 | 33.17 33.82 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:20.80 | 201 |
Machulak Kamil Merta Miłosz | 06 06 | +0,88 +0,40 | 34.39 35.70 | Wilczak Szymon Woźnicki Dominik | 06 06 | +0,43 +0,56 | 36.48 34.23 |
4. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:24.61 | 186 |
Hańderek Mateusz Caba Stanisław | 06 06 | +0,58 +0,62 | 36.14 35.36 | Nogieć Leon Rydzewski Szczepan | 06 06 | +0,54 +0,65 | 38.02 35.09 |
5. | SOLNE MIASTO WIELICZKA 2006 | Solne Miasto Wieliczka | 2:26.11 | 180 |
Kosek Patryk Wójcik Maciej | 06 06 | +0,87 +0,59 | 36.03 37.53 | Jakosz Maciej Cholewa Wojciech | 06 06 | +0,77 +0,88 | 35.80 36.75 |
6. | Korona | Korona Kraków | 2:40.41 | 136 |
Haluch Konrad Leśniak Albert | 06 06 | +0,93 +0,29 | 41.09 43.71 | Basta Jakub Kiełboń Bartosz | 06 06 | +0,19 +0,48 | 40.26 35.35 |
7. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 2:42.89 | 130 |
Bednarski Kacper Blacha Igor | 06 06 | +0,88 +0,72 | 38.09 40.85 | Skołuba Kuba Wojtal Paweł | 06 06 | +0,29 +0,43 | 40.88 43.07 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |