Puchar Wczechstronności Stylowej Sucha Beskidzka, 7/10/2017 |
1 - Puchar Wczechstronności Stylowej BLOK I | 7/10/2017 - 9:35 |
Konkurencja 1 7/10/2017 - 9:35 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 30.53 | 509 | |||
2. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 30.73 | 499 | |||
3. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 33.87 | 372 | |||
4. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 35.29 | 329 | |||
5. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 35.90 | 313 | |||
6. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 36.47 | 298 | |||
7. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 36.57 | 296 | |||
8. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 36.97 | 286 | |||
9. | Jakubik Julia SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 38.05 | 263 | |||
10. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 38.74 | 249 | |||
11. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 38.76 | 248 | |||
12. | Łapka Aurelia | 05 | Siemacha Kraków | 39.14 | 241 | |||
13. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 39.31 | 238 | |||
14. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 39.34 | 238 | |||
15. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 39.74 | 230 | |||
16. | Pituła Julia | 05 | Siemacha Kraków | 39.77 | 230 | |||
17. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 40.43 | 219 | |||
18. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 41.07 | 209 | |||
19. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 41.38 | 204 | |||
20. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 42.11 | 194 | |||
21. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 42.24 | 192 | |||
22. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 42.70 | 186 | |||
23. | Głogowska Dobromiła SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 43.19 | 179 | |||
24. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | 44.79 | 161 | |||
25. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha Kraków | 46.20 | 146 | |||
26. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 47.33 | 136 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 7/10/2017 - 9:35 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 32.30 | 430 | ||||
2. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 33.55 | 383 | ||||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 33.77 | 376 | ||||
4. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 34.52 | 352 | ||||
5. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 35.72 | 317 | ||||
6. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 36.70 | 293 | ||||
7. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 36.83 | 290 | ||||
8. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 37.76 | 269 | ||||
9. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 38.09 | 262 | ||||
10. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 38.58 | 252 | ||||
11. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 39.35 | 237 | ||||
12. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 39.38 | 237 | ||||
13. | Polarz Lena | 06 | Omega Olkusz | 39.56 | 234 | ||||
14. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 40.60 | 216 | ||||
15. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha Kraków | 40.62 | 216 | ||||
Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 40.62 | 216 | |||||
17. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 41.89 | 197 | ||||
18. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 42.11 | 194 | ||||
19. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 42.12 | 193 | ||||
20. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 42.15 | 193 | ||||
21. | Guzik Maja | 06 | CKiS Skawina | 42.25 | 192 | ||||
22. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 43.78 | 172 | ||||
23. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 44.22 | 167 | ||||
24. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 44.59 | 163 | ||||
25. | Szymacha Magdalena | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 45.02 | 158 | ||||
26. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 45.29 | 155 | ||||
27. | Ilnicka Amelia | 06 | Siemacha Kraków | 45.30 | 155 | ||||
28. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 45.34 | 155 | ||||
29. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 45.54 | 153 | ||||
30. | Płonka Martyna | 06 | CKiS Skawina | 45.55 | 153 | ||||
31. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 46.19 | 147 | ||||
32. | Kaleta Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 47.80 | 132 | ||||
33. | Panek Natalia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 48.97 | 123 | ||||
34. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 51.00 | 109 | ||||
35. | Basta Nina | 06 | Korona Kraków | 51.37 | 106 | ||||
36. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 51.70 | 104 | ||||
DYSKW. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | ||||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu | |||||||||
DYSKW. | Święs Anna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 9:42) |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 7/10/2017 - 9:35 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 34.34 | 357 | |||
2. | Machno Anna | 07 | Victoria Zawiercie | 39.88 | 228 | |||
3. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 41.16 | 207 | |||
4. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 41.36 | 204 | |||
5. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 43.38 | 177 | |||
6. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 43.99 | 170 | |||
7. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 46.57 | 143 | |||
8. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 46.63 | 142 | |||
9. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 46.70 | 142 | |||
10. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 46.88 | 140 | |||
11. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 48.21 | 129 | |||
12. | Rumińska Wiktoria | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 48.37 | 128 | |||
13. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 49.17 | 121 | |||
14. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 50.05 | 115 | |||
15. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 52.16 | 102 | |||
16. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 53.17 | 96 | |||
17. | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | 56.38 | 80 |
PK | Urban Wiktoria | 04 | Płetwal Zakopane | 42.01 | 195 | |||
PK | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 57.19 | 77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7/10/2017 - 9:57 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 29.85 | 389 | |||
2. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 31.83 | 321 | |||
3. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 32.22 | 309 | |||
4. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 33.70 | 270 | |||
5. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 34.27 | 257 | |||
6. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 34.79 | 246 | |||
7. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 34.89 | 243 | |||
8. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 36.11 | 220 | |||
9. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 36.18 | 218 | |||
10. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 36.73 | 209 | |||
11. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 37.39 | 198 | |||
12. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 38.14 | 186 | |||
13. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 38.99 | 174 | |||
14. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 39.18 | 172 | |||
15. | Ptaszyński Stanisław SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 39.41 | 169 | |||
16. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 39.63 | 166 | |||
17. | Bigaj Gabriel SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 39.88 | 163 | |||
18. | Pawłowski Jan SO | 05 | Unia Oświęcim | 39.98 | 162 | |||
19. | Mordarski Szymon SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 40.74 | 153 | |||
20. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 41.76 | 142 | |||
21. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 42.54 | 134 | |||
22. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 43.77 | 123 | |||
23. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 44.60 | 116 | |||
24. | Mydlarz Maksym SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 45.76 | 108 | |||
25. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 47.69 | 95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7/10/2017 - 9:57 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 34.46 | 253 | ||||
2. | Czyż Adam | 06 | Siemacha Kraków | 34.83 | 245 | ||||
3. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 36.82 | 207 | ||||
4. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 37.09 | 203 | ||||
5. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 37.35 | 198 | ||||
6. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 37.79 | 191 | ||||
7. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 38.23 | 185 | ||||
8. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 38.29 | 184 | ||||
9. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 38.34 | 183 | ||||
10. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 39.31 | 170 | ||||
11. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 39.32 | 170 | ||||
12. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 40.19 | 159 | ||||
13. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 40.25 | 158 | ||||
14. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 40.56 | 155 | ||||
15. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 41.33 | 146 | ||||
16. | Zawojski Bartosz | 06 | Jasień Sucha Besk. | 42.07 | 139 | ||||
17. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 42.09 | 138 | ||||
18. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 42.22 | 137 | ||||
19. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa-Swim | 42.74 | 132 | ||||
20. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 43.87 | 122 | ||||
21. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 44.20 | 119 | ||||
22. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 45.90 | 107 | ||||
23. | Wadas Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 46.07 | 105 | ||||
24. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 46.15 | 105 | ||||
25. | Kołaciak Tymoteusz | 06 | Płetwal Zakopane | 46.33 | 104 | ||||
26. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 47.37 | 97 | ||||
27. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 48.20 | 92 | ||||
28. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 48.63 | 90 | ||||
29. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 50.50 | 80 | ||||
30. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 50.84 | 78 | ||||
31. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 53.38 | 68 | ||||
32. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 54.82 | 62 | ||||
33. | Marciniec Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 56.78 | 56 | ||||
34. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 58.44 | 51 | ||||
DYSKW. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:10) | |||||||||
DYSKW. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | ||||||
zmaiana styluy po starcie | |||||||||
DYSKW. | Kiełboń Bartosz | 06 | Korona Kraków | ||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 10:00) | |||||||||
DYSKW. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:03) | |||||||||
DYSKW. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | ||||||
M5 - Nierównoczesna praca ramion (Czas: 10:02) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7/10/2017 - 9:57 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 35.81 | 225 | ||||
2. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 38.78 | 177 | ||||
3. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 40.84 | 152 | ||||
4. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.04 | 129 | ||||
5. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 43.30 | 127 | ||||
6. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 43.47 | 126 | ||||
7. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 43.72 | 123 | ||||
8. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 44.72 | 115 | ||||
9. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 45.23 | 111 | ||||
10. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 45.38 | 110 | ||||
11. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 46.48 | 103 | ||||
12. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 48.00 | 93 | ||||
13. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 48.59 | 90 | ||||
14. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 48.98 | 88 | ||||
15. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 49.93 | 83 | ||||
16. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 50.29 | 81 | ||||
17. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 51.04 | 77 | ||||
18. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 51.13 | 77 | ||||
19. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | 52.10 | 73 | ||||
20. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 52.26 | 72 | ||||
DYSKW. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:10) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7/10/2017 - 10:22 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 33.08 | 467 | ||||
2. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 35.63 | 373 | ||||
3. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 35.95 | 364 | ||||
4. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 36.16 | 357 | ||||
5. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 37.15 | 329 | ||||
6. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 38.05 | 307 | ||||
7. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 40.26 | 259 | ||||
8. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 40.30 | 258 | ||||
9. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 40.42 | 256 | ||||
10. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 40.46 | 255 | ||||
11. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 40.74 | 250 | ||||
Mróz Wiktoria | 06 | CKiS Skawina | 40.74 | 250 | |||||
13. | Ilnicka Amelia | 06 | Siemacha Kraków | 40.77 | 249 | ||||
14. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 40.83 | 248 | ||||
15. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 41.27 | 240 | ||||
16. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 41.30 | 240 | ||||
17. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 41.45 | 237 | ||||
18. | Polarz Lena | 06 | Omega Olkusz | 41.63 | 234 | ||||
19. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 41.69 | 233 | ||||
20. | Łanda Zofia | 06 | Nika Sport Team Kraków | 41.85 | 230 | ||||
Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 41.85 | 230 | |||||
22. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 42.45 | 221 | ||||
23. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 42.51 | 220 | ||||
24. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 42.56 | 219 | ||||
25. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha Kraków | 42.80 | 215 | ||||
26. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 43.31 | 208 | ||||
27. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 43.68 | 202 | ||||
28. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 44.00 | 198 | ||||
29. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 44.92 | 186 | ||||
30. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 44.94 | 186 | ||||
31. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 45.51 | 179 | ||||
32. | Basta Nina | 06 | Korona Kraków | 46.24 | 171 | ||||
33. | Szymacha Magdalena | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 46.53 | 167 | ||||
34. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 46.76 | 165 | ||||
35. | Panek Natalia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 47.80 | 154 | ||||
36. | Święs Anna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 50.39 | 132 | ||||
37. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 51.59 | 123 | ||||
38. | Błachut Maria | 06 | Jasień Sucha Besk. | 52.91 | 114 | ||||
DYSKW. | Wielkiewicz Anstazja | 06 | Delfin Nowy Targ | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:24) | |||||||||
DYSKW. | Kaleta Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | ||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 10:31) | |||||||||
DYSKW. | Zabawa Weronika | 06 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:24) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7/10/2017 - 10:22 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 33.60 | 445 | ||||
czas lepszy od Rekordu Małopolski 11 lat | |||||||||
2. | Machno Anna | 07 | Victoria Zawiercie | 38.87 | 288 | ||||
3. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 40.21 | 260 | ||||
4. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 41.72 | 232 | ||||
5. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 42.64 | 218 | ||||
6. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 42.66 | 217 | ||||
7. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 43.81 | 201 | ||||
8. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 44.17 | 196 | ||||
9. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 44.29 | 194 | ||||
10. | Rumińska Wiktoria | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 45.34 | 181 | ||||
11. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 45.97 | 174 | ||||
12. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 46.34 | 169 | ||||
13. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 46.55 | 167 | ||||
14. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 47.81 | 154 | ||||
15. | Kozińska Felicja | 07 | Jordan Kraków | 51.87 | 121 | ||||
16. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 51.95 | 120 | ||||
17. | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | 53.87 | 108 | ||||
18. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 58.97 | 82 | ||||
19. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 59.13 | 81 | ||||
DYSKW. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 10:26) |
PK | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 52.01 | 120 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7/10/2017 - 10:40 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 35.66 | 241 | |||
2. | Czyż Adam | 06 | Siemacha Kraków | 36.86 | 219 | |||
3. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 38.12 | 198 | |||
4. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 38.97 | 185 | |||
5. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 39.06 | 184 | |||
6. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 39.10 | 183 | |||
7. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 40.16 | 169 | |||
8. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 40.19 | 168 | |||
9. | Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 40.22 | 168 | |||
10. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 40.73 | 162 | |||
11. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 40.95 | 159 | |||
12. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa-Swim | 41.20 | 156 | |||
13. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 41.46 | 153 | |||
14. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 42.01 | 147 | |||
15. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 42.17 | 146 | |||
16. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 42.44 | 143 | |||
17. | Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 42.63 | 141 | |||
18. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 43.16 | 136 | |||
19. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | 43.24 | 135 | |||
20. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 43.49 | 133 | |||
21. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 43.91 | 129 | |||
22. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 44.07 | 128 | |||
23. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 44.82 | 121 | |||
24. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 44.91 | 121 | |||
25. | Zawojski Bartosz | 06 | Jasień Sucha Besk. | 45.11 | 119 | |||
26. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | 45.75 | 114 | |||
27. | Pankowski Dawid | 06 | CKiS Skawina | 45.99 | 112 | |||
28. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 46.08 | 112 | |||
29. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 46.25 | 110 | |||
30. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 46.61 | 108 | |||
31. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 46.62 | 108 | |||
32. | Wadas Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 47.12 | 104 | |||
33. | Kołaciak Tymoteusz | 06 | Płetwal Zakopane | 47.32 | 103 | |||
34. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 48.83 | 94 | |||
35. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 49.08 | 92 | |||
36. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 49.61 | 89 | |||
37. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 49.76 | 89 | |||
38. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 50.04 | 87 | |||
39. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 50.37 | 85 | |||
40. | Marciniec Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 52.92 | 74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7/10/2017 - 10:40 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 39.04 | 184 | |||
2. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 40.12 | 169 | |||
3. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 41.56 | 152 | |||
4. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 42.40 | 143 | |||
5. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 42.64 | 141 | |||
6. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 42.98 | 138 | |||
7. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 43.70 | 131 | |||
8. | Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 43.94 | 129 | |||
9. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 44.25 | 126 | |||
10. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 44.33 | 125 | |||
11. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 44.50 | 124 | |||
12. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 44.54 | 124 | |||
13. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 45.42 | 117 | |||
14. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 46.22 | 111 | |||
15. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 46.33 | 110 | |||
16. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 46.56 | 108 | |||
17. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 47.52 | 102 | |||
18. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 47.95 | 99 | |||
19. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 48.19 | 98 | |||
20. | Kubas Kacper | 07 | Jasień Sucha Besk. | 49.52 | 90 | |||
21. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | 49.96 | 87 | |||
22. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 50.45 | 85 | |||
23. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 51.37 | 80 | |||
24. | Fortuna Norbert | 07 | Jasień Sucha Besk. | 53.95 | 69 | |||
25. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 55.28 | 64 | |||
26. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 56.58 | 60 | |||
27. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | 59.65 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 7/10/2017 - 11:00 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:09.60 | 494 | 33.74 | 35.86 | ||||
2. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:13.91 | 412 | 35.69 | 38.22 | ||||
3. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:18.39 | 345 | 38.99 | 39.40 | ||||
4. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:19.76 | 328 | 38.70 | 41.06 | ||||
5. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 1:21.33 | 309 | 39.09 | 42.24 | ||||
6. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 1:23.26 | 288 | 40.12 | 43.14 | ||||
7. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 1:24.11 | 280 | 41.33 | 42.78 | ||||
8. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:24.43 | 276 | 41.21 | 43.22 | ||||
9. | Jakubik Julia SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:24.55 | 275 | 41.49 | 43.06 | ||||
10. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 1:25.24 | 269 | 41.76 | 43.48 | ||||
11. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 1:25.50 | 266 | 41.08 | 44.42 | ||||
12. | Głogowska Dobromiła SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:26.05 | 261 | 43.14 | 42.91 | ||||
13. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:27.40 | 249 | 42.39 | 45.01 | ||||
14. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:28.08 | 243 | 44.04 | 44.04 | ||||
15. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:28.99 | 236 | 44.45 | 44.54 | ||||
16. | Pituła Julia | 05 | Siemacha Kraków | 1:30.08 | 227 | 43.69 | 46.39 | ||||
17. | Łapka Aurelia | 05 | Siemacha Kraków | 1:30.17 | 227 | 44.04 | 46.13 | ||||
18. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 1:30.43 | 225 | 45.59 | 44.84 | ||||
19. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:30.52 | 224 | 43.33 | 47.19 | ||||
20. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:30.85 | 222 | 44.01 | 46.84 | ||||
21. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 1:31.22 | 219 | 43.60 | 47.62 | ||||
22. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:31.98 | 214 | 46.38 | 45.60 | ||||
23. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha Kraków | 1:33.86 | 201 | 47.30 | 46.56 | ||||
24. | Florkiewicz Kalina | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:39.66 | 168 | 48.01 | 51.65 | ||||
DYSKW. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 10:58) | |||||||||||
DYSKW. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | ||||||||
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu (Czas: 11:01) | |||||||||||
DYSKW. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 11:01) | |||||||||||
DYSKW. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 10:59) |
PK | Urban Wiktoria | 04 | Płetwal Zakopane | 1:29.12 | 235 | 43.79 | 45.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 7/10/2017 - 11:12 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 1:10.80 | 329 | 35.25 | 35.55 | ||||
2. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 1:10.83 | 329 | 34.63 | 36.20 | ||||
3. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:16.25 | 264 | 37.46 | 38.79 | ||||
4. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 1:17.58 | 250 | 38.34 | 39.24 | ||||
5. | Ślęczka Nataniel | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:17.98 | 246 | 38.70 | 39.28 | ||||
6. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:18.87 | 238 | 38.69 | 40.18 | ||||
7. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:19.29 | 234 | 38.29 | 41.00 | ||||
8. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 1:19.96 | 229 | 39.95 | 40.01 | ||||
9. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:23.65 | 200 | 41.36 | 42.29 | ||||
10. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:24.59 | 193 | 41.75 | 42.84 | ||||
11. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:25.29 | 188 | 41.45 | 43.84 | ||||
12. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 1:25.62 | 186 | 43.13 | 42.49 | ||||
13. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 1:25.70 | 186 | 42.57 | 43.13 | ||||
14. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 1:26.85 | 178 | 42.35 | 44.50 | ||||
15. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:26.86 | 178 | 41.97 | 44.89 | ||||
16. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 1:26.96 | 178 | 42.80 | 44.16 | ||||
17. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:29.11 | 165 | 45.16 | 43.95 | ||||
18. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 1:29.45 | 163 | 42.34 | 47.11 | ||||
19. | Ptaszyński Stanisław SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:30.26 | 159 | 45.38 | 44.88 | ||||
20. | Bigaj Gabriel SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:30.47 | 158 | 45.10 | 45.37 | ||||
21. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 1:31.50 | 152 | 44.54 | 46.96 | ||||
22. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 1:31.92 | 150 | 46.42 | 45.50 | ||||
23. | Mydlarz Maksym SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:34.78 | 137 | 47.18 | 47.60 | ||||
24. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 1:35.00 | 136 | 47.59 | 47.41 | ||||
25. | Mordarski Szymon SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:37.58 | 126 | 48.75 | 48.83 | ||||
DYSKW. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 11:09) | |||||||||||
DYSKW. | Pawłowski Jan SO | 05 | Unia Oświęcim | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 11:07) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 7/10/2017 - 11:25 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jarosz Helena | 06 | Omega Olkusz | 38.74 | 404 | ||||
2. | Bętkowska Zuzanna | 06 | CKiS Skawina | 41.14 | 337 | ||||
3. | Brzoza Lena | 06 | Płetwal Zakopane | 41.67 | 324 | ||||
4. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 41.87 | 320 | ||||
5. | Guzik Maja | 06 | CKiS Skawina | 41.95 | 318 | ||||
6. | Kaszuba Maja | 06 | Omega Olkusz | 42.14 | 313 | ||||
7. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 43.23 | 290 | ||||
8. | Polarz Lena | 06 | Omega Olkusz | 43.44 | 286 | ||||
9. | Miodońska Wiktoria | 06 | Ósemka Oświęcim | 44.03 | 275 | ||||
10. | Waśko Faustyna | 06 | Omega Olkusz | 44.30 | 270 | ||||
11. | Wrona Ewa | 06 | Jasień Sucha Besk. | 44.58 | 265 | ||||
12. | Trojanowska Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 44.87 | 260 | ||||
Płonka Martyna | 06 | CKiS Skawina | 44.87 | 260 | |||||
14. | Juda Aleksandra | 06 | Ósemka Oświęcim | 45.39 | 251 | ||||
15. | Jarosz Zuzanna | 06 | Ósemka Oświęcim | 45.62 | 247 | ||||
16. | Telesiewicz Martyna | 06 | Ósemka Oświęcim | 45.63 | 247 | ||||
17. | Biedrzycka Natalia | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 46.13 | 239 | ||||
18. | Janik Julia | 06 | Omega Olkusz | 46.21 | 238 | ||||
19. | Węgrzyn Aleksandra | 06 | Limanowa-Swim | 46.84 | 228 | ||||
20. | Permus Aleksandra | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 47.04 | 225 | ||||
21. | Tomsia Oliwia | 06 | Omega Olkusz | 47.64 | 217 | ||||
22. | Filipiak Julia | 06 | Siemacha Kraków | 47.72 | 216 | ||||
23. | Liszka Amelia | 06 | Delfin Nowy Targ | 47.76 | 215 | ||||
24. | Mróz Wiktoria | 06 | CKiS Skawina | 48.00 | 212 | ||||
25. | Basta Julia | 06 | STP Nowy Sącz | 48.67 | 203 | ||||
26. | Basta Nina | 06 | Korona Kraków | 49.10 | 198 | ||||
27. | Łanda Zofia | 06 | Nika Sport Team Kraków | 49.46 | 194 | ||||
28. | Marcinkiewicz Alicja | 06 | CKiS Skawina | 49.58 | 192 | ||||
29. | Kaleta Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 49.97 | 188 | ||||
30. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 50.21 | 185 | ||||
31. | Wielkiewicz Anstazja | 06 | Delfin Nowy Targ | 50.38 | 183 | ||||
32. | Patrzałek Justyna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 50.63 | 181 | ||||
33. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 50.96 | 177 | ||||
34. | Łazarz Milena | 06 | Jasień Sucha Besk. | 50.98 | 177 | ||||
35. | Mucha Lena | 06 | STP Nowy Sącz | 51.79 | 169 | ||||
36. | Bysiek Oliwia | 06 | Siemacha Kraków | 52.41 | 163 | ||||
37. | Pasternak Klaudia | 06 | Ósemka Oświęcim | 52.66 | 160 | ||||
38. | Ilnicka Amelia | 06 | Siemacha Kraków | 53.29 | 155 | ||||
39. | Święs Anna | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 55.26 | 139 | ||||
40. | Łata Weronika | 06 | Korona Kraków | 55.42 | 138 | ||||
41. | Błachut Maria | 06 | Jasień Sucha Besk. | 58.01 | 120 | ||||
DYSKW. | Szymacha Magdalena | 06 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie (Czas: 11:30) | |||||||||
DYSKW. | Panek Natalia | 06 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:26) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 7/10/2017 - 11:25 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Korona Kraków | 42.62 | 303 | ||||
2. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 45.71 | 245 | ||||
3. | Gicala Natalia | 07 | BOSiR Brzesko | 46.05 | 240 | ||||
4. | Borkowska Dominika | 07 | Omega Olkusz | 46.50 | 233 | ||||
5. | Machno Anna | 07 | Victoria Zawiercie | 46.61 | 231 | ||||
6. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 47.68 | 216 | ||||
7. | Szczerba Patrycja | 07 | BOSiR Brzesko | 47.97 | 212 | ||||
8. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 48.00 | 212 | ||||
9. | Kubic Agata | 07 | Korona Kraków | 49.36 | 195 | ||||
10. | Orzechowska Blanka | 07 | Siemacha Kraków | 51.57 | 171 | ||||
11. | Węgrzyn Hanna | 07 | Delfin Nowy Targ | 52.23 | 164 | ||||
12. | Piętka Zuzanna | 07 | STP Nowy Sącz | 53.00 | 157 | ||||
13. | Rumińska Wiktoria | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 53.52 | 153 | ||||
14. | Zawiślan Julia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 53.55 | 152 | ||||
15. | Budnik Małgorzata | 07 | STP Nowy Sącz | 54.66 | 143 | ||||
16. | Przybysz Greta | 07 | Jordan Kraków | 59.81 | 109 | ||||
17. | Nieciuńska Julia | 07 | Jordan Kraków | 1:01.96 | 98 | ||||
18. | Kozińska Felicja | 07 | Jordan Kraków | 1:04.95 | 85 | ||||
DYSKW. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 11:26) | |||||||||
DYSKW. | Baran Jagoda | 07 | Siemacha Kraków | ||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 11:20) |
PK | Wrona Maria | 08 | Jasień Sucha Besk. | 55.87 | 134 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 7/10/2017 - 11:46 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nosowicz Mikołaj | 06 | Omega Olkusz | 41.11 | 231 | ||||
2. | Czyż Adam | 06 | Siemacha Kraków | 41.62 | 223 | ||||
3. | Machulak Kamil | 06 | Ósemka Oświęcim | 43.47 | 195 | ||||
4. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 45.14 | 175 | ||||
5. | Jarząb Tymoteusz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 45.17 | 174 | ||||
6. | Mędrek Krzysztof | 06 | Omega Olkusz | 45.31 | 173 | ||||
7. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 45.97 | 165 | ||||
8. | Jurkiewicz Mikołaj | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 46.29 | 162 | ||||
9. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 46.35 | 161 | ||||
10. | Bernacik Dawid | 06 | Ósemka Oświęcim | 46.38 | 161 | ||||
Korman Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 46.38 | 161 | |||||
12. | Pastwa Amadeusz | 06 | Delfin Nowy Targ | 46.71 | 157 | ||||
Wilczak Szymon | 06 | Ósemka Oświęcim | 46.71 | 157 | |||||
14. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa-Swim | 46.82 | 156 | ||||
15. | Choma Maksym | 06 | Omega Olkusz | 47.25 | 152 | ||||
16. | Stawarz Natanael | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 47.34 | 151 | ||||
17. | Wioska-Kaganiec Wiktor | 06 | Omega Olkusz | 47.59 | 149 | ||||
18. | Węgrzyn Arkadiusz | 06 | Siemacha Kraków | 48.04 | 145 | ||||
19. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 48.26 | 143 | ||||
20. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 48.30 | 142 | ||||
21. | Czerwik Krzysztof | 06 | Ósemka Oświęcim | 48.99 | 136 | ||||
22. | Woźnicki Dominik | 06 | Ósemka Oświęcim | 49.05 | 136 | ||||
23. | Zawojski Bartosz | 06 | Jasień Sucha Besk. | 49.08 | 136 | ||||
24. | Podkowa Oskar | 06 | Korona Kraków | 49.23 | 134 | ||||
25. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 49.33 | 134 | ||||
26. | Merta Miłosz | 06 | Ósemka Oświęcim | 49.56 | 132 | ||||
27. | Marciniec Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 49.81 | 130 | ||||
28. | Leśniak Albert | 06 | Korona Kraków | 51.31 | 119 | ||||
29. | Basta Jakub | 06 | Korona Kraków | 51.79 | 115 | ||||
30. | Skibka Kacper | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 53.44 | 105 | ||||
31. | Pankowski Dawid | 06 | CKiS Skawina | 53.70 | 103 | ||||
32. | Wadas Filip | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 54.12 | 101 | ||||
33. | Haluch Konrad | 06 | Korona Kraków | 54.32 | 100 | ||||
34. | Kołaciak Tymoteusz | 06 | Płetwal Zakopane | 54.39 | 100 | ||||
35. | Mleczko Jakub | 06 | Płetwal Zakopane | 54.54 | 99 | ||||
36. | Maniawski Tomasz | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 56.20 | 90 | ||||
37. | Sobiechowski Igor | 06 | Sokół Mościce Tarnów | 57.01 | 86 | ||||
DYSKW. | Grzebinoga Franciszek | 06 | Omega Olkusz | ||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 11:55) | |||||||||
DYSKW. | Szyszka Bartłomiej | 06 | Delfin Nowy Targ | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:39) | |||||||||
DYSKW. | Kordjak Dawid | 06 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:39) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 7/10/2017 - 11:46 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 45.39 | 172 | ||||
2. | Watycha Aleksander | 07 | Delfin Nowy Targ | 46.09 | 164 | ||||
3. | Giec Kacper | 07 | Omega Olkusz | 47.05 | 154 | ||||
4. | Knapczyk Bartosz | 07 | Płetwal Zakopane | 48.02 | 145 | ||||
5. | Kos Maciej | 07 | Ósemka Oświęcim | 48.39 | 142 | ||||
6. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 49.14 | 135 | ||||
Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 49.14 | 135 | |||||
8. | Konieczny Miłosz | 07 | Nika Sport Team Kraków | 49.61 | 131 | ||||
9. | Miczołek Maksymilian | 07 | STP Nowy Sącz | 50.46 | 125 | ||||
10. | Mółka Mateusz | 07 | STP Nowy Sącz | 50.57 | 124 | ||||
11. | Żarnowiec Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 50.58 | 124 | ||||
12. | Ciapuła Michał | 07 | Ósemka Oświęcim | 51.45 | 118 | ||||
13. | Stanisz Mikołaj | 07 | Jordan Kraków | 51.74 | 116 | ||||
14. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 51.87 | 115 | ||||
15. | Konopczyński Szymon | 07 | Ósemka Oświęcim | 52.31 | 112 | ||||
16. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 52.64 | 110 | ||||
17. | Karpiel Mateusz | 07 | Delfin Nowy Targ | 52.74 | 109 | ||||
18. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 53.48 | 105 | ||||
19. | Kieroński Marcel | 07 | BOSiR Brzesko | 54.38 | 100 | ||||
20. | Urbański Jakub | 07 | Jordan Kraków | 55.03 | 96 | ||||
21. | Urban Mateusz | 07 | Płetwal Zakopane | 56.17 | 90 | ||||
22. | Roman Jakub | 07 | Siemacha Kraków | 58.57 | 80 | ||||
23. | Paluch Igor | 07 | Jordan Kraków | 1:03.97 | 61 | ||||
24. | Fortuna Norbert | 07 | Jasień Sucha Besk. | 1:08.52 | 50 | ||||
DYSKW. | Kubas Kacper | 07 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie (Czas: 11:48) | |||||||||
DYSKW. | Myszkowski Igor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | ||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 11:42) | |||||||||
DYSKW. | Zarzycki Sebastian | 07 | Jordan Kraków | ||||||
K6 - Nierównoczesne ruchy ramion |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 7/10/2017 - 12:07 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:16.61 | 539 | 37.31 | 39.30 | ||||
Czas lepszy od Rekordu Małopolski 12 lat | |||||||||||
2. | Ziober Wiktoria | 05 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:16.83 | 534 | 36.08 | 40.75 | ||||
3. | Bukowska Aleksandra | 05 | Płetwal Zakopane | 1:26.49 | 374 | 40.90 | 45.59 | ||||
4. | Balon Adrianna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:29.78 | 335 | 43.13 | 46.65 | ||||
5. | Mayerberg Anna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:31.84 | 313 | 43.70 | 48.14 | ||||
6. | Ryba Monika | 05 | Płetwal Zakopane | 1:32.05 | 310 | 44.94 | 47.11 | ||||
7. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:32.57 | 305 | 44.42 | 48.15 | ||||
8. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha Kraków | 1:34.06 | 291 | 44.64 | 49.42 | ||||
9. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:35.80 | 275 | 47.14 | 48.66 | ||||
10. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 1:35.82 | 275 | 45.74 | 50.08 | ||||
11. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 1:36.27 | 271 | 45.64 | 50.63 | ||||
12. | Janik Anna | 05 | Płetwal Zakopane | 1:36.91 | 266 | 45.51 | 51.40 | ||||
13. | Kryza Maja | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:38.24 | 255 | 47.04 | 51.20 | ||||
14. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 1:38.68 | 252 | 47.19 | 51.49 | ||||
15. | Jakubik Julia SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:38.78 | 251 | 47.20 | 51.58 | ||||
16. | Pituła Julia | 05 | Siemacha Kraków | 1:39.08 | 249 | 47.67 | 51.41 | ||||
17. | Marciniak Justyna | 05 | Siemacha Kraków | 1:41.48 | 232 | 48.83 | 52.65 | ||||
18. | Szczurek Julia | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:41.58 | 231 | 47.95 | 53.63 | ||||
19. | Łapka Aurelia | 05 | Siemacha Kraków | 1:42.89 | 222 | 48.45 | 54.44 | ||||
20. | Florkiewicz Kalina | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:43.33 | 219 | 49.05 | 54.28 | ||||
21. | Głogowska Dobromiła SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:43.68 | 217 | 49.80 | 53.88 | ||||
22. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha Kraków | 1:44.74 | 211 | 49.50 | 55.24 | ||||
23. | Kołodziejczyk Agata | 05 | Siemacha Kraków | 1:44.91 | 210 | 48.61 | 56.30 | ||||
24. | Piątek Zofia | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:47.08 | 197 | 49.17 | 57.91 | ||||
25. | Małysza Julia | 05 | Siemacha Kraków | 1:47.91 | 192 | 51.11 | 56.80 | ||||
26. | Ćwiękała Hanna | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:48.49 | 189 | 53.10 | 55.39 | ||||
27. | Olszak Hanna | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:48.73 | 188 | 51.20 | 57.53 | ||||
DYSKW. | Karolus Olga | 05 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami (Czas: 12:06) |
PK | Urban Wiktoria | 04 | Płetwal Zakopane | 1:42.41 | 225 | 48.76 | 53.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 7/10/2017 - 12:20 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Mordarski Filip | 05 | STP Nowy Sącz | 1:21.08 | 322 | 39.25 | 41.83 | |||
2. | Kamiński Bartosz | 05 | Siemacha Kraków | 1:21.44 | 318 | 39.68 | 41.76 | |||
3. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 1:24.62 | 283 | 40.76 | 43.86 | |||
4. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 1:29.30 | 241 | 43.43 | 45.87 | |||
5. | Mordarski Szymon SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:30.53 | 231 | 43.12 | 47.41 | |||
6. | Pawłowski Jan SO | 05 | Unia Oświęcim | 1:30.91 | 228 | 42.75 | 48.16 | |||
7. | Wojtacha Karol | 05 | Korona Kraków | 1:32.11 | 220 | 45.48 | 46.63 | |||
8. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 1:32.73 | 215 | 44.15 | 48.58 | |||
9. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 1:33.45 | 210 | 45.12 | 48.33 | |||
10. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:33.94 | 207 | 45.26 | 48.68 | |||
11. | Szczerba Igor | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:33.98 | 207 | 44.52 | 49.46 | |||
12. | Mółka Bartosz | 05 | STP Nowy Sącz | 1:34.83 | 201 | 44.97 | 49.86 | |||
13. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 1:35.33 | 198 | 46.71 | 48.62 | |||
14. | Szczepanik Kacper | 05 | Siemacha Kraków | 1:38.04 | 182 | 45.84 | 52.20 | |||
15. | Kosiba Szymon | 05 | Jordan Kraków | 1:39.93 | 172 | 47.33 | 52.60 | |||
16. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 1:39.98 | 172 | 47.01 | 52.97 | |||
17. | Knapik Michał | 05 | Siemacha Kraków | 1:40.13 | 171 | 47.57 | 52.56 | |||
18. | Dadej Jakub | 05 | Jordan Kraków | 1:40.22 | 170 | 48.46 | 51.76 | |||
19. | Mydlarz Maksym SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:41.07 | 166 | 48.80 | 52.27 | |||
20. | Ptaszyński Stanisław SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:42.23 | 160 | 49.11 | 53.12 | |||
21. | Kozioł Przemysław | 05 | Sokół Mościce Tarnów | 1:43.00 | 157 | 48.94 | 54.06 | |||
22. | Tworek Wiktor | 05 | Płetwal Zakopane | 1:44.39 | 151 | 47.71 | 56.68 | |||
23. | Popiela Jakub | 05 | Siemacha Kraków | 1:46.38 | 142 | 50.20 | 56.18 | |||
24. | Pater Adam | 05 | Korona Kraków | 1:47.03 | 140 | 49.90 | 57.13 | |||
25. | Bigaj Gabriel SO | 05 | Ósemka Oświęcim | 1:50.56 | 127 | 52.71 | 57.85 | |||
26. | Sikora Olgierd | 05 | Siemacha Kraków | 1:53.93 | 116 | 54.91 | 59.02 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |