GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej Oświęcim, 8/10/2017 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Bartyzel Aleksandra | 98 | 01606 | 101606600054 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | NT 1:08.25 1:15.75 1:09.72 NT | 2/4/2016 13/3/2016 9/4/2016 | Swiebodzice (POL) Lublin (POL) Luban (POL) |
||
Bator Kacper | 00 | 01606 | 101606700053 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 58.36 1:09.98 1:14.47 1:03.01 5:09.71 | 26/11/2016 8/10/2016 17/6/2016 10/3/2017 22/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Klagenfurt (AUT) Gorzow Wlkp (POL) Zabierzow (POL) |
||
Buczkowski Kamil | 96 | 01606 | 101606700029 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 51.49 1:04.78 1:11.21 54.61 NT | 16/12/2016 8/10/2016 8/10/2016 15/12/2016 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Michalczyk Urszula | 97 | 01606 | 101606600048 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:01.47 1:14.62 1:09.52 1:11.93 5:16.47 | 26/11/2016 8/10/2016 17/12/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Sirignano Luigia | 96 | 01606 | 101606600032 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 56.60 1:09.10 1:17.54 1:06.04 5:09.48 | 15/12/2016 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Sobczyk Maciej | 95 | 01606 | 101606700035 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 56.22 1:00.55 1:15.18 1:07.00 4:20.80 | 26/11/2016 19/11/2016 8/10/2016 8/10/2016 16/12/2016 | Bochnia (POL) Poznan (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Suzin Marcin | 93 | 01606 | 101606700038 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | NT NT NT NT NT |
||||
Szydłowski Kamil | 98 | 01606 | 101606700055 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 55.69 1:11.31 1:04.18 NT NT | 3/12/2016 16/10/2016 13/3/2016 | Olsztyn (POL) Poznan (POL) Lublin (POL) |
||
Uryga Paulina | 95 | 01606 | 101606600033 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:00.47 1:06.64 1:08.97 1:09.34 5:02.51 | 8/10/2016 8/10/2016 18/12/2016 8/10/2016 11/2/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Wysoczyński Mateusz | 93 | 01606 | 101606700036 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 48.83 56.20 1:15.25 51.75 NT | 17/12/2016 4/2/2017 8/10/2016 16/12/2016 | Olsztyn (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Żarłok Martyna | 97 | 01606 | 101606600049 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:02.31 1:01.55 NT NT NT | 22/10/2016 15/12/2016 | Krakow (POL) Olsztyn (POL) |
Bigos Dominika SO | 01 | 00611 | 100611600311 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:07.82 1:16.31 1:26.14 1:15.87 5:41.27 | 5/2/2017 12/3/2017 4/2/2017 10/3/2017 25/11/2016 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Cieśla Oskar SO | 01 | 00611 | 100611700299 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 53.68 1:02.29 NT 56.12 4:39.88 | 11/3/2017 23/10/2016 10/3/2017 21/4/2017 | Gliwice (POL) Tychy (POL) Gliwice (POL) Zabierzow (POL) |
||
Dubas Mateusz SO | 01 | 00611 | 100611700300 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 54.68 1:00.23 1:04.58 59.65 4:26.40 | 5/2/2017 4/2/2017 12/3/2017 19/3/2017 10/3/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) |
||
Kosińska Dominika SO | 01 | 00611 | 100611600309 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:00.94 1:05.74 1:24.40 1:12.31 NT | 5/2/2017 12/3/2017 24/9/2016 8/10/2016 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Kwaśny Jakub SO | 01 | 00611 | 100611700304 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 56.30 1:06.09 NT 59.04 NT | 11/3/2017 4/2/2017 10/3/2017 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Milbrant Kacper SO | 01 | 00611 | 100611700303 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 52.88 59.05 NT 59.03 NT | 26/11/2016 12/3/2017 10/3/2017 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Szarpak Marcin SO | 01 | 00611 | 100611700302 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 55.11 1:00.83 1:15.54 1:00.43 NT | 5/2/2017 4/2/2017 19/11/2016 4/2/2017 | Katowice (POL) Katowice (POL) Paniowki (POL) Katowice (POL) |
Brach Oliwia | 04 | 01506 | 101506600016 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:11.53 1:29.25 1:43.22 NT NT | 4/6/2017 26/3/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Gicala Patrycja | 04 | 01506 | 101506600027 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:15.05 1:21.71 1:31.19 1:28.17 2:53.72 | 13/5/2017 24/6/2017 13/5/2017 24/6/2017 24/6/2017 | Nowy Sacz (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Gurgul Julia | 04 | 01506 | 101506600026 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:11.38 NT 1:25.80 1:25.33 2:53.18 | 24/6/2017 24/6/2017 24/6/2017 24/6/2017 | Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Mikulska Oliwia | 04 | 01506 | 101506600024 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:20.56 1:31.71 1:22.54 1:23.71 2:52.30 | 25/6/2016 9/10/2016 3/6/2017 4/6/2017 24/6/2017 | Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Nowak Jan | 02 | 01506 | 101506700017 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 59.32 1:13.03 1:34.36 1:07.69 5:22.88 | 17/12/2016 8/10/2016 8/10/2016 17/12/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Wojdak Wojciech | 96 | 01506 | 101506700028 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 50.33 58.33 1:04.64 58.08 4:15.08 | 17/12/2016 2/8/2017 | Olsztyn (POL) Moscow (RUS) |
Muc Filip SO | 01 | 02711 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 57.19 1:05.58 1:11.23 1:07.08 4:42.06 | 19/3/2017 4/2/2017 18/3/2017 22/10/2016 10/3/2017 | Raciborz (POL) Katowice (POL) Raciborz (POL) Krakow (POL) Gliwice (POL) |
Kasza Katarzyna | 03 | 02806 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:12.04 1:28.47 1:41.01 NT NT | 23/4/2017 11/2/2017 27/11/2016 | Zabierzow (POL) Nowy Targ (POL) Kozy (POL) |
|||
Martemianow Natalia | 02 | 02806 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:10.76 1:19.38 NT 1:19.96 NT | 25/6/2016 27/11/2016 11/2/2017 | Wieliczka (POL) Kozy (POL) Nowy Targ (POL) |
|||
Mleko Karolina | 04 | 02806 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:12.85 1:20.03 NT 1:30.14 NT | 27/11/2016 27/11/2016 27/11/2016 | Kozy (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Nosek Tomasz | 03 | 02806 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 59.05 NT 1:22.16 NT NT | 5/3/2017 27/11/2016 | Myslenice (POL) Kozy (POL) |
Budzeniusz Pola | 04 | 00306 | 100306600195 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:09.52 1:17.26 1:38.37 1:24.32 2:58.28 | 4/6/2017 18/6/2017 19/11/2016 4/6/2017 26/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) |
||
Hanf Szymon | 03 | 00306 | 100306700192 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:04.70 1:11.14 1:36.95 1:20.10 NT | 5/3/2017 25/2/2017 8/10/2016 25/2/2017 | Lublin (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Nita Daria | 01 | 00306 | 100306600104 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 58.95 1:05.28 1:20.17 1:08.78 5:13.25 | 6/3/2016 6/3/2016 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Nita Wiktoria | 04 | 00306 | 100306600118 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:10.82 1:22.32 1:46.79 1:25.24 NT | 29/4/2017 18/6/2017 9/10/2016 17/6/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Poreda Martyna | 04 | 00306 | 100306600119 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:08.79 1:15.50 1:40.02 1:23.97 2:49.35 | 26/3/2017 18/6/2017 9/10/2016 26/11/2016 25/2/2017 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Różycki Aleksander | 03 | 00306 | 100306700112 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:15.45 1:16.98 1:33.70 1:34.51 NT | 8/10/2016 17/12/2016 26/11/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Trzeciecka Agnieszka | 04 | 00306 | 100306600137 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:11.93 1:19.26 1:42.90 1:18.33 3:02.37 | 18/6/2017 18/6/2017 26/11/2016 17/6/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Urbańczyk Adrian | 01 | 00306 | 100306700107 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 58.55 1:10.12 1:17.65 1:06.83 5:16.38 | 12/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 26/11/2016 8/10/2016 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Żelazny Kinga | 04 | 00306 | 100306600117 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:07.12 1:15.17 1:23.63 1:15.97 2:38.28 | 18/6/2017 9/10/2016 3/6/2017 11/3/2017 26/3/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Zakopane (POL) |
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) | 1:19.81 1:29.29 | 26/3/2017 13/5/2017 | Zakopane (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Majoch Zuzanna | 04 | 03206 | 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) | NT NT |
Mamcarz Mateusz SO | 04 | 04206 | 104206700011 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 59.01 1:13.60 NT 1:10.34 2:32.54 | 4/6/2017 27/11/2016 4/6/2017 11/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Para Mikołaj SO | 03 | 04206 | 104206700002 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:06.10 1:12.53 1:34.10 1:16.78 5:45.08 | 11/2/2017 5/3/2017 8/10/2016 3/3/2017 17/12/2016 | Nowy Targ (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Szkurat Martyna SO | 03 | 04206 | 104206600001 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:00.44 1:19.46 1:26.75 1:09.33 NT | 5/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 19/3/2017 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) |
||
Wilczek Renata SO | 04 | 04206 | 104206600010 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:06.47 NT 1:23.49 NT 2:43.55 | 4/6/2017 11/6/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
Surma Štěpán | 04 | LSKFM | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:06.30 1:14.52 NT 1:20.18 2:41.12 | 16/9/2017 1/4/2017 10/12/2016 16/9/2017 | Havirov (CZE) Cieszyn (POL) Pawlowice (POL) Havirov (CZE) |
Kalkan Jakub | 04 | 04911 | 104911700028 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 56.48 NT 1:12.17 1:03.88 2:18.11 | 7/6/2017 17/6/2017 12/5/2017 27/4/2017 | Radlin (POL) Bochnia (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Dabrowa Gornicza (POL) |
Berezak Gabriel | 02 | 00508 | 100508700253 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:06.61 1:15.18 1:18.11 1:17.77 5:53.53 | 18/2/2017 23/4/2017 3/2/2017 8/10/2016 8/10/2016 | Mielec (POL) Tarnobrzeg (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Cerlich Maksymilian SMS | 00 | 00508 | 100508700238 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 52.55 57.98 1:03.85 57.77 4:31.69 | 13/3/2016 9/4/2017 12/3/2017 8/4/2017 11/3/2016 | Gliwice (POL) Stalowa Wola (POL) Gorzow Wlkp (POL) Stalowa Wola (POL) Gliwice (POL) |
||
Cerlich Oliwia | 02 | 00508 | 100508600239 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:01.15 1:12.83 1:16.57 1:08.76 5:13.01 | 11/11/2016 8/10/2016 23/4/2017 23/4/2017 19/11/2016 | Mielec (POL) Bochnia (POL) Tarnobrzeg (POL) Tarnobrzeg (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Gancarz Julia | 03 | 00508 | 100508600227 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:02.30 1:14.94 1:20.95 1:05.89 5:15.90 | 23/4/2017 16/4/2016 23/4/2017 3/3/2017 3/3/2017 | Tarnobrzeg (POL) Tarnobrzeg (POL) Tarnobrzeg (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Książnicki Dawid | 02 | 00508 | 100508700241 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 56.84 1:04.41 1:06.45 1:03.11 4:51.93 | 18/2/2017 23/4/2017 5/3/2017 23/4/2017 4/3/2016 | Mielec (POL) Tarnobrzeg (POL) Ostrowiec Sw (POL) Tarnobrzeg (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kużdżał Mikołaj | 02 | 00508 | 100508700242 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:01.96 1:04.11 1:18.39 1:14.76 5:27.79 | 4/2/2017 18/2/2017 23/4/2017 8/10/2016 8/10/2016 | Debica (POL) Mielec (POL) Tarnobrzeg (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Magda Patryk | 02 | 00508 | 100508700243 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 58.67 1:12.85 1:24.99 1:02.31 5:13.26 | 23/4/2017 8/10/2016 8/10/2016 3/2/2017 17/12/2016 | Tarnobrzeg (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Debica (POL) Mielec (POL) |
||
Myśliwiec Tatiana | 03 | 00508 | 100508600232 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:11.25 1:22.13 1:30.78 1:22.03 NT | 8/10/2016 8/10/2016 23/4/2017 23/4/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Tarnobrzeg (POL) Tarnobrzeg (POL) |
||
Warzecha Wiktor | 03 | 00508 | 100508700236 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:01.06 1:14.91 1:27.56 1:13.28 NT | 23/4/2017 18/2/2017 8/10/2016 23/4/2017 | Tarnobrzeg (POL) Mielec (POL) Bochnia (POL) Tarnobrzeg (POL) |
Bajgrowicz Paweł | 04 | 00106 | 100106700382 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:09.22 1:32.24 1:32.17 1:22.03 2:54.05 | 18/6/2017 9/10/2016 25/2/2017 24/6/2017 18/6/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 100106700405 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:17.58 1:25.21 1:53.87 NT NT | 26/3/2017 3/6/2017 17/6/2017 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Pieróg Adam | 04 | 00106 | 100106700373 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.99 1:45.60 1:37.47 1:22.39 3:01.85 | 24/6/2017 9/10/2016 25/3/2017 17/6/2017 24/6/2017 | Nowy Targ (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Staszowski Jakub | 04 | 00106 | 100106700372 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:03.72 1:16.15 1:44.93 1:16.43 2:52.23 | 18/6/2017 18/6/2017 9/10/2016 24/6/2017 29/4/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 100106700370 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:14.01 1:33.64 1:33.07 1:41.53 3:37.42 | 18/6/2017 10/12/2016 14/5/2017 27/11/2016 9/10/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Herby (POL) Kozy (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Vasilendiuc Emilia | 04 | 00106 | 100106600369 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:21.65 1:25.69 1:37.64 NT 3:34.31 | 18/6/2017 18/6/2017 17/6/2017 9/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Suchański Przemysław SO | 01 | 01011 | 101011700065 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 59.24 1:00.82 1:15.30 1:05.59 NT | 19/11/2016 12/3/2017 4/2/2017 4/2/2017 | Paniowki (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 101406700068 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:05.80 1:12.20 1:40.08 1:20.52 2:42.43 | 29/4/2017 3/6/2017 9/10/2016 11/3/2017 4/6/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Połeć Jakub | 02 | 01406 | 101406700071 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | NT NT 1:20.17 1:09.58 NT | 5/3/2017 26/11/2016 | Myslenice (POL) Bochnia (POL) |
||
Tarasek Szymon | 02 | 01406 | 101406700096 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:06.07 NT 1:13.58 NT NT | 25/6/2016 5/3/2017 | Wieliczka (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 101406700074 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:05.73 1:22.01 1:27.90 NT 2:40.58 | 29/4/2017 9/10/2016 5/3/2017 25/2/2017 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Myslenice (POL) Wieliczka (POL) |
Budzińska Paulina SO | 03 | 00207 | 100207600213 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:07.63 1:20.32 1:19.31 1:25.99 5:31.27 | 17/12/2016 22/4/2016 5/3/2017 8/10/2016 3/3/2017 | Bochnia (POL) Kietrz (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Kempa Anna SO | 01 | 00207 | 100207600205 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:05.25 1:15.04 1:15.44 1:12.29 5:07.38 | 8/10/2016 8/10/2016 18/3/2017 10/4/2016 10/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) |
||
Kempa Mikołaj SO | 99 | 00207 | 100207700204 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 54.53 1:03.87 1:11.00 58.88 4:24.27 | 10/12/2016 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 16/12/2016 | Opole (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Moryl Wojciech SO | 02 | 00207 | 100207700206 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 59.74 1:03.80 1:21.84 1:02.01 4:52.71 | 1/4/2017 1/4/2017 8/10/2016 10/12/2016 3/3/2017 | Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) Bochnia (POL) Opole (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Stańczyk Jarema SO | 02 | 00207 | 100207700207 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:02.91 1:13.70 1:09.39 1:15.79 4:57.35 | 8/10/2016 8/10/2016 5/3/2017 8/10/2016 3/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Biela Inga | 03 | 00506 | 100506600045 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:05.81 1:22.15 1:23.57 1:24.18 NT | 23/4/2017 8/10/2016 25/2/2017 11/6/2016 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 100505600043 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:05.32 1:17.37 1:25.35 1:21.29 NT | 17/12/2016 11/2/2017 11/2/2017 8/10/2016 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Madej Faustyna | 02 | 00506 | 100506600054 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:05.83 1:20.17 NT NT NT | 5/3/2017 11/2/2017 | Myslenice (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100506700048 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 58.99 1:05.28 1:13.91 1:14.68 NT | 27/5/2017 5/3/2017 25/2/2017 8/10/2016 | Wieliczka (POL) Lublin (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 100506600040 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:09.00 1:18.67 1:40.73 1:24.72 NT | 5/3/2017 17/12/2016 8/10/2016 17/12/2016 | Myslenice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Białecki Wojciech | 04 | 04811 | 104811700094 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:10.32 1:12.92 NT NT 2:39.23 | 27/11/2016 8/6/2017 7/6/2017 | Kozy (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Kliś Oliwia | 03 | 04811 | 104811600046 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:08.73 1:21.82 1:38.30 NT NT | 11/6/2017 27/11/2016 11/12/2016 | Goczalkowice-Zdroj (POL) Kozy (POL) Pawlowice (POL) |
||
Mańdok Klaudia | 01 | 04811 | 104811600038 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:01.89 1:09.31 1:20.51 1:11.01 5:10.87 | 1/4/2017 1/10/2016 12/11/2016 27/11/2016 10/3/2017 | Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) Bielsko (POL) Kozy (POL) Gliwice (POL) |
||
Mieszczak Tymoteusz | 04 | 04811 | 104811700057 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:14.30 1:32.21 NT 1:37.29 3:12.75 | 11/6/2017 1/4/2017 24/3/2017 16/12/2016 | Goczalkowice-Zdroj (POL) Cieszyn (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Mikrut Nina | 04 | 04811 | 104811600083 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:18.56 1:32.06 1:34.51 NT NT | 1/4/2017 1/4/2017 1/4/2017 | Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) |
||
Pytka Katarzyna | 04 | 04811 | 104811600053 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:11.40 1:24.46 1:36.37 1:26.11 3:00.56 | 11/6/2017 1/4/2017 1/4/2017 22/4/2017 25/3/2017 | Goczalkowice-Zdroj (POL) Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) Zabierzow (POL) Raciborz (POL) |
||
Wykręt Marcin | 04 | 04811 | 104811700055 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:11.02 1:13.91 1:21.28 1:13.80 2:37.90 | 23/10/2016 1/4/2017 5/3/2017 24/3/2017 1/4/2017 | Tychy (POL) Cieszyn (POL) Myslenice (POL) Raciborz (POL) Cieszyn (POL) |
Bazyl Kamil | 00 | SMSKR | 100506700042 | 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:06.26 1:06.92 4:56.43 | 12/3/2017 8/10/2016 2/12/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Cholewa Karolina SK | 01 | SMSKR | 103606600063 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:02.39 1:10.74 1:13.38 NT 5:27.75 | 11/2/2017 27/11/2016 26/11/2016 21/4/2017 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Dudzik Sebastian SK | 01 | SMSKR | 103606700080 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 57.25 1:00.52 1:14.73 1:05.39 4:58.27 | 17/12/2016 3/12/2016 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Durczyńska Katarzyna SK | 99 | SMSKR | 103606600258 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) | 1:00.98 NT 1:10.41 1:08.76 | 12/3/2016 13/3/2016 6/11/2016 | Lublin (POL) Lublin (POL) Krakow (POL) |
||
Pazik Wojciech SK | 01 | SMSKR | 103311700064 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m motylkowy (2) | 58.10 1:05.41 1:07.11 | 2/4/2016 6/3/2016 2/4/2016 | Cieszyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Cieszyn (POL) |
||
Peciak Katarzyna | 02 | SMSKR | 103606600265 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 59.44 1:09.97 1:22.65 1:05.16 5:23.64 | 6/3/2016 8/10/2016 8/10/2016 3/3/2017 8/10/2016 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) |
Jamróz Michał | 03 | 03506 | 103506700030 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:04.13 1:16.56 1:23.96 1:09.89 5:31.77 | 27/5/2017 8/10/2016 8/10/2016 3/3/2017 11/2/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 103506700043 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.71 1:14.67 1:38.67 1:24.08 2:49.91 | 27/5/2017 3/6/2017 13/5/2017 11/3/2017 18/6/2017 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Przystał Adam | 03 | 03506 | 103506700033 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:01.70 1:10.99 1:13.07 1:10.44 5:09.99 | 27/5/2017 11/2/2017 25/2/2017 11/2/2017 3/3/2017 | Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Nowy Targ (POL) Lublin (POL) |
||
Wleciał Damian | 03 | 03506 | 103506700034 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:01.94 1:05.86 1:25.96 1:13.80 NT | 27/5/2017 5/3/2017 8/10/2016 11/2/2017 | Wieliczka (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 03506 | 103506700032 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:00.51 1:18.33 1:22.96 1:08.98 5:33.29 | 5/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 3/3/2017 11/2/2017 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Nowy Targ (POL) |
Bednarz Natalia | 04 | 03706 | 103706600066 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:06.14 1:15.38 1:29.14 1:19.14 2:47.83 | 18/6/2017 3/6/2017 18/2/2017 24/6/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Bezpalko Kinga | 04 | 03706 | 103706600051 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:11.92 1:24.44 1:38.13 1:29.83 3:03.89 | 18/6/2017 18/6/2017 18/2/2017 11/3/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wadowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Kędra Kamil | 04 | 03706 | 103706700039 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:15.69 1:28.99 1:52.52 1:25.62 3:24.21 | 4/6/2017 26/3/2017 19/3/2016 4/6/2017 10/12/2016 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Stręk Kacper | 04 | 03706 | 103706700061 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:09.79 1:22.57 1:35.45 1:21.95 2:55.63 | 15/10/2016 9/10/2016 25/3/2017 26/11/2016 14/5/2016 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
Górniak Katarzyna | 95 | 02308 | 102308600075 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 400m zmienny (7) | 57.87 1:01.25 NT | 5/2/2017 15/12/2016 | Essen (GER) Olsztyn (POL) |
||
Horodyński Antoni | 04 | 02308 | 102308700038 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 58.45 1:08.42 1:32.21 NT 2:55.58 | 26/3/2017 26/3/2017 18/6/2016 18/6/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
||
Kulaga Dominika | 97 | 02308 | 102308600092 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) | 1:06.02 1:05.16 1:17.90 | 16/4/2016 11/11/2016 11/11/2016 | Tarnobrzeg (POL) Mielec (POL) Mielec (POL) |
||
Rżany Wiktoria | 02 | 02308 | 102308600042 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | NT NT 1:16.07 1:08.84 NT | 5/3/2017 19/11/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Szaraniec Patrycja | 04 | 02308 | 102308600016 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:10.83 1:31.01 1:40.98 1:25.38 NT | 18/6/2017 20/3/2016 11/11/2016 17/6/2017 | Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Mielec (POL) Bochnia (POL) |
||
Szerszeń Natalia | 02 | 02308 | 102308600036 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 400m zmienny (7) | 1:02.42 1:04.50 NT | 17/12/2016 17/12/2016 | Mielec (POL) Mielec (POL) |
||
Wodzień Szymon | 00 | 02308 | 102308700076 | 100m dowolny (12) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | NT 1:08.18 NT NT | 13/3/2016 | Gliwice (POL) |
Adamiec Dominika SO | 99 | 01006 | 101006600223 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 59.69 1:12.71 1:21.81 1:02.09 5:16.29 | 12/3/2016 8/10/2016 8/10/2016 10/3/2017 8/10/2016 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) |
||
Alencynowicz Maciej SO | 02 | 01006 | 01006700277 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 56.10 1:02.46 1:19.32 1:04.38 5:16.37 | 4/3/2017 5/3/2017 8/10/2016 17/12/2016 8/10/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Blachura Julia SO | 02 | 01006 | 101006600265 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:04.63 1:10.71 1:29.09 1:10.20 5:25.90 | 1/4/2017 5/3/2017 8/10/2016 1/4/2017 17/12/2016 | Cieszyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Cieszyn (POL) Bochnia (POL) |
||
Blachura Oskar SO | 02 | 01006 | 101006700266 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 57.35 1:06.47 1:10.70 1:02.45 4:43.74 | 1/4/2017 17/12/2016 18/3/2017 1/4/2017 3/3/2017 | Cieszyn (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Cieszyn (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Blachura Patryk SO | 99 | 01006 | 101006700286 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 52.53 58.14 NT 54.86 NT | 1/4/2017 2/4/2016 10/3/2017 | Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Brączek Kacper SO | 03 | 01006 | 101006700299 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:04.43 1:09.91 1:33.03 1:20.76 NT | 4/2/2017 5/3/2017 8/10/2016 18/6/2016 | Debica (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Butkiewicz Władysław SO | 00 | 01006 | 101006700320 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 52.41 1:01.52 1:13.11 1:00.04 4:50.71 | 12/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Chowaniec Oliwia SO | 04 | 01006 | 101006600327 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:13.71 1:31.17 1:34.02 NT 3:04.14 | 5/3/2017 9/10/2016 5/3/2017 29/4/2017 | Myslenice (POL) Sucha Beskidzka (POL) Myslenice (POL) Krakow (POL) |
||
Ciastoń Sebastian SO | 99 | 01006 | 101006700225 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | NT 1:01.52 1:04.44 NT 4:24.90 | 13/3/2016 12/3/2017 10/3/2017 | Lublin (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Danikiewicz Dawid SO | 03 | 01006 | 101006700322 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 57.59 1:18.58 1:19.83 1:09.56 5:30.07 | 5/3/2017 8/10/2016 20/5/2016 11/2/2017 26/11/2016 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Gornicza (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Daszkiewicz Michał SO | 03 | 01006 | 101006700290 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 55.34 1:03.92 1:23.55 1:09.37 4:57.04 | 5/3/2017 5/3/2017 8/10/2016 11/2/2017 17/12/2016 | Lublin (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Drozd Tymoteusz SO | 99 | 01006 | 101006200180 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 52.33 NT NT 57.52 NT | 13/3/2016 10/3/2017 | Lublin (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Dyduch Martyna SO | 04 | 01006 | 101006600331 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | NT NT NT NT NT |
||||
Fiedosiuk Rafał SO | 99 | 01006 | 101006700227 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 55.58 59.67 1:10.78 57.85 4:55.36 | 8/10/2016 22/10/2016 8/10/2016 11/3/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Gałuszka Bruno SO | 02 | 01006 | 01006700281 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 58.39 1:06.54 1:07.53 1:11.15 4:46.07 | 27/11/2016 27/11/2016 5/3/2017 8/10/2016 3/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Goleniec Kamil SO | 99 | 01006 | 101006700228 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 53.42 1:01.05 1:05.23 57.00 4:24.89 | 26/11/2016 8/10/2016 3/12/2016 2/12/2016 10/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Jedliński Radosław SO | 00 | 01006 | 101006700214 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 55.14 1:16.16 NT 1:05.61 5:29.34 | 12/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kapcińska Maja SO | 02 | 01006 | 101006600280 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:05.33 1:12.13 1:30.47 1:09.07 5:13.23 | 5/3/2016 17/12/2016 8/10/2016 3/3/2017 3/3/2017 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Klimek Marta SO | 03 | 01006 | 101006600297 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:00.31 1:09.27 1:24.56 1:08.81 5:12.17 | 26/11/2016 19/3/2017 8/10/2016 26/11/2016 17/12/2016 | Bochnia (POL) Raciborz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kostiana Diana SO | 03 | 01006 | 101006600339 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | NT NT NT NT NT |
||||
Kowalska Wiktoria SO | 04 | 01006 | 101006600338 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:04.93 1:16.91 1:19.32 1:20.67 2:42.69 | 18/6/2017 18/6/2017 1/4/2017 12/5/2016 30/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olawa (POL) Lodz (POL) Piotrkow Trybunalski (POL) |
||
Kozieł Mikołaj SO | 02 | 01006 | 101006700267 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 52.98 1:02.81 1:12.79 56.19 4:47.71 | 4/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 3/3/2017 22/10/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Krakow (POL) |
||
Kołodziej Katarzyna SO | 00 | 01006 | 101006100141 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 58.39 1:08.14 1:18.85 1:00.62 5:04.73 | 3/12/2016 8/10/2016 8/10/2016 10/3/2017 15/10/2016 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Raciborz (POL) |
||
Kramarczyk Jakub SO | 01 | 01006 | 101006700276 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:02.13 1:16.34 1:28.03 1:10.55 5:26.03 | 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Krawczyk Nikola SO | 03 | 01006 | 101006600296 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:05.30 1:10.43 1:31.39 1:14.23 NT | 26/11/2016 8/4/2017 8/10/2016 17/4/2016 | Bochnia (POL) Czestochowa (POL) Bochnia (POL) Herby (POL) |
||
Krulikowski Maciej SO | 99 | 01006 | 101006700232 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 55.72 1:04.30 1:03.48 58.84 4:32.62 | 8/10/2016 8/10/2016 15/12/2016 8/10/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Krupa Mateusz SO | 03 | 01006 | 101006700295 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:00.94 1:06.04 1:09.98 1:10.74 4:52.70 | 27/11/2016 27/11/2016 5/3/2017 8/10/2016 3/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Kumor Aleksandra SO | 03 | 01006 | 101006600300 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:06.69 1:22.37 1:31.32 1:17.31 5:59.66 | 5/3/2017 4/6/2016 26/11/2016 11/2/2017 17/12/2016 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Kusion Weronika SO | 02 | 01006 | 101006600326 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:03.76 1:13.56 1:08.35 PK | 25/6/2016 10/4/2016 4/3/2016 4/3/2016 | Wieliczka (POL) Stalowa Wola (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kuziów Martyna SO | 03 | 01006 | 101006600321 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:05.34 1:14.57 1:26.44 1:15.28 5:25.97 | 17/12/2016 19/6/2016 8/10/2016 19/11/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Paniowki (POL) Bochnia (POL) |
||
Lewandowska Natalia SO | 01 | 01006 | 101006600253 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 58.81 1:05.57 1:16.65 1:04.58 5:04.09 | 19/3/2017 3/12/2016 26/11/2016 19/3/2017 18/12/2016 | Raciborz (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Lewandowski Jakub SO | 02 | 01006 | 01006700282 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:00.74 1:15.20 1:27.60 1:09.91 4:59.01 | 17/12/2016 8/10/2016 8/10/2016 6/11/2016 3/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Majewski Maksym SO | 04 | 01006 | 101006700334 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:01.67 NT 1:28.93 NT NT | 26/3/2017 27/11/2016 | Zabrze (POL) Kozy (POL) |
||
Major Daniel SO | 01 | 01006 | 101006700254 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 56.67 1:07.73 1:17.11 58.05 4:54.33 | 12/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 10/3/2017 26/11/2016 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Malarz Marcin SO | 03 | 01006 | 101006700323 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:00.20 1:13.57 1:22.75 1:05.02 NT | 26/11/2016 8/10/2016 8/10/2016 3/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Mayerberg Kacper SO | 00 | 01006 | 101006700216 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 58.68 1:07.44 1:16.83 57.35 4:33.11 | 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 10/3/2017 10/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Michałowski Tomasz SO | 02 | 01006 | 101006700288 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 57.12 1:01.65 1:14.32 1:06.70 4:55.13 | 19/3/2017 5/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 26/11/2016 | Raciborz (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Miodoński Mateusz SO | 03 | 01006 | 101006700291 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:06.82 1:10.16 1:38.37 1:33.04 NT | 26/11/2016 5/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Nowak Kacper SO | 00 | 01006 | 101006700319 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 55.15 1:06.44 1:03.64 1:00.87 4:48.52 | 17/12/2016 13/3/2016 12/3/2017 10/4/2016 8/4/2016 | Bochnia (POL) Gliwice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Raciborz (POL) Rawicz (POL) |
||
Nowak Zuzanna SO | 02 | 01006 | 101006600289 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:02.76 1:07.74 1:23.32 1:06.04 5:00.63 | 4/3/2017 19/3/2017 8/10/2016 19/3/2017 3/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Raciborz (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Opolka Kacper SO | 00 | 01006 | 101006700218 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 55.86 57.47 1:21.42 58.96 5:11.40 | 8/10/2016 12/3/2017 8/10/2016 11/3/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Pawłowska Julia SO | 02 | 01006 | 101006600275 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:07.91 1:21.12 1:17.35 1:16.46 5:16.11 | 8/10/2016 8/10/2016 5/3/2017 8/10/2016 3/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Pałka Aleksandra SO | 02 | 01006 | 101006600284 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:13.30 1:18.95 1:20.68 1:22.96 5:51.41 | 8/10/2016 27/11/2016 5/3/2017 6/11/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Pisarek Justyna SO | 00 | 01006 | 101006600220 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:00.93 1:14.25 1:15.83 1:02.76 5:06.24 | 8/10/2016 8/10/2016 9/4/2016 17/12/2016 11/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Raciborz (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Prochownik Martyna SO | 02 | 01006 | 101006600273 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:03.42 1:09.16 1:24.16 1:13.86 5:12.73 | 8/10/2016 27/11/2016 8/10/2016 8/10/2016 3/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Ptaszyńska Weronika SO | 03 | 01006 | 101006600294 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:08.72 1:28.52 1:29.41 1:11.58 5:33.70 | 11/2/2017 8/10/2016 8/10/2016 3/3/2017 3/3/2017 | Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Pyrlik Paulina SO | 99 | 01006 | 101006600243 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:04.41 1:17.34 1:27.30 1:09.08 5:34.21 | 26/11/2016 8/10/2016 8/10/2016 10/3/2017 8/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) |
||
Płatek Maciej SO | 02 | 01006 | 01006700278 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:06.98 1:14.62 1:22.10 1:12.46 4:59.70 | 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 3/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Sadlik Martyna SO | 03 | 01006 | 101006600293 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:15.29 1:31.18 1:23.09 1:23.07 5:35.96 | 8/10/2016 8/10/2016 5/3/2017 19/3/2016 3/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Krakow (POL) Lublin (POL) |
||
Sieprawski Roch SO | 03 | 01006 | 101006700292 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:03.40 1:15.73 1:25.08 1:16.29 NT | 4/2/2017 11/2/2017 8/10/2016 8/10/2016 | Debica (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Swojnóg Igor SO | 03 | 01006 | 101006700328 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 58.72 1:11.74 NT 1:07.09 NT | 19/11/2016 4/2/2017 9/11/2016 | Paniowki (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Szałaśny Bartosz SO | 00 | 01006 | 101006700219 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:00.92 1:08.03 1:16.41 1:01.37 4:53.20 | 8/10/2016 13/3/2016 8/10/2016 10/3/2017 10/3/2017 | Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Szczygieł David SO | 02 | 01006 | 101006700283 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:01.50 1:09.72 1:22.16 1:05.35 4:58.36 | 8/10/2016 6/3/2016 8/10/2016 3/3/2017 3/3/2017 | Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Szydłowski Erwin SO | 03 | 01006 | 101006700303 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:10.31 1:22.07 1:16.28 1:21.56 5:22.95 | 8/10/2016 8/10/2016 5/3/2017 8/10/2016 3/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Szymkowiak Aleksandra SO | 02 | 01006 | 101006600330 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | NT NT 1:20.66 1:22.26 NT | 5/3/2017 22/10/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Krakow (POL) |
||
Szynawa Oskar SO | 00 | 01006 | 101006700305 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 58.17 1:08.07 1:07.03 1:06.91 4:48.01 | 8/10/2016 8/10/2016 12/3/2017 8/10/2016 26/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Tomera Roksana SO | 02 | 01006 | 101006600268 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:06.92 1:12.48 1:26.66 1:24.14 5:56.05 | 26/11/2016 5/3/2017 6/3/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Więzik Jan SO | 03 | 01006 | 101006700304 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:00.20 1:09.95 1:26.91 1:12.08 NT | 4/3/2017 17/12/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Wojaczek Paweł SO | 00 | 01006 | 101006700264 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 55.97 1:04.48 1:22.44 1:06.44 5:29.16 | 12/3/2017 4/2/2017 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Katowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Wojtaszewska Paulina SO | 03 | 01006 | 101006600336 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:00.03 NT NT 1:04.85 5:20.78 | 19/11/2016 19/3/2017 8/10/2016 | Poznan (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Wróbel Igor SO | 03 | 01006 | 101006700325 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:09.43 1:24.08 1:13.83 1:20.80 NT | 2/4/2016 2/4/2016 5/3/2017 8/10/2016 | Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) Lublin (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Wróbel Zofia SO | 03 | 01006 | 101006600298 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:02.90 1:18.69 1:35.34 1:22.84 NT | 5/3/2017 8/10/2016 2/4/2016 8/10/2016 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Cieszyn (POL) Bochnia (POL) |
||
Wąsik Julia SO | 03 | 01006 | 101006600302 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:05.88 1:25.04 1:38.50 1:25.92 NT | 5/3/2017 20/3/2016 8/10/2016 17/12/2016 | Lublin (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Zalewski Sebastian SO | 03 | 01006 | 101006700329 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 59.97 1:11.06 1:20.99 1:03.76 NT | 19/6/2016 18/3/2016 17/12/2016 3/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Wolomin (POL) Warsaw (POL) Lublin (POL) |
||
Żak Amelia SO | 04 | 01006 | 101006600335 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:05.34 1:20.65 1:22.67 1:28.17 2:54.89 | 29/4/2017 20/3/2016 25/3/2017 10/12/2016 10/12/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zakopane (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
Rygiel Oliwia SO | 02 | 00307 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:04.91 1:12.26 1:27.66 1:15.02 5:39.68 | 23/4/2017 23/4/2017 5/11/2016 7/2/2017 3/3/2017 | Olesnica (POL) Olesnica (POL) Dobrodzien (POL) Strzelce Opolskie (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Dziendziel Eliza | 04 | 04411 | 104411600080 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 200m zmienny (9) | 1:12.81 1:36.89 1:30.66 NT | 11/6/2017 11/12/2016 7/6/2017 | Goczalkowice-Zdroj (POL) Pawlowice (POL) Radlin (POL) |
Tomasiak Agnieszka | 01 | 02811 | 102811600088 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:04.82 1:07.39 NT 1:07.81 5:24.69 | 6/11/2016 12/3/2017 25/11/2016 5/11/2016 | Lodz (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Lodz (POL) |
Adamski Jakub | 02 | 03606 | 103606700268 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 57.69 NT NT 1:03.96 NT | 5/3/2017 3/3/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Astashev Bogdan | 01 | 03606 | 103606700218 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 53.53 1:07.89 1:12.56 59.80 5:03.78 | 11/3/2017 8/10/2016 11/2/2017 17/12/2016 22/4/2016 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Augustyn Jan | 02 | 03606 | 103606700064 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 57.51 1:05.46 1:24.99 1:01.37 5:13.69 | 4/3/2017 5/3/2017 8/10/2016 3/3/2017 22/4/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Zabierzow (POL) |
||
Bartłomowicz Tomasz | 03 | 03606 | 103606700093 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:12.92 1:24.83 1:19.50 1:26.95 NT | 26/11/2016 27/11/2016 5/3/2017 8/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Basista Barbara | 04 | 03606 | 103606600094 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:12.56 1:09.88 1:30.38 1:10.67 2:37.37 | 5/6/2016 18/6/2017 14/5/2016 17/6/2017 26/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606200087 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:03.61 1:14.68 1:15.82 1:16.20 2:31.85 | 13/5/2017 10/12/2016 17/6/2017 22/4/2017 18/6/2017 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Ciapała Jarosław | 04 | 03606 | 103606200073 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:10.55 1:19.93 1:44.70 1:17.20 2:54.39 | 26/3/2017 26/3/2017 9/10/2016 25/3/2017 11/3/2017 | Zakopane (POL) Zakopane (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zakopane (POL) Wadowice (POL) |
||
Czajkowski Mateusz | 02 | 03606 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:01.21 1:10.39 1:36.05 1:17.20 5:40.97 | 23/4/2017 5/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Zabierzow (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Dach Wiktoria | 03 | 03606 | 103606600263 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:04.02 1:19.25 1:14.84 1:08.32 5:12.79 | 16/4/2016 8/10/2016 5/3/2017 17/12/2016 3/3/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Dybowski Jan | 03 | 03606 | 103606700097 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:02.73 1:15.46 1:08.75 1:04.84 NT | 23/4/2017 17/12/2016 5/3/2017 3/3/2017 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Dziedzic Bartosz | 04 | 03606 | 103606200077 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.58 1:12.87 1:26.12 1:23.22 2:43.02 | 27/5/2017 26/3/2017 3/6/2017 10/12/2016 26/3/2017 | Wieliczka (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Zakopane (POL) |
||
Dziedzic Mikołaj | 04 | 03606 | 103606200078 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:06.88 1:22.89 1:27.20 1:14.66 2:46.11 | 18/6/2017 9/10/2016 17/6/2017 17/6/2017 18/6/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Fortuna Filip | 03 | 03606 | 103606700108 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:03.89 1:19.14 1:36.34 1:22.48 NT | 5/3/2017 11/2/2017 14/5/2016 18/6/2016 | Lublin (POL) Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Generowicz Marek | 04 | 03606 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:07.67 1:26.25 1:49.63 1:26.88 2:54.69 | 18/6/2017 27/11/2016 9/10/2016 25/3/2017 18/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
|||
Golik Leonard | 02 | 03606 | 103606700264 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 58.32 1:05.64 NT NT NT | 5/3/2017 9/4/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03606 | 103606600227 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:06.26 1:13.67 1:26.27 1:17.94 5:37.16 | 5/6/2016 19/6/2016 8/10/2016 23/4/2016 17/12/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Gwóźdź Kacper | 03 | 03606 | 103606700111 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:02.46 1:23.84 1:12.91 1:32.61 NT | 23/4/2017 8/10/2016 5/3/2017 8/10/2016 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Hojoł Agata | 01 | 03606 | 103606600088 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:06.36 1:15.24 1:27.16 1:05.66 5:20.00 | 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 10/3/2017 22/4/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Zabierzow (POL) |
||
Horova Oksana | 02 | 03606 | 103606600260 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (5) | 1:01.98 NT | 23/4/2017 | Zabierzow (POL) | ||
Horwacik Joanna | 02 | 03606 | 103606600267 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:02.43 NT 1:20.14 NT NT | 1/4/2017 8/10/2016 | Cieszyn (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Jankowiak Cyprian | 04 | 03606 | 103606200074 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:14.66 1:21.06 1:45.08 1:27.21 3:02.78 | 26/11/2016 18/6/2017 9/10/2016 25/3/2017 11/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zakopane (POL) Wadowice (POL) |
||
Jodłowska Zuzanna | 03 | 03606 | 103606600112 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:04.53 1:14.97 1:24.55 1:16.72 5:18.97 | 23/4/2017 17/12/2016 18/6/2016 18/6/2016 3/3/2017 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Jędrszczyk Kacper | 02 | 03606 | 103606700226 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:01.44 1:09.76 1:12.95 1:10.73 5:04.99 | 23/4/2017 27/11/2016 5/3/2017 11/2/2017 3/3/2017 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Nowy Targ (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Knapp Jakub | 04 | 03606 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:05.64 1:19.52 1:43.16 1:14.70 2:50.73 | 18/6/2017 26/3/2017 9/10/2016 17/6/2017 18/6/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Koryciński Kamil | 03 | 03606 | 103606700228 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:00.08 1:11.37 1:22.64 1:12.22 5:22.55 | 5/3/2017 17/9/2016 18/6/2016 8/10/2016 26/11/2016 | Lublin (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kozdęba Karolina | 03 | 03606 | 103606600114 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:00.12 1:09.99 1:31.29 1:16.80 NT | 5/3/2017 5/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 | Lublin (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Krystyński Aleksander | 04 | 03606 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:04.14 1:19.79 1:22.54 1:15.08 2:37.85 | 26/3/2017 9/10/2016 17/6/2017 4/6/2017 18/6/2017 | Zakopane (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Król Wiktoria | 02 | 03606 | 103606600070 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:01.84 1:06.84 1:21.02 1:09.59 5:16.36 | 17/12/2016 5/3/2017 9/4/2016 3/3/2017 26/11/2016 | Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Raciborz (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) |
||
Kulisiewicz Adrianna | 02 | 03606 | 103606600072 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:05.79 1:15.78 1:19.02 1:23.75 5:32.96 | 27/11/2016 8/10/2016 26/11/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kumorek Kamila | 02 | 03606 | 103606600230 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:04.97 1:16.21 1:21.64 1:14.74 5:33.22 | 4/3/2017 8/10/2016 5/3/2017 17/12/2016 4/3/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kłaput Bartosz SK | 00 | 03606 | 103606700158 | 100m dowolny (12) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) | 54.55 1:29.42 1:01.68 | 22/10/2016 8/10/2016 17/12/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606700113 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:04.99 1:15.10 1:40.01 NT 2:51.60 | 18/6/2017 18/6/2017 11/6/2016 29/4/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Krakow (POL) |
||
Larysz Wiktoria | 04 | 03606 | 103606100082 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:12.98 1:26.43 1:29.43 1:40.69 2:56.48 | 29/4/2017 27/11/2016 17/6/2017 10/12/2016 18/6/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Leszczyńska Klaudia Julia SK | 99 | 03606 | 103606600261 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:02.35 1:11.49 1:16.68 NT 5:20.34 | 12/3/2017 17/12/2016 3/12/2016 2/12/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Lewicki Filip | 03 | 03606 | 103606700116 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 58.41 1:05.71 1:17.79 1:10.34 4:50.46 | 5/3/2017 5/3/2017 6/11/2016 8/10/2016 21/4/2017 | Lublin (POL) Lublin (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Luberda Wiktor | 04 | 03606 | 103606200079 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:02.86 1:10.70 1:41.17 1:20.41 3:00.80 | 29/4/2017 18/6/2017 9/10/2016 11/3/2017 9/10/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Wadowice (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Mazur Bartosz | 02 | 03606 | 103606700221 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:01.34 1:02.26 1:23.03 1:02.04 5:15.55 | 27/11/2016 5/3/2017 17/12/2016 3/3/2017 8/10/2016 | Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) |
||
Miłek Marcelina | 02 | 03606 | 103606600075 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:01.65 1:15.11 1:23.73 1:06.24 5:17.18 | 17/12/2016 8/10/2016 8/10/2016 3/3/2017 3/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Niepogodzińska Izabela | 03 | 03606 | 103606600229 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:07.68 1:08.11 1:23.15 1:15.48 5:26.40 | 8/10/2016 5/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 21/4/2017 | Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Ochał Maja | 01 | 03606 | 103606600098 | 100m dowolny (11) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:05.81 1:17.64 NT NT | 26/11/2016 12/3/2017 | Bochnia (POL) Gliwice (POL) |
||
Oczkowska Daria | 03 | 03606 | 103606600117 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:11.43 1:20.33 1:19.98 1:35.74 NT | 26/11/2016 27/11/2016 5/3/2017 8/10/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Owsianowska Sara | 02 | 03606 | 103606600200 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:06.71 1:20.11 1:35.22 1:15.76 5:52.15 | 5/3/2017 6/3/2016 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Pająk Jakub | 02 | 03606 | 103606700213 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 55.99 1:04.46 1:15.61 1:05.00 4:59.06 | 5/3/2017 11/2/2017 11/2/2017 11/2/2017 8/10/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Panek Nikola | 04 | 03606 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:10.40 1:33.46 1:25.26 1:36.92 2:52.10 | 18/6/2017 9/10/2016 3/6/2017 10/12/2016 4/6/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
|||
Paszko Mikołaj | 01 | 03606 | 103606700216 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 57.19 1:10.36 1:24.53 1:00.94 5:03.04 | 17/12/2016 8/10/2016 8/10/2016 10/3/2017 26/11/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Piotrowicz Martyna | 04 | 03606 | 103606100076 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:03.42 1:07.71 1:33.94 1:17.92 2:48.98 | 26/3/2017 18/6/2017 9/10/2016 10/12/2016 10/12/2016 | Zakopane (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Plucińska Klaudia | 04 | 03606 | 103606100083 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:08.79 1:25.69 1:30.20 1:33.15 2:57.85 | 18/6/2017 17/4/2016 25/2/2017 19/3/2016 26/3/2017 | Bochnia (POL) Herby (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Zakopane (POL) |
||
Płoskonka Jakub | 03 | 03606 | 103606700119 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:06.39 1:15.30 1:31.73 1:27.27 5:38.61 | 5/3/2017 27/11/2016 8/10/2016 8/10/2016 21/4/2017 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
||
Roman Dawid | 04 | 03606 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:04.53 1:14.88 1:36.92 1:13.55 2:42.52 | 18/6/2017 27/11/2016 9/10/2016 17/6/2017 18/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Rutka Emilia | 04 | 03606 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:11.54 1:16.63 1:34.46 1:20.94 2:53.63 | 25/2/2017 26/3/2017 13/5/2017 25/3/2017 26/3/2017 | Wieliczka (POL) Zakopane (POL) Nowy Sacz (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
|||
Sikora Kacper | 03 | 03606 | 103606700121 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:01.04 1:13.54 1:21.94 NT NT | 4/3/2017 17/12/2016 6/11/2016 | Lublin (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Skimina Kacper | 04 | 03606 | 103606200080 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.21 1:16.76 1:23.07 1:25.91 2:47.90 | 13/5/2017 3/6/2017 17/6/2017 10/12/2016 29/4/2017 | Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Skrzypek Filip | 03 | 03606 | 103606700122 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:05.36 1:23.55 1:28.98 1:13.14 5:24.34 | 23/4/2017 8/10/2016 8/10/2016 11/2/2017 21/4/2017 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Zabierzow (POL) |
||
Sowa Łukasz | 03 | 03606 | 103606700123 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:02.20 NT 1:20.63 1:01.73 4:54.48 | 23/4/2017 26/11/2016 3/3/2017 21/4/2017 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Zabierzow (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606200081 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:00.09 1:07.92 1:28.93 1:08.69 2:28.47 | 18/6/2017 26/3/2017 9/10/2016 17/6/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Twardowski Piotr | 01 | 03606 | 103606700104 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 400m zmienny (8) | 58.19 1:07.66 1:19.30 NT | 17/12/2016 11/2/2017 8/10/2016 | Bochnia (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) |
||
Wanat Grzegorz | 03 | 03606 | 103606700126 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 1:00.94 1:03.30 1:33.05 1:17.67 NT | 4/3/2017 5/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 | Lublin (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Widurska Kinga | 02 | 03606 | 103606600214 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:03.06 1:13.54 1:29.80 1:10.45 5:35.63 | 4/3/2017 27/11/2016 6/11/2016 3/3/2017 21/4/2017 | Ostrowiec Sw (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Ostrowiec Sw (POL) Zabierzow (POL) |
||
Zaczyński Filip | 04 | 03606 | 103606200075 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:06.10 1:16.21 1:19.88 1:25.47 2:45.79 | 18/6/2017 3/6/2017 17/6/2017 10/12/2016 11/3/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
||
Zbrożek Radosław SO | 99 | 03606 | S00606200021 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 55.00 1:07.46 1:16.04 1:04.49 4:41.19 | 12/3/2017 8/10/2016 8/10/2016 8/10/2016 11/3/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) |
||
Śmietana Karolina | 01 | 03606 | 103606600103 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 400m zmienny (7) | 1:01.82 1:17.39 1:27.44 1:07.77 5:38.88 | 23/4/2017 8/10/2016 8/10/2016 4/3/2016 8/10/2016 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) |
||
Świstuń Julia SK | 00 | 03606 | 103606600233 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m motylkowy (1) | 58.21 1:09.12 1:06.55 | 3/12/2016 10/4/2016 17/12/2016 | Olsztyn (POL) Raciborz (POL) Olsztyn (POL) |
||
Żukowski Kamil | 03 | 03606 | 103606700129 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 57.61 1:03.15 1:27.32 1:15.05 NT | 5/3/2017 5/3/2017 8/10/2016 18/6/2016 | Lublin (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Jurkiewicz Dawid | 02 | 03806 | 103806700017 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) | 58.34 1:02.54 1:19.68 1:05.92 | 26/11/2016 17/12/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Bochnia (POL) Mielec (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Litwora Filip | 03 | 03806 | 103806700031 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) | 1:08.51 1:22.15 1:40.69 1:34.28 | 17/12/2016 20/3/2016 8/10/2016 8/10/2016 | Mielec (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Patrzałek Michał | 01 | 03806 | 103806700053 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) | NT NT NT NT |
||||
Smalec Emilia | 04 | 03806 | 103806600036 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:13.65 NT 1:40.39 NT 3:16.70 | 29/4/2017 25/3/2017 26/3/2017 | Krakow (POL) Zakopane (POL) Zakopane (POL) |
||
Ściślak Julia | 02 | 03806 | 103806600042 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) | 1:07.00 NT 1:18.99 NT | 26/11/2016 6/3/2016 | Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
Rajca Luiza | 04 | 00706 | 100706600043 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:03.39 1:11.21 1:32.46 NT 2:37.67 | 13/5/2017 13/5/2017 9/10/2016 25/2/2017 | Nowy Sacz (POL) Kedzierzyn-Kozle (POL) Sucha Beskidzka (POL) Wieliczka (POL) |
Chrobak Martyna | 04 | 03411 | 103411100056 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:13.39 1:26.12 1:29.31 NT NT | 25/3/2017 22/4/2017 24/3/2017 | Raciborz (POL) Wola (POL) Raciborz (POL) |
||
Hrapkowicz Klaudia SO | 04 | 03411 | 103411600107 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:16.65 1:34.60 1:33.15 NT 3:03.08 | 25/3/2017 17/11/2016 14/5/2017 29/4/2017 | Raciborz (POL) Dabrowa Gornicza (POL) Herby (POL) Krakow (POL) |
||
Kierczak Anna | 04 | 03411 | 103411600066 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:07.88 NT 1:25.77 NT 2:54.92 | 1/4/2017 24/3/2017 19/3/2016 | Cieszyn (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) |
||
Koczur Nikola | 04 | 03411 | 103411600067 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:10.91 1:20.41 NT 1:18.00 2:52.49 | 16/12/2016 27/11/2016 16/12/2016 1/4/2017 | Radlin (POL) Kozy (POL) Radlin (POL) Cieszyn (POL) |
||
Komędera Anna | 04 | 03411 | 103411600069 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:18.90 NT NT 1:33.27 3:09.49 | 5/3/2017 16/12/2016 16/12/2016 | Myslenice (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Malarz Maja | 04 | 03411 | 103411600070 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:02.29 1:12.24 1:33.53 1:10.56 2:31.71 | 8/6/2017 8/4/2017 18/3/2016 8/4/2017 7/6/2017 | Radlin (POL) Czestochowa (POL) Gliwice (POL) Czestochowa (POL) Radlin (POL) |
||
Ring Jakub | 04 | 03411 | 103411700079 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:05.96 1:15.51 NT 1:28.89 NT | 11/6/2017 27/11/2016 18/3/2016 | Goczalkowice-Zdroj (POL) Kozy (POL) Gliwice (POL) |
||
Sobuń Julia | 04 | 03411 | 103411600105 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:03.50 1:10.83 NT 1:12.98 NT | 25/3/2017 25/3/2017 24/3/2017 | Raciborz (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Sordyl Mateusz SO | 99 | 03411 | 103411700048 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 400m zmienny (8) | 57.40 1:01.87 1:08.92 57.68 4:35.27 | 8/10/2016 4/2/2017 4/2/2017 10/3/2017 10/3/2017 | Bochnia (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
Boba Arkadiusz SO | 04 | 00806 | 100806700283 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:23.29 1:32.55 NT 1:43.38 3:14.91 | 20/3/2016 10/12/2016 19/3/2016 13/5/2017 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Cierpiał Wiktor SO | 04 | 00806 | 100806700282 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:10.94 1:34.45 1:30.48 1:22.40 2:52.37 | 18/6/2017 9/10/2016 25/3/2017 19/3/2017 18/3/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Zakopane (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj SO | 04 | 00806 | 100806700284 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:08.94 1:34.62 1:26.12 1:22.27 2:47.13 | 4/6/2017 9/10/2016 17/6/2017 17/6/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Drabczyk Krystian SO | 04 | 00806 | 100806700207 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:11.94 1:30.00 1:36.06 1:41.31 2:58.95 | 18/6/2017 10/12/2016 17/6/2017 19/3/2016 18/6/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Juda Dominik SO | 04 | 00806 | 100806700294 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:12.49 1:25.35 1:33.92 1:25.46 2:52.77 | 18/6/2017 26/3/2017 17/6/2017 25/3/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) Zakopane (POL) Bochnia (POL) |
||
Kotyza Aleksandra SO | 04 | 00806 | 100806600204 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:08.68 1:21.39 1:46.34 1:20.63 3:02.28 | 19/3/2017 18/6/2017 14/5/2016 19/3/2017 26/3/2017 | Raciborz (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Raciborz (POL) Zakopane (POL) |
||
Marszałek Stanisław SO | 04 | 00806 | 100806700286 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:10.99 1:28.43 1:48.45 1:23.38 3:03.30 | 18/6/2017 18/6/2017 19/3/2016 17/6/2017 13/5/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Matyja Emilia SO | 04 | 00806 | 100806600202 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:18.85 1:31.42 NT NT 3:15.51 | 18/6/2017 10/12/2016 18/6/2017 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Miernik Wiktoria SO | 04 | 00806 | 100806600281 | 100m dowolny (11) 100m grzbietowy (3) 100m klasyczny (5) 100m motylkowy (1) 200m zmienny (9) | 1:13.77 1:22.74 1:43.11 1:33.81 3:02.85 | 10/12/2016 3/6/2017 9/10/2016 10/12/2016 26/3/2017 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Zakopane (POL) |
||
Nosal Milosz SO | 04 | 00806 | 100806700205 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:13.78 1:40.34 1:22.24 NT 2:55.56 | 26/3/2017 12/6/2016 3/6/2017 4/6/2017 | Zakopane (POL) Nowy Targ (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Piela Michał SO | 04 | 00806 | 100806700297 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:05.03 1:28.51 1:40.72 1:16.05 2:37.84 | 18/6/2017 9/10/2016 9/10/2016 17/6/2017 4/6/2017 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Ryszka Jakub SO | 04 | 00806 | 100806700298 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:16.16 1:34.35 1:43.18 1:35.36 3:09.91 | 18/6/2017 3/6/2017 19/11/2016 17/6/2017 18/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Ryszka Kacper SO | 04 | 00806 | 100806700289 | 100m dowolny (12) 100m grzbietowy (4) 100m klasyczny (6) 100m motylkowy (2) 200m zmienny (10) | 1:14.94 NT 1:46.49 1:40.06 3:03.44 | 4/6/2017 17/6/2017 26/11/2016 4/6/2017 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |